Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2014-06-29
Chrzan, PlusTiming
Bieg Mini Maraton Romana
[acrobat]
2014-06-29
Oborniki Wlkp., PlusTiming
Bieg o Puchar Złotej Pyry
[acrobat]
2014-06-29
Górzno k.Brodnicy, Łukasz Murawski
Cross Liga 2014 - bieg IV
[acrobat]
2014-06-29
Rabka Zdrój, Organizator
II Perły Małopolski - 10km
[acrobat]
2014-06-29
Rabka Zdrój, Organizator
II Perły Małopolski - 10km Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-29
Rabka Zdrój, Organizator
II Perły Małopolski - 21km
[acrobat]
2014-06-29
Rabka Zdrój, Organizator
II Perły Małopolski - 3km
[acrobat]
2014-06-29
Rabka Zdrój, Organizator
II Perły Małopolski - 3km Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-29
Czymanowo, Domtel-Sport.pl
II Półmaraton Żarnowiecki
[acrobat]
2014-06-29
Zielona Góra, SuperSport
IV Cross Zielonogórski - kobiety
[acrobat]
2014-06-29
Zielona Góra, SuperSport
IV Cross Zielonogórski - mężczyźni
[acrobat]
2014-06-29
Poznań, PlusTiming
Piotr i Paweł Bieg
[acrobat]
2014-06-29
Warszawa, DataSport.pl
Samsung Irena Women’s Run
[acrobat]
2014-06-29
Ostrów Wielkopolski, Jan Hyhs
VIII Maraton Ostrowski - OPEN
[excel]
2014-06-29
Ostrów Wielkopolski, Jan Hyhs
VIII Maraton Ostrowski - półmaraton
[excel]
2014-06-29
Oława, ZmierzymyCzas.pl
VII Bieg Koguta
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg ASTOR W Pogoni za Żubrem - 15km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg ASTOR W Pogoni za Żubrem - 8km
[acrobat]
2014-06-29
Elbląg, STS-timing
VI Bieg Piekarczyka
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - gmina 15km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - gmina 8km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - kobiety 15km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - kobiety 8km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - rob. i aut. 8km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - student 15km
[acrobat]
2014-06-29
Niepołomice, DataSport.pl
VI Bieg W Pogoni za Żubrem - student 8km
[acrobat]
2014-06-29
Owińska, PlusTiming
V Cross Dziewicza Góra
[acrobat]
2014-06-29
Wolbrom, ultimasport.pl
Wolbromska Ciężka Dycha
[acrobat]
2014-06-28
Lubliniec, Krzysztof Szwed
50 setek na Barankowe 50-lecie
[acrobat]
2014-06-28
Platerów, zmierzymyczas.pl
Biegiem Przez Platerów - 3333m
[acrobat]
2014-06-28
Platerów, zmierzymyczas.pl
Biegiem Przez Platerów - Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-28
Platerów, zmierzymyczas.pl
Biegiem Przez Platerów - OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Grudziądz, Good Time
III Bieg Trzech Plaż
[acrobat]
2014-06-28
Adamów k.Łukowa, Paweł Młodzikowski
III Półmaraton Tradycji
[excel]
2014-06-28
Jarosław, Janusz Janzer
II Maraton Benedyktyński - kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Jarosław, Janusz Janzer
II Maraton Benedyktyński - mężczyźni
[acrobat]
2014-06-28
Gdańsk, Mieczysława Cierpioł
II Pólmaraton Wyspy Sobieszewskiej
[acrobat]
2014-06-28
Nekla k.Wrześni, Marcin Koziołek
I Nekielski Bieg do Lata
[acrobat]
2014-06-28
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Nocny Bieg z Latarkami - kategorie
[excel]
2014-06-28
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
I Nocny Bieg z Latarkami - OPEN
[excel]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - 10 km kategorie
[acrobat]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - 5 km kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - 5 km OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - rolki kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Oświęcim, DataSport
Tolerancja na Sportowo - rolki OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Służewo k.Torunia, Przemysław Chojnacki
VI Bieg Papieski
[acrobat]
2014-06-28
Sokołów Małopolski, Ultimasport.pl
VI Bieg Sokoła - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Sokołów Małopolski, Ultimasport.pl
VI Bieg Sokoła - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Sokołów Małopolski, Ultimasport.pl
VI Bieg Sokoła - 5 km kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Sokołów Małopolski, Ultimasport.pl
VI Bieg Sokoła - 5 km OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Rybnik, DataSport
V Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Dwa Serca
[acrobat]
2014-06-28
Rybnik, DataSport
V Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kategorie
[acrobat]
2014-06-28
Rybnik, DataSport
V Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Rybnik, DataSport
V Rybnicki Półmaraton Księżycowy - OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Rybnik, DataSport
V Rybnicki Półmaraton Księżycowy - sztafety
[acrobat]
2014-06-28
Glinojeck, Przemysław Krawczyk
XII Bieg Uliczny O Puchar Burmistrza
[excel]
2014-06-28
Unisław, Good Time
XI Półmaraton Unisławski - 10 km
[acrobat]
2014-06-28
Unisław, Good Time
XI Półmaraton Unisławski - OPEN
[acrobat]
2014-06-28
Międzybrodzie Żywiec, Piotr Kozak
XVI Bieg Górski ŻAR 2014
[excel]
2014-06-28
Międzychód, PulsarSport.pl
X Jubileuszowy Bieg Świętojański - kobiety
[acrobat]
2014-06-28
Międzychód, PulsarSport.pl
X Jubileuszowy Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2014-06-25
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 6
[excel]
2014-06-22
Rybnik, Grzegorz Wnuk
12. UTEX Półmaraton Energetyków
[acrobat]
2014-06-22
Wrocław, Dominik Krumin
15 Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2014-06-22
Grodzisk Wlkp., Michał Sokół
Biegaj z Mapą
[acrobat]
2014-06-22
Łódź, inesSport
Bieg Charytatywny - Rak. To się leczy!
[acrobat]
2014-06-22
Radziejowice, Piotr Domański
Bieg Chełmońskiego
[acrobat]
2014-06-22
Zduny k.Krotoszyna, Organizator
Bieg o Zdunowskiego Kafla
[acrobat]
2014-06-22
Kozłów Biskupi, Józef Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego
[acrobat]
2014-06-22
Warszawa, Piotr Ceregra
Hipodromowy Cross Biegowy
[acrobat]
2014-06-22
Radom, DataSport
II Półmaraton Radomskiego Czerwca - drużyny
[acrobat]
2014-06-22
Radom, DataSport
II Półmaraton Radomskiego Czerwca - kategorie
[acrobat]
2014-06-22
Radom, DataSport
II Półmaraton Radomskiego Czerwca - kobiety
[acrobat]
2014-06-22
Radom, DataSport
II Półmaraton Radomskiego Czerwca - mila kobiety
[acrobat]
2014-06-22
Radom, DataSport
II Półmaraton Radomskiego Czerwca - mila OPEN
[acrobat]
2014-06-22
Radom, DataSport
II Półmaraton Radomskiego Czerwca - OPEN
[acrobat]
2014-06-22
Suchy Las k.Poznania, Plus Timing
II Sucholeska Dziesiątka Fightera - 10km
[acrobat]
2014-06-22
Suchy Las k.Poznania, Plus Timing
II Sucholeska Dziesiątka Fightera - 5km
[acrobat]
2014-06-22
Mysłowice, Tomasz Katan
II Świętojański Bieg Trzeźwościowy
[acrobat]
2014-06-22
Mysłowice, Tomasz Katan
II Świętojański Bieg Trzeźwościowy - NW
[acrobat]
2014-06-22
Rytro, ultimasport.pl
IX Visegrad Maraton - OPEN
[acrobat]
2014-06-22
Rytro, ultimasport.pl
IX Visegrad Maraton - sztafeta
[acrobat]
2014-06-22
Biłgoraj, Piotr Swacha
I Bieg Sitarski
[acrobat]
2014-06-22
Otusz k.Buku, Henryk Rogoziński
Otuski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2014-06-22
Chorzów, Magdalena Badowiec
Parkowa Mila - wiosna
[acrobat]
2014-06-22
Kraków, DataSport
PRO TOUCH Cracovia InterRun - 10km
[acrobat]
2014-06-22
Kraków, DataSport
PRO TOUCH Cracovia InterRun - 5km
[acrobat]
2014-06-22
Kraków, DataSport
PRO TOUCH Cracovia InterRun - rodzinny
[acrobat]
2014-06-22
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg V
[word]
2014-06-22
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Etap IV
[excel]
2014-06-22
Lębork, Good-Time
XXIII Maraton Ekologiczny - kategoria
[acrobat]
2014-06-22
Lębork, Good-Time
XXIII Maraton Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2014-06-22
Lębork, Good-Time
XXIII Maraton Ekologiczny - wózki
[acrobat]
2014-06-21
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
1 Bieg Szerszenia - kategorie
[acrobat]
2014-06-21
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
1 Bieg Szerszenia - kobiety
[acrobat]
2014-06-21
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
1 Bieg Szerszenia - OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Palmiry k.Warszawy, Marcin Mańkowski
Bieg Pamięci
[acrobat]
2014-06-21
Lubartów, Marcin Marciniewicz
Bieg Pokój i Dobro
[acrobat]
2014-06-21
Słupsk, Sławomir Ćwirko
Bieg Sobótkowy
[acrobat]
2014-06-21
Nowa Karczma, Piotr Bętkowski
Bieg Świętojański
[acrobat]
2014-06-21
Ruda Śląska, STS-Timing
Bieg urodzinowy Augusta Jakubika
[acrobat]
2014-06-21
Ruda Śląska, STS-Timing
Bieg urodzinowy Augusta Jakubika - sztafety
[acrobat]
2014-06-21
Rytro, ultimasport.pl
Bieg Wierchami - 28.5km
[acrobat]
2014-06-21
Rytro, ultimasport.pl
Bieg Wierchami - 8.5km
[acrobat]
2014-06-21
Palowice, Organizator
Grill + Run = Fun 2014
[acrobat]
2014-06-21
Dąbrowa Górnicza, Piotr Seremet
III Nocny Bieg Świetlików - NW
[acrobat]
2014-06-21
Dąbrowa Górnicza, Piotr Seremet
III Nocny Bieg Świetlików - OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Skierniewice, inesSport
III Półmaraton Skierniewicki
[acrobat]
2014-06-21
Strzegom, DataSport
III Strzegomska Dwunastka - 12km OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Strzegom, DataSport
III Strzegomska Dwunastka - 8km OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Rypin, STS-Timing
II Półmaraton Rypiński
[acrobat]
2014-06-21
Smolec, ZmierzymyCzas.pl
II Smolecka (za)Dyszka
[acrobat]
2014-06-21
Prusice, Przemysław Burchacki
IV Bieg Trzech Wież
[acrobat]
2014-06-21
Bogatynia, PulsarSport.pl
IV Międzynarodowy Bieg Uliczny - NW
[acrobat]
2014-06-21
Bogatynia, PulsarSport.pl
IV Międzynarodowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Bogatynia, PulsarSport.pl
IV Międzynarodowy Bieg Uliczny - rekreacyjny
[acrobat]
2014-06-21
Olsztyn, SuperCzas
I Bieg Uniwersytecki - kategorie
[acrobat]
2014-06-21
Olsztyn, SuperCzas
I Bieg Uniwersytecki - kobiety
[acrobat]
2014-06-21
Olsztyn, SuperCzas
I Bieg Uniwersytecki - OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Gorlice, Katarzyna Czech-Załubska
K2 Roll and Ski - rolki 13km
[acrobat]
2014-06-21
Gorlice, Katarzyna Czech-Załubska
K2 Roll and Ski - rolki 42km
[acrobat]
2014-06-21
Miechowice Małe, Adam Winczura
Memoriał Pułkownika Władysława Kabata
[acrobat]
2014-06-21
Stęszew k.Poznania, Plus Timing
Stęszewski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2014-06-21
Karpacz, DataSport
Triathlon Karkonoski Karkonoszman
[acrobat]
2014-06-21
Koszwice k.Lublińca, Organizator
V Marsz Nordic Walking w Koszwicach
[acrobat]
2014-06-21
Gorlice, Organizator
XII Bieg Naftowy - kobiety
[acrobat]
2014-06-21
Gorlice, Organizator
XII Bieg Naftowy - mężczyźni
[acrobat]
2014-06-21
Świerzawa, Bogusław Tomaszewski
XXVIII Bieg Świerzawy - kategorie
[acrobat]
2014-06-21
Świerzawa, Bogusław Tomaszewski
XXVIII Bieg Świerzawy - OPEN
[acrobat]
2014-06-21
Pogórze k.Skoczowa, Organizator
XXVI Cross Świętojański - dzieci
[acrobat]
2014-06-21
Pogórze k.Skoczowa, Organizator
XXVI Cross Świętojański - OPEN
[acrobat]
2014-06-20
Boguszów-Gorce, DataSport
26 Sudecka Setka - 100 km kobiety
[acrobat]
2014-06-20
Boguszów-Gorce, DataSport
26 Sudecka Setka - 100 km OPEN
[acrobat]
2014-06-20
Boguszów-Gorce, DataSport
26 Sudecka Setka - 42 km kobiety
[acrobat]
2014-06-20
Boguszów-Gorce, DataSport
26 Sudecka Setka - 42 km OPEN
[acrobat]
2014-06-20
Boguszów-Gorce, DataSport
26 Sudecka Setka - 72 km kobiety
[acrobat]
2014-06-20
Boguszów-Gorce, DataSport
26 Sudecka Setka - 72 km OPEN
[acrobat]
2014-06-20
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2014-06-20
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-19
Czernica k.Rybnika, Organizator
I Czernicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2014-06-19
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka - bieg 3
[acrobat]
2014-06-18
Wrocław, Róża Spiliszewska
VIII 10 Artemisu
[acrobat]
2014-06-15
Żmigród, R. Grabkowski
5. Żmigrodzki Bieg Smoka
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 10km dziennikarze
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 10km kategorie
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 10km kobiety
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 10km OPEN
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 10km Powiat
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 2km kobiety
[acrobat]
2014-06-15
Garwolin, DataSport
Avon Kontra Przemoc - 2km OPEN
[acrobat]
2014-06-15
Olsztyn, Superczas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna
[acrobat]
2014-06-15
Olsztyn, Superczas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - kategorie
[acrobat]
2014-06-15
Suchań, Good-Time
Bieg Kusego
[acrobat]
2014-06-15
Wisła, Piotr Kozak
Bieg na Stożek
[excel]
2014-06-15
Lublin, STS-Timing
Chęć na Pięć - Druga Edycja
[acrobat]
2014-06-15
Pionki, Organizator
GP Pionek 2014
[excel]
2014-06-15
Pszczyna, STS-Timing
III Bieg Pszczyński o puchar Carbo Asecura
[acrobat]
2014-06-15
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
III Kłobucki Bieg Leśny
[acrobat]
2014-06-15
Biała Podlaska, STS-Timing
III Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - 10km
[acrobat]
2014-06-15
Biała Podlaska, STS-Timing
III Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - Nordic W
[acrobat]
2014-06-15
Biała Podlaska, STS-Timing
III Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - rolki
[acrobat]
2014-06-15
Kleszczów, inesSport
II Kleszczów na Piątkę
[acrobat]
2014-06-15
Kędzierzyn-Koźle, Justyna Wycisk
IV Bieg Koziołków - kategorie
[acrobat]
2014-06-15
Kędzierzyn-Koźle, Justyna Wycisk
IV Bieg Koziołków - OPEN
[acrobat]
2014-06-15
Mstów k.Częstochowy, Anna Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2014-06-15
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg - bieg 4
[excel]
2014-06-15
Gorzów Wielkopolski, Krzysztof Bartkiewicz
I Nawarciańska Dycha
[acrobat]
2014-06-15
Maków Mazowiecki, Bartosz Packo
Makowska Piętnastka
[acrobat]
2014-06-15
Poznań, Plus Timing
Malta Trail Running
[acrobat]
2014-06-15
Gdynia, Good-Time
Orłowo Biega
[acrobat]
2014-06-15
Bukowno, Grażyna Kowina
XII Bieg o Puchar Burmistrza - kategorie
[acrobat]
2014-06-15
Bukowno, Grażyna Kowina
XII Bieg o Puchar Burmistrza - kobiety
[acrobat]
2014-06-15
Bukowno, Grażyna Kowina
XII Bieg o Puchar Burmistrza - mieszkańcy
[acrobat]
2014-06-15
Bukowno, Grażyna Kowina
XII Bieg o Puchar Burmistrza - OPEN
[acrobat]
2014-06-15
Poznań, STS-Timing
XLPL Ekiden
[acrobat]
2014-06-15
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVI Nowogrodziecka 10-tka - biegi tow.
[excel]
2014-06-15
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVI Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2014-06-15
Karlino k.Białogardu, Piotr Kołodziejczyk
XXII Bieg Papieski
[excel]
2014-06-15
Nakło nad Notecią, Organizator
XXV Bieg Uliczny im. Klemensa Biniakowskiego
[acrobat]
2014-06-15
Myszków, ultimasport.pl
XXXV Bieg V-ciu Stawów - nordic walking
[acrobat]
2014-06-15
Myszków, ultimasport.pl
XXXV Bieg V-ciu Stawów - OPEN
[acrobat]
2014-06-14
Ludwikowice Kłodzkie, DataSport.pl
5 Mistrzostawa Europy Weteranów - kategorie wiek.
[acrobat]
2014-06-14
Ludwikowice Kłodzkie, DataSport.pl
5 Mistrzostawa Europy Weteranów - MP
[acrobat]
2014-06-14
Bydgoszcz, Andrzej Derfert
9 Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
[acrobat]
2014-06-14
Bydgoszcz, Andrzej Derfert
9 Nocny Półmaraton Kanału Bydgoskiego
[acrobat]
2014-06-14
Gdańsk, STS - Timing
Bieg do źródeł
[acrobat]
2014-06-14
Chorzów, Andrzej Brandt
Bieg Górski w Parku Śląskim - 4.5km
[acrobat]
2014-06-14
Chorzów, Andrzej Brandt
Bieg Górski w Parku Śląskim - 9km
[acrobat]
2014-06-14
Janów Karwicki, Jacek Wojtarek
Bieg o Puchar Sołtysów
[excel]
2014-06-14
Lubliniec, Paweł Jankowiak
Bieg Sylwana
[acrobat]
2014-06-14
Kraków, Organizator
Bieg Śladami Jury II
[excel]
2014-06-14
Godów, Ireneusz Stachowski
Festiwal Biegowy w Godowie - 10km
[acrobat]
2014-06-14
Godów, Ireneusz Stachowski
Festiwal Biegowy w Godowie - mila
[acrobat]
2014-06-14
Godów, Ireneusz Stachowski
Festiwal Biegowy w Godowie - Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-14
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
[acrobat]
2014-06-14
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - EDYCJA III - 10km
[acrobat]
2014-06-14
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - EDYCJA III - 5km
[acrobat]
2014-06-14
Gałkowo, Domtel-Sport
III Bieg Szlakiem Krutyni
[acrobat]
2014-06-14
Tarnowskie Góry, inesSport
III Bieg Tarnogórski
[acrobat]
2014-06-14
Gałkowo, Domtel-Sport
III MCI Maraton Mazury
[acrobat]
2014-06-14
Bukowiiec, Paweł Jankowiak
II Bieg z Koroną - Kobiety
[acrobat]
2014-06-14
Bukowiiec, Paweł Jankowiak
II Bieg z Koroną - Mężczyźni
[acrobat]
2014-06-14
Bukowiiec, Paweł Jankowiak
II Bieg z Koroną - suma 2 edycji
[excel]
2014-06-14
Wrocław, DataSport.pl
II Nocny Wrocław Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2014-06-14
Wrocław, DataSport.pl
II Nocny Wrocław Półmaraton - kob.
[acrobat]
2014-06-14
Wrocław, DataSport.pl
II Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-06-14
Poznań, Plus Timing
II Smochowicki Bieg Po Zdrowie - 10km
[acrobat]
2014-06-14
Poznań, Plus Timing
II Smochowicki Bieg Po Zdrowie - 5km
[acrobat]
2014-06-14
Brześć - Terespol, Łukasz Pogorzelski
IX Bieg Przyjaźni Brześć-Terespol
[acrobat]
2014-06-14
Szemud k.Gdyni, Good-Time
Kaszubski Bieg Lesoków
[acrobat]
2014-06-14
Prusice, Róża Spiliszewska
Mistrzostwa Dolnego Śląska w RJnO
[acrobat]
2014-06-14
Rogoziniec, SuperSport
Ogólnopolski Bieg Leśny - 10km
[acrobat]
2014-06-14
Rogoziniec, SuperSport
Ogólnopolski Bieg Leśny - 5km
[acrobat]
2014-06-14
Zielona Góra, SuperSport
Rak. To się leczy! - Kobiety 10km
[acrobat]
2014-06-14
Zielona Góra, SuperSport
Rak. To się leczy! - Kobiety 5km
[acrobat]
2014-06-14
Zielona Góra, SuperSport
Rak. To się leczy! - Mężczyźni 10km
[acrobat]
2014-06-14
Zielona Góra, SuperSport
Rak. To się leczy! - Mężczyźni 5km
[acrobat]
2014-06-14
Szczecin, Organizator
Szczecińska Dobranocka
[acrobat]
2014-06-14
Lusowo, STS - Timing
Triathlon Lwa
[acrobat]
2014-06-14
Stargard Szczeciński, PulsarSport.pl
VIII Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
[acrobat]
2014-06-14
Warszawa, DataSport.pl
VIII Bieg Ursynowa - kobiety
[acrobat]
2014-06-14
Warszawa, DataSport.pl
VIII Bieg Ursynowa - OPEN
[acrobat]
2014-06-14
Warszawa, DataSport.pl
VIII Bieg Ursynowa - RUN My Way
[acrobat]
2014-06-14
Sulejówek, DataSport.pl
VII Bieg Marszałka - 10km
[acrobat]
2014-06-14
Sulejówek, DataSport.pl
VII Bieg Marszałka - 3km
[acrobat]
2014-06-14
Bydgoszcz, Wojciech Marek
VI Bieg Mostami Bydgoszczy
[acrobat]
2014-06-14
Biały Kościół, Krzysztof Lucima
VI Strzeliński Rogaining
[excel]
2014-06-14
Ozorków, inesSport
VI Supermaraton 25/50 km
[acrobat]
2014-06-14
Jedlicze k.Krosna, Robert Gleń
V Bieg Jedlicka Siódemka
[acrobat]
2014-06-14
Złotoryja, Organizator
V Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów
[acrobat]
2014-06-14
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVI Bieg Ożarowski im. Janusza Kusocińskiego
[acrobat]
2014-06-14
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVI Bieg Ożarowski - gmina
[acrobat]
2014-06-14
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVI Bieg Ożarowski - OPEN
[acrobat]
2014-06-14
Okuninka k.Włodawy, STS - Timing
Żelazny Bieg
[acrobat]
2014-06-13
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 5
[excel]
2014-06-11
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka liga crossowa - po 3 biegach
[word]
2014-06-11
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka liga crossowa - po 3 biegach kobiety
[word]
2014-06-08
Ciechanów, Zenon Lewandowski
29. Grand Prix Ciechanowa Bieg VI
[word]
2014-06-08
Brzeg k.Opola, Aleksandra Chmiel
III Bieg Piastów Śląskich
[acrobat]
2014-06-08
Gdańsk, inesSport
II Bieg po Rybę
[acrobat]
2014-06-08
Władysławowo, Janusz Nowicki
II Bieg Północy Władysławowo - Rozewie
[acrobat]
2014-06-08
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-08
Zabrze, Maciej Żmijewski
I Bieg Rad Dzielnic Mikulczyce
[acrobat]
2014-06-08
Świdwin, Good-Time
I Dycha nad Regą
[acrobat]
2014-06-08
Opalenie k.Gniewu, Piotr Fiłonowicz
I Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2014-06-08
Opalenie k.Gniewu, Piotr Fiłonowicz
I Półmaraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2014-06-08
Brzoza k.Bydgoszczy, Zbigniew Wiśniewski
Pętla Olimpińska - bieg
[acrobat]
2014-06-08
Brzoza k.Bydgoszczy, Zbigniew Wiśniewski
Pętla Olimpińska - rower
[acrobat]
2014-06-08
Warszawa, DataSport.pl
RUNbertów
[acrobat]
2014-06-08
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 3
[acrobat]
2014-06-08
Grodzisk Wlkp., DataSport.pl
VIII Grodziski Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2014-06-08
Grodzisk Wlkp., DataSport.pl
VIII Grodziski Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2014-06-08
Luzino k.Wejherowa, Monika Rolbiecka
V Bieg Charytatywny
[acrobat]
2014-06-08
Zakopane, Kuba Dzwolak
V Bieg Władysława Zamoyskiego
[acrobat]
2014-06-08
Kozy k.Bielsko Białe, Piotr Kozak
XII Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę
[excel]
2014-06-08
Korycin - Janów, Sylwia Murza
XXIII Półmaraton Mleczny
[acrobat]
2014-06-08
Police, Zbigniew Pokrzywiński
XXVI Policka Piętnastka
[acrobat]
2014-06-08
Łagów, Marek Dolatowski
XX Bieg Łagowskiego Lata
[acrobat]
2014-06-08
Rudawa, PulsarSport.pl
X Półmaraton Jurajski - drużyny
[acrobat]
2014-06-08
Rudawa, PulsarSport.pl
X Półmaraton Jurajski - kobiety
[acrobat]
2014-06-08
Rudawa, PulsarSport.pl
X Półmaraton Jurajski - OPEN
[acrobat]
2014-06-08
Kielce, Organizator
I Kielecki Bieg Górski
[acrobat]
2014-06-07
Lublin, DataSport
2 Półmaraton Solidarności - kategorie
[acrobat]
2014-06-07
Lublin, DataSport
2 Półmaraton Solidarności - kobiety
[acrobat]
2014-06-07
Lublin, DataSport
2 Półmaraton Solidarności - OPEN
[acrobat]
2014-06-07
Śrem, DataSport
3. Mróz Śrem Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2014-06-07
Śrem, DataSport
3. Mróz Śrem Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2014-06-07
Śrem, DataSport
3. Mróz Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-06-07
Nowe Miasto, Organizator
4 Cross Maraton nad Pilicą
[acrobat]
2014-06-07
Gdańsk, Organizator
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
[acrobat]
2014-06-07
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy
[acrobat]
2014-06-07
Piątkowisko, Inessport
Dycha na Piątkę
[acrobat]
2014-06-07
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy - Bieg 5
[excel]
2014-06-07
Tarnobrzeg, Organizator
III Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - 10km
[acrobat]
2014-06-07
Tarnobrzeg, Organizator
III Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - OPEN
[acrobat]
2014-06-07
Środa Wielkopolska, Plus Timing
II Bieg Nadziei
[acrobat]
2014-06-07
Pasłęk, STS-Timing
IX Bieg Filipidesa - drużyny
[acrobat]
2014-06-07
Pasłęk, STS-Timing
IX Bieg Filipidesa - niepełnosprawni
[acrobat]
2014-06-07
Pasłęk, STS-Timing
IX Bieg Filipidesa - OPEN
[acrobat]
2014-06-07
Reda, Good-Time
I Redzki Bieg
[acrobat]
2014-06-07
Malutkie k.Radomska, B. Nowakowski
Malutkie RUN - I Edycja
[acrobat]
2014-06-07
Warszawa, Jacek Morawski
Szybki Mózg E3 - MP sprint
[acrobat]
2014-06-07
Warszawa, Jacek Morawski
Szybki Mózg E3 - OPEN
[acrobat]
2014-06-07
Warszawa, Ultimasport.pl
Ursus biega
[acrobat]
2014-06-07
Kietrz, DataSport
VIII Półmaraton Kietrz & Rohov - drużyny
[acrobat]
2014-06-07
Kietrz, DataSport
VIII Półmaraton Kietrz & Rohov - kategorie
[acrobat]
2014-06-07
Kietrz, DataSport
VIII Półmaraton Kietrz & Rohov - kobiety
[acrobat]
2014-06-07
Kietrz, DataSport
VIII Półmaraton Kietrz & Rohov - OPEN
[acrobat]
2014-06-07
Brodnica, STS - Timing
VOLVO Triathlon Series - 1/4
[acrobat]
2014-06-07
Zakopane, Kuba Dzwolak
Wysokogórski Bieg im. druha Franciszka Marduły
[acrobat]
2014-06-07
Wołczyn, Piotr Kozak
XIII Bieg o puchar Burmistrza Wołczyna - dzieci
[excel]
2014-06-07
Wołczyn, Piotr Kozak
XIII Bieg o puchar Burmistrza Wołczyna - OPEN
[excel]
2014-06-07
Wyrzysk, Sławomir Marczewski
XVI Bieg im. E. Wojciechowskiego Olka
[acrobat]
2014-06-07
Bielice k.Sochaczewa, Organizator
XXII Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków
[acrobat]
2014-06-07
Bytów, Jan Salewski
XXXIV Półmaraton Gochów
[acrobat]
2014-06-07
Jaszkowa Dolna, Organizator
XI Ludowy Bieg Górski - kat.
[acrobat]
2014-06-07
Jaszkowa Dolna, Organizator
XI Ludowy Bieg Górski - OPEN
[acrobat]
2014-06-06
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 4
[acrobat]
2014-06-06
Szczecin, Wojciech Furmanek
III Ultramaraton i Rajd Pieszy
[word]
2014-06-06
Lisowice k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
Kwietny Bieg
[acrobat]
2014-06-06
Zakopane, Kuba Dzwolak
VII Biegu Sokoła
[acrobat]
2014-06-02
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
II Bieg Azotowy z okazji dnia Chemika
[acrobat]
2014-06-01
Dębica, Konrad Pociask
1 Dębicka Dziesiątka z Tikkurilą
[acrobat]
2014-06-01
Ciechanów, Zenon Lewandowski
29. Grand Prix Ciechanowa Bieg V
[word]
2014-06-01
Wrocław, ultimasport.pl
5 Bieg dla Maćka - kobiety
[acrobat]
2014-06-01
Wrocław, ultimasport.pl
5 Bieg dla Maćka - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Wierzchowisko, Ewa Osuchowska
5 Bieg Sołecki
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy, TimePro
BiegamBoLubię Swoją Rodzinę 5km
[acrobat]
2014-06-01
Mezesti k.Wałbrzycha, Timepro
Bieg Mieszka i Dobravy
[acrobat]
2014-06-01
Szabda k.Brodnicy, Sławomir Czubiel
Bieg Napoleoński - 10km Kob
[acrobat]
2014-06-01
Szabda k.Brodnicy, Sławomir Czubiel
Bieg Napoleoński - 10km Men.
[acrobat]
2014-06-01
Szabda k.Brodnicy, Sławomir Czubiel
Bieg Napoleoński - 5km Kob.
[acrobat]
2014-06-01
Szabda k.Brodnicy, Sławomir Czubiel
Bieg Napoleoński - 5km Men.
[acrobat]
2014-06-01
Damnica, Paweł Żylicz
Damnisiowe Trzy Mile - open
[acrobat]
2014-06-01
Olsztyn, Superczas.pl
Finał I Grand Prix Warmii - Kobiety
[acrobat]
2014-06-01
Olsztyn, Superczas.pl
Finał I Grand Prix Warmii - Mężczyźni
[acrobat]
2014-06-01
Kleczew, Pulsar Sport
III Memoriał im. H Warwasa - kob.
[acrobat]
2014-06-01
Kleczew, Pulsar Sport
III Memoriał im. H Warwasa - mieszk. 10km.
[acrobat]
2014-06-01
Kleczew, Pulsar Sport
III Memoriał im. H Warwasa - NW
[acrobat]
2014-06-01
Kleczew, Pulsar Sport
III Memoriał im. H Warwasa - NW mieszk.
[acrobat]
2014-06-01
Kleczew, Pulsar Sport
III Memoriał im. H Warwasa - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Wolsztyn, DataSport.pl
III Wolsztyńska Dziesiątka
[acrobat]
2014-06-01
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
II Mazowiecka Dziesiątka
[acrobat]
2014-06-01
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
II Mazowiecka Dziesiątka - kat. 10km
[acrobat]
2014-06-01
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
II Mazowiecka Piętnastka - kat. 15km
[acrobat]
2014-06-01
Szczawnica, Organizator
II Perły Małopolski - Pieniński PN - 10km
[acrobat]
2014-06-01
Szczawnica, Organizator
II Perły Małopolski - Pieniński PN - 21km
[acrobat]
2014-06-01
Szczawnica, Organizator
II Perły Małopolski - Pieniński PN - 3km
[acrobat]
2014-06-01
Puszczykowo, Plus Timing
II Puszczykowski wyścig po uśmiech - mlodzież
[acrobat]
2014-06-01
Puszczykowo, Plus Timing
II Puszczykowski wyścig po uśmiech - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy, TimePro
II Wydmińska zaDyszka
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy k.Giżycka, Timepro
II Wydmińska zaDyszka
[acrobat]
2014-06-01
Chełm, STS - Timing
I Chełmski Półmaraton z Duchem Bieluchem
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy k.Giżycka, Timepro
I Półmaraton Wydminy
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy k.Giżycka, Timepro
I Półmaraton Wydminy - BBL 5km
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy, TimePro
I Półmaraton Wydminy - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Wydminy, TimePro
I Półmaraton Wydminy - wózki
[acrobat]
2014-06-01
Pruszków, Plus Timing
I Pruszkowski Bieg Wolności
[acrobat]
2014-06-01
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka PIKUŚ
[acrobat]
2014-06-01
Łódź, inesSport
Letnie GP Łodzi
[acrobat]
2014-06-01
Chorzów, STS-Timing
Maraton Wolności - 5km
[acrobat]
2014-06-01
Chorzów, STS-Timing
Maraton Wolności - maraton
[acrobat]
2014-06-01
Chorzów, STS-Timing
Maraton Wolności - Nordic Walking
[acrobat]
2014-06-01
Zaździerz k.Płocka, Andrzej Słoniec
Piknik biegowy w 12 Dębach - 10km
[acrobat]
2014-06-01
Zaździerz k.Płocka, Andrzej Słoniec
Piknik biegowy w 12 Dębach - 5km
[acrobat]
2014-06-01
Jastrzębie-Zdrój, Stefan Kalinowski
Silesia Run
[acrobat]
2014-06-01
Radom, DataSport.pl
Słoneczny Bieg - 10km
[acrobat]
2014-06-01
Radom, DataSport.pl
Słoneczny Bieg - 5km
[acrobat]
2014-06-01
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg IV
[word]
2014-06-01
Sieraków, STS - Timing
Triathlon Sieraków
[acrobat]
2014-06-01
Olsztyn, Superczas.pl
VI Copernicus Run - kobiety
[acrobat]
2014-06-01
Olsztyn, Superczas.pl
VI Copernicus Run - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Osieczna k.Czerska, Agnieszka Węsierska
XII Piknik Sportowy
[acrobat]
2014-06-01
Murowana Goślina, DataSport.pl
XVIII MP Weteranów w Półmaratonie - gmina
[acrobat]
2014-06-01
Murowana Goślina, DataSport.pl
XVIII MP Weteranów w Półmaratonie - Kat.
[acrobat]
2014-06-01
Murowana Goślina, DataSport.pl
XVIII MP Weteranów w Półmaratonie - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Krzepice, Organizator
XXI Bieg Krzepkich
[acrobat]
2014-06-01
Chrzanów, Michał Glabala
XXX Bieg Cabanów
[excel]
2014-06-01
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XX Półmaraton Jaworski - kobiety
[acrobat]
2014-06-01
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XX Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2014-06-01
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XX Półmaraton Jaworski - Strażacy
[acrobat]
2014-06-01
Zielonki k.Krakowa, Zbyszek Leś
Bieg Zielonki - 10 km
[acrobat]
2014-06-01
Zielonki k.Krakowa, Zbyszek Leś
Bieg Zielonki - 5 km
[acrobat]
2014-06-01
Zielonki k.Krakowa, Zbyszek Leś
Bieg Zielonki - nordic walking
[acrobat]
2014-06-01
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
II Mazowiecka Dziesiątka - 15km
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 367

 Ostatnio zalogowani
ruda17347
10:34
kolor70
10:10
kazho
10:01
kostekmar
09:54
Admin
09:49
Robert
09:45
heelmaes
09:36
LordMarc
09:22
Chyży
08:50
StaryCop
08:42
michu77
08:39
dejwid13
08:37
malicha
08:34
biegacz54
08:18
Darek Ł.
07:47
Leno
07:47
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |