Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2013-12-31
Trzebnica, DataSport
29 Uliczny Bieg Sylwestrowy - kategorie
[acrobat]
2013-12-31
Trzebnica, DataSport
29 Uliczny Bieg Sylwestrowy - kobiety
[acrobat]
2013-12-31
Trzebnica, DataSport
29 Uliczny Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2013-12-31
Góra św.Anny k.Zdzie, Organizator
Bieg Sylwestrowy Pielgrzym
[excel]
2013-12-31
Kraków, DataSport
Smocza Piątka - kobiety
[acrobat]
2013-12-31
Kraków, DataSport
Smocza Piątka - OPEN
[acrobat]
2013-12-31
Nowa Wieś Głubczycka, Mariusz Mielnik
Sylwestrowy Bieg Maiankowy
[acrobat]
2013-12-31
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Towarzyski Bieg Sylwestrowy
[word]
2013-12-31
Brzoza, STS-Timing
VII Bieg - Bal Sylwestrowy
[acrobat]
2013-12-31
Nałęczów, Krzysztof Misiurek
XIX Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao Paulo
[excel]
2013-12-31
Chrzanów, Elżbieta Głąbała
XI Chrzanowski Bieg Sylwestrowy
[excel]
2013-12-31
Gorlice, Ultimasport
XXIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 10km kobiety
[acrobat]
2013-12-31
Gorlice, Ultimasport
XXIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 10km OPEN
[acrobat]
2013-12-31
Gorlice, Ultimasport
XXIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 5km kobiety
[acrobat]
2013-12-31
Gorlice, Ultimasport
XXIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 5km OPEN
[acrobat]
2013-12-31
Łódź, DataSport
XXIX Bieg Sylwestrowy - kategorie
[acrobat]
2013-12-31
Łódź, DataSport
XXIX Bieg Sylwestrowy - kobiety
[acrobat]
2013-12-31
Łódź, DataSport
XXIX Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2013-12-31
Kraków, DataSport
X Krakowski Bieg Sylwestrowy - 10km kategorie
[acrobat]
2013-12-31
Kraków, DataSport
X Krakowski Bieg Sylwestrowy - 10km kobiety
[acrobat]
2013-12-31
Kraków, DataSport
X Krakowski Bieg Sylwestrowy - 10km OPEN
[acrobat]
2013-12-30
Szydłów, Piotr Kozak
34 Biegi Sylwestrowe - dzieci
[excel]
2013-12-30
Szydłów, Piotr Kozak
34 Biegi Sylwestrowe - OPEN
[excel]
2013-12-29
Kłobuck, Andrzej Pelikan
2 Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2013-12-29
Katowice, Organizator
Grand Prix Katowice zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-12-29
Mszczonów, Ultimasport
II Bieg Sylwestrowy Mszczonów Termy - 2.5km OPEN
[acrobat]
2013-12-29
Mszczonów, Ultimasport
II Bieg Sylwestrowy Mszczonów Termy - 5km kobiety
[acrobat]
2013-12-29
Mszczonów, Ultimasport
II Bieg Sylwestrowy Mszczonów Termy - 5km OPEN
[acrobat]
2013-12-29
Leszno, DataSport
XXIX Otwarty Bieg Sylwestrowy - kobiety
[acrobat]
2013-12-29
Leszno, DataSport
XXIX Otwarty Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2013-12-28
Wrocław, Organizator
Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-12-28
Kołczygłowy, Tomasz Witek
VIII Bieg Sylwestrowy
[word]
2013-12-28
Koszalin, Jan Salewski
V Koszaliński Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2013-12-28
Koszalin, Jan Salewski
V Sylwestrowy Nordic Walking
[acrobat]
2013-12-28
Poznań, DataSport
XXX Bieg Sylwestrowy - 10km kategorie
[acrobat]
2013-12-28
Poznań, DataSport
XXX Bieg Sylwestrowy - 10km kobiety
[acrobat]
2013-12-28
Poznań, DataSport
XXX Bieg Sylwestrowy - 10km OPEN
[acrobat]
2013-12-28
Poznań, DataSport
XXX Bieg Sylwestrowy - 5km kobiety
[acrobat]
2013-12-28
Poznań, DataSport
XXX Bieg Sylwestrowy - 5km OPEN
[acrobat]
2013-12-22
Tychy, Karol Szmelik
GP Tychów w biegach długodystansowych - OPEN
[acrobat]
2013-12-22
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-12-21
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Bieg po Choinkę
[acrobat]
2013-12-21
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-12-21
Stanowice, Marcin Menżyk
II Bieg po Moczkę i Makówki - OPEN
[acrobat]
2013-12-21
Nowa Dąbrowa, Sylwia Tomiak - Rozynek
I Wigilijny Charytatywny Cross Wiecha - OPEN
[acrobat]
2013-12-21
Kraków, Data Sport
Krakowski Bieg Swietlików - Kobiety
[acrobat]
2013-12-21
Kraków, Data Sport
Krakowski Bieg Swietlików - NW
[acrobat]
2013-12-21
Kraków, Data Sport
Krakowski Bieg Swietlików - OPEN
[acrobat]
2013-12-21
Strzelce Opolskie, DataSport
XXIV Strzelecki Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2013-12-21
Strzelce Opolskie, DataSport
XXIV Strzelecki Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2013-12-21
Strzelce Opolskie, DataSport
XXIV Strzelecki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-12-15
Gorzów Wlkp, STS Timing
Grand Prix Gorzów Wlkp zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-12-15
Łódź, inesSport
Grand Prix Łodzi - OPEN
[acrobat]
2013-12-15
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Grand Prix Oświęcimia - GP
[acrobat]
2013-12-15
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Grand Prix Oświęcimia - OPEN
[acrobat]
2013-12-15
Gdańsk, Organizator
Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-12-15
Szczecin, Zbigniew Flisek
XIII Bieg Maratończyka
[word]
2013-12-15
Sztum, Ryszard Mazerski
XV Zimowe GP Sztumu - GP
[excel]
2013-12-15
Sztum, Ryszard Mazerski
XV Zimowe GP Sztumu - Kobiety i Juniorzy
[acrobat]
2013-12-15
Sztum, Ryszard Mazerski
XV Zimowe GP Sztumu - Mężczyźni
[acrobat]
2013-12-14
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-12-14
Szymocice, Organizator
II Duathlon - OPEN
[word]
2013-12-14
Słupsk, DomTel Sport
Słupskie Dzikie Biegi - Kobiety
[acrobat]
2013-12-14
Słupsk, DomTel Sport
Słupskie Dzikie Biegi - Mężczyźni
[acrobat]
2013-12-11
Warszawa, Jacek Morawski
Warszawa Nocą - Etap2
[acrobat]
2013-12-11
Gliwice, Organizator
Rajd Miejski 360° Gliwice
[acrobat]
2013-12-08
Wrocław, Organizator
Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2013-12-08
Pionki, Organizator
Grand Prix Pionek
[excel]
2013-12-08
Krostoszowice, Adam Kot
II Półmaraton Szerpa - Nordic Walking
[acrobat]
2013-12-08
Krostoszowice, Adam Kot
II Półmaraton Szerpa - OPEN
[acrobat]
2013-12-08
Rybnik, Mateusz Zieliński
IX Bieg Barbórkowy - OPEN
[acrobat]
2013-12-08
Wieliszew, Czasomierzyk
Mikołajkowy Trenng
[acrobat]
2013-12-08
Warszawa, STS Timing
Warszawski Bieg Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2013-12-08
Rybnik, Grzegorz Wnuk
XIII Bieg wokół Zalewu Rybnickiego
[acrobat]
2013-12-08
Toruń, Data Sport
XI Półmaraton Świętych Mikołajów - Kategorie
[acrobat]
2013-12-08
Toruń, Data Sport
XI Półmaraton Świętych Mikołajów - Kobiety
[acrobat]
2013-12-08
Toruń, Data Sport
XI Półmaraton Świętych Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2013-12-08
Toruń, Data Sport
XI Półmaraton Świętych Mikołajów - Stuendci
[acrobat]
2013-12-08
Toruń, Data Sport
XI Półmaraton Świętych Mikołajów - Torunianie
[acrobat]
2013-12-07
Sopot, Organizator
Grand Prix Sopotu TIMEX CUP - Kobiety
[acrobat]
2013-12-07
Sopot, Organizator
Grand Prix Sopotu TIMEX CUP - OPEN
[acrobat]
2013-12-07
Sopot, Organizator
Grand Prix Sopotu TIMEX CUP - Weterani/Juniorzy
[acrobat]
2013-12-07
Kędzierzyn Koźle, Organizator
II Przełajowy Bieg Mikołajkowy
[word]
2013-12-07
Bielsko Biała, Data Sport
I Bieg Mikołajkowy - Kategorie
[acrobat]
2013-12-07
Bielsko Biała, Data Sport
I Bieg Mikołajkowy - Kobiety
[acrobat]
2013-12-07
Bielsko Biała, Data Sport
I Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2013-12-07
Bytom, Paweł Papierzański
I Bytomski Bieg Świętych Mikołajów
[acrobat]
2013-12-07
Miłomłyn, Organizator
Miłomłyńki Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2013-12-06
Kraków, Ryszard Machlowski
II Nocny Bieg Mikołajów i Śnieżynek
[excel]
2013-12-01
Poznań, Maciej Łucyk
Bieg Urodzinowy Maćka Łucyka
[acrobat]
2013-12-01
Katowice, Organizator
GrandPrix Katowice zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-12-01
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-12-01
Łęczna, Józegf Przybysz
VII Ogólnopolskio Bieg Barbórkowy - OPEN
[acrobat]
2013-11-30
Jarosławiec, Jan Salewski
Bieg Powitanie Zimy - Nordic Walking
[acrobat]
2013-11-30
Jarosławiec, Jan Salewski
Bieg Powitanie Zimy - OPEN
[acrobat]
2013-11-30
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-30
Lubliniec, Data Sport
Maraton komandosa - Drużyny
[acrobat]
2013-11-30
Lubliniec, Data Sport
Maraton Komandosa - Kategorie
[acrobat]
2013-11-30
Lubliniec, Data Sport
Maraton Komandosa - Kobiety
[acrobat]
2013-11-30
Lubliniec, Data Sport
Maraton Komandosa - OPEN
[acrobat]
2013-11-30
Lubliniec, Data Sport
Maraton Komandosa - Służby mundurowe
[acrobat]
2013-11-30
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Wielki Szlem
[acrobat]
2013-11-30
Konin, Data Sport
XXII Bieg o Lampkę Górniczą - Kobiety
[acrobat]
2013-11-30
Konin, Data Sport
XXII Bieg o Lampkę Górniczą - OPEN
[acrobat]
2013-11-27
Gdynia, Daniel Kowalski
I Bieg Pięć Mil - drużyny
[acrobat]
2013-11-27
Gdynia, Daniel Kowalski
I Bieg Pięć Mil - kobiety
[acrobat]
2013-11-27
Gdynia, Daniel Kowalski
I Bieg Pięć Mil - OPEN
[acrobat]
2013-11-27
Gdynia, Daniel Kowalski
I Bieg Pięć Mil - Puchar Dowódcy DOB
[acrobat]
2013-11-24
Katowice, Piotr Kozak
Altus Cup
[excel]
2013-11-24
Gdynia, Organizator
Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-24
Lublin, STS-Timing
II Dycha do Maratonu
[acrobat]
2013-11-24
Szczecin, STS-Timing
II Grand Prix Szczecin - Run Expert
[acrobat]
2013-11-23
Wrocław, Ultimasport
43 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - AZS kobiety
[acrobat]
2013-11-23
Wrocław, Ultimasport
43 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - AZS mężczyźni
[acrobat]
2013-11-23
Wrocław, Ultimasport
43 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - kobiety
[acrobat]
2013-11-23
Wrocław, Ultimasport
43 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - mężczyźni
[acrobat]
2013-11-23
Kraków, Organizator
Bieg o Smoka
[excel]
2013-11-23
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-23
Lubin, Marek Dłubała
MMP w biegach przełajow - Grand Prix
[acrobat]
2013-11-23
Toruń, Organizator
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-11-23
Lublin, Marek Dłubała
V Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - kobiety
[acrobat]
2013-11-23
Lublin, Marek Dłubała
V Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - mężczyźni
[acrobat]
2013-11-23
Huta Palędzka, Maciej Wąsowski
V Nocne Zawody na Orientację NOCEK
[acrobat]
2013-11-23
Sztum, Jan Salewski
XV Zimowe Grand Prix Sztumu - 4.7km
[acrobat]
2013-11-23
Sztum, Jan Salewski
XV Zimowe Grand Prix Sztumu - 9.4km
[acrobat]
2013-11-20
Warszawa, Jacek Morawski
Warszawa Nocą - Etap1
[acrobat]
2013-11-17
Bełchatów, DataSport
17 Bełchatowska Piętnastka - 5km kobiety
[acrobat]
2013-11-17
Bełchatów, DataSport
17 Bełchatowska Piętnastka - 5km OPEN
[acrobat]
2013-11-17
Bełchatów, DataSport
17 Bełchatowska Piętnastka - kategorie
[acrobat]
2013-11-17
Bełchatów, DataSport
17 Bełchatowska Piętnastka - kobiety
[acrobat]
2013-11-17
Bełchatów, DataSport
17 Bełchatowska Piętnastka - mieszkańcy Bełchatowa
[acrobat]
2013-11-17
Bełchatów, DataSport
17 Bełchatowska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2013-11-17
Gorzów Wielkopolski, Organizator
Grand Prix Gorzów Wielkopolski zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-17
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-17
Otwock, Organizator
III Bieg Otwocki
[acrobat]
2013-11-17
Serock, Czasomierzyk.pl
II Serocka Dycha - OPEN
[acrobat]
2013-11-17
Serock, Czasomierzyk.pl
II Serocka Dycha - Serocki Champion
[acrobat]
2013-11-17
Ostrów Wielkopolski, Milena Dera
Ostrowska Jesień Biegowa - 15km OPEN
[acrobat]
2013-11-17
Ostrów Wielkopolski, Milena Dera
Ostrowska Jesień Biegowa - 5km OPEN
[acrobat]
2013-11-17
Ostrów Wielkopolski, Milena Dera
Ostrowska Jesień Biegowa - drużyny
[acrobat]
2013-11-17
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VIII
[word]
2013-11-17
Wodzisław Śląski, Pulsar Sport
VII Wodzisławski Półmaraton - 21.097km
[acrobat]
2013-11-17
Wodzisław Śląski, Pulsar Sport
VII Wodzisławski Półmaraton - 3.5km
[acrobat]
2013-11-17
Gniewkowo, Krzysztof Sosnowski
XIX Bieg Gniewkowski
[acrobat]
2013-11-16
Warszawa, Andrzej Ignatowicz
1 Klubowa Mila TTT
[acrobat]
2013-11-16
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-16
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Grand Prix Oświęcimia
[acrobat]
2013-11-16
Warszawa, Krzysztof Lisak
III Nocne Manewry SKPB
[acrobat]
2013-11-16
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupskie Dzikie Biegi
[acrobat]
2013-11-16
Wrocław, Dominik Krumin
XXIV Mały Maraton Złotnicki
[acrobat]
2013-11-15
Wrocław, Ultimasport
39 Bieg Uliczny o Puchar J.M.Rektora - kobiety
[acrobat]
2013-11-15
Wrocław, Ultimasport
39 Bieg Uliczny o Puchar J.M.Rektora - OPEN
[acrobat]
2013-11-15
Warszawa, Ryszard Woźniak
VIII Bieg o Puchar Rektora Politechniki Warszaw.
[excel]
2013-11-11
Oświęcim, Marian Bukowczan
11-tka na 11-go listopada - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
Bieg Gaz-System S.A. - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Ludwikowice Kłodzkie, Organizator
Bieg Niepodległości
[word]
2013-11-11
Oborniki, Ultima Sport
Bieg Niepodległości - Kategorie
[acrobat]
2013-11-11
Oborniki, Ultima Sport
Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Oborniki, Ultima Sport
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Goleniów, Organizator
Goleniowska Mila Niepodległości - Dzieci
[excel]
2013-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
Goleniowska Mila Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Brzeg, Czasomierzyk
III Brzeski Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2013-11-11
Brzeg, Czasomierzyk
III Brzeski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Jerzmanowa, Bogdan Kuliński
II Bieg Gęsi
[acrobat]
2013-11-11
Biały Kościół, Pulsar Sport
II Niepodległościowa Jedenastka - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Biały Kościół, Pulsar Sport
II Niepodległościowa Jedenastka - Małżeństwa
[acrobat]
2013-11-11
Biały Kościół, Pulsar Sport
II Niepodległościowa Jedenastka - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
I Bieg Niepodległości - Kategorie
[acrobat]
2013-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
I Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Rytro, Organizator
I Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Rytro, Organizator
I Bieg Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2013-11-11
Rytro, Organizator
I Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
I Bieg Niepodległości - WKB
[acrobat]
2013-11-11
Rydzyna, Organizator
I Rydzyński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
I Wolsztyński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2013-11-11
Luboń, Super Sport
Luboński Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Luboń, Super Sport
Luboński Bieg Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2013-11-11
Słupsk, DomTel-Sport - OPEN
Słupski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2013-11-11
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VII Bieg i V Marsz Niepodległości - OPEN, NW
[excel]
2013-11-11
Piła, Sławomir Marczewski
VII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Wrocław, Organizator
Wrocławski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Bydlin, Czesława Mentlewicz
XIX Bieg Szlakiem Walk Legionistów
[word]
2013-11-11
Łubianka, STS-TIMING
XVII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Krosno, Sławomir Kukulski
XVII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Gdynia, STS-TIMING
XVI Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2013-11-11
Gdynia, STS-TIMING
XVI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Warszawa, STS-TIMING
XXV Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Warszawa, STS-TIMING
XXV Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2013-11-11
Warszawa, Data Sport
XXV Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Warszawa, STS-TIMING
XXV Bieg Niepodległości - Wózki
[acrobat]
2013-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XX Bieg Niepodległości - 3km, 6km, NW
[word]
2013-11-11
Góra, Ryszard Wawer
XX Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Góra, Ryszard Wawer
XX Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XX Bieg Niepodległości - OPEN/Kategorie
[excel]
2013-11-11
Góra, Ryszard Wawer
XX Bieg Niepodległości - Powiat
[acrobat]
2013-11-10
Kościan, STS-TIMING
Bieg Coccodrillo - 6.5km
[acrobat]
2013-11-10
Kąty Wrocławskie, Jan Salewski
III Bieg Bystrzycki
[acrobat]
2013-11-10
Żagań, Karol Cząstka
II Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2013-11-10
Żagań, Karol Cząstka
II Bieg Niepodległości - mężczyźni
[acrobat]
2013-11-10
Kościan, STS-TIMING
IX Półmaraton Kościański -OPEN
[acrobat]
2013-11-10
Trzebnica, Pulsar Sport
I Mistrzostwa Trzebnicy w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2013-11-10
Trzebnica, Pulsar Sport
I Mistrzostwa Trzebnicy w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2013-11-10
Kielce, Data Sport
VI Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-10
Kielce, Data Sport
VI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-10
Jelenia Góra, Paulina Janik
XV Bieg Niepodległości
[word]
2013-11-10
Góra Kalwaria, Paweł Maciejewski
XXI Biegi Niepodległości - OPEN
[word]
2013-11-09
Gubin, Pulsar Sport
BiegmBoLubię BezGranic - OPEN
[acrobat]
2013-11-09
Sedranki k.Olecka, Marcin Brynda
I Leśny Cross Niepodległości
[word]
2013-11-09
Rzeszów, STS-TIMING
Rzeszowska Dycha - open
[acrobat]
2013-11-09
Sanok, Organizator
VII Bieg Sokoli - 2.5km
[word]
2013-11-09
Sanok, Organizator
VII Bieg Sokoli - 5km
[word]
2013-11-09
Radziechowy k.Żywca, Tomasz Pyzik
VI Maraton Beskidy - kategorie
[acrobat]
2013-11-09
Radziechowy k.Żywca, Tomasz Pyzik
VI Maraton Beskidy - Nordic Walking
[acrobat]
2013-11-09
Radziechowy k.Żywca, Tomasz Pyzik
VI Maraton Beskidy - OPEN
[acrobat]
2013-11-09
Białystok, Paweł Kalinowski
XIII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-09
Tczew, Jan Salewski
XXIII Bieg Sambora
[acrobat]
2013-11-09
Ustroń, Łukasz Kanafek
XXIV Bieg Legionów - Kategorie
[acrobat]
2013-11-09
Wrocław, Organizator
zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-08
Legnica, Pulsar Sport
Legnicki Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-08
Zakopane, Leszek Behounek
XXI Sztafetowy Bieg Niepodległości - drużyny
[word]
2013-11-03
Bydgoszcz, Piotr Książkiewicz
Bydgoszcz zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-03
Wodzisław Śląski, Zmierzymiczas.pl
II Półmaraton Baszta
[acrobat]
2013-11-03
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Myslowicka Liga Crossowa - punktowo
[word]
2013-11-03
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2013-11-03
Świdwin, Organizator
Świdwiński Test Coopera
[acrobat]
2013-11-03
Katowice, Mateusz Banaś
Test Coopera - OPEN
[acrobat]
2013-11-02
Poznań, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-02
Frydek-Mistek, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka - kategorie wiekowe
[acrobat]
2013-10-27
Chełmno, Ultimasport
33 Bieg Warciański - kategorie
[acrobat]
2013-10-27
Chełmno, Ultimasport
33 Bieg Warciański - kobiety
[acrobat]
2013-10-27
Chełmno, Ultimasport
33 Bieg Warciański - OPEN
[acrobat]
2013-10-27
Porażyn, Michał Sokół
Biegaj z Mapą
[acrobat]
2013-10-27
Bielsko - Biała, Organizator
Bieg Doliną Wapienicy - bieg 3
[excel]
2013-10-27
Bielsko - Biała, Organizator
Grand Prix Wapienicy
[excel]
2013-10-27
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-10-27
Łódź, INESSPORT
IV Półmaraton Szakala
[acrobat]
2013-10-27
Wrocław, D. Pilarz-Małkiewicz
I Grand Prix Parków Wrocławskich - kategorie
[acrobat]
2013-10-27
Wrocław, D. Pilarz-Małkiewicz
I Grand Prix Parków Wrocławskich - OPEN
[acrobat]
2013-10-27
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Jesienny Bieg po Nalewkę - kategorie
[excel]
2013-10-27
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Jesienny Bieg po Nalewkę - OPEN
[excel]
2013-10-27
Tczew, Jan Salewski
Nadwiślański Bieg Szlakiem Doliny Dolnej Wisły
[acrobat]
2013-10-27
Koszalin, Jakub Węsiora
Nocna Ściema - maraton
[acrobat]
2013-10-27
Koszalin, Jakub Węsiora
Nocna Ściema - maraton drużynowo
[acrobat]
2013-10-27
Koszalin, Jakub Węsiora
Nocna Ściema - półmaraton
[acrobat]
2013-10-27
Koszalin, Jakub Węsiora
Nocna Ściema - półmaraton drużynowo
[acrobat]
2013-10-27
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2013-10-27
Radom, DataSport
VIII Radomski Maraton Trzeźwości - maraton kobiety
[acrobat]
2013-10-27
Radom, DataSport
VIII Radomski Maraton Trzeźwości - maraton OPEN
[acrobat]
2013-10-27
Radom, DataSport
VIII Radomski Maraton Trzeźwości - minimarat. kob.
[acrobat]
2013-10-27
Radom, DataSport
VIII Radomski Maraton Trzeźwości - minimarat. OPEN
[acrobat]
2013-10-27
Radom, DataSport
VIII Radomski Maraton Trzeźwości - półmaraton kob.
[acrobat]
2013-10-27
Radom, DataSport
VIII Radomski Maraton Trzeźwości - półmaraton OPEN
[acrobat]
2013-10-27
Toruń, Datasport
XXXI Maraton Toruński - drużyny
[acrobat]
2013-10-27
Toruń, Datasport
XXXI Maraton Toruński - kategorie
[acrobat]
2013-10-27
Toruń, Datasport
XXXI Maraton Toruński - kobiety
[acrobat]
2013-10-27
Toruń, Datasport
XXXI Maraton Toruński - OPEN
[acrobat]
2013-10-27
Toruń, Datasport
XXXI Maraton Toruński - samorządowcy
[acrobat]
2013-10-27
Toruń, Datasport
XXXI Maraton Toruński - Toruń
[acrobat]
2013-10-27
Jawor, Bogusław Tomaszewski
X Memoriał Stefana Mielczarka - kategorie
[acrobat]
2013-10-27
Jawor, Bogusław Tomaszewski
X Memoriał Stefana Mielczarka - OPEN
[acrobat]
2013-10-26
Blizanów, Bogusław Maciejewski
29 Supermaraton Kalisia
[acrobat]
2013-10-26
Police, Organizator
35 Ćwierćmaraton Policki
[acrobat]
2013-10-26
Branice, Michał Łabus
Bieg Branicki
[word]
2013-10-26
Warszawa, organizator
Bieg Fair Play
[acrobat]
2013-10-26
Chorzów, organizator
Bieg Halloween
[acrobat]
2013-10-26
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-10-26
Brzesko, Datasport
II Bieg Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych - 11.5km
[acrobat]
2013-10-26
Brzesko, Datasport
II Bieg Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych - 5km
[acrobat]
2013-10-26
Brzesko, Datasport
II Bieg Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych - NW
[acrobat]
2013-10-26
Tuchola, Jan Salewski
IV Bieg św. Huberta - BIEG
[acrobat]
2013-10-26
Tuchola, Jan Salewski
IV Bieg św. Huberta - Nordic Walking
[acrobat]
2013-10-26
Kolbudy, Elektroniczne Zapisy
Kolbudzka 10
[acrobat]
2013-10-26
Szczecin, Małgorzata Szczuko
Nocne Bieganie na Stadionie - kobiety
[acrobat]
2013-10-26
Szczecin, Małgorzata Szczuko
Nocne Bieganie na Stadionie - mężczyźni
[acrobat]
2013-10-26
Wrocław, Datasport
Olimpijska Szóstka - kategorie
[acrobat]
2013-10-26
Wrocław, Datasport
Olimpijska Szóstka - kobiety
[acrobat]
2013-10-26
Wrocław, Datasport
Olimpijska Szóstka - OPEN
[acrobat]
2013-10-26
Stara Miłosna, Jarosław Żórawski
X Maraton Stara Miłosna
[excel]
2013-10-20
Toruń, Bartek Mechliński
Barbarkowy Bieg Przełajowy
[acrobat]
2013-10-20
Stare Budkowice, Sebastian Kozioł
Bieg Budkowicki
[word]
2013-10-20
Szamotuły, DataSport
III Samsung półmaraton - kobiety
[acrobat]
2013-10-20
Szamotuły, DataSport
III Samsung półmaraton - OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Szamotuły, DataSport
III Samsung półmaraton - Powiat
[acrobat]
2013-10-20
Szamotuły, DataSport
III Samsung półmaraton - Samsung
[acrobat]
2013-10-20
Szamotuły, DataSport
III Samsung półmaraton - wózki
[acrobat]
2013-10-20
Dąbrowa Górnicza, Jan Pinkosz
II Cross Czwórki
[acrobat]
2013-10-20
Kielce, Michał Cichoński
II Kielecka Dycha
[acrobat]
2013-10-20
Złoty Potok, Rafał Kozik
IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Nordic Walking
[word]
2013-10-20
Lewin Brzeski, Organizator
I Otwarty Bieg Uliczny Lewin Biega
[acrobat]
2013-10-20
Opalenica, Rafał Grabski
Jesienne Otwarte Mistrzostwa Opalenicy w...
[acrobat]
2013-10-20
Katowice, STS-Timing
Maraton Kukuczki - maraton
[acrobat]
2013-10-20
Katowice, STS-Timing
Maraton Kukuczki - półmaraton
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 10 km kobiety
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 10 km Nordic Walking
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 10 km OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 3 km kobiety
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 3 km Nordic Walking
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 3 km OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - kategorie
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - półmaraton kobiety
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - półmaraton OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Bydgoszcz, DomTel Sport Timing
Półmaraton Bydgoski - 6km
[acrobat]
2013-10-20
Bydgoszcz, DomTel Sport Timing
Półmaraton Bydgoski - półmaraton
[acrobat]
2013-10-20
Warszawa, ChronoSports
Przegonić Raka
[acrobat]
2013-10-20
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VII
[word]
2013-10-20
Uniejów, DataSport
VII Bieg do Gorących Źródeł - abstynenci
[acrobat]
2013-10-20
Uniejów, DataSport
VII Bieg do Gorących Źródeł - kategorie
[acrobat]
2013-10-20
Uniejów, DataSport
VII Bieg do Gorących Źródeł - kobiety
[acrobat]
2013-10-20
Uniejów, DataSport
VII Bieg do Gorących Źródeł - mieszkańcy Uniejowa
[acrobat]
2013-10-20
Uniejów, DataSport
VII Bieg do Gorących Źródeł - OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Warszawa, DataSport
VI Praska Dycha - drużyny
[acrobat]
2013-10-20
Warszawa, DataSport
VI Praska Dycha - kategorie
[acrobat]
2013-10-20
Warszawa, DataSport
VI Praska Dycha - kobiety
[acrobat]
2013-10-20
Warszawa, DataSport
VI Praska Dycha - OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Lubin, Marek Dłubała
XXVIII Bieg Barbórkowy o Lampkę G. - OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Kraków, Organizator
Z Biegiem Wisły
[excel]
2013-10-19
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-10-19
Poznań, Krzysztof Kubiak
III Bieg Papieski
[acrobat]
2013-10-19
Puszcza Kampinowska, ChronoSports
II Maraton Kampinoski
[acrobat]
2013-10-19
Góra św.Anny, Ultimasport
IV Cross Góry św. Anny - kategorie
[acrobat]
2013-10-19
Góra św.Anny, Ultimasport
IV Cross Góry św. Anny - Nordic Walking
[acrobat]
2013-10-19
Góra św.Anny, Ultimasport
IV Cross Góry św. Anny - OPEN
[acrobat]
2013-10-19
Oława, zmierzymyczas.pl
I Dolnośląski Bieg po zdrowie dla chorych na raka
[acrobat]
2013-10-19
Mysłowice, Wiesław Ziarko
Memoriał Jerzego Chromika
[excel]
2013-10-19
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupskie Dzikie Biegi
[acrobat]
2013-10-19
Lipinki, Mateusz Golonka
VII Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego
[acrobat]
2013-10-19
Zakopane, Piotr Kozak
VI Alpin Sport Tatrzański
[excel]
2013-10-19
Katowice, STS-Timing
VI Mistrzostwa Polski w biegu 24-godzinnym
[acrobat]
2013-10-19
Soczewka, Ultimasport
XXXIII Bieg Soczewka z BOP - drużyny
[acrobat]
2013-10-19
Soczewka, Ultimasport
XXXIII Bieg Soczewka z BOP - kategorie
[acrobat]
2013-10-19
Soczewka, Ultimasport
XXXIII Bieg Soczewka z BOP - kobiety
[acrobat]
2013-10-19
Soczewka, Ultimasport
XXXIII Bieg Soczewka z BOP - OPEN
[acrobat]
2013-10-19
Władysławowo, Marcin Hintzke
X Biegi Uliczne - kategorie
[word]
2013-10-19
Władysławowo, Marcin Hintzke
X Biegi Uliczne - OPEN
[word]
2013-10-19
Przyjaźń, Krzysztof Walczak
Żukowska 15
[acrobat]
2013-10-16
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-10-13
Poznań, STS-Timing
14 Poznań Maraton
[acrobat]
2013-10-13
Chorzów, Organizator
42. Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2013-10-13
Pionki, Piotr Popis
GP Pionek - bieg 3
[excel]
2013-10-13
Pionki, Piotr P.
GP Pionek - klasyfikacja po 3 biegach
[excel]
2013-10-13
Płock, DomTel Sport Timing
II Tumska Dycha
[acrobat]
2013-10-13
Płock, DomTel Sport Timing
II Tumska Dycha - MP Kobiet
[acrobat]
2013-10-13
Karwiny, Elektroniczne Zapisy
Karwiny biegają
[acrobat]
2013-10-13
Żory, DataSport
VI Żorski Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2013-10-13
Żory, DataSport
VI Żorski Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2013-10-13
Żory, DataSport
VI Żorski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-10-13
Warszawa, DataSport
Wybiegaj Sprawność - kobiety
[acrobat]
2013-10-13
Warszawa, DataSport
Wybiegaj Sprawność - OPEN
[acrobat]
2013-10-13
Dzięgielów, Mielke Raphael
XIII Bieg o Złoty Dzięgiel
[excel]
2013-10-13
Włodawa, Organizator
XIV Bieg Sobiborski
[acrobat]
2013-10-13
Tarnów, Adam Winczura
XXII Tarnowski Bieg Leliwitów - 10km
[acrobat]
2013-10-13
Tarnów, Adam Winczura
XXII Tarnowski Bieg Leliwitów - 2.5km
[acrobat]
2013-10-13
Ostromecko, Bartek Mechliński
XXVI Bieg Uliczny
[acrobat]
2013-10-13
Baranów Sandomierski, Michał Biały
XXXV Bieg Nadwiślański
[acrobat]
2013-10-12
Porąbka k.Bielska-Bi, Organizator
Bieg Przełajowy Groń
[excel]
2013-10-12
Rędzina k.Lublińca, Zmierzymiczas.pl
Bieg Sylwana
[acrobat]
2013-10-12
Kozienice, Organizator
Energetyczna Dycha - kategorie
[acrobat]
2013-10-12
Kozienice, Organizator
Energetyczna Dycha - kobiety
[acrobat]
2013-10-12
Kozienice, Organizator
Energetyczna Dycha - OPEN
[acrobat]
2013-10-12
Świeradów-Zdrój, Pro-Run
Górska Dziesiątka w Świeradowie
[acrobat]
2013-10-12
Dębieca, Konrad Pociask
Grand Prix Dębicy 2013 w Teście Coopera - VI
[acrobat]
2013-10-12
Leśniewo k.Pucka, Teresa Jaskułka
Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2013-10-12
Częstochowa, Rafał Kozik
III Jurajski Puchar w Nordic Walking
[word]
2013-10-12
Ruciane Nida, inesSport
I Półmaraton Nida
[acrobat]
2013-10-12
Toruń, Bartłomiej Mechliński
Jesienny Test Copera
[acrobat]
2013-10-12
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
Puchar Siemianowic Śląskich w Biathlonie Letnim
[excel]
2013-10-12
Sobótka, DataSport
Sobótczańska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2013-10-12
Sobótka, DataSport
Sobótczańska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2013-10-12
Sobótka, DataSport
Sobótczańska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-10-12
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
V Bieg pod Bursztynową Komnatę
[acrobat]
2013-10-12
Poznań, DataSport
XIII Bieg Maltański
[acrobat]
2013-10-12
Kraków, Organizator
XIX Bieg Memoriałowy im. Bogdana Włosika
[excel]
2013-10-12
Kościerzyna, Elektroniczne Zapisy
XIX Kościerskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2013-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XI Bieg Przewietrz się na Olimpijskim - kategorie
[acrobat]
2013-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XI Bieg Przewietrz się na Olimpijskim - kobiety
[acrobat]
2013-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XI Bieg Przewietrz się na Olimpijskim - Nordic W.
[acrobat]
2013-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XI Bieg Przewietrz się na Olimpijskim - OPEN
[acrobat]
2013-10-12
Poznań, DataSport
XXXI Bieg Przemysła
[acrobat]
2013-10-09
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2013-10-08
Wydminy k.Giżycka, Organizator
Trzy Noce w Biegu
[excel]
2013-10-08
Warszawa, Organizator
Warsaw Track Cup
[acrobat]
2013-10-06
Kalisz, Organizator
33 Bieg Uliczny Ptolemeusza
[acrobat]
2013-10-06
Rybnik, Organizator
9. Jesienny Cross ERBUD-u
[acrobat]
2013-10-06
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Gdański, Organizator
Bieg po Twierdzy - kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Gdański, Organizator
Bieg po Twierdzy - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Gdański, Organizator
Bieg po Twierdzy - mężczyźni
[acrobat]
2013-10-06
Gdański, Organizator
Bieg po Twierdzy - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Gdańsk, Organizator
CRSS Górska Połówka
[excel]
2013-10-06
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Dycha Spadających Liści - Nordic Walking
[acrobat]
2013-10-06
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Dycha Spadających Liści - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Pniewy k.Poznania, pulsarsport.pl
III Bieg Papieski po Szpik - 10km
[acrobat]
2013-10-06
Pniewy k.Poznania, pulsarsport.pl
III Bieg Papieski po Szpik - 5km
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - Gmina
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - OSP
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - PSP
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - PSP kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Starachowice, Organizator
II Bieg Uliczny Mania Biegania - kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Starachowice, Organizator
II Bieg Uliczny Mania Biegania - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Susk Stary, Organizator
I Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920
[acrobat]
2013-10-06
Poznań, Organizator
I Półmaraton Doliną Samy - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Poznań, Organizator
I Półmaraton Doliną Samy - mężczyźni
[acrobat]
2013-10-06
Legnica, Organizator
Półmaraton Legnica - kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Legnica, Organizator
Półmaraton Legnica - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Legnica, Organizator
Półmaraton Legnica - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Poznań, Organizator
Pyrlandzka Dycha - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Poznań, Organizator
Pyrlandzka Dycha - mężczyźni
[acrobat]
2013-10-06
Poznań, Organizator
Pyrlandzka Dycha - młodzież
[acrobat]
2013-10-06
Wrocław, Andrzej Cymanek
VII Osobowicka Ósemka
[excel]
2013-10-06
Wrocław, Organizator
VI Bieg Energetyka
[word]
2013-10-06
Nowy Sącz, Ultimasport
V Sądecka Dycha o Puchar Newagu - kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Nowy Sącz, Ultimasport
V Sądecka Dycha o Puchar Newagu - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Nowy Sącz, Ultimasport
V Sądecka Dycha o Puchar Newagu - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Białystok, Organizator
XIV Bieg Godzinny
[acrobat]
2013-10-06
Parzymiechy, Organizator
XXXV Trzeźwościowy Bieg Jesienny - NW
[acrobat]
2013-10-06
Parzymiechy, Organizator
XXXV Trzeźwościowy Bieg Jesienny - OPEN
[acrobat]
2013-10-05
Starogard Gdański, Jan Salewski
22 Bieg Kociewski
[acrobat]
2013-10-05
Gliwice, Datasport
Bieg Charytatywny - kobiety
[acrobat]
2013-10-05
Gliwice, Datasport
Bieg Charytatywny - NW
[acrobat]
2013-10-05
Gliwice, Datasport
Bieg Charytatywny - OPEN
[acrobat]
2013-10-05
Olsztyn, Organizator
Bieg Europejski w Olsztynie
[acrobat]
2013-10-05
Lwówek Wlkp., Organizator
III Lwówecka Dziesiątka - Grand Prix
[acrobat]
2013-10-05
Lwówek Wlkp., Organizator
III Lwówecka Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-10-05
Lidzbark Warmiński k, Organizator
II Lidzbarski Bieg Przełajowy - kategorie
[word]
2013-10-05
Lidzbark Warmiński k, Organizator
II Lidzbarski Bieg Przełajowy - OPEN
[word]
2013-10-05
Bielawa, Paulina Wojtanowska
II Memoriału im. Michała Wojtanowskiego
[word]
2013-10-05
Hajnówka, Pulsar Sport
IV Hajnowska Dwunastka - kobiety
[acrobat]
2013-10-05
Hajnówka, Pulsar Sport
IV Hajnowska Dwunastka - OPEN
[acrobat]
2013-10-05
Rawicz, Organizator
IV Rawicki Półmaraton Złota Setka
[acrobat]
2013-10-05
Wrocław, Organizator
I Bieg Fair Play
[acrobat]
2013-10-05
Straszyn k.Gdańska, Organizator
Jesienny III Bieg Doliną Raduni
[acrobat]
2013-10-05
Zawoja, Organizator
Memoriał Wojtka Kozuba - kobiety
[acrobat]
2013-10-05
Zawoja, Organizator
Memoriał Wojtka Kozuba - mężczyźni
[acrobat]
2013-10-05
Szklarska Poręba, Domtel-Sport
Mistrzostwa Świata w Nordic Walking-10km
[acrobat]
2013-10-05
Szklarska Poręba, Domtel-Sport
Mistrzostwa Świata w Nordic Walking-cross
[acrobat]
2013-10-05
Szklarska Poręba, Domtel-Sport
Mistrzostwa Świata w Nordic Walking-Sprint
[acrobat]
2013-10-05
Mysłowice, Organizator
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2013-10-05
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 5 biegach
[acrobat]
2013-10-05
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 5 biegach kobiety
[acrobat]
2013-10-05
Warszawa, Datasport
Rat Race - drużynowo
[acrobat]
2013-10-05
Warszawa, Datasport
Rat Race - kobiety
[acrobat]
2013-10-05
Warszawa, Datasport
Rat Race - mężczyźni
[acrobat]
2013-10-05
Kock, Organizator
XIX Bieg Pamięci Generała Kleeberga
[word]
2013-10-05
Warszawa, Organizator
XL Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej - 100km
[acrobat]
2013-10-05
Warszawa, Organizator
XL Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej - 50km
[acrobat]
2013-10-05
Warszawa, Organizator
XL Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej - 75km
[acrobat]
2013-10-05
Warszawa, Organizator
XL Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej - rekordy
[acrobat]
2013-10-05
Skrwilno, Organizator
XVIII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2013-10-05
Turew k.Kościana, Organizator
XXVIII Biegi im. Dezyderego Chłapowskiego
[acrobat]
2013-10-05
Żywiec, Jadwiga Gołuch-Kania
Jesienny Festiwal Biegowy - 5km
[acrobat]
2013-10-05
Żywiec, Jadwiga Gołuch-Kania
Jesienny Festiwal Biegowy - OPEN
[acrobat]
2013-10-04
Kokotek, datasport
17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa -mundurowi 10km
[acrobat]
2013-10-04
Kokotek, datasport
17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa -mundurowi 5km
[acrobat]
2013-10-04
Kokotek, datasport
17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - cywile 10km
[acrobat]
2013-10-04
Kokotek, datasport
17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - cywile 5km
[acrobat]
2013-10-04
Kokotek, datasport
17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - drużynowo
[acrobat]
2013-10-04
Kokotek, datasport
17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - wózki
[acrobat]
2013-10-04
Świerzawa, Organizator
I Kaczawska Wyrypa - 100km
[acrobat]
2013-10-04
Świerzawa, Organizator
I Kaczawska Wyrypa - 150km
[acrobat]
2013-10-04
Świerzawa, Organizator
I Kaczawska Wyrypa - 50km
[acrobat]
2013-10-04
Mielec, Organizator
XIX Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Mielca
[acrobat]
2013-10-03
Gryfino, DomTel Sport Timing
XXXVIII Bieg Transgraniczny
[acrobat]
2013-10-03
Hutki - Kanki, Marcin Brynda
X Mistrzostwa Policji w Biegu Przełaj. - drużyny
[acrobat]
2013-10-03
Hutki - Kanki, Marcin Brynda
X Mistrzostwa Policji w Biegu Przełaj. - kobiety
[acrobat]
2013-10-03
Hutki - Kanki, Marcin Brynda
X Mistrzostwa Policji w Biegu Przełaj. - mężczyźni
[acrobat]
2013-09-29
Warszawa, STS-Timing
35. PZU Maraton Warszawski - handbike (H1)
[acrobat]
2013-09-29
Warszawa, STS-Timing
35. PZU Maraton Warszawski - handbike (H2+H3+H4)
[acrobat]
2013-09-29
Warszawa, STS-Timing
35 PZU Maraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2013-09-29
Warszawa, STS-Timing
35. PZU Maraton Warszawski - rolkarze
[acrobat]
2013-09-29
Cieszyn, Organizator
42. Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2013-09-29
Kutno, DomTel Sport Timing
Biegaj z nami w Kutnie - kobiety
[acrobat]
2013-09-29
Kutno, DomTel Sport Timing
Biegaj z nami w Kutnie - mężczyźni
[acrobat]
2013-09-29
Jelcz-Laskowice, Arkadiusz Tołłoczko
Biegi Harcownika
[acrobat]
2013-09-29
Wrocław, Ewa Mróz
Bieg dla Kobiet
[acrobat]
2013-09-29
Warszawa, STS-Timing
Bieg na Piątkę
[acrobat]
2013-09-29
Łódź, Organizator
II Cross Skauta
[acrobat]
2013-09-29
Bielsko - Biała, VolaTiming
IV Bieg Górski na Magurkę - kategorie
[acrobat]
2013-09-29
Bielsko - Biała, VolaTiming
IV Bieg Górski na Magurkę - OPEN
[acrobat]
2013-09-29
Zawadzkie, Tomasz Konfederak
I Cross Doliny Małej Panwi
[acrobat]
2013-09-29
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
Piekarski Festiwal Nordic Walking
[word]
2013-09-29
Piotrków Trybunalski, Pulsar Sport
Trybunalski Bieg z OSiR-em - kobiety
[acrobat]
2013-09-29
Piotrków Trybunalski, Pulsar Sport
Trybunalski Bieg z OSiR-em - mieszkańcy Piotrkowa
[acrobat]
2013-09-29
Piotrków Trybunalski, Pulsar Sport
Trybunalski Bieg z OSiR-em - OPEN
[acrobat]
2013-09-29
Knurów, Hieronim Olejniczak
XXI Bieg Uliczny w Knurowie - kategorie
[acrobat]
2013-09-29
Knurów, Hieronim Olejniczak
XXI Bieg Uliczny w Knurowie - kobiety
[acrobat]
2013-09-29
Knurów, Hieronim Olejniczak
XXI Bieg Uliczny w Knurowie - OPEN
[acrobat]
2013-09-28
Barcin, ProTimer
Barcin Biega
[acrobat]
2013-09-28
Kraków, Organizator
Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich
[excel]
2013-09-28
Pilchowice, Tomasz Pyzik
III Bieg im.Ks.Konstantego Damrota
[word]
2013-09-28
Mieroszów, Organizator
II Maraton Górski Zielone Sudety
[acrobat]
2013-09-28
Skierniewice, Organizator
I Bieg Leśnika - kobiety
[acrobat]
2013-09-28
Skierniewice, Organizator
I Bieg Leśnika - mężczyźni
[acrobat]
2013-09-28
Kliniska Wielkie, ElektroniczneZapisy
Maraton Puszczy Goleniowskiej - 10km
[acrobat]
2013-09-28
Kliniska Wielkie, ElektroniczneZapisy
Maraton Puszczy Goleniowskiej - 21km
[acrobat]
2013-09-28
Kliniska Wielkie, ElektroniczneZapisy
Maraton Puszczy Goleniowskiej - 42km
[acrobat]
2013-09-28
Radom, DomTel
Mistrzostwa Polski Młodzików w LA
[acrobat]
2013-09-28
Sławno, Organizator
Puchar Pomorza w Nordic Walking 7/2013 - 10km
[acrobat]
2013-09-28
Sławno, Organizator
Puchar Pomorza w Nordic Walking 7/2013 - 5km
[acrobat]
2013-09-28
Zabrzeg, Organizator
VII Memoriał Henryka Puzonia - gimnazjum
[acrobat]
2013-09-28
Zabrzeg, Organizator
VII Memoriał Henryka Puzonia - OPEN
[acrobat]
2013-09-28
Zabrzeg, Organizator
VII Memoriał Henryka Puzonia - szkoły podstawowe
[acrobat]
2013-09-28
Popowo, Janusz Krause
VI Bieg Rolnika
[excel]
2013-09-28
Prabuty, Jan Salewski
V Biegi Uliczne Liwa Cup
[acrobat]
2013-09-28
Mikołów, Piotr Kozak
XI Mikołowski Bieg Uliczny
[excel]
2013-09-27
Bielsko-Biała, datasport.pl
Beskidy Ultra Trail - 150km
[acrobat]
2013-09-27
Bielsko-Biała, datasport.pl
Beskidy Ultra Trail - 220km
[acrobat]
2013-09-27
Bielsko-Biała, datasport.pl
Beskidy Ultra Trail - 55km
[acrobat]
2013-09-27
Bielsko-Biała, datasport.pl
Beskidy Ultra Trail - 85km
[acrobat]
2013-09-27
Miasteczko Krajeńsk., Marcin Starszak
IV Bieg Uliczny im. kmdra Bolesława Romanowskiego
[word]
2013-09-26
Warszewice k.Łubiank, Organizator
Grand Prix – Łubianka Cross
[excel]
2013-09-25
Warszawa, Organizator
Szybki Mózg E5
[acrobat]
2013-09-22
Bytom, organizator
5 Bytomski Półmaraton - 10km
[acrobat]
2013-09-22
Bytom, organizator
5 Bytomski Półmaraton - półmaraton
[acrobat]
2013-09-22
Białystok, Datasport
Białystok Biega - 10km kategorie
[acrobat]
2013-09-22
Białystok, Datasport
Białystok Biega - 10km kobiety
[acrobat]
2013-09-22
Białystok, Datasport
Białystok Biega - 10km OPEN
[acrobat]
2013-09-22
Białystok, Datasport
Białystok Biega - 5km kobiety
[acrobat]
2013-09-22
Białystok, Datasport
Białystok Biega - 5km OPEN
[acrobat]
2013-09-22
Starogard Gdański, Dawid Burczyk
Bieg Grodzisko Cross
[excel]
2013-09-22
Poznań, PlusTiming
Bieg z klasą - 10.5km
[acrobat]
2013-09-22
Poznań, PlusTiming
Bieg z klasą - 5.5km
[acrobat]
2013-09-22
Leśnictwo Kępino, Organizator
Crossowa Darża
[excel]
2013-09-22
Kozłów Biskupi, Józef Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego Nordic Walking
[word]
2013-09-22
Szczecin, Magda Kasprzak
III Bieg Górski na K2
[acrobat]
2013-09-22
Poczesna , Marek Dors
III Jurajski Puchar w Nordic Walking - VII runda
[acrobat]
2013-09-22
Orzesze, ChronoSports
II Orzeski Bieg Uliczny
[acrobat]
2013-09-22
Piwniczna-Zdrój, Organizator
I Bieg Górski z cyklu Bieg Popradzki - kobiety
[acrobat]
2013-09-22
Piwniczna-Zdrój, Organizator
I Bieg Górski z cyklu Bieg Popradzki - mężczyźni
[acrobat]
2013-09-22
Wrocław, D. Pilarz-Małkiewicz
I Grand Prix Parków Wrocławskich
[acrobat]
2013-09-22
Kluczbork, UltimaSport
I Kluczborskie Biegi Przełajowe - 10km
[acrobat]
2013-09-22
Kluczbork, UltimaSport
I Kluczborskie Biegi Przełajowe - 10km kategorie
[acrobat]
2013-09-22
Kluczbork, UltimaSport
I Kluczborskie Biegi Przełajowe - 5km
[acrobat]
2013-09-22
Zapowiednik, Piotr Fiłonowicz
I Maraton Fundacji DASZRADE w Zapowiedniku
[acrobat]
2013-09-22
Pułtusk, Ultimasport
I Pułtuski Bieg Mateuszowy - 10km
[acrobat]
2013-09-22
Pułtusk, Ultimasport
I Pułtuski Bieg Mateuszowy - 5km
[acrobat]
2013-09-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
Jastrzębska Dziesiątka - Jastrzębie kobiety
[acrobat]
2013-09-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
Jastrzębska Dziesiątka - Jastrzębie mężczyźni
[acrobat]
2013-09-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
Jastrzębska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2013-09-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
Jastrzębska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2013-09-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
Jastrzębska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-09-22
Kleszczów, inesSport
Kleszczów na Piątkę
[acrobat]
2013-09-22
Myszków, czasomierzyk
Myszkowska Ósemka - dzieci
[acrobat]
2013-09-22
Myszków, czasomierzyk
Myszkowska Ósemka - OPEN
[acrobat]
2013-09-22
Tychy, Artur Rosiński
Nakręć Misia - 10km
[acrobat]
2013-09-22
Tychy, Artur Rosiński
Nakręć Misia - 5km
[acrobat]
2013-09-22
Tychy, Artur Rosiński
Nakręć Misia - Nordic Walking
[acrobat]
2013-09-22
Ostrowiec Św., Organizator
Ostrowiec Biega
[acrobat]
2013-09-22
Lublin, STS-Timing
Pierwsza Dycha do Maratonu
[acrobat]
2013-09-22
Skawina, datasport.pl
Pokonaj FOCHA Trójbój - Fochathlon
[acrobat]
2013-09-22
Elbląg, Jan Salewski
Półmaraton Bażant
[acrobat]
2013-09-22
Strzelin, DomTel-Sport
Strzelińska Dziesiątka
[acrobat]
2013-09-22
Dolina Będkowska, PulsarSport
VII Bieg po Dolinie Będkowskiej
[acrobat]
2013-09-22
Włocławek, Daniel Tarczyński
Vladislavia Cross
[acrobat]
2013-09-22
Adamów, Paweł Młodzikowski
V Adamowska Dziesiątka
[acrobat]
2013-09-22
Busko Zdrój, Zdzisław Perepeczko
XII Bieg Zdrojowy
[excel]
2013-09-22
Dukla k.Krosna, Organizator
XIV Bieg Górski Na Cergową - kobiety
[excel]
2013-09-22
Dukla k.Krosna, Organizator
XIV Bieg Górski Na Cergową - mężczyźni
[excel]
2013-09-22
Twardogóra, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego - 10km
[acrobat]
2013-09-22
Twardogóra, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego - 5km
[acrobat]
2013-09-22
Zbąszyń, Rafał Gołek
XXVI Bieg Zbąskich - kategorie
[acrobat]
2013-09-22
Zbąszyń, Rafał Gołek
XXVI Bieg Zbąskich - OPEN
[acrobat]
2013-09-22
Zbąszyń, Rafał Gołek
XXVI Bieg Zbąskich - wózki
[acrobat]
2013-09-22
Łowicz, Krzysztof Borys
XXXII Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2013-09-22
Wrocław, Jacek Urbanowicz
Żebyś biegał na cały ROCK! - etap 3
[acrobat]
2013-09-22
Mykanów k.Częstochow, Organizator
I Cross Zapaleńców
[word]
2013-09-22
Przytoczna, Organizator
XXX Jubileuszowy Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera
[acrobat]
2013-09-21
Płoty, Przemysław Nowicki
17. Bieg Uliczny o Sztachetkę
[acrobat]
2013-09-21
Grudziądz, Domtel-Sport
32 Biegi im. Bronisława Malinowskiego - nw
[acrobat]
2013-09-21
Grudziądz, Domtel-Sport
32 Biegi im. Bronisława Malinowskiego - OPEN
[acrobat]
2013-09-21
Malanów k.Turku, Organizator
8. Biegi uliczne Malanowska Jesień - kobiety
[acrobat]
2013-09-21
Dzięgielów k.Cieszyn, Organizator
Beskidzka 160 Na Raty
[acrobat]
2013-09-21
Komorniki, Organizator
Bieg dzieci z okazji 12 urodzin Auchan Komorniki
[acrobat]
2013-09-21
Zabrze, Dorota Wawrzynek
Bieg Jesieni
[word]
2013-09-21
Chorzów, August Jakubik
Bieg Równonocny
[word]
2013-09-21
Wodzisław Śląski, Adam Mokry
Cross Błękitna Wstęga Balatonu
[acrobat]
2013-09-21
Wrocław, Organizator
FruitRun
[acrobat]
2013-09-21
Grójec, good time
III Grójecki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-09-21
Grójec, good time
III Grójecki Bieg Uliczny - rolki
[acrobat]
2013-09-21
Brzoza, sts-timing
IV Bieg Trzeźwości - nordic walking
[acrobat]
2013-09-21
Brzoza, sts-timing
IV Bieg Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2013-09-21
Brzoza, STS-Timing
IV Bieg Trzeźwości - służby mundurowe
[acrobat]
2013-09-21
Lipka, Sławomir Marczewski
I Bieg Leśne Dukty
[acrobat]
2013-09-21
Mysłowice, Tomasz Katan
I Otwarte Mistrzostwa Mysłowic
[excel]
2013-09-21
Kleszczewo, PlusTiming
Kleszczewska Szybka Piątka
[acrobat]
2013-09-21
Lądek Zdrój, Organizator
Lądek Trail 2013
[excel]
2013-09-21
Wdzydze, Jan Salewski
Półmaraton Stolema
[acrobat]
2013-09-21
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera - 4 Pory Roku
[word]
2013-09-21
Warszawa, Organizator
VI Bieg Rotmistrza Pileckiego - dzieci
[acrobat]
2013-09-21
Warszawa, Organizator
VI Bieg Rotmistrza Pileckiego - OPEN
[acrobat]
2013-09-21
Toruń, STS-Timing
VI Gotyk Duathlon
[acrobat]
2013-09-21
Lubsko, Maria Łaskarzewska
VI Maraton Lubski
[acrobat]
2013-09-21
Wysoka, Marcin Starszak
VI Wysocki Bieg Uliczny im. Powstańców Wlkp.
[acrobat]
2013-09-21
Sieroszewice, Marta Szczypkowska
V Bieg o Puchar Wójta Gminy
[excel]
2013-09-21
Wąbrzeźno, Organizator
Wąbrzeska Piątka - NW 10km
[acrobat]
2013-09-21
Wąbrzeźno, Organizator
Wąbrzeska Piątka - NW 5km
[acrobat]
2013-09-21
Wąbrzeźno, Organizator
Wąbrzeska Piątka - OPEN
[acrobat]
2013-09-21
Gołdap, datasport.pl
XXI Cross Gołdapski - kategorie
[acrobat]
2013-09-21
Gołdap, datasport.pl
XXI Cross Gołdapski - OPEN
[acrobat]
2013-09-21
Oleśnica, Hieronim Olejniczak
XXVIX Bieg Uliczny o Memoriał B.Psujka - kategorie
[acrobat]
2013-09-21
Oleśnica, Hieronim Olejniczak
XXVIX Bieg Uliczny o Memoriał B.Psujka - kobiety
[acrobat]
2013-09-21
Oleśnica, Hieronim Olejniczak
XXVIX Bieg Uliczny o Memoriał B.Psujka - OPEN
[acrobat]
2013-09-21
Malanów k.Turku, Organizator
8. Biegi uliczne Malanowska Jesień - mężczyźni
[acrobat]
2013-09-21
Opoczno, Jacek Kaczmarczyk
Bieg Miejski Opoczno Biega
[word]
2013-09-21
Zawoja k.Nowego Targ, Organizator
Chaszczok - Bieg na Babią Górę
[acrobat]
2013-09-21
Stargard Szczeciński, Organizator
Grand Prix Stargardu - biegacze
[acrobat]
2013-09-21
Stargard Szczeciński, Organizator
Grand Prix Stargardu - nordic walking
[acrobat]
2013-09-21
Głuchołazy, pulsar sport
XI Bieg Uliczny Służb Mundurowych - cywile
[acrobat]
2013-09-21
Głuchołazy, pulsar sport
XI Bieg Uliczny Służb Mundurowych - OPEN
[acrobat]
2013-09-21
Głuchołazy, pulsar sport
XI Bieg Uliczny Służb Mundurowych - policja
[acrobat]
2013-09-21
Głuchołazy, pulsar sport
XI Bieg Uliczny Służb Mundurowych - sł. więzienna
[acrobat]
2013-09-21
Głuchołazy, pulsar sport
XI Bieg Uliczny Służb Mundurowych - st. graniczna
[acrobat]
2013-09-21
Głuchołazy, pulsar sport
XI Bieg Uliczny Służb Mundurowych - st. pożarna
[acrobat]
2013-09-21
Głuchołazy, pulsar sport
XI Bieg Uliczny Służb Mundurowych - vip
[acrobat]
2013-09-21
Głuchołazy, pulsar sport
XI Bieg Uliczny Służb Mundurowych - wojsko
[acrobat]
2013-09-21
Sierpc, Organizator
XVI Sierpecki Minimaraton - drużyny
[acrobat]
2013-09-21
Sierpc, Organizator
XVI Sierpecki Minimaraton - OPEN
[acrobat]
2013-09-21
Gołdap, datasport.pl
XXI Cross Gołdapski - kobiety
[acrobat]
2013-09-19
Łódź, Łukasz Charuba
Zorientuj się na Łódź - Park na Zdrowiu
[acrobat]
2013-09-18
Częstochowa, Organizator
24 Złota Mila Częstochowy
[excel]
2013-09-18
Szczecin, Hubert Świerczyński
Szczecińska Dobranocka 2
[word]
2013-09-15
Komorniki k.Poznania, plus-timing.pl
2. Bieg Libra - Biegaj z nami
[acrobat]
2013-09-15
Płock, STS-Timing
2 Półmaraton Dwóch Mostów - OPEN
[acrobat]
2013-09-15
Tarczyn, DataSport
3 Sante Tarczyn Półmaraton - Bieg Rodzinny kobiety
[acrobat]
2013-09-15
Tarczyn, DataSport
3 Sante Tarczyn Półmaraton - Bieg Rodzinny OPEN
[acrobat]
2013-09-15
Tarczyn, DataSport
3 Sante Tarczyn Półmaraton - gmina
[acrobat]
2013-09-15
Tarczyn, DataSport
3 Sante Tarczyn Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2013-09-15
Tarczyn, DataSport
3 Sante Tarczyn Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2013-09-15
Tarczyn, DataSport
3 Sante Tarczyn Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2013-09-15
Warszawa, Adrian Zdziechowicz
Bemowski Bieg Przyjaźni
[acrobat]
2013-09-15
Łódź, Organizator
Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
[acrobat]
2013-09-15
Kraków, STS-Timing
Business Run - Katowice
[acrobat]
2013-09-15
Kraków, STS-Timing
Business Run - Kraków
[acrobat]
2013-09-15
Kraków, STS-Timing
Business Run - Poznań
[acrobat]
2013-09-15
Jaworzynka, Organizator
Goral Marathon - 8km
[acrobat]
2013-09-15
Jaworzynka, Organizator
Goral Marathon - OPEN
[acrobat]
2013-09-15
Jaworzynka, Organizator
Goral Marathon - półmaraton
[acrobat]
2013-09-15
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
III Bieg Koziołków
[excel]
2013-09-15
Damnica, Organizator
III Bieg Pod Dębem - kategorie
[acrobat]
2013-09-15
Damnica, Organizator
III Bieg Pod Dębem - OPEN
[acrobat]
2013-09-15
Augustów, DomTel Sport Timing
III Budimex Półmaraton Augustowski - OPEN
[acrobat]
2013-09-15
Augustów, DomTel Sport Timing
III Budimex Półmaraton Augustowski - sztafety
[acrobat]
2013-09-15
Olsztyn, Organizator
II Półmaraton Jakubowy
[acrobat]
2013-09-15
Zielona Góra, pulsarsport.pl
II Półmaraton Zielonogórski - drużyna radia zachód
[acrobat]
2013-09-15
Zielona Góra, pulsarsport.pl
II Półmaraton Zielonogórski - kobiety
[acrobat]
2013-09-15
Zielona Góra, pulsarsport.pl
II Półmaraton Zielonogórski - OPEN
[acrobat]
2013-09-15
Zielona Góra, pulsarsport.pl
II Półmaraton Zielonogórski - służby mundurowe
[acrobat]
2013-09-15
Zielona Góra, pulsarsport.pl
II Półmaraton Zielonogórski - sm kobiet
[acrobat]
2013-09-15
Tychy, Tomasz Książek
II Tyski Półmaraton
[acrobat]
2013-09-15
Bydgoszcz, Ultimasport
IV Bieg na Szwederowie - kobiety
[acrobat]
2013-09-15
Bydgoszcz, Ultimasport
IV Bieg na Szwederowie - Nordic Walking
[acrobat]
2013-09-15
Bydgoszcz, Ultimasport
IV Bieg na Szwederowie - OPEN
[acrobat]
2013-09-15
Wińsko k.Lubina, ProTimer
IX Bieg po Winne Grono
[acrobat]
2013-09-15
Nowiny, Organizator
I Bieg o Nowińskie Kominy
[acrobat]
2013-09-15
Przemyśl, czasomierzyk.pl
I Przemyska Dycha
[acrobat]
2013-09-15
Budzyń - Cholerzyn, sts-timing
I Triathlon Iron Dragon
[acrobat]
2013-09-15
Przasnysz, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2013-09-15
Lubliniec, Ireneusz Stachowski
New Balance Korona Śląska IG
[acrobat]
2013-09-15
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2013-09-15
Elbląg, Rysiek Biskup
XIII Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2013-09-15
Kłobuck, Organizator
XI Bieg Szlakiem Jana Długosza
[acrobat]
2013-09-15
Wadowice, Paweł Żak
XXXIV Bieg Powsinogi - kategorie
[acrobat]
2013-09-15
Wadowice, Paweł Żak
XXXIV Bieg Powsinogi - OPEN
[acrobat]
2013-09-15
Wrocław, DataSport
XXXI Wrocław Maraton - drużyny
[acrobat]
2013-09-15
Wrocław, DataSport
XXXI Wrocław Maraton - kategorie
[acrobat]
2013-09-15
Wrocław, DataSport
XXXI Wrocław Maraton - kobiety
[acrobat]
2013-09-15
Wrocław, DataSport
XXXI Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2013-09-15
Wrocław, DataSport
XXXI Wrocław Maraton - wózki
[acrobat]
2013-09-15
Gniezno, DataSport
XXXVI Bieg Lechitów - kategorie
[acrobat]
2013-09-15
Gniezno, DataSport
XXXVI Bieg Lechitów - kobiety
[acrobat]
2013-09-15
Gniezno, DataSport
XXXVI Bieg Lechitów - Lekarze
[acrobat]
2013-09-15
Gniezno, DataSport
XXXVI Bieg Lechitów - Lekarze kategorie
[acrobat]
2013-09-15
Gniezno, DataSport
XXXVI Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2013-09-15
Gniezno, DataSport
XXXVI Bieg Lechitów - wierni Lechici
[acrobat]
2013-09-15
Ostrzeszów, good time
10 Profi
[acrobat]
2013-09-15
Katowice, Organizator
42. Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2013-09-15
Iłża, ultimasport.pl
I Iłżecki Półmaratom - 10km
[acrobat]
2013-09-15
Iłża, ultimasport.pl
I Iłżecki Półmaratom - OPEN
[acrobat]
2013-09-15
Małaszewicze, Marta Daniluk
I Półmaraton Do Ciebie Matko biegnę...
[acrobat]
2013-09-15
Szymbark, Marek Dziedziak
VII Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu
[acrobat]
2013-09-14
Częstochowa, Jakub Tęcza
1 Marsz Nordic Walking Rad Dzielnic
[word]
2013-09-14
Gdańsk, STS-Timing
51 Bieg Westerplatte
[acrobat]
2013-09-14
Gliwice, Piotr Pacuła
Bieg na pożegnanie lata
[acrobat]
2013-09-14
Więcbork, Elektroniczne Zapisy
II Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork
[acrobat]
2013-09-14
Tomaszów Lubelski, Mirosław Fus
II Półmaraton Tomaszowski - kobiety
[word]
2013-09-14
Tomaszów Lubelski, Mirosław Fus
II Półmaraton Tomaszowski - OPEN
[word]
2013-09-14
Mszana k.Dukli, Bartosz Wichrowski
I Bieg o Kwitnący Kalosz Sołtyski
[word]
2013-09-14
Więcławice Dworskie, Kamil Krawczyk
I Małopolski Bieg Drogą św.Jakuba
[acrobat]
2013-09-14
Karpacz, Organizator
Marszozbieg LAWINA
[acrobat]
2013-09-14
Kroczyce k.Zawiercia, Organizator
Mordownik
[excel]
2013-09-14
Porażyn k.Poznania, Organizator
Rajd na Orientację Oriento Expresso - tp 25km
[acrobat]
2013-09-14
Porażyn k.Poznania, Organizator
Rajd na Orientację Oriento Expresso - tp 25km pary
[acrobat]
2013-09-14
Porażyn k.Poznania, Organizator
Rajd na Orientację Oriento Expresso - tp 50km
[acrobat]
2013-09-14
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
Test Coopera
[acrobat]
2013-09-14
warszawa, Mariola Mrowińska
V Triathlon Warszawski - aquathlon
[acrobat]
2013-09-14
warszawa, Mariola Mrowińska
V Triathlon Warszawski - Jun M, Jun, Weterani
[acrobat]
2013-09-14
warszawa, Mariola Mrowińska
V Triathlon Warszawski - rodzinna
[acrobat]
2013-09-14
warszawa, Mariola Mrowińska
V Triathlon Warszawski - seniorzy
[acrobat]
2013-09-14
Międzybrodzie Żyw., Izabela Zatorska
V Wieczorny Bieg na Górę Żar
[word]
2013-09-14
Gorlice, DataSport
XI Bieg Naftowy - 13km kategorie
[acrobat]
2013-09-14
Gorlice, DataSport
XI Bieg Naftowy - 13km kobiety
[acrobat]
2013-09-14
Gorlice, DataSport
XI Bieg Naftowy - 13km OPEN
[acrobat]
2013-09-14
Gorlice, DataSport
XI Bieg Naftowy - 3km kobiety
[acrobat]
2013-09-14
Gorlice, DataSport
XI Bieg Naftowy - 3km OPEN
[acrobat]
2013-09-14
Rabka-Zdrój, sport event
Bieg na Stare Wierchy - kategorie wiekowe
[acrobat]
2013-09-14
Rabka-Zdrój, sport event
Bieg na Stare Wierchy - men
[acrobat]
2013-09-14
Rabka-Zdrój, sport event
Bieg na Stare Wierchy - OPEN
[acrobat]
2013-09-14
Rabka-Zdrój, sport event
Bieg na Stare Wierchy - women
[acrobat]
2013-09-14
Szczecin, Marta Hanczewska
I Szczeciński Bieg Sztafetowy
[word]
2013-09-13
Wrocław, Piotr Bąk
O-Games
[acrobat]
2013-09-13
Teresin, Andrzej Andryszczyk
V Otwarte Mistrzostwa Teresina w Biegach
[word]
2013-09-12
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka (2 z 2)
[acrobat]
2013-09-11
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2013-09-10
Warszawa, Andrzej Krochmal
XXIV Biegi Przełajowe we Włochach
[word]
2013-09-08
Tomaszów Mazowiecki, PulsarSport
32. Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2013-09-08
Radom, Organizator
Biegiem Po Leśniczówce Grand Prix Radomia
[acrobat]
2013-09-08
Lubycza Królewska, Mirosław Fus
Bieg po Roztoczu - 21km
[acrobat]
2013-09-08
Lubycza Królewska, Mirosław Fus
Bieg po Roztoczu - 5km
[acrobat]
2013-09-08
Orło, Zbigniew Rosiński
Bieg Przemądrzałka
[excel]
2013-09-08
Iława, domtel-sport
III Iławski Półmaraton LA RIVE
[acrobat]
2013-09-08
Syrynia, Linder Rafał
IV Bieg Przesiedleńczy
[acrobat]
2013-09-08
Marki, Ultimasport
IV Mała Mila Marecka
[acrobat]
2013-09-08
Milicz, Bogusław Tomaszewski
I Bieg Karpia
[acrobat]
2013-09-08
Milicz, Bogusław Tomaszewski
I Bieg Karpia - mieszkańcy
[acrobat]
2013-09-08
Maków Mazowiecki, Bartosz Packo
I Makowski Dutahlon
[acrobat]
2013-09-08
Milicz, Bogusław Tomaszewski
Mały Bieg Baryczan
[acrobat]
2013-09-08
Szczodre k.Wrocławia, Organizator
Otwarcie ścieżki biegowej
[acrobat]
2013-09-08
Chorzów, August Jakubik
Półmaraton Parkowy - 7km
[acrobat]
2013-09-08
Chorzów, August Jakubik
Półmaraton Parkowy - półmaraton
[acrobat]
2013-09-08
Krosno Odrzańskie, Tomasz Struk
VI Bieg Odry - grupa młodzsza
[acrobat]
2013-09-08
Krosno Odrzańskie, Tomasz Struk
VI Bieg Odry - grupa starsza
[acrobat]
2013-09-08
Przeźmierowo, PlusTiming
Wyścig po uśmiech
[acrobat]
2013-09-08
Dziewicza Góra, organizator
XDU 2013 #3
[acrobat]
2013-09-08
Łuków, Organizator
XIX Biegi im.ks.Stanisława Brzóski
[acrobat]
2013-09-08
Piła, DataSport
XXIII Półmaraton Philipsa - kobiety
[acrobat]
2013-09-08
Piła, DataSport
XXIII Półmaraton Philipsa - Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2013-09-08
Piła, DataSport
XXIII Półmaraton Philipsa - OPEN
[acrobat]
2013-09-07
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Bieg 7 Dolin - 100km
[acrobat]
2013-09-07
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Bieg 7 Dolin - 33km
[acrobat]
2013-09-07
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Bieg 7 Dolin - 66km
[acrobat]
2013-09-07
Wielbark, Robert Krawczyk
Bieg Leśnika
[acrobat]
2013-09-07
Słupsk, Elektroniczne Zapisy
Cross w Lasku Północnym - bieg
[acrobat]
2013-09-07
Słupsk, Elektroniczne Zapisy
Cross w Lasku Północnym - nordic walking
[acrobat]
2013-09-07
Żabieniec, DataSport
Frog Race V - 10 km kategorie
[acrobat]
2013-09-07
Żabieniec, DataSport
Frog Race V - 10 km OPEN
[acrobat]
2013-09-07
Żabieniec, DataSport
Frog Race V - 5 km OPEN
[acrobat]
2013-09-07
Żabieniec, DataSport
Frog Race V - Nordic Walking
[acrobat]
2013-09-07
Nowa Wola, Edyta Rosiak
II Charytatywny Półmaraton Podlaski
[acrobat]
2013-09-07
Czerwionka-Leszczyny, Organizator
II Nocny Bieg Uliczny
[acrobat]
2013-09-07
Zielona Góra, Organizator
IV Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar LOTTO
[acrobat]
2013-09-07
Barlinek, Good Time
MP Europejskiej stolicy Nordic Walking -10km
[acrobat]
2013-09-07
Barlinek, Good Time
MP Europejskiej stolicy Nordic Walking - 20km
[acrobat]
2013-09-07
Barlinek, Good Time
MP Europejskiej stolicy Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2013-09-07
Hajnówka, datasport
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 10km
[acrobat]
2013-09-07
Hajnówka, datasport
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 20km
[acrobat]
2013-09-07
Hajnówka, datasport
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 5km
[acrobat]
2013-09-07
Rypin, PlusTiming
Rypiński Bieg Po Zdrowie - drużyny
[acrobat]
2013-09-07
Rypin, PlusTiming
Rypiński Bieg Po Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2013-09-07
Przechlewo, STS-Timing
Triathlon Przechlewo
[acrobat]
2013-09-07
Prudnik, Andrzej Dereń
XI Prudnicki Maraton Pieszy
[acrobat]
2013-09-07
Ustka, Mieczysław Nycz
XVIII Półmaraton Słowiński
[acrobat]
2013-09-07
Świerzawa, Marek Konefał
XVI Bieg Abstynentów i Ich Rodzin
[acrobat]
2013-09-07
Wrocław, DataSport
XXIII Bieg Solidarności - dzieci
[acrobat]
2013-09-07
Wrocław, DataSport
XXIII Bieg Solidarności - kategorie
[acrobat]
2013-09-07
Wrocław, DataSport
XXIII Bieg Solidarności - kobiety
[acrobat]
2013-09-07
Wrocław, DataSport
XXIII Bieg Solidarności - OPEN
[acrobat]
2013-09-07
Świnoujście-Wolgast, Organizator
XXIII Półmaraton Wolgast
[acrobat]
2013-09-07
Zielona Góra, SuperSport
XXVIII Nocny Bieg Bachusa - kobiety
[acrobat]
2013-09-07
Zielona Góra, SuperSport
XXVIII Nocny Bieg Bachusa - mężczyźni
[acrobat]
2013-09-07
Świnoujście-Wolgast, Organizator
XXXIV Maraton Świnoujście - Wolgast
[acrobat]
2013-09-07
Paniówki, August Jakubik
X Bieg o Puchar Wójta Gminy
[word]
2013-09-07
Krynica Zdrój, STS-Timing
Życiowa Dycha Taurona - OPEN
[acrobat]
2013-09-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Bieg Kobiet
[acrobat]
2013-09-06
Krynica Zdrój, STS-Timing
Bieg Małopolski - Eliminacje
[acrobat]
2013-09-06
Krynica Zdrój, STS-Timing
Bieg Małopolski - Finał
[acrobat]
2013-09-06
Krynica Zdrój, STS-Timing
Bieg Małopolski - Finał ogółem
[acrobat]
2013-09-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Bieg na 600m
[acrobat]
2013-09-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Bieg na Górę Parkową
[acrobat]
2013-09-06
Krynica Zdrój, STS-Timing
Bieg Nocny 7km - Iron Run kobiety
[acrobat]
2013-09-06
Krynica Zdrój, STS-Timing
Bieg Nocny 7km - Iron Run mężczyźni
[acrobat]
2013-09-06
Krynica Zdrój, STS-Timing
Bieg Nocny 7km - Iron Run Open
[acrobat]
2013-09-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
II Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
[acrobat]
2013-09-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Iron Run - klasyfikacja końcowa kobiet
[acrobat]
2013-09-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Iron Run - klasyfikacja końcowa mężczyzn
[acrobat]
2013-09-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Koral Maraton - OPEN
[acrobat]
2013-09-06
Krynica Zdrój, STS-Timing
Krynicka Mila - Eliminacje
[acrobat]
2013-09-06
Krynica Zdrój, STS-Timing
Krynicka Mila - Finał
[acrobat]
2013-09-06
Krynica Zdrój, STS-Timing
Krynicka Mila - Iron mężczyźni
[acrobat]
2013-09-06
Krynica Zdrój, STS-Timing
Krynicka Mila - Iron Run kobiety
[acrobat]
2013-09-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Liga Festiwalu - 5-10-15
[acrobat]
2013-09-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Liga Festiwalu - Najlepszy Góral
[acrobat]
2013-09-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Liga Festiwalu - Najlepszy Maratończyk
[acrobat]
2013-09-06
Szczecin, Organizator
Orient Gryf
[excel]
2013-09-06
Krynica Zdrój, STS-Timing
Sztafeta Deptaka
[acrobat]
2013-09-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Sztafeta Maratońska
[acrobat]
2013-09-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Szybka Trójka
[acrobat]
2013-09-04
warszawa, Jacek Morawski
Szybki Mózg E4
[acrobat]
2013-09-04
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-09-04
Brzeziny/Rogów , Piotr Król
I Leśny Bieg Targowy
[acrobat]
2013-09-03
Warszawa, organizator
Warsaw Track Cup
[acrobat]
2013-09-03
Warszawa, organizator
Warsaw Track Cup - sztafeta
[acrobat]
2013-09-01
Bednary, STS-Timing
Aktywnie dookoła Poznania - 10km
[acrobat]
2013-09-01
Bednary, STS-Timing
Aktywnie dookoła Poznania - 5km
[acrobat]
2013-09-01
Czosnów, Jan Salewski
Biegowy Piknik Rodzinny - Bieg Tatusiów
[acrobat]
2013-09-01
Czosnów, Jan Salewski
Biegowy Piknik Rodzinny - OPEN
[acrobat]
2013-09-01
Czosnów, Jan Salewski
Biegowy Piknik Rodzinny - sztafety
[acrobat]
2013-09-01
Biały Bór, DomTel Sport Timing
Bieg Centaura
[acrobat]
2013-09-01
Chełm, Organizator
Bieg Pokoju w 74 rocznicę wybuchu II WŚ
[acrobat]
2013-09-01
Pionki, Organizator
GP Pionek - bieg 2
[excel]
2013-09-01
Winów, Dariusz Magnuski
III Mistrzostwa Opolszczyzny Nordic Walking - kat.
[acrobat]
2013-09-01
Winów, Dariusz Magnuski
III Mistrzostwa Opolszczyzny Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2013-09-01
Złotów, DomTel Sport Timing
II Bieg Piasta Kołodzieja
[acrobat]
2013-09-01
Siedlce, STS-Timing
IV Bieg Siedleckiego Jacka - 5km
[acrobat]
2013-09-01
Siedlce, STS-Timing
IV Bieg Siedleckiego Jacka - półmaraton
[acrobat]
2013-09-01
Brzeszcze, Ultimasport
IV Bieg Uliczny - 1.5km
[acrobat]
2013-09-01
Brzeszcze, Ultimasport
IV Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2013-09-01
Brzeszcze, Ultimasport
IV Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2013-09-01
Brzeszcze, Beata Jagiełło
IV Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-09-01
Maków Podhalański, Iwona Staśkieśkiewicz
I Bieg Górski Pamięci Wojtka Pazdura
[excel]
2013-09-01
Sosnowiec, Katarzyna Chyżyńska
I Bieg Sosnowiecki - 0.5km chłopcy
[acrobat]
2013-09-01
Sosnowiec, Katarzyna Chyżyńska
I Bieg Sosnowiecki - 0.5km dziewczynki
[acrobat]
2013-09-01
Sosnowiec, Katarzyna Chyżyńska
I Bieg Sosnowiecki - 2.2km rodziny
[acrobat]
2013-09-01
Sosnowiec, Katarzyna Chyżyńska
I Bieg Sosnowiecki - 5km kobiety
[acrobat]
2013-09-01
Sosnowiec, Katarzyna Chyżyńska
I Bieg Sosnowiecki - 5km mężczyźni
[acrobat]
2013-09-01
Kobylany, Tomasz Daniluk
I Letni Festiwal Biegów - 10km
[acrobat]
2013-09-01
Kobylany, Tomasz Daniluk
I Letni Festiwal Biegów - 3km
[acrobat]
2013-09-01
Kobylany, Tomasz Daniluk
I Letni Festiwal Biegów - Nordic Walking
[acrobat]
2013-09-01
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2013-09-01
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 4 biegach
[word]
2013-09-01
Borówno, sts-timing
Panasonic Evolta Triathlon - 1/2 ironman
[acrobat]
2013-09-01
Borówno, sts-timing
Panasonic Evolta Triathlon - ironman
[acrobat]
2013-09-01
Borówno, sts-timing
Panasonic Evolta Triathlon - sztafeta
[acrobat]
2013-09-01
Chorzów, August Jakubik
Parkowa Mila
[excel]
2013-09-01
warszawa, Organizator
Sztafeta w Skaryszczaku
[acrobat]
2013-09-01
Warszawa, sts-timing
Wielka Ursynowska
[acrobat]
2013-09-01
Rydułtowy, Linder Rafał
XXI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta
[acrobat]
2013-09-01
Szubin, Piotr Krzywdziński
XXV Bieg im. Stefana Bąka
[acrobat]
2013-09-01
Sochaczew, Renata Kubik
XXX Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[acrobat]
2013-09-01
Namysłów, Szymon Chyba
X Bieg Namysłowian - OPEN
[acrobat]
2013-09-01
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
Ostrowiec Biega
[acrobat]
2013-08-31
Międzyrzec Podlaski, Elektroniczne Zapisy
3 Bieg Międzyrzeckich Jeziorek - NW 10km
[acrobat]
2013-08-31
Międzyrzec Podlaski, Elektroniczne Zapisy
3 Bieg Międzyrzeckich Jeziorek - NW 5km
[acrobat]
2013-08-31
Międzyrzec Podlaski, Elektroniczne Zapisy
3 Bieg Międzyrzeckich Jeziorek - OPEN
[acrobat]
2013-08-31
Tłuszcz, Emil Rosa
4 Bieg Bobra
[excel]
2013-08-31
Krościenko , Organizator
Gorce Maraton
[acrobat]
2013-08-31
Łódź, InesSport
III Bieg Fabrykanta
[acrobat]
2013-08-31
Nowy Tomyśl, Ultimasport
III Chyża Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2013-08-31
Nowy Tomyśl, Ultimasport
III Chyża Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2013-08-31
Nowy Tomyśl, Ultimasport
III Chyża Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-08-31
Kraków, Ewa Boczkowska
II Bieg Charytatywny Tesco - bieg rodzinny
[acrobat]
2013-08-31
Kraków, Ewa Boczkowska
II Bieg Charytatywny Tesco - bieg rodzinny kobiety
[acrobat]
2013-08-31
Kraków, Ewa Boczkowska
II Bieg Charytatywny Tesco - kategorie
[acrobat]
2013-08-31
Kraków, Ewa Boczkowska
II Bieg Charytatywny Tesco - kobiety
[acrobat]
2013-08-31
Kraków, Ewa Boczkowska
II Bieg Charytatywny Tesco - OPEN
[acrobat]
2013-08-31
Kraków, Ewa Boczkowska
II Bieg Charytatywny Tesco - studenci
[acrobat]
2013-08-31
Kórnik, Józef Mika
II Leśny Maraton
[excel]
2013-08-31
Jastarnia, Good Time
IV Bałtycki Maraton Brzegiem Morza
[acrobat]
2013-08-31
Góra, pulsar sport
IV Bieg z Policją - handbike
[acrobat]
2013-08-31
Góra, pulsar sport
IV Bieg z Policją - ipa
[acrobat]
2013-08-31
Góra, pulsar sport
IV Bieg z Policją - nszzp
[acrobat]
2013-08-31
Góra, pulsar sport
IV Bieg z Policją - nw
[acrobat]
2013-08-31
Góra, pulsar sport
IV Bieg z Policją - OPEN
[acrobat]
2013-08-31
Góra, pulsar sport
IV Bieg z Policją - policja
[acrobat]
2013-08-31
Piła, f-time
IV Pilski Bieg Przełajowy im. Jerzego Adamskiego
[acrobat]
2013-08-31
Opawa, Edward Dudek
I Bieg WOP-isty
[acrobat]
2013-08-31
Malbork, Andrzej Humiński
I Bieg z okazji Święta Lotnictwa Polskiego
[acrobat]
2013-08-31
Wodzisław Śląski, Organizator
I Duathlon Brama Południa
[acrobat]
2013-08-31
Giełczyn, Organizator
I Leśny Półmaraton w Giełczynie - kategorie
[acrobat]
2013-08-31
Giełczyn, Organizator
I Leśny Półmaraton w Giełczynie - OPEN
[acrobat]
2013-08-31
Międzychód, Krzysztof Suszka
I Międzychodzka Dziesiątka z Pompą
[acrobat]
2013-08-31
Jakuszyce, datasport
Letni Bieg Piastów - 10km
[acrobat]
2013-08-31
Jakuszyce, datasport
Letni Bieg Piastów - 21km
[acrobat]
2013-08-31
Kórnik, Józef Mika
Półmaraton z Brylantem Kórnik
[excel]
2013-08-31
Przesieka k.Karpacza, Organizator
Puchar Polski w Dogtrekkingu
[acrobat]
2013-08-31
Biała Podlaska, DomTel
Tamex Ekstraklasa Ligi Lekkoatletycznej
[acrobat]
2013-08-31
Rzeszów, Ultimasport
XXIV Nocny Bieg Uliczny Solidarności - kategorie
[acrobat]
2013-08-31
Rzeszów, Ultimasport
XXIV Nocny Bieg Uliczny Solidarności - kobiety
[acrobat]
2013-08-31
Rzeszów, Wojtek Tomaka
XXIV Nocny Bieg Uliczny Solidarności - OPEN
[acrobat]
2013-08-31
Kostrzyn nad Odrą, Zygmunt Mendelski
XXVIII Kostrzyńska Dziesiątka
[acrobat]
2013-08-31
Warszawa, domtel-sport
Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2013-08-31
Warszawa, domtel-sport
Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 20km
[acrobat]
2013-08-31
Warszawa, domtel-sport
Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2013-08-25
Szczecin, STS-Timing
34 Szczeciński Półmaraton Gryfa - OPEN
[acrobat]
2013-08-25
Kozłów Biskupi, Józef Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego Nordic Walking
[word]
2013-08-25
Błonie, DataSport
III Półmaraton Pow.Warszawskiego Z. - drużyny
[acrobat]
2013-08-25
Błonie, DataSport
III Półmaraton Pow.Warszawskiego Z. - kategorie
[acrobat]
2013-08-25
Błonie, DataSport
III Półmaraton Pow.Warszawskiego Z. - kobiety
[acrobat]
2013-08-25
Błonie, DataSport
III Półmaraton Pow.Warszawskiego Z. - OPEN
[acrobat]
2013-08-25
Błonie, DataSport
III Półmaraton Pow.Warszawskiego Z. - Powiat
[acrobat]
2013-08-25
Błonie, DataSport
III Półmaraton Pow.Warszawskiego Z. - samorząd
[acrobat]
2013-08-25
Ciechocinek, STS-Timing
II Półmaraton Termy - 10.7km
[acrobat]
2013-08-25
Ciechocinek, STS-Timing
II Półmaraton Termy - 21km
[acrobat]
2013-08-25
Ciechocinek, KPP SP Aleksandrów
II Półmaraton Termy - strażacy
[excel]
2013-08-25
Wodzisław Śląski, Organizator
I Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w NW
[acrobat]
2013-08-25
Radomsko, Bogumiła Stawiak
I Radomszczański Bieg Uliczny
[acrobat]
2013-08-25
Zawoja, Organizator
Perły Małopolski - 10 km kobiety
[acrobat]
2013-08-25
Zawoja, Organizator
Perły Małopolski - 10 km NW kobiety
[acrobat]
2013-08-25
Zawoja, Organizator
Perły Małopolski - 10 km NW OPEN
[acrobat]
2013-08-25
Zawoja, Organizator
Perły Małopolski - 10 km OPEN
[acrobat]
2013-08-25
Zawoja, Organizator
Perły Małopolski - 3 km kobiety
[acrobat]
2013-08-25
Zawoja, Organizator
Perły Małopolski - 3 km NW kobiety
[acrobat]
2013-08-25
Zawoja, Organizator
Perły Małopolski - 3 km NW OPEN
[acrobat]
2013-08-25
Zawoja, Organizator
Perły Małopolski - 3 km OPEN
[acrobat]
2013-08-25
Zawoja, Organizator
Perły Małopolski - kategorie
[acrobat]
2013-08-25
Zawoja, Organizator
Perły Małopolski - NW kategorie
[acrobat]
2013-08-25
Zawoja, Organizator
Perły Małopolski - półmaraton kobiety
[acrobat]
2013-08-25
Zawoja, Organizator
Perły Małopolski - półmaraton OPEN
[acrobat]
2013-08-25
Bledzew, Magdalena Stefańska
V Bieg Cysterski
[word]
2013-08-25
Wałbrzych, DataSport
XIV Półmaraton Wałbrzych - 21km drużyny
[acrobat]
2013-08-25
Wałbrzych, DataSport
XIV Półmaraton Wałbrzych - 21km kobiety
[acrobat]
2013-08-25
Wałbrzych, DataSport
XIV Półmaraton Wałbrzych - 21km OPEN
[acrobat]
2013-08-25
Wałbrzych, DataSport
XIV Półmaraton Wałbrzych - 7km kobiety
[acrobat]
2013-08-25
Wałbrzych, DataSport
XIV Półmaraton Wałbrzych - 7km OPEN
[acrobat]
2013-08-25
Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
XXIV Bieg Uliczny Solidarności
[excel]
2013-08-25
Pyzdry, SuperSport
XXXII Bieg Kazimierzowski - kobiety
[acrobat]
2013-08-25
Pyzdry, SuperSport
XXXII Bieg Kazimierzowski - mężczyźni
[acrobat]
2013-08-25
Pyzdry, SuperSport
XXXII Bieg Kazimierzowski - niepełnosprawni
[acrobat]
2013-08-24
Zdrój, Michał Sokół
Biatlon Letni - drużynowo
[acrobat]
2013-08-24
Zdrój, Michał Sokół
Biatlon Letni - dzieci
[acrobat]
2013-08-24
Zdrój, Michał Sokół
Biatlon Letni - OPEN
[acrobat]
2013-08-24
Korbielów, Stefan Kalinowski
Bieg na Halę Miziową
[acrobat]
2013-08-24
Korbielów, Stefan Kalinowski
Bieg na Halę Miziową - Nordic Walking
[acrobat]
2013-08-24
Biel, Zbigniew Rosiński
Bieg Włóczykija
[excel]
2013-08-24
Oświęcim, Organizator
Grand Prix Oświęcimia
[acrobat]
2013-08-24
Krasnystaw, Ultimasport
II Półmaraton Chmielakowy - kategorie
[acrobat]
2013-08-24
Krasnystaw, Ultimasport
II Półmaraton Chmielakowy - OPEN
[acrobat]
2013-08-24
Stary Kisielin, Agnieszka Grad-Rybińska
I Lubuski Maraton Szlakiem Wina i Miodu - kobiety
[acrobat]
2013-08-24
Stary Kisielin, Agnieszka Grad-Rybińska
I Lubuski Maraton Szlakiem Wina i Miodu - mężczyzn
[acrobat]
2013-08-24
Oleśnica, Dawid Talikadze
Oleśnicki Bieg Błotny
[acrobat]
2013-08-24
Korbielów, Stefan Kalinowski
Półmaraton na Halę Miziową
[acrobat]
2013-08-24
Korbielów, Stefan Kalinowski
Puchar Polski w biegach górskich
[acrobat]
2013-08-24
Głuchołazy, PulsarSport
Transgraniczny Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2013-08-24
Głuchołazy, PulsarSport
Transgraniczny Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2013-08-24
Głuchołazy, PulsarSport
Transgraniczny Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-08-24
Chorzów, August Jakubik
V Bieg do Słońca
[word]
2013-08-24
Skarżysko-Kamienna, DataSport
XIII Półmaraton WTÓRPOL - kategorie
[acrobat]
2013-08-24
Skarżysko-Kamienna, DataSport
XIII Półmaraton WTÓRPOL - kobiety
[acrobat]
2013-08-24
Skarżysko-Kamienna, DataSport
XIII Półmaraton WTÓRPOL - OPEN
[acrobat]
2013-08-22
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka
[acrobat]
2013-08-18
Brenna, Organizator
Bieg o Breńskie Kierpce - kobiety
[acrobat]
2013-08-18
Brenna, Organizator
Bieg o Breńskie Kierpce - mężczyźni
[acrobat]
2013-08-18
Giełczyn, Mariusz Niziński
Giełczyn Biega Grand Prix woj. Podlaskiego
[excel]
2013-08-18
Niedźwiedź, pifsport
III Gorczański Bieg Górski im. bł.Jana Pawła II
[acrobat]
2013-08-18
Lubawa, DomTel-Sport
III Lubawska Dycha
[acrobat]
2013-08-18
Świerklaniec, Organizator
IV Bieg Świerklaniecki
[acrobat]
2013-08-18
Żarki, Jarosław Grygiel
I Żarecka Szóstka - kategorie
[acrobat]
2013-08-18
Żarki, Jarosław Grygiel
I Żarecka Szóstka - kobiety
[acrobat]
2013-08-18
Żarki, Jarosław Grygiel
I Żarecka Szóstka - Nordic Walking
[acrobat]
2013-08-18
Żarki, Jarosław Grygiel
I Żarecka Szóstka - OPEN
[acrobat]
2013-08-18
Kozienice, Organizator
Otwarte Mistrzostwa Kozienic w Triathlonie
[acrobat]
2013-08-18
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - etap IV
[acrobat]
2013-08-18
Wrocław, Organizator
Wrocławska 30-tka
[acrobat]
2013-08-18
Gołdap, Organizator
XIX Półmaraton Gusiew - Gołdap
[acrobat]
2013-08-18
Ludwikowice Kłodzkie, datasport.pl
IV Na Wielką Sowę - kategorie
[acrobat]
2013-08-18
Ludwikowice Kłodzkie, datasport.pl
IV Na Wielką Sowę - kobiety
[acrobat]
2013-08-18
Ludwikowice Kłodzkie, datasport.pl
IV Na Wielką Sowę - OPEN
[acrobat]
2013-08-18
Widziszewo, Organizator
XXVII Biegi Przyjaźni - 10 km
[acrobat]
2013-08-18
Widziszewo, Organizator
XXVII Biegi Przyjaźni - 5 km
[acrobat]
2013-08-17
Zakopane, Organizator
Bieg Granią Tatr
[acrobat]
2013-08-17
Kraków, Organizator
Bieg Św.Jadwigi
[excel]
2013-08-17
Jastarnia, Teresa Jaskułka
Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2013-08-17
Bielsko-Biała, Andrzej Listowski
Grand Prix Wapienicy - bieg 2 OPEN
[acrobat]
2013-08-17
Bielsko-Biała, Andrzej Listowski
Grand Prix Wapienicy - po 2 biegach
[acrobat]
2013-08-17
Osiek, Łukasz Mak
III Bieg Doliną Prosny
[word]
2013-08-17
Szczawa, pifsport
III Bieg Górski Szczawa 2013
[acrobat]
2013-08-17
Leszno, czasomierzyk
IV Koleżeński Maraton Leszno - ćwierćmaraton
[acrobat]
2013-08-17
Leszno, czasomierzyk
IV Koleżeński Maraton Leszno - nw 10.549km
[acrobat]
2013-08-17
Leszno, czasomierzyk
IV Koleżeński Maraton Leszno - nw 21.097km
[acrobat]
2013-08-17
Leszno, czasomierzyk
IV Koleżeński Maraton Leszno - OPEN
[acrobat]
2013-08-17
Leszno, czasomierzyk
IV Koleżeński Maraton Leszno - półmaraaton
[acrobat]
2013-08-17
Lubliniec, DataSport
IX Bieg Katorżnika - 11:00
[acrobat]
2013-08-17
Lubliniec, DataSport
IX Bieg Katorżnika - 11:30
[acrobat]
2013-08-17
Lubliniec, DataSport
IX Bieg Katorżnika - 12:00
[acrobat]
2013-08-17
Lubliniec, DataSport
IX Bieg Katorżnika - 13:00
[acrobat]
2013-08-17
Lubliniec, DataSport
IX Bieg Katorżnika - 14:00
[acrobat]
2013-08-17
Lubliniec, DataSport
IX Bieg Katorżnika - 15:00
[acrobat]
2013-08-17
Lubliniec, DataSport
IX Bieg Katorżnika - Galernik Team
[acrobat]
2013-08-17
Lubliniec, DataSport
IX Bieg Katorżnika - Mały Katorżnik
[acrobat]
2013-08-17
Lubliniec, DataSport
IX Bieg Katorżnika - MikroKatorżnik
[acrobat]
2013-08-17
Lubliniec, DataSport
IX Bieg Katorżnika - Mini Katorżnik
[acrobat]
2013-08-17
Lubliniec, DataSport
IX Bieg Katorżnika - Ucieczka Skazańców
[acrobat]
2013-08-17
Wigry, Janusz Michalski
Maraton Wigry
[acrobat]
2013-08-17
Wolsztyn, Marcin Koziołek
PolskaMan - dystans długi
[acrobat]
2013-08-17
Wolsztyn, Marcin Koziołek
PolskaMan - dystans krótki
[acrobat]
2013-08-17
Wolsztyn, Marcin Koziołek
PolskaMan - dystans średni
[acrobat]
2013-08-17
Wolsztyn, Marcin Koziołek
PolskaMan - quadrathlon
[acrobat]
2013-08-17
Koszalin, Elektroniczne Zapisy
V Cross Góry Chełmskiej
[acrobat]
2013-08-17
Koszalin, Elektroniczne Zapisy
V Cross Góry Chełmskiej - Duathlon
[acrobat]
2013-08-17
Koszalin, Elektroniczne Zapisy
V Cross Góry Chełmskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2013-08-17
Osiek, Rafał Kowalski
V Kamus Cross for The Beatles
[excel]
2013-08-17
Sandomierz, Wojtek Tomaka
V Triathlon Ziemi Sandomierskiej
[acrobat]
2013-08-17
Ustroń, Linder Rafał
23 Bieg Romantyczny
[acrobat]
2013-08-16
Oświęcim, organizator
Biegać jest Bosko
[acrobat]
2013-08-16
Lubliniec, DataSport
Mistrzostwa Polski w biegu tyłem - kobiety
[acrobat]
2013-08-16
Lubliniec, DataSport
Mistrzostwa Polski w biegu tyłem - OPEN
[acrobat]
2013-08-16
Lwówek Śląski, Organizator
Izerska Wielka Wyrypa - tp 100
[acrobat]
2013-08-16
Lwówek Śląski, Organizator
Izerska Wielka Wyrypa - tp 20
[acrobat]
2013-08-16
Lwówek Śląski, Organizator
Izerska Wielka Wyrypa - tp 50
[acrobat]
2013-08-16
Lwówek Śląski, Organizator
Izerska Wielka Wyrypa - tr 150
[acrobat]
2013-08-16
Lwówek Śląski, Organizator
Izerska Wielka Wyrypa - tr 75
[acrobat]
2013-08-15
Kobylin, Organizator
22. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
[acrobat]
2013-08-15
Borzytuchom, Elektroniczne Zapisy
Bieg i Marsz Diabelska Góra - Nordic Walking
[acrobat]
2013-08-15
Borzytuchom, Elektroniczne Zapisy
Bieg i Marsz Diabelska Góra - OPEN
[acrobat]
2013-08-15
Gdańsk, DataSport
Energa XIX Maraton - kategorie
[acrobat]
2013-08-15
Gdańsk, DataSport
Energa XIX Maraton - kobiety
[acrobat]
2013-08-15
Gdańsk, DataSport
Energa XIX Maraton - OPEN
[acrobat]
2013-08-15
Jarocin, Marcin Siwek
Goń Bolszewika Goń
[excel]
2013-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
III Bieg do Pani Fatimskiej - kobiety
[acrobat]
2013-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
III Bieg do Pani Fatimskiej - mężczyźni
[acrobat]
2013-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
III Bieg do Pani Fatimskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2013-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
III Bieg do Pani Fatimskiej - rolki
[acrobat]
2013-08-15
Chełmża, Bartosz Lewandowski
III Tour The Run Ziemia Gotyku - bieg 2
[acrobat]
2013-08-15
Papowo Biskupie, Bartosz Lewandowski
III Tour The Run Ziemia Gotyku - bieg 3
[acrobat]
2013-08-15
Łubianka, Bartosz Lewandowski
III Tour The Run Ziemia Gotyku - bieg 4
[acrobat]
2013-08-15
Łubianka, Bartosz Lewandowski
III Tour The Run Ziemia Gotyku - OPEN
[acrobat]
2013-08-15
Nowa Wieś, Marcin Czapla
II Bieg Nowej Wsi
[acrobat]
2013-08-15
Mrągowo, TimePro
II Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - 10km
[acrobat]
2013-08-15
Mrągowo, TimePro
II Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - 4km
[acrobat]
2013-08-15
Dziwnów, Jerzy Janawa
XV Bieg Cztery Mile Jarka - dzieci i młodzież
[acrobat]
2013-08-15
Dziwnów, Jerzy Janawa
XV Bieg Cztery Mile Jarka - OPEN
[acrobat]
2013-08-15
Radzymin, DataSport
XXII Półmaraton Cud nad Wisłą - kategorie
[acrobat]
2013-08-15
Radzymin, DataSport
XXII Półmaraton Cud nad Wisłą - kobiety
[acrobat]
2013-08-15
Radzymin, DataSport
XXII Półmaraton Cud nad Wisłą - OPEN
[acrobat]
2013-08-15
Piwnice, Bartosz Lewandowski
III Tour The Run Ziemia Gotyku - bieg 1
[acrobat]
2013-08-11
Rybnik, Grzegorz Wnuk
11. Maraton Energetyków
[acrobat]
2013-08-11
Gdynia, datasport.pl
Herbalife Triathlon
[acrobat]
2013-08-11
Mstów, Organizator
III Jurajski Puchar w Nordic Walking - VI runda
[acrobat]
2013-08-11
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
III Puszczykowski Bieg Przełajowy
[excel]
2013-08-11
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
I Puszczykowska Impreza na Orientację
[excel]
2013-08-11
Leśnica, Jacek Urbanowicz
Otwarcie ścieżki biegowej Fortum
[acrobat]
2013-08-11
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2013-08-11
Ustka, Mieczysław Nycz
VI Bieg Leśno-Plażowy
[excel]
2013-08-11
Brody, Sylwester Dudek
XIV Bieg im. Stanisława Staszica
[excel]
2013-08-10
Chybie, Piotr Kozak
Biegiem przez Chybie
[excel]
2013-08-10
Piwniczna-Zdrój, sport event
Bieg na Radziejową - kategorie wiekowe
[acrobat]
2013-08-10
Piwniczna-Zdrój, sport event
Bieg na Radziejową - OPEN
[acrobat]
2013-08-10
Rajcza, Ultimasport
Chudy Wawrzyniec - 50km
[acrobat]
2013-08-10
Rajcza, Ultimasport
Chudy Wawrzyniec - 80km
[acrobat]
2013-08-10
Henryków, Ultimasport
II Półmaraton Henrykowski - kategorie
[acrobat]
2013-08-10
Henryków, Ultimasport
II Półmaraton Henrykowski - kobiety
[acrobat]
2013-08-10
Henryków, Ultimasport
II Półmaraton Henrykowski - OPEN
[acrobat]
2013-08-10
Szarlejka, AndyCom
Pozytywny Bieg Przełajowy - kategorie
[acrobat]
2013-08-10
Szarlejka, AndyCom
Pozytywny Bieg Przełajowy - kobiety
[acrobat]
2013-08-10
Szarlejka, AndyCom
Pozytywny Bieg Przełajowy - mieszkańcy
[acrobat]
2013-08-10
Szarlejka, AndyCom
Pozytywny Bieg Przełajowy - nordic walking
[acrobat]
2013-08-10
Szarlejka, AndyCom
Pozytywny Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2013-08-10
Konstancin-Jeziorna, Oranizator
V Triathlon Habdzinman - open
[acrobat]
2013-08-10
Wdzydze, Jan Salewski
Wdzydzka 15
[acrobat]
2013-08-10
Osielsko, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 10km
[acrobat]
2013-08-10
Osielsko, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 20km
[acrobat]
2013-08-10
Osielsko, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 5km
[acrobat]
2013-08-06
Krynica-Zdrój, STS-Timing
Szybka Trójka
[acrobat]
2013-08-04
Oława, Sławomir Smoliński
Bieg i marsz NW dla Krzyśka
[acrobat]
2013-08-04
Chorzele, Zenon Lewandowski
Bieg na 1 km
[word]
2013-08-04
Szczyrk, Jarosław G.
IV Bieg o Złote Kierpce
[acrobat]
2013-08-04
Krostoszowice, Adam Kot
I Bieg Żubra - Nordic Walking
[acrobat]
2013-08-04
Krostoszowice, Adam Kot
I Bieg Żubra - OPEN
[acrobat]
2013-08-04
Poznań, STS-Timing
LOTTO Poznań Triathlon - dyst.długi
[acrobat]
2013-08-04
Poznań, STS-Timing
LOTTO Poznań Triathlon - dyst.krótki
[acrobat]
2013-08-04
Bochnia, STS-Timing
XX Memoriałowy Bieg Majora Bacy
[acrobat]
2013-08-04
Opalenica, Organizator
XXII Bieg Opalińskich
[word]
2013-08-03
Jaworzno, DataSport
18 Międzynarodowy Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2013-08-03
Jaworzno, DataSport
18 Międzynarodowy Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2013-08-03
Jaworzno, DataSport
18 Międzynarodowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-08-03
Gdańsk, DomTel-Sport
20. Bieg Św. Dominika - 5km
[acrobat]
2013-08-03
Gdańsk, DomTel-Sport
20. Bieg Św. Dominika - Bieg VIPów
[acrobat]
2013-08-03
Gdańsk, DomTel-Sport
20. Bieg Św. Dominika - Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2013-08-03
Gdańsk, DomTel-Sport
20. Bieg Św. Dominika - OPEN
[acrobat]
2013-08-03
Parchatka, Bartek Księżak
Bieg Szlak Trafi - 10km kobiety
[acrobat]
2013-08-03
Parchatka, Bartek Księżak
Bieg Szlak Trafi - 10km mężczyzn
[acrobat]
2013-08-03
Parchatka, Bartek Księżak
Bieg Szlak Trafi - mini kobiety
[acrobat]
2013-08-03
Parchatka, Bartek Księżak
Bieg Szlak Trafi - mini mężczyzn
[acrobat]
2013-08-03
Bydgoszcz, Michał Kosiński
II Bieg z Łapką
[excel]
2013-08-03
Szklarska Poręba, DataSport
V Maraton Karkonoski - kobiety
[acrobat]
2013-08-03
Szklarska Poręba, DataSport
V Maraton Karkonoski - MŚ druzynowo kobiet
[acrobat]
2013-08-03
Szklarska Poręba, DataSport
V Maraton Karkonoski - MŚ druzynowo mężczyzn
[acrobat]
2013-08-03
Szklarska Poręba, DataSport
V Maraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2013-08-03
Winiec, Krzysztof Szwedzik
Winiec Triatlon
[acrobat]
2013-07-28
Bielawa, Ultimasport
5 Bieg Masowy Ulicami Bielawy - kategorie
[acrobat]
2013-07-28
Bielawa, Ultimasport
5 Bieg Masowy Ulicami Bielawy - kobiety
[acrobat]
2013-07-28
Bielawa, Ultimasport
5 Bieg Masowy Ulicami Bielawy - OPEN
[acrobat]
2013-07-28
Giełczyn, Mariusz Niziński
Giełczyn Biega
[excel]
2013-07-28
Łódź, inesSport
I Łódzkie Biegi Urodzinowe
[acrobat]
2013-07-28
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2013-07-28
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 0.5km
[acrobat]
2013-07-28
Rogi, Robert Gleń
XXVII Bieg im. Łukasiewicza
[word]
2013-07-28
Wałcz, sts timing
zBiegiemNatury na 5km
[acrobat]
2013-07-28
Wałcz, sts timing
3. wałecki bieg filmowy
[acrobat]
2013-07-28
Drzonków, pulsar sport
I Lubuski Duathlon
[acrobat]
2013-07-27
Gąsawa, Elektroniczne Zapisy
Biegi Gąsawskie - Nordic Walking
[acrobat]
2013-07-27
Gąsawa, Elektroniczne Zapisy
Biegi Gąsawskie - OPEN
[acrobat]
2013-07-27
Moryń k.Dębna, ultimasport
Bieg dookoła Morynia i Jeziora Morzycko- kategorie
[acrobat]
2013-07-27
Moryń k.Dębna, ultimasport
Bieg dookoła Morynia i Jeziora Morzycko - kobiety
[acrobat]
2013-07-27
Moryń k.Dębna, ultimasport
Bieg dookoła Morynia i Jeziora Morzycko - OPEN
[acrobat]
2013-07-27
Chechło, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa 2013 - lisy pustyni
[word]
2013-07-27
Chechło, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa 2013 - miraże
[word]
2013-07-27
Ślesin k.Konina, sts timing
GARMIN Iron Triathlon Ślesin
[acrobat]
2013-07-27
Oświęcim, DataSport
Grand Prix Oświęcimia
[acrobat]
2013-07-27
Koszwice, Artur Wrzyciel
III Bieg Kamienny - kobiety
[acrobat]
2013-07-27
Koszwice, Artur Wrzyciel
III Bieg Kamienny - OPEN
[acrobat]
2013-07-27
Łódź, inesSport
II Biegowa Bitwa o Łódź
[acrobat]
2013-07-27
Przemyśl, Mateusz Zieliński
Maraton Benedyktyński
[acrobat]
2013-07-27
Międzygórze k.Kłodzk, Organizator
Mistrzostwa Polski Juniorów w Biegu Alpejskim
[excel]
2013-07-27
Międzygórze k.Kłodzk, Organizator
Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegu Alpejskim
[excel]
2013-07-27
Międzygórze, Andrzej Puchacz
MP w biegu alpejskim - juniorzy, młodzicy
[excel]
2013-07-27
Międzygórze, Andrzej Puchacz
MP w biegu alpejskim - seniorzy
[excel]
2013-07-27
Lipusz, Organizator
Pętla Tuszkowska Matka
[acrobat]
2013-07-27
Bielawa, ultimasport
Piąty Bieg Po Schodach Wieży Kościoła - kategorie
[acrobat]
2013-07-27
Bielawa, ultimasport
Piąty Bieg Po Schodach Wieży Kościoła - kobiety
[acrobat]
2013-07-27
Bielawa, ultimasport
Piąty Bieg Po Schodach Wieży Kościoła - OPEN
[acrobat]
2013-07-27
Mosina, SuperSport
Pogoń za wilkiem - kobiety
[acrobat]
2013-07-27
Mosina, SuperSport
Pogoń za wilkiem - mężczyźni
[acrobat]
2013-07-27
Puck, DomTel-Sport
V Półmaraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2013-07-27
Lębork, DomTel-Sport
XIII Bieg Uliczny św. Jakuba
[acrobat]
2013-07-27
Toruń, Tadeusz Spychalski
XII Top-Cross Maraton
[word]
2013-07-27
Dźwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
XVIII Bieg Ku Słońcu
[acrobat]
2013-07-27
Warszawa, DataSport
XXIII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km kobiety
[acrobat]
2013-07-27
Warszawa, DataSport
XXIII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km OPEN
[acrobat]
2013-07-27
Warszawa, DataSport
XXIII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km kobiety
[acrobat]
2013-07-27
Warszawa, DataSport
XXIII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km OPEN
[acrobat]
2013-07-27
Międzygórze k.Kłodzk, Organizator
Bieg Śnieżnicki
[excel]
2013-07-21
Gdańsk, organizator
1 Crss Mrthn
[excel]
2013-07-21
Ciechanów, Zenon Lewandowski
28. Grand Prix Ciechanowa - bieg VII
[word]
2013-07-21
Brzeziny, Damian Zegadło
4. Bieg o Laur Brzezin
[acrobat]
2013-07-21
Toruń, DomTel-Sport
89 Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce
[acrobat]
2013-07-21
Łódź, inesSport
Biegam i Chodzę po Łodzi
[acrobat]
2013-07-21
Kozłów Biskupi, Józef Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w Nordic Walking
[word]
2013-07-21
Żytniówk, Sebastian Nicpoń
III Bieg o Puchar Prezesa LZS Żytniów
[word]
2013-07-21
Piwniczna-Zdrój, Ultimasport
II Bieg Piwniczanki - 10 km kategorie
[acrobat]
2013-07-21
Piwniczna-Zdrój, Ultimasport
II Bieg Piwniczanki - 10 km OPEN
[acrobat]
2013-07-21
Piwniczna-Zdrój, Ultimasport
II Bieg Piwniczanki - 2 km
[acrobat]
2013-07-21
Piwniczna-Zdrój, Ultimasport
II Bieg Piwniczanki - Nordic Walking
[acrobat]
2013-07-21
Mietków, sts-timing
Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie dł.
[acrobat]
2013-07-21
Okonek, domtel-sport
Okonecki Bieg Lipcowy
[acrobat]
2013-07-21
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2013-07-21
Mietków, sts-timing
Puchar Polski w Triathlonie
[acrobat]
2013-07-21
Mikołajki, sts-timing
TriathlonPL.com 2013 - 1/2 ironman
[acrobat]
2013-07-21
Mikołajki, sts-timing
TriathlonPL.com 2013 - 1/4 ironman
[acrobat]
2013-07-21
Mikołajki, sts-timing
TriathlonPL.com 2013 - 1/8 ironman
[acrobat]
2013-07-21
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka - etap 3
[acrobat]
2013-07-21
Sosnówka, Mateusz Witulski
XI Bieg Górski Do Dobrego Źródła
[acrobat]
2013-07-21
Kudowa Zdrój, Organizator
XXV Bieg Homolan im. Józefa Duba
[acrobat]
2013-07-21
Tarnów, Organizator
Klikowa Endurance Race 2013
[acrobat]
2013-07-20
Ełk, DataSport
Beko Ełk Triathlon - Iron Junior
[acrobat]
2013-07-20
Ełk, DataSport
Beko Ełk Triathlon - olimpijski
[acrobat]
2013-07-20
Ełk, DataSport
Beko Ełk Triathlon - sprint
[acrobat]
2013-07-20
Ełk, DataSport
Beko Ełk Triathlon - sztafeta olimpijska
[acrobat]
2013-07-20
Ełk, DataSport
Beko Ełk Triathlon - sztafeta sprint
[acrobat]
2013-07-20
Chrzypsko Wielkie, sts-timing
Bieg Chrzypsko Wielkie - ćwierćmaraton
[acrobat]
2013-07-20
Chrzypsko Wielkie, sts-timing
Bieg Chrzypsko Wielkie - półmaraton
[acrobat]
2013-07-20
Lubiechowa, Marek Konefał
Bieg Gór i Pogórza Kaczawskiego
[word]
2013-07-20
Kraków, Organizator
Bieg Śladami Jury
[excel]
2013-07-20
Nierzym, SuperSport
Bieg Trzech Jezior - kobiety
[acrobat]
2013-07-20
Nierzym, SuperSport
Bieg Trzech Jezior - mężczyźni
[acrobat]
2013-07-20
Nierzym, SuperSport
Bieg Trzech Jezior - Pracownicy Lasów Państwowych
[acrobat]
2013-07-20
Kurzętnik, Elektroniczne Zapisy
I Kogucia Dycha
[acrobat]
2013-07-20
Zdrój, Michał Sokół
Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza
[acrobat]
2013-07-20
Luzino, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina
[excel]
2013-07-20
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 0.5km
[acrobat]
2013-07-20
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 10km
[acrobat]
2013-07-20
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 1.5km
[acrobat]
2013-07-20
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 5km
[acrobat]
2013-07-20
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - OPEN
[acrobat]
2013-07-20
Józefów k.Otwocka, Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - półmaraton
[acrobat]
2013-07-20
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VIII Dobrodzieńska Dycha - dzieci
[word]
2013-07-20
Dobrodzeń, DataSport
VIII Dobrodzieńska Dycha - kategorie
[acrobat]
2013-07-20
Dobrodzeń, DataSport
VIII Dobrodzieńska Dycha - kobiety
[acrobat]
2013-07-20
Dobrodzeń, DataSport
VIII Dobrodzieńska Dycha - OPEN
[acrobat]
2013-07-20
Dobrodzeń, DataSport
VIII Dobrodzieńska Dycha - Premia K
[acrobat]
2013-07-20
Dobrodzeń, DataSport
VIII Dobrodzieńska Dycha - Premia M
[acrobat]
2013-07-20
Szklarska Poręba, DataSport
Wielka Pętla Izerska - kategorie
[acrobat]
2013-07-20
Szklarska Poręba, DataSport
Wielka Pętla Izerska - kobiety
[acrobat]
2013-07-20
Szklarska Poręba, DataSport
Wielka Pętla Izerska - OPEN
[acrobat]
2013-07-20
Węgorzyno, Organizator
II Marsz o Perłę 27 Jezior - 10km
[acrobat]
2013-07-20
Węgorzyno, Organizator
II Marsz o Perłę 27 Jezior - 5km
[acrobat]
2013-07-19
Zaniemyśl, Organizator
Maraton na Orientację SZAGA - tp 100
[acrobat]
2013-07-19
Zaniemyśl, Organizator
Maraton na Orientację SZAGA - tp 25
[acrobat]
2013-07-19
Zaniemyśl, Organizator
Maraton na Orientację SZAGA - tp 50
[acrobat]
2013-07-19
Zaniemyśl, Organizator
Maraton na Orientację SZAGA - tr 100
[acrobat]
2013-07-19
Zaniemyśl, Organizator
Maraton na Orientację SZAGA - tr 150
[acrobat]
2013-07-19
Zaniemyśl, Organizator
Maraton na Orientację SZAGA - tr 50
[acrobat]
2013-07-19
Kazimierz - Nałęczów, Krzysztof Misurek
V etapowy Tour Biegowy
[excel]
2013-07-18
Lądek Zdrój, Organizator
Bieg na Śnieżnik
[acrobat]
2013-07-18
Lądek Zdrój, Organizator
Bieg Siedmiu Szczytów
[acrobat]
2013-07-18
Lądek Zdrój, Organizator
K-B-L
[acrobat]
2013-07-18
Lądek Zdrój, Organizator
Złoty Maraton
[acrobat]
2013-07-18
Lądek Zdrój, Organizator
Złoty Półmaraton
[acrobat]
2013-07-14
Czeladź, Organizator
Bieg po Zdrowie
[word]
2013-07-14
Łódź, Organizator
III Sztafetowy Maraton Szakala
[acrobat]
2013-07-14
Studzianka, Łukasz Węda
II Tatarska Piątka
[excel]
2013-07-14
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
Półmaraton Pobiedziska - Gmina Pobiedziska
[acrobat]
2013-07-14
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
Półmaraton Pobiedziska - kategorie
[acrobat]
2013-07-14
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
Półmaraton Pobiedziska - kobiety
[acrobat]
2013-07-14
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
Półmaraton Pobiedziska - OPEN
[acrobat]
2013-07-14
Ryki, Artur Olek
Run For Ryki 4 - 10km
[acrobat]
2013-07-14
Ryki, Artur Olek
Run For Ryki 4 - 5km
[acrobat]
2013-07-14
Sława, sts-timing
Sława Triathlon 2013 - dzieci
[acrobat]
2013-07-14
Sława, sts-timing
Sława Triathlon 2013 - młodzik
[acrobat]
2013-07-14
Sława, sts-timing
Sława Triathlon 2013 - OPEN
[acrobat]
2013-07-14
Sława, sts-timing
Sława Triathlon 2013 - sztafety
[acrobat]
2013-07-14
Stalowa Wola, Piotr Anioł
Stalowa Dycha
[acrobat]
2013-07-14
Wrocław, pro-run
Wrocławska 30-tka
[acrobat]
2013-07-14
Korbielów, Stefan Kalinowski
XIII Bieg na szczyt Pilska - kategorie
[acrobat]
2013-07-14
Korbielów, Stefan Kalinowski
XIII Bieg na szczyt Pilska - Nordic Walking
[acrobat]
2013-07-14
Korbielów, Stefan Kalinowski
XIII Bieg na szczyt Pilska - OPEN
[acrobat]
2013-07-14
Kołaczkowo, SuperSport
XXXII Bieg o Złoty Kłos - kobiety
[acrobat]
2013-07-14
Kołaczkowo, SuperSport
XXXII Bieg o Złoty Kłos - mężczyźni
[acrobat]
2013-07-14
Frydman, Organizator
FRYDMAN Triathlon IV
[acrobat]
2013-07-13
Wisła, Jakub Glajcar
Bieg Beskidzkiej 5 o Wiślańską Kryke - kategorie
[acrobat]
2013-07-13
Wisła, Jakub Glajcar
Bieg Beskidzkiej 5 o Wiślańską Kryke - OPEN
[acrobat]
2013-07-13
Złoty Stok, Organizator
Bieg na Jawornik
[acrobat]
2013-07-13
Karpacz, Organizator
Bieg na Śnieżkę Mountain Marathon 2013
[acrobat]
2013-07-13
Gródek n.Dunajem, Organizator
II Bieg im.Józefa Szudego
[word]
2013-07-13
Warszawa, Organizator
II Bieg Morskie Oko
[acrobat]
2013-07-13
Koszalin0, Michał Bieliński
Kros po Chełmskiej - 10km
[acrobat]
2013-07-13
Koszalin0, Michał Bieliński
Kros po Chełmskiej - 5km
[acrobat]
2013-07-13
Skórcz, Jan Salewski
VI Bieg Turystyczny Czterech Jezior - Nordic Walk.
[acrobat]
2013-07-13
Skórcz, Jan Salewski
VI Bieg Turystyczny Czterech Jezior - OPEN
[acrobat]
2013-07-13
Płóczki Górne, MB
X Bieg Szlakiem Agatowym
[acrobat]
2013-07-13
Stargard Szczeciński, Organizator
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego
[acrobat]
2013-07-13
Jeleśnia, Organizator
XX Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Jeleśnia - k
[acrobat]
2013-07-13
Jeleśnia, Organizator
XX Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Jeleśnia - m
[acrobat]
2013-07-07
Wałbrzych, Grzegorz Kalinowski
9 Sztafeta Ekiden - drużynowo
[acrobat]
2013-07-07
Wałbrzych, Grzegorz Kalinowski
9 Sztafeta Ekiden - indywidualnie
[acrobat]
2013-07-07
Przodkowo, Elektroniczne Zapisy
Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej - OPEN
[acrobat]
2013-07-07
Radków, sts-timing
GARMIN Iron Triathlon Radków
[acrobat]
2013-07-07
Opatów, Organizator
III Jurajski Puchar w Nordic Walking - V runda
[word]
2013-07-07
Goworowo, Jacek Mulawka
II Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy
[acrobat]
2013-07-07
Wodzisław Śląski, RunTiming
I Wodzisławski Bieg Piwosza
[acrobat]
2013-07-07
Limanowa, Jakub Jawor
V Limanowa Forrest
[acrobat]
2013-07-07
Jarosławiec, Ultimasport
XXIII Międzynarodowy Bieg po Plaży - kategorie
[acrobat]
2013-07-07
Jarosławiec, Ultimasport
XXIII Międzynarodowy Bieg po Plaży - kobiety
[acrobat]
2013-07-07
Jarosławiec, Ultimasport
XXIII Międzynarodowy Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2013-07-07
Dobieszyn, Dominik Pernal
XXI Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
[acrobat]
2013-07-07
Szczyrk, Sandra Kulka
II Bieg po Serce Zbója Szczyrka
[word]
2013-07-07
Tychy, Organizator
XI Tyski Triathlon
[acrobat]
2013-07-06
Sława, SuperSport
5-te Bluesobiegi Sławskie - kobiety
[acrobat]
2013-07-06
Sława, SuperSport
5-te Bluesobiegi Sławskie - mężczyźni
[acrobat]
2013-07-06
Pasterka k.Kłodzka, datasport.pl
IV Maraton Gór Stołowych - kategorie wiekowe
[acrobat]
2013-07-06
Pasterka k.Kłodzka, datasport.pl
IV Maraton Gór Stołowych - OPEN
[acrobat]
2013-07-06
Ostrów Wielkopolski, Beata Szczypkowska
Szóstka Lipcówka
[word]
2013-07-06
Niesulice, pulsar sport
VIII Niesulicka Piątka - kobiety
[acrobat]
2013-07-06
Niesulice, pulsar sport
VIII Niesulicka Piątka - OPEN
[acrobat]
2013-07-06
Lubiewo, Lucyna Koniarska
VI Ekologiczny Bieg Szlakiem... - OPEN
[acrobat]
2013-07-06
Sławno, Elektroniczne Zapisy
XI Biegu 12 Mostów
[acrobat]
2013-07-06
Opole, Smoliński Sławomir
XI Bieg Opolski
[acrobat]
2013-07-06
Kretowiny, Jan Salewski
XV Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - Nordic
[acrobat]
2013-07-06
Kretowiny, Jan Salewski
XV Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - OPEN
[acrobat]
2013-07-06
Prostki, Organizator
XV Bieg Szlakiem Tatarskim
[acrobat]
2013-07-06
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXXIII Ciechanowska Piętnastka
[excel]
2013-07-06
Imielin, Hieronim Olejniczak
XX Imieliński Cross Ekologiczny - 2km
[acrobat]
2013-07-06
Imielin, Hieronim Olejniczak
XX Imieliński Cross Ekologiczny - kategorie
[acrobat]
2013-07-06
Imielin, Hieronim Olejniczak
XX Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2013-07-06
Złotów, domtel-sport
IV Eco Cross Bieg wokół jeziora Miejskiego
[acrobat]
2013-07-06
Pakość, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 10km
[acrobat]
2013-07-06
Pakość, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 20km
[acrobat]
2013-07-06
Pakość, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 5km
[acrobat]
2013-07-05
Chorzów, czasomierzyk
Bieg Nocny Stadionu Śląskiego - 10km
[acrobat]
2013-07-05
Chorzów, czasomierzyk
Bieg Nocny Stadionu Śląskiego - 5km
[acrobat]
2013-07-05
Chorzów, czasomierzyk
Bieg Nocny Stadionu Śląskiego - nordic walking
[acrobat]
2013-07-05
Częstochowa, Organizator
Transjura 2013 - trasa basic
[acrobat]
2013-07-05
Częstochowa, Organizator
Transjura 2013 - trasa bike
[acrobat]
2013-07-05
Częstochowa, Organizator
Transjura 2013 - trasa hard
[acrobat]
2013-07-03
Kraków, domtel-sport
67. Mistrzostwa Polski Juniorów
[acrobat]
2013-07-03
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-06-30
Wrocław, Dominik Krumin
14 Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2013-06-30
Szczecin, STS-Timing
Grand Prix Szczecina RunnersClub.pl
[acrobat]
2013-06-30
Owińska, Andrzej Szczyglewski
IV Cross Dziewicza Góra - kategorie
[acrobat]
2013-06-30
Owińska, Andrzej Szczyglewski
IV Cross Dziewicza Góra - kobiety
[acrobat]
2013-06-30
Owińska, Andrzej Szczyglewski
IV Cross Dziewicza Góra - OPEN
[acrobat]
2013-06-30
Zgorzelec, Jacek Lenart
IV Cross Zgorzelec
[acrobat]
2013-06-30
Międzychód, Waldemar Łastowski
IX Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza - 10km
[acrobat]
2013-06-30
Międzychód, Waldemar Łastowski
IX Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza - 3.5km
[acrobat]
2013-06-30
Łobez, Elektroniczne Zapisy
Łobeska Dziesiątka
[acrobat]
2013-06-30
Chrzan, Organizator
Minimaraton Romana
[acrobat]
2013-06-30
Zielona Góra, Super Sport
Parszywa 12 - kobiety
[acrobat]
2013-06-30
Zielona Góra, Super Sport
Parszywa 12 - mężczyźni
[acrobat]
2013-06-30
Małe Ciche, Organizator
Perły Małopolski - 10km
[acrobat]
2013-06-30
Małe Ciche, Organizator
Perły Małopolski - 10km Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-30
Małe Ciche, Organizator
Perły Małopolski - 21km
[acrobat]
2013-06-30
Małe Ciche, Organizator
Perły Małopolski - 3km
[acrobat]
2013-06-30
Małe Ciche, Organizator
Perły Małopolski - 3km Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-30
Małe Ciche, Organizator
Perły Małopolski - kategorie
[acrobat]
2013-06-30
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-30
Czymanowo, Organizator
Półmaraton wokół Jeziora Żarnowieckiego
[acrobat]
2013-06-30
Stęszew, STS-Timing
Stęszewski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2013-06-30
Tumiany k.Olsztyna, superczas.pl
Tumiańska Piątka
[acrobat]
2013-06-30
Wejherowo, ABAKUS ALSEN AUTO
Vejherovia Velo
[acrobat]
2013-06-30
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
VII Maraton Ostrowski im. M. Jakowczyka
[excel]
2013-06-30
Mrągowo, STS-Timing
Volvo Triathlon Series - 1/2 Ironman
[acrobat]
2013-06-30
Mrągowo, STS-Timing
Volvo Triathlon Series - 1/2 Ironman Sztafety
[acrobat]
2013-06-30
Mrągowo, STS-Timing
Volvo Triathlon Series - 1/4 Ironman
[acrobat]
2013-06-30
Mrągowo, STS-Timing
Volvo Triathlon Series - 1/4 Ironman Sztafety
[acrobat]
2013-06-30
Mrągowo, STS-Timing
Volvo Triathlon Series - 1/8 Ironman
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km Gmina
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km kategorie
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km kobiety
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km OPEN
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km studenci
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km Gmina
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km kobiety
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km OPEN
[acrobat]
2013-06-30
Elbląg, STS-Timing
V Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka
[acrobat]
2013-06-30
Sadek k.Szydłowca, Organizator
XXIV Bieg Uliczny w Sadku
[acrobat]
2013-06-29
Ustroń, Sport event
Bieg na Czantorię - kategorie wiekowe
[acrobat]
2013-06-29
Ustroń, Sport event
Bieg na Czantorię - kobiety
[acrobat]
2013-06-29
Oświęcim, DataSport
Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo - kategorie
[acrobat]
2013-06-29
Oświęcim, DataSport
Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo - kobiety
[acrobat]
2013-06-29
Oświęcim, DataSport
Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo - OPEN
[acrobat]
2013-06-29
Grudziądz, Organizator
II Bieg Trzech Plaż - kategorie
[excel]
2013-06-29
Grudziądz, Organizator
II Bieg Trzech Plaż - kobiety
[acrobat]
2013-06-29
Grudziądz, Organizator
II Bieg Trzech Plaż - OPEN
[acrobat]
2013-06-29
Skierniewice, Bartek Sobecki
II Półmaraton Skierniewicki
[acrobat]
2013-06-29
Adamów, Organizator
II Półmaraton Tradycji
[excel]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - Maraton Dwóch Serc
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - mieszkańcy Rybnika
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - mieszkańcy Rybnika kob.
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - sztafety
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - sztafety indywidualnie
[acrobat]
2013-06-29
Opoczno, Jacek Wojtarek
I Extreme Bieg o Puchar Burmistrza
[acrobat]
2013-06-29
Żary, Piotr Olszewski
I Park Cross Żary 2013
[word]
2013-06-29
Gdańsk, Mieczysława Cierpioł
I Półmaraton Wyspy Sobieszewskiej
[acrobat]
2013-06-29
Warszawa, STS-Timing
Sztafeta 5x5
[acrobat]
2013-06-29
Wydminy, Organizator
Wydmińska zaDyszka
[excel]
2013-06-29
Międzybrodzie Żyw., Chronosports
XV Bieg Górski ŻAR 2013
[acrobat]
2013-06-29
Korzybie, Piotr Kołodziejczyk
XX Bieg im. Elżbiety Garduły
[excel]
2013-06-29
Unisław, Marek Chojnacki
X Dziesiatka Unisławska
[acrobat]
2013-06-29
Unisław, Marek Chojnacki
X Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2013-06-29
Ustroń, Sport event
Bieg na Czantorię - OPEN
[acrobat]
2013-06-29
Mysłowice, Organizator
IV GP Mysłowic w biegach przełajowych
[acrobat]
2013-06-29
Smolec k.Wrocławia, Organizator
I Smolecka (za)Dyszka
[acrobat]
2013-06-26
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek 6/12
[acrobat]
2013-06-26
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek 6/12 - łącznie
[acrobat]
2013-06-23
Ruda Śląska, Jarek Piłat
Bieg Po Serducho Dla Kacpra
[excel]
2013-06-23
Radom, DataSport
Charytatywna Mila
[acrobat]
2013-06-23
Giełczyn, Mariusz Niziński
Giełczyn Biega
[excel]
2013-06-23
Pszczyna, DataSport
II Pszczyński Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2013-06-23
Pszczyna, DataSport
II Pszczyński Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2013-06-23
Pszczyna, DataSport
II Pszczyński Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Koszwice, Artur Wrzyciel
IV Nordic Walking w Koszwicach - kategorie
[acrobat]
2013-06-23
Koszwice, Artur Wrzyciel
IV Nordic Walking w Koszwicach - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Władysławowo, Janusz Nowicki
I Bieg Północy - 15km
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - drużyny
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - kategorie
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - kobiety
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - powiat
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - Radom
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - wózki
[acrobat]
2013-06-23
Mysłowice, Tomasz Katan
I Świętojański Bieg Trzeź - kategorie
[acrobat]
2013-06-23
Mysłowice, Tomasz Katan
I Świętojański Bieg Trzeź - OPEN
[excel]
2013-06-23
Poznań, Plus Timing
Piotr i Paweł Bieg 2013
[acrobat]
2013-06-23
Oborni, UltimaSport
Półmaraton o Puchar Pyry - kategorie
[acrobat]
2013-06-23
Oborni, UltimaSport
Półmaraton o Puchar Pyry - kobiety
[acrobat]
2013-06-23
Oborni, UltimaSport
Półmaraton o Puchar Pyry - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Oborniki Wlkp., UltimaSport
Półmaraton o Puchar Pyry - samorządowcy
[acrobat]
2013-06-23
Warszawa, DataSport
Samsung Irena Womens Run
[acrobat]
2013-06-23
Świebodzin, Sławomir Matusiewicz
Świebodzińska 10-tka
[acrobat]
2013-06-23
Rytro, UltimaSport
VIII Visegrad Maraton - kategorie
[acrobat]
2013-06-23
Rytro, UltimaSport
VIII Visegrad Maraton - kobiety
[acrobat]
2013-06-23
Rytro, UltimaSport
VIII Visegrad Maraton - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Rytro, UltimaSport
VIII Visegrad Maraton - sztafety
[acrobat]
2013-06-23
Sokołów Małopolski, Organizator
V Bieg Sokoła - 10km
[acrobat]
2013-06-23
Sokołów Małopolski, Organizator
V Bieg Sokoła - 5km
[acrobat]
2013-06-23
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XV Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XV Nowogrodziecka 10-tka - towarzyszące
[acrobat]
2013-06-23
Lębork, Kazimierz Duwe
XXII Maraton Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Lębork, Kazimierz Duwe
XXII Maraton Ekologiczny - wózki
[acrobat]
2013-06-23
Bełchatów, Organizator
V Bieg Rekreacyjny - kobiety
[acrobat]
2013-06-23
Bełchatów, Organizator
V Bieg Rekreacyjny - mężczyźni
[acrobat]
2013-06-22
Lubartów, InesSport
Bieg Pokój i Dobro
[acrobat]
2013-06-22
Prusice, STS-Timing
III Bieg Trzech Wież
[acrobat]
2013-06-22
Janowice Wielkie, Seweryn Swierk
II Bieg Janowicki
[excel]
2013-06-22
Rypin, Elektroniczne Zapisy
I Półmaraton Rypiński
[acrobat]
2013-06-22
Chorzów, Augusy Jakubik
Parkowa Mila
[word]
2013-06-22
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupski Bieg Sobótkowy
[acrobat]
2013-06-22
Strzegom, DataSport
Strzegomska Dwunastka - Gmina
[acrobat]
2013-06-22
Strzegom, DataSport
Strzegomska Dwunastka - kategorie
[acrobat]
2013-06-22
Strzegom, DataSport
Strzegomska Dwunastka - kobiety
[acrobat]
2013-06-22
Strzegom, DataSport
Strzegomska Dwunastka - mężczyźni
[acrobat]
2013-06-22
Strzegom, DataSport
Strzegomska Dwunastka - samorząd
[acrobat]
2013-06-22
Suchy Las, PlusTiming
Sucholeski Bieg o Puchar Wójta - 10km
[acrobat]
2013-06-22
Suchy Las, PlusTiming
Sucholeski Bieg o Puchar Wójta - 5km
[acrobat]
2013-06-22
Susz, Krzysztof Tyburczy
Susz Triathlon - dystans długi
[acrobat]
2013-06-22
Stargard Szczeciński, PulsarSport
VII Bieg Uliczny o Błekitną Wstęgę - kobiety
[acrobat]
2013-06-22
Stargard Szczeciński, PulsarSport
VII Bieg Uliczny o Błekitną Wstęgę - OPEN
[acrobat]
2013-06-22
Służewo, Przemysław Chojnacki
V Bieg Papieski
[word]
2013-06-22
Glinojeck, Zenon Lewandowski
XI Bieg o Puchar Miasta i Gminy Glinojeck
[word]
2013-06-22
Świerzawa, Bogusław Tomaszewski
XXVII Bieg Świerzawski
[acrobat]
2013-06-22
Pogórze, Zdzisław Kołodziejczyk
XXV Cross Świętojański im. Jana Marka
[word]
2013-06-22
Olszewo, Bartłomiej Pędzich
Zabiegaj O-Borki
[excel]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - 100 KM kobiety
[acrobat]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - 100 KM OPEN
[acrobat]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - 42 KM kobiety
[acrobat]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - 42 KM open
[acrobat]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - 72 KM kobiety
[acrobat]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - 72 KM open
[acrobat]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - kategorie
[acrobat]
2013-06-21
Zakopane, Leszek Behounek
IV Zakopiański Test Coopera
[excel]
2013-06-21
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-21
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2013-06-19
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2013-06-16
Ciechanów, Zenon Lewandowski
28. Grand Prix Ciechanowa - bieg VI
[word]
2013-06-16
Kravare (CZ), Szamot
31 Beh Zameckym Parkem
[excel]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - 2km kobiety
[acrobat]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - 2km Open
[acrobat]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - kategorie
[acrobat]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - kobiety
[acrobat]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - OPEN
[acrobat]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - Panna Młoda
[acrobat]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - Powiat Garwolin
[acrobat]
2013-06-16
Borzygniew/Mietków, Tomasz Sakuta
Bieg Mietkowski
[acrobat]
2013-06-16
Szabda, Chiptiming.pl
Bieg Napoleoński - 10km
[acrobat]
2013-06-16
Szabda, Chiptiming.pl
Bieg Napoleoński - 5km
[acrobat]
2013-06-16
Żarki, Marek Dors
III Jurajski Puchar w Nordic Walking - IV runda
[word]
2013-06-16
Kłobuck, Andrzej Pelikan
II Kłobucki Bieg Leśny
[acrobat]
2013-06-16
Wisła, Stefan Kalinowski
IV Bieg na Stożek - kategorie
[acrobat]
2013-06-16
Wisła, Stefan Kalinowski
IV Bieg na Stożek - OPEN
[acrobat]
2013-06-16
Luzino, Organizator
IV Charytatywny Bieg Skrzydło Anioła
[acrobat]
2013-06-16
Lidzbark Warmiński, Organizator
IX Lidzbarski Bieg Uliczny - kategorie
[word]
2013-06-16
Lidzbark Warmiński, Organizator
IX Lidzbarski Bieg Uliczny - OPEN
[word]
2013-06-16
Poznań, PlusTiming
Malta Trail Running
[acrobat]
2013-06-16
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg Bieg Dzika
[acrobat]
2013-06-16
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg V
[word]
2013-06-16
Oława, DataSport
VI Bieg Koguta - kategorie
[acrobat]
2013-06-16
Oława, DataSport
VI Bieg Koguta - kobiety
[acrobat]
2013-06-16
Oława, DataSport
VI Bieg Koguta - Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-16
Oława, DataSport
VI Bieg Koguta - OPEN
[acrobat]
2013-06-16
Bukowno, DataSport
XI Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2013-06-16
Bukowno, DataSport
XI Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2013-06-16
Bukowno, DataSport
XI Bieg Uliczny - mieszkańcy
[acrobat]
2013-06-16
Bukowno, DataSport
XI Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-06-16
Piekary Śląskie, Organizator
42. Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2013-06-16
Kozłów Biskupi , Józef Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego Nordic Walking 2013
[word]
2013-06-16
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka i Nordic
[acrobat]
2013-06-15
Gałkowo k.Mikołajek, Organizator
2 Maraton Mazury
[acrobat]
2013-06-15
Żmigród, DataSport
4. Żmigrodzki Bieg Smoka - Gmina
[acrobat]
2013-06-15
Żmigród, DataSport
4. Żmigrodzki Bieg Smoka - kategorie
[acrobat]
2013-06-15
Żmigród, DataSport
4. Żmigrodzki Bieg Smoka - kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Żmigród, DataSport
4. Żmigrodzki Bieg Smoka - OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Września, Maciek Szygenda
Biegnę dla Tosi - 15km
[acrobat]
2013-06-15
Września, Maciek Szygenda
Biegnę dla Tosi - 6.5km
[acrobat]
2013-06-15
Września, Maciek Szygenda
Biegnę dla Tosi - Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-15
Kraków, Ryszard Machlowski
Bieg o Podkowę
[excel]
2013-06-15
Bukowiec, SuperSport
Bieg z Koroną - kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Bukowiec, SuperSport
Bieg z Koroną - mężczyźni
[acrobat]
2013-06-15
Pabianice, inesSport
Dycha na piątkę w Piątkowisku
[acrobat]
2013-06-15
Rybnik, Marcin Menżyk
Grill+ Run - 15km kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Rybnik, Marcin Menżyk
Grill+ Run - 15km mężczyźni
[acrobat]
2013-06-15
Rybnik, Marcin Menżyk
Grill+ Run - 5km kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Rybnik, Marcin Menżyk
Grill+ Run - 5km mężczyźni
[acrobat]
2013-06-15
Tarnowskie Góry, ProTimer
II Bieg Tarnogórski
[acrobat]
2013-06-15
Strzelin, Krzysztof Lucima
IV Strzelinski Rogaining
[excel]
2013-06-15
Poznań, PlusTiming
I Smochowicki Bieg Po Zdrowie
[acrobat]
2013-06-15
Szemud, Jan Salewski
Kaszubski Bieg Lesoków
[acrobat]
2013-06-15
Warszawa, DataSport
Lotto Bieg Ursynowa - kategorie
[acrobat]
2013-06-15
Warszawa, DataSport
Lotto Bieg Ursynowa - kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Warszawa, DataSport
Lotto Bieg Ursynowa - OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Teresin, DomTel-Sport
Maksy Mila - nordic walking
[acrobat]
2013-06-15
Teresin, DomTel-Sport
Maksy Mila - OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Barczewo k.Olsztyna, Organizator
Mazurskie Tropy - trasa piesza 50km
[acrobat]
2013-06-15
Barczewo k.Olsztyna, Organizator
Mazurskie Tropy - trasa rowerowa 130km
[acrobat]
2013-06-15
Barczewo k.Olsztyna, Organizator
Mazurskie Tropy - trasa rowerowa 50km
[acrobat]
2013-06-15
Wrocław, Marcin Spitalniak
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2013-06-15
Wrocław, Marcin Spitalniak
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 4km
[acrobat]
2013-06-15
Choszczno, Bartłomiej Mechliński
Pętla Drawska 2013 - GIGA
[acrobat]
2013-06-15
Choszczno, Bartłomiej Mechliński
Pętla Drawska 2013 - MEGA
[acrobat]
2013-06-15
Choszczno, Bartłomiej Mechliński
Pętla Drawska 2013 - MINI
[acrobat]
2013-06-15
Poznań, STS-Timing
Sztafet Maratońska XLPL Ekiden
[acrobat]
2013-06-15
Warszawa, PulsarSport
Ursus Biega - kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Warszawa, PulsarSport
Ursus Biega - OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Sulejówek, DataSport
VI Biegu Marszałka - 10 km kategorie
[acrobat]
2013-06-15
Sulejówek, DataSport
VI Biegu Marszałka - 10 km kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Sulejówek, DataSport
VI Biegu Marszałka - 10 km OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Sulejówek, DataSport
VI Biegu Marszałka - 3 km kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Sulejówek, DataSport
VI Biegu Marszałka - 3 km OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Łąkiem, Organizator
VI Bieg Przełajowy im.Romana Kęcińskiego
[word]
2013-06-15
Ozorków, Ultimasport
V Supermaraton - 25km
[acrobat]
2013-06-15
Ozorków, Ultimasport
V Supermaraton - 50km
[acrobat]
2013-06-15
Ożarów Mazowiecki, Jarosław Żórawski.
XXV Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego
[excel]
2013-06-15
Lusowo k.Poznania, Borys Monastyrski
X Zawody w Triathlonie Poziom Wyżej - oom
[acrobat]
2013-06-15
Lusowo k.Poznania, Borys Monastyrski
X Zawody w Triathlonie Poziom Wyżej - OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Koronowo, Jerzy Jasionowicz
III Bieg Uliczny im.Braci Mikrut
[acrobat]
2013-06-14
Zakopane, Leszek Behounek
Polska biega
[excel]
2013-06-12
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-06-09
Łódź, Organizator
Bieg do Źródeł Olechówki
[acrobat]
2013-06-09
Warszawa, Organizator
GP Żoliborza, edycja IV
[acrobat]
2013-06-09
Szczecin, sts-timing
Grand Prix Szczecina RunnersClub.pl - bieg IX
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - bankowcy
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - drużyny
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - kobiety
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - nauczyciele
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - OPEN
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - policjanci
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - studenci
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - wojskowi
[acrobat]
2013-06-09
Toruń, Bartłomiej Mechliński
Test Coopera Toruń
[acrobat]
2013-06-09
Klimontów, Organizator
VIII Integracyjny Bieg Klimontowski
[acrobat]
2013-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
VII PGNiG Grodziski Półmaraton Słowaka - kategorie
[acrobat]
2013-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
VII PGNiG Grodziski Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2013-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
VII PGNiG Grodziski Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2013-06-09
Legionowo, DataSport
V Legionowska Dycha - kategorie
[acrobat]
2013-06-09
Legionowo, DataSport
V Legionowska Dycha - kobiety
[acrobat]
2013-06-09
Legionowo, DataSport
V Legionowska Dycha - mieszkańcy Legionowa
[acrobat]
2013-06-09
Legionowo, DataSport
V Legionowska Dycha - OPEN
[acrobat]
2013-06-09
Elbląg, Ryszard Biskup
XII Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2013-06-09
Karlino, Piotr Kołodziejczyk
XXI Bieg Papieski
[excel]
2013-06-09
Szczecinek, sts-timing
GARMIN Iron Triathlon Szczecinek
[acrobat]
2013-06-09
Brzeg k.Opola, czasomierzy.pl
II Bieg Piastów Śląskich
[acrobat]
2013-06-08
Śrem, DataSport
2 Śrem Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2013-06-08
Śrem, DataSport
2 Śrem Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2013-06-08
Śrem, DataSport
2 Śrem Półmaraton - mieszkańcy Śremu
[acrobat]
2013-06-08
Śrem, DataSport
2 Śrem Półmaraton - Mistrzostwa Sił Powietrz.
[acrobat]
2013-06-08
Śrem, DataSport
2 Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2013-06-08
Nowe Miasto n.Pilicą, Jan Salewski
3 Cross Maraton nad Pilicą - 10km
[acrobat]
2013-06-08
Nowe Miasto n.Pilicą, Jan Salewski
3 Cross Maraton nad Pilicą - maraton
[acrobat]
2013-06-08
Nowe Miasto n.Pilicą, Jan Salewski
3 Cross Maraton nad Pilicą - półmaraton
[acrobat]
2013-06-08
Niemcz, Krzysztof Walczak
Biegaj z Victorią
[acrobat]
2013-06-08
Katowice, Łukasz Kitajczuk
Biegowa Korona AWF - maraton
[acrobat]
2013-06-08
Katowice, Łukasz Kitajczuk
Biegowa Korona AWF - Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-08
Katowice, Łukasz Kitajczuk
Biegowa Korona AWF - półmaraton
[acrobat]
2013-06-08
Pasłęk, sts-timing
Bieg Filipidesa - biegi dzieci i młodzieży
[acrobat]
2013-06-08
Pasłęk, sts-timing
Bieg Filipidesa - klasyfikacja drużynowa
[acrobat]
2013-06-08
Pasłęk, sts-timing
Bieg Filipidesa - OPEN
[acrobat]
2013-06-08
Warszawa, DataSport
Bieg Firmowy Warszawa - indywidualnie
[acrobat]
2013-06-08
Warszawa, DataSport
Bieg Firmowy Warszawa - indywidualnie kobiety
[acrobat]
2013-06-08
Warszawa, DataSport
Bieg Firmowy Warszawa - sztafety kobiety
[acrobat]
2013-06-08
Warszawa, DataSport
Bieg Firmowy Warszawa - sztafety mężczyźni
[acrobat]
2013-06-08
Warszawa, DataSport
Bieg Firmowy Warszawa - sztafety mix
[acrobat]
2013-06-08
Sobieszów, Marcin Koziołek
Chojnik Maraton - kategorie
[acrobat]
2013-06-08
Sobieszów, Marcin Koziołek
Chojnik Maraton - kobiety
[acrobat]
2013-06-08
Sobieszów, Marcin Koziołek
Chojnik Maraton - OPEN
[acrobat]
2013-06-08
Giełczyn k.Łomży, Organizator
Giełczyn Biega 2013 Grand Prix woj. Podlaskiego
[acrobat]
2013-06-08
Kozienice, Piotr Łapiński
III Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego
[word]
2013-06-08
Grudziądz, good time
III Mistrzostwa Grudziądza w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2013-06-08
Jedlicze, Robert Gleń
IV Bieg Uliczny Jedlicka Siódemka
[acrobat]
2013-06-08
Mszczonów, UltimaSport
I Uliczny Bieg z Termami Mszczonów - 4km
[acrobat]
2013-06-08
Mszczonów, UltimaSport
I Uliczny Bieg z Termami Mszczonów - 8km
[acrobat]
2013-06-08
Mszczonów, UltimaSport
I Uliczny Bieg z Termami Mszczonów - gmina
[acrobat]
2013-06-08
Mszczonów, UltimaSport
I Uliczny Bieg z Termami Mszczonów - kategorie
[acrobat]
2013-06-08
Lublin, STS-Timing
Pierwszy Maraton Lubelski
[acrobat]
2013-06-08
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Piątka - kategorie
[acrobat]
2013-06-08
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Piątka - kobiety
[acrobat]
2013-06-08
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Piątka - OPEN
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - drużyny
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - dyrektorzy
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, DataSport
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - kategorie
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, DataSport
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - kobiety
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - mieszk.Kietrza
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, DataSport
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - OPEN
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - samorządy
[acrobat]
2013-06-08
Ustka/Słupsk, Organizator
XVII Mistrzostwa Policji w Półmaratonie
[acrobat]
2013-06-08
Wyrzysk, Marek Bramorski
XV Uliczny Bieg im. E. Wojciechowskiego Olka
[acrobat]
2013-06-08
Bielice, Organizator
XXI Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków - ind.
[word]
2013-06-08
Bielice, Organizator
XXI Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków - szk.
[word]
2013-06-08
Grudziądz, good time
III Mistrzostwa Grudziądza w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2013-06-08
Tychy, Organizator
IV Piknik Biegowy im.Jana Dery
[acrobat]
2013-06-07
Łódź, domtel.pl
Akademickie Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2013-06-07
Szczecin - Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
II Ultramaraton Szczecin - Kołobrzeg - bieg
[word]
2013-06-07
Szczecin - Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
II Ultramaraton Szczecin - Kołobrzeg - rajd pieszy
[word]
2013-06-07
Świdwin, Organizator
I Świdwiński test Coopera
[acrobat]
2013-06-07
Siemianowice Śląskie, Jakub Jawor
VIII Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[excel]
2013-06-05
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2013-06-03
Kędzierzyn Koźle, Organizator
Jubileuszowy Bieg Azotowy
[acrobat]
2013-06-02
Ciechanów, Zenon Lewandowski
28 Grand Prix Ciechanowa
[word]
2013-06-02
Wrocław, UltimaSport
4 Bieg dla Maćka
[acrobat]
2013-06-02
Łódź, inesSport
Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
[acrobat]
2013-06-02
Damnica, Wojciech W.
Biegi z Damnisiem
[acrobat]
2013-06-02
Częstochowa, Łukasz Sówka
II Bieg Dzielnicy Wrzosowiak - dzieci
[acrobat]
2013-06-02
Częstochowa, Łukasz Sówka
II Bieg Dzielnicy Wrzosowiak - Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-02
Częstochowa, Łukasz Sówka
II Bieg Dzielnicy Wrzosowiak - OPEN
[acrobat]
2013-06-02
Wolsztyn, DataSport
II Wolsztyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2013-06-02
Wolsztyn, DataSport
II Wolsztyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2013-06-02
Wolsztyn, DataSport
II Wolsztyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-06-02
Kraków, Rafał Oświęcimka
I Bieg Swoszowicki - OPEN
[acrobat]
2013-06-02
Kraków, Rafał Oświęcimka
I Bieg Swoszowicki - Rodzinna Mila
[acrobat]
2013-06-02
Złota Góra, Organizator
Kartuska Masakra
[acrobat]
2013-06-02
Sieraków, sts timing
Triathlon Sieraków - dystans długi
[acrobat]
2013-06-02
Sieraków, sts timing
Triathlon Sieraków - dystans krótki
[acrobat]
2013-06-02
Sieraków, sts timing
Triathlon Sieraków - dzieci
[acrobat]
2013-06-02
Zakopane, Organizator
VI Wysokogórski Bieg im. druha Franciszka Marduły
[acrobat]
2013-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XIX Półmaraton Jaworski - kategorie
[acrobat]
2013-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XIX Półmaraton Jaworski - kobiety
[acrobat]
2013-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XIX Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2013-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XIX Półmaraton Jaworski - strażacy kobiety
[acrobat]
2013-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XIX Półmaraton Jaworski - strażacy mężczyźni
[acrobat]
2013-06-02
Olsztyn k.Częstochow, Organizator
XVIII Marszobieg Na Jurajskim Szlaku
[acrobat]
2013-06-02
Murowana Goślina, DataSport
XVII Mistrzostwa Polski Weteranów - kategorie
[acrobat]
2013-06-02
Murowana Goślina, DataSport
XVII Mistrzostwa Polski Weteranów - kobiety
[acrobat]
2013-06-02
Murowana Goślina, DataSport
XVII Mistrzostwa Polski Weteranów - OPEN
[acrobat]
2013-06-02
Korycin, Agnieszka Twarożek
XXII Półmaraton Mleczny
[excel]
2013-06-02
Chrzanów, Organizator
XXIX Bieg Cabanów
[excel]
2013-06-02
Krzepice, Szamot
XX Jubileuszowy Bieg Krzepkich
[acrobat]
2013-06-02
Malbork, Organizator
GARMIN Iron Triathlon Malbork
[acrobat]
2013-06-02
Warszawa, Irina Hulanicka
V Bielański Przełajowy Bieg Sztafetowy
[excel]
2013-06-01
Bytów, DomTel-Sport
33 Półmaraton Gochów - Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-01
Bytów, DomTel-Sport
33 Półmaraton Gochów - OPEN
[acrobat]
2013-06-01
Gdańsk, DomTel-Sport
41. Memoriał Żylewicza
[acrobat]
2013-06-01
Dąbrówka Królewska, Rafał Mathiak
II Bieg pod Górę - kobiety
[acrobat]
2013-06-01
Dąbrówka Królewska, Rafał Mathiak
II Bieg pod Górę - OPEN
[acrobat]
2013-06-01
Brodnica, STS-Timing
II Dycha Anny Wazówny - mieszkańcy Brodnicy
[acrobat]
2013-06-01
Brodnica, STS-Timing
II Dycha Anny Wazówny - niepełnosprawni
[acrobat]
2013-06-01
Brodnica, STS-Timing
II Dycha Anny Wazówny - OPEN
[acrobat]
2013-06-01
Tarnobrzeg, DataSport
II Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - 10km
[acrobat]
2013-06-01
Tarnobrzeg, DataSport
II Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - 10km kobiety
[acrobat]
2013-06-01
Tarnobrzeg, DataSport
II Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - kategorie
[acrobat]
2013-06-01
Tarnobrzeg, DataSport
II Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - kobiety
[acrobat]
2013-06-01
Tarnobrzeg, DataSport
II Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - OPEN
[acrobat]
2013-06-01
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - Gmina Piaseczno
[acrobat]
2013-06-01
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - kategorie
[acrobat]
2013-06-01
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - klas. rodzinna
[acrobat]
2013-06-01
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - kobiety
[acrobat]
2013-06-01
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - OPEN
[acrobat]
2013-06-01
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - samorząd
[acrobat]
2013-06-01
Świdnik - Lublin, Organizator
Półmaraton Solidarności
[acrobat]
2013-06-01
Kolbuszowa, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 10km
[acrobat]
2013-06-01
Kolbuszowa, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 20km
[acrobat]
2013-06-01
Kolbuszowa, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 5km
[acrobat]
2013-06-01
Sieraków, STS-Timing
Triathlon Sieraków
[acrobat]
2013-06-01
Żarki, Organizator
VIII Bieg Leśnych Ludków
[acrobat]
2013-06-01
Łomnica, Organizator
V Bieg o Grand Prix Sądeczanina
[word]
2013-06-01
Pawłowiczki, Organizator
XIV Biegi Herbowe
[acrobat]
2013-06-01
Międzyrzecz, Przemysław Staszyński
XXII Międzyrzecka Dziesiątka
[acrobat]
2013-06-01
Trzebiatów, Aleksandra Pochranowicz
XXXIV Trzebiatowska Dziesiątka
[acrobat]
2013-06-01
Niechorze, Ultimasport
X Gryfickie Maratony Rowerowe - mega
[acrobat]
2013-06-01
Niechorze, Ultimasport
X Gryfickie Maratony Rowerowe - mini
[acrobat]
2013-06-01
Niechorze, Ultimasport
X Gryfickie Maratony Rowerowe - ultra
[acrobat]
2013-06-01
Zakopane, Organizator
IV Bieg hrabiego Władysława Zamoyskiego
[acrobat]
2013-05-31
Lisowice, Krzysztof Brol
Kwietny Bieg 24h - kobiety
[acrobat]
2013-05-31
Lisowice, Krzysztof Brol
Kwietny Bieg 24h - OPEN
[acrobat]
2013-05-31
Zakopane, BGTimeSport
VI Bieg Sokoła
[acrobat]
2013-05-31
Komańcza - Ustrzyki , Organizator
X Bieg Rzeźnika
[acrobat]
2013-05-30
Wiączyń Dolny, inesSport
Bieg Kobiet
[acrobat]
2013-05-29
Wrocław, Róża Spiliszewska
VII 10 Artemisu
[acrobat]
2013-05-26
Rybnik, Grzegorz Wnuk
11. UTEX Półmaraton Energetyków
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - bieg sportowy K
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - bieg sportowy M
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - Bolesławiec
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - Bolesławiec kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - dzieci
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
13 Europejskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - bieg młodzieżowy
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - Fiat Auto Poland
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - MP Lekarzy
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - Sistema
[acrobat]
2013-05-26
Bielsko-Biała, DataSport
21 Bieg Fiata - wózki
[acrobat]
2013-05-26
Gdańsk, Organizator
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
[acrobat]
2013-05-26
Kuchary, Andrzej Świercz
Bieg Kwitnących Ogrodów - 10km
[acrobat]
2013-05-26
Kuchary, Andrzej Świercz
Bieg Kwitnących Ogrodów - 5km
[acrobat]
2013-05-26
Raszków, Maja Florczak
Bieg o Puchar Burmistrza Gminy Raszków
[excel]
2013-05-26
Janów, Organizator
III Jurajski Puchar w Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-26
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
II Bieg Lwa - 7.5km
[acrobat]
2013-05-26
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
II Bieg Lwa - OPEN
[acrobat]
2013-05-26
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
II Bieg Lwa - sztafety
[acrobat]
2013-05-26
Siadło Dolne, Ultimasport
II Bieg w Pogoni za Bielikiem
[acrobat]
2013-05-26
Kleczew, Piotr Frydrychowski
II Memoriał Henryka Warwasa - kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Kleczew, Piotr Frydrychowski
II Memoriał Henryka Warwasa - Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-26
Kleczew, Piotr Frydrychowski
II Memoriał Henryka Warwasa - OPEN
[acrobat]
2013-05-26
Pasłęk, Organizator
IV Bieg Wokół Pasłęckich Murów Obronnych
[word]
2013-05-26
Kąty Wrocławskie, Ultimasport
IX Bieg o Puchar Burmistrza - 10 mil
[acrobat]
2013-05-26
Kąty Wrocławskie, Ultimasport
IX Bieg o Puchar Burmistrza - 5.4km
[acrobat]
2013-05-26
Wojciechów, Krzysztof Musirek
I Bieg Ariański
[excel]
2013-05-26
Nakło nad Notecią, STS-Timing
I Bieg Przełajowy Doliną Noteci
[acrobat]
2013-05-26
Mińsk Mazowiecki, Super Sport
I Mińska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Mińsk Mazowiecki, Super Sport
I Mińska Dziesiątka - mężczyźni
[acrobat]
2013-05-26
Kielce, Organizator
Piątka dla Bartka
[acrobat]
2013-05-26
Podkowa Leśna, Krzysztof Walczak
Podkowiańska Dycha
[acrobat]
2013-05-26
Wysoka Wieś, Bartłomiej Sobecki
VI Dylewski Cross Sasinów
[acrobat]
2013-05-26
Włocławek, Daniel Tarczyński
Vladislavia Cross - Grand Prix
[acrobat]
2013-05-26
Elbląg, Ryszard Biskup
XII Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2013-05-26
Rudniki, Maciej Olejniczak
XIX Bieg Masowy Pętla Rudnicka - kategorie
[acrobat]
2013-05-26
Rudniki, Maciej Olejniczak
XIX Bieg Masowy Pętla Rudnicka - kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Rudniki, Maciej Olejniczak
XIX Bieg Masowy Pętla Rudnicka - mieszk.Gminy
[acrobat]
2013-05-26
Rudniki, Maciej Olejniczak
XIX Bieg Masowy Pętla Rudnicka - OPEN
[acrobat]
2013-05-26
Koszalin, Jan Salewski
XI Bieg Wenedów
[acrobat]
2013-05-26
Mińsk Mazowiecki, Super Sport
XVIII Mazowiecka Piętnastka - kobiety
[acrobat]
2013-05-26
Mińsk Mazowiecki, Super Sport
XVIII Mazowiecka Piętnastka - mężczyźni
[acrobat]
2013-05-26
Janowiec Wlkp., TimePro
XXV Bieg im.Tomasza Hopfera
[acrobat]
2013-05-26
Obliwice, Krzysztof Pruszak
XXXI Otwarty Bieg Przełajowy
[word]
2013-05-26
Człuchów, Agnieszka Prądzińska
XX Bieg Tura im.Henryka Pliszki
[acrobat]
2013-05-26
Truskaw k.Warszawa, Organizator
VI Bieg Truskawki
[excel]
2013-05-25
Łódź, DataSport
11 Bieg Ulicą Piotrkowską - drużyny
[acrobat]
2013-05-25
Łódź, DataSport
11 Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2013-05-25
Łódź, DataSport
11 Bieg Ulicą Piotrkowską - małżeństwa
[acrobat]
2013-05-25
Łódź, DataSport
11 Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - kategorie
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - Mistrzostwa Sobótki
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - Mistrzostwa Sobótki kob.
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - MP kobiety
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - MP mężczyźni
[acrobat]
2013-05-25
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
20 Bieg Górski na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2013-05-25
Wrocław, Jerzy Kiełb
21 OMW - Bieg na orientację
[excel]
2013-05-25
Wichrowo, Wojciech Gajewski
Biegiem po Wichrowskich Lasach
[excel]
2013-05-25
Długołęka, Rafał Barański
Bieg o Puchar Wójta Gminy Długołęka
[acrobat]
2013-05-25
Zabrze, Beata Wrońska
Bieg Wiosny
[word]
2013-05-25
Ostrowiec Świętok., Jarosław Słodkiewicz
Bieg Wiosny
[acrobat]
2013-05-25
Żyrowa, Organizator
Gala Sportu ŻYROWIK - 10km
[excel]
2013-05-25
Żyrowa, Organizator
Gala Sportu ŻYROWIK - duathlon
[excel]
2013-05-25
Żyrowa, Organizator
Gala Sportu ŻYROWIK - półmaraton
[excel]
2013-05-25
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
III Półmaraton Leśny
[excel]
2013-05-25
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
III Półmaraton Szelkowski - kobiety
[excel]
2013-05-25
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
III Półmaraton Szelkowski - mężczyźni
[excel]
2013-05-25
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
III Szelkowski Bieg Długodystansowy - kobiety
[excel]
2013-05-25
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
III Szelkowski Bieg Długodystansowy - mężczyźni
[excel]
2013-05-25
Luzino, Domtel-Sport
II Kaszubska Piętnastka
[acrobat]
2013-05-25
Poznań, PlusTiming
II Piętnastka im.Macieja Frankiewicza
[acrobat]
2013-05-25
Koszwice, Artur Wrzyciel
IV Polska Biega w Koszwicach
[acrobat]
2013-05-25
Szczytno, Jerzy Kosiński
IV Szczycieńska Piętnastka - kategorie
[acrobat]
2013-05-25
Szczytno, Jerzy Kosiński
IV Szczycieńska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2013-05-25
Ślesin, Tomasz Brett
Kolski Aquathlon
[excel]
2013-05-25
Ślesin, Tomasz Brett
Kolski Triathlon
[excel]
2013-05-25
Chyrowa, Hubert Rykała
Marszobieg Ziemią Dukielską
[excel]
2013-05-25
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2013-05-25
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - klasyfikacja kobiet
[word]
2013-05-25
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 3 biegach
[word]
2013-05-25
Strzebiń, Run-Timing
VII Parafialny Bieg Św. Urbana
[acrobat]
2013-05-25
Łaziska Górne, Gałuszka Rafał
VI Bieg o Łaziskie Liście im. Alojzego Kalei
[word]
2013-05-25
Chorzów, Jarek Piłat
V Chorzowski Bieg Rodzinny
[word]
2013-05-25
Nieżychowo k.Piły, Marek Bramorski
V Cross Nieżychowski
[acrobat]
2013-05-25
Jedlina Zdrój, Grzegorz Kalinowski
XI Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - 10km
[acrobat]
2013-05-25
Jedlina Zdrój, Grzegorz Kalinowski
XI Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - 5km
[acrobat]
2013-05-25
Wrocław, Dominik Krumin
XVI Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[acrobat]
2013-05-25
Sianów, Jan Salewski
XVI Bieg Uliczny im. R.Targaszewskiego - 15km
[acrobat]
2013-05-25
Sianów, Jan Salewski
XVI Bieg Uliczny im. R.Targaszewskiego - 5km
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - kategorie
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - kobiety
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - m.gminy
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - m.powiatu
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - m.województwa
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - OPEN
[acrobat]
2013-05-25
Cieśle, DataSport
XXI Półmaraton Świętokrzyski - wózki
[acrobat]
2013-05-25
Nowa Sól, Grzegorz Rogula
XXX Jubileuszowy Półmaraton Solan - OPEN
[acrobat]
2013-05-25
Oświęcim, Organizator
2 Zielona Dycha
[acrobat]
2013-05-25
Piaski k.Gostynia, Rafał Talarczak
30 Bieg im.błogosławionego Edmunda Bojanowskiego
[word]
2013-05-25
Oświęcim, Organizator
Piątka Pileckiego
[acrobat]
2013-05-25
Nowa Sól, Super Sport
XXX Jubileuszowy Półmaraton Solan - kobiety
[acrobat]
2013-05-25
Nowa Sól, Super Sport
XXX Jubileuszowy Półmaraton Solan - mężczyźni
[acrobat]
2013-05-24
Żyrowik, Organizator
Gala Sportu ŻYROWIK - dzieci i młodzieć
[word]
2013-05-24
Jastrzębie Zdrój, Organizator
III Jastrzębski Test Coopera
[excel]
2013-05-23
Łódź, Łukasz Charuba
Zorientuj się na Łódź - Park Źródliska
[acrobat]
2013-05-23
Krasnystaw , Tadeusz Kiciński
X Eurobiegi
[acrobat]
2013-05-22
Szczecin, Organizator
Szczecińska Dobranocka
[acrobat]
2013-05-22
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-05-19
Opole, Organizator
3 Maraton Opolski - bieg festiwalowy
[acrobat]
2013-05-19
Opole, Organizator
3 Maraton Opolski - OPEN
[acrobat]
2013-05-19
Opole, Organizator
3 Maraton Opolski - półmaraton
[acrobat]
2013-05-19
Opole, Organizator
3 Maraton Opolski - sztafety firm
[acrobat]
2013-05-19
Kraków, Ultimasport
8 Bieg Kraków-Skotniki
[acrobat]
2013-05-19
Kraków, Ultimasport
8 Bieg Kraków-Skotniki - marsz
[acrobat]
2013-05-19
Olsztyn, STS-Timing
ELEMENTAL Triathlon Olsztyn - dystans olimpijski
[acrobat]
2013-05-19
Olsztyn, STS-Timing
ELEMENTAL Triathlon Olsztyn - super sprint
[acrobat]
2013-05-19
Bielsko-Biała, Organizator
II Górska Majówka - Bieg Górski
[acrobat]
2013-05-19
Kozłów Biskupi , Organizator
II Grand Prix Kozłowa Biskupiego Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-19
Kozłów Biskupi, Józef Brzezina
II Grand Prix Kozłowa Biskupiego - kategorie
[acrobat]
2013-05-19
Działoszyn, DataSport
IV Działoszyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2013-05-19
Działoszyn, DataSport
IV Działoszyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2013-05-19
Działoszyn, DataSport
IV Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-05-19
Działoszyn, Hieronim Olejniczak
IV Działoszyńska Dziesiątk - Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-19
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg Bieg Dzika
[acrobat]
2013-05-19
Szczawnica, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 10km
[acrobat]
2013-05-19
Szczawnica, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 21km
[acrobat]
2013-05-19
Szczawnica, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 3km
[acrobat]
2013-05-19
Szczawnica, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - kategorie
[acrobat]
2013-05-19
Szczawnica, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - NW 10km
[acrobat]
2013-05-19
Szczawnica, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - NW 3km
[acrobat]
2013-05-19
Jastrzębie-Zdrój, Stefan Kalinowski
Silesia Run
[acrobat]
2013-05-19
Dąbrowa Górnicza, InesSport
Szóstka Pogorii
[acrobat]
2013-05-19
Katowice, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2013-05-19
Tychy, Organizator
VII Bieg Wiosenny w ramach akcji Polska biega
[acrobat]
2013-05-19
Wieliszew k.Zegrza, Organizator
VII Wieliszewski Bieg Wiosny
[acrobat]
2013-05-19
Toruń, Organizator
VI Bieg Zamkowy
[acrobat]
2013-05-19
Nadolice Wielkie, Organizator
V Bieg wokół Rancza - nordic walking
[acrobat]
2013-05-19
Nadolice Wielkie, Organizator
V Bieg wokół Rancza - OPEN
[acrobat]
2013-05-19
Łobżenica, Bartłomiej Sobecki
XIX Bieg im. Alojzego Graja
[acrobat]
2013-05-19
Będzin, Organizator
42. Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2013-05-19
Szymbark k.Kartuz, good time
Bieg górski na Wieżycę Kaszuby Biegają
[acrobat]
2013-05-19
Środa Wielkopolska, Plus Timing
Bieg na 10km
[acrobat]
2013-05-19
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecina RunnersClub.pl - bieg VIII
[excel]
2013-05-19
Kępino k.Wejherowa, Organizator
II BORTEX.PL Półmaraton
[acrobat]
2013-05-18
Rawicz, STS-Timing
24 godzinny Rawicki Festiwal Sportu
[acrobat]
2013-05-18
Chodzież, STS-Timing
30 Przełajowy Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2013-05-18
Warszawa, Organizator
GP Żoliborza, edycja III
[acrobat]
2013-05-18
Bałtów k.Ostrowca S., STS-Timing
Hunt Run Jura Park Bałtów
[acrobat]
2013-05-18
Krusze, Ultimasport
III Bieg Cichociemnych - drużynowo
[acrobat]
2013-05-18
Krusze, Ultimasport
III Bieg Cichociemnych - OPEN
[acrobat]
2013-05-18
Bolewice, Sławomir Matusiewicz
III Dziesiątka Fiedlerowska
[acrobat]
2013-05-18
Łochowice, Elżbieta Nagórska
II Łochowicki Bieg Przełajowy
[excel]
2013-05-18
Wilkowice k.Leszna, tritime.pl
II Towarzyski Półmaraton Wilkowice - OPEN
[acrobat]
2013-05-18
Kwidzyn, DataSport
IV Kwidzyński Bieg Papiernika
[acrobat]
2013-05-18
Wrocław, Hieronim Olejniczak
I Grand Prix Parków Wrocławskich
[acrobat]
2013-05-18
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
I Grand Prix Parków Wrocławskich - po 3 biegach
[acrobat]
2013-05-18
Olecko, Marcin Brynda
I Olecka Trzynastka
[word]
2013-05-18
Świętoszów , czasomierzyk.pl
I Półmaraton Świętoszowski
[acrobat]
2013-05-18
Myślibórz, Grzegorz Dąbrowski
Myśliborska Dziesiątka
[acrobat]
2013-05-18
Warszawa, Hubert Kred
Test Coopera dla wszystkich
[acrobat]
2013-05-18
Kielce, Organizator
Test Coopera - Kielce
[acrobat]
2013-05-18
Kraków, Organizator
Test Coopera - Kraków
[acrobat]
2013-05-18
Łódź, Organizator
Test Coopera - Łódź
[acrobat]
2013-05-18
Opole, Organizator
Test Coopera - Opole
[acrobat]
2013-05-18
Poznań, Organizator
Test Coopera - Poznań
[excel]
2013-05-18
Sielpia, Daniel Rąbalski
VIII Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2013-05-18
Żnin, Organizator
V Otwarte Mistrzostwa Żnina w Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-18
Hajnówka, Pulsarsport
XIII Półmaraton Hajnowski - kobiety
[acrobat]
2013-05-18
Hajnówka, Pulsarsport
XIII Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2013-05-18
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - kategorie
[acrobat]
2013-05-18
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - kobiety
[acrobat]
2013-05-18
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - mieszkańcy
[acrobat]
2013-05-18
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - mundurowi
[acrobat]
2013-05-18
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - niepełnospr.
[acrobat]
2013-05-18
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - OPEN
[acrobat]
2013-05-18
Sławno, Krzysztof Walczak
XVII Bieg Święców
[acrobat]
2013-05-18
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
XXI Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej
[acrobat]
2013-05-18
Stargard Szczeciński, Organizator
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego
[acrobat]
2013-05-18
Wilkowice k.Leszna, tritime.pl
II Towarzyski Półmaraton Wilkowice - 10km
[acrobat]
2013-05-15
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek 5/12
[acrobat]
2013-05-15
Warszawa, Organizator
Szybki Mózg E2
[acrobat]
2013-05-15
Szczecin, Organizator
Test Coopera - Szczecin
[acrobat]
2013-05-14
Warszawa, Organizator
Warsaw Track Cup
[acrobat]
2013-05-12
Rydzyna k.Leszna, Mikołaj Patek
3R-Radość-Rodzina-Rekreacja
[word]
2013-05-12
Gdańsk, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Gdańsk
[acrobat]
2013-05-12
Troki, Zenon Lewandowski
General Financing Półmaraton
[excel]
2013-05-12
Swarzędz, datasport.pl
II 10-tka Chevrolet Szpot
[acrobat]
2013-05-12
Biała Podlaska, sts-timing
II Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - nw
[acrobat]
2013-05-12
Biała Podlaska, sts-timing
II Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - OPEN
[acrobat]
2013-05-12
Biała Podlaska, sts-timing
II Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - rolki
[acrobat]
2013-05-12
Białystok, DataSport
I Białystok Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2013-05-12
Białystok, DataSport
I Białystok Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2013-05-12
Białystok, DataSport
I Białystok Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2013-05-12
Wysocko Wielkie, Pulsar Sport
I Cross Duathlon Ostrowski - kobiety
[acrobat]
2013-05-12
Wysocko Wielkie, Pulsar Sport
I Cross Duathlon Ostrowski - OPEN
[acrobat]
2013-05-12
Cegłów, Ultimasport
Mazowiecka Majówka z Biegami
[acrobat]
2013-05-12
Wleń, Organizator
Memoriał Uliczny im. Michała Fludra - kategorie
[excel]
2013-05-12
Wleń, Organizator
Memoriał Uliczny im. Michała Fludra - OPEN
[excel]
2013-05-12
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Lupusa - kategorie
[acrobat]
2013-05-12
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Lupusa - kobiety
[acrobat]
2013-05-12
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Lupusa - OPEN
[acrobat]
2013-05-12
Katowice, STS-Timing
V Silesia Marathon - OPEN
[acrobat]
2013-05-12
Katowice, STS-Timing
V Silesia Marathon - OPEN - półmaraton
[acrobat]
2013-05-12
Ostrołęka, STS-Timing
XIX Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2013-05-12
Bielsko-Biała, Organizator
XVII Górski Bieg Magurki
[excel]
2013-05-12
Duszniki Wlkp., Michał Włodarczyk
3 Dusznickie Przełaje
[acrobat]
2013-05-12
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg IV
[word]
2013-05-12
Poznań, plus-timing.pl
XDU 2013 #2
[acrobat]
2013-05-12
Jaworów, Jacek Hadam
II Roztoczański Międzynarodowy Maraton
[acrobat]
2013-05-11
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski Gdyni - OPEN
[acrobat]
2013-05-11
Orło, Zbigniew Rosiński
Bieg Gajowego
[excel]
2013-05-11
Chyrowa, Michał Szopa
Bieg Górski Chyrowa - 12.3km kategorie
[acrobat]
2013-05-11
Chyrowa, Michał Szopa
Bieg Górski Chyrowa - 3.8km
[acrobat]
2013-05-11
Chyrowa, Michał Szopa
Bieg Górski Chyrowa - 9.5km kategorie
[acrobat]
2013-05-11
Chyrowa, Michał Szopa
Bieg Górski Chyrowa - OPEN
[excel]
2013-05-11
Szczawno-Zdrój, Organizator
Bieg na Chełmiec
[acrobat]
2013-05-11
Limanowa, Organizator
Cała Polska biega z mapą - Limanowa
[acrobat]
2013-05-11
Łódź, Organizator
Cała Polska biega z mapą - Łódź
[acrobat]
2013-05-11
Warszawa, Organizator
Cała Polska biega z mapą - Warszawa
[acrobat]
2013-05-11
Nowy Targ, Agnieszka Czajkowska
I Bieg o Puchar Rektora PPSW
[acrobat]
2013-05-11
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
Majówka z Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-11
Gdynia, STS-Timing
Marsz Europejski - OPEN
[acrobat]
2013-05-11
Lubartów, Organizator
Puchar Lubelszczyzny Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2013-05-11
Lubartów, Organizator
Puchar Lubelszczyzny Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2013-05-11
Wrocław, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2013-05-11
Olsztyn, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2013-05-11
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
VIII Bieg Wyspiańskiego - kategorie
[acrobat]
2013-05-11
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
VIII Bieg Wyspiańskiego - kobiety
[acrobat]
2013-05-11
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
VIII Bieg Wyspiańskiego - OPEN
[acrobat]
2013-05-11
Złotów k.Piły, domtel.pl
VII Złotowski Bieg Zawilca
[acrobat]
2013-05-11
Złotów k.Piły, domtel.pl
VII Złotowski Bieg Zawilca - 300m
[acrobat]
2013-05-11
Inowrocław, Pulsar Sport
VI Bieg Piastowski - kobiety
[acrobat]
2013-05-11
Inowrocław, Pulsar Sport
VI Bieg Piastowski - OPEN
[acrobat]
2013-05-11
Skawina, DataSport
XI Międzynarodowy Bieg Skawiński - kobiety
[acrobat]
2013-05-11
Skawina, DataSport
XI Międzynarodowy Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2013-05-11
Grajewo, Organizator
XV Uliczny Bieg Wilka
[acrobat]
2013-05-11
Warszawa, Organizator
III Bieg Pamięci - 5km
[acrobat]
2013-05-11
Warszawa, Organizator
III Bieg Pamięci - OPEN
[acrobat]
2013-05-11
Żory, Krzysztof Waldon
I Żorski Bieg Ogniowy
[acrobat]
2013-05-11
Gliwice, Organizator
Rajd Miejski 360° Gliwice
[acrobat]
2013-05-11
Czechowice-Dziedzice, Organizator
XI Bieg Przełajowy im. św.Andrzeja Boboli
[acrobat]
2013-05-11
Ostróda, Organizator
XXIII Ostródzkie Biegi Uliczne
[word]
2013-05-10
Teresin, Organizator
Grand Prix Teresina w Biegach
[word]
2013-05-10
Ojców k.Krakowa, Ewelina Kapusta
II Koniczynka Trail Marathon - kategorie
[acrobat]
2013-05-10
Ojców k.Krakowa, Ewelina Kapusta
II Koniczynka Trail Marathon - OPEN
[acrobat]
2013-05-09
Kowel, DataSport
Bieg Zwycięstwa
[acrobat]
2013-05-09
Kowel, DataSport
Kowel Półmaraton
[acrobat]
2013-05-08
Toruń, Organizator
Grand Prix Torunia
[excel]
2013-05-05
Czeladź, Organizator
42. Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2013-05-05
Zajączki Drugie, Sebastian Nicpoń
8 Bieg Zajączkowski
[acrobat]
2013-05-05
Katowice, Organizator
Bieg Radia Egida
[acrobat]
2013-05-05
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Bydgoszcz na Start
[acrobat]
2013-05-05
Wiączyń Dolny, Bartłomiej Sobecki
III Majowy Piknik Sportowy
[acrobat]
2013-05-05
Pszczew, PulsarSport
Jubileuszowa Pszczewska Dwudziestka
[acrobat]
2013-05-05
Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
Kołobrzeg Maraton
[excel]
2013-05-05
Wrocław, Ultimasport
Wrocławska Dycha - Etap III - 10km
[acrobat]
2013-05-05
Wrocław, Ultimasport
Wrocławska Dycha - Etap III - 5km
[acrobat]
2013-05-05
Tarnobrzeg, Andrzej Tomczyk
XXXIII Tarnobrzeski Bieg Siarkowca
[acrobat]
2013-05-05
Bojanowo, timepro
XXIX Bieg Zwycięstwa
[acrobat]
2013-05-04
Jelenia Góra, Krzysztof Wawrzenczak
Bieg EXTRA 15
[word]
2013-05-04
Kraków, Ryszard Machlowski
Bieg Kasownik
[excel]
2013-05-04
Samborowo, organizator
II Bieg Drwęcy
[acrobat]
2013-05-04
Ciechanów, Zenon Lewandowski
V Bieg Uliczny pomiędzy Zamkami
[excel]
2013-05-04
Polanica Zdrój, Maciej Kulka
V Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2013-05-04
Polanica Zdrój, Maciej Kulka
V Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 20km
[acrobat]
2013-05-04
Polanica Zdrój, Maciej Kulka
V Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2013-05-04
Chojnice, Jan Salewski
XXIX Tour de Chojnice Biegi Strażackie
[acrobat]
2013-05-04
Koszalin, Piotr Książkiewicz
zBiegiemNatury w Nadleśnictwie Karnieszewice
[acrobat]
2013-05-04
Trzcianka, Organizator
XI Bieg Przełajowy im. T.Zielińskiego
[acrobat]
2013-05-03
Rawa Mazowiecka, Organizator
1 Rawski Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2013-05-03
Czarna Dąbrówka, DomTel-Sport
23 Bieg Orłów
[acrobat]
2013-05-03
Gryfino, domtel.pl
37 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
2013-05-03
Gryfino, ŁUC ANDRZEJ
37 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry Gartz-Gryfino - open
[acrobat]
2013-05-03
Racibórz, Organizator
Bieg Bez Granic - 10km
[acrobat]
2013-05-03
Racibórz, Organizator
Bieg Bez Granic - 3km
[acrobat]
2013-05-03
Szczawnica, Organizator
Hardy Rolling
[acrobat]
2013-05-03
Jelenia Góra, DataSport
I Jeleniogórska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2013-05-03
Jelenia Góra, DataSport
I Jeleniogórska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-05-03
Jelenia Góra, DataSport
I Półmaraton Jeleniogórski - kategorie
[acrobat]
2013-05-03
Jelenia Góra, DataSport
I Półmaraton Jeleniogórski - kobiety
[acrobat]
2013-05-03
Jelenia Góra, DataSport
I Półmaraton Jeleniogórski - OPEN
[acrobat]
2013-05-03
Grudziądz, DataSport
I Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - kategorie
[acrobat]
2013-05-03
Grudziądz, DataSport
I Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - kobiety
[acrobat]
2013-05-03
Grudziądz, DataSport
I Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - mieszkańcy
[acrobat]
2013-05-03
Grudziądz, DataSport
I Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - OPEN
[acrobat]
2013-05-03
Rudawy Janowicki, Organizator
Rudawska Wyrypa - tp 50km
[acrobat]
2013-05-03
Szczawnica, Organizator
Wielka Przechyba
[acrobat]
2013-05-03
Rudze k.Zatora, Żaneta Romanowska
XVII Bieg Konstytucji
[acrobat]
2013-05-03
Łubianka, STS-Timing
XVI Bieg Samorządowy
[acrobat]
2013-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
XV Krośnieński Bieg Konstytucji
[acrobat]
2013-05-03
Warszawa, Data Sport
XXIII Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2013-05-03
Warszawa, Data Sport
XXIII Bieg Konstytucji 3 Maja - Nordic Walking
[acrobat]
2013-05-03
Warszawa, Data Sport
XXIII Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2013-05-03
Warszawa, Data Sport
XXIII Bieg Konstytucji 3 Maja - wózki
[acrobat]
2013-05-03
Trzemeszno, Data Sport
XXII Bieg im.Jana Kilińskiego - kategorie
[acrobat]
2013-05-03
Trzemeszno, Data Sport
XXII Bieg im.Jana Kilińskiego - kobiety
[acrobat]
2013-05-03
Trzemeszno, Data Sport
XXII Bieg im.Jana Kilińskiego - OPEN
[acrobat]
2013-05-03
Sztum, Jan Salewski
XXII Sztumski Bieg Solidarności
[acrobat]
2013-05-03
Zbąszynek, Krzysztof Walczak
XXI Bieg Konstytucji
[acrobat]
2013-05-03
Stalowa Wola, Piotr Anioł
XXV Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja
[excel]
2013-05-03
Radziejów, DomTel-Sport
X Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2013-05-03
Skokowa k.Wrocławia, Artur Bagiński
III Skokowski Bieg Przełajowy
[word]
2013-05-03
Rudawy Janowicki, Organizator
Rudawska Wyrypa - tp 100km
[acrobat]
2013-05-03
Rudawy Janowicki, Organizator
Rudawska Wyrypa - tr 200km
[acrobat]
2013-05-02
Warszawa, Organizator
Bieg Flagi - kobiety
[acrobat]
2013-05-02
Warszawa, Organizator
Bieg Flagi - mężczyźni
[acrobat]
2013-05-02
Węgorzewo, UltimaSport
IX Półmaraton Węgorza - OPEN
[acrobat]
2013-05-02
Węgorzewo, UltimaSport
IX Półmaraton Węgorza - Wojsko Polskie
[acrobat]
2013-05-02
Węgorzewo, UltimaSport
IX Półmaraton Węgorza - wózkarze
[acrobat]
2013-05-02
Pniewo, Organizator
XI Bieg po Słońce
[acrobat]
2013-05-01
Włocławek, Super Sport
31 Bieg Kujawiaka - kobiety
[acrobat]
2013-05-01
Włocławek, Super Sport
31 Bieg Kujawiaka - mężczyźni
[acrobat]
2013-05-01
Rosnowo, Cezary Famulski
3 Bieg Przełajowy nad Jeziorem
[excel]
2013-05-01
Rosnowo, Cezary Famulski
3 Bieg Przełajowy nad Jeziorem - dzieci
[excel]
2013-05-01
Dąbrowa Górnicza, sts-timing
Bieg Przodownika - canicross
[acrobat]
2013-05-01
Dąbrowa Górnicza, sts-timing
Bieg Przodownika - nordic walking
[acrobat]
2013-05-01
Dąbrowa Górnicza, sts-timing
Bieg Przodownika - nordic walking z psem
[acrobat]
2013-05-01
Lisowice, UltimaSport
II Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów
[acrobat]
2013-05-01
Gaszyn, Robert Olek
IV Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego NW - kateg.
[acrobat]
2013-05-01
Gaszyn, Robert Olek
IV Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego NW - open
[acrobat]
2013-05-01
Gaszyn, Robert Olek
IV Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego NW - Puchary
[acrobat]
2013-05-01
Brzoza k.Bydgoszczy, STS-Timing
I Bieg Papieski
[acrobat]
2013-05-01
Świdnica, Organizator
V Bieg Goplany
[acrobat]
2013-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XII Maraton Jelcz - Laskowice - 10km N.W.
[acrobat]
2013-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XII Maraton Jelcz - Laskowice - 10km OPEN
[acrobat]
2013-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XII Maraton Jelcz - Laskowice - kategorie
[acrobat]
2013-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XII Maraton Jelcz - Laskowice - kobiety
[acrobat]
2013-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XII Maraton Jelcz - Laskowice - OPEN
[acrobat]
2013-05-01
Chełmża, organizator
XI Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2013-05-01
Krapkowice, Tina Juchniewicz
XXXI Krapkowicki Bieg Uliczny - dzieci
[acrobat]
2013-05-01
Krapkowice, Tina Juchniewicz
XXXI Krapkowicki Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2013-05-01
Krapkowice, Tina Juchniewicz
XXXI Krapkowicki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-05-01
Dąbrowa Górnicza, sts-timing
Bieg Przodownika - bieg główny
[acrobat]
2013-05-01
Poznań, Organizator
I Interrun nad Rusałką - 10km kobiet
[acrobat]
2013-05-01
Poznań, Organizator
I Interrun nad Rusałką - 10km mężczyzn
[acrobat]
2013-05-01
Poznań, Organizator
I Interrun nad Rusałką - 5km kobiet
[acrobat]
2013-05-01
Poznań, Organizator
I Interrun nad Rusałką - 5km mężczyzn
[acrobat]
2013-04-28
Toruń, STS-Timing
10km Run Toruń
[acrobat]
2013-04-28
Werbkowice k.Hrubies, Organizator
19. Cukrowniczy Bieg Uliczny
[excel]
2013-04-28
Gliwice, datasport.pl
1 Piknik Sportowy Biegam z Sercem
[acrobat]
2013-04-28
Ciechanów, Zenon Lewandowski
28 Grand Prix Ciechanowa - bieg 4
[word]
2013-04-28
Oborniki k.Poznania, Ultima Sport
Bieg Papieski - Nordic Walking
[acrobat]
2013-04-28
Oborniki k.Poznania, Ultima Sport
Bieg Papieski - OPEN
[acrobat]
2013-04-28
Konstantynów Łódzki, Organizator
Bieg Wdzięczności - OPEN
[acrobat]
2013-04-28
Giełczyn, Organizator
Giełczyn Biega 2013 Grand Prix woj. Podlaskiego
[excel]
2013-04-28
Głogów, sts timing
III Cross straceńców - dystans złoty
[acrobat]
2013-04-28
Głogów, sts timing
III Cross straceńców - nordic walking
[acrobat]
2013-04-28
Głogów, sts timing
III Cross straceńców - Sztafeta Szkół Ponadgimnazj
[acrobat]
2013-04-28
Bytów, Jan Salewski
II Bieg i Rajd N.W. na Mount Everest - Bytowianie
[acrobat]
2013-04-28
Bytów, Jan Salewski
II Bieg i Rajd N.W. na Mount Everest - klub Goch
[acrobat]
2013-04-28
Bytów, GOOD TIME
II Bieg i Rajd N.W. na Mount Everest - Nordic W.
[acrobat]
2013-04-28
Milanówek, Jerzy Stypa
I Bieg STO-nogi - kategorie wiekowe
[excel]
2013-04-28
Milanówek, Jerzy Stypa
I Bieg STO-nogi - kobiety
[excel]
2013-04-28
Milanówek, Jerzy Stypa
I Bieg STO-nogi - mężczyźni
[excel]
2013-04-28
Milanówek, Jerzy Stypa
I Bieg STO-nogi - OPEN
[excel]
2013-04-28
Milanówek, Jerzy Stypa
I Bieg STO-nogi - pozostałe kategorie
[excel]
2013-04-28
Serock, Rafał Gliwa
I Bieg Wojciechowy - 10km OPEN
[acrobat]
2013-04-28
Września, Łukasz Kitajczuk
Mały Bieg Kosynierów
[acrobat]
2013-04-28
Mikołajki, organizator
Superoes Mikołajki 2013 - 10km
[excel]
2013-04-28
Mikołajki, organizator
Superoes Mikołajki 2013 - 4km
[excel]
2013-04-28
Kraków, DataSport
XII Cracovia Maraton - OPEN
[acrobat]
2013-04-28
Elbląg, Robert Bieńkowski
XII Grand Prix Elbląga
[excel]
2013-04-28
Września, plus-timing.pl
XXX Bieg Kosynierów
[acrobat]
2013-04-28
Szczecinek, Magdalena Legan
XXX Jubileuszowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-04-28
Szczecinek, Magdalena Legan
XXX Jubileuszowy Bieg Uliczny - powiat
[acrobat]
2013-04-28
Szczecinek, Magdalena Legan
XXX Jubileuszowy Bieg Uliczny - żołnierze
[acrobat]
2013-04-28
Głogów, sts-timing
III Cross Straceńców - dystans srebny
[acrobat]
2013-04-28
Głogów, sts timing
III Cross Straceńców - Sztafety Szkół Gimnazjalny
[acrobat]
2013-04-28
Głogów, sts timing
III Cross Straceńców - Sztafety Szkół Podstawowyc
[acrobat]
2013-04-28
Bytów, Jan Salewski
II Bieg i Rajd N.W. na Mount Everest - OPEN
[acrobat]
2013-04-28
Serock, Rafał Gliwa
I Bieg Wojciechowy - 5km OPEN
[acrobat]
2013-04-27
Jastrowie, Marek Bramorski
17 Bieg o Uśmiech Dziecka - drużyny
[acrobat]
2013-04-27
Jastrowie, Marek Bramorski
17 Bieg o Uśmiech Dziecka - OPEN
[acrobat]
2013-04-27
Częstochowa, Jakub Tęcza
1Przełaj Bałtyk Częstochowski Marsz Nordic Walking
[acrobat]
2013-04-27
Dębowiec k.Cieszyna, Przemysław Sikora
Beskidzka 160 Na Raty
[acrobat]
2013-04-27
Dzierżoniów, pulsarsport
Dzierżoniowski Crossduathlon
[acrobat]
2013-04-27
Gdynia, Organizator
Gdynia Trail Running
[acrobat]
2013-04-27
Puck, Organizator
Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2013-04-27
Sławsko, Beata Wachholz
II Bieg im. Asi Kenig
[excel]
2013-04-27
Czerwieńsk, Organizator
JORGE Cross - hobby
[acrobat]
2013-04-27
Czerwieńsk, Organizator
JORGE Cross - OPEN
[acrobat]
2013-04-27
Dzierżoniów, pulsarsport
Mistrzostwa Dzierżoniowa Amatorów w Crossduathloni
[acrobat]
2013-04-27
Dzierżoniów, pulsarsport
Mistrzostwa Polski w Crossduathlonie
[acrobat]
2013-04-27
Warszawa, Organizator
Puchar Maratonu - etap 1
[excel]
2013-04-27
Sochaczew, Organizator
Sochaczewski Test Coopera - 4 pory roku
[excel]
2013-04-27
Kraków, DataSport
VIII Cracovia Mini Maraton - kategorie
[acrobat]
2013-04-27
Kraków, DataSport
VIII Cracovia Mini Maraton - kobiety
[acrobat]
2013-04-27
Kraków, DataSport
VIII Cracovia Mini Maraton - OPEN
[acrobat]
2013-04-27
Żórawina, Ultima Sport
VII Bieg Bogunów-Żórawina
[acrobat]
2013-04-27
Warszawa, Organizator
V Bieg Dookoła ZOO - dzieci
[acrobat]
2013-04-27
Warszawa, datasport.pl
V Bieg Dookoła ZOO - OPEN
[acrobat]
2013-04-27
Łapy, Organizator
XIII Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego
[word]
2013-04-27
Żywiec, Artur Walczuk
XXIII Bieg na Grojec - kategorie
[acrobat]
2013-04-27
Żywiec, Artur Walczuk
XXIII Bieg na Grojec - OPEN
[acrobat]
2013-04-27
Justynów - Janówka, Bartek Sobecki
Dycha Justynów - Janówka
[acrobat]
2013-04-27
Opalenica, Jacek Flak-Marcinkowski
Wiosenny Test Coopera
[word]
2013-04-27
Ruda Śląska, sts timing
XV Rudzki Bieg 12 h - OPEN
[acrobat]
2013-04-27
Barciany k.Kętrzyna, Organizator
XXXIII Bieg Bartów im.Jana Liniewskiego
[acrobat]
2013-04-26
Malcanów k.Warszawy, Organizator
Grand Prix Mazowsza w Biegu Na Orientację - OPEN
[acrobat]
2013-04-25
Częstochowa, Artur Walczuk
IV Marszobiegu Prewencji Policji
[acrobat]
2013-04-24
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-04-21
Cieszyn, DataSport
5 Cieszyński FORTUNA Bieg - kategorie
[acrobat]
2013-04-21
Cieszyn, DataSport
5 Cieszyński FORTUNA Bieg - kobiety
[acrobat]
2013-04-21
Cieszyn, DataSport
5 Cieszyński FORTUNA Bieg - OPEN
[acrobat]
2013-04-21
Łódź, Organizator
Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
[acrobat]
2013-04-21
Lublin, STS-Timing
Czwarta Dycha do Maratonu
[acrobat]
2013-04-21
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecina RunnersClub.pl - bieg VII
[excel]
2013-04-21
Poznań, Organizator
III Bieg Ekonomiczna Piątka
[acrobat]
2013-04-21
Gdańsk, Organizator
II Gdański Bieg Lekarzy
[excel]
2013-04-21
Warszawa, Organizator
IX Accreo Ekiden
[excel]
2013-04-21
Limanowa, Michał Bieda
I Bieg Alpejski Frikaj 2013
[excel]
2013-04-21
Kaczory / Równopole, Marek Bramorski
Kaczorska Dziesiątka
[acrobat]
2013-04-21
Kokotek, Paweł Chmiel
Mila Cygana
[acrobat]
2013-04-21
Jastrzębie Zdrój, Organizator
Mistrzostwa Śląska w Orientacji Precyzyjnej
[acrobat]
2013-04-21
Boruja Kościelna, Ultimasport
Olęderski Festiwal Biegowy - maraton
[acrobat]
2013-04-21
Boruja Kościelna, Ultimasport
Olęderski Festiwal Biegowy - półmaraton
[acrobat]
2013-04-21
Warszawa, Domtel-Sport
ORLEN Warsaw Marathon - 10km
[acrobat]
2013-04-21
Warszawa, Domtel-Sport
ORLEN Warsaw Marathon - OPEN
[acrobat]
2013-04-21
Skała, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 10km
[acrobat]
2013-04-21
Skała, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 10km Nordic Walking
[acrobat]
2013-04-21
Skała, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 21km
[acrobat]
2013-04-21
Skała, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 3km
[acrobat]
2013-04-21
Skała, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 3km Nordic Walking
[acrobat]
2013-04-21
Skała, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - kategorie
[acrobat]
2013-04-21
Ostrzeszów, Organizator
Półmaraton im.Mirosława Zaremby - kobiety
[acrobat]
2013-04-21
Ostrzeszów, Organizator
Półmaraton im.Mirosława Zaremby - mężczyźni
[acrobat]
2013-04-21
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
VI Półmaraton Dąbrowski - OPEN
[acrobat]
2013-04-21
Katowice - Siemianow, Organizator
XX Bieg Uliczny im.Wojciecha Korfantego
[acrobat]
2013-04-21
Żnin, Stanisław Goclik
XX Jubiluszowe Biegi Żnińskie - nordic walking
[acrobat]
2013-04-21
Żnin, Stanisław Goclik
XX Jubiluszowe Biegi Żnińskie - OPEN
[acrobat]
2013-04-21
Rybnik, Grzegorz Wnuk
12. Wiosenny Cross Szlakiem Stasia
[acrobat]
2013-04-21
Kamienna Góra, datasport.pl
Bieg przełajowy z historią w tle
[acrobat]
2013-04-21
Przemysław, Organizator
Jubileuszowy XXX Bieg Śladami Wiosny
[acrobat]
2013-04-20
Młochów k.Warszawy, Organizator
1 Cross Maraton Nadarzyn - leśna pętla
[acrobat]
2013-04-20
Młochów k.Warszawy, Organizator
1 Cross Maraton Nadarzyn - maraton
[acrobat]
2013-04-20
Młochów k.Warszawy, Organizator
1 Cross Maraton Nadarzyn - półmaraton
[acrobat]
2013-04-20
Powiercie, Tomasz Brett
Bieg 3 Maja w Powierciu
[acrobat]
2013-04-20
Piaśnica, Jan Salewski
Bieg Piaśnicki Kaszuby Biegają
[acrobat]
2013-04-20
Chorzów, Jolanta Fujawa
Chodzić każdy może - 10km
[acrobat]
2013-04-20
Chorzów, Jolanta Fujawa
Chodzić każdy może - 15km
[acrobat]
2013-04-20
Chorzów, Jolanta Fujawa
Chodzić każdy może - 5km
[acrobat]
2013-04-20
Rydułtowy, Bogdan Bojko
Cross Rydułtowski
[word]
2013-04-20
Piła, PulsarSport
II Ćwierćmaraton Muzyczny
[acrobat]
2013-04-20
Poznań, STS-Timing
II Run of Spirit - Bieg Na Tak
[acrobat]
2013-04-20
Koszalin, Jan Salewski
Koszaliński Bieg Górski - 15km
[acrobat]
2013-04-20
Koszalin, Jan Salewski
Koszaliński Bieg Górski - 5km
[acrobat]
2013-04-20
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2013-04-20
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - klasyfikacja kobiet
[word]
2013-04-20
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 2 biegach
[word]
2013-04-20
Gdańsk, Jakub Piotrkowski
Prześcignę raka - 10km kategorie
[acrobat]
2013-04-20
Gdańsk, Jakub Piotrkowski
Prześcignę raka - 10km OPEN
[acrobat]
2013-04-20
Gdańsk, Jakub Piotrkowski
Prześcignę raka - 5km kategorie
[acrobat]
2013-04-20
Gdańsk, Jakub Piotrkowski
Prześcignę raka - 5km OPEN
[acrobat]
2013-04-20
Jerzmanowice k.Olkus, Organizator
Puchar Polski w DogTrekkingu
[acrobat]
2013-04-20
Poznań, Organizator
Serpentyny Moraskie - V bieg
[acrobat]
2013-04-20
Rzeszów, Antonina Rybka
V Rzeszowski Bieg Wielkanocny (Wiosenny)
[excel]
2013-04-20
Gozdowice, Anna Jakowicka
XI Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka
[excel]
2013-04-20
Wrocław, Paulina Chorodska
XXV Złotnickie Biegi Przełajowe
[acrobat]
2013-04-20
Wrocław, D. Pilarz-Małkiewicz
XXV Złotnickie Biegi Przełajowe - GP po 2 biegach
[acrobat]
2013-04-18
Wybcz, Organizator
Grand Prix – Łubianka Cross
[excel]
2013-04-18
Łódź, Łukasz Charuba
Zorientuj się na Łódź - Stoki
[acrobat]
2013-04-17
Warszawa, Jacek Morawski
Szybki Mózg E1
[word]
2013-04-17
Katowice, Organizator
Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych - OPEN
[acrobat]
2013-04-17
Katowice, Organizator
Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych - team
[acrobat]
2013-04-17
Borzygniew/Mietków, Aleksander Przychocki
IV Młodzieżowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2013-04-17
Szczecin, Organizator
Szczecińska Dobranocka
[acrobat]
2013-04-16
Krosno, Hubert Rykała
I Bieg Sokoła im. Stanisława Rabiasza
[excel]
2013-04-14
Kąty Wrocławskie, Jan Salewski
Biegiem po zdrowie
[acrobat]
2013-04-14
Raszyn, Pulsar Sport
IV Bieg Raszyński 10km - kobiety
[acrobat]
2013-04-14
Raszyn, Pulsar Sport
IV Bieg Raszyński 10km - OPEN
[acrobat]
2013-04-14
Niepołomice, DataSport
I Bieg Leśników - kobiety
[acrobat]
2013-04-14
Niepołomice, DataSport
I Bieg Leśników - Leśnicy
[acrobat]
2013-04-14
Niepołomice, DataSport
I Bieg Leśników - OPEN
[acrobat]
2013-04-14
Niepołomice, DataSport
I Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej - kategorie
[acrobat]
2013-04-14
Niepołomice, DataSport
I Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej - kobiety
[acrobat]
2013-04-14
Niepołomice, DataSport
I Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej - OPEN
[acrobat]
2013-04-14
Rostkowo k.Przasnysz, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[acrobat]
2013-04-14
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - 10km kobiety
[acrobat]
2013-04-14
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - 10km OPEN
[acrobat]
2013-04-14
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - kobiety
[acrobat]
2013-04-14
Łódź, Data Sport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2013-04-14
Wrocław, Róża Spiliszewska
OMW w Rowerowej Jeździe na orientację
[word]
2013-04-14
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg Bieg Dzika
[excel]
2013-04-14
Poraj k.Częstochowy, Organizator
III Jurajski Puchar w Nordic Walking - II runda
[word]
2013-04-13
Częstochowa, DataSport
3 MP Budowlanych i Architektów
[acrobat]
2013-04-13
Częstochowa, DataSport
5 Bieg Częstochowski - kategorie
[acrobat]
2013-04-13
Częstochowa, DataSport
5 Bieg Częstochowski - kobieta
[acrobat]
2013-04-13
Częstochowa, DataSport
5 Bieg Częstochowski - OPEN
[acrobat]
2013-04-13
Święcany, Wiesław Bać
II Bieg Pamięci Senatora Stanisława Zająca - 21km
[acrobat]
2013-04-13
Święcany, Wiesław Bać
II Bieg Pamięci Senatora Stanisława Zająca - 5km
[acrobat]
2013-04-13
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
II Nowotomyski Test Coopera
[acrobat]
2013-04-13
Ruda Śląska, August Jakubik
IX Memoriał Jana Koniecznego
[word]
2013-04-13
Ustrzyki Dolne, Andrzej Puchacz
Mistrzostwa Polski Juniorów w Biegach Górskich
[acrobat]
2013-04-13
Bielsko-Biała, Organizator
Wapienicka Piątka
[acrobat]
2013-04-13
Bielsko-Biała, Organizator
Wapienicka Piątka - Grand Prix
[acrobat]
2013-04-13
Gniezno, DataSport
XI Bieg Europejski - Gniezno
[acrobat]
2013-04-13
Gniezno, DataSport
XI Bieg Europejski - kategorie
[acrobat]
2013-04-13
Gniezno, DataSport
XI Bieg Europejski - kobiety
[acrobat]
2013-04-13
Gniezno, DataSport
XI Bieg Europejski - OPEN
[acrobat]
2013-04-13
Przytok, Super Sport
XI Półmaraton Przytok - kobiety
[acrobat]
2013-04-13
Przytok, Super Sport
XI Półmaraton Przytok - mężczyźni
[acrobat]
2013-04-13
Warszawa, Piotr Krawczyk
Rodzinne Biegi Górskie - po 5 biegach kobiet
[acrobat]
2013-04-13
Warszawa, Piotr Krawczyk
Rodzinne Biegi Górskie - po 5 biegach mężczyzn
[acrobat]
2013-04-13
Kielce, Organizator
X Bieg Uliczny o Grand Prix MOSiR w Kielcach
[excel]
2013-04-12
Poznań, Grażyna Gulczyńska
III Poznański Bieg im. o. Józefa Jońca SP
[acrobat]
2013-04-12
Nekla k.Wrześni, Organizator
WERTEPY - open
[acrobat]
2013-04-12
Nekla k.Wrześni, Organizator
WERTEPY - masters
[acrobat]
2013-04-12
Nekla k.Wrześni, Organizator
WERTEPY - profi
[acrobat]
2013-04-10
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2013-04-07
Poznań, STS Timing
6 Poznań Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2013-04-07
Poznań, STS-Timing
6 Półmaraton Poznański - dodatkowe
[acrobat]
2013-04-07
Poznań, STS-Timing
6 Półmaraton Poznański - rolki
[acrobat]
2013-04-07
Poznań, STS-Timing
6 Półmaraton Poznański - wózki
[acrobat]
2013-04-07
Morsko, Rafal Galinski
Cross Jurajski Morsko
[acrobat]
2013-04-07
Pabianice, Ultima Sport
III Pabianicki Półmaraton ZHP - drużyny
[acrobat]
2013-04-07
Pabianice, Ultima Sport
III Pabianicki Półmaraton ZHP - kobiety
[acrobat]
2013-04-07
Morąg, Organizator
II Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków
[acrobat]
2013-04-07
Myślenice, Rafał Krzemień
II Wiosenny Bieg Myślenicki
[acrobat]
2013-04-07
Rzeszów, STS Timing
VI Rzeszowski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2013-04-07
Dębno, Domtel Sport
40 Maraton Dębno - OPEN
[acrobat]
2013-04-07
Pabianice, Ultima Sport
III Pabianicki Półmaraton ZHP - OPEN
[acrobat]
2013-04-07
Bukówiec Górny, Organizator
XXVIII Bieg Sokoła
[acrobat]
2013-04-06
Łódź, datasport.pl
AMP w biegach przełajowych -6km kobiet
[acrobat]
2013-04-06
Łódź, datasport.pl
AMP w biegach przełajowych - 3km kobiet
[acrobat]
2013-04-06
Łódź, datasport.pl
AMP w biegach przełajowych - 4km mężczyzn
[acrobat]
2013-04-06
Łódź, datasport.pl
AMP w biegach przełajowych - 9km mężczyzn
[acrobat]
2013-04-06
Łódź, datasport.pl
AMP w biegach przełajowych - uczelnie kobiety
[acrobat]
2013-04-06
Łódź, datasport.pl
AMP w biegach przełajowych - uczelnie mężczyźni
[acrobat]
2013-04-06
Kampinoski Park Nar, Organizator
Bieg Łosia
[acrobat]
2013-04-06
Kraków, Ryszard Machlowski
Bieg Modraszka
[excel]
2013-04-06
Bielsko-Biała, Piotr Kozak
Bieg na Kozią Górę - BIEG
[excel]
2013-04-06
Bielsko-Biała, Piotr Kozak
Bieg na Kozią Górę - Mistrzostwa Śląska
[excel]
2013-04-06
Bielsko-Biała, Piotr Kozak
Bieg na Kozią Górę - Nordic Walking
[excel]
2013-04-06
Warszawa, Organizator
GP Żoliborza, edycja I
[acrobat]
2013-04-06
Brzesko, datasport.pl
I Memoriał Katyński O szablę oficerską
[acrobat]
2013-04-06
Brzesko, datasport.pl
I Memoriał Katyński O szablę oficerską - 7.2km
[acrobat]
2013-04-06
Słupsk, Slawomir Cwirko
Pierwszy Słupski Biathlon Nordic Walking
[acrobat]
2013-04-06
Częstochowa, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2013-04-06
Lubliniec, Krzysztof Szwed
VI Lublinieckie Zawody Narciarskie
[acrobat]
2013-04-06
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
V Bieg Papieski
[acrobat]
2013-04-06
Poznań, Organizator
XXX Bieg Rekreacyjny im. Henryka Brauna
[acrobat]
2013-04-06
Starogard Gdański, Organizator
XXX Bieg Szpęgawski - mieszkańcy
[acrobat]
2013-04-06
Wrocław, Organizator
Żebyś biegał na cały ROCK! - etap 1
[acrobat]
2013-04-06
Szpęgawsk, Organizator
XXX Bieg Szpęgawski
[acrobat]
2013-04-03
Toruń, organizator
Grand Prix Stawek
[acrobat]
2013-04-01
Wałbrzych, Organizator
Bieg Wielkanocny - U Stasia
[acrobat]
2013-04-01
Nowa Sól, SuperSport
I Bieg do Pustego Grobu
[acrobat]
2013-04-01
Gdańsk, Organizator
I Bieg o Wielkie Jajo
[word]
2013-04-01
Wrocław, Jacek Rudy
Jajcarski Maraton Wielkanocny
[acrobat]
2013-03-30
Świnoujście, Organizator
Bieg Wielkanocny Biegiem po uśmiech
[acrobat]
2013-03-30
Bydgoszcz, sts-timing
Bydgoszcz zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-03-30
Zakopane, Leszek Behounek
III Bieg o Wielkanocne Jajo
[excel]
2013-03-30
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa Sezon 2013
[word]
2013-03-30
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa Sezon 2013 - kobiety
[word]
2013-03-30
Koziegłowy, Organizator
Wielkopolski Rajd Róża Wiatrów - tp 100
[excel]
2013-03-30
Koziegłowy, Organizator
Wielkopolski Rajd Róża Wiatrów - tp 25
[excel]
2013-03-30
Koziegłowy, Organizator
Wielkopolski Rajd Róża Wiatrów - tp 50
[excel]
2013-03-30
Koziegłowy, Organizator
Wielkopolski Rajd Róża Wiatrów - tr 150
[excel]
2013-03-24
Warszawa, STS-Timing
8 Półmaraton Warszawski
[acrobat]
2013-03-24
Krośnice k.Milicza, Piotr Bąk
Fraszka Lekki rajd na orientację
[acrobat]
2013-03-24
Łódź, Organizator
GP Łodzi w biegach przełajowych - VI bieg
[acrobat]
2013-03-24
Bydgoszcz, Organizator
IAAF Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych
[acrobat]
2013-03-24
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg Bieg Dzika
[acrobat]
2013-03-24
Poznań, Organizator
XDU 2013 #1
[acrobat]
2013-03-24
Kraków, Data Sport
X Krakowski Półmaraton Marzanny - AZS
[acrobat]
2013-03-24
Kraków, Data Sport
X Krakowski Półmaraton Marzanny - kategorie
[acrobat]
2013-03-24
Kraków, Data Sport
X Krakowski Półmaraton Marzanny - kobiety
[acrobat]
2013-03-24
Kraków, Data Sport
X Krakowski Półmaraton Marzanny - OPEN
[acrobat]
2013-03-24
Łódź, Organizator
GP Łodzi w biegach przełajowych - po VI biegach
[acrobat]
2013-03-24
Bydgoszcz, Organizator
Mistrzostwa Amatorów w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2013-03-24
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg II
[word]
2013-03-23
Lubomierz, Rafał Ostrowski
I Bieg Dla Justyny
[acrobat]
2013-03-23
Kwidzyn, Paweł Wojtaszak
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
[acrobat]
2013-03-23
Poznań, Organizator
Serpentyny Moraskie - IV bieg
[acrobat]
2013-03-23
Sobótka, DataSport
VI Artresan Active Półmaraton Ślężański - kat.
[acrobat]
2013-03-23
Sobótka, DataSport
VI Artresan Active Półmaraton Ślężański - kobiety
[acrobat]
2013-03-23
Sobótka, DataSport
VI Artresan Active Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2013-03-23
Jastrowie, Dariusz Mańkowski
V Jubileuszowy Maraton Jastrowski
[word]
2013-03-23
Chorzów, August Jakubik
Bieg Wiosny
[acrobat]
2013-03-23
Łeba, Organizator
II Mistrzostwa Nordic Walking Łeba - 10km
[acrobat]
2013-03-23
Łeba, Organizator
II Mistrzostwa Nordic Walking Łeba - 5km
[acrobat]
2013-03-21
Wybcz, Organizator
Grand Prix – Łubianka Cross
[excel]
2013-03-21
Chorzów, Paweł Pośpiech
Wiosenny Test Coopera
[word]
2013-03-20
Szczecin, Hubert Świerczyński
Szczecińska Dobranocka
[acrobat]
2013-03-20
Łódź, Maciek Woźnicki
Z okazji Światowego Dnia Uprowadzeń przez Obcych
[acrobat]
2013-03-19
Wrocław, Organizator
Wrocław Night O-Fight 2013 - Etap 5
[acrobat]
2013-03-17
Kołobrzeg, DataSport
27 Bieg Zaślubin - kategorie
[acrobat]
2013-03-17
Kołobrzeg, DataSport
27 Bieg Zaślubin - kobiety
[acrobat]
2013-03-17
Kołobrzeg, DataSport
27 Bieg Zaślubin - OPEN
[acrobat]
2013-03-17
Dąbrowa Górnicza, Organizator
42 Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2013-03-17
Szczecin, Janusz Żywicki
Bieg im. Jerzego Kortza - bieg 6/8
[word]
2013-03-17
Giełczyn k.Łomży, Mariusz Niziński
Giełczyn Biega 2013 Grand Prix woj. Podlaskiego
[excel]
2013-03-17
Garczyn, Jan Salewski
II Bieg Morsa
[acrobat]
2013-03-17
Wrocław, Hieronim Olejniczak
I Grand Prix Parków Wrocławskich
[acrobat]
2013-03-17
Wrocław, Organizator
I Grand Prix Parków Wrocławskich - po 1 biegu
[acrobat]
2013-03-17
Garczyn, Jan Salewski
Marsz Nordic Walking
[acrobat]
2013-03-17
Olsztyn, sts-timing
Olsztyn zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-03-17
Żywiec, DataSport
XIV Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego-kat.
[acrobat]
2013-03-17
Żywiec, DataSport
XIV Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego-kobiety
[acrobat]
2013-03-17
Żywiec, DataSport
XIV Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego-OPEN
[acrobat]
2013-03-17
Tychy, Teresa Noga
XIX Perła Paprocan
[word]
2013-03-17
Kubalonka, Organizator
XIX Narciarski Puchar BACY - juniorzy
[acrobat]
2013-03-17
Kubalonka, Organizator
XIX Narciarski Puchar BACY - Kobiety
[acrobat]
2013-03-17
Kubalonka, Organizator
XIX Narciarski Puchar BACY - mężczyźni
[acrobat]
2013-03-16
Sopot, Organizator
Biegi przełajowe po plaży Grand Prix Sopotu - 4km
[acrobat]
2013-03-16
Sopot, Organizator
Biegi przełajowe po plaży Grand Prix Sopotu - 8km
[acrobat]
2013-03-16
Kraków, Ryszard Machlowski
Bieg Flisaka (Je) Leniowatego
[excel]
2013-03-16
Lubliniec, Paweł Chmiel
Czterdziestka Bandiego
[acrobat]
2013-03-16
Gdańsk, Piotr Książkiewicz
Gdańsk zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-03-16
Poznań, Organizator
9 Maniacka Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-03-16
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2013-03-15
Gorzyce, Organizator
Rajd Dolnego Sanu
[acrobat]
2013-03-13
Warszawa, Organizator
Warszawa Nocą E5
[acrobat]
2013-03-10
Bydgoszcz, Domtel-Sport
85 Mistrzostwa Polski Seniorów w B.Przełajowych
[acrobat]
2013-03-10
Toruń, organizator
Grand Prix Stawek
[acrobat]
2013-03-10
Rybnik, Adam Kot
II Jejkowicki Nordic Walking
[acrobat]
2013-03-10
Lubin, Marek Dłubała
IV Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego
[excel]
2013-03-10
Malbork, Ryszard Walendziak
I Bieg na 5 km z okazji Dnia Kobiet
[acrobat]
2013-03-10
Trzebnica, Piotr Bak
I Cross Trzebnicki
[acrobat]
2013-03-10
jakuszyce, datasport.pl
SNS Salomon Nordic Sunday Finał - ct
[acrobat]
2013-03-10
Jakuszyce, datasport.pl
SNS Salomon Nordic Sunday Finał - ft
[acrobat]
2013-03-10
Ostrów Wielkopolski, Pulsar Sport
VIII Półmaraton Ostrowski - kobiety
[acrobat]
2013-03-10
Ostrów Wielkopolski, Pulsar Sport
VIII Półmaraton Ostrowski - OPEN
[acrobat]
2013-03-10
Warszawa, Organizator
VII Zimowy Maraton na Raty - Epilog
[word]
2013-03-10
Lubin, Marek Dłubała
V bieg - Test Coopera
[excel]
2013-03-10
Szczecin, datasport.pl
Alkala Bieg Kobiet 2013 - nordic walking
[acrobat]
2013-03-10
Szczecin, datasport.pl
Alkala Bieg Kobiet 2013 - OPEN
[acrobat]
2013-03-09
Bochnia, Sts-Timing
12-godz Podziemny Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2013-03-09
Wrocław, Piotr Woźniak
Cross Między Mostami - kobiety
[acrobat]
2013-03-09
Wrocław, Piotr Woźniak
Cross Między Mostami - OPEN
[acrobat]
2013-03-09
Kraków, Organizator
Grand Prix Krakowa w biegach górskich 5/5 - 11200m
[acrobat]
2013-03-09
Kraków, Organizator
Grand Prix Krakowa w biegach górskich 5/5 - 5600m
[acrobat]
2013-03-09
Warszawa, DataSport
III Bieg na szczyt Rondo 1 - Kobiety FINAŁ
[acrobat]
2013-03-09
Warszawa, DataSport
III Bieg na szczyt Rondo 1 - Kobiety kwalif.
[acrobat]
2013-03-09
Warszawa, DataSport
III Bieg na szczyt Rondo 1 - Mężczyźni FINAŁ
[acrobat]
2013-03-09
Warszawa, DataSport
III Bieg na szczyt Rondo 1 - Mężczyźni kwalif.
[acrobat]
2013-03-09
Warszawa, DataSport
III Bieg na szczyt Rondo 1 - strażacy
[acrobat]
2013-03-09
Brzeszcze, Ultima Sport
III Bieg o Złote Gacie
[acrobat]
2013-03-09
Brzeszcze, Ultima Sport
III Nordic Walking o Złote Gacie
[acrobat]
2013-03-09
Dąbrowa, DataSport
II Zimowy Bieg Dębowy
[acrobat]
2013-03-09
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupskie Dzikie Biegi SŁUDZIBIE
[acrobat]
2013-03-09
Wrocław, Organizator
Wrocław zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-03-09
Warszawa, Organizator
X Zimowe Biegi Górskie Falenica r.6 (finał)
[acrobat]
2013-03-09
Bochnia, sts-timing
12-godz Podziemny Bieg Sztafetowy - szczegółowe
[excel]
2013-03-09
Warszawa, Organizator
FalInO (runda 5)
[acrobat]
2013-03-09
Spalona k.Bystrzycy , Organizator
II Puchar Leśniczego Spalonej Górnej
[excel]
2013-03-08
Cała Polska, Michał Walczewski
Cała Polska biegnie dla Karoliny
[excel]
2013-03-05
Wrocław, Piotr Bak
Wrocław Night O-Fight 2013
[acrobat]
2013-03-03
Ciechanów, Zenon Lewandowski
28. Grand Prix Ciechanowa Bieg 3
[word]
2013-03-03
Łódź, Organizator
GP Łodzi w biegach przełajowych i nordic walking
[acrobat]
2013-03-03
Radom, DataSport
VI Bieg Kazików - Bieg Dobroczynny
[acrobat]
2013-03-03
Radom, DataSport
VI Bieg Kazików - kategorie
[acrobat]
2013-03-03
Radom, DataSport
VI Bieg Kazików - Kaziki
[acrobat]
2013-03-03
Radom, DataSport
VI Bieg Kazików - OPEN
[acrobat]
2013-03-03
Jelcz-Laskowice, Organizator
V Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap Joker
[acrobat]
2013-03-03
Wrocław, Ultimasport
Wrocławska Dycha - Bieg II
[acrobat]
2013-03-03
Świnoujście, Janusz Michalski
XII Półmaraton Bałtycki
[acrobat]
2013-03-03
Szklarska Poręba, sts timing
XXXVII Bieg Piastów - 10km
[acrobat]
2013-03-03
Szklarska Poręba, sts timing
XXXVII Bieg Piastów - 26km
[acrobat]
2013-03-03
Szklarska Poręba, sts timing
XXXVII Bieg Piastów - 30km
[acrobat]
2013-03-03
Jakuszyce, sts timing
XXXVII Bieg Piastów - 50km
[acrobat]
2013-03-02
Poznań, Organizator
Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-03-02
Siedlec, Paweł Bonk
Puchar Polski w DogTrekkingu - Inauguracja
[acrobat]
2013-03-02
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-03-01
Szczyrk, Anna Spyra
RMD Rockommended Winter Run
[acrobat]
2013-02-27
Szczecin, Organizator
Szczecińska Dobranocka
[acrobat]
2013-02-24
Szczecin, Zbigniew Flisek
13 Bieg Przełajowy Szczecińska Gubałówka
[word]
2013-02-24
Dobra k.Strykowa, Bartłomiej Sobecki
Bieg Powstańca
[acrobat]
2013-02-24
Giełczyn k.Łomży, Mariusz Niziński
Giełczyn Biega 2013 Grand Prix woj. Podlaskiego
[excel]
2013-02-24
Łubianka, Organizator
Grand Prix Łubianki - Edycja II
[excel]
2013-02-24
Lubin, Marek Dłubała
IV Biegowe Grand Prix - klasyfikacja po 4 biegach
[excel]
2013-02-24
Bielsko-Biała, Organizator
I Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej
[acrobat]
2013-02-24
Olsztyn, Piotr Książkiewicz
Olsztyn zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-02-24
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg Bieg Dzika
[acrobat]
2013-02-24
Kubalonka k.Wisły, datasport.pl
SNS Salomon Nordic Sunday VIII Bieg - ct
[acrobat]
2013-02-24
Kubalonka k.Wisły, datasport.pl
SNS Salomon Nordic Sunday VIII Bieg - ft
[acrobat]
2013-02-24
Wodzisław Śląski, Organizator
VIII Bieg Twardziela - nordic walking
[acrobat]
2013-02-24
Wodzisław Śląski, Organizator
VIII Bieg Twardziela - OPEN
[acrobat]
2013-02-24
Tychy, Organizator
VI Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych
[acrobat]
2013-02-24
Skała Kmity, Organizator
V Bieg ku Rogatemu Ranczu - kobiety
[acrobat]
2013-02-24
Skała Kmity k.Krakow, Organizator
V Bieg ku Rogatemu Ranczu - małżeństwa
[acrobat]
2013-02-24
Skała Kmity, Organizator
V Bieg ku Rogatemu Ranczu - OPEN
[acrobat]
2013-02-24
Jelcz-Laskowice, Organizator
V Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 7
[acrobat]
2013-02-24
Wiązowna, DataSport
Wiązowska 5-tka - kobiety
[acrobat]
2013-02-24
Wiązowna, DataSport
Wiązowska 5-tka - OPEN
[acrobat]
2013-02-24
Wiązowna, DataSport
XXXIII Półmaraton Wiązowski - kategorie
[acrobat]
2013-02-24
Wiązowna, DataSport
XXXIII Półmaraton Wiązowski - kobiety
[acrobat]
2013-02-24
Wiązowna, DataSport
XXXIII Półmaraton Wiązowski - OPEN
[acrobat]
2013-02-24
Chochołów k.Zakopane, Organizator
Bieg Powstania Chochołowskiegio
[word]
2013-02-24
Lubin, Marek Dłubała
IV Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego
[excel]
2013-02-23
Police, Kamiński Ryszard
28. Mistrzostwa Polic w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2013-02-23
Bydgoszcz, Piotr Książkiewicz
Bydgoszcz zBiegiemNatury
[excel]
2013-02-23
Warszawa, Łukasz Wierzbicki
Cztery Pory Roku
[acrobat]
2013-02-23
Warszawa, Łukasz Wierzbicki
Cztery Pory Roku - podsumowanie
[acrobat]
2013-02-23
Leszno, Piotr Murawski
III Bieg Górski Leszno - Grzybowo - mężczyźni
[acrobat]
2013-02-23
Leszno, Piotr Murawski
III Bieg Górski Leszno - Grzybowo - OPEN
[acrobat]
2013-02-23
Jakuszyce, sts-timing
Mały Bieg Piastów - 12km
[acrobat]
2013-02-23
Jakuszyce, sts-timing
Mały Bieg Piastów - 24km
[acrobat]
2013-02-23
Wrocław, ultimasport.pl
XIII Zimowy Bieg PIASTA
[acrobat]
2013-02-23
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIII Zimowy Maraton Na Raty
[acrobat]
2013-02-23
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIII Zimowy Maraton Na Raty - podsumowanie
[acrobat]
2013-02-20
Poznań, Organizator
Poznaj Poznań Nocą etap 5
[acrobat]
2013-02-20
Warszawa, Jacek Morawski
Warszawa Nocą E4
[acrobat]
2013-02-17
Rybnik, Grzegorz Wnuk
12 Potworny Bieg Zimowy
[acrobat]
2013-02-17
Ciechanów, Organizator
28. Grand Prix Ciechanowa
[word]
2013-02-17
Poznań, Organizator
Biegi Przełajowe w Lasku Marcelińskim
[excel]
2013-02-17
Szczecin, Artur Kasprzak
Bieg im. Jerzego Kortza - bieg 5/8
[excel]
2013-02-17
Piwniczna - Zdrój, Organizator
II Bieg Popradzki
[acrobat]
2013-02-17
Tarnobrzeg, Organizator
I Rekreacyjny Bieg Zimowy
[acrobat]
2013-02-17
Jakuszyce, datasport.pl
SNS Salomon Nordic Sunday - ct
[acrobat]
2013-02-17
Jakuszyce, datasport.pl
SNS Salomon Nordic Sunday - ft
[acrobat]
2013-02-17
Oława, Organizator
V Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 6
[acrobat]
2013-02-17
Otwock, Organizator
Walentynkowe Biegi Narciarskie Speed Cross
[excel]
2013-02-17
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecina RunnersClub.pl - bieg V
[excel]
2013-02-16
Kłos k.Koszalina, Organizator
5 - Grand Prix Klubu Biegacza
[acrobat]
2013-02-16
Kraków, Ryszard Machlowski
Górski Cross Krak Maraton
[excel]
2013-02-16
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek 2/13
[acrobat]
2013-02-16
Karłów, Organizator
IV Bieg Narciarski im.F.Pabla
[acrobat]
2013-02-16
Warszawa, Organizator
Rodzinne Biegi Górskie - edycja III
[acrobat]
2013-02-16
Poznań, Organizator
Serpentyny Moraskie
[acrobat]
2013-02-16
Wrocław, Organizator
Wrocław zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-02-16
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIII Zimowy Maraton Na Raty - etap 7
[acrobat]
2013-02-16
Gryfino, Organizator
XIV Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich III
[acrobat]
2013-02-16
Trzemeszno, DataSport
XI Zimowy Bieg Trzech Jezior - drużyny
[acrobat]
2013-02-16
Trzemeszno, DataSport
XI Zimowy Bieg Trzech Jezior - kategorie
[acrobat]
2013-02-16
Trzemeszno, DataSport
XI Zimowy Bieg Trzech Jezior - kobiety
[acrobat]
2013-02-16
Trzemeszno, DataSport
XI Zimowy Bieg Trzech Jezior - OPEN
[acrobat]
2013-02-16
Gołdap, DataSport
XXVI Bieg Jaćwingów - 10km ft
[acrobat]
2013-02-16
Gołdap, DataSport
XXVI Bieg Jaćwingów - 20km ct
[acrobat]
2013-02-16
Przasnysz, Organizator
ZIMNAR 2013 - II Zimowy Maraton na Raty - etap VII
[word]
2013-02-16
Warszawa, Organizator
IV Półmaraton Komandosa
[acrobat]
2013-02-16
Michałów-Reginów, Organizator
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w NBnO 2013
[acrobat]
2013-02-16
Skierbieszów k.Zamoś, Organizator
XII Ekstremalna Impreza na Orientację Skorpion
[excel]
2013-02-16
Gołdap, DataSport
XXVI Bieg Jaćwingów - 20km ft
[acrobat]
2013-02-13
Warszawa, Organizator
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza runda VI
[acrobat]
2013-02-10
Duszniki-Zdrój, Organizator
BUM-II Bieg Ulicami Miasta - 5km
[acrobat]
2013-02-10
Łódź, Bartłomiej Sobecki
GP Łodzi w biegach przełajowych i nordic walking
[acrobat]
2013-02-10
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
II Bieg Walentynkowy - bieg par
[acrobat]
2013-02-10
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
II Bieg Walentynkowy - Nordic Walking
[acrobat]
2013-02-10
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
II Bieg Walentynkowy - Nordic Walking - pary
[acrobat]
2013-02-10
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
II Bieg Walentynkowy - OPEN
[acrobat]
2013-02-10
Lubin, Marek Dłubała
IV Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego
[excel]
2013-02-10
Lubin, Marek Dłubała
IV Biegowe Grand Prix - klasyfikacja po 3 biegach
[excel]
2013-02-10
Bobolice, Organizator
I Jurajski Bieg Narciarski
[acrobat]
2013-02-10
Rakietna / Bystrzyca, Dominika Leszczyńska
Mistrzostw Polski w biegu na rakietach śnieżnych
[word]
2013-02-10
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg 1
[word]
2013-02-10
Jelcz-Laskowice, Organizator
V Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 5
[acrobat]
2013-02-10
Spytkowice k.Rabki, Organizator
V Narciarski Bieg o Puchar Swata
[word]
2013-02-10
Dobrodzień, Organizator
V ZiMNaR, etap EXTRA
[excel]
2013-02-10
Braniewo, Organizator
ZIMNAR 2013 - ETAP IV
[acrobat]
2013-02-10
Braniewo, Organizator
ZIMNAR 2013 - podsumowanie
[acrobat]
2013-02-10
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Zimowa zaDyszka
[excel]
2013-02-09
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy Gdyni - niepełnosprawni
[acrobat]
2013-02-09
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy Gdyni - OPEN
[acrobat]
2013-02-09
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy Gdyni - ratownicy
[acrobat]
2013-02-09
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy Gdyni - samorządowcy
[acrobat]
2013-02-09
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy Gdyni - żołnierze
[acrobat]
2013-02-09
Rajcza, Organizator
Bieg Wilcze Gronie
[excel]
2013-02-09
Duszniki-Zdrój, Organizator
BUM-II Bieg Ulicami Miasta - 10km
[acrobat]
2013-02-09
Kraków, Organizator
Grand Prix Krakowa w biegach górskich 4/5 - 11200m
[acrobat]
2013-02-09
Kraków, Organizator
Grand Prix Krakowa w biegach górskich 4/5 - 5600m
[acrobat]
2013-02-09
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek 1/12
[acrobat]
2013-02-09
Mysłowice, Jacek Księżyk
IV GP Mysłowic w biegach przełajowych
[word]
2013-02-09
Warszawa, Organizator
VIII Bieg Wedla
[acrobat]
2013-02-09
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIII Zimowy Maraton Na Raty - etap 6
[acrobat]
2013-02-09
Jarocin, Wojciech Ryba
XXIX Otwarty Bieg Zimowy im. Mariana Michalskiego
[acrobat]
2013-02-09
Poznań, Organizator
zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-02-09
Przasnysz, Organizator
ZIMNAR 2013 - II Zimowy Maraton na Raty - etap VI
[word]
2013-02-09
Stoczek Łukowski, Organizator
XIII Bieg Uliczny Grzmią pod Stoczkiem Armaty
[acrobat]
2013-02-09
Warszawa, Organizator
XVII Zima na Pradze
[acrobat]
2013-02-03
Kępino k.Wejherowa, Krzysztof Modzelewski
II Karnawałowa Leśna Dziesiątka
[acrobat]
2013-02-03
Jakuszyce, Organizator
SNS Salomon Nordic Sunday - ct
[acrobat]
2013-02-03
Jakuszyce, Organizator
SNS Salomon Nordic Sunday - ft
[acrobat]
2013-02-03
Lublin, STS-Timing
Trzecia Dycha do Maratonu - OPEN
[acrobat]
2013-02-03
Lublin, STS-Timing
Trzecia Dycha do Maratonu - żeglarze
[acrobat]
2013-02-03
Warszawa, Tomasz Kucharczyk
VII Zimowy Maraton na Raty - IVEtap
[acrobat]
2013-02-03
Dobrodzień, Organizator
V ZiMNaR, etap IV
[excel]
2013-02-03
Wrocław, Ultimasport
Wrocławska Dycha
[acrobat]
2013-02-03
Braniewo, Organizator
ZIMNAR 2013 - etap 3
[acrobat]
2013-02-03
Braniewo, Organizator
ZIMNAR 2013 - etap III - kobiety
[acrobat]
2013-02-03
Braniewo, Organizator
ZIMNAR 2013 - etap III - kobiety po 3 etapach
[acrobat]
2013-02-03
Braniewo, Organizator
ZIMNAR 2013 - etap III - mężczyźni
[acrobat]
2013-02-03
Braniewo, Organizator
ZIMNAR 2013 - etap III - mężczyźni po 3 etapach
[acrobat]
2013-02-02
Gdańsk, Organizator
Gdańsk zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-02-02
Przasnysz, Zenon Lewandowski
II Zimowy Maraton na Raty - etap V
[word]
2013-02-02
Słudzibie, Slawomir Cwirko
Słupskie Dzikie Biegi SŁUDZIBIE 2012/13 4/5
[acrobat]
2013-02-02
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-02-02
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIII Zimowy Maraton Na Raty - etap 5
[acrobat]
2013-02-02
Sztum, Ryszard Mazerski
XIV Zimowe Grand Prix Sztumu - kob./jun.
[acrobat]
2013-02-02
Sztum, Ryszard Mazerski
XIV Zimowe Grand Prix Sztumu - mężczyźni
[acrobat]
2013-02-02
Sztum, Ryszard Mazerski
XIV Zimowe Grand Prix Sztumu - podsumowanie
[excel]
2013-02-02
Warszawa, Organizator
X Zimowe Biegi Górskie Falenica r.5
[acrobat]
2013-02-02
Kalisz, Organizator
9. Cross Maraton Koleżeński
[excel]
2013-01-27
Łódź, Organizator
GP Łodzi w biegach przełajowych i nordic walking
[acrobat]
2013-01-27
Warszawa, Tomasz Kucharczyk
VII Zimowy Maraton na Raty - III Etap
[acrobat]
2013-01-27
Tychy, Organizator
VI Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych
[acrobat]
2013-01-27
Biskupice, chronosports
V Bieg Narciarski O Puchar Sokolich Gór - 10km
[acrobat]
2013-01-27
Biskupice, chronosports
V Bieg Narciarski O Puchar Sokolich Gór - 5km
[acrobat]
2013-01-27
Dobrodzień, Organizator
V ZiMNaR, etap III
[excel]
2013-01-27
Warszawa, Organizator
II Piknik Narciarski Wesoła 2013 Bieg o Puchar B
[acrobat]
2013-01-27
Oława, Organizator
V Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 4
[acrobat]
2013-01-26
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Grand Prix Oświęcimia
[acrobat]
2013-01-26
Kraków, Ryszard Machlowski
II Koleżeński Krak Maraton
[excel]
2013-01-26
Wysoka Wieś, datasport.pl
VIII Narciarski Bieg Sasinów - 10km
[acrobat]
2013-01-26
Wysoka Wieś, Organizator
VIII Narciarski Bieg Sasinów - 5km
[acrobat]
2013-01-26
Wrocław, Organizator
zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-01-26
Warszawa, Organizator
Fal InO (3 runda)
[acrobat]
2013-01-26
Sopot, sts-timing
II Bieg XXX edycji GPX Sopotu Timex Cup - 3km
[acrobat]
2013-01-26
Sopot, sts-timing
II Bieg XXX edycji GPX Sopotu Timex Cup - 6km
[acrobat]
2013-01-26
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIII Zimowy Maraton Na Raty ETAP IV
[acrobat]
2013-01-26
Warszawa, Organizator
X Zimowe Biegi Górskie Falenica r.4
[acrobat]
2013-01-26
Przasnysz, Organizator
ZIMNAR 2013 - II Zimowy Maraton na Raty - etap IV
[excel]
2013-01-24
Spała, domtel-sport.pl
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów mł
[acrobat]
2013-01-22
Wrocław, Organizator
Wrocław Night O-Fight 2013 - Etap 3
[acrobat]
2013-01-20
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecina RunnersClub.pl - bieg IV
[excel]
2013-01-20
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg Bieg Dzika
[acrobat]
2013-01-20
Jakuszyce, datasport.pl
Salomon Nordic Sunday Bieg IV - ct
[acrobat]
2013-01-20
Jakuszyce, datasport.pl
Salomon Nordic Sunday Bieg IV - ft
[acrobat]
2013-01-20
Paczółtowice, datasport.pl
SNS - Bieg V Bieg - ft
[acrobat]
2013-01-20
Warszawa, DataSport
VIII Bieg o Puchar Bielan - kategorie
[acrobat]
2013-01-20
Warszawa, DataSport
VIII Bieg o Puchar Bielan - kobiety
[acrobat]
2013-01-20
Warszawa, DataSport
VIII Bieg o Puchar Bielan - OPEN
[acrobat]
2013-01-20
Krzyżkowice k.Pszowa, Adam Kot
V Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów - kat.
[acrobat]
2013-01-20
Krzyżkowice k.Pszowa, Adam Kot
V Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów - N.W.
[acrobat]
2013-01-20
Krzyżkowice k.Pszowa, Adam Kot
V Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów - OPEN
[acrobat]
2013-01-20
Oława, Organizator
V Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 3
[acrobat]
2013-01-20
Dobrodzień, Organizator
V ZiMNaR, etap II
[excel]
2013-01-20
Warszawa, DataSport
XXX Bieg Chomiczówki - drużyny
[acrobat]
2013-01-20
Warszawa, DataSport
XXX Bieg Chomiczówki - kategorie
[acrobat]
2013-01-20
Warszawa, DataSport
XXX Bieg Chomiczówki - kobiety
[acrobat]
2013-01-20
Warszawa, DataSport
XXX Bieg Chomiczówki - OPEN
[acrobat]
2013-01-20
Chocianów, Marek Dłubała
IV Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego
[excel]
2013-01-20
Paczółtowice, datasport.pl
SNS - Bieg V Bieg - ct
[acrobat]
2013-01-19
Gdańsk, Organizator
Gdańsk zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-01-19
Przasnysz, Zenon Lewandowski
II Zimowy Maraton na Raty - etap III
[word]
2013-01-19
Rytro, Organizator
I Walny bieg Stowarzyszenia VISEGRAD MARATON
[acrobat]
2013-01-19
Poznań, Organizator
Serpentyny Moraskie
[acrobat]
2013-01-19
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIII Zimowy Maraton Na Raty - etap 3
[acrobat]
2013-01-19
Warszawa, Organizator
XXIV Triathlon Zimowy - drużynowo
[acrobat]
2013-01-19
Warszawa, Organizator
XXIV Triathlon Zimowy - drużynowo
[acrobat]
2013-01-19
Warszawa, Organizator
XXIV Triathlon Zimowy - OPEN
[acrobat]
2013-01-19
Braniewo, Organizator
ZIMNAR 2013 - ETAP II
[excel]
2013-01-19
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-01-16
Warszawa, Jacek Morawski
Warszawa Nocą E3
[acrobat]
2013-01-13
Ciechanów, Zenon Lewandowski
28. Grand Prix Ciechanowa Bieg I
[word]
2013-01-13
Postomino, Organizator
4 Bieg Policz się z cukrzycą
[acrobat]
2013-01-13
Poznań, Organizator
Biegi Przełajowe w Lasku Marcelińskim
[acrobat]
2013-01-13
Żary, Piotr Olszewski
Biegi Uliczne - WOSP Policz sie z cukrzyca
[acrobat]
2013-01-13
Żórawina k.Wrocławia, UltimaSport
Bieg dla WOŚP - 12km
[acrobat]
2013-01-13
Żórawina k.Wrocławia, UltimaSport
Bieg dla WOŚP - 6km
[acrobat]
2013-01-13
Tychy, Łukasz Lubowicki
III Bieg im. Pawła Lorensa
[acrobat]
2013-01-13
Gliwice, Grzegorz Welm
II Gliwicki Bieg Orkiestrowy - Nordic Walking
[acrobat]
2013-01-13
Gliwice, Grzegorz Welm
II Gliwicki Bieg Orkiestrowy - OPEN
[acrobat]
2013-01-13
Słupsk, DomTel
I Słupski Bieg Orkiestrowy - Nordic Walking
[acrobat]
2013-01-13
Słupsk, DomTel
I Słupski Bieg Orkiestrowy - OPEN
[acrobat]
2013-01-13
Olsztyn, Organizator
Olsztyn zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-01-13
Kobyłka k.Warszawy, Organizator
Policz się z cukrzycą
[acrobat]
2013-01-13
Kubalonka k.Wisły, DataSport
Salomon Nordic Sunday - ft
[acrobat]
2013-01-13
Warszawa, Tomasz Kucharczyk
VII Zimowy Maraton na Raty II Etap
[acrobat]
2013-01-13
Jelcz-Laskowice, Arek Tołłoczko
V Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 2
[acrobat]
2013-01-13
Dobrodzień, Organizator
V ZiMNaR, etap I
[excel]
2013-01-13
Lubliniec, Kris Szwed
Żółta Trójka
[acrobat]
2013-01-13
Kraków, DataSport
1 Bieg Wielkich Serc
[acrobat]
2013-01-13
Kubalonka k.Wisły, DataSport
Salomon Nordic Sunday - ct
[acrobat]
2013-01-12
Mysłowice, UltimaSport
6 Festiwal Spełnionych Marzeń - Nordic Walking
[acrobat]
2013-01-12
Mysłowice, UltimaSport
6 Festiwal Spełnionych Marzeń - OPEN
[acrobat]
2013-01-12
Warszawa, Organizator
FalInO (Runda II)
[acrobat]
2013-01-12
Kraków, Organizator
Grand Prix Krakowa w biegach górskich 3/5 - 11200m
[acrobat]
2013-01-12
Kraków, Organizator
Grand Prix Krakowa w biegach górskich 3/5 - 5600m
[acrobat]
2013-01-12
Iwiny k.Bolesławca, Marek Dłubała
IV Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego
[acrobat]
2013-01-12
Iwiny k.Bolesławca, Marek Dłubała
IV Biegowe Grand Prix - po 1 biegu
[excel]
2013-01-12
Warszawa, Organizator
Rodzinne Biegi Górskie II edycja
[acrobat]
2013-01-12
Iwiny k.Bolesławca, Marek Dłubała
Spacerek z WOŚP - OPEN
[word]
2013-01-12
Chrustowo, UltimaSport.pl
VI Chrustowski Bieg Zimowy
[acrobat]
2013-01-12
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIII Zimowy Maraton Na Raty
[acrobat]
2013-01-12
Sztum, Organizator
XIV Zimowe Grand Prix Sztumu - juniorzy
[acrobat]
2013-01-12
Sztum, Organizator
XIV Zimowe Grand Prix Sztumu - kobiety
[acrobat]
2013-01-12
Sztum, Organizator
XIV Zimowe Grand Prix Sztumu - OPEN
[acrobat]
2013-01-12
Warszawa, Organizator
X Zimowe Biegi Górskie Falenica r.3
[acrobat]
2013-01-12
Przasnysz, Organizator
ZIMNAR 2013 - II Zimowy Maraton na Raty - etap II
[word]
2013-01-12
Bydgoszcz, Organizator
Bydgoszcz zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-01-06
Gdańsk, Przemysław Torłop
Bieg noworoczny
[word]
2013-01-06
Łódź, Sobek
GP Łodzi w biegach przełajowych i nordic walking
[acrobat]
2013-01-06
Warszawa, Organizator
I Bieg Noworoczny
[word]
2013-01-06
Warszawa, Tomasz Kucharczyk
VII Zimowy Maraton na Raty - 1 etap
[acrobat]
2013-01-06
Jelcz-Laskowice, Arkadiusz Tołłoczko
V Jelczańsko-Oławski ZiMNaR - etap 1
[acrobat]
2013-01-05
Koszalin, Michał Bieliński
4 Grand Prix Klubu Biegacza
[acrobat]
2013-01-05
Poznań, sts timing
Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-01-05
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIII Zimowy Maraton Na Raty - etap 1
[acrobat]
2013-01-05
Warszawa, Organizator
X Zimowe Biegi Górskie Falenica r.2
[acrobat]
2013-01-05
Braniewo, Organizator
ZIMNAR 2013 - ETAP I
[excel]
2013-01-05
Przasnysz, Zenon Lewandowski
Zimowy Maraton na Raty
[word]
2013-01-05
Warszawa, Organizator
FalInO
[acrobat]
2013-01-01
,
[acrobat]
2013-01-01
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
3. Noworoczny Super Maraton
[word]
2013-01-01
Lisowice k.Lublińca, Organizator
IV Bieg Noworoczny
[excel]
2013-01-01
Wrocław, Grzegorz Tarczyński
I Towarzyski Maraton Noworoczny
[acrobat]
2013-01-01
Chorzów, August Jakubik
VII Śląski Maraton Cyborg Noworoczny
[word]
2013-01-01
Katowice, Paweł Pośpiech
VII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg
[word]
2013-01-01
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XI Bieg Noworoczny
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 2549

 Ostatnio zalogowani
jaro109
14:48
42.195
14:47
Pędziwiatr
14:07
miro57
14:03
kostekmar
13:52
Citos
13:45
wojtala61
13:41
kirc
13:38
sywan
13:25
cinekmal
13:13
paulo
13:11
BemolMD
13:02
Stonechip
12:56
MarasP
12:35
1223
12:26
fit_ania
12:26
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |