Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

        

2010-10-31
Szczecin, Artur Potasznik
Gp Szczecina - Bieg 2
[excel]
2010-10-31
Katowice, Aleksy Szablicki
Jesienny Maraton Na Raty
[word]
2010-10-30
Bliżyn, Organizator
Bieg uliczny o puchar wójta gminy
[excel]
2010-10-30
Golub-Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2010-10-30
Mysłowice, Jacek Księżyk
GP Mysłowic - podsumowanie po 5 biegach
[word]
2010-10-30
Tczew, Tomasz Jezierski
III Zimowe Grand Prix Tczewa
[acrobat]
2010-10-30
Rozgard, Adam Adolph
Półmaraton F.Adolpha
[excel]
2010-10-30
Mysłowice, Jacek Księżyk
Przełajowe Grand Prix Mysłowic - bieg 5
[word]
2010-10-30
Luzino, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina – jesień 2010
[excel]
2010-10-30
Luzino, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina – po 3 edycjach
[excel]
2010-10-27
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 10/2010 Akademicki
[word]
2010-10-26
Warszawa - Ursynów, Basia Muzyka
Ursynowskie Wtorki Biegacza
[excel]
2010-10-24
Koło, Bartłomiej Baranowski
30. Bieg Warcieński
[acrobat]
2010-10-24
Dębno, Grzegorz Lipiński
37 Maraton Dębno
[acrobat]
2010-10-24
Warszawa, Kamil Poczwardowski
Biegowy Kwadrans
[acrobat]
2010-10-24
Łobez, Marcin Horbacz
Bieg o Puchar Starosty Łobeskiego
[acrobat]
2010-10-24
Drezno, Andrzej Pągowski
Drezno Maraton - Kobiety
[acrobat]
2010-10-24
Drezno, Andrzej Pągowski
Drezno Maraton - Mężczyźni
[acrobat]
2010-10-24
Drezno, Andrzej Pągowski
Drezno Połmaraton - Kobiety
[acrobat]
2010-10-24
Drezno, Andrzej Pągowski
Drezno Połmaraton - Mężczyźni
[acrobat]
2010-10-24
Warszawa, Kamil Poczwardowski
III Praska Dycha - Open
[acrobat]
2010-10-24
Strzelce Opolskie, Kazimierz Kordziński
II Otwarty Bieg Przełajowy
[word]
2010-10-24
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg siódmy
[word]
2010-10-24
Jawor, Hieronim Olejniczak
VII Memoriał Stefana Mielczarka - Kategorie
[acrobat]
2010-10-24
Jawor, Hieronim Olejniczak
VII Memoriał Stefana Mielczarka - Kobiety
[acrobat]
2010-10-24
Jawor, Hieronim Olejniczak
VII Memoriał Stefana Mielczarka - Open
[acrobat]
2010-10-23
Bilzanów-Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
26.Supermaraton Kalisia - kategorie
[acrobat]
2010-10-23
Bilzanów-Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
26.Supermaraton Kalisia - Open
[acrobat]
2010-10-23
Piaśnica, Waldemar Płomień
Bieg Finałowy GP Pucka
[acrobat]
2010-10-23
Warszawa, Wojciech Cichy
Bieg Solidarnosci
[word]
2010-10-23
Głuchołazy, Organizator
Chrobry Cross
[excel]
2010-10-23
Bydgoszcz, Krzysztof Wolsztyński
II Bydgoski Cross
[excel]
2010-10-23
Lipinki, Tomasz Świerzowski
IV Bieg im. Kazimierza Świerzowskiego
[excel]
2010-10-23
Tuchola, Dariusz Ściński
I Bieg św. Huberta
[acrobat]
2010-10-23
Tuchola, Dariusz Ściński
I Bieg św. Huberta - Marsz Nordic Walking
[acrobat]
2010-10-23
Stara Miłosna, Anna Pawłowska - Pojawa
Maraton w Starej Miłośnie - Open
[excel]
2010-10-23
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
Puchar Siemianowic Śląskich w Biathlonie Letnim
[word]
2010-10-22
Polska, Henryk Paskal
Ranking Biegów PSB
[excel]
2010-10-20
Wrocław, Organizator
Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w Biegach
[excel]
2010-10-17
Oleszka, Andrzej Kolisz
Cross Góry św. Anny - Klas. LIDER
[acrobat]
2010-10-17
Oleszka, Andrzej Kolisz
Cross Góry św. Anny - Open
[acrobat]
2010-10-17
Szczecin, Artur Potasznik
Gp Szczecina - Bieg 1
[excel]
2010-10-17
Warszawa, Patrycjusz Mil
III Bieg o Puchar Rotmistrza
[acrobat]
2010-10-17
Żory, Piotr Kozak
III Żorski Bieg Uliczny
[excel]
2010-10-17
Adamów k.Łukowa, Organizator
II Adamowska dziesiątka
[acrobat]
2010-10-17
Uniejów, Organizator
IV Bieg Ekologiczny - Do Gorących Źródeł - kat.
[acrobat]
2010-10-17
Uniejów, Organizator
IV Bieg Ekologiczny - Do Gorących Źródeł - Open
[acrobat]
2010-10-17
Tarnów, Adam Winczura
XIX Tarnowski Bieg Leliwitów - 10km
[acrobat]
2010-10-17
Tarnów, Adam Winczura
XIX Tarnowski Bieg Leliwitów - 3km
[acrobat]
2010-10-17
Tarnów, Adam Winczura
XIX Tarnowski Bieg Leliwitów - Biegi Młodzieżowe
[word]
2010-10-17
Lubin, Jacek Gołębiewski
XXV Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - Kobiety
[acrobat]
2010-10-17
Lubin, Jacek Gołębiewski
XXV Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - Mężczyźni
[acrobat]
2010-10-17
Sulejów, Karol Galicz
XXX Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację
[word]
2010-10-16
Pasterka k.Kłodzka, Kazimierz Kordziński
Doldy Sztafeta Górska
[excel]
2010-10-16
Ujście, Wojciech Dróżdż
I Bieg im. Ujskich Powstańców Wielkopolskich
[word]
2010-10-16
Janów, Marek Dors
Jurajskie Mistrzostwa w Nordic Walking
[word]
2010-10-16
Kędzierzyn-Koźle, Kazimierz Bodaszewski
Kędzierzyńska Dwunastka - kategorie
[acrobat]
2010-10-16
Kędzierzyn-Koźle, Kazimierz Bodaszewski
Kędzierzyńska Dwunastka - Kobiety
[acrobat]
2010-10-16
Kędzierzyn-Koźle, Kazimierz Bodaszewski
Kędzierzyńska Dwunastka - Open
[acrobat]
2010-10-16
Kędzierzyn-Koźle, Kazimierz Bodaszewski
Kędzierzyńska Dwunastka - Powiat
[acrobat]
2010-10-16
Nanning, Piotr Bętkowski
MS w półmaratonie - Kobiety
[acrobat]
2010-10-16
Nanning, Piotr Bętkowski
MS w półmaratonie - Mężczyźni
[acrobat]
2010-10-16
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
Trial Running Pasłęk
[acrobat]
2010-10-16
Warszawa, Zuzanna Malanowska
Zawody Pływackie Masters
[excel]
2010-10-15
Nietulisko Duże, Daniel Wosik
Bieg Papieski - Kategorie
[word]
2010-10-15
Nietulisko Duże, Daniel Wosik
Bieg Papieski - Open
[word]
2010-10-13
Torun, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Podsumowanie
[excel]
2010-10-12
Warszawa - Ursynów, Basia Muzyka
Ursynowskie Wtorki Biegacza
[excel]
2010-10-10
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
III Sądecka Dycha - GP Nowego Sacza
[acrobat]
2010-10-10
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
III Sądecka Dycha - kategorie
[acrobat]
2010-10-10
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
III Sądecka Dycha - Kobiety
[acrobat]
2010-10-10
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
III Sądecka Dycha - Open
[acrobat]
2010-10-10
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
III Sądecka Dycha - Rytro
[acrobat]
2010-10-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz sie na Olimpijskim - Kat. Kobiety.
[acrobat]
2010-10-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz sie na Olimpijskim - Kat. Men.
[acrobat]
2010-10-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz sie na Olimpijskim - Kobiety
[acrobat]
2010-10-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz sie na Olimpijskim - Niepełnosprawni
[acrobat]
2010-10-10
Wrocław, Organizator
Przewietrz sie na Olimpijskim - Nordic Walking
[acrobat]
2010-10-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz sie na Olimpijskim - Open
[acrobat]
2010-10-10
Poznań, Organizator
XI Maraton Poznański
[acrobat]
2010-10-10
Tarnobrzeg, Mirosław Brzęczka
XXXII Bieg Nadwiślański
[word]
2010-10-10
Soczewka k.Płocka, Tomasz Zając
XXX Bieg Soczewka z BOP
[acrobat]
2010-10-10
Dzięgielów, Marcin Szczurek
X Bieg o Złoty Dzięgiel
[word]
2010-10-10
Elbląg, Robert Bieńkowski
X Grand Prix Elbląga - 2 edycja
[excel]
2010-10-09
Poznań, Organizator
28. Ogólnopolski Bieg Przemysła
[acrobat]
2010-10-09
Gryfino, Jacek Stefański
69 Masowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2010-10-09
Ruda Śląska, Organizator
Biegi Dzielnicowe
[acrobat]
2010-10-09
Ruda Śląska, Organizator
Biegi Dzielnicowe - Klasyfikacja końcowa
[acrobat]
2010-10-09
Witosławice, Daniel Wosik
Bieg górski po Witosławskiej Górze
[word]
2010-10-09
Poznań, Organizator
Bieg Maltański
[acrobat]
2010-10-09
Hajnówka, Organizator
I Hajnowska Dwunastka
[acrobat]
2010-10-09
Grodzisk Mazowiecki, Wojtek Wanat
Mila dla Marka - Dzieci
[word]
2010-10-09
Grodzisk Mazowiecki, Wojtek Wanat
Mila dla Marka - Open
[word]
2010-10-09
Sławno, Mirosław Bierkus
Mistrzostwa Sławna Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2010-10-09
Sławno, Mirosław Bierkus
Mistrzostwa Sławna Nordic Walking - 2km
[acrobat]
2010-10-09
Sławno, Mirosław Bierkus
Mistrzostwa Sławna Nordic Walking - 2km niep.
[acrobat]
2010-10-09
Sławno, Mirosław Bierkus
Mistrzostwa Sławna Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2010-10-09
Żórawina k.Wrocławia, Organizator
V Bieg Uliczny im.F.Wytrwała
[acrobat]
2010-10-09
Włodawa, Magdalena Pulikowska
XI. Bieg Sobiborski
[word]
2010-10-08
Afganistan, Zbigniew Rosiński
Bieg o Nóż Komandosa - Afganistan
[word]
2010-10-08
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
Bieg o Nóż Komandosa - Dzieci
[excel]
2010-10-08
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
Bieg o Nóż Komandosa - Kobiety
[excel]
2010-10-08
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Bieg o Nóż Komandosa - Mężczyźni
[excel]
2010-10-06
Torun, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Edycja VII
[excel]
2010-10-05
Chorzów, Organizator
Test Coopera Ścieżki biegowe
[excel]
2010-10-03
Kalisz, Bogdan Sądel
30 Bieg Ptolemeusza
[acrobat]
2010-10-03
Gryfino, Ryszard Plarczyk
32 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
2010-10-03
Rybnik, Grzegorz Wnuk
6. Jesienny Cross ERBUD-u
[acrobat]
2010-10-03
Kraków, Tomasz Brachman
Bieg Trzech Kopców
[acrobat]
2010-10-03
Dąbrowa Chełmińska, Michał Kosiński
Bieg Uliczny Dąbrowa Chełmińska - Ostromecko
[excel]
2010-10-03
Stęszew k.Poznania, Robert Zabel
II Stęszewski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2010-10-03
Łódź, Marcin Podgorski
I Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego
[acrobat]
2010-10-03
Byszów k.Klimontowa, K. Sajecki
Ogólnopolski Bieg Integracyjny
[excel]
2010-10-03
Katowice, Organizator
Półmaraton Katowice - 7km Kobiety
[acrobat]
2010-10-03
Katowice, Organizator
Półmaraton Katowice - 7km OPEN
[acrobat]
2010-10-03
Katowice, Organizator
Półmaraton Katowice - IPA
[acrobat]
2010-10-03
Katowice, Organizator
Półmaraton Katowice - Kobiety
[acrobat]
2010-10-03
Katowice, Organizator
Półmaraton Katowice - Open
[acrobat]
2010-10-03
Bielsko - Biała, Organizator
XVIII Puchar Beskidów
[word]
2010-10-03
Gniewkowo k.Torunia, Jan Salewski
XVI Gniewkowski Bieg im. Rodziny Milewskich
[acrobat]
2010-10-03
Bukówiec Górny, Krystian Tarajkowski
XXV Bieg Sokoła
[acrobat]
2010-10-02
Starogard Gdański, Tomasz Górecki
19. Bieg Kociewski z Polpharmą
[word]
2010-10-02
Legnica, Sebastian Domański
23 Bieg Lwa Legnickiego - Kobiety
[acrobat]
2010-10-02
Legnica, Sebastian Domański
23 Bieg Lwa Legnickiego - Mężczyźni
[acrobat]
2010-10-02
Wysocko Wielkie, Marta Szczypkowska
Bieg na 8 km w ramach Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2010-10-02
Zakopane, Piotr Kozak
III Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę
[excel]
2010-10-02
Popowo k.Grajewa, Krzysztof Borawski
III Bieg Rolnika
[acrobat]
2010-10-02
Wilkowice, Sławomir Filapek
IV Jesienne Biegi na Magurce - Mężczyźni
[acrobat]
2010-10-02
Wilkowice, Sławomir Filapek
IV Jesienne Biegi na Magurce - Kobiety i Przedsz.
[acrobat]
2010-10-02
Wrocław, Marta Chalimoniuk-Nowak
IV Osobowicka Ósemka
[acrobat]
2010-10-02
Warszawa, Mirosław Bierkus
Puchar Polski w Nordic Walking - 5km Niepełno.
[acrobat]
2010-10-02
Warszawa, Mirosław Bierkus
Puchar Polski w Nordic Walking - 6 edycja - 10km
[acrobat]
2010-10-02
Warszawa, Mirosław Bierkus
Puchar Polski w Nordic Walking - 6 edycja - 20km
[acrobat]
2010-10-02
Warszawa, Mirosław Bierkus
Puchar Polski w Nordic Walking - 6 edycja - 5km
[acrobat]
2010-10-02
Częstochowa, Marek Ciuk
XXI Złota Mila Czestochowy
[excel]
2010-10-02
Warszawa, Zbigniew Ujazdowski
XXXVII Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej-100km
[acrobat]
2010-10-02
Warszawa, Zbigniew Ujazdowski
XXXVII Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej- 50km
[acrobat]
2010-10-02
Warszawa, Zbigniew Ujazdowski
XXXVII Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej- 75km
[acrobat]
2010-10-01
Mielec, Stanisław Zioło
Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Mielca
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 139

 Ostatnio zalogowani
mieszek12a
13:49
Falko
13:47
Cinemaciek
13:37
Dacpanose1h
13:33
yeyq
13:20
piotr72gd
13:19
StaryCop
13:15
aretto
13:14
jaro109
13:09
zabka1975
13:07
Vertizaq9l
13:03
Anetalch
12:54
daro78
12:27
mariusz67
12:20
Rahmesaq3b
12:07
myro
11:59
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |