Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

          

2010-06-27
Zgorzelec, Jacek Lenart
1 Cross Zgorzelec
[acrobat]
2010-06-27
Wisła, Piotr Kozak
Bieg górski na Stożek
[excel]
2010-06-27
Owińska k. Poznania, Robert Zabel
Cross na dziewiczą górę - Kobiety
[acrobat]
2010-06-27
Owińska k. Poznania, Robert Zabel
Cross na dziewiczą górę - Open
[acrobat]
2010-06-27
Niepołomnice, Andrzej Szczyglewski
II Bieg po Puszczy Niepołomickiej - gmina
[acrobat]
2010-06-27
Niepołomnice, Andrzej Szczyglewski
II Bieg po Puszczy Niepołomickiej - Kategorie
[acrobat]
2010-06-27
Niepołomnice, Andrzej Szczyglewski
II Bieg po Puszczy Niepołomickiej - Kobiety
[acrobat]
2010-06-27
Niepołomnice, Andrzej Szczyglewski
II Bieg po Puszczy Niepołomickiej - Nordic Walking
[acrobat]
2010-06-27
Niepołomnice, Andrzej Szczyglewski
II Bieg po Puszczy Niepołomickiej - Open
[acrobat]
2010-06-27
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
II Bieg Sokoła - 5km open
[acrobat]
2010-06-27
Brody, Sylwester Dudek
II Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego
[word]
2010-06-27
Grajewo, Krzysztof Borawski
IV Bieg Godzinny
[acrobat]
2010-06-27
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
IV Maraton Ostrowski
[excel]
2010-06-27
Łobez, Mirosław Bierkus
Łobeska Dziesiątka
[acrobat]
2010-06-27
Wrocław, Danuta Pilarz
XI Bieg Śladem Konia
[excel]
2010-06-27
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
II Bieg Sokoła - 10km gmian
[acrobat]
2010-06-27
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
II Bieg Sokoła - 10km Kategorie
[acrobat]
2010-06-27
Sokołow Małopolski, Hieronim Olejniczak
II Bieg Sokoła - 10km open
[acrobat]
2010-06-27
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
II Bieg Sokoła - 5km gmina
[acrobat]
2010-06-26
Poznań, Józef Miecznik
Bieg Piastowski - bieg masowy
[word]
2010-06-26
Poznań, Józef Miecznik
Bieg Piastowski - nordic walking
[word]
2010-06-26
Poznań, Józef Miecznik
Bieg Piastowski - Open
[word]
2010-06-26
Unisław, Marek Chojnacki
Dziesiątka Unisławska
[acrobat]
2010-06-26
Reńska Wieś, Mirosław Kuczok
I Bieg Partnerski
[acrobat]
2010-06-26
Krakow, Krzysztof Holik
I Krakowski Piknik Biegowy - Piwna Mila
[acrobat]
2010-06-26
Kraków, Krzysztof Holik
I Krakowski Piknik Biegowy - Test Coopera
[acrobat]
2010-06-26
Rybnik, Karol Czaj
I Rybnicki Półmaraton Księżycowy
[acrobat]
2010-06-26
Koszwice, Artur Wrzyciel
I Nordic Walking w Koszwicach
[acrobat]
2010-06-26
Glinojeck, Zenon Lewandowski
VIII Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza
[excel]
2010-06-26
Unisław, Marek Chojnacki
VII Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2010-06-26
Wodzisław Śląski, Mirosław Kuczok
VI Bieg Wodzisławski
[excel]
2010-06-26
Brześć, Organizator
V Bieg Przyjaźni Brześć-Terespol - kategorie
[word]
2010-06-26
Brześć, Organizator
V Bieg Przyjaźni Brześć-Terespol - open
[word]
2010-06-26
Cewice, Wojciech Suchy
Wakacyjny Tułacz - 30km
[acrobat]
2010-06-26
Cewice, Wojciech Suchy
Wakacyjny Tułacz - 50km
[acrobat]
2010-06-26
Międzybrodzie Żywiec, Organizator
XII Międzynarodowy Bieg Górski Żar
[excel]
2010-06-26
Elbląg, Robert Bieńkowski
II Elbląski Bieg Piekarczyka - duży
[acrobat]
2010-06-26
Elbląg, Robert Bieńkowski
II Elbląski Bieg Piekarczyka - kobiety
[acrobat]
2010-06-26
Elbląg, Robert Bieńkowski
II Elbląski Bieg Piekarczyka - mały
[acrobat]
2010-06-26
Elbląg, Robert Bieńkowski
II Elbląski Bieg Piekarczyka - towarzyszące
[excel]
2010-06-23
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia ed. 5
[excel]
2010-06-23
Zakopane, Łukasz Budzyński
I Zakopiański Test Coopera
[excel]
2010-06-23
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 6/2010
[word]
2010-06-20
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
12 Bieg Nowogrodziecka Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2010-06-20
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
12 Bieg Nowogrodziecka Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2010-06-20
Garwolin, Karol Czaj
AVON kontra przemoc - OPEN
[acrobat]
2010-06-20
Garwolin, Karol Czaj
AVON kontra przemoc - powiat Garwoliński
[acrobat]
2010-06-20
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina 2009-2010
[excel]
2010-06-20
Katowice, Przemysław Kublin
III Maraton Kukuczki - drużyny
[excel]
2010-06-20
Katowice, Przemysław Kublin
III Maraton Kukuczki - open
[excel]
2010-06-20
Podoliniec-Rytro, Marek Zieliński
V Visegrad Maraton
[acrobat]
2010-06-20
Lębork, Kazimierz Duwe
XIX Maraton Ekologiczny pam.Tomasza Hopfera
[word]
2010-06-19
Boguszów-Gorce, Daniel Darmochwał
22 Sudecka Setka - 100 km
[acrobat]
2010-06-19
Boguszów-Gorce, Daniel Darmochwał
22 Sudecka Setka - 42 km
[acrobat]
2010-06-19
Boguszów-Gorce, Daniel Darmochwał
22 Sudecka Setka - 72 km
[acrobat]
2010-06-19
Milicz, Hieronim Olejniczak
30 Bieg Baryczan
[acrobat]
2010-06-19
Zakopane, Damian Kucharski
4 Alpin Sport Berglaufpur
[acrobat]
2010-06-19
Stargard Szczeciński, Bogdan Sądel
4 Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2010-06-19
Stargard Szczeciński, Bogdan Sądel
4 Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2010-06-19
Stargard Szczeciński, Bogdan Sądel
4 Bieg Uliczny - rolkarze
[acrobat]
2010-06-19
Zgierz, Jakub Bogusławski
Bieg O Srebrne Czółenko Włókniarskie - mlodz.
[acrobat]
2010-06-19
Warszawa, Maciej Rudnik
Bieg Ursynowa Interrun - kobiety
[acrobat]
2010-06-19
Warszawa, Maciej Rudnik
Bieg Ursynowa Interrun - OPEN
[acrobat]
2010-06-19
Mysłowice, Jacek Księżyk
GP Mysłowic - bieg 3
[word]
2010-06-19
Mysłowice, Jacek Księżyk
GP Mysłowic - podsumowanie po 3 biegu
[word]
2010-06-19
Gdynia, Piotruś Suchenia
GP w Biegach Ulicznych - Kobiety
[acrobat]
2010-06-19
Gdynia, Piotruś Suchenia
GP w Biegach Ulicznych - Mężczyźni
[acrobat]
2010-06-19
Istebna, Piotr Kozak
III Bieg im. Stanisława Legierskiegoo
[excel]
2010-06-19
Służewo, Przemysław Chojnacki
II Bieg Papieski
[acrobat]
2010-06-19
Tychy, Mariusz Samodulski
II Bieg pod Żyrafą
[word]
2010-06-19
Lubon, Łukasz Budzyński
IV Uliczny Bieg Luboński
[word]
2010-06-19
Złotoryja, Mirosław Kopiński
I Bieg Szlakiem Wygaslych Wulkanów
[acrobat]
2010-06-19
Łódź, Mariusz Kostrzewa
Mistrzostwa Łodzi w Biegu z Psem - kobiety
[acrobat]
2010-06-19
Łódź, Mariusz Kostrzewa
Mistrzostwa Łodzi w Biegu z Psem - mężczyźni
[acrobat]
2010-06-19
Janów, Marek Dors
Mistrzostwa Powiatu Częst. w Nordic Walking
[word]
2010-06-19
Gdynia, Mirosław Bierkus
Nocny Marsz Świętojański
[acrobat]
2010-06-19
Gdynia, Piotr Suchenia
VI Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2010-06-19
Włocławek, Daniel Tarczyński
Vladislavia Cross III Etap - maraton
[acrobat]
2010-06-19
Włocławek, Daniel Tarczyński
Vladislavia Cross III Etap - półmaraton
[acrobat]
2010-06-19
Radom, Organizator
XIII Bieg o Puchar J.M. Rektora Politech. - OPEN
[acrobat]
2010-06-19
Pogórze k.Skoczowa, Organizator
XXII Cross Świętojański
[acrobat]
2010-06-19
Zgierz, Jakub Bogusławski
XXVII Bieg O Srebrne Czółenko Włókniarskie - open
[acrobat]
2010-06-19
Katowice, Organizator
X Jubileuszowy Bieg Uliczny Polonia - kat.
[acrobat]
2010-06-19
Katowice, Organizator
X Jubileuszowy Bieg Uliczny Polonia - Kobiety
[acrobat]
2010-06-19
Katowice, Organizator
X Jubileuszowy Bieg Uliczny Polonia - open
[acrobat]
2010-06-19
Radom, Organizator
Złota Mila o Puchar Prezydenta Miasta Radomia
[acrobat]
2010-06-18
Katowice, Marek Hanaczewski
Bieg 48 godzinny
[acrobat]
2010-06-18
Katowice, Michal Remberk
Bieg 48 godzinny - szczegółowo
[excel]
2010-06-16
Frydek, Jan Stasiczek
FRÝDECKÁ MÍLE TISU
[excel]
2010-06-13
Bukownica, Grzegorz Jeżewski
18 Bieg Sokoła im. Jana Pawła II
[excel]
2010-06-13
Wałbrzych, Grzegorz Pogorzelski
6. Sztafeta Ekiden
[acrobat]
2010-06-13
Chorzów, Zbigniew Rosiński
Bieg 60-lecia WPKiW
[word]
2010-06-13
Gdańsk, Mirosław Bierkus
GP Gdańska - 10km
[acrobat]
2010-06-13
Gdańsk, Mirosław Bierkus
GP Gdańska - 15km
[acrobat]
2010-06-13
Gdańsk, Mirosław Bierkus
GP Gdańska - 5km
[acrobat]
2010-06-13
Legionowo, Karol Czaj
II Legionowska Dycha - kategorie
[acrobat]
2010-06-13
Legionowo, Karol Czaj
II Legionowska Dycha - mieszkańcy Legionowa
[acrobat]
2010-06-13
Legionowo, Karol Czaj
II Legionowska Dycha - międzyczasy
[acrobat]
2010-06-13
Legionowo, Karol Czaj
II Legionowska Dycha - mundurowi
[acrobat]
2010-06-13
Legionowo, Karol Czaj
II Legionowska Dycha - OPEN
[acrobat]
2010-06-13
Luzino, Monika Wirkus
I Bieg Charytatywny Skrzydło Anioła
[acrobat]
2010-06-13
Wrocław, Róża Spiliszewska
Rowerowa Jazda Na Orientacje
[word]
2010-06-13
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg 5
[word]
2010-06-13
Palmiry, Piotr Kosmala
Toyota Ekobieg Kampinos
[excel]
2010-06-13
Kozy, Piotr Kozak
VII Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę
[excel]
2010-06-13
Rudawa, Bogdan Sądel
VI Jurajski Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2010-06-13
Rudawa, Bogdan Sądel
VI Jurajski Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2010-06-13
Rudawa, Bogdan Sądel
VI Jurajski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2010-06-13
Bielsko - Biała, Piotr Kozak
V Bieg Ku Słońcu
[excel]
2010-06-13
Korycin - Janów, Organizator
XIX Półmaraton Mleczny
[excel]
2010-06-13
Karlino, Cezary Kowalski
XVIII Bieg Papieski im. JANA PAWŁA II
[acrobat]
2010-06-13
Myszków, Organizator
XXXI Bieg V-ciu Stawów im. Zdzisława Burdy
[acrobat]
2010-06-12
Chełmno, Tomasz Pokorniecki
1 Pólmaraton Mondi
[acrobat]
2010-06-12
Zelne Pleso, Grzegorz Przebinda
Biegu do Chaty przy Zielonym Jeziorze
[word]
2010-06-12
Olkusz, Agnieszka Gręda
Bieg Srebrnego Grodu - biegi młodzieżowe
[word]
2010-06-12
Olkusz, Agnieszka Gręda
Bieg Srebrnego Grodu - kategorie
[word]
2010-06-12
Olkusz, Agnieszka Gręda
Bieg Srebrnego Grodu - Olkuszanie
[word]
2010-06-12
Olkusz, Agnieszka Gręda
Bieg Srebrnego Grodu - Open
[excel]
2010-06-12
Dzierżoniów, Grzegorz Pogorzelski
Crossduathlon - Amatorzy
[acrobat]
2010-06-12
Dzierżoniów, Grzegorz Pogorzelski
Crossduathlon - Zaawansowani
[acrobat]
2010-06-12
Oława, Hieronim Olejniczak
III Bieg Koguta - kategorie
[acrobat]
2010-06-12
Oława, Hieronim Olejniczak
III Bieg Koguta - kobiety
[acrobat]
2010-06-12
Oława, Hieronim Olejniczak
III Bieg Koguta - mieszkańcy powiatu
[acrobat]
2010-06-12
Oława, Hieronim Olejniczak
III Bieg Koguta - OPEN
[acrobat]
2010-06-12
Sulejówek, Karol Czaj
III Bieg Marszałka - drużynowo
[acrobat]
2010-06-12
Sulejówek, Karol Czaj
III Bieg Marszałka - Memoriał im.H.Zielińskiej
[acrobat]
2010-06-12
Sulejówek, Karol Czaj
III Bieg Marszałka - mundurowi
[acrobat]
2010-06-12
Sulejówek, Karol Czaj
III Bieg Marszałka - OPEN
[acrobat]
2010-06-12
Świdnica, Grzegorz Pogorzelski
II Bieg Wieżyczkowy
[word]
2010-06-12
Bolesław-Sławków, Hieronim Olejniczak
II Bieg Wolności - kategorie
[acrobat]
2010-06-12
Bolesław-Sławków, Hieronim Olejniczak
II Bieg Wolności - mieszkańcy Bolesława
[acrobat]
2010-06-12
Bolesław-Sławków, Hieronim Olejniczak
II Bieg Wolności - mieszkańcy Sławkowa
[acrobat]
2010-06-12
Bolesław-Sławków, Hieronim Olejniczak
II Bieg Wolności - OPEN
[acrobat]
2010-06-12
Ozorków, Organizator
II Supermaraton - 25km kobiety
[word]
2010-06-12
Ozorków, Organizator
II Supermaraton - 25km mężczyźni
[word]
2010-06-12
Ozorków, Organizator
II Supermaraton - 50km kobiety
[word]
2010-06-12
Ozorków, Organizator
II Supermaraton - 50km mężczyźni
[word]
2010-06-12
Ojrzeń, Zenon Lewandowski
IV Bieg Przełajowy Kraków-Ojrzeń-Paryż
[excel]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - drużynowo
[acrobat]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - kategorie
[acrobat]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - kobiety
[acrobat]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - mieszkańcy
[acrobat]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - niepełnosprawni
[acrobat]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - OPEN
[acrobat]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - VIP-y
[acrobat]
2010-06-12
Ożarów Mazowiecki, Jarosław Żurawski
I Ożarowski Bieg im.J.Kusocińskiego
[excel]
2010-06-12
Żmigród, Daniel Darmochwał
I Żmigrodzki Bieg Smoka - kategorie
[acrobat]
2010-06-12
Żmigród, Daniel Darmochwał
I Żmigrodzki Bieg Smoka - OPEN
[acrobat]
2010-06-12
Żmigród, Daniel Darmochwał
I Żmigrodzki Bieg Smoka - wózki
[acrobat]
2010-06-12
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Ster na Bydgoszcz
[acrobat]
2010-06-12
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
XIV Bieg Skierniewicka 15
[acrobat]
2010-06-12
Kežmarská Biela voda, Grzegorz Przebinda
ZIP CUP behu na Chatu
[word]
2010-06-11
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
V Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[excel]
2010-06-11
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
V Ekologiczny Nocny Bieg - Lekcja Biegania
[excel]
2010-06-10
Warszawa, Janusz Kalinowski
GP Wyścigów - 2.5km
[word]
2010-06-10
Warszawa, Janusz Kalinowski
GP Wyścigów - 5km
[word]
2010-06-10
Warszawa, Mariusz Giżyński
Warszawski Test Coopera z Powerade
[excel]
2010-06-09
Poznań, Piotr Ksiazkiewicz
GP-Poznań - bieg 6
[acrobat]
2010-06-06
Krzepice, Rafał
17 Bieg Krzepkich
[excel]
2010-06-06
Minkowice Oławskie, Arek
1 Minkowicki Przełaj
[acrobat]
2010-06-06
Bielsko - Biała, Kazimierz Kordziński
Bieg Gorski - Juniorzy i Weterani
[excel]
2010-06-06
Bielsko - Biała, Andrzej Puchacz
Bieg o Puchar Beskidka
[excel]
2010-06-06
Grodzisk Wlkp., Karol Czaj
IV Grodziski Półmaraton Słowaka - Kat.
[acrobat]
2010-06-06
Grodzisk Wlkp., Karol Czaj
IV Grodziski Półmaraton Słowaka - miedzyczasy
[acrobat]
2010-06-06
Grodzisk Wlkp., Karol Czaj
IV Grodziski Półmaraton Słowaka - MMP Team
[acrobat]
2010-06-06
Grodzisk Wlkp., Karol Czaj
IV Grodziski Półmaraton Słowaka - Open
[acrobat]
2010-06-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
Maraton Metropolii Toruń-Bydgoszcz -open
[acrobat]
2010-06-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
Maraton Metropolii Toruń-Bydgoszcz - fun run
[acrobat]
2010-06-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
Maraton Metropolii Toruń-Bydgoszcz - polmaraton
[acrobat]
2010-06-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
Maraton Metropolii Toruń-Bydgoszcz - rolki
[acrobat]
2010-06-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
Maraton Metropolii Toruń-Bydgoszcz - wózki
[acrobat]
2010-06-06
Goerlitz - Zgorzelec, Andrzej Pągowski
Maraton Transgraniczny Goerlitz - Zgorzelec
[acrobat]
2010-06-06
Bielsko - Biała, Andrzej Puchacz
MP w biegach górskich
[excel]
2010-06-06
Spytkowice, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego
[acrobat]
2010-06-06
Bukowno, Andrzej Szczyglewski
VIII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - kat.
[acrobat]
2010-06-06
Bukowno, Andrzej Szczyglewski
VIII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - Kobiety
[acrobat]
2010-06-06
Bukowno, Andrzej Szczyglewski
VIII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - miesz.
[acrobat]
2010-06-06
Bukowno, Andrzej Szczyglewski
VIII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - niep.
[acrobat]
2010-06-06
Bukowno, Andrzej Szczyglewski
VIII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - Open
[acrobat]
2010-06-06
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XIV MP Weteranów Półmaratonie - Kategorie
[acrobat]
2010-06-06
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XIV MP Weteranów Półmaratonie - Kobiety
[acrobat]
2010-06-06
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XIV MP Weteranów Półmaratonie - Mieszkańcy
[acrobat]
2010-06-06
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XIV MP Weteranów Półmaratonie - Open
[acrobat]
2010-06-06
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVI Półmaraton Jaworski - Kategorie
[acrobat]
2010-06-06
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVI Półmaraton Jaworski - Kobiety
[acrobat]
2010-06-06
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVI Półmaraton Jaworski - Open
[acrobat]
2010-06-06
Olsztyn /Częstochowy, Damian Kucharski
XV Marszobieg w Olsztynie
[acrobat]
2010-06-06
Police, Cezary Kowalski
XXII Bieg Uliczny
[acrobat]
2010-06-06
Nakło nad Notecią, Anna Kloska
XXI Bieg im. Klemensa Biniakowskiego
[word]
2010-06-06
Nowa Sól, Sebastian Domański
XXVII Półmaraton Solan - Kobiety
[acrobat]
2010-06-06
Nowa Sól, Sebastian Domański
XXVII Półmaraton Solan - Open
[acrobat]
2010-06-06
Chrzanów, Kuchcińska Krystyna
XXVI Bieg Cabanów
[excel]
2010-06-06
Krotoszyn, Marcin Butzek
XXXI Bieg Krotosa
[acrobat]
2010-06-06
Bytów, Bogdan Sądel
XXX Półmaraton Gochów
[acrobat]
2010-06-05
Rybnik, Grzegorz Wnuk
8. ECOL Maraton Energetyków
[acrobat]
2010-06-05
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Szczytnicka Piątka - Kat.
[acrobat]
2010-06-05
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Szczytnicka Piątka - Kobiety
[acrobat]
2010-06-05
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Szczytnicka Piątka - OPEN
[acrobat]
2010-06-05
Bielawa, Daniel Darmochwał
III Bieg Szlakiem Powstania Tkaczy Śląskich
[acrobat]
2010-06-05
Siedlce, Rafał Wysocki
I Bieg Siedleckiego Jacka
[acrobat]
2010-06-05
Żukowo k.Gdańska, Justyna Lubocka
I Żukowska Mila św. Norberta
[word]
2010-06-05
Sianów, Piotr Kołodziejczyk
XIII Sianowski Bieg Uliczny
[word]
2010-06-05
Prostki k.Ełku, Krzysztof Borawski
XII Bieg Szlakiem Tatarskim
[acrobat]
2010-06-05
Międzyrzecz, Andrzej Holzman
XIX Międzyrzecka Dyszka
[acrobat]
2010-06-04
Gniezno, Karol Czaj
VIII Bieg Europejski - kategorie
[acrobat]
2010-06-04
Gniezno, Karol Czaj
VIII Bieg Europejski - mieszkańcy Gniezna
[acrobat]
2010-06-04
Gniezno, Kraol Czaj
VIII Bieg Europejski - OPEN
[acrobat]
2010-06-04
Gniezno, Karol Czaj
VIII Bieg Europejski - samorządowcy
[acrobat]
2010-06-04
Bieszczady, Piotr Kozak
VII Bieg Rzeźnika
[excel]
2010-06-03
Lisowice k.Lublińca, Kazimierz Kordziński
Sztafeta 24-godzinna Kwietnego Biegu
[excel]
2010-06-03
Wałbrzych, Grzegorz Pogorzelski
XXII Bieg Książański
[word]
2010-06-02
Wrocław, Róża Spiliszewska
4 Dziesiątka Artemisu
[acrobat]
2010-06-02
Toruń, Jadzia Wichrowska
GP Torunia
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 213

 Ostatnio zalogowani
jozek80
08:02
civis
07:58
GriszaW70
07:57
yeyq
07:55
mazurekwrc
07:52
Bodzioo
07:51
golus3
07:49
BemolMD
07:49
wookesh
07:42
balducci83
07:40
Beata72
07:39
Leno
07:39
jaro109
07:36
xxAgent07xx
07:25
Varia
07:25
Amelia1972
07:24
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |