Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

          

2015-09-27
Warszawa, STS-Timing
37 Maraton Warszawski - Bieg na Piątkę
[acrobat]
2015-09-27
Warszawa, STS-Timing
37 Maraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2015-09-27
Warszawa, STS-Timing
37 Maraton Warszawski - sztafety
[acrobat]
2015-09-27
Kaźmierz, Plus Timing
3 Hochland Półmaraton Doliną Samy
[acrobat]
2015-09-27
Kaźmierz, Plus Timing
3 Pyrlandzka Dycha
[acrobat]
2015-09-27
Lubartów, Aleksandra Majkowska
Bieg BiegamBoLubię LASY
[acrobat]
2015-09-27
Czestochowa, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Godzinny HDEF
[acrobat]
2015-09-27
Szczecin, Magdalena Kasprzak
Bieg Górski na K2
[acrobat]
2015-09-27
Miłosław, Jacek Zieliński
Bieg po Fortunę - Dzieci
[excel]
2015-09-27
Miłosław, Jacek Zieliński
Bieg po Fortunę - Marszobieg na 5km
[excel]
2015-09-27
Miłosław, Jacek Zieliński
Bieg po Fortunę - OPEN
[acrobat]
2015-09-27
Okonek, Sylwester Góra
Cross na Wrzosach - 10km
[acrobat]
2015-09-27
Okonek, Sylwester Góra
Cross na Wrzosach - 10km NW
[acrobat]
2015-09-27
Okonek, Sylwester Góra
Cross na Wrzosach - 5km
[acrobat]
2015-09-27
Okonek, Sylwester Góra
Cross na Wrzosach - 5km NW
[acrobat]
2015-09-27
Prusice, Przemysław Burchacki
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap IX
[acrobat]
2015-09-27
Osłonin, Bartosz Feifer
II Bieg w Krainie Konwalii - 15km
[acrobat]
2015-09-27
Osłonin, Bartosz Feifer
II Bieg w Krainie Konwalii - 9km
[acrobat]
2015-09-27
Chwałowice, Dominik Krumin
IV Biegi Harcownika - 3.5km
[acrobat]
2015-09-27
Chwałowice, Dominik Krumin
IV Biegi Harcownika - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-27
Chwałowice, Dominik Krumin
IV Biegi Harcownika - OPEN
[acrobat]
2015-09-27
Dąbrowa Górnicza, Bartłomiej Pańkowski
IV Cross Czwórki - Nordic Walkig
[acrobat]
2015-09-27
Dąbrowa Górnicza, Bartłomiej Pańkowski
IV Cross Czwórki - OPEN
[acrobat]
2015-09-27
Bierutów, Piotr Baranowski
I Bierutowski Bieg Leśny
[acrobat]
2015-09-27
Poznań, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race
[acrobat]
2015-09-27
Nowy Sącz, Ultimasport.pl
VII Sądecka Dycha o Puchar Newagu - Kobiety
[acrobat]
2015-09-27
Nowy Sącz, Ultimasport.pl
VII Sądecka Dycha o Puchar Newagu - OPEN
[acrobat]
2015-09-27
Knurów, Organizator
XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny - Górnicy
[acrobat]
2015-09-27
Knurów, Organizator
XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2015-09-27
Knurów, Organizator
XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-09-27
Będomin, Good-Time
XXXIII Bieg Mazurka
[acrobat]
2015-09-26
Barcin, Michał Senger
Barcin Biega - NW
[acrobat]
2015-09-26
Barcin, Michał Senger
Barcin Biega - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Dla Grażyny - 10km
[acrobat]
2015-09-26
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Dla Grażyny - 5km
[acrobat]
2015-09-26
Warszawa, Magda Orwińska
Bieg do Nowoczesnej
[acrobat]
2015-09-26
Wrocław, Jacek Urbanowicz
Bieg IT
[acrobat]
2015-09-26
Gdynia, Marzena Michalec
Bieg Kobiet
[acrobat]
2015-09-26
Zabrze, Bartek Kozłowski
Bieg ze Skarbnikiem
[acrobat]
2015-09-26
Zawoja, Krzysztof Szafraniec
Chaszczok - Bieg na Babią Górę
[acrobat]
2015-09-26
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-09-26
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 1
[acrobat]
2015-09-26
Skierniewice, Inessport
III Bieg Leśnika
[acrobat]
2015-09-26
Drzonków, Dariusz Mieczyński
III Bieg Przełajowy
[acrobat]
2015-09-26
Zawadzkie , ZmierzymyCzas.pl
III Cross Doliny Małej Panwi - 12.5km
[acrobat]
2015-09-26
Zawadzkie , ZmierzymyCzas.pl
III Cross Doliny Małej Panwi - 7km
[acrobat]
2015-09-26
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
III Kluczborski Bieg o Złotą Barć - 10km
[acrobat]
2015-09-26
Gniew, Krzysztof Bejgrowicz
II Bieg Gniewski
[acrobat]
2015-09-26
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
II Kluczborski Bieg o Złotą Barć - 5 km
[acrobat]
2015-09-26
Otusz, Henryk Rogoziński
II Otuski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2015-09-26
Mieroszów, Grzegorz Kalinowski
IV Maraton Zielone Sudety
[excel]
2015-09-26
Zielonka, Aldona Rybka
I Bieg J.H. Dąbrowskiego
[acrobat]
2015-09-26
Wołów, Ultimasport
I Bieg w Naturze - kobiety
[acrobat]
2015-09-26
Wołów, Ultimasport
I Bieg w Naturze - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Trzebinia, Ewa Sierka
I Trzebiński Festiwal Lekkoatletyczny
[excel]
2015-09-26
Gdańsk, Organizator
Ląduj na Osowej
[acrobat]
2015-09-26
Kliniska Wielkie, Good-Time
Maraton Puszczy Goleniowskiej - 10km
[acrobat]
2015-09-26
Kliniska Wielkie, Good-Time
Maraton Puszczy Goleniowskiej - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Kliniska Wielkie, Good-Time
Maraton Puszczy Goleniowskiej - półmaraton
[acrobat]
2015-09-26
Kraków, Krzysztof Augustyn
Nowohucki Bieg Wokół Zalewu
[acrobat]
2015-09-26
Oleszka, Anna Orian
Razem do Celu
[acrobat]
2015-09-26
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VI
[word]
2015-09-26
Łyse, STS-Timing
VIII Mistrzostwa Polski w biegu 24h
[acrobat]
2015-09-26
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
VI Puchar Siemianowic Śląskich w Biathlonie Letnim
[acrobat]
2015-09-26
Brzeszcze, Ultimasport
V Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2015-09-26
Brzeszcze, Ultimasport
V Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Grudziądz, Organizator
XXXIV Bieg im. Bronisława Malinows
[acrobat]
2015-09-26
Koźmin Wielkopolski, PulsarSport.pl
XXXIX Bieg Maćka - Kobiety
[acrobat]
2015-09-26
Koźmin Wielkopolski, PulsarSport.pl
XXXIX Bieg Maćka - Niepełnowprawni
[acrobat]
2015-09-26
Koźmin Wielkopolski, PulsarSport.pl
XXXIX Bieg Maćka - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Kraków, Ryszard Machlowski
XX Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich
[excel]
2015-09-26
Malanów, Tomek Kupczyk
X Biegi Uliczne Malanowska Jesień
[acrobat]
2015-09-25
Toruń, STS-timing
Twarde Piątki - bieg 1
[acrobat]
2015-09-25
Miasteczko Krajeński, Michał Miszczak
VI Bieg im. komandora Bolesława Romanowskiego
[excel]
2015-09-25
Wodzisław Śląski, Agnieszka Kozielska
XXIII Bieg Gazety Wodzisławskiej - cząstkowe
[word]
2015-09-23
Ruda Śląska, Artur Rosiński
Test Coopera
[acrobat]
2015-09-20
Sosnowiec - Katowice, DomTel-Sport
15-tka z Sosnowca do Katowic
[acrobat]
2015-09-20
Wadowice, Ultimasport
36. Bieg Powsinogi - 21 km kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Wadowice, Ultimasport
36. Bieg Powsinogi - 21 km OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Wadowice, Ultimasport
36. Bieg Powsinogi - 5 km kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Wadowice, Ultimasport
36. Bieg Powsinogi - 5 km OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Sobótka, Datasport
3 Sobótczańska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2015-09-20
Sobótka, Datasport
3 Sobótczańska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Sobótka, Datasport
3 Sobótczańska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Wieliczka, Datasport
4F Półmaraton Wielicki - kategorie
[acrobat]
2015-09-20
Wieliczka, Datasport
4F Półmaraton Wielicki - kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Wieliczka, Datasport
4F Półmaraton Wielicki - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Wieliczka, Datasport
4F Półmaraton Wielicki - Powiat
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - 10km kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - 10km OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - 5km kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - 5km OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - Białystok
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - drużyny
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - PCK
[acrobat]
2015-09-20
Rosochy, Romuald Natkański
6-ka w lesie
[word]
2015-09-20
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
7 Bytomski Półmaraton - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
7 Bytomski Półmaraton - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-20
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
7 Bytomski Półmaraton - półmaraton
[acrobat]
2015-09-20
Katowice, Śląskie TKKF
Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego
[word]
2015-09-20
Olsztyn, PulsarSport.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - #7
[acrobat]
2015-09-20
Wrocław, Marzena Michalec
Bieg Kobiet
[acrobat]
2015-09-20
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Pamięci Górników
[word]
2015-09-20
Pleszew, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Przemysława - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Pleszew, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Przemysława - 5km
[acrobat]
2015-09-20
Poznań, Malta Ski
Bieg z Klasą - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Poznań, Malta Ski
Bieg z Klasą - 5km
[acrobat]
2015-09-20
Bielany Wrocławskie, Pro-Run
Bielański Bieg Rodzinny - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Bielany Wrocławskie, Pro-Run
Bielański Bieg Rodzinny - 5km
[acrobat]
2015-09-20
Ciekoty, Organizator
Cross Run - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Ciekoty, Organizator
Cross Run - 10km Generalka
[acrobat]
2015-09-20
Ciekoty, Organizator
Cross Run - 21km
[acrobat]
2015-09-20
Ciekoty, Organizator
Cross Run - 21km Generalka
[acrobat]
2015-09-20
Kędzierzyn - Koźle, Anna Orian
Gaz-System na Piatkę
[acrobat]
2015-09-20
Katorice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 1
[acrobat]
2015-09-20
Owidz, Dawid Burczyk
III Bieg Grodzisko Cross
[acrobat]
2015-09-20
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
III Dycha Spadających Liści - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-20
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
III Dycha Spadających Liści - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Kleszczów, InesSport.pl
III Kleszczów na Piątkę
[acrobat]
2015-09-20
Zapowiednik, Piotr Fiłonowicz
III Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2015-09-20
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
III MosirGutwinRun - runda 5
[acrobat]
2015-09-20
Kościelisko, Organizator
III Perły Małopolski TPN - długi
[acrobat]
2015-09-20
Kościelisko, Organizator
III Perły Małopolski TPN - krótki
[acrobat]
2015-09-20
Kościelisko, Organizator
III Perły Małopolski TPN - średni
[acrobat]
2015-09-20
Modlin, DomTel-Sport
II Bieg Czterech Generałów
[acrobat]
2015-09-20
Orelec, Bożena Jaskowska
II Zaporowy Maraton - Maraton
[acrobat]
2015-09-20
Orelec, Bożena Jaskowska
II Zaporowy Maraton - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-20
Orelec, Bożena Jaskowska
II Zaporowy Maraton - Półmaraton
[acrobat]
2015-09-20
Dolina Będkowska, PulsarSport.pl
IX Bieg po Dolinie Będkowskiej - Kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Dolina Będkowska, PulsarSport.pl
IX Bieg po Dolinie Będkowskiej - Małżeństwa
[acrobat]
2015-09-20
Dolina Będkowska, PulsarSport.pl
IX Bieg po Dolinie Będkowskiej - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Sieraków, Ultimasport
I Maraton Puszczy Noteckiej - kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Sieraków, Ultimasport
I Maraton Puszczy Noteckiej - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Kórnik, PlusTiming
Kórnik Triathlon - 1/10 IM
[acrobat]
2015-09-20
Kórnik, PlusTiming
Kórnik Triathlon - 1/4 IM
[acrobat]
2015-09-20
Kórnik, PlusTiming
Kórnik Triathlon - Sztafety
[acrobat]
2015-09-20
Warszewice, Rafał Lewandowski
Łubianka Grand Prix Cross - Bieg 9
[acrobat]
2015-09-20
Zielonki, Marcin Zięba
Marchewkowy Półmaraton - 13km
[acrobat]
2015-09-20
Zielonki, Marcin Zięba
Marchewkowy Półmaraton - 6.3km
[acrobat]
2015-09-20
Zielonki, Marcin Zięba
Marchewkowy Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Katorice, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Katorice, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - 5km
[acrobat]
2015-09-20
Lublin, Organizator
Pierwsza Dycha do Maratonu
[acrobat]
2015-09-20
Jarocin, PlusTiming
RockRun Jarocin - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Jarocin, PlusTiming
RockRun Jarocin - 21km
[acrobat]
2015-09-20
Nysa, DomTel-Sport
Szlakiem zabytków Nysy - Gimnazjum
[acrobat]
2015-09-20
Nysa, DomTel-Sport
Szlakiem zabytków Nysy - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 5
[acrobat]
2015-09-20
Wisznice, Organizator
Trzeci Bieg po zdrowie
[acrobat]
2015-09-20
Busko Zdrój, Zdzisław Perepiczko
XIV Bieg Zdrojowy
[excel]
2015-09-20
Twardogóra, Datasport
XXI Bieg Uliczny w Twardogórze - 10 km
[acrobat]
2015-09-20
Twardogóra, Datasport
XXI Bieg Uliczny w Twardogórze - 5 km
[acrobat]
2015-09-20
Zbąszyn, STS-Timing
XXVIII Bieg Zbąskich
[acrobat]
2015-09-20
Łowicz, STS-Timing
XXXIV Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2015-09-19
Szczecin, DataSport.pl
1. PZU Maraton Szczeciński - Kobiety
[acrobat]
2015-09-19
Szczecin, DataSport.pl
1. PZU Maraton Szczeciński - OPEN
[acrobat]
2015-09-19
Gdańsk, Marcin Sobczak
Bieg Czyste Miasto Gdańsk
[acrobat]
2015-09-19
Złota Góra k.Kartuz, Organizator
Bieg o Złotą Górę
[acrobat]
2015-09-19
Chorzów, STS-Timing
Bieg Równonocny
[acrobat]
2015-09-19
Rudnik nad Sanem, Beata Drzymała
Bieg Spełniać Marzenia
[acrobat]
2015-09-19
Korbielów, Michał Kołodziejczyk
Cykl maratonów górskich w Beskidach - Jesień
[acrobat]
2015-09-19
Mosina, PlusTiming
ForestRun - 12km
[acrobat]
2015-09-19
Mosina, PlusTiming
ForestRun - 23km
[acrobat]
2015-09-19
Mosina, PlusTiming
ForestRun - 50km
[acrobat]
2015-09-19
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 1
[acrobat]
2015-09-19
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy 2015 (6)
[excel]
2015-09-19
Lądek Zdrój, Jaroslaw Haczyk
HiMountain HiRun - 15km
[acrobat]
2015-09-19
Lądek Zdrój, Jaroslaw Haczyk
HiMountain HiRun - 7,5km
[acrobat]
2015-09-19
Szklarska Poręba, Sławomir Krawczyk-Demczuk
III Bieg Dookoła Kotliny
[acrobat]
2015-09-19
Lipka, Piotr Kołodziejczyk
III Bieg Leśne Dukty
[acrobat]
2015-09-19
Więcławice, Iwona Bińczycka-Kołacz
III Małopolski Bieg Drogą Św. Jakuba
[acrobat]
2015-09-19
Pułtusk, Monika Bronne
III Pułtuski Bieg Mateuszowy - 10km
[acrobat]
2015-09-19
Pułtusk, Monika Bronne
III Pułtuski Bieg Mateuszowy - 5km
[acrobat]
2015-09-19
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
II Bieg po Żywą Świnie
[acrobat]
2015-09-19
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne GP Mińska Mazowieckiego - Bieg 2
[acrobat]
2015-09-19
Rogoźno, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - 10km NW
[acrobat]
2015-09-19
Rogoźno, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - 5km NW
[acrobat]
2015-09-19
Rogoźno, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - OPEN
[acrobat]
2015-09-19
Więcbork, Good-Time
IV Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork
[acrobat]
2015-09-19
Mysłowice, Rafał Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg IV
[acrobat]
2015-09-19
Betws y Coed, Andrzej Puchacz
Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich
[acrobat]
2015-09-19
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - Generalka po 4 biegach
[acrobat]
2015-09-19
Legnica, Organizator
Parkowa Gonitwa - BIEG 5 - Dzieci
[acrobat]
2015-09-19
Legnica, Organizator
Parkowa Gonitwa - BIEG 5 - Kobiety
[acrobat]
2015-09-19
Legnica, Organizator
Parkowa Gonitwa - BIEG 5 - Męzczyźni
[acrobat]
2015-09-19
Zaliwie Szpinki, Piotr Romanowski
Pierwszy Mazowiecki Duathlon Liwca
[acrobat]
2015-09-19
Poznań, Organizator
PKO Bieg Charytatywny
[acrobat]
2015-09-19
Mikołów, Organizator
PKO Bieg Charytatywny
[acrobat]
2015-09-19
Łódź, ZmierzymyCzas.pl
PKO BIEG CHARYTATYWNY - kategorie
[acrobat]
2015-09-19
Łódź, ZmierzymyCzas.pl
PKO BIEG CHARYTATYWNY - okrążenia
[acrobat]
2015-09-19
Międzybrodzie, Barbara Talik-Góral
VII Wieczorny Bieg na Górę Żar
[word]
2015-09-19
Brzoza, Zbigniew Wiśniewski
VI Bieg Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-19
Brzoza, Zbigniew Wiśniewski
VI Bieg Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2015-09-19
łętowo, Agnieszka Czarnuch
V Bieg wokół Jeziora Łętowskiego - dzieci
[acrobat]
2015-09-19
łętowo, Agnieszka Czarnuch
V Bieg wokół Jeziora Łętowskiego - OPEN
[acrobat]
2015-09-19
Grójec, Organizator
V Grójecka Dycha
[acrobat]
2015-09-19
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
V Jastrzębska Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2015-09-19
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
V Jastrzębska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-09-19
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIII Bieg Służb Mundurowych - Nie Mundurowi
[acrobat]
2015-09-19
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIII Bieg Uliczny Służb Mundurowych - Mundurowi
[acrobat]
2015-09-19
Płoty, DomTel-Sport
XIX Międzynarodowy Bieg Uliczny o Sztachetkę
[acrobat]
2015-09-19
Władysławowo, Teresa Jaskułka
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2015-09-19
Gołdap, DomTel-Sport
XXIII Cross Gołdapski
[acrobat]
2015-09-19
Oleśnica, DataSport.pl
XXXI Memoriał Bogusława Psujka - Kategorie
[acrobat]
2015-09-19
Oleśnica, DataSport.pl
XXXI Memoriał Bogusława Psujka - OPEN
[acrobat]
2015-09-16
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 6
[excel]
2015-09-13
Grodzisk Mazowiecki, Organizator
1. Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego - 10km
[acrobat]
2015-09-13
Grodzisk Mazowiecki, Organizator
1. Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego - 5km
[acrobat]
2015-09-13
Wrocław, DataSport.pl
33. PKO Wrocław Maraton - Kobiety
[acrobat]
2015-09-13
Wrocław, DataSport.pl
33. PKO Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2015-09-13
Wrocław, DataSport.pl
33. PKO Wrocław Maraton - Wózki
[acrobat]
2015-09-13
Płock, STS-Timing
4. Półmaraton Dwóch Mostów
[acrobat]
2015-09-13
Wyry, Maratończyk Pomiar Czasu
5-10-15 Combikol Run - 10km
[acrobat]
2015-09-13
Wyry, Maratończyk Pomiar Czasu
5-10-15 Combikol Run - 5km
[acrobat]
2015-09-13
Wyry, Maratończyk Pomiar Czasu
5-10-15 Combikol Run - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-13
Gdańsk, Małgorzata Pryśko
Bieg o Puchar Decathlon Kartuska
[acrobat]
2015-09-13
Strzakły, Łukasz Węda
Bieg po zdrowie II
[word]
2015-09-13
Warszawa, DataSport.pl
Bieg Przez Most - Kobiety
[acrobat]
2015-09-13
Warszawa, DataSport.pl
Bieg Przez Most - OPEN
[acrobat]
2015-09-13
Kraków, Kacper Piech
Family Run - Bieg Boso
[acrobat]
2015-09-13
Kraków, Kacper Piech
Family Run - Bieg Mamy
[acrobat]
2015-09-13
Kraków, Kacper Piech
Family Run - Bieg Taty
[acrobat]
2015-09-13
Kraków, Kacper Piech
Family Run - OPEN
[acrobat]
2015-09-13
Bydgoszcz, CityTrail
GP CITY TRAIL Bydgoszcz - Bieg 1
[acrobat]
2015-09-13
Ostrzeszów, Organizator
III Bieg 10 Profi
[acrobat]
2015-09-13
Milicz, Bogusław Tomaszewski
III Bieg Karpia
[acrobat]
2015-09-13
Maków Mazowiecki, Organizator
III Duathlon Makowski
[acrobat]
2015-09-13
Plichtów, InesSport.pl
II Bieg na Wzniesieniach
[acrobat]
2015-09-13
Lubartów, InesSport.pl
II Półmaraton Bez Granic
[acrobat]
2015-09-13
Zielona Góra, PulsarSport.pl
IV NOVITA Półmaraton Zielonogórski - Kobiety
[acrobat]
2015-09-13
Zielona Góra, PulsarSport.pl
IV NOVITA Półmaraton Zielonogórski - OPEN
[acrobat]
2015-09-13
Olsztyn, Mateusz Kownacki
IV Półmaraton Jakubowy - Kategorie
[acrobat]
2015-09-13
Olsztyn, Mateusz Kownacki
IV Półmaraton Jakubowy - Kobiety
[acrobat]
2015-09-13
Olsztyn, Mateusz Kownacki
IV Półmaraton Jakubowy - OPEN
[acrobat]
2015-09-13
Chełmno - Świecie, STS-Timing
IV Półmaraton Mondi
[acrobat]
2015-09-13
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
I Wodzisławski Runn Cross
[acrobat]
2015-09-13
Krynica -Zdrój, Damian Ruta
Koral Maraton - IRON RUN
[acrobat]
2015-09-13
Warszawa, Paweł Zach
VIII Bieg Rotmistrza Pileckiego
[acrobat]
2015-09-13
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Bieg Kibica
[acrobat]
2015-09-13
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Bieg na Jaworzynę
[acrobat]
2015-09-13
Krynica, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - IronRun wyniki końcowe
[acrobat]
2015-09-13
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Koral Maraton
[acrobat]
2015-09-13
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Koral Półmaraton
[acrobat]
2015-09-13
Krynica, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Sztafeta Maratońska
[acrobat]
2015-09-13
Damnica, Piotr Kołodziejczyk
V Bieg Pod Dębem - Małżeństwa
[acrobat]
2015-09-13
Damnica, Piotr Kołodziejczyk
V Bieg Pod Dębem - OPEN
[acrobat]
2015-09-13
Augustów, Domtel-Sport.pl
V Budimex Półmaraton Augustowski
[acrobat]
2015-09-13
Mstów, Rafał Kozik
V Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-13
Katowice, August Jakubik
V Panewnicki Dziki Bieg - 09
[excel]
2015-09-13
Tarczyn, Domtel-Sport.pl
V Tarczyn Półmaraton
[acrobat]
2015-09-13
Tarczyn, Organizator
V Tarczyn Półmaraton - Bieg Rodzinny 2km
[acrobat]
2015-09-13
Kłobuck, Organizator
XIII Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza
[excel]
2015-09-13
Gniezno, DataSport.pl
XXXVIII Bieg Lechitów
[acrobat]
2015-09-12
Kraków, DataSport.pl
4 Bieg Fundacji Tesco Dzieciom - Bieg Rodzinny
[acrobat]
2015-09-12
Kraków, DataSport.pl
4 Bieg Fundacji Tesco Dzieciom - Kobiety
[acrobat]
2015-09-12
Kraków, DataSport.pl
4 Bieg Fundacji Tesco Dzieciom - OPEN
[acrobat]
2015-09-12
Gdańsk, STS-Timing
53. Bieg Westerplatte
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Bieg 7 Dolin - 100km
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Bieg 7 Dolin - 34km
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Bieg 7 Dolin - 64km
[acrobat]
2015-09-12
Nowy Tomyśl, Plus Timing
Chyża 10 - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-12
Nowy Tomyśl, Plus Timing
Chyża 10 - OPEN
[acrobat]
2015-09-12
Łódź, Katarzyna Przybył
Daj Piątaka Na Dzieciaka
[acrobat]
2015-09-12
Pabianice, InesSport.pl
III Bieg Uliczny Maksy Mila
[acrobat]
2015-09-12
Szczecin, Marta Hanczewska
III Szczeciński Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2015-09-12
Żagań, Tomek Hucał
IV Bieg na Wieżę Widokową
[acrobat]
2015-09-12
Zagwiździe, Anna Orian
IV Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-timing
IV Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-12
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusiński
IX Bieg Uliczny Pożegnanie Lata
[excel]
2015-09-12
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - 10km
[acrobat]
2015-09-12
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - ultra
[acrobat]
2015-09-12
Szczecin, Dorota Szymańska
Marsz-o-bieg
[acrobat]
2015-09-12
Barlinek, Organizator
Mistrzostwa Polski Europejskiej Stolicy - 10km
[acrobat]
2015-09-12
Barlinek, Organizator
Mistrzostwa Polski Europejskiej Stolicy - 5km
[acrobat]
2015-09-12
Katowice, Mateusz Banaś
Piłkarski Cross przy Bukowej
[acrobat]
2015-09-12
Marciszów, Justyna Polak
Rozbiegana Gmina - Marciszów
[excel]
2015-09-12
Nowy Dwór Gdański, Patrycja Pipała
VIII Jesienny Bieg Gburów
[excel]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - 3km
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Bieg Kobiet
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Bieg Przebierańców
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - IronRun dzień 2
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Nocny Minimaraton
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Sztafeta Deptaka
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Życiowa Dycha
[acrobat]
2015-09-12
Prudnik, Andrzej Dereń
XIII Prudnicki Maraton Pieszy
[acrobat]
2015-09-12
Legionowo, Joanna Trusiak
XXVIII Biegi Przełajowe
[acrobat]
2015-09-12
Rypin, STS-Timing
X Rypiński Bieg Po Zdrowie
[acrobat]
2015-09-12
Stara Krobia, Plus Timing
I Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - 13km
[acrobat]
2015-09-12
Stara Krobia, Plus Timing
I Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - OPEN
[acrobat]
2015-09-11
Piła, f-time
I Pilska Piwna Mila
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - 15km
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - 5km
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Bieg Małopolski
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Bieg w Krawacie
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - IronRun dzień 1
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Krynicka Mila
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Mila IronRun
[acrobat]
2015-09-10
Warszawa, Andrzej Krochmal
XXVI Biegi Przełajowe we Włochach
[word]
2015-09-09
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 9
[excel]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - kategorie
[acrobat]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - kobiety
[acrobat]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - MP kobiet
[acrobat]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - MP Open
[acrobat]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - OPEN
[acrobat]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - Policja
[acrobat]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - Wojsko Polskie
[acrobat]
2015-09-06
Radzymin, InesSport.pl
2. Ćwierćmaraton Logmaster
[acrobat]
2015-09-06
Tomaszów Mazowiecki, PulsarSport.pl
34. Bieg Tomaszowski - Kobiety
[acrobat]
2015-09-06
Tomaszów Mazowiecki, PulsarSport.pl
34. Bieg Tomaszowski - OPEN
[acrobat]
2015-09-06
Wielbark, Organizator
Bieg Leśnika
[acrobat]
2015-09-06
Piszcząc, Łukasz Węda
Bieg po zdrowie
[acrobat]
2015-09-06
Katowice, STS-Timing
Business Run - Katowice
[acrobat]
2015-09-06
Kraków, STS-Timing
Business Run - Kraków
[acrobat]
2015-09-06
Łódź, STS-Timing
Business Run - Łódź
[acrobat]
2015-09-06
Poznań, STS-Timing
Business Run - Poznań
[acrobat]
2015-09-06
Warszawa, STS-Timing
Business Run - Warszawa
[acrobat]
2015-09-06
Wrocław, STS-Timing
Business Run - Wrocław
[acrobat]
2015-09-06
Rawicz, Krzysztof Konopniak
Cała Polska Biega - Rawicz też
[acrobat]
2015-09-06
Gorzyce, Pasieczny Robert
II Gorzycka 5
[acrobat]
2015-09-06
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
II Półmaraton Bielski
[acrobat]
2015-09-06
Kietrz, Anna Orian
I Graniczna Jedenastka
[acrobat]
2015-09-06
Ostrava, Bogusław Siendzielorz
Ostrawski Maraton
[acrobat]
2015-09-06
Chorzów, STS-Timing
Parkowy Półmaraton - 10km
[acrobat]
2015-09-06
Chorzów, STS-Timing
Parkowy Półmaraton - 10km Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-06
Chorzów, STS-Timing
Parkowy Półmaraton - półmaraton
[acrobat]
2015-09-06
Chełmiec, Sławek Konopka
Rodzinny Charytatywny Festyn Biegowy
[acrobat]
2015-09-06
Radom, Organizator
Słoneczny Bieg - 12km
[acrobat]
2015-09-06
Radom, Organizator
Słoneczny Bieg - 6km
[acrobat]
2015-09-06
Oława, ZmierzymyCzas.pl
VIII Bieg Koguta
[acrobat]
2015-09-06
Buków, Ireneusz Stachowski
VI Bieg Przesiedleńczy
[acrobat]
2015-09-06
Iława, DomTel-Sport
V Iławski Półmaraton LOU PRE
[acrobat]
2015-09-06
Sochaczew, Renata Kubik
XXXII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[acrobat]
2015-09-05
Krojanty, PulsarSport.pl
6 Bieg Ułański - Kobiety
[acrobat]
2015-09-05
Krojanty, PulsarSport.pl
6 Bieg Ułański - OPEN
[acrobat]
2015-09-05
Bardo, Ultimasport
Bardzka Piąteczka - kobiety
[acrobat]
2015-09-05
Bardo, Ultimasport
Bardzka Piąteczka - OPEN
[acrobat]
2015-09-05
Januszkowice, Damian Rawluk
Cross Triathlon Koziołka
[acrobat]
2015-09-05
Piaseczno, Datasport
Frog Race VII - 10km
[acrobat]
2015-09-05
Piaseczno, Datasport
Frog Race VII - 5km
[acrobat]
2015-09-05
Biały Bór, DomTel-Sport
III Bieg Centaura
[acrobat]
2015-09-05
Mszana k.Dukli, Ewa Kaczmarska
III Bieg O Kwitnący Kalosz Sołtyski
[excel]
2015-09-05
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
III City Cross Częstochowa
[acrobat]
2015-09-05
Żarki, Jarosław Grygiel
III Żarecka Szóstka - 12km
[acrobat]
2015-09-05
Żarki, Jarosław Grygiel
III Żarecka Szóstka - 6km
[acrobat]
2015-09-05
Żarki, Jarosław Grygiel
III Żarecka Szóstka - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-05
Nowa Wieś Wielka, Daniel karpiński
II Bieg Dożynkowy
[acrobat]
2015-09-05
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne Grand Prix - Bieg 1 - Kategorie
[acrobat]
2015-09-05
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne Grand Prix - Bieg 1 - Kobiety
[acrobat]
2015-09-05
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne Grand Prix - Bieg 1 - Męzczyźni
[acrobat]
2015-09-05
Czerwionka-Leszczyny, DataSport.pl
IV Nocny Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2015-09-05
Czerwionka-Leszczyny, DataSport.pl
IV Nocny Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2015-09-05
Bolesławiec, Ultimasport
I Cross Comando - kobiety
[acrobat]
2015-09-05
Bolesławiec, Ultimasport
I Cross Comando - OPEN
[acrobat]
2015-09-05
Jadowniki, Organizator
I Spar Półmaraton Ziemi Brzeskiej
[acrobat]
2015-09-05
Kurów, Grzegorz Pastwa
Półmaraton Fantoma
[acrobat]
2015-09-05
Lubiewo, Good-Time
VIII Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież
[acrobat]
2015-09-05
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
WPT RUN 2015
[acrobat]
2015-09-05
Gierałtowice, Organizator
XII Bieg Dożynkowy
[word]
2015-09-05
Świnoujście, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXVI Maraton Świnoujście - Maraton
[acrobat]
2015-09-05
Świnoujście, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXVI Maraton Świnoujście - Półmaraton
[acrobat]
2015-09-04
Warszawa, Organizator
III Klubowa Mila TTT
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 362

 Ostatnio zalogowani
Górki
12:24
Romin
12:23
mabole
12:19
hiszpan72
12:12
Zbiegomir
12:12
Pędziwiatr
12:09
cimar
11:52
szimi73
11:45
Bystry1983
11:45
arainami
11:45
maur68
11:45
dzemek
11:36
kucharwkb
11:36
Tumael
11:23
andrzej__g
11:22
Iryda
11:17
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |