Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

         

METRYKA WATKU DYSKUSYJNEGO
  Dyscyplina  
  Status  Wątek aktywny ogólnodostępny
  Multi-Forum  Rzeszów biega - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
  Wątek założył  Admin (2013-09-04)
  Ostatnio komentował  michal070880 (2018-06-13)
  Aktywnosc  Komentowano 1856 razy, czytano 283752 razy
  Lokalizacja
 Rzeszów
Wątek wielostronicowy, wyświetlana strona:    
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  
20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  
40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  
60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  
80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ W TYM WĄTKU

POWRÓT DO LISTY WĄTKÓW DYSKUSYJNYCH



michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-02-19, 09:05
 Zimowa Karpacka Piątka 17.02.2018r
LINK: http://chronotex.pl/wp-content/uploads/Wyniki-OPEN-33.pdf
Bieg odbył się na trasie 5km, na 5 miejscu z czasem 22:40s przybiegł Piotr Kobylarz. Jak sam wspomniał to nie był jego dzień (w trakcie choroby). Pierwsze miejsce z czasem 20:39. Wiadomo co by było jak Piotrek był zdrowy :) Wracaj chłopie do zdrowia!!!

Gratulacje :)


  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-02-19, 09:18
 Zimowy Janosik 16-17.02.2018r
LINK: http://zimowyjanosik.pl/wyniki.html
Bieg odbył się na czterech dystansach:

1. Zimowy Janosik 10 km – Kierpce Maryny
2. Zimowy Janosik 20 + km – Zawiany Pyzdra
3. Zimowy Janosik 45 + km – Bedzies Kwicoł
4. Zimowy Jnosik 50 + km - Żor Extreme
oraz biegi dla dzieci i młodzieży

W biegu udział wzięło kilkanaście osób osób z Rzeszowa:
1. 1 osoba
2. 11 osób
3. 3 osoby
4. 2 osoby

W biegu 50+ wystartowała nasza koleżanka Paulina Serafin. Przybiegła na metę jako 17 i 1 kobieta z czasem 7:58:57s.

Gratulacje!!! :D

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA

 



michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-03-05, 09:09
 Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych 4.03.18r
LINK: http://timekeeper.pl/wp-content/uploads/Wyniki_OPEN62Rzesz%C3%B3w.pdf
W weekend, w Rzeszowie, odbył się: Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bieg był na dwóch dystansach czyli 1963m oraz 6200m.

1963m

3. Grzegorz Surowiec - 6:44.7s

6200m

3. Piotr Kobylarz - 21:27.6s
6. Kamil Iskra - 22:21:1s
8. Bartosz Burza - 22:43.2s
24. Marek Kalandyk - 25:12.2s
81. Janusz Samolewicz - 28:54.3s

Gratulacje dla Wszystkich 👍

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-03-20, 09:54
 12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy w Bochni 9-11.03.2018r
LINK: http://www.sztafetabochnia.pl/user_files/2018/wyniki_2018.pdf
To już kolejny raz wzięliśmy udział w podziemnym biegu sztafetowym w Kopalni Soli w Bochni. Jeżeli ktoś jeszcze nie próbował to spróbować musi, bez względu na wynik. Wystarczy skompletować fajną ekipę, zapisać się i mieć nadzieję, że wylosują :D
Dla przypomnienia, zapisy są w lutym, później losowanie a start w marcu :)))

46. Michał Chmiel, Krzysztof Węgrzyn, Damian Pyrkosz, Piotr Wyczawski - 144km 160m

Dzięki za towarzystwo, gratulacje dla Wszystkich :D

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-03-20, 09:59
 15 Półmaraton Marzanny 18.03.2018r
LINK: http://live.sts-timing.pl/pm2018/
Krakowski Półmaraton Marzanny – czas brutto 🕚🥇🥈🥉

36. Przemysław Oleksy – 1:20:55s
52. Damian Ślęczka – 1:22:02s
71. Wojtek Lipa – 1:22:51s
1216. Wojciech Pieńkosz – 1:50:13s
1286. Tomasz Machaj – 1:50:16s
1287. Anna Ozga – 1:50:26s
1432. Agnieszka Kędra – 1:54:33s
1467. Przemysław Dębiec – 1:54:34s
1542. Krystian Czenczek – 1:54:44s
1544. Piotr Nicgorski – 1:54:44s
1808. Karolina Żebrakowska – 2:00:09s
1809. Grzegorz Żebrakowski – 2:00:09s
1811. Katarzyna Żebrakowska – 2:00:09s
1831. Michał Grzesik – 2:00:11s
1989. Darek Sowa – 1:59:52s
2164. Janusz Samolewicz – 2:01:34s
2166. Aleksandra Pałka – 2:04:37s
2443. Sławek Słoma – 2:10:48s
2471. Łukasz Ważny – 2:11:33s

Bieg ukończyło 3032 osoby 😀

W ramach półmaratonu odbył się również bieg na 10km - czas brutto 🏃‍

19. Szczepan Niemiec - 36:25s
425. Marzena Śliż - 59:13s

Bieg ukończyło 625 osób 😀

Dla Wszystkich ogromne gratulacje, ponoć warunki nie rozpieszczały 🌨️🌪️🌬️❄️

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-04-11, 13:34
 11 PKO Półmaraton Rzeszowski 8.04.2018r
LINK: http://my3.raceresult.com/87334/results?lang=pl#1_CB4F16
W niedzielę, tj 8.04.2018r biegaliśmy po Naszym Rzeszowie, na dystansie półmaratonu. Trasa zmodyfikowana i nie była łatwa ale kto mówił, że będzie łatwo 😉 Oprócz trasy, na pewno we znaki dało się mocne słońce i słabo rozplanowane punkty z wodą choć w końcu nie przyszliśmy pić wodę a biegać 😂 i tak:

Czasy Netto

52. Piotrek Kobylarz - 1:26:30,9
75. Kamil Iskra - 1:29:33,9
100. Grzegorz Zabiegały - 1:32:12,7
127. Andrzej Cisek - 1:34:14,2
132. Marcin Leja - 1:34:48,5 PACEMAKER
177. Bartosz Gubernat - 1:37:07,1
209. Damian Pyrkosz - 1:39:00,8
241. Katarzyna Szepieniec - 1:40:22,4
339. Wojciech Tomaka - 1:44:46,4
355. Maciek Chlebiński - 1:45:17,8
388. Krzysiek Węgrzyn - 1:46:51,5
398. Anna Ozga - 1:47:10,3
401. Magda Musialik - 1:47:14,3
418. Zygmunt Szafran - 1:47:43,8
592. Michał Chmiel - 1:54:02,2
625. Dariusz Sowa - 1:55:01,0
668. Krzysztof Leniart - 1:56:33,1
833. Michał Szepieniec - 2:02:23,3
841. Kamila Paprocka - 2:02:42,0
875. Janusz Wacnik - 2:04:19,4
911. Gosia Węgrzyn - 2:05:52,8
954. Renata Grabska - 2:08:13,8
1014. Andrzej Ważny - 2:10:51,3
1050. Paulina Chlebińska - 2:13:07,1

Oprócz Rzeszowskich Gazeli, uczestniczyli zawodnicy: Parkrun Rzeszów, Ultramaraton Podkarpacki, Stajnia Balona, Piękni i Brodacze, Spartan Race Rzeszów, UM Rzeszowa, Decathlon Rzeszów, Ziebateam, Warsztat Ruchu Katarzyna Żebrakowska, Trawka Team, Husaria Race Team, Friendly Run, Podkarpackie Wilki, BBL Rzeszów, Resovia Rzeszów, Spar Rzeszów i wiele wiele innych.

Bieg ukończyło 1324 osoby

Dla Wszystkich ogromne gratulacje, jest moc 💪🏃‍♂️👍

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-04-11, 13:36
 100 Mil of Istria 06.04.2018r
LINK: https://stotinka.hr/eng/race/1407/total_rank
Arek Such i Bernadeta Ślemp pobiegali w ramach 100 mil of Istria 2018

Arek - trasa RED 168km - 33:55:23m
Bernadeta - trasa GREEN 67km - 12:27:03m

Gratulacje dla tej Parki :)

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA

 



michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-06-13, 10:01
 Biegi 21-22.04.2018r
#BIEGI W SZCZAWNICY 21.04.2018r

Niepokorny Mnich – 96km

6. Tomek Komisarz – 10:55:07s
22. Robert Korab – 12:19:41s
109. Andrzej Wodzień – 15:27:29s
138. Katarzyna Żebrakowska – 16:10:08s
184. Tomek Kuliberda – 16:52:32s
201. Krzych Węgrzyn – 17:19:34s

Dziki Groń – 64km
138. Robert Benesz – 10:24:42s

3. Wielka Prehyba – 43km
78. Łukasz Kot – 4:57:05s
115. Witold Dziedzic – 5:20:38s

Hardy Rolling – 6km
6 Mateusz Kuś – 00:32:01s

#ORLEN WARSAW MARATHON 22.04.2018r

107. Przemek Oleksy – 2:52:49s

#CRACOVIA MARATON 22.04.2018r

766. Katarzyna Szepieniec – 3:34:59s
841. Grzesiek Trawka – 3:38:22s
1430. Wojtek Tomaka – 3:49:08s
2945. Darek Sowa – 4:18:47s
3996. Janusz Wacnik – 4:36:51s
4620. Piotrek Kustra – 5:00:06s

#IX RZESZOWSKI BIEG WIELKANOCNY 21.04.2018r

1. dystans 5km
14. Kamil Iskra – 00:19:02s
16. Andrzej Cisek – 00:19:33s
18. Grzegorz Zabiegały – 00:20:20s
27. Magdalena Musialik – 00:23:15s
30. Janusz Samoloewicz – 00:24:03s

#IV BIEG KRÓLA W JAŚLE 22:04:2018r

3. Piotrek Kobylarz - 00:36:15s

Dla Wszystkich ogromne GRATULACJE, widać że jest moc 💪🏃‍

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-06-13, 10:02
 II Mielecka Dycha z Joy Fitnes Club 28.04.2018r
28.04.2018r odbył się bieg „II Mielecka Dycha z Joy Fitnes Club”, na dystansie 10km

5. Piotrek Kobylarz M30/2 - 00:39:24s

Gratulacje Piotrek!!! 👍🏻🏃‍

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-06-13, 10:04
 II RZESZOWSKI BIEG TRZEŹWOŚCI IM.KS.FRANCISZKA BLACHNICKIEGO
1 maja 2018r odbył się "II RZESZOWSKI BIEG TRZEŹWOŚCI IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGO". Bieg odbył się na dystansie 10km

4. Piotrek Kobylarz - 00:38:35s - 1 w kategorii M(31-50)
5. Kamil Iskra - 00:39:45s - 1 w kategorii M(do30)
47. Anna Ozga - 00:48:07s - 3 kobieta na mecie
51. Darek Sowa - 00:48:56s - 5 w kategorii M(50+)

Gratulacje - SUPER 💪🏃‍😎

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-06-13, 10:07
 Długi weekend Majowy 2018r
Weekend Majowy obfitował w różne biegi i tak:

>>>2.05.2018r

1 Międzynarodowy Półmaraton - Bitwa pod Gorlicami

18. Damian Pyrkosz - 1:41:41s
55. Piotrek Wyczawski - 2:00:05s

>>>3.05.2018r

XX Krośnieński Bieg Konstytucji - bieg na dystansie 7km

27. Wojtek Lipa - 00:26:46s (M40-49/3)
28. Mateusz Pliś - 00:26:47s (M30-39/11)
29. Mateusz Kuś - 00:26:50s (M>19/4)
34. Andrzej Cisek - 00:27:05s (M40-49/4)
46. Łukasz Kot - 00:28:24s (M30-39/15)
66. Natalia Kowalska - 00:29:21s (K30-39/5)

>>>3.05.2018r

Bieg Konstytucji 3 Maja o Puchar Burmistrza Strzyżowa - dystans 3 i 11km

3km

2. Bartosz Burza - 00:09:42s (2)

11km

4. Piotrek Kobylarz - 00:46:21s (4)

>>>6.05.2018r

2 Bieg Ulicami Świlczy - bieg odbył się na dystansie 5 i 10km

10km

5. Arek Such - 00:39:43s (M35+/2)

Dla Wszystkich ogromne gratulacje 😀👍🏻🏃‍💪

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-06-13, 10:08
 Ultaramaraton Podkarpacki 12.05.2018r
Było biegane w ten weekend w Rzeszowie, oj było. Niejedną osobę bolą nogi do dzisiaj 😂 Ultramaraton Podkarpacki, to już 5 edycja tego biegu. Każdy mógł wybrać coś dla siebie bo dystanse były od 30 do 115km 😮 Oczywiście te najdłuższe tylko dla prawdziwych "Wariatów" 🤤 chociaż każdy jeden mógł dobrze sponiewierać bo i były górki i gorąca pogoda, która dawała o sobie znać od samego rana 🌞🌞🌞

Więc tak, dystans 30km

1. Przemek Oleksy - 2:04:49s
5. Mateusz Pliś - 2:12:18s
10. Kamil Iskra - 2:17:52s
15. Bartosz Burza - 2:26:37s
21. Grzesiek Trawka - 2:33:26s
22. Robert Benesz - 2:34:25s
39. Magda Musialik - 2:46:27s druga kobieta na mecie
80. Andrzej Ważny - 3:05:40s
83. Grażyna Predko - 3:10:15s
88. Barbara Klimasz - 3:13:21s
89. Zbigniew Klimasz - 3:13:22s
118. Paulina Chlebińska - 3:32:43s
120. Dorota Surmacz - 3:35:02s

dystans 50km

1. Arkadiusz Bereś - 4:08:51s
3. Piotrek Kobylarz - 4:17:15s
4. Witold Dziedzic - 4:20:33s
12. Wojtek Lipa - 4:40:30s
17. Grzesiek Surowiec - 4:54:44s
19. Arek Such - 5:02:47s
34. Paweł Kopeć - 5:25:33s
50. Maciek Chlebiński - 5:40:46s
59. Wojtek Tomaka - 5:45:10s
66. Krzysztof Leniart - 5:51:39s
67. Krzysiek Węgrzyn - 5:51:40
75. Janusz Wacnik - 5:58:33s
81. Bartosz Gubernat - 6:03:37s
120. Piotrek Wyczawski - 6:30:49s
137. Michał Chmiel - 7:01:53s
141. Andrzej Tomczyk - 7:13:13s - Sto Lat!!! :)

dystans 70km

1. Radek Ślaski - 6:11:14s
2. Jacek Wójcik - 6:11:50s
3. Tomek Komisarz - 6:14:32s
32. Sara Wór - 8:17:54s i trzecia kobieta na mecie
39. Anna Kapica - 8:39:46s
51. Paulina Serafin - 9:04:06s
63. Anna Ozga - 9:31:59s
64. Darek Sowa - 9:31:59s

no i 115km

7. Kamila Wróbel - 13:13:57s i pierwsza kobieta na mecie
13. Andrzej Wróblewski - 14:02:06s
14. Katarzyna Szewczyk - 14:23:38s druga kobieta na mecie
16. Justyna Gwizdak - 14:32:53s trzecia kobieta na mecie
19. Robert Piątek - 14:46:29s
21. Damian Pyrkosz - 15:11:20s

Dla Wszystkich ogromniaste GRATULACJE 💪⚡

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA

 



michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-06-13, 10:11
 Sporo wygranych było w ten weekend :) 19-20.05.2018r
Ten weekend był intensywny, było dużo aktywności i wygranych naszych Gazeli i Gepardów 😎

***4 Dynowska Zadyszka – 19.05.2018r (10km)

95. Janusz Samolewicz – 00:49:24s (3M60)
144. Andrzej Ważny – 00:53:05s

***V Dycha Głogowska – 20.05.2018r (10km)

6. Grzesiek Surowiec – 00:38:09s (1M30)
7. Piotrek Kobylarz – 00:38:15s (2M30)
17. Kamil Iskra – 00:39:59s (3M20)
23. Wojciech Tomaka – 00:41:08s
46. Katarzyna Szepieniec – 00:43:46s (1M20)
74. Darek Sowa – 00:46:20s (3M50)
89. Janusz Samolewicz – 00:47:54s

***Jaga Kora – 19.05.2018r Bieg odbył się na dystansie 42 i 70km

70km
6. Robert Korab – 7:06:50
21. Piotrek Kobylarz – 8:25:46s

***Triada Majowa 19-20-05.2018r

Maraton
94. Dorota Surmacz – 6:51:21s

***Rzeszowska 5 dla Transplantacji – 19.05.2018r (5km)

4. Grzegorz Surowiec – 00:16:47s

***W Osieku odbyły się zawody Triathlonowe 🏃‍🚴‍🏊‍

73. Paweł Leśko Dystans 1/8 IM 28 km - 01:09:19s
94. Adrian Puc Dystans 1/8 IM 28 km - 01:11:16s
237. Adrian Kuś Dystans 1/8 IM 28 km - 01:25:47s

Dla Wszystkich ogromniaste GRATULACJE 💪⚡🏃‍🏃‍🚴‍🏊‍

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-06-13, 10:12
 Zemsta Rejenta 23.05.2018r
23.05.2018r odbył się bieg Zemsta Rejenta w ramach cyklu Krosno Biega (Odrzykoń)

Dystans 6,5km, 350/350⬆️⬇️

8. Andrzej Cisek - 00:34:44s (3M50)
9. Łukasz Kot - 00:35:00s (4M50)

Gratulacje Chłopaki 💪🏃‍

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-06-13, 10:15
 Rzeźniki, Stumilaki i takie tam sprawy :)))
Troszkę pobiegaliśmy przez ten weekend a wyniki prezentują się następująco 😎
************************************************************
"Sparing” Rzeszów 10km – 2.06.2018r
************************************************************

15. Piotrek Kobylarz – 00:36:52s (4M30)
19. Andrzej Cisek – 00:37:16s (2M40)
23. Jacek Wójcik – 00:38:11s (4M40)
25. Wojtek Lipa – 00:38:27s (6M40)
39. Kamil Iskra – 00:39:59s (12M20)
48. Grzegorz Złotek – 00:40:43s (11M40)
63. Marcin Leja – 00:41:30s (16M20)
74. Bartosz Gubernat – 00:42:24s (27M30)
80. Katarzyna Szepieniec – 00:42:43s (4K20)
97. Krzysiek Węgrzyn – 00:43:37s (1M50)
144. Magda Musialik – 00:46:39s (5K30)
156. Piotrek Wyczawski – 00:47:14s (35M40)
161. Anna Ozga – 00:47:20s (6K30)
176. Michał Chmiel – 00:47:57s (63M30)
293. Małgorzata Węgrzyn – 00:54:21s (11K40)

************************************************************
II Bieszczadzki Bieg po Zdrowie – 10km 3.06.2018r
************************************************************

6. Grzesiek Surowiec – 00:40:44s (4M30-39)

************************************************************
II Bieszczadzki Bieg po Zdrowie – 5km 3.06.2018r
************************************************************

17. Paulina Chlebińska - 00:26:48s (6KOpen)

************************************************************
W Ramach IV Festiwalu Biegu Rzeźnika 31.05 – 3.06.2018r
************************************************************

Rzeźnika SKY – 53km 31.05.2018r
************************************************************

113. Robert Benesz – 9:29:09s

Rzeźnik – 82km 1.06.2018r
************************************************************

Tomek Komisarz, Andrzej Wodzień – 13:27:36s
Aga Jędrzejczyk, Piotr Szura – 15:44:43s
Arek Such, Bernadeta Ślemp – 17:50:19s

Rzeźnik Ultra – 115km 1.06.2018r
************************************************************

Paulina Serafin – 23:14:46s
Tomek Kuliberda – 23:31:55s

Rzeźnik Enigma – 30km 3.06.2018r
************************************************************

Michał Ćwiąkała – 4:46:53s

Dycha na Jeleni Skok – 11km 3.06.2018r
************************************************************

Sylwia Kuliberda – 01:30:46s

************************************************************
W ramach Stumilaka 1-3.06.2018r
************************************************************

6. Robert Korab – 100km 19:44:00s

Dla Wszystkich jak zwykle ogromne GRATULACJE. Jest MOC 💪💪

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


michal0708...
Michał Chmiel

Ostatnio zalogowany
2018-06-13
09:57

 2018-06-13, 10:18
 Bieganie 9-10.06.2018r
Weekend był ciepły to i trochę się pobiegało 🏃‍💪 Część jeszcze jest uśpiona po zimie i nie może wystartować 😴❄️☃️ ale część bardzo dobrze sobie radzi ☀️⚡️⚡️⚡️☀️ a więc tak to wyglądało:

▶️Dębicka Dziesiątka z Tikkurilą:

4. Piotrek Kobylarz 00:36:30s,

▶️Molokiya Lviv Half Marathon:

39. Mateusz Pliś 1:27:33s,

▶️III Bieg Boguchwała Wisłoczysko:

3. Grzesiek Surowiec 00:43:02s (2 M3)
58. Paulina Chlebińska 1:02:47s (3 K3)

▶️VII Maraton Tarnobrzeg:

Maraton

8. Anna Kapica 3:41:35 (1 K30-39)

Dycha

45. Zygmunt Szafran 00:53:03s

▶️5 Leżajski Bieg Zośki Turosz-15km:

66. Wojtek Tomaka 1:20:48s
84. Darek Sowa 1:22:57s
104. Anna Ozga 1:26:19s

▶️3 Gminna Biegomania w Malawie 5km

3. Gosia Węgrzyn 00:23:51s
3. Krzysiek Węgrzyn 00:18:50s

Gratulacje dla Wszystkich, oby tak dalej 👍🏻👍🏻

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA

Wątek wielostronicowy, wyświetlana strona :
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  
20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  
40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  
60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  
80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ W TYM WĄTKU

POWRÓT DO LISTY WĄTKÓW DYSKUSYJNYCH




 Ostatnio zalogowani
misiu!
20:59
kostekmar
20:49
mariobart
20:46
Kravis
20:45
romanwoz
20:39
cosmita
20:38
damian.cabaj
20:33
Gazar
20:28
anielskooki
20:28
KasiaN
20:27
izamoskal
20:27
synekreda
20:11
Maciex
20:09
slavek72
20:08
ikswopil
19:46
lysy666
19:45
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |