Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

2020-09-27
Warszawa, STS-Timing
42. Maraton Warszawski - open
[acrobat]
2020-09-27
Trzebinia, Datasport
Chechło Run 2020 - open
[acrobat]
2020-09-27
Szczecin, Sport-Time
III Akcja ploggingowa - nordic walking
[acrobat]
2020-09-27
Szczecin, Sport-Time
III Akcja ploggingowa - open
[acrobat]
2020-09-27
Syców, Bogusław Tomaszewski
III Bieg Sycowska Pogoń - open
[acrobat]
2020-09-27
Łódź, Michał Runner
Maraton na Zdrowie vol. 28 - open
[acrobat]
2020-09-27
Murowana Goślina, Plus-Timing
Murowana GoślinaCross Duathlon - open
[acrobat]
2020-09-27
Murowana Goślina, Plus-Timing
Murowana GoślinaCross Duathlon - sztafety
[acrobat]
2020-09-27
Winnica, Chronotex
Pogoń za Lisem - open
[acrobat]
2020-09-27
Brzesko, kepasport
V Borzęcińska Dycha - nordic walking
[acrobat]
2020-09-27
Brzesko, kepasport
V Borzęcińska Dycha - open
[acrobat]
2020-09-27
Kraśnik, STS-Timing
V Kraśnik Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów - open
[acrobat]
2020-09-27
Kuźnia Raciborska, Time-Sport
V Kuźniański Półmaraton Leśny - 10
[acrobat]
2020-09-27
Kuźnia Raciborska, Time-Sport
V Kuźniański Półmaraton Leśny - 21 km
[acrobat]
2020-09-27
Chmielno, Mariusz KOŚCIELSKI
XXVI Biegi Damroki - open
[acrobat]
2020-09-26
Kuślin, Ryszard BRONOWICKI
1.Maraton Addio Pomidory - open
[acrobat]
2020-09-26
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
Barbarian Race - arrow
[acrobat]
2020-09-26
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
Barbarian Race - elite
[acrobat]
2020-09-26
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
Barbarian Race - open
[acrobat]
2020-09-26
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
Barbarian Race - opener
[acrobat]
2020-09-26
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
Barbarian Race - pain
[acrobat]
2020-09-26
Czaplinek, B4sport.pl
III Bieg Rybaka - 11 km
[acrobat]
2020-09-26
Czaplinek, B4sport.pl
III Bieg Rybaka - 5 5 km
[acrobat]
2020-09-26
Czaplinek, B4sport.pl
III Bieg Rybaka - nordic walking
[acrobat]
2020-09-26
Katowice, Tomasz
II Bieg Damy Radę - nw 5 km open
[acrobat]
2020-09-26
Katowice, Timing4U
II Bieg Damy Radę - open 10 km
[acrobat]
2020-09-26
Katowice, Timing4U
II Bieg Damy Radę - open 5 km
[acrobat]
2020-09-26
Międzybrodzie Bialskie, KRZYSZTOF SKIBICKI
II Górski Bieg Frassatiego - open
[acrobat]
2020-09-26
Stalowa Wola, Piotr Rochowski
Leśny Charytatywny Festiwal Sportowy - 10 km
[acrobat]
2020-09-26
Stalowa Wola, Piotr Rochowski
Leśny Charytatywny Festiwal Sportowy - 5 km
[acrobat]
2020-09-26
Stalowa Wola, Piotr Rochowski
Leśny Charytatywny Festiwal Sportowy - mtb
[acrobat]
2020-09-26
Stalowa Wola, Piotr Rochowski
Leśny Charytatywny Festiwal Sportowy - nordic walking
[acrobat]
2020-09-26
Tczew, Elektroniczne Zapisy
Mistrzostwa Polski Masters w biegach przełajowych - open
[acrobat]
2020-09-26
Nowy Dwor Mazowiecki, Chronotex
Najszybszy Bieg w Polsce - open
[acrobat]
2020-09-26
Sobótka, Datasport
Ślężański Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2020-09-26
Sobótka, Datasport
Ślężański Festiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2020-09-26
Sobótka, Datasport
Ślężański Festiwal Biegowy - 42 km
[acrobat]
2020-09-26
Sobótka, Datasport
Ślężański Festiwal Biegowy - 80 km
[acrobat]
2020-09-26
Otusz, Marcin
VII Otuski Bieg Przełajowy - open
[acrobat]
2020-09-26
Reda, Elektroniczne Zapisy
VII Redzki Bieg - open
[acrobat]
2020-09-26
Reda, Jarek
VII Redzki Bieg - open
[acrobat]
2020-09-26
Ustka, Ireneusz Kalbarczyk
V Bieg Przełajowy Marynarska Dycha - open
[word]
2020-09-26
Ustka, B4sport.pl
V Bieg Przełajowy Marynarska Dycha - open
[acrobat]
2020-09-26
Zakopane, Zbyszek Kapuściński
XIII Alpinsort Tatrzański Bieg Pod Górę 2020 - open
[excel]
2020-09-26
Ostróda, Superczas.pl
XXX Ostródzkie Biegi Uliczne - open
[acrobat]
2020-09-25
Kroczyce, Chronotex
Jurajski Festiwal Biegowy - open
[acrobat]
2020-09-20
Niepołomice, Chronotex
4Rest Run - open
[acrobat]
2020-09-20
Przemyśl, Organizator
8 Przemyska Dycha - open
[acrobat]
2020-09-20
Kędzierzyn-Koźle, Time-Sport
Bieg GAZ-sytem na piątkę! - open
[acrobat]
2020-09-20
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
Charytatywny Bieg dla Daniela - open
[acrobat]
2020-09-20
Kraków, kepasport
II Bieg Kordian - open
[acrobat]
2020-09-20
Skierniewice, Chronotex
II Porankowy Półmaraton Leśny - open
[acrobat]
2020-09-20
Filipów, Elektroniczne Zapisy
IV Półmaraton Doliną Rospudy - 12 km
[acrobat]
2020-09-20
Filipów, Elektroniczne Zapisy
IV Półmaraton Doliną Rospudy - 21 km
[acrobat]
2020-09-20
Szymonowo, Mirosław Cydzik
I Bieg Pamięci Sybiraków - 10 km
[acrobat]
2020-09-20
Szymonowo, Mirosław Cydzik
I Bieg Pamięci Sybiraków - 5 km
[acrobat]
2020-09-20
Cewice, Mariusz KOŚCIELSKI
I Bieg Pocztyliona - open
[acrobat]
2020-09-20
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Run Śląsk - 10 km
[acrobat]
2020-09-20
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Run Śląsk - 5 km
[acrobat]
2020-09-20
Łódź, Michał Runner
Maraton na Zdrowie vol. 27 - open
[acrobat]
2020-09-20
Ostrawa, Michał Walczewski
Ostrava City Marathon - 10 5 km
[acrobat]
2020-09-20
Ostrawa, Michał Walczewski
Ostrava City Marathon - maraton
[acrobat]
2020-09-20
Ostrawa, Michał Walczewski
Ostrava City Marathon - polmaraton
[acrobat]
2020-09-20
Ostrawa, Michał Walczewski
Ostrava City Marathon - sztafety
[acrobat]
2020-09-20
Katowice, Datasport
Piątka w Biegu Po Zdrowie - open
[acrobat]
2020-09-20
Piła, Plus-Timing
Podniebny Duathlon 2020 - open
[acrobat]
2020-09-20
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Silesiaman Duathlon Katowice - open
[acrobat]
2020-09-20
Dolina Będkowska, Datasport
XIV EKO Bieg po Dolinie Będkowskiej - open
[acrobat]
2020-09-20
Knurów, Timekeeper
XXV Mistrzostwa Polski Górników - open
[acrobat]
2020-09-20
Kołobrzeg, Organizator
XXXIV Bieg Zaślubin - open
[acrobat]
2020-09-20
Tychy, Jerzy Plewniak
X Bieg im. Pawła Lorensa - kategorie
[acrobat]
2020-09-20
Tychy, Jerzy Plewniak
X Bieg im. Pawła Lorensa - open
[acrobat]
2020-09-19
Bialystok, Datasport
10 Białystok Biega - 10 km
[acrobat]
2020-09-19
Bialystok, Datasport
10 Białystok Biega - 5 km
[acrobat]
2020-09-19
Stalowa Wola, Paweł Ruszniak
8. Stalowa Dycha - open
[acrobat]
2020-09-19
Łódź, ProTimer
Bieg przełajowy Biegaj z Akademią Sport i Zdrowie - open
[acrobat]
2020-09-19
Kędzierzyn-Koźle, Time-Sport
V Bieg po Zdrowie - bieg po zdrowie
[acrobat]
2020-09-19
Przytok, Piotr Łużyński
XVIII Półmaraton Przytok - open
[acrobat]
2020-09-18
Łódź, Michał Runner
Setka po Łódzku - open
[acrobat]
2020-09-16
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - open
[acrobat]
2020-09-13
Pawłowice, Piotr Czesław Tomczyk
6. Bieg Pawłowicki - bieg
[acrobat]
2020-09-13
Pawłowice, Piotr Czesław Tomczyk
6. Bieg Pawłowicki - nordic walking
[acrobat]
2020-09-13
Choszczno, ŁUC ANDRZEJ
Choszczeńska 10 - open
[acrobat]
2020-09-13
Komorów, Datasport
II Półmaraton Lasy nad Utratą - 21 km
[acrobat]
2020-09-13
Komorów, Datasport
II Półmaraton Lasy nad Utratą - 5 km
[acrobat]
2020-09-13
Poznań, Plus-Timing
IV Bieg Enigmy - 10 km
[acrobat]
2020-09-13
Poznań, Plus-Timing
IV Bieg Enigmy - 5 km
[acrobat]
2020-09-13
Łódź, Michał Runner
Maraton na Zdrowie vol. 26 - open
[acrobat]
2020-09-13
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run - 10 km
[acrobat]
2020-09-13
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run - 5 km
[acrobat]
2020-09-13
Żnin, STS-Timing
Triathlon Żnin - open
[acrobat]
2020-09-13
Owidz, Elektroniczne Zapisy
VII Bieg Grodzisko Cross - open
[acrobat]
2020-09-13
Maków Mazowiecki, Organizator
VII Duathlon Makowski - open
[acrobat]
2020-09-13
Hel - Rozewie, Elektroniczne Zapisy
V Maraton Północy - maraton
[acrobat]
2020-09-13
Hel - Rozewie, Elektroniczne Zapisy
V Maraton Północy - polmaraton
[acrobat]
2020-09-13
Zielonki, ProTimer
V Marchewkowy Półmaraton - 13 8 km
[acrobat]
2020-09-13
Zielonki, ProTimer
V Marchewkowy Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2020-09-13
Zielonki, ProTimer
V Marchewkowy Półmaraton - 6 3 km
[acrobat]
2020-09-13
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
XVIII Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza Wieniawa - open
[acrobat]
2020-09-13
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXVI Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej - 10 km
[acrobat]
2020-09-13
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXVI Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej - 5 km
[acrobat]
2020-09-12
Czersk k.Chojnic, Tomasz Fierka
2. Borowiacka Dycha - open
[acrobat]
2020-09-12
Chorzów, Tomasz Burnagiel
3 Bieg Oko w Oko z Rakiem - open
[acrobat]
2020-09-12
Soczewka, Datasport
40. Bieg Soczewka Płock - open
[acrobat]
2020-09-12
Henryków, Ryszard Tasarek
9. Półmaraton Henrykowski i 5. Dycha Księgi Henrykowskiej - 10 km
[acrobat]
2020-09-12
Henryków, Ryszard Tasarek
9. Półmaraton Henrykowski i 5. Dycha Księgi Henrykowskiej - 21 km
[acrobat]
2020-09-12
Toruń, Datasport
Ekologiczna Nocna Dycha Kopernika - 10 km
[acrobat]
2020-09-12
Toruń, Datasport
Ekologiczna Nocna Dycha Kopernika - 5 km
[acrobat]
2020-09-12
Toruń, Datasport
Ekologiczna Nocna Dycha Kopernika - 5 km nordic walking
[acrobat]
2020-09-12
Mosina, Plus-Timing
Forest Run - 12 km
[acrobat]
2020-09-12
Mosina, Plus-Timing
Forest Run - 22 km
[acrobat]
2020-09-12
Mosina, Plus-Timing
Forest Run - 36 km
[acrobat]
2020-09-12
Poznań, Krzysztof Lipiński
Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2020-09-12
Gdańsk, B4sport.pl
Runmageddon Trójmiasto - classic
[acrobat]
2020-09-12
Gdańsk, B4sport.pl
Runmageddon Trójmiasto - nocny rekrut
[acrobat]
2020-09-12
Gdańsk, B4sport.pl
Runmageddon Trójmiasto - rekrut
[acrobat]
2020-09-12
Sulejów, ProTimer
VII Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego - 10 km
[acrobat]
2020-09-12
Sulejów, ProTimer
VII Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego - 50 km
[acrobat]
2020-09-12
Sulejów, ProTimer
VII Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego - mtb
[acrobat]
2020-09-12
Aleksandrow Kujawski, Przemysław Chojnacki
XII Bieg Papieski - open
[acrobat]
2020-09-12
Koszalin, B4sport.pl
XVIII Bieg Wenedów - open
[acrobat]
2020-09-11
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race Radków - 24 km
[acrobat]
2020-09-11
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race Radków - 55 km
[acrobat]
2020-09-11
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race Radków - 82 km
[acrobat]
2020-09-11
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race Radków - 9 km
[acrobat]
2020-09-11
Radków,
Garmin Ultra Race Radków - open
[acrobat]
2020-09-06
Bydgoszcz, STS-Timing
5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2020-09-06
Bydgoszcz, STS-Timing
5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2020-09-06
Biecz, Adam Rachwał
Biecki Bieg Szlakiem Królowej Jadwigi - open
[excel]
2020-09-06
Chełmiec, Ultimasport
Bieg Stu Bohaterów - 10 km
[acrobat]
2020-09-06
Chełmiec, Ultimasport
Bieg Stu Bohaterów - 5 km
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 12 kobiety
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 12 mezczyzni
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 14 kobiety
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 14 mezczyzni
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 18 kobiety
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 18 mezczyzni
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - mezczyzni
[acrobat]
2020-09-06
Gdynia, Datasport
Enea IRONMAN 70.3 Gdynia
[acrobat]
2020-09-06
Toruń, Tadeusz Spychalski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych runda IV - open
[acrobat]
2020-09-06
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Triathlon
[acrobat]
2020-09-06
Różan, Chronotex
Piątka Królowej Bony
[acrobat]
2020-09-06
Różan, Chronotex
Piątka Królowej Bony - open
[acrobat]
2020-09-06
Łódź, Organizator
Setny Maraton Michała Karwowskiego i Przemysława Stupnowicz - NW
[acrobat]
2020-09-06
Łódź, Organizator
Setny Maraton Michała Karwowskiego i Przemysława Stupnowicz - open
[acrobat]
2020-09-06
Rudy, Artur Wodejko
Solec Maraton Wilczym Tropem 6 - open
[acrobat]
2020-09-06
Śrem, Organizator
Wirtu@lna Śremska Dycha - 10 km
[acrobat]
2020-09-06
Śrem, Organizator
Wirtu@lna Śremska Dycha - 21 km
[acrobat]
2020-09-06
Śrem, Organizator
Wirtu@lna Śremska Dycha - 3 6 km
[acrobat]
2020-09-06
Ruda Śląska, Chronotex
XVI Memoriał Radnego Jana Koniecznego - open
[acrobat]
2020-09-06
Obliwice, Tomasz Fierka
XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy - open
[acrobat]
2020-09-06
Iława, DomTel-Sport
X Iławski Półmaraton la Rive - open
[acrobat]
2020-09-05
Ludwikowice Kłodzkie, Datasport
2. Sowiogórska Dycha - 10 km
[acrobat]
2020-09-05
Ludwikowice Kłodzkie, Datasport
2. Sowiogórska Dycha - półmaraton
[acrobat]
2020-09-05
Zielona Góra, Ryszard Tasarek
35. Nocny Bieg Bachusa - open
[acrobat]
2020-09-05
Gliwice, Szymon Chyba
Aktywna obwodnica - open kobiety
[acrobat]
2020-09-05
Gliwice, Szymon Chyba
Aktywna obwodnica - open mezczyzni
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, ProTiming
Biegowe Bulwarove - open
[acrobat]
2020-09-05
Łęknica, Datasport
Bieg 7 Mostów - open
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 102 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 29 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 32 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 42 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 71 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - sztafety
[acrobat]
2020-09-05
Stare Bogaczowice, Datasport
Górska dycha na Trójgarbie
[acrobat]
2020-09-05
Rybnik, Time-Sport
IV Zielony Bieg i marsz NW - bieg
[acrobat]
2020-09-05
Rybnik, Time-Sport
IV Zielony Bieg i marsz NW - nordic walking
[acrobat]
2020-09-05
Poznań, Plus-Timing
I Dycha na Dziko - open
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, ProTiming
Lecę na 20-lecie! - 2 5 km
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, ProTiming
Lecę na 20-lecie! - 5 km
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, ProTiming
Lecę na 20-lecie! - nordic walking
[acrobat]
2020-09-05
Łęczyca, Chronotex
Łęczycki Bieg Rycerski
[acrobat]
2020-09-05
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
Oleski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 1000m
[acrobat]
2020-09-05
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
Oleski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 3000m
[acrobat]
2020-09-05
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
Oleski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 5000m
[acrobat]
2020-09-05
Kartuzy, Mariusz KOŚCIELSKI
VII Bieg o Złotą Górę - open
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, DomTel-Sport
VO2max EXTREME CHALLENGE WEEKEND - 6 km
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, DomTel-Sport
VO2max EXTREME CHALLENGE WEEKEND - 8 km
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, DomTel-Sport
VO2max EXTREME CHALLENGE WEEKEND - nordic walking
[acrobat]
2020-09-05
Stare Bogaczowice, Datasport
V Półmaraton z flagą na Trójgarbie
[acrobat]
2020-09-05
Płock, STS-Timing
XX Bieg Solidarności - 2.6 km
[acrobat]
2020-09-05
Płock, STS-Timing
XX Bieg Solidarności - 7.8 km
[acrobat]
2020-09-05
Płock, STS-Timing
XX Bieg Solidarności - 7.8 km
[acrobat]
2020-09-05
Okonek, B4sport.pl
Zielona Dycha
[acrobat]
2020-09-04
Bydgoszcz, STS-Timing
29 Mistrzostwa Polski w Półmaratonie - kobiety
[acrobat]
2020-09-04
Bydgoszcz, STS-Timing
29 Mistrzostwa Polski w Półmaratonie - mezczyzni
[acrobat]
2020-09-04
Bydgoszcz, STS-Timing
5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2020-09-03
Wrocław, Marcin Piechowicz
Honorowy Bieg Walecznych - open
[acrobat]
2020-09-01
Gdańsk, Mariusz KOŚCIELSKI
58 Bieg Westerplatte - Gdańsk Wirtualnie - open
[acrobat]
2020-09-01
Wrocław, Marcin Piechowicz
Honorowy Bieg Walecznych - open
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 191

 Ostatnio zalogowani
Hubert87
18:10
Krulik
18:06
slawek2910
17:57
rav78
17:44
DzikMaltański
17:44
tomako68
17:35
bielu72
17:33
Honda
17:28
marianzielonka
17:28
GRZEŚ9
17:16
crespo9077
17:16
janusz9876543213
17:12
lordedward
17:06
aniabazylia
17:02
kostekmar
17:00
chris_cros
17:00
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |