Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

        

POLECANE IMPREZY
2
KartuzyKartuska 10
ZGŁ
2
Janowiec WielkopolskiXXIX Bieg im. Tomasza Hopfera
ZGŁ
3
Kraków16. PZU Cracovia Maraton
ZGŁ
3
ToruńRun Toruń
ZGŁ
3
BydgoszczBydgoszcz na Start
ZGŁ
3
Żukowo26. Przełaj Żukowski
ZGŁ
3
Lidzbark WarmińskiI Bieg im. Mikołaja Kopernika
ZGŁ
4
KępnoIV Kępiński Bieg Uliczny
ZGŁ
4
GrudziądzV Półmaraton Śladami B.Malinowskiego
ZGŁ
4
ChełmżaXV Półmaraton Chełmżyński
ZGŁ
4
Jelenia GóraV Półmaraton Jeleniogórski
ZGŁ
4
Krapkowice35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny
ZGŁ
5
WęgorzewoXIII Półmaraton Węgorza
ZGŁ
5
Witków2. Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie
ZGŁ
6
TrzemesznoXXVI Bieg im. Jana Kilińskiego
ZGŁ
6
ŁubiankaXX Bieg Samorzadowy
ZGŁ
6
WarszawaXXVII Bieg Konstytucji 3 Maja
ZGŁ
9
Włocławek35 Bieg Kujawiaka
ZGŁ
10
PragaVolskwagen Marathon
ZGŁ
10
Polanica-ZdrójGórski Półmaraton Polanica-Zdrój
ZGŁ
10
GdyniaBieg Europejski
ZGŁ
12
KovelXII Półmaraton Kowelski
ZGŁ
16
SkawinaXV Bieg Skawiński
ZGŁ
16
PoznańSurvival Race
ZGŁ
16
Kruszwica - InowrocławX Bieg Piastowski
ZGŁ
16
Leszno k.WarszawyIV Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK
ZGŁ
17
Opole7. Maraton Opolski
ZGŁ
17
Trok (Litwa)Trakai Half Marathon
ZGŁ
17
Swarzędz6. Bieg 10 km Szpot Swarzędz
ZGŁ
17
Jedlina - Zdrój4. Półmaraton Górski
ZGŁ
17
Białystok5. PKO Białystok Półmaraton
ZGŁ
17
NiepołomiceV Półmaraton po Puszczy
ZGŁ
17
DziałoszynVIII Działoszyńska Dziesiatka
ZGŁ
17
BiałobrzegiBieg Pilicy
ZGŁ
17
Kazimierz Dolny II Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II
ZGŁ
23
MiedzychódUltramaraton Międzychód
23
Bydgoszcz2. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
ZGŁ
23
Karlovy VaryMattoni Karlovy Vary Half Marathon
ZGŁ
23
WadowiceIII Bieg Wadowicki
ZGŁ
23
HajnówkaXVII Półmaraton Hajnowski
ZGŁ
23
Józefów4Run Bieg 4 Żywiołów - Bieg Ziemi
ZGŁ
24
Tarnowo Podgórne6. Bieg Lwa
ZGŁ
24
WisłaIII Górski Półmaraton Wiślański
ZGŁ
24
Zduńska WolaI Piątka Pomarańczowej poMOCy
ZGŁ
30
Łódź15 Bieg Ulicą Piotrkowską
ZGŁ
30
JantarJantarowy Przełaj
ZGŁ
30
LuzinoVI Kaszubska Piętnastka
ZGŁ
30
Sobótka24. Bieg na Ślężę
ZGŁ
30
Nowa SólXXXIV Półmaraton Solan
ZGŁ
30
Brześć KujawskiIV Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
ZGŁ
31
Bielsko-Biała25. Bieg Fiata
ZGŁ
31
ObliwiceXXXV Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
ZGŁ
31
Podkowa LeśnaV Podkowiańska Dycha
ZGŁ
31
CzłuchówXXIV Bieg Tura
ZGŁ
31
Nakło nad NoteciąIV Bieg Przełajowy Doliną Noteci
ZGŁ
31
PruszkówIV Pruszkowski Bieg Wolności
ZGŁ
37
České BudějoviceMattoni České Budějovice Half Marathon
ZGŁ
37
Kowalewo Pomorskie18. Dycha Kowalewska
ZGŁ
37
PasłękXII Bieg Filipidesa
ZGŁ
37
Gałkowo6 Maraton Mazury
ZGŁ
37
GdańskIV Bieg do Źródeł
ZGŁ
38
BytówXXXVII Półmaraton Gochów
ZGŁ
38
Korycin - JanówXXVI Półmaraton Mleczny
ZGŁ
44
MietkówTriathlonowa Sztafeta Firmowa
ZGŁ
44
KietrzXI Półmaraton Kietrz
ZGŁ
44
WrocławSurvival Race
ZGŁ
44
Nowe Miasto nad Pilicą7. Cross Maraton nad Pilicą
ZGŁ
44
Świeradów - ZdrójInterferie RUN
ZGŁ
44
ToruńIII Nocna Dycha Kopernikańska
ZGŁ
44
CiechocinII Półmaraton Szalkiem św. Jakuba
ZGŁ
45
RudawaXIII EKO Półmaraton Jurajski
ZGŁ
45
BydgoszczIV Terenowa Masakra
ZGŁ
45
WdzydzeV Półmaraton Stolema
ZGŁ
45
Grodzisk WielkopolskXI Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka
ZGŁ
45
NysaV Bieg Nyski
ZGŁ
45
Piątnica2. Piatnica Półmaraton
ZGŁ
51
Wrocław5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton
ZGŁ
51
ŻarnowiecKrokowska 10
ZGŁ
52
Ludwikowice KłodzkieIV Półmaraton Sowiogórski
ZGŁ
52
Śrem6. Mróz Śrem Półmaraton
ZGŁ
52
WronkiIII Wroniecka Dycha
ZGŁ
52
NiepołomiceNIDEC IX Bieg W Pogoni za Żubrem
ZGŁ
52
InowrocławII Blue Run
ZGŁ
52
GarwolinVIII Bieg Avon Kontra Przemoc
ZGŁ
58
OlomoucMattoni Olomouc Half Marathon
ZGŁ
58
OświęcimTolerancja na Sportowo
ZGŁ
58
RybnikVIII Półmaraton Księżycowy
ZGŁ
58
Międzybrodzie ŻywieckieXIX Bieg Górski ŻAR
ZGŁ
58
StrzegomVI Strzegomska Dwunastka
ZGŁ
58
UnisławXIV Półmaraton Unisławski
ZGŁ
58
Sokołów MałopolskiIX Bieg Sokoła
ZGŁ
59
BukownoXV Bieg o Puchar Burmistrza
ZGŁ
59
Konstancin-JeziornaIII Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego
ZGŁ
65
Szklarska PorębaIX Maraton Karkonoski
ZGŁ
65
JanikowoIV Janikowska Dyszka
ZGŁ
65
PrusiceVII Bieg III Wież
ZGŁ
66
JarosławiecXXVII Międzynarodowy Bieg po Plaży
ZGŁ
66
JarosławiecXXII Bieg Samorządowy Bursztyn Jarosławca
ZGŁ
72
SkórczX Kociewski Bieg Czterech Jezior
ZGŁ
73
Gdańsk - WejherowoTriCity Trail
ZGŁ
86
Chrzypsko WielkieVI Półmaraton o Puchar Krotoski
ZGŁ
87
BielawaII Górski Półmaraton Kalenica
ZGŁ
93
Ruda ŚląskaIII Rudzki Półmaraton Industrialny
ZGŁ
94
Nowa Wieś k.BędzinaII Silesian Highland Marathon
ZGŁ
100
SzczecinekIII Szczecinecki Weekend Biegowy
ZGŁ
100
Kamień PomorskiII Bieg Szlakiem Zabytków
ZGŁ
100
ToruńXVI Top Cross Maraton
ZGŁ
107
HenrykówVI Półmaraton Henrykowski
ZGŁ
113
PoliceDziki Weekend 2017
ZGŁ
114
KrasnystawVI Półmaraton Chmielakowy
ZGŁ
115
Błonie k.Warszawy7 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego
ZGŁ
121
Jaworzno22 Bieg Uliczny
ZGŁ
121
Krojanty k.Chojnic8 Bieg Ułański
ZGŁ
121
GóraVIII Bieg z Policją
ZGŁ
121
JastarniaVIII Bałtycki Maraton / IV Półmaraton Bałtycki
ZGŁ
122
SiedlceVIII Bieg Siedleckiego Jacka
ZGŁ
122
Szczecin38. PKO Szczecin Półmaraton
ZGŁ
122
CiechocinekVI Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek
ZGŁ
126
ZamośćXXX Czteroetapowy Bieg Pokoju
ZGŁ
127
ŁebaEarth Wind Sweat & Fire
ZGŁ
128
BytówMaraton wokół Zamku
ZGŁ
129
Piła27. Półmaraton Philipsa
ZGŁ
129
SkierniewiceII Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego
ZGŁ
134
Krynica -Zdrój8. PKO Festiwal Biegowy
ZGŁ
135
PragaBirell Prague Grand Prix
ZGŁ
136
WałbrzychI Półmaraton Górski Wałbrzych
ZGŁ
136
SomoninoI Półmaraton Kamienych Weselników
ZGŁ
136
Wrocław35. PKO Wrocław Maraton
ZGŁ
136
Płock6. Półmaraton Dwóch Mostów
ZGŁ
136
ChodzieżChodzieska Za-Dyszka
ZGŁ
142
RadkówGarmin Ultra Race
ZGŁ
142
Usti nad LabemMattoni Ústí nad Labem Half Marathon
ZGŁ
142
WarszawaSurvival Race
ZGŁ
142
LubiewoX Bieg Szlakiem Trzech Wież
143
Kiełpino2. Bieg Arasmusa
ZGŁ
149
WarszawaII Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego
150
Warszawa39. PZU Maraton Warszawski
ZGŁ
156
InowrocławII Orange Run
ZGŁ
157
KatowicePKO Silesia Marathon
ZGŁ
164
Świeradów - Zdrój4F Świeradów Run
ZGŁ
164
PrzyjaźńV Bieg Przyjaźni - Kaszuby Biegają
ZGŁ
164
SzamotułyVII Szamotuły SAMSUNG Półmaraton
ZGŁ
171
Poznań18. PKO Poznań Maraton
192
GdańskAmber Expo Półmaraton Gdańsk
ZGŁ
198
GoleniówXXIXGoleniowska Mila Niepodległości
ZGŁ
198
Biały KościółVI Niepodległościowa Jedenastka
ZGŁ
198
Poznań2 Poznański Bieg Niepodległości
ZGŁ
198
Skawina - MogilanyIV Górski Bieg Niepodległości
212
InowrocławII Red Run
ZGŁ


















Get Adobe Flash player

 Ostatnio zalogowani
Kravis
00:38
marcoair
00:25
KMS
00:21
lukaszewski
00:11
marek1977
00:08
Jacek_F
23:58
fudrys
23:50
karhumek
23:38
andrzej043
23:37
Roadrunner
23:35
serbio
23:34
japa
23:33
runner
23:31
czarny_ps
23:29
radfab
23:16
Grzegorz_K13
23:14
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |