Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2014-21-09
Teresin, ultimasport.pl
I Maksy Mila - kobiety
[acrobat]
2014-21-09
Teresin, ultimasport.pl
I Maksy Mila - OPEN
[acrobat]
2014-18-15
Pasłęk, Mirosław Plawgo
V Bieg Wokół Pasłęckich Murów Obronnych
[word]
2014-12-31
Kraków, DataSport.pl
11. Krakowski Bieg Sylwestrowy - 10km kobiety
[acrobat]
2014-12-31
Kraków, DataSport.pl
11. Krakowski Bieg Sylwestrowy - 10km OPEN
[acrobat]
2014-12-31
Kraków, DataSport.pl
11. Krakowski Bieg Sylwestrowy - 5km kobiety
[acrobat]
2014-12-31
Kraków, DataSport.pl
11. Krakowski Bieg Sylwestrowy - 5km OPEN
[acrobat]
2014-12-31
Trzebnica, DataSport.pl
30. Uliczny Bieg Sylwestrowy - Kobiety
[acrobat]
2014-12-31
Trzebnica, DataSport.pl
30. Uliczny Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2014-12-31
Mysłowice, Rafał Kontowicz
II Towarzyski Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2014-12-31
Nowa Wieś Głubczycka, Mariusz Mielnik
Sylwestrowy Bieg Maiankowy
[excel]
2014-12-31
Brzoza, STS-Timing
VIII Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2014-12-31
Chrzanów, Michał Glabala
XII Chrzanowski Bieg Sylwestrowy
[excel]
2014-12-31
Gorlice, Rafał Ostrowski
XXIV Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 10km
[acrobat]
2014-12-31
Gorlice, Rafał Ostrowski
XXIV Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 5km
[acrobat]
2014-12-31
Łódź, DataSport.pl
XXX Bieg Sylwestrowy - kobiety
[acrobat]
2014-12-31
Łódź, DataSport.pl
XXX Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2014-12-31
Nałęczów, Artur Marzec
XX Jubileuszowy Bieg Sylwestrowy
[excel]
2014-12-30
Szydłów, Krzysztof Bartkiewicz
35 Biegi Sylwestrowe
[acrobat]
2014-12-28
Białystok, Irena Sakowicz
31. Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2014-12-28
Jarosławiec, Organizator
Bieg Parku Wodnego - bieg
[acrobat]
2014-12-28
Jarosławiec, Organizator
Bieg Parku Wodnego - pływanie
[acrobat]
2014-12-28
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Bieg Pospolite Ruszenie - 4km
[acrobat]
2014-12-28
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Bieg Pospolite Ruszenie - 8km
[acrobat]
2014-12-28
Białogard, Piotr Kołodziejczyk
Bieg Sylwestrowy
[excel]
2014-12-28
Szczecin,
GP CITY TRAIL Szczecin - bieg 3
[acrobat]
2014-12-28
Gdańsk, Organizator
Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL
[acrobat]
2014-12-28
Kłobuck, Organizator
III Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2014-12-28
Mszczonów, ultimasport.pl
III Sylwestrowy - 2.5km
[acrobat]
2014-12-28
Mszczonów, ultimasport.pl
III Sylwestrowy - 5km
[acrobat]
2014-12-28
Kruklin k.Giżycka, Bartek Osior
II Mazurski Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2014-12-28
Poznań, PlusTiming
XXXI Bieg Sylwestrowy - 10km
[acrobat]
2014-12-28
Poznań, PlusTiming
XXXI Bieg Sylwestrowy - 5km
[acrobat]
2014-12-27
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2014-12-27
Gołąbki, F-Time
Grand Prix Trzemeszna w biegach - bieg 2
[acrobat]
2014-12-27
Grajewo, Waldemar Szycik
IX Koleżeński Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2014-12-27
Łomża, Jacek Dłużniewski
I Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2014-12-27
Panki, Łukasz Sówka
Jesienno - Zimowy Maraton Na Raty - Etap 3
[acrobat]
2014-12-27
Koszalin, Good-Time
VI Koszaliński Bieg Sylwestrowy - 3km
[acrobat]
2014-12-27
Koszalin, Good-Time
VI Koszaliński Bieg Sylwestrowy - 6km
[acrobat]
2014-12-21
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2014-12-21
Toruń, Mateusz Goleniewski
I Bieg o Puchar Prezesa
[acrobat]
2014-12-21
Szczecin, Jacek Kozłowski
Szczeciński Bieg Wigilijno - Sylwestrowy
[acrobat]
2014-12-20
Nowa Dąbrowa, Marcin Koziołek
2. Wigilijny Charytatywny Cross Wiecha
[acrobat]
2014-12-20
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg po Choinkę - dzieci
[acrobat]
2014-12-20
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg po Choinkę - OPEN
[acrobat]
2014-12-20
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań CITY TRAIL
[acrobat]
2014-12-20
Stanowice, Marcin Menżyk
III Bieg po moczkę i makówki - Grand Prix
[acrobat]
2014-12-20
Stanowice, Marcin Menżyk
III Bieg po moczkę i makówki - OPEN
[acrobat]
2014-12-20
Panki, Łukasz Sówka
Jesienno - Zimowy Maraton Na Raty
[acrobat]
2014-12-20
Zabrze, Organizator
Leśne Run - Edycja III
[acrobat]
2014-12-20
Gdynia, Robert
parkrun Gdynia #155
[acrobat]
2014-12-20
Strzelce Opolskie, DataSport
XXV Strzelecki Bieg Uliczny - gmina
[acrobat]
2014-12-20
Strzelce Opolskie, DataSport
XXV Strzelecki Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2014-12-20
Strzelce Opolskie, DataSport
XXV Strzelecki Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2014-12-20
Strzelce Opolskie, DataSport
XXV Strzelecki Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2014-12-20
Strzelce Opolskie, DataSport
XXV Strzelecki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-12-20
Strzelce Opolskie, DataSport
XXV Strzelecki Bieg Uliczny - powiat
[acrobat]
2014-12-20
Strzelce Opolskie, DataSport
XXV Strzelecki Bieg Uliczny - województwo
[acrobat]
2014-12-19
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
10. Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu
[excel]
2014-12-14
Rybnik, Grzegorz Wnuk
14. Bieg wokół Zalewu Rybnickiego
[acrobat]
2014-12-14
Poznań, Emil Piosik
Enea Tri Tour Bieg Mikołajów - 12km
[acrobat]
2014-12-14
Poznań, Emil Piosik
Enea Tri Tour Bieg Mikołajów - 6km
[acrobat]
2014-12-14
Łódź, Organizator
Grand Prix Łódź CITY TRAIL
[acrobat]
2014-12-14
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL
[acrobat]
2014-12-14
Krostoszowice, Organizator
III Półmaraton Szerpa - Nordic Walking
[acrobat]
2014-12-14
Krostoszowice, Organizator
III Półmaraton Szerpa - OPEN
[acrobat]
2014-12-14
Krostoszowice, Organizator
III Półmaraton Szerpa - Super Szerp
[acrobat]
2014-12-14
Mińsk Mazowiecki, Leszek Niewiński
II Bieg po Choinkę
[word]
2014-12-14
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2014-12-14
Kościelisko, Marek Stępień
Puchar Kościeliska - grupy
[acrobat]
2014-12-14
Kościelisko, Marek Stępień
Puchar Kościeliska - OPEN
[acrobat]
2014-12-14
Szczecin, Zbigniew Flisek
XIV Bieg Maratończyka
[word]
2014-12-13
Szczecin, Karol Radzimski
Bukowy Kros Górski
[word]
2014-12-13
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin CITY TRAIL
[acrobat]
2014-12-13
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Grand Prix Oświęcimia
[acrobat]
2014-12-13
Miłomłyn, Franciszek Brzozowski
II Miłomłyński Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2014-12-13
Bartków, Bogusław Tomaszewski
I Cross Lasów Złotowskich - kategorie
[acrobat]
2014-12-13
Bartków, Bogusław Tomaszewski
I Cross Lasów Złotowskich - kobiety
[acrobat]
2014-12-13
Bartków, Bogusław Tomaszewski
I Cross Lasów Złotowskich - OPEN
[acrobat]
2014-12-13
Panki, Łukasz Sówka
Jesienno - Zimowy Maraton Na Raty
[acrobat]
2014-12-13
Kraków, Organizator
Krakowski Bieg Świetlików ZIMA - SEZON II
[acrobat]
2014-12-13
Gdynia, Robert
Parkrun Gdynia #154
[acrobat]
2014-12-13
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupskie Dzikie Biegi
[acrobat]
2014-12-13
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 12
[excel]
2014-12-13
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Grand Prix Mysłowic - klasyfikacja po 6 biegach
[word]
2014-12-13
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge Marathon&Half - 21km
[acrobat]
2014-12-13
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge Marathon&Half - 21km NW
[acrobat]
2014-12-13
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge Marathon&Half - 42km
[acrobat]
2014-12-13
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
XVI Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich
[acrobat]
2014-12-13
Sztum, Ryszard Mazerski
XVI Zimowy Grand Prix Sztumu - juniorzy
[acrobat]
2014-12-13
Sztum, Ryszard Mazerski
XVI Zimowy Grand Prix Sztumu - kobiety
[acrobat]
2014-12-13
Sztum, Ryszard Mazerski
XVI Zimowy Grand Prix Sztumu - mężczyźni
[acrobat]
2014-12-07
Wrocław, Dominik Krumin
Bieg Mikołajowy
[acrobat]
2014-12-07
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 2
[acrobat]
2014-12-07
Police, Zbigniew Pokrzywiński
II Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2014-12-07
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
Mikołaj z Nordic Walking
[acrobat]
2014-12-07
Poznań, STS-timing
Poznański Bieg Mikołajów
[acrobat]
2014-12-07
Warszawa, STS-timing
Warszawski Bieg Mikołajów
[acrobat]
2014-12-07
Toruń, DataSport
XII Półmaraton Św. Mikołajów - kategorie
[acrobat]
2014-12-07
Toruń, DataSport
XII Półmaraton Św. Mikołajów - kobiety
[acrobat]
2014-12-07
Toruń, DataSport
XII Półmaraton Św. Mikołajów - MSW
[acrobat]
2014-12-07
Toruń, DataSport
XII Półmaraton Św. Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2014-12-07
Toruń, DataSport
XII Półmaraton Św. Mikołajów - Toruń
[acrobat]
2014-12-07
Toruń, DataSport
XII Półmaraton Św. Mikołajów - UMK
[acrobat]
2014-12-07
Rybnik, ultimasport.pl
X Bieg Barbórkowy - kobiety
[acrobat]
2014-12-07
Rybnik, ultimasport.pl
X Bieg Barbórkowy - OPEN
[acrobat]
2014-12-07
Mikołajki, Good-Time
X Mikołajkowe Biegi Uliczne - 10km
[acrobat]
2014-12-07
Mikołajki, Good-Time
X Mikołajkowe Biegi Uliczne - 21km
[acrobat]
2014-12-06
Żytniów, Daniel Baros
Bieg Mikołajkowy
[word]
2014-12-06
Warszawa, Piotr Szczepaniak
Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2014-12-06
Poznań, PlusTiming
Bieg Mikołajkowy Poznań - 4km
[acrobat]
2014-12-06
Poznań, Maratończyk Poznań
Bieg Mikołajkowy Poznań - Dzieci
[acrobat]
2014-12-06
Poznań, PlusTiming
Bieg Mikołajkowy Poznań - OPEN
[acrobat]
2014-12-06
Bielsko-Biała, DataSport
Bieg Mikołajkowy - kategorie
[acrobat]
2014-12-06
Bielsko-Biała, DataSport
Bieg Mikołajkowy - kobiety
[acrobat]
2014-12-06
Bielsko-Biała, DataSport
Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2014-12-06
Czeladź, Beata Kozioł
Bieg Przełajowy i Nordic Walking - Barbórka
[acrobat]
2014-12-06
Ropczyce, TIMEKEEPER
Bieg św. Mikołaja - 10km
[acrobat]
2014-12-06
Ropczyce, TIMEKEEPER
Bieg św. Mikołaja - 5km
[acrobat]
2014-12-06
Wrocław, Organizator
Grand Prix Wrocław CITY TRAIL
[acrobat]
2014-12-06
Prusice, STS-Timing
III Bieg w poszukiwaniu św. Mikołaja
[acrobat]
2014-12-06
Kędzierzyn-Koźle, Anna Orian
III Charytatywny Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2014-12-06
Kraków, Ryszard Machlowski
III Krakowski Nocny Bieg Św.Mikołajów i Śnieżynek
[excel]
2014-12-06
Legnica, Rafał Srokowski
I Bieg Mikołajkowy - drużynowa
[acrobat]
2014-12-06
Legnica, Rafał Srokowski
I Bieg Mikołajkowy - kobiety
[acrobat]
2014-12-06
Legnica, Rafał Srokowski
I Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2014-12-06
Bardo, ultimasport.pl
I Mikołajowy Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2014-12-06
Bardo, ultimasport.pl
I Mikołajowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-12-06
Gdynia, Robert
Mikołajkowy parkrun Gdynia
[acrobat]
2014-12-06
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
VII Bieg Mikołajkowy - dzieci
[acrobat]
2014-12-06
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
VII Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2014-11-30
Wysowa Zdrój, Grzegorz Rogowski
Bieg Andrzejkowy
[word]
2014-11-30
Łódź, CityTrail
GP CITY TRAIL Łodź - bieg 1
[acrobat]
2014-11-30
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2014-11-30
Szczecin, Jacek Kozłowski
III Grand Prix Szczecina
[acrobat]
2014-11-30
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
I Puszczykowski Bieg po Ciacho
[acrobat]
2014-11-30
Chorzów, Józef Łyscarz
Wskrzeszony NIC - 3 edycja
[excel]
2014-11-29
Łeba, Krzysztof Walczak
2 Bałtyckie Mistrzostwa Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2014-11-29
Łeba, Krzysztof Walczak
2 Bałtyckie Mistrzostwa Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2014-11-29
Łeba, Krzysztof Walczak
Bałtyckie Mistrzostwa w biegach przełajowych
[acrobat]
2014-11-29
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań CITY TRAIL
[acrobat]
2014-11-29
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XI Maraton Komandosa
[acrobat]
2014-11-29
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XI Maraton Komandosa - drużynowo
[acrobat]
2014-11-29
Kokotek k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
XI Maraton Komandosa - Dzieci
[acrobat]
2014-11-29
Kokotek k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
XI Maraton Komandosa - Kategorie
[acrobat]
2014-11-29
Konin, Tomasz Kubasik
XXIII Bieg o Lampkę Górniczą - kategorie
[acrobat]
2014-11-29
Konin, Tomasz Kubasik
XXIII Bieg o Lampkę Górniczą - kobiety
[acrobat]
2014-11-29
Konin, Tomasz Kubasik
XXIII Bieg o Lampkę Górniczą - OPEN
[acrobat]
2014-11-23
Bełchatów, DataSport.pl
18 Bełchatowska Piętnastka - 5km
[acrobat]
2014-11-23
Bełchatów, DataSport.pl
18 Bełchatowska Piętnastka - 5km kobiety
[acrobat]
2014-11-23
Bełchatów, DataSport.pl
18 Bełchatowska Piętnastka - kobiety
[acrobat]
2014-11-23
Bełchatów, DataSport.pl
18 Bełchatowska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2014-11-23
Dolina Charlotty, Barbara Pawliczuk
Bieg na Fali
[acrobat]
2014-11-23
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin- bieg 2
[acrobat]
2014-11-23
Gdynia, CityTrail
GP CITY TRAIL Trójmiasto - bieg 2
[acrobat]
2014-11-23
Lublin, STS-timing
II Dycha do Maratonu
[acrobat]
2014-11-23
Ostrów Wielkopolski, KS MARATON
II Ostrowska Jesień Biegowa - 15km
[acrobat]
2014-11-23
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
II Ostrowska Jesień Biegowa - 15km
[acrobat]
2014-11-23
Ostrów Wielkopolski, KS MARATON
II Ostrowska Jesień Biegowa - 6.5km
[acrobat]
2014-11-23
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
II Ostrowska Jesień Biegowa - drużynowe
[acrobat]
2014-11-23
Otwock, STS-timing
IV Bieg Otwocki
[acrobat]
2014-11-23
Nowy Dwór, Rafał
I Sztafeta z Łabędziem
[acrobat]
2014-11-23
Goleszów, Przemysław Sikora
VI DInO Ekspres
[acrobat]
2014-11-22
Wrocław, ultimasport.pl
44 Bieg Z Okazji Dnia Podchorążego - kobiety
[acrobat]
2014-11-22
Wrocław, ultimasport.pl
44 Bieg Z Okazji Dnia Podchorążego - OPEN
[acrobat]
2014-11-22
Warszawa, Entre.pl Team
9 Bieg Entre
[acrobat]
2014-11-22
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 2
[acrobat]
2014-11-22
Mysłowice, Rafal Kontowicz
III Myslowicka Liga Crossowa - Bieg VI
[acrobat]
2014-11-22
Warszawa, Magdalena Maszewska
IV Nocne Manewry SKPB
[acrobat]
2014-11-22
Gdynia, Robert
parkrun Gdynia #151
[acrobat]
2014-11-22
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 11
[excel]
2014-11-22
Strzelin, Krzysztof Lucima
VII Strzeliński Rogaining
[excel]
2014-11-22
Bydgoszcz, Tomasz Chmurzyński
XIX Leśny Bieg Kolejarski - Drużyny
[acrobat]
2014-11-22
Bydgoszcz, Ultimasport.pl
XIX Leśny Bieg Kolejarski - Kobiety
[acrobat]
2014-11-22
Bydgoszcz, Ultimasport.pl
XIX Leśny Bieg Kolejarski - Mężczyźni
[acrobat]
2014-11-22
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
XVI GP Gryfina w Biegach Górskich
[acrobat]
2014-11-22
Gracze, PulsarSport.pl
XX Barbórkowy Bieg Skalnika - Kobiety
[acrobat]
2014-11-22
Gracze, PulsarSport.pl
XX Barbórkowy Bieg Skalnika - Niepołnosprawni
[acrobat]
2014-11-22
Gracze, PulsarSport.pl
XX Barbórkowy Bieg Skalnika - OPEN
[acrobat]
2014-11-16
Wrocław, Ultimasport.pl
40 Bieg Politechniki Wrocławskiej - kobiety
[acrobat]
2014-11-16
Wrocław, Ultimasport.pl
40 Bieg Politechniki Wrocławskiej - OPEN
[acrobat]
2014-11-16
Łódź, InesSport.pl
Decathlon Run
[acrobat]
2014-11-16
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL
[acrobat]
2014-11-16
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2014-11-16
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VIII
[word]
2014-11-15
Chorzów, Natalia Krupa
Bieg Dwóch Szybów
[acrobat]
2014-11-15
Wrocław, DataSport
Bieg o Puchar J.M. Rektora PW - kobiety
[acrobat]
2014-11-15
Wrocław, DataSport
Bieg o Puchar J.M. Rektora PW - OPEN
[acrobat]
2014-11-15
Mysłowice, Tomasz Katan
Charytatywny Bieg dla Basi
[acrobat]
2014-11-15
Łeba, Good-Time
Duathlon Na Wydmach
[acrobat]
2014-11-15
Wisła, Michał Kucewicz
Górska Przygoda - Nordic Walking
[acrobat]
2014-11-15
Wisła, Michał Kucewicz
Górska Przygoda - OPEN
[acrobat]
2014-11-15
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 2
[acrobat]
2014-11-15
Gubin, PulsarSport.pl
II Bieg BiegamBoLubię Bez Granic - kobiety
[acrobat]
2014-11-15
Gubin, PulsarSport.pl
II Bieg BiegamBoLubię Bez Granic - OPEN
[acrobat]
2014-11-15
Kocierz, Marcin Zwoliński
II Jesienny Bieg Potrójnej
[acrobat]
2014-11-15
Węgorzewo, Władysław Żerucha
IV Półmaraton Niepodległości
[word]
2014-11-15
Mietków, Ultimasport.pl
I Półmaraton Zalewu Mietkowskiego - 21km
[acrobat]
2014-11-15
Mietków, Ultimasport.pl
I Półmaraton Zalewu Mietkowskiego - 21km kobiety
[acrobat]
2014-11-15
Mietków, Ultimasport.pl
I Półmaraton Zalewu Mietkowskiego - 5km
[acrobat]
2014-11-15
Gdynia, Robert
parkrun Gdynia #150
[acrobat]
2014-11-15
Lubin, SuperSport.com.pl
VI GP Zagłębia Miedziowego - bieg nr 1 Kobiety
[acrobat]
2014-11-15
Lubin, SuperSport.com.pl
VI GP Zagłębia Miedziowego - bieg nr 1 Mężczyźni
[acrobat]
2014-11-15
Sztum, Good-Time
XVI Zimowy Grand Prix Sztumu - bieg 1
[acrobat]
2014-11-15
Sztum, Good-Time
XVI Zimowy Grand Prix Sztumu - bieg 1 Juniorzy
[acrobat]
2014-11-15
Wrocław, Dominik Krumin
XXV Mały Maraton Złotnicki
[acrobat]
2014-11-14
Gdynia, Wojciech Szczybelski
XII SPIROS - Gdyński Maraton Na Orientację
[acrobat]
2014-11-11
Luboń, Ultimasport.pl
4. Luboński Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Luboń, Ultimasport.pl
4. Luboński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Darłowo, Piotr Kołodziejczyk
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Oborniki Wlkp., Tomasz Prus
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Gdynia, STS-Timing
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Bieg Niepodległościowy
[acrobat]
2014-11-11
Wrocław, Jacek Urbanowicz
Bieg Niepodległości z wąsem - kategorie
[acrobat]
2014-11-11
Wrocław, Jacek Urbanowicz
Bieg Niepodległości z wąsem - OPEn
[acrobat]
2014-11-11
Kępno, ultimasport.pl
Bieg Uliczny św. Marcina - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Kępno, ultimasport.pl
Bieg Uliczny św. Marcina - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Ludwikowice, Adam Gadacz
III Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Żagań, Karol Cząstka
III Bieg Niepodległości - Bieg Hobby 3km
[acrobat]
2014-11-11
Żagań, SuperSport
III Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Żagań, SuperSport
III Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Dobre Miasto, Wojciech Gajewski
III Dobromiejski Bieg Niepodległości
[excel]
2014-11-11
Biały Kościół, PulsarSport.pl
III Niepodległościowa Jedenastka
[acrobat]
2014-11-11
Biały Kościół, PulsarSport.pl
III Niepodległościowa Jedenastka - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Biały Kościół, PulsarSport.pl
III Niepodległościowa Jedenastka - małżeństwa
[acrobat]
2014-11-11
Nowy Sącz, ultimasport.pl
II Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2014-11-11
Nowy Sącz, ultimasport.pl
II Bieg Niepodległości - 10km kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Nowy Sącz, ultimasport.pl
II Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2014-11-11
Nowy Sącz, ultimasport.pl
II Bieg Niepodległości - 5km kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Rzeszów, STS-timing
II Bieg Niepodległości - Rzeszowska Dycha
[acrobat]
2014-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
II Rydzyński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
II Wolsztyński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
IV Brzeski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Krostoszowice, Organizator
IV Festiwal Nordic Walking - Gmina Godów
[acrobat]
2014-11-11
Krostoszowice, Organizator
IV Festiwal Nordic Walking - niepełnosprawni
[acrobat]
2014-11-11
Krostoszowice, Organizator
IV Festiwal Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Krostoszowice, Organizator
IV Festiwal Nordic Walking - rodziny
[acrobat]
2014-11-11
Lubliniec, Krzysztof Szwed
IX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Jelenia Góra, Hieronim Olejniczak
I Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2014-11-11
Jelenia Góra, Hieronim Olejniczak
I Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Jelenia Góra, Hieronim Olejniczak
I Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Skawina, DataSport
I Górski Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2014-11-11
Skawina, DataSport
I Górski Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Skawina, DataSport
I Górski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Zakopane, Leszek Behounek
I Zakopiański Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2014-11-11
Zakopane, Leszek Behounek
I Zakopiański Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2014-11-11
Zakopane, Leszek Behounek
I Zakopiański Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2014-11-11
Łódź, inesSport
Łódzki Bieg Niepodległości - bieg
[acrobat]
2014-11-11
Łódź, inesSport
Łódzki Bieg Niepodległości - marsz
[acrobat]
2014-11-11
Słupsk, Domtel-Sport
Słupski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupski Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VIII Bieg Niepodległości
[excel]
2014-11-11
Świdnik, STS-Timing
XII Uliczny Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Borzytuchom, Organizator
XIX Bieg Niepodległości
[word]
2014-11-11
Baranowo, Katarzyna Polańska
XI Bieg Niepodległości - 4km
[acrobat]
2014-11-11
Baranowo, Katarzyna Polańska
XI Bieg Niepodległości - 7.5km
[acrobat]
2014-11-11
Baranowo, Katarzyna Polańska
XI Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2014-11-11
Pigża, STS-Timing
XVIII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Krosno, Sławomir Kukulski
XVIII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Stalowa Wola, Piotr Anioł
XXII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Ruda Śląska, Krzysztof Święczyk
XXI Biegi Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Góra, PulsarSport.pl
XXI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Warszawa, DataSport
XXVI Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Warszawa, DataSport
XXVI Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2014-11-11
Warszawa, DataSport
XXVI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Warszawa, DataSport
XXVI Bieg Niepodległości - wózki
[acrobat]
2014-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVI Goleniowska Mila Niepodległości - 10km
[acrobat]
2014-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVI Goleniowska Mila Niepodległości - mila
[acrobat]
2014-11-11
Turek, Good-Time
XXV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-10
Legnica, Ultimasport.pl
Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-10
Legnica, Ultimasport.pl
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-09
Żórawina, ultimasport.pl
8. Bieg Bogunów - Żórawina - kobiety
[acrobat]
2014-11-09
Żórawina, ultimasport.pl
8. Bieg Bogunów - Żórawina - OPEN
[acrobat]
2014-11-09
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
Biegi Niepodległości - kategorie 10km
[acrobat]
2014-11-09
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
Biegi Niepodległości - kategorie 4km
[acrobat]
2014-11-09
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
Biegi Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-09
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 1
[acrobat]
2014-11-09
Kraków, ultimasport.pl
Krakowski Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2014-11-09
Kraków, ultimasport.pl
Krakowski Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-09
Kraków, ultimasport.pl
Krakowski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-09
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - Kategorie
[acrobat]
2014-11-09
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2014-11-09
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - Mundurowi
[acrobat]
2014-11-09
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-09
Wodzisław, Piotr Ruczka
VIII Wodzisławski Półmaraton
[acrobat]
2014-11-09
Kielce, DataSport
VII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-09
Gniewkowo, STS-Timing
XX Gniewkowski Bieg im. Rodziny Milewskich
[acrobat]
2014-11-09
Kościan, STS-Timing
X Półmaraton Kościański - 6.2km
[acrobat]
2014-11-09
Kościan, STS-Timing
X Półmaraton Kościański - półmaraton
[acrobat]
2014-11-08
Bielsko-Biała, Michał Dębowski
Bieg Niepodległości
[excel]
2014-11-08
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 1
[acrobat]
2014-11-08
Poznań, Organizator
Grand Prix Dziewiczej Góry - 10km
[acrobat]
2014-11-08
Poznań, Organizator
Grand Prix Dziewiczej Góry - 5km
[acrobat]
2014-11-08
Poznań, Organizator
Grand Prix Dziewiczej Góry - Nordic Walking
[acrobat]
2014-11-08
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy - bieg 9
[excel]
2014-11-08
Gliwice, Joanna Sarre
III Gliwicki Bieg Tureta
[acrobat]
2014-11-08
Kraków, Marcin Leśnicki
III Grand Prix - 12km
[acrobat]
2014-11-08
Kraków, Marcin Leśnicki
III Grand Prix - 6km
[acrobat]
2014-11-08
Warszawa, Andrzej Ignatowicz
II Edycja Pierwszej Klubowej Mili
[acrobat]
2014-11-08
Sedranki, Marcin Brynda
II Leśny Cross Niepodległości
[word]
2014-11-08
Szczecin, Karol Radzimski
I Bieg im. Jerzego Kortza
[word]
2014-11-08
Świdnica, Organizator
I Bieg Książąt Śląskich
[word]
2014-11-08
Odolanów, Organizator
I Bieg Uliczny
[excel]
2014-11-08
Gdynia, Robert Zajączkowski
parkrun Gdynia
[acrobat]
2014-11-08
Sanok, Organizator
VIII Bieg Sokoli - Niepodległościowy - 2.5km
[word]
2014-11-08
Sanok, Organizator
VIII Bieg Sokoli - Niepodległościowy - 5km
[word]
2014-11-08
Radziechowy k.Żywca, Maraton Beskidy
VII Beskidy Maraton - Nordic Walking
[acrobat]
2014-11-08
Radziechowy k.Żywca, Maraton Beskidy
VII Beskidy Maraton - OPEN
[acrobat]
2014-11-08
Drzewianowo, Tomasz Sojer
VI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-08
Białystok, UKS Bacieczki Białystok
XIV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-08
Tczew, Good-Time
XXIV Bieg Sambora
[acrobat]
2014-11-08
Ustroń, Rafał Błahut
XXV Bieg Legionów
[acrobat]
2014-11-07
Zgorzelec, Organizator
9. Bieg przy Pochodniach
[acrobat]
2014-11-02
Bystra, Jarek Gniewek
Bieg o Złotą Szyszkę
[acrobat]
2014-10-26
Kraków, DataSport
1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - kategorie
[acrobat]
2014-10-26
Kraków, DataSport
1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Kraków, DataSport
1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Chełmno k.Koła, Ultimasport.pl
34 Bieg Warciański - kategorie
[acrobat]
2014-10-26
Chełmno k.Koła, Ultimasport.pl
34 Bieg Warciański - kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Chełmno k.Koła, Ultimasport.pl
34 Bieg Warciański - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Katowice, Piotr Kozak
ALTUS CUP
[excel]
2014-10-26
Gdańsk, STS-Timing
AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk
[acrobat]
2014-10-26
Kopna Góra, Krzysztof Skowera
Bieg Szlakiem Powstania Styczniowego
[acrobat]
2014-10-26
Dąbrowa Górnicza, ZmierzymyCzas.pl
Cross Czwórki
[acrobat]
2014-10-26
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2014-10-26
Tczew, Tomasz Tobiański
III Bieg Nadwislański
[acrobat]
2014-10-26
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
III Półmaraton Krostoszowicki - forma
[acrobat]
2014-10-26
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
III Półmaraton Krostoszowicki - gmina
[acrobat]
2014-10-26
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
III Półmaraton Krostoszowicki - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Szczecin, Jacek Kozłowski
II Grand Prix Szczecina - bieg 2
[acrobat]
2014-10-26
Radom, DataSport
IX Radomski Maraton Trzeźwości - 21km kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Radom, DataSport
IX Radomski Maraton Trzeźwości - 21km OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Radom, DataSport
IX Radomski Maraton Trzeźwości - maraton kategorie
[acrobat]
2014-10-26
Radom, DataSport
IX Radomski Maraton Trzeźwości - maraton kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Radom, DataSport
IX Radomski Maraton Trzeźwości - maraton OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Opalenica, Rafał Grabski
Jesienny Test Coopera
[acrobat]
2014-10-26
Lewin Brzeski, PulsarSport.pl
Lewin Biega - kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Lewin Brzeski, PulsarSport.pl
Lewin Biega - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Katowice, Organizator
Maraton Kukuczki
[acrobat]
2014-10-26
Warszawa, STS-Timing
VII Praska Dycha - drużynowo
[acrobat]
2014-10-26
Warszawa, STS-Timing
VII Praska Dycha - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Góra sw.Anny, Ultimasport.pl
V Cross Góry św. Anny - kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Góra sw.Anny, Ultimasport.pl
V Cross Góry św. Anny - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Łódź, InesSport.pl
V Półmaraton Szakala
[acrobat]
2014-10-26
Rytro, Mateusz Mikulski
XII Bieg Bejorów
[acrobat]
2014-10-26
Serock k.Legionowa, Anita Więcka
XII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-10-26
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XI Memoriał Stefana Mielczarka - Kategorie
[acrobat]
2014-10-26
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XI Memoriał Stefana Mielczarka - Kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XI Memoriał Stefana Mielczarka - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Toruń, DataSport
XXXII Maraton Toruński - drużyny
[acrobat]
2014-10-26
Toruń, DataSport
XXXII Maraton Toruński - kategorie
[acrobat]
2014-10-26
Toruń, DataSport
XXXII Maraton Toruński - kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Toruń, DataSport
XXXII Maraton Toruński - Mistrzostwa Torunia
[acrobat]
2014-10-26
Toruń, DataSport
XXXII Maraton Toruński - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Rawicz, STS-Timing
Złota Setka Bieg ku wolności - 10km
[acrobat]
2014-10-26
Rawicz, STS-Timing
Złota Setka Bieg ku wolności - 5km
[acrobat]
2014-10-26
Rawicz, STS-Timing
Złota Setka Bieg ku wolności - półmaraton
[acrobat]
2014-10-25
Kalisz, f-time
30 Supermaraton Kalisia
[acrobat]
2014-10-25
Police, Organizator
36 Ćwierćmaraton Policki
[acrobat]
2014-10-25
Podgórzyn, Bogusław Tomaszewski
Charytatywny bieg dla Iwo - 10km
[acrobat]
2014-10-25
Podgórzyn, Bogusław Tomaszewski
Charytatywny bieg dla Iwo - 5km
[acrobat]
2014-10-25
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań CITY TRAIL
[acrobat]
2014-10-25
Piaseczno, Wiesław Paradowski
III Bieg Złotych Liści
[excel]
2014-10-25
Podkowa Leśna, Jerry49
II Noc STO-nogi
[acrobat]
2014-10-25
Siedliska, Mirosław Fus
II Półmaraton Bieg po Roztoczu
[acrobat]
2014-10-25
Rudna, STS-Timing
IV Bieg im. Świętej Katarzyny - bieg
[acrobat]
2014-10-25
Rudna, STS-Timing
IV Bieg im. Świętej Katarzyny - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-25
Koszalin, Michał SFX Bieliński
Nocna Ściema - 21km
[acrobat]
2014-10-25
Koszalin, Michał SFX Bieliński
Nocna Ściema - 42km
[acrobat]
2014-10-25
Gdynia, Robert Zajączkowski
Parkrun #148
[acrobat]
2014-10-25
Oleszka, Anna Orian
Razem do Celu
[acrobat]
2014-10-25
Oleszka, Anna Orian
Razem do Celu - biegi dzieci
[acrobat]
2014-10-25
Pińczów, Piotr Kozak
Szlakiem mięty i kamienia - nordic walking
[excel]
2014-10-25
Pińczów, Piotr Kozak
Szlakiem mięty i kamienia - OPEN
[excel]
2014-10-25
Świdnica, Staszek K.
VI Bieg Fortowy
[excel]
2014-10-25
Tuchola, Organizator
V Bieg św. Huberta
[acrobat]
2014-10-25
Tuchola, Organizator
V Bieg św. Huberta - marsz
[acrobat]
2014-10-25
Węgierska Górka, Agnieszka Tyrlik
XVI Cross Beskidzki
[acrobat]
2014-10-25
Mysłowice, Sławomir Kotowicz
XXII Memoriał Jerzego Chromika - kategorie
[acrobat]
2014-10-25
Mysłowice, Sławomir Kotowicz
XXII Memoriał Jerzego Chromika - OPEN
[acrobat]
2014-10-24
Sokoły k.Białystoku, Wojciech Maleszko
XX Bieg Niepodległości
[word]
2014-10-22
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 10
[excel]
2014-10-19
Śrem, marekmatka
2 Sztafeta 20 Października - drużynowo
[acrobat]
2014-10-19
Śrem, marekmatka
2 Sztafeta 20 Października - kobiety
[acrobat]
2014-10-19
Śrem, marekmatka
2 Sztafeta 20 Października - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Trzebinia, Organizator
Chechło Run
[acrobat]
2014-10-19
Gdańsk, CityTrail
GP CITY TRAIL Gdańsk- bieg 1
[acrobat]
2014-10-19
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin- bieg 1
[acrobat]
2014-10-19
Mikołajki, Organizator
GP Mikołajek - Bieg Papieski
[word]
2014-10-19
Mikołajki, Organizator
GP Mikołajek - Generalka
[word]
2014-10-19
Gorzów Wlkp., Magdalena Stefańska
Grand Prix Gorzowa - Bieg 1
[acrobat]
2014-10-19
Lublin, STS-Timing
III Bieg Chęć na Pięć
[acrobat]
2014-10-19
Kielce, Domtel-Sport
III Kielecka Dycha
[acrobat]
2014-10-19
Giełczyn, Mariusz Niziński
II Jesienny Bieg - kategorie
[excel]
2014-10-19
Giełczyn, Mariusz Niziński
II Jesienny Bieg - OPEN
[excel]
2014-10-19
Rzeszów, STS-Timing
II Rzeszowski Maraton
[acrobat]
2014-10-19
Rzeszów, STS-Timing
II Rzeszowski Maraton - sztafety
[acrobat]
2014-10-19
Słupsk, Domtel-Sport
II Słupski Bieg Charytatywny na Rzecz Zwierząt
[acrobat]
2014-10-19
Poznań, Maciej Krajewski
IV Bieg Papieski
[word]
2014-10-19
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg - bieg 10
[excel]
2014-10-19
Szamotuły, DataSport
IV Samsung Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2014-10-19
Szamotuły, DataSport
IV Samsung Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2014-10-19
Szamotuły, DataSport
IV Samsung Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Szamotuły, DataSport
IV Samsung Półmaraton - powiat
[acrobat]
2014-10-19
Szamotuły, DataSport
IV Samsung Półmaraton - Samsung
[acrobat]
2014-10-19
Warszawa, Pro-Run
I Bieg Instytutu Lotnictwa - Branża Lotnicza
[acrobat]
2014-10-19
Warszawa, Pro-Run
I Bieg Instytutu Lotnictwa - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Warszawa, Pro-Run
I Bieg Instytutu Lotnictwa - Studenci
[acrobat]
2014-10-19
Gdynia, Damian Słowik
Karwiny Biegają
[acrobat]
2014-10-19
Gdynia, Good-Time
Karwiny Biegają
[acrobat]
2014-10-19
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Półmaraton Bydgoski - 21.097 km
[acrobat]
2014-10-19
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Półmaraton Bydgoski - 5 km
[acrobat]
2014-10-19
Gliwice, STS-Timing
Półmaraton Gliwicki
[acrobat]
2014-10-19
Gliwice, STS-Timing
Półmaraton Gliwicki - ćwiartka
[acrobat]
2014-10-19
Gliwice, STS-Timing
Półmaraton Gliwicki - NW
[acrobat]
2014-10-19
Uniejów, DataSport
VIII Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - kateg.
[acrobat]
2014-10-19
Uniejów, DataSport
VIII Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - kobiety
[acrobat]
2014-10-19
Uniejów, DataSport
VIII Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Adamów, Ultimasport.pl
VI Adamowska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2014-10-19
Adamó, Ultimasport.pl
VI Adamowska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Adamów, Ultimasport.pl
VI Adamowska Dziesiątka - wózki
[acrobat]
2014-10-19
Warka, DataSport
XIII Bieg Pułaskiego - kategorie
[acrobat]
2014-10-19
Warka, DataSport
XIII Bieg Pułaskiego - kobiety
[acrobat]
2014-10-19
Warka, DataSport
XIII Bieg Pułaskiego - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Tychy, Teresa Noga
XXII Perła Paprocan - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-19
Tychy, Teresa Noga
XXII Perła Paprocan - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Lubin, SuperSport
XXIX Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - kobiety
[acrobat]
2014-10-19
Lubin, SuperSport
XXIX Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - mężczyźni
[acrobat]
2014-10-19
Puławy, PulsarSport.pl
XXV Jesienne Biegi - 10km
[acrobat]
2014-10-19
Puławy, PulsarSport.pl
XXV Jesienne Biegi - 5km
[acrobat]
2014-10-19
Oława, ZmierzymyCzas.pl
II Dolnośląski Bieg Po Zdrowie
[acrobat]
2014-10-18
Rzeszów, STS-Timing
Bieg na Piątkę
[acrobat]
2014-10-18
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 1
[acrobat]
2014-10-18
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy - bieg 8
[excel]
2014-10-18
Straszyn, GoodTime
III Wojewódzki Bieg Doliną Raduni
[acrobat]
2014-10-18
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Jesienne GP Mińska Mazowieckiego - Generalka
[acrobat]
2014-10-18
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Jesienne GP Mińska Mazowieckiego - Kategorie
[acrobat]
2014-10-18
Rybnik, Marek Matuszczyk
I Rybnicki Test Coopera
[excel]
2014-10-18
Siedlce, Juliusz Ziółkowski
I Siedlecki Bieg prawie górski
[acrobat]
2014-10-18
Złoty Potok, Ania Kozik
Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego
[word]
2014-10-18
Kraków, Krzysztof Augustyn
Nowohucki Bieg o Puchar Przewodniczącego
[acrobat]
2014-10-18
Gdynia, Robert
parkrun Gdynia #147
[acrobat]
2014-10-18
Dobra, inesSport
Powstaniec Noniron Duathlon
[acrobat]
2014-10-18
Wrocław, DataSport
Szóstka w Parku Zachodnim - kategorie
[acrobat]
2014-10-18
Wrocław, DataSport
Szóstka w Parku Zachodnim - kobiety
[acrobat]
2014-10-18
Wrocław, DataSport
Szóstka w Parku Zachodnim - OPEN
[acrobat]
2014-10-18
Lipinki, Mateusz Golonka
VIII Bieg im. Kazimierza Świerzowskiego
[acrobat]
2014-10-18
Piekary Śląskie, Krzysztof Seweryn
VIII Piekarski Bieg - Kategorie
[excel]
2014-10-18
Piekary Śląskie, Krzysztof Seweryn
VIII Piekarski Bieg - OPEN
[excel]
2014-10-18
Chrząszczyce k.Opola, Anna Gogolok
Wzgórzowa Trzynastka Chrząszczyce
[acrobat]
2014-10-18
Soczewka, inesSport
XXXIV Bieg Soczewka z BOP
[acrobat]
2014-10-18
Żukowo, GoodTime
Żukowska 15
[acrobat]
2014-10-16
Łubianka, Michał Senger
V Bieg Jana Pawła II
[acrobat]
2014-10-12
Poznań, STS-timing
15.Poznań Maraton
[acrobat]
2014-10-12
Sieradz, Bartosz Garlicki
54 Biegi Ulicami Sieradza - kobiety
[acrobat]
2014-10-12
Sieradz, Bartosz Garlicki
54 Biegi Ulicami Sieradza - OPEN
[acrobat]
2014-10-12
Jędrzejów k.Kielc, Piotr Kozak
Bieg Cysterski
[excel]
2014-10-12
Kędzierzyn - Koźle, Organizator
CROSSDUATHLON Górka
[acrobat]
2014-10-12
Kędzierzyn - Koźle, Anna Orian
CROSSDUATHLON Górka - dzieci
[acrobat]
2014-10-12
Częstochowa, Grzegorz Buła
Cross Duathlon
[acrobat]
2014-10-12
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 1
[acrobat]
2014-10-12
Olszewo, Organizator
Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię
[word]
2014-10-12
Płock, Damian Ruta
III Tumska Dycha
[acrobat]
2014-10-12
Wrocław, D. Pilarz-Małkiewicz
II GP Parków Wrocławskich - małżeństwa
[acrobat]
2014-10-12
Wrocław, D. Pilarz-Małkiewicz
II GP Parków Wrocławskich - po 5 biegach
[acrobat]
2014-10-12
Wrocław, D. Pilarz-Małkiewicz
II Grand Prix Parków Wrocławskich - bieg 5
[acrobat]
2014-10-12
Piekary Śląskie, Karolina
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-12
Poczesna, Ania Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2014-10-12
Włocławek, Marek Wódecki
I Włocławek Półmaraton
[acrobat]
2014-10-12
Sopot, DataSport
Verve 10k Run - kategorie
[acrobat]
2014-10-12
Sopot, DataSport
Verve 10k Run - kobiety
[acrobat]
2014-10-12
Sopot, DataSport
Verve 10k Run - OPEN
[acrobat]
2014-10-12
Żory, DataSport
VII Żorski Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2014-10-12
Żory, DataSport
VII Żorski Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2014-10-12
Żory, DataSport
VII Żorski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-10-12
Jaworki, Organizator
VI edycja BeskidSki Cross
[word]
2014-10-12
Warszawa, DataSport
Wybiegaj sprawność - kategorie
[acrobat]
2014-10-12
Warszawa, DataSport
Wybiegaj sprawność - kobiety
[acrobat]
2014-10-12
Warszawa, DataSport
Wybiegaj sprawność - OPEN
[acrobat]
2014-10-12
Białystok, Pędziwiatr Białystok
XV Bieg Godzinny - biegi towarzyszące
[acrobat]
2014-10-12
Białystok, Pędziwiatr Białystok
XV Bieg Godzinny - OPEN
[acrobat]
2014-10-12
Włodawa, MOSiR Włodawa
XV Bieg Sobiborski
[acrobat]
2014-10-12
Tarnów, Adam Winczura
XXIII Tarnowski Bieg Leliwitów - 10 km
[acrobat]
2014-10-12
Tarnów, Adam Winczura
XXIII Tarnowski Bieg Leliwitów - 2.5 km
[acrobat]
2014-10-12
Tarnów, Adam Winczura
XXIII Tarnowski Bieg Leliwitów - dzieci i młodzież
[acrobat]
2014-10-12
Ostromecko, Remigiusz Hinz
XXVII Bieg Dąbrowa Chełmińska-Ostromecko
[acrobat]
2014-10-12
Legnica, DataSport
XXVII Bieg Lwa Legnickiego - kategorie
[acrobat]
2014-10-12
Legnica, DataSport
XXVII Bieg Lwa Legnickiego - kobiety
[acrobat]
2014-10-12
Legnica, DataSport
XXVII Bieg Lwa Legnickiego - OPEN
[acrobat]
2014-10-11
Łukta, SuperCzas.pl
Bieg Przełajowy o Puchar Hotelu Masuria - 10km
[acrobat]
2014-10-11
Łukta, SuperCzas.pl
Bieg Przełajowy o Puchar Hotelu Masuria - 5km
[acrobat]
2014-10-11
Dobrodzień, Krzysztof Szwed
Bieg Sylwana
[acrobat]
2014-10-11
Chorzów, STS-Timing
Bieg z USiem pod Egidą
[acrobat]
2014-10-11
Główczyce, Tomek Wiktorzak
Główczycki Cross
[acrobat]
2014-10-11
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 1
[acrobat]
2014-10-11
Kozienice, ultimasport.pl
II Energetyczna Dycha - Kobiety
[acrobat]
2014-10-11
Kozienice, ultimasport.pl
II Energetyczna Dycha - OPEN
[acrobat]
2014-10-11
Leśna k.Lubania, ultimasport.pl
I Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2014-10-11
Leśna k.Lubania, ultimasport.pl
I Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-10-11
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa-Bieg V
[acrobat]
2014-10-11
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 5 biegach
[word]
2014-10-11
Gdynia, Robert Zajączkowski
parkrun Gdynia
[acrobat]
2014-10-11
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - Kategorie
[acrobat]
2014-10-11
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - Kobiety
[acrobat]
2014-10-11
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-11
Wrocław, DataSport.pl
Przewietrz się na Olimpijskim - OPEN
[acrobat]
2014-10-11
Skarżysko-Kamienna, Michał Biały
VI Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego
[acrobat]
2014-10-11
Alwernia, Inessport
Wolność jest w Naturze
[acrobat]
2014-10-11
Poznań, PlusTiming
XIV Bieg Maltański
[acrobat]
2014-10-11
Poznań, PlusTiming
XXXII Bieg Przemysła
[acrobat]
2014-10-11
Kościezyna, Krzysztof Kwiatkowski
XX Kościerskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2014-10-10
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 7
[excel]
2014-10-10
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Klasyfikacja Końcowa
[excel]
2014-10-10
Mielec, Agnieszka Molek
XX Ogólnopolskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2014-10-05
Rybnik, Grzegorz Wnuk
10. Jesienny Cross ERBUD-u
[acrobat]
2014-10-05
Kalisz, Domtel-Sport
34. Międzynarodowy Bieg Ptolemeusza
[acrobat]
2014-10-05
Świeradów, PulsarSport.pl
4F Świeradów Run - 10km
[acrobat]
2014-10-05
Świeradów, PulsarSport.pl
4F Świeradów Run - 2.5km
[acrobat]
2014-10-05
Świeradów, PulsarSport.pl
4F Świeradów Run - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-05
Kraków, DataSport
8. Bieg Trzech Kopców - kategorie
[acrobat]
2014-10-05
Kraków, DataSport
8. Bieg Trzech Kopców - kobiety
[acrobat]
2014-10-05
Kraków, DataSport
8. Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - kobiety
[acrobat]
2014-10-05
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - wózki
[acrobat]
2014-10-05
Słupsk, Slawomir Cwirko
Bieg Pamięci Czesława Niemena
[acrobat]
2014-10-05
Świnoujście, Domtel-Sport
Dziesięć w skali Beauforta
[acrobat]
2014-10-05
Woźnice k.Mikołajek, organizator
Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię
[word]
2014-10-05
Gdańsk, Organizator
III Bieg Oliwski - 11km
[acrobat]
2014-10-05
Gdańsk, Organizator
III Bieg Oliwski - 5km
[acrobat]
2014-10-05
Stare Budkowice, Sebastian Koziol
II Bieg Budkowicki
[word]
2014-10-05
Susk Stary, ARCO - sport
II Bieg Pamięci Marynarzy - drużyny
[acrobat]
2014-10-05
Susk Stary, ARCO - sport
II Bieg Pamięci Marynarzy - kategorie
[acrobat]
2014-10-05
Susk Stary, ARCO - sport
II Bieg Pamięci Marynarzy - kobiety
[acrobat]
2014-10-05
Susk Stary, ARCO - sport
II Bieg Pamięci Marynarzy - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Rakoniewice, DataSport
IV Dycha Drzymały - kategorie
[acrobat]
2014-10-05
Rakoniewice, DataSport
IV Dycha Drzymały - kobiety
[acrobat]
2014-10-05
Rakoniewice, DataSport
IV Dycha Drzymały - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Pniewy, PulsarSport.pl
IV Papieski Bieg po Szpik - 10km
[acrobat]
2014-10-05
Pniewy, PulsarSport.pl
IV Papieski Bieg po Szpik - 5km
[acrobat]
2014-10-05
Przasnysz, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2014-10-05
Starachowice, ultimasport.pl
Mania Biegania - kobiety
[acrobat]
2014-10-05
Starachowice, ultimasport.pl
Mania Biegania - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Wolsztyn, Marcin Chałupka
MTB Electric Wolsztyn
[acrobat]
2014-10-05
Nowogard, Domtel-Sport
Pierwsza Nowogardzka Dziesiątka
[acrobat]
2014-10-05
Katowice, STS-Timing
Silesia Marathon - maraton
[acrobat]
2014-10-05
Katowice, STS-Timing
Silesia Marathon - półmaraton
[acrobat]
2014-10-05
Wrocław, Anna Szymanek
VII Bieg Energetyka
[word]
2014-10-05
Grudziądz, Domtel-Sport
Vitasport - Dziesiątka Grudziądzka
[acrobat]
2014-10-05
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
VI Ja i Maraton
[acrobat]
2014-10-05
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
VI Ja i Maraton - Grand Prix
[acrobat]
2014-10-05
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
VI Ja i Maraton - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-05
Nowy Sącz, Ultimasport.pl
VI Sądecka Dycha o Puchar Newagu - kategorie
[acrobat]
2014-10-05
Nowy Sącz, Ultimasport.pl
VI Sądecka Dycha o Puchar Newagu - kobiety
[acrobat]
2014-10-05
Nowy Sącz, Ultimasport.pl
VI Sądecka Dycha o Puchar Newagu - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
XXXVI Trzeźwościowy - kategorie
[acrobat]
2014-10-05
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
XXXVI Trzeźwościowy - nordic walking
[acrobat]
2014-10-05
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
XXXVI Trzeźwościowy - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
XXXVI Trzeźwościowy - ruch trzeźwościowy
[acrobat]
2014-10-04
Lwówek, OSiR Lwówek
10 Lwówecka - Kobiety
[acrobat]
2014-10-04
Lwówek, OSiR Lwówek
10 Lwówecka - OPEN
[acrobat]
2014-10-04
Sobótka, DataSport
1 Górski Półmaraton Ślężański - kategorie
[acrobat]
2014-10-04
Sobótka, DataSport
1 Górski Półmaraton Ślężański - kobiety
[acrobat]
2014-10-04
Sobótka, DataSport
1 Górski Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2014-10-04
Starogard Gdański, GoodTime
23. Bieg Kociewski z Polpharmą
[acrobat]
2014-10-04
Częstochowa, Hieronim Olejniczak
2 Przełaj Bałtyk Częstochowski - kategorie
[acrobat]
2014-10-04
Częstochowa, Hieronim Olejniczak
2 Przełaj Bałtyk Częstochowski - kobiety
[acrobat]
2014-10-04
Częstochowa, Hieronim Olejniczak
2 Przełaj Bałtyk Częstochowski - OPEN
[acrobat]
2014-10-04
Turew k.Kościana, Dawid Talikadze
Bieg im. Dezyderego Chłapowskiego
[acrobat]
2014-10-04
Czerwonak, Krzysiek Pilarski
Grand Prix Dziewiczej Góry - 10km
[acrobat]
2014-10-04
Czerwonak, Krzysiek Pilarski
Grand Prix Dziewiczej Góry - 5km
[acrobat]
2014-10-04
Czerwonak, Krzysiek Pilarski
Grand Prix Dziewiczej Góry - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-04
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy - bieg 7
[excel]
2014-10-04
Hajnówka, Good-Time
Hajnowska Dwunastka
[acrobat]
2014-10-04
Gliwice, DataSport
II Bieg Charytatywny - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-10-04
Gliwice, DataSport
II Bieg Charytatywny - 10 km NW
[acrobat]
2014-10-04
Gliwice, DataSport
II Bieg Charytatywny - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-10-04
Gliwice, DataSport
II Bieg Charytatywny - 5 km kobiety
[acrobat]
2014-10-04
Gliwice, DataSport
II Bieg Charytatywny - 5 km NW
[acrobat]
2014-10-04
Gliwice, DataSport
II Bieg Charytatywny - 5 km OPEN
[acrobat]
2014-10-04
Dębowiec, Artur Kulesza
I Bieg Cichociemnych - trasa długa
[acrobat]
2014-10-04
Dębowiec, Artur Kulesza
I Bieg Cichociemnych - trasa krótka
[acrobat]
2014-10-04
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Jesienne GP Mińska Maz. - bieg 3
[acrobat]
2014-10-04
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Jesienne GP Mińska Maz. - po 3 biegach
[acrobat]
2014-10-04
Żywiec, MOSiR Żywiec
Jesienny Festiwal Biegów - dzieci
[acrobat]
2014-10-04
Żywiec, MOSiR Żywiec
Jesienny Festiwal Biegów - mieszkańcy
[acrobat]
2014-10-04
Żywiec, MOSiR Żywiec
Jesienny Festiwal Biegów - OPEN
[acrobat]
2014-10-04
Zawoja, Tomek Chwastek
Memoriał Wojtka Kozuba - Kobiety
[acrobat]
2014-10-04
Zawoja, Tomek Chwastek
Memoriał Wojtka Kozuba - Mężczyźni
[acrobat]
2014-10-04
Katowice, STS-Timing
Mini Silesia Marathon
[acrobat]
2014-10-04
Gdynia, Robert Zajączkowski
parkrun Gdynia
[acrobat]
2014-10-04
Wrocław, Andrzej Cymanek
VIII Osobowicka Ósemka
[excel]
2014-10-04
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VII Maraton Lubsko Biega - 10km
[acrobat]
2014-10-04
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VII Maraton Lubsko Biega - 21km
[acrobat]
2014-10-04
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VII Maraton Lubsko Biega - 42km
[acrobat]
2014-10-04
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VII Maraton Lubsko Biega - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-04
Pasłęk, STS-Timing
VI Bieg pod Bursztynową Komnatę
[acrobat]
2014-10-04
Rybniki, Pędziwiatr Białystok
Wolność Jest w Naturze
[acrobat]
2014-10-04
Poznań, STS-Timing
XDU#9
[acrobat]
2014-10-04
Skrwilno, Organizator
XIX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-10-03
Lubliniec, DataSport
18 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - cywile
[acrobat]
2014-10-03
Lubliniec, DataSport
18 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - drużyny
[acrobat]
2014-10-03
Lubliniec, DataSport
18 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - mundurowi
[acrobat]
2014-10-03
Gryfino, Jacek Stefański
40 Bieg Transgraniczny - kategorie
[acrobat]
2014-10-03
Gryfino, Jacek Stefański
40 Bieg Transgraniczny - OPEN
[acrobat]
2014-10-03
Szczyrk, Anna Kołodziejczyk
Ultramaraton Beskidy Ultra Trail
[word]
2014-10-01
Dąbrowa Górnicza, Jurek Sufranowicz
IV Bieg Hutnika AMP
[acrobat]
2014-09-30
Chorzów, Mirosław Kolonko
Test Coopera
[acrobat]
2014-09-28
Warszawa, STS-Timing
36 Maraton Warszawski - 5 km
[acrobat]
2014-09-28
Warszawa, STS-Timing
36 Maraton Warszawski - drużynowo
[acrobat]
2014-09-28
Warszawa, STS-Timing
36 Maraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2014-09-28
Poznań, Plus-timing.pl
Bieg Charytatywny - Rak To Się Leczy!
[acrobat]
2014-09-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Godzinny
[acrobat]
2014-09-28
Sępólno Krajeńskie, Sławomir Gołąbek
Bieg im. Kajetana Bągorskiego
[acrobat]
2014-09-28
Dylągówka, Piotr Jemioło
Bieg Niezłomnych
[acrobat]
2014-09-28
Dziepółć, Arkadiusz Kozak
Bieg o Puchar Wójta Mariana Zaborowskiego
[acrobat]
2014-09-28
Bielany Wrocławskie, Jacek Urbanowicz
Bielański Bieg Rodzinny - 4.5km
[acrobat]
2014-09-28
Bielany Wrocławskie, Jacek Urbanowicz
Bielański Bieg Rodzinny - 9km
[acrobat]
2014-09-28
Kaźmierz k.Poznania, Tomasz Grzelka
II Hochland Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-09-28
Kaźmierz k.Poznania, Tomasz Grzelka
II Hochland Półmaraton - Pyrlandzka Dycha
[acrobat]
2014-09-28
Kluczbork, DataSport.pl
II Kluczborski Bieg Przełajowy - 10km
[acrobat]
2014-09-28
Kluczbork, DataSport.pl
II Kluczborski Bieg Przełajowy - 5km
[acrobat]
2014-09-28
Łomża, Andrzej Korytkowski
I Bieg Godzinny
[excel]
2014-09-28
Bytom, Michał Kucewicz
I Bytomski Piknik Sportowy - 10km
[acrobat]
2014-09-28
Bytom, Michał Kucewicz
I Bytomski Piknik Sportowy - 5km
[acrobat]
2014-09-28
Bytom, Michał Kucewicz
I Bytomski Piknik Sportowy - MTB
[acrobat]
2014-09-28
Bytom, Michał Kucewicz
I Bytomski Piknik Sportowy - nordic Walking
[acrobat]
2014-09-28
Legnickie Pole, Stanisław Jaworski
Jesienny bieg przełajowy
[acrobat]
2014-09-28
Łódź, InesSport.pl
Letnie GP Łodzi
[acrobat]
2014-09-28
Skawina, DataSport.pl
Pokonaj Focha II - 10km
[acrobat]
2014-09-28
Skawina, DataSport.pl
Pokonaj Focha II - 5km
[acrobat]
2014-09-28
Strzelin k.Wrocławia, ultimasport.pl
Strzelińska Dziesiątka - Dolny Śląsk
[acrobat]
2014-09-28
Strzelin k.Wrocławia, ultimasport.pl
Strzelińska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2014-09-28
Strzelin k.Wrocławia, ultimasport.pl
Strzelińska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2014-09-28
Strzelin k.Wrocławia, ultimasport.pl
Strzelińska Dziesiątka - Strzelin
[acrobat]
2014-09-28
Piotrków Trybunalski, PulsarSport.pl
Trybunalski bieg z OSiR-em - Kobiety
[acrobat]
2014-09-28
Piotrków Trybunalski, PulsarSport.pl
Trybunalski bieg z OSiR-em - mieszkańcy
[acrobat]
2014-09-28
Piotrków Trybunalski, PulsarSport.pl
Trybunalski bieg z OSiR-em - OPEN
[acrobat]
2014-09-28
Windsor k.Londynu, Roman Wrzosek
Windsor Half Marathon
[acrobat]
2014-09-28
Lublin, InesSport.pl
Wolność jest w naturze
[acrobat]
2014-09-28
Knurów, DataSport.pl
XXII Międzynarodowy Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2014-09-28
Knurów, DataSport.pl
XXII Międzynarodowy Bieg Uliczny - MP Górników
[acrobat]
2014-09-28
Knurów, DataSport.pl
XXII Międzynarodowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-09-28
Trzcianka, Sławek Marczewski
XXXII Bieg im. Tadeusza Zielińskiego
[acrobat]
2014-09-28
Kąty Wrocławskie, DataSport.pl
X Bieg o Puchar Burmistrza - 10km
[acrobat]
2014-09-28
Kąty Wrocławskie, DataSport.pl
X Bieg o Puchar Burmistrza - 10km Kobiety
[acrobat]
2014-09-28
Kąty Wrocławskie, DataSport.pl
X Bieg o Puchar Burmistrza - 5km
[acrobat]
2014-09-28
Kąty Wrocławskie, DataSport.pl
X Bieg o Puchar Burmistrza - 5km Kobiety
[acrobat]
2014-09-28
Łódź, InesSport.pl
Zawody Psich Zaprzęgów - Alaska
[acrobat]
2014-09-27
Warszawa, Violetta Domaradzka
1.Bieg Wegański
[acrobat]
2014-09-27
Poznań, Maciej Łucyk
Bieg dla Izy - 10km
[acrobat]
2014-09-27
Poznań, Maciej Łucyk
Bieg dla Izy - 5km
[acrobat]
2014-09-27
Puszcza Zielonka, Organizator
Crossduathlon Dziewicza Góra
[excel]
2014-09-27
Mieroszów, FotoFast
III Maraton Górski Aglomeracji Wałbrzyskiej
[acrobat]
2014-09-27
Bielawa, Rafał Wasiak
III Memoriał im. Michała Wojtanowskiego
[word]
2014-09-27
Kąty Wrocławskie, Patryk Aszkiełowicz
III Nocny Maraton z Przygodami
[acrobat]
2014-09-27
Miłoszyce, Arkadiusz Tołłoczko
II Biegi Harcownika
[acrobat]
2014-09-27
Skierniewice, Kamil Czech
II Bieg Leśnika
[excel]
2014-09-27
Mińsk Mazowiecki, Leszek Niewiński
II Bieg Poległych Żołnierzy
[acrobat]
2014-09-27
Zawadzkie, ZmierzymyCzas.pl
II Cross Doliny Małej Panwi
[acrobat]
2014-09-27
Gniew, Krzysztof Bejgrowicz
I Bieg Gniewski
[acrobat]
2014-09-27
Sławno k.Opoczna, Jacek Wojtarek
I bieg górski Sławno
[acrobat]
2014-09-27
Chęciny, Katarzyna Florecka
I Królewski Bieg w Chęcinach - 10km
[excel]
2014-09-27
Chęciny, Katarzyna Florecka
I Królewski Bieg w Chęcinach - 3km
[excel]
2014-09-27
Wojtal, Hubert Szwankowski
I Maraton Gocki
[acrobat]
2014-09-27
Przełęcz Sokola, DataSport
I Półmaraton Sowiogórski - 10 km
[acrobat]
2014-09-27
Przełęcz Sokola, DataSport
I Półmaraton Sowiogórski - kobiety
[acrobat]
2014-09-27
Przełęcz Sokola, DataSport
I Półmaraton Sowiogórski - Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-27
Przełęcz Sokola, DataSport
I Półmaraton Sowiogórski - OPEN
[acrobat]
2014-09-27
Świdwin, Piotr Kołodziejczyk
I Świdwińska Mila dla wszystkich
[acrobat]
2014-09-27
Zakopane, Leszek Behounek
I Tatrzańska Mila
[excel]
2014-09-27
Gdańsk, DataSport.pl
Ląduj na Osowej
[acrobat]
2014-09-27
Prabuty, Good-Time
Liwa Cup - Prabuty
[acrobat]
2014-09-27
Kliniska, Good-Time
Maraton Puszczy Goleniowskiej - ćwierćmaraton
[acrobat]
2014-09-27
Kliniska, Good-Time
Maraton Puszczy Goleniowskiej - OPEN
[acrobat]
2014-09-27
Kliniska, Good-Time
Maraton Puszczy Goleniowskiej - półmaraton
[acrobat]
2014-09-27
Zalesie, Agnieszka Faron
Noraftrail
[acrobat]
2014-09-27
Gdynia, Robert Zajączkowski
Parkrun #144
[acrobat]
2014-09-27
Wieliczka, DataSport
Półmaraton Wielicki - kategorie
[acrobat]
2014-09-27
Wieliczka, DataSport
Półmaraton Wielicki - kobiety
[acrobat]
2014-09-27
Wieliczka, DataSport
Półmaraton Wielicki - MP AZS
[acrobat]
2014-09-27
Wieliczka, DataSport
Półmaraton Wielicki - OPEN
[acrobat]
2014-09-27
Wieliczka, DataSport
Półmaraton Wielicki - Powiat
[acrobat]
2014-09-27
Imiołki, Błażej Meller
Rajd Przygodowy Avantura - OPEN
[acrobat]
2014-09-27
Imiołki, Błażej Meller
Rajd Przygodowy Avantura - PROFI
[acrobat]
2014-09-27
Zabrzeg k.Czechowice, Szamot
VIII Biegowy Memoriał Henryka Puzonia
[acrobat]
2014-09-27
Katowice, STS-Timing
VII Mistrzostwa Polski w biegu 24h - OPEN
[acrobat]
2014-09-27
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
V Cross Bydgoski
[acrobat]
2014-09-27
Mikołów, Szamot
XII Mikołowski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-09-24
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 9
[excel]
2014-09-21
Białystok, DataSport
4. Białystok Biega - 10 km kategorie
[acrobat]
2014-09-21
Białystok, DataSport
4. Białystok Biega - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-09-21
Białystok, DataSport
4. Białystok Biega - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Białystok, DataSport
4. Białystok Biega - 5 km kobiety
[acrobat]
2014-09-21
Białystok, DataSport
4. Białystok Biega - 5 km OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Bytom, STS-Timing
6 Bytomski Półmaraton - 10.5km Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-21
Bytom, STS-Timing
6 Bytomski Półmaraton - 10.5km OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Bytom, STS-Timing
6 Bytomski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bemowski Bieg Przyjaźni - kategorie
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bemowski Bieg Przyjaźni - Przodownicy
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bemowski Bieg Przyjaźni - Przodowniczki
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bieg po nowe życie - Bieg Rodzinny
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bieg po nowe życie - kategorie
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bieg po nowe życie - kobiety
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bieg po nowe życie - OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bieg po nowe życie - VIP
[acrobat]
2014-09-21
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Dożynkowa Piątka - dzieci
[acrobat]
2014-09-21
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Dożynkowa Piątka - kobiety
[acrobat]
2014-09-21
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Dożynkowa Piątka - młodziaki
[acrobat]
2014-09-21
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Dożynkowa Piątka - OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Dożynkowa Piątka - starszaki
[acrobat]
2014-09-21
Owidz, Dawid Burczyk
II Bieg Grodzisko Cross
[acrobat]
2014-09-21
Przemyśl, Mateusz Wiśniewski
II Przemyska Dycha
[acrobat]
2014-09-21
Jastrzębie Zdrój, STS-Timing
IV Jastrzębska Dziesiątka
[acrobat]
2014-09-21
Koziegłowy, Ania Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2014-09-21
Cienin Zaborny, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Cienińska Szóstka - Gimnazjaliści
[acrobat]
2014-09-21
Cienin Zaborny, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Cienińska Szóstka - Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-21
Cienin Zaborny, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Cienińska Szóstka - OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Radzymin, InesSport.pl
I Ćwierćmaraton Logmaster
[acrobat]
2014-09-21
Teresin, ultimasport.pl
I Maksy Mila - kobiety
[acrobat]
2014-09-21
Teresin, ultimasport.pl
I Maksy Mila - OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Ozorków, InesSport.pl
I Zdrowa Dycha
[acrobat]
2014-09-21
Dolina Będkowska, Bartosz Węgielewski
VIII Bieg po Dolinie Będkowskiej
[acrobat]
2014-09-21
Poznań, PlusTiming
V Bieg z Klasą - 10km
[acrobat]
2014-09-21
Poznań, PlusTiming
V Bieg z Klasą - 5km
[acrobat]
2014-09-21
Zbąszyń, STS-Timing
XXVII Bieg Zbąskich
[acrobat]
2014-09-21
Łowicz, STS-Timing
XXXIII Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2014-09-21
Rumia, Robert Zajączkowski
XXX Bieg Pokoju
[acrobat]
2014-09-21
Twardogóra, Hieronim Olejniczak
XX Bieg o Puchar Przewodniczącego - 10km
[acrobat]
2014-09-21
Twardogóra, Hieronim Olejniczak
XX Bieg o Puchar Przewodniczącego - 5km
[acrobat]
2014-09-21
Twardogóra, Hieronim Olejniczak
XX Bieg o Puchar Przewodniczącego - kategorie
[acrobat]
2014-09-21
Busko Zdrój, Zdzisław Perepiczko
XIII Bieg Zdrojowy
[excel]
2014-09-20
Płoty, Domtel-Sport.pl
18 Bieg Uliczny O Sztachetkę
[acrobat]
2014-09-20
Sobótka, DataSport
2. Sobótczańska Dziesiątka - Gmina
[acrobat]
2014-09-20
Sobótka, DataSport
2. Sobótczańska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2014-09-20
Sobótka, DataSport
2. Sobótczańska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2014-09-20
Sobótka, DataSport
2. Sobótczańska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2014-09-20
Sobótka, DataSport
2. Sobótczańska Dziesiątka - Prawnicy
[acrobat]
2014-09-20
Sobótka, DataSport
2. Sobótczańska Dziesiątka - Radcy
[acrobat]
2014-09-20
Złota Góra k.Kartuz, Dorota Wicka
Bieg o Złotą Górę
[acrobat]
2014-09-20
Gdańsk, InesSport.pl
Bieg Po Rybę
[acrobat]
2014-09-20
Kraków, Ryszard Machlowski
Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich
[excel]
2014-09-20
Mosina, PlusTiming
Forest Run - 23km
[acrobat]
2014-09-20
Mosina, PlusTiming
Forest Run - 44km
[acrobat]
2014-09-20
Więcbork, GoodTime
III Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork
[acrobat]
2014-09-20
Tomaszów Lubelski, Marcin Mikołajczyk
III Półmaraton Tomaszowski
[acrobat]
2014-09-20
Lipka, Piotr Kołodziejczyk
II Bieg Leśne Dukty
[excel]
2014-09-20
Drzonków, Dawid Zawada
II Bieg Przełajowy Służb Mundurowych - Kobiety
[acrobat]
2014-09-20
Drzonków, Dawid Zawada
II Bieg Przełajowy Służb Mundurowych - Męzczyźni
[acrobat]
2014-09-20
Mysłowice, ZmierzymyCzas.pl
II Otwarte Mistrzostwa Mysłowic - 10km
[acrobat]
2014-09-20
Mysłowice, ZmierzymyCzas.pl
II Otwarte Mistrzostwa Mysłowic - 5km
[acrobat]
2014-09-20
Łętowo, Organizator
IV Bieg wokół Jeziora Łętowskiego
[acrobat]
2014-09-20
Grójec, Organizator
IV Grójecki Bieg Uliczny - 4.3km nieoficjalne
[acrobat]
2014-09-20
Grójec, Organizator
IV Grójecki Bieg Uliczny - OPEN nieoficjalne
[acrobat]
2014-09-20
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Jesienne GP Mińska Mazowieckiego - bieg 2
[acrobat]
2014-09-20
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Jesienne GP Mińska Mazowieckiego - po 2 biegach
[acrobat]
2014-09-20
Kleszczewo, Grzegorz Urbańczyk
Kleszczewska Szybka Piątka
[acrobat]
2014-09-20
Oleśnica, DataSport
Memoriał Bogusława Psujka - 10 km kategorie
[acrobat]
2014-09-20
Oleśnica, DataSport
Memoriał Bogusława Psujka - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-09-20
Oleśnica, DataSport
Memoriał Bogusława Psujka - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-09-20
Oleśnica, DataSport
Memoriał Bogusława Psujka - 2 km Juniorzy
[acrobat]
2014-09-20
Oleśnica, DataSport
Memoriał Bogusława Psujka - 2 km Policjanci
[acrobat]
2014-09-20
Gdynia, Robert Zajączkowski
Parkrun #143
[acrobat]
2014-09-20
Międzybrodzie, Barbara Talik-Góral
VI Wieczorny Bieg Na Górę Żar
[word]
2014-09-20
Brzoza, STS-Timing
V Bieg Trzeźwości - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-09-20
Brzoza, STS-Timing
V Bieg Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-20
Brzoza, STS-Timing
V Bieg Trzeźwości - służby mundurowe
[acrobat]
2014-09-20
Wrocław, DataSport
V LG KEAW MARATON - 4.4km
[acrobat]
2014-09-20
Wrocław, DataSport
V LG KEAW MARATON - 8.8km
[acrobat]
2014-09-20
Wrocław, DataSport
V LG KEAW MARATON - VIP
[acrobat]
2014-09-20
Świebodzin, Sport-time
XIII Świebodzińska Dziesiątka
[acrobat]
2014-09-20
Gołdap, SuperCzas
XXII Cross Gołdapski - kategorie
[acrobat]
2014-09-20
Gołdap, SuperCzas
XXII Cross Gołdapski - kobiety
[acrobat]
2014-09-20
Gołdap, SuperCzas
XXII Cross Gołdapski - OPEN
[acrobat]
2014-09-20
Grudziądz, Wioletta Signerska
XXXIII Bieg im. Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2014-09-19
Nałęczów, InesSport.pl
Na Sportowo z Cisowianką - Bieg
[acrobat]
2014-09-19
Nałęczów, InesSport.pl
Na Sportowo z Cisowianką - Rowery
[acrobat]
2014-09-16
Warszawa, Andrzej Krochmal
XXV Biegi Przełajowe we Włochach
[word]
2014-09-14
Wrocław, DataSport.pl
32.Wrocław Maraton - Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Wrocław, DataSport.pl
32.Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Wrocław, DataSport.pl
32.Wrocław Maraton - Wózki
[acrobat]
2014-09-14
Płock, STS-timing
3. Półmaraton Dwóch Mostów
[acrobat]
2014-09-14
Tarczyn, Domtel-Sport.pl
4 Tarczyn Półmaraton
[acrobat]
2014-09-14
Częstochowa, Renata Sukiennik
Bieg Rodzinny
[excel]
2014-09-14
Osłonin, Bartosz Feifer
Bieg w Krainie Konwalii - kategorie
[acrobat]
2014-09-14
Osłonin, Bartosz Feifer
Bieg w Krainie Konwalii - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Katowice, Karolina Kubala
Business Run - Katowice
[acrobat]
2014-09-14
Kraków, STS-timing
Business Run - Kraków
[acrobat]
2014-09-14
Łódź, STS-timing
Business Run - Łódź
[acrobat]
2014-09-14
Poznań, STS-timing
Business Run - Poznań
[acrobat]
2014-09-14
Warszawa, STS-timing
Business Run - Warszawa
[acrobat]
2014-09-14
Gorzyce, Pasieczny Robert
Gorzycka 5
[acrobat]
2014-09-14
Orzesze k.Gliwic, ZmierzymyCzas.pl
III Orzeski Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2014-09-14
Orzesze k.Gliwic, ZmierzymyCzas.pl
III Orzeski Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2014-09-14
Orzesze k.Gliwic, ZmierzymyCzas.pl
III Orzeski Bieg Uliczny - biegi dzieci
[acrobat]
2014-09-14
Orzesze k.Gliwic, ZmierzymyCzas.pl
III Orzeski Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2014-09-14
Orzesze k.Gliwic, ZmierzymyCzas.pl
III Orzeski Bieg Uliczny - nordic walking
[acrobat]
2014-09-14
Olsztyn, superczas.pl
III Półmaraton Jakubowy - kategorie kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Olsztyn, superczas.pl
III Półmaraton Jakubowy - kategorie mężczyźni
[acrobat]
2014-09-14
Olsztyn, superczas.pl
III Półmaraton Jakubowy - kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Olsztyn, superczas.pl
III Półmaraton Jakubowy - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Olsztyn, superczas.pl
III Półmaraton Jakubowy - wózki
[acrobat]
2014-09-14
Zielona Góra, PulsarSport.pl
III Półmaraton Zielonogórski - Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Zielona Góra, PulsarSport.pl
III Półmaraton Zielonogórski - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Ostrzeszów, Good-Time
II Bieg 10 Profi
[acrobat]
2014-09-14
Milicz, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Karpia - kategorie
[acrobat]
2014-09-14
Milicz, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Karpia - Mały Bieg Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Milicz, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Karpia - Mały Bieg Mężczyźni
[acrobat]
2014-09-14
Milicz, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Karpia - Miliczanie
[acrobat]
2014-09-14
Milicz, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Karpia - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Mszczonów, ultimasport.pl
II Uliczny Bieg z Termami - 2.5km Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Mszczonów, ultimasport.pl
II Uliczny Bieg z Termami - 2.5km Mężczyźni
[acrobat]
2014-09-14
Mszczonów, ultimasport.pl
II Uliczny Bieg z Termami - Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Mszczonów, ultimasport.pl
II Uliczny Bieg z Termami - Mężczyźni
[acrobat]
2014-09-14
Damnica, Wojciech Wilkowski
IV Bieg Pod Debem
[acrobat]
2014-09-14
Augustów, Domtel-Sport.pl
IV Budimex Półmaraton Augustowski
[acrobat]
2014-09-14
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2014-09-14
Plichtów, Bartosz Roszewski
I Bieg na Wzniesieniach
[acrobat]
2014-09-14
Kamień k.Krakowa, Sabina Dzierwa
I Bieg wokół Kamienia
[acrobat]
2014-09-14
Szczecin, Jacek Kozłowski
I Grand Prix Szczecina
[acrobat]
2014-09-14
Makoszyn, Krzysztof Łodej
Makoska Dycha
[acrobat]
2014-09-14
Warszawa, Daniel Nowak
Skaryszewska 9
[acrobat]
2014-09-14
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 4
[acrobat]
2014-09-14
Bydgoszcz, ultimasport.pl
V Bieg na Szwederowie - Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Bydgoszcz, ultimasport.pl
V Bieg na Szwederowie - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Warszawa, Jarosław Żórawski.
Wawerska Piątka
[acrobat]
2014-09-14
Żabnica, Agnieszka Tyrlik
XII Bieg na szczyt Rysianki
[acrobat]
2014-09-14
Kłobuck, Andrzej Sękiewicz
XII Bieg Szlakiem Jana Długosza
[acrobat]
2014-09-14
Gniezno, DataSport.pl
XXXVII Bieg Lechitów - Gnieźnianie
[acrobat]
2014-09-14
Gniezno, DataSport.pl
XXXVII Bieg Lechitów - Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Gniezno, DataSport.pl
XXXVII Bieg Lechitów - Lekarze
[acrobat]
2014-09-14
Gniezno, DataSport.pl
XXXVII Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
ZaDyszka Bydgoska - Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-14
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
ZaDyszka Bydgoska - OPEN
[acrobat]
2014-09-13
Szczecin, Marta Hanczewska
2 Szczeciński Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2014-09-13
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
52. Bieg Westerplatte - OPEN
[acrobat]
2014-09-13
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
52. Bieg Westerplatte - wózki
[acrobat]
2014-09-13
Limanowa, Organizator
BeskidSki Cross
[word]
2014-09-13
Wielbark, STS-timing
Bieg Leśnika
[acrobat]
2014-09-13
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy - bieg 6
[excel]
2014-09-13
Czerwionka k.Rybnika, DataSport.pl
III Nocny Bieg Uliczny
[acrobat]
2014-09-13
Jarosław, Organizator
III Półmaraton Benedyktyński
[acrobat]
2014-09-13
Mszana, Zbigniew Wichrowski
II Bieg o Kwitnący Kalosz Sołtyski - Nordic Walkin
[acrobat]
2014-09-13
Mszana, Zbigniew Wichrowski
II Bieg o Kwitnący Kalosz Sołtyski - OPEN
[acrobat]
2014-09-13
Nowiny, Jacek Kania
II Bieg o Nowińskie Kominy
[acrobat]
2014-09-13
Więcławice, Iwona Bińczycka-Kołacz
II Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba
[acrobat]
2014-09-13
Rypin, STS-timing
IX Bieg po Zdrowie Doliną Rypienicy
[acrobat]
2014-09-13
Celestynów, Beata Przysowa
I Bieg Celestynowski
[acrobat]
2014-09-13
Tychy, Damian Szpak
I Bieg o Puchar ks. Proboszcza Parafii
[acrobat]
2014-09-13
Karpacz, Magdalena Siemaszko
Lawina
[acrobat]
2014-09-13
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - 10km
[acrobat]
2014-09-13
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - rowery
[acrobat]
2014-09-13
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - ultra
[acrobat]
2014-09-13
Wysoka k.Piły, Marcin Starszak
VII Wysocki Bieg Uliczny
[acrobat]
2014-09-13
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
V Nowotomyski Test Coopera - OPEn
[acrobat]
2014-09-13
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
V Nowotomyski Test Coopera - tabela wszechczasów
[acrobat]
2014-09-13
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
City Cross Częstochowa
[acrobat]
2014-09-12
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 6
[excel]
2014-09-12
Żagań, Tomek Hucał
III Bieg na Wieżę - Kobiety
[acrobat]
2014-09-12
Żagań, Tomek Hucał
III Bieg na Wieżę - Mężczyźni
[acrobat]
2014-09-12
Jaśliska, Jan Lenczowski
Mordownik
[excel]
2014-09-07
Piła, DataSport
24 Półmaraton Philipsa - kategorie
[acrobat]
2014-09-07
Piła, DataSport
24 Półmaraton Philipsa - kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Piła, DataSport
24 Półmaraton Philipsa - MP kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Piła, DataSport
24 Półmaraton Philipsa - MP Open
[acrobat]
2014-09-07
Piła, DataSport
24 Półmaraton Philipsa - OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Tomaszów Mazowiecki, PulsarSport.pl
33 Tomaszowski Bieg - kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Tomaszów Mazowiecki, PulsarSport.pl
33 Tomaszowski Bieg - OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Warszawa- Białołęka, Jarosław Żórawski
Bieg Przez Most
[acrobat]
2014-09-07
Warszawa- Białołęka, DataSport.pl
Bieg Przez Most
[acrobat]
2014-09-07
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg na 1km
[acrobat]
2014-09-07
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - IRON RUN - końcowe
[acrobat]
2014-09-07
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Koral Maraton
[acrobat]
2014-09-07
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Koral Maraton - sztafety
[acrobat]
2014-09-07
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Półmaraton
[acrobat]
2014-09-07
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-07
Szczecin, Organizator
IV Bieg Górski na K2
[acrobat]
2014-09-07
Iława, Darek Akierman
IV Iławski Półmaraton
[acrobat]
2014-09-07
Częstochowa, Anna Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2014-09-07
Lubartów, InesSport.pl
I Lubartowski Półmaraton Bez Granic
[acrobat]
2014-09-07
Bielsk Podlaski, Marek Troc
I Półmaraton Bielski - kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Bielsk Podlaski, Marek Troc
I Półmaraton Bielski - OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Marki, ultimasport.pl
Mała Mila Marecka - kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Marki, ultimasport.pl
Mała Mila Marecka - OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Chorzów, STS-timing
Parkowy Półmaraton - Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-07
Chorzów, STS-timing
Parkowy Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Chorzów, STS-timing
Parkowy Półmaraton - Parkowa Siódemka
[acrobat]
2014-09-07
Praszka, Tomasz Gniła
Praszkowska 10
[acrobat]
2014-09-07
Bydgoszcz, DataSport.pl
Rock N Run
[acrobat]
2014-09-07
Wyry k.Tych, ultimasport.pl
Volvo Euro-Kas Run - 10km kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Wyry k.Tych, ultimasport.pl
Volvo Euro-Kas Run - 10km OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Wyry k.Tych, ultimasport.pl
Volvo Euro-Kas Run - 5km kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Wyry k.Tych, ultimasport.pl
Volvo Euro-Kas Run - 5km OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Wyry k.Tych, ultimasport.pl
Volvo Euro-Kas Run - Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-07
Wyry k.Tych, ultimasport.pl
Volvo Euro-Kas Run - sztafety
[acrobat]
2014-09-07
Łuków, Grażyna Ryszkowska
XX Jubileuszowe biegi im.ks. Stanisława Brzóski
[excel]
2014-09-07
Wińsko, Organizator
X Bieg po Winne Grono
[excel]
2014-09-07
Otwock, STS-timing
IX Otwocki Integracyjny Bieg
[acrobat]
2014-09-07
Sochaczew, Renata Kubik
XXXI Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą - kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Sochaczew, Renata Kubik
XXXI Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą - OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Radom, Andrzej Połoński
1. Radomski Bieg Piekarza - kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Radom, Andrzej Połoński
1. Radomski Bieg Piekarza - mężczyźni
[acrobat]
2014-09-06
Wrocław, DataSport.pl
24 Bieg Solidarności
[acrobat]
2014-09-06
Świnoujscie, Janusz Michalski
24. Półmaraton Wolgast.
[acrobat]
2014-09-06
Chojnice, PulsarSport.pl
5 Bieg Ułański - kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Chojnice, PulsarSport.pl
5 Bieg Ułański - OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Golub-Dobrzyń, Organizator
Bieg Charytatywny
[acrobat]
2014-09-06
Słupsk, Good-Time
Cross w Lasku Północnym
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg 7 Dolin - 100km
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg 7 Dolin - 36km
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg 7 Dolin - 66km
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg Kobiet
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg na Jaworzynę
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - II Górskie MP
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Minimaraton
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Życiowa Dycha masters
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Życiowa Dycha OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Żabieniec, DataSport.pl
Frog Race VI - 10km
[acrobat]
2014-09-06
Żabieniec, DataSport.pl
Frog Race VI - 5km
[acrobat]
2014-09-06
Zagwiździe, Beata Hombek
III Bieg o Puchar Borsuka
[word]
2014-09-06
Katowice, Getin Noble Bank
II Bieg Fair Play
[acrobat]
2014-09-06
Leszno, Organizator
II Królewska 10 - tka
[acrobat]
2014-09-06
Ostrów Mazowiecki, Zbigniew Rosiński
II Leśny Bieg Zbiega - drużyny
[word]
2014-09-06
Ostrów Mazowiecki, Zbigniew Rosiński
II Leśny Bieg Zbiega - Mini
[word]
2014-09-06
Ostrów Mazowiecki, Zbigniew Rosiński
II Leśny Bieg Zbiega - OPEN
[word]
2014-09-06
Żarki, Kasia Grygiel
II Żarecka Szóstka - kategorie
[acrobat]
2014-09-06
Żarki, Kasia Grygiel
II Żarecka Szóstka - kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Żarki, Kasia Grygiel
II Żarecka Szóstka - OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Nowa Wieś Wielka, Daniel Karpiński
I Bieg Dożynkowy
[word]
2014-09-06
Bolesławiec, Ultimasport.pl
I Cross Comando - kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Bolesławiec, Ultimasport.pl
I Cross Comando - OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Grand Prix Mińska Maz. - bieg 1 - kat.
[acrobat]
2014-09-06
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Grand Prix Mińska Maz. - bieg 1 - Kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Grand Prix Mińska Maz. - bieg 1 - Mężczyźni
[acrobat]
2014-09-06
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa-Bieg IV
[acrobat]
2014-09-06
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 4 biegach
[acrobat]
2014-09-06
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusińksi
VIII Bieg Pożegnanie Lata - bieg młodzieżowy
[excel]
2014-09-06
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusińksi
VIII Bieg Pożegnanie Lata - OPEN
[excel]
2014-09-06
Zielona Góra, Grażyna Bartel
V Drużynowy Bieg Winobraniowy
[acrobat]
2014-09-06
Ustka, Mieczysław Nycz
XIX Półmaraton Słowiński
[acrobat]
2014-09-06
Przyszowice k.Gliwic, Organizator
XI Bieg o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice
[word]
2014-09-06
Zielona Góra, SuperSport
XXIX Nocny Bieg Bachusa - kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Zielona Góra, SuperSport
XXIX Nocny Bieg Bachusa - mężczyźni
[acrobat]
2014-09-06
Rzeszów, Ultimasport.pl
XXV Nocny Bieg Solidarności - 2km kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Rzeszów, Ultimasport.pl
XXV Nocny Bieg Solidarności - 2km OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Rzeszów, Ultimasport.pl
XXV Nocny Bieg Solidarności - 5km kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Rzeszów, Ultimasport.pl
XXV Nocny Bieg Solidarności - 5km OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Rzeszów, Ultimasport.pl
XXV Nocny Bieg Solidarności - niepełnosprawni
[acrobat]
2014-09-06
Świnoujscie, Janusz Michalski
XXXV Maraton Uznamski - OPEN
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - 15km
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - 15km IRON RUN
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg Małopolski
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg Nocny
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg Nocny IRON RUN
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Krynicka mila eliminacje
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Mila Finał
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Mila IRON RUN
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Sztafeta deptaka
[acrobat]
2014-09-04
Katowice, STS-Timing
Move Improve - Ruch Usprawnia 5km
[acrobat]
2014-09-04
Katowice, STS-Timing
Move Improve - Ruch Usprawnia Nordic Walking 2.5km
[acrobat]
2014-09-03
Katowice, Tomasz Moczarski
NOCNY Test Coopera Night Runners
[excel]
2014-08-31
Suchedniów, Adam Podeszwiak
Bieg o Puchar Kruka - 11km
[acrobat]
2014-08-31
Suchedniów, Adam Podeszwiak
Bieg o Puchar Kruka - 5km
[acrobat]
2014-08-31
Murowana Goślina, Janusz Zaręba
Bieg z okazji uzyskania praw miejskich - 12km
[acrobat]
2014-08-31
Murowana Goślina, Janusz Zaręba
Bieg z okazji uzyskania praw miejskich - 6km
[acrobat]
2014-08-31
Chorzów, Józef Łyscarz
DEW NIC
[acrobat]
2014-08-31
Złotów, Organizator
III Bieg Piasta Kołodzieja
[acrobat]
2014-08-31
Warszawa, STS-Timing
III Wielka Ursynowska
[acrobat]
2014-08-31
Malbork, Daniel Taras
II Bieg z okazji Święta Lotnictwa Polskiego
[acrobat]
2014-08-31
Iłża, Damian Ruta
II Iłżecka Dycha Charytatywna
[acrobat]
2014-08-31
Iłża, Damian Ruta
II Iłżecki Półmaraton Charytatywny
[acrobat]
2014-08-31
Tczew, Good-Time
I Dycha nad Wisłą
[acrobat]
2014-08-31
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
MosirGutwinRun2014 - bieg 4
[acrobat]
2014-08-31
Chorzów, August Jakubik
Parkowa mila
[word]
2014-08-31
Gdańsk, Organizator
Piotr i Paweł Bieg
[acrobat]
2014-08-31
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - kategorie
[acrobat]
2014-08-31
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - kobiety
[acrobat]
2014-08-31
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - nordic walking
[acrobat]
2014-08-31
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - OPEN
[acrobat]
2014-08-31
Siedlce, Organizator
V Bieg Siedleckiego Jacka - 5km
[acrobat]
2014-08-31
Siedlce, Organizator
V Bieg Siedleckiego Jacka - OPEN
[acrobat]
2014-08-31
Rydułtowy, Michał Kondrot
XXII Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza
[acrobat]
2014-08-31
Szubin, Piotr Krzywdzinski
XXVI Bieg im. Stefana Bąka
[acrobat]
2014-08-31
Pyzdry, Good-Time
XXXIII Bieg Kazimierzowski - 10km
[acrobat]
2014-08-31
Pyzdry, Good-Time
XXXIII Bieg Kazimierzowski - 5km
[acrobat]
2014-08-30
Ząbkowice Śląskie, ultimasport.pl
10 Ząbkowicka - kobiety
[acrobat]
2014-08-30
Ząbkowice Śląskie, ultimasport.pl
10 Ząbkowicka - OPEN
[acrobat]
2014-08-30
Jaworzno, DataSport
19 Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2014-08-30
Jaworzno, DataSport
19 Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2014-08-30
Jaworzno, DataSport
19 Bieg Uliczny - mieszkańcy Jaworzna
[acrobat]
2014-08-30
Jaworzno, DataSport
19 Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2014-08-30
Jaworzno, DataSport
19 Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-08-30
Tłuszcz, Organizator
5 Bieg Bobra
[excel]
2014-08-30
Zamość, Piotr Bętkowski
Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - etap 4
[acrobat]
2014-08-30
Wrocław, DataSport
Grand Prix Ścieżek Biegowych - kategorie
[acrobat]
2014-08-30
Wrocław, DataSport
Grand Prix Ścieżek Biegowych - kobiety
[acrobat]
2014-08-30
Wrocław, DataSport
Grand Prix Ścieżek Biegowych - OPEN
[acrobat]
2014-08-30
Wrocław, Hieronim Olejniczak
II GP Parków Wrocławskich
[acrobat]
2014-08-30
Łódź, InesSport.pl
IV Bieg Fabrykanta
[acrobat]
2014-08-30
Nowy Tomyśl, PlusTiming
IV Chyża 10 - OPEN
[acrobat]
2014-08-30
Nowy Tomyśl, PlusTiming
IV Chyża 10 - rodzeństwa
[acrobat]
2014-08-30
Nowy Tomyśl, PlusTiming
IV Chyża 10 - rodziny
[acrobat]
2014-08-30
Nowy Tomyśl, PlusTiming
IV Chyża 10 - zakłady pracy
[acrobat]
2014-08-30
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Bieg po Żywą Świnię - 10km
[excel]
2014-08-30
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Bieg po Żywą Świnię - 21km
[excel]
2014-08-30
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Bieg po Żywą Świnię - 5km
[excel]
2014-08-30
Basznia Dolna, Mateusz Zieliński
I Półmaraton Lubaczowski
[acrobat]
2014-08-30
Kolbudy, Organizator
Kolbudzka 10-tka
[acrobat]
2014-08-30
Jakuszyce, DataSport
Letni Bieg Piastów - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-08-30
Jakuszyce, DataSport
Letni Bieg Piastów - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-08-30
Jakuszyce, DataSport
Letni Bieg Piastów - 21 km kategorie
[acrobat]
2014-08-30
Jakuszyce, DataSport
Letni Bieg Piastów - 21 km kobiety
[acrobat]
2014-08-30
Jakuszyce, DataSport
Letni Bieg Piastów - 21 km OPEN
[acrobat]
2014-08-30
Główczyce, Tomasz Wiktorzak
Maczuga Stolema - 15km
[acrobat]
2014-08-30
Główczyce, Tomasz Wiktorzak
Maczuga Stolema - 50km
[acrobat]
2014-08-30
Katowice, STS-Timing
SilesiaMan 2014
[acrobat]
2014-08-30
Kraków, Ultimasport.pl
Tesco Dzieciom - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-08-30
Kraków, Ultimasport.pl
Tesco Dzieciom - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-08-30
Kraków, Ultimasport.pl
Tesco Dzieciom - Bieg Rodzinny Kobiety
[acrobat]
2014-08-30
Kraków, Ultimasport.pl
Tesco Dzieciom - Bieg Rodzinny OPEN
[acrobat]
2014-08-30
Kraków, Ultimasport.pl
Tesco Dzieciom - szpilki
[acrobat]
2014-08-30
Kraśnik, STS-Timing
Triathlon Kraśnik - OPEN
[acrobat]
2014-08-30
Kraśnik, STS-Timing
Triathlon Kraśnik - sztafety
[acrobat]
2014-08-30
Jastarnia, Jan Salewski
V Bałtycki Maraton brzegiem morza - maraton
[acrobat]
2014-08-30
Jastarnia, Jan Salewski
V Bałtycki Maraton brzegiem morza - półmaraton
[acrobat]
2014-08-30
Piła, Sławomir Jułga
V Bieg Przełajowy
[acrobat]
2014-08-30
Góra, PulsarSport.pl
V Bieg z Policją - IPA
[acrobat]
2014-08-30
Góra, PulsarSport.pl
V Bieg z Policją - NSZZP
[acrobat]
2014-08-30
Góra, PulsarSport.pl
V Bieg z Policją - OPEN
[acrobat]
2014-08-30
Góra, PulsarSport.pl
V Bieg z Policją - policja
[acrobat]
2014-08-30
Golub-Dobrzyń, Jerzy Nadolski
XXIII Bieg Solidarności - Kobiety
[acrobat]
2014-08-30
Golub-Dobrzyń, Jerzy Nadolski
XXIII Bieg Solidarności - Mężczyźni
[acrobat]
2014-08-29
Zamość, Organizator
Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - etap 3
[acrobat]
2014-08-28
Zamość, Jacek Gołąb
Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - etap 2
[acrobat]
2014-08-27
Zamość, Jacek Gołąb
Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - etap 1
[acrobat]
2014-08-27
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 8
[excel]
2014-08-24
Błonie, DataSport.pl
4 Półmaraton Powiatu Warszawskiego - drużyny
[acrobat]
2014-08-24
Błonie, DataSport.pl
4 Półmaraton Powiatu Warszawskiego - kobiety
[acrobat]
2014-08-24
Błonie, DataSport.pl
4 Półmaraton Powiatu Warszawskiego - OPEN
[acrobat]
2014-08-24
Grodzisk, Michał Sokół
Biathlon letni - drużyny
[acrobat]
2014-08-24
Grodzisk, Michał Sokół
Biathlon letni - dzieci
[acrobat]
2014-08-24
Grodzisk, Michał Sokół
Biathlon letni - OPEN
[acrobat]
2014-08-24
Dąbrowa Górnicza, STS-timing
Cross Maraton Pustyni Błędowskiej
[acrobat]
2014-08-24
Mikołajki, Organizator
Grand Prix Biegam Bo Lubię
[word]
2014-08-24
Zawoja, Organizator
II Perły Małopolski - 10km
[acrobat]
2014-08-24
Zawoja, Organizator
II Perły Małopolski - 21km
[acrobat]
2014-08-24
Zawoja, Organizator
II Perły Małopolski - 3km
[acrobat]
2014-08-24
Ciechocinek, STS-timing
Półmaraton Ciechocinek - 10km
[acrobat]
2014-08-24
Ciechocinek, STS-timing
Półmaraton Ciechocinek - OPEN
[acrobat]
2014-08-24
Dąbrowa Górnicza, STS-timing
Półmaraton Suhara
[acrobat]
2014-08-24
Świerklaniec, Maciej Pochciał
V Bieg Świerklaniecki
[acrobat]
2014-08-24
Wałbrzych, DataSport.pl
XV Półmaraton Wałbrzych - 7km
[acrobat]
2014-08-24
Wałbrzych, DataSport.pl
XV Półmaraton Wałbrzych - drużyny
[acrobat]
2014-08-24
Wałbrzych, DataSport.pl
XV Półmaraton Wałbrzych - kobiety
[acrobat]
2014-08-24
Wałbrzych, DataSport.pl
XV Półmaraton Wałbrzych - OPEN
[acrobat]
2014-08-24
Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
XXV Bieg Uliczny Solidarności
[excel]
2014-08-23
Police, Wojciech Bobrowski
4 Bieg Szlakiem Dzika - Bieg Małego Dzika
[acrobat]
2014-08-23
Police, Wojciech Bobrowski
4 Bieg Szlakiem Dzika - OPEN
[acrobat]
2014-08-23
Sobótka, DataSport.pl
Bieg Niezłomnych - kobiety
[acrobat]
2014-08-23
Sobótka, DataSport.pl
Bieg Niezłomnych - nordic walking
[acrobat]
2014-08-23
Sobótka, DataSport.pl
Bieg Niezłomnych - OPEN
[acrobat]
2014-08-23
Krasnystaw, pomiar-czasu.pl
III Półmaraton Chmielakowy
[acrobat]
2014-08-23
Drzonków, SuperSport
II Maraton Szlakiem Wina i Miodu - kobiety
[acrobat]
2014-08-23
Drzonków, SuperSport
II Maraton Szlakiem Wina i Miodu - mężczyźni
[acrobat]
2014-08-23
Międzychód, PulsarSport.pl
II Międzychodzka Dziesiątka z Pompą
[acrobat]
2014-08-23
Kalisz, Mateusz Grajek
IX Bieg Piastowski
[word]
2014-08-23
Suwałki, DataSport.pl
Maraton Wigry
[acrobat]
2014-08-23
Suwałki, DataSport.pl
Pogoń za Bobrem
[acrobat]
2014-08-23
Czerwonak, PlusTiming
Triathlon Czerwonak
[acrobat]
2014-08-23
Chorzów, August Jakubik
VI Bieg do Słońca
[word]
2014-08-23
Skarżysko-Kamienna, DataSport.pl
XIV Półmaraton WTÓRPOL - kobiety
[acrobat]
2014-08-23
Skarżysko-Kamienna, DataSport.pl
XIV Półmaraton WTÓRPOL - OPEN
[acrobat]
2014-08-17
Lubawa, Sławek Świętkowski
IV Lubawska Dycha
[acrobat]
2014-08-16
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Biegać Jest Bosko
[acrobat]
2014-08-16
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Biegać Jest Bosko - Kategorie
[acrobat]
2014-08-16
Borzytuchom, Leszek Tur
II Bieg Diabelska Góra - nordic walking
[acrobat]
2014-08-16
Borzytuchom, Leszek Tur
II Bieg Diabelska Góra - OPEN
[acrobat]
2014-08-16
Osiek k Wieruszowa, Łukasz Mak
IV Bieg Doliną Prosny
[word]
2014-08-16
Kalinowo, Arkadiusz Rosiński
Leśna Dycha św. Rocha
[word]
2014-08-16
Gusiew - Gołdap, Marek Kuskowski
Półmaraton Gusiew - Gołdap - OPEN
[acrobat]
2014-08-16
Gusiew - Gołdap, Marek Kuskowski
Półmaraton Gusiew - Gołdap - wózki
[acrobat]
2014-08-16
Osiek, ChipTiming
VI Kamus Cross for The Beatles - Nordic Walking
[acrobat]
2014-08-16
Osiek, ChipTiming
VI Kamus Cross for The Beatles - OPEN
[acrobat]
2014-08-16
Osiek, ChipTiming
VI Kamus Cross for The Beatles - pary
[acrobat]
2014-08-16
Lubliniec, DataSport
X Bieg Katorżnika - bieg Babci i Dziadka
[acrobat]
2014-08-16
Lubliniec, DataSport
X Bieg Katorżnika - dziennikarze
[acrobat]
2014-08-16
Lubliniec, DataSport
X Bieg Katorżnika - Galernik Team
[acrobat]
2014-08-16
Lubliniec, DataSport
X Bieg Katorżnika - godz.11:00
[acrobat]
2014-08-16
Lubliniec, DataSport
X Bieg Katorżnika - godz.14:00
[acrobat]
2014-08-16
Lubliniec, DataSport
X Bieg Katorżnika - godz.15:00
[acrobat]
2014-08-16
Lubliniec, DataSport
X Bieg Katorżnika - kobiety
[acrobat]
2014-08-16
Lubliniec, DataSport
X Bieg Katorżnika - mały katorżnik
[acrobat]
2014-08-16
Lubliniec, DataSport
X Bieg Katorżnika - mikro katorżnik
[acrobat]
2014-08-16
Lubliniec, DataSport
X Bieg Katorżnika - mini katorżnik
[acrobat]
2014-08-16
Lubliniec, DataSport
X Bieg Katorżnika - Ucieczka skazańców
[acrobat]
2014-08-16
Lubliniec, DataSport
X Bieg Katorżnika - VIP
[acrobat]
2014-08-15
Dziwnów, DomTel-Sport
16. Bieg Cztery Mile Jarka - dzieci
[acrobat]
2014-08-15
Dziwnów, DomTel-Sport
16. Bieg Cztery Mile Jarka - OPEN
[acrobat]
2014-08-15
Stalowa Wola, Piotr Rochowski
Bieg Użyteczno-Bojowy
[word]
2014-08-15
Będzin, Szamot
III Bieg Nowej Wsi - OPEN
[word]
2014-08-15
Mrągowo, Kamil Długosz
III Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - 10km
[acrobat]
2014-08-15
Mrągowo, Kamil Długosz
III Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - 4km
[acrobat]
2014-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg do Panie Fatimskiej - kobiety
[acrobat]
2014-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg do Panie Fatimskiej - mężczyźni
[acrobat]
2014-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg do Panie Fatimskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2014-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg do Panie Fatimskiej - rolki
[acrobat]
2014-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg do Pani Fatimskiej - biegi młodzieżowe
[acrobat]
2014-08-15
Lubliniec, DataSport
Mistrzostwa Polski Biegu Tyłem - kobiety
[acrobat]
2014-08-15
Lubliniec, DataSport
Mistrzostwa Polski Biegu Tyłem - mężczyźni
[acrobat]
2014-08-15
Korbielów, Piotr Kozak
Półmaraton Hali Miziowej
[excel]
2014-08-15
Korbielów, Piotr Kozak
Półmaraton Hali Miziowej - 6km
[excel]
2014-08-15
Korbielów, Piotr Kozak
Półmaraton Hali Miziowej - Nordic Walking
[excel]
2014-08-15
Pasłęk, Mirosław Plawgo
V Bieg Wokół Pasłęckich Murów Obronnych
[word]
2014-08-15
Kobylin, STS-Timing
XXIII Bieg im.Marszałka Józefa Piłsudskiego
[acrobat]
2014-08-15
Radzymin, DataSport
XXIII Półmaraton Cud nad Wisłą - kategorie
[acrobat]
2014-08-15
Radzymin, DataSport
XXIII Półmaraton Cud nad Wisłą - kobiety
[acrobat]
2014-08-15
Radzymin, DataSport
XXIII Półmaraton Cud nad Wisłą - OPEN
[acrobat]
2014-08-15
Gdańsk, DataSport
XX Maraton Solidarności - kategorie
[acrobat]
2014-08-15
Gdańsk, DataSport
XX Maraton Solidarności - kobiety
[acrobat]
2014-08-15
Gdańsk, DataSport
XX Maraton Solidarności - OPEN
[acrobat]
2014-08-10
Rybnik, Grzegorz Wnuk
12. EDF Maraton Energetyków
[acrobat]
2014-08-10
Spytkowice, Ryszard Szaroma
BeskidSki Cross
[word]
2014-08-10
Stary Sącz, Grzegorz Kalinowski
Bieg Sądeczan
[word]
2014-08-10
Szczytno, Andrzej Materna
IV Bieg do Ula
[word]
2014-08-10
Przejmy k.Przasnysza, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2014-08-10
Ustka, Mieczysław Nycz
VII Bieg Leśno - Plażowy
[excel]
2014-08-10
Brody, Sylwester Dudek
XV Bieg im. Stanisława Staszica
[excel]
2014-08-10
Widziszewo, Dawid Talikadze
XXVIII Bieg Przyjaźni - 10km
[acrobat]
2014-08-10
Widziszewo, Dawid Talikadze
XXVIII Bieg Przyjaźni - 5km
[acrobat]
2014-08-09
Nadarzyn, Jacek Chałupka
2 Cross Maraton - 7km
[acrobat]
2014-08-09
Nadarzyn, Jacek Chałupka
2 Cross Maraton - OPEN
[acrobat]
2014-08-09
Nadarzyn, Jacek Chałupka
2 Cross Maraton - półmaraton
[acrobat]
2014-08-09
Chybie, Piotr Kozak
Biegiem przez Chybie
[excel]
2014-08-09
Szczytno, Jerzy Kosiński
Bieg Fana Pana Stefana
[acrobat]
2014-08-09
Lubiewo, Organizator
Bieg w Lubiewie
[word]
2014-08-09
Rajcza, Justyna Grzywaczewska
Chudy Wawrzyniec - 50+km
[acrobat]
2014-08-09
Rajcza, Justyna Grzywaczewska
Chudy Wawrzyniec - 80+km
[acrobat]
2014-08-09
Katowice, Organizator
EKO Maraton Spełnionych Marzeń
[acrobat]
2014-08-09
Henryków, Organizator
III Półmaraton Henrykowski
[acrobat]
2014-08-09
Szarlejka, ZmierzymyCzas.pl
Pozytywny Bieg Przełajowy
[acrobat]
2014-08-09
Parchatka, SuperSport
Szlak Trafi - 14km kobiety
[acrobat]
2014-08-09
Parchatka, SuperSport
Szlak Trafi - 14km mężczyźni
[acrobat]
2014-08-09
Parchatka, SuperSport
Szlak Trafi - 7km kobiety
[acrobat]
2014-08-09
Parchatka, SuperSport
Szlak Trafi - 7km mężczyźni
[acrobat]
2014-08-09
Słupca, PlusTiming
VI Bieg o Laur Św. Wawrzyńca - małżeństwa
[acrobat]
2014-08-09
Słupca, PlusTiming
VI Bieg o Laur Św. Wawrzyńca - OPEN
[acrobat]
2014-08-09
Wdzydze, Dorota Wicka
Wdzydzki Półmaraton Stolema
[acrobat]
2014-08-03
Wieleń, wielen.pl
35 Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego
[word]
2014-08-03
Kasina Wielka, Ryszard Szaroma
BeskidSki Cross - kategorie
[word]
2014-08-03
Kasina Wielka, Ryszard Szaroma
BeskidSki Cross - OPEN
[acrobat]
2014-08-03
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-08-03
Żary, Paweł Główka
Leśna Mila
[acrobat]
2014-08-03
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Etap VI
[excel]
2014-08-03
Szczyrk, Bartłomiej Golec
V Bieg o Złote Kierpce - kategorie
[acrobat]
2014-08-03
Szczyrk, Bartłomiej Golec
V Bieg o Złote Kierpce - OPEN
[acrobat]
2014-08-03
Chorzów, Józef Łyscarz
Wskrzeszenie NIC Maratonu
[acrobat]
2014-08-03
Bochnia, Marta Walasek
XXI Memoriałowy Bieg Majora Bacy - OPEN
[acrobat]
2014-08-03
Bochnia, Marta Walasek
XXI Memoriałowy Bieg Majora Bacy - powiat
[acrobat]
2014-08-02
Kazimierz Biskupi, Plus Timing
10 Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami - 13km
[acrobat]
2014-08-02
Kazimierz Biskupi, Plus Timing
10 Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami - 21km
[acrobat]
2014-08-02
Kazimierz Biskupi, Plus Timing
10 Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami - 2km
[acrobat]
2014-08-02
Mikołów, Jacek Masoń
Biegi dla Dzieci AUCHAN
[acrobat]
2014-08-02
Gąsawa, Elektroniczne Zapisy
Biegi Gąsawskie
[acrobat]
2014-08-02
Wolin, Organizator
Bieg o puchar Burmistrza Wolina
[word]
2014-08-02
Gdańsk, DomTel-Sport
Bieg św. Dominika - amatorzy
[acrobat]
2014-08-02
Gdańsk, DomTel-Sport
Bieg św. Dominika - ELITA (MP)
[acrobat]
2014-08-02
Gdańsk, DomTel-Sport
Bieg św. Dominika - kobiety
[acrobat]
2014-08-02
Gdańsk, DomTel-Sport
Bieg św. Dominika - VIP
[acrobat]
2014-08-02
Gdańsk, DomTel-Sport
Bieg św. Dominika - wózki
[acrobat]
2014-08-02
Gdańsk, DomTel-Sport
Bieg św. Dominika - wózki zwykłe
[acrobat]
2014-08-02
Nowa Wola, Krzysztof Skowera
Charytatywna Siedemnastka - 17km
[acrobat]
2014-08-02
Nowa Wola, Krzysztof Skowera
Charytatywna Siedemnastka - 1km
[acrobat]
2014-08-02
Nowa Wola, Krzysztof Skowera
Charytatywna Siedemnastka - 7km
[acrobat]
2014-08-02
Gąsiorowo, Piotr Książkiewicz
Gąsiorowo 33
[acrobat]
2014-08-02
Bydgoszcz, Michał Kosiński
III Bieg z Łapką
[excel]
2014-08-02
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
I Bieg i Marsz Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2014-08-02
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
I Bieg i Marsz Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2014-08-02
Warszawa, Jakub Kółkiewicz
Puchar Maratonu Warszawskiego 4 bieg
[excel]
2014-08-02
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Siódemka - kategorie
[acrobat]
2014-08-02
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Siódemka - kobiety
[acrobat]
2014-08-02
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Siódemka - OPEN
[acrobat]
2014-08-02
Szklarska Poręba, DataSport
VI Maraton Karkonoski - Mini kobiety
[acrobat]
2014-08-02
Szklarska Poręba, DataSport
VI Maraton Karkonoski - Mini OPEN
[acrobat]
2014-08-02
Szklarska Poręba, DataSport
VI Maraton Karkonoski - Ultra kategorie
[acrobat]
2014-08-02
Szklarska Poręba, DataSport
VI Maraton Karkonoski - Ultra kobiety
[acrobat]
2014-08-02
Szklarska Poręba, DataSport
VI Maraton Karkonoski - Ultra OPEN
[acrobat]
2014-08-01
Kraków, Ryszard Machlowski
4Run Nocny Ultra Dystans
[excel]
2014-07-27
Bielawa, Grzegorz Kalinowski
Bieg Masowy Ulicami Bielawy
[acrobat]
2014-07-27
Świder, Magda Kasprzak
Bieg Środkiem Świdra - 0.6km
[acrobat]
2014-07-27
Świder, Magda Kasprzak
Bieg Środkiem Świdra - 1.8km
[acrobat]
2014-07-27
Świder, Magda Kasprzak
Bieg Środkiem Świdra - 5km
[acrobat]
2014-07-27
Ciechanów, Zenon Lewandowski
Grand Prix Ciechanowa Bieg VII
[word]
2014-07-27
Łódź, Maciej Tracz
II Łódzkie Biegi Urodzinowe
[acrobat]
2014-07-27
Zdrój k.Grodziska, Michał Sokół
II Petla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza
[acrobat]
2014-07-27
Żarki, Anna Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2014-07-27
Dąbki, Maciej Rudnikowski
I Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy
[acrobat]
2014-07-27
Międzygórze, Organizator
Małe Biegi Śnieżnickie
[excel]
2014-07-27
Międzygórze, Organizator
Małe Biegi Śnieżnickie - MP Młodzików
[excel]
2014-07-27
Poznań, Aleksander Klaja
POZnan* Triathlon - dystans długi
[acrobat]
2014-07-27
Poznań, Aleksander Klaja
POZnan* Triathlon - dystans krótki
[acrobat]
2014-07-27
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
Uphill MTB św. Anna - kategorie
[acrobat]
2014-07-27
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
Uphill MTB św. Anna - Kobiety
[acrobat]
2014-07-27
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
Uphill MTB św. Anna - OPEN
[acrobat]
2014-07-27
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
XII Bieg Do Dobrego Źródła - kategorie
[acrobat]
2014-07-27
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
XII Bieg Do Dobrego Źródła - Kobiety
[acrobat]
2014-07-27
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
XII Bieg Do Dobrego Źródła - OPEN
[acrobat]
2014-07-26
Dźwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
19 Bieg Ku Słońcu
[excel]
2014-07-26
Międzygórze, Andrzej Puchacz
22. Bieg Snieżnicki - Mistrzostwa Polski
[excel]
2014-07-26
Międzygórze, Andrzej Puchacz
22. Bieg Snieżnicki - OPEN
[excel]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
24 Bieg Powstania Warszawskiego - 10km kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
24 Bieg Powstania Warszawskiego - 10km OPEN
[acrobat]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
24 Bieg Powstania Warszawskiego - 5km kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
24 Bieg Powstania Warszawskiego - 5km OPEN
[acrobat]
2014-07-26
Bielawa, DataSport
6. Bieg po schodach kościoła - kategorie
[acrobat]
2014-07-26
Bielawa, DataSport
6. Bieg po schodach kościoła - kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Bielawa, DataSport
6. Bieg po schodach kościoła - OPEN
[acrobat]
2014-07-26
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Herkulesa - drużynówka
[acrobat]
2014-07-26
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Herkulesa - kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Herkulesa - masters
[acrobat]
2014-07-26
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Herkulesa - OPEN 1
[acrobat]
2014-07-26
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Herkulesa - OPEN 2
[acrobat]
2014-07-26
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Herkulesa - OPEN 3
[acrobat]
2014-07-26
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - edycja IV 10km
[acrobat]
2014-07-26
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - edycja IV 5km
[acrobat]
2014-07-26
Mosina, Łukasz Kubiak
II Pogoń za Wilkiem - kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Mosina, Łukasz Kubiak
II Pogoń za Wilkiem - mężczyźni
[acrobat]
2014-07-26
Koszwice, Start Koszwice
IV Bieg Kamienny
[acrobat]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
I Bieg Zdobycia PAST-y - kategorie
[acrobat]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
I Bieg Zdobycia PAST-y - kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
I Bieg Zdobycia PAST-y - OPEN
[acrobat]
2014-07-26
Puck, Domtel-Sport
VI Półmaraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2014-07-26
Toruń, Tadeusz Spychalski
XIII Top-Cross Maraton
[word]
2014-07-26
Lębork, Rafał Sobiesiak
XIV Bieg Uliczny św.Jakuba
[acrobat]
2014-07-26
Moryń, Ultimasport.pl
XV Bieg Dookoła Morynia - kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Moryń, Ultimasport.pl
XV Bieg Dookoła Morynia - OPEN
[acrobat]
2014-07-24
Warszawa, Artur Chyła
GURU Triathlon Warszawski
[acrobat]
2014-07-20
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
25 Bieg Jagiełły - kategorie
[acrobat]
2014-07-20
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
25 Bieg Jagiełły - kobiety
[acrobat]
2014-07-20
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
25 Bieg Jagiełły - mieszkańcy gminy
[acrobat]
2014-07-20
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
25 Bieg Jagiełły - OPEN
[acrobat]
2014-07-20
Brzeziny, Damian Zegadło
5. Bieg o Laur Brzezin
[acrobat]
2014-07-20
Wisła, Jakub Glajcar
Bieg o Wiślańską Kryke - kategorie
[acrobat]
2014-07-20
Wisła, Jakub Glajcar
Bieg o Wiślańską Kryke - Nordic Walking
[acrobat]
2014-07-20
Wisła, Jakub Glajcar
Bieg o Wiślańską Kryke - OPEN
[acrobat]
2014-07-20
Piwniczna-Zdrój, Mateusz Mikulski
III Bieg Piwniczanki - dzieci
[acrobat]
2014-07-20
Piwniczna-Zdrój, Mateusz Mikulski
III Bieg Piwniczanki - marsz
[acrobat]
2014-07-20
Piwniczna-Zdrój, Mateusz Mikulski
III Bieg Piwniczanki - OPEN
[acrobat]
2014-07-20
Ostróda, Superczas.pl
III Półmaraton Św. Jerzego - drużyny
[acrobat]
2014-07-20
Ostróda, Superczas.pl
III Półmaraton Św. Jerzego - kategorie
[acrobat]
2014-07-20
Ostróda, Superczas.pl
III Półmaraton Św. Jerzego - kobiety
[acrobat]
2014-07-20
Ostróda, Superczas.pl
III Półmaraton Św. Jerzego - OPEN
[acrobat]
2014-07-20
Nierzym, Magdalena Grzegolec
II Bieg Trzech Jezior - Kobiety
[acrobat]
2014-07-20
Nierzym, Magdalena Grzegolec
II Bieg Trzech Jezior - Leśnicy
[acrobat]
2014-07-20
Nierzym, Magdalena Grzegolec
II Bieg Trzech Jezior - Mężczyźni
[acrobat]
2014-07-20
Łodź, inesSport
Letnie GP Łodzi
[acrobat]
2014-07-20
Okonek, Sławomir Marczewski
Okonecki Bieg Lipcowy
[acrobat]
2014-07-20
Kudowa-Zdrój, Timepro.pl
XXVI Bieg Homolan
[acrobat]
2014-07-19
Chrzypsko Wielkie, PulsarSport
10-tka o Puchar Krotoski
[acrobat]
2014-07-19
Wałcz, Sławomir Marczewski
4. Wałecki bieg filmowy
[acrobat]
2014-07-19
Zełwągi, Organizator
Grand Prix Biegam Bo Lubię Mikołajki
[word]
2014-07-19
Chrzypsko Wielkie, PulsarSport
III Półmaraton o Puchar Krotoski
[acrobat]
2014-07-19
Lubiechowa, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Gór i Pogórza Kaczawskiego - kategorie
[acrobat]
2014-07-19
Lubiechowa, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Gór i Pogórza Kaczawskiego - Nordic Walk.
[acrobat]
2014-07-19
Lubiechowa, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Gór i Pogórza Kaczawskiego - OPEN
[acrobat]
2014-07-19
Kurzętnik, Organizator
II Kogucia Dycha
[acrobat]
2014-07-19
Szklarska Poręba, DataSport
II Wielka Pętla Izerska - kategorie
[acrobat]
2014-07-19
Szklarska Poręba, DataSport
II Wielka Pętla Izerska - kobiety
[acrobat]
2014-07-19
Szklarska Poręba, DataSport
II Wielka Pętla Izerska - OPEN
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
IX Dobrodzieńska Dycha - Dzieci
[word]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - gmina
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - kategorie
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - Kler
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - kobiety
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - OPEN
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - opolskie
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - premia
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - WKB Meta Lubliniec
[acrobat]
2014-07-19
Dobczyce, PulsarSport
I Bieg Dobczycki - gmina
[acrobat]
2014-07-19
Dobczyce, PulsarSport
I Bieg Dobczycki - kobiety
[acrobat]
2014-07-19
Dobczyce, PulsarSport
I Bieg Dobczycki - OPEN
[acrobat]
2014-07-19
Wałcz, Marcin Starszak
zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-07-18
Istebna, Paweł Arkuszyński
Beskidy Run Adventure - Challegne Solo
[acrobat]
2014-07-18
Istebna, Paweł Arkuszyński
Beskidy Run Adventure - Challegne Team
[acrobat]
2014-07-18
Istebna, Paweł Arkuszyński
Beskidy Run Adventure - Trophy Solo
[acrobat]
2014-07-18
Istebna, Paweł Arkuszyński
Beskidy Run Adventure - Trophy Team
[acrobat]
2014-07-16
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 7
[excel]
2014-07-13
Jelenia Góra, Kinga Pasiek-Stefanicka
Bieg Ludzi Teatru
[acrobat]
2014-07-13
Miłomłyn, Organizator
GP Miłomłyna w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2014-07-13
Studzianki, Łukasz Węda
III Tatarska Piątka
[excel]
2014-07-13
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
II Regatta Crossfit Aquatlon
[acrobat]
2014-07-13
Stalowa Wola, Piotr Anioł
II Stalowa Dycha
[acrobat]
2014-07-13
Łódź, Szymon Drab
IV Maraton Sztafetowy Szakala - indywidualnie
[acrobat]
2014-07-13
Łódź, Szymon Drab
IV Maraton Sztafetowy Szakala - OPEN
[acrobat]
2014-07-13
Łódź, Szymon Drab
IV Maraton Sztafetowy Szakala - szczegółowo
[acrobat]
2014-07-13
Krzywe, Jarek Perkowski
I Bieg przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego
[word]
2014-07-13
Łoje k.Przasnysza, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2014-07-13
Wrocław, Organizator
Wrocławska 30-tka
[acrobat]
2014-07-13
Korbielów, Piotr Kozak
XIV Bieg na Szczyt Pilska
[excel]
2014-07-13
Kołaczkowo, SuperSport
XXXIII Bieg o Złoty Kłos - kobiety
[acrobat]
2014-07-13
Kołaczkowo, SuperSport
XXXIII Bieg o Złoty Kłos - mężczyźni
[acrobat]
2014-07-12
Karpacz, Organizator
Bieg na Śnieżkę
[acrobat]
2014-07-12
Gródek nad Dunajcem, Kacper Piech
III Bieg im. Józefa Szudego
[acrobat]
2014-07-12
Warszawa, PulsarSport.pl
III Bieg Morskie Oko - kobiety
[acrobat]
2014-07-12
Warszawa, PulsarSport.pl
III Bieg Morskie Oko - OPEN
[acrobat]
2014-07-12
Kraków, Ryszard Machlowski
II Bieg o Podkowę
[excel]
2014-07-12
Złoty Stok, Organizator
IV Bieg na Jawornik
[acrobat]
2014-07-12
Niesulice, Domtel-Sport.pl
IX Niesulicka Piątka
[acrobat]
2014-07-12
Grodzisko Dolne, Grzegorz Potaczała
I Bieg Grodziski
[acrobat]
2014-07-12
Koszalin, Michał Bieliński
Kurs na Chełmską - 10km
[acrobat]
2014-07-12
Koszalin, Michał Bieliński
Kurs na Chełmską - 5km
[acrobat]
2014-07-12
Szczecin, Protiming24.pl
Raz 25h Run
[acrobat]
2014-07-12
Skórcz, DataSport.pl
VII Bieg Turystyczny Czterech Jezior - kobiety
[acrobat]
2014-07-12
Skórcz, DataSport.pl
VII Bieg Turystyczny Czterech Jezior - NW
[acrobat]
2014-07-12
Skórcz, DataSport.pl
VII Bieg Turystyczny Czterech Jezior - OPEN
[acrobat]
2014-07-12
Płóczki Górne, Marek Bialic
XI Bieg Szlakiem Agatowym
[acrobat]
2014-07-12
Pawłowiczki, Organizator
XV Bieg Herbowy - nordic walking
[acrobat]
2014-07-12
Pawłowiczki, Organizator
XV Bieg Herbowy - OPEN
[acrobat]
2014-07-12
Zielona Góra-Cottbus, Grzegorz Marszałkowski
XXII Bieg Sztafetowy od Ratusza do Ratusza
[acrobat]
2014-07-12
Korzybie, Mateusz Nowakowski
XXI Bieg im.Elżbiety Garduły
[acrobat]
2014-07-11
Poznań, Tomasz Zielonacki
I Nocny Bieg Lotto Maniacka Piątka
[acrobat]
2014-07-09
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
Mistrzostwa Sławna w biegu na 5km
[word]
2014-07-06
Barczewo, SuperCzas.pl
Barczewo Biega - kobiety
[acrobat]
2014-07-06
Barczewo, SuperCzas.pl
Barczewo Biega - OPEN
[acrobat]
2014-07-06
Krasnystaw, Kazimierz Sysa
Bieg Nadwieprzański
[acrobat]
2014-07-06
Zatonie, Dariusz Kowalczyk
Bieg poMocy
[acrobat]
2014-07-06
Jarosławiec, DomTel-Sport
Bieg Samorządowy
[acrobat]
2014-07-06
Sieraków, Ultimasport.pl
Cross Sierakowski - kobiety
[acrobat]
2014-07-06
Sieraków, Ultimasport.pl
Cross Sierakowski - Nordic Walking
[acrobat]
2014-07-06
Sieraków, Ultimasport.pl
Cross Sierakowski - OPEN
[acrobat]
2014-07-06
Przodkowo, Good Time
Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej
[acrobat]
2014-07-06
Goworowo, GOPS Goworowo
III Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy
[acrobat]
2014-07-06
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-07-06
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
IV Puszczykowski Bieg Przełajowy - Nawigator 15
[acrobat]
2014-07-06
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
IV Puszczykowski Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2014-07-06
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
MosirGutwinRun
[acrobat]
2014-07-06
Wodzisław Śląski, Organizator
VIII Cross Wodzisławski - mini cross
[acrobat]
2014-07-06
Wodzisław Śląski, Organizator
VIII Cross Wodzisławski - nordic walking
[acrobat]
2014-07-06
Wodzisław Śląski, Organizator
VIII Cross Wodzisławski - OPEN
[acrobat]
2014-07-06
Limanowa, DataSport
VI Bieg Górski LIMANOWA FORREST - kategorie
[acrobat]
2014-07-06
Limanowa, DataSport
VI Bieg Górski LIMANOWA FORREST - kobiety
[acrobat]
2014-07-06
Limanowa, DataSport
VI Bieg Górski LIMANOWA FORREST - Nordic Walking
[acrobat]
2014-07-06
Limanowa, DataSport
VI Bieg Górski LIMANOWA FORREST - OPEN
[acrobat]
2014-07-06
Tychy, Organizator
XII Tyski Triathlon
[acrobat]
2014-07-06
Dobieszyn, Dominik Pernal
XXII Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
[acrobat]
2014-07-06
Jarosławiec, DomTel-Sport
XXIV Międzynarodowy Bieg po Plaży
[acrobat]
2014-07-05
Złotów, Organizator
5. Eco Cross
[acrobat]
2014-07-05
Kretowiny, Good Time
Bieg o Kryształow ą Perłę Jeziora Narie
[acrobat]
2014-07-05
Bytów, GoodTime
Bieg o Puchar Komendanta Powiatowej Policji
[acrobat]
2014-07-05
Sławno, Inessport
Bieg XII Mostów
[acrobat]
2014-07-05
Istebna, Bartłomiej Golec
Goral Marathon
[acrobat]
2014-07-05
Istebna, Bartłomiej Golec
Goral Marathon - 70km
[acrobat]
2014-07-05
Istebna, Bartłomiej Golec
Goral Marathon - 90km
[acrobat]
2014-07-05
Istebna, Bartłomiej Golec
Goral Marathon - minimaraton
[acrobat]
2014-07-05
Istebna, Bartłomiej Golec
Goral Marathon - półmaraton
[acrobat]
2014-07-05
Istebna, Piotr Kozak
I Bieg na Szczyt Złotego Gronia
[excel]
2014-07-05
Janikowo, STS-timing
I Janikowska Dyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2014-07-05
Janikowo, STS-timing
I Janikowska Dyszka - OPEN
[acrobat]
2014-07-05
Łobez, GoodTime
Łobeska Dziesiątka
[acrobat]
2014-07-05
Wrocław, DataSport
Olimpijska Piątka - kategorie
[acrobat]
2014-07-05
Wrocław, DataSport
Olimpijska Piątka - kobiety
[acrobat]
2014-07-05
Wrocław, DataSport
Olimpijska Piątka - OPEN
[acrobat]
2014-07-05
Susz, STS-timing
Triathlon Susz - 1/2 IM
[acrobat]
2014-07-05
Lubiewo, GoodTime
VII Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież...
[acrobat]
2014-07-05
Sława, SuperSport
VI Bluesobiegi Sławskie - Kobiety
[acrobat]
2014-07-05
Sława, SuperSport
VI Bluesobiegi Sławskie - Mężczyźni
[acrobat]
2014-07-05
Pasterka, DataSport
V Maraton Gór Stołowych - kategorie
[acrobat]
2014-07-05
Pasterka, DataSport
V Maraton Gór Stołowych - kobiety
[acrobat]
2014-07-05
Pasterka, DataSport
V Maraton Gór Stołowych - OPEN
[acrobat]
2014-07-05
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XII Bieg Opolski - 10km
[acrobat]
2014-07-05
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XII Bieg Opolski - 5km
[acrobat]
2014-07-05
Kretowiny, GoodTime
XVI Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie
[acrobat]
2014-07-05
Prostki k.Ełku, Organizator
XVI Bieg Szlakiem Tatarskim - kobiety
[word]
2014-07-05
Prostki k.Ełku, Organizator
XVI Bieg Szlakiem Tatarskim - OPEN
[word]
2014-07-05
Imielin, DataSport
XXI Imieliński Cross Ekologiczny - kategorie
[acrobat]
2014-07-05
Imielin, DataSport
XXI Imieliński Cross Ekologiczny - kobiety
[acrobat]
2014-07-05
Imielin, DataSport
XXI Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2014-07-05
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXXIV Ciechanowska Piętnastka
[excel]
2014-07-04
Kraków, Tomasz Pryjma
Transjura
[acrobat]
2014-06-29
Chrzan, PlusTiming
Bieg Mini Maraton Romana
[acrobat]
2014-06-29
Oborniki Wlkp., PlusTiming
Bieg o Puchar Złotej Pyry
[acrobat]
2014-06-29
Górzno k.Brodnicy, Łukasz Murawski
Cross Liga 2014 - bieg IV
[acrobat]
2014-06-29
Rabka Zdrój, Organizator
II Perły Małopolski - 10km
[acrobat]
2014-06-29
Rabka Zdrój, Organizator
II Perły Małopolski - 10km Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-29
Rabka Zdrój, Organizator
II Perły Małopolski - 21km
[acrobat]
2014-06-29
Rabka Zdrój, Organizator
II Perły Małopolski - 3km
[acrobat]
2014-06-29
Rabka Zdrój, Organizator
II Perły Małopolski - 3km Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-29
Czymanowo, Domtel-Sport.pl
II Półmaraton Żarnowiecki
[acrobat]
2014-06-29
Zielona Góra, SuperSport
IV Cross Zielonogórski - kobiety
[acrobat]
2014-06-29
Zielona Góra, SuperSport
IV Cross Zielonogórski - mężczyźni
[acrobat]
2014-06-29
Poznań, PlusTiming
Piotr i Paweł Bieg
[acrobat]
2014-06-29
Warszawa, DataSport.pl
Samsung Irena Women’s Run
[acrobat]
2014-06-29
Ostrów Wielkopolski, Jan Hyhs
VIII Maraton Ostrowski - OPEN
[excel]
2014-06-29
Ostrów Wielkopolski, Jan Hyhs
VIII Maraton Ostrowski - półmaraton
[excel]
2014-06-29
Oława, ZmierzymyCzas.pl
VII Bieg Koguta
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg ASTOR W Pogoni za Żubrem - 15km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg ASTOR W Pogoni za Żubrem - 8km
[acrobat]
2014-06-29
Elbląg, STS-timing
VI Bieg Piekarczyka
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - gmina 15km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - gmina 8km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - kobiety 15km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - kobiety 8km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - rob. i aut. 8km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - student 15km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - student 8km
[acrobat]
2014-06-29
Owińska, PlusTiming
V Cross Dziewicza Góra
[acrobat]
2014-06-29
Wolbrom, ultimasport.pl
Wolbromska Ciężka Dycha
[acrobat]
2014-06-28
Lubliniec, Krzysztof Szwed
50 setek na Barankowe 50-lecie
[acrobat]
2014-06-28
Platerów, zmierzymyczas.pl
Biegiem Przez Platerów - 3333m
[acrobat]
2014-06-28
Platerów, zmierzymyczas.pl
Biegiem Przez Platerów - Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-28
Platerów, zmierzymyczas.pl
Biegiem Przez Platerów - OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Grudziądz, Good Time
III Bieg Trzech Plaż
[acrobat]
2014-06-28
Adamów k.Łukowa, Paweł Młodzikowski
III Półmaraton Tradycji
[excel]
2014-06-28
Jarosław, Janusz Janzer
II Maraton Benedyktyński - kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Jarosław, Janusz Janzer
II Maraton Benedyktyński - mężczyźni
[acrobat]
2014-06-28
Gdańsk, Mieczysława Cierpioł
II Pólmaraton Wyspy Sobieszewskiej
[acrobat]
2014-06-28
Nekla k.Wrześni, Marcin Koziołek
I Nekielski Bieg do Lata
[acrobat]
2014-06-28
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Nocny Bieg z Latarkami - kategorie
[excel]
2014-06-28
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Nocny Bieg z Latarkami - OPEN
[excel]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - 10 km kategorie
[acrobat]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - 5 km kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - 5 km OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - rolki kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - rolki OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Służewo k.Torunia, Przemysław Chojnacki
VI Bieg Papieski
[acrobat]
2014-06-28
Sokołów Małopolski, Ultimasport.pl
VI Bieg Sokoła - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Sokołów Małopolski, Ultimasport.pl
VI Bieg Sokoła - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Sokołów Małopolski, Ultimasport.pl
VI Bieg Sokoła - 5 km kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Sokołów Małopolski, Ultimasport.pl
VI Bieg Sokoła - 5 km OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Rybnik, DataSport
V Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Dwa Serca
[acrobat]
2014-06-28
Rybnik, DataSport
V Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kategorie
[acrobat]
2014-06-28
Rybnik, DataSport
V Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Rybnik, DataSport
V Rybnicki Półmaraton Księżycowy - OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Rybnik, DataSport
V Rybnicki Półmaraton Księżycowy - sztafety
[acrobat]
2014-06-28
Glinojeck, Przemysław Krawczyk
XII Bieg Uliczny O Puchar Burmistrza
[excel]
2014-06-28
Unisław, Good Time
XI Półmaraton Unisławski - 10 km
[acrobat]
2014-06-28
Unisław, Good Time
XI Półmaraton Unisławski - OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Międzybrodzie Żywiec, Piotr Kozak
XVI Bieg Górski ŻAR 2014
[excel]
2014-06-28
Międzychód, PulsarSport.pl
X Jubileuszowy Bieg Świętojański - kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Międzychód, PulsarSport.pl
X Jubileuszowy Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2014-06-25
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 6
[excel]
2014-06-22
Rybnik, Grzegorz Wnuk
12. UTEX Półmaraton Energetyków
[acrobat]
2014-06-22
Wrocław, Dominik Krumin
15 Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2014-06-22
Grodzisk Wlkp., Michał Sokół
Biegaj z Mapą
[acrobat]
2014-06-22
Łódź, inesSport
Bieg Charytatywny - Rak. To się leczy!
[acrobat]
2014-06-22
Radziejowice, Piotr Domański
Bieg Chełmońskiego
[acrobat]
2014-06-22
Zduny k.Krotoszyna, Organizator
Bieg o Zdunowskiego Kafla
[acrobat]
2014-06-22
Kozłów Biskupi, Józef Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego
[acrobat]
2014-06-22
Warszawa, Piotr Ceregra
Hipodromowy Cross Biegowy
[acrobat]
2014-06-22
Radom, DataSport
II Półmaraton Radomskiego Czerwca - drużyny
[acrobat]
2014-06-22
Radom, DataSport
II Półmaraton Radomskiego Czerwca - kategorie
[acrobat]
2014-06-22
Radom, DataSport
II Półmaraton Radomskiego Czerwca - kobiety
[acrobat]
2014-06-22
Radom, DataSport
II Półmaraton Radomskiego Czerwca - mila kobiety
[acrobat]
2014-06-22
Radom, DataSport
II Półmaraton Radomskiego Czerwca - mila OPEN
[acrobat]
2014-06-22
Radom, DataSport
II Półmaraton Radomskiego Czerwca - OPEN
[acrobat]
2014-06-22
Suchy Las k.Poznania, Plus Timing
II Sucholeska Dziesiątka Fightera - 10km
[acrobat]
2014-06-22
Suchy Las k.Poznania, Plus Timing
II Sucholeska Dziesiątka Fightera - 5km
[acrobat]
2014-06-22
Mysłowice, Tomasz Katan
II Świętojański Bieg Trzeźwościowy
[acrobat]
2014-06-22
Mysłowice, Tomasz Katan
II Świętojański Bieg Trzeźwościowy - NW
[acrobat]
2014-06-22
Rytro, ultimasport.pl
IX Visegrad Maraton - OPEN
[acrobat]
2014-06-22
Rytro, ultimasport.pl
IX Visegrad Maraton - sztafeta
[acrobat]
2014-06-22
Biłgoraj, Piotr Swacha
I Bieg Sitarski
[acrobat]
2014-06-22
Otusz k.Buku, Henryk Rogoziński
Otuski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2014-06-22
Chorzów, Magdalena Badowiec
Parkowa Mila - wiosna
[acrobat]
2014-06-22
Kraków, DataSport
PRO TOUCH Cracovia InterRun - 10km
[acrobat]
2014-06-22
Kraków, DataSport
PRO TOUCH Cracovia InterRun - 5km
[acrobat]
2014-06-22
Kraków, DataSport
PRO TOUCH Cracovia InterRun - rodzinny
[acrobat]
2014-06-22
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg V
[word]
2014-06-22
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Etap IV
[excel]
2014-06-22
Lębork, Good-Time
XXIII Maraton Ekologiczny - kategoria
[acrobat]
2014-06-22
Lębork, Good-Time
XXIII Maraton Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2014-06-22
Lębork, Good-Time
XXIII Maraton Ekologiczny - wózki
[acrobat]
2014-06-21
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
1 Bieg Szerszenia - kategorie
[acrobat]
2014-06-21
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
1 Bieg Szerszenia - kobiety
[acrobat]
2014-06-21
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
1 Bieg Szerszenia - OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Palmiry k.Warszawy, Marcin Mańkowski
Bieg Pamięci
[acrobat]
2014-06-21
Lubartów, Marcin Marciniewicz
Bieg Pokój i Dobro
[acrobat]
2014-06-21
Słupsk, Sławomir Ćwirko
Bieg Sobótkowy
[acrobat]
2014-06-21
Nowa Karczma, Piotr Bętkowski
Bieg Świętojański
[acrobat]
2014-06-21
Ruda Śląska, STS-Timing
Bieg urodzinowy Augusta Jakubika
[acrobat]
2014-06-21
Ruda Śląska, STS-Timing
Bieg urodzinowy Augusta Jakubika - sztafety
[acrobat]
2014-06-21
Rytro, ultimasport.pl
Bieg Wierchami - 28.5km
[acrobat]
2014-06-21
Rytro, ultimasport.pl
Bieg Wierchami - 8.5km
[acrobat]
2014-06-21
Palowice, Organizator
Grill + Run = Fun 2014
[acrobat]
2014-06-21
Dąbrowa Górnicza, Piotr Seremet
III Nocny Bieg Świetlików - NW
[acrobat]
2014-06-21
Dąbrowa Górnicza, Piotr Seremet
III Nocny Bieg Świetlików - OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Skierniewice, inesSport
III Półmaraton Skierniewicki
[acrobat]
2014-06-21
Strzegom, DataSport
III Strzegomska Dwunastka - 12km OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Strzegom, DataSport
III Strzegomska Dwunastka - 8km OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Rypin, STS-Timing
II Półmaraton Rypiński
[acrobat]
2014-06-21
Smolec, ZmierzymyCzas.pl
II Smolecka (za)Dyszka
[acrobat]
2014-06-21
Prusice, Przemysław Burchacki
IV Bieg Trzech Wież
[acrobat]
2014-06-21
Bogatynia, PulsarSport.pl
IV Międzynarodowy Bieg Uliczny - NW
[acrobat]
2014-06-21
Bogatynia, PulsarSport.pl
IV Międzynarodowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Bogatynia, PulsarSport.pl
IV Międzynarodowy Bieg Uliczny - rekreacyjny
[acrobat]
2014-06-21
Olsztyn, SuperCzas
I Bieg Uniwersytecki - kategorie
[acrobat]
2014-06-21
Olsztyn, SuperCzas
I Bieg Uniwersytecki - kobiety
[acrobat]
2014-06-21
Olsztyn, SuperCzas
I Bieg Uniwersytecki - OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Gorlice, Katarzyna Czech-Załubska
K2 Roll and Ski - rolki 13km
[acrobat]
2014-06-21
Gorlice, Katarzyna Czech-Załubska
K2 Roll and Ski - rolki 42km
[acrobat]
2014-06-21
Miechowice Małe, Adam Winczura
Memoriał Pułkownika Władysława Kabata
[acrobat]
2014-06-21
Stęszew k.Poznania, Plus Timing
Stęszewski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2014-06-21
Karpacz, DataSport
Triathlon Karkonoski Karkonoszman
[acrobat]
2014-06-21
Koszwice k.Lublińca, Organizator
V Marsz Nordic Walking w Koszwicach
[acrobat]
2014-06-21
Gorlice, Organizator
XII Bieg Naftowy - kobiety
[acrobat]
2014-06-21
Gorlice, Organizator
XII Bieg Naftowy - mężczyźni
[acrobat]
2014-06-21
Świerzawa, Bogusław Tomaszewski
XXVIII Bieg Świerzawy - kategorie
[acrobat]
2014-06-21
Świerzawa, Bogusław Tomaszewski
XXVIII Bieg Świerzawy - OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Pogórze k.Skoczowa, Organizator
XXVI Cross Świętojański - dzieci
[acrobat]
2014-06-21
Pogórze k.Skoczowa, Organizator
XXVI Cross Świętojański - OPEN
[acrobat]
2014-06-20
Boguszów-Gorce, DataSport
26 Sudecka Setka - 100 km kobiety
[acrobat]
2014-06-20
Boguszów-Gorce, DataSport
26 Sudecka Setka - 100 km OPEN
[acrobat]
2014-06-20
Boguszów-Gorce, DataSport
26 Sudecka Setka - 42 km kobiety
[acrobat]
2014-06-20
Boguszów-Gorce, DataSport
26 Sudecka Setka - 42 km OPEN
[acrobat]
2014-06-20
Boguszów-Gorce, DataSport
26 Sudecka Setka - 72 km kobiety
[acrobat]
2014-06-20
Boguszów-Gorce, DataSport
26 Sudecka Setka - 72 km OPEN
[acrobat]
2014-06-20
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2014-06-20
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-19
Czernica k.Rybnika, Organizator
I Czernicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2014-06-19
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka - bieg 3
[acrobat]
2014-06-18
Wrocław, Róża Spiliszewska
VIII 10 Artemisu
[acrobat]
2014-06-15
Żmigród, R. Grabkowski
5. Żmigrodzki Bieg Smoka
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 10km dziennikarze
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 10km kategorie
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 10km kobiety
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 10km OPEN
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 10km Powiat
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 2km kobiety
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 2km OPEN
[acrobat]
2014-06-15
Olsztyn, Superczas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna
[acrobat]
2014-06-15
Olsztyn, Superczas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - kategorie
[acrobat]
2014-06-15
Suchań, Good-Time
Bieg Kusego
[acrobat]
2014-06-15
Wisła, Piotr Kozak
Bieg na Stożek
[excel]
2014-06-15
Lublin, STS-Timing
Chęć na Pięć - Druga Edycja
[acrobat]
2014-06-15
Pionki, Organizator
GP Pionek 2014
[excel]
2014-06-15
Pszczyna, STS-Timing
III Bieg Pszczyński o puchar Carbo Asecura
[acrobat]
2014-06-15
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
III Kłobucki Bieg Leśny
[acrobat]
2014-06-15
Biała Podlaska, STS-Timing
III Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - 10km
[acrobat]
2014-06-15
Biała Podlaska, STS-Timing
III Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - Nordic W
[acrobat]
2014-06-15
Biała Podlaska, STS-Timing
III Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - rolki
[acrobat]
2014-06-15
Kleszczów, inesSport
II Kleszczów na Piątkę
[acrobat]
2014-06-15
Kędzierzyn-Koźle, Justyna Wycisk
IV Bieg Koziołków - kategorie
[acrobat]
2014-06-15
Kędzierzyn-Koźle, Justyna Wycisk
IV Bieg Koziołków - OPEN
[acrobat]
2014-06-15
Mstów k.Częstochowy, Anna Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2014-06-15
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg - bieg 4
[excel]
2014-06-15
Gorzów Wielkopolski, Krzysztof Bartkiewicz
I Nawarciańska Dycha
[acrobat]
2014-06-15
Maków Mazowiecki, Bartosz Packo
Makowska Piętnastka
[acrobat]
2014-06-15
Poznań, Plus Timing
Malta Trail Running
[acrobat]
2014-06-15
Gdynia, Good-Time
Orłowo Biega
[acrobat]
2014-06-15
Bukowno, Grażyna Kowina
XII Bieg o Puchar Burmistrza - kategorie
[acrobat]
2014-06-15
Bukowno, Grażyna Kowina
XII Bieg o Puchar Burmistrza - kobiety
[acrobat]
2014-06-15
Bukowno, Grażyna Kowina
XII Bieg o Puchar Burmistrza - mieszkańcy
[acrobat]
2014-06-15
Bukowno, Grażyna Kowina
XII Bieg o Puchar Burmistrza - OPEN
[acrobat]
2014-06-15
Poznań, STS-Timing
XLPL Ekiden
[acrobat]
2014-06-15
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVI Nowogrodziecka 10-tka - biegi tow.
[excel]
2014-06-15
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVI Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2014-06-15
Karlino k.Białogardu, Piotr Kołodziejczyk
XXII Bieg Papieski
[excel]
2014-06-15
Nakło nad Notecią, Organizator
XXV Bieg Uliczny im. Klemensa Biniakowskiego
[acrobat]
2014-06-15
Myszków, ultimasport.pl
XXXV Bieg V-ciu Stawów - nordic walking
[acrobat]
2014-06-15
Myszków, ultimasport.pl
XXXV Bieg V-ciu Stawów - OPEN
[acrobat]
2014-06-14
Ludwikowice Kłodzkie, DataSport.pl
5 Mistrzostawa Europy Weteranów - kategorie wiek.
[acrobat]
2014-06-14
Ludwikowice Kłodzkie, DataSport.pl
5 Mistrzostawa Europy Weteranów - MP
[acrobat]
2014-06-14
Bydgoszcz, Andrzej Derfert
9 Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
[acrobat]
2014-06-14
Bydgoszcz, Andrzej Derfert
9 Nocny Półmaraton Kanału Bydgoskiego
[acrobat]
2014-06-14
Gdańsk, STS - Timing
Bieg do źródeł
[acrobat]
2014-06-14
Chorzów, Andrzej Brandt
Bieg Górski w Parku Śląskim - 4.5km
[acrobat]
2014-06-14
Chorzów, Andrzej Brandt
Bieg Górski w Parku Śląskim - 9km
[acrobat]
2014-06-14
Janów Karwicki, Jacek Wojtarek
Bieg o Puchar Sołtysów
[excel]
2014-06-14
Lubliniec, Paweł Jankowiak
Bieg Sylwana
[acrobat]
2014-06-14
Kraków, Organizator
Bieg Śladami Jury II
[excel]
2014-06-14
Godów, Ireneusz Stachowski
Festiwal Biegowy w Godowie - 10km
[acrobat]
2014-06-14
Godów, Ireneusz Stachowski
Festiwal Biegowy w Godowie - mila
[acrobat]
2014-06-14
Godów, Ireneusz Stachowski
Festiwal Biegowy w Godowie - Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-14
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
[acrobat]
2014-06-14
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - EDYCJA III - 10km
[acrobat]
2014-06-14
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - EDYCJA III - 5km
[acrobat]
2014-06-14
Gałkowo, Domtel-Sport
III Bieg Szlakiem Krutyni
[acrobat]
2014-06-14
Tarnowskie Góry, inesSport
III Bieg Tarnogórski
[acrobat]
2014-06-14
Gałkowo, Domtel-Sport
III MCI Maraton Mazury
[acrobat]
2014-06-14
Bukowiiec, Paweł Jankowiak
II Bieg z Koroną - Kobiety
[acrobat]
2014-06-14
Bukowiiec, Paweł Jankowiak
II Bieg z Koroną - Mężczyźni
[acrobat]
2014-06-14
Bukowiiec, Paweł Jankowiak
II Bieg z Koroną - suma 2 edycji
[excel]
2014-06-14
Wrocław, DataSport.pl
II Nocny Wrocław Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2014-06-14
Wrocław, DataSport.pl
II Nocny Wrocław Półmaraton - kob.
[acrobat]
2014-06-14
Wrocław, DataSport.pl
II Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-06-14
Poznań, Plus Timing
II Smochowicki Bieg Po Zdrowie - 10km
[acrobat]
2014-06-14
Poznań, Plus Timing
II Smochowicki Bieg Po Zdrowie - 5km
[acrobat]
2014-06-14
Brześć - Terespol, Łukasz Pogorzelski
IX Bieg Przyjaźni Brześć-Terespol
[acrobat]
2014-06-14
Szemud k.Gdyni, Good-Time
Kaszubski Bieg Lesoków
[acrobat]
2014-06-14
Prusice, Róża Spiliszewska
Mistrzostwa Dolnego Śląska w RJnO
[acrobat]
2014-06-14
Rogoziniec, SuperSport
Ogólnopolski Bieg Leśny - 10km
[acrobat]
2014-06-14
Rogoziniec, SuperSport
Ogólnopolski Bieg Leśny - 5km
[acrobat]
2014-06-14
Zielona Góra, SuperSport
Rak. To się leczy! - Kobiety 10km
[acrobat]
2014-06-14
Zielona Góra, SuperSport
Rak. To się leczy! - Kobiety 5km
[acrobat]
2014-06-14
Zielona Góra, SuperSport
Rak. To się leczy! - Mężczyźni 10km
[acrobat]
2014-06-14
Zielona Góra, SuperSport
Rak. To się leczy! - Mężczyźni 5km
[acrobat]
2014-06-14
Szczecin, Organizator
Szczecińska Dobranocka
[acrobat]
2014-06-14
Lusowo, STS - Timing
Triathlon Lwa
[acrobat]
2014-06-14
Stargard Szczeciński, PulsarSport.pl
VIII Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
[acrobat]
2014-06-14
Warszawa, DataSport.pl
VIII Bieg Ursynowa - kobiety
[acrobat]
2014-06-14
Warszawa, DataSport.pl
VIII Bieg Ursynowa - OPEN
[acrobat]
2014-06-14
Warszawa, DataSport.pl
VIII Bieg Ursynowa - RUN My Way
[acrobat]
2014-06-14
Sulejówek, DataSport.pl
VII Bieg Marszałka - 10km
[acrobat]
2014-06-14
Sulejówek, DataSport.pl
VII Bieg Marszałka - 3km
[acrobat]
2014-06-14
Bydgoszcz, Wojciech Marek
VI Bieg Mostami Bydgoszczy
[acrobat]
2014-06-14
Biały Kościół, Krzysztof Lucima
VI Strzeliński Rogaining
[excel]
2014-06-14
Ozorków, inesSport
VI Supermaraton 25/50 km
[acrobat]
2014-06-14
Jedlicze k.Krosna, Robert Gleń
V Bieg Jedlicka Siódemka
[acrobat]
2014-06-14
Złotoryja, Organizator
V Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów
[acrobat]
2014-06-14
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVI Bieg Ożarowski im. Janusza Kusocińskiego
[acrobat]
2014-06-14
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVI Bieg Ożarowski - gmina
[acrobat]
2014-06-14
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVI Bieg Ożarowski - OPEN
[acrobat]
2014-06-14
Okuninka k.Włodawy, STS - Timing
Żelazny Bieg
[acrobat]
2014-06-13
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 5
[excel]
2014-06-11
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka liga crossowa - po 3 biegach
[word]
2014-06-11
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka liga crossowa - po 3 biegach kobiety
[word]
2014-06-08
Ciechanów, Zenon Lewandowski
29. Grand Prix Ciechanowa Bieg VI
[word]
2014-06-08
Brzeg k.Opola, Aleksandra Chmiel
III Bieg Piastów Śląskich
[acrobat]
2014-06-08
Gdańsk, inesSport
II Bieg po Rybę
[acrobat]
2014-06-08
Władysławowo, Janusz Nowicki
II Bieg Północy Władysławowo - Rozewie
[acrobat]
2014-06-08
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-08
Zabrze, Maciej Żmijewski
I Bieg Rad Dzielnic Mikulczyce
[acrobat]
2014-06-08
Świdwin, Good-Time
I Dycha nad Regą
[acrobat]
2014-06-08
Opalenie k.Gniewu, Piotr Fiłonowicz
I Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2014-06-08
Opalenie k.Gniewu, Piotr Fiłonowicz
I Półmaraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2014-06-08
Brzoza k.Bydgoszczy, Zbigniew Wiśniewski
Pętla Olimpińska - bieg
[acrobat]
2014-06-08
Brzoza k.Bydgoszczy, Zbigniew Wiśniewski
Pętla Olimpińska - rower
[acrobat]
2014-06-08
Warszawa, DataSport.pl
RUNbertów
[acrobat]
2014-06-08
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 3
[acrobat]
2014-06-08
Grodzisk Wlkp., DataSport.pl
VIII Grodziski Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2014-06-08
Grodzisk Wlkp., DataSport.pl
VIII Grodziski Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2014-06-08
Luzino k.Wejherowa, Monika Rolbiecka
V Bieg Charytatywny
[acrobat]
2014-06-08
Zakopane, Kuba Dzwolak
V Bieg Władysława Zamoyskiego
[acrobat]
2014-06-08
Kozy k.Bielsko Białe, Piotr Kozak
XII Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę
[excel]
2014-06-08
Korycin - Janów, Sylwia Murza
XXIII Półmaraton Mleczny
[acrobat]
2014-06-08
Police, Zbigniew Pokrzywiński
XXVI Policka Piętnastka
[acrobat]
2014-06-08
Łagów, Marek Dolatowski
XX Bieg Łagowskiego Lata
[acrobat]
2014-06-08
Rudawa, PulsarSport.pl
X Półmaraton Jurajski - drużyny
[acrobat]
2014-06-08
Rudawa, PulsarSport.pl
X Półmaraton Jurajski - kobiety
[acrobat]
2014-06-08
Rudawa, PulsarSport.pl
X Półmaraton Jurajski - OPEN
[acrobat]
2014-06-08
Kielce, Organizator
I Kielecki Bieg Górski
[acrobat]
2014-06-07
Lublin, DataSport
2 Półmaraton Solidarności - kategorie
[acrobat]
2014-06-07
Lublin, DataSport
2 Półmaraton Solidarności - kobiety
[acrobat]
2014-06-07
Lublin, DataSport
2 Półmaraton Solidarności - OPEN
[acrobat]
2014-06-07
Śrem, DataSport
3. Mróz Śrem Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2014-06-07
Śrem, DataSport
3. Mróz Śrem Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2014-06-07
Śrem, DataSport
3. Mróz Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-06-07
Nowe Miasto, Organizator
4 Cross Maraton nad Pilicą
[acrobat]
2014-06-07
Gdańsk, Organizator
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
[acrobat]
2014-06-07
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy
[acrobat]
2014-06-07
Piątkowisko, Inessport
Dycha na Piątkę
[acrobat]
2014-06-07
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy - Bieg 5
[excel]
2014-06-07
Tarnobrzeg, Organizator
III Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - 10km
[acrobat]
2014-06-07
Tarnobrzeg, Organizator
III Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - OPEN
[acrobat]
2014-06-07
Środa Wielkopolska, Plus Timing
II Bieg Nadziei
[acrobat]
2014-06-07
Pasłęk, STS-Timing
IX Bieg Filipidesa - drużyny
[acrobat]
2014-06-07
Pasłęk, STS-Timing
IX Bieg Filipidesa - niepełnosprawni
[acrobat]
2014-06-07
Pasłęk, STS-Timing
IX Bieg Filipidesa - OPEN
[acrobat]
2014-06-07
Reda, Good-Time
I Redzki Bieg
[acrobat]
2014-06-07
Malutkie k.Radomska, B. Nowakowski
Malutkie RUN - I Edycja
[acrobat]
2014-06-07
Warszawa, Jacek Morawski
Szybki Mózg E3 - MP sprint
[acrobat]
2014-06-07
Warszawa, Jacek Morawski
Szybki Mózg E3 - OPEN
[acrobat]
2014-06-07
Warszawa, Ultimasport.pl
Ursus biega
[acrobat]
2014-06-07
Kietrz, DataSport
VIII Półmaraton Kietrz & Rohov - drużyny
[acrobat]
2014-06-07
Kietrz, DataSport
VIII Półmaraton Kietrz & Rohov - kategorie
[acrobat]
2014-06-07
Kietrz, DataSport
VIII Półmaraton Kietrz & Rohov - kobiety
[acrobat]
2014-06-07
Kietrz, DataSport
VIII Półmaraton Kietrz & Rohov - OPEN
[acrobat]
2014-06-07
Brodnica, STS - Timing
VOLVO Triathlon Series - 1/4
[acrobat]
2014-06-07
Zakopane, Kuba Dzwolak
Wysokogórski Bieg im. druha Franciszka Marduły
[acrobat]
2014-06-07
Wołczyn, Piotr Kozak
XIII Bieg o puchar Burmistrza Wołczyna - dzieci
[excel]
2014-06-07
Wołczyn, Piotr Kozak
XIII Bieg o puchar Burmistrza Wołczyna - OPEN
[excel]
2014-06-07
Wyrzysk, Sławomir Marczewski
XVI Bieg im. E. Wojciechowskiego Olka
[acrobat]
2014-06-07
Bielice k.Sochaczewa, Organizator
XXII Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków
[acrobat]
2014-06-07
Bytów, Jan Salewski
XXXIV Półmaraton Gochów
[acrobat]
2014-06-07
Jaszkowa Dolna, Organizator
XI Ludowy Bieg Górski - kat.
[acrobat]
2014-06-07
Jaszkowa Dolna, Organizator
XI Ludowy Bieg Górski - OPEN
[acrobat]
2014-06-06
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 4
[acrobat]
2014-06-06
Szczecin, Wojciech Furmanek
III Ultramaraton i Rajd Pieszy
[word]
2014-06-06
Lisowice k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
Kwietny Bieg
[acrobat]
2014-06-06
Zakopane, Kuba Dzwolak
VII Biegu Sokoła
[acrobat]
2014-06-02
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
II Bieg Azotowy z okazji dnia Chemika
[acrobat]
2014-06-01
Dębica, Konrad Pociask
1 Dębicka Dziesiątka z Tikkurilą
[acrobat]
2014-06-01
Ciechanów, Zenon Lewandowski
29. Grand Prix Ciechanowa Bieg V
[word]
2014-06-01
Wrocław, ultimasport.pl
5 Bieg dla Maćka - kobiety
[acrobat]
2014-06-01
Wrocław, ultimasport.pl
5 Bieg dla Maćka - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Wierzchowisko, Ewa Osuchowska
5 Bieg Sołecki
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy, TimePro
BiegamBoLubię Swoją Rodzinę 5km
[acrobat]
2014-06-01
Mezesti k.Wałbrzycha, Timepro
Bieg Mieszka i Dobravy
[acrobat]
2014-06-01
Szabda k.Brodnicy, Sławomir Czubiel
Bieg Napoleoński - 10km Kob
[acrobat]
2014-06-01
Szabda k.Brodnicy, Sławomir Czubiel
Bieg Napoleoński - 10km Men.
[acrobat]
2014-06-01
Szabda k.Brodnicy, Sławomir Czubiel
Bieg Napoleoński - 5km Kob.
[acrobat]
2014-06-01
Szabda k.Brodnicy, Sławomir Czubiel
Bieg Napoleoński - 5km Men.
[acrobat]
2014-06-01
Damnica, Paweł Żylicz
Damnisiowe Trzy Mile - open
[acrobat]
2014-06-01
Olsztyn, Superczas.pl
Finał I Grand Prix Warmii - Kobiety
[acrobat]
2014-06-01
Olsztyn, Superczas.pl
Finał I Grand Prix Warmii - Mężczyźni
[acrobat]
2014-06-01
Kleczew, Pulsar Sport
III Memoriał im. H Warwasa - kob.
[acrobat]
2014-06-01
Kleczew, Pulsar Sport
III Memoriał im. H Warwasa - mieszk. 10km.
[acrobat]
2014-06-01
Kleczew, Pulsar Sport
III Memoriał im. H Warwasa - NW
[acrobat]
2014-06-01
Kleczew, Pulsar Sport
III Memoriał im. H Warwasa - NW mieszk.
[acrobat]
2014-06-01
Kleczew, Pulsar Sport
III Memoriał im. H Warwasa - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Wolsztyn, DataSport.pl
III Wolsztyńska Dziesiątka
[acrobat]
2014-06-01
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
II Mazowiecka Dziesiątka
[acrobat]
2014-06-01
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
II Mazowiecka Dziesiątka - kat. 10km
[acrobat]
2014-06-01
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
II Mazowiecka Piętnastka - kat. 15km
[acrobat]
2014-06-01
Szczawnica, Organizator
II Perły Małopolski - Pieniński PN - 10km
[acrobat]
2014-06-01
Szczawnica, Organizator
II Perły Małopolski - Pieniński PN - 21km
[acrobat]
2014-06-01
Szczawnica, Organizator
II Perły Małopolski - Pieniński PN - 3km
[acrobat]
2014-06-01
Puszczykowo, Plus Timing
II Puszczykowski wyścig po uśmiech - mlodzież
[acrobat]
2014-06-01
Puszczykowo, Plus Timing
II Puszczykowski wyścig po uśmiech - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy, TimePro
II Wydmińska zaDyszka
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy k.Giżycka, Timepro
II Wydmińska zaDyszka
[acrobat]
2014-06-01
Chełm, STS - Timing
I Chełmski Półmaraton z Duchem Bieluchem
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy k.Giżycka, Timepro
I Półmaraton Wydminy
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy k.Giżycka, Timepro
I Półmaraton Wydminy - BBL 5km
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy, TimePro
I Półmaraton Wydminy - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy, TimePro
I Półmaraton Wydminy - wózki
[acrobat]
2014-06-01
Pruszków, Plus Timing
I Pruszkowski Bieg Wolności
[acrobat]
2014-06-01
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka PIKUŚ
[acrobat]
2014-06-01
Łódź, inesSport
Letnie GP Łodzi
[acrobat]
2014-06-01
Chorzów, STS-Timing
Maraton Wolności - 5km
[acrobat]
2014-06-01
Chorzów, STS-Timing
Maraton Wolności - maraton
[acrobat]
2014-06-01
Chorzów, STS-Timing
Maraton Wolności - Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-01
Zaździerz k.Płocka, Andrzej Słoniec
Piknik biegowy w 12 Dębach - 10km
[acrobat]
2014-06-01
Zaździerz k.Płocka, Andrzej Słoniec
Piknik biegowy w 12 Dębach - 5km
[acrobat]
2014-06-01
Jastrzębie-Zdrój, Stefan Kalinowski
Silesia Run
[acrobat]
2014-06-01
Radom, DataSport.pl
Słoneczny Bieg - 10km
[acrobat]
2014-06-01
Radom, DataSport.pl
Słoneczny Bieg - 5km
[acrobat]
2014-06-01
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg IV
[word]
2014-06-01
Sieraków, STS - Timing
Triathlon Sieraków
[acrobat]
2014-06-01
Olsztyn, Superczas.pl
VI Copernicus Run - kobiety
[acrobat]
2014-06-01
Olsztyn, Superczas.pl
VI Copernicus Run - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Osieczna k.Czerska, Agnieszka Węsierska
XII Piknik Sportowy
[acrobat]
2014-06-01
Murowana Goślina, DataSport.pl
XVIII MP Weteranów w Półmaratonie - gmina
[acrobat]
2014-06-01
Murowana Goślina, DataSport.pl
XVIII MP Weteranów w Półmaratonie - Kat.
[acrobat]
2014-06-01
Murowana Goślina, DataSport.pl
XVIII MP Weteranów w Półmaratonie - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Krzepice, Organizator
XXI Bieg Krzepkich
[acrobat]
2014-06-01
Chrzanów, Michał Glabala
XXX Bieg Cabanów
[excel]
2014-06-01
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XX Półmaraton Jaworski - kobiety
[acrobat]
2014-06-01
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XX Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XX Półmaraton Jaworski - Strażacy
[acrobat]
2014-06-01
Zielonki k.Krakowa, Zbyszek Leś
Bieg Zielonki - 10 km
[acrobat]
2014-06-01
Zielonki k.Krakowa, Zbyszek Leś
Bieg Zielonki - 5 km
[acrobat]
2014-06-01
Zielonki k.Krakowa, Zbyszek Leś
Bieg Zielonki - nordic walking
[acrobat]
2014-06-01
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
II Mazowiecka Dziesiątka - 15km
[acrobat]
2014-05-31
Kobiór k.Tych, Piotr Szałasny
1. Kobiórski Bieg Bez Celu
[acrobat]
2014-05-31
Piaski k.Gostynia, Rafał Talarczyk
31 Bieg im. Bł. Edmunda Bojanowskiego
[acrobat]
2014-05-31
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
Cross Błędowa
[acrobat]
2014-05-31
Dąbrowa Królewska, Andrzej Mathiak
III Bieg pod Górę - kobiety
[acrobat]
2014-05-31
Dąbrowa Królewska, Andrzej Mathiak
III Bieg pod Górę - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Luzino, Piotr Czarnecki
III Kaszubska Piętnastka
[acrobat]
2014-05-31
Police, Zbigniew Pokrzywiński
II Bieg po zdrowie
[acrobat]
2014-05-31
Sobieszów, Daniel Chojnacki
II Chojnik Maraton
[acrobat]
2014-05-31
Wrocław, Organizator
II Grand Prix Parków Wrocławskich - 3 bieg
[acrobat]
2014-05-31
Giełczyn k.Łomży, Jacek Dłużniewski
II Leśny Półmaraton w Giełczynie
[excel]
2014-05-31
Kozienice k.Radomia, Piotr Łapiński
IV Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego
[acrobat]
2014-05-31
Sokołowsko, Mateusz Zieliński
IV Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-31
Szelków k.Makowa Maz, Krzysztof Jastrzębski
IV Półmaraton Szelkowski
[acrobat]
2014-05-31
Szelków k.Makowa Maz, Krzysztof Jastrzębski
IV Szelkowski Bieg Długodystansowy - Kob.
[acrobat]
2014-05-31
Szelków k.Makowa Maz, Krzysztof Jastrzębski
IV Szelkowski Bieg Długodystansowy - Men.
[acrobat]
2014-05-31
Mazańcowice k.B-B, Wojciech Zawada
I Bieg po Zdrowie - kat.
[acrobat]
2014-05-31
Mazańcowice k.B-B, Wojciech Zawada
I Bieg po Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Wyszyna, Inessport
I Bieg Wyszyńska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-31
Wyszyna, Inessport
I Bieg Wyszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
I Przełajowy Bieg Pamięci Powstań Śląskich
[acrobat]
2014-05-31
Zalesie Górne, Organizator
I Zaleskie Biegi Górskie
[acrobat]
2014-05-31
Jantar, Good-Time
Jantarowy Przełaj
[acrobat]
2014-05-31
Łeba, Marcin Jank
Kaszubski Rajd na Orientację
[acrobat]
2014-05-31
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - bieg rodzinny
[acrobat]
2014-05-31
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - kategorie
[acrobat]
2014-05-31
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - kobiety
[acrobat]
2014-05-31
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - Krasnoludki
[acrobat]
2014-05-31
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Wrocław, DataSport
Sky Tower Run - kategorie
[acrobat]
2014-05-31
Wrocław, DataSport
Sky Tower Run - kobiety
[acrobat]
2014-05-31
Wrocław, DataSport
Sky Tower Run - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Rzeszów, Organizator
Ultramaraton Podkarpacki
[acrobat]
2014-05-31
Strzebiń k.Lublińca, Organizator
VIII Bieg Św Urbana - NW
[acrobat]
2014-05-31
Strzebiń k.Lublińca, Organizator
VIII Bieg Św Urbana - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Skorzewo, Good-Time
VI Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
[acrobat]
2014-05-31
Nieżychowo k.Wyrzysk, Marcin Starszak
VI Cross Nieżychowski
[acrobat]
2014-05-31
Szczytno, Organizator
V Szczycieńska Piętnastka
[word]
2014-05-31
Sobótka, DataSport
XXI Bieg Górski na Ślężę - Gmina kobiety
[acrobat]
2014-05-31
Sobótka, DataSport
XXI Bieg Górski na Ślężę - Gmina mężczyźni
[acrobat]
2014-05-31
Sobótka, DataSport
XXI Bieg Górski na Ślężę - kategorie
[acrobat]
2014-05-31
Sobótka, DataSport
XXI Bieg Górski na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2014-05-31
Sobótka, DataSport
XXI Bieg Górski na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Twardogóra, Piotr Cych
I Echa Doliny Baryczy
[acrobat]
2014-05-30
Gdynia, Daniel Kowalski
II Bieg Pięć Mil
[acrobat]
2014-05-30
Gdynia, Daniel Kowalski
II Bieg Pięć Mil - drużynowo
[acrobat]
2014-05-25
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
14 Europejskie Biegu Uliczne - bieg sportowy 2.4km
[acrobat]
2014-05-25
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
14 Europejskie Biegu Uliczne - dzieci
[acrobat]
2014-05-25
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
14 Europejskie Biegu Uliczne - mieszkańcy
[acrobat]
2014-05-25
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
14 Europejskie Biegu Uliczne - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Janowiec Wlkp, DataSport
26 Biegi im.Tomasza Hopfera - drużyny
[acrobat]
2014-05-25
Janowiec Wlkp, DataSport
26 Biegi im.Tomasza Hopfera - kob.
[acrobat]
2014-05-25
Janowiec Wlkp, DataSport
26 Biegi im.Tomasza Hopfera - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Krotoszyn, Organizator
35 Bieg Krotosa
[acrobat]
2014-05-25
Borki k.Wolsztyna, Michał Sokół
Bieg Konwaliowa 5-ka
[acrobat]
2014-05-25
Tarnów, Organizator
Bieg na Zamek po Miecz Spycymira
[acrobat]
2014-05-25
Dąbrówka k.Poznania, Marcin Napierała
Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki - nw
[acrobat]
2014-05-25
Dąbrówka k.Poznania, Marcin Napierała
Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Rybnik, DataSport.pl
Bieg Wiosny - Polska Biega
[acrobat]
2014-05-25
Sopień, Łukasz Murawski
Cross Liga 2014 - bieg III kob.
[acrobat]
2014-05-25
Sopień, Łukasz Murawski
Cross Liga 2014 - bieg III men.
[acrobat]
2014-05-25
Kozłów Biskupi, Józef M. Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego
[word]
2014-05-25
Wisła, Marek Cieślar
II Bieg Cieślarów
[acrobat]
2014-05-25
Kuchary k.Płońska, Andrzej Świercz
II Bieg Kwitnących Ogrodów - 10km
[acrobat]
2014-05-25
Kuchary k.Płońska, Andrzej Świercz
II Bieg Kwitnących Ogrodów - 5km
[acrobat]
2014-05-25
Nakło nad Notecią, STS - Timing
II Bieg Przełajowy Doliną Noteci
[acrobat]
2014-05-25
Kraków, Rafał Oświęcimka
II Bieg Swoszowicki - 5KM
[acrobat]
2014-05-25
Kraków, Rafał Oświęcimka
II Bieg Swoszowicki - mila
[acrobat]
2014-05-25
Janów k.Częstochowy, Ania Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2014-05-25
Gdańsk, Dariusz Lulewicz
IX Cross Grupy Trójmiasto
[acrobat]
2014-05-25
Rawa Mazowiecka, Grzegorz Stefaniak
I Rawski Bieg
[acrobat]
2014-05-25
Jastrzębie-Zdrój, DataSport
Kobiety na 5+ - Jastrzębie
[acrobat]
2014-05-25
Jastrzębie-Zdrój, DataSport
Kobiety na 5+ - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Rostkowo, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2014-05-25
Jedlina Zdrój, Grzegorz Kalinowski
Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój - kobiety
[acrobat]
2014-05-25
Jedlina Zdrój, Grzegorz Kalinowski
Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój - mężczyźni
[acrobat]
2014-05-25
Zgorzelec, STS - Timing
Triathlon Łużycki - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Zgorzelec, STS - Timing
Triathlon Łużycki - sztafety
[acrobat]
2014-05-25
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Etap III
[excel]
2014-05-25
Koszalin, Arkadiusz Kozak
XII Międzynarodowy Bieg Wenedów - mila
[acrobat]
2014-05-25
Koszalin, Arkadiusz Kozak
XII Międzynarodowy Bieg Wenedów - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Człuchów k.Chojnic, Bartosz Buczko
XVI Mały Bieg Tura
[acrobat]
2014-05-25
Człuchów k.Chojnic, Bartosz Buczko
XXI Bieg Tura
[acrobat]
2014-05-25
Obliwice, Krzysztof Pruszak
XXXII Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[word]
2014-05-25
Lidzbark Warmiński, Piotr Suszyński
X Lidzbarski Bieg Uliczny - GP Warmii kob.
[acrobat]
2014-05-25
Lidzbark Warm., Piotr Suszyński
X Lidzbarski Bieg Uliczny - GP Warmii men.
[acrobat]
2014-05-25
Lidzbark Warm., Piotr Suszyński
X Lidzbarski Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2014-05-25
Lidzbark Warm., Piotr Suszyński
X Lidzbarski Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2014-05-25
Lidzbark Warm., Piotr Suszyński
X Lidzbarski Bieg Uliczny - lidzbarczanie
[acrobat]
2014-05-25
Lidzbark Warmiński, Piotr Suszyński
X Lidzbarski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Giżycko, Domtel-Sport
Giżyckie 5-10-15 - 10km
[acrobat]
2014-05-25
Giżycko, Domtel-Sport
Giżyckie 5-10-15 - 15km
[acrobat]
2014-05-25
Giżycko, Domtel-Sport
Giżyckie 5-10-15 - 5km
[acrobat]
2014-05-24
Łódź, DataSport.pl
12 Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2014-05-24
Łódź, DataSport.pl
12 Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2014-05-24
Łódź, DataSport.pl
12 Bieg Ulicą Piotrkowską - wózki
[acrobat]
2014-05-24
Siechnice k.Wrocławi, Organizator
Biegaj w Siechnicach - OPEN
[acrobat]
2014-05-24
Siechnice k.Wrocławi, Organizator
Biegaj w Siechnicach - PRO RUN
[acrobat]
2014-05-24
Dolsk k.Śremu, Witek Opielewicz
Dolska dycha
[acrobat]
2014-05-24
Żyrowa, Organizator
Gala Sportu
[acrobat]
2014-05-24
Miłomłyn k.Ostródy, Organizator
Grand Prix Miłomłyna w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2014-05-24
Mysłowice, Rafal Kontowicz
III Myslowicka Liga Crossowa - Bieg III
[acrobat]
2014-05-24
Poznań, Plus-timing.pl
III Piętnastka im. Macieja Frankiewicza
[acrobat]
2014-05-24
Siemiatycze , Good-Time
III. Siemiatycka Wieczorna Dycha
[acrobat]
2014-05-24
Juchnowiec Dolny, Marek Muszyński
II Bieg Konopielki
[acrobat]
2014-05-24
Września, Maciej Szygenda
II Charytatywny Piknik Sportowy - 15km
[acrobat]
2014-05-24
Września, Maciej Szygenda
II Charytatywny Piknik Sportowy - 6.5 km
[acrobat]
2014-05-24
Września, Maciej Szygenda
II Charytatywny Piknik Sportowy - NW
[acrobat]
2014-05-24
Podkowa Leśna, Domtel-Sport
II Podkowiańska Dycha
[acrobat]
2014-05-24
Podkowa Leśna, Domtel-Sport
II Podkowiańska Dycha - 2.5km
[acrobat]
2014-05-24
Golina k.Konina, Grażyna Łechtańska
IV Bieg Konwaliowy
[acrobat]
2014-05-24
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
IV Półmaraton Leśny
[acrobat]
2014-05-24
Chyrowa k.Krosna, Jakub Rygiel
Marszobieg
[excel]
2014-05-24
Ostrowiec Świętokrzy, Jarosław Słodkiewicz
MosirGutwinRun
[acrobat]
2014-05-24
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Piątka Pileckiego
[acrobat]
2014-05-24
Częstochowa, Grzegorz Wlem
Polska biega
[acrobat]
2014-05-24
Poręba k.Krakowa, Organizator
Półmaraton Mustanga
[acrobat]
2014-05-24
Złoty Stok k.Kłodzka, Paweł Bonk
Puchar Polski w Dogtrekkingu
[acrobat]
2014-05-24
Słupsk, Slawomir Cwirko
Szybki Kilos
[acrobat]
2014-05-24
Lublin, Damian Ruta
Test Coopera dla wszystkich
[acrobat]
2014-05-24
Kwidzyn, DataSport
V Bieg Papiernika - drużyny
[acrobat]
2014-05-24
Kwidzyn, DataSport
V Bieg Papiernika - kategorie
[acrobat]
2014-05-24
Kwidzyn, DataSport
V Bieg Papiernika - kobiety
[acrobat]
2014-05-24
Kwidzyn, DataSport
V Bieg Papiernika - OPEN
[acrobat]
2014-05-24
Koszwice k.Lublińca, Mateusz Wrzyciel
V Edycja Akcji Polska Biega
[acrobat]
2014-05-24
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
XVIII Bieg Święców
[acrobat]
2014-05-24
Kosakowo k.Gdyni, Organizator
XVII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2014-05-24
Cieśle k.Krasocina, Hieronim Olejniczak
XXII Półmaraton Świętokrzyski - kat.
[acrobat]
2014-05-24
Cieśle k.Krasocina, Hieronim Olejniczak
XXII Półmaraton Świętokrzyski - OPEN
[acrobat]
2014-05-24
Nowa Sól, SuperSport
XXXI Półmaraton Solan
[acrobat]
2014-05-24
Nowa Sól, SuperSport
XXXI Półmaraton Solan - Kobiety
[acrobat]
2014-05-24
Lublin, Sylwia Krasuska
XXXVII Bieg Kwitnącej Wiśni
[word]
2014-05-24
Tarnów, Maciej Pokorny
X Bieg Sanguszków
[acrobat]
2014-05-24
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Zielona Dycha - 10km
[acrobat]
2014-05-24
Żyrowa k.Zdziszowic, Organizator
Żyrowik 2014 - V Crossduathlon
[acrobat]
2014-05-23
Ożarowice, Katarzyna Kwiecień
Bieg na 5565m
[acrobat]
2014-05-23
Zakopane, Leszek Behounek
Polska biega
[excel]
2014-05-23
Brzeszcze, Beata Jagiełło
Polska Biega- Brzeszcze
[word]
2014-05-23
Żyrowa k.Zdziszowic, Organizator
VII Annogórskie Biegi Przełajowe
[word]
2014-05-23
Szczecin, Janusz Żywicki
XI Dąbski Bieg Uliczny - mund. kobiety
[word]
2014-05-23
Szczecin, Janusz Żywicki
XI Dąbski Bieg Uliczny - mund. mężczyźni
[word]
2014-05-23
Szczecin, Janusz Żywicki
XI Dąbski Bieg Uliczny - OPEN
[word]
2014-05-20
Gdańsk, Paweł Żylicz
Bieg o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego - open
[acrobat]
2014-05-18
Kraków, DataSport
13 Cracovia Maraton - kategorie wiekowe
[acrobat]
2014-05-18
Kraków, DataSport
13 Cracovia Maraton - kobiety
[acrobat]
2014-05-18
Kraków, DataSport
13 Cracovia Maraton - OPEN
[acrobat]
2014-05-18
Bielsko-Biała, DataSport
22 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2014-05-18
Bielsko-Biała, DataSport
22 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2014-05-18
Murowaniec k.Kalisza, Mariusz Kurzajczyk
Bieg 10-lecia
[excel]
2014-05-18
Puławy, Pulsar Sport
Bieg o Błękitną Wstęgę Wisły - 10km
[acrobat]
2014-05-18
Puławy, Pulsar Sport
Bieg o Błękitną Wstęgę Wisły - 5km
[acrobat]
2014-05-18
Bydgoszcz, Marta Grzelczak
Bieg po zdrowie [2014]
[excel]
2014-05-18
Sieroszewice, Jan Hyhs
Duathlon Sieroszewice
[excel]
2014-05-18
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
III Bieg Lwa - OPEN
[acrobat]
2014-05-18
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
III Bieg Lwa - Pogoń Lwa
[acrobat]
2014-05-18
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-18
Toruń, Robert Mazurowski
Test Coopera
[acrobat]
2014-05-18
Wysoka Wieś, Good-Time
VII Letni Bieg Sasinów - 5km
[acrobat]
2014-05-18
Wysoka Wieś, Good-Time
VII Letni Bieg Sasinów - półmaraton
[acrobat]
2014-05-18
Działoszyn, DataSport
V Działoszyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2014-05-18
Działoszyn, DataSport
V Działoszyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2014-05-18
Działoszyn, DataSport
V Działoszyńska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-18
Działoszyn, DataSport
V Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2014-05-18
Chojnice, Good-Time
XXX Tur de Chojnice
[acrobat]
2014-05-18
Łobżenica k.Piły, inesSport
XX Bieg im. Alojzego Graja
[acrobat]
2014-05-18
Częstochowa, Grzegorz Wlem
Z Siódemką na 7-mkę - bieg z mistrzem
[acrobat]
2014-05-18
Częstochowa, Grzegorz Wlem
Z Siódemką na 7-mkę - OPEN
[acrobat]
2014-05-18
Kostrzyn, Plus Timing
2 Kurdeszowa (Za)Dyszka
[acrobat]
2014-05-17
Myślibórz, Grzegorz Dąbrowski
10-tka Myśliborska
[acrobat]
2014-05-17
Wrocław, Dominik Krumin
17 Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[acrobat]
2014-05-17
Rawicz, Daniel Knopisz
24-godzinny Festiwal Sportu - indywidualnie
[acrobat]
2014-05-17
Rawicz, Daniel Knopisz
24-godzinny Festiwal Sportu - OPEN
[acrobat]
2014-05-17
Chodzież, STS-Timing
31 Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2014-05-17
Wichrowo, Krystian Cempa
Biegiem po Wichrowskich Lasach - Kobiety
[acrobat]
2014-05-17
Wichrowo, Krystian Cempa
Biegiem po Wichrowskich Lasach - OPEN
[acrobat]
2014-05-17
Wrocław, Organizator
Bieg Firmowy
[acrobat]
2014-05-17
Lublin, Anna Skóra
Bieg na szczyt UMCS
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, Grzegorz Wlem
Bieg Radia RMF FM - kat.
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, Grzegorz Wlem
Bieg Radia RMF FM - kobiety
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, Grzegorz Wlem
Bieg Radia RMF FM - OPEN
[acrobat]
2014-05-17
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - ed. II 10km
[acrobat]
2014-05-17
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - ed. II 5km
[acrobat]
2014-05-17
Nowy targ, Agnieszka Czajkowska
II Bieg o Puchar Rektora PPWSZ
[acrobat]
2014-05-17
Olecko, Good-Time
II Olecka Trzynastka
[acrobat]
2014-05-17
Krusze k.Tłuszczu, Artur Dzięcioł
IV Bieg Cichociemnych - kob.
[acrobat]
2014-05-17
Krusze k.Tłuszczu, Artur Dzięcioł
IV Bieg Cichociemnych - men.
[acrobat]
2014-05-17
Sielpia k. Końskie, Wojtek Pasek
IX Cross maraton przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, DataSport
IX Mini Cracovia Maraton im. P.Gładkiego - drużyny
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, DataSport
IX Mini Cracovia Maraton im. P.Gładkiego - kateg.
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, DataSport
IX Mini Cracovia Maraton im. P.Gładkiego - kobiety
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, DataSport
IX Mini Cracovia Maraton im. P.Gładkiego - OPEN
[acrobat]
2014-05-17
Świecie, GoodTime
I Bieg Rycerski
[acrobat]
2014-05-17
Łódź, inesSport
LCJ Run
[acrobat]
2014-05-17
Łochowice k.Bydg., Dariusz Warylewski
Łochowicka Piątka
[acrobat]
2014-05-17
Łaziska Górne, Organizator
VII Bieg o Łaziskie Liście
[acrobat]
2014-05-17
Gniezno, DataSport
XII Bieg Europejski - Gniezno
[acrobat]
2014-05-17
Gniezno, DataSport
XII Bieg Europejski - kategorie
[acrobat]
2014-05-17
Gniezno, DataSport
XII Bieg Europejski - kobiety
[acrobat]
2014-05-17
Gniezno, DataSport
XII Bieg Europejski - OPEN
[acrobat]
2014-05-17
Hajnówka, PulsarSport.pl
XIV Półmaraton Hajnowski - Kobiety
[acrobat]
2014-05-17
Hajnówka, PulsarSport.pl
XIV Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2014-05-17
Konin, Plus Timing
XVI Bieg Milowego Słupa
[acrobat]
2014-05-17
Kudowa Zdrój, Łukasz Żuliński
XXII Polsko-Czeski Półmaraton
[acrobat]
2014-05-17
Wichrowo, Superczas.pl
Biegiem po Wichrowskich Lasach - kob.
[acrobat]
2014-05-17
Wichrowo, Superczas.pl
Biegiem po Wichrowskich Lasach - OPEN
[acrobat]
2014-05-16
Kraków, DataSport
I Bieg Nocny 10km - kategorie
[acrobat]
2014-05-16
Kraków, DataSport
I Bieg Nocny 10km - kobiety
[acrobat]
2014-05-16
Kraków, DataSport
I Bieg Nocny 10km - OPEN
[acrobat]
2014-05-16
Biel k.Ostrów Maz., Regina Klimaszewska
Leśna 90-tka
[acrobat]
2014-05-14
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 5
[excel]
2014-05-13
Skorzewo, Organizator
VI Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
[acrobat]
2014-05-11
Białystok, DataSport
2 Białystok Półmaraton - Bieg Europejczyka
[acrobat]
2014-05-11
Białystok, DataSport
2 Białystok Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2014-05-11
Białystok, DataSport
2 Białystok Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Gliwice, Tomasz Kozicki
2. Piknik Sportowy Biegamy z Sercem - nw
[acrobat]
2014-05-11
Gliwice, Tomasz Kozicki
2. Piknik Sportowy Biegamy z Sercem - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Rydzyna k.Leszna, Organizator
3-R-PWSZ dla Regionu
[acrobat]
2014-05-11
Swarzędz, Plus Timing
3 Bieg Szpot
[acrobat]
2014-05-11
Gdańsk, Jakub Piotrkowski
Bieg Prześcignę raka II - 10km
[acrobat]
2014-05-11
Gdańsk, Jakub Piotrkowski
Bieg Prześcignę raka II - 3km
[acrobat]
2014-05-11
Gdańsk, Jakub Piotrkowski
Bieg Prześcignę raka II - nordic walking
[acrobat]
2014-05-11
Wrząsowice k.Krakowa, Grzegorz Musił
Bieg Rotmistrza Witolda Pileckiego - bieg otwarty
[acrobat]
2014-05-11
Wrząsowice k.Krakowa, Grzegorz Musił
Bieg Rotmistrza Witolda Pileckiego - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Lubaczów, czasomierzyk.pl
III Roztoczański Maraton
[acrobat]
2014-05-11
Mietków, Ultimasport.pl
II Bieg Mietkowski
[acrobat]
2014-05-11
Lublin, STS-Timing
II Maraton Lubelski
[acrobat]
2014-05-11
Żory, DataSport.pl
II Żorski Bieg Ogniowy
[acrobat]
2014-05-11
Duszniki Wlkp., Michał Włodarczyk
IV Dusznickie Przełaje
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
IV Maraton Opolski - Bieg Festiwalowy
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
IV Maraton Opolski - Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
IV Maraton Opolski - kategorie
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
IV Maraton Opolski - kobiety
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
IV Maraton Opolski - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2014-05-11
Leszno k.Warszawy, Domtel-Sport
I Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK
[acrobat]
2014-05-11
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg III
[word]
2014-05-11
Dąbrowa Górnicza, ZmierzymyCzas.pl
Szóstka Pogorii - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-11
Dąbrowa Górnicza, ZmierzymyCzas.pl
Szóstka Pogorii - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VIII Bieg Lupusa - kategorie
[acrobat]
2014-05-11
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VIII Bieg Lupusa - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Konstantynów Łódzki, inesSport
VII Bieg Wdzięczności
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
V Półmaraton Opolski - kobiety
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
V Półmaraton Opolski - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Bielsko-Biała, Piotr Kozak
XVIII Bieg Magurki
[excel]
2014-05-11
Wleń k.Jeleniej Góry, Tomasz Kołodziej
XXIII Memoriał im. Michała Fludra
[acrobat]
2014-05-11
Gołdap, Organizator
XXXVIII Bieg Zwycięstwa
[acrobat]
2014-05-11
Ostrołęka, STS - Timing
XX Jubileuszowy Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2014-05-11
Rudniki, DataSport.pl
XX Pętla Rudnicka - gmina
[acrobat]
2014-05-11
Rudniki, DataSport.pl
XX Pętla Rudnicka - kat.
[acrobat]
2014-05-11
Rudniki, DataSport.pl
XX Pętla Rudnicka - OPEN
[acrobat]
2014-05-10
Koszalin, Michał Bieliński
10 lat w Unii Europejskiej
[acrobat]
2014-05-10
Katowice, Marcin Siwek
Bieg Charytatywny Schodami po schody
[acrobat]
2014-05-10
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski
[acrobat]
2014-05-10
Warszawa, Organizator
Cała Polska biega z mapą
[acrobat]
2014-05-10
Poznań, Organizator
Dziewicza Góra Biega - 10km
[acrobat]
2014-05-10
Poznań, Organizator
Dziewicza Góra Biega - 5km
[acrobat]
2014-05-10
Grodzisk Wlkp., Ryszard Bronowicki
GWiNT Ultra Cross - 110km
[acrobat]
2014-05-10
Grodzisk Wlkp., Ryszard Bronowicki
GWiNT Ultra Cross - 55km
[acrobat]
2014-05-10
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Wyspiańskiego - kat.
[acrobat]
2014-05-10
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Wyspiańskiego - OPEN
[acrobat]
2014-05-10
Ropczyce, Maciek Sąsiadek
I Zadaniowy Rajd na Orientację
[acrobat]
2014-05-10
Strzałkowo, Honorata łysiak
Mistrzostwa Gminy Strzałkowo - 10km
[acrobat]
2014-05-10
Strzałkowo, Honorata łysiak
Mistrzostwa Gminy Strzałkowo - 5km
[acrobat]
2014-05-10
Strzałkowo, Honorata łysiak
Mistrzostwa Gminy Strzałkowo - NW
[acrobat]
2014-05-10
Chyrowa k.Krosna, Michał Szopa
Mistrzostwa Polski w Biegu Anglosaskim
[acrobat]
2014-05-10
Kielce, Marcin Maculewicz
Test Coopera
[acrobat]
2014-05-10
Złotów k.Piły, Andrzej Przybylski
VIII Bieg Zawilca - drużynowa
[acrobat]
2014-05-10
Złotów k.Piły, Andrzej Przybylski
VIII Bieg Zawilca - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-10
Złotów k.Piły, Andrzej Przybylski
VIII Bieg Zawilca - OPEN
[acrobat]
2014-05-10
Złotów k.Piły, Andrzej Przybylski
VIII Bieg Zawilca - rodzinna
[acrobat]
2014-05-10
Inowrocław, PulsarSport
VII Bieg Piastowski - kobiety
[acrobat]
2014-05-10
Inowrocław, PulsarSport
VII Bieg Piastowski - OPEN
[acrobat]
2014-05-10
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg wokół Rancza - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-10
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg wokół Rancza - OPEN
[acrobat]
2014-05-10
Skawina, DataSport.pl
XII Bieg Skawiński - kobiety
[acrobat]
2014-05-10
Skawina, DataSport.pl
XII Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2014-05-10
Olesno, zmierzymyczas.pl
XIX Oleskie Uliczne Biegi Pokoju
[acrobat]
2014-05-10
Grajewo, Good-Time
XVI Bieg Wilka
[acrobat]
2014-05-10
Warszawa, Organizator
X Accreo Ekiden
[acrobat]
2014-05-09
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 3
[excel]
2014-05-09
Kovel - Ukraina, STS - Timing
IX Półmaraton Kowelski - 8km
[acrobat]
2014-05-09
Kovel - Ukraina, STS - Timing
IX Półmaraton Kowelski - OPEN
[acrobat]
2014-05-09
Ojców k.Krakowa, Ewelina Kapusta
Koniczynka Trail Marathon
[acrobat]
2014-05-09
Jastrzębie-Zdrój, Jakub Staśkiewicz
V Jastrzębski Test Coopera
[acrobat]
2014-05-04
Toruń, STS-Timing
10 km Run Toruń
[acrobat]
2014-05-04
Jarocin, Wiśniewski Wojciech
Atlas Run
[acrobat]
2014-05-04
Puszczykowo, Organizator
CAS na Bieganie!
[excel]
2014-05-04
Pionki, Organizator
GP Pionek - wiosna
[acrobat]
2014-05-04
Limanowa, Stowarzyszenie Frikaj.pl
II Bieg Alpejski FRIKAJ
[acrobat]
2014-05-04
Serock k.Legionowa, Rafał Gliwa
II Bieg Wojciechowy
[acrobat]
2014-05-04
Kołobrzeg, Łukasz Sobczyk
II Kołobrzeg Maraton
[acrobat]
2014-05-04
Poraj k.Częstochowy, Ania Kozik
IV Jurajski Puchar NW
[acrobat]
2014-05-04
Kraków, ultimasport.pl
IX Bieg Kraków-Skotniki - marszobieg
[acrobat]
2014-05-04
Kraków, ultimasport.pl
IX Bieg Kraków-Skotniki - OPEN
[acrobat]
2014-05-04
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Mila Cygana
[acrobat]
2014-05-04
Ostrowiec Świętokrzy, Jarosław Słodkiewicz
MosirGutwinRun
[acrobat]
2014-05-04
Piaseczno, Wiesław Paradowski
Piaseczyńska Mila Konstytucyjna
[acrobat]
2014-05-04
Olsztyn, Organizator
Piątka Janusza Kusocińskiego
[acrobat]
2014-05-04
Katowice, Daniel Wójcik
SilesiaMan 2014
[acrobat]
2014-05-04
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 2 - kat.
[acrobat]
2014-05-04
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 2 - OPEN
[acrobat]
2014-05-04
Poznań, Andrzej Przybylski
Wings for Life World Run (7MB)
[acrobat]
2014-05-04
Pszczew, Organizator
XXXI Pszczewska Dwudziestka
[acrobat]
2014-05-04
Wiączyń k.Łodzi, Bartłomiej Sobecki
IV Majowy Piknik Sportowy
[acrobat]
2014-05-04
Góra k.Leszna, Organizator
I Bieg Leśny 100% Pasji
[acrobat]
2014-05-03
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
100 Maraton Prezesa
[acrobat]
2014-05-03
Gryfino, Domtel-Sport
39 Bieg Transgraniczny
[acrobat]
2014-05-03
Świnoujście, Good-Time
Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2014-05-03
Bytom, Mirosław Kolonko
Bieg Konstytucji 3 Maja
[excel]
2014-05-03
Szczecin, Łukasz Rokicki
Bieg Konstytucji 3 Maja - 5km
[acrobat]
2014-05-03
Warszawa, DataSport.pl
Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2014-05-03
Warszawa, DataSport.pl
Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2014-05-03
Czarna Dąbrówka, Organizator
Bieg Orłów
[acrobat]
2014-05-03
Szczecin, Łukasz Rokicki
Bieg Unii Europejskiej - 10km
[acrobat]
2014-05-03
Jelenia Góra, DataSport
II Półmaraton Jeleniogórski - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-05-03
Jelenia Góra, DataSport
II Półmaraton Jeleniogórski - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-05-03
Jelenia Góra, DataSport
II Półmaraton Jeleniogórski - półmaraton kategorie
[acrobat]
2014-05-03
Jelenia Góra, DataSport
II Półmaraton Jeleniogórski - półmaraton kobiety
[acrobat]
2014-05-03
Jelenia Góra, DataSport
II Półmaraton Jeleniogórski - półmaraton OPEN
[acrobat]
2014-05-03
Grudziądz, DataSport
II Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego - Gru.
[acrobat]
2014-05-03
Grudziądz, DataSport
II Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego - kat.
[acrobat]
2014-05-03
Grudziądz, DataSport
II Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego - kob.
[acrobat]
2014-05-03
Grudziądz, DataSport
II Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego - OPEN
[acrobat]
2014-05-03
Rawa Mazowiecka, Grzegorz Stefaniak
II Rawski Bieg Konstytucji
[acrobat]
2014-05-03
Zajączki Drugie, Organizator
IX Bieg Zajączkowski
[acrobat]
2014-05-03
Zajączki Drugie, Organizator
IX Bieg Zajączkowski - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-03
Supraśl, Wioleta Zalewska
I Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2014-05-03
Grębocice, Bogdan Kuliński
I Bieg o puchar Wójta Gminy
[acrobat]
2014-05-03
Racibórz, Beata Szyjka
VII Bieg bez Granic - 10km
[acrobat]
2014-05-03
Racibórz, Beata Szyjka
VII Bieg bez Granic - 3km
[acrobat]
2014-05-03
Racibórz, Beata Szyjka
VII Bieg bez Granic - bieg młodzieżowy
[acrobat]
2014-05-03
Racibórz, Beata Szyjka
VII Bieg bez Granic - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-03
Ciechanów, Zenon Lewandowski
VI Bieg Uliczny Pomiędzy Zamkami
[excel]
2014-05-03
Radlin, Linder Rafał
XIX EKO-Bieg
[acrobat]
2014-05-03
Radziejów, Domtel-Sport
XI Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2014-05-03
Rudze k.Wadowic, Tomasz Wójcik
XVIII Bieg Konstytucji 3 Maja - Kob.
[acrobat]
2014-05-03
Rudze k.Wadowic, Tomasz Wójcik
XVIII Bieg Konstytucji 3 Maja - Men.
[acrobat]
2014-05-03
Łubianka, Łukasz Rząd
XVII Bieg Samorządowy - drużynowo
[acrobat]
2014-05-03
Łubianka, Łukasz Rząd
XVII Bieg Samorządowy - OPEN
[acrobat]
2014-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
XVI Krośnieński Bieg Konstytucji
[acrobat]
2014-05-03
Mogilno-Trzemeszno, Edyta Koperska
XXIII Bieg im. Jana Kilińskiego
[excel]
2014-05-03
Mogilno-Trzemeszno, STS - Timing
XXIII Bieg im. Jana Kilińskiego
[acrobat]
2014-05-03
Zbąszynek, PulsarSport.pl
XXII Bieg Konstytucji - kobiety
[acrobat]
2014-05-03
Zbąszynek, PulsarSport.pl
XXII Bieg Konstytucji - OPEN
[acrobat]
2014-05-03
Stalowa Wola, Piotr Anioł
XXVI Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2014-05-03
Sztum, Jan Salewski
XXIV Sztumski Bieg Solidarności
[acrobat]
2014-05-02
Pniewo, Arkadiusz Żyła
12 Bieg Po Słońce
[acrobat]
2014-05-02
Samborowo k.Ostródy, Marta Chocian
III Bieg Drwęcy
[acrobat]
2014-05-02
Trzemeszno, Justyna Stankowska
III Mistrzostwa Miasta i Gminy Trzemeszno
[word]
2014-05-02
Warszawa, Paweł Zach
II Bieg Flagi
[acrobat]
2014-05-02
Warszawa, Paweł Zach
II Bieg Flagi - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-02
Wieleń k.Czarnkowa, Martyna Drab
IV Bieg Papieski
[word]
2014-05-02
Zamość, Michał biały
I Bieg Wokół Twierdzy
[excel]
2014-05-02
Tczew, Szymon Bloch
Silgan - Ćwierćmaraton
[acrobat]
2014-05-02
Wągrowiec, Marcin Nawrocki
Wągrowiecka Dziewiątka
[acrobat]
2014-05-02
Węgorzewo, ultimasport.pl
X Półmaraton Węgorza - kobiety
[acrobat]
2014-05-02
Węgorzewo, ultimasport.pl
X Półmaraton Węgorza - OPEN
[acrobat]
2014-05-02
Węgorzewo, ultimasport.pl
X Półmaraton Węgorza - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Włocławek, Organizator
32 Bieg Kujawiaka - Kobiety
[acrobat]
2014-05-01
Włocławek, Organizator
32 Bieg Kujawiaka - Męzczyźni
[acrobat]
2014-05-01
Rosnowo k.Koszalina, Cezary Famulski
4 bieg majowy - dzieci
[excel]
2014-05-01
Rosnowo k.Koszalina, Cezary Famulski
4 bieg majowy - OPEN
[excel]
2014-05-01
Miłomłyn k.Ostródy, Organizator
Biegowa Majówka
[acrobat]
2014-05-01
Resko, Sebastian Wierzbicki
Bieg o Strzałę Widanta
[acrobat]
2014-05-01
Przeźmierowo, Good-Time
Bieg Unijny
[acrobat]
2014-05-01
Smołdzino, Marek Stawicki
Dycha po Piachu - 10km
[acrobat]
2014-05-01
Smołdzino, Marek Stawicki
Dycha po Piachu - 13.7km
[acrobat]
2014-05-01
Koluszki, Organizator
GP Koluszek
[word]
2014-05-01
Lisowice, ultimasport
III Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - dzieci
[excel]
2014-05-01
Lisowice k.Lublińca, ultimasport
III Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - kobiety
[acrobat]
2014-05-01
Lisowice k.Lublińca, ultimasport
III Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Piła, Pulsar Sport
III Ćwierćmaraton Muzyczny
[acrobat]
2014-05-01
Brudzeń Duży, ultimasport.pl
III Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii - kobiety
[acrobat]
2014-05-01
Brudzeń Duży, ultimasport.pl
III Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Święcany, Organizator
III Półmaraton im. Stanisława Zająca - 21km
[acrobat]
2014-05-01
Święcany, Organizator
III Półmaraton im. Stanisława Zająca - 5km
[acrobat]
2014-05-01
Brzoza k.Bydgoszczy, Zbigniew Wiśniewski
II Bieg Papieski - Nordic Walking 3km
[acrobat]
2014-05-01
Brzoza k.Bydgoszczy, Zbigniew Wiśniewski
II Bieg Papieski - Nordic Walking 8km
[acrobat]
2014-05-01
Brzoza k.Bydgoszczy, Zbigniew Wiśniewski
II Bieg Papieski - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Dąbrowa Górnicza, Mariusz Ziach
II Bieg Przodownika
[acrobat]
2014-05-01
Legnickie Pole, Pulsar Sport
Majowe Biegi Przełajowe - kobiety
[acrobat]
2014-05-01
Legnickie Pole, Pulsar Sport
Majowe Biegi Przełajowe - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Poznań, Organizator
ProTouch Interrun - 10km
[acrobat]
2014-05-01
Poznań, Organizator
ProTouch Interrun - 5km
[acrobat]
2014-05-01
Kraków, Ryszard Machlowski
Ultramaraton Trzy Korony
[excel]
2014-05-01
Świdnica, Organizator
VI Bieg Goplany
[excel]
2014-05-01
Gaszynk. Wielunia, Robert Olek
V Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - dzieci 1
[acrobat]
2014-05-01
Gaszynk. Wielunia, Robert Olek
V Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - dzieci 2
[acrobat]
2014-05-01
Gaszynk. Wielunia, Robert Olek
V Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - kategorie
[acrobat]
2014-05-01
Gaszynk. Wielunia, Robert Olek
V Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIII Maraton Jelcz-Laskowice - 10km
[acrobat]
2014-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIII Maraton Jelcz-Laskowice - kobiety
[acrobat]
2014-05-01
Jelcz-Laskowice, ANDYCOM BIS
XIII Maraton Jelcz-Laskowice - Nordic Walking 10km
[acrobat]
2014-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIII Maraton Jelcz-Laskowice - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Chełmża, Iwona Niedzielska
XII Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2014-05-01
Sianów, Organizator
XVII Bieg im.Ryszarda Tarrgaszewskiego - 10km
[acrobat]
2014-05-01
Sianów, Organizator
XVII Bieg im.Ryszarda Tarrgaszewskiego - 5km
[acrobat]
2014-05-01
Krapkowice, zmierzymyczas.pl
XXXII Krapkowicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2014-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Krapkowicki Bieg Uliczny - biegi młodzie.
[acrobat]
2014-05-01
Kępno, Organizator
I Kępiński Bieg Uliczny
[acrobat]
2014-04-30
Góry Świętokrzyskie, Ryszard Łopian
Twardziel Świętokrzyski
[word]
2014-04-29
Braniewo, Organizator
I Mistrzostwa 16 Pomorskiej dyw. zmech.
[acrobat]
2014-04-27
Cieszyn, DataSport
6 Cieszyński FORTUNA Bieg - kategorie
[acrobat]
2014-04-27
Cieszyn, DataSport
6 Cieszyński FORTUNA Bieg - kobiety
[acrobat]
2014-04-27
Cieszyn, DataSport
6 Cieszyński FORTUNA Bieg - młodzież kategorie
[acrobat]
2014-04-27
Cieszyn, DataSport
6 Cieszyński FORTUNA Bieg - młodzież kobiety
[acrobat]
2014-04-27
Cieszyn, DataSport
6 Cieszyński FORTUNA Bieg - młodzież mężczyźni
[acrobat]
2014-04-27
Cieszyn, DataSport
6 Cieszyński FORTUNA Bieg - OPEN
[acrobat]
2014-04-27
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Bydgoszcz. Na start.
[acrobat]
2014-04-27
Ciechanów, Zenon Lewandowski
Grand Prix Ciechanowa - bieg IV
[word]
2014-04-27
Bytów, Stanisław Majkowski
III Bieg i Rajd na Mount Everest - kat. specjalne
[acrobat]
2014-04-27
Bytów, Stanisław Majkowski
III Bieg i Rajd na Mount Everest - OPEN
[acrobat]
2014-04-27
Morąg, Organizator
III Bieg Szlakiem Morąskich Zabytków
[acrobat]
2014-04-27
Milanówek, DataSport
II Bieg STO-nogi - kategorie
[acrobat]
2014-04-27
Milanówek, DataSport
II Bieg STO-nogi - kobiety
[acrobat]
2014-04-27
Milanówek, DataSport
II Bieg STO-nogi - OPEN
[acrobat]
2014-04-27
Niepołomice, DataSport
II Półmaraton po Puszczy - 10km kobiety
[acrobat]
2014-04-27
Niepołomice, DataSport
II Półmaraton po Puszczy - 10km OPEN
[acrobat]
2014-04-27
Niepołomice, DataSport
II Półmaraton po Puszczy - 21km kategorie
[acrobat]
2014-04-27
Niepołomice, DataSport
II Półmaraton po Puszczy - 21km kobiety
[acrobat]
2014-04-27
Niepołomice, DataSport
II Półmaraton po Puszczy - 21km OPEN
[acrobat]
2014-04-27
Koronowo, J. Jasionowicz
IV Bieg im. Braci Mikrut
[acrobat]
2014-04-27
Lubin, SuperSport
I Bieg Papieski - kobiety
[acrobat]
2014-04-27
Lubin, SuperSport
I Bieg Papieski - mężczyźni
[acrobat]
2014-04-27
Olejnica, Marcin Chałupka
Kaczmarek Electric MTB
[acrobat]
2014-04-27
Gostyń, Plus Timing
Nasza Dycha
[acrobat]
2014-04-27
Mikołajki, Kamil Długosz
VII Mistrzostwa Mazur w Biegu Superoes - 10km
[acrobat]
2014-04-27
Mikołajki, Kamil Długosz
VII Mistrzostwa Mazur w Biegu Superoes - 5km
[acrobat]
2014-04-27
Włocławek, Daniel Tarczyński
Vladislavia Cross - Etap II
[excel]
2014-04-27
Opalenica, Rafał Grabski
Wiosenny Test Coopera
[acrobat]
2014-04-27
Elbląg, Robert Bieńkowski
XIII Grand Prix Elbląga
[excel]
2014-04-27
Szczecinek, Magdalena Legan
XXXI Bieg o Memoriał Winanda Osińskiego - OPEN
[acrobat]
2014-04-27
Szczecinek, Magdalena Legan
XXXI Bieg o Memoriał Winanda Osińskiego - Powiat
[acrobat]
2014-04-26
Wrocław, Dominik Krumin
26 Złotnickie Biegi Przełajowe
[acrobat]
2014-04-26
Warszawa, DataSport
6 Bieg Dookoła ZOO - kategorie
[acrobat]
2014-04-26
Warszawa, DataSport
6 Bieg Dookoła ZOO - kobiety
[acrobat]
2014-04-26
Warszawa, DataSport
6 Bieg Dookoła ZOO - OPEN
[acrobat]
2014-04-26
Jędrzejów, Aleksander Mazurkiewicz
Bieg Lisów
[acrobat]
2014-04-26
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana
[acrobat]
2014-04-26
Głogów, STS-Timing
Cross Straceńców - Bieg Srebrny
[acrobat]
2014-04-26
Głogów, STS-Timing
Cross Straceńców - Bieg Złoty
[acrobat]
2014-04-26
Gdynia, Andrzej Humiński
Gdynia Trail Running
[acrobat]
2014-04-26
Gdynia, GoodTime
Gdynia Trail Running - dzieci
[acrobat]
2014-04-26
Gdynia, GoodTime
Gdynia Trail Running - NW 11km
[acrobat]
2014-04-26
Gdynia, GoodTime
Gdynia Trail Running - NW 6.5km
[acrobat]
2014-04-26
Sławsko k.Sławna, Agnieszka Czarnuch
III Bieg im. Asi Kenig
[acrobat]
2014-04-26
Wiślina k.Gdańska, Roman Pawłowski
II Bieg Żuławski
[acrobat]
2014-04-26
Chorzów, Jolanta Fujawa
II Marsz Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2014-04-26
Chorzów, Jolanta Fujawa
II Marsz Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2014-04-26
Okuniew, Marcin Marciniewicz
IV Bieg Rycerza Okunia
[acrobat]
2014-04-26
Gdańsk, Łukasz Skorupa
IV Gdański Bieg Lekarzy
[excel]
2014-04-26
Czerwieńsk, SuperSport
JORGE Cross - hobby kobiety
[acrobat]
2014-04-26
Czerwieńsk, SuperSport
JORGE Cross - hobby mężczyźni
[acrobat]
2014-04-26
Czerwieńsk, SuperSport
JORGE Cross - OPEN kobiety
[acrobat]
2014-04-26
Czerwieńsk, SuperSport
JORGE Cross - OPEN mężczyźni
[acrobat]
2014-04-26
Sątopy, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - dzieci
[acrobat]
2014-04-26
Stąpy, Plus Timing
Olęderski Festiwal Biegowy - maraton
[acrobat]
2014-04-26
Stąpy, Plus Timing
Olęderski Festiwal Biegowy - półmaraton
[acrobat]
2014-04-26
Przemyśl, Bartosz Zajączkowski
Przemyska Piona
[acrobat]
2014-04-26
Gozdowice, Ryszard Niedzwiecki
XII Nadodrzańska Dziesiątka - kobiety
[excel]
2014-04-26
Gozdowice, Ryszard Niedzwiecki
XII Nadodrzańska Dziesiątka - mężczyźni
[acrobat]
2014-04-26
Czechowice-Dziedzice, Jan Kobędza
XVIII Bieg o puchar dyrektora
[acrobat]
2014-04-26
Jastrowie, Wiesław Puzio
XVIII Bieg o Uśmiech Dziecka - OPEN
[acrobat]
2014-04-26
Jastrowie, Wiesław Puzio
XVIII Bieg o Uśmiech Dziecka - pary małżeńskie
[acrobat]
2014-04-26
Puck, Bartłomiej Mollin
XVII Grand Prix Powiatu Puckiego
[acrobat]
2014-04-26
Rynia k.Nieporętu, Przemek Patejko
XVI Grand Prix Mazowsza
[acrobat]
2014-04-26
Ruda Śląska, STS-Timing
XVI Rudzki Bieg 12 H - OPEN
[acrobat]
2014-04-26
Ruda Śląska, STS-Timing
XVI Rudzki Bieg 12 H - sztafety
[acrobat]
2014-04-26
Katowice, Domtel-Sport
XXI Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
[acrobat]
2014-04-26
Tarnobrzeg, Organizator
XXXIV Bieg Siarkowca
[acrobat]
2014-04-26
Września, Plus-timing.pl
XXXI Bieg Kosynierów
[acrobat]
2014-04-24
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka - bieg 1
[acrobat]
2014-04-21
Nowa Sól, SuperSport
II Bieg do Pustego Grobu - Kobiety
[acrobat]
2014-04-21
Nowa Sól, SuperSport
II Bieg do Pustego Grobu - Mężczyźni
[acrobat]
2014-04-21
Gdańsk, Katarzyna Rosa
II Bieg o Wielkie Jajo
[excel]
2014-04-21
Skarszewy, Organizator
XVII Biegi uliczne im. Jana Kielasa
[excel]
2014-04-21
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Bieg z Jajami
[acrobat]
2014-04-19
Gliwice, Rafał Adamczyk
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - bieg 4
[acrobat]
2014-04-19
Zakopane, Leszek Behounek
IV Bieg o Wielkanocne Jajo
[excel]
2014-04-16
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross - Bieg 4
[excel]
2014-04-15
Suchodół k.Krosna, Jakub Rygiel
II Bieg Sokoła
[excel]
2014-04-15
Borzygniew, Alek Przychocki
V Biegi Przełajowe nad Zalewem Mietkowskim
[acrobat]
2014-04-13
Oborniki Wlkp., DataSport
Bieg Papieski - kategorie
[acrobat]
2014-04-13
Oborniki Wlkp., DataSport
Bieg Papieski - kobiety
[acrobat]
2014-04-13
Oborniki Wlkp., DataSport
Bieg Papieski - mieszkańcy gminy
[acrobat]
2014-04-13
Oborniki Wlkp., DataSport
Bieg Papieski - OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Boruja Kościelna, Ryszard Bronowicki
Bieg z Motylem
[acrobat]
2014-04-13
Katowice, Tomasz Rogalski
Bieg z okazji 50-lecia klubu GKS Katowice
[excel]
2014-04-13
Bachotek k.Brodnicy, Łukasz Murawski
Cross Liga bieg II - Kobiety
[acrobat]
2014-04-13
Bachotek k.Brodnicy, Łukasz Murawski
Cross Liga bieg II - Mężczyźni
[acrobat]
2014-04-13
Lublin, Damian Ruta
Czwarta Dycha do Maratonu
[acrobat]
2014-04-13
Poznań, Plus Timing
Ekonomiczna Piątka - druzyny
[acrobat]
2014-04-13
Poznań, Plus Timing
Ekonomiczna Piątka - OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Kamienna Góra, DataSport
III Bieg Zdobywcy Góry Parkowej - kategorie
[acrobat]
2014-04-13
Kamienna Góra, DataSport
III Bieg Zdobywcy Góry Parkowej - kobiety
[acrobat]
2014-04-13
Kamienna Góra, DataSport
III Bieg Zdobywcy Góry Parkowej - OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Świdwin, Organizator
III Świdwiński Test Coopera
[acrobat]
2014-04-13
Skała k.Krakowa, Organizator
II Perły Małopolski - 10km
[acrobat]
2014-04-13
Skała k.Krakowa, Organizator
II Perły Małopolski - 10km NordicWalking
[acrobat]
2014-04-13
Skała k.Krakowa, Organizator
II Perły Małopolski - 3km
[acrobat]
2014-04-13
Skała k.Krakowa, Organizator
II Perły Małopolski - 3km NordicWalking
[acrobat]
2014-04-13
Skała k.Krakowa, Organizator
II Perły Małopolski - PÓŁMARATON
[acrobat]
2014-04-13
Piekary Śląskie, Organizator
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-04-13
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2014-04-13
Linia k.Wejherowa, Good Time
IX Bieg Kaszubski
[acrobat]
2014-04-13
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - 10km kobiety
[acrobat]
2014-04-13
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - 10km OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - maraton kategorie
[acrobat]
2014-04-13
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - maraton kobiety
[acrobat]
2014-04-13
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - maraton OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Warszawa, Domtel-Sport
ORLEN Warsaw Marathon - 10km OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Warszawa, Domtel-Sport
ORLEN Warsaw Marathon - 42km Mistrz.Polski
[acrobat]
2014-04-13
Warszawa, Domtel-Sport
ORLEN Warsaw Marathon - 42km OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Warszawa, Domtel-Sport
ORLEN Warsaw Marathon - 42km wózki
[acrobat]
2014-04-13
Warszawa, Bartłomiej Sobecki
RunMageddon
[acrobat]
2014-04-13
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg II
[word]
2014-04-13
Ostrzeszów, Organizator
XVI Półmaraton Ostrzeszowski
[acrobat]
2014-04-13
Żnin, Jan Salewski
XXI Bieg Żniński - nordic walking
[acrobat]
2014-04-13
Żnin, Jan Salewski
XXI Bieg Żniński - OPEN
[acrobat]
2014-04-12
Łeba, GoodTime
Bieg o palmę pierwszeństwa
[acrobat]
2014-04-12
Kraków, STS - Timing
Bieg Pamięci
[acrobat]
2014-04-12
Wrocław, Organizator
GO Bieg - 10km
[acrobat]
2014-04-12
Wrocław, Organizator
GO Bieg - 5km
[acrobat]
2014-04-12
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - 10km
[acrobat]
2014-04-12
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - 5km
[acrobat]
2014-04-12
Rydułtowy, Organizator
III Cross Rydułtowski
[word]
2014-04-12
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
IV Nowotomyski Test Coopera - all time
[acrobat]
2014-04-12
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
IV Nowotomyski Test Coopera - OPEN
[acrobat]
2014-04-12
Łódź, DataSport
Łódź Kids Run
[acrobat]
2014-04-12
Szczecin, Karol Radzimski
VII Bieg im.Jerzego Kortza
[acrobat]
2014-04-12
Zabór k.Zielonej G., Sebastian Domański
XII Półmaraton Przytok - Kobiety
[acrobat]
2014-04-12
Zabór k.Zielonej G., Sebastian Domański
XII Półmaraton Przytok - Mężczyźni
[acrobat]
2014-04-12
Ruda Śląska, August Jakubik
X Memoriał Radnego Jana Koniecznego
[acrobat]
2014-04-11
Poznań, Grażyna Gulczyńska
Bieg im.o. Józefa Jońca
[acrobat]
2014-04-11
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - bieg 2
[excel]
2014-04-11
Gdańsk, Julita Linowska
HARPAGAN-47
[excel]
2014-04-11
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
MP Młodzików i Juniorów w Biegach Górskich
[acrobat]
2014-04-06
Rybnik, Grzegorz Wnuk
13. Cross Wiosenny
[acrobat]
2014-04-06
Bukówiec Górny, Karol Świętek
29 Bieg Sokoła - 15km
[acrobat]
2014-04-06
Bukówiec Górny, Karol Świętek
29 Bieg Sokoła - 5km
[acrobat]
2014-04-06
Dębno, DomTel-Sport
41. Maraton Dębno - OPEN
[acrobat]
2014-04-06
Poznań, STS-Timing
7 Poznań Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-04-06
Książenice, Kamil Szpot
Biegam, bo lubię w Książenicach - 10km
[acrobat]
2014-04-06
Książenice, Kamil Szpot
Biegam, bo lubię w Książenicach - 5km
[acrobat]
2014-04-06
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Biegowy Puchar Olsztyna
[acrobat]
2014-04-06
Lublin, Bartłomiej Sobecki
Chęć na Pięć
[acrobat]
2014-04-06
Leśnictwo Kępino, Krzysztof Walczak
III BortexSport.pl Półmaraton
[acrobat]
2014-04-06
Olsztyn k.Cz-wy., Anna Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2014-04-06
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli
[acrobat]
2014-04-06
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
VII Półmaraton Dąbrowski - OPEN
[acrobat]
2014-04-06
Rzeszów, Piotr Kowal
VII Rzeszowski Półmaraton
[acrobat]
2014-04-06
Raszyn, Bartosz Barlicki
V Bieg Raszyński - Gmina
[acrobat]
2014-04-06
Raszyn, Bartosz Barlicki
V Bieg Raszyński - kobiety
[acrobat]
2014-04-06
Raszyn, Bartosz Barlicki
V Bieg Raszyński - Nordic Walking
[acrobat]
2014-04-06
Raszyn, Bartosz Barlicki
V Bieg Raszyński - OPEN
[acrobat]
2014-04-05
Częstochowa, Organizator
6 Bieg Częstochowski - kobiety
[acrobat]
2014-04-05
Częstochowa, Organizator
6 Bieg Częstochowski - OPEN
[acrobat]
2014-04-05
Bielsko Biała, Stefan Kalinowski
Bieg na Kozią Górę - 1km
[acrobat]
2014-04-05
Bielsko Biała, Stefan Kalinowski
Bieg na Kozią Górę - 2.5km
[acrobat]
2014-04-05
Bielsko Biała, Stefan Kalinowski
Bieg na Kozią Górę - Nordic Walking
[acrobat]
2014-04-05
Piaśnica k.Wejherowa, Artur Szczypior
Bieg Piaśnicki
[acrobat]
2014-04-05
Mysłowice, Rafal Kontowicz
III Myslowicka Liga Crossowa - Bieg II
[acrobat]
2014-04-05
Mysłowice, Organizator
III Myslowicka Liga Crossowa - generalka
[word]
2014-04-05
Brzesko, Organizator
II Memoriał Katyński
[acrobat]
2014-04-05
Kąty Wrocławskie, Patryk Aszkiełowicz
II Nocny Maraton z Przygodami
[acrobat]
2014-04-05
Mokrzeszów, Organizator
I Cross Mokrzeszowski
[excel]
2014-04-05
Karczew, Grzegorz Ankiewicz
I Karczewski Bieg
[word]
2014-04-05
Słupsk, Organizator
Słupskie Dzikie Biegi
[acrobat]
2014-04-05
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
VI Bieg Papieski
[acrobat]
2014-04-05
Rząsiny, Organizator
XVI Bieg Przełajowy Powitanie Wiosny
[excel]
2014-04-05
Legionowo, Sylwia Klejment
XXIV Biegi Przełajowe
[excel]
2014-04-05
Starogard Gdański, Organizator
XXXI Bieg Szpęgawski
[acrobat]
2014-04-04
Łódź, Przemysław Jagielski
AMP - Kobiety 3km
[acrobat]
2014-04-04
Łódź, Przemysław Jagielski
AMP - Kobiety 6km
[acrobat]
2014-04-04
Łódź, Przemysław Jagielski
AMP - Mężczyźni 4.5km
[acrobat]
2014-04-04
Łódź, Przemysław Jagielski
AMP - Mężczyźni 9km
[acrobat]
2014-03-30
Warszawa, STS-Timing
9. Półmaraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2014-03-30
Inowrocław, Organizator
Bieg po uśmiech - Kobiety
[word]
2014-03-30
Inowrocław, Organizator
Bieg po uśmiech - Mężczyźni
[word]
2014-03-30
Morsko k.Zawiercia, Organizator
Cztery Pory Roku - Zima 12km
[acrobat]
2014-03-30
Morsko k.Zawiercia, Organizator
Cztery Pory Roku - Zima 12km
[acrobat]
2014-03-30
Morsko k.Zawiercia, Organizator
Cztery Pory Roku - Zima 18km
[acrobat]
2014-03-30
Morsko k.Zawiercia, Organizator
Cztery Pory Roku - Zima 6km
[acrobat]
2014-03-30
Morsko k.Zawiercia, Organizator
Cztery Pory Roku - Zima 6km
[acrobat]
2014-03-30
Gdynia, Organizator
Grand Prix Gdynia zBiegiemNatury - bieg 6
[acrobat]
2014-03-30
Szczecin, Organizator
Grand Prix Gdynia zBiegiemNatury - bieg 6
[acrobat]
2014-03-30
Sosnowiec, STS-Timing
Harpagańska Dycha
[acrobat]
2014-03-30
Wrocław, Organizator
II GP Parków Wrocławskich - 1 bieg - kategorie
[acrobat]
2014-03-30
Wrocław, Organizator
II GP Parków Wrocławskich - 1 bieg - Kobiety
[acrobat]
2014-03-30
Wrocław, Organizator
II GP Parków Wrocławskich - 1 bieg - OPEN
[acrobat]
2014-03-30
Stara Dąbrowa, Marcin Chałupka
I Charytatywny Maraton Rowerowy
[acrobat]
2014-03-30
Poznań, Łukasz Kitajczuk
Wola Biegania - OPEN
[acrobat]
2014-03-30
Poznań, Łukasz Kitajczuk
Wola Biegania - sztafety
[acrobat]
2014-03-30
Żywiec, DataSport
XIV Półmaraton d. Jeziora Żywieckiego - kategorie
[acrobat]
2014-03-30
Żywiec, DataSport
XIV Półmaraton d. Jeziora Żywieckiego - kobiety
[acrobat]
2014-03-30
Żywiec, DataSport
XIV Półmaraton d. Jeziora Żywieckiego - OPEN
[acrobat]
2014-03-29
Police, Ryszard Kamiński
29. Mistrzostwa Polic w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2014-03-29
Żagań, Tomasz Hucał
40 Cross Żagański - Kobiety
[acrobat]
2014-03-29
Żagań, Tomasz Hucał
40 Cross Żagański - Mężczyźni
[acrobat]
2014-03-29
Wodzisław Sląski, Adam Mokry
Błękitna Wstęga Balatonu
[acrobat]
2014-03-29
Poznań, Łukasz Nowacki
Dziewicza Góra - 10km
[acrobat]
2014-03-29
Poznań, Łukasz Nowacki
Dziewicza Góra - 5km
[acrobat]
2014-03-29
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury - bieg 6
[acrobat]
2014-03-29
Zahorów, Organizator
II Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego
[excel]
2014-03-26
Kraków, Andrzej Brandt
Mikrorajd#3
[acrobat]
2014-03-25
Chorzów, Organizator
Wiosenny Test Coopera
[acrobat]
2014-03-23
Szczecin, Zbigniew Flisek
14 Bieg Przełajowy Szczecińska Gubałówka
[word]
2014-03-23
Chorzów, Szamot
Bieg Wiosenny
[acrobat]
2014-03-23
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury - bieg 6
[acrobat]
2014-03-23
Ostrów Wielkopolski, DataSport
ICE MAT Półmaraton - ICE MAT
[acrobat]
2014-03-23
Ostrów Wielkopolski, DataSport
ICE MAT Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2014-03-23
Ostrów Wielkopolski, DataSport
ICE MAT Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2014-03-23
Ostrów Wielkopolski, DataSport
ICE MAT Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-03-23
Ostrów Wielkopolski, DataSport
ICE MAT Półmaraton - Powiat
[acrobat]
2014-03-23
Pabianice, ultimasport.pl.
IV Pabianicki Półmaraton ZHP - kobiety
[acrobat]
2014-03-23
Pabianice, ultimasport.pl.
IV Pabianicki Półmaraton ZHP - OPEN
[acrobat]
2014-03-23
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
I Cross Marcowy
[excel]
2014-03-23
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Wiosenny Bieg po Miód - kategorie
[excel]
2014-03-23
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Wiosenny Bieg po Miód - OPEN
[excel]
2014-03-23
Kraków, Organizator
XI Krakowski Półmaraton Marzanny - kategorie
[acrobat]
2014-03-23
Kraków, Organizator
XI Krakowski Półmaraton Marzanny - kobiety
[acrobat]
2014-03-23
Kraków, Organizator
XI Krakowski Półmaraton Marzanny - OPEN
[acrobat]
2014-03-23
Tychy, Teresa Noga
XXI Perła Paprocan - Nordic Walking
[acrobat]
2014-03-23
Tychy, Teresa Noga
XXI Perła Paprocan - OPEN
[acrobat]
2014-03-23
Grabiny, Łukasz Murawski
Cross Liga 2014 - bieg I - kobiety
[acrobat]
2014-03-23
Grabiny, Łukasz Murawski
Cross Liga 2014 - bieg I - mężczyźni
[acrobat]
2014-03-22
Zakopane, Leszek Behounek
3 mile Szymoszkowej
[excel]
2014-03-22
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-03-22
Brzeszcze, ultimasport.pl.
IV Bieg o Złote Gacie - nordic walking
[acrobat]
2014-03-22
Brzeszcze, ultimasport.pl.
IV Bieg o Złote Gacie - OPEN
[acrobat]
2014-03-22
Brynek, Mariusz Skorupa
Mistrzostwa Śląska w Długodystansowym BnO
[acrobat]
2014-03-22
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross - Bieg 3
[excel]
2014-03-22
Sobótka, Organizator
VII Półmaraton Ślężański - Kategorie
[acrobat]
2014-03-22
Sobótka, Organizator
VII Półmaraton Ślężański - Kobiety
[acrobat]
2014-03-22
Sobótka, Dominik Krumin
VII Półmaraton Ślężański - Mistrzostwa WKB Piast
[word]
2014-03-22
Sobótka, Organizator
VII Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2014-03-22
Jastrowie, Witold Sikorski
VI Maraton Jastrowski
[acrobat]
2014-03-21
Płock, Jarosław Malanowski
XXIII Bieg Wagarowicza
[word]
2014-03-16
Dąbrowa Górnicza, Organizator
43 Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2014-03-16
Dylągówka k.Rzeszowa, Adrian Rudawski
Bieg Niezłomnych
[acrobat]
2014-03-16
Wrocław, Organizator
Dziesiątka WROACTIV - Kobiety
[acrobat]
2014-03-16
Wrocław, Organizator
Dziesiątka WROACTIV - OPEN
[acrobat]
2014-03-16
Ciechanów, Zenon Lewandowski
Grand Prix Ciechanowa - Bieg III
[word]
2014-03-16
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury - bieg 6
[acrobat]
2014-03-16
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2014-03-16
Czarnowiec, Marek Karczewski
Leśny Bieg
[acrobat]
2014-03-16
Włocławek, Daniel Tarczyński
Vladislavia Cross - Etap I
[excel]
2014-03-16
Londyn, Roman Wrzosek
Wimbledon Half Marathon
[acrobat]
2014-03-16
Kołobrzeg, Organizator
XXVIII Bieg Zaślubin - Drużynowo
[acrobat]
2014-03-16
Kołobrzeg, Organizator
XXVIII Bieg Zaślubin - Kobiety
[acrobat]
2014-03-16
Kołobrzeg, Organizator
XXVIII Bieg Zaślubin - Małżeństwa
[acrobat]
2014-03-16
Kołobrzeg, Organizator
XXVIII Bieg Zaślubin - OPEN
[acrobat]
2014-03-15
Bobolice k.Myszkowa, Organizator
Bieg Przełajowy
[acrobat]
2014-03-15
Dębica, Konrad Pociask
Cztery Pory Roku z Testem Coopera
[acrobat]
2014-03-15
Brenna, Przemek Kurpa
Górska Pętla 12:12
[acrobat]
2014-03-15
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin zBiegiemNatury - bieg 6
[acrobat]
2014-03-15
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Grand Prix Oświęcimia
[acrobat]
2014-03-15
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - bieg 1
[excel]
2014-03-15
Warszawa, Małgorzata Krochmal
XI Zimowe Biegi Górskie Falenica - bieg 6
[excel]
2014-03-15
Poznań, Organizator
X Maniacka Dziesiątka - drużynowe
[acrobat]
2014-03-15
Poznań, Organizator
X Maniacka Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2014-03-14
Gdynia, Wojciech Szczybelski
XI SPIROS - Gdyński Maraton na Orientację
[acrobat]
2014-03-13
Łubianka, Damian Piernikowski
GP Łubianka Cross - bieg 3
[excel]
2014-03-11
Wrocław, Piotr Bąk
Wrocław Night O-Fight - Etap 5
[acrobat]
2014-03-09
Szczecin, Aleksandra Warska
Alkala Bieg Kobiet - NW
[acrobat]
2014-03-09
Szczecin, Aleksandra Warska
Alkala Bieg Kobiet - OPEN
[acrobat]
2014-03-09
Katowice, Organizator
Grand Prix Katowice zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-03-09
Łódź, Bartłomiej Sobecki
Grand Prix Łodzi - Marzec
[acrobat]
2014-03-09
Malbork, Ryszard Walendziak
II Bieg z Okazji Dnia Kobiet
[acrobat]
2014-03-09
Trzebnica, Jacek Urbanowicz
II Cross Trzebnicki
[acrobat]
2014-03-09
Radom, Damian Ruta
Trójka Charytatywna
[acrobat]
2014-03-09
Radom, Organizator
VII Bieg Kazików - Kategorie
[acrobat]
2014-03-09
Radom, Organizator
VII Bieg Kazików - OPEN
[acrobat]
2014-03-08
Bochnia, STS - Timing
12-godz Podziemny Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2014-03-08
Koszalin, Jan Salewski
Bieg Uliczny - Nie Tylko dla Kobiet - mila
[acrobat]
2014-03-08
Koszalin, Jan Salewski
Bieg Uliczny - Nie Tylko dla Kobiet - NW
[acrobat]
2014-03-08
Koszalin, Jan Salewski
Bieg Uliczny - Nie Tylko dla Kobiet - OPEN
[acrobat]
2014-03-08
Poznań, Organizator
Endu Winter Run 3 - 10,8km
[acrobat]
2014-03-08
Poznań, Organizator
Endu Winter Run 3 - 16,2km
[acrobat]
2014-03-08
Poznań, Organizator
Endu Winter Run 3 - 5,4km
[acrobat]
2014-03-08
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy - Bieg 2
[excel]
2014-03-08
Wrocław, Organizator
Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-03-08
Mysłowice, Rafal Kontowicz
III Myslowicka Liga Crossowa - Bieg I
[acrobat]
2014-03-08
Dabrowa k.Mogilna, Organizator
III Zimowy Bieg Dębowy - Kobiety
[acrobat]
2014-03-08
Dabrowa k.Mogilna, Organizator
III Zimowy Bieg Dębowy - OPEN
[acrobat]
2014-03-08
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupskie Dzikie Biegi
[acrobat]
2014-03-08
Lubin, Edyta Popielska
V Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - Generalka
[excel]
2014-03-08
Lubin, Edyta Popielska
V Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - Test Coopera
[excel]
2014-03-08
Kapracz - Jakuszyce, Piotr Bąk
Zimowy Ultramaraton Karkonoski
[acrobat]
2014-03-02
Gdańsk, Organizator
Grand Prix Gdańsk zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-03-02
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecin zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-03-02
Garczyn k.Kościeryny, Krzysztof Walczak
III Bieg Morsa - Nordic Walking
[acrobat]
2014-03-02
Garczyn k.Kościeryny, Krzysztof Walczak
III Bieg Morsa - OPEN
[acrobat]
2014-03-02
Jelcz - Laskowice, Arkadiusz Tołłoczko
VI ZiMNaR - Joker
[acrobat]
2014-03-02
Wiązowna, Organizator
XXXIV Półmaraton Wiązowski - 5km
[acrobat]
2014-03-02
Wiązowna, Organizator
XXXIV Półmaraton Wiązowski - kobiety
[acrobat]
2014-03-02
Wiązowna, Organizator
XXXIV Półmaraton Wiązowski - OPEN
[acrobat]
2014-03-01
Mysłowice, Sławomir Kotowicz
42 Cross Mysłowicki
[acrobat]
2014-03-01
Otwock, Igor Błachut
Biegi Gorskie 360
[excel]
2014-03-01
Warszawa, Organizator
Bieg Tropem Wilczym - 10km
[acrobat]
2014-03-01
Warszawa, Organizator
Bieg Tropem Wilczym - 10km kobiety
[acrobat]
2014-03-01
Warszawa, Organizator
Bieg Tropem Wilczym - 5km
[acrobat]
2014-03-01
Warszawa, Organizator
Bieg Tropem Wilczym - 5km kobiety
[acrobat]
2014-03-01
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-03-01
Łeba, Krzysztof Walczak
I Karnawałowy Trail Półmaraton
[acrobat]
2014-03-01
Szczyrk, Kazimierz Kordziński
RMD Winter Run
[acrobat]
2014-03-01
Kraków, Ryszard Machłowski
Górski Cross Przełajowy
[excel]
2014-02-23
Poznań, Antonina Ganowicz
Endu Winter Run 2 - 10,8km
[acrobat]
2014-02-23
Poznań, Antonina Ganowicz
Endu Winter Run 2 - 16,2km
[acrobat]
2014-02-23
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-02-23
Ciechanów, Zenon Lewandowski
Grand Prix Ciechanowa - Bieg II
[word]
2014-02-23
Gorzów Wielkopolski, Organizator
Grand Prix Gorzów Wielkopolski zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-02-23
Dobra k.Strykowa, Maciej Lisiecki
II Bieg Powstańca
[acrobat]
2014-02-23
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg - bieg 2
[excel]
2014-02-23
Poznań, Marcin Stachowiak
IV Wildecka Dziesiątka
[acrobat]
2014-02-23
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg 1
[word]
2014-02-23
Skała Kmity, Andrzej Bukowczan
VI Bieg ku Rogatemu Ranczu - kategorie
[acrobat]
2014-02-23
Skała Kmity, Andrzej Bukowczan
VI Bieg ku Rogatemu Ranczu - małżeństwa
[acrobat]
2014-02-23
Skała Kmity, Andrzej Bukowczan
VI Bieg ku Rogatemu Ranczu - OPEN
[acrobat]
2014-02-23
Wrocław, Jacek Urbanowicz
Wrocławska 30-tka
[acrobat]
2014-02-22
Warszawa, Andrzej Krochmal
9 Bieg Wedla - Bieg A
[acrobat]
2014-02-22
Warszawa, Andrzej Krochmal
9 Bieg Wedla - Bieg B
[acrobat]
2014-02-22
Warszawa, Andrzej Krochmal
9 Bieg Wedla - Bieg C
[acrobat]
2014-02-22
Warszawa, Andrzej Krochmal
9 Bieg Wedla - Bieg D
[acrobat]
2014-02-22
Gliwice, Andrzej Szelka
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - bieg 2
[acrobat]
2014-02-22
Gliwice, Andrzej Szelka
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2014-02-22
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Grand Prix Oświęcimia
[acrobat]
2014-02-22
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-02-22
Przasnysz, Organizator
ZiMNaR - Etap 7
[excel]
2014-02-16
Poznań, Katarzyna Pastwa
EuroInvest Run - Dzieci
[acrobat]
2014-02-16
Poznań, Katarzyna Pastwa
EuroInvest Run - OPEN
[acrobat]
2014-02-16
Katowice, Organizator
Grand Prix Katowice zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-02-16
Ścinawa, Marek Dłubała
V Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - NW
[excel]
2014-02-16
Ścinawa, Marek Dłubała
V Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - OPEN
[excel]
2014-02-16
Ścinawa, Marek Dłubała
V Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - razem
[excel]
2014-02-15
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
10. Cross Maraton Koleżeński
[excel]
2014-02-15
Folwark Łękuk, Bartek Osior
Dzika Dycha
[acrobat]
2014-02-15
Wrocław, Organizator
Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-02-15
Nowy Targ, Tomasz Zając
Icebug Winter Trail - Kobiety
[acrobat]
2014-02-15
Nowy Targ, Tomasz Zając
Icebug Winter Trail - OPEN
[acrobat]
2014-02-15
Mikołów, Marcin Pogonowski
I Przełajowy Bieg Charytatywny
[word]
2014-02-15
Folwark Łękuk, Bartek Osior
Król i Królowa
[acrobat]
2014-02-15
Jakuszyce, Tomasz Hucał
Salomon Nordic Sunday - Niedziela
[acrobat]
2014-02-15
Jakuszyce, Tomasz Hucał
Salomon Nordic Sunday - Sobota
[acrobat]
2014-02-15
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupskie Dzikie Biegi 4/6 - Sztafeta Walentynkowa
[acrobat]
2014-02-15
Szczecin, Karol Radzimski
V Bieg im.Jerzego Kortza
[acrobat]
2014-02-15
Trzemeszno, DataSport
XII Zimowy Bieg Trzech Jezior - druzyny
[acrobat]
2014-02-15
Trzemeszno, DataSport
XII Zimowy Bieg Trzech Jezior - kategorie
[acrobat]
2014-02-15
Trzemeszno, DataSport
XII Zimowy Bieg Trzech Jezior - kobiety
[acrobat]
2014-02-15
Trzemeszno, DataSport
XII Zimowy Bieg Trzech Jezior - OPEN
[acrobat]
2014-02-15
Stoczek Łukowski, Zbigniew Drosio
XIV Bieg Uliczny Grzmią pod Stoczkiem armaty
[acrobat]
2014-02-15
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIV Zimowy Maraton Na Raty
[acrobat]
2014-02-15
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIV Zimowy Maraton Na Raty - podsumowanie
[acrobat]
2014-02-15
Warszawa, Małgorzata Krochmal
XI Zimowe Biegi Górskie - bieg 5
[excel]
2014-02-15
Sztum, Jan Salewski
XV GP Sztumu - 4.7km
[acrobat]
2014-02-15
Sztum, Jan Salewski
XV GP Sztumu - 9.4km
[acrobat]
2014-02-15
Sztum, Ryszard Mazerski
XV Zimowe Grand Prix Sztumu - podsumowanie junior
[acrobat]
2014-02-15
Sztum, Ryszard Mazerski
XV Zimowe Grand Prix Sztumu - podsumowanie Kob.
[acrobat]
2014-02-15
Sztum, Ryszard Mazerski
XV Zimowe Grand Prix Sztumu - podsumowanie Męż.
[acrobat]
2014-02-15
Folwark Łękuk, Bartek Osior
Zakochana Piątka
[acrobat]
2014-02-15
Przasnysz, Organizator
ZiMNaR - Etap 7
[excel]
2014-02-12
Warszawa, Jacek Morawski
Warszawa Nocą - Etap4
[acrobat]
2014-02-09
Rybnik, Grzegorz Wnuk
13 Potworny Bieg Zimowy
[acrobat]
2014-02-09
Łódź, Bartłomiej Sobecki
Grand Prix Łodzi - Luty
[acrobat]
2014-02-09
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-02-09
Dąbrowa Górnicza, Organizator
III Bieg Walentynkowy - Nordic Walking
[acrobat]
2014-02-09
Dąbrowa Górnicza, Organizator
III Bieg Walentynkowy - Nordic Walking pary
[acrobat]
2014-02-09
Dąbrowa Górnicza, Organizator
III Bieg Walentynkowy - OPEN
[acrobat]
2014-02-09
Dąbrowa Górnicza, Organizator
III Bieg Walentynkowy - pary
[acrobat]
2014-02-09
Zabiała k.Lubaczowa, Organizator
I Oleszyce Półmaraton
[acrobat]
2014-02-09
Złotoryja, Marek Dłovała
V GP Zagłębia Miedziowego - bieg 5
[excel]
2014-02-09
Szczecin, Jacek Kozłowski
V Grand Prix Szczecin - Run Expert
[excel]
2014-02-09
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
ZiMNaR - Etap Epilog
[excel]
2014-02-09
Ostrów Wielkopolski, Jan Hyhs
Zimowa zaDyszka - 10km
[excel]
2014-02-09
Ostrów Wielkopolski, Jan Hyhs
Zimowa zaDyszka - 5km
[excel]
2014-02-08
Wrocław, Dominik Krumin
14 Zimowy Bieg Piasta
[acrobat]
2014-02-08
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy Gdyni - kobiety
[acrobat]
2014-02-08
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy Gdyni - mężczyźni
[acrobat]
2014-02-08
Rajcza, Krzysztof Dołęgowski
Bieg Wilcze Gronie - kobiety
[acrobat]
2014-02-08
Rajcza, Krzysztof Dołęgowski
Bieg Wilcze Gronie - mężczyzni
[acrobat]
2014-02-08
Warszawa, Waldemar Juras
GP Warszawy - Bieg1
[excel]
2014-02-08
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin zBiegiemNatury - bieg 5
[acrobat]
2014-02-08
Wysoka Wieś k.Ostród, Tomasz Pecka
IX Narciarski Bieg Sasionów - 12km
[acrobat]
2014-02-08
Wysoka Wieś k.Ostród, Tomasz Pecka
IX Narciarski Bieg Sasionów - 6km
[acrobat]
2014-02-08
Kędzierzyn-Koźle, DataSport
I Crossduathlon - Górka 2014
[excel]
2014-02-08
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross - Bieg 2
[excel]
2014-02-08
Warszawa, CHRONOSPORTS
V Półmaraton Komandosa
[acrobat]
2014-02-08
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIV Zimowy Maraton Na Raty
[acrobat]
2014-02-08
Jarocin, Wojciech Ryba
XXX Otwarty Bieg Zimowy
[excel]
2014-02-08
Przasnysz, Organizator
ZiMNaR - Etap 6
[excel]
2014-02-07
Duszniki Zdrój, Krzysztof Walczak
Bieg Ulicami Miasta - niedziela
[acrobat]
2014-02-07
Duszniki Zdrój, Krzysztof Walczak
Bieg Ulicami Miasta - niedziela NW
[acrobat]
2014-02-07
Duszniki Zdrój, Krzysztof Walczak
Bieg Ulicami Miasta - piątek
[acrobat]
2014-02-07
Duszniki Zdrój, Krzysztof Walczak
Bieg Ulicami Miasta - piątek NW
[acrobat]
2014-02-07
Duszniki Zdrój, Krzysztof Walczak
Bieg Ulicami Miasta - sobota
[acrobat]
2014-02-07
Duszniki Zdrój, Krzysztof Walczak
Bieg Ulicami Miasta - sobota dzieci
[acrobat]
2014-02-07
Duszniki Zdrój, Krzysztof Walczak
Bieg Ulicami Miasta - sobota NW
[acrobat]
2014-02-02
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-02-02
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecin zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-02-02
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VI ZiMNaR 2014 - etap 4
[excel]
2014-02-02
Nowa Sól, Marek Dłubała
V Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego
[excel]
2014-02-02
Nowa Sól, Marek Dłubała
V Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - razem
[excel]
2014-02-02
Nowa Sól, Marek Dłubała
V GP Zagłębia Miedziowego - po 5 biegach
[excel]
2014-02-01
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-02-01
Jabłoń k.Pisza, Joanna Osiak
I Piski Bieg Narciarski
[word]
2014-02-01
Zielona Góra, Piotr Bąk
Śnieżne Konwalie - 25km
[acrobat]
2014-02-01
Zielona Góra, Piotr Bąk
Śnieżne Konwalie - 50km
[acrobat]
2014-02-01
Lublin, Łukasz Kuczmarski
Trzecia Dycha do Maratonu
[acrobat]
2014-02-01
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIV Zimowy Maraton Na Raty
[acrobat]
2014-02-01
Przasnysz, Organizator
ZiMNaR - Etap 5
[excel]
2014-01-26
Ciechanów, Zenon Lewandowski
GP Ciechanowa - Bieg 1
[word]
2014-01-26
Łódź, Bartłomiej Sobecki
Grand Prix Łodzi - Styczeń
[acrobat]
2014-01-26
Gdynia, Organizator
Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-01-26
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2014-01-26
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2014-01-26
Chocianów k.Legnicy, Marek dłubała
V GP Zagłębia - bieg 3
[excel]
2014-01-26
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
ZiMNaR - Etap 3
[excel]
2014-01-25
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
100. Maraton Marka Frontczaka
[word]
2014-01-25
Gliwice, Andrzej Szelka
Gliwicka Parkowa Prowokacja - OPEN
[acrobat]
2014-01-25
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-01-25
Kraków, Ryszard Machlowski
IV Krak Maraton
[excel]
2014-01-25
Katowice, Organizator
Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2014-01-25
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross - Bieg 1
[excel]
2014-01-25
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIV Zimowy Maraton Na Raty
[acrobat]
2014-01-25
Przasnysz, Organizator
ZiMNaR - IV etap
[excel]
2014-01-19
Katowice, Organizator
Grand Prix Katowice zBiegiemNatury - Bieg 4
[acrobat]
2014-01-19
Kępino k.Wejherowa, Modzelewski Krzysztof
III Karnawałowa Leśna Dziesiątka
[excel]
2014-01-19
Warszawa, DataSport
IX Bieg o Puchar Bielan - kategorie
[acrobat]
2014-01-19
Warszawa, DataSport
IX Bieg o Puchar Bielan - kobiety
[acrobat]
2014-01-19
Warszawa, DataSport
IX Bieg o Puchar Bielan - OPEN
[acrobat]
2014-01-19
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Noworoczna Piątka - Biegi młodzieżowe
[acrobat]
2014-01-19
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Noworoczna Piątka - Kategorie
[acrobat]
2014-01-19
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Noworoczna Piątka - Kobiety
[acrobat]
2014-01-19
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Noworoczna Piątka - OPEN
[acrobat]
2014-01-19
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VI ZiMNaR 2014 - etap 2
[excel]
2014-01-19
Warszawa, DataSport
XXXI Bieg Chomiczówki - drużyny
[acrobat]
2014-01-19
Warszawa, DataSport
XXXI Bieg Chomiczówki - kategorie
[acrobat]
2014-01-19
Warszawa, DataSport
XXXI Bieg Chomiczówki - kobiety
[acrobat]
2014-01-19
Warszawa, DataSport
XXXI Bieg Chomiczówki - OPEN
[acrobat]
2014-01-19
Warszawa, Tomasz Kucharczyk
ZiMNaR - Etap 2
[excel]
2014-01-18
Mysłowice, Ultimasport.pl
7 Festiwal Spełnionych Marzeń - 10km kobiety
[acrobat]
2014-01-18
Mysłowice, Ultimasport.pl
7 Festiwal Spełnionych Marzeń - 10km OPEN
[acrobat]
2014-01-18
Mysłowice, Ultimasport.pl
7 Festiwal Spełnionych Marzeń - 15km kategorie
[acrobat]
2014-01-18
Mysłowice, Ultimasport.pl
7 Festiwal Spełnionych Marzeń - 15km kobiety
[acrobat]
2014-01-18
Mysłowice, Ultimasport.pl
7 Festiwal Spełnionych Marzeń - 15km OPEN
[acrobat]
2014-01-18
Wrocław, Organizator
Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-01-18
Wrocław, Organizator
Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury - Bieg 4
[acrobat]
2014-01-18
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIV Zimowy Maraton Na Raty
[acrobat]
2014-01-15
Warszawa, Jacek Morawski
Warszawa Nocą - Etap3
[acrobat]
2014-01-12
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecin zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-01-12
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-01-12
Kraków, DataSport
II Bieg Wielkich Serc - kategorie
[acrobat]
2014-01-12
Kraków, DataSport
II Bieg Wielkich Serc - kobiety
[acrobat]
2014-01-12
Kraków, DataSport
II Bieg Wielkich Serc - OPEN
[acrobat]
2014-01-12
Kuchary k.Płońska, Andrzej Świercz
II Bieg Zimowego Dziadka
[excel]
2014-01-12
Słupsk, Organizator
II Słupski Bieg Orkiestrowy
[acrobat]
2014-01-12
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka
[acrobat]
2014-01-12
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2014-01-12
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VI Zimowy Maraton Na Raty
[excel]
2014-01-12
Warszawa, Tomasz Kucharczyk
ZiMNaR - Etap 1
[excel]
2014-01-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Żółta Trójka
[acrobat]
2014-01-11
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-01-11
Gliwice, DataSport
III Gliwicki Bieg Orkiestrowy - kategorie
[acrobat]
2014-01-11
Gliwice, DataSport
III Gliwicki Bieg Orkiestrowy - kobiety
[acrobat]
2014-01-11
Gliwice, DataSport
III Gliwicki Bieg Orkiestrowy - Nordic Walking
[acrobat]
2014-01-11
Gliwice, DataSport
III Gliwicki Bieg Orkiestrowy - OPEN
[acrobat]
2014-01-11
Chrustowo, DataSport
VII Chrustowski Bieg Zimowy - gmina Oborniki
[acrobat]
2014-01-11
Chrustowo, DataSport
VII Chrustowski Bieg Zimowy - kategorie
[acrobat]
2014-01-11
Chrustowo, DataSport
VII Chrustowski Bieg Zimowy - kobiety
[acrobat]
2014-01-11
Chrustowo, DataSport
VII Chrustowski Bieg Zimowy - OPEN
[acrobat]
2014-01-11
Iwiny, Marek Dłubała
V Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego
[excel]
2014-01-11
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIV Zimowy Maraton Na Raty - etap 2
[acrobat]
2014-01-11
Sztum, Ryszard Mazerski
XV Zimowe Grand Prix Sztumu - 4.7km
[acrobat]
2014-01-11
Sztum, Ryszard Mazerski
XV Zimowe Grand Prix Sztumu - 9.4km
[acrobat]
2014-01-05
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-01-05
Gorzów Wielkopolski, Organizator
Grand Prix Gorzów Wielkopolski zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-01-05
Katowice, Rafał Kontowicz
Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2014-01-04
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Bieg Remanent
[acrobat]
2014-01-04
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-01-04
Lubliniec, Krzysztof Szwed
XIV Zimowy Maraton Na Raty
[acrobat]
2014-01-01
Wrocław, Jacek Rudy
II Towarzyski Maraton Noworoczny
[acrobat]
2014-01-01
Chorzów, August Jakubik
VIII Ślaski Maraton Noworoczny Cyborg
[word]
2014-01-01
Lisowice, Kazimierz Kordziński
V Bieg Noworoczny
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 2628

 Ostatnio zalogowani
Mircoh
01:22
I tak mnie nie dogonisz
23:18
Krzysiek_biega
23:01
mieszek12a
22:38
crespo9077
22:33
heineken
22:31
maste
22:14
INVEST 83
21:57
Iryda
21:28
mk13
21:14
Jarek42
19:30
janek2801
19:29
M1chaLL
19:08
An_Hal
18:50
POZDRAWIAM
18:36
Jurek3:33:33
18:34
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |