Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

2013-06-30
Wrocław, Dominik Krumin
14 Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2013-06-30
Szczecin, STS-Timing
Grand Prix Szczecina RunnersClub.pl
[acrobat]
2013-06-30
Owińska, Andrzej Szczyglewski
IV Cross Dziewicza Góra - kategorie
[acrobat]
2013-06-30
Owińska, Andrzej Szczyglewski
IV Cross Dziewicza Góra - kobiety
[acrobat]
2013-06-30
Owińska, Andrzej Szczyglewski
IV Cross Dziewicza Góra - OPEN
[acrobat]
2013-06-30
Zgorzelec, Jacek Lenart
IV Cross Zgorzelec
[acrobat]
2013-06-30
Międzychód, Waldemar Łastowski
IX Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza - 10km
[acrobat]
2013-06-30
Międzychód, Waldemar Łastowski
IX Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza - 3.5km
[acrobat]
2013-06-30
Łobez, Elektroniczne Zapisy
Łobeska Dziesiątka
[acrobat]
2013-06-30
Chrzan, Organizator
Minimaraton Romana
[acrobat]
2013-06-30
Zielona Góra, Super Sport
Parszywa 12 - kobiety
[acrobat]
2013-06-30
Zielona Góra, Super Sport
Parszywa 12 - mężczyźni
[acrobat]
2013-06-30
Małe Ciche, Organizator
Perły Małopolski - 10km
[acrobat]
2013-06-30
Małe Ciche, Organizator
Perły Małopolski - 10km Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-30
Małe Ciche, Organizator
Perły Małopolski - 21km
[acrobat]
2013-06-30
Małe Ciche, Organizator
Perły Małopolski - 3km
[acrobat]
2013-06-30
Małe Ciche, Organizator
Perły Małopolski - 3km Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-30
Małe Ciche, Organizator
Perły Małopolski - kategorie
[acrobat]
2013-06-30
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-30
Czymanowo, Organizator
Półmaraton wokół Jeziora Żarnowieckiego
[acrobat]
2013-06-30
Stęszew, STS-Timing
Stęszewski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2013-06-30
Tumiany k.Olsztyna, superczas.pl
Tumiańska Piątka
[acrobat]
2013-06-30
Wejherowo, ABAKUS ALSEN AUTO
Vejherovia Velo
[acrobat]
2013-06-30
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
VII Maraton Ostrowski im. M. Jakowczyka
[excel]
2013-06-30
Mrągowo, STS-Timing
Volvo Triathlon Series - 1/2 Ironman
[acrobat]
2013-06-30
Mrągowo, STS-Timing
Volvo Triathlon Series - 1/2 Ironman Sztafety
[acrobat]
2013-06-30
Mrągowo, STS-Timing
Volvo Triathlon Series - 1/4 Ironman
[acrobat]
2013-06-30
Mrągowo, STS-Timing
Volvo Triathlon Series - 1/4 Ironman Sztafety
[acrobat]
2013-06-30
Mrągowo, STS-Timing
Volvo Triathlon Series - 1/8 Ironman
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km Gmina
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km kategorie
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km kobiety
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km OPEN
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km studenci
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km Gmina
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km kobiety
[acrobat]
2013-06-30
Niepołomice, DataSport
V Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km OPEN
[acrobat]
2013-06-30
Elbląg, STS-Timing
V Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka
[acrobat]
2013-06-30
Sadek k.Szydłowca, Organizator
XXIV Bieg Uliczny w Sadku
[acrobat]
2013-06-29
Ustroń, Sport event
Bieg na Czantorię - kategorie wiekowe
[acrobat]
2013-06-29
Ustroń, Sport event
Bieg na Czantorię - kobiety
[acrobat]
2013-06-29
Oświęcim, DataSport
Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo - kategorie
[acrobat]
2013-06-29
Oświęcim, DataSport
Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo - kobiety
[acrobat]
2013-06-29
Oświęcim, DataSport
Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo - OPEN
[acrobat]
2013-06-29
Grudziądz, Organizator
II Bieg Trzech Plaż - kategorie
[excel]
2013-06-29
Grudziądz, Organizator
II Bieg Trzech Plaż - kobiety
[acrobat]
2013-06-29
Grudziądz, Organizator
II Bieg Trzech Plaż - OPEN
[acrobat]
2013-06-29
Skierniewice, Bartek Sobecki
II Półmaraton Skierniewicki
[acrobat]
2013-06-29
Adamów, Organizator
II Półmaraton Tradycji
[excel]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - Maraton Dwóch Serc
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - mieszkańcy Rybnika
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - mieszkańcy Rybnika kob.
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - sztafety
[acrobat]
2013-06-29
Rybnik, DataSport
IV Rybnicki Półmaraton - sztafety indywidualnie
[acrobat]
2013-06-29
Opoczno, Jacek Wojtarek
I Extreme Bieg o Puchar Burmistrza
[acrobat]
2013-06-29
Żary, Piotr Olszewski
I Park Cross Żary 2013
[word]
2013-06-29
Gdańsk, Mieczysława Cierpioł
I Półmaraton Wyspy Sobieszewskiej
[acrobat]
2013-06-29
Warszawa, STS-Timing
Sztafeta 5x5
[acrobat]
2013-06-29
Wydminy, Organizator
Wydmińska zaDyszka
[excel]
2013-06-29
Międzybrodzie Żyw., Chronosports
XV Bieg Górski ŻAR 2013
[acrobat]
2013-06-29
Korzybie, Piotr Kołodziejczyk
XX Bieg im. Elżbiety Garduły
[excel]
2013-06-29
Unisław, Marek Chojnacki
X Dziesiatka Unisławska
[acrobat]
2013-06-29
Unisław, Marek Chojnacki
X Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2013-06-29
Ustroń, Sport event
Bieg na Czantorię - OPEN
[acrobat]
2013-06-29
Mysłowice, Organizator
IV GP Mysłowic w biegach przełajowych
[acrobat]
2013-06-29
Smolec k.Wrocławia, Organizator
I Smolecka (za)Dyszka
[acrobat]
2013-06-26
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek 6/12
[acrobat]
2013-06-26
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek 6/12 - łącznie
[acrobat]
2013-06-23
Ruda Śląska, Jarek Piłat
Bieg Po Serducho Dla Kacpra
[excel]
2013-06-23
Radom, DataSport
Charytatywna Mila
[acrobat]
2013-06-23
Giełczyn, Mariusz Niziński
Giełczyn Biega
[excel]
2013-06-23
Pszczyna, DataSport
II Pszczyński Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2013-06-23
Pszczyna, DataSport
II Pszczyński Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2013-06-23
Pszczyna, DataSport
II Pszczyński Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Koszwice, Artur Wrzyciel
IV Nordic Walking w Koszwicach - kategorie
[acrobat]
2013-06-23
Koszwice, Artur Wrzyciel
IV Nordic Walking w Koszwicach - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Władysławowo, Janusz Nowicki
I Bieg Północy - 15km
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - drużyny
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - kategorie
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - kobiety
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - powiat
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - Radom
[acrobat]
2013-06-23
Radom, DataSport
I Półmaraton Radomskiego Czerwca 76 - wózki
[acrobat]
2013-06-23
Mysłowice, Tomasz Katan
I Świętojański Bieg Trzeź - kategorie
[acrobat]
2013-06-23
Mysłowice, Tomasz Katan
I Świętojański Bieg Trzeź - OPEN
[excel]
2013-06-23
Poznań, Plus Timing
Piotr i Paweł Bieg 2013
[acrobat]
2013-06-23
Oborni, UltimaSport
Półmaraton o Puchar Pyry - kategorie
[acrobat]
2013-06-23
Oborni, UltimaSport
Półmaraton o Puchar Pyry - kobiety
[acrobat]
2013-06-23
Oborni, UltimaSport
Półmaraton o Puchar Pyry - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Oborniki Wlkp., UltimaSport
Półmaraton o Puchar Pyry - samorządowcy
[acrobat]
2013-06-23
Warszawa, DataSport
Samsung Irena Womens Run
[acrobat]
2013-06-23
Świebodzin, Sławomir Matusiewicz
Świebodzińska 10-tka
[acrobat]
2013-06-23
Rytro, UltimaSport
VIII Visegrad Maraton - kategorie
[acrobat]
2013-06-23
Rytro, UltimaSport
VIII Visegrad Maraton - kobiety
[acrobat]
2013-06-23
Rytro, UltimaSport
VIII Visegrad Maraton - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Rytro, UltimaSport
VIII Visegrad Maraton - sztafety
[acrobat]
2013-06-23
Sokołów Małopolski, Organizator
V Bieg Sokoła - 10km
[acrobat]
2013-06-23
Sokołów Małopolski, Organizator
V Bieg Sokoła - 5km
[acrobat]
2013-06-23
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XV Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XV Nowogrodziecka 10-tka - towarzyszące
[acrobat]
2013-06-23
Lębork, Kazimierz Duwe
XXII Maraton Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2013-06-23
Lębork, Kazimierz Duwe
XXII Maraton Ekologiczny - wózki
[acrobat]
2013-06-23
Bełchatów, Organizator
V Bieg Rekreacyjny - kobiety
[acrobat]
2013-06-23
Bełchatów, Organizator
V Bieg Rekreacyjny - mężczyźni
[acrobat]
2013-06-22
Lubartów, InesSport
Bieg Pokój i Dobro
[acrobat]
2013-06-22
Prusice, STS-Timing
III Bieg Trzech Wież
[acrobat]
2013-06-22
Janowice Wielkie, Seweryn Swierk
II Bieg Janowicki
[excel]
2013-06-22
Rypin, Elektroniczne Zapisy
I Półmaraton Rypiński
[acrobat]
2013-06-22
Chorzów, Augusy Jakubik
Parkowa Mila
[word]
2013-06-22
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupski Bieg Sobótkowy
[acrobat]
2013-06-22
Strzegom, DataSport
Strzegomska Dwunastka - Gmina
[acrobat]
2013-06-22
Strzegom, DataSport
Strzegomska Dwunastka - kategorie
[acrobat]
2013-06-22
Strzegom, DataSport
Strzegomska Dwunastka - kobiety
[acrobat]
2013-06-22
Strzegom, DataSport
Strzegomska Dwunastka - mężczyźni
[acrobat]
2013-06-22
Strzegom, DataSport
Strzegomska Dwunastka - samorząd
[acrobat]
2013-06-22
Suchy Las, PlusTiming
Sucholeski Bieg o Puchar Wójta - 10km
[acrobat]
2013-06-22
Suchy Las, PlusTiming
Sucholeski Bieg o Puchar Wójta - 5km
[acrobat]
2013-06-22
Susz, Krzysztof Tyburczy
Susz Triathlon - dystans długi
[acrobat]
2013-06-22
Stargard Szczeciński, PulsarSport
VII Bieg Uliczny o Błekitną Wstęgę - kobiety
[acrobat]
2013-06-22
Stargard Szczeciński, PulsarSport
VII Bieg Uliczny o Błekitną Wstęgę - OPEN
[acrobat]
2013-06-22
Służewo, Przemysław Chojnacki
V Bieg Papieski
[word]
2013-06-22
Glinojeck, Zenon Lewandowski
XI Bieg o Puchar Miasta i Gminy Glinojeck
[word]
2013-06-22
Świerzawa, Bogusław Tomaszewski
XXVII Bieg Świerzawski
[acrobat]
2013-06-22
Pogórze, Zdzisław Kołodziejczyk
XXV Cross Świętojański im. Jana Marka
[word]
2013-06-22
Olszewo, Bartłomiej Pędzich
Zabiegaj O-Borki
[excel]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - 100 KM kobiety
[acrobat]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - 100 KM OPEN
[acrobat]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - 42 KM kobiety
[acrobat]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - 42 KM open
[acrobat]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - 72 KM kobiety
[acrobat]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - 72 KM open
[acrobat]
2013-06-21
Bogiuszów-Gorce, DataSport
25 Sudecka 100 - kategorie
[acrobat]
2013-06-21
Zakopane, Leszek Behounek
IV Zakopiański Test Coopera
[excel]
2013-06-21
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-21
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2013-06-19
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2013-06-16
Ciechanów, Zenon Lewandowski
28. Grand Prix Ciechanowa - bieg VI
[word]
2013-06-16
Kravare (CZ), Szamot
31 Beh Zameckym Parkem
[excel]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - 2km kobiety
[acrobat]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - 2km Open
[acrobat]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - kategorie
[acrobat]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - kobiety
[acrobat]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - OPEN
[acrobat]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - Panna Młoda
[acrobat]
2013-06-16
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - Powiat Garwolin
[acrobat]
2013-06-16
Borzygniew/Mietków, Tomasz Sakuta
Bieg Mietkowski
[acrobat]
2013-06-16
Szabda, Chiptiming.pl
Bieg Napoleoński - 10km
[acrobat]
2013-06-16
Szabda, Chiptiming.pl
Bieg Napoleoński - 5km
[acrobat]
2013-06-16
Żarki, Marek Dors
III Jurajski Puchar w Nordic Walking - IV runda
[word]
2013-06-16
Kłobuck, Andrzej Pelikan
II Kłobucki Bieg Leśny
[acrobat]
2013-06-16
Wisła, Stefan Kalinowski
IV Bieg na Stożek - kategorie
[acrobat]
2013-06-16
Wisła, Stefan Kalinowski
IV Bieg na Stożek - OPEN
[acrobat]
2013-06-16
Luzino, Organizator
IV Charytatywny Bieg Skrzydło Anioła
[acrobat]
2013-06-16
Lidzbark Warmiński, Organizator
IX Lidzbarski Bieg Uliczny - kategorie
[word]
2013-06-16
Lidzbark Warmiński, Organizator
IX Lidzbarski Bieg Uliczny - OPEN
[word]
2013-06-16
Poznań, PlusTiming
Malta Trail Running
[acrobat]
2013-06-16
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg Bieg Dzika
[acrobat]
2013-06-16
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg V
[word]
2013-06-16
Oława, DataSport
VI Bieg Koguta - kategorie
[acrobat]
2013-06-16
Oława, DataSport
VI Bieg Koguta - kobiety
[acrobat]
2013-06-16
Oława, DataSport
VI Bieg Koguta - Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-16
Oława, DataSport
VI Bieg Koguta - OPEN
[acrobat]
2013-06-16
Bukowno, DataSport
XI Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2013-06-16
Bukowno, DataSport
XI Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2013-06-16
Bukowno, DataSport
XI Bieg Uliczny - mieszkańcy
[acrobat]
2013-06-16
Bukowno, DataSport
XI Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2013-06-16
Piekary Śląskie, Organizator
42. Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2013-06-16
Kozłów Biskupi , Józef Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego Nordic Walking 2013
[word]
2013-06-16
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka i Nordic
[acrobat]
2013-06-15
Gałkowo k.Mikołajek, Organizator
2 Maraton Mazury
[acrobat]
2013-06-15
Żmigród, DataSport
4. Żmigrodzki Bieg Smoka - Gmina
[acrobat]
2013-06-15
Żmigród, DataSport
4. Żmigrodzki Bieg Smoka - kategorie
[acrobat]
2013-06-15
Żmigród, DataSport
4. Żmigrodzki Bieg Smoka - kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Żmigród, DataSport
4. Żmigrodzki Bieg Smoka - OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Września, Maciek Szygenda
Biegnę dla Tosi - 15km
[acrobat]
2013-06-15
Września, Maciek Szygenda
Biegnę dla Tosi - 6.5km
[acrobat]
2013-06-15
Września, Maciek Szygenda
Biegnę dla Tosi - Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-15
Kraków, Ryszard Machlowski
Bieg o Podkowę
[excel]
2013-06-15
Bukowiec, SuperSport
Bieg z Koroną - kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Bukowiec, SuperSport
Bieg z Koroną - mężczyźni
[acrobat]
2013-06-15
Pabianice, inesSport
Dycha na piątkę w Piątkowisku
[acrobat]
2013-06-15
Rybnik, Marcin Menżyk
Grill+ Run - 15km kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Rybnik, Marcin Menżyk
Grill+ Run - 15km mężczyźni
[acrobat]
2013-06-15
Rybnik, Marcin Menżyk
Grill+ Run - 5km kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Rybnik, Marcin Menżyk
Grill+ Run - 5km mężczyźni
[acrobat]
2013-06-15
Tarnowskie Góry, ProTimer
II Bieg Tarnogórski
[acrobat]
2013-06-15
Strzelin, Krzysztof Lucima
IV Strzelinski Rogaining
[excel]
2013-06-15
Poznań, PlusTiming
I Smochowicki Bieg Po Zdrowie
[acrobat]
2013-06-15
Szemud, Jan Salewski
Kaszubski Bieg Lesoków
[acrobat]
2013-06-15
Warszawa, DataSport
Lotto Bieg Ursynowa - kategorie
[acrobat]
2013-06-15
Warszawa, DataSport
Lotto Bieg Ursynowa - kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Warszawa, DataSport
Lotto Bieg Ursynowa - OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Teresin, DomTel-Sport
Maksy Mila - nordic walking
[acrobat]
2013-06-15
Teresin, DomTel-Sport
Maksy Mila - OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Barczewo k.Olsztyna, Organizator
Mazurskie Tropy - trasa piesza 50km
[acrobat]
2013-06-15
Barczewo k.Olsztyna, Organizator
Mazurskie Tropy - trasa rowerowa 130km
[acrobat]
2013-06-15
Barczewo k.Olsztyna, Organizator
Mazurskie Tropy - trasa rowerowa 50km
[acrobat]
2013-06-15
Wrocław, Marcin Spitalniak
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2013-06-15
Wrocław, Marcin Spitalniak
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 4km
[acrobat]
2013-06-15
Choszczno, Bartłomiej Mechliński
Pętla Drawska 2013 - GIGA
[acrobat]
2013-06-15
Choszczno, Bartłomiej Mechliński
Pętla Drawska 2013 - MEGA
[acrobat]
2013-06-15
Choszczno, Bartłomiej Mechliński
Pętla Drawska 2013 - MINI
[acrobat]
2013-06-15
Poznań, STS-Timing
Sztafet Maratońska XLPL Ekiden
[acrobat]
2013-06-15
Warszawa, PulsarSport
Ursus Biega - kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Warszawa, PulsarSport
Ursus Biega - OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Sulejówek, DataSport
VI Biegu Marszałka - 10 km kategorie
[acrobat]
2013-06-15
Sulejówek, DataSport
VI Biegu Marszałka - 10 km kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Sulejówek, DataSport
VI Biegu Marszałka - 10 km OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Sulejówek, DataSport
VI Biegu Marszałka - 3 km kobiety
[acrobat]
2013-06-15
Sulejówek, DataSport
VI Biegu Marszałka - 3 km OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Łąkiem, Organizator
VI Bieg Przełajowy im.Romana Kęcińskiego
[word]
2013-06-15
Ozorków, Ultimasport
V Supermaraton - 25km
[acrobat]
2013-06-15
Ozorków, Ultimasport
V Supermaraton - 50km
[acrobat]
2013-06-15
Ożarów Mazowiecki, Jarosław Żórawski.
XXV Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego
[excel]
2013-06-15
Lusowo k.Poznania, Borys Monastyrski
X Zawody w Triathlonie Poziom Wyżej - oom
[acrobat]
2013-06-15
Lusowo k.Poznania, Borys Monastyrski
X Zawody w Triathlonie Poziom Wyżej - OPEN
[acrobat]
2013-06-15
Koronowo, Jerzy Jasionowicz
III Bieg Uliczny im.Braci Mikrut
[acrobat]
2013-06-14
Zakopane, Leszek Behounek
Polska biega
[excel]
2013-06-12
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-06-09
Łódź, Organizator
Bieg do Źródeł Olechówki
[acrobat]
2013-06-09
Warszawa, Organizator
GP Żoliborza, edycja IV
[acrobat]
2013-06-09
Szczecin, sts-timing
Grand Prix Szczecina RunnersClub.pl - bieg IX
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - bankowcy
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - drużyny
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - kobiety
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - nauczyciele
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - OPEN
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - policjanci
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - studenci
[acrobat]
2013-06-09
Rudawa, PulsarSport
IX Półmaraton Jurajski - wojskowi
[acrobat]
2013-06-09
Toruń, Bartłomiej Mechliński
Test Coopera Toruń
[acrobat]
2013-06-09
Klimontów, Organizator
VIII Integracyjny Bieg Klimontowski
[acrobat]
2013-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
VII PGNiG Grodziski Półmaraton Słowaka - kategorie
[acrobat]
2013-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
VII PGNiG Grodziski Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2013-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
VII PGNiG Grodziski Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2013-06-09
Legionowo, DataSport
V Legionowska Dycha - kategorie
[acrobat]
2013-06-09
Legionowo, DataSport
V Legionowska Dycha - kobiety
[acrobat]
2013-06-09
Legionowo, DataSport
V Legionowska Dycha - mieszkańcy Legionowa
[acrobat]
2013-06-09
Legionowo, DataSport
V Legionowska Dycha - OPEN
[acrobat]
2013-06-09
Elbląg, Ryszard Biskup
XII Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2013-06-09
Karlino, Piotr Kołodziejczyk
XXI Bieg Papieski
[excel]
2013-06-09
Szczecinek, sts-timing
GARMIN Iron Triathlon Szczecinek
[acrobat]
2013-06-09
Brzeg k.Opola, czasomierzy.pl
II Bieg Piastów Śląskich
[acrobat]
2013-06-08
Śrem, DataSport
2 Śrem Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2013-06-08
Śrem, DataSport
2 Śrem Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2013-06-08
Śrem, DataSport
2 Śrem Półmaraton - mieszkańcy Śremu
[acrobat]
2013-06-08
Śrem, DataSport
2 Śrem Półmaraton - Mistrzostwa Sił Powietrz.
[acrobat]
2013-06-08
Śrem, DataSport
2 Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2013-06-08
Nowe Miasto n.Pilicą, Jan Salewski
3 Cross Maraton nad Pilicą - 10km
[acrobat]
2013-06-08
Nowe Miasto n.Pilicą, Jan Salewski
3 Cross Maraton nad Pilicą - maraton
[acrobat]
2013-06-08
Nowe Miasto n.Pilicą, Jan Salewski
3 Cross Maraton nad Pilicą - półmaraton
[acrobat]
2013-06-08
Niemcz, Krzysztof Walczak
Biegaj z Victorią
[acrobat]
2013-06-08
Katowice, Łukasz Kitajczuk
Biegowa Korona AWF - maraton
[acrobat]
2013-06-08
Katowice, Łukasz Kitajczuk
Biegowa Korona AWF - Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-08
Katowice, Łukasz Kitajczuk
Biegowa Korona AWF - półmaraton
[acrobat]
2013-06-08
Pasłęk, sts-timing
Bieg Filipidesa - biegi dzieci i młodzieży
[acrobat]
2013-06-08
Pasłęk, sts-timing
Bieg Filipidesa - klasyfikacja drużynowa
[acrobat]
2013-06-08
Pasłęk, sts-timing
Bieg Filipidesa - OPEN
[acrobat]
2013-06-08
Warszawa, DataSport
Bieg Firmowy Warszawa - indywidualnie
[acrobat]
2013-06-08
Warszawa, DataSport
Bieg Firmowy Warszawa - indywidualnie kobiety
[acrobat]
2013-06-08
Warszawa, DataSport
Bieg Firmowy Warszawa - sztafety kobiety
[acrobat]
2013-06-08
Warszawa, DataSport
Bieg Firmowy Warszawa - sztafety mężczyźni
[acrobat]
2013-06-08
Warszawa, DataSport
Bieg Firmowy Warszawa - sztafety mix
[acrobat]
2013-06-08
Sobieszów, Marcin Koziołek
Chojnik Maraton - kategorie
[acrobat]
2013-06-08
Sobieszów, Marcin Koziołek
Chojnik Maraton - kobiety
[acrobat]
2013-06-08
Sobieszów, Marcin Koziołek
Chojnik Maraton - OPEN
[acrobat]
2013-06-08
Giełczyn k.Łomży, Organizator
Giełczyn Biega 2013 Grand Prix woj. Podlaskiego
[acrobat]
2013-06-08
Kozienice, Piotr Łapiński
III Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego
[word]
2013-06-08
Grudziądz, good time
III Mistrzostwa Grudziądza w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2013-06-08
Jedlicze, Robert Gleń
IV Bieg Uliczny Jedlicka Siódemka
[acrobat]
2013-06-08
Mszczonów, UltimaSport
I Uliczny Bieg z Termami Mszczonów - 4km
[acrobat]
2013-06-08
Mszczonów, UltimaSport
I Uliczny Bieg z Termami Mszczonów - 8km
[acrobat]
2013-06-08
Mszczonów, UltimaSport
I Uliczny Bieg z Termami Mszczonów - gmina
[acrobat]
2013-06-08
Mszczonów, UltimaSport
I Uliczny Bieg z Termami Mszczonów - kategorie
[acrobat]
2013-06-08
Lublin, STS-Timing
Pierwszy Maraton Lubelski
[acrobat]
2013-06-08
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Piątka - kategorie
[acrobat]
2013-06-08
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Piątka - kobiety
[acrobat]
2013-06-08
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Piątka - OPEN
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - drużyny
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - dyrektorzy
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, DataSport
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - kategorie
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, DataSport
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - kobiety
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - mieszk.Kietrza
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, DataSport
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - OPEN
[acrobat]
2013-06-08
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VII Półmaraton Kietrz & Rohov - samorządy
[acrobat]
2013-06-08
Ustka/Słupsk, Organizator
XVII Mistrzostwa Policji w Półmaratonie
[acrobat]
2013-06-08
Wyrzysk, Marek Bramorski
XV Uliczny Bieg im. E. Wojciechowskiego Olka
[acrobat]
2013-06-08
Bielice, Organizator
XXI Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków - ind.
[word]
2013-06-08
Bielice, Organizator
XXI Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków - szk.
[word]
2013-06-08
Grudziądz, good time
III Mistrzostwa Grudziądza w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2013-06-08
Tychy, Organizator
IV Piknik Biegowy im.Jana Dery
[acrobat]
2013-06-07
Łódź, domtel.pl
Akademickie Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2013-06-07
Szczecin - Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
II Ultramaraton Szczecin - Kołobrzeg - bieg
[word]
2013-06-07
Szczecin - Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
II Ultramaraton Szczecin - Kołobrzeg - rajd pieszy
[word]
2013-06-07
Świdwin, Organizator
I Świdwiński test Coopera
[acrobat]
2013-06-07
Siemianowice Śląskie, Jakub Jawor
VIII Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[excel]
2013-06-05
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2013-06-03
Kędzierzyn Koźle, Organizator
Jubileuszowy Bieg Azotowy
[acrobat]
2013-06-02
Ciechanów, Zenon Lewandowski
28 Grand Prix Ciechanowa
[word]
2013-06-02
Wrocław, UltimaSport
4 Bieg dla Maćka
[acrobat]
2013-06-02
Łódź, inesSport
Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
[acrobat]
2013-06-02
Damnica, Wojciech W.
Biegi z Damnisiem
[acrobat]
2013-06-02
Częstochowa, Łukasz Sówka
II Bieg Dzielnicy Wrzosowiak - dzieci
[acrobat]
2013-06-02
Częstochowa, Łukasz Sówka
II Bieg Dzielnicy Wrzosowiak - Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-02
Częstochowa, Łukasz Sówka
II Bieg Dzielnicy Wrzosowiak - OPEN
[acrobat]
2013-06-02
Wolsztyn, DataSport
II Wolsztyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2013-06-02
Wolsztyn, DataSport
II Wolsztyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2013-06-02
Wolsztyn, DataSport
II Wolsztyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2013-06-02
Kraków, Rafał Oświęcimka
I Bieg Swoszowicki - OPEN
[acrobat]
2013-06-02
Kraków, Rafał Oświęcimka
I Bieg Swoszowicki - Rodzinna Mila
[acrobat]
2013-06-02
Złota Góra, Organizator
Kartuska Masakra
[acrobat]
2013-06-02
Sieraków, sts timing
Triathlon Sieraków - dystans długi
[acrobat]
2013-06-02
Sieraków, sts timing
Triathlon Sieraków - dystans krótki
[acrobat]
2013-06-02
Sieraków, sts timing
Triathlon Sieraków - dzieci
[acrobat]
2013-06-02
Zakopane, Organizator
VI Wysokogórski Bieg im. druha Franciszka Marduły
[acrobat]
2013-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XIX Półmaraton Jaworski - kategorie
[acrobat]
2013-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XIX Półmaraton Jaworski - kobiety
[acrobat]
2013-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XIX Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2013-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XIX Półmaraton Jaworski - strażacy kobiety
[acrobat]
2013-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XIX Półmaraton Jaworski - strażacy mężczyźni
[acrobat]
2013-06-02
Olsztyn k.Częstochow, Organizator
XVIII Marszobieg Na Jurajskim Szlaku
[acrobat]
2013-06-02
Murowana Goślina, DataSport
XVII Mistrzostwa Polski Weteranów - kategorie
[acrobat]
2013-06-02
Murowana Goślina, DataSport
XVII Mistrzostwa Polski Weteranów - kobiety
[acrobat]
2013-06-02
Murowana Goślina, DataSport
XVII Mistrzostwa Polski Weteranów - OPEN
[acrobat]
2013-06-02
Korycin, Agnieszka Twarożek
XXII Półmaraton Mleczny
[excel]
2013-06-02
Chrzanów, Organizator
XXIX Bieg Cabanów
[excel]
2013-06-02
Krzepice, Szamot
XX Jubileuszowy Bieg Krzepkich
[acrobat]
2013-06-02
Malbork, Organizator
GARMIN Iron Triathlon Malbork
[acrobat]
2013-06-02
Warszawa, Irina Hulanicka
V Bielański Przełajowy Bieg Sztafetowy
[excel]
2013-06-01
Bytów, DomTel-Sport
33 Półmaraton Gochów - Nordic Walking
[acrobat]
2013-06-01
Bytów, DomTel-Sport
33 Półmaraton Gochów - OPEN
[acrobat]
2013-06-01
Gdańsk, DomTel-Sport
41. Memoriał Żylewicza
[acrobat]
2013-06-01
Dąbrówka Królewska, Rafał Mathiak
II Bieg pod Górę - kobiety
[acrobat]
2013-06-01
Dąbrówka Królewska, Rafał Mathiak
II Bieg pod Górę - OPEN
[acrobat]
2013-06-01
Brodnica, STS-Timing
II Dycha Anny Wazówny - mieszkańcy Brodnicy
[acrobat]
2013-06-01
Brodnica, STS-Timing
II Dycha Anny Wazówny - niepełnosprawni
[acrobat]
2013-06-01
Brodnica, STS-Timing
II Dycha Anny Wazówny - OPEN
[acrobat]
2013-06-01
Tarnobrzeg, DataSport
II Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - 10km
[acrobat]
2013-06-01
Tarnobrzeg, DataSport
II Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - 10km kobiety
[acrobat]
2013-06-01
Tarnobrzeg, DataSport
II Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - kategorie
[acrobat]
2013-06-01
Tarnobrzeg, DataSport
II Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - kobiety
[acrobat]
2013-06-01
Tarnobrzeg, DataSport
II Maraton Jezioro Tarnobrzeskie - OPEN
[acrobat]
2013-06-01
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - Gmina Piaseczno
[acrobat]
2013-06-01
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - kategorie
[acrobat]
2013-06-01
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - klas. rodzinna
[acrobat]
2013-06-01
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - kobiety
[acrobat]
2013-06-01
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - OPEN
[acrobat]
2013-06-01
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - samorząd
[acrobat]
2013-06-01
Świdnik - Lublin, Organizator
Półmaraton Solidarności
[acrobat]
2013-06-01
Kolbuszowa, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 10km
[acrobat]
2013-06-01
Kolbuszowa, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 20km
[acrobat]
2013-06-01
Kolbuszowa, datasport.pl
Puchar Polski w Nordic Walking 2013 - 5km
[acrobat]
2013-06-01
Sieraków, STS-Timing
Triathlon Sieraków
[acrobat]
2013-06-01
Żarki, Organizator
VIII Bieg Leśnych Ludków
[acrobat]
2013-06-01
Łomnica, Organizator
V Bieg o Grand Prix Sądeczanina
[word]
2013-06-01
Pawłowiczki, Organizator
XIV Biegi Herbowe
[acrobat]
2013-06-01
Międzyrzecz, Przemysław Staszyński
XXII Międzyrzecka Dziesiątka
[acrobat]
2013-06-01
Trzebiatów, Aleksandra Pochranowicz
XXXIV Trzebiatowska Dziesiątka
[acrobat]
2013-06-01
Niechorze, Ultimasport
X Gryfickie Maratony Rowerowe - mega
[acrobat]
2013-06-01
Niechorze, Ultimasport
X Gryfickie Maratony Rowerowe - mini
[acrobat]
2013-06-01
Niechorze, Ultimasport
X Gryfickie Maratony Rowerowe - ultra
[acrobat]
2013-06-01
Zakopane, Organizator
IV Bieg hrabiego Władysława Zamoyskiego
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 366

 Ostatnio zalogowani
42.195
13:27
kakaa73
13:14
heineken
13:09
gora1509
12:57
gpnowak
12:56
Yazomb
12:49
Admin
12:45
maur68
12:41
Lech Komenda
12:35
zbyszek68at
12:30
Borrro
12:29
VaderSWDN
12:24
belk
12:23
mabeh
12:18
Ryszard N.
12:11
cinekmal
12:03
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |