Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

2019-06-30
Niepołomice, STS-Timing
Bieg w pogoni za Żubrem - 15 km
[acrobat]
2019-06-30
Niepołomice, STS-Timing
Bieg w pogoni za Żubrem - 8 km
[acrobat]
2019-06-30
Inowrocław, STS-Timing
Blue Run Toyota Jaworski Four Colours - 10 km
[acrobat]
2019-06-30
Inowrocław, STS-Timing
Blue Run Toyota Jaworski Four Colours - 5 km
[acrobat]
2019-06-30
Berzyna, Marcin Koziołek
CHABER Charytatywny Berzyński Bieg z Przeszkodami
[acrobat]
2019-06-30
Bolesławiec, Datasport
Europejskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2019-06-30
Stężyca, STS-Timing
Garmin SwimRun - 10km
[acrobat]
2019-06-30
Stężyca, STS-Timing
Garmin SwimRun - 25km
[acrobat]
2019-06-30
Stężyca, STS-Timing
Garmin SwimRun - 5km
[acrobat]
2019-06-30
Libiąż, Ultimasport
Libiąska Dziesiąteczka nr 3
[acrobat]
2019-06-30
Kutno, DomTel-Sport
O Puchar Dyrektora MOSiR
[acrobat]
2019-06-30
Komprachcice, ZmierzymyCzas.pl
V Rodzinne Podbiegi - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-30
Komprachcice, ZmierzymyCzas.pl
V Rodzinne Podbiegi - OPEN
[acrobat]
2019-06-29
Goniądz, Datasport
2. Biebrzański Bieg Łosia
[acrobat]
2019-06-29
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka - mini
[acrobat]
2019-06-29
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka - rodziny
[acrobat]
2019-06-29
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka - sztafety
[acrobat]
2019-06-29
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka - średni
[acrobat]
2019-06-29
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka - ultra
[acrobat]
2019-06-29
Warszawa, Datasport
5. Bieg im. Stanisława Tyma
[acrobat]
2019-06-29
Prusice, Datasport
9. Bieg III Wież
[acrobat]
2019-06-29
Wichrowo, Superczas.pl
Biegiem po Wichrowskich Lasach - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-29
Wichrowo, Superczas.pl
Biegiem po Wichrowskich Lasach - OPEN
[acrobat]
2019-06-29
Chocianów, Ultimasport
Bieg Jagody
[acrobat]
2019-06-29
Stężyca, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon Stężyca - 1/2 IM
[acrobat]
2019-06-29
Stężyca, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon Stężyca - 1/4 IM
[acrobat]
2019-06-29
Stężyca, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon Stężyca - 1/8 IM
[acrobat]
2019-06-29
Brody, PulsarSport
Leśna Dycha - 10 km
[acrobat]
2019-06-29
Brody, PulsarSport
Leśna Dycha - 5 km
[acrobat]
2019-06-29
Bytom Odrzański, Super-Sport.pl
Nadodrzańska Dziesiątka - 10 km
[acrobat]
2019-06-29
Bytom Odrzański, Super-Sport.pl
Nadodrzańska Dziesiątka - 2 km
[acrobat]
2019-06-29
Niesulice, Super-Sport.pl
Niesulicka Dziesiątka
[acrobat]
2019-06-29
Niesulice, Super-Sport.pl
Niesulicka Piątka
[acrobat]
2019-06-29
Zakopane, STS-Timing
Red Bull 400 - eliminacje kobiet
[acrobat]
2019-06-29
Zakopane, STS-Timing
Red Bull 400 - eliminacje mężczyzn
[acrobat]
2019-06-29
Zakopane, STS-Timing
Red Bull 400 - finał kobiet
[acrobat]
2019-06-29
Zakopane, STS-Timing
Red Bull 400 - finał mężczyzn
[acrobat]
2019-06-29
Zakopane, STS-Timing
Red Bull 400 - sztafety
[acrobat]
2019-06-29
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
VI Maestrocafe Półmaraton Chełmski - 21 km
[acrobat]
2019-06-29
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
VI Maestrocafe Półmaraton Chełmski - 5 km
[acrobat]
2019-06-29
Sokołów Małopolski, Ultimasport
XI Bieg Sokoła - 12 km
[acrobat]
2019-06-29
Sokołów Małopolski, Ultimasport
XI Bieg Sokoła - 5 km
[acrobat]
2019-06-29
Międzybrodzie Żywiec, BgTimesport
XXI Międzynarodowy Bieg Górski Żar
[acrobat]
2019-06-29
Złotów, DomTel-Sport
X Eco Cross Bieg wokół jeziora Miejskiego
[acrobat]
2019-06-29
Rybnik, Datasport
X Rybnicki Półmaraton Księżycowy - 10 km
[acrobat]
2019-06-29
Rybnik, Datasport
X Rybnicki Półmaraton Księżycowy - 21 km
[acrobat]
2019-06-28
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2019-06-28
Poznań, STS-Timing
Super League Triathlon - Enduro
[acrobat]
2019-06-28
Poznań, STS-Timing
Super League Triathlon - Superspirnt
[acrobat]
2019-06-27
Białystok, Krzysztof Skowera
Pędzący Po Nocy
[acrobat]
2019-06-23
Cienin Zaborny, DomTel-Sport
8. Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu Ulicz
[acrobat]
2019-06-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
Bieg Charytatywny Caritas
[acrobat]
2019-06-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
Cross Zielonogórski Parszywa 12
[acrobat]
2019-06-23
Świdnica, Łukasz Smużny
III Charytatywny Budzik w Pidżamie - open
[acrobat]
2019-06-23
Milkowice, Super-sport.com.pl
Kolej na Bieg
[acrobat]
2019-06-23
Poznań, STS-Timing
Lotto Poznański Czerwiec - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-23
Poznań, STS-Timing
Lotto Poznański Czerwiec - OPEN
[acrobat]
2019-06-23
Poznań, STS-Timing
Lotto Poznański Czerwiec - rolki
[acrobat]
2019-06-23
Opole, Zmierzymyczas.pl
Triathlon Opole 1/4
[acrobat]
2019-06-23
Opole, Zmierzymyczas.pl
Triathlon Opole 1/8
[acrobat]
2019-06-23
Mysłowice, Organizator
VII Świętojański Bieg - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-23
Mysłowice, Organizator
VII Świętojański Bieg - OPEN
[acrobat]
2019-06-23
Gorzów Wielkopolski, ŁUC ANDRZEJ
VI Gorzowska Nadwarciańska Dycha - open
[acrobat]
2019-06-23
Konstancin Jeziorna, Datasport
V Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego
[acrobat]
2019-06-22
Okonin, DomTel-Sport
2. Okonińska Pętla - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-22
Okonin, DomTel-Sport
2. Okonińska Pętla - OPEN
[acrobat]
2019-06-22
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
Cztery pory roku - biegaj z MOSiR
[acrobat]
2019-06-22
Unisław, STS-Timing
Dziesiątka Unisławska
[acrobat]
2019-06-22
Biała Nyska, Zmierzymyczas.pl
I Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2019-06-22
Nowy Sad, Michał Walczewski
Novi Sad Noćni Maraton - 42 km
[acrobat]
2019-06-22
Oleśnica, Datasport
VI Bieg Szerszenia
[acrobat]
2019-06-22
Boguszyn, Ultimasport
V Bieg Boguszyński
[acrobat]
2019-06-22
Poznań, maratonczykpomiarczasu
V Nocny Bieg Świętojański Poznań 2019 - open
[acrobat]
2019-06-22
Unisław, STS-Timing
XVI Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2019-06-22
Pogórze, Tomasz Strzelec
XXXI Cross Świętojański - dzieci
[acrobat]
2019-06-22
Pogórze, Tomasz Strzelec
XXXI Cross Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-22
Pogórze, Tomasz Strzelec
XXXI Cross Świętojański - OPEN
[acrobat]
2019-06-21
Boguszów Gorce, Datasport
31 Sudecka Setka - 100 km
[acrobat]
2019-06-21
Boguszów Gorce, Datasport
31 Sudecka Setka - 42 km
[acrobat]
2019-06-21
Boguszów Gorce, Datasport
31 Sudecka Setka - 42 km maraton górski
[acrobat]
2019-06-21
Boguszów Gorce, Datasport
31 Sudecka Setka - 72 km
[acrobat]
2019-06-21
Piotrków Trybunalski, Datasport
V Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur
[acrobat]
2019-06-21
Piotrków Trybunalski, Datasport
V Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur - 5km
[acrobat]
2019-06-20
Cięcina, Organizator
Biegniemy dla Mai
[acrobat]
2019-06-19
Poznań, plus-timing
Botaniczna Piątka Poznań - edycja nocna - open
[acrobat]
2019-06-19
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-06-16
Garwolin, Datasport
10 AVON kontra Przemoc! - 10 km kobiety
[acrobat]
2019-06-16
Garwolin, Datasport
10 AVON kontra Przemoc! - 10 km OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Garwolin, Datasport
10 AVON kontra Przemoc! - 2 km kobiety
[acrobat]
2019-06-16
Garwolin, Datasport
10 AVON kontra Przemoc! - 2 km OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Śrem, Datasport
8. Śrem Półmaraton - 2 km OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Śrem, Datasport
8. Śrem Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2019-06-16
Śrem, Datasport
8. Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Bytom, Timing4U
Bieg Harpagana - Sprint 5km
[acrobat]
2019-06-16
Szczytno, Superczas.pl
Bieg z ok.100 rocznicy powst. Policji Państwowej
[acrobat]
2019-06-16
Szczytno, Superczas.pl
Bieg z ok.100 rocznicy powst. Policji Państwowej p
[acrobat]
2019-06-16
Wronki, Plus-Timing
III Wroniecki Marsz Nord Walking
[acrobat]
2019-06-16
Zakopane, Leszek Behounek
II Bieg Hasiora
[acrobat]
2019-06-16
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Sen Nocy Letniej - 10 km
[acrobat]
2019-06-16
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Sen Nocy Letniej - 5 km
[acrobat]
2019-06-16
Milanówek, STS-Timing
VII Bieg STO-nogi - 10 km
[acrobat]
2019-06-16
Milanówek, STS-Timing
VII Bieg STO-nogi - 3 km
[acrobat]
2019-06-16
Radom, Jarek Wojtuniak
VII Półmaraton Radomskiego Czerwca -Dumne Warchoły
[acrobat]
2019-06-16
Radom, Jarek Wojtuniak
VII Półmaraton Radomskiego Czerwca - lekarze
[acrobat]
2019-06-16
Radom, Jarek Wojtuniak
VII Półmaraton Radomskiego Czerwca - OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Katowice, Piotr Czesław Tomczyk
V Bieg im. Janusza Sidły - 10 km
[acrobat]
2019-06-16
Katowice, Piotr Czesław Tomczyk
V Bieg im. Janusza Sidły - 5 km
[acrobat]
2019-06-16
Katowice, Piotr Czesław Tomczyk
V Bieg im. Janusza Sidły - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-16
Wisła, Datasport
V Półmaraton Wiślański
[acrobat]
2019-06-16
Wisła, Datasport
V Wiślańska Dziesiątka
[acrobat]
2019-06-16
Wronki, Plus-Timing
V Wroniecka Dycha
[acrobat]
2019-06-15
Warszawa, STS-Timing
13. Bieg Ursynowa
[acrobat]
2019-06-15
Bydgoszcz, Super-Sport.com.pl
14. Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego od 2007r. - open
[acrobat]
2019-06-15
Góra Kalwaria, Zmierzymyczas.pl
1. Górski Bieg Zająca - 10 km
[acrobat]
2019-06-15
Góra Kalwaria, Zmierzymyczas.pl
1. Górski Bieg Zająca - 13 km
[acrobat]
2019-06-15
Góra Kalwaria, Zmierzymyczas.pl
1. Górski Bieg Zająca - 5 km
[acrobat]
2019-06-15
Góra Kalwaria, Zmierzymyczas.pl
1. Górski Bieg Zająca - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-15
Poznań, Marek Dorosz
3 Pętla Maltańska
[acrobat]
2019-06-15
Gdańsk, Jacek Grzybowski
6. Bieg do Źródeł
[acrobat]
2019-06-15
Wrocław, Datasport
7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2019-06-15
Wrocław, Datasport
7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-06-15
Osetnik, DomTel-Sport
Bieg Dwie Wieże
[acrobat]
2019-06-15
Bytom, Timing4U
Bieg Harpagana - Endurance 10km
[acrobat]
2019-06-15
Międzybrodzie Bialsk, Chronotex
Górski Bieg Frassatiego
[acrobat]
2019-06-15
Słupsk, DomTel-Sport
Grand Prix Biegamy razem w Słupsku
[acrobat]
2019-06-15
Bytom, Zmierzymyczas.pl
III Bytomski Charytatywny Bieg Godności - 5 km
[acrobat]
2019-06-15
Bytom, Zmierzymyczas.pl
III Bytomski Charytatywny Bieg Godności - NW
[acrobat]
2019-06-15
Złoty Potok, Ania Kozik
IX Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-15
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka - 10 km
[acrobat]
2019-06-15
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka - 5 km
[acrobat]
2019-06-15
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-15
Strzegom, Super-sport.com.pl
VIII Strzegomska Dwunastka - 12 km
[acrobat]
2019-06-15
Strzegom, Super-sport.com.pl
VIII Strzegomska Dwunastka - 6 km
[acrobat]
2019-06-15
Radziejów, DomTel-Sport
XVI Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2019-06-15
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic - alfabetycznie
[acrobat]
2019-06-15
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic - łącznie
[acrobat]
2019-06-15
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic - OPEN
[acrobat]
2019-06-14
Siemianowice Śląskie, DomTel-Sport
XIV Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2019-06-12
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-06-09
Myszków, Ultimasport
40. Bieg V Stawów
[acrobat]
2019-06-09
Dąbrowa k.Namysłowa, ZmierzymyCzas.pl
4 Bieg po Gminie Świerczów
[acrobat]
2019-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
5. Grand Prix Zwierzyńca - 10 km
[acrobat]
2019-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
5. Grand Prix Zwierzyńca - 5 km
[acrobat]
2019-06-09
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
5. Otwarte Mistrzostwa Częstochowy
[acrobat]
2019-06-09
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2019-06-09
Ślesin, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/4 IM
[acrobat]
2019-06-09
Ślesin, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/8 IM
[acrobat]
2019-06-09
Słupsk, DomTel-Sport
III Charytatywny Bieg z Nadzieją - 5 km
[acrobat]
2019-06-09
Słupsk, DomTel-Sport
III Charytatywny Bieg z Nadzieją - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-09
Łabiszyn, B4sport.pl
IV Łabiszyński Bieg Świętojański
[acrobat]
2019-06-09
Gdańsk, Datasport
SKYWAYRUN Gdańsk Airport
[acrobat]
2019-06-09
Mietków, Datasport
Triathlonowa Sztafeta Firmowa - 1/8 IM
[acrobat]
2019-06-09
Mietków, Datasport
Triathlonowa Sztafeta Firmowa - sztafeta firmowa
[acrobat]
2019-06-09
Starogard Gdański, STS-Timing
Triathlon Energy - 1/4 IM
[acrobat]
2019-06-09
Starogard Gdański, STS-Timing
Triathlon Energy - 1/8 IM
[acrobat]
2019-06-09
Kielce, Datasport
VI Kielecki Bieg Górski
[acrobat]
2019-06-09
Świerklaniec, Timing4U
V Bieg Auchan Bytom
[acrobat]
2019-06-09
Sławków, Ultimasport
V Bieg Republiki Sławkowskiej
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - Gmina
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - kategorie
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - Weterynarze
[acrobat]
2019-06-09
Rudawa, PulsarSport
XV EKO Jurajski Półmaraton - nauczyciele
[acrobat]
2019-06-09
Rudawa, PulsarSport
XV EKO Jurajski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-06-09
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XX Nowogrodziecka 10-tka - dzieci
[acrobat]
2019-06-09
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XX Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2019-06-09
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XX Nowogrodziecka 10-tka - VIP + Ekiden
[acrobat]
2019-06-08
Żmigród, plus-timing
10. Żmigrodzki Bieg Smoka - open
[acrobat]
2019-06-08
Gdańsk, DomTel-Sport
47. Memoriał Żylewicza
[acrobat]
2019-06-08
Katowice, Organizator
Bieg Fair Play
[acrobat]
2019-06-08
Sulejówek, Datasport
Bieg Marszałka
[acrobat]
2019-06-08
Osjaków, Ultimasport
Bieg Uliczny Mila Osjakowska
[acrobat]
2019-06-08
Pawełki k.Lublińca, Zbigniew Rosiński
III Rekreacyjny Bieg o Kwiat Różanecznika
[excel]
2019-06-08
Radzionków, Timing4U
IV ECO CIDRY CROSS - bieg
[acrobat]
2019-06-08
Radzionków, Timing4U
IV ECO CIDRY CROSS - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-08
Iwanowice, Rafał Kozik
IX Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-08
Szczecin, DomTel-Sport
NCDC Business Race
[acrobat]
2019-06-08
Krapkowice, Zmierzymyczas.pl
OKRrun
[acrobat]
2019-06-08
Osiek k.Torunia, STS-Timing
Run for The Beatles - 10 km
[acrobat]
2019-06-08
Osiek k.Torunia, STS-Timing
Run for The Beatles - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-08
Osiek k.Torunia, STS-Timing
Run for The Beatles - półmaraton
[acrobat]
2019-06-08
Szamotuły, STS-Timing
Szamotulska Nocna Piątka
[acrobat]
2019-06-08
Bydgoszcz, Datasport
Terenowa Masakra - 10 km
[acrobat]
2019-06-08
Bydgoszcz, Datasport
Terenowa Masakra - 15 km
[acrobat]
2019-06-08
Mietków k.Wrocławia, Datasport
Triathlon Mietków
[acrobat]
2019-06-08
Kędzierzyn-Koźle, Radosław Szymiczek
VII Bieg Azotowy
[acrobat]
2019-06-08
Nysa, Zmierzymyczas.pl
VII Bieg Nyski
[acrobat]
2019-06-08
Smolec, Zmierzymyczas.pl
VII Smolecka (za)Dyszka
[acrobat]
2019-06-08
Kietrz, Datasport
XII Półmaraton Kietrz & Rohov - drużyny
[acrobat]
2019-06-08
Kietrz, Datasport
XII Półmaraton Kietrz & Rohov - kobiety
[acrobat]
2019-06-08
Kietrz, Datasport
XII Półmaraton Kietrz & Rohov - OPEN
[acrobat]
2019-06-08
Wołczyn, Organizator
XVIII Bieg Uliczny - bieg główny
[excel]
2019-06-08
Wołczyn, Organizator
XVIII Bieg Uliczny - dzieci
[excel]
2019-06-07
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
XI Kwietny Bieg
[acrobat]
2019-06-05
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-06-05
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-06-02
Swinna Poręba, Paweł Franczak
1 Bieg na Zaporę
[acrobat]
2019-06-02
Katowice, Datasport
2 Wizz Air Half Marathon - 10 km
[acrobat]
2019-06-02
Katowice, Datasport
2 Wizz Air Half Marathon - półmaraton
[acrobat]
2019-06-02
Katowice, Datasport
2 Wizz Air Half Marathon - sztafety
[acrobat]
2019-06-02
Białystok, Datasport
5. Electrum Ekiden - kobiety
[acrobat]
2019-06-02
Białystok, Datasport
5. Electrum Ekiden - OPEN
[acrobat]
2019-06-02
Kostrzyn, Plus-Timing
7. Kurdeszowa (Za)Dyszka - 10 km
[acrobat]
2019-06-02
Kostrzyn, Plus-Timing
7. Kurdeszowa (Za)Dyszka - 5 km
[acrobat]
2019-06-02
Swarzędz, Plus-Timing
8. Bieg 10 km Szpot
[acrobat]
2019-06-02
Mieroszów, Ultimasport
Bieg Mieszka i Dobravy
[acrobat]
2019-06-02
Jelcz-Laskowice, zmierzymyczas
Bieg Toyoty - open
[acrobat]
2019-06-02
Pęcław, STS-Timing
II Duathlon Pęcław
[acrobat]
2019-06-02
Janczewo, STS-Timing
Janczewska Dziesiątka
[acrobat]
2019-06-02
Sumperk, Ryszard Tasarek
SumpeRUN - open
[acrobat]
2019-06-02
Pszczyna, Organizator
VIII Carbo Asecura
[acrobat]
2019-06-02
Rakszawa k.Rzeszowa, Timekeeper
VII Rakszawski Ćwierćmaraton
[acrobat]
2019-06-02
Opalenie k.Kwidzyna, Piotr Paczyński
VI Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2019-06-02
Opalenie k.Kwidzyna, Piotr Paczyński
VI Półmaraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2019-06-02
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Wybiegaj Życie - 10 km
[acrobat]
2019-06-02
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Wybiegaj Życie - 1 km
[acrobat]
2019-06-02
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Wybiegaj Życie - 5 km
[acrobat]
2019-06-02
Murowana Goślina, Plus-Timing
XXIII Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie
[acrobat]
2019-06-02
Łagów, Super-Sport.pl
XXV Bieg łagowskiego Lata
[acrobat]
2019-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXV Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2019-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXV Półmaraton Jaworski - strażacy
[acrobat]
2019-06-01
Siechnice, Datasport
10. Biegaj w Siechnicach - 10 km
[acrobat]
2019-06-01
Siechnice, Datasport
10. Biegaj w Siechnicach - 5 km
[acrobat]
2019-06-01
Lublin, Datasport
7.PKO Półmaraton Solidarności
[acrobat]
2019-06-01
Łęknica, PulsarSport
Bieg 7 Mostów
[acrobat]
2019-06-01
Strzebiń, Piotr Koza
Bieg Św. Urbana
[excel]
2019-06-01
Strzebiń, Piotr Koza
Bieg Św. Urbana - Nordic Walking
[excel]
2019-06-01
Tarnowo Podgórne, Plus-Timing
Cross Duathlon
[acrobat]
2019-06-01
Potulice, Jarosław Nurkiewicz
IV Potulicka Piątka
[acrobat]
2019-06-01
Krośniewice, STS-Timing
I Krośniewicka Płaska Dycha po Asfalcie
[acrobat]
2019-06-01
Ocypel, DomTel-Sport
Leśne Wandry - 10 km
[acrobat]
2019-06-01
Ocypel, DomTel-Sport
Leśne Wandry - 1 km
[acrobat]
2019-06-01
Ocypel, DomTel-Sport
Leśne Wandry - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-01
Gałkowo, DomTel-Sport
Maraton Mazury - 10 km
[acrobat]
2019-06-01
Gałkowo, DomTel-Sport
Maraton Mazury - maraton
[acrobat]
2019-06-01
Dolina Charlotty, DomTel-Sport
Mud Max
[acrobat]
2019-06-01
Strzelce Opolskie, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - 10 km
[acrobat]
2019-06-01
Strzelce Opolskie, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - 1 km
[acrobat]
2019-06-01
Strzelce Opolskie, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - 1 km drużyny
[acrobat]
2019-06-01
Strzelce Opolskie, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-01
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Piastowska Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2019-06-01
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Piastowska Piętnastka - 6 km
[acrobat]
2019-06-01
Lusówko k.Poznania, Plus-Timing
Rozalińska 13
[acrobat]
2019-06-01
Kudypy, Superczas.pl
VI Grand Prix Warmii - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-01
Kudypy, Superczas.pl
VI Grand Prix Warmii - OPEN
[acrobat]
2019-06-01
Bojadła, Super-Sport.pl
V Bieg Memoriałowy im. Piotra Szwajkowskiego
[acrobat]
2019-06-01
Gniewino, Mariusz Kościelski
XXXII Bieg Stolemów
[acrobat]
2019-06-01
Okuninka k.Włodawy, STS-Timing
Żelazny Triathlon
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 249

 Ostatnio zalogowani
maur68
10:49
maraton56
10:43
Katan
10:35
Stanek
10:32
Januszz
10:15
gdarek7
10:11
przemek300
09:55
jaro109
09:55
voytec
09:51
biegacz54
09:33
suchy
09:24
pol1948
09:04
platat
09:01
kirc
08:55
sergio1971
08:52
Leno
08:39
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |