Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

          

2010-08-31
Radom, Marcin Osiński
GP Radomia
[excel]
2010-08-29
Szczecin, Jacek Kozłowski
31 Szczeciński Półmaraton Gryfa
[excel]
2010-08-29
Poznań, Tomasz Krajewski
5. Rekreacyjny Bieg Chartowo
[word]
2010-08-29
Krosno, Grzegorz Błaż
Bieg Portiusa
[excel]
2010-08-29
Golub-Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2010-08-29
Ełk, Krzysztof Lezanka
III Półmaraton Ełcki
[acrobat]
2010-08-29
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Kategorie
[acrobat]
2010-08-29
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Kobiety
[acrobat]
2010-08-29
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Mieszkańcy
[acrobat]
2010-08-29
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Nordic Walking
[acrobat]
2010-08-29
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Open
[acrobat]
2010-08-29
Toporzysko, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego
[acrobat]
2010-08-29
Krakow, Grzegorz Przebinda
V Międzynarodowy Bieg Kraków - Skotniki - Duchowni
[acrobat]
2010-08-29
Kraków, Karol Czaj
V Międzynarodowy Bieg Kraków - Skotniki - Kat.
[acrobat]
2010-08-29
Kraków, Karol Czaj
V Międzynarodowy Bieg Kraków - Skotniki - Marsz.
[acrobat]
2010-08-29
Kraków, Grzegorz Przebinda
V Międzynarodowy Bieg Kraków - Skotniki - Mieszk.
[acrobat]
2010-08-29
Kraków, Karol Czaj
V Międzynarodowy Bieg Kraków - Skotniki - Open
[acrobat]
2010-08-29
Kraków, Grzegorz Przebinda
V Międzynarodowy Bieg Kraków - Skotniki - VIP
[acrobat]
2010-08-29
Rydułtowy, Michał Kondrot
XVIII Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta
[acrobat]
2010-08-29
Szubin, Piotr Horodyski
XXII Bieg im. Stefana Bąka
[excel]
2010-08-29
Zamość, Organizator
XXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju - 4 Etap
[acrobat]
2010-08-29
Pyzdry, Paweł Ziemkowski
XXIX Bieg Kazimierzowski - Kobiety
[acrobat]
2010-08-29
Pyzdry, Paweł Ziemkowski
XXIX Bieg Kazimierzowski - Mężczyźni
[acrobat]
2010-08-29
Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
XXI Bieg Uliczny Solidarność
[word]
2010-08-29
Łeba, Kazimierz Duwe
XIV Bieg po muszlę św. Jakuba
[word]
2010-08-28
Gniezno, Jacek Dziel
II Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
[excel]
2010-08-28
Świdnica, Dominika Farbotko
II Świdnicka Piętnastka
[acrobat]
2010-08-28
Jastarnia, Jan Salewski
I Bałtycki Maraton brzegiem morza
[acrobat]
2010-08-28
Góra, Organizator
I Bieg z Policją - Open
[acrobat]
2010-08-28
Góra k.Rawicza, Janusz Konopnicki
I Bieg z Policją - Policjanci
[acrobat]
2010-08-28
Góra k.Rawicza, Janusz Konopnicki
I Bieg z Policją - Wózki
[acrobat]
2010-08-28
Dziwnów, Piotr Kiersztyn
Maraton Twardziela Extremum
[word]
2010-08-28
Złotoryja, Grzegorz Lipiński
Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2010-08-28
Złotoryja, Grzegorz Lipiński
Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2010-08-28
Korbielów, Andrzej Puchacz
Mistrzostwa Świata Weteranów w biegach górskich
[excel]
2010-08-28
Korbielów, Piotr Kozak
MP weteranów w biegach górskich
[excel]
2010-08-28
Brenna, Organizator
Puchar Polski w Dogotrekkingu
[acrobat]
2010-08-28
Kowalewo Pomorskie, Mariusz Gutkowski
XV Ogólnopolski Bieg Uliczny
[acrobat]
2010-08-28
Zamość, Organizator
XXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju - 3 Etap
[acrobat]
2010-08-28
Korbielów, Piotr Kozak
X Bieg górski na szczyt Pilska - Open
[excel]
2010-08-28
Sopot, Konrad Buzak
Wyścig pływacki dookoła mola TIMEX CUP
[excel]
2010-08-27
Bartne k.Gorlic, Gabriela Kucharska
3 Bieg ku Madonnie
[acrobat]
2010-08-27
Zamość, Organizator
XXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju - 2 Etap
[acrobat]
2010-08-26
Zamość - Zwierzyniec, organizator
XXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju - 1 Etap
[acrobat]
2010-08-22
Łobez, Marcin Horbacz
Bieg o Puchar Prezesa TKKF
[acrobat]
2010-08-22
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Bieg Solidarności - Kategorie
[acrobat]
2010-08-22
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Bieg Solidarności - Kobiety
[acrobat]
2010-08-22
Boleslawiec, Hieronim Olejniczak
Bieg Solidarności - Open
[acrobat]
2010-08-22
Klementowice, Krzysztof Misiurek
Bieg Życia - Kobiety
[excel]
2010-08-22
Klementowice, Krzysztof Misiurek
Bieg Życia - Mężczyźni
[excel]
2010-08-22
Toruń - Barbarka, Rafał Kowalski
Flisak Cross
[excel]
2010-08-22
Arturówek, Piotr Chuchler
IV Bieg Lata
[excel]
2010-08-22
Skorzewo, Leszek Zblewski
IV Dożynkowe Biegi Uliczne
[acrobat]
2010-08-22
Świerklaniec, Maciej Pochciał
I Bieg Świerklaniecki
[acrobat]
2010-08-22
Widziszewo, Organizator
XXIV Biegi Przyjaźni - 10 km
[acrobat]
2010-08-22
Widziszewo, Organizator
XXIV Biegi Przyjaźni - 5 km
[acrobat]
2010-08-21
Osiek k.Torunia, Rafał Kowalski
2 Kamus Cross For The Beatles - marsz
[acrobat]
2010-08-21
Osiek k.Torunia, Rafał Kowalski
2 Kamus Cross For The Beatles - OPEN
[acrobat]
2010-08-21
Nowa Ruda, Kazimierz Kordziński
Bieg na Wielką Sowę
[acrobat]
2010-08-21
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
Bieg Rodzinny - Kategorie
[acrobat]
2010-08-21
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
Bieg Rodzinny - Kobiety
[acrobat]
2010-08-21
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
Bieg Rodzinny - Open
[acrobat]
2010-08-21
Żyrowa, Piotr Orian
Crossduathlon GCMTB
[excel]
2010-08-21
Koszalin, Organizator
III Cross Góry Chełmskiej
[acrobat]
2010-08-21
Koszalin, Michał Bieliński
III Cross Góry Chełmskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2010-08-21
Leszno, Organizator
Maraton Leszno
[acrobat]
2010-08-21
Golub-Dobrzyń, Jerzy Nadolski
XX Bieg Solidarności
[acrobat]
2010-08-21
Skarżysko Kamienna, Organizator
X Półmaraton Rejów
[acrobat]
2010-08-19
Łubianka, Organizator
GP Łubianka Cross - Edycja 8
[excel]
2010-08-19
Jarosławiec, Jan Salewski
XIV Zawody Pływackie Klif Jarosławca
[acrobat]
2010-08-18
Chorzów, Aleksander Szablicki
NIC 8/2010 - Górski
[word]
2010-08-17
Hel, Organizator
Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej
[acrobat]
2010-08-15
Kobylin, Paweł Wasielewski
19 Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
[acrobat]
2010-08-15
Trzęsacz, Izabella Mockało
19 Bieg na Fali
[acrobat]
2010-08-15
Szczyrk, Piotr Kozak
Bieg o Złote Kierpce
[excel]
2010-08-15
Bałtów, Daniel Wosik
Grand Prix Gór Świętokrzyskich
[word]
2010-08-15
Bałtów, Daniel Wosik
Klasyfikacja generalna
[word]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - 10:00
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - 11:00
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - 12:00
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - 13:00
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - 14:00
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - 15:00
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - Galernik Team
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - Open
[excel]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - Ucieczka z Alcatraz
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Mały Bieg Katorznika
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Mini Bieg Katorżnika
[acrobat]
2010-08-15
Dziwnow, Izabella Mockało
XII Bieg Cztery Mile Jarka
[acrobat]
2010-08-15
Radzymin, Organizator
XIX Półmaraton Cud nad Wisłą
[acrobat]
2010-08-15
Gdańsk, Małgorzata Leśniewicz
XVI Energa Maraton Solidarności
[acrobat]
2010-08-14
Rybnik, Grzegorz Wnuk
9 Potworny Bieg Letni
[acrobat]
2010-08-14
Jastarnia, Organizator
Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej
[acrobat]
2010-08-14
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
IV Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem - kobiety
[acrobat]
2010-08-14
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
IV Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem - Mężczyźni
[acrobat]
2010-08-14
Wodzisław Śląski, Mirosław Kuczok
Ja i Maraton
[acrobat]
2010-08-14
Piwniczna Zdrój, Kazimierz Kordziński
Mountain Marathon - Bieg na Radziejową
[acrobat]
2010-08-14
Ustka, Mieczysław Nycz
Ustecka Dziesiątka - III Bieg Leśno Plażowy
[excel]
2010-08-14
Brody, Sylwester Dudek
XI Bieg im. Stanisława Staszica - Kategorie
[excel]
2010-08-14
Brody, Sylwester Dudek
XI Bieg im. Stanisława Staszica - Open
[acrobat]
2010-08-08
Police, Organizator
1 Bieg Szlakiem Dzika
[acrobat]
2010-08-08
Gdynia, Marek Hanaczewski
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - Dzieci
[acrobat]
2010-08-08
Gdynia, Marek Hanaczewski
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - Dzużynówka
[acrobat]
2010-08-08
Gdynia, Marek Hanaczewski
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - Juniorzy
[acrobat]
2010-08-08
Gdynia, Marek Hanaczewski
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - Seniorzy
[acrobat]
2010-08-08
Pustynia Siedlecka, Organizator
Mistrzostwa Polski w Biegu Pustynnym
[acrobat]
2010-08-08
Pustynia Siedlecka, Organizator
Mistrzostwa Polski w Biegu Pustynnym - druynówka
[acrobat]
2010-08-08
Pustynia Siedlecka, Organizator
Pustynna 10
[acrobat]
2010-08-08
Pustynia Siedlecka, Organizator
Pustynna 5
[acrobat]
2010-08-08
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXV GP Ciechanowa - VIII Bieg
[word]
2010-08-07
Jaworzno, Krzysztof Micek
15 Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2010-08-07
Gdańsk, Marek Hanaczewski
17 Bieg św. Dominika - ELITA
[acrobat]
2010-08-07
Gdańsk, Marek Hanaczewski
17 Bieg św. Dominika - KOBIETY
[acrobat]
2010-08-07
Gdańsk, Marek Hanaczewski
17 Bieg św. Dominika - mężczyźni
[acrobat]
2010-08-07
Gdańsk, Marek Hanaczewski
17 Bieg św. Dominika - VIP
[acrobat]
2010-08-07
Gdańsk, Marek Hanaczewski
17 Bieg św. Dominika - wózki
[acrobat]
2010-08-07
Słupca, Hieronim Olejniczak
Bieg Wawrzynkowy - bieg rodzinny
[acrobat]
2010-08-07
Słupca, Hieronim Olejniczak
Bieg Wawrzynkowy - kategorie
[acrobat]
2010-08-07
Słupca, Hieronim Olejniczak
Bieg Wawrzynkowy - kobiety
[acrobat]
2010-08-07
Słupca, Hieronim Olejniczak
Bieg Wawrzynkowy - mieszkańcy miasta
[acrobat]
2010-08-07
Słupca, Hieronim Olejniczak
Bieg Wawrzynkowy - mieszkańcy powiatu
[acrobat]
2010-08-07
Słupca, Hieronim Olejniczak
Bieg Wawrzynkowy - OPEN
[acrobat]
2010-08-07
Ostrów Wlkp., Beata Szczypkowska
GP Ostrowa wlkp.
[word]
2010-08-07
Szrenica - Śnieżka, Robert Gudowski
II Maraton Karkonoski - Open
[acrobat]
2010-08-07
Szrenica - Śnieżka, Robert Gudowski
II Maraton Karkonowski - kategorie
[acrobat]
2010-08-07
Szrenica - Śnieżka, Robert Gudowski
II Maraton Karkonowski - Mistrzostwa Polski
[excel]
2010-08-07
Winiec k.Ostródy, Krzysztof Szwedzik
I Winiec Triatlon
[acrobat]
2010-08-07
Kapfenberg, Bartosz Świątkowski
MŚ w biegach tyłem
[acrobat]
2010-08-07
Złoty Stok, Michał Bonk
Puchar Śląska Spokey Nordic Walking - Long
[acrobat]
2010-08-07
Złoty Stok, Michał Bonk
Puchar Śląska Spokey Nordic Walking - Mid
[acrobat]
2010-08-06
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
Wakacyjna Mila
[word]
2010-08-05
Ustroń, Basia Muzyka
Mini Tour De Pologne
[acrobat]
2010-08-04
Toruń, Rafał Kowalski
GP Woj. Kuj.-Pom. - podsumowanie po 7 biegach
[excel]
2010-08-04
Cieszyn, Basia Muzyka
Mini Tour De Pologne
[acrobat]
2010-08-01
Polska, Henryk Paskal
Asics Gradn Prix
[excel]
2010-08-01
Orawka, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego - masters
[acrobat]
2010-08-01
Orawka, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego - Mężczyźni
[acrobat]
2010-08-01
Opalenica, Tomasz Giełda
XIX Bieg Opalińskich
[acrobat]
2010-08-01
Bochnia, Tomasz Głód
XVI Memoriałowy Bieg Majora Bacy
[acrobat]
2010-08-01
Wieleń, Tomasz Ławniczak
XXXI Masowy Bieg im. Józefa Nojiego
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 140

 Ostatnio zalogowani
Zbiegomir
04:20
brykacz
03:49
kubawsw
00:50
flisek522
00:08
lechu93
23:59
olej
23:35
snail
23:32
kasjer
23:26
Peepuck
23:21
Wojciur
23:21
Admin
23:21
radek_onysz
23:09
szczupak50
23:06
runner
22:50
Jurek63
22:49
Filip Z
22:40
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |