Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

2011-06-29
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 6/2011
[word]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km Gmina
[acrobat]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km kategorie
[acrobat]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km kobiety
[acrobat]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km OPEN
[acrobat]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km kategorie
[acrobat]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km kobiety
[acrobat]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km OPEN
[acrobat]
2011-06-26
Owińska k. Poznania, Robert Zabel
II Cross na Dziewiczą Górę - Kategorie
[acrobat]
2011-06-26
Owińska k. Poznania, Robert Zabel
II Cross na Dziewiczą Górę - Kobiety
[acrobat]
2011-06-26
Owińska k. Poznania, Robert Zabel
II Cross na Dziewiczą Górę - Open
[acrobat]
2011-06-26
Kozy, Piotr Kozak
IX Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę
[excel]
2011-06-26
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
V Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka
[excel]
2011-06-26
Wrocław, Danuta Pilarz
XII Bieg Śladem Konia
[excel]
2011-06-26
Dobieszyn, Dominik Pernal
XIX Bieg Szlakiem Marii Konpnickiej
[acrobat]
2011-06-26
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVI Grand Prix Ciechanowa - V Bieg
[word]
2011-06-25
Koszwice, Artur Wrzyciel
Bieg Kowala
[acrobat]
2011-06-25
Koszwice, Artur Wrzyciel
II Marsz Nordic Walking - kategorie
[acrobat]
2011-06-25
Koszwice, Artur Wrzyciel
II Marsz Nordic Walking - Open
[acrobat]
2011-06-25
Rybnik, Karol Czaj
II Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kategorie
[acrobat]
2011-06-25
Rybnik, Karol Czaj
II Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kobiety
[acrobat]
2011-06-25
Rybnik, Karol Czaj
II Rybnicki Półmaraton Księżycowy - OPEN
[acrobat]
2011-06-25
Rybnik, Karol Czaj
II Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Rybnik
[acrobat]
2011-06-25
Glinojeck, Zenon Lewandowski
IX Bieg Uliczny - Mieszkancy
[word]
2011-06-25
Godów, Mirosław Kuczok
I Festiwal Biegowy o Puchar Starosty
[acrobat]
2011-06-25
Sławno, Mirosław Bierkus
Łętowskie Wianki
[acrobat]
2011-06-25
Unisław, Organizator
VIII Półmaraton Unisławski - 10 km
[acrobat]
2011-06-25
Unisław, Organizator
VIII Półmaraton Unisławski - półmaraton
[acrobat]
2011-06-25
Międzybrodzie Żywiec, Piotr Kozak
XIII Bieg Górski ŻAR
[excel]
2011-06-25
Świerzawa, Hieronim Olejniczak
XXV Bieg Świerzawy
[acrobat]
2011-06-24
Boguszów-Gorce, Grzegorz Pogorzelski
23 Sudecka Setka - 100km
[acrobat]
2011-06-24
Boguszów-Gorce, Grzegorz Pogorzelski
23 Sudecka Setka - 42km
[acrobat]
2011-06-24
Boguszów-Gorce, Grzegorz Pogorzelski
23 Sudecka Setka - 75km
[acrobat]
2011-06-24
Komańcza k.Sanoka, Organizator
VIII Bieg o Puchar Rzeźnika - Hardcore
[excel]
2011-06-24
Komańcza k.Sanoka, Organizator
VIII Bieg o Puchar Rzeźnika - Open
[excel]
2011-06-24
Komańcza k.Sanoka, Organizator
VIII Bieg o Puchar Rzeźnika - rozbitkowie
[excel]
2011-06-22
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 5
[excel]
2011-06-22
Wrocław, Tadeusz Dul
V 10 Artemisu
[excel]
2011-06-21
Warszawa, Mariusz Giżyński
Warsaw Track Cup II edycja
[acrobat]
2011-06-19
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
13 Bieg Nowogrodziecka Dziesiątka
[acrobat]
2011-06-19
Garwolin, Organizator
AVON kontra przemoc - 10km KATEGORIE
[acrobat]
2011-06-19
Garwolin, Organizator
AVON kontra przemoc - 10km OPEN
[acrobat]
2011-06-19
Garwolin, Organizator
AVON kontra przemoc - 10km POWIAT
[acrobat]
2011-06-19
Garwolin, Organizator
AVON kontra przemoc - 2km
[acrobat]
2011-06-19
Bydgoszcz, Patryk Schoenwald
III Bieg Mostami Bydgoszczy
[word]
2011-06-19
Wisła, Piotr Kozak
II Bieg na Stożek
[excel]
2011-06-19
Złotoryja, Mirosław Kopiński
II Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - Kobiety
[acrobat]
2011-06-19
Złotoryja, Mirosław Kopiński
II Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - Open
[acrobat]
2011-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina - Świderek
IX Bieg o Puchar Burmistrza - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina - Świderek
IX Bieg Uliczny - Kategorie
[acrobat]
2011-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina - Świderek
IX Bieg Uliczny - Mieszkancy
[acrobat]
2011-06-19
Prusice, Kamil Leśniak
I Bieg Trzech Wież
[acrobat]
2011-06-19
Starogard Gdański, Jan Salewski
Puchar Polski w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2011-06-19
Grudziądz, Mirosław Bierkus
Puchar Polski w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2011-06-19
Starogard Gdański, Jan Salewski
Puchar Polski w Nordic Walking - 20km
[acrobat]
2011-06-19
Starogard Gdański, Jan Salewski
Puchar Polski w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2011-06-19
Grudziądz, Mirosław Bierkus
Puchar Polski w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2011-06-19
Szczecin, Zbigniew Flisek
SLIB - Bieg 6
[word]
2011-06-19
Rytro, Karol Czaj
VI Visegrad Maraton - kategorie
[acrobat]
2011-06-19
Rytro, Karol Czaj
VI Visegrad Maraton - kobiety
[acrobat]
2011-06-19
Rytro, Karol Czaj
VI Visegrad Maraton - mundurowi
[acrobat]
2011-06-19
Rytro, Karol Czaj
VI Visegrad Maraton - Open
[acrobat]
2011-06-19
Rytro, Karol Czaj
VI Visegrad Maraton - sądeczanie
[acrobat]
2011-06-19
Włocławek, Daniel Tarczyński
Vladislavia Cross II Etap
[acrobat]
2011-06-19
Milicz, Bogusław Tomaszewski
XXXI Biegu Baryczan
[acrobat]
2011-06-19
Lębork, Kazimierz Duwe
XX Maraton Ekologiczny pam. Tomasza Hopfera
[acrobat]
2011-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina - Świderek
IX Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2011-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina - Świderek
IX Bieg Uliczny - Open
[acrobat]
2011-06-18
Stargard Szczeciński, Organizator
2 Bieg Uliczny Na Rolkach
[acrobat]
2011-06-18
Stargard Szczeciński, Organizator
5 Międzynarodowy Bieg Uliczny
[acrobat]
2011-06-18
Podbrdo (Slovenia), Andrzej Puchacz
8 World Long Distance Mountain Running Challenge
[excel]
2011-06-18
Golub - Dobrzyń, Mariusz Gutkowski
Dycha z Kanionem
[acrobat]
2011-06-18
Służewo k.Torunia, Przemysław Chojnacki
III Bieg Papieski w Służewie
[word]
2011-06-18
Tychy, Zbigniew Rosiński
III Bieg Pod Żyrafą
[excel]
2011-06-18
Ujście k.Piły, Marek Bramorski
II Bieg im.Ujskich Powstańców Wlkp - kobiety
[acrobat]
2011-06-18
Ujście k.Piły, Marek Bramorski
II Bieg im.Ujskich Powstańców Wlkp - mężczyźni
[acrobat]
2011-06-18
Nysa, Sebastian Domański
I Bieg Nyski - Kobiety
[acrobat]
2011-06-18
Nysa, Sebastian Domański
I Bieg Nyski - Mężczyźni
[acrobat]
2011-06-18
Czarnowiec, Marek Karczewski
I Wyścig kolarski MTB
[acrobat]
2011-06-18
Luboń, Organizator
Luboński Bieg Uliczny
[acrobat]
2011-06-18
Radlin k.Rybnika, Mirosław Kuczok
Mistrzostwa Śląska Amatorów Nordic Walking
[acrobat]
2011-06-18
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-06-18
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2011-06-18
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - ratownicy
[acrobat]
2011-06-18
Chełmno - Świecie, Marek Hanaczewski
Półmaraton Mondi - 10 km
[excel]
2011-06-18
Chełmno - Świecie, Marek Hanaczewski
Półmaraton Mondi - półmaraton
[excel]
2011-06-18
Terespol - Brześc, Łukasz Pogorzelski
VI Bieg Przyjaźni
[acrobat]
2011-06-18
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
VI Ster na Bydgoszcz - maraton
[acrobat]
2011-06-18
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
VI Ster na Bydgoszcz - Półmaraton
[acrobat]
2011-06-18
Olomouc, Organizator
Volkswagen Olomouc Half Marathon - kobiety
[acrobat]
2011-06-18
Olomouc, Organizator
Volkswagen Olomouc Half Marathon - Mężczyźni
[acrobat]
2011-06-18
Warszawa, Organizator
V Bieg Ursynowa - kategorie
[acrobat]
2011-06-18
Warszawa, Organizator
V Bieg Ursynowa - OPEN
[acrobat]
2011-06-18
Warszawa, Organizator
V Bieg Ursynowa - Rolkarze
[acrobat]
2011-06-18
Ożarów Maz., Jarosław Żórawski
XXIII Bieg im. Janusza Kusocińskiego
[excel]
2011-06-18
Pogórze k.Skoczowa, Zdzisław Kołodziejczyk
XXIII Cross Świętojański im. Jana Marka
[word]
2011-06-18
Zielonka, Organizator
XXII Bieg o Puchar Przechodni Czapusia
[word]
2011-06-17
Siemianowice Śląskie, Adam Słaby
VI Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2011-06-17
Dzięgielów, Organizator
Wyzwanie
[acrobat]
2011-06-14
Warszawa, Basia Muzyka
Memoriał Tomasza Hopfera
[excel]
2011-06-12
Oława, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Koguta - Open
[acrobat]
2011-06-12
Oława, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Koguta - Powiat
[acrobat]
2011-06-12
Wrocław, Jan Salewski
Mistrzostwa Wrocławia 12km
[acrobat]
2011-06-12
Wrocław, Jan Salewski
Mistrzostwa Wrocławia Junior 2km
[acrobat]
2011-06-12
Wrocław, Jan Salewski
Mistrzostwa Wrocławia Niepełnosprawni 2km
[acrobat]
2011-06-12
Wrocław, Jan Salewski
Mistrzostwa Wrocławia Rekreacja 4km
[acrobat]
2011-06-12
Krakow, Łukasz Panfil
Samsung Cup
[acrobat]
2011-06-12
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera 4 Pory Roku
[excel]
2011-06-12
Jaszkowa Dolna, Jacek Dudzik
VIII Górski Bieg Bagietki
[acrobat]
2011-06-12
Rudawa, Andrzej Bukowczan
VII Jurajski Półmaraton - Drużyny
[acrobat]
2011-06-12
Rudawa, Andrzej Bukowczan
VII Jurajski Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2011-06-12
Rudawa, Andrzej Bukowczan
VII Jurajski Półmaraton - Open
[acrobat]
2011-06-12
Bielsko - Biała, Piotr Kozak
VI Bieg Ku Słońcu - Biegi dzieci
[excel]
2011-06-12
Bielsko - Biała, Piotr Kozak
VI Bieg Ku Słońcu - Open
[excel]
2011-06-12
Grodzisk Wlkp., Organizator
V Grodziski Półmaraton Słowaka
[acrobat]
2011-06-12
Karlino, Grzegorz Michalak
XIX Bieg Papieski im. JANA PAWŁA II
[acrobat]
2011-06-12
Bukownica, Grzegorz Jeżewski
XIX Bieg Sokoła
[excel]
2011-06-12
Myszków, Waldemar Borkowski
XXXII Bieg Pięciu Stawów - Biegi Dzieci
[word]
2011-06-12
Myszków, Waldemar Borkowski
XXXII Bieg Pięciu Stawów - Kobiety
[word]
2011-06-12
Myszków, Waldemar Borkowski
XXXII Bieg Pięciu Stawów - Mężczyźni
[word]
2011-06-12
Korycin, Justyna Wynimko
XX Półmaraton Mleczny
[acrobat]
2011-06-12
Korycin, Justyna Wynimko
XX Półmaraton Mleczny - Towarzyszące
[word]
2011-06-11
Susz, Organizator
20 Herbalife Susz Triathlon - długi dystans
[acrobat]
2011-06-11
Susz, Organizator
20 Herbalife Susz Triathlon - sprint
[acrobat]
2011-06-11
Susz, Organizator
20 Herbalife Susz Triathlon - super sprint
[acrobat]
2011-06-11
Pasłęk, Organizator
Bieg Filipidesa
[acrobat]
2011-06-11
Ozorków, Jacek Karczmitowicz
III Ogólnopolski Supermaraton
[word]
2011-06-11
Sochaczew, Emanuel Zimny
II Bieg Chopina
[word]
2011-06-11
Jedlicze, Robert Gleń
II Bieg Uliczny Jedlicka Siódemka
[excel]
2011-06-11
Żmigród, Organizator
II Żmigrodzki Bieg Smoka
[acrobat]
2011-06-11
Nowe Miasto, Jacek Chałupka
I Cross Maraton nad Pilicą
[acrobat]
2011-06-11
Ojrzeń k.Ciechanowa, Zenon Lewandowski
V Bieg Przełajowy Paryż-Ojrzeń-Kraków
[word]
2011-06-11
Kietrz, Hieronim Olejniczak
V Półmaraton Kietrz&Rohov - Drużyny
[acrobat]
2011-06-11
Kietrz, Hieronim Olejniczak
V Półmaraton Kietrz & Rohov - Kobiety
[acrobat]
2011-06-11
Kietrz, Hieronim Olejniczak
V Półmaraton Kietrz & Rohov - Niepełnosprawni
[acrobat]
2011-06-11
Kietrz, Hieronim Olejniczak
V Półmaraton Kietrz & Rohov - Open
[acrobat]
2011-06-11
Radom, Organizator
XIV Bieg o Puchar J.M. Rektora
[excel]
2011-06-11
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
XV Bieg Skierniewicka 15 - Kategorie
[acrobat]
2011-06-11
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
XV Bieg Skierniewicka 15 - Open
[acrobat]
2011-06-10
Klucze k.Olkusza, Sebastian Kołodziej
Rajd Czterech Żywiołów
[acrobat]
2011-06-08
Toruń, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Edycja IV
[excel]
2011-06-05
Krzepice, Kazimierz Kordziński
18 Bieg Krzepkich
[acrobat]
2011-06-05
Legionowo, Organizator
3 Legionowska Dycha
[acrobat]
2011-06-05
Zgorzelec, Krzysztof Bartkiewicz
8 Europamaraton - Maraton
[acrobat]
2011-06-05
Zgorzelec, Krzysztof Bartkiewicz
8 Europamaraton - Pólmaraton
[acrobat]
2011-06-05
Zakopane, Marek Kowalczyk
Bieg Wysokogórski im. Franciszka Marduły - 22km
[acrobat]
2011-06-05
Zakopane, Marek Kowalczyk
Bieg Wysokogórski im. Franciszka Marduły - 7.5km
[acrobat]
2011-06-05
Zakopane, Marek Kowalczyk
Gradn Prix Sokoła Gniazdo w Zakopanem
[acrobat]
2011-06-05
Janów Lubelski, Andrzej Tomczyk
I Bieg Partyzantów
[excel]
2011-06-05
Łódź, Organizator
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - 10 km
[acrobat]
2011-06-05
Łódź, Organizator
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - kategorie
[acrobat]
2011-06-05
Łódź, Organizator
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2011-06-05
Łódź, Organizator
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - zespoły / farmac.
[acrobat]
2011-06-05
Olsztyn k.Cz-wy, Jakub Wypart
Marszobieg Na Jurajskim Szlaku
[acrobat]
2011-06-05
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVII Półmaraton Jaworski
[acrobat]
2011-06-05
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XV MP Weteranów w Półmaratonie - Gmina
[acrobat]
2011-06-05
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XV MP Weteranów w Półmaratonie - Kategorie
[acrobat]
2011-06-05
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XV MP Weteranów w Półmaratonie - Kobiety
[acrobat]
2011-06-05
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XV MP Weteranów w Półmaratonie - Open
[acrobat]
2011-06-05
Police, Krzysztof Bartkiewicz
XXIII Bieg Policka Piętnastka
[word]
2011-06-05
Nakło, Anna Kloska
XXII Bieg Uliczny im. Klemensa Biniakowskiego
[word]
2011-06-05
Trzebiatów, Kapuściński Zbigniew
XXXII Trzebiatowska 10
[acrobat]
2011-06-05
Międzyrzecz, Andrzej Holzman
XX Międzyrzecka Dziesiątka
[word]
2011-06-04
Zakopane, Marek Kowalczyk
Bieg hrabiego Władysława Zamoyskiego
[acrobat]
2011-06-04
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
Grand Prix Nordic Walking II Edycja - 10km
[acrobat]
2011-06-04
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
Grand Prix Nordic Walking II Edycja - 15km
[acrobat]
2011-06-04
Gdansk, Grzegorz Pawelec
Grand Prix Nordic Walking II Edycja - 5km
[acrobat]
2011-06-04
Świnoujście, Organizzator
III Bieg Przełajowy im. Pawła Dodka
[acrobat]
2011-06-04
Siedlce, Rafał Wysocki
II Bieg Siedleckiego Jacka - 10 km
[acrobat]
2011-06-04
Siedlce, Rafał Wysocki
II Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km
[acrobat]
2011-06-04
Siedlce, Rafał Wysocki
II Bieg Siedleckiego Jacka - dodatkowe
[excel]
2011-06-04
Szczytno, Kamil Długosz
II Szczycieńska Piętnastka
[word]
2011-06-04
Bielawa, Organizator
IV Bieg Przełajowy Szlakiem Powstania Tkaczy
[acrobat]
2011-06-04
Kozienice, Piotr Łapiński
I Kozienicki Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego
[word]
2011-06-04
Więcbork, Grzegorz Chudzik
Polska Liga Dogtrekkingu
[acrobat]
2011-06-04
Więcbork, Grzegorz Chudzik
Puchar Kujawsko-Pomorski w Dogtrekkingu
[acrobat]
2011-06-04
Wrocław, Piotr Woźniak
Szczytnicka Piątka
[acrobat]
2011-06-04
Włocławek, Daniel Tarczyński
VI Bieg Chemika
[acrobat]
2011-06-04
Wyrzysk, Marek Bramorski
XIII Bieg im. E. Wojciechowskiego - Olka
[acrobat]
2011-06-04
Sianów, Piotr Kołodziejczyk
XIV Sianowski Bieg Uliczny
[word]
2011-06-04
Nowa Sól, Sebastian Domański
XXVIII Półmaraton Solan - Kobiety
[acrobat]
2011-06-04
Nowa Sól, Sebastian Domański
XXVIII Półmaraton Solan - Mężczyźni
[acrobat]
2011-06-04
Bytów, Grzegorz Lipiński
XXXI Półmaraton Gochów - OPEN
[acrobat]
2011-06-03
Zakopane, Organizator
II Zakopiański Test Coopera
[excel]
2011-06-03
Katowice, August Jakubik
Katowicki Festiwal Biegowy - 24h
[excel]
2011-06-03
Katowice, August Jakubik
Katowicki Festiwal Biegowy - 48h
[excel]
2011-06-01
Przechlewo k.Chojnic, Mirosław Bierkus
Puchar Pomorza - 3.5km
[acrobat]
2011-06-01
Przechlewo k.Chojnic, Mirosław Bierkus
Puchar Pomorza - 7km
[acrobat]
2011-06-01
Skorzewo, Piotr Łudzik
V Biegi Uliczne w Skorzewie
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 189

 Ostatnio zalogowani
maraton56
10:43
Katan
10:35
Stanek
10:32
Januszz
10:15
gdarek7
10:11
maur68
10:00
przemek300
09:55
jaro109
09:55
voytec
09:51
biegacz54
09:33
suchy
09:24
pol1948
09:04
platat
09:01
kirc
08:55
sergio1971
08:52
Leno
08:39
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |