Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

          

2011-09-26
Szczecin, Organizator
SLIB - bieg siódmy
[word]
2011-09-25
Warszawa, STS-Timing
33 Maraton Warszawski - Bieg Olimpijski
[acrobat]
2011-09-25
Warszawa, STS-Timing
33 Maraton Warszawski - drużynowo
[acrobat]
2011-09-25
Warszawa, STS-Timing
33 Maraton Warszawski - klasyfikacje kobiece
[excel]
2011-09-25
Warszawa, Organizator
33 Maraton Warszawski - oficjalne
[excel]
2011-09-25
Białystok, DataSport
Białystok Biega - 10km kategorie
[acrobat]
2011-09-25
Białystok, DataSport
Białystok Biega - 10km OPEN
[acrobat]
2011-09-25
Białystok, DataSport
Białystok Biega - 5km OPEN
[acrobat]
2011-09-25
Gdańsk, Mirosław Bierkus
GP Nordic Walking 3 edycja - 10km
[acrobat]
2011-09-25
Gdańsk, Mirosław Bierkus
GP Nordic Walking 3 edycja - 15km
[acrobat]
2011-09-25
Gdańsk, Mirosław Bierkus
GP Nordic Walking 3 edycja - 5km
[acrobat]
2011-09-25
Bielsko-Biała, Igosport
II Bieg Górski na Magurkę o Puchar IGOSPORT
[excel]
2011-09-25
Poznań, STS-Timing
II Poznań Eco Nordic Walking - 10km Kobiety
[acrobat]
2011-09-25
Poznań, STS-Timing
II Poznań Eco Nordic Walking - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2011-09-25
Poznań, STS-Timing
II Poznań Eco Nordic Walking - 5km Kobiety
[acrobat]
2011-09-25
Poznań, STS-Timing
II Poznań Eco Nordic Walking - 5km Mężczyźni
[acrobat]
2011-09-25
Szczecin, Zbigniew Flisek
SLIB - bieg siódmy
[word]
2011-09-25
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2011-09-25
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2011-09-25
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny - mieszkańcy Knurowa
[acrobat]
2011-09-25
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny - MP Górników
[acrobat]
2011-09-25
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny - MP Górników kategorie
[acrobat]
2011-09-25
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2011-09-25
Czechy, Izabela Zatorska
XI Behu na Velku Racu
[excel]
2011-09-25
Zbąszyń, Organizator
XXIV Bieg Zbąskich - kobiety
[acrobat]
2011-09-25
Zbąszyń, Organizator
XXIV Bieg Zbąskich - OPEN
[acrobat]
2011-09-25
Zbąszyń, Organizator
XXIV Bieg Zbąskich - rolki
[acrobat]
2011-09-25
Zbąszyń, Organizator
XXIV Bieg Zbąskich - wózki
[acrobat]
2011-09-25
Zbąszyń, Organizator
XXIV Bieg Zbąskich - Zbąszyniacy
[acrobat]
2011-09-24
Limanowa, DataSport
1 Półmaraton Forrest - MTB
[acrobat]
2011-09-24
Limanowa, DataSport
1 Półmaraton Forrest - mundurowi
[acrobat]
2011-09-24
Władysławowo, Organizator
Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej - bieg 6
[word]
2011-09-24
Łętowo, Krzysztof Kowalczyk
Bieg wokół Jeziora Łętowskiego
[excel]
2011-09-24
Grójec, Organizator
Grójecki Bieg Uliczny -10 km
[acrobat]
2011-09-24
Grójec, Organizator
Grójecki Bieg Uliczny - 4 km
[acrobat]
2011-09-24
Grójec, Ireneusz Wojciechowski
Grójecki Bieg Uliczny - biegi młodzieżowe
[excel]
2011-09-24
Grójec, Ireneusz Wojciechowski
Grójecki Bieg Uliczny - rolki
[acrobat]
2011-09-24
Prabuty, Jędrzej Krasiński
III Biegu Liwa Cup
[excel]
2011-09-24
Wrocław, Ewa Czarko
IV Bieg Energetyka
[excel]
2011-09-24
Warszawa, Patrycjusz Mil
IV Bieg o Puchar Rotmistrza Witolda Pileckiego
[acrobat]
2011-09-24
Popowo, Waldemar Szycik
IV Bieg Rolnika
[acrobat]
2011-09-24
Mikołów, Piotr Kozak
IX Mikołowski Bieg Uliczny im.H.Biskupiaka
[excel]
2011-09-24
Limanowa, DataSport
I Półmaraton Forrest - kategorie
[acrobat]
2011-09-24
Limanowa, DataSport
I Półmaraton Forrest - OPEN
[acrobat]
2011-09-24
Lądek Zdrój, Kazimierz Kordziński
Lądek Trail Running
[excel]
2011-09-24
Katowice, STS-Timing
Maraton Kaczendzonga
[acrobat]
2011-09-24
Katowice, STS-Timing
Maraton Kaczendzonga - NW
[acrobat]
2011-09-24
Srdiecko-Chopok, Izabela Zatorska
Memorial Vlada Plulika
[acrobat]
2011-09-24
Długołęka, Organizator
VI Rekreacyjny Bieg dookoła Długołęki
[acrobat]
2011-09-24
Długołęka, Rafał
VI Rekreacyjny Bieg dookoła Długołęki
[acrobat]
2011-09-23
Miasteczko Krajeński, Marek Bramorski
XIV Bieg im. Komandora Romanowskiego
[acrobat]
2011-09-18
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
17 Bieg Uliczny o Puchar - kobiety
[acrobat]
2011-09-18
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
17 Bieg Uliczny o Puchar - mężczyźni
[acrobat]
2011-09-18
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
17 Bieg Uliczny o Puchar - nordic walking
[acrobat]
2011-09-18
Bytom, STS-Timing
3 Bytomski Półmaraton - 10km
[acrobat]
2011-09-18
Bytom, STS-Timing
3 Bytomski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2011-09-18
Bytom, STS-Timing
3 Bytomski Półmaraton - wózki
[acrobat]
2011-09-18
Warszawa, Karol Czaj
Bemowski Bieg Przyjaźni - kobiety junior
[acrobat]
2011-09-18
Warszawa, Karol Czaj
Bemowski Bieg Przyjaźni - kobiety masters
[acrobat]
2011-09-18
Warszawa, Karol Czaj
Bemowski Bieg Przyjaźni - kobiety OPEN
[acrobat]
2011-09-18
Warszawa, Karol Czaj
Bemowski Bieg Przyjaźni - mężczyźni junior
[acrobat]
2011-09-18
Warszawa, Karol Czaj
Bemowski Bieg Przyjaźni - mężczyźni masters
[acrobat]
2011-09-18
Warszawa, Karol Czaj
Bemowski Bieg Przyjaźni - mężczyźni OPEN
[acrobat]
2011-09-18
Olsztyn, Maciej Kwiatkowski
Bieg Jakubowy - OPEN
[acrobat]
2011-09-18
Olsztyn, Maciej Kwiatkowski
Bieg Jakubowy - wózki
[acrobat]
2011-09-18
Damnica k.Słupska, Wojciech Wilkowski
Bieg pod Dębem
[excel]
2011-09-18
Poznań, Patryk Mikołajczak
Bieg z Klasą - 10km
[acrobat]
2011-09-18
Poznań, Patryk Mikołajczak
Bieg z Klasą - 5.5 km
[acrobat]
2011-09-18
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecina - bieg 1
[excel]
2011-09-18
Jedlina Zdrój, Piotr Kozak
II Półmaraton Czarodziejska Góra
[excel]
2011-09-18
Wołów k.Wrocławia, Jakub Szymoniak
IV Bieg Sybiraka
[acrobat]
2011-09-18
Lębork, Organizator
Pazur Lęborskiego Lwa - Hobby
[acrobat]
2011-09-18
Lębork, Organizator
Pazur Lęborskiego Lwa - Mega
[acrobat]
2011-09-18
Lębork, Organizator
Pazur Lęborskiego Lwa - Mini
[acrobat]
2011-09-18
Stępnica, Mirosław Bierkus
Puchar Pomorza w Nordic Walking - 4km
[acrobat]
2011-09-18
Stępnica, Mirek Bierkus
Puchar Pomorza w Nordic Walking - 8km
[acrobat]
2011-09-18
Świebodzin, Paweł Kaczmarek
Świebodzińska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2011-09-18
Świebodzin, Paweł Kaczmarek
Świebodzińska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2011-09-18
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusiński
V Bieg Na Pożegnanie Lata
[acrobat]
2011-09-18
Elbląg, Robert Bieńkowski
XI Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2011-09-18
Łowicz, Sebastian Domański
XXX Łowicki Półmaraton Jesieni - kobiety
[acrobat]
2011-09-18
Łowicz, Sebastian Domański
XXX Łowicki Półmaraton Jesieni - mężczyźni
[acrobat]
2011-09-18
Busko-Zdrój, Zdzisław Perepiczko
X Bieg Zdrojowy
[excel]
2011-09-17
Grudziądz, Krzysztof Bartkiewicz
30 Biegi im.B.Malinowskiego
[acrobat]
2011-09-17
Radom, Artur Błasiński
GP Radomia w biegach ulicznych - 4z6
[excel]
2011-09-17
Sieroszewice, Marta Szczypkowska
III Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewic
[excel]
2011-09-17
Teresin, Andrzej Andryszczyk
III Otwarte Mistrzostwa Teresina w Biegach
[acrobat]
2011-09-17
Warszawa, Zuzanna Malanowska
III Triathlon Warszawski
[excel]
2011-09-17
Gliwice - Czechowice, Piotr Pacuła
II Bieg Samorządowców i Parlamentarzystów
[word]
2011-09-17
Piła, Marek Bramorski
II Pilski Bieg Przełajowy im.Jerzego Adamskiego
[acrobat]
2011-09-17
Katowice, Organizator
IV Mistrzostwa Polski w biegu 24h
[acrobat]
2011-09-17
Głuchołazy, Mariusz Ogorzelec
IX Bieg Uliczny Służb Mundurowych
[acrobat]
2011-09-17
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - gimnazja i ponadg.
[excel]
2011-09-17
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - kategorie
[excel]
2011-09-17
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - open
[excel]
2011-09-17
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - przedszkolaki
[excel]
2011-09-17
Białe Błota k.Bydgos, PZLA
MMP w biegach na 10.000m
[acrobat]
2011-09-17
Warszawa, DataSport
Reebok Zigitech Challenge
[acrobat]
2011-09-17
Sierpc, Dariusz Szałecki
XIV Sierpecki Minimaraton
[acrobat]
2011-09-17
Tychy, Bartosz Sokołowski
XVI Międzynarodowy Bieg Tyski
[excel]
2011-09-17
Płoty, Szymon Kecler
XV Bieg Uliczny o Sztachetkę
[acrobat]
2011-09-17
Oleśnica, Organizator
XXVII Bieg Uliczny o Memoriał B.Psujka
[acrobat]
2011-09-17
Gniezno, DataSport
XXXIV Bieg Lechitów - Gniezno
[acrobat]
2011-09-17
Gniezno, DataSport
XXXIV Bieg Lechitów - kategorie
[acrobat]
2011-09-17
Gniezno, DataSport
XXXIV Bieg Lechitów - MP Lekarzy
[acrobat]
2011-09-17
Gniezno, DataSport
XXXIV Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2011-09-14
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 6
[excel]
2011-09-14
Kościerzyna, Piotr Łudzik
Kościerski Test Coopera
[acrobat]
2011-09-13
Klementowice, Krzysztof Misiurek
II Bieg Życia
[excel]
2011-09-11
Tarczyn, Hieronim Olejniczak
1 Półmaraton Tarczyński - Bieg Rodzinny
[acrobat]
2011-09-11
Tarczyn, Hieronim Olejniczak
1 Półmaraton Tarczyński - kategorie
[acrobat]
2011-09-11
Tarczyn, Hieronim Olejniczak
1 Półmaraton Tarczyński - kobiety
[acrobat]
2011-09-11
Tarczyn, Hieronim Olejniczak
1 Półmaraton Tarczyński - mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2011-09-11
Tarczyn, Hieronim Olejniczak
1 Półmaraton Tarczyński - międzyczasy
[acrobat]
2011-09-11
Tarczyn, Hieronim Olejniczak
1 Półmaraton Tarczyński - OPEN
[acrobat]
2011-09-11
Wrocław, DataSport
29. HASCO-LEK Wrocław Maraton - drużyny
[acrobat]
2011-09-11
Wrocław, DataSport
29. HASCO-LEK Wrocław Maraton - kategorie
[acrobat]
2011-09-11
Wrocław, DataSport
29. HASCO-LEK Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2011-09-11
Krynica-Zdrój, DataSport
Bieg Deptaka Krynickiego dla Kobiet
[acrobat]
2011-09-11
Krynica-Zdrój, DataSport
Bieg Kibica
[acrobat]
2011-09-11
Sieradz, Krzysztof Bartkiewicz
Bieg Łącznościowca
[acrobat]
2011-09-11
Szarlota, Michał Kowalski
Bieg w Amoku
[acrobat]
2011-09-11
Krynica-Zdrój, DataSport
Giełdowa Mila
[acrobat]
2011-09-11
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
I Bieg Koziołków - kategorie
[acrobat]
2011-09-11
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
I Bieg Koziołków - kobiety
[acrobat]
2011-09-11
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
I Bieg Koziołków - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-09-11
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
I Bieg Koziołków - OPEN
[acrobat]
2011-09-11
Iława, Grzegorz Lipiński
I Iławski Półmaraton
[acrobat]
2011-09-11
Krynica-Zdrój, DataSport
Koral Maraton - kategorie
[acrobat]
2011-09-11
Krynica-Zdrój, DataSport
Koral Maraton - OPEN
[acrobat]
2011-09-11
Tallin, Grzegorz Przebinda
SEB Tallinn Marathon
[excel]
2011-09-11
Liszki k.Krakowa, Piotr Kozak
VIII Bieg Siemaszki
[excel]
2011-09-11
Wińsko k.Wołowa, Sylwiusz Syguła
VI Bieg po Winne Grono
[acrobat]
2011-09-11
Dolina Będkowska, Agnieszka Zawierta
V Bieg po Dolinie Będkowskiej - małżeństwa
[excel]
2011-09-11
Dolina Będkowska, Agnieszka Zawierta
V Bieg po Dolinie Będkowskiej - OPEN
[acrobat]
2011-09-11
Mogilno, Jakub Piwko
XVIII Bieg o Memoriał M.Śmigielskiego - drużyny
[acrobat]
2011-09-11
Mogilno, Jakub Piwko
XVIII Bieg o Memoriał M.Śmigielskiego - kategorie
[acrobat]
2011-09-11
Mogilno, Jakub Piwko
XVIII Bieg o Memoriał M.Śmigielskiego - OPEN
[acrobat]
2011-09-11
Ustroń, Krzysztof Bartkiewicz
XVIII Marszobieg na Czantorię Wielką
[acrobat]
2011-09-10
Łódź, Sobecki Bartłomiej
Bieg Fabrykanta
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Bieg na Jaworzynę - kategorie
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Bieg na Jaworzynę - OPEN
[acrobat]
2011-09-10
Trzciel, STS-Timing
Duatlon na A2 - indywidualnie
[acrobat]
2011-09-10
Trzciel, STS-Timing
Duatlon na A2 - sztafeta
[acrobat]
2011-09-10
Żabieniec, Organizator
Frog Race III
[acrobat]
2011-09-10
Brzoza, Patryk Schoenwald
II Bieg Trzeźwości
[acrobat]
2011-09-10
Karpacz, Piotr Kozak
IX Marszobieg Lawina
[excel]
2011-09-10
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 9/2011 Górski
[word]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Ultramaraton 7 Dolin - kobiety
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Ultramaraton 7 Dolin - OPEN
[acrobat]
2011-09-10
Ciechowice, Kazimierz Grycman
VIII Dożynkowy Bieg na Łyżworolkach
[acrobat]
2011-09-10
Rypin, Łukasz Kuczmarski
VI Rypiński Bieg po Zdrowie - drużynowo
[acrobat]
2011-09-10
Rypin, Łukasz Kuczmarski
VI Rypiński Bieg po Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2011-09-10
Kostrzyń nad Odrą, Organizator
XVI Kostrzyńska Dziesiątka
[acrobat]
2011-09-10
Kostrzyń n.Odrą, organizator
XVI Kostrzyńska Dziesiątka
[excel]
2011-09-10
Ustka, Mieczysław Nycz
XVI Półmaraton Słowiński
[word]
2011-09-10
Zielona Góra, Sebastian Domański
XXVI Nocny Bieg Bachusa
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Życiowa Dziesiątka Taurona - kategorie
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Życiowa Dziesiątka Taurona - Mistrzostwa Akadem.
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Życiowa Dziesiątka Taurona - MP Weteranów
[acrobat]
2011-09-10
Krynica Zdrój, DataSport
Życiowa Dziesiątka Taurona - OPEN
[acrobat]
2011-09-08
Warszawa, A. Krochmal
XXII Biegi Przełajowe
[word]
2011-09-05
Żywiec, Mirosław Dziergas
Złota 50 - klasyfikacja końcowa
[excel]
2011-09-04
Piła, Datasport
21 Półmaraton Philipsa
[acrobat]
2011-09-04
Tomaszów Mazowiecki, Rafał Gliwa
30 Tomaszowski Bieg im. B.Malinowskiego - kobiety
[acrobat]
2011-09-04
Tomaszów Mazowiecki, Rafał Gliwa
30 Tomaszowski Bieg im. B.Malinowskiego - OPEN
[acrobat]
2011-09-04
Marki,
Mała Mila Marecka
[excel]
2011-09-04
Borówno, Piotr Bojka
Panasonic Triathlon Polska - IronMan
[acrobat]
2011-09-04
Borówno, Piotr Bojka
Panasonic Triathlon Polska - połówka
[acrobat]
2011-09-04
Żabnica k.Żywca, Kazimierz Kordziński
XI Bieg na szczyt Rysianki
[word]
2011-09-04
Sochaczew, Organizator
XXVIII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[acrobat]
2011-09-03
Wrocław, Radosław Miazga
21 Bieg Solidarności
[acrobat]
2011-09-03
Gdańsk, Krzysztof Maksymowicz
49 Bieg Westerplatte - mundurowi
[acrobat]
2011-09-03
Gdańsk, Krzysztof Maksymowicz
49 Bieg Westerplatte - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-09-03
Gdańsk, Krzysztof Maksymowicz
49 Bieg Westerplatte - OPEN
[acrobat]
2011-09-03
Gdańsk, Krzysztof Maksymowicz
49 Bieg Westerplatte - wózki
[acrobat]
2011-09-03
Cianowice, Anna Posmysz
Bieg o Puchar Cianowic
[acrobat]
2011-09-03
Międzybrodzie Żywiec, Kazimierz Hojdys
III Wieczorny Bieg na Górę Żar
[word]
2011-09-03
Mysłowice, Jacek Księżyk
II Przełajowe GP Mysłowic - bieg IV
[acrobat]
2011-09-03
Złotoryja, Paulina Ruta-Kaczmarska
MMP w Nordic Walking - 16km kategorie
[acrobat]
2011-09-03
Złotoryja, Paulina Ruta-Kaczmarska
MMP w Nordic Walking - 4km drużyny
[acrobat]
2011-09-03
Złotoryja, Paulina Ruta-Kaczmarska
MMP w Nordic Walking - 4km kategorie
[acrobat]
2011-09-03
Złotoryja, Paulina Ruta-Kaczmarska
MMP w Nordic Walking - 4km niepełnosprawni
[acrobat]
2011-09-03
Złotoryja, Paulina Ruta-Kaczmarska
MMP w Nordic Walking - 8km drużynowo
[acrobat]
2011-09-03
Złotoryja, Paulina Ruta-Kaczmarska
MMP w Nordic Walking - 8km kategorie
[acrobat]
2011-09-03
Chorzów, Bohdan Witwicki
Nocny Bieg z Gwiazdami
[acrobat]
2011-09-03
Nowy Targ, Monika Strojny
VII Maraton Gorce
[acrobat]
2011-09-03
Zamość, OSiR Zamość
XXV Bieg Pokoju Pamięci Dzieci... - etap 4
[acrobat]
2011-09-03
Świnoujście-Wolgast, Agnieszka Drzewiecka
XXXII Maraton Świnoujście-Wolgast (maraton)
[acrobat]
2011-09-03
Świnoujście-Wolgast, Agnieszka Drzewiecka
XXXII Maraton Świnoujście-Wolgast (półmaraton)
[acrobat]
2011-09-02
Zamość, OSiR Zamość
XXV Bieg Pokoju Pamięci Dzieci... - etap 3
[acrobat]
2011-09-01
Zamość, OSiR Zamość
XXV Bieg Pokoju Pamięci Dzieci... - etap 2
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 192

 Ostatnio zalogowani
jozek80
08:02
civis
07:58
GriszaW70
07:57
yeyq
07:55
mazurekwrc
07:52
Bodzioo
07:51
golus3
07:49
BemolMD
07:49
wookesh
07:42
balducci83
07:40
Beata72
07:39
Leno
07:39
jaro109
07:36
xxAgent07xx
07:25
Varia
07:25
Amelia1972
07:24
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |