Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2011-12-31
Trzebnica, DataSport
27 Uliczny Bieg Sylwestrowy - kategorie
[acrobat]
2011-12-31
Trzebnica, DataSport
27 Uliczny Bieg Sylwestrowy - mieszkańcy Trzebnicy
[acrobat]
2011-12-31
Trzebnica, DataSport
27 Uliczny Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2011-12-31
Nałęczów, Krzysztof Musiurek
Bieg Sylwestrowy Nałęczów - San Paulo
[excel]
2011-12-31
Koszalin, Arkadiusz Kozak
III Koszaliński Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2011-12-31
Koszalin, Arkadiusz Kozak
III Sylwestrowy Nordic Walking
[acrobat]
2011-12-31
Chrzanów, Zbigniew Domurat
IX Chrzanowski Bieg Sylwestrowy
[excel]
2011-12-31
Kraków, DataSport
Radosna Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2011-12-31
Kraków, DataSport
Radosna Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2011-12-31
Kraków, DataSport
Radosna Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2011-12-31
Kraków, DataSport
Smocza Piątka - kobiety
[acrobat]
2011-12-31
Kraków, DataSport
Smocza Piątka - OPEN
[acrobat]
2011-12-31
Nowa Wieś k.Głubczyc, Krzysztof Płotek
Sylwestrowy Bieg Przełajowy
[word]
2011-12-31
Brzoza, Organizator
V Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2011-12-31
Gorlice, Bogusław Michalik
XXI Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 10km
[acrobat]
2011-12-31
Gorlice, Bogusław Michalik
XXI Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 5km
[acrobat]
2011-12-31
Poznań, DataSport
XXVIII Bieg Sylwestrowy - 10.8km
[acrobat]
2011-12-31
Poznań, DataSport
XXVIII Bieg Sylwestrowy - 5.4km
[acrobat]
2011-12-30
Kołczygłowy, Tomasz Witek
VI Bieg Sylwestrowy
[word]
2011-12-30
Szydłów, Piotr Kozak
XXXII Uliczbe Biegi Sylwestrowe - dzieci
[excel]
2011-12-30
Szydłów, Piotr Kozak
XXXII Uliczbe Biegi Sylwestrowe - OPEN
[excel]
2011-12-21
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 12/2011
[word]
2011-12-20
Katowice, Aleksy Szablicki
Bieg Wigilijny
[word]
2011-12-18
Jakuszyce, Jarosław Haczyk
Salomon Nordic Sunday III - Open Mega CT
[acrobat]
2011-12-18
Jakuszyce, Jarosław Haczyk
Salomon Nordic Sunday III - Open Mega FT
[acrobat]
2011-12-18
Jakuszyce, Jarosław Haczyk
Salomon Nordic Sunday III - Open Mini CT
[acrobat]
2011-12-18
Jakuszyce, Jarosław Haczyk
Salomon Nordic Sunday III - Open Mini FT
[acrobat]
2011-12-17
Kłos k.Koszalina, Organizator
Grand Prix Klubu Biegacza 2011/2012
[acrobat]
2011-12-17
Mysłowice, Jacek Księżyk
II Przełajowe GP Mysłowic - bieg 6
[acrobat]
2011-12-17
Mysłowice, Jacek Księżyk
II Przełajowe GP Mysłowic - po 6 biegach
[acrobat]
2011-12-17
Warszawa Falenica, Andrzej Krochmal
IX Zimowe Biegi Górskie - r.1
[word]
2011-12-17
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia edycja 12/2011
[word]
2011-12-17
Strzelce Opolskie, DataSport
XXII Strzelecki Bieg Uliczny - Gmina
[acrobat]
2011-12-17
Strzelce Opolskie, DataSport
XXII Strzelecki Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2011-12-17
Strzelce Opolskie, DataSport
XXII Strzelecki Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2011-12-17
Strzelce Opolskie, DataSport
XXII Strzelecki Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-12-17
Strzelce Opolskie, DataSport
XXII Strzelecki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2011-12-17
Strzelce Opolskie, DataSport
XXII Strzelecki Bieg Uliczny - Opolszczyzna
[acrobat]
2011-12-17
Strzelce Opolskie, DataSport
XXII Strzelecki Bieg Uliczny - Powiat
[acrobat]
2011-12-17
Strzelce Opolskie, DataSport
XXII Strzelecki Bieg Uliczny - Strzelce Op.
[acrobat]
2011-12-17
Strzelce Opolskie, DataSport
XXII Strzelecki Bieg Uliczny - zaw.zagraniczni
[acrobat]
2011-12-11
Rybnik, Grzegorz Wnuk
11 Bieg wokół Zalewu Rybnickiego - OPEN
[acrobat]
2011-12-11
Rybnik, Grzegorz Wnuk
11 GP Energetyków w biegach przełajowych - końcowe
[acrobat]
2011-12-11
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
44 Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2011-12-11
Katowice, Aleksy Szablicki
JEŚNIAR 2011 - VII etap
[word]
2011-12-11
Rybnik, Grzegorz Wnuk
Polsko-Czeski Puchar Biegowy - koncowa
[acrobat]
2011-12-11
Szczecin, Organizator
XI Bieg Maratończyka
[word]
2011-12-10
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
43 Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2011-12-10
Poznań, STS-Timing
III Grand Prix Poznania w biegach przełajowych
[acrobat]
2011-12-10
Legionowo, Izabela Moskal
Mikołajkowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2011-12-10
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
XIII GP Gryfina w Biegach Górskich - rzut 2
[acrobat]
2011-12-10
Sztum, Jan Salewski
XIII Zimowe Grand Prix Sztumu 1/3
[acrobat]
2011-12-04
Toruń, STS-Timing
IX Półmaraton św. Mikołajów - mieszkańcy Torunia
[acrobat]
2011-12-04
Toruń, STS-Timing
IX Półmaraton św. Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2011-12-04
Toruń, STS-Timing
IX Półmaraton św. Mikołajów - szkoły wyższe
[acrobat]
2011-12-04
Toruń, STS-Timing
IX Półmaraton św. Mikołajów - UMK
[acrobat]
2011-12-04
Katowice, Aleksy Szablicki
JEŚNIAR 2011 - VI etap
[word]
2011-12-04
Szczecin, Organizator
SLIB - bieg dziesiąty
[word]
2011-12-04
Rybnik, Linder Rafał
VII Bieg Barbórkowy
[acrobat]
2011-12-04
Mikołajki, Kamil Długosz
VII Mikołajkowe Biegi Uliczne
[excel]
2011-12-03
Rytro, Organizator
I Mikołajkowy Bieg Sądeczanina
[word]
2011-12-03
Jarosławiec, Piotr Kołodziejczyk
XI Bieg Mikołajkowy Powitanie Zimy
[word]
2011-12-03
Jarosławiec, Piotr Kołodziejczyk
XI Bieg Mikołajkowy Powitanie Zimy Nordic Walking
[excel]
2011-12-03
Konin, Rafał Makuła
XX Bieg o Lampkę Górniczą - kategorie
[acrobat]
2011-12-03
Konin, Rafał Makuła
XX Bieg o Lampkę Górniczą - kobiety
[acrobat]
2011-12-03
Konin, Rafał Makuła
XX Bieg o Lampkę Górniczą - OPEN
[acrobat]
2011-11-28
Wrocław, Organizator
41 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - kobiety
[acrobat]
2011-11-28
Wrocław, Organizator
41 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - mężczyźni
[acrobat]
2011-11-28
Katowice, Aleksy Szablicki
JEŚNAR etap V
[word]
2011-11-27
Katowice, Piotr Kozak
Altus CUP - MP w biegach po schodach
[excel]
2011-11-27
Szczecin, Organizator
G.P. Szczecina - bieg IV
[excel]
2011-11-27
Kleczew, Piotr Frydrychowski
I Memoriał Henryka Warwasa - kategorie
[acrobat]
2011-11-27
Kleczew, Piotr Frydrychowski
I Memoriał Henryka Warwasa - OPEN
[acrobat]
2011-11-27
Bogdanka, Józef Przybysz
V Bieg Barbórkowy Solidarności
[word]
2011-11-26
Koszalin, Michał Bieliński
2 Grand Prix Klubu Biegacza w Koszalinie
[acrobat]
2011-11-23
Katowice, Aleksy Szablicki
Nothing International Classic Marathon
[word]
2011-11-20
Katowice, Aleksy Szablicki
JEŚNIAR 2011 IV etap
[word]
2011-11-19
Bełchatów, DataSport
15 Bełchatowska Piętnastka - kategorie
[acrobat]
2011-11-19
Bełchatów, DataSport
15 Bełchatowska Piętnastka - kobiety
[acrobat]
2011-11-19
Bełchatów, DataSport
15 Bełchatowska Piętnastka - mieszkańcy Bełchatowa
[acrobat]
2011-11-19
Bełchatów, DataSport
15 Bełchatowska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2011-11-19
Rybnik, Grzegorz Wnuk
9. ECOL Maraton Energetyków
[acrobat]
2011-11-19
Majdan, Dariusz Król
IX Półmaraton Andrzejkowy
[acrobat]
2011-11-19
Biały Kościół, Roman Trocha
I Strzeliński Rogaining
[excel]
2011-11-19
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
XIII GP Gryfina w Biegach Górskich - rzut I
[acrobat]
2011-11-19
Gracze, Rafał Linder
XVII Barbórkowy Bieg Skalnika - kategorie
[acrobat]
2011-11-15
Wrocław, Tomasz Zając, Ultimasport
Bieg Rektora Politechniki Wroc. - Nordic Walking
[acrobat]
2011-11-15
Wrocław, Tomasz Zając, Ultimasport
Bieg Rektora Politechniki Wroc. - OPEN
[acrobat]
2011-11-13
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2011-11-13
Szczecin, Zbigniew Flisek
SLIB - bieg dziewiąty
[word]
2011-11-13
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Trójmaraton Bydgoski
[acrobat]
2011-11-13
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Trzeci bieg Trójmaratonu Bydgoskiego
[acrobat]
2011-11-13
Wodzisław Śląski, Rafał Linder
V Półmaraton o Puchar Prezydenta - minimaraton
[acrobat]
2011-11-13
Wodzisław Śląski, Rafał Linder
V Półmaraton o Puchar Prezydenta - półmaraton
[acrobat]
2011-11-12
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Drugi bieg Trójmaratonu Bydgoskiego
[acrobat]
2011-11-12
Poznań, Piotr Bętkowski
Grand Prix Poznania
[acrobat]
2011-11-12
Poznań, Piotr Bętkowski
Grand Prix Poznania - dzieci
[acrobat]
2011-11-12
Radziechowy, Piotr Kozak
IV Maraton Beskidy - Nordic Walking
[excel]
2011-11-12
Radziechowy, Piotr Kozak
IV Maraton Beskidy - OPEN
[excel]
2011-11-12
Tczew, Tomasz Jezierski
XXI Uliczny Bieg Sambora
[acrobat]
2011-11-11
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
11-stka na 11 Listopada
[excel]
2011-11-11
Goleniów, Izabella Mockało
Bieg GAZ-SYSTEM S.A.
[acrobat]
2011-11-11
Przybędza, Edward Dudek
Cross Podwieczorkowy
[word]
2011-11-11
Trzebnica, Organizator
II Trzebnicki Maraton Koleżeński
[excel]
2011-11-11
Złotów, Rafał Nowak
I Bieg Niepodległości
[acrobat]
2011-11-11
Luboń, Piotr Bętkowski
Luboński Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2011-11-11
Luboń, Piotr Bętkowski
Luboński Bieg Niepodległości - mężczyźni
[acrobat]
2011-11-11
Luboń k.Poznania, Łukasz Kubiak
Luboński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2011-11-11
Oborniki, Ultimasport
Objezierski Bieg Niepodległościowy
[acrobat]
2011-11-11
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Pierwszy bieg Trójmaratonu Bydgoskiego
[acrobat]
2011-11-11
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
V Bieg Niepodległości
[excel]
2011-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XIV Bieg Niepodległości - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XIV Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2011-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XIV Bieg Niepodległości - ratownicy
[acrobat]
2011-11-11
Gdynia, Wojciech Ziembla
XIV Bieg Niepodległości - statystycznie
[excel]
2011-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XIV Bieg Niepodległości - strażacy
[acrobat]
2011-11-11
Ruda Śląska, Organizator
XVIII Biegi Niepodległości
[acrobat]
2011-11-11
Góra, Organizator
XVIII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2011-11-11
Borzytuchom, Slawek Zebala
XVI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2011-11-11
Krosno, Sławomir Kukulski
XV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2011-11-11
Łubianka - Pigża, Łukasz Rząd
XV Bieg Niepodległości
[excel]
2011-11-11
Warszawa, DataSport
XXIII Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2011-11-11
Warszawa, DataSport
XXIII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2011-11-11
Warszawa, DataSport
XXIII Bieg Niepodległości - rolki
[acrobat]
2011-11-11
Warszawa, DataSport
XXIII Bieg Niepodległości - wózki
[acrobat]
2011-11-11
Goleniów, Izabella Mockało
XXIII Goleniowska Mila Niepodległości
[acrobat]
2011-11-11
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
XXII Mały Maraton Złotnicki
[acrobat]
2011-11-11
Malbork, Łukasz Godlewski
XXI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2011-11-10
Legnica, Krzysztof Bartkiewicz
Marsz i Biegi Niepodległości
[acrobat]
2011-11-10
Lubliniec, Kazimierz Kordziński
VI Bieg Niepodległości
[word]
2011-11-10
Zakopane, Leszek Behounek
XIX Sztafetowy Bieg Niepodległości
[acrobat]
2011-11-06
Okonek, Piotr Dziuba
14 Bieg Niepodległości
[word]
2011-11-06
Ostrów Wielkopolski, Organizator
49 Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2011-11-06
Ostrów Wielkopolski, Organizator
49 Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2011-11-06
Toruń, Bogusław Pakalski
Barbarkowy Bieg Przełajowy
[acrobat]
2011-11-06
Szczecin, Organizator
G.P. Szczecina - bieg III
[excel]
2011-11-06
Radom, Organizator
Grand Prix Radomia 2011 - końcowe
[excel]
2011-11-06
Warszawa, DataSport
IV Praska Dycha - drużynowo
[acrobat]
2011-11-06
Warszawa, DataSport
IV Praska Dycha - kategorie
[acrobat]
2011-11-06
Warszawa, DataSport
IV Praska Dycha - kobiety
[acrobat]
2011-11-06
Warszawa, DataSport
IV Praska Dycha - OPEN
[acrobat]
2011-11-06
Warszawa, DataSport
IV Praska Dycha - studenci
[acrobat]
2011-11-06
Kąty Wrocławskie, Marta i Joanna
I Bieg Bystrzycki
[acrobat]
2011-11-06
Otwock, Magdalena Łubian
I Otwocki Bieg Uliczny
[word]
2011-11-06
Jawor, Hieronim Olejniczak
VIII Memoriał Stefana Mielczarka - kategorie
[acrobat]
2011-11-06
Jawor, Hieronim Olejniczak
VIII Memoriał Stefana Mielczarka - OPEN
[acrobat]
2011-11-06
Kościan, Arkadiusz Rymarski
VII Kościański Półmaraton
[acrobat]
2011-11-06
Radom, DataSport
VI Radomski Maraton Trzezwosci - maraton
[acrobat]
2011-11-06
Radom, DataSport
VI Radomski Maraton Trzezwosci - minimaraton
[acrobat]
2011-11-06
Radom, DataSport
VI Radomski Maraton Trzezwosci - półmaraton
[acrobat]
2011-11-06
Radom, DataSport
VI Radomski Maraton Trzezwosci - Radom
[acrobat]
2011-11-05
Wrocław, Piotr Woźniak
19 OMW - po 3 biegach
[acrobat]
2011-11-05
Złoty Stok, Wojciech Dutkiewicz
Bieg po Złoto - kobiety
[acrobat]
2011-11-05
Złoty Stok, Wojciech Dutkiewicz
Bieg po Złoto - OPEN
[acrobat]
2011-11-05
Frydek Mistek (CZE), Linder Rafał
Hornicka Desitka
[acrobat]
2011-11-05
Frydek Mistek, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka - kategorie wiekowe
[acrobat]
2011-11-05
Sanok, Organizator
II Bieg Sokoli Niepodległościowy
[word]
2011-11-05
Wrocław, DataSport
Olimpijska Szóstka - kategorie
[acrobat]
2011-11-05
Wrocław, DataSport
Olimpijska Szóstka - kobiety
[acrobat]
2011-11-05
Wrocław, DataSport
Olimpijska Szóstka - OPEN
[acrobat]
2011-11-05
Poznań, Krzysztof Lipiński
Setny maraton Tomasza Łukomskiego - BULA
[acrobat]
2011-11-05
Białystok, Organizator
XI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2011-11-04
Złoty Stok, Andrzej Puchacz
MP Juniorów młodszych w biegach górskich - K
[acrobat]
2011-11-04
Złoty Stok, Andrzej Puchacz
MP Juniorów młodszych w biegach górskich - M
[acrobat]
2011-11-04
Złoty Stok, Andrzej Puchacz
MP Juniorów młodzików w biegach górskich - K
[acrobat]
2011-11-04
Złoty Stok, Andrzej Puchacz
MP Juniorów młodzików w biegach górskich - M
[acrobat]
2011-11-04
Złoty Stok, Andrzej Puchacz
MP Juniorów w biegach górskich - K
[acrobat]
2011-11-04
Złoty Stok, Andrzej Puchacz
MP Juniorów w biegach górskich - M
[acrobat]
2011-11-04
Korfantów, Maria Żabińska
XXIV Biegi Crossowe - dorośli
[word]
2011-11-04
Korfantów, Maria Żabińska
XXIV Biegi Crossowe - młodzież i dzieci
[word]
2011-10-30
Szczecin, Organizator
G.P. Szczecina - bieg II
[excel]
2011-10-30
Koszalin, DomTel-Sport
Nocna Ściema - maraton
[acrobat]
2011-10-30
Koszalin, DomTel-Sport
Nocna Ściema - półmaraton
[acrobat]
2011-10-30
Tychy, Maciej Gaik
XVI Perła Paprocan
[word]
2011-10-29
Katowice, August Jakubik
Biegowa Korona Himalajów - Maraton Manaslu
[acrobat]
2011-10-29
Katowice, August Jakubik
Biegowa Korona Himalajów - Maraton Manaslu NW
[acrobat]
2011-10-29
Poznań, STS-Timing
I Bieg Eliminator - eliminacje I
[acrobat]
2011-10-29
Poznań, STS-Timing
I Bieg Eliminator - eliminacje II
[acrobat]
2011-10-29
Poznań, STS-Timing
I Bieg Eliminator - eliminacje III
[acrobat]
2011-10-29
Poznań, STS-Timing
I Bieg Eliminator - eliminacje podsumowanie
[acrobat]
2011-10-29
Poznań, STS-Timing
I Bieg Eliminator - finał
[acrobat]
2011-10-29
Opalenica k.Poznania, Rafał Grabski
Jesienne Mistrz.Opalenicy w biegu 12-minutowym
[acrobat]
2011-10-29
Warszawa, Jarosław Żórawski
Maraton w Starej Miłośnie - maraton
[excel]
2011-10-29
Warszawa, Jarosław Żórawski
Maraton w Starej Miłośnie - minimaraton
[excel]
2011-10-29
Wilkowice, Kazimierz Kordziński
V Jesienne Biegi na Magurce - kobiety
[acrobat]
2011-10-29
Wilkowice, Kazimierz Kordziński
V Jesienne Biegi na Magurce - mężczyźni
[acrobat]
2011-10-28
Gdańsk, Organizator
II Bieg Politechniki Gdańskiej
[acrobat]
2011-10-26
Katowice, Aleksy Szablicki
Nothing International Classic Marathon - 10/2011
[word]
2011-10-23
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
27 Supermaraton Kalisia Dla Blizanowa
[acrobat]
2011-10-23
Koło, Organizator
31 Bieg Warciański - OPEN
[acrobat]
2011-10-23
Lesznowola, DataSport
9 Minimaraton Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2011-10-23
Lesznowola, DataSport
9 Minimaraton Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2011-10-23
Lesznowola, DataSport
9 Minimaraton Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2011-10-23
Oleszka, Organizator
II Cross Góry św. Anny - drużyny
[acrobat]
2011-10-23
Oleszka, Organizator
II Cross Góry św. Anny - kobiety
[acrobat]
2011-10-23
Oleszka, Organizator
II Cross Góry św. Anny - OPEN
[acrobat]
2011-10-23
Lgoczanka, Marek Dors
II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego
[acrobat]
2011-10-23
Szczecin, Artur Kasprzak
I Bieg Górski na K2 - OPEN
[acrobat]
2011-10-23
Szamotuły, DataSport
I Półmaraton Samsunga - kategorie
[acrobat]
2011-10-23
Szamotuły, DataSport
I Półmaraton Samsunga - OPEN
[acrobat]
2011-10-23
Szamotuły, DataSport
I Półmaraton Samsunga - Powiat
[acrobat]
2011-10-23
Szamotuły, DataSport
I Półmaraton Samsunga - wózki
[acrobat]
2011-10-23
Koberic, Beata Wronska
Kobericky Pulmaraton
[excel]
2011-10-23
Białystok, Jerzy Mydlarz
XII Bieg Godzinny
[acrobat]
2011-10-23
Lubin, Marek Dłubała
XXVI Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - kobiety
[acrobat]
2011-10-23
Lubin, Marek Dłubała
XXVI Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - OPEN
[acrobat]
2011-10-22
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
Czwarty Maraton Lubski
[acrobat]
2011-10-22
Kłos, Michał Bieliński
Grand Prix Klubu Biegacza 2011/2012
[acrobat]
2011-10-22
Tuchola, Jan Salewski
II Bieg św. Huberta - marsz
[acrobat]
2011-10-22
Tuchola, Jan Salewski
II Bieg św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2011-10-22
Mysłowice, Jacek Księżyk
II Przełajowe GP Mysłowic - bieg V
[acrobat]
2011-10-22
Mysłowice, Jacek Księżyk
II Przełajowe GP Mysłowic - po 5 biegach
[acrobat]
2011-10-22
Wodzisław Śląski, Mirosław Kuczok
Ja i Maraton
[acrobat]
2011-10-22
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
Puchar Siemianowic Śląskich w Biathlonie Letnim
[excel]
2011-10-22
Lipinki, Anna Wojna
V Bieg im.Kazimierza Świerzowskiego - kategorie
[acrobat]
2011-10-22
Płock, Organizator
XXXI Bieg Soczewka z BOP - kobiety
[acrobat]
2011-10-22
Płock, Organizator
XXXI Bieg Soczewka z BOP - OPEN
[acrobat]
2011-10-16
Poznań, Organizator
12 Maraton Poznański
[acrobat]
2011-10-16
Dąbrowa Chełmińska, Stanisław Buś
Bieg Uliczny
[excel]
2011-10-16
Adamów, Marta Kołodziejczyk
III Adamowska Dziesiątka
[excel]
2011-10-16
Łódź, Szymon Drab
II Półmaraton Szakala - drużynowo
[excel]
2011-10-16
Łódź, Szymon Drab
II Półmaraton Szakala - OPEN
[acrobat]
2011-10-16
Szczecin, Zbigniew Flisek
SLIB - bieg ósmy
[word]
2011-10-16
Rzekuń, Marek Karczewski
V Bieg AG bez limitu - dzieci
[acrobat]
2011-10-16
Rzekuń, Marek Karczewski
V Bieg AG bez limitu - OPEN
[acrobat]
2011-10-16
Tarnów, Paweł Moździerz
XX Tarnowski Bieg Leliwitów - 10km
[acrobat]
2011-10-16
Tarnów, Paweł Moździerz
XX Tarnowski Bieg Leliwitów - 2.5km
[acrobat]
2011-10-15
Słupsk, Mirosław Bierkus
Grand Prix Ziemi Słupskiej - 10km
[acrobat]
2011-10-15
Słupsk, Mirosław Bierkus
Grand Prix Ziemi Słupskiej - 5km
[acrobat]
2011-10-15
Bydgoszcz, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Bydgoszcz
[acrobat]
2011-10-15
Gdańsk, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Gdańsk
[acrobat]
2011-10-15
Katowice, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Katowice
[acrobat]
2011-10-15
Kraków, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Kraków AZS
[acrobat]
2011-10-15
Kraków, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Kraków Wawel
[acrobat]
2011-10-15
Lublin, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Lublin
[acrobat]
2011-10-15
Łódź, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Łódź
[acrobat]
2011-10-15
Płock, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Płock
[acrobat]
2011-10-15
Poznań, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Poznań
[acrobat]
2011-10-15
Rzeszów, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Rzeszów
[acrobat]
2011-10-15
Warszawa, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Warszawa Orzeł
[acrobat]
2011-10-15
Warszawa, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Warszawa Skra
[acrobat]
2011-10-15
Wrocław, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Wrocław
[acrobat]
2011-10-15
Władysławowo, Muranski Józef
VIII Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2011-10-15
Ciechowica k.Nędzy, Kazimierz Grycman
VI Triathlon Jesienny
[word]
2011-10-15
Gdańsk, Sławomir Ledwoń
X-Duathlon - dzieci
[acrobat]
2011-10-15
Gdańsk, Sławomir Ledwoń
X-Duathlon - kobiety
[acrobat]
2011-10-15
Gdańsk, Sławomir Ledwoń
X-Duathlon - OPEN
[acrobat]
2011-10-09
Rakoniewice, DataSport - Karol Czaj
Dycha Drzymały - Gmina Rakoniewice
[acrobat]
2011-10-09
Rakoniewice, DataSport - Karol Czaj
Dycha Drzymały - kategorie
[acrobat]
2011-10-09
Rakoniewice, DataSport - Karol Czaj
Dycha Drzymały - kobiety
[acrobat]
2011-10-09
Rakoniewice, DataSport - Karol Czaj
Dycha Drzymały - MP Strażaków Drużynowo
[acrobat]
2011-10-09
Rakoniewice, DataSport - Karol Czaj
Dycha Drzymały - MP Strażaków OPEN
[acrobat]
2011-10-09
Rakoniewice, DataSport - Karol Czaj
Dycha Drzymały - OPEN
[acrobat]
2011-10-09
Żory, Piotr Kozak
IV Żorski Bieg Uliczny
[excel]
2011-10-09
Zakopane, Organizator
I Zakopiańska Mila
[excel]
2011-10-09
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - kategorie
[acrobat]
2011-10-09
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - kobiety
[acrobat]
2011-10-09
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - kobiety kateg.
[acrobat]
2011-10-09
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-10-09
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - Nordic Walking
[acrobat]
2011-10-09
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - OPEN
[acrobat]
2011-10-09
Piotrków Trybunalski, Izabela Nejman
Trybunalski Bieg z OSiR-em - kobiety
[word]
2011-10-09
Piotrków Trybunalski, Izabela Nejman
Trybunalski Bieg z OSiR-em - mężczyźni
[word]
2011-10-09
Uniejów, DataSport
V Bieg Do Gorących Źródeł - drużyny
[acrobat]
2011-10-09
Uniejów, DataSport
V Bieg Do Gorących Źródeł - kobiety
[acrobat]
2011-10-09
Uniejów, DataSport
V Bieg Do Gorących Źródeł - OPEN
[acrobat]
2011-10-09
Gniewkowo, Artur Hasior
XVII Gniewkowski Bieg im... - Nordic Walking
[acrobat]
2011-10-09
Gniewkowo, Artur Hasior
XVII Gniewkowski Bieg im... - OPEN
[acrobat]
2011-10-08
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
71 Masowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2011-10-08
Zabrze, Beata Wronska
Bieg Jesieni
[word]
2011-10-08
Poznań, Radosławk Kasperczak
Bieg Papieski
[acrobat]
2011-10-08
Tczew, DomTel-Sport
Dycha na 100-lecie EATON - 10 km
[acrobat]
2011-10-08
Tczew, DomTel-Sport
Dycha na 100-lecie EATON - 2.5 km
[acrobat]
2011-10-08
Lębork, Organizator
Grand Prix Lęborka sezon 2011/2012 - bieg 1
[excel]
2011-10-08
Zakopane, Piotr Kozak
IV Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę
[excel]
2011-10-08
Rudna, Robert Walkowiak
I Bieg im.Św.Katarzyny
[acrobat]
2011-10-08
Kraków, DataSport
Nie Tylko Dla Orłów - 21km
[acrobat]
2011-10-08
Kraków, DataSport
Nie Tylko Dla Orłów - 70km
[acrobat]
2011-10-08
Kraków, DataSport
Nie Tylko Dla Orłów - dzieci 3.5km
[acrobat]
2011-10-08
Kraków, DataSport
Nie Tylko Dla Orłów - dzieci 500 km
[acrobat]
2011-10-08
Kraków, DataSport
Nie Tylko Dla Orłów - tyłem 3.5km
[acrobat]
2011-10-08
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Puchar Polski P.F.N.W. 7/7 - 10km
[acrobat]
2011-10-08
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Puchar Polski P.F.N.W. 7/7 - 20km
[acrobat]
2011-10-08
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Puchar Polski P.F.N.W. 7/7 - 5km
[acrobat]
2011-10-08
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Puchar Polski P.F.N.W. 7/7 - 5km Niepełnosprawni
[acrobat]
2011-10-08
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
Trail Running Pasłęk
[acrobat]
2011-10-08
Toruń, STS-Timing
V Gotyk Duathlon - drużynowo
[acrobat]
2011-10-08
Toruń, STS-Timing
V Gotyk Duathlon - indywidualnie
[acrobat]
2011-10-08
Włodawa, Magdalena Pulikowska
XII Bieg Sobiborski
[word]
2011-10-08
Warka, Tomasz Grzegorek
XI Bieg Pułaskiego
[excel]
2011-10-08
Kraków, Maciej Sybilski
XVII Bieg Memoriałowy im. Bogdana Włosika
[excel]
2011-10-08
Kościerzyna, Jarosław
XVII Kościerskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2011-10-08
Police, Zbigniew Kapuściński
XXXIII Ćwierćmaraton Policki
[acrobat]
2011-10-08
Płock, Ultimasport.pl
XX Bieg Tumski - OPEN
[acrobat]
2011-10-07
Mielec, Agnieszka Molek
XVII Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta
[acrobat]
2011-10-05
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 7
[excel]
2011-10-05
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia - PODSUMOWANIE
[excel]
2011-10-03
Gryfino, Organizator
34 Bieg Transgraniczny
[acrobat]
2011-10-02
Kalisz, Michał Biernat
31 Bieg Uliczny Ptolemeusza
[acrobat]
2011-10-02
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - kategorie
[acrobat]
2011-10-02
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - kobiety
[acrobat]
2011-10-02
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - OPEN
[acrobat]
2011-10-02
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - kategorie
[acrobat]
2011-10-02
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - kobiety
[acrobat]
2011-10-02
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2011-10-02
Elbląg, Robert Bieńkowski
Elbląski Półmaraton - Bażant 2011
[excel]
2011-10-02
Brenna, Tomasz Lorek
IV Mistrzostwa Beskidów Nordic Walking - kateg.
[acrobat]
2011-10-02
Brenna, Tomasz Lorek
IV Mistrzostwa Beskidów Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2011-10-02
Augustów, Grzegorz Lipiński
I Półmaraton Augustowski
[acrobat]
2011-10-02
Chorzów, DataSport
Silesia Półmaraton - 7km
[acrobat]
2011-10-02
Chorzów, DataSport
Silesia Półmaraton - drużynowo
[acrobat]
2011-10-02
Chorzów, DataSport
Silesia Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2011-10-02
Chorzów, DataSport
Silesia Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2011-10-02
Szemud k.Rumii, Andrzej Mazur
VI Jesienny Przełajowy Bieg Lesoków
[excel]
2011-10-02
Gdynia, Maciej Kwiatkowski
VI MTB Gdynia Maraton
[excel]
2011-10-02
Elbląg, Robert Bieńkowski
XI Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2011-10-01
Sopot, Mirosław Bierkus
11 Mityng Weteranów w L.A.
[acrobat]
2011-10-01
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
33 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - kategorie
[acrobat]
2011-10-01
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
33 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - nordic walking
[acrobat]
2011-10-01
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
33 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - OPEN
[acrobat]
2011-10-01
Toruń, Rafał Kowalski
8 Kamus Maraton - maraton
[acrobat]
2011-10-01
Toruń, Rafał Kowalski
8 Kamus Maraton - półmaraton
[acrobat]
2011-10-01
Wysocko Wielkie, Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wlkp - Jesienna Dziesiątka
[excel]
2011-10-01
Pasterka, Kazimierz Kordziński
II Doldy Sztafeta Górska - drużynowo
[acrobat]
2011-10-01
Pasterka, Kazimierz Kordziński
II Doldy Sztafeta Górska - indywidualnie
[acrobat]
2011-10-01
Hajnówka, Małgorzata Muszkatel
II Hajnowska Dwunastka
[word]
2011-10-01
Wysoka, Marek Bramorski
IV Wysocki Bieg Uliczny
[acrobat]
2011-10-01
Żórawina, Arkadiusz Rymarski
VI Bieg Uliczny im.Franciszka Wytrwała
[acrobat]
2011-10-01
Legnica, Rafał Srokowski
XXIV Bieg Lwa Legnickiego - kobiety
[acrobat]
2011-10-01
Legnica, Rafał Srokowski
XXIV Bieg Lwa Legnickiego - mężczyźni
[acrobat]
2011-10-01
Żywiec, Organizator
XXI Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Żywca
[acrobat]
2011-10-01
Żywiec, Organizator
XXI Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Żywca - Dzieci
[acrobat]
2011-10-01
Żywiec, Organizator
XXI Bieg o Puchar Burmistrza Miasta... - Rodzinne
[acrobat]
2011-10-01
Starogard Gdański, Tomasz Górecki
XX Bieg Kociewski z Polpharmą - kategorie
[acrobat]
2011-10-01
Starogard Gdański, Tomasz Górecki
XX Bieg Kociewski z Polpharmą - OPEN
[acrobat]
2011-09-26
Szczecin, Organizator
SLIB - bieg siódmy
[word]
2011-09-25
Warszawa, STS-Timing
33 Maraton Warszawski - Bieg Olimpijski
[acrobat]
2011-09-25
Warszawa, STS-Timing
33 Maraton Warszawski - drużynowo
[acrobat]
2011-09-25
Warszawa, STS-Timing
33 Maraton Warszawski - klasyfikacje kobiece
[excel]
2011-09-25
Warszawa, Organizator
33 Maraton Warszawski - oficjalne
[excel]
2011-09-25
Białystok, DataSport
Białystok Biega - 10km kategorie
[acrobat]
2011-09-25
Białystok, DataSport
Białystok Biega - 10km OPEN
[acrobat]
2011-09-25
Białystok, DataSport
Białystok Biega - 5km OPEN
[acrobat]
2011-09-25
Gdańsk, Mirosław Bierkus
GP Nordic Walking 3 edycja - 10km
[acrobat]
2011-09-25
Gdańsk, Mirosław Bierkus
GP Nordic Walking 3 edycja - 15km
[acrobat]
2011-09-25
Gdańsk, Mirosław Bierkus
GP Nordic Walking 3 edycja - 5km
[acrobat]
2011-09-25
Bielsko-Biała, Igosport
II Bieg Górski na Magurkę o Puchar IGOSPORT
[excel]
2011-09-25
Poznań, STS-Timing
II Poznań Eco Nordic Walking - 10km Kobiety
[acrobat]
2011-09-25
Poznań, STS-Timing
II Poznań Eco Nordic Walking - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2011-09-25
Poznań, STS-Timing
II Poznań Eco Nordic Walking - 5km Kobiety
[acrobat]
2011-09-25
Poznań, STS-Timing
II Poznań Eco Nordic Walking - 5km Mężczyźni
[acrobat]
2011-09-25
Szczecin, Zbigniew Flisek
SLIB - bieg siódmy
[word]
2011-09-25
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2011-09-25
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2011-09-25
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny - mieszkańcy Knurowa
[acrobat]
2011-09-25
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny - MP Górników
[acrobat]
2011-09-25
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny - MP Górników kategorie
[acrobat]
2011-09-25
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2011-09-25
Czechy, Izabela Zatorska
XI Behu na Velku Racu
[excel]
2011-09-25
Zbąszyń, Organizator
XXIV Bieg Zbąskich - kobiety
[acrobat]
2011-09-25
Zbąszyń, Organizator
XXIV Bieg Zbąskich - OPEN
[acrobat]
2011-09-25
Zbąszyń, Organizator
XXIV Bieg Zbąskich - rolki
[acrobat]
2011-09-25
Zbąszyń, Organizator
XXIV Bieg Zbąskich - wózki
[acrobat]
2011-09-25
Zbąszyń, Organizator
XXIV Bieg Zbąskich - Zbąszyniacy
[acrobat]
2011-09-24
Limanowa, DataSport
1 Półmaraton Forrest - MTB
[acrobat]
2011-09-24
Limanowa, DataSport
1 Półmaraton Forrest - mundurowi
[acrobat]
2011-09-24
Władysławowo, Organizator
Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej - bieg 6
[word]
2011-09-24
Łętowo, Krzysztof Kowalczyk
Bieg wokół Jeziora Łętowskiego
[excel]
2011-09-24
Grójec, Organizator
Grójecki Bieg Uliczny -10 km
[acrobat]
2011-09-24
Grójec, Organizator
Grójecki Bieg Uliczny - 4 km
[acrobat]
2011-09-24
Grójec, Ireneusz Wojciechowski
Grójecki Bieg Uliczny - biegi młodzieżowe
[excel]
2011-09-24
Grójec, Ireneusz Wojciechowski
Grójecki Bieg Uliczny - rolki
[acrobat]
2011-09-24
Prabuty, Jędrzej Krasiński
III Biegu Liwa Cup
[excel]
2011-09-24
Wrocław, Ewa Czarko
IV Bieg Energetyka
[excel]
2011-09-24
Warszawa, Patrycjusz Mil
IV Bieg o Puchar Rotmistrza Witolda Pileckiego
[acrobat]
2011-09-24
Popowo, Waldemar Szycik
IV Bieg Rolnika
[acrobat]
2011-09-24
Mikołów, Piotr Kozak
IX Mikołowski Bieg Uliczny im.H.Biskupiaka
[excel]
2011-09-24
Limanowa, DataSport
I Półmaraton Forrest - kategorie
[acrobat]
2011-09-24
Limanowa, DataSport
I Półmaraton Forrest - OPEN
[acrobat]
2011-09-24
Lądek Zdrój, Kazimierz Kordziński
Lądek Trail Running
[excel]
2011-09-24
Katowice, STS-Timing
Maraton Kaczendzonga
[acrobat]
2011-09-24
Katowice, STS-Timing
Maraton Kaczendzonga - NW
[acrobat]
2011-09-24
Srdiecko-Chopok, Izabela Zatorska
Memorial Vlada Plulika
[acrobat]
2011-09-24
Długołęka, Rafał
VI Rekreacyjny Bieg dookoła Długołęki
[acrobat]
2011-09-24
Długołęka, Organizator
VI Rekreacyjny Bieg dookoła Długołęki
[acrobat]
2011-09-23
Miasteczko Krajeński, Marek Bramorski
XIV Bieg im. Komandora Romanowskiego
[acrobat]
2011-09-18
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
17 Bieg Uliczny o Puchar - kobiety
[acrobat]
2011-09-18
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
17 Bieg Uliczny o Puchar - mężczyźni
[acrobat]
2011-09-18
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
17 Bieg Uliczny o Puchar - nordic walking
[acrobat]
2011-09-18
Bytom, STS-Timing
3 Bytomski Półmaraton - 10km
[acrobat]
2011-09-18
Bytom, STS-Timing
3 Bytomski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2011-09-18
Bytom, STS-Timing
3 Bytomski Półmaraton - wózki
[acrobat]
2011-09-18
Warszawa, Karol Czaj
Bemowski Bieg Przyjaźni - kobiety junior
[acrobat]
2011-09-18
Warszawa, Karol Czaj
Bemowski Bieg Przyjaźni - kobiety masters
[acrobat]
2011-09-18
Warszawa, Karol Czaj
Bemowski Bieg Przyjaźni - kobiety OPEN
[acrobat]
2011-09-18
Warszawa, Karol Czaj
Bemowski Bieg Przyjaźni - mężczyźni junior
[acrobat]
2011-09-18
Warszawa, Karol Czaj
Bemowski Bieg Przyjaźni - mężczyźni masters
[acrobat]
2011-09-18
Warszawa, Karol Czaj
Bemowski Bieg Przyjaźni - mężczyźni OPEN
[acrobat]
2011-09-18
Olsztyn, Maciej Kwiatkowski
Bieg Jakubowy - OPEN
[acrobat]
2011-09-18
Olsztyn, Maciej Kwiatkowski
Bieg Jakubowy - wózki
[acrobat]
2011-09-18
Damnica k.Słupska, Wojciech Wilkowski
Bieg pod Dębem
[excel]
2011-09-18
Poznań, Patryk Mikołajczak
Bieg z Klasą - 10km
[acrobat]
2011-09-18
Poznań, Patryk Mikołajczak
Bieg z Klasą - 5.5 km
[acrobat]
2011-09-18
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecina - bieg 1
[excel]
2011-09-18
Jedlina Zdrój, Piotr Kozak
II Półmaraton Czarodziejska Góra
[excel]
2011-09-18
Wołów k.Wrocławia, Jakub Szymoniak
IV Bieg Sybiraka
[acrobat]
2011-09-18
Lębork, Organizator
Pazur Lęborskiego Lwa - Hobby
[acrobat]
2011-09-18
Lębork, Organizator
Pazur Lęborskiego Lwa - Mega
[acrobat]
2011-09-18
Lębork, Organizator
Pazur Lęborskiego Lwa - Mini
[acrobat]
2011-09-18
Stępnica, Mirosław Bierkus
Puchar Pomorza w Nordic Walking - 4km
[acrobat]
2011-09-18
Stępnica, Mirek Bierkus
Puchar Pomorza w Nordic Walking - 8km
[acrobat]
2011-09-18
Świebodzin, Paweł Kaczmarek
Świebodzińska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2011-09-18
Świebodzin, Paweł Kaczmarek
Świebodzińska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2011-09-18
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusiński
V Bieg Na Pożegnanie Lata
[acrobat]
2011-09-18
Elbląg, Robert Bieńkowski
XI Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2011-09-18
Łowicz, Sebastian Domański
XXX Łowicki Półmaraton Jesieni - kobiety
[acrobat]
2011-09-18
Łowicz, Sebastian Domański
XXX Łowicki Półmaraton Jesieni - mężczyźni
[acrobat]
2011-09-18
Busko-Zdrój, Zdzisław Perepiczko
X Bieg Zdrojowy
[excel]
2011-09-17
Grudziądz, Krzysztof Bartkiewicz
30 Biegi im.B.Malinowskiego
[acrobat]
2011-09-17
Radom, Artur Błasiński
GP Radomia w biegach ulicznych - 4z6
[excel]
2011-09-17
Sieroszewice, Marta Szczypkowska
III Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewic
[excel]
2011-09-17
Teresin, Andrzej Andryszczyk
III Otwarte Mistrzostwa Teresina w Biegach
[acrobat]
2011-09-17
Warszawa, Zuzanna Malanowska
III Triathlon Warszawski
[excel]
2011-09-17
Gliwice - Czechowice, Piotr Pacuła
II Bieg Samorządowców i Parlamentarzystów
[word]
2011-09-17
Piła, Marek Bramorski
II Pilski Bieg Przełajowy im.Jerzego Adamskiego
[acrobat]
2011-09-17
Katowice, Organizator
IV Mistrzostwa Polski w biegu 24h
[acrobat]
2011-09-17
Głuchołazy, Mariusz Ogorzelec
IX Bieg Uliczny Służb Mundurowych
[acrobat]
2011-09-17
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - gimnazja i ponadg.
[excel]
2011-09-17
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - kategorie
[excel]
2011-09-17
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - open
[excel]
2011-09-17
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - przedszkolaki
[excel]
2011-09-17
Białe Błota k.Bydgos, PZLA
MMP w biegach na 10.000m
[acrobat]
2011-09-17
Warszawa, DataSport
Reebok Zigitech Challenge
[acrobat]
2011-09-17
Sierpc, Dariusz Szałecki
XIV Sierpecki Minimaraton
[acrobat]
2011-09-17
Tychy, Bartosz Sokołowski
XVI Międzynarodowy Bieg Tyski
[excel]
2011-09-17
Płoty, Szymon Kecler
XV Bieg Uliczny o Sztachetkę
[acrobat]
2011-09-17
Oleśnica, Organizator
XXVII Bieg Uliczny o Memoriał B.Psujka
[acrobat]
2011-09-17
Gniezno, DataSport
XXXIV Bieg Lechitów - Gniezno
[acrobat]
2011-09-17
Gniezno, DataSport
XXXIV Bieg Lechitów - kategorie
[acrobat]
2011-09-17
Gniezno, DataSport
XXXIV Bieg Lechitów - MP Lekarzy
[acrobat]
2011-09-17
Gniezno, DataSport
XXXIV Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2011-09-14
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 6
[excel]
2011-09-14
Kościerzyna, Piotr Łudzik
Kościerski Test Coopera
[acrobat]
2011-09-13
Klementowice, Krzysztof Misiurek
II Bieg Życia
[excel]
2011-09-11
Tarczyn, Hieronim Olejniczak
1 Półmaraton Tarczyński - Bieg Rodzinny
[acrobat]
2011-09-11
Tarczyn, Hieronim Olejniczak
1 Półmaraton Tarczyński - kategorie
[acrobat]
2011-09-11
Tarczyn, Hieronim Olejniczak
1 Półmaraton Tarczyński - kobiety
[acrobat]
2011-09-11
Tarczyn, Hieronim Olejniczak
1 Półmaraton Tarczyński - mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2011-09-11
Tarczyn, Hieronim Olejniczak
1 Półmaraton Tarczyński - międzyczasy
[acrobat]
2011-09-11
Tarczyn, Hieronim Olejniczak
1 Półmaraton Tarczyński - OPEN
[acrobat]
2011-09-11
Wrocław, DataSport
29. HASCO-LEK Wrocław Maraton - drużyny
[acrobat]
2011-09-11
Wrocław, DataSport
29. HASCO-LEK Wrocław Maraton - kategorie
[acrobat]
2011-09-11
Wrocław, DataSport
29. HASCO-LEK Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2011-09-11
Krynica-Zdrój, DataSport
Bieg Deptaka Krynickiego dla Kobiet
[acrobat]
2011-09-11
Krynica-Zdrój, DataSport
Bieg Kibica
[acrobat]
2011-09-11
Sieradz, Krzysztof Bartkiewicz
Bieg Łącznościowca
[acrobat]
2011-09-11
Szarlota, Michał Kowalski
Bieg w Amoku
[acrobat]
2011-09-11
Krynica-Zdrój, DataSport
Giełdowa Mila
[acrobat]
2011-09-11
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
I Bieg Koziołków - kategorie
[acrobat]
2011-09-11
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
I Bieg Koziołków - kobiety
[acrobat]
2011-09-11
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
I Bieg Koziołków - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-09-11
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
I Bieg Koziołków - OPEN
[acrobat]
2011-09-11
Iława, Grzegorz Lipiński
I Iławski Półmaraton
[acrobat]
2011-09-11
Krynica-Zdrój, DataSport
Koral Maraton - kategorie
[acrobat]
2011-09-11
Krynica-Zdrój, DataSport
Koral Maraton - OPEN
[acrobat]
2011-09-11
Tallin, Grzegorz Przebinda
SEB Tallinn Marathon
[excel]
2011-09-11
Liszki k.Krakowa, Piotr Kozak
VIII Bieg Siemaszki
[excel]
2011-09-11
Wińsko k.Wołowa, Sylwiusz Syguła
VI Bieg po Winne Grono
[acrobat]
2011-09-11
Dolina Będkowska, Agnieszka Zawierta
V Bieg po Dolinie Będkowskiej - małżeństwa
[excel]
2011-09-11
Dolina Będkowska, Agnieszka Zawierta
V Bieg po Dolinie Będkowskiej - OPEN
[acrobat]
2011-09-11
Mogilno, Jakub Piwko
XVIII Bieg o Memoriał M.Śmigielskiego - drużyny
[acrobat]
2011-09-11
Mogilno, Jakub Piwko
XVIII Bieg o Memoriał M.Śmigielskiego - kategorie
[acrobat]
2011-09-11
Mogilno, Jakub Piwko
XVIII Bieg o Memoriał M.Śmigielskiego - OPEN
[acrobat]
2011-09-11
Ustroń, Krzysztof Bartkiewicz
XVIII Marszobieg na Czantorię Wielką
[acrobat]
2011-09-10
Łódź, Sobecki Bartłomiej
Bieg Fabrykanta
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Bieg na Jaworzynę - kategorie
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Bieg na Jaworzynę - OPEN
[acrobat]
2011-09-10
Trzciel, STS-Timing
Duatlon na A2 - indywidualnie
[acrobat]
2011-09-10
Trzciel, STS-Timing
Duatlon na A2 - sztafeta
[acrobat]
2011-09-10
Żabieniec, Organizator
Frog Race III
[acrobat]
2011-09-10
Brzoza, Patryk Schoenwald
II Bieg Trzeźwości
[acrobat]
2011-09-10
Karpacz, Piotr Kozak
IX Marszobieg Lawina
[excel]
2011-09-10
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 9/2011 Górski
[word]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Ultramaraton 7 Dolin - kobiety
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Ultramaraton 7 Dolin - OPEN
[acrobat]
2011-09-10
Ciechowice, Kazimierz Grycman
VIII Dożynkowy Bieg na Łyżworolkach
[acrobat]
2011-09-10
Rypin, Łukasz Kuczmarski
VI Rypiński Bieg po Zdrowie - drużynowo
[acrobat]
2011-09-10
Rypin, Łukasz Kuczmarski
VI Rypiński Bieg po Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2011-09-10
Kostrzyń nad Odrą, Organizator
XVI Kostrzyńska Dziesiątka
[acrobat]
2011-09-10
Kostrzyń n.Odrą, organizator
XVI Kostrzyńska Dziesiątka
[excel]
2011-09-10
Ustka, Mieczysław Nycz
XVI Półmaraton Słowiński
[word]
2011-09-10
Zielona Góra, Sebastian Domański
XXVI Nocny Bieg Bachusa
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Życiowa Dziesiątka Taurona - kategorie
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Życiowa Dziesiątka Taurona - Mistrzostwa Akadem.
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Życiowa Dziesiątka Taurona - MP Weteranów
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Życiowa Dziesiątka Taurona - OPEN
[acrobat]
2011-09-08
Warszawa, A. Krochmal
XXII Biegi Przełajowe
[word]
2011-09-05
Żywiec, Mirosław Dziergas
Złota 50 - klasyfikacja końcowa
[excel]
2011-09-04
Piła, Datasport
21 Półmaraton Philipsa
[acrobat]
2011-09-04
Tomaszów Mazowiecki, Rafał Gliwa
30 Tomaszowski Bieg im. B.Malinowskiego - kobiety
[acrobat]
2011-09-04
Tomaszów Mazowiecki, Rafał Gliwa
30 Tomaszowski Bieg im. B.Malinowskiego - OPEN
[acrobat]
2011-09-04
Marki,
Mała Mila Marecka
[excel]
2011-09-04
Borówno, Piotr Bojka
Panasonic Triathlon Polska - IronMan
[acrobat]
2011-09-04
Borówno, Piotr Bojka
Panasonic Triathlon Polska - połówka
[acrobat]
2011-09-04
Żabnica k.Żywca, Kazimierz Kordziński
XI Bieg na szczyt Rysianki
[word]
2011-09-04
Sochaczew, Organizator
XXVIII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[acrobat]
2011-09-03
Wrocław, Radosław Miazga
21 Bieg Solidarności
[acrobat]
2011-09-03
Gdańsk, Krzysztof Maksymowicz
49 Bieg Westerplatte - mundurowi
[acrobat]
2011-09-03
Gdańsk, Krzysztof Maksymowicz
49 Bieg Westerplatte - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-09-03
Gdańsk, Krzysztof Maksymowicz
49 Bieg Westerplatte - OPEN
[acrobat]
2011-09-03
Gdańsk, Krzysztof Maksymowicz
49 Bieg Westerplatte - wózki
[acrobat]
2011-09-03
Cianowice, Anna Posmysz
Bieg o Puchar Cianowic
[acrobat]
2011-09-03
Międzybrodzie Żywiec, Kazimierz Hojdys
III Wieczorny Bieg na Górę Żar
[word]
2011-09-03
Mysłowice, Jacek Księżyk
II Przełajowe GP Mysłowic - bieg IV
[acrobat]
2011-09-03
Złotoryja, Paulina Ruta-Kaczmarska
MMP w Nordic Walking - 16km kategorie
[acrobat]
2011-09-03
Złotoryja, Paulina Ruta-Kaczmarska
MMP w Nordic Walking - 4km drużyny
[acrobat]
2011-09-03
Złotoryja, Paulina Ruta-Kaczmarska
MMP w Nordic Walking - 4km kategorie
[acrobat]
2011-09-03
Złotoryja, Paulina Ruta-Kaczmarska
MMP w Nordic Walking - 4km niepełnosprawni
[acrobat]
2011-09-03
Złotoryja, Paulina Ruta-Kaczmarska
MMP w Nordic Walking - 8km drużynowo
[acrobat]
2011-09-03
Złotoryja, Paulina Ruta-Kaczmarska
MMP w Nordic Walking - 8km kategorie
[acrobat]
2011-09-03
Chorzów, Bohdan Witwicki
Nocny Bieg z Gwiazdami
[acrobat]
2011-09-03
Nowy Targ, Monika Strojny
VII Maraton Gorce
[acrobat]
2011-09-03
Zamość, OSiR Zamość
XXV Bieg Pokoju Pamięci Dzieci... - etap 4
[acrobat]
2011-09-03
Świnoujście-Wolgast, Agnieszka Drzewiecka
XXXII Maraton Świnoujście-Wolgast (maraton)
[acrobat]
2011-09-03
Świnoujście-Wolgast, Agnieszka Drzewiecka
XXXII Maraton Świnoujście-Wolgast (półmaraton)
[acrobat]
2011-09-02
Zamość, OSiR Zamość
XXV Bieg Pokoju Pamięci Dzieci... - etap 3
[acrobat]
2011-09-01
Zamość, OSiR Zamość
XXV Bieg Pokoju Pamięci Dzieci... - etap 2
[acrobat]
2011-08-31
Zamość, OSiR Zamość
XXV Bieg Pokoju Pamięci Dzieci... - etap 1
[acrobat]
2011-08-28
Szczecin, Maciej Kwiatkowski
32 Półmaraton Gryfa - drużynowo
[acrobat]
2011-08-28
Szczecin, Maciej Kwiatkowski
32 Półmaraton Gryfa - OPEN
[acrobat]
2011-08-28
Szubin - Łabiszyn, Organizator
Bieg im. Stefana Bąka
[word]
2011-08-28
Bledzew, Mirosław Bierkus
III Bieg Cysterski
[acrobat]
2011-08-28
Gdańsk, Organizator
III Maraton Sierpniowy - Maraton
[acrobat]
2011-08-28
Gdańsk, Organizator
III Maraton Sierpniowy - Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2011-08-28
Gdańsk, Organizator
III Maraton Sierpniowy - półmaraton
[acrobat]
2011-08-28
Ełk, Irenusz Dzienisiewicz
IV Półmaraton Ełcki
[acrobat]
2011-08-28
Błonie k.Warszawy, Organizator
I Półmaraton Powiatu Warszawskiego - kategorie
[acrobat]
2011-08-28
Błonie k.Warszawy, Organizator
I Półmaraton Powiatu Warszawskiego - Kobiety
[acrobat]
2011-08-28
Błonie k.Warszawy, Organizator
I Półmaraton Powiatu Warszawskiego - Open
[acrobat]
2011-08-28
Lubawa, Izabella Mockało
Lubawska Dycha
[acrobat]
2011-08-28
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Kategorie
[acrobat]
2011-08-28
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Kobiety
[acrobat]
2011-08-28
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2011-08-28
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Nordic Walking
[acrobat]
2011-08-28
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Open
[acrobat]
2011-08-28
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Nordic Walking Gmina
[acrobat]
2011-08-28
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Nordic Walking Kategorie
[acrobat]
2011-08-28
Toruń, Rafał Kowalski
Rekreacyjny Bieg Przełajowy Flisak Cross
[excel]
2011-08-28
Krosno, Sławek Kukulski
VII Bieg Uliczny o Skarb Portiusa
[excel]
2011-08-28
Poznań, Paweł Wojtaszak
VI Bieg Chartowo - główny
[word]
2011-08-28
Poznań, Paweł Wojtaszak
VI Bieg Chartowo - rodzinny
[word]
2011-08-28
Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
XXII Uliczny Bieg Solidarności
[word]
2011-08-27
Boguszów-Gorce, Organizator
3 Półmaraton Boguszów-Gorce
[acrobat]
2011-08-27
Boguszów-Gorce, Organizator
3 Półmaraton Boguszów-Gorce - 10km
[acrobat]
2011-08-27
Nowy Tomyśl, Sebastian Domański
Chyża Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2011-08-27
Nowy Tomyśl, Sebastian Domański
Chyża Dziesiątka - Mężczyźni
[acrobat]
2011-08-27
Ostrzyce k.Gdańska, Zbigniew Brylowski
Finał Grand Prix Wheeler Triathlon
[acrobat]
2011-08-27
Jastarnia, Izabella Mockało
II Bałtycki Maraton brzegiem morza
[acrobat]
2011-08-27
Tłuszcz, Organizator
II Bieg Bobra
[excel]
2011-08-27
Grom k.Szczytna, Organizator
O Puchar Generała Polko
[word]
2011-08-27
Pyzdry, Sebastian Domański
XXX Bieg Kazimierzowski - Kobiety
[acrobat]
2011-08-27
Pyzdry, Sebastian Domański
XXX Bieg Kazimierzowski - Mężczyźni
[acrobat]
2011-08-27
Góra k.Leszna, Organizator
II Bieg z Policją - Open
[acrobat]
2011-08-27
Góra k.Leszna, Organizator
II Bieg z Policją - Policjanci
[acrobat]
2011-08-26
Lubin, Jan Doleziński
II Rajd Pieszo lub rowerem dookoła Lubina
[excel]
2011-08-21
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
10. Bieg pod Powodziową Falę
[acrobat]
2011-08-21
Osiek k.Torunia, Jan Salewski
3 Kamus Cross For The Beatles
[acrobat]
2011-08-21
Ludwikowice Kłodzkie, Piotr Kozak
II Bieg Górski na Wielką Sowę
[excel]
2011-08-21
Świerklaniec, Maciej Pochciał
II Bieg Świerklaniecki - Kobiety
[acrobat]
2011-08-21
Świerklaniec, Maciej Pochciał
II Bieg Świerklaniecki - Open
[acrobat]
2011-08-21
Świerklaniec, Maciej Pochciał
II Bieg Świerklaniecki - Statystyki
[acrobat]
2011-08-21
Kuźniczka k.Wielenia, Organizator
IV Bieg Masowy o Puchar Wstęgi Bukówki
[word]
2011-08-21
Osiek k.Torunia, Kazik Musiałowski
Kamus Cross For The Beatles - Nordic Walking
[acrobat]
2011-08-21
Jasło, Beata Wronska
Triathlon o Puchar Miasta Jasła
[word]
2011-08-21
Widziszewo, Jakub Pudliszewski
XXV Biegi Przyjaźni - 10km
[acrobat]
2011-08-21
Widziszewo, Jakub Pudliszewski
XXV Biegi Przyjaźni - 5km
[acrobat]
2011-08-20
Jastarnia, Organizator
Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej - bieg 5
[word]
2011-08-20
Żyrowa k.Zdzieszowic, Piotr Orian
CrossDuathlon Żyrowik - 21 km
[acrobat]
2011-08-20
Żyrowa k.Zdzieszowic, Piotr Orian
CrossDuathlon Żyrowik - 33 km
[acrobat]
2011-08-20
Luzino, Rafał Kłodzik
GP Luzina Lato 2011
[excel]
2011-08-20
Luzino, Rafał Kłodzik
GP Luzina Lato 2011 - łącznie 2 edycje
[excel]
2011-08-20
Osieczna, Aldona Korbik
III Bieg Borków - 12km
[excel]
2011-08-20
Osieczna, Aldona Korbik
III Bieg Borków - 4km
[excel]
2011-08-20
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
II Bieg Uliczny - Kategorie
[acrobat]
2011-08-20
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
II Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2011-08-20
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
II Bieg Uliczny - Open
[acrobat]
2011-08-20
Leszno, Organizator
II Koleżeński Maraton Leszno
[acrobat]
2011-08-20
Leszno, Organizator
II Koleżeński Maraton Leszno - Ćwierćmaraton
[acrobat]
2011-08-20
Leszno, Organizator
II Koleżeński Maraton Leszno - Półmaraton
[acrobat]
2011-08-20
Szczawa, Mateusz Wroński
I Bieg Górski SZCZAWA 2011 - Kategorie
[acrobat]
2011-08-20
Szczawa, Mateusz Wroński
I Bieg Górski SZCZAWA 2011 - Open
[acrobat]
2011-08-20
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 8/2011
[word]
2011-08-20
Wadowice - Kraków, Grzegorz Lipiński
Śladami Jana Pawła II - Open
[acrobat]
2011-08-20
Wadowice - Kraków, Grzegorz Lipiński
Śladami Jana Pawła II - Sztafeta
[acrobat]
2011-08-20
Skarżysko Kamienna, Datasport
XI Półmaraton Rejów - kobiety
[acrobat]
2011-08-20
Skarżysko Kamienna, Datasport
XI Półmaraton Rejów - OPEN
[acrobat]
2011-08-15
Gdynia - Gdańsk, Karol Czaj
Energa XVII Maraton Solidarnosci - kategorie
[acrobat]
2011-08-15
Gdynia - Gdańsk, Karol Czaj
Energa XVII Maraton Solidarnosci - OPEN
[acrobat]
2011-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
I Bieg do Pani Fatimskiej - Kobiety
[acrobat]
2011-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
I Bieg do Pani Fatimskiej - Mężczyźni
[acrobat]
2011-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
I Bieg do Pani Fatimskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2011-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
I Bieg do Pani Fatimskiej - Rolki
[acrobat]
2011-08-15
Bydgoszcz, Łukasz Panfil
Mistrzostwa Polski Seniorów
[acrobat]
2011-08-15
Brąchnowo, Bartosz Lewandowski
Tour The Run Ziemia Gotyku - etap IV
[acrobat]
2011-08-15
Łubianka, Bartosz Lewandowski
Tour The Run Ziemia Gotyku - KOŃCOWE KOBIETY
[acrobat]
2011-08-15
Łubianka, Bartosz Lewandowski
Tour The Run Ziemia Gotyku - KOŃCOWE OPEN
[acrobat]
2011-08-15
Kobylin, Paweł Wasielewski
XX Bieg im.Marszałka Józefa Piłsudskiego
[acrobat]
2011-08-15
Radzymin, Karol Czaj
XX Półmaraton Uliczny Cud Nad Wisłą - kategorie
[acrobat]
2011-08-15
Radzymin, Karol Czaj
XX Półmaraton Uliczny Cud Nad Wisłą - kobiety
[acrobat]
2011-08-15
Radzymin, Karol Czaj
XX Półmaraton Uliczny Cud Nad Wisłą - OPEN
[acrobat]
2011-08-15
Radzymin, Karol Czaj
XX Półmaraton Uliczny Cud Nad Wisłą - wózki
[acrobat]
2011-08-14
Rybnik, Grzegorz Wnuk
9 Półmaraton Energetyków
[acrobat]
2011-08-14
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
I Puszczykowski Bieg Przełajowy
[excel]
2011-08-14
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
I Puszczykowski Bieg Przełajowy
[excel]
2011-08-14
Gdynia, Maciej Grzybowski
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - DZIECI
[acrobat]
2011-08-14
Gdynia, Maciej Grzybowski
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - JUNIORZY
[acrobat]
2011-08-14
Gdynia, Maciej Grzybowski
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - SENIORZY
[acrobat]
2011-08-14
Ustka, Mieczysław Nycz
Ustecka Dziesiątka z Hakiem
[excel]
2011-08-14
Lubliniec - Kokotek, Domtel-Sport
VII Bieg Katorżnika - dziennikarze
[acrobat]
2011-08-14
Lubliniec - Kokotek, Domtel-Sport
VII Bieg Katorżnika - GALERNIK TEAM
[acrobat]
2011-08-14
Lubliniec - Kokotek, Domtel-Sport
VII Bieg Katorżnika - godz.11:00
[acrobat]
2011-08-14
Lubliniec - Kokotek, Domtel-Sport
VII Bieg Katorżnika - godz.12:00 (kobiety)
[acrobat]
2011-08-14
Lubliniec - Kokotek, Domtel-Sport
VII Bieg Katorżnika - godz.13:00 (Galernik TEAM)
[acrobat]
2011-08-14
Lubliniec - Kokotek, Domtel-Sport
VII Bieg Katorżnika - godz.14:00
[acrobat]
2011-08-14
Lubliniec - Kokotek, Domtel-Sport
VII Bieg Katorżnika - godz.15:00
[acrobat]
2011-08-14
Lubliniec - Kokotek, Domtel-Sport
VII Bieg Katorżnika - godz.16:00
[acrobat]
2011-08-14
Lubliniec - Kokotek, Domtel-Sport
VII Bieg Katorżnika - Mały Katorżnik
[acrobat]
2011-08-14
Lubliniec - Kokotek, Domtel-Sport
VII Bieg Katorżnika - Mini Katorżnik
[acrobat]
2011-08-14
Lubliniec - Kokotek, Domtel-Sport
VII Bieg Katorżnika - VIP
[acrobat]
2011-08-14
Lubliniec - Kokotek, Domtel-Sport
VII Bieg Katorżnika - Wyrośnięty Katorżnik
[acrobat]
2011-08-14
Dziwnów, Mirosław Bierkus
XIII Bieg Cztery Mile Jarka - Biegi Dzieci
[acrobat]
2011-08-14
Dziwnów, Mirosław Bierkus
XIII Bieg Cztery Mile Jarka - Kat. Kobiet
[acrobat]
2011-08-14
Dziwnów, Mirosław Bierkus
XIII Bieg Cztery Mile Jarka - Kat. Mężczyzn
[acrobat]
2011-08-14
Dziwnów, Mirosław Bierkus
XIII Bieg Cztery Mile Jarka - open
[acrobat]
2011-08-14
Brody, Sylwester Dudek
XII Bieg im.S.Staszica
[word]
2011-08-14
Gusiew, Lech Kowalczyk
XVII Półmaraton Gusiew-Gołdap
[acrobat]
2011-08-13
Słowacja, Damian Kucharski
1. Beh na Slavkovsky stit
[excel]
2011-08-13
Piwniczna Zdrój, Anna Czarnecka
Bieg pod Radziejową - kobiety
[acrobat]
2011-08-13
Piwniczna Zdrój, Anna Czarnecka
Bieg pod Radziejową - Mężczyźni
[acrobat]
2011-08-13
Koszalin, Mirosław Bierkus
GP Koszalina - 4 z 5
[acrobat]
2011-08-13
Sandomierz, Tomasz Biernacki
III Triathlon Ziemi Sandomierskiej
[word]
2011-08-13
Szczytno, Organizator
II Bieg do Ula
[word]
2011-08-13
Koszalin, Jan Salewski
IV Cross Góry Chełmskiej - 10km
[acrobat]
2011-08-13
Koszalin, Arkadiusz Kozak
IV Cross Góry Chełmskiej - 20km
[acrobat]
2011-08-13
Koszalin, Arkadiusz Kozak
IV Cross Góry Chełmskiej - 5km
[acrobat]
2011-08-13
Koszalin, Jan Salewski
IV Cross Góry Chełmskiej - 5km
[acrobat]
2011-08-13
Kończewice, Jan Salewski
Tour The Run Ziemia Gotyku - etap II
[acrobat]
2011-08-12
Łubianka, Jan Salewski
Tour The Run Ziemia Gotyku - etap I
[acrobat]
2011-08-07
Bochnia, Tomasz Głód
Memoriał Majora Bacy
[acrobat]
2011-08-07
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVI Grand Prix Ciechanowa Bieg VII
[word]
2011-08-07
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVI Grand Prix Ciechanowa Bieg VII
[word]
2011-08-07
Opalenica, Zbigniew Janowicz
XX Bieg Opalińskich
[acrobat]
2011-08-06
Kodeń, Dariusz Mackiewicz
12 Bieg Sapiechów
[excel]
2011-08-06
Jaworzno, Marek Zieliński
16. Międzynarodowy Bieg Uliczny
[acrobat]
2011-08-06
Gdańsk, Organizator
18 Bieg św. Dominika - Amatorzy + Kobiety
[acrobat]
2011-08-06
Gdańsk, Organizator
18 Bieg św. Dominika - Elita
[acrobat]
2011-08-06
Gdańsk, Organizator
18 Bieg św. Dominika - VIP
[acrobat]
2011-08-06
Gdańsk, Organizator
18 Bieg św. Dominika - Wózki
[acrobat]
2011-08-06
Boleszkowice, Andrzej Holzman
3 Bieg Wieczorny Dębno-Boleszkowice
[acrobat]
2011-08-06
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
GP Ostrowa wlkp. - Szóstka latem
[excel]
2011-08-06
Gąsawa k.Żnina, Sławomir Winiecki
III Maraton im. Gustawa Mądroszyka
[acrobat]
2011-08-06
Szklarska Poręba, Organizator
III Maraton Karkonoski
[acrobat]
2011-08-06
Winiec k.Ostródy, Krzysztof Szwedzik
IMPACT Winiec Triatlon
[acrobat]
2011-08-06
Ustrzyki Górne, Andrzej Puchacz
Mistrzostw Polski w Biegu Anglosaskim - Kobiety
[excel]
2011-08-06
Ustrzyki Górne, Andrzej Puchacz
Mistrzostw Polski w Biegu Anglosaskim - Mężczyźni
[excel]
2011-08-06
Słupca, Hieronim Olejniczak
Wawrzynkowe Biegi Słupeckie - Bieg Rodzinny
[acrobat]
2011-08-06
Słupca, Hieronim Olejniczak
Wawrzynkowe Biegi Słupeckie - Kategorie
[acrobat]
2011-08-06
Słupca, Hieronim Olejniczak
Wawrzynkowe Biegi Słupeckie - Kobiety
[acrobat]
2011-08-06
Słupca, Hieronim Olejniczak
Wawrzynkowe Biegi Słupeckie - Open
[acrobat]
2011-07-31
Bielawa, Daniel Darmochwał
Bieg Masowy Ulicami Bielawy - Kategorie
[acrobat]
2011-07-31
Bielawa, Daniel Darmochwał
Bieg Masowy Ulicami Bielawy - Open
[acrobat]
2011-07-31
Wołomin, Bogdan Piątek
II Memoriał Stanisława Królaka
[word]
2011-07-31
Szczyrk, Krzysztof Walczak
Złote Kierpce
[acrobat]
2011-07-30
Radomyśl, Grzegorz Fedak
31 Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła
[word]
2011-07-30
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
Bieg Kamienny - Dzieci
[acrobat]
2011-07-30
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
Bieg Kamienny - Kategorie
[acrobat]
2011-07-30
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
Bieg Kamienny - Open
[acrobat]
2011-07-30
Bielawa, Daniel Darmochwał
Bieg Po Schodach Wieży Kościoła - Kategorie
[acrobat]
2011-07-30
Bielawa, Daniel Darmochwał
Bieg Po Schodach Wieży Kościoła - Open
[acrobat]
2011-07-30
Puck, Sławomir Ledwoń
III Półmaraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2011-07-30
Skórcz, Grzegorz Gajdus
IV Kociewski Bieg Turystyczny
[acrobat]
2011-07-30
Rymarov, Organizator
Triathlon Duko Rymarov
[acrobat]
2011-07-30
Kazimierz Biskupi, Organizator
VII Bieg pod tysiącletnimi dębami
[acrobat]
2011-07-30
Dźwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
XVI Bieg ku Słońcu
[acrobat]
2011-07-30
Górzno k.Brodnicy, Artur Chyła
XXIII Mistrzostwa Polski w Triathlonie
[acrobat]
2011-07-30
Warszawa, Organizator
XXI Bieg Powstania Warszawskiego - 10km
[acrobat]
2011-07-30
Warszawa, Organizator
XXI Bieg Powstania Warszawskiego - 5km
[acrobat]
2011-07-27
Jarosławiec, Jan Salewski
XV Zawody Pływackie Klif Jarosławca - Junior
[acrobat]
2011-07-27
Jarosławiec, Jan Salewski
XV Zawody Pływackie Klif Jarosławca - Masters
[acrobat]
2011-07-27
Jarosławiec, Jan Salewski
XV Zawody Pływackie Klif Jarosławca - Open
[acrobat]
2011-07-24
Kępino k.Wejherowa, Krzysztof Modzelewski
IV BAUHAUS Crossmaraton
[excel]
2011-07-24
Sosnówka, Mateusz Witulski
IX Bieg Górski Do Dobrego Źródła
[acrobat]
2011-07-24
Lubatowa, Wiesław Bać
VIII Bieg Szlakiem Partyzantów
[acrobat]
2011-07-24
Lębork, Jan Salewski
XI Bieg Uliczny św. Jakuba
[acrobat]
2011-07-23
Katowice, Aleksy Szablicki
100 Maraton Alka Szablickiego
[word]
2011-07-23
Złoty Stok, Kazimierz Kordziński
Bieg na Jawornik
[acrobat]
2011-07-23
Hel, Paweł Henicz
GP Ziemii Puckiej - bieg 4
[word]
2011-07-23
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2011-07-23
Zielonka k.Warszawy, Bogdan Piątek
VII Wielkie Pływanie
[word]
2011-07-23
Moryń k.Gryfina, Organizator
XII Bieg Dookoła Morynia
[excel]
2011-07-23
Międzygórze k.Kłodzk, Michał Paśko
XIX Biegi Śnieżnickie - MP w biegu Alpejskim
[excel]
2011-07-23
Międzygórze k.Kłodzk, Michał Paśko
XIX Biegi Śniżnickie - Igrzyska Dzieci
[excel]
2011-07-23
Międzygórze k.Kłodzk, Michał Paśko
XIX Biegi Śniżnickie - Open
[excel]
2011-07-23
Toruń, Rafał Kowalski
X Cross Maraton z Tadkiem Spychalskim
[excel]
2011-07-17
Okonek, Mirosław Bierkus
24 Półmaraton Lipcowy
[acrobat]
2011-07-17
Brzeziny k.Kielc, Damian Zegadło
II Bieg o Laur Brzezin
[acrobat]
2011-07-17
Mława, Jan Salewski
IV Trail Half Marathon - 21km
[acrobat]
2011-07-17
Mława, Jan Salewski
IV Trail Half Marathon - 7km
[acrobat]
2011-07-17
Wałcz, Maciej Kwiatkowski
I Wałecki Bieg Filmowy
[acrobat]
2011-07-17
Katowice, Rafał Adamczyk
Panewnicki Dziki Bieg
[word]
2011-07-17
Korbielów, Piotr Kozak
XI Bieg na Szczyt Pilska
[excel]
2011-07-17
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
XXII Bieg Władysława Jagiełły - kategorie
[acrobat]
2011-07-17
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
XXII Bieg Władysława Jagiełły - kobiety
[acrobat]
2011-07-17
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
XXII Bieg Władysława Jagiełły - OPEN
[acrobat]
2011-07-16
Karpacz, Organizator
Bieg na Śnieżkę - Kobiety
[acrobat]
2011-07-16
Karpacz, Organizator
Bieg na Śnieżkę - Mężczyźni
[acrobat]
2011-07-16
Chorzów, August Jakubik
III Bieg do Słońca
[word]
2011-07-16
Godów, Mirosław Kuczok
I Bieg o Puchar Wójta Gminy Godów
[acrobat]
2011-07-16
Józefów, Jan Salewski
Świder Trial Marathon - 10km
[acrobat]
2011-07-16
Józefów, Jan Salewski
Świder Trial Marathon - 5km
[acrobat]
2011-07-16
Józefów, Jan Salewski
Świder Trial Marathon - maraton
[acrobat]
2011-07-16
Józefów, Jan Salewski
Świder Trial Marathon - półmaraton
[acrobat]
2011-07-16
Płóczki Górne, Marek Bialic
VIII Bieg Szlakiem Agatowym
[excel]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - gmina Dobrodzeń
[acrobat]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - kategorie
[acrobat]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - KLER
[acrobat]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - kobiety
[acrobat]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - OPEN
[acrobat]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - WKB Meta Lubliniec
[acrobat]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - wojew.Opolskie
[acrobat]
2011-07-16
Korzybie, Grzegorz Lipiński
XVIII Bieg im. Elżbiety Garduły
[acrobat]
2011-07-09
Cottbus Zielona Góra, Paweł Zaremba
Bieg sztafetowy od Ratusza do Ratusza
[acrobat]
2011-07-09
Wilków Drugi, Urszula Wojtecka
Cross Maraton Urodzinowy Ursel
[word]
2011-07-09
Radzyń, Sebastian Domański
III Bluesobiegi Sławskie
[acrobat]
2011-07-09
Pasterka k.Kłodzka, Organizator
II Maraton Gór Stołowych - kobiety
[acrobat]
2011-07-09
Pasterka k.Kłodzka, Organizator
II Maraton Gór Stołowych - mężczyźni
[acrobat]
2011-07-09
Dębowa, Mirosław Kuczok
IV Bieg Herbowy
[acrobat]
2011-07-09
Lubiewo, Krzysztof Walczak
IV Bieg Szlakiem Trzech Wież Nad Borami
[acrobat]
2011-07-09
Pakość, Jan Salewski
Puchar Polski Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2011-07-09
Pakość, Jan Salewski
Puchar Polski Nordic Walking - 20km
[acrobat]
2011-07-09
Pakość, Jan Salewski
Puchar Polski Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2011-07-09
Kretowiny, Organizator
XIII Bieg o Kryształową Perłę Jeziora... - kobiety
[acrobat]
2011-07-09
Kretowiny, Organizator
XIII Bieg o Kryształową Perłę Jeziora... - NW Kob.
[acrobat]
2011-07-09
Kretowiny, Organizator
XIII Bieg o Kryształową Perłę Jeziora... - NW Męż.
[acrobat]
2011-07-09
Kretowiny, Organizator
XIII Bieg o Kryształową Perłę Jeziora... - OPEN
[acrobat]
2011-07-09
Prostki, Janusz Krause
XIII Bieg Szlakiem Tatarskim
[word]
2011-07-09
Rowy, Grzegorz Lipiński
XI Bieg Szlakiem Zwiniętych Torów
[acrobat]
2011-07-06
Toruń, Rafał Kowalski
Top Cross - Edycja 7
[excel]
2011-07-03
Jaworznia, Organizator
8 Bieg o Złoty Jawor - kategorie
[acrobat]
2011-07-03
Jaworznia, Organizator
8 Bieg o Złoty Jawor - OPEN
[acrobat]
2011-07-03
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
III Bieg Sokoła - 10 km kategorie
[acrobat]
2011-07-03
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
III Bieg Sokoła - 10 km kobiety
[acrobat]
2011-07-03
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
III Bieg Sokoła - 10 km OPEN
[acrobat]
2011-07-03
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
III Bieg Sokoła - 5 km kategorie
[acrobat]
2011-07-03
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
III Bieg Sokoła - 5 km kobiety
[acrobat]
2011-07-03
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
III Bieg Sokoła - 5 km OPEN
[acrobat]
2011-07-03
Limanowa, Datasport
III Limanowa Forrest - kategorie
[acrobat]
2011-07-03
Limanowa, Datasport
III Limanowa Forrest - OPEN
[acrobat]
2011-07-03
Zielona Góra, Dariusz Duda
I Cross Zielonogórski - Kobiety
[acrobat]
2011-07-03
Zielona Góra, Dariusz Duda
I Cross Zielonogórski - Mężczyźni
[acrobat]
2011-07-03
Jarosławiec, Organizator
XVI Bieg Samorządowy Bursztyn Jarosławca
[acrobat]
2011-07-03
Dukla, Grzegorz Fedak
XXIV Masowy Bieg
[word]
2011-07-03
Jarosławiec, Organizator
XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży - Kobiety
[acrobat]
2011-07-03
Jarosławiec, Organizator
XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży - Open
[acrobat]
2011-07-02
Ustroń,
Bieg na Czantorię - kobiety
[acrobat]
2011-07-02
Ustroń,
Bieg na Czantorię - mężczyźni
[acrobat]
2011-07-02
Sławno, Jan Salewski
IX Bieg 12 Mostów
[acrobat]
2011-07-02
Opole, Organizator
IX Bieg Opolski
[acrobat]
2011-07-02
Sokołowiec, Mirosław Szaniewski
V Bieg Sokoła
[acrobat]
2011-07-02
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVIII Imieliński Cross Ekologiczny - dzieci
[acrobat]
2011-07-02
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVIII Imieliński Cross Ekologiczny - kategorie
[acrobat]
2011-07-02
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVIII Imieliński Cross Ekologiczny - kobiety
[acrobat]
2011-07-02
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVIII Imieliński Cross Ekologiczny - mieszkańcy
[acrobat]
2011-07-02
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVIII Imieliński Cross Ekologiczny - niepełnospr.
[acrobat]
2011-07-02
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVIII Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2011-07-02
Opinogóra-Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXXI Ciechanowska Piętnastka
[excel]
2011-06-29
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 6/2011
[word]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km Gmina
[acrobat]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km kategorie
[acrobat]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km kobiety
[acrobat]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km OPEN
[acrobat]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km kategorie
[acrobat]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km kobiety
[acrobat]
2011-06-26
Niepołomice, Karol Czaj
III Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km OPEN
[acrobat]
2011-06-26
Owińska k. Poznania, Robert Zabel
II Cross na Dziewiczą Górę - Kategorie
[acrobat]
2011-06-26
Owińska k. Poznania, Robert Zabel
II Cross na Dziewiczą Górę - Kobiety
[acrobat]
2011-06-26
Owińska k. Poznania, Robert Zabel
II Cross na Dziewiczą Górę - Open
[acrobat]
2011-06-26
Kozy, Piotr Kozak
IX Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę
[excel]
2011-06-26
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
V Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka
[excel]
2011-06-26
Wrocław, Danuta Pilarz
XII Bieg Śladem Konia
[excel]
2011-06-26
Dobieszyn, Dominik Pernal
XIX Bieg Szlakiem Marii Konpnickiej
[acrobat]
2011-06-26
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVI Grand Prix Ciechanowa - V Bieg
[word]
2011-06-25
Koszwice, Artur Wrzyciel
Bieg Kowala
[acrobat]
2011-06-25
Koszwice, Artur Wrzyciel
II Marsz Nordic Walking - kategorie
[acrobat]
2011-06-25
Koszwice, Artur Wrzyciel
II Marsz Nordic Walking - Open
[acrobat]
2011-06-25
Rybnik, Karol Czaj
II Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kategorie
[acrobat]
2011-06-25
Rybnik, Karol Czaj
II Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kobiety
[acrobat]
2011-06-25
Rybnik, Karol Czaj
II Rybnicki Półmaraton Księżycowy - OPEN
[acrobat]
2011-06-25
Rybnik, Karol Czaj
II Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Rybnik
[acrobat]
2011-06-25
Glinojeck, Zenon Lewandowski
IX Bieg Uliczny - Mieszkancy
[word]
2011-06-25
Godów, Mirosław Kuczok
I Festiwal Biegowy o Puchar Starosty
[acrobat]
2011-06-25
Sławno, Mirosław Bierkus
Łętowskie Wianki
[acrobat]
2011-06-25
Unisław, Organizator
VIII Półmaraton Unisławski - 10 km
[acrobat]
2011-06-25
Unisław, Organizator
VIII Półmaraton Unisławski - półmaraton
[acrobat]
2011-06-25
Międzybrodzie Żywiec, Piotr Kozak
XIII Bieg Górski ŻAR
[excel]
2011-06-25
Świerzawa, Hieronim Olejniczak
XXV Bieg Świerzawy
[acrobat]
2011-06-24
Boguszów-Gorce, Grzegorz Pogorzelski
23 Sudecka Setka - 100km
[acrobat]
2011-06-24
Boguszów-Gorce, Grzegorz Pogorzelski
23 Sudecka Setka - 42km
[acrobat]
2011-06-24
Boguszów-Gorce, Grzegorz Pogorzelski
23 Sudecka Setka - 75km
[acrobat]
2011-06-24
Komańcza k.Sanoka, Organizator
VIII Bieg o Puchar Rzeźnika - Hardcore
[excel]
2011-06-24
Komańcza k.Sanoka, Organizator
VIII Bieg o Puchar Rzeźnika - Open
[excel]
2011-06-24
Komańcza k.Sanoka, Organizator
VIII Bieg o Puchar Rzeźnika - rozbitkowie
[excel]
2011-06-22
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 5
[excel]
2011-06-22
Wrocław, Tadeusz Dul
V 10 Artemisu
[excel]
2011-06-21
Warszawa, Mariusz Giżyński
Warsaw Track Cup II edycja
[acrobat]
2011-06-19
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
13 Bieg Nowogrodziecka Dziesiątka
[acrobat]
2011-06-19
Garwolin, Organizator
AVON kontra przemoc - 10km KATEGORIE
[acrobat]
2011-06-19
Garwolin, Organizator
AVON kontra przemoc - 10km OPEN
[acrobat]
2011-06-19
Garwolin, Organizator
AVON kontra przemoc - 10km POWIAT
[acrobat]
2011-06-19
Garwolin, Organizator
AVON kontra przemoc - 2km
[acrobat]
2011-06-19
Bydgoszcz, Patryk Schoenwald
III Bieg Mostami Bydgoszczy
[word]
2011-06-19
Wisła, Piotr Kozak
II Bieg na Stożek
[excel]
2011-06-19
Złotoryja, Mirosław Kopiński
II Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - Kobiety
[acrobat]
2011-06-19
Złotoryja, Mirosław Kopiński
II Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - Open
[acrobat]
2011-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina - Świderek
IX Bieg o Puchar Burmistrza - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina - Świderek
IX Bieg Uliczny - Kategorie
[acrobat]
2011-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina - Świderek
IX Bieg Uliczny - Mieszkancy
[acrobat]
2011-06-19
Prusice, Kamil Leśniak
I Bieg Trzech Wież
[acrobat]
2011-06-19
Starogard Gdański, Jan Salewski
Puchar Polski w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2011-06-19
Grudziądz, Mirosław Bierkus
Puchar Polski w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2011-06-19
Starogard Gdański, Jan Salewski
Puchar Polski w Nordic Walking - 20km
[acrobat]
2011-06-19
Starogard Gdański, Jan Salewski
Puchar Polski w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2011-06-19
Grudziądz, Mirosław Bierkus
Puchar Polski w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2011-06-19
Szczecin, Zbigniew Flisek
SLIB - Bieg 6
[word]
2011-06-19
Rytro, Karol Czaj
VI Visegrad Maraton - kategorie
[acrobat]
2011-06-19
Rytro, Karol Czaj
VI Visegrad Maraton - kobiety
[acrobat]
2011-06-19
Rytro, Karol Czaj
VI Visegrad Maraton - mundurowi
[acrobat]
2011-06-19
Rytro, Karol Czaj
VI Visegrad Maraton - Open
[acrobat]
2011-06-19
Rytro, Karol Czaj
VI Visegrad Maraton - sądeczanie
[acrobat]
2011-06-19
Włocławek, Daniel Tarczyński
Vladislavia Cross II Etap
[acrobat]
2011-06-19
Milicz, Bogusław Tomaszewski
XXXI Biegu Baryczan
[acrobat]
2011-06-19
Lębork, Kazimierz Duwe
XX Maraton Ekologiczny pam. Tomasza Hopfera
[acrobat]
2011-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina - Świderek
IX Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2011-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina - Świderek
IX Bieg Uliczny - Open
[acrobat]
2011-06-18
Stargard Szczeciński, Organizator
2 Bieg Uliczny Na Rolkach
[acrobat]
2011-06-18
Stargard Szczeciński, Organizator
5 Międzynarodowy Bieg Uliczny
[acrobat]
2011-06-18
Podbrdo (Slovenia), Andrzej Puchacz
8 World Long Distance Mountain Running Challenge
[excel]
2011-06-18
Golub - Dobrzyń, Mariusz Gutkowski
Dycha z Kanionem
[acrobat]
2011-06-18
Służewo k.Torunia, Przemysław Chojnacki
III Bieg Papieski w Służewie
[word]
2011-06-18
Tychy, Zbigniew Rosiński
III Bieg Pod Żyrafą
[excel]
2011-06-18
Ujście k.Piły, Marek Bramorski
II Bieg im.Ujskich Powstańców Wlkp - kobiety
[acrobat]
2011-06-18
Ujście k.Piły, Marek Bramorski
II Bieg im.Ujskich Powstańców Wlkp - mężczyźni
[acrobat]
2011-06-18
Nysa, Sebastian Domański
I Bieg Nyski - Kobiety
[acrobat]
2011-06-18
Nysa, Sebastian Domański
I Bieg Nyski - Mężczyźni
[acrobat]
2011-06-18
Czarnowiec, Marek Karczewski
I Wyścig kolarski MTB
[acrobat]
2011-06-18
Luboń, Organizator
Luboński Bieg Uliczny
[acrobat]
2011-06-18
Radlin k.Rybnika, Mirosław Kuczok
Mistrzostwa Śląska Amatorów Nordic Walking
[acrobat]
2011-06-18
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-06-18
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2011-06-18
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - ratownicy
[acrobat]
2011-06-18
Chełmno - Świecie, Marek Hanaczewski
Półmaraton Mondi - 10 km
[excel]
2011-06-18
Chełmno - Świecie, Marek Hanaczewski
Półmaraton Mondi - półmaraton
[excel]
2011-06-18
Terespol - Brześc, Łukasz Pogorzelski
VI Bieg Przyjaźni
[acrobat]
2011-06-18
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
VI Ster na Bydgoszcz - maraton
[acrobat]
2011-06-18
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
VI Ster na Bydgoszcz - Półmaraton
[acrobat]
2011-06-18
Olomouc, Organizator
Volkswagen Olomouc Half Marathon - kobiety
[acrobat]
2011-06-18
Olomouc, Organizator
Volkswagen Olomouc Half Marathon - Mężczyźni
[acrobat]
2011-06-18
Warszawa, Organizator
V Bieg Ursynowa - kategorie
[acrobat]
2011-06-18
Warszawa, Organizator
V Bieg Ursynowa - OPEN
[acrobat]
2011-06-18
Warszawa, Organizator
V Bieg Ursynowa - Rolkarze
[acrobat]
2011-06-18
Ożarów Maz., Jarosław Żórawski
XXIII Bieg im. Janusza Kusocińskiego
[excel]
2011-06-18
Pogórze k.Skoczowa, Zdzisław Kołodziejczyk
XXIII Cross Świętojański im. Jana Marka
[word]
2011-06-18
Zielonka, Organizator
XXII Bieg o Puchar Przechodni Czapusia
[word]
2011-06-17
Siemianowice Śląskie, Adam Słaby
VI Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2011-06-17
Dzięgielów, Organizator
Wyzwanie
[acrobat]
2011-06-14
Warszawa, Basia Muzyka
Memoriał Tomasza Hopfera
[excel]
2011-06-12
Oława, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Koguta - Open
[acrobat]
2011-06-12
Oława, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Koguta - Powiat
[acrobat]
2011-06-12
Wrocław, Jan Salewski
Mistrzostwa Wrocławia 12km
[acrobat]
2011-06-12
Wrocław, Jan Salewski
Mistrzostwa Wrocławia Junior 2km
[acrobat]
2011-06-12
Wrocław, Jan Salewski
Mistrzostwa Wrocławia Niepełnosprawni 2km
[acrobat]
2011-06-12
Wrocław, Jan Salewski
Mistrzostwa Wrocławia Rekreacja 4km
[acrobat]
2011-06-12
Krakow, Łukasz Panfil
Samsung Cup
[acrobat]
2011-06-12
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera 4 Pory Roku
[excel]
2011-06-12
Jaszkowa Dolna, Jacek Dudzik
VIII Górski Bieg Bagietki
[acrobat]
2011-06-12
Rudawa, Andrzej Bukowczan
VII Jurajski Półmaraton - Drużyny
[acrobat]
2011-06-12
Rudawa, Andrzej Bukowczan
VII Jurajski Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2011-06-12
Rudawa, Andrzej Bukowczan
VII Jurajski Półmaraton - Open
[acrobat]
2011-06-12
Bielsko - Biała, Piotr Kozak
VI Bieg Ku Słońcu - Biegi dzieci
[excel]
2011-06-12
Bielsko - Biała, Piotr Kozak
VI Bieg Ku Słońcu - Open
[excel]
2011-06-12
Grodzisk Wlkp., Organizator
V Grodziski Półmaraton Słowaka
[acrobat]
2011-06-12
Karlino, Grzegorz Michalak
XIX Bieg Papieski im. JANA PAWŁA II
[acrobat]
2011-06-12
Bukownica, Grzegorz Jeżewski
XIX Bieg Sokoła
[excel]
2011-06-12
Myszków, Waldemar Borkowski
XXXII Bieg Pięciu Stawów - Biegi Dzieci
[word]
2011-06-12
Myszków, Waldemar Borkowski
XXXII Bieg Pięciu Stawów - Kobiety
[word]
2011-06-12
Myszków, Waldemar Borkowski
XXXII Bieg Pięciu Stawów - Mężczyźni
[word]
2011-06-12
Korycin, Justyna Wynimko
XX Półmaraton Mleczny
[acrobat]
2011-06-12
Korycin, Justyna Wynimko
XX Półmaraton Mleczny - Towarzyszące
[word]
2011-06-11
Susz, Organizator
20 Herbalife Susz Triathlon - długi dystans
[acrobat]
2011-06-11
Susz, Organizator
20 Herbalife Susz Triathlon - sprint
[acrobat]
2011-06-11
Susz, Organizator
20 Herbalife Susz Triathlon - super sprint
[acrobat]
2011-06-11
Pasłęk, Organizator
Bieg Filipidesa
[acrobat]
2011-06-11
Ozorków, Jacek Karczmitowicz
III Ogólnopolski Supermaraton
[word]
2011-06-11
Sochaczew, Emanuel Zimny
II Bieg Chopina
[word]
2011-06-11
Jedlicze, Robert Gleń
II Bieg Uliczny Jedlicka Siódemka
[excel]
2011-06-11
Żmigród, Organizator
II Żmigrodzki Bieg Smoka
[acrobat]
2011-06-11
Nowe Miasto, Jacek Chałupka
I Cross Maraton nad Pilicą
[acrobat]
2011-06-11
Ojrzeń k.Ciechanowa, Zenon Lewandowski
V Bieg Przełajowy Paryż-Ojrzeń-Kraków
[word]
2011-06-11
Kietrz, Hieronim Olejniczak
V Półmaraton Kietrz&Rohov - Drużyny
[acrobat]
2011-06-11
Kietrz, Hieronim Olejniczak
V Półmaraton Kietrz & Rohov - Kobiety
[acrobat]
2011-06-11
Kietrz, Hieronim Olejniczak
V Półmaraton Kietrz & Rohov - Niepełnosprawni
[acrobat]
2011-06-11
Kietrz, Hieronim Olejniczak
V Półmaraton Kietrz & Rohov - Open
[acrobat]
2011-06-11
Radom, Organizator
XIV Bieg o Puchar J.M. Rektora
[excel]
2011-06-11
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
XV Bieg Skierniewicka 15 - Kategorie
[acrobat]
2011-06-11
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
XV Bieg Skierniewicka 15 - Open
[acrobat]
2011-06-10
Klucze k.Olkusza, Sebastian Kołodziej
Rajd Czterech Żywiołów
[acrobat]
2011-06-08
Toruń, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Edycja IV
[excel]
2011-06-05
Krzepice, Kazimierz Kordziński
18 Bieg Krzepkich
[acrobat]
2011-06-05
Legionowo, Organizator
3 Legionowska Dycha
[acrobat]
2011-06-05
Zgorzelec, Krzysztof Bartkiewicz
8 Europamaraton - Maraton
[acrobat]
2011-06-05
Zgorzelec, Krzysztof Bartkiewicz
8 Europamaraton - Pólmaraton
[acrobat]
2011-06-05
Zakopane, Marek Kowalczyk
Bieg Wysokogórski im. Franciszka Marduły - 22km
[acrobat]
2011-06-05
Zakopane, Marek Kowalczyk
Bieg Wysokogórski im. Franciszka Marduły - 7.5km
[acrobat]
2011-06-05
Zakopane, Marek Kowalczyk
Gradn Prix Sokoła Gniazdo w Zakopanem
[acrobat]
2011-06-05
Janów Lubelski, Andrzej Tomczyk
I Bieg Partyzantów
[excel]
2011-06-05
Łódź, Organizator
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - 10 km
[acrobat]
2011-06-05
Łódź, Organizator
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - kategorie
[acrobat]
2011-06-05
Łódź, Organizator
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2011-06-05
Łódź, Organizator
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - zespoły / farmac.
[acrobat]
2011-06-05
Olsztyn k.Cz-wy, Jakub Wypart
Marszobieg Na Jurajskim Szlaku
[acrobat]
2011-06-05
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVII Półmaraton Jaworski
[acrobat]
2011-06-05
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XV MP Weteranów w Półmaratonie - Gmina
[acrobat]
2011-06-05
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XV MP Weteranów w Półmaratonie - Kategorie
[acrobat]
2011-06-05
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XV MP Weteranów w Półmaratonie - Kobiety
[acrobat]
2011-06-05
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XV MP Weteranów w Półmaratonie - Open
[acrobat]
2011-06-05
Police, Krzysztof Bartkiewicz
XXIII Bieg Policka Piętnastka
[word]
2011-06-05
Nakło, Anna Kloska
XXII Bieg Uliczny im. Klemensa Biniakowskiego
[word]
2011-06-05
Trzebiatów, Kapuściński Zbigniew
XXXII Trzebiatowska 10
[acrobat]
2011-06-05
Międzyrzecz, Andrzej Holzman
XX Międzyrzecka Dziesiątka
[word]
2011-06-04
Zakopane, Marek Kowalczyk
Bieg hrabiego Władysława Zamoyskiego
[acrobat]
2011-06-04
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
Grand Prix Nordic Walking II Edycja - 10km
[acrobat]
2011-06-04
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
Grand Prix Nordic Walking II Edycja - 15km
[acrobat]
2011-06-04
Gdansk, Grzegorz Pawelec
Grand Prix Nordic Walking II Edycja - 5km
[acrobat]
2011-06-04
Świnoujście, Organizzator
III Bieg Przełajowy im. Pawła Dodka
[acrobat]
2011-06-04
Siedlce, Rafał Wysocki
II Bieg Siedleckiego Jacka - 10 km
[acrobat]
2011-06-04
Siedlce, Rafał Wysocki
II Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km
[acrobat]
2011-06-04
Siedlce, Rafał Wysocki
II Bieg Siedleckiego Jacka - dodatkowe
[excel]
2011-06-04
Szczytno, Kamil Długosz
II Szczycieńska Piętnastka
[word]
2011-06-04
Bielawa, Organizator
IV Bieg Przełajowy Szlakiem Powstania Tkaczy
[acrobat]
2011-06-04
Kozienice, Piotr Łapiński
I Kozienicki Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego
[word]
2011-06-04
Więcbork, Grzegorz Chudzik
Polska Liga Dogtrekkingu
[acrobat]
2011-06-04
Więcbork, Grzegorz Chudzik
Puchar Kujawsko-Pomorski w Dogtrekkingu
[acrobat]
2011-06-04
Wrocław, Piotr Woźniak
Szczytnicka Piątka
[acrobat]
2011-06-04
Włocławek, Daniel Tarczyński
VI Bieg Chemika
[acrobat]
2011-06-04
Wyrzysk, Marek Bramorski
XIII Bieg im. E. Wojciechowskiego - Olka
[acrobat]
2011-06-04
Sianów, Piotr Kołodziejczyk
XIV Sianowski Bieg Uliczny
[word]
2011-06-04
Nowa Sól, Sebastian Domański
XXVIII Półmaraton Solan - Kobiety
[acrobat]
2011-06-04
Nowa Sól, Sebastian Domański
XXVIII Półmaraton Solan - Mężczyźni
[acrobat]
2011-06-04
Bytów, Grzegorz Lipiński
XXXI Półmaraton Gochów - OPEN
[acrobat]
2011-06-03
Zakopane, Organizator
II Zakopiański Test Coopera
[excel]
2011-06-03
Katowice, August Jakubik
Katowicki Festiwal Biegowy - 24h
[excel]
2011-06-03
Katowice, August Jakubik
Katowicki Festiwal Biegowy - 48h
[excel]
2011-06-01
Przechlewo k.Chojnic, Mirosław Bierkus
Puchar Pomorza - 3.5km
[acrobat]
2011-06-01
Przechlewo k.Chojnic, Mirosław Bierkus
Puchar Pomorza - 7km
[acrobat]
2011-06-01
Skorzewo, Piotr Łudzik
V Biegi Uliczne w Skorzewie
[acrobat]
2011-05-31
Warszawa, Organizator
Bieg Pamięci Jerzego Lewandowskiego
[acrobat]
2011-05-30
Zakopane, Leszek Behounek
Polska Biega
[excel]
2011-05-29
Człuchów, Dariusz Popiel
18. Bieg Tura
[acrobat]
2011-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
19 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2011-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
19 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2011-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
19 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2011-05-29
Krotoszyn, Chyba Szymon
31 Bieg Krotosa
[acrobat]
2011-05-29
Warszawa, Organizator
Accero Ekiden - bankowcy (nieofic.)
[acrobat]
2011-05-29
Warszawa, Organizator
Accero Ekiden - firmy (nieofic.)
[acrobat]
2011-05-29
Warszawa, Organizator
Accero Ekiden - firmy ubezp. (nieofic.)
[acrobat]
2011-05-29
Warszawa, Organizator
Accero Ekiden - generalna (nieofic.)
[acrobat]
2011-05-29
Wrocław, Organizator
Bieg dla Maćka - kobiety
[acrobat]
2011-05-29
Wrocław, Organizator
Bieg dla Maćka - OPEN
[acrobat]
2011-05-29
Dąbrówka k.Poznania, Radek Sławnikowski
Bieg o Koronę Dąbrówki
[acrobat]
2011-05-29
Piwniczna, Grzegorz Pociecha
Bieg Uliczny - VIII Grand Prix
[word]
2011-05-29
Szczecin, Elżbieta Panaszek
III Półmaraton Koleżeński
[excel]
2011-05-29
Luzino k.Wejherowa, Monika Wirkus
II Bieg Charytatywny Skrzydła Anioła
[acrobat]
2011-05-29
Opole, Pulsarsport
II Półmaraton Opolski
[acrobat]
2011-05-29
Duszniki Wlkp, Michał Włodarczyk
I Dusznicki Bieg Przełajowy
[excel]
2011-05-29
Opole, Pulsarsport
I Maraton Opolski
[acrobat]
2011-05-29
Luzino k.Wejherowa, Monika Wirkus
I Marsz Charytatywny Skrzydła Anioła
[acrobat]
2011-05-29
Klimontów, Organizator
VI Integracyjny Bieg Klimontowski - 10km OPEN
[acrobat]
2011-05-29
Klimo, Organizator
VI Integracyjny Bieg Klimontowski - 21km OPEN
[acrobat]
2011-05-29
Rudniki k.Wielunia, Hieronim Olejniczak
XVII Bieg Pętla Rudnicka - Kategorie
[acrobat]
2011-05-29
Rudniki k.Wielunia, Hieronim Olejniczak
XVII Bieg Pętla Rudnicka - Open
[acrobat]
2011-05-29
Suchowola, Organizator
XV Cross Trzeźwości
[excel]
2011-05-29
Janowiec Wlkp, Organizator
XXIII Ogólnopolski Bieg im. Tomasza Hopfera
[acrobat]
2011-05-29
Obliwice, organizator
XXIX Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[word]
2011-05-28
Piaski, Rafał Talarczak
28 Bieg im. bł. Edmunda Bojanowskiego
[word]
2011-05-28
POznań, Marcin
Akademickie Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2011-05-28
Sobótka, Andrzej Puchacz
Bieg Górski na Ślężę - kategorie
[acrobat]
2011-05-28
Sobótka, Andrzej Puchacz
Bieg Górski na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2011-05-28
Sob, Andrzej Puchacz
Bieg Górski na Ślężę - Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2011-05-28
Sobótka, Andrzej Puchacz
Bieg Górski na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2011-05-28
Nieżychowo, Marek Bramorski
III Cross Nieżychowski
[acrobat]
2011-05-28
Łaziska Górne, Rafał Gałuszka
IV Bieg o Łaziskie Liście
[word]
2011-05-28
Jedlina Zdrój, Grzegorz Kalinowski
IX Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym
[acrobat]
2011-05-28
Powsin k.Warszawy, Basia Muzyka
Leśne Przełaje 2011
[acrobat]
2011-05-28
Inowrocław, Maciej Kulka
Puchar Polski P.F.N.W. - 10km
[acrobat]
2011-05-28
Inowrocław, Maciej Kulka
Puchar Polski P.F.N.W. - 20km
[acrobat]
2011-05-28
Inowrocław, Maciej Kulka
Puchar Polski P.F.N.W. - 5km
[acrobat]
2011-05-28
Warszawa, Organizator
Wyścig Szczurów
[acrobat]
2011-05-28
Pawłowiczki, Mirosław Kuczok
XII Bieg Herbowy - Nordic Walking
[acrobat]
2011-05-28
Pawłowiczki, Mirosław Kuczok
XII Bieg Herbowy - Open
[acrobat]
2011-05-28
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
XIV Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[excel]
2011-05-28
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XIX Półmaraton Świętokrzyski - Kategorie
[acrobat]
2011-05-28
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XIX Półmaraton Świętokrzyski - Open
[acrobat]
2011-05-28
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XIX Półmaraton Świętokrzyski - Wózki
[acrobat]
2011-05-28
Radziechowy, Edward Dudek
XX EKO Bieg Szlakiem Dudka
[excel]
2011-05-26
Poznań, Piotr Bętkowski
II GP Poznania - biegi dzieci generalka
[acrobat]
2011-05-25
Katowice, Aleksander Szablicki
NIC 5/2011
[word]
2011-05-22
Smolnica k.Dębna, Andrzej Brzozowski
3. Bieg Dobra Dziesiątka
[excel]
2011-05-22
Łódź, Marek Zieliński
Bieg Ulicą Piotrkowską - Kategorie
[acrobat]
2011-05-22
Łódź, Marek Zieliński
Bieg Ulicą Piotrkowską - Open
[acrobat]
2011-05-22
Windermere, Krzysiek Misiurek
Brathay Windermere Marathon
[acrobat]
2011-05-22
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - Biegi Dzieci
[acrobat]
2011-05-22
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - Kategorie
[acrobat]
2011-05-22
Boleslawiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - Open
[acrobat]
2011-05-22
Nadolice Wielkie, Arkadiusz Tołłoczko
III Bieg wokół Rancza
[acrobat]
2011-05-22
Koszalin, Arkadiusz Kozak
II Marsz Nordic Walking na Rynku
[acrobat]
2011-05-22
Wysoka Wieś, Jan Salewski
IV Bieg Sasinów - 4.5km
[acrobat]
2011-05-22
Wysoka Wieś, Jan Salewski
IV Bieg Sasinów - 4.5km Drużynowo
[acrobat]
2011-05-22
Wysoka Wieś, Jan Salewski
IV Bieg Sasinów - Półmaraton
[acrobat]
2011-05-22
Wysoka Wieś, Jan Salewski
IV Bieg Sasinów - Półmaraton Drużynowo
[acrobat]
2011-05-22
Toruń, Rafał Kowalski
IV Bieg Zamkowy - Biegaj z BZ WBK
[excel]
2011-05-22
Koszalin, Arkadiusz Kozak
IX Bieg Wenedów - Mundurowi
[acrobat]
2011-05-22
Koszalin, Arkadiusz Kozak
IX Bieg Wenedów - Open
[acrobat]
2011-05-22
Jastrzębie Zdrój, Piotr Kozak
Silesia Run
[excel]
2011-05-22
Kraków - Skotniki, Organizator
VI Bieg Kraków - Skotniki - Kobiety
[acrobat]
2011-05-22
Kraków - Skotniki, Organizator
VI Bieg Kraków - Skotniki - Open
[acrobat]
2011-05-22
Łobżenica k.Piły, Marek Bramorski
XVII Bieg im. Alojzego Graja
[acrobat]
2011-05-22
Rogi, Organizator
XXV Bieg Im. Ignacego Łukasiewicza
[excel]
2011-05-21
Modzurów k.Raciborza, Kazimierz Grycman
Bieg na Łyżworolkach
[word]
2011-05-21
Brdów k.Koła, Organizator
III Bieg Poli Negri - 3km
[word]
2011-05-21
Brdów k.Koła, Organizator
III Bieg Poli Negri - Open
[word]
2011-05-21
Kwidzyn, Organizator
II Kwidzyński Bieg Papiernika
[acrobat]
2011-05-21
Mierzęcin, Łukasz Kubiak
IV Bieg Przełajowy o Puchar Pałacu Mierzęcin
[acrobat]
2011-05-21
Szklarska Poręba, Dorota Kruczkowska
I Górski Bieg Tropem Dinozaurów
[word]
2011-05-21
Zabrze, Rafał Adamczyk
I Zabrzański Bieg dla Serca
[excel]
2011-05-21
Toruń, Grzegorz Chudzik
Mistrzostwa Torunia w Biegu Pod Górę
[acrobat]
2011-05-21
Jastarnia, Tomasz Chmurzyński
MP Kolejarzy w przełajach - Kobiety
[acrobat]
2011-05-21
Jastarnia, Tomasz Chmurzyński
MP Kolejarzy w przełajach - Mężczyźni
[acrobat]
2011-05-21
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Półmaraton Leśny z Benefitem
[acrobat]
2011-05-21
Warszawa, Michał Muzyka
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2011-05-21
Konin, Tomasz Konieczka
XIII Bieg Milowego Słupa
[excel]
2011-05-21
Hajnówka, Bogdan Sądel
XI Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2011-05-21
Sławno, Jan Salewski
XV Bieg Święców
[acrobat]
2011-05-21
Myślibórz, Zbigniew Kapuściński
XXII Dziesiątka Myśliborska
[word]
2011-05-18
Kunów, Daniel Wosik
II Bieg Papieski im Bł. Jana Pawła II
[word]
2011-05-18
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross - Edycja 5
[excel]
2011-05-15
Lublin, Zbigniew Zatoński
Bieg przez Wąwóz
[word]
2011-05-15
Kraków, Izabella Mockało
Bieg UEK 2011
[acrobat]
2011-05-15
Jastrzębie Zdrój, Dominik Zbączyński
Jastrzębski Bieg Równych Szans
[acrobat]
2011-05-15
Jastrzębie Zdrój, Mateusz Zieliński
Jastrzębski Bieg Równych Szans - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-05-15
Jastrzębie Zdrój, Mateusz Zieliński
Jastrzębski Bieg Równych Szans - wózki
[acrobat]
2011-05-15
Bydgoszcz - Toruń, Datasport
Maraton Metropolii - kategorie
[acrobat]
2011-05-15
Bydgoszcz - Toruń, Datasport
Maraton Metropolii - OPEN
[acrobat]
2011-05-15
Bydgoszcz - Toruń, Datasport
Maraton Metropolii - Półmaraton
[acrobat]
2011-05-15
Bydgoszcz - Toruń, Datasport
Maraton Metropolii - rolkarze
[acrobat]
2011-05-15
Bydgoszcz - Toruń, Datasport
Maraton Metropolii - wózkarze
[acrobat]
2011-05-15
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg 5
[word]
2011-05-15
Kąty Wrocławskie, Grzegorz Pogorzelski
VII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - 10 mil
[acrobat]
2011-05-15
Kąty Wrocławskie, Grzegorz Pogorzelski
VII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - 5.7km
[acrobat]
2011-05-15
Gdańsk, Agata Masiulaniec
VII Kros Grupy Trójmiasto
[excel]
2011-05-15
Warszawa, Karol Czaj
Warsaw Trail Running - kategorie
[acrobat]
2011-05-15
Warszawa, Karol Czaj
Warsaw Trail Running - kobiety
[acrobat]
2011-05-15
Warszawa, Karol Czaj
Warsaw Trail Running - OPEN
[acrobat]
2011-05-15
Tarnobrzeg, Andrzej Tomczyk
XXXI Tarnobrzeski Bieg Siarkowca
[excel]
2011-05-14
Jastrowie, Marek Bramorski
15 Bieg o Uśmiech Dziecka
[acrobat]
2011-05-14
Mysłowice, Tomasz Katan
2 Bieg Truchtacza
[excel]
2011-05-14
Ludwikowice Kłodzkie, Piotr Kozak
Bieg Gór Sowich
[excel]
2011-05-14
Warszawa, Datasport
Bieg na szczyt Rondo 1 - Kobiety
[acrobat]
2011-05-14
Warszawa, Datasport
Bieg na szczyt Rondo 1 - Mężczyźni
[acrobat]
2011-05-14
Gdańsk, Anna Czarnecka
Bieg po Twierdzy
[acrobat]
2011-05-14
Zabrze, Beata Wrońska
Bieg Wiosny
[word]
2011-05-14
Poznań, Martyna Wiśniewska
GP Poznania - biegi dzieci
[acrobat]
2011-05-14
Poznań, Piotr Bętkowski
GP Poznania - bieg 8
[acrobat]
2011-05-14
Poznań, Piotr Bętkowski
GP Poznania - bieg dodatkowy
[acrobat]
2011-05-14
Kruszwica, Organizator
IV Bieg Piastowski - Kobiety
[acrobat]
2011-05-14
Kruszwica, Organizator
IV Bieg Piastowski - open
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Datasport
IX Bieg Skawiński - 10km Gmina Skawina
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Datasport
IX Bieg Skawiński - 10km kategorie
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Datasport
IX Bieg Skawiński - 10km MP Energetyków
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Datasport
IX Bieg Skawiński - 10km niepełnosprawni
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Data
IX Bieg Skawiński - 10km OPEN
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Datasport
IX Bieg Skawiński - 2km kategorie
[acrobat]
2011-05-14
Skawina, Datasport
IX Bieg Skawiński - 2km OPEN
[acrobat]
2011-05-14
Bolewice, Michał Szkuta
I Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera
[word]
2011-05-14
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
I Półmaraton Szelkowski
[word]
2011-05-14
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
I Półmaraton Szelkowski - 10km
[word]
2011-05-14
Gdynia, Mirosław Bierkus
Marsz Bioelity
[acrobat]
2011-05-14
Gdynia, Mirosław Bierkus
Marsz Bioelity - 10km
[acrobat]
2011-05-14
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
Polska Biega II w Koszwicach
[acrobat]
2011-05-14
Ciechowice, Kazik Grycman
Trójbój Sztafetowy
[word]
2011-05-14
Sielpia k.Końskich, Daniel Rąbalski
VI Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2011-05-14
Złotów k.Piły, Datasport
V Złotowski Bieg Zawilca - kategorie
[acrobat]
2011-05-14
Złotów k.Piły, Datasport
V Złotowski Bieg Zawilca - kobiety
[acrobat]
2011-05-14
Złotów k.Piły, Datasport
V Złotowski Bieg Zawilca - OPEN
[acrobat]
2011-05-14
Grajewo, Bartosz Cichy
XIII Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
[excel]
2011-05-14
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
XIX Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej
[excel]
2011-05-14
Gródek k.Świecia, Jacek Szopiński
XVIII Cross Gródecki
[acrobat]
2011-05-13
Żyrowa k.Zdzieszowic, Piotr Orian
IV Bieg Anno- Górski
[word]
2011-05-11
Toruń, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Edycja III
[excel]
2011-05-09
Kowel, Sergej Panasiuk
VI Bieg Ulicami Miasta Kovla - Kobiety
[acrobat]
2011-05-09
Kowel, Sergej Panasiuk
VI Bieg Ulicami Miasta Kovla - Mężczyźni
[acrobat]
2011-05-09
Kovel, Sergej Panasiuk
VI Bieg Ulicami Miasta Kovla - Niepełnosprawni
[acrobat]
2011-05-09
Warszawa, Kamil Poczwardowski
Warsaw Track Cup
[acrobat]
2011-05-09
Warszawa, Kamil Poczwardowski
Warsaw Track Cup
[acrobat]
2011-05-08
Szczecin, Jacek Kozłowski
Grand Prix Szczecina - Bieg 9
[acrobat]
2011-05-08
Działoszyn, Agnieszka Nowopolska
II Działoszyńska Dziesiatka - Kategorie
[acrobat]
2011-05-08
Działoszyn, Agnieszka Nowopolska
II Działoszyńska Dziesiatka - Kobiety
[acrobat]
2011-05-08
Działoszyn, Agnieszka Nowopolska
II Działoszyńska Dziesiatka - Nordic Walking
[acrobat]
2011-05-08
Działoszyn, Agnieszka Nowopolska
II Działoszyńska Dziesiatka - Open
[acrobat]
2011-05-08
Radom, Artur Błasiński
Radom Biega nad Zalewem - kobiety
[excel]
2011-05-08
Radom, Artur Błasiński
Radom Biega nad Zalewem - mężczyźni
[excel]
2011-05-08
Praga, Krzysztof Bartkiewicz
Volkswagen Maraton Praha
[excel]
2011-05-08
Bartków k.Oleśnicy, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Lupusa - kategorie
[acrobat]
2011-05-08
Bartków k.Oleśnicy, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Lupusa - kobiety
[acrobat]
2011-05-08
Bartków k.Oleśnicy, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Lupusa - open
[acrobat]
2011-05-08
Ostrołęka, Karol Czaj
XVII Półmaraton Kurpiowski - Kategorie
[acrobat]
2011-05-08
Ostrołęka, Karol Czaj
XVII Półmaraton Kurpiowski - Kobiety
[acrobat]
2011-05-08
Ostrołęka, Karol Czaj
XVII Półmaraton Kurpiowski - Open
[acrobat]
2011-05-08
Bielsko - Biała, Piotr Kozak
XV Ogólnopolski Bieg Magurki
[excel]
2011-05-08
Pszczew, Marek Rotkiewicz
XXVIII Pszczewska Dwudziestka
[word]
2011-05-08
Bojanowo, Janusz Zaremba
XXVII Bieg Zwycięstwa
[excel]
2011-05-08
Wleń, Tomasz Kołodziej
XX Memoriał Uliczny im. Michała Fludra
[excel]
2011-05-07
Chojnice, Krzysztof Bartkiewicz
27.Chojnickie Biegi Strażackie - open
[excel]
2011-05-07
Chojnice, Krzysztof Bartkiewicz
27.Chojnickie Biegi Strażackie - strażacy
[excel]
2011-05-07
Szczawno Zdrój, Grzegorz Kalinowski
4 Bieg Uzdrowiskowy na Chełmiec
[acrobat]
2011-05-07
Teresin, Andrzej Adryszczyk
4 Grand Prix Teresina w Biegach
[acrobat]
2011-05-07
Żórawina, Organizator
5 Bieg Bogunów - Żórawina
[acrobat]
2011-05-07
Gdynia, Krzysztof Maksymowicz
Bieg Europejski
[acrobat]
2011-05-07
Wrocław, Michał Gołębiewicz
Cała Polska biega z mapą
[acrobat]
2011-05-07
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wlkp. - wiosenna szóstka
[excel]
2011-05-07
Rzeszów, Andrzej Cisek
III Rzeszowski Bieg Majowy
[acrobat]
2011-05-07
Pasłęk, Mirosław Plawgo
II Bieg Wokół Pasłęckich Murów Obronnych
[word]
2011-05-07
Sandomierz, Organizator
I Sandomierski Weekend Kwitnących Sadów
[word]
2011-05-07
Rytro k.Nowego Sącza, Organizator
Memoriał im. Władysława Podgórskiego
[excel]
2011-05-07
Warszawa, Anna Pawłowska - Pojawa
Wesoła Stówa
[excel]
2011-05-07
Ruda Śląska, August Jakubik
XIII Rudzki Bieg 12 Godzinny
[acrobat]
2011-05-07
Łódź - Arturówek, Gabriel Kabza
XXXII TextilCross
[acrobat]
2011-05-03
Piaseczno, Piotr Bętkowski
11 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna
[acrobat]
2011-05-03
Gryfino, Jacek Stefański
33 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
2011-05-03
Gaszyn k.Wielunia, Marcin Olek
3 Majówka Gaszyńska - kategorie
[acrobat]
2011-05-03
Gaszyn k.Wielunia, Marcin Olek
3 Majówka Gaszyńska - open
[acrobat]
2011-05-03
Racibórz, Piotr Kozak
Bieg bez granic - biegi młodzieżowe
[excel]
2011-05-03
Racibórz, Piotr Kozak
Bieg bez granic - bieg główny
[excel]
2011-05-03
Racibórz, Piotr Kozak
Bieg bez granic - Nordic Walking
[excel]
2011-05-03
Skawina, Wojtek Tomaka
Duathlon - Skawina 2011
[excel]
2011-05-03
Katowice, Maciej Kwiatkowski
Silesia Marathon (półmaraton) - OFICJALNE
[acrobat]
2011-05-03
Katowice, Maciej Kwiatkowski
Silesia Marathon - OFICJALNE
[acrobat]
2011-05-03
Radziejów, Grzegorz Lipiński
VIII Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2011-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
XIII Krośnieński Bieg Konstytucji
[excel]
2011-05-03
Łubianka, Łukasz Rząd
XIV Biegu Samorządowego
[excel]
2011-05-03
Stalowa Wola, Wiesław Bać
XXIII Bieg po zdrowie z okazji konstytucji 3-go
[excel]
2011-05-03
Warszawa, Datasport
XXI Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2011-05-03
Warszawa, Datasport
XXI Bieg Konstytucji 3 Maja - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-05-03
Warszawa, Datasport
XXI Bieg Konstytucji 3 Maja - Nordic Walking
[acrobat]
2011-05-03
Warszawa, Datasport
XXI Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2011-05-03
Czarna Dąbrówka, Organizator
XXI Bieg Orłów
[acrobat]
2011-05-03
Sztum, Jan Salewski
XXI Sztumskiego Bieg Solidarności
[acrobat]
2011-05-03
Trzemeszno, Datasport
XX Bieg im. Jana Kilińskiego - drużyny
[acrobat]
2011-05-03
Trzemeszno, Datasport
XX Bieg im. Jana Kilińskiego - kategorie
[acrobat]
2011-05-03
Trzemeszno, Datasport
XX Bieg im. Jana Kilińskiego - kobiety
[acrobat]
2011-05-03
Trzemeszno, Datasport
XX Bieg im. Jana Kilińskiego - OPEN
[acrobat]
2011-05-03
Trzemeszno, Datasport
XX Bieg im. Jana Kilińskiego - wózki
[acrobat]
2011-05-02
Rosnowo, Cezary Famulski
1 Majowy Bieg nad Jeziorem - dorośli
[excel]
2011-05-02
Rosnowo, Cezary Famulski
1 Majowy Bieg nad Jeziorem - dorośli
[excel]
2011-05-01
Ciechanów Opinogóra, Zenon Lewandowski
III Bieg Pomiędzy Zamkami
[excel]
2011-05-01
Bielsko Biała, Piotr Kozak
XV Beskidzki Bieg Przełajowy
[excel]
2011-05-01
Włocławek, Daniel Tarczyński
XXIX Bieg Kujawiaka - kobiety
[acrobat]
2011-05-01
Włocławek, Daniel Tarczyński
XXIX Bieg Kujawiaka - mężczyźni
[acrobat]
2011-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
XXIX Krapkowicki Bieg Uliczny - Dzieci i Młodzież
[word]
2011-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
XXIX Krapkowicki Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2011-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
XXIX Krapkowicki Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2011-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
XXIX Krapkowicki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2011-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
XXIX Krapkowicki Bieg Uliczny - sprawni inaczej
[acrobat]
2011-04-30
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
10 Maraton Jelcz-Laskowice - kategorie
[acrobat]
2011-04-30
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
10 Maraton Jelcz-Laskowice - OPEN
[acrobat]
2011-04-30
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
10 Maraton Jelcz-Laskowice - powiat Oławski
[acrobat]
2011-04-30
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
6 Memoriał Barbary Szlachetki - nordic walking
[acrobat]
2011-04-30
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
6 Memoriał Barbary Szlachetki - OPEN
[acrobat]
2011-04-30
Puck, Krzysztof Klebba
Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej - bieg 1
[acrobat]
2011-04-30
Justynów - Janówka k, Organizator
III Dycha Justynów - Janówka
[acrobat]
2011-04-30
Justynów - Janówka k, Organizator
III Dycha Justynów - Janówka - kobiety
[acrobat]
2011-04-30
Kaczory, Dawid Mróz
II Kaczorska Dziesiątka
[acrobat]
2011-04-30
Chełmża, organizator
IX Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2011-04-30
Mąchocice k.Kielc, Ryszard Łopian
Maraton Pieszy Po Górach Świętokrzyskich
[word]
2011-04-30
Sępólno Krajeńskie, Grzegorz Chudzik
Puchar Kujawsko-Pomorski w Dogtrekkingu
[acrobat]
2011-04-30
Żnin, Adam Zaręba
XVIII Przełajowe Biegi Żnińskie
[acrobat]
2011-04-30
Żywiec, Kazimierz Kordziński
XXI Wiosenny bieg przełajowy na Grojec - Kobiety
[acrobat]
2011-04-30
Żywiec, Kazimierz Kordziński
XXI Wiosenny bieg przełajowy na Grojec - Mężczyźni
[acrobat]
2011-04-30
Barciany, Kamil Długosz
XXXI Bieg Bartów
[acrobat]
2011-04-27
Katowice, Aleksander Szablicki
NIC 4/2011
[word]
2011-04-25
Zakopane, Organizator
I Bieg o Wielkanocne Jajo
[word]
2011-04-23
Opalenica, Rafał Grabski
Otwarte Mistrzostwa Opalenicy w Teście Coopera
[acrobat]
2011-04-18
Słupsk, Mirosław Bierkus
GP Ziemi Słupskiej - 10km
[acrobat]
2011-04-18
Słupsk, Mirosław Bierkus
GP Ziemi Słupskiej - 5km
[acrobat]
2011-04-17
Ostrzeszów, Piotr Kozak
47 Cross Ostrzeszowski - 4km Kobiety
[excel]
2011-04-17
Ostrzeszów, Piotr Kozak
47 Cross Ostrzeszowski - 6km Meżczyźni
[excel]
2011-04-17
Ostrzeszów, Piotr Kozak
47 Cross Ostrzeszowski - Nordic Walking
[excel]
2011-04-17
Cieszyn, Daniel Darmochwał
III Cieszyński Fortuna Bieg
[acrobat]
2011-04-17
Ostrzeszów, Organizator
Półmaraton Ostrzeszowski
[excel]
2011-04-17
Szczecin, Zbigniew Flisek
SLIB - Bieg 4
[word]
2011-04-17
Katowice, Szamot
XVIII Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
[acrobat]
2011-04-17
Szczecinek, Maciej Kwiatkowski
XXVIII Bieg o Memoriał Winanda Osińskiego
[acrobat]
2011-04-17
Żukowo k.Gdańska, Krzysztof Walczak
XX Żukowskie Biegi Przełajowe - 3km
[acrobat]
2011-04-17
Żukowo k.Gdańska, Krzysztof Walczak
XX Żukowskie Biegi Przełajowe - 6km
[acrobat]
2011-04-17
Żukowo k.Gdańska, Krzysztof Walczak
XX Żukowskie Biegi Przełajowe - nw 4km
[acrobat]
2011-04-17
Żukowo k.Gdańska, Krzysztof Walczak
XX Żukowskie Biegi Przełajowe - nw 9km
[acrobat]
2011-04-17
Kraków, Organizator
X Cracovia Maraton
[acrobat]
2011-04-16
Warszawa, Karol Czaj
III Bieg dookoła Zoo - kategorie
[acrobat]
2011-04-16
Warszawa, Karol Czaj
III Bieg dookoła Zoo - open
[acrobat]
2011-04-16
Poznań, Piotr Ksiażkiewicz
II GP Poznania - Biegi Dzieci
[acrobat]
2011-04-16
Poznań, Piotr Książkiewicz
II GP Poznania - VII Bieg
[acrobat]
2011-04-16
Gozdowice, Anna Jakowicka
IX Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka
[word]
2011-04-16
Mikołajki, Kamil Długosz
I Wiosenne Mistrzostwa Mazur
[excel]
2011-04-16
Legnica, Barbara Hawryluk
Legnicki Cross Wiosenny - Kobiety
[word]
2011-04-16
Legnica, Barbara Hawryluk
Legnicki Cross Wiosenny - Open
[word]
2011-04-16
Katowice, Grzegorz Pogorzelski
Maraton Broad Peak
[acrobat]
2011-04-16
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
Mila o Pierścionek Cygana
[excel]
2011-04-16
Kraków, Organizator
VI Mini Maraton im. Piotra Gładkiego
[acrobat]
2011-04-16
Legionowo, Dominik Krumin
XVI Biegi Powitanie Wiosny - Kobiety
[acrobat]
2011-04-16
Legionowo, Dominik Krumin
XVI Biegi Powitanie Wiosny - Menżczyźni
[acrobat]
2011-04-16
Wrocław, Danuta Pilarz
XXIII Złotnickie Biegi Przełajowe
[excel]
2011-04-15
Poznań, Organizator
XVIII Bieg Winogradzki
[acrobat]
2011-04-13
Toruń, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Edycja II
[excel]
2011-04-10
Dębno, Organizator
38 Maraton Dębno
[acrobat]
2011-04-10
Raszyń, Dominika Stawczyk
II Bieg Raszyński - Kobiety
[acrobat]
2011-04-10
Raszyń, Dominika Stawczyk
II Bieg Raszyński - open
[acrobat]
2011-04-09
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
70 Masowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2011-04-09
Koszalin, Organizator
Górski Marsz Nordic Walking
[acrobat]
2011-04-09
Koszalin, Organizator
Górski Wyścig MTB
[acrobat]
2011-04-09
Rytro k.Nowego Sącza, Organizator
GP Sądeczanina - bieg 6
[word]
2011-04-09
Rytro k.Nowego Sącza, Organizator
GP Sądeczanina - po 6 biegach
[word]
2011-04-09
Rytro k.Nowego Sącza, Organizator
GP Sądeczanina - po 6 biegach
[word]
2011-04-09
Częstochowa, Rafał Kania
III Bieg Częstochowski - Budowlańcy
[acrobat]
2011-04-09
Częstochowa, Rafał Kania
III Bieg Częstochowski - Częstochowianie
[acrobat]
2011-04-09
Częstochowa, Rafał Kania
III Bieg Częstochowski - Kategorie
[acrobat]
2011-04-09
Częstochowa, Karol Czaj
III Bieg Częstochowski - Open
[acrobat]
2011-04-09
Gniezno, Organizator
IX Bieg Europejski - Kategorie
[acrobat]
2011-04-09
Gniezno, Organizator
IX Bieg Europejski - Open
[acrobat]
2011-04-09
Przytok, Sebastian Domański
IX Półmaraton Przytok - kobiety
[acrobat]
2011-04-09
Przytok, Sebastian Domański
IX Półmaraton Przytok - Mężczyźni
[acrobat]
2011-04-09
Koszalin, Organizator
Koszaliński Bieg Górski - 15km
[acrobat]
2011-04-09
Koszalin, Organizator
Koszaliński Bieg Górski - 5km
[acrobat]
2011-04-09
Rząsiny, Paweł Kaczmar
XIII Bieg Powitanie Wiosny - dzieci i młodzież
[word]
2011-04-09
Rząsiny, Paweł Kaczmar
XIII Bieg Powitanie Wiosny - open
[word]
2011-04-03
Słupsk, Mirosław Bierkus
2 Hanza Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2011-04-03
Slupsk, Mirosław Bierkus
2 Hanza Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2011-04-03
Poznań, organizator
4 Poznań Półmaraton - nieoficjalne
[excel]
2011-04-03
Dąbrowa Górnicza, Maciej Kwiatkowski
IV Półmaraton Dąbrowski - dąbrowianie
[acrobat]
2011-04-03
Dąbrowa Górnicza, Maciej Kwiatkowski
IV Półmaraton Dąbrowski - dąbrowianki
[acrobat]
2011-04-03
Dąbrowa Górnicza, Organizator
IV Półmaraton Dąbrowski - Międzyczasy
[excel]
2011-04-03
Dąbrowa Górnicza, Maciej Kwiatkowski
IV Półmaraton Dąbrowski - OPEN
[acrobat]
2011-04-03
Pabianice, Łukasz Ścibut
I Pabianicki Półmaraton ZHP
[acrobat]
2011-04-03
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera
[acrobat]
2011-04-03
Bukówiec Górny, Organizator
XXVI Bieg Sokoła
[acrobat]
2011-04-03
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVI Grand Prix Ciechanowa IV Bieg
[word]
2011-04-02
Starogard Gdański, Jan Salewski
28 Bieg Szpęgawski - kategorie
[acrobat]
2011-04-02
Poznań, Piotr Kotowski
Bieg im. Henryka Brauna
[word]
2011-04-02
Starogard Gdański, Jan Salewski
XXVIII Bieg Szpęgawski
[acrobat]
2011-04-01
Łódź, Marcin Kujawski
Akademickie Mistrzostwa Polski - Kobiety
[acrobat]
2011-04-01
Łódź, Marcin Kujawski
Akademickie Mistrzostwa Polski - mężczyźni
[acrobat]
2011-04-01
Łódź, Marcin Kujawski
Akademickie Mistrzostwa Polski - Open
[acrobat]
2011-03-27
Warszawa, STS-Time
6 Półmaraton Warszawski - nieoficjalne
[excel]
2011-03-27
Ładza k.Opola, Marcin Drewniak
Fraszka - Lekki rajd na orientację
[acrobat]
2011-03-27
Kępino k.Wejherowa, Krzysztof Modzelewski
Leśna Dziesiątka
[excel]
2011-03-27
Szczecin, Marian Kosakowski
Przełajowe Mistrzostwa Szczecina STRABAG
[excel]
2011-03-27
Żywiec, Organizator
XII Półmaraton wokół Jeziora Żywieckiego - kateg.
[acrobat]
2011-03-27
Żywiec, Organizator
XII Półmaraton wokół Jeziora Żywieckiego - Open
[acrobat]
2011-03-26
Sobótka, organizator
4 Półmaraton Ślężański - dodatkowe
[acrobat]
2011-03-26
Sobótka, organizator
4 Półmaraton Ślężański - kategorie
[acrobat]
2011-03-26
Sobótka, organizator
4 Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2011-03-26
Jastrowie, Dawid Mróz
III Maraton Jastrowski
[word]
2011-03-26
Jastrowie, Dawid Mróz
III Półmaraton Jastrowski
[word]
2011-03-20
Szczecin, Zbigniew Flisek
XI Szczecińska Gubałówka
[acrobat]
2011-03-20
Kołobrzeg, Organizator
XXV Bieg Zaślubin - kategorie
[acrobat]
2011-03-20
Kołobrzeg, Organizator
XXV Bieg Zaślubin - OPEN
[acrobat]
2011-03-19
Poznań, Krzysztof Maksymowicz
7 Maniacka Dziesiątka - Drużynówka
[acrobat]
2011-03-19
Poznań, Krzysztof Maksymowicz
7 Maniacka Dziesiątka - Open
[acrobat]
2011-03-19
Kraków, Ewa Boczkowska
VIII Półmaraton Marzanny
[acrobat]
2011-03-13
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski - marzec 2011
[acrobat]
2011-03-13
Szczecin, Artur Potasznik
Gp Szczecina - Bieg 7
[excel]
2011-03-13
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
VI Wiosenny Półmaraton Ostrowski
[excel]
2011-03-12
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski - marzec 2011
[acrobat]
2011-03-12
Toruń, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Edycja I
[excel]
2011-03-12
Poznań, Piotr Bętkowski
II GP Poznania - Biegi Dzieci
[acrobat]
2011-03-12
Poznań, Maciej Grzybowski
II GP Poznania - VI Bieg
[acrobat]
2011-03-12
Brzeszcze, Beata Jagiełło
I Bieg o Złote Gacie - Kategorie
[acrobat]
2011-03-12
Brzeszcze, Beata Jagiełło
I Bieg o Złote Gacie - Kobiety
[acrobat]
2011-03-12
Brzeszcze, Beata Jagiełło
I Bieg o Złote Gacie - Nordic Walking
[acrobat]
2011-03-12
Brzeszcze, Beata Jagiełło
I Bieg o Złote Gacie - Open
[acrobat]
2011-03-12
Zamość, Piotr Bętkowski
Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2011-03-12
Rytro k.Nowego Sącza, rainmond
V Grand Prix Sądeczanina
[word]
2011-03-12
Police, Kapuściński Zbigniew
XXVI Mistrzostwa Polic w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2011-03-11
Bochnia, Tomasz Głód
12h Podziemny Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2011-03-06
Ciechanów, Zenon Lewandowski
GP Ciechanowa - III Bieg
[word]
2011-03-06
Łódź, Bartłomiej Sobecki
GP Łodzi - Bieg 5
[acrobat]
2011-03-06
Lubin, Marek Dłubała
II Biegowe Grand Prix Lubina - bieg nr 4
[word]
2011-03-06
Lubin, Marek Dłubała
II Biegowe Grand Prix Lubina - Generalka
[excel]
2011-03-06
Radom, Organizator
IV Bieg Kazików - Bieg Charytatywny
[acrobat]
2011-03-06
Radom, Organizator
IV Bieg Kazików - Kategorie
[acrobat]
2011-03-06
Radom, Karol Czaj
IV Bieg Kazików - Kobiety
[acrobat]
2011-03-06
Radom, Organizator
IV Bieg Kazików - open
[acrobat]
2011-03-06
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg 3
[word]
2011-03-06
Tychy, Karolina Wilczyńska
XV Perła Paprocan
[acrobat]
2011-03-05
Poznań, Piotr Kotowski
26. Bieg Rusałka Ziką - Młodzieżowe
[word]
2011-03-05
Poznań, Piotr Kotowski
26. Bieg Rusałka Zimą - Open
[word]
2011-03-05
Wrocław, Piotr Woźniak
Cross Między Mostami
[acrobat]
2011-03-05
Koszalin, Organizator
II Karnawałowy Nordic Walking
[acrobat]
2011-03-05
Koszalin, Organizator
Karnawałowy Wyścig MTB
[acrobat]
2011-03-05
Koszalin, Organizator
Koszaliński Karnawałowy Bieg na Dochodzenie
[acrobat]
2011-03-05
Gdańsk, Przemysław Torłop
V setka Morsów Króla Neptuna
[word]
2011-03-04
Jakuszyce, Jarek Haczyk
Bieg Piastów - CT - 10km
[acrobat]
2011-03-04
Jakuszyce, Jarek Haczyk
Bieg Piastów - CT - 26km
[acrobat]
2011-03-04
Jakuszyce, Jarek Haczyk
Bieg Piastów - CT - 50km
[acrobat]
2011-03-04
Jakuszyce, Jarek Haczyk
Bieg Piastów - FT - 28km
[acrobat]
2011-03-04
Jakuszyce, Jarek Haczyk
Bieg Piastów - FT - 48km
[acrobat]
2011-02-27
Skała Kmity k.Krakow, Organizator
III Bieg ku Rogatemu Ranczu
[acrobat]
2011-02-27
Jakuszyce, Organizator
VIII Salomon Nordic Sunday - Mega CT
[acrobat]
2011-02-27
Jakuszyce, Organizator
VIII Salomon Nordic Sunday - Mega FT
[acrobat]
2011-02-27
Jakuszyce, Organizator
VIII Salomon Nordic Sunday - Mini CT
[acrobat]
2011-02-27
Jakuszyce, Organizator
VIII Salomon Nordic Sunday - Mini FT
[acrobat]
2011-02-27
Okonek, Jan Czekała
XIII Bieg Wyzwolenia
[word]
2011-02-27
Wrocław, Organizator
XI Zimowy Bieg Piasta
[acrobat]
2011-02-27
Wiązowna, Organizator
XXXI Półmaraton Wiązowski - 21km
[acrobat]
2011-02-27
Wiązowna, Organizator
XXXI Półmaraton Wiązowski - 5km
[acrobat]
2011-02-27
Wiązowna, Małgorzata Paduch
XXXI Półmaraton Wiązowski - biegi młodzieżowe
[acrobat]
2011-02-27
Blazice - Słowacja, Mateusz Golonka
XXXVI. Zimný beh Oľšavskou dolinou
[excel]
2011-02-27
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
ZiMNaR - etap Extra
[excel]
2011-02-26
Leszno, Wiesław Prozorowski
Bieg Górski Leszno - Grzybowo 2011
[word]
2011-02-26
Mysłowice, Anna Gandyk
GP Mysłowic - bieg 1
[excel]
2011-02-26
Poznań, Martyna Wiśniewska
II GP Poznania - Biegi Dzieci
[acrobat]
2011-02-26
Poznań, Piotr Bętkowski
II GP Poznania - Biegi Dzieci po 5 edycjach
[acrobat]
2011-02-26
Poznań, Piotr Ksiażkiewicz
II GP Poznania - V Bieg
[acrobat]
2011-02-26
Katowice, August Jakubik
Maraton Mount Everest
[acrobat]
2011-02-26
Szklarska Poręba, Organizator
Uphil Trophy - Men
[acrobat]
2011-02-26
Szklarska Poręba, Organizator
Uphil Trophy - Women
[acrobat]
2011-02-26
Wodzisław Śląski, Mirosław Kuczok
VI Bieg Twardziela
[acrobat]
2011-02-26
Lubliniec, Krzysztof Szwed
ZiMNaR - etap Extra
[excel]
2011-02-26
Afganistan, Organizator
ZiMNaR - etap Extra
[excel]
2011-02-26
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
ZiMNaR - etap Extra
[acrobat]
2011-02-26
Afganistan, Organizator
ZiMNaR - etap Extra
[excel]
2011-02-25
Radom, Marcin Osiński
II GP Radomia 2010
[excel]
2011-02-23
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 2/2011
[word]
2011-02-20
Katowice, August Jakubik
I Panewnicki Dziki Bieg
[word]
2011-02-20
Jakuszyce, Jarek Haczyk
Mega CT
[acrobat]
2011-02-20
Jakuszyce, Jarek Haczyk
Mega FT
[acrobat]
2011-02-20
Jakuszyce, Jarek Haczyk
Mini CT
[acrobat]
2011-02-20
Jakuszyce, Jarek Haczyk
Mini FT
[acrobat]
2011-02-20
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera - Open
[acrobat]
2011-02-20
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera - po 2 edycjach
[acrobat]
2011-02-20
Afganistan, organizator
Zimnar - edycja 7
[excel]
2011-02-20
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
ZiMNaR - etap 7
[acrobat]
2011-02-20
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
ZiMNaR - etap 7
[excel]
2011-02-19
Sztum, Sławek Wiechowski
GP Sztumu - Generalka po 4
[excel]
2011-02-19
Sandomierz, Wojtek Tomaka
IV Zimowe MP Lekarzy w Triathlonie
[excel]
2011-02-19
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Zimnar - edycja 7
[excel]
2011-02-19
Trzemeszno, Marek Zieliński
Zimowy Bieg 3 Jezior - drużynowo
[acrobat]
2011-02-19
Trzemeszno, Marek Zieliński
Zimowy Bieg 3 Jezior - open
[acrobat]
2011-02-19
Trzemeszno, Marek Zieliński
Zimowy Bieg 3 Jezior - Wytrwali
[acrobat]
2011-02-15
Kujawsko - Pomorskie, Rafał Kowalski
GP Woj. Kuj.-Pom - klasyfikacja generalna
[excel]
2011-02-13
Jasło, Grzegorz Fedak
Bieg Walentynkowy
[word]
2011-02-13
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2011-02-13
Szczecin, Artur Potasznik
Gp Szczecina - Bieg 6
[excel]
2011-02-13
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2011-02-13
Lubin, Marek Dłubała
II GP Lubina - bieg 3
[word]
2011-02-13
Lubin, Marek Dłubała
II GP Lubina - klasyfikacja generalna po 3 ed.
[excel]
2011-02-13
Szczyrk, Kazimierz Kordziński
Rockommended Winter Run
[acrobat]
2011-02-13
Jakuszyce, Jarek Haczyk
VI Edycja Salomon Nordic Sunday - Mega CT
[acrobat]
2011-02-13
Jakuszyce, Jarek Haczyk
VI Edycja Salomon Nordic Sunday - Mega FT
[acrobat]
2011-02-13
Jakuszyce, Jarek Haczyk
VI Edycja Salomon Nordic Sunday - Mini CT
[acrobat]
2011-02-13
Jakuszyce, Jarek Haczyk
VI Edycja Salomon Nordic Sunday - Mini FT
[acrobat]
2011-02-13
Jelcz-Laskowice, Arkadiusz Tołłoczko
ZiMNaR - etap 6
[acrobat]
2011-02-13
Dobrodzień, Krzysztof Szwed
ZiMNaR - etap 6
[excel]
2011-02-12
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2011-02-12
Siedlec k. Częstocho, Organizator
I Zimowy Dogtrekking
[word]
2011-02-12
Warszawa - Praga, Andrzej Krochmal
VI Bieg Wedla
[excel]
2011-02-12
Afganistan, Organizator
ZiMNaR - etap 6
[excel]
2011-02-12
Lubliniec, Krzysztof Szwed
ZiMNaR - etap 6
[excel]
2011-02-06
Gliwice, Michał Świąc
Decathlon z biegiem zimy - edycja 5
[acrobat]
2011-02-06
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg 2
[word]
2011-02-06
Ciechanów, Damian Piernikowski
XXVI Grand Prix Ciechanowa - II Bieg
[word]
2011-02-06
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
ZiMNaR - etap 5
[acrobat]
2011-02-06
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
ZiMNaR - etap 5
[excel]
2011-02-06
Gliwice, Michał Świąc
ZiMNaR - etap 5
[acrobat]
2011-02-05
Kościelna Wieś k.Kal, Mariusz Kurzajczyk
7. Cross Maraton Koleżeński im. A.M.Walczaka
[excel]
2011-02-05
Gryfino, Grzegorz Zembik
GP Gryfina w biegach gorskich - Etap 3
[acrobat]
2011-02-05
Afganistan, Organizator
ZiMNaR - etap 5
[excel]
2011-02-05
Lubliniec, Krzysztof Szwed
ZiMNaR - etap 5
[excel]
2011-01-30
Gliwice, Michał Świąc
Decathlon z biegiem zimy - edycja 4
[acrobat]
2011-01-30
Lubin, Marek Dłubała
GP Lubina - Klasyfikacja po 2 biegach
[excel]
2011-01-30
Łódź, Bartłomiej Sobecki
GP Łodzi - Bieg 3
[acrobat]
2011-01-30
Lubin, Marek Dłubała
II Biegowe GP Lubina - bieg 2
[word]
2011-01-30
Zakopane, Stanisław Majkowski
XXVIII Ogólnopolski Bieg Gąsieniców
[excel]
2011-01-30
Jelcz-Laskowice, Arkadiusz Tołłoczko
ZiMNaR - etap 4
[acrobat]
2011-01-30
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
ZiMNaR - etap 4
[excel]
2011-01-30
Gliwice, Michał Świąc
ZiMNaR - etap 4
[acrobat]
2011-01-29
Katowice, August Jakubik
Biegowa Korona Himalajów
[acrobat]
2011-01-29
Rejviz k.Zlate Hory, Jarek Haczyk
II Mistrzostwa Województwa Opolskiego
[acrobat]
2011-01-29
Wysoka Wieś k.Ostród, Maciej Tracz
VI Bieg Narciarski Sasinów - 5km
[acrobat]
2011-01-29
Wysoka Wieś k.Ostród, Maciej Tracz
VI Bieg Narciarski Sasinów - drużynowo
[acrobat]
2011-01-29
Wysoka Wieś k.Ostród, Maciej Tracz
VI Bieg Narciarski Sasinów - dziennikarze
[acrobat]
2011-01-29
Wysoka Wieś k.Ostród, Maciej Tracz
VI Rekreacyjny Bieg Narciarski Sasinów - 10km
[acrobat]
2011-01-29
Afganistan, Organizator
ZiMNaR - etap 4
[excel]
2011-01-29
Lubliniec, Krzysztof Szwed
ZiMNaR - etap 4
[excel]
2011-01-27
Ładza k.Opola, Marcin Drewniak
Fraszka - Lekki rajd na orientację
[acrobat]
2011-01-26
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 1/2011
[word]
2011-01-23
Gliwice, Michał Świąc
Decathlon z Biegiem Zimy
[acrobat]
2011-01-23
Pszów, Mirosław Kuczok
Pszowska Dwunastka - Nordic Walking
[acrobat]
2011-01-23
Pszów, Mirosław Kuczok
Pszowska Dwunastka - Open
[acrobat]
2011-01-23
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg 1
[word]
2011-01-23
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
ZiMNaR - etap 3
[acrobat]
2011-01-23
Gliwice, Michał Świąc
ZiMNaR - etap 3
[acrobat]
2011-01-23
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
ZiMNaR - etap 3
[excel]
2011-01-22
Poznań, Martyna Wiśniewska
II GP Poznania - Biegi Dzieci
[acrobat]
2011-01-22
Poznań, Piotr Bętkowski
II GP Poznania - IV Bieg
[acrobat]
2011-01-22
Gryfino, Grzegorz Zembik
XII Grand Prix Gryfina - Bieg 2
[acrobat]
2011-01-22
Lubliniec, Krzysztof Szwed
ZiMNaR - etap 3
[excel]
2011-01-22
Afganiztan, Organizator
ZiMNaR - etap 3
[excel]
2011-01-21
Ełk, Wiesław Rusak
Ełecka Zmarźlina
[excel]
2011-01-16
Zamek Bierzgłowski, Sławomir Walterski
GP Łubianka Cross - Edycja 1
[excel]
2011-01-16
Szczecin, Elżbieta Panaszek
Gp Szczecina - Bieg 5
[excel]
2011-01-16
Lubin, Marek Dłubała
Grand Prix Lubina - Bieg 1
[word]
2011-01-16
Lubin, Marek Dłubała
Grand Prix Lubina - Generalka
[excel]
2011-01-16
Polska, Jerzy Bednarz
Klub 100 Maratonów
[acrobat]
2011-01-16
Warszawa, Organizator
VI Bieg o Puchar Bielan
[acrobat]
2011-01-16
Warszawa, Organizator
XXVIII Bieg Chomiczówki - drużynówka
[acrobat]
2011-01-16
Warszawa, Organizator
XXVIII Bieg Chomiczówki - Kategorie
[acrobat]
2011-01-16
Warszawa, Organizator
XXVIII Bieg Chomiczówki - Open (Międzyczasy)
[acrobat]
2011-01-16
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
XXXIV Cross Siemiona
[excel]
2011-01-16
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
ZiMNaR - etap 2
[excel]
2011-01-16
Gliwice, Michał Świąc
ZiMNaR - etap 2
[excel]
2011-01-16
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
ZiMNaR - etap 2
[acrobat]
2011-01-15
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski (35 i 36)
[acrobat]
2011-01-15
Sopot, Józef Kamiński
GP Sopotu - bieg 2
[excel]
2011-01-15
Mysłowice, Tomasz Katan
IV Bieg Spełnionych Marzeń - Kategorie
[excel]
2011-01-15
Mysłowice, Tomasz Katan
IV Bieg Spełnionych Marzeń - Kobiety
[excel]
2011-01-15
Mysłowice, Tomasz Katan
IV Bieg Spełnionych Marzeń - Open
[excel]
2011-01-15
Stary Węgliniec, Tomasz Szymański
I Noworoczny Bieg Nad Stawem - dzieci
[excel]
2011-01-15
Stary Węgliniec, Tomasz Szymański
I Noworoczny Bieg Nad Stawem - kategorie
[excel]
2011-01-15
Stary Węgliniec, Tomasz Szymański
I Noworoczny Bieg Nad Stawem - NW
[excel]
2011-01-15
Stary Węgliniec, Tomasz Szymański
I Noworoczny Bieg Nad Stawem - open
[excel]
2011-01-15
Stary Węgliniec, Tomasz Szymański
I Noworoczny Bieg Nad Stawem - PDF
[acrobat]
2011-01-15
Mysłowice, Tomasz Katan
Mały Bieg Spełnionych Marzeń
[excel]
2011-01-15
Warszawa - Ursynów, Zuzanna Malanowska
XV GP Ursynowa w pływaniu
[excel]
2011-01-15
Afganistan, Organizator
ZiMNaR - etap 2
[excel]
2011-01-15
Lubliniec, Krzysztof Szwed
ZiMNaR - etap 2
[excel]
2011-01-09
Łódź, Bartłomiej Sobecki
GP Łodzi - Bieg 2
[acrobat]
2011-01-09
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVI Grand Prix Ciechanowa - I Bieg
[word]
2011-01-09
Gliwice, Michał Świąc
ZiMNaR - etap 1
[excel]
2011-01-09
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
ZiMNaR - etap 1
[acrobat]
2011-01-09
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
ZiMNaR - etap 1
[excel]
2011-01-08
Sztum, Sławek Wiechowski
III Bieg Gp Sztumu
[excel]
2011-01-08
Poznań, Piotr Ksiazkiewicz
II GP Poznania - Biegi Dzieci
[acrobat]
2011-01-08
Poznań, Piotr Ksiażkiewicz
II GP Poznania - III Bieg
[acrobat]
2011-01-08
Włocławek, Daniel Tarczyński
II Włoclawski Bieg WOŚP
[acrobat]
2011-01-08
Iwiny, Dariusz Pachnik
Spacerek z Orkiestra - open
[word]
2011-01-08
Iwiny, Dariusz Pachnik
Spacerek z Orkiestra - pozostałe
[word]
2011-01-08
Warszawa - Falenica, Kamil Artyszuk
VIII Zimowe Biegi Górskie - bieg 1
[excel]
2011-01-08
Mogilno, Tomasz Zając
VI Bieg WOŚP - 10km
[acrobat]
2011-01-08
Mogilno, Tomasz Zając
VI Bieg WOŚP - 3km
[acrobat]
2011-01-08
Radziechowy k.Żywca, Edward Dudek
XXV Narciarski Bieg Dudka
[acrobat]
2011-01-08
Lubliniec, Krzysztof Szwed
ZiMNaR - etap 1
[excel]
2011-01-08
Afganistan, Organizator
ZiMNaR - etap 1 - Fob Warrior
[acrobat]
2011-01-08
Afganistan, Organizator
ZiMNaR - etap 1 - Gazni
[acrobat]
2011-01-02
Gdańsk, Przemysław Torłop
Bieg Noworoczny
[word]
2011-01-02
Radom, Tadeusz Kraska
Dogrywka V RMT
[word]
2011-01-01
Afganistan, Krzysztof Szwed
Bieg Noworoczny
[word]
2011-01-01
Kiry, Krzysztof Szwed
Bieg Noworoczny
[excel]
2011-01-01
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Bieg Noworoczny
[excel]
2011-01-01
Warszawa, Maciej Rudnik
III Bieg Noworoczny Złota Mila
[excel]
2011-01-01
Lisowice k.Lublińca, Kazimierz Kordziński
II Bieg Noworoczny
[excel]
2011-01-01
Lubl, Kiry, Afgan., Krzysztof Szwed
Lączne - Afganistan, Lubliniec Kiry
[excel]
2011-01-01
Katowice, Aleksy Szablicki
V Noworoczny Cyborg
[word]
2011-01-01
Szczecin, Elżbieta Panaszek
XII Szczeciński bieg noworoczny
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 1482

 Ostatnio zalogowani
Jacek Księżyk
19:12
janusz9876543213
19:05
Admin
19:05
Madmax
19:02
Zając poziomka
18:54
tomako68
18:51
mirek2901
18:46
mati260195
18:39
Namor 13
18:34
romaolsz
18:31
Piotr Czesław
18:11
crespo9077
18:07
marcoair
17:56
p5ychol
17:35
przemek300
17:34
lofx
17:26
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |