Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2015-10-31
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-10-31
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-10-31
Bielsko Biała, Piotr Kozak
Horror Run
[excel]
2015-10-31
Zwoleń, Ultimasport
II Bieg o Gorącą Dynię - kobiety
[acrobat]
2015-10-31
Zwoleń, Ultimasport
II Bieg o Gorącą Dynię - OPEN
[acrobat]
2015-10-31
Toruń, Organizator
II Piwna Mila
[acrobat]
2015-10-31
Rybnik, A.Stec
I Amatorski Rybnicki Bieg Leśny
[acrobat]
2015-10-31
Siemianowice Śląskie, Marek Pilch
I Siemianowickie Nocne Marki
[acrobat]
2015-10-31
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 11
[excel]
2015-10-30
Chorzów, Józef Łyscarz
NIC Haloweenkowy
[excel]
2015-10-25
Białystok, Krzysztof Skowera
16. Bieg Godzinny - Kobiety
[acrobat]
2015-10-25
Białystok, Krzysztof Skowera
16. Bieg Godzinny - Męzczyźni
[acrobat]
2015-10-25
Koberice, Beata Wrońska
19 Kobericki Półmaraton
[excel]
2015-10-25
Książenice, Michał Szczyrbowski
2 Bieg po Głębokich Dołach - 10km
[excel]
2015-10-25
Książenice, Michał Szczyrbowski
2 Bieg po Głębokich Dołach - 5km
[excel]
2015-10-25
Książenice, Michał Szczyrbowski
2 Bieg po Głębokich Dołach - Nordic Walking
[excel]
2015-10-25
Toruń, STS-Timing
33 Toruń Marathon - drużynowo
[acrobat]
2015-10-25
Toruń, STS-Timing
33 Toruń Marathon - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Koło, Ultimasport.pl
35. Bieg Warciański - Kobiety
[acrobat]
2015-10-25
Koło, Ultimasport.pl
35. Bieg Warciański - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
53 Bieg Republiki Ostrowskiej - Kobiety
[acrobat]
2015-10-25
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
53 Bieg Republiki Ostrowskiej - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Gdańsk, STS-Timing
Amber Expo Półmaraton Gdańsk
[acrobat]
2015-10-25
Poznań, Marzena Michalec
Bieg Kobiet
[acrobat]
2015-10-25
Malbork, Good-Time
Bieg po Zdrowie dla Sylwii i Patryka - NW
[acrobat]
2015-10-25
Malbork, Good-Time
Bieg po Zdrowie dla Sylwii i Patryka - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Lewin Brzeski, Organizator
III Bieg Uliczny Lewin Biega - Drużyny
[acrobat]
2015-10-25
Lewin Brzeski, Organizator
III Bieg Uliczny Lewin Biega - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Małe Walichnowy, Good-Time
IV Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły
[acrobat]
2015-10-25
Piaseczno, Wiesław Paradowski
IV Bieg Złotych Liści
[acrobat]
2015-10-25
Serock k.Legionowa, Tomasz Luks
IV Serocka Dycha - 5km
[acrobat]
2015-10-25
Serock k.Legionowa, Tomasz Luks
IV Serocka Dycha - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Brzeg Dolny, Ireneusz Kociołek
I Aktywny Crossowy Duathlon - Bieg 10km
[acrobat]
2015-10-25
Brzeg Dolny, Ireneusz Kociołek
I Aktywny Crossowy Duathlon - Bieg 5km
[acrobat]
2015-10-25
Brzeg Dolny, Ireneusz Kociołek
I Aktywny Crossowy Duathlon - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Brzeg Dolny, Ireneusz Kociołek
I Aktywny Crossowy Duathlon - Rower
[acrobat]
2015-10-25
Koszalin, Sławomir Marczewski
Nocna Ściema 2015 - Maraton
[acrobat]
2015-10-25
Koszalin, Sławomir Marczewski
Nocna Ściema 2015 - Półmaraton
[acrobat]
2015-10-25
Prusice, Przemysław Burchacki
Prusice Biegają - etap X
[acrobat]
2015-10-25
Szczecin, Piotr Nowicki
Szturm na Wieżę
[acrobat]
2015-10-25
Wodzisław Śląski, Organizator
VII Ja i Maraton - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-25
Wodzisław Śląski, Organizator
VII Ja i Maraton - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Nowy Tomyśl, G.Raczkowiak
VII Nowotomyski Test Coopera
[word]
2015-10-25
Łódź, InesSport.pl
VI Półmaraton Szakala
[acrobat]
2015-10-24
Bystra Śląska, Piotr Kozak
2. Bieg o Złotą Szyszkę
[excel]
2015-10-24
Kraków, Datasport
2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 21 km kateg
[acrobat]
2015-10-24
Kraków, Datasport
2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 21 km kobie
[acrobat]
2015-10-24
Kraków, Datasport
2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 21 km OPEN
[acrobat]
2015-10-24
Kraków, Datasport
2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 5 km kobiet
[acrobat]
2015-10-24
Kraków, Datasport
2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 5 km OPEN
[acrobat]
2015-10-24
Kórnik, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Białej Damy - 10km
[acrobat]
2015-10-24
Kórnik, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Białej Damy - 5km
[acrobat]
2015-10-24
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Cała Oleśnica Biega – Finał Kobiety
[acrobat]
2015-10-24
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Cała Oleśnica Biega – Finał Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-24
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Cała Oleśnica Biega – Finał NW
[acrobat]
2015-10-24
Poznań, CityTrail
GP CITY TRAIL Poznań - bieg 1
[acrobat]
2015-10-24
Pinczów, Ultimasport.pl
II Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia - Kobiety
[acrobat]
2015-10-24
Pinczów, Ultimasport.pl
II Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia - OPEN
[acrobat]
2015-10-24
Dębina, Organizator
II Korona Wielkopolski - 10km NW
[acrobat]
2015-10-24
Dębina, Organizator
II Korona Wielkopolski - 5km NW
[acrobat]
2015-10-24
Dębina, Organizator
II Korona Wielkopolski - OPEN
[acrobat]
2015-10-24
Janowice Wielkie, Artur Barczyński
II Półmaraton Rudawy Janowickiej
[acrobat]
2015-10-24
Poznań, PlusTiming
I Bieg po schodach Collegium Altum
[acrobat]
2015-10-24
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
I Trudny Półmaraton św. Huberta - NW
[acrobat]
2015-10-24
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
I Trudny Półmaraton św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2015-10-24
Wrocław, Dominik Krumin
Półmaraton Piastowski
[acrobat]
2015-10-24
Wrocław, Dominik Krumin
Półmaraton Piastowski - kategorie Kobiet
[acrobat]
2015-10-24
Wrocław, Dominik Krumin
Półmaraton Piastowski - kategorie Mężczyzn
[acrobat]
2015-10-24
Tuchola, Darek Siciński
VI Bieg św. Huberta - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-24
Tuchola, Darek Siciński
VI Bieg św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2015-10-20
Chorzów, Józef Łyscarz
Test Coopera na Stadionie Śląskim
[word]
2015-10-18
Żary, PulsarSport.pl
1. Cross Górski po Zielonym Lesie
[acrobat]
2015-10-18
Kielce, STS-Timing
4 Kielecka Dycha
[acrobat]
2015-10-18
Świdwin, Organizator
Bieg przełajowy wokół jeziora Bukowiec
[acrobat]
2015-10-18
Śrem, Marek Matuszewski
Charytatywnie Biegniemy dla Oli
[acrobat]
2015-10-18
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin - bieg 1
[acrobat]
2015-10-18
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 1
[acrobat]
2015-10-18
Oława, ZmierzymyCzas.pl
III Dolnośląski Bieg po Zdrowie dla Chorych na Rak
[acrobat]
2015-10-18
Gliwice, Organizator
II Półmaraton Gliwicki - 10km
[acrobat]
2015-10-18
Gliwice, Organizator
II Półmaraton Gliwicki - OPEN
[acrobat]
2015-10-18
Uniejów, Datasport
IX Bieg do Gorących Żródeł - Gmina Uniejów
[acrobat]
2015-10-18
Uniejów, Datasport
IX Bieg do Gorących Żródeł - kobiety
[acrobat]
2015-10-18
Uniejów, Datasport
IX Bieg do Gorących Żródeł - niepełnosprawni
[acrobat]
2015-10-18
Uniejów, Datasport
IX Bieg do Gorących Żródeł - OPEN
[acrobat]
2015-10-18
Uniejów, Datasport
IX Bieg do Gorących Żródeł - województwo łódzkie
[acrobat]
2015-10-18
Piekary Śląskie, Krzysztof Seweryn
IX Piekarski Bieg im. Jana Pawła II
[excel]
2015-10-18
Słupsk, DomTel-Sport
I Bieg ku świadomości o handlu ludźmi
[acrobat]
2015-10-18
Częstochowa, Daniel Wojtasiński
I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy - 10km
[acrobat]
2015-10-18
Częstochowa, Daniel Wojtasiński
I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy - 3,5km
[acrobat]
2015-10-18
Gdynia, Organizator
Karwiny Biegają
[acrobat]
2015-10-18
Łubianka, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross
[acrobat]
2015-10-18
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Olsztyn Biega #8 - Dzieci
[acrobat]
2015-10-18
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Olsztyn Biega #8 - Młodziaki
[acrobat]
2015-10-18
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Olsztyn Biega #8 - OPEN
[acrobat]
2015-10-18
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Olsztyn Biega #8 - Starszaki
[acrobat]
2015-10-18
Opalenica, Piotr Powel
Opalenicki Jesienny Test Coopera
[acrobat]
2015-10-18
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Półmaraton Bydgoski - 5 km
[acrobat]
2015-10-18
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Półmaraton Bydgoski - półmaraton
[acrobat]
2015-10-18
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
Pyra Party Blisko Warty
[acrobat]
2015-10-18
Adamów, Paweł Młodzikowski
VII Adamowska Dziesiątka
[excel]
2015-10-18
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - V etap
[excel]
2015-10-18
Mieszków, Maratończyk Pomiar Czasu
V Mieszkowski Bieg im. Gen. Taczaka - Kobiety
[acrobat]
2015-10-18
Mieszków, Maratończyk Pomiar Czasu
V Mieszkowski Bieg im. Gen. Taczaka - Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-18
Szamotuły, STS-Timing
V Szamotuły SAMSUNG Półmaraton
[acrobat]
2015-10-18
Tychy, Teresa Noga
XXIV Perła Paprocan - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-18
Tychy, Teresa Noga
XXIV Perła Paprocan - OPEN
[acrobat]
2015-10-18
Lubin, SuperSport
XXX Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - Kobiety
[acrobat]
2015-10-18
Lubin, SuperSport
XXX Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-18
Wrocław, Agnieszka Stachurska
Zielony Wrocław 2015
[word]
2015-10-17
Kraków, Datasport
5 na dobry początek - drużynowo
[acrobat]
2015-10-17
Kraków, Datasport
5 na dobry początek - kobiety
[acrobat]
2015-10-17
Kraków, Datasport
5 na dobry początek - OPEN
[acrobat]
2015-10-17
Szreniawa, Stanisław Maćkowiak
Activus Run - 10km
[acrobat]
2015-10-17
Szreniawa, Stanisław Maćkowiak
Activus Run - 5km
[acrobat]
2015-10-17
Gryfino, DomTel-Sport
Biegam bo Lubię Lasy
[acrobat]
2015-10-17
Biskupiec, Jakub Ołowski
Biegowe Grand Prix Biskupca
[excel]
2015-10-17
Osiek, Witold Saternus
Bieg na Molo
[acrobat]
2015-10-17
Warszawa, Michał Orzeł
Bieg o puchar Prezesa Poczty Polskiej
[excel]
2015-10-17
Lesznowola, Datasport
Bieg po Dynie - kategorie
[acrobat]
2015-10-17
Lesznowola, Datasport
Bieg po Dynie - kobiety
[acrobat]
2015-10-17
Lesznowola, Datasport
Bieg po Dynie - OPEN
[acrobat]
2015-10-17
Siedliska, Organizator
Bieg po Roztoczu - III Półmaraton
[acrobat]
2015-10-17
Przyjaźń, Organizator
Bieg Przyjaźni - Kaszuby Biegają Finał
[acrobat]
2015-10-17
Wrocław, Pro-Run
Bieg Trzech Wzgórz
[acrobat]
2015-10-17
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 1 Dzieci
[acrobat]
2015-10-17
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 1 Młodzież
[acrobat]
2015-10-17
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 1 OPEN
[acrobat]
2015-10-17
Mińsk Mazowiecki, Organizator
II Jesienne GP Mińska Maz. - Bieg 4 Kobiety
[acrobat]
2015-10-17
Mińsk Mazowiecki, Organizator
II Jesienne GP Mińska Maz. - Bieg 4 Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-17
Siedlce, Juliusz Ziółkowski
II Siedlecki Bieg prawie Górski
[excel]
2015-10-17
Chrząszczcyce, ZmierzymyCzas.pl
II Wzgórzowa Trzynastka - kobiety
[acrobat]
2015-10-17
Chrząszczcyce, ZmierzymyCzas.pl
II Wzgórzowa Trzynastka - OPEN
[acrobat]
2015-10-17
Chrząszczcyce, ZmierzymyCzas.pl
II Wzgórzowa Trzynastka - sztafety
[acrobat]
2015-10-17
Lipinki, UKS lipinki
IX Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego
[acrobat]
2015-10-17
Poznań, Daria Waszak
I Charytatywny Bieg Biały
[acrobat]
2015-10-17
Puławy, STS-Timing
Jesienne bieganie w Puławach
[acrobat]
2015-10-17
Czerwieńsk, Super-Sport.pl
KM Sport Cross Duathlom
[acrobat]
2015-10-17
Gdańsk, Marcin Sobczak
OMIDA IV Bieg Oliwski - 10km
[acrobat]
2015-10-17
Gdańsk, Marcin Sobczak
OMIDA IV Bieg Oliwski - 5km
[acrobat]
2015-10-17
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #41
[acrobat]
2015-10-17
Dobra, Inessport.pl
Powstaniec Noniron Duathlon
[acrobat]
2015-10-17
Zakopane, Piotr Kozak
PZU Alpin Sport tatrzański Bieg pod Górę
[excel]
2015-10-17
Radzionków, Sławomir Mikusiński
Sztafetowy Maraton Miast i Gmin
[acrobat]
2015-10-17
Węgierska Górka, Dominika Matuszewska
XVII Cross Beskidzki
[acrobat]
2015-10-17
Sulęcin, Maratończyk Pomiar Czasu
XVII Memoriał Stanisława Ożoga
[acrobat]
2015-10-17
Złocieniec, Piotr Kołodziejczyk
XV Biegi p.n.37 Rocznica Pontyfikatu Papieża...
[acrobat]
2015-10-17
Mysłowice, Sławomir Kotowicz
XXIII Memoriał Jerzego Chromika
[acrobat]
2015-10-17
Soczewka k.Płocka, Datasport
XXXV Bieg Soczewka z BOP - kategorie
[acrobat]
2015-10-17
Soczewka k.Płocka, Datasport
XXXV Bieg Soczewka z BOP - kobiety
[acrobat]
2015-10-17
Soczewka k.Płocka, Datasport
XXXV Bieg Soczewka z BOP - OPEN
[acrobat]
2015-10-17
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Zdążyć przed rakiem
[acrobat]
2015-10-16
Kraków - Częstochowa, Paweł Kosmala
Ultra Szlakiem Orlich Gniazd
[excel]
2015-10-15
Międzyrzecz, Maratończyk Pomiar Czasu
Międzyrzeckie Bieganie
[acrobat]
2015-10-14
Braniewo, Jakub Ossowski
Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej
[acrobat]
2015-10-11
Poznań, STS-Timing
16. PKO Poznań Maraton
[acrobat]
2015-10-11
Włocławek, Domtel-Sport.pl
2 Włocławek Półmaraton
[acrobat]
2015-10-11
Chorzów, Śląskie TKKF
44 Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2015-10-11
Płock, Piotr Mieszkowski
4 Tumska Dycha
[acrobat]
2015-10-11
Sieradz, Pulsar Sport
55 Biegi Ulicami Sieradza
[acrobat]
2015-10-11
Czerwonka, Grzegorz Łuniewski
Bieg Siedmiu Róż
[word]
2015-10-11
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 2
[acrobat]
2015-10-11
Gorzów Wielkopolski, Grzegolec Grzegorz
GP Gorzowa Wielkopolskiego - I Bieg
[acrobat]
2015-10-11
Stare Budkowice, Tomasz Jonientz
III Bieg Budkowicki
[acrobat]
2015-10-11
Rabka Zdrój, Organizator
III Perły Małopolski - Długi
[acrobat]
2015-10-11
Rabka Zdrój, Organizator
III Perły Małopolski - Krótki
[acrobat]
2015-10-11
Rabka Zdrój, Organizator
III Perły Małopolski - Średni
[acrobat]
2015-10-11
Jędrzejów, Piotr Kozak
II Bieg Cysterski
[excel]
2015-10-11
Warszawa, InesSport.pl
II Bieg Instytutu Lotnictwa
[acrobat]
2015-10-11
Zawiercie, Ultimasport.pl
I Jurajski Półmaraton Zawierciański - 5km
[acrobat]
2015-10-11
Zawiercie, Ultimasport.pl
I Jurajski Półmaraton Zawierciański - NW
[acrobat]
2015-10-11
Zawiercie, Ultimasport.pl
I Jurajski Półmaraton Zawierciański - OPEN
[acrobat]
2015-10-11
Starachowice, Ultimasport.pl
MANia Biegania 2015 - 4KM
[acrobat]
2015-10-11
Starachowice, Ultimasport.pl
MANia Biegania 2015 - 8KM
[acrobat]
2015-10-11
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VII
[word]
2015-10-11
Wrocław, Rafał Srokowski
VIII Bieg Energetyka
[acrobat]
2015-10-11
Żory, DataSport.pl
VIII Żorski Bieg Uliczny
[acrobat]
2015-10-11
Warszawa, DataSport.pl
VII Bemowskiego Biegu Przyjaźni - Kobiety
[acrobat]
2015-10-11
Warszawa, DataSport.pl
VII Bemowskiego Biegu Przyjaźni - Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-11
Poczesna, Organizator
V Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-11
Katowice, August Jakubik
V Panewnicki Dziki Bieg (10)
[excel]
2015-10-11
Włodawa, ZmierzymyCzas.pl
XVI Bieg Sobiborski
[acrobat]
2015-10-11
Tarnów, Organizator
XXIV Tarnowski Bieg Leliwitów - 2,5km
[acrobat]
2015-10-11
Tarnów, Organizator
XXIV Tarnowski Bieg Leliwitów - OPEN
[acrobat]
2015-10-11
Dąbrowa Chełmińska, Marcin Łata
XXVIII Bieg Dąbrowa Chełmińska - Ostromecko
[acrobat]
2015-10-11
Tarnobrzeg, Mirosław Brzęczka
XXXVII Bieg Nadwiślański
[acrobat]
2015-10-10
Bielsko Biała, Piotr Kozak
Bieg na Kozią Górę - Mistrzostwa Śląska
[excel]
2015-10-10
Bielsko Biała, Piotr Kozak
Bieg na Kozią Górę - OPEN
[excel]
2015-10-10
Chorzów, August Jakubik
Bieg po zdrowie psychiczne
[word]
2015-10-10
Rędziny, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana
[acrobat]
2015-10-10
Spychowo, Organizator
Finał GP Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie
[acrobat]
2015-10-10
Spychowo, Organizator
Finał GP Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie -Generalka
[excel]
2015-10-10
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 2
[acrobat]
2015-10-10
Ciechocinek, Organizator
Grand Prix Tężnie Run - bieg 7
[excel]
2015-10-10
Ciechocinek, Organizator
Grand Prix Tężnie Run - po 7 biegach
[excel]
2015-10-10
Ćmielów, Piętka Dariusz
II Bieg Papieski
[word]
2015-10-10
Rytro, Visegrad Maraton Rytro
II Podbieg na Makowice
[acrobat]
2015-10-10
Karczew, Tomasz Lubas
IV Karczewski Bieg
[acrobat]
2015-10-10
Mysłowice, Rafal Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg V
[acrobat]
2015-10-10
Mysłowice, Rafał Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Po 5 Biegach
[acrobat]
2015-10-10
Kraków, Marcin Jasiński
I Bieg Sokoła
[acrobat]
2015-10-10
Niemodlin, DataSport.pl
I Niemodlińska Dycha
[acrobat]
2015-10-10
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #40
[acrobat]
2015-10-10
Wrocław, DataSport.pl
Przewietrz się na Olimpijskim - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-10
Wrocław, DataSport.pl
Przewietrz się na Olimpijskim - OPEN
[acrobat]
2015-10-10
Nowy Tomyśl, Piotr Konieczny
Przybij Piątkę - bieg 5
[acrobat]
2015-10-10
Warszawa, DataSport.pl
RUNbertów
[acrobat]
2015-10-10
Dołuje - Kościno, Martyna Stupnicka
V Bieg Przełajowy - Jarzębina
[excel]
2015-10-10
Leśniewo k.Pucka, Teresa Jaskułka
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2015-10-10
Poznań, Plus Timing
XV Bieg Maltański
[acrobat]
2015-10-10
Kościerzyna, Organizator
XXI Kościerskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2015-10-10
Poznań, Plus Timing
XXXIII Bieg Przemysła
[acrobat]
2015-10-10
Skrwilno, Magdalena Dąbkowska
XX Bieg Niepodległości - Młodzież
[acrobat]
2015-10-10
Skrwilno, Magdalena Dąbkowska
XX Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-10-10
Zarzecze, Organizator
Zarzecze na 5!
[acrobat]
2015-10-10
Zarzecze, Magdalena Zamrowska
Zarzecze na 5! - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-10
Zarzecze, Magdalena Zamrowska
Zarzecze na 5! - OPEN
[acrobat]
2015-10-09
Toruń, STS-Timing
Twarde Piątki - bieg 3
[acrobat]
2015-10-09
Toruń, STS-Timing
Twarde Piątki - Generalka po 3 biegach
[acrobat]
2015-10-09
Jastrzębie-Zdrój, Jakub Staśkiewicz
VII Jastrzębski Test Coopera
[acrobat]
2015-10-09
Mielec, Agnieszka Molek
XXI Ogólnopolskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2015-10-07
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - bieg 7
[excel]
2015-10-07
Dąbrowa Górnicza, Jerzy Sufranowicz
V Bieg Hutników
[acrobat]
2015-10-04
Biłgoraj, Eliza Rafał
10-ka po Ziemi Biłgorajskiej
[acrobat]
2015-10-04
Rybnik, Łukasz Jurkowski
11 Gzelski Cross Jesienny
[acrobat]
2015-10-04
Gdańsk, Marcin Sobczak
2. Sztafeta Firm
[acrobat]
2015-10-04
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
3 Cross Duathlon Częstochowa
[acrobat]
2015-10-04
Świeradów - Zdrój, DataSport.pl
4F Świeradów RUN - 10km
[acrobat]
2015-10-04
Świeradów - Zdrój, DataSport.pl
4F Świeradów RUN - 15km
[acrobat]
2015-10-04
Świeradów - Zdrój, DataSport.pl
4F Świeradów RUN - 2.5km
[acrobat]
2015-10-04
Kraków, Datasport
9. PZU Bieg Trzech Kopców - kategorie
[acrobat]
2015-10-04
Kraków, Datasport
9. PZU Bieg Trzech Kopców - kobiety
[acrobat]
2015-10-04
Kraków, Datasport
9. PZU Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2015-10-04
Warszawa, Datasport
Biegnij Warszawo - kobiety
[acrobat]
2015-10-04
Warszawa, Datasport
Biegnij Warszawo - OPEN
[acrobat]
2015-10-04
Branice, Iwona Kopaniecka
Bieg Branicki
[word]
2015-10-04
Branice, Organizator
Bieg Branicki
[word]
2015-10-04
Malbork, Ryszard Walendziak
Bieg po zdrowie - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-04
Malbork, Ryszard Walendziak
Bieg po zdrowie - OPEN
[acrobat]
2015-10-04
Terespol, Łukasz Węda
Czwarty bieg po zdrowie
[acrobat]
2015-10-04
Długołęka, Pro-Run
Długa Dyszka
[acrobat]
2015-10-04
Ełk, Organizator
Ełckie 5-10-15 - 10km
[acrobat]
2015-10-04
Ełk, Organizator
Ełckie 5-10-15 - 15km
[acrobat]
2015-10-04
Ełk, Organizator
Ełckie 5-10-15 - 5km
[acrobat]
2015-10-04
Gorlice, Sebastian Chłanda
Gorlicki Bieg Górski
[acrobat]
2015-10-04
Gdańsk, CityTrail
GP CITY TRAIL Trójmiasto - bieg 1
[acrobat]
2015-10-04
Susk Stary, Arkadiusz Zyśk
III Bieg Pamięci Marynarzy - Drużyny
[acrobat]
2015-10-04
Susk Stary, Arkadiusz Zyśk
III Bieg Pamięci Marynarzy - OPEN
[acrobat]
2015-10-04
Susk Stary, Arkadiusz Zyśk
III Bieg Pamięci Marynarzy - Rolki
[acrobat]
2015-10-04
Rzeszów, STS-Timing
III PKO Rzeszowski Maraton - OPEN
[acrobat]
2015-10-04
Rzeszów, STS-Timing
III PKO Rzeszowski Maraton - sztafety
[acrobat]
2015-10-04
Nowogard, Artur Konior
II Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny
[acrobat]
2015-10-04
Wrocław, Andrzej Cymanek
IX Osobowicka Ósemka
[excel]
2015-10-04
Zakopane, Karolina Całka
I Bieg Kurierów Tatrzańskich
[excel]
2015-10-04
Mława, SuperCzas.pl
I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego - Drużyny
[acrobat]
2015-10-04
Mława, SuperCzas.pl
I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego - Kobiety
[acrobat]
2015-10-04
Mława, SuperCzas.pl
I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego - OPEN
[acrobat]
2015-10-04
Licheń Stary, Organizator
I Licheński Bieg
[acrobat]
2015-10-04
Kętrzyn, Andrzej Głusiec
Kętrzyńskie Biegi Philipsa - 21KM
[acrobat]
2015-10-04
Kętrzyn, Andrzej Głusiec
Kętrzyńskie Biegi Philipsa - 4KM
[acrobat]
2015-10-04
Kętrzyn, Andrzej Głusiec
Kętrzyńskie Biegi Philipsa - 8KM
[acrobat]
2015-10-04
Legnica, OSiR Legnica
Legnica Półmaraton
[acrobat]
2015-10-04
Katowice, STS-Timing
PKO Silesia Marathon
[acrobat]
2015-10-04
Katowice, STS-Timing
PKO Silesia Półmarathon
[acrobat]
2015-10-04
Pniewy, Osir Pniewy
V Bieg Papieski - 10km
[acrobat]
2015-10-04
Pniewy, Osir Pniewy
V Bieg Papieski - 5km
[acrobat]
2015-10-04
Pniewy, Osir Pniewy
V Bieg Papieski - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-04
Koziczyn, Maratończyk Pomiar Czasu
Wolność jest w Naturze
[acrobat]
2015-10-04
Jastarnia-Władysławo, Organizator
XII Półmaraton Św. Jana Pawła II - Kobiety
[word]
2015-10-04
Jastarnia-Władysławo, Organizator
XII Półmaraton Św. Jana Pawła II - Mężczyźni
[word]
2015-10-04
Sępólno Krajeńskie, Mariusz Glugla
XIV Bieg Uliczny im. Kajetana Bagorskiego
[acrobat]
2015-10-04
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
XXXVII Trzeźwościowy - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-04
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
XXXVII Trzeźwościowy - OPEN
[acrobat]
2015-10-03
Starogard Gdański, GoodTime
24 Bieg Kociewski
[acrobat]
2015-10-03
Sobótka, Organizator
2. Górski Półmaraton Ślężański - 10km
[acrobat]
2015-10-03
Sobótka, Organizator
2. Górski Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2015-10-03
Gryfino, DomTel-Sport
42. Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
2015-10-03
Warszawa, Organizator
Biegaj z Tomkiem - 10km
[acrobat]
2015-10-03
Warszawa, Organizator
Biegaj z Tomkiem - 2.5km
[acrobat]
2015-10-03
Warszawa, Organizator
Biegaj z Tomkiem - 5km
[acrobat]
2015-10-03
Śrem, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Jesienny Śremski - 10km
[acrobat]
2015-10-03
Śrem, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Jesienny Śremski - 5km
[acrobat]
2015-10-03
Rzeszów, STS-Timing
Bieg na Piątkę o Puchar Pratt & Whitney
[acrobat]
2015-10-03
Wrocław, DataSport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - kategorie
[acrobat]
2015-10-03
Wrocław, DataSport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - kobiety
[acrobat]
2015-10-03
Wrocław, DataSport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-03
Wrocław, DataSport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - OPEN
[acrobat]
2015-10-03
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 1
[acrobat]
2015-10-03
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy 2015 (7)
[excel]
2015-10-03
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 5 - 10km
[acrobat]
2015-10-03
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 5 - 5km
[acrobat]
2015-10-03
Porąbka, Piotr Kozak
III Bieg Przełajowy GROŃ
[excel]
2015-10-03
Kozienice, Tomasz Baranowski
III Energetyczna Dycha
[acrobat]
2015-10-03
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne GP Mińska Maz. - Bieg 3 Kobiety
[acrobat]
2015-10-03
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne GP Mińska Maz. - Bieg 3 Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-03
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne GP Mińska Maz. - Generalka
[acrobat]
2015-10-03
Tarnów, Krzysztof Gondek
II Mościcki Bieg o Puchar Zarządu - 10km
[acrobat]
2015-10-03
Tarnów, Krzysztof Gondek
II Mościcki Bieg o Puchar Zarządu - 3km
[acrobat]
2015-10-03
Tarnów, Krzysztof Gondek
II Mościcki Bieg o Puchar Zarządu - Szkoły
[acrobat]
2015-10-03
Pamiątkowo, Marcin Stachowiak
I Pamiątkowski Jabłecznik
[acrobat]
2015-10-03
Galiny, Jacek Boruch
Jesienny Bieg Warmów
[word]
2015-10-03
Zawoja, Paulna Kozub-Chwastek
Memoriał Wojtka Kozuba - Kobiety
[acrobat]
2015-10-03
Zawoja, Paulna Kozub-Chwastek
Memoriał Wojtka Kozuba - Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-03
Katowice, STS-Timing
Mini Silesia Marathon o Puchar Radia RMF FM
[acrobat]
2015-10-03
Nidzica, Wojciech Kopeć
MTZ BHP Bieg Gregorioviusa
[acrobat]
2015-10-03
Sopot, Good-Time.pl
PZU Bieg Nowych Idei - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-03
Sopot, Good-Time.pl
PZU Bieg Nowych Idei - OPEN
[acrobat]
2015-10-03
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słudzibie 5
[acrobat]
2015-10-03
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 10
[excel]
2015-10-03
Kamieńsk, InesSport.pl
Ultra Kamieńsk
[acrobat]
2015-10-03
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VIII Maraton - Lubsko Biega - 10km
[acrobat]
2015-10-03
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VIII Maraton - Lubsko Biega - 21km
[acrobat]
2015-10-03
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VIII Maraton - Lubsko Biega - 42km
[acrobat]
2015-10-03
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VIII Maraton - Lubsko Biega - dystansami
[acrobat]
2015-10-03
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VIII Maraton - Lubsko Biega - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-03
Hajnówka, PulsarSport.pl
VI Hajnowska Dwunastka - Kobiety
[acrobat]
2015-10-03
Hajnówka, PulsarSport.pl
VI Hajnowska Dwunastka - OPEN
[acrobat]
2015-10-03
Dziekanów Leśny, Zbigniew Ujazdowski
XLII Maraton Pieszy - 100km
[acrobat]
2015-10-03
Dziekanów Leśny, Zbigniew Ujazdowski
XLII Maraton Pieszy - 50km
[acrobat]
2015-10-03
Dziekanów Leśny, Zbigniew Ujazdowski
XLII Maraton Pieszy - 75km
[acrobat]
2015-10-03
Żywiec, Elżbieta Wojtyła
XXV Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Żywca
[acrobat]
2015-10-02
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - cywile
[acrobat]
2015-10-02
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - drużyny
[acrobat]
2015-10-02
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - kobiety
[acrobat]
2015-10-02
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - kob.kat.
[acrobat]
2015-10-02
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - men kateg.
[acrobat]
2015-10-02
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - mężczyźni
[acrobat]
2015-10-02
Toruń, STS-Timing
Twarde Piątki
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 327

 Ostatnio zalogowani
kasjer
21:25
Madmax
21:20
proch
21:18
chris_cros
21:16
Darek Ł.
21:14
Krzysztof-Oknobur
21:13
dernik27
21:09
creas
21:04
runner
20:49
wk0307
20:38
lordedward
20:36
ROM64
20:29
rys-tas
20:28
mk13
19:59
M&M
19:47
anielskooki
19:41
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |