Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2012-14-21
Tanowo k.Szczecina, Organizator
K2thlon CUP 2011-2012 V Zawody cyklu
[acrobat]
2012-12-31
Trzebnica, Datasport
28 Uliczny Bieg Sylwestrowy - kategorie
[acrobat]
2012-12-31
Trzebnica, Datasport
28 Uliczny Bieg Sylwestrowy - kobiety
[acrobat]
2012-12-31
Trzebnica, Datasport
28 Uliczny Bieg Sylwestrowy - mieszkańcy Trzebnicy
[acrobat]
2012-12-31
Trzebnica, Datasport
28 Uliczny Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2012-12-31
Kłobuck, organizator
Bieg Sylwestrowy
[word]
2012-12-31
Nałęczów, Krzysiek Misiurek
Bieg Sylwestrowy Nałęczów
[excel]
2012-12-31
Chrzanów, Organizator
IX Chrzanowski Bieg Sylwestrowy
[excel]
2012-12-31
Kraków, Datasport
Nordic Walking
[acrobat]
2012-12-31
Kraków, Datasport
Radosna Dziesiatka
[acrobat]
2012-12-31
Kraków, Datasport
Smocza Piątka
[acrobat]
2012-12-31
Nowa Wieś Głubczycka, Paweł Klinik
Sylwestrowy Bieg Mariankowy
[acrobat]
2012-12-31
Brzoza, STS-Timing
VI Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2012-12-31
Gorlice, Datasport
XXII Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 10km
[acrobat]
2012-12-31
Gorlice, Datasport
XXII Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 5km
[acrobat]
2012-12-31
Leszno, Krzysztof Tumko
XXVIII Bieg Sylwestrowy
[excel]
2012-12-31
Łódź, Datasport
XXVIII Bieg Sylwestrowy - kategorie
[acrobat]
2012-12-31
Łódź, Datasport
XXVIII Bieg Sylwestrowy - kobiety
[acrobat]
2012-12-31
Łódź, Datasport
XXVIII Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2012-12-31
Łódź, Datasport
XXVIII Bieg Sylwestrowy - studenci
[acrobat]
2012-12-30
Szydłów, Michał Cichoński
33 Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2012-12-30
Mszczonów, Ultimasport
I Bieg Sylwestrowy Termy Mszczonów - 2.5km
[acrobat]
2012-12-30
Mszczonów, Ultimasport
I Bieg Sylwestrowy Termy Mszczonów - 5km
[acrobat]
2012-12-29
Warszawa, Andrzej Krochmal
III Duathlon Biegowy
[word]
2012-12-29
Warszawa Falenica, Organizator
III Duathlon Biegowy
[acrobat]
2012-12-29
Koszalin, Organizator
IV Koszaliński Bieg Sylwestrowy - nordic walking
[acrobat]
2012-12-29
Koszalin, Michał Bieliński
IV Koszaliński Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2012-12-29
Kołczygłowy, Tomasz Witek
VI Bieg Sylwestrowy
[word]
2012-12-29
Warszawa, Andrzej Krochmal
XLIII Zimowe Zawody na Orientację
[word]
2012-12-29
Poznań, Datasport
XXIX Bieg Sylwestrowy - 10km
[acrobat]
2012-12-29
Poznań, Datasport
XXIX Bieg Sylwestrowy - 5km
[acrobat]
2012-12-29
Poznań, Datasport
XXIX Bieg Sylwestrowy - kategorie
[acrobat]
2012-12-29
Warszawa, Organizator
X Zimowe Biegi Górskie Falenica r.1
[acrobat]
2012-12-28
Kołczygłowy, Tomasz Witek
VII Bieg Sylwestrowy
[word]
2012-12-27
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 12/2012
[word]
2012-12-23
Szczecin, Janusz Żywicki
Bieg Wigilijno - Sylwestrowy
[word]
2012-12-23
Mienia k.Warszawy, Organizator
Mienia Winter Trail
[acrobat]
2012-12-22
Stanowice k.Rybnika, organizator
Bieg po moczkę i makówki
[acrobat]
2012-12-22
Wodzisław Śląski , Organizator
I Wodzisławski Bieg Wieczorny
[acrobat]
2012-12-22
Wodzisław Śląski, Organizator
I Wodzisławski Bieg Wieczorny - Nordic Walking
[acrobat]
2012-12-22
Strzelce Opolskie, DataSport
XXIII Strzelecki Bieg Ulicznyv - OPEN
[acrobat]
2012-12-22
Strzelce Opolskie, DataSport
XXIII Strzelecki Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2012-12-22
Strzelce Opolskie, DataSport
XXIII Strzelecki Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2012-12-22
Bydgoszcz, STS-Timing
Z biegiem Natury
[acrobat]
2012-12-20
Katowice, Aleksy Szablicki
Bieg Wigilijny
[word]
2012-12-19
Poznań, Organizator
Poznaj Poznań Nocą etap 3
[acrobat]
2012-12-16
Ostrowik k.Wołomin, Organizator
Bieg Bałwana
[acrobat]
2012-12-16
Kępino k.Wejherowa, Magdalena Modzelewska
Charytatywny Bieg dla Moniki - 10km
[excel]
2012-12-16
Kępino k.Wejherowa, Magdalena Modzelewska
Charytatywny Bieg dla Moniki - 4km, NW
[excel]
2012-12-16
Zamek Bierzgłowski, Bartłomiej Mechliński
Grand Prix – Łubianka Cross - Edycja XII
[excel]
2012-12-16
Świnoujście, Organizator
Pogoń z Kijami za Mikołajem
[acrobat]
2012-12-16
Jakuszyce, DataSport
Salomon Nordic Sunday - ct
[acrobat]
2012-12-16
Jakuszyce, DataSport
Salomon Nordic Sunday - ft
[acrobat]
2012-12-16
Szczecin, Organizator
XII Bieg Maratończyka
[word]
2012-12-16
Olsztyn, Organizator
zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-12-15
Gdańsk, Organizator
Gdańsk zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-12-15
Toruń, Organizator
Grand Prix Stawek - 7 edycja
[acrobat]
2012-12-15
Toruń, Organizator
Grand Prix Stawek - klasyfikacja generalna
[acrobat]
2012-12-15
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic - finał
[word]
2012-12-15
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic - po 6 biegach
[word]
2012-12-15
Wrocław, UltimaSport
IV Wrocławski Bieg Mikołajowy Santarun - kobiety
[acrobat]
2012-12-15
Wrocław, UltimaSport
IV Wrocławski Bieg Mikołajowy Santarun - OPEN
[acrobat]
2012-12-15
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupskie Dzikie Biegi
[acrobat]
2012-12-15
Sztum, Organizator
XIV Zimowe Grand Prix Sztumu - juniorzy
[acrobat]
2012-12-15
Sztum, Organizator
XIV Zimowe Grand Prix Sztumu - kobiety
[acrobat]
2012-12-15
Koszalin, Organizator
III Grand Prix Klubu Biegacza 2012/2013
[acrobat]
2012-12-15
Sztum, Organizator
XIV Zimowe Grand Prix Sztumu - OPEN
[acrobat]
2012-12-14
Kalisz, Organizator
8. Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu
[acrobat]
2012-12-14
Resko k.Gryfic, Organizator
Nocna Masakra 2012 - trasa ekstremalna
[excel]
2012-12-14
Resko k.Gryfic, Organizator
Nocna Masakra 2012 - trasa piesza 100km
[excel]
2012-12-14
Resko k.Gryfic, Organizator
Nocna Masakra 2012 - trasa piesza 50km
[excel]
2012-12-14
Resko k.Gryfic, Organizator
Nocna Masakra 2012 - trasa rowerowa
[excel]
2012-12-09
Rybnik, Grzegorz Wnuk
12. Bieg wokół Zalewu Rybnickiego
[acrobat]
2012-12-09
Poznań, Organizator
Biegi Przełajowe w Lasku Marcelińskim
[acrobat]
2012-12-09
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski 72. maraton
[acrobat]
2012-12-09
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski 72. maraton - grudzień
[acrobat]
2012-12-09
Ostrołęka, Marek Karczewski
II Bieg Mikołajkowy (edycja VI) - Czarnowiec
[acrobat]
2012-12-09
Krostoszowice, Adam Kot
I Półmaraton Shepera
[acrobat]
2012-12-09
Krostoszowice, Adam Kot
I Półmaraton Shepera - Nordic Walking
[acrobat]
2012-12-09
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2012-12-09
Kędzierzyn Koźle, Organizator
Przełajowy Bieg Mikołajkowy
[word]
2012-12-09
Mikołajki, Kamil Długosz
VIII Mikołajkowe Biegi Uliczne
[excel]
2012-12-09
Łódź, Organizator
I Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2012-12-08
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski 71. maraton
[acrobat]
2012-12-08
Kraków, Organizator
Grand Prix Krakowa w biegach górskich - 11200m
[acrobat]
2012-12-08
Kraków, Organizator
Grand Prix Krakowa w biegach górskich - 5600m
[acrobat]
2012-12-08
Sopot, STS-Timing
Grand Prix Sopotu - 4km
[acrobat]
2012-12-08
Sopot, STS-Timing
Grand Prix Sopotu - 8km
[acrobat]
2012-12-08
Miechów, Organizator
I Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2012-12-08
Wodzisław Śląski, Adam Kot
Mikołaj z Nordic Walking
[acrobat]
2012-12-08
Poznań, Organizator
Serpentyny Moraskie
[acrobat]
2012-12-08
Jarosławiec, Piotr Kołodziejczyk
XII Bieg Mikołajkowy
[word]
2012-12-08
Jarosławiec, Piotr Kołodziejczyk
XII Bieg Mikołajkowy - Nordic Walking
[excel]
2012-12-08
Wrocław, STS-Timing
zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-12-08
Rytro k.Nowego Sącza, Organizator
II Bieg Mikołajkowy Sądeczanina
[acrobat]
2012-12-08
Łódź, Organizator
Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie
[acrobat]
2012-12-08
Jarosławiec, Organizator
XII Bieg Mikołajkowy - dzieci
[acrobat]
2012-12-06
Kraków, Organizator
I Krakowski Nocny Bieg Świętych Mikołajów
[word]
2012-12-04
Wrocław, Wojciech Dwojak
Wrocław Night O-Fight 2013 - Etap 1
[acrobat]
2012-12-02
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Bieg Barbórkowy
[word]
2012-12-02
Rybnik, Ultimasport
VIII Bieg Barbórkowy - kobiety
[acrobat]
2012-12-02
Rybnik, Ultimasport
VIII Bieg Barbórkowy - mężczyźni
[acrobat]
2012-12-02
Rybnik, Ultimasport
VIII Bieg Barbórkowy - mieszkańcy Rybnika
[acrobat]
2012-12-02
Łęczna, Michał Biały
VI Bieg Barbórkowy
[acrobat]
2012-12-02
Toruń, DataSport
X Półmaraton św. Mikołajów - Absolwenci UMK
[acrobat]
2012-12-02
Toruń, DataSport
X Półmaraton św. Mikołajów - kategorie
[acrobat]
2012-12-02
Toruń, DataSport
X Półmaraton św. Mikołajów - kobiety
[acrobat]
2012-12-02
Toruń, DataSport
X Półmaraton św. Mikołajów - mieszkańcy Torunia
[acrobat]
2012-12-02
Toruń, DataSport
X Półmaraton św. Mikołajów - Mistrz.Szk.Wyższych
[acrobat]
2012-12-02
Toruń, DataSport
X Półmaraton św. Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2012-12-02
Warszawa, Organizator
Żoliborski Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2012-12-01
Konin, DataSport
21 Bieg o Lampkę Górniczą - kategorie
[acrobat]
2012-12-01
Konin, DataSport
21 Bieg o Lampkę Górniczą - kobiety
[acrobat]
2012-12-01
Konin, DataSport
21 Bieg o Lampkę Górniczą - mieszkańcy Konina
[acrobat]
2012-12-01
Konin, DataSport
21 Bieg o Lampkę Górniczą - MP Górników
[acrobat]
2012-12-01
Konin, DataSport
21 Bieg o Lampkę Górniczą - OPEN
[acrobat]
2012-12-01
Poznań, Organizator
Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-12-01
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 12/12
[excel]
2012-12-01
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
V Bieg Mikołajkowy
[word]
2012-12-01
Bystrzyca k.Oławy, Marcin Drewniak
Mini Nocna Masakra
[acrobat]
2012-12-01
Gryfino, Organizator
XIV Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich
[acrobat]
2012-11-28
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 11/2012
[word]
2012-11-28
Warszawa, Jacek Morawski
Warszawa Nocą E1
[acrobat]
2012-11-25
Rybnik, Grzegorz Wnuk
10. Maraton Energetyków
[acrobat]
2012-11-25
Łódź, Organizator
GP Łodzi w biegach przełajowych
[acrobat]
2012-11-25
Łódź, Organizator
GP Łodzi w nordic walking
[acrobat]
2012-11-25
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecina - bieg III
[excel]
2012-11-25
Katowice, Piotr Kozak
Mistrzostwa Polski w Biegu po Schodach
[excel]
2012-11-25
Graby k.Czerniejewa, Organizator
Nocne Zawody na Orientacje Nocek 2012
[acrobat]
2012-11-25
Olsztyn, Organizator
zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-11-25
Warszawa, Jolanta Pawłowska
IV Bieg na Dwa Kółka
[acrobat]
2012-11-24
Wrocław, UltimaSport
42 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - kobiety
[acrobat]
2012-11-24
Wrocław, UltimaSport
42 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - kobiety AZS
[acrobat]
2012-11-24
Wrocław, UltimaSport
42 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - mężczyźni
[acrobat]
2012-11-24
Wrocław, UltimaSport
42 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - mężczyźni AZS
[acrobat]
2012-11-24
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
9 Maraton Komandosa - drużyny
[acrobat]
2012-11-24
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
9 Maraton Komandosa - OPEN
[acrobat]
2012-11-24
Włocławek, Organizator
Fun DGS Run
[acrobat]
2012-11-24
Wzgórza Strzelińskie, Organizator
III Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2012-11-24
Olszyna, Przemek Chorzepa
MMP w Biegach Przełajowych
[excel]
2012-11-24
Olszyna, Przemek Chorzepa
MMP w Biegach Przełajowych - biegi towsrzyszące
[excel]
2012-11-24
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2012-11-24
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - kobiety po 6 biegach
[word]
2012-11-24
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 6 biegach
[word]
2012-11-24
Bydgoszcz, Organizator
XVIII Leśny Bieg Kolejarski
[acrobat]
2012-11-24
Majdan k. Wołomina, Organizator
X Mix Andrzejkowy
[word]
2012-11-24
Bydgoszcz, Organizator
zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-11-22
Kielce, Organizator
Funex Orient
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - 5km
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - 5km kobiety
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - Bełchatów (K)
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - Bełchatów (M)
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - kategorie
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - kobiety
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2012-11-18
Szczecin, Organizator
Bieg im. Jerzego Kortza - bieg 2/8
[word]
2012-11-18
Lublin, Łukasz Kuczmarski
Druga Dycha do Maratonu
[acrobat]
2012-11-18
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecina - bieg II
[excel]
2012-11-18
Elbląg, Robert Bieńkowski
XII Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2012-11-17
Cadca, Szamot
6 Beh na Husarik
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Paweł Zach
7 Bieg Entre - Integracja
[acrobat]
2012-11-17
Kraków, Organizator
Grand Prix Krakowa w biegach górskich - 11200m
[acrobat]
2012-11-17
Kraków, Organizator
Grand Prix Krakowa w biegach górskich - 5600m
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Organizator
II Manewry SKPB - kategoria experts
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Organizator
II Manewry SKPB - kategoria hardcores
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Organizator
II Manewry SKPB - kategoria masters
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Organizator
II Manewry SKPB - kategoria tourists
[acrobat]
2012-11-17
Gdańsk, Jan Salewski
II Setka AWF Gdańsk
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Organizator
Rodzinne Biegi Górskie
[acrobat]
2012-11-17
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupskie Dzikie Biegi - 2/5
[acrobat]
2012-11-17
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 11/12
[excel]
2012-11-17
Gryfino, Organizator
XIV Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich
[acrobat]
2012-11-17
Gracze, Organizator
XVIII Barbórkowy Bieg Skalnika
[acrobat]
2012-11-17
Gdańsk, Organizator
zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-11-17
Kłos k.Koszalina, Organizator
II Grand Prix Klubu Biegacza
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Jolanta Pawłowska
Sztafeta w Skaryszaku
[acrobat]
2012-11-17
Mochy k.Wolsztyna, Organizator
XXI Bieg Niepodległości
[excel]
2012-11-15
Wrocław, UltimaSport
Bieg Uliczny o Puchar J.M. Rektora - kobiety
[acrobat]
2012-11-15
Wrocław, Paweł Rejkowicz
Bieg Uliczny o Puchar J.M. Rektora - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Wałbrzych, Jarosław Słomowicz
12 Cross Niepodległości Grand Prix IDOL 2012
[excel]
2012-11-11
Łuków, Organizator
20 Jubileuszowe Łukowskie Biegi Listopadowe
[word]
2012-11-11
Luboń k.Poznania, SuperSport
2. Luboński Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2012-11-11
Luboń k.Poznania, SuperSport
2. Luboński Bieg Niepodległości - mężczyźni
[acrobat]
2012-11-11
Goleniów, Organizator
Bieg Gaz-System S.A.
[acrobat]
2012-11-11
Opole, Organizator
Bieg i Marsz Niepodległości
[acrobat]
2012-11-11
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Bieg Niepodległościowy
[acrobat]
2012-11-11
Oborniki Wielkopolsk, Ultimasport.pl
Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2012-11-11
Oborniki Wielkopolsk, Ultimasport.pl
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Brzeg, Szymon Dreksler
Brzeski Bieg Niepodległościowy - szkoły
[word]
2012-11-11
Krostoszowice, Adam Kot
III Edycja New Balance Korona Śląska - kategorie
[acrobat]
2012-11-11
Łódź, Szymon Szymczak
IX Światowy Dzień Biegania
[acrobat]
2012-11-11
Żagań, Karol Cząstka
I Bieg Niepodległości
[word]
2012-11-11
Cegłów, Ultimasport.pl
I Cegłowski Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2012-11-11
Cegłów, Ultimasport.pl
I Cegłowski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Gdynia, STS-Timing
Jesienny Bieg Niepodległości - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-11-11
Gdynia, STS-Timing
Jesienny Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Gdynia, STS-Timing
Jesienny Bieg Niepodległości - ratownicy
[acrobat]
2012-11-11
Gdynia, STS-Timing
Jesienny Bieg Niepodległości - strażacy
[acrobat]
2012-11-11
Wielka Wieś, pulsarsport.pl
Niepodległościowa Jedenastka - kobiety
[acrobat]
2012-11-11
Wielka Wieś, pulsarsport.pl
Niepodległościowa Jedenastka - małżeństwa
[acrobat]
2012-11-11
Wielka Wieś, pulsarsport.pl
Niepodległościowa Jedenastka - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Piła, Marek Bramorski
VI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-11-11
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VI Bieg Niepodległości
[excel]
2012-11-11
Marcinkowice, Organizator
XIII Bieg Uliczny św.Marcina
[word]
2012-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XIX Biegi Niepodległości - 11km
[excel]
2012-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XIX Biegi Niepodległości - 3km, 6km, NW
[word]
2012-11-11
Góra, R. Wawer
XIX Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Góra, R. Wawer
XIX Bieg Niepodległości - powiat
[acrobat]
2012-11-11
Tarnów, Organizator
XVII Bieg Sokołów
[excel]
2012-11-11
Krosno, Sławomir Kukulski
XVI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-11-11
Łubianka, STS-Timing
XVI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-11-11
Warszawa, DataSport
XXIV Bieg Niepodległosci - kobiety
[acrobat]
2012-11-11
Warszawa, DataSport
XXIV Bieg Niepodległosci - Nordic Walking
[acrobat]
2012-11-11
Warszawa, DataSport
XXIV Bieg Niepodległosci - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Warszawa, DataSport
XXIV Bieg Niepodległosci - rolki
[acrobat]
2012-11-11
Warszawa, DataSport
XXIV Bieg Niepodległosci - wózki
[acrobat]
2012-11-11
Goleniów, Organizator
XXIV Goleniowska Mila Niepodległości
[acrobat]
2012-11-11
Stalowa Wola, Organizator
XX Bieg Niepodległości
[excel]
2012-11-11
Brzeg, Szymon Dreksler
Brzeski Bieg Niepodległościowy - OPEN
[word]
2012-11-11
Krostoszowice, Adam Kot
III Edycja New Balance Korona Śląska - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Gdynia, Organizator
Jesienny Bieg Niepodległości - nordic walking
[acrobat]
2012-11-11
Kuźnia Raciborska, Rafał Linder
XIII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-11-11
Warszawa Białołęka, Organizator
XV Bieg Niepodległości Białołęka
[acrobat]
2012-11-10
Trzebnica, Piotr Chodorski
III Trzebnicki Maraton
[excel]
2012-11-10
Radziechowy, Janusz Sobkowski
IV Rajd Nordic Walking
[acrobat]
2012-11-10
Słupsk, Krzysztof Walczak
I Słupski Marsz Nordic Walking
[acrobat]
2012-11-10
Słupsk, Krzysztof Walczak
I Słupski Nocny Bieg
[acrobat]
2012-11-10
Lubliniec, Krzysztof Szwed
VII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-11-10
Kielce, DataSport
V Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-11-10
Radziechowy, Janusz Sobkowski
V Maraton Beskidy
[acrobat]
2012-11-10
Wrocław, STS-Timing
Wrocław zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-11-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XXIII Mały Maraton Złotnicki
[acrobat]
2012-11-10
Tczew, Jan Salewski
XXII Uliczny Bieg Sambora
[acrobat]
2012-11-09
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-09
Legnica, Ultimasport.pl
Marsz i Biegi Niepodległości
[acrobat]
2012-11-09
Góra Kalwaria, Paweł Maciejewski
XX Biegi Niepodległościowe
[word]
2012-11-09
Zakopane, Leszek Behounek
XX Sztafetowy Bieg Niepodległości
[word]
2012-11-09
Kamienna Góra, Organizator
Zdobywca Góry Parkowej
[acrobat]
2012-11-08
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-08
Czarnków, Organizator
XIV Bieg Niepodległości
[word]
2012-11-07
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-06
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-05
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-04
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
Dycha Aktywnych
[acrobat]
2012-11-04
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
Dycha Aktywnych - Nordic Walking
[acrobat]
2012-11-04
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-04
Kąty Wrocławskie, Jan Salewski
II Bieg Bystrzycki
[acrobat]
2012-11-04
Otwock, Tomasz Cymerman
II Bieg Otwocki
[word]
2012-11-04
Węgorzewo, Organizator
II Półmaraton Niepodległości
[acrobat]
2012-11-04
Łódź, Mariusz Kotelnicki
I Bieg w Botaniku
[acrobat]
2012-11-04
Serock, Rafał Gliwa
I Serocka Dycha
[acrobat]
2012-11-04
Serock, Rafał Gliwa
I Serocka Dycha - Seniorzy
[acrobat]
2012-11-04
Serock, Rafał Gliwa
I Serocka Piątka
[acrobat]
2012-11-04
Orło, Zbigniew Rosiński
Leśny Półmaraton Niepodległości
[excel]
2012-11-04
Katowice, August Jakubik
Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2012-11-04
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VIII
[word]
2012-11-04
Kościan, STS-Timing
VIII Półmaraton Kościański - Bieg Coccodrillo
[acrobat]
2012-11-04
Kościan, STS-Timing
VIII Półmaraton Kościański - OPEN
[acrobat]
2012-11-04
Radom, DataSport
VII Radomski Maraton Trzeźwości - kobiety
[acrobat]
2012-11-04
Radom, DataSport
VII Radomski Maraton Trzeźwości - minimaraton
[acrobat]
2012-11-04
Radom, DataSport
VII Radomski Maraton Trzeźwości - m.m. kobiety
[acrobat]
2012-11-04
Radom, DataSport
VII Radomski Maraton Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2012-11-04
Radom, DataSport
VII Radomski Maraton Trzeźwości - półmaraton
[acrobat]
2012-11-04
Radom, DataSport
VII Radomski Maraton Trzeźwości - pół. m. kobiety
[acrobat]
2012-11-04
Wodzisław Śląski, Pulsar Sport
VI Mini Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-11-04
Wodzisław Śląski, Pulsar Sport
VI Wodzisławski Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2012-11-04
Wodzisław Śląski, Pulsar Sport
VI Wodzisławski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2012-11-04
Okonek, Michał Matusewicz
XIII Bieg Niepodległości
[word]
2012-11-04
Węgierska Górka, Grzegorz Wadas
XIV Cross Beskidzki
[acrobat]
2012-11-03
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-03
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-03
Forst, Slawomir Cwirko
Forster Halbmarathon
[acrobat]
2012-11-03
Frydek-Mistek k.Ostravy, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka - 27.rocznik - kategorie wiekowe kobiety
[acrobat]
2012-11-03
Frydek-Mistek k.Ostravy, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka - 27.rocznik - kategorie wiekowe mezczyzni
[acrobat]
2012-11-03
Frydek-Mistek, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka - kobiety
[acrobat]
2012-11-03
Frydek-Mistek, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka - mężczyźni
[acrobat]
2012-11-03
Poznań, Sts-Timing
Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-11-03
Złoty Stok, Organizator
Bieg po Złoto
[acrobat]
2012-11-02
Zgorzelec, Organizator
7 Bieg przy Pochodniach - 4km
[acrobat]
2012-11-02
Zgorzelec, Organizator
7 Bieg przy Pochodniach - 8km
[acrobat]
2012-11-02
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-10-31
Katowice, Aleksy Szablicki
Nothing International Classic Marathon NIC 10/2012
[word]
2012-10-28
Koło, UltimaSport
32. Bieg Warciański
[acrobat]
2012-10-28
Ostrów Wielkopolski, STS-Timing
50 Uliczny Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-10-28
Tczew, Jan Salewski
Bieg Nadwiślański Doliną Dolnej Wisły
[acrobat]
2012-10-28
Gliwice, Organizator
Bieg Tureta
[acrobat]
2012-10-28
Łódź, Szymon Drab
III Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickieg
[acrobat]
2012-10-28
Jawor, Hieronim Olejniczak
IX Memoriał Stefana Mielczarka - kategorie
[acrobat]
2012-10-28
Jawor, Hieronim Olejniczak
IX Memoriał Stefana Mielczarka - OPEN
[acrobat]
2012-10-28
Szczecin, Karol Radzimski
I Bieg im.Jerzego Kortza
[word]
2012-10-28
Lubomia, Adam Kot
Ja i Maraton - kategorie
[acrobat]
2012-10-28
Lubomia, Adam Kot
Ja i Maraton - Nordic Walking
[acrobat]
2012-10-28
Lubomia, Adam Kot
Ja i Maraton - Nordic Walking (kategorie)
[acrobat]
2012-10-28
Lubomia, Adam Kot
Ja i Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-10-28
Toruń, Organizator
Jesienny Barbarkowy Bieg Przełajowy
[word]
2012-10-28
Warszawa, Organizator
Kręta Piątka
[acrobat]
2012-10-28
Koszalin, DomTel-Sport
Nocna Ściema 2012 - klasyfikacja drużynowa
[acrobat]
2012-10-28
Koszalin, DomTel-Sport
Nocna Ściema 2012 - maraton
[acrobat]
2012-10-28
Koszalin, DomTel-Sport
Nocna Ściema 2012 - półmaraton
[acrobat]
2012-10-28
Strzelce Opolskie, Michał Szrajber
Otwarty Bieg Przełajowy
[acrobat]
2012-10-28
Rytro k. Nowego Sącz, Organizator
X Jubileuszowy Bieg Bejorów - kobiety
[acrobat]
2012-10-28
Lesznowola, DataSport
X Minimaraton Niepodległości
[acrobat]
2012-10-28
Elbląg, Organizator
Elbląski Półmaraton - Bażant 2012
[excel]
2012-10-28
Tychy, Janusz Mzyk
VI Grand Prix Tychów
[acrobat]
2012-10-28
Rytro k. Nowego Sącz, Organizator
X Jubileuszowy Bieg Bejorów - mężczyźni
[acrobat]
2012-10-27
Tuchola, Jan Salewski
III Bieg św. Huberta
[acrobat]
2012-10-27
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic Bieg Piąty - Jesienny
[word]
2012-10-27
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic - po 5 biegach
[word]
2012-10-27
Brzesko, DataSport
I Brzeski Bieg Pamięci - 5km
[acrobat]
2012-10-27
Brzesko, DataSport
I Brzeski Bieg Pamięci - kategorie wiekowowe
[acrobat]
2012-10-27
Brzesko, DataSport
I Brzeski Bieg Pamięci - nordic walking
[acrobat]
2012-10-27
Brzesko, DataSport
I Brzeski Bieg Pamięci - OPEN
[acrobat]
2012-10-27
Wrocław, DataSport
Olimpijska Szóstka
[acrobat]
2012-10-27
Opalenica, Piotr Powel
Test Coopera
[word]
2012-10-27
Sanok, Organizator
V Bieg Sokoli - Niepodległościowy - 2,5km
[word]
2012-10-27
Sanok, Organizator
V Bieg Sokoli - Niepodległościowy - 5,2km
[word]
2012-10-27
Świdnica, Organizator
IV Bieg Fortowy Grand Prix 2012 HERMES Świdnica
[acrobat]
2012-10-26
Poznań, Rafał Wieruszewski
Ekonomiczna Piątka
[acrobat]
2012-10-26
Jastrzębie-Zdrój, Jakub Staśkiewicz
II Jastrzębski Test Coopera
[acrobat]
2012-10-24
Toruń, Organizator
Grand Prix Stawek
[acrobat]
2012-10-24
Olsztyn, Organizator
IX Biegi Przełajowe o Puchar Rektora UWM
[word]
2012-10-24
Poznań, Organizator
Poznaj Poznań Nocą
[acrobat]
2012-10-21
Koberice, Beata Wrońska
16 Kobericki Półmaraton
[excel]
2012-10-21
Kraków, Domtel-Sport
Bieg Inauguracyjny UEK 2012 - 3.2km
[acrobat]
2012-10-21
Kraków, Domtel-Sport
Bieg Inauguracyjny UEK 2012 - 8km
[acrobat]
2012-10-21
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Cross Czwórki - nordic walking
[acrobat]
2012-10-21
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Cross Czwórki - OPEN
[acrobat]
2012-10-21
Oleszka, Andrzej Kolisz
III Cross Góry św. Anny
[acrobat]
2012-10-21
Szamotuły, DataSport
II Samsung Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2012-10-21
Szamotuły, DataSport
II Samsung Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2012-10-21
Szamotuły, DataSport
II Samsung Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2012-10-21
Szamotuły, DataSport
II Samsung Półmaraton - powiat kobiety
[acrobat]
2012-10-21
Szamotuły, DataSport
II Samsung Półmaraton - powiat mężczyźni
[acrobat]
2012-10-21
Adamów, Krzysztof Grono
IV Adamowska Dziesiątka
[excel]
2012-10-21
Wodzisław Śląski, Adam Kot
I Wodzisławski Cross Feel Free BASZTA
[acrobat]
2012-10-21
Kielce, Organizator
Kielecka Dycha
[acrobat]
2012-10-21
Gdańsk, Agata Masiulaniec
Koleżeńskie 10 km z okazji 10-lecia GT
[acrobat]
2012-10-21
Katowice, August Jakubik
Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2012-10-21
Uniejów, DataSport
VI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - abstynent
[acrobat]
2012-10-21
Uniejów, DataSport
VI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - kategorie
[acrobat]
2012-10-21
Uniejów, DataSport
VI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - kobiety
[acrobat]
2012-10-21
Uniejów, DataSport
VI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - niepełnos
[acrobat]
2012-10-21
Uniejów, DataSport
VI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - OPEN
[acrobat]
2012-10-21
Uniejów, DataSport
VI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - Uniejów
[acrobat]
2012-10-21
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - nordic walking
[acrobat]
2012-10-21
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - OPEN
[acrobat]
2012-10-21
Warka, DataSport
XII Bieg Pułaskiego - kategorie
[acrobat]
2012-10-21
Warka, DataSport
XII Bieg Pułaskiego - kobiety
[acrobat]
2012-10-21
Warka, DataSport
XII Bieg Pułaskiego - OPEN
[acrobat]
2012-10-21
Warka, DataSport
XII Bieg Pułaskiego - wózki
[acrobat]
2012-10-21
Lubin, SuperSport
XXVII Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - kobiety
[acrobat]
2012-10-21
Lubin, SuperSport
XXVII Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - mężczyzn
[acrobat]
2012-10-21
Ciechanów, Organizator
26. Grand Prix Ciechanowa Bieg 8
[word]
2012-10-21
Białystok, Irena Sakowicz
XIV Bieg Godzinny
[excel]
2012-10-20
Puszcza Kampinoska, Michał Horodeński
1 Maraton Kampinoski
[acrobat]
2012-10-20
Puszcza Kampinoska, Michał Horodeński
1 Półmaraton Kampinoski
[acrobat]
2012-10-20
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
28 Supermaraton Kalisia
[excel]
2012-10-20
Zakopane, Izabela Zatorska
Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę
[excel]
2012-10-20
Katowice, August Jakubik
Biegowa Korona Ziemi - po 7 biegach
[excel]
2012-10-20
Poznań, Krzysztof Kubiak
II Bieg Papieski
[excel]
2012-10-20
Bydgoszcz, Organizator
IV Cross Bydgoski - dzieci
[acrobat]
2012-10-20
Bydgoszcz, Organizator
IV Cross Bydgoski - OPEN
[acrobat]
2012-10-20
Skarżysko Kamienna, Piotr Świtała
IV Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego
[excel]
2012-10-20
Katowice, August Jakubik
Maraton Aconcagua
[excel]
2012-10-20
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Myslowicka Liga Crossowa
[word]
2012-10-20
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Myslowicka Liga Crossowa - kobiety
[word]
2012-10-20
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Myslowicka Liga Crossowa - punktacja
[word]
2012-10-20
Wodzisław Śląski, Adam Kot
New Balance Korona Śląska
[acrobat]
2012-10-20
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
New Balance Korona Śląska - po 2 edycjach
[acrobat]
2012-10-20
Władysławowo, Organizator
Półmaratonu Jastarnia - Władysławowo
[word]
2012-10-20
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
Puchar Siemianowic Śląskich w Biathlonie Letnim
[excel]
2012-10-20
Rawicz, Hubert Sobczak
Rawicki Półmaraton - Bieg ku wolności
[acrobat]
2012-10-20
Lipinki, Organizator
VI Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego
[acrobat]
2012-10-20
Piekary Śląskie, Organizator
VI Piekarski Bieg Długodystansowy - kategorie
[word]
2012-10-20
Piekary Śląskie, Organizator
VI Piekarski Bieg Długodystansowy - OPEN
[word]
2012-10-20
Płock, Ultimasport
XXXII Bieg Soczewka z BOP - kobiety
[acrobat]
2012-10-20
Płock, Ultimasport
XXXII Bieg Soczewka z BOP - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-10-20
Płock, Ultimasport
XXXII Bieg Soczewka z BOP - OPEN
[acrobat]
2012-10-18
Łubianka, Organizator
Grand Prix Łubianki Etap X
[excel]
2012-10-17
Warszawa, Organizator
Rodzinne Biegi Górskie
[acrobat]
2012-10-14
Poznań, sts-timing
13 Poznań Maraton - klasyfikacje dodatkowe
[excel]
2012-10-14
Poznań, sts-timing
13 Poznań Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-10-14
Gdańsk, Organizator
Gdański Bieg Lekarzy
[excel]
2012-10-14
Kozłów Biskupi, Józef M. Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w N.W. - kategorie
[word]
2012-10-14
Kozłów Biskupi, Józef M. Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w N.W. - OPEN
[word]
2012-10-14
Kozłów Biskupi, Józef M. Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w N.W. - wyniki konc
[word]
2012-10-14
Szubin, Ks. Artur
III Bieg uliczny im. bł. Papieża Jana Pawła II
[word]
2012-10-14
Gdańsk, Marek Kołecki
I Bieg Oliwski - 4km
[acrobat]
2012-10-14
Gdańsk, Marek Kołecki
I Bieg Oliwski - 8km
[acrobat]
2012-10-14
Rochna k. Kolusz, Organizator
Jesienny Cross Przyjaźni Koluszkowsko-Brzezińskiej
[word]
2012-10-14
Toruń, Organizator
Jesienny Test Coopera
[acrobat]
2012-10-14
Rochna k.Koluszek, Organizator
klasyfikacja I grand prix koluszek
[word]
2012-10-14
Mikołajki, Jan Salewski
Superoes Mikołajki 2012 - 10km
[acrobat]
2012-10-14
Mikołajki, Jan Salewski
Superoes Mikołajki 2012 - 4km
[acrobat]
2012-10-14
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa
[word]
2012-10-14
Kraków, Organizator
Test Coopera
[excel]
2012-10-14
Płock, Organizator
Tumska Dycha
[acrobat]
2012-10-14
Szemud, Jakub Kortas
VII Jesienny Przełajowy Bieg Lesôków
[acrobat]
2012-10-14
Wieliszew , Organizator
VII Wieliszewski Bieg Jesieni
[word]
2012-10-14
Żory, Organizator
V Żorski Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2012-10-14
Żory, Organizator
V Żorski Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2012-10-14
Żory, Organizator
V Żorski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2012-10-14
Warszawa, Organizator
Wybiegaj Sprawność
[acrobat]
2012-10-14
Włodawa, Wioleta Piskorek
XIII Bieg Sobiborski
[acrobat]
2012-10-14
Dzięgielów, Raphael Mielke
XII Bieg o Złoty Dzięgiel
[excel]
2012-10-14
Tarnów, Organizator
XXI Tarnowski Bieg Leliwitów - bieg masowy
[acrobat]
2012-10-14
Tarnów, Organizator
XXI Tarnowski Bieg Leliwitów - OPEN
[acrobat]
2012-10-14
Dąbrowa Chełmińska, Andrzej Jaranowski
XXV Bieg Uliczny
[acrobat]
2012-10-14
Prudnik k.Opola, Michał Kruczek
Z.A.S Ten Decathlon Challenge
[excel]
2012-10-14
Coventry, Marek Barczewski
Decathlon Coventry Half Marathon
[acrobat]
2012-10-14
Rogi k.Krosna, Organizator
XXVI Bieg im. Ignacego Łukasiewicza
[word]
2012-10-14
Tarnobrzeg, Organizator
XXXIV Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera
[acrobat]
2012-10-13
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Gerharta Hauptmanna - kategorie
[acrobat]
2012-10-13
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Gerharta Hauptmanna - kategorie
[acrobat]
2012-10-13
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Gerharta Hauptmanna - kobiety
[acrobat]
2012-10-13
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Gerharta Hauptmanna - Nordic Walking
[acrobat]
2012-10-13
Wrocław, DataSport
Bieg Gerharta Hauptmanna - OPEN
[acrobat]
2012-10-13
Rydułtowy, Organizator
Cross Rydułtowski - dzieci
[acrobat]
2012-10-13
Rydułtowy, Organizator
Cross Rydułtowski - juniorzy
[acrobat]
2012-10-13
Rydułtowy, Organizator
Cross Rydułtowski - młodzicy
[acrobat]
2012-10-13
Rydułtowy, Organizator
Cross Rydułtowski - OPEN
[acrobat]
2012-10-13
Warszawa, Organizator
Cztery Pory Roku Biegowe Grand Prix Białołęki
[excel]
2012-10-13
Rudna, sts-timing
II Bieg im. Św. Katarzyny - nordic walking
[acrobat]
2012-10-13
Rudna, sts-timing
II Bieg im. Św. Katarzyny - OPEN
[acrobat]
2012-10-13
Olsztyn k.Częstochow, Organizator
II Jurajski Puchar w Nordic Walking - VII runda
[acrobat]
2012-10-13
Gdynia, Krzysztof Walczak
I Przełajowy Nocny Bieg i NW - bieg
[acrobat]
2012-10-13
Gdynia, Krzysztof Walczak
I Przełajowy Nocny Bieg i NW - Nordic Walking
[acrobat]
2012-10-13
Warszawa, Organizator
I Żoliborski Cross Nadwiślański
[acrobat]
2012-10-13
Słupsk , Organizator
Słupskie Dzikie Biegi SŁUDZIBIE
[acrobat]
2012-10-13
Piła, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-10-13
Wrocław, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-10-13
Łódź, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-10-13
Olsztyn, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-10-13
Lublin, Organizator
Test Coopera dla wszystkich
[acrobat]
2012-10-13
Poznań, DataSport
XII Bieg Maltański
[acrobat]
2012-10-13
Kościerzyna, Organizator
XVIII Kościerskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2012-10-13
Poznań, DataSport
XXX Bieg Przemysła
[acrobat]
2012-10-12
Mielec, Agnieszka Molek
XVIII Bieg Uliczny
[acrobat]
2012-10-12
Mielec, Organizator
XVIII Bieg Uliczny - bieg główny
[acrobat]
2012-10-10
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 10/12
[excel]
2012-10-07
Rybnik, Grzegorz Wnuk
8. Jesienny Cross ERBUD-u
[acrobat]
2012-10-07
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - kategorie
[acrobat]
2012-10-07
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Łomża, Mariusz Niziński
Dziesiątka w Łomży
[excel]
2012-10-07
Rzeszów, sts-timing
Festiwal Biegów Forum Ekonomicznego - 5km
[acrobat]
2012-10-07
Rzeszów, sts-timing
Festiwal Biegów Forum Ekonomicznego - Półmaraton
[acrobat]
2012-10-07
Rzeszów, sts-timing
Festiwal Biegów Forum Ekonomicznego - rodzinny
[acrobat]
2012-10-07
Rzeszów, sts-timing
Festiwal Biegów Forum Ekonomicznego - sztafety
[acrobat]
2012-10-07
Pniewy, Organizator
II Bieg Papieski - 5km
[acrobat]
2012-10-07
Pniewy, Organizator
II Bieg Papieski - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Głogów, Jerzy Górski
II Cross Straceńców - 11.111km
[acrobat]
2012-10-07
Głogów, Jerzy Górski
II Cross Straceńców - 5.555km
[acrobat]
2012-10-07
Głogów, Jerzy Górski
II Cross Straceńców - sztafety
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - gmina
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - kategorie
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - OSP
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - PSP
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - PSP drużyny
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - PSP kategorie
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - PSP kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Tarnowskie Góry, UltimaSport
I Tarnogórski Bieg Jubileuszowy - kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Tarnowskie Góry, UltimaSport
I Tarnogórski Bieg Jubileuszowy - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Chorzów, Karol Czaj
Silesia Półmaraton - 7 km
[acrobat]
2012-10-07
Chorzów, Karol Czaj
Silesia Półmaraton - 7 km kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Chorzów, Karol Czaj
Silesia Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2012-10-07
Chorzów, Karol Czaj
Silesia Półmaraton - kategorie dodatkowe
[acrobat]
2012-10-07
Chorzów, Karol Czaj
Silesia Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Chorzów, Karol Czaj
Silesia Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Poznań, Tomasz Ptak
Test Coopera
[acrobat]
2012-10-07
Wrocław, Organizator
V Bieg Energetyka
[word]
2012-10-07
Brenna, Organizator
V Mistrzostwa Beskidów Nordic Walking
[acrobat]
2012-10-07
Tychy, Organizator
XVIII Perła Paprocan
[acrobat]
2012-10-07
Biłgoraj, Eliza Rafał
XXIV Biegi Po Ziemi Biłgorajskiej
[acrobat]
2012-10-07
Legnica, UltimaSport
XXV Bieg Lwa Legnickiego - kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Legnica, UltimaSport
XXV Bieg Lwa Legnickiego - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Kalisz, DomTel-Sport
XXXII Bieg Ptolomeusza
[acrobat]
2012-10-07
Wisła Łabajów, Piotr Kozak
Złota Mila Stożka
[excel]
2012-10-07
Gniewkowo, Organizator
XVIII Gniewkowski Bieg im.Rodziny Milewskich
[acrobat]
2012-10-06
Jastrowie, Organizator
150 Maraton Mańka, 50 Maraton Harego
[word]
2012-10-06
Starogard Gdański, Organizator
21 Bieg Kociewski z Polpharmą
[acrobat]
2012-10-06
Gryfino, Organizator
73 Masowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2012-10-06
Lądek Zdrój k.Kłodzk, Organizator
Bieg na Górę Trojak - women
[acrobat]
2012-10-06
Wysocko Wielkie, Marta Szczypkowska
Dyszka po Wysocku Grand Prix Ostrowa
[excel]
2012-10-06
Hajnówka, Jakub Kortas
III Hajnowska Dwunastka
[acrobat]
2012-10-06
Sochaczew, Emanuel Zimny
III Sochaczewski Test Coopera
[excel]
2012-10-06
Zazdrość k.Olsztyna, Daria Ryznar
II Bieg o Puchar Nadleśniczego
[acrobat]
2012-10-06
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
IV Bieg pod Bursztynową Komnatę
[acrobat]
2012-10-06
Pruszków, Artur Jurczyk
I Bieg o Puchar Prezesa Poczty Polskiej S.A.
[excel]
2012-10-06
Żywiec, Organizator
Jesienny Festiwal Biegowy - kobiety
[acrobat]
2012-10-06
Zywiec, Organizator
Jesienny Festiwal Biegowy - mężczyźni
[acrobat]
2012-10-06
Zawoja, Kamil Jezierski
Memoriał Wojtka Kozuba - kategorie
[acrobat]
2012-10-06
Zawoja k.Nowego Targ, Kamil Jezierski
Memoriał Wojtka Kozuba - OPEN
[acrobat]
2012-10-06
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Test Coopera
[excel]
2012-10-06
Skrwilno, Andrzej Jaranowski
XVII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-10-06
Police, Andrzej Holzman
XXXIV Ćwierćmaraton Policki
[acrobat]
2012-10-06
Puszcza Kampinoska, Organizator
XXXIX Maraton Pieszy - 100km
[acrobat]
2012-10-06
Puszcza Kampinoska, Organizator
XXXIX Maraton Pieszy - 75km
[acrobat]
2012-10-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
X Przewietrz się na Olimpijskim - kategorie
[acrobat]
2012-10-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
X Przewietrz się na Olimpijskim - kobiety
[acrobat]
2012-10-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
X Przewietrz się na Olimpijskim - Nordic Walking
[acrobat]
2012-10-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
X Przewietrz się na Olimpijskim - Nordic Walking k
[acrobat]
2012-10-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
X Przewietrz się na Olimpijskim - OPEN
[acrobat]
2012-10-06
Gdańsk, Organizator
8/8 Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 10km
[acrobat]
2012-10-06
Gdańsk, Organizator
8/8 Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 20km
[acrobat]
2012-10-06
Gdańsk, Organizator
8/8 Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 5km
[acrobat]
2012-10-06
Lądek Zdrój k.Kłodzk, Organizator
Bieg na Górę Trojak - men
[acrobat]
2012-10-06
Turew k.Kościana, Organizator
XXVII Biegi im. Dezyderego Chłapowskiego
[acrobat]
2012-10-06
Puszcza Kampinoska, Organizator
XXXIX Maraton Pieszy - 50km
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - drużyny
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - dzieci
[excel]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - kobiety cywil.
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - kobiety służby
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - mężczyźni cywil.
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - mężczyźni służby
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - mężczyźni służby kat.
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - wózki
[acrobat]
2012-10-04
Hutki - Kanki , Organizator
IX Mistrzostwa Policji w Biegu Przeł. - kobiety
[acrobat]
2012-10-04
Hutki - Kanki , Organizator
IX Mistrzostwa Policji w Biegu Przeł. - mężczyźni
[acrobat]
2012-10-04
Hutki - Kanki , Organizator
IX Mistrzostwa Policji w Biegu Przeł. - młodzież
[acrobat]
2012-10-03
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2012-10-03
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia - podsumowanie
[acrobat]
2012-10-03
Dąbrowa Górnicza, Organizator
II Bieg Hutnika ArcelorMittal Poland - kobiety
[acrobat]
2012-10-03
Dąbrowa Górnicza, Organizator
II Bieg Hutnika ArcelorMittal Poland - kobiety
[acrobat]
2012-10-03
Warszawa, Organizator
Warsaw Track Cup IV edycja
[acrobat]
2012-10-03
Gryfino, Jacek Stefański
36 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
2012-09-30
Warszawa, STS-Timing
34 Maraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2012-09-30
Cieszyn, Organizator
41 Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2012-09-30
Cieszyn, Organizator
41 Masowe Biegi Przełajowe- klasyfikacja drużynowa
[excel]
2012-09-30
Krosno Odrzańskie, Organizator
5 Bieg Odry
[word]
2012-09-30
Kozłów Biskupi , Józef Maciej Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w Nordic Walking
[word]
2012-09-30
Nowy Sącz, Organizator
IV Sądecka Dycha o Puchar NEWAGU - kobiety
[acrobat]
2012-09-30
Nowy Sącz, Organizator
IV Sądecka Dycha o Puchar NEWAGU - mężczyźni
[acrobat]
2012-09-30
Gdynia, Jan Salewski
I Bieg Przełajowy Rady Dzielnicy Karwiny
[acrobat]
2012-09-30
Rzeszów, Piotr Kowal
I Rzeszowski Bieg na Bulwarach
[word]
2012-09-30
Piotrków Trybunalski, Pulsar Sport
Trybunalski Bieg z GOSiR-em - kobiety
[acrobat]
2012-09-30
Piotrków Trybunalski, Pulsar Sport
Trybunalski Bieg z GOSiR-em - mężczyźni
[acrobat]
2012-09-30
Knurów k.Gliwic, Hieronim Olejniczak
XX Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2012-09-30
Knurów k.Gliwic, Hieronim Olejniczak
XX Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2012-09-30
Knurów k.Gliwic, Hieronim Olejniczak
XX Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2012-09-30
Elbląg, Robert Bieńkowski
XII Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2012-09-30
Knurów k.Gliwic, Hieronim Olejniczak
XVII Mistrzostwa Polski Górników
[acrobat]
2012-09-29
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
34 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - N.W. kobiety
[acrobat]
2012-09-29
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
34 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - N.W. mężczyźni
[acrobat]
2012-09-29
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
34 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - OPEN
[acrobat]
2012-09-29
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
34 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - Ruch trzeźwości
[acrobat]
2012-09-29
Dolina Chochołowska, Marek Kowalczyk
Bieg górski na Wołowiec i Rakoń
[acrobat]
2012-09-29
Przodkowo k.Gdańska, Jan Salewski
Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej
[acrobat]
2012-09-29
Zielonka k.Warszawy, Organizator
Gliniankowa Pętla
[acrobat]
2012-09-29
Limanowa, Organizator
II Półmaraton Forrest - kategorie
[acrobat]
2012-09-29
Limanowa, Organizator
II Półmaraton Forrest - kobiety
[acrobat]
2012-09-29
Limanowa, Organizator
II Półmaraton Forrest - mężczyźni
[acrobat]
2012-09-29
Prabuty k.Kwidzyna, Jan Salewski
IV Bieg uliczny Liwa Cup – Prabuty
[acrobat]
2012-09-29
Głuszyca k.Wałbrzych, Grzegorz Kalinowski
I Powiatowy Maraton Górski Ziemi Wałbrzyskiej
[acrobat]
2012-09-29
Łubianka k.Torunia, STS-Timing
Półmaraton ku Słońcu
[acrobat]
2012-09-29
Ogrodzieniec, Organizator
Sports Weekend Ogrodzieniec - Bieg Górski
[acrobat]
2012-09-29
Ogrodzieniec, Organizator
Sports Weekend Ogrodzieniec - Bieg Górski MINI
[acrobat]
2012-09-29
Ogrodzieniec, Organizator
Sports Weekend Ogrodzieniec - Rajd na Orientację
[acrobat]
2012-09-29
Zabrzeg, Damian Janeczko
VI Memoriał Henryka Puzonia - biegi memoriałowe
[acrobat]
2012-09-29
Zabrzeg, Damian Janeczko
VI Memoriał Henryka Puzonia - OPEN
[acrobat]
2012-09-29
Wysoka k.Piły, Marek Bramorski
V Wysocki Bieg Uliczny
[acrobat]
2012-09-29
Kraków, Organizator
XV Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich
[word]
2012-09-29
Gorzów Wielkopolski, Organizator
XV EKO-Bieg
[acrobat]
2012-09-29
Mikołów, Piotr Kozak
X Mikołowski Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2012-09-29
Mikołów, Piotr Kozak
X Mikołowski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2012-09-29
Lwówek k.Poznania, Organizator
II Dziesiątka Lwówecka
[word]
2012-09-29
Blachownia, Organizator
II Maraton Nordic Walking
[acrobat]
2012-09-29
Sokolec k.Nowej Rudy, Organizator
Sowiogórski Nordic Walking 4/4
[word]
2012-09-28
Gdańsk, Jan Salewski
Maraton na raty
[acrobat]
2012-09-28
Braniewo, Organizator
Mistrzostwa o trofeum Dow. 9 Bryg. Kaw. Panc
[word]
2012-09-27
Warszewice k.Torunia, Organizator
Grand Prix Łubianka Cross
[excel]
2012-09-26
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 9/2012 Nothing International Classic Marathon
[word]
2012-09-23
Komorniki k.Poznania, Piotr Szukała
1. Bieg LIBRA - Biegaj z Nami
[excel]
2012-09-23
Bytom, STS-Timing
4 Bytomski Półmaraton
[acrobat]
2012-09-23
Białystok, DataSport
Białystok Biega - 10km kategorie
[acrobat]
2012-09-23
Białystok, DataSport
Białystok Biega - 10km kobiety
[acrobat]
2012-09-23
Białystok, DataSport
Białystok Biega - 10km OPEN
[acrobat]
2012-09-23
Białystok, DataSport
Białystok Biega - 4.7km kobiety
[acrobat]
2012-09-23
Białystok, DataSport
Białystok Biega - 4.7km OPEN
[acrobat]
2012-09-23
Białystok, DataSport
Białystok Biega - dzieci
[acrobat]
2012-09-23
Wielbark, Robert Krawczyk
Bieg Leśnika
[acrobat]
2012-09-23
Elbląg, Robert Bieńkowski
Golden 1000
[excel]
2012-09-23
Szczecin, Artur Kasprzak
II Bieg Górski na K2 - kobiety
[acrobat]
2012-09-23
Szczecin, Artur Kasprzak
II Bieg Górski na K2 - mundurowi
[acrobat]
2012-09-23
Szczecin, Artur Kasprzak
II Bieg Górski na K2 - OPEN
[acrobat]
2012-09-23
Mstów k.Częstochowy, Organizator
II Jurajski Puchar w Nordic Walking - VI runda
[acrobat]
2012-09-23
Warszawa, DataSport
IV Bemowski Bieg Przyjaźni - Junorki
[acrobat]
2012-09-23
Warszawa, DataSport
IV Bemowski Bieg Przyjaźni - Junorzy
[acrobat]
2012-09-23
Warszawa, DataSport
IV Bemowski Bieg Przyjaźni - Przodownicy
[acrobat]
2012-09-23
Warszawa, DataSport
IV Bemowski Bieg Przyjaźni - Przodownicy Masters
[acrobat]
2012-09-23
Warszawa, DataSport
IV Bemowski Bieg Przyjaźni - Przodowniczki
[acrobat]
2012-09-23
Warszawa, DataSport
IV Bemowski Bieg Przyjaźni - Przodowniczki Masters
[acrobat]
2012-09-23
Strzelin k.Wrocławia, Adam Puchacz
I Bieg Wzgórz Strzelińskich
[acrobat]
2012-09-23
Kraków, DataSport
I Capgemini Run - Capgemini
[acrobat]
2012-09-23
Kraków, DataSport
I Capgemini Run - Capgemini kobiety
[acrobat]
2012-09-23
Kraków, DataSport
I Capgemini Run - kategorie
[acrobat]
2012-09-23
Kraków, DataSport
I Capgemini Run - kobiety
[acrobat]
2012-09-23
Kraków, DataSport
I Capgemini Run - OPEN
[acrobat]
2012-09-23
Jastrzębie Zdrój, DataSport
Jastrzębska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2012-09-23
Jastrzębie Zdrój, DataSport
Jastrzębska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2012-09-23
Jastrzębie Zdrój, DataSport
Jastrzębska Dziesiątka - mężczyźni
[acrobat]
2012-09-23
Jastrzębie Zdrój, DataSport
Jastrzębska Dziesiątka - m.Jastrzębia kobiety
[acrobat]
2012-09-23
Jastrzębie Zdrój, DataSport
Jastrzębska Dziesiątka - m.Jastrzębia mężczyźni
[acrobat]
2012-09-23
Szymbark k.Gorlic, Organizator
VI Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu- kobiety
[acrobat]
2012-09-23
Szymbark k.Gorlic, Organizator
VI Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu- mężczyźni
[acrobat]
2012-09-23
Dolina Będkowska k.K, PulsarSport
VI Bieg po Dolinie Będkowskiej
[acrobat]
2012-09-23
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - nordic walking
[acrobat]
2012-09-23
Mogilno, Ultimasport
XIX Bieg o Memoriał M.Śmigielskiego - drużynowo
[acrobat]
2012-09-23
Mogilno, Ultimasport
XIX Bieg o Memoriał M.Śmigielskiego - kobiety
[acrobat]
2012-09-23
Mogilno, Ultimasport
XIX Bieg o Memoriał M.Śmigielskiego - OPEN
[acrobat]
2012-09-23
Busko Zdrój, Zdzisław Perepiczko
XI Bieg Zdrojowy
[excel]
2012-09-23
Zbąszyń, Organizator
XXV Jubileuszowy Bieg Zbąskich
[acrobat]
2012-09-23
Łowicz, Robert Kucharek
XXXI Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2012-09-23
Szczecin, Artur Kasprzak
II Bieg Górski na K2 - mężczyźni
[acrobat]
2012-09-23
Łódź, Organizator
I Cross Skauta
[acrobat]
2012-09-23
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - OPEN
[acrobat]
2012-09-23
Poznań, Organizator
XDU 2012
[acrobat]
2012-09-22
Oleśnica, Włodzimierz Matosz
28 Bieg o Memoriał B.Psujka - juniorzy
[acrobat]
2012-09-22
Oleśnica, Włodzimierz Matosz
28 Bieg o Memoriał B.Psujka - kateg.kobiety
[acrobat]
2012-09-22
Oleśnica, Włodzimierz Matosz
28 Bieg o Memoriał B.Psujka - kateg.mężczyźni
[acrobat]
2012-09-22
Oleśnica, Włodzimierz Matosz
28 Bieg o Memoriał B.Psujka - kobiety
[acrobat]
2012-09-22
Oleśnica, Włodzimierz Matosz
28 Bieg o Memoriał B.Psujka - OPEN
[acrobat]
2012-09-22
Oleśnica, Włodzimierz Matosz
28 Bieg o Memoriał B.Psujka - policjanci
[acrobat]
2012-09-22
Oleśnica, Włodzimierz Matosz
28 Bieg o Memoriał B.Psujka - rolki
[acrobat]
2012-09-22
Dębno, Organizator
4 Bieg Wieczorny
[acrobat]
2012-09-22
Katowice, August Jakubik
Biegowa Korona Ziemi
[excel]
2012-09-22
Zabrze, Beata Wrońska
Bieg Jesieni
[word]
2012-09-22
Zawoja, Izabela Zatorska
Bieg na Babią Górę
[acrobat]
2012-09-22
Chorzów, Jacek Kałusek
Bieg Nocny
[acrobat]
2012-09-22
Starachowice, Sylwester Dudek
Bieg uliczny MANia Biegania - kobiety
[acrobat]
2012-09-22
Starachowice, Sylwester Dudek
Bieg uliczny MANia Biegania - mężczyźni
[acrobat]
2012-09-22
Starachowice, Sylwester Dudek
Bieg uliczny MANia Biegania - OPEN
[acrobat]
2012-09-22
Władysławowo, Organizator
Grand Prix Ziemi Puckiej
[acrobat]
2012-09-22
Grójec, Jan Salewski
II Grójecki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2012-09-22
Grójec, Jan Salewski
II Grójecki Bieg Uliczny - wrotki
[acrobat]
2012-09-22
Kraków, DataSport
I Bieg Charytatywny Tesco Dzieciom - kobiety
[acrobat]
2012-09-22
Kraków, DataSport
I Bieg Charytatywny Tesco Dzieciom - OPEN
[acrobat]
2012-09-22
Kraków, DataSport
I Bieg Charytatywny Tesco Dzieciom - Tesco
[acrobat]
2012-09-22
Więcbork, Paweł Węgrzyn
I Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork
[acrobat]
2012-09-22
Zielona Góra, SuperSport
I Zielonogórski Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2012-09-22
Żabieniec, Organizator
Jesienne Bieganie
[acrobat]
2012-09-22
Zakopane, Organizator
Mila Szymoszkowej
[excel]
2012-09-22
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Myslowicka Liga Crossowa
[word]
2012-09-22
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Myslowicka Liga Crossowa - klasyfikacja punktowa
[word]
2012-09-22
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Myslowicka Liga Crossowa - kl. punktowa kobiet
[word]
2012-09-22
Warszawa, Organizator
Ursynowskie Przełaje
[acrobat]
2012-09-22
Malanów k.Turku, Organizator
VII Biegi Uliczne Malanowska Jesień - kobiety
[acrobat]
2012-09-22
Malanów k.Turku, Organizator
VII Biegi Uliczne Malanowska Jesień - mężczyźni
[acrobat]
2012-09-22
Warszawa, Radosław Ż.
V Bieg o Puchar Rotmistrza Witolda Pileckiego
[acrobat]
2012-09-22
Warszawa, Marek Stelmach
V Bieg o Puchar Rotmistrza W.Pileckiego - dzieci
[acrobat]
2012-09-22
Popowo k.Grajewa, Organizator
V Bieg Rolnika - biegi szkolne
[acrobat]
2012-09-22
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
V Lubski Maraton
[acrobat]
2012-09-22
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
V Lubski Maraton Lubsko Biega - sztafety
[acrobat]
2012-09-22
Płowce/Siniarzewo, Organizator
XVII Bieg Łokietka
[acrobat]
2012-09-22
Płoty, Szymon Kecler
XVI Bieg Uliczny o Sztachetkę
[word]
2012-09-22
Legionowo, Organizator
XX Biegi Przełajowe - młodzież
[acrobat]
2012-09-22
Gołdap, Organizator
XX Cross Gołdapski
[acrobat]
2012-09-22
Łętowo k.Sławna, Anna Malek
Bieg wokół Jeziora Łętowskiego
[excel]
2012-09-22
Zielona Góra, SuperSport
I Zielonogórski Półmaraton - mężczyźni
[acrobat]
2012-09-22
Popowo k.Grajewa, Organizator
V Bieg Rolnika - OPEN
[acrobat]
2012-09-22
Legionowo, Organizator
XX Biegi Przełajowe - Kobiety
[acrobat]
2012-09-22
Legionowo, Organizator
XX Biegi Przełajowe - Mężczyźni
[acrobat]
2012-09-21
Choszczno, Jan Szymkiewicz
V Choszczeński Bieg Terenowy
[word]
2012-09-20
Poznań, Organizator
Mistrzostwa Poznania Amatorów na dystansie 10000m
[excel]
2012-09-19
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
I Nowotomyski Test Coopera
[acrobat]
2012-09-19
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 9/12
[excel]
2012-09-16
Poznań, Przemysław Andrzejewski
1-sza 15-stka im.Macieja Frankiewicza
[acrobat]
2012-09-16
Tarczyn k.Warszawy, DataSport
2 Tarczyn Półmaraton - bieg rodzinny kobiety
[acrobat]
2012-09-16
Tarczyn k.Warszawy, DataSport
2 Tarczyn Półmaraton - bieg rodzinny open
[acrobat]
2012-09-16
Tarczyn k.Warszawy, DataSport
2 Tarczyn Półmaraton - gmina
[acrobat]
2012-09-16
Tarczyn k.Warszawy, DataSport
2 Tarczyn Półmaraton - kat. wiekowe
[acrobat]
2012-09-16
Tarczyn k.Warszawy, DataSport
2 Tarczyn Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2012-09-16
Tarczyn k.Warszawy, DataSport
2 Tarczyn Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2012-09-16
Wrocław, DataSport
30.HASCO-LEK Wrocław Maraton - drużyny
[acrobat]
2012-09-16
Wrocław, DataSport
30.HASCO-LEK Wrocław Maraton - grupy
[acrobat]
2012-09-16
Wrocław, DataSport
30.HASCO-LEK Wrocław Maraton - kobiety
[acrobat]
2012-09-16
Wrocław, DataSport
30.HASCO-LEK Wrocław Maraton - nauczyciele
[acrobat]
2012-09-16
Wrocław, DataSport
30.HASCO-LEK Wrocław Maraton - nszz
[acrobat]
2012-09-16
Wrocław, DataSport
30.HASCO-LEK Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-09-16
Wrocław, DataSport
30.HASCO-LEK Wrocław Maraton - wojsko
[acrobat]
2012-09-16
Wrocław, DataSport
30.HASCO-LEK Wrocław Maraton - wózki
[acrobat]
2012-09-16
Katowice, Organizator
41 Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2012-09-16
Sieradz, pulsarsport
52. Bieg Ulicami Sieradza
[acrobat]
2012-09-16
Szczecin, Janusz Żywicki
Bieg Jesieni
[excel]
2012-09-16
Poznań, Patryk Mikołajczak
III Bieg z Klasą - 11km
[acrobat]
2012-09-16
Poznań, Patryk Mikołajczak
III Bieg z Klasą - 5.5km
[acrobat]
2012-09-16
Damnica k.Słupska, Wojciech W.
II Bieg Pod Dębem
[excel]
2012-09-16
Płock, Ultimasport
I Półmaraton Dwóch Mostów - kobiety
[acrobat]
2012-09-16
Płock, Ultimasport
I Półmaraton Dwóch Mostów - mieszkańcy Płocka
[acrobat]
2012-09-16
Płock, Ultimasport
I Półmaraton Dwóch Mostów - mieszkańcy Płocka kob.
[acrobat]
2012-09-16
Płock, Ultimasport
I Półmaraton Dwóch Mostów - OPEN
[acrobat]
2012-09-16
Tychy, Organizator
I Tyski Półmaraton - 10km
[acrobat]
2012-09-16
Tychy, Organizator
I Tyski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2012-09-16
Marki, sts-timing
Mała Mila Marecka
[acrobat]
2012-09-16
Kraków, DataSport
Misja Kraków Business Run - indywidualnie
[acrobat]
2012-09-16
Kraków, DataSport
Misja Kraków Business Run - OPEN
[acrobat]
2012-09-16
Katowice, August Jakubik
Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2012-09-16
Bydgoszcz, Ultimasport
Trzeci Bieg na Szwederowie - kobiety
[acrobat]
2012-09-16
Bydgoszcz, Ultimasport
Trzeci Bieg na Szwederowie - NW
[acrobat]
2012-09-16
Bydgoszcz, Ultimasport
Trzeci Bieg na Szwederowie - OPEN
[acrobat]
2012-09-16
Świebodzin, Jan Salewski
XI Świebodzinska 10-tka
[acrobat]
2012-09-16
Wadowice, DataSport
XXXIII Bieg Powsinogi - 5km
[acrobat]
2012-09-16
Wadowice, DataSport
XXXIII Bieg Powsinogi - półmaraton
[acrobat]
2012-09-16
Kłobick, Piotr B.
X Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza
[acrobat]
2012-09-16
Wrocław, DataSport
30.HASCO-LEK Wrocław Maraton - kat. wiekowe
[acrobat]
2012-09-16
Łódź, Organizator
Biegam i Chodzę po Łodzi
[acrobat]
2012-09-16
Kędzierzyn-Koźle, pulsarsport
II Bieg Koziołków - kobiety
[acrobat]
2012-09-16
Kędzierzyn-Koźle, pulsarsport
II Bieg Koziołków - OPEN
[acrobat]
2012-09-16
Augustów, domtel
II Półmaraton Augustowski
[acrobat]
2012-09-16
Olsztyn, Organizator
I Półmaraton Jakubowy - OPEN
[acrobat]
2012-09-16
Olsztyn, Organizator
I Półmaraton Jakubowy - wózki
[acrobat]
2012-09-15
Grudziądz, DomTel-Sport
31 Biegi im. Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2012-09-15
Piła, Marek Bramorski
III Bieg Przełajowy im.J.Adamskiego
[acrobat]
2012-09-15
Sieroszewice, Marta Szczypkowska
IV Bieg o Puchar Wójta Gminy
[excel]
2012-09-15
Warszawa, Mariola Mrowińska
IV Triathlon Warszawski - aquathlon
[acrobat]
2012-09-15
Warszawa, Mariola Mrowińska
IV Triathlon Warszawski - juniorzy, weterani
[acrobat]
2012-09-15
Warszawa, Mariola Mrowińska
IV Triathlon Warszawski - seniorzy
[acrobat]
2012-09-15
Międzybrodzie Żywiec, Barbara Talik-Góral
IV Wieczorny Bieg Na Góre Żar
[word]
2012-09-15
Tomaszów Lubelski, Organizator
I Półmaraton Tomaszowski
[word]
2012-09-15
Czerwionka k.Rybnika, DataSport
I Uliczny Bieg Nocny - kategorie
[acrobat]
2012-09-15
Mysłowiec, Tomasz Katan
Mistrzostwa Dzielnicy Janów-Ćmok
[excel]
2012-09-15
Pasłęk, Mateusz Goleniewski
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na 10000 m
[acrobat]
2012-09-15
Myślenice, Organizator
Mordownik
[acrobat]
2012-09-15
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Nocny Bieg Aktywnych - nordic walking
[acrobat]
2012-09-15
Stoczek Łukowski, Organizator
XII Bieg Uliczny - dzieci i młodzież
[word]
2012-09-15
Stoczek Łukowski, Organizator
XII Bieg Uliczny - OPEN
[word]
2012-09-15
Wałbrzych, Bartosz Słomowicz
XVI Cross Duathlon
[excel]
2012-09-15
Gniezno, Andrzej Krzyścin
XV Mistrzostwa Polski Lekarzy - kategorie wiekowe
[acrobat]
2012-09-15
Gniezno, Andrzej Krzyścin
XV Mistrzostwa Polski Lekarzy - kobiety
[acrobat]
2012-09-15
Gniezno, Andrzej Krzyścin
XV Mistrzostwa Polski Lekarzy - OPEN
[acrobat]
2012-09-15
Sierpc, Organizator
XV Sierpecki Minimaraton - drużyny
[acrobat]
2012-09-15
Sierpc, Organizator
XV Sierpecki Minimaraton - OPEN
[acrobat]
2012-09-15
Gniezno, Andrzej Krzyścin
XXXV Bieg Lechitów - Gniezno
[acrobat]
2012-09-15
Gniezno, Andrzej Krzyścin
XXXV Bieg Lechitów - kategorie wiekowe
[acrobat]
2012-09-15
Gniezno, DataSport
XXXV Bieg Lechitów - kobiety
[acrobat]
2012-09-15
Gniezno, Andrzej Krzyścin
XXXV Bieg Lechitów - Wierni Lechici
[acrobat]
2012-09-15
Głuchołazy, pulsarsport
X Ogólnopolski Bieg Służb Mundurowych - Mundurowi
[acrobat]
2012-09-15
Rabka-Zdrój, Organizator
Bieg na Stare Wierchy - kobiety
[acrobat]
2012-09-15
Rabka-Zdrój, Organizator
Bieg na Stare Wierchy - mężczyźni
[acrobat]
2012-09-15
Warszawa, Mariola Mrowińska
IV Triathlon Warszawski - triathlon rodzinny
[acrobat]
2012-09-15
Czerwionka k.Rybnika, DataSport
I Uliczny Bieg Nocny - OPEN
[acrobat]
2012-09-15
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Nocny Bieg Aktywnych - OPEN
[acrobat]
2012-09-15
Sierpc, Organizator
XV Sierpecki Minimaraton - kategorie
[acrobat]
2012-09-15
Gniezno, DataSport
XXXV Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2012-09-15
Głuchołazy, pulsarsport
X Ogólnopolski Bieg Służb Mundurowych - OPEN
[acrobat]
2012-09-12
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2012-09-11
Warszawa, XXIII Biegów przełajowych
XXIII Biegi przełajowe
[word]
2012-09-09
Ustroń, Marcin Szczurek
19 Marszobieg na Czantorię Wielką
[excel]
2012-09-09
Piła, DataSport
22. Półmaraton Philipsa - kategorie
[acrobat]
2012-09-09
Piła, DataSport
22. Półmaraton Philipsa - kobiety
[acrobat]
2012-09-09
Piła, DataSport
22. Półmaraton Philipsa - MP mężczyzn
[acrobat]
2012-09-09
Piła, DataSport
22. Półmaraton Philipsa - OPEN
[acrobat]
2012-09-09
Tomaszów Mazowiecki, Sławek Krężelewski
31. Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2012-09-09
Zielonka k.Warszawy, Organizator
35 Lecie Lechitów
[excel]
2012-09-09
Drzeczkowo, Organizator
Bieg na 10km
[acrobat]
2012-09-09
Nieporęt k.Warszawy, Adam Sułowski
Bieg z przeszkodami Dirt Hunter
[word]
2012-09-09
Lubomia, Marcin Szczurek
III Bieg Przesiedleńczy
[word]
2012-09-09
Iława, Organizator
II Iławski Półmaraton LA RIVE - OPEN
[acrobat]
2012-09-09
Iława, Organizator
II Iławski Półmaraton LA RIVE - wózki
[acrobat]
2012-09-09
Krynica-Zdrój, DataSport
Koral Maraton - kategorie
[acrobat]
2012-09-09
Krynica-Zdrój, DataSport
Koral Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-09-09
Krynica-Zdrój, DataSport
Koral Maraton - sztafety
[acrobat]
2012-09-09
Moskwa, Grzegorz Przebinda
Moskowskij Mieżdunarodnyj Marafon Mira - kobiety
[acrobat]
2012-09-09
Moskwa, Grzegorz Przebinda
Moskowskij Mieżdunarodnyj Marafon Mira - mężczyźni
[acrobat]
2012-09-09
Orzesze, Ultimasport
Orzeski Bieg Uliczny - 10km - OPEN
[acrobat]
2012-09-09
Orzesze, Ultimasport
Orzeski Bieg Uliczny - 5km - OPEN
[acrobat]
2012-09-09
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VI
[word]
2012-09-09
Lublin, STS-Timing
Pierwsza dycha do maratonu
[acrobat]
2012-09-09
Łuków, Organizator
XVIII Biegi im. Ks. Stanisława Brzóski
[acrobat]
2012-09-08
Gdańsk, sts-timing.pl
50 Bieg Westerplatte - mundurowi
[acrobat]
2012-09-08
Gdańsk, sts-timing.pl
50 Bieg Westerplatte - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-09-08
Gdańsk, sts-timing.pl
50 Bieg Westerplatte - OPEN
[acrobat]
2012-09-08
Gdańsk, sts-timing.pl
50 Bieg Westerplatte - wózki
[acrobat]
2012-09-08
Krynica Zdrój, DataSport
Bieg Kobiet
[acrobat]
2012-09-08
Warszawa, Organizator
Bieg Lotnika
[acrobat]
2012-09-08
Krynica-Zdrój, DataSport
Bieg Siedmiu Dolin - 100km - kobiety
[acrobat]
2012-09-08
Krynica-Zdrój, DataSport
Bieg Siedmiu Dolin - 100km - OPEN
[acrobat]
2012-09-08
Krynica-Zdrój, DataSport
Bieg Siedmiu Dolin - 33 km
[acrobat]
2012-09-08
Krynica-Zdrój, DataSport
Bieg Siedmiu Dolin - 66 km
[acrobat]
2012-09-08
Krynica-Zdrój, DataSport
Bieg Siedmiu Dolin - kategorie
[acrobat]
2012-09-08
Żabieniec, Organizator
Frog Race IV - bieg dzieci
[acrobat]
2012-09-08
Żabieniec, Organizator
Frog Race IV - nordic walking
[acrobat]
2012-09-08
Żabieniec , Organizator
Frog Race IV - OPEN
[acrobat]
2012-09-08
Żabieniec, Organizator
Frog Race IV - 5 km Rekreacyjne
[acrobat]
2012-09-08
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic Bieg Czwarty - Letni II
[word]
2012-09-08
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic - po 4 biegach
[word]
2012-09-08
Brdów, Bartosz Mikołajczyk
IV Bieg im. Poli Negri
[word]
2012-09-08
Krynica Zdrój, DataSport
I Górskie Mistrzostwa Polski w NW - 4 km
[acrobat]
2012-09-08
Krynica Zdrój, DataSport
I Górskie Mistrzostwa Polski w NW - 8 km
[acrobat]
2012-09-08
Karpacz / Samotnia, Organizator
Lawina Międzynarodowy Marszozbieg
[excel]
2012-09-08
Katowice, Paweł Pośpiech
Mistrzostwa Europy w biegu 24 h - kobiety
[acrobat]
2012-09-08
Katowice, Paweł Pośpiech
Mistrzostwa Europy w biegu 24 h - mężczyźni
[acrobat]
2012-09-08
Katowice, Paweł Pośpiech
Mistrzostwa Świata w biegu 24 h - OPEN
[acrobat]
2012-09-08
Katowice, August Jakubik
MŚ ME 24h - szczegóły
[excel]
2012-09-08
Rypin, sts-timing.pl
VII Rypiński Bieg Po Zdrowie - drużyny
[acrobat]
2012-09-08
Rypin, sts-timing.pl
VII Rypiński Bieg Po Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2012-09-08
Ustka, Mieczysław Nycz
XVII Półmaraton Słowiński Rowy
[acrobat]
2012-09-08
Świerzawa , Marek Konefał
XV Bieg Abstynentow i ich Rodzin
[word]
2012-09-08
Zielona Góra, SuperSport
XXVII Nocny Bieg Bachusa - kobiety
[acrobat]
2012-09-08
Zielona Góra, SuperSport
XXVII Nocny Bieg Bachusa - mężczyźni
[acrobat]
2012-09-08
Prudnik k.Opola, Andrzej Dereń
X Prudnicki Maraton Pieszy
[acrobat]
2012-09-08
Krynica Zdrój, DataSport
Życiowa Dziesiątka Taurona - kategorie
[acrobat]
2012-09-08
Krynica Zdrój, DataSport
Życiowa Dziesiątka Taurona - kobiety
[acrobat]
2012-09-08
Krynica Zdrój, DataSport
Życiowa Dziesiątka Taurona - OPEN
[acrobat]
2012-09-08
Wrocław, DataSport
22 Bieg Solidarności - dzieci
[acrobat]
2012-09-08
Wrocław, DataSport
22 Bieg Solidarności - kategorie
[acrobat]
2012-09-08
Wrocław, DataSport
22 Bieg Solidarności - OPEN
[acrobat]
2012-09-07
Krynica-Zdrój, DataSport
Biegi Deptaka - sztafeta - drużyny
[acrobat]
2012-09-07
Krynica-Zdrój, DataSport
Biegi Deptaka - sztafeta - indywidualne
[acrobat]
2012-09-07
Krynica-Zdrój, DataSport
Giełdowa Mila - do 35 lat kobiety
[acrobat]
2012-09-07
Krynica-Zdrój, DataSport
Giełdowa Mila - do 35 lat mężczyźni
[acrobat]
2012-09-07
Krynica-Zdrój, DataSport
Giełdowa Mila - od 35 lat kobiety
[acrobat]
2012-09-07
Krynica-Zdrój, DataSport
Giełdowa Mila - od 35 lat kobiety
[acrobat]
2012-09-07
Krynica-Zdrój, DataSport
Giełdowa Mila - od 35 lat mężczyźni
[acrobat]
2012-09-07
Krynica-Zdrój, DataSport
Giełdowa Mila - wszystkie serie czasami
[acrobat]
2012-09-07
Łódź, Darek Łapiński
V Setka po Łódzku
[acrobat]
2012-09-05
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek
[acrobat]
2012-09-04
Warszawa, Organizator
Warsaw Track Cup III edycja
[acrobat]
2012-09-02
Łabiszyn, Bartosz Kryske
24 Bieg im.Stefana Bąka
[word]
2012-09-02
Zajączki Drugie, Sebastian Nicpoń
7 Biegi Zajączkowskie im.Św.Floriana
[excel]
2012-09-02
Złotów, DomTel
I Bieg Uliczny Piasta Kołodzieja
[acrobat]
2012-09-02
Warszawa, Piotr Wiaderek
I Wielka Ursynowska
[acrobat]
2012-09-02
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
Korona Śląska IG Nordic Walking
[word]
2012-09-02
Borówno, Grzegorz Welm
Panasonic Evolta Triathlon - 1/2
[acrobat]
2012-09-02
Borówno, Grzegorz Welm
Panasonic Evolta Triathlon - IronMan
[acrobat]
2012-09-02
Borówno, Grzegorz Welm
Panasonic Evolta Triathlon - sztafety
[acrobat]
2012-09-02
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka im.Zdzisława Nowaka - mieszkańcy
[acrobat]
2012-09-02
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka im.Zdzisława Nowaka - NW-OPEN
[acrobat]
2012-09-02
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka im.Zdzisława Nowaka - NW-women.
[acrobat]
2012-09-02
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka im.Zdzisława Nowaka - OPEN
[acrobat]
2012-09-02
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - kategorie
[acrobat]
2012-09-02
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - NW-mieszkańcy
[acrobat]
2012-09-02
Olsztyn, Ultimasport
Salomon Olimp Trail Running
[acrobat]
2012-09-02
Krosno, Sławomir Kukulski
VIII Bieg o Skarb Portiusa
[acrobat]
2012-09-02
Wińsko k.Wołowa, Grzegorz Kucharczyk
VIII Bieg po Winne Grono
[excel]
2012-09-02
Żabnica k.Żywca, Organizator
XII Bieg na szczyt Rysianki - kategorie
[acrobat]
2012-09-02
Żabnica k.Żywca, Organizator
XII Bieg na szczyt Rysianki - OPEN
[acrobat]
2012-09-02
Sochaczew, Renata Izydorek
XXIX Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[acrobat]
2012-09-02
Rydułtowy, Marcin Szczurek
XX Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza
[acrobat]
2012-09-02
Namysłów k.Opola, Organizator
IX Bieg Namysłowian - kategorie
[excel]
2012-09-02
Namysłów k.Opola, Organizator
IX Bieg Namysłowian - OPEN
[excel]
2012-09-02
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka im.Zdzisława Nowaka - kobiety
[acrobat]
2012-09-01
Tłuszcz k.Warszawy, Stanisław Stolarczyk
3.Bieg Bobra - kategorie
[acrobat]
2012-09-01
Tłuszcz k.Warszawy, Stanisław Stolarczyk
3.Bieg Bobra - OPEN
[acrobat]
2012-09-01
Grzędy k.Czarnego Bo, Jarosław Słomowicz
9. Triathlon Letni IDOL 2012
[excel]
2012-09-01
Mysłowice, Tomasz Katan
Biegowisko
[excel]
2012-09-01
Mysłowice, Tomasz Katan
Biegowisko - po 4 etapach
[excel]
2012-09-01
Kowary - Wojkow, Organizator
Bieg Piwosza - 10km
[acrobat]
2012-09-01
Kowary - Wojkow, Organizator
Bieg Piwosza - 5km kobiety
[acrobat]
2012-09-01
Kowary - Wojkow, Organizator
Bieg Piwosza - 5km OPEN
[acrobat]
2012-09-01
Poznań, Organizator
Bieg przełajowy o Puchar Centrum Fitness OLYMP
[excel]
2012-09-01
Simoradz k.Skoczowa, Organizator
Hi-Tec Wyzwanie
[acrobat]
2012-09-01
Gdynia, Krzysztof Tokarski
III Bieg Morskiego Komandosa
[word]
2012-09-01
Brzeszcze, Beata Jagiełło
III Bieg Uliczny
[acrobat]
2012-09-01
Świdnica k.Wrocławia, Jan Salewski
III Świdnicka Piętnastka
[acrobat]
2012-09-01
Gierałtowice, August Jakubik
IX Bieg o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice
[word]
2012-09-01
Poznań, Izabella Moskal
I Leśny Maraton z Brylantem Kórnik
[word]
2012-09-01
Poznań, Izabella Moskal
I Leśny Półmaraton z Brylantem Kórnik
[word]
2012-09-01
Grodzisk Wielkopolsk, Organizator
Oriento Expresso - trasa piesza 50km
[acrobat]
2012-09-01
Grodzisk Wielkopolsk, Organizator
Oriento Expresso - trasa rowerowa 20km
[acrobat]
2012-09-01
Grodzisk Wielkopolsk, Organizator
Oriento Expresso - trasa rowerowa 50km
[acrobat]
2012-09-01
Krościenko , Organizator
VIII Gorce Maraton
[acrobat]
2012-09-01
Świnoujście, Organizator
Wolgast Halbmarathon
[acrobat]
2012-09-01
Rochna k.Koluszek, Organizator
Wrześniowy Cross Pożegnanie Lata
[word]
2012-09-01
Rzeszów, Organizator
XXIII Nocny Bieg Uliczny Solidarności
[acrobat]
2012-09-01
Zamość, Organizator
XXVI Bieg Pokoju Pam.Dzieci Zamojszczyzny - etap 4
[acrobat]
2012-09-01
Brzoza k.Bydgoszczy, STS-Timing
III Bieg Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2012-09-01
Łódź, Sobecki Bartłomiej
II Bieg Fabrykanta
[acrobat]
2012-09-01
Grodzisk Wielkopolsk, Organizator
Oriento Expresso - trasa piesza 20km
[acrobat]
2012-09-01
Kostrzyn nad Odrą, Organizator
XXVII Biegi Uliczne Kostrzyńska Dziesiątka
[acrobat]
2012-09-01
Świnoujście, Organizator
XXXIII Maraton Świnoujście - Wolgast
[acrobat]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 100km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 110km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 21.3km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 35km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 45km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 50km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 70km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - drużynowo
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - rodzinna
[excel]
2012-08-31
Krasnobród - Zamość, Organizator
XXVI Bieg Pokoju Pam.Dzieci Zamojszczyzny - etap 3
[acrobat]
2012-08-30
Warszewice k.Torunia, Organizator
Grand Prix Łubianki
[excel]
2012-08-30
Zwierzyniec - Krasno, Organizator
XXVI Bieg Pokoju Pam.Dzieci Zamojszczyzny - etap 2
[acrobat]
2012-08-29
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 8/2012 Nothing International Classic Marathon
[word]
2012-08-29
Zamość - Zwierzyniec, Organizator
XXVI Bieg Pokoju Pam.Dzieci Zamojszczyzny - etap 1
[acrobat]
2012-08-26
Ciechanów, Zenon Lewandowski
27. Grand Prix Ciechanowa - Bieg VII
[word]
2012-08-26
Brąchnowo, Organizator
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Brąchnowo
[acrobat]
2012-08-26
Łubianka, Organizator
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Klasyfikacja końc.
[acrobat]
2012-08-26
Szczecin, STS-Timing
33 Szczeciński Półmaraton Gryfa - nieoficjalne
[acrobat]
2012-08-26
Mysłowice, Tomasz Katan
Biegowisko
[excel]
2012-08-26
Mysłowice, Tomasz Katan
Biegowisko - po 3 etapach
[excel]
2012-08-26
Lubawa, Domtel-Sport
II Lubawska Dycha
[acrobat]
2012-08-26
Błonie k.Warszawy, DomTel-Sport
II Półmaraton Powiatu Warszawskiego Zachodniego
[acrobat]
2012-08-26
Przybysławice, Andrzej Tomczyk
I Integracyjny Bieg o Puchar Sołtysa Przybysławic
[acrobat]
2012-08-26
Ciechocinek, STS-Timing
Półmaraton Termy - 10km
[acrobat]
2012-08-26
Ciechocinek, STS-Timing
Półmaraton Termy - półmaraton
[acrobat]
2012-08-26
Ełk, Organizator
V Półmaraton Ełcki
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - 7km kobiety
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - 7km OPEN
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - drużyny
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - FAURECIA
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - kategorie
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - kobiety
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - OPEN
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - służba zdrowia
[acrobat]
2012-08-26
Kołobrzeg, Łukasz Goliński
XXIII Bieg Solidarności
[acrobat]
2012-08-26
Pyzdry, Supersport
XXXI Ogólnopolski Bieg Kazimierzowski - 10km
[acrobat]
2012-08-26
Pyzdry, Supersport
XXXI Ogólnopolski Bieg Kazimierzowski - 5km
[acrobat]
2012-08-25
Papowo Biskupie, Bartosz Lewandowski
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Papowo Biskupie
[acrobat]
2012-08-25
Papowo Biskupie, Organizator
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Papowo Biskupie
[acrobat]
2012-08-25
Jaworzno, Organizator
6 Triathlon Stalowy Sokół
[acrobat]
2012-08-25
Bystrice, Szamot
9 Beh na Svaty Hostyn
[excel]
2012-08-25
Sosnowiec, Tomasz Katan
Biegowisko - Sosnowiec - 4 etap
[excel]
2012-08-25
Sosnowiec, Tomasz Katan
Biegowisko - Sosnowiec - finał
[excel]
2012-08-25
Jastarnia, Jan Salewski
III Bałtycki Maraton brzegiem morza
[acrobat]
2012-08-25
Góra, Organizator
III Bieg z Policją - IPA
[acrobat]
2012-08-25
Góra, Organizator
III Bieg z Policją - NSZZP
[acrobat]
2012-08-25
Góra, Organizator
III Bieg z Policją - OPEN
[acrobat]
2012-08-25
Góra, Organizator
III Bieg z Policją - Policja
[acrobat]
2012-08-25
Góra, Organizator
III Bieg z Policją - wózki
[acrobat]
2012-08-25
Nowy Tomyśl, DataSport
II Chyża Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2012-08-25
Nowy Tomyśl, DataSport
II Chyża Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2012-08-25
Nowy Tomyśl, DataSport
II Chyża Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2012-08-25
Chorzów, August Jakubik
IV Bieg do Słońca o Puchar Prezesa KSM
[word]
2012-08-25
Konstancin-Jeziorna, Oranizator
IV Triathlon Habdzinman - open
[acrobat]
2012-08-25
Kraków, Organizator
Krakowski Nocny Bieg
[word]
2012-08-25
Gniewino k.Wejherowa, Michał Dolistowski
Pomorski Puchar Dogtrekkingu
[acrobat]
2012-08-24
Kończewice, Bartosz Lewandowski
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Kończewice
[acrobat]
2012-08-24
Kończewice, Organizator
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Kończewice
[acrobat]
2012-08-24
Kończewice, Bartosz Lewandowski
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - po 2 etapach
[acrobat]
2012-08-23
Chełmża, Bartosz Lewandowski
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Piwnice
[acrobat]
2012-08-22
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 8/12
[excel]
2012-08-19
Mysłowice, Tomasz Katan
Biegowisko
[excel]
2012-08-19
Mysłowice, Tomasz Katan
Biegowisko - łącznie
[excel]
2012-08-19
Gdynia, Piotr Suchenia
Gdynia MTB
[acrobat]
2012-08-19
Ludwikowice Kłodzkie, Piotr Kozak
III Bieg Górski na Wielką Sowę
[excel]
2012-08-19
Świerklaniec, Maciej Pochciał
III Bieg Świerklaniecki - kobiety
[acrobat]
2012-08-19
Świerklaniec, Maciej Pochciał
III Bieg Świerklaniecki - OPEN
[acrobat]
2012-08-19
Klementowice k.Puław, Krzysztof Misiurek
III Bieg Życia
[acrobat]
2012-08-19
Koninki, Organizator
II Gorczański Bieg Górski - kategorie
[acrobat]
2012-08-19
Koninki, Organizator
II Gorczański Bieg Górski - OPEN
[acrobat]
2012-08-19
Łobez, Marcin Horbacz
Łobeska Dziesiątka
[acrobat]
2012-08-19
Ludwikowice Kłodzkie, Piotr Kozak
Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegu Górskim
[excel]
2012-08-19
Stary Sącz, Andrzej Borek
VII Grand Prix Sądeczanina
[word]
2012-08-19
Warszawa, DataSport
V Praska Dycha - drużyny
[acrobat]
2012-08-19
Warszawa, DataSport
V Praska Dycha - kobiety
[acrobat]
2012-08-19
Warszawa, DataSport
V Praska Dycha - Monar
[acrobat]
2012-08-19
Warszawa, DataSport
V Praska Dycha - OPEN
[acrobat]
2012-08-18
Ustroń, Marcin Szczurek
22. Bieg Romantyczny Parami
[excel]
2012-08-18
Mnisi, Szamot
Beh oborou
[excel]
2012-08-18
Sosnowiec, Tomasz Katan
Biegowisko - Sosnowiec - 3 etap
[excel]
2012-08-18
Sosnowiec, Tomasz Katan
Biegowisko - Sosnowiec - po 3 etapach
[excel]
2012-08-18
Leszno, ProTimer
III Koleżeński Maraton Leszno
[acrobat]
2012-08-18
Osiek k.Wieruszowa, Łukasz Mak
II Bieg Doliną Prosny
[word]
2012-08-18
Szczawa, Przemek Bukowiec
II Bieg Górski - kobiety kategorie
[acrobat]
2012-08-18
Szczawa, Przemek Bukowiec
II Bieg Górski - mężczyźni
[acrobat]
2012-08-18
Szczawa, Przemek Bukowiec
II Bieg Górski - mężczyźni kategorie
[acrobat]
2012-08-18
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
II Bieg Kamienny - kobiety
[acrobat]
2012-08-18
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
II Bieg Kamienny - mężczyźni
[acrobat]
2012-08-18
Wolbrom, Organizator
II Bieg Wolbromski
[acrobat]
2012-08-18
Osiek k.Torunia, Rafał Kowalski
IV Kamus Cross for The Beatles
[excel]
2012-08-18
Nowa Wola, Paweł Grabowski
I Charytatywny Półmaraton Podlaski - kobiety
[acrobat]
2012-08-18
Nowa Wola, Paweł Grabowski
I Charytatywny Półmaraton Podlaski - OPEN
[acrobat]
2012-08-18
Krasnystaw k.Zamości, Ultimasport
I Półmaraton Chmielakowy - kobiety
[acrobat]
2012-08-18
Krasnystaw k.Zamości, Ultimasport
I Półmaraton Chmielakowy - mundurowi
[acrobat]
2012-08-18
Krasnystaw k.Zamości, Ultimasport
I Półmaraton Chmielakowy - nauczyciele
[acrobat]
2012-08-18
Krasnystaw k.Zamości, Ultimasport
I Półmaraton Chmielakowy - OPEN
[acrobat]
2012-08-18
Krasnystaw k.Zamości, Ultimasport
I Półmaraton Chmielakowy - samorząd
[acrobat]
2012-08-18
Koszalin, Michał Bieliński - 4.7 km
Kros po Chełskiej
[acrobat]
2012-08-18
Koszalin, Michał Bieliński
Kros po Chełskiej - 9.4 km
[acrobat]
2012-08-18
Ełk, DataSport
Triathlon Ełk 2012 - sztafety
[acrobat]
2012-08-18
Górzno k.Brodnicy, sts-timing
Triathlon Górzno - Dzieci
[acrobat]
2012-08-18
Górzno k.Brodnicy, sts-timing
Triathlon Górzno - Kobiety
[acrobat]
2012-08-18
Górzno k.Brodnicy, sts-timing
Triathlon Górzno - Mężczyźni
[acrobat]
2012-08-18
Górzno k.Brodnicy, sts-timing
Triathlon Górzno - Niepełnosprawni
[acrobat]
2012-08-18
Skarżysko Kamienna, DataSport
XII Półmaraton WTÓRPOL - kategorie
[acrobat]
2012-08-18
Skarżysko Kamienna, DataSport
XII Półmaraton WTÓRPOL - kobiety
[acrobat]
2012-08-18
Skarżysko Kamienna, DataSport
XII Półmaraton WTÓRPOL - OPEN
[acrobat]
2012-08-18
Szczawa, Przemek Bukowiec
II Bieg Górski - kobiety
[acrobat]
2012-08-18
Ełk, DataSport
Triathlon Ełk 2012 - OPEN
[acrobat]
2012-08-17
Barcinek , Organizator
Izerska Wielka Wyrypa - Trasa Piesza 100km
[excel]
2012-08-17
Barcinek , Organizator
Izerska Wielka Wyrypa - Trasa Rowerowa 150km
[excel]
2012-08-17
Barcinek , Organizator
Izerska Wielka Wyrypa - Trasa Piesza 50
[excel]
2012-08-16
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek
[acrobat]
2012-08-15
Kobylin k.Krotoszyna, Szymon Chyba
21 Bieg im.Marszałka Józefa Piłsudskiego
[acrobat]
2012-08-15
Gdańsk, DataSport
Energa XVIII Maraton Solidarnosci
[acrobat]
2012-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
II Bieg do Pani Fatimskiej - 10km mężczyźni
[acrobat]
2012-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
II Bieg do Pani Fatimskiej - 5km kobiety
[acrobat]
2012-08-15
Oleśnica k.Wrocławia, Bogusław Tomaszewski
II Bieg do Pani Fatimskiej - dzieci
[acrobat]
2012-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
II Bieg do Pani Fatimskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2012-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
II Bieg do Pani Fatimskiej - rolki
[acrobat]
2012-08-15
Nowa Wieś k.Będzina, Marcin Czapla
I Bieg Nowej Wsi
[acrobat]
2012-08-15
Mrągowo, Kamil Długosz
I Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy
[acrobat]
2012-08-15
Mrągowo, Kamil Długosz
I Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - 4km
[acrobat]
2012-08-15
Mrągowo, Kamil Długosz
I Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - dzieci/młodz
[acrobat]
2012-08-15
Dziwnów, DomTel-Sport
XIV Bieg Cztery Mile Jarka
[acrobat]
2012-08-15
Dziwnów, DomTel-Sport
XIV Bieg Cztery Mile Jarka - dzieci
[acrobat]
2012-08-15
Radzymin, DataSport
XXI Półmaraton Uliczny Cud nad Wisłą - kategorie
[acrobat]
2012-08-15
Radzymin, DataSport
XXI Półmaraton Uliczny Cud nad Wisłą - kobiety
[acrobat]
2012-08-15
Radzymin, DataSport
XXI Półmaraton Uliczny Cud nad Wisłą - wózki
[acrobat]
2012-08-15
Radzymin, DataSport
XXI Półmaraton Uliczny Cud nad Wisłą - OPEN
[acrobat]
2012-08-12
Rybnik, Grzegorz Wnuk
10. UTEX Półmaraton Energetyków
[acrobat]
2012-08-12
Brzeg k.Opola, Ultimasport
Bieg Piastów Śląskich - 3 km
[acrobat]
2012-08-12
Brzeg k.Opola, Ultimasport
Bieg Piastów Śląskich - kobiety
[acrobat]
2012-08-12
Brzeg k.Opola, Ultimasport
Bieg Piastów Śląskich - OPEN
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
III Ucieczka Skazańców
[acrobat]
2012-08-12
Poraj k.Częstochowy, Organizator
II Jurajski Puchar w Nordic Walking - V runda
[acrobat]
2012-08-12
Węgorzyno, Arkadiusz Kozak
I Bieg o Perłę Dwudziestu Siedmiu Jezior
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
I Walka o Ogień
[acrobat]
2012-08-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - drużyny,start 1
[acrobat]
2012-08-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - drużyny,start 2
[acrobat]
2012-08-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - drużyny,start 3
[acrobat]
2012-08-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - dzieci/młodzik
[acrobat]
2012-08-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - młodzik/junior
[acrobat]
2012-08-12
Ustka, Mieczysław Nycz
Ustecka Dziesiątka z Hakiem
[excel]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VIII Bieg Katorżnika - 11.00
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VIII Bieg Katorżnika - 12.00
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VIII Bieg Katorżnika - 13.00
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VIII Bieg Katorżnika - 14.00
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VIII Bieg Katorżnika - 15.00
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VI Bieg Mikro, Mini i Małego Katorżnika - makro
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VI Bieg Mikro, Mini i Małego Katorżnika - mikro
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VI Bieg Mikro, Mini i Małego Katorżnika - mini
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VI Galernik Team
[acrobat]
2012-08-12
Gusiew - Gołdap, Marek Kuskowski
XVIII Bieg Gusiew - Gołdap
[acrobat]
2012-08-12
Mysłowice, Tomasz Katan
Biegowisko
[excel]
2012-08-12
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
II Puszczykowski Bieg Przełajowy
[excel]
2012-08-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Otwarte Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - OPEN
[acrobat]
2012-08-11
Osielsko k.Bydgoszcz, DataSport
4/8 Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 20km
[acrobat]
2012-08-11
Sosnowiec, Tomasz Katan
Biegowisko - Sosnowiec
[excel]
2012-08-11
Cięcina k.Żywca, Organizator
Górski Bieg Zbója
[excel]
2012-08-11
Kamionek k. Szczytna, Organizator
III Bieg do Ula Miodobranie
[word]
2012-08-11
Siedlce, Jan Salewski
III Bieg Siedleckiego Jacka - 10 km
[acrobat]
2012-08-11
Siedlce, Organizator
III Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km
[acrobat]
2012-08-11
Słupca k.Konina, Hieronim Olejniczak
IV Bieg Rodzinny
[acrobat]
2012-08-11
Słupca k.Konina, Hieronim Olejniczak
IV Bieg św.Wawrzyńca - kategorie
[acrobat]
2012-08-11
Słupca k.Konina, Hieronim Olejniczak
IV Bieg św.Wawrzyńca - kobiety
[acrobat]
2012-08-11
Słupca k.Konina, Hieronim Olejniczak
IV Bieg św.Wawrzyńca - mieszkańcy
[acrobat]
2012-08-11
Słupca k.Konina, Hieronim Olejniczak
IV Bieg św.Wawrzyńca - OPEN
[acrobat]
2012-08-11
Henryków k.Ziębic, Ultimasport
I Półmaraton Henrykowski - kobiety
[acrobat]
2012-08-11
Henryków k.Ziębic, Ultimasport
I Półmaraton Henrykowski - OPEN
[acrobat]
2012-08-11
Henryków k.Ziębic, Ultimasport
Mistrzostwa kleryków i ksieży w półmaratonie
[acrobat]
2012-08-11
Henryków k.Ziębic, Ultimasport
Mistrzostwa nauczycieli Dolnego Śląska - kobiety
[acrobat]
2012-08-11
Henryków k.Ziębic, Ultimasport
Mistrzostwa nauczycieli Dolnego Śląska - mężczyźni
[acrobat]
2012-08-11
Piwniczna-Zdrój, Organizator
Mountain Marathon 2012 Bieg pod Radziejową - Womem
[acrobat]
2012-08-11
Piwniczna-Zdrój, Organizator
Mountain Marathon 2012 Bieg pod Radziejową - Men
[acrobat]
2012-08-11
Słupca k.Konina, Hieronim Olejniczak
MP Małżeństw
[acrobat]
2012-08-11
Ostrzyce k.Kartuz, sts-timing
Triathlon Tour MTB Ostrzyce - dystans długi
[acrobat]
2012-08-11
Ostrzyce k.Kartuz, sts-timing
Triathlon Tour MTB Ostrzyce - dystans krótki
[acrobat]
2012-08-11
Rajcza - Ujsoły , Organizator
Ultramaraton Chudy Wawrzyniec
[acrobat]
2012-08-11
Osielsko k.Bydgoszcz, DataSport
4/8 Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 10km
[acrobat]
2012-08-11
Osielsko k.Bydgoszcz, DataSport
4/8 Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 5km
[acrobat]
2012-08-11
Zbereże, Jakub Lengiewicz
II Bieg Po-lesie
[acrobat]
2012-08-10
Łódź, Szymon Drab
I Wycie Szakala o Północy
[word]
2012-08-05
Pęckowo k.Czarnkowa, Waldemar Łastowski
33 Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego
[acrobat]
2012-08-05
Sosnowiec, Tomasz Katan
Biegowisko - Sosnowiec
[excel]
2012-08-05
Szczyrk, Marek Matuszczyk
Bieg o Złote Kierpce - kategorie
[acrobat]
2012-08-05
Szczyrk, Marek Matuszczyk
Bieg o Złote Kierpce - OPEN
[acrobat]
2012-08-05
Rawa Mazowiecka, Artur Rosiński
III Otwarte Mistrzostwa Rawy w Duathlonie
[acrobat]
2012-08-05
Klikowa k.Tarnowa, Magdalena Głód
Klikowa Endurance Race
[acrobat]
2012-08-05
Brody, Sylwester Dudek
XIII Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Staszica
[word]
2012-08-05
Bochnia, Łukasz Kuczmarski
XIX Bieg Memoriałowy Majora Bacy
[acrobat]
2012-08-05
Opalenica, Ultimasport
XXI Bieg Opalińskich - kobiety
[acrobat]
2012-08-05
Opalenica, Ultimasport
XXI Bieg Opalińskich - OPEN
[acrobat]
2012-08-05
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2012-08-05
Krasne Krzywe , Organizator
XXII Bieg Jezior
[acrobat]
2012-08-04
Jaworzno, DataSport
17 Międzynarodowy Bieg Uliczny - Jaworzno
[acrobat]
2012-08-04
Jaworzno, DataSport
17 Międzynarodowy Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2012-08-04
Jaworzno, DataSport
17 Międzynarodowy Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2012-08-04
Jaworzno, DataSport
17 Międzynarodowy Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-08-04
Jaworzno, DataSport
17 Międzynarodowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2012-08-04
Gdańsk, Domtel-Sport
19 Międzynarodowy bieg św.Dominika - 5 km
[acrobat]
2012-08-04
Gdańsk, Domtel-Sport
19 Międzynarodowy bieg św.Dominika - MP 10 km
[acrobat]
2012-08-04
Gdańsk, Domtel-Sport
19 Międzynarodowy bieg św.Dominika - VIP
[acrobat]
2012-08-04
Police, Paweł Dymowski
3 Bieg Szlakiem Dzika - 10km
[acrobat]
2012-08-04
Police, Paweł Dymowski
3 Bieg Szlakiem Dzika - 15km
[acrobat]
2012-08-04
Szklarska Poręba, DataSport
IV Maraton Karkonoski - kategorie
[acrobat]
2012-08-04
Szklarska Poręba, DataSport
IV Maraton Karkonoski - powiat
[acrobat]
2012-08-04
Warszawa, Organizator
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2012-08-04
Rawa Mazowiecka, sts-timing
Triathlon Rawa
[acrobat]
2012-08-04
Kodeń, Organizator
XIII Bieg Sapiehów
[excel]
2012-08-04
Winiec k.Ostródy, sts-timing
3 IMPACT Winiec Triatlon
[acrobat]
2012-08-04
Łódź, Organizator
Biegowa Bitwa o Łódź
[acrobat]
2012-08-04
Szklarska Poręba, DataSport
IV Maraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2012-08-04
Bydgoszcz, Michał Kosiński
I Bieg z Łapką
[excel]
2012-08-03
Katowice, August Jakubik
42 maratony 42 dni - 42 maratony
[word]
2012-08-03
Mochy k.Leszna, Organizator
III Rajd Konwalii - Trasa Bike
[acrobat]
2012-08-03
Mochy k.Leszna, Organizator
III Rajd Konwalii - Trasa Extreme
[acrobat]
2012-08-03
Mochy k.Leszna, Organizator
III Rajd Konwalii - Trasa Medium
[acrobat]
2012-08-03
Mochy k.Leszna, Organizator
III Rajd Konwalii - Trasa Relax
[acrobat]
2012-07-29
Rytro, Organizator
BeskidSki Maraton 2012
[acrobat]
2012-07-29
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Bieg Jubileuszowy
[word]
2012-07-29
Gilowice k.Żywca, Beata Kantyka
I Zbójnicki Bieg o Puchar Wójta Gminy Gilowice
[excel]
2012-07-29
Międzygórze, Organizator
Mistrzostwa Polski Młodzików w Biegu Anglosaskim
[acrobat]
2012-07-29
Sława, sts-timing
Triathlon Sława - Dzieci
[acrobat]
2012-07-29
Sława, sts-timing
Triathlon Sława - Kobiety
[acrobat]
2012-07-29
Sława, sts-timing
Triathlon Sława - Mężczyźni
[acrobat]
2012-07-29
Sława, sts-timing
Triathlon Sława - Sztafeta
[acrobat]
2012-07-29
Łódź, Organizator
Biegam po Łodzi
[acrobat]
2012-07-29
Żarki k.Częstochowy, Organizator
II Jurajski Puchar w Nordic Walking - IV runda
[acrobat]
2012-07-28
Krasna Mohelnice, Szamot
27. Beh na Lysou Horu
[excel]
2012-07-28
Chechło k.Olkusza, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa
[word]
2012-07-28
Kraków, Ryszard Machlowski
Górski Maraton nad Urwiskiem
[word]
2012-07-28
Gąsawa, Ultimasport
IV Maraton im. Gustawa Mądroszyka - kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Gąsawa, Ultimasport
IV Maraton im. Gustawa Mądroszyka - NW kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Gąsawa, Ultimasport
IV Maraton im. Gustawa Mądroszyka - NW Open
[acrobat]
2012-07-28
Gąsawa, Ultimasport
IV Maraton im. Gustawa Mądroszyka - OPEN
[acrobat]
2012-07-28
Puck, Bartosz Pis
IV Półmaraton Ziemi Puckiej - OPEN
[acrobat]
2012-07-28
Międzygórze, Organizator
MP w biegach góskich
[excel]
2012-07-28
Kazimierz Biskupi, Organizator
VIII Bieg pod tysiącletnimi dębami - Drużyny
[acrobat]
2012-07-28
Kazimierz Biskupi, Organizator
VIII Bieg pod tysiącletnimi dębami - Kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Kazimierz Biskupi, Organizator
VIII Bieg pod tysiącletnimi dębami - Mężczyźni
[acrobat]
2012-07-28
Muszyna, Organizator
VI Grand Prix Sądeczanina
[acrobat]
2012-07-28
Moryń, Ultimasport
XIII Bieg Dookoła Morynia - kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Moryń, Ultimasport
XIII Bieg Dookoła Morynia - OPEN
[acrobat]
2012-07-28
Toruń, Rafał Kowalski
XI Toruński TopCross Maraton im. Jurka Stawskiego
[excel]
2012-07-28
Dąbrówka, pulsarsport
XVII Bieg ku Słońcu - Kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Dźwirzyno , pulsarsport
XVII Bieg ku Słońcu - Open
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km Adwokaci
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km firmy
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km OPEN
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km PKO
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km Adwokaci
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km firmy
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km OPEN
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km PKO
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - wózki
[acrobat]
2012-07-28
Międzygórze, Organizator
XX Bieg Śnieżnicki
[excel]
2012-07-28
Wzgórza Strzelińskie, Organizator
II Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2012-07-28
Janowiec k.Puław, Michał Bielecki
Triplon Janowiecki
[excel]
2012-07-27
Międzyrzecz, Organizator
XIII Maraton Sztafet
[acrobat]
2012-07-22
Brzeziny k.Kielc, Damian Zegadło
3 Bieg o Laur Brzezin
[acrobat]
2012-07-22
Bielawa, DataSport
4 Bieg Masowy Ulicami Bielawy - Kategorie
[acrobat]
2012-07-22
Bielawa, DataSport
4 Bieg Masowy Ulicami Bielawy - Kobiety
[acrobat]
2012-07-22
Bielawa, DataSport
4 Bieg Masowy Ulicami Bielawy - Open
[acrobat]
2012-07-22
Koniaków k.Istebnej, Przemysław Krupa
Bieg na Tyniok - kobiety
[excel]
2012-07-22
Koniaków k.Istebnej, Przemysław Krupa
Bieg na Tyniok - mężczyźni
[excel]
2012-07-22
Kozłów Biskupi, Organizator
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w Nordic Walking
[acrobat]
2012-07-22
Frydman k.Czorsztyna, Organizator
III Frydman Triathlon
[acrobat]
2012-07-22
Wałcz, Michał Bieliński
II Wałecki Bieg Filmowy
[acrobat]
2012-07-22
Lubatowa k.Krosna, Organizator
IX Bieg Szlakiem Partyzantów z Lubatowej
[word]
2012-07-22
Piwniczna - Zdrój, Mateusz Mikulski
I Bieg Piwniczanki - kategorie
[acrobat]
2012-07-22
Piwniczna - Zdrój, Mateusz Mikulski
I Bieg Piwniczanki - Nordic Walking
[acrobat]
2012-07-22
Piwniczna - Zdrój, Mateusz Mikulski
I Bieg Piwniczanki - OPEN
[acrobat]
2012-07-22
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Bieg
[acrobat]
2012-07-22
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Nordic Walking
[acrobat]
2012-07-22
Mława, Organizator
V Trail Half Marathon
[acrobat]
2012-07-22
Korbielów, Piotr Kozak
XII Bieg na Szczyt Pilska
[excel]
2012-07-22
Sasnówka, Mateusz Witulski
X Bieg Górski Do Dobrego Źródła
[acrobat]
2012-07-22
Okonek, Michał Bieliński
XXV Półmaraton Lipcowy
[acrobat]
2012-07-21
Bielawa, DataSport
4 Bieg po Schodach Wieży Kościoła - Kategorie
[acrobat]
2012-07-21
Bielawa, DataSport
4 Bieg po Schodach Wieży Kościoła - Kobiety
[acrobat]
2012-07-21
Bielawa, DataSport
4 Bieg po Schodach Wieży Kościoła - Open
[acrobat]
2012-07-21
Korbielów, Piotr Kozak
Bieg na Halę Miziową
[excel]
2012-07-21
Złoty Stok, Organizator
Bieg na Jawornik
[acrobat]
2012-07-21
Brodnica, Jan Salewski
Dycha Anny Wazówny
[acrobat]
2012-07-21
Hel, Bartek Sokołowski
Grand Prix Ziemi Puckiej
[word]
2012-07-21
Wyszanów k.Kępna, UltimaSport
II Bieg Rzeką Prosną - INSIDE kobiety
[acrobat]
2012-07-21
Wyszanów k.Kępna, UltimaSport
II Bieg Rzeką Prosną - INSIDE mężczyźni
[acrobat]
2012-07-21
Wyszanów k.Kępna, UltimaSport
II Bieg Rzeką Prosną - kobiety
[acrobat]
2012-07-21
Wyszanów k.Kępna, UltimaSport
II Bieg Rzeką Prosną - OPEN
[acrobat]
2012-07-21
Pszczew, SuperSport
I Bieg z Marysieńką - OPEN
[acrobat]
2012-07-21
Chrzypsko Wielkie, sts-timing
Puchar Grupy Krotoski-Cichy - Ćwierćmaraton
[acrobat]
2012-07-21
Chrzypsko Wielkie, sts-timing
Puchar Grupy Krotoski-Cichy - Półmaraton
[acrobat]
2012-07-21
Otwock / Józefów, Jan Salewski
Świder Trail Marathon - 10 km
[acrobat]
2012-07-21
Otwock / Józefów, Jan Salewski
Świder Trail Marathon - 5 km
[acrobat]
2012-07-21
Otwock / Józefów, Jan Salewski
Świder Trail Marathon - maraton
[acrobat]
2012-07-21
Otwock / Józefów, Jan Salewski
Świder Trail Marathon - półmaraton
[acrobat]
2012-07-21
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VII Dobrodzieńska Dycha - dzieci
[word]
2012-07-21
Dobrodzień, DataSport
VII Dobrodzieńska Dycha - kategorie
[acrobat]
2012-07-21
Dobrodzień, DataSport
VII Dobrodzieńska Dycha - kobiety
[acrobat]
2012-07-21
Dobrodzień, DataSport
VII Dobrodzieńska Dycha - OPEN
[acrobat]
2012-07-21
Lębork, Jan Salewski
XII Bieg Uliczny Św. Jakuba Ap.
[acrobat]
2012-07-21
Radków, sts-timing
Radków Triathlon - dystans długi
[acrobat]
2012-07-21
Radków, sts-timing
Radków Triathlon - dystans olimpijski
[acrobat]
2012-07-18
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek
[acrobat]
2012-07-18
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek - generalna
[acrobat]
2012-07-15
Pobiedziska, DataSport
23 Bieg Jagiełły Półmaraton Pobiedziska - gmina
[acrobat]
2012-07-15
Pobiedziska, DataSport
23 Bieg Jagiełły Półmaraton Pobiedziska - kat.
[acrobat]
2012-07-15
Pobiedziska, DataSport
23 Bieg Jagiełły Półmaraton Pobiedziska - kobiety
[acrobat]
2012-07-15
Pobiedziska, DataSport
23 Bieg Jagiełły Półmaraton Pobiedziska - m.czasy
[acrobat]
2012-07-15
Pobiedziska, DataSport
23 Bieg Jagiełły Półmaraton Pobiedziska - OPEN
[acrobat]
2012-07-15
Wałbrzych, Grzegorz Kalinowski
8 Sztafeta Ekiden - Ekiden
[acrobat]
2012-07-15
Wałbrzych, Grzegorz Kalinowski
8 Sztafeta Ekiden - OPEN
[acrobat]
2012-07-15
Wałbrzych, Grzegorz Kalinowski
8 Sztafeta Ekiden - Toyota
[acrobat]
2012-07-15
Czeladź, Organizator
Bieg Przełajowy o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź
[word]
2012-07-15
Łódź, Szymon Drab
II Sztafetowy Maraton Szakala
[word]
2012-07-15
Warszawa, PulsarSport
I Bieg Morskie Oko - kobiety
[acrobat]
2012-07-15
Warszawa, PulsarSport
I Bieg Morskie Oko - OPEN
[acrobat]
2012-07-15
Konopiska, STS-Timing
Mistrzostwa Polski w Triathlonie - kobiety
[acrobat]
2012-07-15
Konopiska, STS-Timing
Mistrzostwa Polski w Triathlonie - mężczyźni
[acrobat]
2012-07-15
Katowice, Krzysztof Majek
Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2012-07-15
Kudowa Zdrój, Mariusz Łopusiewicz
XXIV Bieg Homolan im.Józefa Duba - OPEN
[acrobat]
2012-07-14
Stare Objezierze, Organizator
13 Bieg Integracyjny o Puchar Rady Sołeckiej
[acrobat]
2012-07-14
Tuchola, Ziemowit Paech
25 Lat Biegania Marka Wojtasa
[acrobat]
2012-07-14
Police nad Metuji, Adam Klimczak
Běh na Hvězdu
[excel]
2012-07-14
Istebna, Przemysław Krupa
Bieg Przełajowy Doliną Olzy - kobiety
[excel]
2012-07-14
Istebna, Przemysław Krupa
Bieg Przełajowy Doliną Olzy - mężczyźni
[excel]
2012-07-14
Świdnica, Organizator
IV Bieg Wieżyczkowy
[acrobat]
2012-07-14
Płóczki Górne, Marek Bialic
IX Bieg Szlakiem Agatowym
[acrobat]
2012-07-14
Gródek nad Dunajcem, Ryszard Kobajło
I Bieg im. Józefa Szudego
[acrobat]
2012-07-14
Gdynia, Jan Salewski
Mad Race
[acrobat]
2012-07-14
Karpacz, Organizator
Mountain Marathon 2012 Bieg na Śnieżkę - Men
[acrobat]
2012-07-14
Karpacz, Organizator
Mountain Marathon 2012 Bieg na Śnieżkę - Women
[acrobat]
2012-07-14
Skórcz, Jan Salewski
V Turystyczny Bieg Czterech Jezior - NW
[acrobat]
2012-07-14
Skórcz, Jan Salewski
V Turystyczny Bieg Czterech Jezior - OPEN
[acrobat]
2012-07-14
Rowy k.Ustki, Jan Huruk
XII Bieg 10 Mil Szlakiem Zwiniętych Torów
[acrobat]
2012-07-14
Jeleśnia, Organizator
XIX Bieg uliczny o puchar Wójta Gminy
[acrobat]
2012-07-14
Zielona Góra, Piotr Łużyński
XX Bieg sztafetowy od Ratusza do Ratusza
[acrobat]
2012-07-14
Zielona Góra, Piotr Łużyński
XX Bieg sztafetowy od Ratusza do Ratusza - drużyny
[acrobat]
2012-07-14
Kasina Wielka, Organizator
Beskid Ski Maraton
[acrobat]
2012-07-13
Trzciel , Organizator
Maraton na Orientację Szaga - trasa piesza 25km
[acrobat]
2012-07-13
Trzciel , Organizator
Maraton na Orientację Szaga - trasa piesza 50km
[acrobat]
2012-07-13
Trzciel , Organizator
Maraton na Orientację Szaga - trasa rowerowa 100km
[acrobat]
2012-07-13
Trzciel , Organizator
Maraton na Orientację Szaga - trasa rowerowa 150km
[acrobat]
2012-07-13
Trzciel , Organizator
Maraton na Orientację Szaga - trasa piesza 100km
[acrobat]
2012-07-13
Trzciel , Organizator
Maraton na Orientację Szaga - trasa rowerowa 50km
[acrobat]
2012-07-11
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 7/12
[excel]
2012-07-08
Goworowo k.Ostrołęk, Jacek Mulawka
I Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Goworowo
[acrobat]
2012-07-08
Jarosławiec, PulsarSport
XXII Bieg po Plaży - Bursztyn Jarosławca
[acrobat]
2012-07-08
Jarosławiec, PulsarSport
XXII Bieg po Plaży - kobiety
[acrobat]
2012-07-08
Jarosławiec, PulsarSport
XXII Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2012-07-08
Jarosławiec, PulsarSport
XXII Bieg po Plaży - policja
[acrobat]
2012-07-08
Jarosławiec, PulsarSport
XXII Bieg po Plaży - pracownicy samorządowi
[acrobat]
2012-07-08
Jarosławiec, PulsarSport
XXII Bieg po Plaży - straż graniczna
[acrobat]
2012-07-08
Kołaczkowo, SuperSport
XXXI Bieg o Złoty Kłos - kobiety
[acrobat]
2012-07-08
Kołaczkowo, SuperSport
XXXI Bieg o Złoty Kłos - mężczyźni
[acrobat]
2012-07-08
Dobieszyn k.Krosna, Dominik Pernal
XX Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
[acrobat]
2012-07-08
Tychy, Organizator
X Triathlon Tyski - OPEN
[acrobat]
2012-07-08
Goworowo k.Ostrołęki, Marek Karczewski
I Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Goworowo - OP
[acrobat]
2012-07-08
Studzianka k.Lublina, Łukasz Węda
Tatarska Piątka
[word]
2012-07-07
Pasterka k.Kłodzka, Monika Strojny
III Maraton Gór Stołowych - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Rybnik, DataSport
III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Dwa Serca
[acrobat]
2012-07-07
Rybnik, DataSport
III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kategorie
[acrobat]
2012-07-07
Rybnik, DataSport
III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kobiety
[acrobat]
2012-07-07
Rybnik, DataSport
III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Rybnik, DataSport
III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Rybnik
[acrobat]
2012-07-07
Rybnik, DataSport
III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Sztafeta Firm
[acrobat]
2012-07-07
Sława, Sebastian Domański
IV Bluesobiegi Sławskie
[acrobat]
2012-07-07
Budy Iłowskie , Organizator
Mistrzostwa Mazowsza w Nordic Walking - Dog Orient
[acrobat]
2012-07-07
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Szczęśliwa Szóstka
[excel]
2012-07-07
Niesulice, PulsarSport
VII Niesulicka Piątka - kobiety
[acrobat]
2012-07-07
Niesulice, PulsarSport
VII Niesulicka Piątka - mężczyźni
[acrobat]
2012-07-07
Lubiewo k.Tucholi, Krzysztof Walczak
V Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Boram
[acrobat]
2012-07-07
Kretowiny, Ultimasport
XIV Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - NW
[acrobat]
2012-07-07
Kretowiny, Ultimasport
XIV Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Prostki k. Ełku, Janusz Krause
XIV Bieg Szlakiem Tatarskim
[excel]
2012-07-07
Imielin, Hieronim Olejniczak
XIX Imieliński Cross Ekologiczny - dzieci młodzież
[acrobat]
2012-07-07
Imielin, Hieronim Olejniczak
XIX Imieliński Cross Ekologiczny - Imielin
[acrobat]
2012-07-07
Imielin, Hieronim Olejniczak
XIX Imieliński Cross Ekologiczny - kategorie
[acrobat]
2012-07-07
Imielin, Hieronim Olejniczak
XIX Imieliński Cross Ekologiczny - kobiety
[acrobat]
2012-07-07
Imielin, Hieronim Olejniczak
XIX Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Opinogóra, Organizator
XXXII Ciechanowska Piętnastka
[excel]
2012-07-07
Sławno, Jan Salewski
X Bieg 12 Mostów - Mistrzostwa Sławna 10km
[acrobat]
2012-07-07
Sławno, Jan Salewski
X Bieg 12 Mostów - Mistrzostwa Sławna 5km
[acrobat]
2012-07-07
Sławno, Jan Salewski
X Bieg 12 Mostów - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Opole, STS-Timing
X Bieg Opolski - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Opole, STS-Timing
X Bieg Opolski - Prądobieg
[acrobat]
2012-07-07
Susz, DataSport
Herbalife Triathlon Susz - Half Ironman
[acrobat]
2012-07-07
Susz, DataSport
Herbalife Triathlon Susz - Sprint
[acrobat]
2012-07-07
Budy Iłowskie , Organizator
Mistrzostwa Mazowsza w Nordic Walking
[acrobat]
2012-07-06
Lubniewice, Marta Kurek
Rajd przygodowy ON-SIGHT Adventure Race
[excel]
2012-07-06
Kraków, Organizator
Transjura 2012 - open
[acrobat]
2012-07-06
Kraków, Organizator
Transjura 2012 - punkty kontrolne
[excel]
2012-07-05
Pigża k.Łubianki, Organizator
Grand Prix Łubianka Cross VII Edycja
[excel]
2012-07-01
Oborniki, Ultimasport
Bieg o Puchar Złotej Pyry - kobiety
[acrobat]
2012-07-01
Oborniki, Ultimasport
Bieg o Puchar Złotej Pyry - OPEN
[acrobat]
2012-07-01
Kartuzy, Organizator
Cartusia CC Triathlon
[acrobat]
2012-07-01
Limanowa, DataSport
IV Limanowa Forrest - Kategorie
[acrobat]
2012-07-01
Limanowa, DataSport
IV Limanowa Forrest - Kobiety
[acrobat]
2012-07-01
Limanowa, DataSport
IV Limanowa Forrest - Nordic Walking Kobiety
[acrobat]
2012-07-01
Limanowa, DataSport
IV Limanowa Forrest - Nordic Walking Open
[acrobat]
2012-07-01
Limanowa, DataSport
IV Limanowa Forrest - Open
[acrobat]
2012-07-01
Zielona Góra, SuperSport
Parszywa Dwunastka II Cross Zielonogórski - kob.
[acrobat]
2012-07-01
Zielona Góra, SuperSport
Parszywa Dwunastka II Cross Zielonogórski - men.
[acrobat]
2012-07-01
Limanowa, DataSport
IV Limanowa Forrest - Mundurowi
[acrobat]
2012-06-30
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic - III bieg
[word]
2012-06-30
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic - po trzech biegach
[word]
2012-06-30
Niepołomice, DataSport
IV Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km Kategorie
[acrobat]
2012-06-30
Niepołomice, DataSport
IV Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km Kobiety
[acrobat]
2012-06-30
Niepołomice, DataSport
IV Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km Open
[acrobat]
2012-06-30
Niepołomice, DataSport
IV Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km Kobiety
[acrobat]
2012-06-30
Niepołomice, DataSport
IV Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km Open
[acrobat]
2012-06-30
Elbląg, STS-Timing
IV Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka - juniorzy
[acrobat]
2012-06-30
Elbląg, STS-Timing
IV Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka - kobiety
[acrobat]
2012-06-30
Elbląg, STS-Timing
IV Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka - mężczyźni
[acrobat]
2012-06-30
Unisław, STS-Timing
IX Półmaraton Unisławski - 10km
[acrobat]
2012-06-30
Unisław, STS-Timing
IX Półmaraton Unisławski - półmaraton
[acrobat]
2012-06-30
Janowice Wielkie, Seweryn Świerk
I Bieg Janowicki
[excel]
2012-06-30
Grudziądz, Andrzej Dolewski
I Bieg Trzech Plaż
[word]
2012-06-30
Goraj Zamek, Organizator
I Nieoficjalny Maraton
[excel]
2012-06-30
Adamów k.Łukowa, K.Grono
I Półmaraton Tradycji
[excel]
2012-06-30
Koszęcin , Domtel-Sport
Mistrzostwa Śląska w Nordic Walking
[acrobat]
2012-06-30
Ustroń, Katarzyna Czech-Załubska
Mountain Marathon 2012 Bieg na Czantorię - Men
[acrobat]
2012-06-30
Ustroń, Katarzyna Czech-Załubska
Mountain Marathon 2012 Bieg na Czantorię - Women
[acrobat]
2012-06-30
Więcbork, Grzegorz Chudzik
Polska Liga DogTrekkingu
[acrobat]
2012-06-30
Więcbork, Grzegorz Chudzik
Puchar Kujwsko-Pomorski w DogTrekkingu
[acrobat]
2012-06-30
Więcbork, Grzegorz Chudzik
Puchar Kujwsko-Pomorski w DogTrekkingu - puchar
[acrobat]
2012-06-30
Pakość, DataSport
Puchar Polski Nordic Walking - 10 km
[acrobat]
2012-06-30
Pakość, DataSport
Puchar Polski Nordic Walking - 5 km
[acrobat]
2012-06-30
Strzegom, Edward Fedyczkowski
Strzegomska 12 - kobiety
[acrobat]
2012-06-30
Strzegom, Edward Fedyczkowski
Strzegomska 12 - mężczyźni
[acrobat]
2012-06-30
Międzybrodzie Żywiec, Piotr Kozak
XIV Bieg Górski ŻAR
[excel]
2012-06-30
Korzybie, Domtel-Sport
XIX Bieg im. Elżbiety Garduły
[acrobat]
2012-06-30
Pogórze, Zdzisław Kołodziejczyk
XXIV Cross Świętojański im.Jana Marka
[word]
2012-06-29
Kalisz, Organizator
8. Bieg Świętojański od Zmierzchu do Świtu
[excel]
2012-06-27
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek
[acrobat]
2012-06-26
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 6/2012 Nothing International Classic Marathon
[word]
2012-06-24
Szczecin, Organizator
10 Grand Prix Szczecina
[excel]
2012-06-24
Owińska k.Poznania, Organizator
3 Cross Dziewicza Góra
[acrobat]
2012-06-24
Glendalough (IRL), Andrzej Puchacz
7. WMRA International Youth Challenge
[acrobat]
2012-06-24
Jastrzębie Zdrój, Piotr Kozak
Bieg Dnia Olimpijskiego Silesia Run
[excel]
2012-06-24
Pszczyna, DataSport
Bieg Uliczny o Puchar Carbo Asecura - kategorie
[acrobat]
2012-06-24
Pszczyna, DataSport
Bieg Uliczny o Puchar Carbo Asecura - kobiety
[acrobat]
2012-06-24
Pszczyna, DataSport
Bieg Uliczny o Puchar Carbo Asecura - open
[acrobat]
2012-06-24
Pszczyna, DataSport
Bieg Uliczny o Puchar Carbo Asecura - urzędnik
[acrobat]
2012-06-24
Kozłów Biskupi, Józef Maciej Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w NW - kat. wiekowe
[word]
2012-06-24
Kozłów Biskupi, Józef Maciej Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w NW - OPEN
[word]
2012-06-24
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - mieszkańcy
[acrobat]
2012-06-24
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - służby mund
[acrobat]
2012-06-24
Malbork, Organizator
Iron Triathlon Malbork
[acrobat]
2012-06-24
Sokołów Małopolski, Ultimasport
IV Bieg Sokoła - 10 km
[acrobat]
2012-06-24
Sokołów Małopolski, Ultimasport
IV Bieg Sokoła - 5 km
[acrobat]
2012-06-24
Dąbrowa Górnicza, Organizator
I Triathlon Pogoria I
[acrobat]
2012-06-24
Małkinia, Andrzej Żach
Nadbużańska Noc Świętojańska
[word]
2012-06-24
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
VI Maraton Ostrowski im. M. Jakowczyka
[excel]
2012-06-24
Poznań, Organizator
XV Rekreacyjny Bieg Piastowski
[acrobat]
2012-06-24
Ciechanów, Organizator
XXVII Grand Prix Ciechanowa - VI
[word]
2012-06-24
Bukowno, Hieronim Olejniczak
X Bieg o Puchar Burmistrza Bukowno - kat.dodatkowe
[acrobat]
2012-06-24
Bukowno, Hieronim Olejniczak
X Bieg o Puchar Burmistrza Bukowno - kat. wiekowe
[acrobat]
2012-06-24
Bukowno, Hieronim Olejniczak
X Bieg o Puchar Burmistrza Bukowno - kobiety
[acrobat]
2012-06-24
Bukowno, Hieronim Olejniczak
X Bieg o Puchar Burmistrza Bukowno - międzyczasy
[acrobat]
2012-06-24
Bukowno, Hieronim Olejniczak
X Bieg o Puchar Burmistrza Bukowno - OPEN
[acrobat]
2012-06-24
Bukowno, Tomasz Katan
X Bieg o Puchar Burmistrza Bukowno - Truchtacz
[excel]
2012-06-24
Bełchatów, Piotrek Stolecki
IV Bełchatowski Bieg Rekreacyjny
[word]
2012-06-23
Gałkowo, DataSport
1 Bieg Szlakiem Krutyni
[acrobat]
2012-06-23
Gałkowo, DataSport
1 Maraton Mazury
[acrobat]
2012-06-23
Świerzawa, Hieronim Olejniczak
26 Bieg Świerzawy
[acrobat]
2012-06-23
Chojnów, Ultimasport
Bieg Natury - 10 km
[acrobat]
2012-06-23
Chojnów, Ultimasport
Bieg Natury - 5 km
[acrobat]
2012-06-23
Chojnów, Ultimasport
Bieg Natury - Nordic Walking
[acrobat]
2012-06-23
Dąbrowa Górnicza, Łukasz Kuczmarski
Bieg Nocny Świetlików - bieg
[acrobat]
2012-06-23
Dąbrowa Górnicza, Łukasz Kuczmarski
Bieg Nocny Świetlików - nordic walking
[acrobat]
2012-06-23
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - drużyny
[acrobat]
2012-06-23
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - kobiety
[acrobat]
2012-06-23
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - MMB
[acrobat]
2012-06-23
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - open
[acrobat]
2012-06-23
Zgorzelec, Jacek Lenart
III Cross Zgorzelecki
[acrobat]
2012-06-23
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
III Nordic Walking
[acrobat]
2012-06-23
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
III Nordic Walking - kategorie
[acrobat]
2012-06-23
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
III Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2012-06-23
Prusice k.Trzebnicy, Jan Salewski
II Bieg Trzech Wież
[acrobat]
2012-06-23
Służewo, Przemysław Chojnacki
IV Bieg Papieski
[acrobat]
2012-06-23
Tarnobrzeg, DataSport
I Maraton Vitarade Jezioro Tarnobrzeskie - kat.
[acrobat]
2012-06-23
Tarnobrzeg, DataSport
I Maraton Vitarade Jezioro Tarnobrzeskie - kobiety
[acrobat]
2012-06-23
Tarnobrzeg, DataSport
I Maraton Vitarade Jezioro Tarnobrzeskie - OPEN
[acrobat]
2012-06-23
Tarnobrzeg, DataSport
I Maraton Vitarade - 10 km kobiety
[acrobat]
2012-06-23
Tarnobrzeg, DataSport
I Maraton Vitarade - 10 km OPEN
[acrobat]
2012-06-23
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
I Półmaraton Skierniewicki - bieg amatorski
[acrobat]
2012-06-23
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
I Półmaraton Skierniewicki - kategorie wiekowe
[acrobat]
2012-06-23
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
I Półmaraton Skierniewicki - Nordic Walking
[acrobat]
2012-06-23
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
I Półmaraton Skierniewicki - OPEN
[acrobat]
2012-06-23
Kobyłka, Organizator
I Wielki Bieg Plenerowy
[word]
2012-06-23
Wrocław, DomTel-Sport
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 11.1 km
[acrobat]
2012-06-23
Wrocław, DomTel-Sport
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 3 km
[acrobat]
2012-06-23
Bydgoszcz, Michał Senger
VII Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego - maraton
[acrobat]
2012-06-23
Bydgoszcz, Michał Senger
VII Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego - półmaraton
[acrobat]
2012-06-23
Łódź, Bartek Sobecki
VI Bieg Świętojański
[acrobat]
2012-06-23
Stargard Szczeciński, Aleksandra Pochranowicz
VI Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
[acrobat]
2012-06-23
Stargard Szczeciński, Pulsar Sport
VI Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę - rolki
[acrobat]
2012-06-23
Złockie k. Muszyny, Organizator
V Grand Prix Sądeczanina
[word]
2012-06-23
Ożarów Mazowiecki, Jarosław Żórawski
XXIV Ożarowski Bieg im.Janusza Kusocińskiego
[excel]
2012-06-23
Ożarów Mazowiecki, Jarosław Żórawski
XXIV Ożarowski Bieg im.J. Kusocińskiego - dzieci
[excel]
2012-06-23
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - kategorie
[acrobat]
2012-06-23
Warszawa, Organizator
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2012-06-22
Szczecin, Piotr Kołodziejczyk
I Ultramaraton Szczecin - Kołobrzeg
[word]
2012-06-22
Szczecin, Organizator
I Ultramaraton Szczecin - Kołobrzeg - m.czasy
[excel]
2012-06-22
Szczecin, Piotr Kołodziejczyk
I Ultramaraton Szczecin - Kołobrzeg - rajd
[word]
2012-06-22
Szczecin, Organizator
I Ultramaraton Szczecin - Kołobrzeg - rajd m.czasy
[excel]
2012-06-22
Boguszów-Gorce, DataSport
XXIV Sudecka Setka - kategorie
[acrobat]
2012-06-22
Boguszów-Gorce, DataSport
XXIV Sudecka Setka - 100km
[acrobat]
2012-06-22
Boguszów-Gorce, DataSport
XXIV Sudecka Setka - 42km
[acrobat]
2012-06-22
Boguszów-Gorce, DataSport
XXIV Sudecka Setka - 72km
[acrobat]
2012-06-21
Pigża k.Torunia, Organizator
Szósta Edycja GP Łubianki
[excel]
2012-06-20
Bytom, Organizator
Cross Wiosenny
[excel]
2012-06-20
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2012-06-20
Warszawa, Jacek Morawski
Szybki Mózg 2012 Powsin
[acrobat]
2012-06-17
Kravare, Szamot
30 Beh zameckym parkem
[acrobat]
2012-06-17
Piekary Śląskie, Organizator
41 Masowy Bieg o Paterę Śląskiego TKKF
[excel]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - kategorie 10km
[acrobat]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - kobiety 10km
[acrobat]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - kobiety 2km
[acrobat]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - open 10km
[acrobat]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - open 2km
[acrobat]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - panna młoda
[acrobat]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - powiat
[acrobat]
2012-06-17
Wola Chorzelowska, Beata Bąk
Crossowa Dycha
[excel]
2012-06-17
Wisła Łabajów, Piotr Kozak
III Bieg na Stożek
[excel]
2012-06-17
Luzino, Monika Rolbiecka
III Charytatywny Bieg Skrzydło Anioła
[acrobat]
2012-06-17
Nysa, SuperSport
II Bieg Nyski PWSZ w Nysie - kobiety
[acrobat]
2012-06-17
Nysa, SuperSport
II Bieg Nyski PWSZ w Nysie - mężczyźni
[acrobat]
2012-06-17
Szarlota, Radosław Flisikowski
II Bieg Twardego
[acrobat]
2012-06-17
Kamianka k.Ostrołęki, Marek Karczewski
II Wyścig MTB Kurpiowskie Piaski
[acrobat]
2012-06-17
Poznań, Organizator
Malta Trail Running
[acrobat]
2012-06-17
Braniewo k.Elbląga, Organizator
Otwarte Mistrzostwa Braniewa w Aquathlonie
[word]
2012-06-17
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2012-06-17
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg V
[word]
2012-06-17
Rytro, DataSport
VII Visegrad Maraton - kategorie
[acrobat]
2012-06-17
Rytro, DataSport
VII Visegrad Maraton - kobiety
[acrobat]
2012-06-17
Rytro, DataSport
VII Visegrad Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-06-17
Pabianice, Organizator
VI Powiatowy Bieg Uliczny im. Jadwigi Wajsówny
[acrobat]
2012-06-17
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Bieg
[acrobat]
2012-06-17
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - nordic walking
[acrobat]
2012-06-17
Łomża, Mariusz Niziński
V Łomżyński Półmaraton
[excel]
2012-06-17
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
XIV Nowogrodziecka 10-tka - bieg rodzinny
[acrobat]
2012-06-17
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
XIV Nowogrodziecka 10-tka - bieg strażaka
[acrobat]
2012-06-17
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
XIV Nowogrodziecka 10-tka - dzieci
[acrobat]
2012-06-17
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
XIV Nowogrodziecka 10-tka - kategorie
[acrobat]
2012-06-17
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
XIV Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2012-06-17
Lębork, Jan Salewski
XXI Maraton Ekologiczny - kategorie
[acrobat]
2012-06-17
Lębork, Jan Salewski
XXI Maraton Ekologiczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-06-17
Lębork, Jan Salewski
XXI Maraton Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2012-06-17
Milicz, Bogusław Tomaszewski
XXXII Bieg Baryczan - mieszkancy
[acrobat]
2012-06-17
Milicz, Bogusław Tomaszewski
XXXII Bieg Baryczan - OPEN
[acrobat]
2012-06-17
Bukownica, Grzegorz Jeżewski
XX Jubileuszowy Bieg Sokoła
[excel]
2012-06-17
Szymbark k.Gorlic, Organizator
V Bieg Rodzinny
[acrobat]
2012-06-16
Bielsko Biała, Organizator
Bieg na Szyndzielnię
[acrobat]
2012-06-16
Kraków, Organizator
Górski Maraton nad Urwiskiem
[excel]
2012-06-16
Ujście k.Piły, Organizator
III Bieg im.Ujskich Powstańców Wielkopolskich
[acrobat]
2012-06-16
Jedlicze, Robert Gleń
III Ogólnopolski Bieg Uliczny
[excel]
2012-06-16
Nowe Miasto, Paulina Asendrych
II Cross Maraton nad Pilicą - leśna pętla
[acrobat]
2012-06-16
Nowe Miasto, Paulina Asendrych
II Cross Maraton nad Pilicą - maraton
[acrobat]
2012-06-16
Nowe Miasto, Paulina Asendrych
II Cross Maraton nad Pilicą - półmaraton
[acrobat]
2012-06-16
Janów k.Częstochowy, Organizator
II Jurajski Puchar w Nordic Walking - III runda
[acrobat]
2012-06-16
Gdańsk, Agata Masiulaniec
II Mistrzostwa Sztafet Amatorskich Grup Biegowych
[acrobat]
2012-06-16
Szczawno Zdrój, Organizator
II Powiatowy Maraton Dębowy Etap VI
[excel]
2012-06-16
Tychy, Organizator
IV Bieg Pod Żyrafą - dzieci
[word]
2012-06-16
Tychy, Organizator
IV Bieg Pod Żyrafą - open
[excel]
2012-06-16
Radom, Organizator
IV GP Radomia w Biegach Ulicznych
[excel]
2012-06-16
Ozorków k.Łodzi, Organizator
IV Supermaraton - kobiety 25 km
[word]
2012-06-16
Ozorków k.Łodzi, Organizator
IV Supermaraton - kobiety 50 km
[word]
2012-06-16
Ozorków k.Łodzi, Organizator
IV Supermaraton - mężczyźni 25 km
[word]
2012-06-16
Ozorków k.Łodzi, Organizator
IV Supermaraton - mężczyźni 50 km
[word]
2012-06-16
Latchorzew , Jacek Balana
I Babicki Bieg Rodzinny
[word]
2012-06-16
Chełmno, sts-timing
Triathlon Mondi - open
[acrobat]
2012-06-16
Chełmno, sts-timing
Triathlon Mondi - sztafeta
[acrobat]
2012-06-16
Ojrzeń k.Ciechanowa, Organizator
VI Bieg Przełajowy
[excel]
2012-06-16
Sulejówek, DataSport
V Bieg Marszałka - kategorie
[acrobat]
2012-06-16
Sulejówek, DataSport
V Bieg Marszałka - kobiety
[acrobat]
2012-06-16
Sulejówek, DataSport
V Bieg Marszałka - OPEN
[acrobat]
2012-06-16
Wołczyn k.Opola, Organizator
XI Bieg o Puchar Burmistrza Wołczyna
[acrobat]
2012-06-16
Klucze , Sebastian Kołodziej
II Rajd Czterech Żywiołów
[acrobat]
2012-06-15
Bielsko-Biała, Domtel-Sport
Mistrzostwa Polski Seniorów w L.A.
[acrobat]
2012-06-15
Zakopane, Leszek Behounek
Polska Biega
[excel]
2012-06-13
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 6/12
[excel]
2012-06-10
Wierzchowisko, Organizator
3 Bieg Sołecki - kobiety
[acrobat]
2012-06-10
Wierzchowisko, Organizator
3 Bieg Sołecki - OPEN
[acrobat]
2012-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
6 Półmaraton Słowaka - absolwenci Liceum
[acrobat]
2012-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
6 Półmaraton Słowaka - gmina
[acrobat]
2012-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
6 Półmaraton Słowaka - kategorie
[acrobat]
2012-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
6 Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2012-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
6 Półmaraton Słowaka - Mistrz.Lek.Weterynarii
[acrobat]
2012-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
6 Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2012-06-10
Alwernia, Wojciech Olszewski
II Bieg Strzelankowy
[acrobat]
2012-06-10
Sopot, Mirek Bierkus
I Plażowe Mistrzostwa Nordic Walking - 4.5 km
[acrobat]
2012-06-10
Sopot, Mirek Bierkus
I Plażowe Mistrzostwa Nordic Walking - 9 km
[acrobat]
2012-06-10
Januszkowice , Piotr Pakosz
MP NSZZ Solidarność w Nordic Walking
[excel]
2012-06-10
Świecie, sts-timing
Półmaraton Chełmno-Świecie - OPEN
[acrobat]
2012-06-10
Świecie, sts-timing
Święto Papieru - 10km
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - bankowcy
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - drużyny
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - kobiety
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - nauczyciele
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - OPEN
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - policjanci
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - studenci
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - wojsko
[acrobat]
2012-06-10
Katowice, sts-timing
V Maraton Kukuczki - open
[acrobat]
2012-06-10
Korycin, Justyna Wynimko
XXI Półmaraton Mleczny - OPEN
[acrobat]
2012-06-10
Korycin, Justyna Wynimko
XXI Półmaraton Mleczny - towarzyszące
[acrobat]
2012-06-10
Myszków, Organizator
XXXIII Bieg Pięciu Stawów - kobiety
[acrobat]
2012-06-10
Myszków, Organizator
XXXIII Bieg Pięciu Stawów - mężczyźni
[acrobat]
2012-06-10
Myszków, Organizator
XXXIII Bieg Pięciu Stawów - szkoły
[acrobat]
2012-06-10
Karlino, Organizator
XX Bieg Papieski im.Jana Pawła II - OPEN
[acrobat]
2012-06-10
Kozy, Piotr Kozak
X Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę - OPEN
[excel]
2012-06-09
Wałbrzych, Organizator
24 Bieg Książański
[acrobat]
2012-06-09
Pasłęk, SuperSport
Bieg Filipidesa - drużyny
[acrobat]
2012-06-09
Pasłęk, SuperSport
Bieg Filipidesa - OPEN kobiet
[acrobat]
2012-06-09
Pasłęk, SuperSport
Bieg Filipidesa - OPEN mężczyzn
[acrobat]
2012-06-09
Pasłęk, SuperSport
Bieg Filipidesa - Pasłęk kobiety
[acrobat]
2012-06-09
Pasłęk, SuperSport
Bieg Filipidesa - Pasłęk mężczyźni
[acrobat]
2012-06-09
Sochaczew, Emanuel Zimny
III Bieg Chopina
[word]
2012-06-09
Żmigród, DataSport
III Żmigrodzki Bieg Smoka - gm.Żmigród kobiety
[acrobat]
2012-06-09
Żmigród, DataSport
III Żmigrodzki Bieg Smoka - gm.Żmigród mężczyźni
[acrobat]
2012-06-09
Żmigród, DataSport
III Żmigrodzki Bieg Smoka - kobiety
[acrobat]
2012-06-09
Żmigród, DataSport
III Żmigrodzki Bieg Smoka - OPEN
[acrobat]
2012-06-09
Śrem, DataSport
I BASF Śrem Półmaraton - Kategorie
[acrobat]
2012-06-09
Śrem, DataSport
I BASF Śrem Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2012-06-09
Śrem, DataSport
I BASF Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2012-06-09
Środa Wlkp., Organizator
MP Weteranów w Triathlonie - kobiety
[acrobat]
2012-06-09
Cisna, Jakub Lengiewicz
Rzeźniczek
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - drużyny
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - Dyrektorzy biegów
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - Kategorie
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - Kobiety
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - Mieszkańcy Kietrza
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - Niepełnosprawni
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - OPEN
[acrobat]
2012-06-09
Katowice, STS-Timing
V MP w biegu 24-godzinnym - końcowe
[acrobat]
2012-06-09
Środa Wlkp., Organizator
MP Weteranów w Triathlonie - mężczyźni
[acrobat]
2012-06-08
Biel, Bogusław Maciejewski
49 Bieler Lauftage - kobiety
[acrobat]
2012-06-08
Biel, Bogusław Maciejewski
49 Bieler Lauftage - mężczyźni
[acrobat]
2012-06-08
Komańcza, Jakub Lengiewicz
IX Bieg Rzeźnika - drużyny
[acrobat]
2012-06-08
Komańcza, Jakub Lengiewicz
IX Bieg Rzeźnika - HardCore
[acrobat]
2012-06-08
Komańcza, Jakub Lengiewicz
IX Bieg Rzeźnika - rozbitkowie
[acrobat]
2012-06-08
Komańcza, Jakub Lengiewicz
IX Bieg Rzeźnika - sztafety
[acrobat]
2012-06-08
Jastarnia, Organizator
XXXI Mistrzostwa Polski Kolejarzy
[acrobat]
2012-06-07
Rochna k.Koluszek, Organizator
Przełajowy Kwietny Bieg Radości
[word]
2012-06-06
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2012-06-06
Wrocław, Róża Spiliszewska
VI Dziesiątka Artemisu - OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Wrocław, Hieronim Olejniczak
13 Bieg Śladem Konia - OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Mieroszów, Grzegorz Pogorzelski
Bieg Mieszka i Dobravy
[acrobat]
2012-06-03
Janów Lubelski, organizator
II Bieg Partyzantów
[excel]
2012-06-03
Legionowo, Karol Czaj
IV Legionowska Dycha - kategorie
[acrobat]
2012-06-03
Legionowo, Karol Czaj
IV Legionowska Dycha - kobiety
[acrobat]
2012-06-03
Legionowo, Karol Czaj
IV Legionowska Dycha - Legionowo
[acrobat]
2012-06-03
Legionowo, Karol Czaj
IV Legionowska Dycha - OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Legionowo, Karol Czaj
IV Legionowska Dycha - Powiat
[acrobat]
2012-06-03
Piła, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-06-03
Białystok, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-06-03
Zakopane, organizator
V Bieg im.druha F.Marduły - 7.5km K/M
[acrobat]
2012-06-03
Zakopane, organizator
V Bieg im.druha F.Marduły - 7.5km OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Oława, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Koguta - Nordic Walking
[acrobat]
2012-06-03
Oława, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Koguta - OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Oława, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Koguta - powiat
[acrobat]
2012-06-03
Zakopane, Organizator
V Wysokogórski Bieg im. druha F.Marduły - K/M
[acrobat]
2012-06-03
Zakopane, Organizator
V Wysokogórski Bieg im. druha F.Marduły - OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Krzepice, Organizator
XIX Bieg Krzepkich - OPEN
[excel]
2012-06-03
Olsztyn k.Częstochow, Rafał Adamczyk
XVII Marszobieg Na Jurajskim Szlaku
[acrobat]
2012-06-03
Suchowola, Organizator
XVI Cross Trzeźwości
[excel]
2012-06-03
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XVI MP Weteranów w Półmaratonie - gmina
[acrobat]
2012-06-03
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XVI MP Weteranów w Półmaratonie - kategorie
[acrobat]
2012-06-03
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XVI MP Weteranów w Półmaratonie - kobiety
[acrobat]
2012-06-03
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XVI MP Weteranów w Półmaratonie - OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Nakło, Anna Kloska
XXIII Bieg Uliczny im.K.Biniakowskiego - kat.
[word]
2012-06-03
Police, Aleksandra Glaza
XXIV Policka Piętnastka
[word]
2012-06-03
Łódź, Organizator
Biegam po Łodzi
[acrobat]
2012-06-02
Gdynia, Mirek Bierkus
3MOLA - 21km
[acrobat]
2012-06-02
Gdynia, Mirek Bierkus
3MOLA - 8km
[acrobat]
2012-06-02
Niemcz, Krzysztof Sosnowski
Biegaj z Victorią
[acrobat]
2012-06-02
Wrocław, STS-Timing
Bieg dla Maćka
[acrobat]
2012-06-02
Drawsko Pomorskie, Organizator
Bieg im.Jana Pawła II
[acrobat]
2012-06-02
Długołęka, Organizator
Bieg o Puchar Wójta
[acrobat]
2012-06-02
Dąbrówka Królewska, Rafał Mathiak
Bieg pod górę
[acrobat]
2012-06-02
Łąkie k.Piły, Jola Supernat
Bieg Przełajowy im.R.Kęcińskiego - dzieci
[word]
2012-06-02
Łąkie k.Piły, Jola Supernat
Bieg Przełajowy im.R.Kęcińskiego - open
[word]
2012-06-02
Zakopane, Organizator
III Bieg hrabiego Władysława Zamoyskiego - kateg.
[acrobat]
2012-06-02
Zakopane, Organizator
III Bieg hrabiego Władysława Zamoyskiego - OPEN
[acrobat]
2012-06-02
Tychy, Rafał Adamczyk
III Piknik Biegowy im.Jana Dery w Tychach
[excel]
2012-06-02
Tychy, Rafał Adamczyk
III Piknik Biegowy im.Jana Dery w Tychach - nw
[excel]
2012-06-02
Kozienice, Piotr Łapiński
II Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego - kl.końc.
[word]
2012-06-02
Grudziądz, Organizator
Puchar Kujwsko-Pomorski w DogTrekkingu
[acrobat]
2012-06-02
Grudziądz, Mirek Bierkus
Puchar Pomorza w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2012-06-02
Grudziądz, Mirek Bierkus
Puchar Pomorza w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2012-06-02
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Piątka - kategorie
[acrobat]
2012-06-02
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Piątka - kobiety
[acrobat]
2012-06-02
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Piątka - open
[acrobat]
2012-06-02
Warszawa, DataSport
VI Bieg Ursynowa - kategorie
[acrobat]
2012-06-02
Łaziska Górne, Gałuszka Rafał
V Bieg Uliczny o Łaziskie Liście - kat.
[word]
2012-06-02
Łaziska Górne, Gałuszka Rafał
V Bieg Uliczny o Łaziskie Liście - OPEN
[excel]
2012-06-02
Wyrzysk, Waldemar Łastowski
XIV Bieg im.E.Wojciechowskiego-Olka
[acrobat]
2012-06-02
Gorzów Wielkopolski, Organizator
XIX Bieg Żakowski
[acrobat]
2012-06-02
Ossów, Organizator
XIX Otwarte Mistrzostwa Władysława IV
[word]
2012-06-02
Międzyrzecz, Andrzej Holzman
XXI Bieg Międzyrzecka Dziesiątka
[acrobat]
2012-06-02
Trzebiatów, PulsarSport
XXXIII Trzebiatowska 10
[acrobat]
2012-06-02
Bytów, Domtel-Sport
XXXII Półmaraton Gochów - nordic walking
[acrobat]
2012-06-02
Siemiatycze, Paweł Słowikowski
I Siemiatycka Wieczorna Dycha - OPEN
[word]
2012-06-02
Warszawa, DataSport
VI Bieg Ursynowa - kobiety
[acrobat]
2012-06-02
Warszawa, DataSport
VI Bieg Ursynowa - open
[acrobat]
2012-06-02
Bytów, Domtel-Sport
XXXII Półmaraton Gochów - open
[acrobat]
2012-06-01
Zakopane, Organizator
III Zakopiański Test Coopera
[acrobat]
2012-06-01
Zakopane, Organizator
II Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem - druż.
[acrobat]
2012-06-01
Zakopane, Organizator
II Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem - gp.
[acrobat]
2012-06-01
Lisowice,
Kwietny Bieg Lisowice
[excel]
2012-06-01
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
Lekcja Biegania
[acrobat]
2012-06-01
Siemianowice Śląskie, Domtel-Sport
VII Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2012-06-01
Stary Sącz, Organizator
XIV MP Leśników w Biegu na Orientację - końcowe
[acrobat]
2012-06-01
Stary Sącz, Organizator
XIV MP Leśników w Biegu na Orientację - sprint
[acrobat]
2012-05-30
Warszawa, Jacek Morawski
Szybko Mózg 2012 Park Szymańskiego
[acrobat]
2012-05-27
Człuchów, Agnieszka Prądzińska
19 Bieg Tura - kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Człuchów, Agnieszka Prądzińska
19 Bieg Tura - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - MP Kobiet
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - MP Lekarzy
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - Pracownik Fiat Auto Poland
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - Pracownik Sistema Poland
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - wózki
[acrobat]
2012-05-27
Warszawa, Organizator
Accreo Ekiden
[excel]
2012-05-27
Tarnowo Podgórne, Jan Salewski
Bieg Lwa - OPEN
[acrobat]
2012-05-27
Dąbrówka, DataSport
Bieg o Koronę Dąbrówki
[acrobat]
2012-05-27
Kozłów Biskupi , Organizator
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-27
Jaszkowa Dolna, Kazimierz Fafrowicz
IX Bieg Górski
[acrobat]
2012-05-27
Wolsztyn, Krzysztof Moskwa
I Wolsztyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2012-05-27
Wolsztyn, Krzysztof Moskwa
I Wolsztyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Wolsztyn, Krzysztof Moskwa
I Wolsztyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2012-05-27
Wolsztyn, Krzysztof Moskwa
I Wolsztyńska Dziesiątka - Powiat
[acrobat]
2012-05-27
Koszalin, Organizator
Koszaliński Test Coopera
[acrobat]
2012-05-27
Sosnowiec, Domtel-Sport
Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny, LPP
[acrobat]
2012-05-27
Kraków, Organizator
PRO TOUCH Cracovia INTERRUN - 10km
[acrobat]
2012-05-27
Kraków, Organizator
PRO TOUCH Cracovia INTERRUN - 5km
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, Karol Czaj
Puchar Beskidów - kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, Karol Czaj
Puchar Beskidów - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-27
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera
[excel]
2012-05-27
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera - łącznie
[excel]
2012-05-27
Luboń k.Poznania, Organizator
VII Bieg Luboński z okazji Dnia Dziecka
[acrobat]
2012-05-27
Truskaw k.Warszawy, Maciek Buczkowski
V Bieg Truskawki
[excel]
2012-05-27
Toruń, Rafał Kowalski
V Bieg Zamkowy
[excel]
2012-05-27
Rudniki, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg Masowy Pętla Rudnicka - kategorie
[acrobat]
2012-05-27
Rudniki, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg Masowy Pętla Rudnicka - kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Rudniki, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg Masowy Pętla Rudnicka - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-05-27
Rudniki, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg Masowy Pętla Rudnicka - OPEN
[acrobat]
2012-05-27
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVIII Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2012-05-27
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVIII Półmaraton Jaworski - strażacy kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVIII Półmaraton Jaworski - strażacy mężczyźni
[acrobat]
2012-05-27
Mińsk Mazowiecki, SuperSport
XVII Mazowiecka Piętnastka - kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Mińsk Mazowiecki, SuperSport
XVII Mazowiecka Piętnastka - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-27
Janowiec Wlkp., TimePro
XXIV Bieg im.Tomasza Hopfera - OPEN
[acrobat]
2012-05-27
Krotoszyn, Szymon Chyba
XXXIII Bieg Krotosa
[acrobat]
2012-05-27
Obliwice, Krzysztof Pruszak
XXX Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[word]
2012-05-26
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
100. Maraton Mariusza Mirzy Kurzajczyka
[excel]
2012-05-26
Łódź, DataSport
10 Bieg Ulicą Piotrkowską - biegi młodzieżowe
[acrobat]
2012-05-26
Łódź, DataSport
10 Bieg Ulicą Piotrkowską - grupy specjalne
[acrobat]
2012-05-26
Łódź, DataSport
10 Bieg Ulicą Piotrkowską - kategorie
[acrobat]
2012-05-26
Łódź, DataSport
10 Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2012-05-26
Łódź, DataSport
10 Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2012-05-26
Łódź, DataSport
10 Bieg Ulicą Piotrkowską - VIP
[acrobat]
2012-05-26
Piaski, Rafał Talarczak
29 Bieg im.Edmunda Bojanowskiego
[acrobat]
2012-05-26
Gdańsk, Domtel-Sport
40 Memoriał Żylewicza
[acrobat]
2012-05-26
Siechnice, pulsarsport
Biegaj w Siechnicach - Hewllet-Packard
[acrobat]
2012-05-26
Siechnice, pulsarsport
Biegaj w Siechnicach - I Ty...
[acrobat]
2012-05-26
Siechnice, pulsarsport
Biegaj w Siechnicach - kobiety
[acrobat]
2012-05-26
Siechnice, pulsarsport
Biegaj w Siechnicach - Mieszkańcy Siechnic
[acrobat]
2012-05-26
Siechnice, pulsarsport
Biegaj w Siechnicach - open
[acrobat]
2012-05-26
Siechnice, pulsarsport
Biegaj w Siechnicach - Pro-Run Wrocław
[acrobat]
2012-05-26
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
Bieg Górski na Ślężę - mieszkańcy Sobótki
[acrobat]
2012-05-26
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
Bieg Górski na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2012-05-26
Chorzów, Rafał Adamczyk
Bieg Natury - Zobacz Nas
[word]
2012-05-26
Bukowa, Hieronim Olejniczak
Bukowa - miesz.woj.Świętokrz
[acrobat]
2012-05-26
Waganiec, Organizator
DogTrekking Waganiec
[acrobat]
2012-05-26
Włocławek, Agnieszka Nowakowska
Festiwal Biegowy o Uśmiech Dziecka - dzieci
[word]
2012-05-26
Włocławek, Organizator
Festiwal Biegowy o Uśmiech Dziecka - NW
[word]
2012-05-26
Włocławek, Organizator
Festiwal Biegowy o Uśmiech Dziecka - OPEN
[word]
2012-05-26
Kraków, Ryszard Machlowski
Górski Maraton nad Urwiskiem
[excel]
2012-05-26
Lubin - Śnieżka, Jan Doleziński
III Marsz na Śnieżkę
[excel]
2012-05-26
Szczytno, Organizator
III Szczycieńska Piętnastka - OPEN
[word]
2012-05-26
Krusze, Rafał Mathik
II Bieg Cichociemnych
[acrobat]
2012-05-26
Poczesna k.Częstocho, Marek Dors
II Jurajski Puchar w Nordic Walking - II runda
[acrobat]
2012-05-26
Szelków, Krzysztof Jastrzębski
II Półmaraton Szelkowski - 10 km
[word]
2012-05-26
Szelków, Krzysztof Jastrzębski
II Półmaraton Szelkowski - półmaraton
[word]
2012-05-26
Nieżychowo, Marek Bramorski
IV Cross Nieżychowski
[acrobat]
2012-05-26
Luzino, Izabella Mockało
I Kaszubska Piętnastka
[acrobat]
2012-05-26
Chyrowa, AZS Krosno
Marszobieg Ziemią Dukielską
[excel]
2012-05-26
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2012-05-26
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - łącznie po 3 imp. K
[word]
2012-05-26
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - łącznie po 3 imp. OPEN
[word]
2012-05-26
Dąbrowa Górnicza, Ultimasport
Szóstka Pogorii - bieg
[acrobat]
2012-05-26
Dąbrowa Górnicza, Ultimasport
Szóstka Pogorii - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-26
Strzebiń, KB Strzebiń
VI Parafialny Bieg św.Urbana
[acrobat]
2012-05-26
Wąsosze - Ślesin, tomasz brett
XIX Kolski TrikoloAquaMan - Aquathlon Open
[acrobat]
2012-05-26
Wąsosze - Ślesin, tomasz brett
XIX Kolski TrikoloAquaMan - Crosstriathlon
[acrobat]
2012-05-26
Wąsosze - Ślesin, tomasz brett
XIX Kolski TrikoloAquaMan - Triathlon
[acrobat]
2012-05-26
Wąsosze - Ślesin, tomasz brett
XIX Kolski TrikoloAquaMan - Aquathlon MMM
[acrobat]
2012-05-26
Słupsk - Ustka, Organizator
XVI Mistrzostwa Policji w Półmaratonie
[acrobat]
2012-05-26
Sianów k.Koszalina, Organizator
XV Bieg Uliczny im.Ryszarda Targaszewskiego
[acrobat]
2012-05-26
Zgierz, Organizator
XXIX Bieg o Srebrne Czułenko Włókniarskie
[acrobat]
2012-05-26
Nowa Sól, Grzegorz Marszałkowski
XXIX Półmaraton Solan - OPEN
[acrobat]
2012-05-26
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XX Półmaraton Świętokrzyski - kategorie
[acrobat]
2012-05-26
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XX Półmaraton Świętokrzyski - kobiety
[acrobat]
2012-05-26
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XX Półmaraton Świętokrzyski - OPEN
[acrobat]
2012-05-26
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XX Półmaraton Świętokrzyski - wózki
[acrobat]
2012-05-26
Jedlina-Zdrój, Ryszard Klimas
X Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - 10km
[word]
2012-05-26
Jedlina-Zdrój, Ryszard Klimas
X Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - 5km
[word]
2012-05-26
Oświęcim, Marian Bukowczan
Zielona Dycha
[excel]
2012-05-26
Rytro k.Nowego Sącza, Organizator
Grand Prix Sądeczanina IV - Rytro
[word]
2012-05-26
Gliwice, Organizator
III Gliwicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2012-05-25
Limanowa, Organizator
IX MEMP Kierat 2012 - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-25
Limanowa, Organizator
IX MEMP Kierat 2012 - open
[acrobat]
2012-05-25
Limanowa, Organizator
IX MEMP Kierat 2012 - kobiety
[acrobat]
2012-05-23
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 5/2012
[word]
2012-05-23
Kutno, Domtel-Sport
VIII Mityng o Różę Kutna
[acrobat]
2012-05-22
Warszawa, Organizator
Warsaw Track Cup II edycja
[acrobat]
2012-05-20
Rochna k.Koluszek, Organizator
8 Edycja Polska Biega w Koluszkach
[word]
2012-05-20
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - kategorie
[acrobat]
2012-05-20
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2012-05-20
Pasłęk, Organizator
III Bieg wokół Murów Obronnych
[word]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - Gmina
[acrobat]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - NW Kategorie
[acrobat]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - NW Open
[acrobat]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - Powiat
[acrobat]
2012-05-20
Kozienice, Domtel-Sport
II Memoriał Marka Łuczyńskiego
[acrobat]
2012-05-20
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg wokół Rancza - Gmina Czernica
[acrobat]
2012-05-20
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg wokół Rancza - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-20
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg wokół Rancza - OPEN
[acrobat]
2012-05-20
Siadło Dolne , DataSport
I Bieg w Pogoni za Bielikiem - kategorie
[acrobat]
2012-05-20
Siadło Dolne , DataSport
I Bieg w Pogoni za Bielikiem - open
[acrobat]
2012-05-20
Lubaczów - Jaworów, Dorota Lorenc
I Międzynarodowy Maraton Lubaczów-Jaworów
[word]
2012-05-20
Koszalin, Mirosław Bierkus
I Mistrzostwa Polski Sztafet w Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-20
Szczecin, Organizator
Polska Biega
[excel]
2012-05-20
Sieraków, Wojciech Kruczyński
Triathlon Sieraków - dzieci
[excel]
2012-05-20
Sieraków, Wojciech Kruczyński
Triathlon Sieraków - open
[acrobat]
2012-05-20
Kraków, Dariusz Baran
VII Bieg Kraków - Skotniki - 13km
[acrobat]
2012-05-20
Kraków, Dariusz Baran
VII Bieg Kraków - Skotniki - 2.5km
[acrobat]
2012-05-20
Klimontów k.Sandomie, Organizator
VII Integracyjny Bieg Klimontowski - 10km kobiety
[acrobat]
2012-05-20
Klimontów k.Sandomie, Organizator
VII Integracyjny Bieg Klimontowski - 10km mężczyzn
[acrobat]
2012-05-20
Klimontów k.Sandomie, Organizator
VII Integracyjny Bieg Klimontowski - 21km kobiety
[acrobat]
2012-05-20
Klimontów k.Sandomie, Organizator
VII Integracyjny Bieg Klimontowski - 21km mężczyzn
[acrobat]
2012-05-20
Wysoka Wieś, Tomasz Pecka
V Dylewski Cross Sasinów - 21km
[acrobat]
2012-05-20
Wysoka Wieś, Tomasz Pecka
V Dylewski Cross Sasinów - 4.5km
[acrobat]
2012-05-20
Gdynia, Krzysztof Walczak
XIII Bieg Chartów
[acrobat]
2012-05-20
Elbląg, Robert Bieńkowski
XI Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2012-05-20
Łobżenica k.Piły, Marek Bramorski
XVIII Bieg im.Alojzego Graja
[acrobat]
2012-05-20
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVII Grand Prix Ciechanowa - bieg 5
[word]
2012-05-20
Toruń, STS-Timing
XXX Maraton Toruński - maraton
[acrobat]
2012-05-20
Toruń, STS-Timing
XXX Maraton Toruński - półmaraton
[acrobat]
2012-05-20
Koszalin, Jan Salewski
X Bieg Wenedów
[acrobat]
2012-05-20
Będzin, Organizator
41 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Polska
[excel]
2012-05-20
Szczecin, Organizator
9 Grand Prix Szczecina
[excel]
2012-05-20
Katowice, August Jakubik
Biegowa Korona Ziemi Maraton Kilimandżaro
[excel]
2012-05-19
Nadleśnictwo Wichrow, Wojciech Gajewski
Biegiem po Wichrowskich Lasach
[excel]
2012-05-19
Parzymiechy k.Często, Sebex
Bieg Abstynenta
[word]
2012-05-19
Warszawa, Organizator
Bieg Na Szczyt Rondo 1 - eliminacje kobiet
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, Organizator
Bieg Na Szczyt Rondo 1 - eliminacje mężczyzn
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, Organizator
Bieg Na Szczyt Rondo 1 - finał kobiet
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, Organizator
Bieg Na Szczyt Rondo 1 - finał mężczyzn
[acrobat]
2012-05-19
Świdnica, Organizator
Bieg Ratuszowy
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, Michał Rachwał
Bieg Szczęścia
[acrobat]
2012-05-19
Stargard Szczeciński, Organizator
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego - bieg
[acrobat]
2012-05-19
Kwidzyn, STS-Timing
III Bieg Papiernika
[acrobat]
2012-05-19
Katowice, Domtel-Sport
III Mityng Lekkoatletyczny AWF Katowice
[acrobat]
2012-05-19
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
III Polska Biega w Koszwicach - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-19
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
III Polska Biega w Koszwicach - OPEN
[acrobat]
2012-05-19
Rawicz, sts-timing
II 24 godzinny Sztafetowy Bieg Plantami
[acrobat]
2012-05-19
Golina k.Konina, Organizator
II Bieg Konwaliowy
[excel]
2012-05-19
Bolewice k.Nowego To, Marcin Ratajczyk
II Bieg Uliczny im.Arkadego Fiedlera
[word]
2012-05-19
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
II Półmaraton Leśny - 7km
[acrobat]
2012-05-19
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
II Półmaraton Leśny - 7km Mistrzostwa Klubu
[acrobat]
2012-05-19
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
II Półmaraton Leśny - 800m dzieci
[acrobat]
2012-05-19
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
II Półmaraton Leśny - półmaraton
[acrobat]
2012-05-19
Świnoujście, Czarek
IV Bieg Przełajowy im. Pawła Dodka
[excel]
2012-05-19
Chorzów, August Jakubik
IV Chorzowski Bieg Rodzinny
[word]
2012-05-19
Żyrowa k.Zdzieszowic, Piotr Orian
I Annaberg-Run-Cross 10.5km
[acrobat]
2012-05-19
Żyrowa k.Zdzieszowic, Piotr Orian
I Annaberg-Run-Cross Duathlon
[acrobat]
2012-05-19
Żyrowa k.Zdzieszowic, Piotr Orian
I Annaberg-Run-Cross Półmaraton
[acrobat]
2012-05-19
Łochowice k.Bydgoszc, Justyna Bialogłowy
I Łochowicki Bieg Przełajowy
[word]
2012-05-19
Wilkowice k.Leszna, Krzysztof Moskwa
I Towarzyski Półmaraton - 10km
[acrobat]
2012-05-19
Wilkowice k.Leszna, Krzysztof Moskwa
I Towarzyski Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2012-05-19
Wilkowice k.Leszna, Krzysztof Moskwa
I Towarzyski Półmaraton - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-19
Wilkowice k.Leszna, Krzysztof Moskwa
I Towarzyski Półmaraton - półmaraton
[acrobat]
2012-05-19
Iwonicz-Zdrój, Andrzej Puchacz
Mistrzostwa Polski w Biegu Anglosaskim
[excel]
2012-05-19
Iwonicz-Zdrój, Andrzej Puchacz
Mistrzostwa Polski w Biegu Anglosaskim - bieg otw.
[excel]
2012-05-19
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Mistrzowska Szóstka
[excel]
2012-05-19
Mrągowo, Organizator
Mrągowski Bieg Wiosny Polska Biega
[excel]
2012-05-19
Plewiska k.Poznania, Iwona Rasińska
Plewiska Biegają
[word]
2012-05-19
Mysłowice, Jacek Księżyk
Polska Biega
[word]
2012-05-19
Zabrze, Beata Wrońska
Polska Biega - Bieg Wiosny
[word]
2012-05-19
Warszawa, Organizator
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2012-05-19
Inowrocław, DataSport
Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 10km
[acrobat]
2012-05-19
Inowrocław, DataSport
Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 20km
[acrobat]
2012-05-19
Inowrocław, DataSport
Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 5km
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, DataSport
Samsung Irena Run - juniorzy
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, DataSport
Samsung Irena Run - OPEN
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, DataSport
Samsung Irena Run - seniorzy
[acrobat]
2012-05-19
Kraków, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-19
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wyspiańskiego - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-19
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wyspiańskiego - OPEN
[acrobat]
2012-05-19
Sielpia, Wojciech Pasek
VII Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2012-05-19
Brześć - Terespol, Łukasz Pogorzelski
VII Międzynarodowy Bieg Przyjaźni
[word]
2012-05-19
Złotów k.Piły, Organizator
VI Złotowski Bieg Zawilca
[acrobat]
2012-05-19
Złotoryja , Organizator
Wulkany 24h
[excel]
2012-05-19
Hajnówka, PulsarSport
XII Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2012-05-19
Konin, Rafał Makuła
XIV Bieg Milowego Słupa - juniorzy K
[acrobat]
2012-05-19
Konin, Rafał Makuła
XIV Bieg Milowego Słupa - juniorzy M
[acrobat]
2012-05-19
Konin, Rafał Makuła
XIV Bieg Milowego Słupa - masters K
[acrobat]
2012-05-19
Konin, Rafał Makuła
XIV Bieg Milowego Słupa - masters M
[acrobat]
2012-05-19
Konin, Rafał Makuła
XIV Bieg Milowego Słupa - OPEN
[acrobat]
2012-05-19
Sławno, Jan Salewski
XVI Bieg Święców
[acrobat]
2012-05-19
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XV Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[acrobat]
2012-05-19
Chodzież, Organizator
XXIX Bieg Grzymalitów - 5.3km kobiety
[acrobat]
2012-05-19
Gorzów Wlkp., Organizator
XXXI Bieg Słowiański
[acrobat]
2012-05-19
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
XX Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej
[word]
2012-05-19
Kudowa Zdrój, Łukasz Żuliński
XX Polsko - Czeska Dwudziestka - kateg.K
[acrobat]
2012-05-19
Kudowa Zdrój, Łukasz Żuliński
XX Polsko - Czeska Dwudziestka - kateg.M
[acrobat]
2012-05-19
Kudowa Zdrój, Łukasz Żuliński
XX Polsko - Czeska Dwudziestka - OPEN
[acrobat]
2012-05-19
Częstochowa, Organizator
Polska Biega
[acrobat]
2012-05-19
Chodzież, Organizator
XXIX Bieg Grzymalitów - 5.3km mężczyźni
[acrobat]
2012-05-18
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Akademickie Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2012-05-18
Swadzim k.Poznania, Organizator
III Grand Prix Poznania Maraton na Raty
[acrobat]
2012-05-18
Żyrowa k.Zdzieszowic, Piotr Orian
I Annaberg-Run-Cross Polska Biega
[word]
2012-05-18
Toruń, Grzegorz Chudzik
Polska Biega Inaguracja Grand Prix Stawek
[acrobat]
2012-05-18
Wołów k.Wrocławia, Maciej Gaczoł
Tropiciel 8 - 40km
[excel]
2012-05-18
Wołów k.Wrocławia, Maciej Gaczoł
Tropiciel 8 - 60km
[excel]
2012-05-18
Wołów k.Wrocławia, Maciej Gaczoł
Tropiciel 8 - trasa nawigacyjna
[excel]
2012-05-18
Wołów k.Wrocławia, Maciej Gaczoł
Tropiciel 8 - trasa rowerowa
[excel]
2012-05-16
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 5/12
[excel]
2012-05-15
Chorzów, Rafał Adamczyk
Wiosenny Test Coopera
[word]
2012-05-13
Swarzędz, Piotr Szukała
10-tka Chevrolet Szpot - kategorie
[acrobat]
2012-05-13
Swarzędz, Piotr Szukała
10-tka Chevrolet Szpot - kobiety
[acrobat]
2012-05-13
Swarzędz, Piotr Szukała
10-tka Chevrolet Szpot - Mistrz Swarzędza
[acrobat]
2012-05-13
Swarzędz, Piotr Szukała
10-tka Chevrolet Szpot - OPEN
[acrobat]
2012-05-13
Kąty Wrocławskie, Jacek Gołębiewski
8 Bieg o Puchar Burmistrza - 10 mil kategorie
[acrobat]
2012-05-13
Kąty Wrocławskie, Jacek Gołębiewski
8 Bieg o Puchar Burmistrza - 10 mil OPEN
[acrobat]
2012-05-13
Kąty Wrocławskie, Jacek Gołębiewski
8 Bieg o Puchar Burmistrza - 5.4km
[acrobat]
2012-05-13
Bojanowo k.Rawicza, Organizator
Bieg Zwycięstwa
[excel]
2012-05-13
Warszawa, DataSport
Go Run - kobiety
[acrobat]
2012-05-13
Warszawa, DataSport
Go Run - open
[acrobat]
2012-05-13
Warszawa, DataSport
Go Run - Seria 1
[acrobat]
2012-05-13
Warszawa, DataSport
Go Run - Seria 2
[acrobat]
2012-05-13
Duszniki k. Poznania, Michał Włodarczyk
II Dusznicki Bieg Przełajowy Larix Polonica
[excel]
2012-05-13
Wiączyń k.Łodzi, Bartłomiej Sobecki
II Majowy Piknik Sportowy
[acrobat]
2012-05-13
Kraków, Organizator
I Bieg Akademii Górniczo-Hutniczej - 12km
[acrobat]
2012-05-13
Kraków, Organizator
I Bieg Akademii Górniczo-Hutniczej - 6km
[acrobat]
2012-05-13
Dąbrowa Górnicza, Organizator
I Bieg Aktywnych
[acrobat]
2012-05-13
Biała Podlaska, Piotr Fedorczuk
I Piknik Biegowy Biała Biega - absolwenci
[acrobat]
2012-05-13
Biała Podlaska, Piotr Fedorczuk
I Piknik Biegowy Biała Biega - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-13
Biała Podlaska, Piotr Fedorczuk
I Piknik Biegowy Biała Biega - OPEN
[acrobat]
2012-05-13
Biała Podlaska, Piotr Fedorczuk
I Piknik Biegowy Biała Biega - rolki
[acrobat]
2012-05-13
Biała Podlaska, Piotr Fedorczuk
I Piknik Biegowy Biała Biega - studenci
[acrobat]
2012-05-13
Wodzisław Śląski, Organizator
Majówka z Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-13
Gorlice, ?
Maraton Naftowy
[acrobat]
2012-05-13
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2012-05-13
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg IV
[word]
2012-05-13
Kielce, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-13
Poznań, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-13
Warszawa, DataSport
UP HILL FAAS TEST
[acrobat]
2012-05-13
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg Lupusa - kategorie
[acrobat]
2012-05-13
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg Lupusa - kobiety
[acrobat]
2012-05-13
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg Lupusa - OPEN
[acrobat]
2012-05-13
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - bieg
[acrobat]
2012-05-13
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - nordic walking
[acrobat]
2012-05-13
Poznań, Dartosz Budych
XDU 2012
[acrobat]
2012-05-13
Ostrołęka, STS-Timing
XVIII Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2012-05-13
Bielsko-Biała, Piotr Kozak
XVI Górski Bieg Magurki
[excel]
2012-05-13
Jelenia Góra, Grzegorz Pogorzelski
XXIV Cross Cieplicki
[word]
2012-05-13
Wysowa, Bogusław Michalik
X Bieg Naftowy - BIEG
[acrobat]
2012-05-13
Wysowa, Bogusław Michalik
X Bieg Naftowy - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-12
Jastrowie, Marek Bramorski
16 Bieg o Uśmiech Dziecka
[excel]
2012-05-12
Szklarska Poręba, Organizator
1 Otwarte Mistrzostwa Supermaratonu
[word]
2012-05-12
Szczawno Zdrój, Jarosław Słomowicz
5 Bieg na Chełmiec
[excel]
2012-05-12
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski Gdyni - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-05-12
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski Gdyni - OPEN
[acrobat]
2012-05-12
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski Gdyni - ratownicy
[acrobat]
2012-05-12
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski Gdyni - samorządowcy
[acrobat]
2012-05-12
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski Gdyni - strażacy
[acrobat]
2012-05-12
Kraków, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Kraków
[acrobat]
2012-05-12
Limanowa, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Limanowa
[acrobat]
2012-05-12
Łódź, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Łódź
[acrobat]
2012-05-12
Poznań, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Poznań
[acrobat]
2012-05-12
Rzeszów, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Rzeszów
[acrobat]
2012-05-12
Warszawa, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Warszawa
[acrobat]
2012-05-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Grand Prix Gdyni po 2 biegach - kobiety
[acrobat]
2012-05-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Grand Prix Gdyni po 2 biegach - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-12
Poznań, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Poznania
[acrobat]
2012-05-12
Wrocław, Organizator
IV Wrocławski Bieg Charytatywny - Kobiety
[word]
2012-05-12
Grójec, Jan Salewski
I Setka na Stadionie - 100km OPEN
[acrobat]
2012-05-12
Grójec, Jan Salewski
I Setka na Stadionie - 100km szczegółowo
[acrobat]
2012-05-12
Grójec, Jan Salewski
I Setka na Stadionie - 50km OPEN
[acrobat]
2012-05-12
Grójec, Jan Salewski
I Setka na Stadionie - 50km szczegółowo
[acrobat]
2012-05-12
Łódź, Domtel-Sport
Mistrzostwa Polski AZS
[acrobat]
2012-05-12
Gliwice, Organizator
Rajd Miejski 360° Gliwice
[acrobat]
2012-05-12
Olsztyn, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Lublin, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Łódź, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Leszno, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Ustka, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Kraków, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Bydgoszcz, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Zielona Góra, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Wrocław, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Biała Podlaska, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Gdańsk, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Opole, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Toruń, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Szczecin, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Rzeszów, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Płock, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Katowice, Organizator
Test Coopera - stadion AWF Katowice
[acrobat]
2012-05-12
Katowice, Organizator
Test Coopera - stadion KS Rozwój
[acrobat]
2012-05-12
Warszawa, Organizator
Test Coopera - stadion Orzeł
[acrobat]
2012-05-12
Warszawa, Organizator
Test Coopera - stadion SKRA
[acrobat]
2012-05-12
Łódź, Organizator
Textilcross - 10km
[acrobat]
2012-05-12
Łódź, Organizator
Textilcross - 2.5km
[acrobat]
2012-05-12
Inowrocław, Marcin Gralak
V Bieg Piastowski - kobiety
[acrobat]
2012-05-12
Inowrocław, Marcin Gralak
V Bieg Piastowski - OPEN
[acrobat]
2012-05-12
Inowrocław, Marcin Gralak
V Bieg Piastowski - samorządowcy
[acrobat]
2012-05-12
Inowrocław, Marcin Gralak
V Bieg Piastowski - wózki napęd aktywny
[acrobat]
2012-05-12
Inowrocław, Marcin Gralak
V Bieg Piastowski - wózki napęd bezpośredni
[acrobat]
2012-05-12
Inowrocław, Marcin Gralak
V Bieg Piastowski - wózki napęd pośredni
[acrobat]
2012-05-12
Stara Miłosna k.Wars, Anna Pawłowska-Pojawa
Wesoła Stówa
[excel]
2012-05-12
Radom, Robert Piaseczny
Wiosenne Bieganie nad Zalewem - kobiety
[excel]
2012-05-12
Radom, Robert Piaseczny
Wiosenne Bieganie nad Zalewem - mężczyźni
[excel]
2012-05-12
Pawłowiczki, Adam Kot
XIII Bieg Herbowy
[acrobat]
2012-05-12
Grajewo, Organizator
XIV Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka - dzieci
[word]
2012-05-12
Grajewo, Organizator
XIV Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka - open
[acrobat]
2012-05-12
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVII Oleskie Biegi Pokoju - kategorie
[acrobat]
2012-05-12
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVII Oleskie Biegi Pokoju - kobiety
[acrobat]
2012-05-12
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVII Oleskie Biegi Pokoju - mieszkańcy Olesna
[acrobat]
2012-05-12
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVII Oleskie Biegi Pokoju - mundurowi
[acrobat]
2012-05-12
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVII Oleskie Biegi Pokoju - OPEN
[acrobat]
2012-05-12
Przysucha k.Radomia, Sławomir Stancelewicz
XXXII Bieg Szlakiem Walk Hubalczyków
[word]
2012-05-12
Gorlice, Wiktor Bubniak
X Bieg Naftowy 5km Wysowa
[acrobat]
2012-05-12
Skawina, DataSport
X Międzynarodowy Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2012-05-12
Trzcianka, Waldemar Łastowski
X Powiatowy Bieg Przełajowy im.T.Zielińskiego
[word]
2012-05-12
Wrocław, Organizator
IV Wrocławski Bieg Charytatywny - Mężczyźni
[word]
2012-05-11
Kraków, Ewelina Kapusta
Koniczynka Trail Marathon - maraton
[acrobat]
2012-05-11
Kraków, Ewelina Kapusta
Koniczynka Trail Marathon - półmaraton
[acrobat]
2012-05-11
Stare Bosewo, Piotr Janowski
XIV Długodystansowy Rajd na Orientację DYMnO 2012
[acrobat]
2012-05-11
Racławice Śląskie, Justyna Świdzińska
XVIII Rajd Setka z Hakiem
[acrobat]
2012-05-09
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2012-05-09
Gliwice, Marcin Szczurek
Mistrzostwa Politechniki Śląskiej w biegu przełajo
[excel]
2012-05-09
Kovel (Ukraina), DataSport
VII Bieg Zwycięstwa - 10km
[acrobat]
2012-05-09
Kovel (Ukraina), DataSport
VII Bieg Zwycięstwa - 6km
[acrobat]
2012-05-09
Kovel (Ukraina), DataSport
VII Bieg Zwycięstwa - biegi dzieci i młodzieży
[acrobat]
2012-05-09
Kovel (Ukraina), DataSport
VII Bieg Zwycięstwa - kategorie
[acrobat]
2012-05-06
Bydgoszcz, Piotr Horodyski
Bydgoszcz. Na start
[acrobat]
2012-05-06
Opole, PulsarSport
III Maraton Opolski - sztafeta firm
[acrobat]
2012-05-06
Opole, PulsarSport
III Półmaraton Opolski
[acrobat]
2012-05-06
Opole, PulsarSport
II Maraton Opolski
[acrobat]
2012-05-06
Sandomierz, Piotr Kozak
II Sandomierski Sportowy Weekend - anglosaski
[excel]
2012-05-06
Pszczew, Grzegorz Marszałkowski
XXIX Pszczewska Dwudziestka
[word]
2012-05-06
Wleń, Tomasz Kołodziej
XXI Memoriał Uliczny im. Michała Fludra
[excel]
2012-05-05
Pruchnik, Organizator
II Pruchnicki Azymut
[acrobat]
2012-05-05
Sandomierz, Piotr Kozak
II Sandomierski Sportowy Weekend - 10km
[excel]
2012-05-05
Sandomierz, Piotr Kozak
II Sandomierski Sportowy Weekend - maraton
[excel]
2012-05-05
Sandomierz, Piotr Kozak
II Sandomierski Sportowy Weekend - Nordic Walking
[excel]
2012-05-05
Sandomierz, Piotr Kozak
II Sandomierski Sportowy Weekend - półmaraton
[excel]
2012-05-05
Polanica Zdrój, DataSport
Mistrzostwa Polski Nordic Walking- niepełnosprawni
[acrobat]
2012-05-05
Polanica Zdrój, DataSport
Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2012-05-05
Polanica Zdrój, DataSport
Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 20km
[acrobat]
2012-05-05
Polanica Zdrój, DataSport
Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2012-05-05
Polanica Zdrój, DataSport
Mistrzostwa Polski Nordic Walking - kategorie
[acrobat]
2012-05-05
Poznań, Damian Brodnicki
Mistrzostwa Poznania Amatorów w biegu na 5000m
[acrobat]
2012-05-05
Białogard, Mirek Bierkus
Miting otwarcia sezonu 2012 - la
[acrobat]
2012-05-05
Chojnice, Organizator
XXVIII Chojnickie Biegi Strażackie
[excel]
2012-05-04
Rudawy Janowickie, Organizator
Rudawska Wyrypa - TP100
[acrobat]
2012-05-04
Rudawy Janowickie, Organizator
Rudawska Wyrypa - TP200
[acrobat]
2012-05-04
Rudawy Janowickie, Organizator
Rudawska Wyrypa - TP50
[acrobat]
2012-05-03
Piaseczno, DataSport
12 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - kobiety
[acrobat]
2012-05-03
Piaseczno, DataSport
12 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-03
Czarna Dąbrówka, Józef Natkaniec
22 Bieg Orłów
[acrobat]
2012-05-03
Gryfino, Domtel-Sport
35 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
2012-05-03
Racibórz, Piotr Kozak
Bieg Bez Granic - 10 km
[excel]
2012-05-03
Racibórz, Piotr Kozak
Bieg Bez Granic - 3 km
[excel]
2012-05-03
Ostrów Mazowiecki, Arkadiusz Rosiński
II Ostrowskie Uliczne Biegi 3-cio Majowe
[word]
2012-05-03
Radziejów, Grzegorz Lipiński
IX Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2012-05-03
Janoszyce, Sebastian Dymek
I Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii
[acrobat]
2012-05-03
Czarnków k.Poznania, Małgorzata Chęś
Otwarte Mistrzostwa Czarnkowa
[word]
2012-05-03
Katowice, STS-Timing
Silesia Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-05-03
Katowice, STS-Timing
Silesia Maraton - półmaraton
[acrobat]
2012-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
XIV Bieg Konstytucji
[acrobat]
2012-05-03
Rudze, Marian Bukowczan
XVI Bieg Konstytucji
[acrobat]
2012-05-03
Skarszewy , Grażyna Lerke
XV Biegi Uliczne im.Jana Kielasa
[word]
2012-05-03
Łubianka, Łukasz Rząd
XV Bieg Samorządowy
[acrobat]
2012-05-03
Łubianka, Łukasz Rząd
XV Bieg Samorządowy - szczegółowe
[excel]
2012-05-03
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Konstytucji 3 Maja - dzieci
[acrobat]
2012-05-03
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2012-05-03
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Konstytucji 3 Maja - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-03
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2012-05-03
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Konstytucji 3 Maja - PKO
[acrobat]
2012-05-03
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Konstytucji 3 Maja - wózki
[acrobat]
2012-05-03
Sztum, Jan Salewski
XXII Sztumski Bieg Solidarności
[acrobat]
2012-05-03
Stalowa Wola, Pasieczny Robert
XXIV Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja
[excel]
2012-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXI Bieg im. Jana Kilińskiego - drużyny
[acrobat]
2012-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXI Bieg im. Jana Kilińskiego - kategorie
[acrobat]
2012-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXI Bieg im. Jana Kilińskiego - kobiety
[acrobat]
2012-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXI Bieg im. Jana Kilińskiego - OPEN
[acrobat]
2012-05-03
Zbąszynek, Darek Duda
XX Bieg Konstytucji
[acrobat]
2012-05-02
Pniewo, Organizator
X Bieg po Słońce
[acrobat]
2012-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
11 Maraton Jelcz - Laskowice - 10km
[acrobat]
2012-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
11 Maraton Jelcz - Laskowice - 10km Powiat
[acrobat]
2012-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
11 Maraton Jelcz - Laskowice - kategorie
[acrobat]
2012-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
11 Maraton Jelcz - Laskowice - OPEN
[acrobat]
2012-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
11 Maraton Jelcz - Laskowice - Powiat
[acrobat]
2012-05-01
Rochna k.Koluszek, Antoni Tomczyk
1 Majowy Bieg Przełajowy Ludzi Nauki i Pracy
[word]
2012-05-01
Rosnowo, Michał Bieliński
2 Bieg Majowy nad Jeziorem
[excel]
2012-05-01
Bielsko-Biała, Viola Piecha
Górska Majówka - kategorie
[acrobat]
2012-05-01
Bielsko-Biała, Viola Piecha
Górska Majówka - OPEN
[acrobat]
2012-05-01
Wieleń nad Notecią, Organizator
II Bieg Papieski
[acrobat]
2012-05-01
Świdnica, Organizator
IV Bieg Goplany nad Zalewem Witoszówka
[acrobat]
2012-05-01
Opinogóra, Zenon Lewandowski
IV Bieg Uliczny pomiędzy Zamkami
[excel]
2012-05-01
Ślesin, Maciej Brzeziński
I Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy
[acrobat]
2012-05-01
Lisowice k.Lublińca, Organizator
I Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów
[acrobat]
2012-05-01
Limanowa - Stara Wie, Organizator
I Bieg Ziemi Limanowskiej
[acrobat]
2012-05-01
Szklarska Poręba, DataSport
V Memoriał Jurka Zawadzkiego
[acrobat]
2012-05-01
Szklarska Poręba, DataSport
V Memoriał Jurka Zawadzkiego - kobiety
[acrobat]
2012-05-01
Włocławek, SuperSport
XXX Bieg Kujawiaka - kobiety
[acrobat]
2012-05-01
Włocławek, SuperSport
XXX Bieg Kujawiaka - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - gmina Krapkowice
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - powiat Krapkowicki
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - województwo opolskie
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
XXX Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny - dzieci
[word]
2012-05-01
Gaszyn k.Wielunia, Organizator
III Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - kategorie
[acrobat]
2012-05-01
Gaszyn k.Wielunia, Organizator
III Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - open
[acrobat]
2012-04-30
Gołoszyce - Strawczy, Ryszard Łopian
Twardziel Świętokrzyski
[word]
2012-04-29
Toruń, STS-Timing
10 km Run Toruń 2012
[acrobat]
2012-04-29
Czeladź, Joanna Adamczyk
41 Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2012-04-29
Cieszyn, DataSport
4 Cieszyński FORTUNA Bieg - kategorie
[acrobat]
2012-04-29
Cieszyn, DataSport
4 Cieszyński FORTUNA Bieg - kobiety
[acrobat]
2012-04-29
Cieszyn, DataSport
4 Cieszyński FORTUNA Bieg - OPEN
[acrobat]
2012-04-29
Łódź, Organizator
Biegam i Chodzę po Łodzi
[acrobat]
2012-04-29
Bytów - Rzepnica, Jan Salewski
Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest
[acrobat]
2012-04-29
Gdynia, Jan Salewski
Gdynia Trail Running
[acrobat]
2012-04-29
Gdynia, Jan Salewski
Gdynia Trail Running - Nordic Walking
[acrobat]
2012-04-29
Kraków, Ryszard Machlowski
Górski Maraton nad Urwiskiem
[excel]
2012-04-29
Raszyn, STS-Timing
III Bieg Raszyński - mieszkańcy Raszyna
[acrobat]
2012-04-29
Raszyn, STS-Timing
III Bieg Raszyński - Nordic Walking
[acrobat]
2012-04-29
Raszyn, STS-Timing
III Bieg Raszyński - OPEN
[acrobat]
2012-04-29
Kaczory, Marek Bramorski
III Kaczorska Dziesiątka
[acrobat]
2012-04-29
Cieszyn, Karol Czaj
Puchar Beskidów - kobiety
[acrobat]
2012-04-29
Cieszyn, Karol Czaj
Puchar Beskidów - mężczyźni
[acrobat]
2012-04-29
Września, Hieronim Olejniczak
XXIX Bieg Kosynierów - bieg masowy
[acrobat]
2012-04-29
Września, Hieronim Olejniczak
XXIX Bieg Kosynierów - kategorie
[acrobat]
2012-04-29
Września, Hieronim Olejniczak
XXIX Bieg Kosynierów - mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2012-04-29
Września, Hieronim Olejniczak
XXIX Bieg Kosynierów - OPEN
[acrobat]
2012-04-29
Żukowo k.Gdańska, Organizator
XXI Żukowskie Biegi Przełajowe
[acrobat]
2012-04-29
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVII Grand Prix Ciechanowa - bieg IV
[word]
2012-04-29
Tarnobrzeg, Andrzej Tomczyk
XXXII Tarnobrzeski Bieg Siarkowca - kategorie
[acrobat]
2012-04-29
Tarnobrzeg, Andrzej Tomczyk
XXXII Tarnobrzeski Bieg Siarkowca - OPEN
[acrobat]
2012-04-29
Oborniki k.Poznania, Organizator
2 Bieg Papieski - kobiety
[acrobat]
2012-04-29
Oborniki k.Poznania, Organizator
2 Bieg Papieski - open
[acrobat]
2012-04-28
Powiercie k.Koła, Tomasz Brett
Bieg Konstytucji 3 Maja
[word]
2012-04-28
Justynów - Janówka, Krzysztof Józefowicz
IV Dycha Justynów - Janówka
[excel]
2012-04-28
Czerwieńsk, Organizator
JORGE Cross - 13km kobiety
[acrobat]
2012-04-28
Czerwieńsk, Organizator
JORGE Cross - 13km mężczyźni
[acrobat]
2012-04-28
Czerwieńsk, Organizator
JORGE Cross - 6.5km open
[acrobat]
2012-04-28
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2012-04-28
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - kobiety
[word]
2012-04-28
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - punktowo
[word]
2012-04-28
Toruń, Grzegorz Chudzik
Puchar Kujwsko-Pomorski w DogTrekkingu
[acrobat]
2012-04-28
Opalenica, Piotr Powel
Test Coopera
[acrobat]
2012-04-28
Żórawina, Ultimasport
VI Bieg Bogunów - Żórawina
[acrobat]
2012-04-28
Łapy k.Białegostoku, Organizator
XII Bieg im.Waldemara Kikolskiego
[excel]
2012-04-28
Ruda Śląska, August Jakubik
XIV Rudzki Bieg 12h
[acrobat]
2012-04-28
Barciany k.Kętrzyna, Organizator
XXXII Bieg Bartów
[acrobat]
2012-04-28
Chełmża, Domtel-Sport
X Półmaraton Chełmżyński - OPEN
[acrobat]
2012-04-28
Chełmża, Domtel-Sport
X Półmaraton Chełmżyński - wózki
[acrobat]
2012-04-28
Żywiec, Organizator
Bieg na Grojec - dzieci
[acrobat]
2012-04-28
Żywiec, Organizator
Bieg na Grojec - open
[acrobat]
2012-04-28
Zagórze Śląskie , Jarosław Słomowicz
Bieg na Zamek Grodno
[excel]
2012-04-28
Puck, Organizator
Grand Prix Ziemi Puckiej
[acrobat]
2012-04-27
Teresin k.Sochaczewa, Andrzej Andryszczyk
V Grand Prix Teresina
[excel]
2012-04-25
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia
[excel]
2012-04-24
Warszawa, Organizator
Warsaw Track Cup I edycja
[acrobat]
2012-04-23
Czerwieńsk, SuperSport
JORGE Cross - hobby
[acrobat]
2012-04-23
Czerwieńsk, SuperSport
JORGE Cross - kobiety
[acrobat]
2012-04-23
Czerwieńsk, SuperSport
JORGE Cross - OPEN
[acrobat]
2012-04-22
Szczecin, Organizator
8 Grand Prix Szczecina
[acrobat]
2012-04-22
Mikołajki, Kamil Długosz
IV Wiosenne Mistrzostwa Mazur
[acrobat]
2012-04-22
Piła, Bogdan Sądel
I Ćwierćmaraton Muzyczny
[acrobat]
2012-04-22
Bukowiec k.Nowego To, Ryszard Bronowicki
I Latający Olęder
[acrobat]
2012-04-22
Bukowiec k.Nowego To, Ryszard Bronowicki
I Latający Olęder - kobiety
[acrobat]
2012-04-22
Brzeźno k.Wrocławia, Marek Cieslinski
Kurzbach Tropy - Rajd na Orientacje
[word]
2012-04-22
Konstantynów Łódzki, Agnieszka Joachimiak
VI Bieg Wdzięczności - bieg chłopców z kl. IV
[acrobat]
2012-04-22
Konstantynów Łódzki, Agnieszka Joachimiak
VI Bieg Wdzięczności - bieg chłopców z kl. V
[acrobat]
2012-04-22
Konstantynów Łódzki, Agnieszka Joachimiak
VI Bieg Wdzięczności - bieg chłopców z kl. VI
[acrobat]
2012-04-22
Konstantynów Łódzki, Agnieszka Joachimiak
VI Bieg Wdzięczności - bieg dziewcząt z kl. IV
[acrobat]
2012-04-22
Konstantynów Łódzki, Agnieszka Joachimiak
VI Bieg Wdzięczności - bieg dziewcząt z kl. V
[acrobat]
2012-04-22
Konstantynów Łódzki, Agnieszka Joachimiak
VI Bieg Wdzięczności - bieg dziewcząt z kl. VI
[acrobat]
2012-04-22
Konstantynów Łódzki, Agnieszka Joachimiak
VI Bieg Wdzięczności - Bieg Główny
[acrobat]
2012-04-22
Konstantynów Łódzki, Agnieszka Joachimiak
VI Bieg Wdzięczności - Gimnazjum
[acrobat]
2012-04-22
Konstantynów Łódzki, Agnieszka Joachimiak
VI Bieg Wdzięczności - mieszkańcy
[acrobat]
2012-04-22
Seregno, Krzysztof Bartkiewicz
World Championship 100 Km
[acrobat]
2012-04-22
Katowice, Grzegorz Lipiński
XIX Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
[acrobat]
2012-04-22
Żnin, Jan Salewski
XIX Bieg Żniński
[acrobat]
2012-04-22
Kraków, DataSport
XI Cracovia Maraton - kategorie
[acrobat]
2012-04-22
Kraków, DataSport
XI Cracovia Maraton - kobiety
[acrobat]
2012-04-22
Kraków, DataSport
XI Cracovia Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-04-22
Elbląg, Robert Bieńkowski
XI Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2012-04-22
Przemysław k.Gorzowa, Grzegorz Zawadzki
XXIX Bieg Śladami Wiosny
[acrobat]
2012-04-22
Szczecinek, STS-Timing
XXIX Międzynarodowy Bieg Uliczny W.Osińskiego
[acrobat]
2012-04-22
Linia, Paulina Bigus
VII Wojewódzki Bieg Przełajowy - Linia
[acrobat]
2012-04-21
Katowice, August Jakubik
Biegowa Korona Ziemi - Maraton Masyw Vinsona
[excel]
2012-04-21
Częstochowa, Organizator
II Jurajski Puchar w Nordic Walking - I runda
[acrobat]
2012-04-21
Toruń, Michał Rosiński
Indywidualny Bieg na czas przez most
[excel]
2012-04-21
Warszawa, DataSport
IV Bieg Dookoła ZOO - kategorie
[acrobat]
2012-04-21
Warszawa, DataSport
IV Bieg Dookoła ZOO - kobiety
[acrobat]
2012-04-21
Warszawa, DataSport
IV Bieg Dookoła ZOO - OPEN
[acrobat]
2012-04-21
Rzeszów, Antonina Rybka
IV Rzeszowski Bieg Wiosenny
[excel]
2012-04-21
Sławsko k.Sławna, Grażyna Chudy
I Bieg im Asi Kenig
[excel]
2012-04-21
Ostróda, TimePro
I Półmaraton św.Jerzego
[acrobat]
2012-04-21
Gniewino k.Wejherowa, Iwona Suchenia
I Running Extreme Cross
[acrobat]
2012-04-21
Tanowo k.Szczecina, Organizator
K2thlon CUP 2011-2012 V Zawody cyklu
[acrobat]
2012-04-21
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Koszaliński Bieg Górski - 15km
[acrobat]
2012-04-21
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Koszaliński Bieg Górski - 5km
[acrobat]
2012-04-21
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Koszaliński Bieg Górski - 5km Nordic Walking
[acrobat]
2012-04-21
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Mila Cygana
[acrobat]
2012-04-21
Warszawa, Organizator
Puchar Maratonu Warszawskiego
[acrobat]
2012-04-21
Poznań, sts-timing
Run of Spirit - Bieg Na Tak - 11.4km
[acrobat]
2012-04-21
Poznań, sts-timing
Run of Spirit - Bieg Na Tak - Bieg Bez Barier
[acrobat]
2012-04-21
Poznań, sts-timing
Run of Spirit - Bieg Na Tak - dzieci 7-13lat
[acrobat]
2012-04-21
Poznań, sts-timing
Run of Spirit - Bieg Na Tak - Fun Run
[acrobat]
2012-04-21
Poznań, sts-timing
Run of Spirit - Bieg Na Tak - Nordic Walking
[acrobat]
2012-04-21
Kraków, DataSport
VII Mini Maraton im.Piotra Gładkiego - drużyny
[acrobat]
2012-04-21
Kraków, DataSport
VII Mini Maraton im.Piotra Gładkiego - kategorie
[acrobat]
2012-04-21
Kraków, DataSport
VII Mini Maraton im.Piotra Gładkiego - kobiety
[acrobat]
2012-04-21
Kraków, DataSport
VII Mini Maraton im.Piotra Gładkiego - OPEN
[acrobat]
2012-04-21
Bielsko-Biała, Andrzej Listowski
Wapienicka Piątka
[excel]
2012-04-21
Legionowo, Organizator
XIX Biegi Przełajowe Legionowo
[excel]
2012-04-21
Legionowo, Organizator
XIX Biegi Przełajowe Legionowo - dzieci
[acrobat]
2012-04-21
Kraków, DataSport
XI Cracovia Maraton na Rolkach
[acrobat]
2012-04-21
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XXIV Złotnickie Biegi Przełajowe - kategorie
[acrobat]
2012-04-21
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XXIV Złotnickie Biegi Przełajowe - OPEN
[acrobat]
2012-04-21
Gozdowice, Organizator
X Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka
[acrobat]
2012-04-21
Postomino k.Sławna, Organizator
I Mistrzostwa Gminy Postomino w Biegu Tyłem
[acrobat]
2012-04-21
Poznań, sts-timing
Run of Spirit - Bieg Na Tak - dzieci do lat 6
[acrobat]
2012-04-19
Wybcz k.Torunia, Organizator
III Bieg Prezydencki Czwarta Edycja GP Łubianki
[excel]
2012-04-18
Warszawa, Jacek Morawski
Szybki Mózg 2012 Kopa Cwila
[acrobat]
2012-04-15
Rybnik, Grzegorz Wnuk
11. Cross Wiosenny Szlakiem Stasia
[acrobat]
2012-04-15
Dębno, Domtel-Sport
39 Dębno Maraton - Sztafeta
[acrobat]
2012-04-15
Dębno, Domtel-Sport
39 Maraton Dębno
[acrobat]
2012-04-15
Wałbrzych, Jarosław Słomowicz
Biegowy Turniej Rycerski
[excel]
2012-04-15
Morąg, Kamil Długosz
I Bieg Szlakiem Morąskich Zabytków
[acrobat]
2012-04-15
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - 10km OPEN
[acrobat]
2012-04-15
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - Drużyny
[acrobat]
2012-04-15
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - Farmaceuci
[acrobat]
2012-04-15
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - Kategorie
[acrobat]
2012-04-15
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - Kobiety
[acrobat]
2012-04-15
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - Kobiety 10km
[acrobat]
2012-04-15
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - Mistrz Łodzi
[acrobat]
2012-04-15
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - Wózki
[acrobat]
2012-04-15
Ostrzeszów, Mateusz Zieliński
Półmaraton Ostrzeszowski
[acrobat]
2012-04-15
Dąbrowa Górnicza, sts-timing.pl
V Półmaraton Dąbrowski - Nordic Walking
[acrobat]
2012-04-15
Dąbrowa Górnicza, sts-timing.pl
V Półmaraton Dąbrowski - OPEN
[acrobat]
2012-04-15
Toruń, Organizator
Wiosenny Barbarkowy Bieg Przełajowy
[word]
2012-04-15
Świętochłowice, Joanna Adamczyk
XVII Bieg Uliczno-Przełajowy
[excel]
2012-04-15
Wodzisław Śląski, Organizator
Błękinta Wstęga Balatonu
[acrobat]
2012-04-15
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - Maraton OPEN
[acrobat]
2012-04-15
Szczecin, Organizator
Szczecińska Liga Biegowa - bieg III
[word]
2012-04-14
Częstochowa, DataSport
4 Bieg Częstochowski
[acrobat]
2012-04-14
Częstochowa, DataSport
4 Bieg Częstochowski - Architekci
[acrobat]
2012-04-14
Częstochowa, DataSport
4 Bieg Częstochowski - kategorie
[acrobat]
2012-04-14
Częstochowa, DataSport
4 Bieg Częstochowski - Mistrz Częstochowy
[acrobat]
2012-04-14
Łódź, DataSport
AMŚ w Biegach Przełajowych - MEN
[acrobat]
2012-04-14
Łódź, DataSport
AMŚ w Biegach Przełajowych - MEN TEAM
[acrobat]
2012-04-14
Łódź, DataSport
AMŚ w Biegach Przełajowych - VIP
[acrobat]
2012-04-14
Łódź, DataSport
AMŚ w Biegach Przełajowych - WOMEN
[acrobat]
2012-04-14
Łódź, DataSport
AMŚ w Biegach Przełajowych - WOMEN TEAM
[acrobat]
2012-04-14
Kraków, STS-Timing
Bieg Pamięci
[acrobat]
2012-04-14
Warszawa, UltimaSport
Bieg Pamięci - 10km
[acrobat]
2012-04-14
Warszawa, UltimaSport
Bieg Pamięci - 10km drużynowo
[acrobat]
2012-04-14
Warszawa, UltimaSport
Bieg Pamięci - 5km
[acrobat]
2012-04-14
Warszawa, UltimaSport
Bieg Pamięci - 5km drużynowo
[acrobat]
2012-04-14
Poznań, sts-timing.pl
Grand Prix Poznania
[acrobat]
2012-04-14
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic
[acrobat]
2012-04-14
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic - łącznie
[acrobat]
2012-04-14
Skrzatusz, Marek Bramorski
IV Papieski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2012-04-14
Ustrzyki Dolne, Organizator
Mistrzostwa Polski J, JM i Mł. w Biegach Górskich
[excel]
2012-04-14
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 4/2012 Górski
[word]
2012-04-14
Gdańsk, Grzegorz Chudzik
Pomorski Puchar Dogtrekkingu
[acrobat]
2012-04-14
Gdańsk, Grzegorz Chudzik
Pomorski Puchar Dogtrekkingu - punktacja pucharowa
[acrobat]
2012-04-14
Ruda Śląska, August Jakubik
VIII Memoriał Radnego Jana Koniecznego
[word]
2012-04-14
Starogard Gdański, Bartosz Pis
XXIX Bieg Szpęgawski
[acrobat]
2012-04-14
Narzym k.Działdowa, Organizator
XXV Cross Henryka Szordykowskiego
[acrobat]
2012-04-14
Gniezno, DataSport
X Bieg Europejski - drużynowo
[acrobat]
2012-04-14
Gniezno, DataSport
X Bieg Europejski - kategorie
[acrobat]
2012-04-14
Gniezno, DataSport
X Bieg Europejski - kobiety
[acrobat]
2012-04-14
Gniezno, DataSport
X Bieg Europejski - mieszkańcy Gniezna
[acrobat]
2012-04-14
Gniezno, DataSport
X Bieg Europejski - OPEN
[acrobat]
2012-04-14
Przytok, Grzegorz Marszałkowski
X Półmaraton Przytok
[acrobat]
2012-04-11
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2012-04-09
Wałbrzych, Jarosław Słomowicz
XIV Bieg Wielkanocny
[excel]
2012-04-08
Zakopane, Leszek Behounek
II Bieg o Wielkanocne Jajo - kobiety
[excel]
2012-04-08
Zakopane, Leszek Behounek
II Bieg o Wielkanocne Jajo - mężczyźni
[excel]
2012-04-07
Bischofswerda, Sławomir Ćwirko
35. Bischofswerdaer Langstreckenlauf
[excel]
2012-04-02
Braniewo, Jan Salewski
Bieg Pamięci
[acrobat]
2012-04-01
Poznań, Domtel-Sport
5 Półmaraton Poznański - OPEN
[acrobat]
2012-04-01
Poznań, Domtel-Sport
5 Półmaraton Poznański - rolkarze
[acrobat]
2012-04-01
Łódź, Bartek Sobek Sobecki
Grand Prix Łodzi 2012
[acrobat]
2012-04-01
Pabianice, Ultimasport
II Pabianicki Półmaraton ZHP - drużynowo
[acrobat]
2012-04-01
Pabianice, Ultimasport
II Pabianicki Półmaraton ZHP - OPEN
[acrobat]
2012-04-01
Kępino k.Wejherowa, Jan Salewski
I Bortexsport.pl Półmaraton
[acrobat]
2012-04-01
Myślenice, Kamil Jezierski
Myślenicki Bieg Wiosenny z Californią
[acrobat]
2012-04-01
Chorzów, DataSport
Silesia Eco Run - 15km kategorie
[acrobat]
2012-04-01
Chorzów, DataSport
Silesia Eco Run - 15km kobiety
[acrobat]
2012-04-01
Chorzów, DataSport
Silesia Eco Run - 15km OPEN
[acrobat]
2012-04-01
Chorzów, DataSport
Silesia Eco Run - 5km kobiety
[acrobat]
2012-04-01
Chorzów, DataSport
Silesia Eco Run - 5km OPEN
[acrobat]
2012-04-01
Chorzów, DataSport
Silesia Eco Run - Nordic Walking
[acrobat]
2012-04-01
Bukowiec Górny, Krzysztof Mazur
XXVII Bieg Sokoła
[acrobat]
2012-03-31
Łódź, DataSport
Akademickie MP w przełajach - kobiety 3km
[acrobat]
2012-03-31
Łódź, DataSport
Akademickie MP w przełajach - kobiety 6km
[acrobat]
2012-03-31
Łódź, DataSport
Akademickie MP w przełajach - kobiety drużyny
[acrobat]
2012-03-31
Łódź, DataSport
Akademickie MP w przełajach - mężczyźni 4.5km
[acrobat]
2012-03-31
Łódź, DataSport
Akademickie MP w przełajach - mężczyźni 9km
[acrobat]
2012-03-31
Łódź, DataSport
Akademickie MP w przełajach - mężczyźni drużyny
[acrobat]
2012-03-31
Łeba, Jan Salewski
I Plażowe Mistrzostwa Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2012-03-31
Łeba, Jan Salewski
I Plażowe Mistrzostwa Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2012-03-31
Rytro, Andrzej Borek
I Wielkanocny Bieg Sądeczanina
[word]
2012-03-31
Katowice, August Jakubik
Maraton Mount Blanc (Europa)
[excel]
2012-03-31
Warszawa, Tomasz Pryjma
Tylko dla warszawiaków
[excel]
2012-03-31
Rząsiny k.Gryfów Ślą, Organizator
XIV Bieg Przełajowy
[excel]
2012-03-31
Poznań, Marcin Ratajczyk
XXIX Bieg Rekreacyjny im.Henryka Brauna
[word]
2012-03-29
Wybcz k.Łubianki, Organizator
Grand Prix Łubianka Cross
[excel]
2012-03-25
Szczecin, Zbigniew Flisek
11 Przełajowe Mistrzostwa Szczecina STRABAG
[word]
2012-03-25
Warszawa, STS-Timing
7 Półmaraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2012-03-25
Żywiec, DataSport
XIII Półmaraton d.Jeziora Żywieckiego - kategorie
[acrobat]
2012-03-25
Żywiec, DataSport
XIII Półmaraton d.Jeziora Żywieckiego - kobiety
[acrobat]
2012-03-25
Żywiec, DataSport
XIII Półmaraton d.Jeziora Żywieckiego - OPEN
[acrobat]
2012-03-24
Sobótka, DataSport
5 Półmaraton Ślężański - górale
[acrobat]
2012-03-24
Sobótka, DataSport
5 Półmaraton Ślężański - kategorie
[acrobat]
2012-03-24
Sobótka, DataSport
5 Półmaraton Ślężański - kobiety
[acrobat]
2012-03-24
Sobótka, DataSport
5 Półmaraton Ślężański - Mistrzostwa WP
[acrobat]
2012-03-24
Sobótka, DataSport
5 Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2012-03-24
Poznań, Piotr Książkiewicz
III Grand Prix Poznania w biegach przełajowych
[acrobat]
2012-03-24
Kraków, Machlowski Ryszard
II Koleżeński Krak Maraton
[word]
2012-03-24
Katowice, Marcin Franke
II Miejski Rajd Przygodowy - Kategoria MIX
[word]
2012-03-24
Katowice, Marcin Franke
II Miejski Rajd Przygodowy - Kategoria MM
[word]
2012-03-24
Jastrowie k.Piły, Darek Mańkowski
IV Maraton Jastrowski
[word]
2012-03-24
Jastrowie k.Piły, Darek Mańkowski
IV Półmaraton Jastrowski
[word]
2012-03-24
Szczecin, Artur Kasprzak
K2 Race Szczecińska Masakra Biegowa
[acrobat]
2012-03-24
Szczecin, Organizator
Mistrzostwa Polski J i JM w biegach przełajowych
[acrobat]
2012-03-24
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - klasyfikacja punktowa
[acrobat]
2012-03-24
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - kobiety
[acrobat]
2012-03-24
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - OPEN
[acrobat]
2012-03-24
Rzeszów, Arek Mach
Wiosenna Impreza na Orientacje
[word]
2012-03-18
Dąbrowa Górnicza, Joanna Adamczyk
41 Masowych Biegów Przełajowych o Paterę
[excel]
2012-03-18
Kraków, DataSport
IX Krakowski Półmaraton Marzanny - kategorie
[acrobat]
2012-03-18
Kraków, DataSport
IX Krakowski Półmaraton Marzanny - kobiety
[acrobat]
2012-03-18
Kraków, DataSport
IX Krakowski Półmaraton Marzanny - OPEN
[acrobat]
2012-03-18
Ząb k.Zakopanego, Marian B.
I Bieg Narciarski o puchar sportowców wsi Ząb
[excel]
2012-03-18
Kąty Wrocławskie, Organizator
I Wiosenny Rozbieg
[acrobat]
2012-03-18
Katowice, August Jakubik
Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2012-03-18
Kołobrzeg, DataSport
XXVI Bieg Zaślubin - kategorie
[acrobat]
2012-03-18
Kołobrzeg, DataSport
XXVI Bieg Zaślubin - małżeństwa
[acrobat]
2012-03-18
Kołobrzeg, DataSport
XXVI Bieg Zaślubin - Mistrzostwa Kołobrzegu
[acrobat]
2012-03-18
Kołobrzeg, DataSport
XXVI Bieg Zaślubin - Mistrzostwa Wojska Polskiego
[acrobat]
2012-03-18
Kołobrzeg, DataSport
XXVI Bieg Zaślubin - morsy
[acrobat]
2012-03-18
Kołobrzeg, DataSport
XXVI Bieg Zaślubin - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-03-18
Kołobrzeg, DataSport
XXVI Bieg Zaślubin - OPEN
[acrobat]
2012-03-17
Poznań, sts-timing.pl
8 Maniacka Dziesiątka - drużynówka
[acrobat]
2012-03-17
Poznań, sts-timing.pl
8 Maniacka Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2012-03-17
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2012-03-17
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
II Bieg o Złote Gacie - kategorie
[acrobat]
2012-03-17
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
II Bieg o Złote Gacie - kobiety
[acrobat]
2012-03-17
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
II Bieg o Złote Gacie - NW kategorie
[acrobat]
2012-03-17
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
II Bieg o Złote Gacie - NW kobiety
[acrobat]
2012-03-17
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
II Bieg o Złote Gacie - NW OPEN
[acrobat]
2012-03-17
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
II Bieg o Złote Gacie - OPEN
[acrobat]
2012-03-17
Warszawa Falenica, Małgorzata Krochmal
IX Zimowe Biegi Górskie - runda finałowa
[excel]
2012-03-17
Tanowo k.Szczecina, Organizator
K2thlon CUP 2011-2012 IV Zawody cyklu
[acrobat]
2012-03-17
Poznań, Piotr Bętkowski
Maniacka Dziesiątka - 100 metrów kobiet
[acrobat]
2012-03-17
Poznań, Piotr Bętkowski
Maniacka Dziesiątka - 100 metrów mężczyzn
[acrobat]
2012-03-17
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 3/2012 - góski
[word]
2012-03-17
Spała, Marcin Maculewicz
XXI Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów LA
[acrobat]
2012-03-17
Trzebnica , Róża Spiliszewska
Puchar Przedwiośnia - klasyczny dystans
[acrobat]
2012-03-17
Trzebnica , Róża Spiliszewska
Puchar Przedwiośnia - nocny sprint
[acrobat]
2012-03-17
Trzebnica , Róża Spiliszewska
Puchar Przedwiośnia - sztafety
[excel]
2012-03-16
Gorzyce k.Sandomierz, Hubert Puka
V Rajd Dolnego Sanu
[word]
2012-03-14
Warszawa, Jacek Morawski
Warszawa Nocą
[acrobat]
2012-03-12
Szczecin, Zbigniew Flisek
11 Przełajowe Mistrzostwa Szczecina STRABAG
[word]
2012-03-11
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
50 Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-03-11
Szczecin, Organizator
7 Grand Prix Szczecina
[excel]
2012-03-11
Szczecin, Robert Szych
Bieg Kobiet - kategorie
[acrobat]
2012-03-11
Szczecin, Robert Szych
Bieg Kobiet - Nordic Walking
[acrobat]
2012-03-11
Szczecin, Robert Szych
Bieg Kobiet - OPEN
[acrobat]
2012-03-11
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski 2011/2012 - końcowe
[acrobat]
2012-03-11
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
Grand Prix Gryfina w biegach górskich - końcowe
[acrobat]
2012-03-11
Garczyn, Radosław Flisikowski
I Bieg Morsa
[excel]
2012-03-11
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera - 12
[word]
2012-03-11
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera - 12 łącznie
[word]
2012-03-11
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera - 6
[word]
2012-03-11
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera - 6 łącznie
[word]
2012-03-11
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
VII Wiosenny Półmaraton Ostrowski
[excel]
2012-03-11
Świnoujście, Mirosław Bierkus
XI Półmaraton Bałtycki
[acrobat]
2012-03-11
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap X
[acrobat]
2012-03-11
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - po 10 etapach łącznie
[acrobat]
2012-03-10
Bochnia, Tomasz Głód
12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2012-03-10
Bochnia, Tomasz Głód
12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy - szczegóły
[excel]
2012-03-10
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
49 Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-03-10
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Bieg Myślęciński - Biegaj z Nami - OPEN
[acrobat]
2012-03-10
Warszawa, Piotr Bętkowski
Grand Prix Warszawy
[acrobat]
2012-03-10
Dąbrowa, DataSport
I Zimowy Bieg Dębowy - OPEN
[acrobat]
2012-03-10
Dąbrowa, Piotr Horodyski
I Zimowy Bieg Dębowy - sprint
[acrobat]
2012-03-10
Dąbrowa, Piotr Horodyski
I Zimowy Bieg Dębowy - województwo
[acrobat]
2012-03-10
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach przełajowych
[acrobat]
2012-03-10
Warszawa, Ilona Czarnecka
VI Zimowy Maraton na Raty - etap VII razem
[excel]
2012-03-04
Lublin, Marek Dłubała
III Biegowe Grand Prix Lubina - Test Coopera
[excel]
2012-03-04
Lubin, Marek Dłubała
III GP Lubina - końcowe
[excel]
2012-03-04
Szczecin, Organizator
Szczecińska Liga Biegowa - bieg II
[word]
2012-03-04
Radom, Artur Błasiński
V Bieg Kazików - bieg dobroczynny
[acrobat]
2012-03-04
Radom, DataSport
V Bieg Kazików - kategorie
[acrobat]
2012-03-04
Radom, DataSport
V Bieg Kazików - Kaziki
[acrobat]
2012-03-04
Radom, Artur Błasiński
V Bieg Kazików - młodzieżowe
[acrobat]
2012-03-04
Radom, DataSport
V Bieg Kazików - OPEN
[acrobat]
2012-03-04
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap IX
[acrobat]
2012-03-04
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - po 9 etapach łącznie
[acrobat]
2012-03-03
Wrocław, DataSport
Cross Między Mostami - kategorie
[acrobat]
2012-03-03
Wrocław, DataSport
Cross Między Mostami - kobiety
[acrobat]
2012-03-03
Wrocław, DataSport
Cross Między Mostami - OPEN
[acrobat]
2012-03-03
Koszalin, Michał Bieliński
Grand Prix Klubu Biegacza 2011/2012
[acrobat]
2012-03-03
Koszalin, Michał Bieliński
Grand Prix Klubu Biegacza 2011/2012 - razem
[acrobat]
2012-03-03
Warszawa Falenica, Andrzej Krochmal
II Duathlon Biegowy
[word]
2012-03-03
Sztum, Jan Salewski
Mistrzostwa Okręgu w biegach przełajowych - dorośl
[acrobat]
2012-03-03
Sztum, Jan Salewski
Mistrzostwa Okręgu w biegach przełajowych - tow.
[acrobat]
2012-03-03
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - edycja 3
[word]
2012-03-03
Toruń, Marcin Łęcki
Top Cross Torunia - po 3 biegach
[excel]
2012-03-03
Gryfino, Patryk Szymański
Włóczykij Trip Extreme - 100km
[excel]
2012-03-03
Gryfino, Patryk Szymański
Włóczykij Trip Extreme - 50km
[excel]
2012-03-03
Police, Organizator
XXVII Mistrzostwa Polic w biegach przełajowych
[acrobat]
2012-03-03
Jakuszyce, DataSport
XXXVI Bieg Piastów - 10 km kobiety
[acrobat]
2012-03-03
Jakuszyce, DataSport
XXXVI Bieg Piastów - 10 km OPEN
[acrobat]
2012-03-03
Jakuszyce, DataSport
XXXVI Bieg Piastów - 26 km kobiety
[acrobat]
2012-03-03
Jakuszyce, DataSport
XXXVI Bieg Piastów - 26 km OPEN
[acrobat]
2012-03-03
Jakuszyce, DataSport
XXXVI Bieg Piastów - 50 km kobiety
[acrobat]
2012-03-03
Jakuszyce, DataSport
XXXVI Bieg Piastów - 50 km OPEN
[acrobat]
2012-02-29
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 2/2012 Przestępny
[word]
2012-02-26
Rybnik, Grzegorz Wnuk
11. Potworny Bieg Zimowy
[acrobat]
2012-02-26
Skała Kmity k.Krakow, Andrzej Bukowczan
IV Bieg ku Rogatemu Ranczu - kobiety
[acrobat]
2012-02-26
Skała Kmity k.Krakow, Andrzej Bukowczan
IV Bieg ku Rogatemu Ranczu - małżeństwa M1
[acrobat]
2012-02-26
Skała Kmity k.Krakow, Andrzej Bukowczan
IV Bieg ku Rogatemu Ranczu - małżeństwa M2
[acrobat]
2012-02-26
Skała Kmity k.Krakow, Andrzej Bukowczan
IV Bieg ku Rogatemu Ranczu - małżeństwa M3
[acrobat]
2012-02-26
Skała Kmity k.Krakow, Andrzej Bukowczan
IV Bieg ku Rogatemu Ranczu - małżeństwa M4
[acrobat]
2012-02-26
Skała Kmity k.Krakow, Andrzej Bukowczan
IV Bieg ku Rogatemu Ranczu - OPEN
[acrobat]
2012-02-26
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
IV Zimowy Maraton Na Raty - Joker
[acrobat]
2012-02-26
Wiązowna, DataSport
XXXII Półmaraton Wiązowski - 5km
[acrobat]
2012-02-26
Wiązowna, DataSport
XXXII Półmaraton Wiązowski - Gmina
[acrobat]
2012-02-26
Wiązowna, DataSport
XXXII Półmaraton Wiązowski - kobiety
[acrobat]
2012-02-26
Wiązowna, DataSport
XXXII Półmaraton Wiązowski - OPEN
[acrobat]
2012-02-26
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap VIII
[acrobat]
2012-02-26
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap VIII razem
[acrobat]
2012-02-25
Forst (GER), Piotr Łużyński
24. Forster 25-km-Lauf
[acrobat]
2012-02-25
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy Gdyni - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-02-25
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy Gdyni - OPEN
[acrobat]
2012-02-25
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy Gdyni - ratownicy
[acrobat]
2012-02-25
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy Gdyni - samorządowcy
[acrobat]
2012-02-25
Spała, Domtel-Sport
Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów
[acrobat]
2012-02-25
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic o Puchar...
[word]
2012-02-25
Kraków, Machlowski Ryszard
I Przełajowy Cross Krak Maraton
[excel]
2012-02-25
Tanowo k.Szczecina, Krzysztof Krawczak
K2thlon CUP - III
[acrobat]
2012-02-25
Wodzisław Śląski, Mirosław Kuczok
VII Bieg Twardziela - nordic walking
[acrobat]
2012-02-25
Wodzisław Śląski, Mirosław Kuczok
VII Bieg Twardziela - OPEN
[acrobat]
2012-02-25
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XII Zimowy Bieg Piasta - kategorie
[acrobat]
2012-02-25
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XII Zimowy Bieg Piasta - kobiety
[acrobat]
2012-02-25
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XII Zimowy Bieg Piasta - OPEN
[acrobat]
2012-02-25
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XII Zimowy Maraton Na Raty ETAP VIII
[acrobat]
2012-02-25
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XII Zimowy Maraton Na Raty - klasyfikacja końcowa
[excel]
2012-02-25
Przasnysz, Zenon Lewandowski
Zimowy Maraton Na Raty - 8/8 Epilog
[word]
2012-02-19
Szczecin, Organizator
6 Grand Prix Szczecina
[excel]
2012-02-19
Lubin, Marek Dłubała
III Biegowe Grand Prix Lubina - bieg III
[word]
2012-02-19
Lubin, Marek Dłubała
III Biegowe Grand Prix Lubina - po 3 biegach
[excel]
2012-02-19
Jelcz-Laskowice, Arkadiusz Tołłoczko
IV Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 7
[acrobat]
2012-02-19
Katowice, Aleksy Szablicki
ZIMNAR 2012 - etap VII
[word]
2012-02-19
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap VII
[acrobat]
2012-02-19
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - po 7 etapach łącznie
[acrobat]
2012-02-18
Katowice, August Jakubik
Biegowa Korona Ziemi - Góra Kościuszki
[excel]
2012-02-18
Poznań, Organizator
GP Poznania - bieg V
[acrobat]
2012-02-18
Szczyrk, Kazimierz Kordziński
RMD Rockommended Winter Run
[acrobat]
2012-02-18
Warszawa, Ilona Czarnecka
VI Zimowy Maraton na Raty - etap VI
[excel]
2012-02-18
Sztum, Jan Salewski
XIII Zimowe Grand Prix Sztumu 3/3
[acrobat]
2012-02-18
Sztum, Jan Salewski
XIII Zimowe Grand Prix Sztumu 3/3 - dzieci
[acrobat]
2012-02-18
Sztum, Jan Salewski
XIII Zimowe Grand Prix Sztumu 3/3 - łącznie
[acrobat]
2012-02-18
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XII Zimowy Maraton Na Raty ETAP VII
[acrobat]
2012-02-18
Przasnysz, Zenon Lewandowski
ZiMNaR - Zimowy Maraton Na Raty - 7/8
[word]
2012-02-12
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
48 Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-02-12
Lubin, Marek Dłubała
III Biegowe Grand Prix Lubina - bieg II
[word]
2012-02-12
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
IV Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 6
[acrobat]
2012-02-12
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
IV Zimowy Maraton na Raty - epilog
[excel]
2012-02-12
Dąbrowa Górnicza, DataSport
I Bieg Walentynkowy - bieg indywidualnie
[acrobat]
2012-02-12
Dąbrowa Górnicza, DataSport
I Bieg Walentynkowy - bieg parami
[acrobat]
2012-02-12
Dąbrowa Górnicza, DataSport
I Bieg Walentynkowy - NW indywidualnie
[acrobat]
2012-02-12
Dąbrowa Górnicza, DataSport
I Bieg Walentynkowy - NW parami
[acrobat]
2012-02-12
Katowice, Aleksy Szablicki
Zimnar 2012 - etap VI
[word]
2012-02-12
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Zimowa Dyszka
[excel]
2012-02-12
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap VI
[acrobat]
2012-02-11
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
47 Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-02-11
Nowy Targ, Ultimasport.pl
Bieg Podhalański - 15 km
[acrobat]
2012-02-11
Nowy Targ, Ultimasport.pl
Bieg Podhalański - 30 km
[acrobat]
2012-02-11
Nowy Targ, Ultimasport.pl
Bieg Podhalański - 5 km
[acrobat]
2012-02-11
Warszawa, Zbigniew Rosiński
III Półmaraton Komandosa
[excel]
2012-02-11
Nowy Targ, Ultimasport.pl
MP Amatorów w biegach narciarskich kobiety 15km
[acrobat]
2012-02-11
Nowy Targ, Ultimasport.pl
MP Amatorów w biegach narciarskich mężczyźni 30km
[acrobat]
2012-02-11
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross - edycja 2/12
[excel]
2012-02-11
Warszawa, Ilona Czarnecka
VI Zimowy Maraton na Raty - etap V
[acrobat]
2012-02-11
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XII Zimowy Maraton Na Raty ETAP VI
[acrobat]
2012-02-11
Jarocin, Jarosław Urbi
XXVIII Bieg Zimowy im.Mariana Michalskiego
[acrobat]
2012-02-11
Trzemeszno, DataSport
X Zimowy Bieg Trzech Jezior - drużyny
[acrobat]
2012-02-11
Trzemeszno, DataSport
X Zimowy Bieg Trzech Jezior - kategorie
[acrobat]
2012-02-11
Trzemeszno, DataSport
X Zimowy Bieg Trzech Jezior - OPEN
[acrobat]
2012-02-11
Przasnysz, Zenon Lewandowski
ZiMNaR - Zimowy Maraton Na Raty - 6/8
[word]
2012-02-08
Bydgoszcz, Domtel-Sport
PEDROS CUP
[acrobat]
2012-02-05
Ciechanów, Zenon Lewandowski
27. Grand Prix Ciechanowa - bieg 2
[word]
2012-02-05
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
IV Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 5
[acrobat]
2012-02-05
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
IV Zimowy Maraton na Raty - etap 4
[excel]
2012-02-05
Szczecin, Organizator
Szczecińska Liga Biegowa - bieg pierwszy
[word]
2012-02-05
Katowice, Aleksy Szablicki
ZIMNAR 2012 - etap V
[word]
2012-02-05
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap V - kategorie łącznie
[excel]
2012-02-05
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap V - łącznie
[excel]
2012-02-04
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
8. Cross Maraton Koleżeński im.A.Walczaka
[acrobat]
2012-02-04
Kłos k.Koszalina, Michał Bieliński
Grand Prix Klubu Biegacza 2011/2012
[acrobat]
2012-02-04
Kłos k.Koszalina, Michał Bieliński
Grand Prix Klubu Biegacza 2011/2012 - razem
[acrobat]
2012-02-04
Wysoka Wieś, Organizator
VII Narciarski Bieg Sasinów - 01km
[acrobat]
2012-02-04
Wysoka Wieś, Organizator
VII Narciarski Bieg Sasinów - 5km
[acrobat]
2012-02-04
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XII Zimowy Maraton Na Raty ETAP V
[acrobat]
2012-02-04
Przasnysz, Zenon Lewandowski
Zimowy Maraton Na Raty - 5/8
[word]
2012-01-29
Łódź, Bartek Sobecki
Grand Prix Łodzi w biegach przełajowych
[acrobat]
2012-01-29
Łódź, Bartek Sobecki
Grand Prix Łodzi w biegach przełajowych - razem
[excel]
2012-01-29
Oława, Ultimasport
IV Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 4
[acrobat]
2012-01-29
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
IV Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 4
[acrobat]
2012-01-29
Oława, Ultimasport
IV Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 4 Nordic Walk.
[acrobat]
2012-01-29
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
IV Zimowy Maraton Na Raty - etap 3
[excel]
2012-01-29
Andrzejówka, DataSport
XXXIII Bieg Gwarków - CT
[acrobat]
2012-01-29
Andrzejówka, DataSport
XXXIII Bieg Gwarków - CT 0.5km
[acrobat]
2012-01-29
Andrzejówka, DataSport
XXXIII Bieg Gwarków - CT 10 km. kategorie
[acrobat]
2012-01-29
Andrzejówka, DataSport
XXXIII Bieg Gwarków - FT
[acrobat]
2012-01-29
Andrzejówka, DataSport
XXXIII Bieg Gwarków - FT 5km
[acrobat]
2012-01-29
Katowice, Aleksy Szablicki
ZIMNAR 2012 - etap IV
[word]
2012-01-29
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap IV
[acrobat]
2012-01-29
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap IV razem
[acrobat]
2012-01-28
Hulín k.Olomouc, Rafał Adamczyk
Hulmenská desítka
[acrobat]
2012-01-28
Kraków, Organizator
I Koleżeński Krak Maraton
[excel]
2012-01-28
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross - edycja 1/2012
[excel]
2012-01-28
Warszawa, Ilona Czarnecka
VI Zimowy Maraton na Raty - etap IV
[acrobat]
2012-01-28
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XII Zimowy Maraton Na Raty ETAP IV
[acrobat]
2012-01-28
Przasnysz, Zenon Lewandowski
ZiMNaR - Zimowy Maraton Na Raty - 4/8
[word]
2012-01-26
Spała, Kamil Leśniak
Halowe MP Juniorów i Juniorów młodszych
[acrobat]
2012-01-25
Katowice, Aleksy Szablicki
Nothing International Classic Marathon - 1/2012
[word]
2012-01-22
Pszów, Mirosław Kuczok
IV Bieg o Puchar Burmistrza Pszowa
[acrobat]
2012-01-22
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
IV Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 3
[acrobat]
2012-01-22
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
IV Zimowy Maraton Na Raty - etap 2
[excel]
2012-01-22
Myślenice, Kamil Jezierski
Myślenicki Bieg Zimowy z Californią
[acrobat]
2012-01-22
Katowice, August Jakubik
Panewnicki Dziki Bieg
[word]
2012-01-22
Katowice, Aleksy Szablicki
ZIMNAR 2012 - etap III
[word]
2012-01-22
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap III
[acrobat]
2012-01-22
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - po 3 etapach łącznie
[acrobat]
2012-01-21
Koszalin, Michał Bieliński
4 Grand Prix Klubu Biegacza - bieg IV
[acrobat]
2012-01-21
Koszalin, Michał Bieliński
4 Grand Prix Klubu Biegacza - po 4 biegach
[acrobat]
2012-01-21
Poznań, Organizator
III GP Poznania - IV Bieg
[acrobat]
2012-01-21
Warszawa, Ilona Czarnecka
VI Zimowy Maraton na Raty - etap III
[acrobat]
2012-01-21
Andrzejówka, Ultimasport.pl
XII Bieg Skalnika
[acrobat]
2012-01-21
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XII Zimowy Maraton Na Raty ETAP III
[acrobat]
2012-01-21
Przasnysz, Zenon Lewandowski
ZiMaNaR - Zimowy Maraton Na Raty - 3/8
[word]
2012-01-21
Braniewo, Organizator
ZIMNAR 2012 - etap III
[word]
2012-01-21
Orło, Zbigniew Rosiński
Zimowy Bieg Leśny
[excel]
2012-01-20
Ełk, Organizator
Ełcka Zmarzlina
[word]
2012-01-15
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
46 Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-01-15
Szczecin, Organizator
5 Grand Prix Szczecina
[excel]
2012-01-15
Jelcz-Laskowice, Arkadiusz Tołłoczko
IV Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 2
[acrobat]
2012-01-15
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
IV Zimowy Maraton na Raty - etap 1
[excel]
2012-01-15
Warszawa, DataSport
VII Bieg o Puchar Bielan - kategorie
[acrobat]
2012-01-15
Warszawa, DataSport
VII Bieg o Puchar Bielan - OPEN
[acrobat]
2012-01-15
Warszawa, DataSport
XXIX Bieg Chomiczówki - drużyny
[acrobat]
2012-01-15
Warszawa, DataSport
XXIX Bieg Chomiczówki - kategorie
[acrobat]
2012-01-15
Warszawa, DataSport
XXIX Bieg Chomiczówki - OPEN
[acrobat]
2012-01-15
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
XXXV Cross Siemiona
[excel]
2012-01-15
Braniewo, Organizator
ZIMNAR 2012 - etap II
[word]
2012-01-15
Katowice, Aleksy Szablicki
ZIMNAR 2012 - etap II
[word]
2012-01-15
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap II
[acrobat]
2012-01-15
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - po 2 etapach łącznie
[acrobat]
2012-01-15
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Żółta Trójka
[acrobat]
2012-01-14
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
45 Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-01-14
Mysłowice, Tomasz Katan
5 Festiwal Spełnionych Marzeń - Nordic Walking
[acrobat]
2012-01-14
Mysłowice, Tomasz Katan
5 Festiwal Spełnionych Marzeń - OPEN
[acrobat]
2012-01-14
Chrustowo, Ultimasport
Chrustowski Bieg Zimowy
[acrobat]
2012-01-14
Houston, Piotr Bętkowski
IO London National Eliminate - Men
[acrobat]
2012-01-14
Houston, Piotr Bętkowski
IO London National Eliminate - Women
[acrobat]
2012-01-14
Warszawa, Ilona Czarnecka
VI Zimowy Maraton na Raty - etap II
[acrobat]
2012-01-14
Sztum, Jan Salewski
XIII Zimowe Grand Prix Sztumu 2/3 - OPEN
[acrobat]
2012-01-14
Sztum, Jan Salewski
XIII Zimowe Grand Prix Sztumu - kat.wiek.Kob 2 ed.
[acrobat]
2012-01-14
Sztum, Jan Salewski
XIII Zimowe Grand Prix Sztumu - kat.wiek.Męż 2 ed.
[acrobat]
2012-01-14
Sztum, Jan Salewski
XIII Zimowe Grand Prix Sztumu - kobiety po 2 ed.
[acrobat]
2012-01-14
Sztum, Jan Salewski
XIII Zimowe Grand Prix Sztumu - mężczyźni po 2 ed.
[acrobat]
2012-01-14
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XII Zimowy Maraton Na Raty ETAP II
[acrobat]
2012-01-14
Przasnysz, Zenon Lewandowski
ZiMaNaR - Zimowy Maraton Na Raty - 2/8
[word]
2012-01-08
Postomino, Organizator
3 Bieg Policz się z cukrzycą
[acrobat]
2012-01-08
Tychy, Łukasz Lubowicki
II Bieg im. Pawła Lorensa
[acrobat]
2012-01-08
Żórawina, Grzegorz Kalinowski
IV Bieg Ulicami Żórawiny
[acrobat]
2012-01-08
Jelcz-Laskowice, Piotr Bętkowski
IV Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 1
[acrobat]
2012-01-08
Gliwice, Marzena Fick
I Gliwicki Bieg Orkiestrowy - kategorie
[acrobat]
2012-01-08
Gliwice, Marzena Fick
I Gliwicki Bieg Orkiestrowy - kobiety
[acrobat]
2012-01-08
Gliwice, Marzena Fick
I Gliwicki Bieg Orkiestrowy - OPEN
[acrobat]
2012-01-08
Kępino, Krzysztof Modzelewski
Karnawałowa Leśna Dziesiątka
[excel]
2012-01-08
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVII Grand Prix Ciechanowa
[word]
2012-01-08
Katowice, Aleksy Szablicki
Zimowy Maraton na Raty etap I
[word]
2012-01-08
Braniewo, Organizator
Zimowy Maraton na Raty etap I
[word]
2012-01-08
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap I - kategorie
[acrobat]
2012-01-08
Gliwice, Piotr Pacuła
Z biegiem zimy - etap I - OPEN
[acrobat]
2012-01-07
Iwiny, Marek Dłubała
III Biegowe Grand Prix Lubina
[excel]
2012-01-07
Poznań, Piotr Bętkowski
III Grand Prix Poznania w biegach przełajowych
[acrobat]
2012-01-07
Jarosławiec, Agnieszka Czarnuch
IX Noworoczny Integracyjny Bieg Plażą
[acrobat]
2012-01-07
Rytro, Andrzej Borek
I Noworoczny Bieg Sądeczanina
[word]
2012-01-07
Radom, Paweł Bródka
Radomski Maraton Trzeźwości - dogrywka
[excel]
2012-01-07
Mogilno, Piotr Bętkowski
VII Bieg WOŚP - 10 km
[acrobat]
2012-01-07
Mogilno, Organizator
VII Bieg WOŚP - 3 km
[acrobat]
2012-01-07
Mogilno, Organizator
VII Bieg WOŚP - Nordic Walking
[acrobat]
2012-01-07
Warszawa, Ilona Czarnecka
VI Zimowy Maraton na Raty - etap I
[acrobat]
2012-01-07
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XII Zimowy Maraton Na Raty ETAP I
[acrobat]
2012-01-07
Przasnysz, Zenon Lewandowski
ZiMaNaR - Zimowy Maraton Na Raty - 1/8
[word]
2012-01-06
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Bieg Trzech Króli
[acrobat]
2012-01-01
Katowice, Aleksy Szablicki
Bieg Noworoczny Cyborg
[word]
2012-01-01
Warszawa, Barbara Muzyka
Guzik z Pętelką
[excel]
2012-01-01
Lisowice, Krzosztof Brol
III Bieg Noworoczny
[excel]
2012-01-01
Lubliniec, Krzysztof Szwed
X Bieg Noworoczny
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 2517

 Ostatnio zalogowani
janusz9876543213
19:05
Admin
19:05
Madmax
19:02
Zając poziomka
18:54
tomako68
18:51
mirek2901
18:46
mati260195
18:39
Namor 13
18:34
romaolsz
18:31
Piotr Czesław
18:11
crespo9077
18:07
marcoair
17:56
p5ychol
17:35
przemek300
17:34
lofx
17:26
chris_cros
17:02
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |