Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2013-10-27
Chełmno, Ultimasport
33 Bieg Warciański - kategorie
[acrobat]
2013-10-27
Chełmno, Ultimasport
33 Bieg Warciański - kobiety
[acrobat]
2013-10-27
Chełmno, Ultimasport
33 Bieg Warciański - OPEN
[acrobat]
2013-10-27
Porażyn, Michał Sokół
Biegaj z Mapą
[acrobat]
2013-10-27
Bielsko - Biała, Organizator
Bieg Doliną Wapienicy - bieg 3
[excel]
2013-10-27
Bielsko - Biała, Organizator
Grand Prix Wapienicy
[excel]
2013-10-27
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-10-27
Łódź, INESSPORT
IV Półmaraton Szakala
[acrobat]
2013-10-27
Wrocław, D. Pilarz-Małkiewicz
I Grand Prix Parków Wrocławskich - kategorie
[acrobat]
2013-10-27
Wrocław, D. Pilarz-Małkiewicz
I Grand Prix Parków Wrocławskich - OPEN
[acrobat]
2013-10-27
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Jesienny Bieg po Nalewkę - kategorie
[excel]
2013-10-27
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Jesienny Bieg po Nalewkę - OPEN
[excel]
2013-10-27
Tczew, Jan Salewski
Nadwiślański Bieg Szlakiem Doliny Dolnej Wisły
[acrobat]
2013-10-27
Koszalin, Jakub Węsiora
Nocna Ściema - maraton
[acrobat]
2013-10-27
Koszalin, Jakub Węsiora
Nocna Ściema - maraton drużynowo
[acrobat]
2013-10-27
Koszalin, Jakub Węsiora
Nocna Ściema - półmaraton
[acrobat]
2013-10-27
Koszalin, Jakub Węsiora
Nocna Ściema - półmaraton drużynowo
[acrobat]
2013-10-27
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2013-10-27
Radom, DataSport
VIII Radomski Maraton Trzeźwości - maraton kobiety
[acrobat]
2013-10-27
Radom, DataSport
VIII Radomski Maraton Trzeźwości - maraton OPEN
[acrobat]
2013-10-27
Radom, DataSport
VIII Radomski Maraton Trzeźwości - minimarat. kob.
[acrobat]
2013-10-27
Radom, DataSport
VIII Radomski Maraton Trzeźwości - minimarat. OPEN
[acrobat]
2013-10-27
Radom, DataSport
VIII Radomski Maraton Trzeźwości - półmaraton kob.
[acrobat]
2013-10-27
Radom, DataSport
VIII Radomski Maraton Trzeźwości - półmaraton OPEN
[acrobat]
2013-10-27
Toruń, Datasport
XXXI Maraton Toruński - drużyny
[acrobat]
2013-10-27
Toruń, Datasport
XXXI Maraton Toruński - kategorie
[acrobat]
2013-10-27
Toruń, Datasport
XXXI Maraton Toruński - kobiety
[acrobat]
2013-10-27
Toruń, Datasport
XXXI Maraton Toruński - OPEN
[acrobat]
2013-10-27
Toruń, Datasport
XXXI Maraton Toruński - samorządowcy
[acrobat]
2013-10-27
Toruń, Datasport
XXXI Maraton Toruński - Toruń
[acrobat]
2013-10-27
Jawor, Bogusław Tomaszewski
X Memoriał Stefana Mielczarka - kategorie
[acrobat]
2013-10-27
Jawor, Bogusław Tomaszewski
X Memoriał Stefana Mielczarka - OPEN
[acrobat]
2013-10-26
Blizanów, Bogusław Maciejewski
29 Supermaraton Kalisia
[acrobat]
2013-10-26
Police, Organizator
35 Ćwierćmaraton Policki
[acrobat]
2013-10-26
Branice, Michał Łabus
Bieg Branicki
[word]
2013-10-26
Warszawa, organizator
Bieg Fair Play
[acrobat]
2013-10-26
Chorzów, organizator
Bieg Halloween
[acrobat]
2013-10-26
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-10-26
Brzesko, Datasport
II Bieg Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych - 11.5km
[acrobat]
2013-10-26
Brzesko, Datasport
II Bieg Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych - 5km
[acrobat]
2013-10-26
Brzesko, Datasport
II Bieg Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych - NW
[acrobat]
2013-10-26
Tuchola, Jan Salewski
IV Bieg św. Huberta - BIEG
[acrobat]
2013-10-26
Tuchola, Jan Salewski
IV Bieg św. Huberta - Nordic Walking
[acrobat]
2013-10-26
Kolbudy, Elektroniczne Zapisy
Kolbudzka 10
[acrobat]
2013-10-26
Szczecin, Małgorzata Szczuko
Nocne Bieganie na Stadionie - kobiety
[acrobat]
2013-10-26
Szczecin, Małgorzata Szczuko
Nocne Bieganie na Stadionie - mężczyźni
[acrobat]
2013-10-26
Wrocław, Datasport
Olimpijska Szóstka - kategorie
[acrobat]
2013-10-26
Wrocław, Datasport
Olimpijska Szóstka - kobiety
[acrobat]
2013-10-26
Wrocław, Datasport
Olimpijska Szóstka - OPEN
[acrobat]
2013-10-26
Stara Miłosna, Jarosław Żórawski
X Maraton Stara Miłosna
[excel]
2013-10-20
Toruń, Bartek Mechliński
Barbarkowy Bieg Przełajowy
[acrobat]
2013-10-20
Stare Budkowice, Sebastian Kozioł
Bieg Budkowicki
[word]
2013-10-20
Szamotuły, DataSport
III Samsung półmaraton - kobiety
[acrobat]
2013-10-20
Szamotuły, DataSport
III Samsung półmaraton - OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Szamotuły, DataSport
III Samsung półmaraton - Powiat
[acrobat]
2013-10-20
Szamotuły, DataSport
III Samsung półmaraton - Samsung
[acrobat]
2013-10-20
Szamotuły, DataSport
III Samsung półmaraton - wózki
[acrobat]
2013-10-20
Dąbrowa Górnicza, Jan Pinkosz
II Cross Czwórki
[acrobat]
2013-10-20
Kielce, Michał Cichoński
II Kielecka Dycha
[acrobat]
2013-10-20
Złoty Potok, Rafał Kozik
IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Nordic Walking
[word]
2013-10-20
Lewin Brzeski, Organizator
I Otwarty Bieg Uliczny Lewin Biega
[acrobat]
2013-10-20
Opalenica, Rafał Grabski
Jesienne Otwarte Mistrzostwa Opalenicy w...
[acrobat]
2013-10-20
Katowice, STS-Timing
Maraton Kukuczki - maraton
[acrobat]
2013-10-20
Katowice, STS-Timing
Maraton Kukuczki - półmaraton
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 10 km kobiety
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 10 km Nordic Walking
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 10 km OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 3 km kobiety
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 3 km Nordic Walking
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - 3 km OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - kategorie
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - półmaraton kobiety
[acrobat]
2013-10-20
Rabka Zdrój, Robert Drogoszcz
Perły Małopolski - półmaraton OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Bydgoszcz, DomTel Sport Timing
Półmaraton Bydgoski - 6km
[acrobat]
2013-10-20
Bydgoszcz, DomTel Sport Timing
Półmaraton Bydgoski - półmaraton
[acrobat]
2013-10-20
Warszawa, ChronoSports
Przegonić Raka
[acrobat]
2013-10-20
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VII
[word]
2013-10-20
Uniejów, DataSport
VII Bieg do Gorących Źródeł - abstynenci
[acrobat]
2013-10-20
Uniejów, DataSport
VII Bieg do Gorących Źródeł - kategorie
[acrobat]
2013-10-20
Uniejów, DataSport
VII Bieg do Gorących Źródeł - kobiety
[acrobat]
2013-10-20
Uniejów, DataSport
VII Bieg do Gorących Źródeł - mieszkańcy Uniejowa
[acrobat]
2013-10-20
Uniejów, DataSport
VII Bieg do Gorących Źródeł - OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Warszawa, DataSport
VI Praska Dycha - drużyny
[acrobat]
2013-10-20
Warszawa, DataSport
VI Praska Dycha - kategorie
[acrobat]
2013-10-20
Warszawa, DataSport
VI Praska Dycha - kobiety
[acrobat]
2013-10-20
Warszawa, DataSport
VI Praska Dycha - OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Lubin, Marek Dłubała
XXVIII Bieg Barbórkowy o Lampkę G. - OPEN
[acrobat]
2013-10-20
Kraków, Organizator
Z Biegiem Wisły
[excel]
2013-10-19
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-10-19
Poznań, Krzysztof Kubiak
III Bieg Papieski
[acrobat]
2013-10-19
Puszcza Kampinowska, ChronoSports
II Maraton Kampinoski
[acrobat]
2013-10-19
Góra św.Anny, Ultimasport
IV Cross Góry św. Anny - kategorie
[acrobat]
2013-10-19
Góra św.Anny, Ultimasport
IV Cross Góry św. Anny - Nordic Walking
[acrobat]
2013-10-19
Góra św.Anny, Ultimasport
IV Cross Góry św. Anny - OPEN
[acrobat]
2013-10-19
Oława, zmierzymyczas.pl
I Dolnośląski Bieg po zdrowie dla chorych na raka
[acrobat]
2013-10-19
Mysłowice, Wiesław Ziarko
Memoriał Jerzego Chromika
[excel]
2013-10-19
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupskie Dzikie Biegi
[acrobat]
2013-10-19
Lipinki, Mateusz Golonka
VII Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego
[acrobat]
2013-10-19
Zakopane, Piotr Kozak
VI Alpin Sport Tatrzański
[excel]
2013-10-19
Katowice, STS-Timing
VI Mistrzostwa Polski w biegu 24-godzinnym
[acrobat]
2013-10-19
Soczewka, Ultimasport
XXXIII Bieg Soczewka z BOP - drużyny
[acrobat]
2013-10-19
Soczewka, Ultimasport
XXXIII Bieg Soczewka z BOP - kategorie
[acrobat]
2013-10-19
Soczewka, Ultimasport
XXXIII Bieg Soczewka z BOP - kobiety
[acrobat]
2013-10-19
Soczewka, Ultimasport
XXXIII Bieg Soczewka z BOP - OPEN
[acrobat]
2013-10-19
Władysławowo, Marcin Hintzke
X Biegi Uliczne - kategorie
[word]
2013-10-19
Władysławowo, Marcin Hintzke
X Biegi Uliczne - OPEN
[word]
2013-10-19
Przyjaźń, Krzysztof Walczak
Żukowska 15
[acrobat]
2013-10-16
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-10-13
Poznań, STS-Timing
14 Poznań Maraton
[acrobat]
2013-10-13
Chorzów, Organizator
42. Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2013-10-13
Pionki, Piotr Popis
GP Pionek - bieg 3
[excel]
2013-10-13
Pionki, Piotr P.
GP Pionek - klasyfikacja po 3 biegach
[excel]
2013-10-13
Płock, DomTel Sport Timing
II Tumska Dycha
[acrobat]
2013-10-13
Płock, DomTel Sport Timing
II Tumska Dycha - MP Kobiet
[acrobat]
2013-10-13
Karwiny, Elektroniczne Zapisy
Karwiny biegają
[acrobat]
2013-10-13
Żory, DataSport
VI Żorski Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2013-10-13
Żory, DataSport
VI Żorski Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2013-10-13
Żory, DataSport
VI Żorski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-10-13
Warszawa, DataSport
Wybiegaj Sprawność - kobiety
[acrobat]
2013-10-13
Warszawa, DataSport
Wybiegaj Sprawność - OPEN
[acrobat]
2013-10-13
Dzięgielów, Mielke Raphael
XIII Bieg o Złoty Dzięgiel
[excel]
2013-10-13
Włodawa, Organizator
XIV Bieg Sobiborski
[acrobat]
2013-10-13
Tarnów, Adam Winczura
XXII Tarnowski Bieg Leliwitów - 10km
[acrobat]
2013-10-13
Tarnów, Adam Winczura
XXII Tarnowski Bieg Leliwitów - 2.5km
[acrobat]
2013-10-13
Ostromecko, Bartek Mechliński
XXVI Bieg Uliczny
[acrobat]
2013-10-13
Baranów Sandomierski, Michał Biały
XXXV Bieg Nadwiślański
[acrobat]
2013-10-12
Porąbka k.Bielska-Bi, Organizator
Bieg Przełajowy Groń
[excel]
2013-10-12
Rędzina k.Lublińca, Zmierzymiczas.pl
Bieg Sylwana
[acrobat]
2013-10-12
Kozienice, Organizator
Energetyczna Dycha - kategorie
[acrobat]
2013-10-12
Kozienice, Organizator
Energetyczna Dycha - kobiety
[acrobat]
2013-10-12
Kozienice, Organizator
Energetyczna Dycha - OPEN
[acrobat]
2013-10-12
Świeradów-Zdrój, Pro-Run
Górska Dziesiątka w Świeradowie
[acrobat]
2013-10-12
Dębieca, Konrad Pociask
Grand Prix Dębicy 2013 w Teście Coopera - VI
[acrobat]
2013-10-12
Leśniewo k.Pucka, Teresa Jaskułka
Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2013-10-12
Częstochowa, Rafał Kozik
III Jurajski Puchar w Nordic Walking
[word]
2013-10-12
Ruciane Nida, inesSport
I Półmaraton Nida
[acrobat]
2013-10-12
Toruń, Bartłomiej Mechliński
Jesienny Test Copera
[acrobat]
2013-10-12
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
Puchar Siemianowic Śląskich w Biathlonie Letnim
[excel]
2013-10-12
Sobótka, DataSport
Sobótczańska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2013-10-12
Sobótka, DataSport
Sobótczańska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2013-10-12
Sobótka, DataSport
Sobótczańska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-10-12
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
V Bieg pod Bursztynową Komnatę
[acrobat]
2013-10-12
Poznań, DataSport
XIII Bieg Maltański
[acrobat]
2013-10-12
Kraków, Organizator
XIX Bieg Memoriałowy im. Bogdana Włosika
[excel]
2013-10-12
Kościerzyna, Elektroniczne Zapisy
XIX Kościerskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2013-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XI Bieg Przewietrz się na Olimpijskim - kategorie
[acrobat]
2013-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XI Bieg Przewietrz się na Olimpijskim - kobiety
[acrobat]
2013-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XI Bieg Przewietrz się na Olimpijskim - Nordic W.
[acrobat]
2013-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XI Bieg Przewietrz się na Olimpijskim - OPEN
[acrobat]
2013-10-12
Poznań, DataSport
XXXI Bieg Przemysła
[acrobat]
2013-10-09
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2013-10-08
Wydminy k.Giżycka, Organizator
Trzy Noce w Biegu
[excel]
2013-10-08
Warszawa, Organizator
Warsaw Track Cup
[acrobat]
2013-10-06
Kalisz, Organizator
33 Bieg Uliczny Ptolemeusza
[acrobat]
2013-10-06
Rybnik, Organizator
9. Jesienny Cross ERBUD-u
[acrobat]
2013-10-06
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Gdański, Organizator
Bieg po Twierdzy - kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Gdański, Organizator
Bieg po Twierdzy - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Gdański, Organizator
Bieg po Twierdzy - mężczyźni
[acrobat]
2013-10-06
Gdański, Organizator
Bieg po Twierdzy - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Gdańsk, Organizator
CRSS Górska Połówka
[excel]
2013-10-06
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Dycha Spadających Liści - Nordic Walking
[acrobat]
2013-10-06
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Dycha Spadających Liści - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Pniewy k.Poznania, pulsarsport.pl
III Bieg Papieski po Szpik - 10km
[acrobat]
2013-10-06
Pniewy k.Poznania, pulsarsport.pl
III Bieg Papieski po Szpik - 5km
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - Gmina
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - OSP
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - PSP
[acrobat]
2013-10-06
Rakoniewice, Organizator
III Dycha Drzymały - PSP kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Starachowice, Organizator
II Bieg Uliczny Mania Biegania - kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Starachowice, Organizator
II Bieg Uliczny Mania Biegania - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Susk Stary, Organizator
I Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920
[acrobat]
2013-10-06
Poznań, Organizator
I Półmaraton Doliną Samy - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Poznań, Organizator
I Półmaraton Doliną Samy - mężczyźni
[acrobat]
2013-10-06
Legnica, Organizator
Półmaraton Legnica - kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Legnica, Organizator
Półmaraton Legnica - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Legnica, Organizator
Półmaraton Legnica - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Poznań, Organizator
Pyrlandzka Dycha - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Poznań, Organizator
Pyrlandzka Dycha - mężczyźni
[acrobat]
2013-10-06
Poznań, Organizator
Pyrlandzka Dycha - młodzież
[acrobat]
2013-10-06
Wrocław, Andrzej Cymanek
VII Osobowicka Ósemka
[excel]
2013-10-06
Wrocław, Organizator
VI Bieg Energetyka
[word]
2013-10-06
Nowy Sącz, Ultimasport
V Sądecka Dycha o Puchar Newagu - kategorie
[acrobat]
2013-10-06
Nowy Sącz, Ultimasport
V Sądecka Dycha o Puchar Newagu - kobiety
[acrobat]
2013-10-06
Nowy Sącz, Ultimasport
V Sądecka Dycha o Puchar Newagu - OPEN
[acrobat]
2013-10-06
Białystok, Organizator
XIV Bieg Godzinny
[acrobat]
2013-10-06
Parzymiechy, Organizator
XXXV Trzeźwościowy Bieg Jesienny - NW
[acrobat]
2013-10-06
Parzymiechy, Organizator
XXXV Trzeźwościowy Bieg Jesienny - OPEN
[acrobat]
2013-10-05
Starogard Gdański, Jan Salewski
22 Bieg Kociewski
[acrobat]
2013-10-05
Gliwice, Datasport
Bieg Charytatywny - kobiety
[acrobat]
2013-10-05
Gliwice, Datasport
Bieg Charytatywny - NW
[acrobat]
2013-10-05
Gliwice, Datasport
Bieg Charytatywny - OPEN
[acrobat]
2013-10-05
Olsztyn, Organizator
Bieg Europejski w Olsztynie
[acrobat]
2013-10-05
Lwówek Wlkp., Organizator
III Lwówecka Dziesiątka - Grand Prix
[acrobat]
2013-10-05
Lwówek Wlkp., Organizator
III Lwówecka Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-10-05
Lidzbark Warmiński k, Organizator
II Lidzbarski Bieg Przełajowy - kategorie
[word]
2013-10-05
Lidzbark Warmiński k, Organizator
II Lidzbarski Bieg Przełajowy - OPEN
[word]
2013-10-05
Bielawa, Paulina Wojtanowska
II Memoriału im. Michała Wojtanowskiego
[word]
2013-10-05
Hajnówka, Pulsar Sport
IV Hajnowska Dwunastka - kobiety
[acrobat]
2013-10-05
Hajnówka, Pulsar Sport
IV Hajnowska Dwunastka - OPEN
[acrobat]
2013-10-05
Rawicz, Organizator
IV Rawicki Półmaraton Złota Setka
[acrobat]
2013-10-05
Wrocław, Organizator
I Bieg Fair Play
[acrobat]
2013-10-05
Straszyn k.Gdańska, Organizator
Jesienny III Bieg Doliną Raduni
[acrobat]
2013-10-05
Zawoja, Organizator
Memoriał Wojtka Kozuba - kobiety
[acrobat]
2013-10-05
Zawoja, Organizator
Memoriał Wojtka Kozuba - mężczyźni
[acrobat]
2013-10-05
Szklarska Poręba, Domtel-Sport
Mistrzostwa Świata w Nordic Walking-10km
[acrobat]
2013-10-05
Szklarska Poręba, Domtel-Sport
Mistrzostwa Świata w Nordic Walking-cross
[acrobat]
2013-10-05
Szklarska Poręba, Domtel-Sport
Mistrzostwa Świata w Nordic Walking-Sprint
[acrobat]
2013-10-05
Mysłowice, Organizator
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2013-10-05
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 5 biegach
[acrobat]
2013-10-05
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 5 biegach kobiety
[acrobat]
2013-10-05
Warszawa, Datasport
Rat Race - drużynowo
[acrobat]
2013-10-05
Warszawa, Datasport
Rat Race - kobiety
[acrobat]
2013-10-05
Warszawa, Datasport
Rat Race - mężczyźni
[acrobat]
2013-10-05
Kock, Organizator
XIX Bieg Pamięci Generała Kleeberga
[word]
2013-10-05
Warszawa, Organizator
XL Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej - 100km
[acrobat]
2013-10-05
Warszawa, Organizator
XL Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej - 50km
[acrobat]
2013-10-05
Warszawa, Organizator
XL Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej - 75km
[acrobat]
2013-10-05
Warszawa, Organizator
XL Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej - rekordy
[acrobat]
2013-10-05
Skrwilno, Organizator
XVIII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2013-10-05
Turew k.Kościana, Organizator
XXVIII Biegi im. Dezyderego Chłapowskiego
[acrobat]
2013-10-05
Żywiec, Jadwiga Gołuch-Kania
Jesienny Festiwal Biegowy - 5km
[acrobat]
2013-10-05
Żywiec, Jadwiga Gołuch-Kania
Jesienny Festiwal Biegowy - OPEN
[acrobat]
2013-10-04
Kokotek, datasport
17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa -mundurowi 10km
[acrobat]
2013-10-04
Kokotek, datasport
17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa -mundurowi 5km
[acrobat]
2013-10-04
Kokotek, datasport
17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - cywile 10km
[acrobat]
2013-10-04
Kokotek, datasport
17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - cywile 5km
[acrobat]
2013-10-04
Kokotek, datasport
17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - drużynowo
[acrobat]
2013-10-04
Kokotek, datasport
17 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - wózki
[acrobat]
2013-10-04
Świerzawa, Organizator
I Kaczawska Wyrypa - 100km
[acrobat]
2013-10-04
Świerzawa, Organizator
I Kaczawska Wyrypa - 150km
[acrobat]
2013-10-04
Świerzawa, Organizator
I Kaczawska Wyrypa - 50km
[acrobat]
2013-10-04
Mielec, Organizator
XIX Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Mielca
[acrobat]
2013-10-03
Gryfino, DomTel Sport Timing
XXXVIII Bieg Transgraniczny
[acrobat]
2013-10-03
Hutki - Kanki, Marcin Brynda
X Mistrzostwa Policji w Biegu Przełaj. - drużyny
[acrobat]
2013-10-03
Hutki - Kanki, Marcin Brynda
X Mistrzostwa Policji w Biegu Przełaj. - kobiety
[acrobat]
2013-10-03
Hutki - Kanki, Marcin Brynda
X Mistrzostwa Policji w Biegu Przełaj. - mężczyźni
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 244

 Ostatnio zalogowani
Jacek Księżyk
19:12
janusz9876543213
19:05
Admin
19:05
Madmax
19:02
Zając poziomka
18:54
tomako68
18:51
mirek2901
18:46
mati260195
18:39
Namor 13
18:34
romaolsz
18:31
Piotr Czesław
18:11
crespo9077
18:07
marcoair
17:56
p5ychol
17:35
przemek300
17:34
lofx
17:26
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |