Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

          

2010-11-30
Góry Swiętokrzyskie, Daniel Wosik
Grand Prix Gór Świętokrzyskich 2010
[word]
2010-11-28
Katowice, Piotr Kozak
Altus Cup
[excel]
2010-11-28
Łódź, Bartłomiej Sobecki
GP Łodzi w biegach przełajowych
[excel]
2010-11-28
Szczecin, Artur Potasznik
Gp Szczecina - Bieg 4
[excel]
2010-11-28
Bogdanka, Józef Przybysz
IV Barbórkowy Bieg Solidarnośći
[word]
2010-11-28
Katowice, Aleksy Szablicki
Jeśniar - etap V
[word]
2010-11-27
Warszawa, Bogdan Piątek
Andrzejkowy mix biegowy
[excel]
2010-11-27
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
GP Gryfina w biegach gorskich
[acrobat]
2010-11-27
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
VII Maraton Komandosa
[acrobat]
2010-11-23
Łubianka, Organizator
Gp Łubianka Cross - podsumowanie po 11 edycjach
[excel]
2010-11-23
Wrocław, Piotr Woźniak
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2010
[acrobat]
2010-11-22
Kuj. - Pom., Rafał Kowalski
GP Woj. Kuj.-Pom. - podsumowanie po 12 biegach
[excel]
2010-11-21
Mysłowice, Aleksy Szablicki
Jeśniar - etap IV
[word]
2010-11-20
Bełchatów, Karol Czaj
14 Bełchatowska Piętnastka - Kategorie
[acrobat]
2010-11-20
Bełchatów, Karol Czaj
14 Bełchatowska Piętnastka - Open
[acrobat]
2010-11-20
Katowice, Organizator
40-ste Urodziny MIRKA
[excel]
2010-11-20
Pietrowice, Krzysztof Płotek
Bieg urodzinowy Krzysztofa i Ireneusza
[word]
2010-11-20
Sztum, Sławek Wiechowski
XII GP Sztumu w Biegach Przełajowych I Bieg
[excel]
2010-11-20
Bydgoszcz, Piotr Horodyski
XVII Leśny Bieg Kolejarski
[word]
2010-11-20
Gracze, Karol Biskup
XVI Barbórkowy Bieg Skalnika
[acrobat]
2010-11-15
Wroclaw, Maciej Głowacki
Bieg o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej
[acrobat]
2010-11-15
Gdynia, Piotr Suchenia
GP Gdyni w biegach ulicznych - Kobiety
[acrobat]
2010-11-15
Gdynia, Piotr Suchenia
GP Gdyni w biegach ulicznych - Mężczyźni
[acrobat]
2010-11-15
Warszawa, Ryszard Woźniak
V Bieg o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej
[excel]
2010-11-14
Szczecin, Artur Potasznik
Gp Szczecina - Bieg 3
[excel]
2010-11-14
Wodzisław Śląski, Jacek Kalusek
IV Półmaraton Wodzisławski
[acrobat]
2010-11-14
Gliwice, Michał Świąc
I Bieg samorzadowców woj. ślaskiego
[excel]
2010-11-14
Katowice, Aleksy Szablicki
Jeśniar - Jesienny Maraton Na Raty
[word]
2010-11-14
Wodzisław Śląski, Jacek Kałusek
Mini Maraton Wodzisławski - Kobiety
[acrobat]
2010-11-14
Wodzisław Śląski, Jacek Kałusek
Mini Maraton Wodzisławski - Mężczyźni
[acrobat]
2010-11-14
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera
[acrobat]
2010-11-13
Czechy, Marta Novak
Bieg
[acrobat]
2010-11-13
Orło, Arkadiusz Rosiński
Bieg Niepodległości
[excel]
2010-11-13
Wrocław, Piotr Woźniak
Bieg Wokół Orbity
[acrobat]
2010-11-13
Ostrowiec Sw., Daniel Wosik
Grand Prix Gór Swiętokrzyskich
[word]
2010-11-13
Trzebnica, Organizator
I Trzebnicki Maraton Koleżeński
[excel]
2010-11-11
Goleniów, Grzegorz Lipiński
Bieg GAZ-SYSTEM S.A.
[acrobat]
2010-11-11
Malbork, Łukasz Godlewski
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2010-11-11
Gdynia, Krzysztof Maksymowicz
Bieg Niepodległości - Niepełnosprawni
[acrobat]
2010-11-11
Gdynia, Krzysztof Maksymowicz
Bieg Niepodległości - Open
[acrobat]
2010-11-11
Gdynia, Krzysztof Maksymowicz
Bieg Niepodległości - Ratownicy
[acrobat]
2010-11-11
Gdynia, Krzysztof Maksymowicz
Bieg Niepodległości - Strażacy
[acrobat]
2010-11-11
Piła, Wojciech Dróżdż
IV Bieg Niepodległości
[word]
2010-11-11
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
IV Bieg Niepodległości
[excel]
2010-11-11
Bygdoszcz, Piotr Wojciechowski
I Czteromaraton Bydgoski
[acrobat]
2010-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
Klasyfikacja generalna GP - Nordic Walking
[acrobat]
2010-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
Marsz Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2010-11-11
Łubianka, Łukasz Rząd
XIV Bieg Niepodległości
[excel]
2010-11-11
Krosno, Sławek Kukulski
XIV Bieg Niepodległośći
[excel]
2010-11-11
Stalowa Wola, Organizator
XVIII Uliczny Ogólnopolski Bieg Niepodległości
[excel]
2010-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XVII Biegi Niepodległości
[acrobat]
2010-11-11
Góra k.Leszna, Bogdan Sądel
XVII Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2010-11-11
Góra k.Leszna, Bogdan Sądel
XVII Bieg Niepodległości - Open
[acrobat]
2010-11-11
Bydlin, Rafał Adamczyk
XVI Bieg Uliczny Szlakami Walk Legionistów
[excel]
2010-11-11
Warszawa, Tomasz Roszkowski
XXII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2010-11-11
Goleniów, Grzegorz Lipiński
XXII Goleniowska Mila Niepodległości
[acrobat]
2010-11-11
Wrocław, Danuta Pilarz
XXI Mały Maraton Złotnicki
[excel]
2010-11-11
Bielawa, Organizator
IV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2010-11-10
Smętowo Graniczne, Karol Nowakowski
V Bieg Niepodległościowy
[word]
2010-11-10
Lubliniec, Krzystof Szwed
V Festyn Biegowy z okazji Dnia Niepodległości
[excel]
2010-11-08
Poznan, Piotr Bętkowski
I GP Poznania - Generalka
[acrobat]
2010-11-07
Ostrów Wlkp., Hieronim Olejniczak
48 Bieg Niepodległości - Kategorie
[acrobat]
2010-11-07
Ostrów Wlkp., Hieronim Olejniczak
48 Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2010-11-07
Ostrów Wlkp., Hieronim Olejniczak
48 Bieg Niepodległości - KS Maraton
[acrobat]
2010-11-07
Ostrów Wlkp., Hieronim Olejniczak
48 Bieg Niepodległości - Open
[acrobat]
2010-11-07
Kielce, Tomasz Wieczorek
III Bieg Niepodległości
[excel]
2010-11-07
Radziechowy k.Żywca, Piotr Kozak
III Maraton Beskidy
[excel]
2010-11-07
Radziechowy k.Żywca, Piotr Kozak
III Maraton Beskidy - Rajd NW
[excel]
2010-11-07
Mysłowice, Aleksy Szablicki
Jeśniar - etap II
[word]
2010-11-07
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg 8
[word]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - Open
[acrobat]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - Powiat Kobiety
[acrobat]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - Powiat Mężczyźni
[acrobat]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - Służba zdrowia kob.
[acrobat]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - Służba zdrowia męż.
[acrobat]
2010-11-07
Okonek, Adam Galant
XIII Bieg Niepodległości
[word]
2010-11-07
Węgierska Górka, Kazimierz Kordziński
XII Cross Beskidzki
[excel]
2010-11-06
Tczew, Tomasz Jezierski
20. Uliczny Bieg Sambora
[acrobat]
2010-11-06
Ustroń, Michał Brzenczek
21 Bieg Legionów
[excel]
2010-11-06
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Bieg Niepodległościowy
[word]
2010-11-06
Złoty Stok, organizator
Bieg po Złoto
[acrobat]
2010-11-06
Frýdek-Místek, Krzysztof Misiurek
Hornická desítka
[acrobat]
2010-11-06
Poznań, Piotr Bętkowski
II GP Poznania - Biegi Dzieci
[acrobat]
2010-11-06
Poznań, Marek Hanaczewski
II GP Poznania - I Bieg
[acrobat]
2010-11-06
Sanok, Organizator
I Bieg Sokoła
[excel]
2010-11-06
Luzino k.Wejherowa, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina – klasyfikacja generalna
[excel]
2010-11-06
Luzino k.Wejherowa, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina – zima
[excel]
2010-11-06
Kraków, Grzegorz Przebinda
XV Marszobieg Niepodległosci
[acrobat]
2010-11-06
Białystok, Paweł Kalinowski
X Bieg Niepodległości
[acrobat]
2010-11-05
Zgorzelec, Janusz Wojnarowicz
5. Bieg z Pochodniami - 2.8km Kat.
[acrobat]
2010-11-05
Zgorzelec, Janusz Wojnarowicz
5. Bieg z Pochodniami - 2.8km Open
[acrobat]
2010-11-05
Zgorzelec, Janusz Wojnarowicz
5. Bieg z Pochodniami - Kategorie
[acrobat]
2010-11-05
Zgorzelec, Janusz Wojnarowicz
5. Bieg z Pochodniami - Open
[acrobat]
2010-11-05
Korfantów, Marta Żabińska
XXIII Crossowe Biegi Niepodległościowe - Młodzież
[word]
2010-11-05
Korfantów, Marta Żabińska
XXIII Crossowe Biegi Niepodległościowe - Open
[word]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 97

 Ostatnio zalogowani
marcoair
00:47
mk13
00:12
basiaksi
00:00
Tenzing
23:51
szopinho
23:42
Jagoda1103
23:36
waldek71
23:17
dymarek_lukasz
23:14
aretto
23:14
magbor
23:07
misiek!
22:59
A.Janasz
22:58
Asia33
22:53
=Andrzej=
22:52
Yanosch
22:51
Marek.run
22:51
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |