Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

2019-10-30
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-10-27
Białystok, Krzysztof Skowera
20. Jubileuszowy Bieg Godzinny
[acrobat]
2019-10-27
Dresden, Roman Sosnowski
21. Dresden-Marathon - 10 km - polacy
[acrobat]
2019-10-27
Dresden, Roman Sosnowski
21. Dresden-Marathon - 21 km - polacy
[acrobat]
2019-10-27
Dresden, Roman Sosnowski
21. Dresden-Marathon - 42 km - polacy
[acrobat]
2019-10-27
Lubin, Super-Sport.com.pl
34. Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - kobiety
[acrobat]
2019-10-27
Lubin, Super-Sport.com.pl
34. Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - OPEN
[acrobat]
2019-10-27
Toruń, STS-Timing
37 Toruń Maraton
[acrobat]
2019-10-27
Gdańsk, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2019-10-27
Toruń, STS-Timing
Toruń Półmaraton
[acrobat]
2019-10-27
Tczew, Waldemar Abucewicz
VIII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - open
[acrobat]
2019-10-27
Jawor, Bogusław Tomaszewski
Wyniki XVI Memoriału Stefana Mielczarka
[acrobat]
2019-10-27
Wrocław, Anna Szymanek
XII Bieg Energetyka
[acrobat]
2019-10-27
Kędzierzyn-Koźle, Zygmunt Naczepa
XVII Maraton Odrzański
[acrobat]
2019-10-26
Malbork, Jan Salewski
Bieg Halloweenowy - 5 km
[acrobat]
2019-10-26
Malbork, Jan Salewski
Bieg Halloweenowy - Nordic Walking
[acrobat]
2019-10-26
Poznań, Plus-Timing
Bieg po schodach Collegium Altum - eliminacje
[acrobat]
2019-10-26
Poznań, Plus-Timing
Bieg po schodach Collegium Altum - finał
[acrobat]
2019-10-26
Poznań, plus-timing
Botaniczna Piątka Poznań - edycja jesienna - open
[acrobat]
2019-10-26
Warszawa, STS-Timing
Cross Bielański
[acrobat]
2019-10-26
Nowa Słupia, Organizator
Górski Maraton Świętokrzyski
[acrobat]
2019-10-26
Olsztyn, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2019-10-26
Starościn k.Słupic, Organizator
III Bieg św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej
[acrobat]
2019-10-26
Grodków, ZmierzymyCzas.pl
II Opolski Bieg Belfra - bieg
[acrobat]
2019-10-26
Grodków, ZmierzymyCzas.pl
II Opolski Bieg Belfra - Nordic Walking
[acrobat]
2019-10-26
Tuchola, Jan Salewski
X Bieg św. Huberta - Nordic Walking
[acrobat]
2019-10-26
Tuchola, Jan Salewski
X Bieg św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2019-10-25
Erbil, Michał Walczewski
Erbil Marathon - certyfikat walczewski michal
[acrobat]
2019-10-23
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-10-21
Szczecin, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL Szczecin
[acrobat]
2019-10-20
Poznań, STS-Timing
20. PKO Poznań Maraton - OPEN
[acrobat]
2019-10-20
Ostrów Wielkopolski, Datasport
57. Bieg Republiki Ostrowskiej - kobiety
[acrobat]
2019-10-20
Ostrów Wielkopolski, Datasport
57. Bieg Republiki Ostrowskiej - OPEN
[acrobat]
2019-10-20
Płock, DomTel-Sport
8 Tumska Dycha
[acrobat]
2019-10-20
Łomża, DomTel-Sport
Charytatywna Mila
[acrobat]
2019-10-20
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2019-10-20
Warszawa, Piotr Książkiewicz
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2019-10-20
Wrocław, Datasport
Wrocławska Dycha - 10 km
[acrobat]
2019-10-20
Wrocław, Datasport
Wrocławska Dycha - 5 km
[acrobat]
2019-10-20
Jedlnia, Jarosław Wojtuniak
XIV Radomski Maraton Trzeźwości - 10 km
[acrobat]
2019-10-20
Jedlnia, Jarosław Wojtuniak
XIV Radomski Maraton Trzeźwości - 21 km
[acrobat]
2019-10-20
Jedlnia, Jarosław Wojtuniak
XIV Radomski Maraton Trzeźwości - 42 km
[acrobat]
2019-10-20
Jedlnia, Jarosław Wojtuniak
XIV Radomski Maraton Trzeźwości - 70 km
[acrobat]
2019-10-20
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
XI Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego
[acrobat]
2019-10-20
Tychy, Teresa Noga
XXXII Perła Paprocan
[acrobat]
2019-10-19
Warszawa, DomTel-Sport
Adidas Runners The Night Mile
[acrobat]
2019-10-19
Lublin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2019-10-19
Leśnice k. K.K., Adam Witczak
IV Leśnicka Piątka
[acrobat]
2019-10-19
Kozielno k.Paczkowa, ZmierzymyCzas.pl
IV Paczkowska Dycha
[acrobat]
2019-10-19
Leśniewo, DomTel-Sport
I Leśniewska Dycha
[acrobat]
2019-10-19
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Półmaraton Piastowski - 10.5 km
[acrobat]
2019-10-19
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Półmaraton Piastowski - półmaraton
[acrobat]
2019-10-19
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic - OPEN
[acrobat]
2019-10-19
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic - po 6 biegach
[acrobat]
2019-10-16
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-10-13
Warszawa, Michał Runner
55 SMAK Maraton - open
[acrobat]
2019-10-13
Kraków, Datasport
6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 21 km kob.
[acrobat]
2019-10-13
Kraków, Datasport
6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 21 km OPEN
[acrobat]
2019-10-13
Kraków, Datasport
6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 5 km kob.
[acrobat]
2019-10-13
Kraków, Datasport
6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-10-13
Bydgoszcz, DomTel-Sport
VII Półmaraton Bydgoski - 21 km
[acrobat]
2019-10-13
Bydgoszcz, DomTel-Sport
VII Półmaraton Bydgoski - 5 km
[acrobat]
2019-10-13
Chrząszczyce, zmierzymyczas
VI Wzgórzowa Trzynastka - open
[acrobat]
2019-10-13
Żory, Datasport
XII Żorski Bieg Uliczny - open
[acrobat]
2019-10-13
Włodawa, ZmierzymyCzas.pl
XX Bieg Sobiborski
[acrobat]
2019-10-12
Strzegom, Super-sport.com.pl
2. ARYZTA Półmaraton
[acrobat]
2019-10-12
Strzegom, Super-sport.com.pl
2. ARYZTA Półmaraton - 11.5 km
[acrobat]
2019-10-12
Warszawa, ZmierzymyCzas.pl
2. Bieg Czas Na Wzrok
[acrobat]
2019-10-12
Police, ŁUC ANDRZEJ
41 Ćwierćmaraton Policki - open
[acrobat]
2019-10-12
Lesznowola, Datasport
Bieg po Dynię
[acrobat]
2019-10-12
Piaseczno, STS-Timing
Duathlon Piaseczno - sprint
[acrobat]
2019-10-12
Piaseczno, STS-Timing
Duathlon Piaseczno - standard
[acrobat]
2019-10-12
Poznań, Piotr Bętkowski
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2019-10-12
Kąty Wrocławskie, ultimasport
III Mistrzostwa Kątów Wrocławskich w biegach - 4 bieg - open
[acrobat]
2019-10-12
Aleksandrów Kujawski, STS-Timing
IV Bieg Przemytnika - 10 km
[acrobat]
2019-10-12
Aleksandrów Kujawski, STS-Timing
IV Bieg Przemytnika - 21 km
[acrobat]
2019-10-12
Aleksandrów Kujawski, STS-Timing
IV Bieg Przemytnika - 50 km
[acrobat]
2019-10-12
Leśna, Super-sport.com.pl
IV Półmaraton Biegiem Kwisy - 10 km
[acrobat]
2019-10-12
Leśna, Super-sport.com.pl
IV Półmaraton Biegiem Kwisy - 21 km
[acrobat]
2019-10-12
Leśna, Super-sport.com.pl
IV Półmaraton Biegiem Kwisy - Nordic Walking
[acrobat]
2019-10-12
Szprotawa, Super-sport.com.pl
Szprotawska 10
[acrobat]
2019-10-12
Świecie, STS-Timing
Świecka Piątka
[acrobat]
2019-10-12
Bodzentyn, M.Maziejuk
Ultra Maraton 4 Pory Roku JESIEŃ
[acrobat]
2019-10-12
Mysłowice, Sławomir Kotowicz
XXVII Memoriał Jerzego Chromika - 10 km
[acrobat]
2019-10-12
Mysłowice, Sławomir Kotowicz
XXVII Memoriał Jerzego Chromika - młodzieżowe
[acrobat]
2019-10-09
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-10-06
Katowice, STS-Timing
11 Silesia Marathon - 21 km
[acrobat]
2019-10-06
Katowice, STS-Timing
11 Silesia Marathon - 42 km
[acrobat]
2019-10-06
Katowice, STS-Timing
11 Silesia Marathon - 50 km
[acrobat]
2019-10-06
Włocławek, Agnieszka Nowakowska
6. ANWIL Półmaraton - kategorie
[excel]
2019-10-06
Włocławek, Agnieszka Nowakowska
6. ANWIL Półmaraton - OPEN
[excel]
2019-10-06
Rzeszów, Organizator
7.PKO Maraton Rzeszowski - OPEN
[acrobat]
2019-10-06
Rzeszów, Organizator
7.PKO Maraton Rzeszowski - sztafety
[acrobat]
2019-10-06
Kielce, Datasport
8 Kielecka Dycha
[acrobat]
2019-10-06
Augustów, DomTel-Sport
9. Półmaraton Augustowski
[acrobat]
2019-10-06
Augustów, DomTel-Sport
Augustowska Dycha
[acrobat]
2019-10-06
Warszawa, Datasport
Biegnij Warszawo
[acrobat]
2019-10-06
Jełowa, Zmierzymyczas.pl
Bieg ku Słońcu - 10 km
[acrobat]
2019-10-06
Jełowa, Zmierzymyczas.pl
Bieg ku Słońcu - 5 km
[acrobat]
2019-10-06
Bolków, Bartosz Klimek
IV Bieg z zamkiem w tle - 10 km
[acrobat]
2019-10-06
Bolków, Bartosz Klimek
IV Bieg z zamkiem w tle - 2 km
[acrobat]
2019-10-06
Szamotuły, STS-Timing
IX Szamotuły Samsung Półmaraton
[acrobat]
2019-10-06
Szamotuły, STS-Timing
IX Szamotuły Samsung Półmaraton - Bieg Rodzinny
[acrobat]
2019-10-06
Legnica, Datasport
I Legnicka Dziesiątka
[acrobat]
2019-10-06
Ujazd, Organizator
Kartofelek III Bieg Szlakiem Bursztynowym
[acrobat]
2019-10-06
Ujazd, Waldemar
Kartofelek - open
[acrobat]
2019-10-06
Kutno, DomTel-Sport
Kutnowska Za-Dyszka
[acrobat]
2019-10-06
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
Maraton DotlenieniRUN - 10 km
[acrobat]
2019-10-06
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
Maraton DotlenieniRUN - 21 km
[acrobat]
2019-10-06
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
Maraton DotlenieniRUN - 42 km
[acrobat]
2019-10-06
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
Maraton DotlenieniRUN - 5 km
[acrobat]
2019-10-06
Lublin, Zbigniew Kamiński
Pierwsza Dycha do Maratonu - open
[acrobat]
2019-10-06
Słupsk, DomTel-Sport
Słupski Bieg Charytatywny
[acrobat]
2019-10-06
Legnica, Datasport
VIII Legnica Półmaraton
[acrobat]
2019-10-06
Częstochowa, Zmierzymyczas.pl
V Bieg im. Marka Kotańskiego - 11 km
[acrobat]
2019-10-06
Częstochowa, Zmierzymyczas.pl
V Bieg im. Marka Kotańskiego - 6 km
[acrobat]
2019-10-06
Wrocław, Datasport
Wild Run
[acrobat]
2019-10-06
Wrocław, Andrzej Cymanek
XIII Osobowicka Ósemka
[acrobat]
2019-10-06
Ostromecko, B4sport.pl
XXXII Bieg Uliczny
[acrobat]
2019-10-05
Kraków, STS-Timing
5 na dobry początek
[acrobat]
2019-10-05
Kraków, STS-Timing
6.KrwioBIEG Kraków - 10 km
[acrobat]
2019-10-05
Kraków, STS-Timing
6.KrwioBIEG Kraków - 5 km
[acrobat]
2019-10-05
Poznań, Krzysztof Lipiński
7 Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2019-10-05
Zielona Góra, Pulsarsport
Ćwierćmaraton Zielonogórski Nocą
[acrobat]
2019-10-05
Chwostek, ZmierzymyCzas.pl
Dycha Lasami nad Górną Liswartą
[acrobat]
2019-10-05
Wrocław, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2019-10-05
Mińsk Mazowiecki, Zmierzymyczas.pl
II Bieg Pamięci Powstańców Warszawy
[acrobat]
2019-10-05
Gdynia, Mariusz Kościelski
II Półmaraton Górski DŁUGA GÓRA
[acrobat]
2019-10-05
Marklowice, Time-Sport
Otwarty 21 Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy
[acrobat]
2019-10-05
Zielona Góra, Pulsarsport
Półmaraton Zielonogórski Nocą
[acrobat]
2019-10-05
Rudna, Datasport
Sąsiedzi Żelaznego Mostu - 10 km
[acrobat]
2019-10-05
Rudna, Datasport
Sąsiedzi Żelaznego Mostu - 5 km
[acrobat]
2019-10-05
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2019-10-05
Malin, Pulsarsport
VII Wiszeńska (za)Dyszka
[acrobat]
2019-10-05
Malin k.Wrocławia, pulsarsport
VII Wiszeńska (za)Dyszka - open
[acrobat]
2019-10-05
Łomianki, Ilona Czarnecka
V Bieg Sztafetowe
[acrobat]
2019-10-05
Łomianki, Ilona Czarnecka
V Bieg Sztafetowe - Nordic Walking
[acrobat]
2019-10-05
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XXIII Bieg Przełajowy o nóż Komandosa - kobiety
[acrobat]
2019-10-05
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XXIII Bieg Przełajowy o nóż Komandosa - mężczyźni
[acrobat]
2019-10-05
Hajnówka, Pulsarsport
X Hajnowska Dwunastka
[acrobat]
2019-10-03
Gryfino, DomTel-Sport
50 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
2019-10-02
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-10-02
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych - OPEN
[acrobat]
2019-10-02
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych - razem
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 144

 Ostatnio zalogowani
marcoair
12:07
boro079
12:01
Krulik
11:52
tomasso023
11:47
CZARNA STRZAŁA
11:31
krzysztofl
11:31
maur68
10:49
maraton56
10:43
Katan
10:35
Stanek
10:32
Januszz
10:15
gdarek7
10:11
przemek300
09:55
jaro109
09:55
voytec
09:51
biegacz54
09:33
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |