Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2012-10-31
Katowice, Aleksy Szablicki
Nothing International Classic Marathon NIC 10/2012
[word]
2012-10-28
Koło, UltimaSport
32. Bieg Warciański
[acrobat]
2012-10-28
Ostrów Wielkopolski, STS-Timing
50 Uliczny Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-10-28
Tczew, Jan Salewski
Bieg Nadwiślański Doliną Dolnej Wisły
[acrobat]
2012-10-28
Gliwice, Organizator
Bieg Tureta
[acrobat]
2012-10-28
Łódź, Szymon Drab
III Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickieg
[acrobat]
2012-10-28
Jawor, Hieronim Olejniczak
IX Memoriał Stefana Mielczarka - kategorie
[acrobat]
2012-10-28
Jawor, Hieronim Olejniczak
IX Memoriał Stefana Mielczarka - OPEN
[acrobat]
2012-10-28
Szczecin, Karol Radzimski
I Bieg im.Jerzego Kortza
[word]
2012-10-28
Lubomia, Adam Kot
Ja i Maraton - kategorie
[acrobat]
2012-10-28
Lubomia, Adam Kot
Ja i Maraton - Nordic Walking
[acrobat]
2012-10-28
Lubomia, Adam Kot
Ja i Maraton - Nordic Walking (kategorie)
[acrobat]
2012-10-28
Lubomia, Adam Kot
Ja i Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-10-28
Toruń, Organizator
Jesienny Barbarkowy Bieg Przełajowy
[word]
2012-10-28
Warszawa, Organizator
Kręta Piątka
[acrobat]
2012-10-28
Koszalin, DomTel-Sport
Nocna Ściema 2012 - klasyfikacja drużynowa
[acrobat]
2012-10-28
Koszalin, DomTel-Sport
Nocna Ściema 2012 - maraton
[acrobat]
2012-10-28
Koszalin, DomTel-Sport
Nocna Ściema 2012 - półmaraton
[acrobat]
2012-10-28
Strzelce Opolskie, Michał Szrajber
Otwarty Bieg Przełajowy
[acrobat]
2012-10-28
Rytro k. Nowego Sącz, Organizator
X Jubileuszowy Bieg Bejorów - kobiety
[acrobat]
2012-10-28
Lesznowola, DataSport
X Minimaraton Niepodległości
[acrobat]
2012-10-28
Elbląg, Organizator
Elbląski Półmaraton - Bażant 2012
[excel]
2012-10-28
Tychy, Janusz Mzyk
VI Grand Prix Tychów
[acrobat]
2012-10-28
Rytro k. Nowego Sącz, Organizator
X Jubileuszowy Bieg Bejorów - mężczyźni
[acrobat]
2012-10-27
Tuchola, Jan Salewski
III Bieg św. Huberta
[acrobat]
2012-10-27
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic Bieg Piąty - Jesienny
[word]
2012-10-27
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic - po 5 biegach
[word]
2012-10-27
Brzesko, DataSport
I Brzeski Bieg Pamięci - 5km
[acrobat]
2012-10-27
Brzesko, DataSport
I Brzeski Bieg Pamięci - kategorie wiekowowe
[acrobat]
2012-10-27
Brzesko, DataSport
I Brzeski Bieg Pamięci - nordic walking
[acrobat]
2012-10-27
Brzesko, DataSport
I Brzeski Bieg Pamięci - OPEN
[acrobat]
2012-10-27
Wrocław, DataSport
Olimpijska Szóstka
[acrobat]
2012-10-27
Opalenica, Piotr Powel
Test Coopera
[word]
2012-10-27
Sanok, Organizator
V Bieg Sokoli - Niepodległościowy - 2,5km
[word]
2012-10-27
Sanok, Organizator
V Bieg Sokoli - Niepodległościowy - 5,2km
[word]
2012-10-27
Świdnica, Organizator
IV Bieg Fortowy Grand Prix 2012 HERMES Świdnica
[acrobat]
2012-10-26
Poznań, Rafał Wieruszewski
Ekonomiczna Piątka
[acrobat]
2012-10-26
Jastrzębie-Zdrój, Jakub Staśkiewicz
II Jastrzębski Test Coopera
[acrobat]
2012-10-24
Toruń, Organizator
Grand Prix Stawek
[acrobat]
2012-10-24
Olsztyn, Organizator
IX Biegi Przełajowe o Puchar Rektora UWM
[word]
2012-10-24
Poznań, Organizator
Poznaj Poznań Nocą
[acrobat]
2012-10-21
Koberice, Beata Wrońska
16 Kobericki Półmaraton
[excel]
2012-10-21
Kraków, Domtel-Sport
Bieg Inauguracyjny UEK 2012 - 3.2km
[acrobat]
2012-10-21
Kraków, Domtel-Sport
Bieg Inauguracyjny UEK 2012 - 8km
[acrobat]
2012-10-21
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Cross Czwórki - nordic walking
[acrobat]
2012-10-21
Dąbrowa Górnicza, Organizator
Cross Czwórki - OPEN
[acrobat]
2012-10-21
Oleszka, Andrzej Kolisz
III Cross Góry św. Anny
[acrobat]
2012-10-21
Szamotuły, DataSport
II Samsung Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2012-10-21
Szamotuły, DataSport
II Samsung Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2012-10-21
Szamotuły, DataSport
II Samsung Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2012-10-21
Szamotuły, DataSport
II Samsung Półmaraton - powiat kobiety
[acrobat]
2012-10-21
Szamotuły, DataSport
II Samsung Półmaraton - powiat mężczyźni
[acrobat]
2012-10-21
Adamów, Krzysztof Grono
IV Adamowska Dziesiątka
[excel]
2012-10-21
Wodzisław Śląski, Adam Kot
I Wodzisławski Cross Feel Free BASZTA
[acrobat]
2012-10-21
Kielce, Organizator
Kielecka Dycha
[acrobat]
2012-10-21
Gdańsk, Agata Masiulaniec
Koleżeńskie 10 km z okazji 10-lecia GT
[acrobat]
2012-10-21
Katowice, August Jakubik
Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2012-10-21
Uniejów, DataSport
VI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - abstynent
[acrobat]
2012-10-21
Uniejów, DataSport
VI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - kategorie
[acrobat]
2012-10-21
Uniejów, DataSport
VI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - kobiety
[acrobat]
2012-10-21
Uniejów, DataSport
VI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - niepełnos
[acrobat]
2012-10-21
Uniejów, DataSport
VI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - OPEN
[acrobat]
2012-10-21
Uniejów, DataSport
VI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - Uniejów
[acrobat]
2012-10-21
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - nordic walking
[acrobat]
2012-10-21
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - OPEN
[acrobat]
2012-10-21
Warka, DataSport
XII Bieg Pułaskiego - kategorie
[acrobat]
2012-10-21
Warka, DataSport
XII Bieg Pułaskiego - kobiety
[acrobat]
2012-10-21
Warka, DataSport
XII Bieg Pułaskiego - OPEN
[acrobat]
2012-10-21
Warka, DataSport
XII Bieg Pułaskiego - wózki
[acrobat]
2012-10-21
Lubin, SuperSport
XXVII Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - kobiety
[acrobat]
2012-10-21
Lubin, SuperSport
XXVII Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - mężczyzn
[acrobat]
2012-10-21
Ciechanów, Organizator
26. Grand Prix Ciechanowa Bieg 8
[word]
2012-10-21
Białystok, Irena Sakowicz
XIV Bieg Godzinny
[excel]
2012-10-20
Puszcza Kampinoska, Michał Horodeński
1 Maraton Kampinoski
[acrobat]
2012-10-20
Puszcza Kampinoska, Michał Horodeński
1 Półmaraton Kampinoski
[acrobat]
2012-10-20
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
28 Supermaraton Kalisia
[excel]
2012-10-20
Zakopane, Izabela Zatorska
Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę
[excel]
2012-10-20
Katowice, August Jakubik
Biegowa Korona Ziemi - po 7 biegach
[excel]
2012-10-20
Poznań, Krzysztof Kubiak
II Bieg Papieski
[excel]
2012-10-20
Bydgoszcz, Organizator
IV Cross Bydgoski - dzieci
[acrobat]
2012-10-20
Bydgoszcz, Organizator
IV Cross Bydgoski - OPEN
[acrobat]
2012-10-20
Skarżysko Kamienna, Piotr Świtała
IV Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego
[excel]
2012-10-20
Katowice, August Jakubik
Maraton Aconcagua
[excel]
2012-10-20
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Myslowicka Liga Crossowa
[word]
2012-10-20
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Myslowicka Liga Crossowa - kobiety
[word]
2012-10-20
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Myslowicka Liga Crossowa - punktacja
[word]
2012-10-20
Wodzisław Śląski, Adam Kot
New Balance Korona Śląska
[acrobat]
2012-10-20
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
New Balance Korona Śląska - po 2 edycjach
[acrobat]
2012-10-20
Władysławowo, Organizator
Półmaratonu Jastarnia - Władysławowo
[word]
2012-10-20
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
Puchar Siemianowic Śląskich w Biathlonie Letnim
[excel]
2012-10-20
Rawicz, Hubert Sobczak
Rawicki Półmaraton - Bieg ku wolności
[acrobat]
2012-10-20
Lipinki, Organizator
VI Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego
[acrobat]
2012-10-20
Piekary Śląskie, Organizator
VI Piekarski Bieg Długodystansowy - kategorie
[word]
2012-10-20
Piekary Śląskie, Organizator
VI Piekarski Bieg Długodystansowy - OPEN
[word]
2012-10-20
Płock, Ultimasport
XXXII Bieg Soczewka z BOP - kobiety
[acrobat]
2012-10-20
Płock, Ultimasport
XXXII Bieg Soczewka z BOP - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-10-20
Płock, Ultimasport
XXXII Bieg Soczewka z BOP - OPEN
[acrobat]
2012-10-18
Łubianka, Organizator
Grand Prix Łubianki Etap X
[excel]
2012-10-17
Warszawa, Organizator
Rodzinne Biegi Górskie
[acrobat]
2012-10-14
Poznań, sts-timing
13 Poznań Maraton - klasyfikacje dodatkowe
[excel]
2012-10-14
Poznań, sts-timing
13 Poznań Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-10-14
Gdańsk, Organizator
Gdański Bieg Lekarzy
[excel]
2012-10-14
Kozłów Biskupi, Józef M. Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w N.W. - kategorie
[word]
2012-10-14
Kozłów Biskupi, Józef M. Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w N.W. - OPEN
[word]
2012-10-14
Kozłów Biskupi, Józef M. Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w N.W. - wyniki konc
[word]
2012-10-14
Szubin, Ks. Artur
III Bieg uliczny im. bł. Papieża Jana Pawła II
[word]
2012-10-14
Gdańsk, Marek Kołecki
I Bieg Oliwski - 4km
[acrobat]
2012-10-14
Gdańsk, Marek Kołecki
I Bieg Oliwski - 8km
[acrobat]
2012-10-14
Rochna k. Kolusz, Organizator
Jesienny Cross Przyjaźni Koluszkowsko-Brzezińskiej
[word]
2012-10-14
Toruń, Organizator
Jesienny Test Coopera
[acrobat]
2012-10-14
Rochna k.Koluszek, Organizator
klasyfikacja I grand prix koluszek
[word]
2012-10-14
Mikołajki, Jan Salewski
Superoes Mikołajki 2012 - 10km
[acrobat]
2012-10-14
Mikołajki, Jan Salewski
Superoes Mikołajki 2012 - 4km
[acrobat]
2012-10-14
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa
[word]
2012-10-14
Kraków, Organizator
Test Coopera
[excel]
2012-10-14
Płock, Organizator
Tumska Dycha
[acrobat]
2012-10-14
Szemud, Jakub Kortas
VII Jesienny Przełajowy Bieg Lesôków
[acrobat]
2012-10-14
Wieliszew , Organizator
VII Wieliszewski Bieg Jesieni
[word]
2012-10-14
Żory, Organizator
V Żorski Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2012-10-14
Żory, Organizator
V Żorski Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2012-10-14
Żory, Organizator
V Żorski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2012-10-14
Warszawa, Organizator
Wybiegaj Sprawność
[acrobat]
2012-10-14
Włodawa, Wioleta Piskorek
XIII Bieg Sobiborski
[acrobat]
2012-10-14
Dzięgielów, Raphael Mielke
XII Bieg o Złoty Dzięgiel
[excel]
2012-10-14
Tarnów, Organizator
XXI Tarnowski Bieg Leliwitów - bieg masowy
[acrobat]
2012-10-14
Tarnów, Organizator
XXI Tarnowski Bieg Leliwitów - OPEN
[acrobat]
2012-10-14
Dąbrowa Chełmińska, Andrzej Jaranowski
XXV Bieg Uliczny
[acrobat]
2012-10-14
Prudnik k.Opola, Michał Kruczek
Z.A.S Ten Decathlon Challenge
[excel]
2012-10-14
Coventry, Marek Barczewski
Decathlon Coventry Half Marathon
[acrobat]
2012-10-14
Rogi k.Krosna, Organizator
XXVI Bieg im. Ignacego Łukasiewicza
[word]
2012-10-14
Tarnobrzeg, Organizator
XXXIV Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera
[acrobat]
2012-10-13
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Gerharta Hauptmanna - kategorie
[acrobat]
2012-10-13
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Gerharta Hauptmanna - kategorie
[acrobat]
2012-10-13
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Gerharta Hauptmanna - kobiety
[acrobat]
2012-10-13
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Gerharta Hauptmanna - Nordic Walking
[acrobat]
2012-10-13
Wrocław, DataSport
Bieg Gerharta Hauptmanna - OPEN
[acrobat]
2012-10-13
Rydułtowy, Organizator
Cross Rydułtowski - dzieci
[acrobat]
2012-10-13
Rydułtowy, Organizator
Cross Rydułtowski - juniorzy
[acrobat]
2012-10-13
Rydułtowy, Organizator
Cross Rydułtowski - młodzicy
[acrobat]
2012-10-13
Rydułtowy, Organizator
Cross Rydułtowski - OPEN
[acrobat]
2012-10-13
Warszawa, Organizator
Cztery Pory Roku Biegowe Grand Prix Białołęki
[excel]
2012-10-13
Rudna, sts-timing
II Bieg im. Św. Katarzyny - nordic walking
[acrobat]
2012-10-13
Rudna, sts-timing
II Bieg im. Św. Katarzyny - OPEN
[acrobat]
2012-10-13
Olsztyn k.Częstochow, Organizator
II Jurajski Puchar w Nordic Walking - VII runda
[acrobat]
2012-10-13
Gdynia, Krzysztof Walczak
I Przełajowy Nocny Bieg i NW - bieg
[acrobat]
2012-10-13
Gdynia, Krzysztof Walczak
I Przełajowy Nocny Bieg i NW - Nordic Walking
[acrobat]
2012-10-13
Warszawa, Organizator
I Żoliborski Cross Nadwiślański
[acrobat]
2012-10-13
Słupsk , Organizator
Słupskie Dzikie Biegi SŁUDZIBIE
[acrobat]
2012-10-13
Piła, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-10-13
Wrocław, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-10-13
Olsztyn, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-10-13
Łódź, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-10-13
Lublin, Organizator
Test Coopera dla wszystkich
[acrobat]
2012-10-13
Poznań, DataSport
XII Bieg Maltański
[acrobat]
2012-10-13
Kościerzyna, Organizator
XVIII Kościerskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2012-10-13
Poznań, DataSport
XXX Bieg Przemysła
[acrobat]
2012-10-12
Mielec, Agnieszka Molek
XVIII Bieg Uliczny
[acrobat]
2012-10-12
Mielec, Organizator
XVIII Bieg Uliczny - bieg główny
[acrobat]
2012-10-10
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 10/12
[excel]
2012-10-07
Rybnik, Grzegorz Wnuk
8. Jesienny Cross ERBUD-u
[acrobat]
2012-10-07
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - kategorie
[acrobat]
2012-10-07
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Łomża, Mariusz Niziński
Dziesiątka w Łomży
[excel]
2012-10-07
Rzeszów, sts-timing
Festiwal Biegów Forum Ekonomicznego - 5km
[acrobat]
2012-10-07
Rzeszów, sts-timing
Festiwal Biegów Forum Ekonomicznego - Półmaraton
[acrobat]
2012-10-07
Rzeszów, sts-timing
Festiwal Biegów Forum Ekonomicznego - rodzinny
[acrobat]
2012-10-07
Rzeszów, sts-timing
Festiwal Biegów Forum Ekonomicznego - sztafety
[acrobat]
2012-10-07
Pniewy, Organizator
II Bieg Papieski - 5km
[acrobat]
2012-10-07
Pniewy, Organizator
II Bieg Papieski - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Głogów, Jerzy Górski
II Cross Straceńców - 11.111km
[acrobat]
2012-10-07
Głogów, Jerzy Górski
II Cross Straceńców - 5.555km
[acrobat]
2012-10-07
Głogów, Jerzy Górski
II Cross Straceńców - sztafety
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - gmina
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - kategorie
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - OSP
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - PSP
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - PSP drużyny
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - PSP kategorie
[acrobat]
2012-10-07
Rakoniewice, Krzysztof Krawczak
II Dycha Drzymały - PSP kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Tarnowskie Góry, UltimaSport
I Tarnogórski Bieg Jubileuszowy - kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Tarnowskie Góry, UltimaSport
I Tarnogórski Bieg Jubileuszowy - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Chorzów, Karol Czaj
Silesia Półmaraton - 7 km
[acrobat]
2012-10-07
Chorzów, Karol Czaj
Silesia Półmaraton - 7 km kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Chorzów, Karol Czaj
Silesia Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2012-10-07
Chorzów, Karol Czaj
Silesia Półmaraton - kategorie dodatkowe
[acrobat]
2012-10-07
Chorzów, Karol Czaj
Silesia Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Chorzów, Karol Czaj
Silesia Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Poznań, Tomasz Ptak
Test Coopera
[acrobat]
2012-10-07
Wrocław, Organizator
V Bieg Energetyka
[word]
2012-10-07
Brenna, Organizator
V Mistrzostwa Beskidów Nordic Walking
[acrobat]
2012-10-07
Tychy, Organizator
XVIII Perła Paprocan
[acrobat]
2012-10-07
Biłgoraj, Eliza Rafał
XXIV Biegi Po Ziemi Biłgorajskiej
[acrobat]
2012-10-07
Legnica, UltimaSport
XXV Bieg Lwa Legnickiego - kobiety
[acrobat]
2012-10-07
Legnica, UltimaSport
XXV Bieg Lwa Legnickiego - OPEN
[acrobat]
2012-10-07
Kalisz, DomTel-Sport
XXXII Bieg Ptolomeusza
[acrobat]
2012-10-07
Wisła Łabajów, Piotr Kozak
Złota Mila Stożka
[excel]
2012-10-07
Gniewkowo, Organizator
XVIII Gniewkowski Bieg im.Rodziny Milewskich
[acrobat]
2012-10-06
Jastrowie, Organizator
150 Maraton Mańka, 50 Maraton Harego
[word]
2012-10-06
Starogard Gdański, Organizator
21 Bieg Kociewski z Polpharmą
[acrobat]
2012-10-06
Gryfino, Organizator
73 Masowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2012-10-06
Lądek Zdrój k.Kłodzk, Organizator
Bieg na Górę Trojak - women
[acrobat]
2012-10-06
Wysocko Wielkie, Marta Szczypkowska
Dyszka po Wysocku Grand Prix Ostrowa
[excel]
2012-10-06
Hajnówka, Jakub Kortas
III Hajnowska Dwunastka
[acrobat]
2012-10-06
Sochaczew, Emanuel Zimny
III Sochaczewski Test Coopera
[excel]
2012-10-06
Zazdrość k.Olsztyna, Daria Ryznar
II Bieg o Puchar Nadleśniczego
[acrobat]
2012-10-06
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
IV Bieg pod Bursztynową Komnatę
[acrobat]
2012-10-06
Pruszków, Artur Jurczyk
I Bieg o Puchar Prezesa Poczty Polskiej S.A.
[excel]
2012-10-06
Żywiec, Organizator
Jesienny Festiwal Biegowy - kobiety
[acrobat]
2012-10-06
Zywiec, Organizator
Jesienny Festiwal Biegowy - mężczyźni
[acrobat]
2012-10-06
Zawoja, Kamil Jezierski
Memoriał Wojtka Kozuba - kategorie
[acrobat]
2012-10-06
Zawoja k.Nowego Targ, Kamil Jezierski
Memoriał Wojtka Kozuba - OPEN
[acrobat]
2012-10-06
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Test Coopera
[excel]
2012-10-06
Skrwilno, Andrzej Jaranowski
XVII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-10-06
Police, Andrzej Holzman
XXXIV Ćwierćmaraton Policki
[acrobat]
2012-10-06
Puszcza Kampinoska, Organizator
XXXIX Maraton Pieszy - 100km
[acrobat]
2012-10-06
Puszcza Kampinoska, Organizator
XXXIX Maraton Pieszy - 75km
[acrobat]
2012-10-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
X Przewietrz się na Olimpijskim - kategorie
[acrobat]
2012-10-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
X Przewietrz się na Olimpijskim - kobiety
[acrobat]
2012-10-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
X Przewietrz się na Olimpijskim - Nordic Walking
[acrobat]
2012-10-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
X Przewietrz się na Olimpijskim - Nordic Walking k
[acrobat]
2012-10-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
X Przewietrz się na Olimpijskim - OPEN
[acrobat]
2012-10-06
Gdańsk, Organizator
8/8 Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 10km
[acrobat]
2012-10-06
Gdańsk, Organizator
8/8 Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 20km
[acrobat]
2012-10-06
Gdańsk, Organizator
8/8 Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 5km
[acrobat]
2012-10-06
Lądek Zdrój k.Kłodzk, Organizator
Bieg na Górę Trojak - men
[acrobat]
2012-10-06
Turew k.Kościana, Organizator
XXVII Biegi im. Dezyderego Chłapowskiego
[acrobat]
2012-10-06
Puszcza Kampinoska, Organizator
XXXIX Maraton Pieszy - 50km
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - drużyny
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - dzieci
[excel]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - kobiety cywil.
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - kobiety służby
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - mężczyźni cywil.
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - mężczyźni służby
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - mężczyźni służby kat.
[acrobat]
2012-10-05
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
16 Bieg o Nóż Komandosa - wózki
[acrobat]
2012-10-04
Hutki - Kanki , Organizator
IX Mistrzostwa Policji w Biegu Przeł. - kobiety
[acrobat]
2012-10-04
Hutki - Kanki , Organizator
IX Mistrzostwa Policji w Biegu Przeł. - mężczyźni
[acrobat]
2012-10-04
Hutki - Kanki , Organizator
IX Mistrzostwa Policji w Biegu Przeł. - młodzież
[acrobat]
2012-10-03
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2012-10-03
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia - podsumowanie
[acrobat]
2012-10-03
Dąbrowa Górnicza, Organizator
II Bieg Hutnika ArcelorMittal Poland - kobiety
[acrobat]
2012-10-03
Dąbrowa Górnicza, Organizator
II Bieg Hutnika ArcelorMittal Poland - kobiety
[acrobat]
2012-10-03
Warszawa, Organizator
Warsaw Track Cup IV edycja
[acrobat]
2012-10-03
Gryfino, Jacek Stefański
36 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 249

 Ostatnio zalogowani
BOP55
21:24
grabos
21:21
INVEST 83
20:44
Admin
20:26
W.Pre.T.
20:24
henrykchudy
20:20
maratonczyk
20:16
fit_ania
20:16
Jarek42
19:57
entony52
19:54
schlanda
19:52
ArturSz
19:08
BULEE
18:38
biegacz54
18:29
Maciej
18:21
Bartuś
18:17
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |