Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

          

2016-09-29
Gdynia, Rafał Plewiski
I Czwartkowy Bieg Śledzia
[acrobat]
2016-09-25
Swarzedz, PlusTiming
1. Półmaraton Szpot Swarzędz
[acrobat]
2016-09-25
Swarzędz, Marek Wajer
1. Półmaraton Szpot Swarzędz - Gmina Kobiety
[acrobat]
2016-09-25
Swarzędz, Marek Wajer
1. Półmaraton Szpot Swarzędz - Gmina Męzczyźni
[acrobat]
2016-09-25
Swarzędz, Marek Wajer
1. Półmaraton Szpot Swarzędz - WLKP Kobiety
[acrobat]
2016-09-25
Swarzędz, Marek Wajer
1. Półmaraton Szpot Swarzędz - WLKP Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-25
Warszawa, STS-Timing
38. PZU Maraton Warszawski - 5km Nieoficjalne
[acrobat]
2016-09-25
Warszawa, STS-Timing
38. PZU Maraton Warszawski - OPEN Nieoficjalne
[acrobat]
2016-09-25
Warszawa, STS-Timing
38. PZU Maraton Warszawski - sztafety nieoficjalne
[acrobat]
2016-09-25
Giełczyn - Łomży, Krzysztof Skowera
3. Bieg Łomża-Giełczyn
[excel]
2016-09-25
Wieliczka, DataSport.pl
4F Półmaraton Wielicki
[acrobat]
2016-09-25
Prusice, Przemysław Burchacki
4 Edycja Prusice Biegają - 9. Etap
[acrobat]
2016-09-25
Kaźmierz, PlusTiming
4 Hochland Półmaraton Doliną Samy - 10km
[acrobat]
2016-09-25
Kaźmierz, PlusTiming
4 Hochland Półmaraton Doliną Samy - OPEN
[acrobat]
2016-09-25
Janiszewice, Damian Mikołajczyk
5 mil po Gminie Zduńska Wola
[acrobat]
2016-09-25
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Godzinny
[acrobat]
2016-09-25
Białystok, Krzysztof Skowera
Bison Run - Drużyny
[acrobat]
2016-09-25
Białystok, Krzysztof Skowera
Bison Run - Kobiety
[acrobat]
2016-09-25
Białystok, Krzysztof Skowera
Bison Run - OPEN
[acrobat]
2016-09-25
Gorlice, Sebastian Chłanda
Gorlicki Bieg Górski - 23km
[acrobat]
2016-09-25
Gorlice, Sebastian Chłanda
Gorlicki Bieg Górski - 43km
[acrobat]
2016-09-25
Gdańsk, CityTrail
GP CITY TRAIL Trójmiasto - bieg 1
[acrobat]
2016-09-25
Bronisław, Sławek Majchrzycki
III Leśna Zadyszka
[acrobat]
2016-09-25
Ludwikowice, DataSport.pl
III Półmaraton Sowiogórski
[acrobat]
2016-09-25
Ludwikowice, DataSport.pl
III Półmaraton Sowiogórski - 10km
[acrobat]
2016-09-25
Sieraków, Tomasz Frąk
II Maraton Puszczy Noteckiej - OPEN
[acrobat]
2016-09-25
Sieraków, Tomasz Frąk
II Maraton Puszczy Noteckiej - Półmaraton
[acrobat]
2016-09-25
Kluczbork, ZmierzymyCzas.pl
IV Kluczborski Bieg Przełajowy - 10km
[acrobat]
2016-09-25
Kluczbork, ZmierzymyCzas.pl
IV Kluczborski Bieg Przełajowy - 5km
[acrobat]
2016-09-25
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - 5. runda
[acrobat]
2016-09-25
Jelcz - Laskowice, Maciek Ciesielski
I Crossowy Półmaraton Harcownika - 10km
[acrobat]
2016-09-25
Jelcz - Laskowice, Maciek Ciesielski
I Crossowy Półmaraton Harcownika - NW
[acrobat]
2016-09-25
Jelcz - Laskowice, Maciek Ciesielski
I Crossowy Półmaraton Harcownika - OPEN
[acrobat]
2016-09-25
Witkowo, Marcin Chwiłkowski
I Witkowska Dycha
[acrobat]
2016-09-25
Witkowo, Organizator
I Witkowska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-25
Gdańsk - Osowa, b4sport.pl
Ląduj na Osowej
[acrobat]
2016-09-25
Rawa Mazowiecka, InesSport.pl
Mistrzostwa Polski w Duathlonie
[acrobat]
2016-09-25
Bytów, b4sport.pl
Pomoc dla Kuby - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-25
Bytów, b4sport.pl
Pomoc dla Kuby - OPEN
[acrobat]
2016-09-25
Przemyśl, Mieczysław Jałocha
Przemyska Dycha
[acrobat]
2016-09-25
Bydgoszcz, STS-Timing
Terenowa Masakra - III edycja
[acrobat]
2016-09-25
Nowy Sącz, Ultimasport.pl
VIII Sądecka Dycha o puchar NEWAG-u
[acrobat]
2016-09-25
Szczecin, Magda Kasprzak
VI Bieg na K2
[acrobat]
2016-09-25
Strzelin, Domtel-Sport.pl
V Bieg Wzgórz Strzelińskich
[acrobat]
2016-09-25
Dąbrowa Górnicza, Zbigniew Szwej
V Cross Czwórki - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-25
Dąbrowa Górnicza, Zbigniew Szwej
V Cross Czwórki - OPEN
[acrobat]
2016-09-25
Knurów, Patryk Pietraczyk
XXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-09-25
Zbąszyń, Good-Time
XXIX Bieg Zbąskich
[acrobat]
2016-09-25
Parzymiechy, ZmierzymyCzas.pl
XXXVIII Bieg Jesienny im.red. Tomasza Hopfera
[acrobat]
2016-09-25
Parzymiechy, ZmierzymyCzas.pl
XXXVIII Bieg Jesienny im.red. Tomasza Hopfera - NW
[acrobat]
2016-09-24
Rawa Mazowiecka, InesSport.pl
1/10 IM Triathlon
[acrobat]
2016-09-24
Kiełpino, Good-Time
1. Bieg Arasmusa
[acrobat]
2016-09-24
Bielany Wrocławskie, DataSport.pl
3. Bielański Bieg Rodzinny - 10km
[acrobat]
2016-09-24
Bielany Wrocławskie, DataSport.pl
3. Bielański Bieg Rodzinny - 5km
[acrobat]
2016-09-24
Warszawa, Paweł Zach
5 Bieg Wegański - 10km
[acrobat]
2016-09-24
Warszawa, Paweł Zach
5 Bieg Wegański - 5km
[acrobat]
2016-09-24
Lwówek Śląski, Organizator
Bieg Darów Lasu im Kamila Ugrynowicza
[acrobat]
2016-09-24
Dylągówka, Organizator
Bieg Niezłomnych - 20km
[acrobat]
2016-09-24
Dylągówka, Organizator
Bieg Niezłomnych - 3km
[acrobat]
2016-09-24
Dylągówka, Organizator
Bieg Niezłomnych - 5km
[acrobat]
2016-09-24
Chorzów, STS-Timing
Bieg Równonocny
[acrobat]
2016-09-24
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki - dzieci
[excel]
2016-09-24
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki - OPEN
[excel]
2016-09-24
Lądek Zdrój, Sylwia Bondara
BRUBECK K2 RUN
[acrobat]
2016-09-24
Gniew, Krzysztof Bejgrowicz
III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
[acrobat]
2016-09-24
Otusz, Henryk Rogoziński
III Otuski Bieg Przełajowy - NW
[acrobat]
2016-09-24
Otusz, Henryk Rogoziński
III Otuski Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2016-09-24
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
IV Biegu Piastów Śląskich
[acrobat]
2016-09-24
Skierniewice, InesSport.pl
IV Bieg Leśnika
[acrobat]
2016-09-24
Zawadzkie k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
IV Cross Doliny Małej Panwi - 12.5km
[acrobat]
2016-09-24
Zawadzkie k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
IV Cross Doliny Małej Panwi - 7km
[acrobat]
2016-09-24
Krosinko, Tomasz Fabisiak
Krosinko Biega - NW
[excel]
2016-09-24
Krosinko, Tomasz Fabisiak
Krosinko Biega - OPEN
[excel]
2016-09-24
Kliniska Wielkie, Dariusz Gapiński
Maraton Puszczy Goleniowskiej - ćwierćmaraton
[acrobat]
2016-09-24
Kliniska Wielkie, Dariusz Gapiński
Maraton Puszczy Goleniowskiej - OPEN
[acrobat]
2016-09-24
Kliniska Wielkie, Dariusz Gapiński
Maraton Puszczy Goleniowskiej - półmaraton
[acrobat]
2016-09-24
Kraków, Krzysztof Augustyn
Nowohucki Bieg wokół Zalewu
[acrobat]
2016-09-24
Barcin, Michał Senger
OSHEE Barcin Biega - NW
[acrobat]
2016-09-24
Barcin, Michał Senger
OSHEE Barcin Biega - OPEN
[acrobat]
2016-09-24
Karczew, ProTimer
VI Karczewski Bieg Szlakami Mazowieckiego PK
[acrobat]
2016-09-24
Lidzbark Warmiński, Osir
V Lidzbarski Bieg Przełajowy
[word]
2016-09-24
Malanów, Kamil Witkowski
XI Biegi Uliczne Malanowska Jesień
[acrobat]
2016-09-24
Świebodzin, PulsarSport.pl
XV Świebodzińska Dziesiątka
[acrobat]
2016-09-24
Grudziądz, Domtel-Sport.pl
XXXV Biegi im.Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2016-09-24
Poznań, Domtel-Sport.pl
zaBIEGaj o FUNdusze - 10.8
[acrobat]
2016-09-24
Poznań, Domtel-Sport.pl
zaBIEGaj o FUNdusze - 5.4
[acrobat]
2016-09-23
Toruń, STS-Timing
Puchar Maratonu
[acrobat]
2016-09-23
Warszawa, DataSport.pl
Sztafeta na Legii - Kobiety
[acrobat]
2016-09-23
Warszawa, DataSport.pl
Sztafeta na Legii - Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-23
Warszawa, DataSport.pl
Sztafeta na Legii - Mix
[acrobat]
2016-09-18
Łowicz, STS-Timing
35. Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2016-09-18
Gniezno, DataSport.pl
39 Bieg Lechitów - Kobiety
[acrobat]
2016-09-18
Gniezno, DataSport.pl
39 Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2016-09-18
Katowice, Śląskie TKKF
45 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika
[acrobat]
2016-09-18
Niepołomice, DataSport.pl
4Rest Run - drużyny OPEN
[acrobat]
2016-09-18
Niepołomice, DataSport.pl
4Rest Run - Indywidualne Kobiety
[acrobat]
2016-09-18
Niepołomice, DataSport.pl
4Rest Run - Indywidualne Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-18
Niepołomice, DataSport.pl
4Rest Run - Indywidualne Mix
[acrobat]
2016-09-18
Sobótka, DataSport.pl
4. Sobótczańska Dziesiątka
[acrobat]
2016-09-18
Białystok, DataSport.pl
6. Top Auto Białystok Biega - 10km
[acrobat]
2016-09-18
Białystok, DataSport.pl
6. Top Auto Białystok Biega - 5km
[acrobat]
2016-09-18
Białystok, Krzysztof Skowera
6. Top Auto Białystok Biega - drużyny
[acrobat]
2016-09-18
Białystok, Krzysztof Skowera
6. Top Auto Białystok Biega - drużyny mundurowi
[acrobat]
2016-09-18
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
8 Bytomski Półmaraton - 10.5
[acrobat]
2016-09-18
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
8 Bytomski Półmaraton - NW
[acrobat]
2016-09-18
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
8 Bytomski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-09-18
Wrocław, DataSport.pl
Bieg IT
[acrobat]
2016-09-18
Dąbrowa Górnicza, Rafał Błahut
Dycha Spadających Liści
[acrobat]
2016-09-18
Osłonin, Bartosz Feifer
III Bieg w Krainie Konwalii - 15km
[acrobat]
2016-09-18
Osłonin, Bartosz Feifer
III Bieg w Krainie Konwalii - 9km
[acrobat]
2016-09-18
Zbytowa, Zygfryd Jurecki
III Etap Cztery Pory Roku z Decathlon Korona
[acrobat]
2016-09-18
Piszcząc, Łukasz Węda
II Bieg po zdrowie - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-18
Piszcząc, Łukasz Węda
II Bieg po zdrowie - OPEN
[acrobat]
2016-09-18
Zawiercie, Organizator
II Jurajski Półmaraton Zawierciański - 5km
[acrobat]
2016-09-18
Zawiercie, Organizator
II Jurajski Półmaraton Zawierciański - OPEN
[acrobat]
2016-09-18
Owidz, Przemek Goździelewski
IV Bieg Grodzisko Cross
[acrobat]
2016-09-18
Zapowiednik, Piotr Paczyński
IV Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2016-09-18
Kleszczów, InesSport.pl
Kleszczów na Piątkę
[acrobat]
2016-09-18
Bydgoszcz, b4sport.pl
Maraton Puszczy Bydgoskiej
[acrobat]
2016-09-18
Skawina, DataSport.pl
Pokonaj Focha IV - 10km
[acrobat]
2016-09-18
Skawina, DataSport.pl
Pokonaj Focha IV - 5km
[acrobat]
2016-09-18
Bydgoszcz, b4sport.pl
PółMaraton Puszczy Bydgoskiej
[acrobat]
2016-09-18
Szczawno-Zdrój, Ultimasport.pl
Serce w biegu w Szczawnie - Zdroju
[acrobat]
2016-09-18
Bydgoszcz, b4sport.pl
UltraMaraton Puszczy Bydgoskiej
[acrobat]
2016-09-18
Chełmno - Świecie, STS-Timing
V Półmaraton Mondi
[acrobat]
2016-09-18
Busko Zdrój, Zdzisław Perepiczko
XV Bieg Zdrojowy
[excel]
2016-09-18
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXII Bieg o Puchar Przewodniczącego - Kobiety
[acrobat]
2016-09-18
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXII Bieg o Puchar Przewodniczącego - Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-18
Dolina Będkowska, PulsarSport.pl
X EKO Bieg Po Dolinie Będkowskiej
[acrobat]
2016-09-18
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
ZaDyszka Bydgoska - OPEN
[acrobat]
2016-09-17
Lidzbark, Organizator
2. PKO Bieg Charytatywny
[acrobat]
2016-09-17
Zakopane, Magdalena Zięba
Biegniemy z Nadzieją
[acrobat]
2016-09-17
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg dla Dzieci Roberta - 10km
[acrobat]
2016-09-17
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg dla Dzieci Roberta - 4.3km
[acrobat]
2016-09-17
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg dla Dzieci Roberta - NW
[acrobat]
2016-09-17
Zielona Góra, PulsarSport.pl
Bieg Gladiatora
[acrobat]
2016-09-17
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 24km
[acrobat]
2016-09-17
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 53km
[acrobat]
2016-09-17
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 9km
[acrobat]
2016-09-17
Oświęcim, Organizator
IV Bieg Uliczny MaksyMila
[acrobat]
2016-09-17
Rogoźnik, Zmierzymyczas.pl
I Rogoźnicki Półmaraton Leśny - 21 km
[acrobat]
2016-09-17
Rogoźnik, Zmierzymyczas.pl
I Rogoźnicki Półmaraton Leśny - 5 km
[acrobat]
2016-09-17
Rogoźnik, Zmierzymyczas.pl
I Rogoźnicki Półmaraton Leśny - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-17
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - 10km
[acrobat]
2016-09-17
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - rowery
[acrobat]
2016-09-17
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - ultra
[acrobat]
2016-09-17
Stryków, InesSport.pl
Triathlon Stryków
[acrobat]
2016-09-17
Międzybrodzie Żywiec, Barbara Talik-Góral
VIII Wieczorny Bieg Na Górę Żar
[word]
2016-09-17
Brzoza, b4sport.pl
VII Bieg Trzeźwości
[acrobat]
2016-09-17
Brzoza, b4sport.pl
VII Bieg Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-17
Jastrzębie Zdrój, Datasport.pl
V Jastrzębska Dziesiątka - drużyny
[acrobat]
2016-09-17
Jastrzębie Zdrój, Datasport.pl
V Jastrzębska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2016-09-17
Jastrzębie Zdrój, Datasport.pl
V Jastrzębska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2016-09-17
Jastrzębie Zdrój, Datasport.pl
V Jastrzębska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2016-09-17
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - Bieg IV
[acrobat]
2016-09-17
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - Genralka po 4 biegach
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - inne
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - niemundurowi
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - OPEN
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - Policja
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - PSP
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - Służba Graniczna
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - Służba Więzienna
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - Wojsko Polskie
[acrobat]
2016-09-17
Władysławowo, Teresa Jaskułka
XIX Biegowe Grand Prix Pow. Puckiego
[word]
2016-09-17
Kraków, Organizator
XXI Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich
[excel]
2016-09-17
Oleśnica, Datasport.pl
XXXII Bieg Uliczny Memoriał B.Psujka - kategorie
[acrobat]
2016-09-17
Oleśnica, Datasport.pl
XXXII Bieg Uliczny Memoriał B.Psujka - kobiety
[acrobat]
2016-09-17
Oleśnica, Datasport.pl
XXXII Bieg Uliczny Memoriał B.Psujka - OPEN
[acrobat]
2016-09-17
Płoty, Domtel-Sport
XX Międzynarodowy Bieg Uliczny o Sztachetkę
[acrobat]
2016-09-16
Ciekoty k.Kielc, Organizator
CROSSRUN - 10 km
[acrobat]
2016-09-16
Ciekoty k.Kielc, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2016-09-14
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 6
[excel]
2016-09-11
Katowice - Sosnowiec, Marcin Krupa
15tka z Katowic do Sosnowca
[acrobat]
2016-09-11
Wrocław, DataSport.pl
34 PKO Wrocław Maraton - Kobiety
[acrobat]
2016-09-11
Wrocław, DataSport.pl
34 PKO Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2016-09-11
Radzymin, InesSport.pl
3 Ćwierćmaraton Logmaster
[acrobat]
2016-09-11
Płock, STS-Timing
5. Półmaraton Dwóch Mostów
[acrobat]
2016-09-11
Augustów, Krzysztof Skowera
6. Budimex Półmaraton Augustowski - 10km
[acrobat]
2016-09-11
Augustów, Krzysztof Skowera
6. Budimex Półmaraton Augustowski - Drużyny
[acrobat]
2016-09-11
Augustów, Krzysztof Skowera
6. Budimex Półmaraton Augustowski - OPEN
[acrobat]
2016-09-11
Augustów, Krzysztof Skowera
6. Budimex Półmaraton Augustowski - sztafety
[acrobat]
2016-09-11
Augustów, Krzysztof Skowera
6. Budimex Półmaraton Augustowski - województwo
[acrobat]
2016-09-11
Augustów, Krzysztof Skowera
6. Budimex Półmaraton Augustowski - wozki
[acrobat]
2016-09-11
Przystań, Ewelina Mierzejewska
Bieg 3P - 10km
[acrobat]
2016-09-11
Przystań, Ewelina Mierzejewska
Bieg 3P - 5km
[acrobat]
2016-09-11
Przystań, Ewelina Mierzejewska
Bieg 3P - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-11
Wielbark, Robert Krawczyk
Bieg Leśnika
[acrobat]
2016-09-11
Poznań, Grzegorz Urbańczyk
Bieg po Frajdę - 1200m
[acrobat]
2016-09-11
Poznań, Grzegorz Urbańczyk
Bieg po Frajdę - 150m
[acrobat]
2016-09-11
Poznań, Grzegorz Urbańczyk
Bieg po Frajdę - 200m
[acrobat]
2016-09-11
Poznań, Grzegorz Urbańczyk
Bieg po Frajdę - 400m
[acrobat]
2016-09-11
Poznań, Grzegorz Urbańczyk
Bieg po Frajdę - 800m
[acrobat]
2016-09-11
Chodzież, Roman Kołodziejczyk
Chodzieska Za-Dyszka - OPEN
[acrobat]
2016-09-11
Chodzież, Roman Kołodziejczyk
Chodzieska Za-Dyszka - Ziemia Chodzierska
[acrobat]
2016-09-11
Okonek, Arkadiusz Kozak
Cross na Wrzosach - 10km
[acrobat]
2016-09-11
Okonek, Arkadiusz Kozak
Cross na Wrzosach - 5km
[acrobat]
2016-09-11
Okonek, Arkadiusz Kozak
Cross na Wrzosach - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-11
Miłosław, Organizator
Festiwal Biegowy Miłosław Biega - 10km
[acrobat]
2016-09-11
Miłosław, Organizator
Festiwal Biegowy Miłosław Biega - 5km
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - 1km
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg Górski na Jaworzynę
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg Kibica
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - IRON RUN - końcowe
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Półmaraton
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Sztafeta Maratońska
[acrobat]
2016-09-11
Warszawa, ProTempo
III Bieg Skaryszewska 9
[acrobat]
2016-09-11
Lubartów, Organizator
III Półmaraton Lubartowski Bez granic
[acrobat]
2016-09-11
Ostrzeszów, Good-Time
IV Bieg 10 Profi
[acrobat]
2016-09-11
Milicz, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Karpia
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Koral Maraton
[acrobat]
2016-09-11
Jarocin, PlusTiming
RockRun Jarocin - 10km
[acrobat]
2016-09-11
Jarocin, PlusTiming
RockRun Jarocin - 21km
[acrobat]
2016-09-11
Łódź, InesSport.pl
Triathlon Miejski Łódź
[acrobat]
2016-09-11
Lubomia, Ireneusz Stachowski
VII Bieg Przesiedleńczy
[acrobat]
2016-09-11
Mstów, Rafał Kozik
VI Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-11
Dobrodzień, ZmierzymyCzas.pl
VI Maratonu Kolarskiego DOBRODZIEŃSKA SETA
[acrobat]
2016-09-11
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Bieg V
[excel]
2016-09-11
Zielona Góra, PulsarSport.pl
V NOVITA Półmaraton Zielonogórski
[acrobat]
2016-09-11
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 59.maraton
[excel]
2016-09-11
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
XIV Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza
[acrobat]
2016-09-11
Otwock, Ryszard Myśliwski
XI Otwocki Integracyjny Bieg Uliczny - generalka
[acrobat]
2016-09-11
Otwock, Ryszard Myśliwski
XI Otwocki Integracyjny Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2016-09-10
Karpacz, Magdalena Arcimowicz
14 Lawina
[acrobat]
2016-09-10
Gdańsk, STS-Timing
54. Bieg Westerplatte
[acrobat]
2016-09-10
Leszno, Karol Maćkowiak
Bieg dla Zasłużonych
[acrobat]
2016-09-10
Górki Wielkie, Czesław Tomczyk
Bieg na Bucze
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - 3km
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg 7 Dolin - 100km
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg 7 Dolin - 34km
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg 7 Dolin - 64km
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg Kobiet
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - nocny 5km
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Runek Run
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Sztafeta deptaka
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Życiowa Dycha OPEN
[acrobat]
2016-09-10
Hajnówka, Krzysztof Skowera
Finał Pucharu Polski w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2016-09-10
Hajnówka, Krzysztof Skowera
Finał Pucharu Polski w Nordic Walking - 21km
[acrobat]
2016-09-10
Hajnówka, Krzysztof Skowera
Finał Pucharu Polski w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2016-09-10
Żabieniec, DataSport.pl
Frog Race VIII - 10km Kobiety
[acrobat]
2016-09-10
Żabieniec, DataSport.pl
Frog Race VIII - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-10
Żabieniec, DataSport.pl
Frog Race VIII - 5km Kobiety
[acrobat]
2016-09-10
Żabieniec, DataSport.pl
Frog Race VIII - 5km Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-10
Katowice, Mateusz Banaś
III Piłkarski Cross przy Bukowej
[acrobat]
2016-09-10
Stara Krobia, Organizator
II Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - 10km
[acrobat]
2016-09-10
Stara Krobia, Organizator
II Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - OPEN
[acrobat]
2016-09-10
Lipka, Piotr Kołodziejczyk
IV Bieg Leśne Dukty
[acrobat]
2016-09-10
Lubiewo, Good-Time
IX Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Boram
[acrobat]
2016-09-10
Nowy Folwark, Marcin Chwiłkowski
I Bieg Pomagam
[acrobat]
2016-09-10
Borowiny, Sławek Kołosowski
I Dycha z Hakiem
[acrobat]
2016-09-10
Kętrzyn, Domtel-Sport.pl
Kętrzyńskie biegi z Philips - 21km
[acrobat]
2016-09-10
Kętrzyn, Domtel-Sport.pl
Kętrzyńskie biegi z Philips - 5km
[acrobat]
2016-09-10
Czarna Białostocka, Krzysztof Skowera
Podlaski Duathlon GSzR - Bieg
[acrobat]
2016-09-10
Czarna Białostocka, Krzysztof Skowera
Podlaski Duathlon GSzR - OPEN
[acrobat]
2016-09-10
Oleszka, Organizator
Razem do Celu
[acrobat]
2016-09-10
Marciszów, Bogusław Tomaszewski
Rozbiegana Gmina Marciszów - Gmina
[acrobat]
2016-09-10
Marciszów, Bogusław Tomaszewski
Rozbiegana Gmina Marciszów - NW
[acrobat]
2016-09-10
Marciszów, Bogusław Tomaszewski
Rozbiegana Gmina Marciszów - OPEN
[acrobat]
2016-09-10
Zagwiździe, Tomasz Jonientz
V Biegu o Puchar Borsuka
[acrobat]
2016-09-10
Żagań, H&S Media Consulting
V Bieg na Wieżę Widokową
[acrobat]
2016-09-10
Kleczew, PulsarSport.pl
V Memoriał im. H.Warwasa
[acrobat]
2016-09-10
Czerwionka-Leszczyny, Sławek Paluch
V Nocny Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-09-10
Rypin, STS-Timing
XI Rypiński Bieg Po Zdrowie Doliną Rypienicy
[acrobat]
2016-09-09
Krynica - Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - 15 km
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - 7km
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg Małopolski Finał
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg w Krawacie
[acrobat]
2016-09-09
Krynica - Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - IRON RUN - po 2 biegach
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - IRON RUN - po 3 biegach
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Mila Eliminacje
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Mila Finał
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Mila IRON RUN
[acrobat]
2016-09-09
Nałęczów, InesSport.pl
Na Sportowo z Cisowianką VII
[acrobat]
2016-09-07
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 9
[excel]
2016-09-06
Katowice, Mateusz Banaś
8 Test Coopera Night Runners
[acrobat]
2016-09-04
Piła, Datasport
26. Półmaraton Philipsa - kobiety
[acrobat]
2016-09-04
Piła, Datasport
26. Półmaraton Philipsa - MP Kobiety
[acrobat]
2016-09-04
Piła, Datasport
26. Półmaraton Philipsa - MP Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-04
Piła, Datasport
26. Półmaraton Philipsa - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Piła, Datasport
26. Półmaraton Philipsa - Wojsko Polskie
[acrobat]
2016-09-04
Sochaczew, PulsarSport.pl
33 Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[acrobat]
2016-09-04
Tomaszów Mazowiecki, Joanna Szczepańska
35. Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2016-09-04
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
3. Półmaraton Bielski - 10km Kobiety
[acrobat]
2016-09-04
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
3. Półmaraton Bielski - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-04
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
3. Półmaraton Bielski - Kobiety
[acrobat]
2016-09-04
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
3. Półmaraton Bielski - Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-04
Kutno, Domtel-Sport.pl
Biegaj z nami w Kutnie
[acrobat]
2016-09-04
Warszawa, InesSport.pl
Bieg Ordona
[acrobat]
2016-09-04
Gdańsk, Plus Timing
Bieg Piotr i Paweł
[acrobat]
2016-09-04
Zakopane, Sport-Timing.pl
Bieg Po Oddech
[acrobat]
2016-09-04
Warszawa, entretiming.pl
Bieg przez Most
[acrobat]
2016-09-04
Gdańsk, STS-Timing
Gdańsk Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Dęblin, Organizator
III Dębliński Bieg Integracyjny - niepełnosprawni
[acrobat]
2016-09-04
Dęblin, Organizator
III Dębliński Bieg Integracyjny - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Gorzyce Tarn., Pasieczny Robert
III Gorzycka 5
[acrobat]
2016-09-04
Bydgoszcz, Plus Timing
III Półmaraton ROCKNRUN - II Rockowa Pętla
[acrobat]
2016-09-04
Bydgoszcz, Plus Timing
III Półmaraton ROCKNRUN - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Januszkowice, Organizator
II Cross Triathlon Koziołka - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Januszkowice, Organizator
II Cross Triathlon Koziołka - sztafety
[acrobat]
2016-09-04
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
II Run Cross - Kobiety
[acrobat]
2016-09-04
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
II Run Cross - Kobiety finał
[acrobat]
2016-09-04
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
II Run Cross - mężczyźni
[acrobat]
2016-09-04
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
II Run Cross - mężczyźni finał
[acrobat]
2016-09-04
Zduńska Wola, Organizator
II Zduńskowolska Dycha
[acrobat]
2016-09-04
Oława, ZmierzymyCzas.pl
IX Bieg Koguta - kategorie
[acrobat]
2016-09-04
Oława, ZmierzymyCzas.pl
IX Bieg Koguta - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Konin, Plus Timing
I Bieg Kupiec - 10km
[acrobat]
2016-09-04
Konin, Plus Timing
I Bieg Kupiec - 5km
[acrobat]
2016-09-04
Braniewo, Marta Wychowaniak
I Braniewski Bieg Hozjusza
[acrobat]
2016-09-04
Trzemeszno, Datasport
I Letni Bieg Trzech Jezior - 1050 metrów
[acrobat]
2016-09-04
Trzemeszno, Datasport
I Letni Bieg Trzech Jezior - kategorie
[acrobat]
2016-09-04
Trzemeszno, Datasport
I Letni Bieg Trzech Jezior - kobiety
[acrobat]
2016-09-04
Trzemeszno, Datasport
I Letni Bieg Trzech Jezior - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Katowice, STS-Timing
Katowice Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Przasnysz, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2016-09-04
Kraków, STS-Timing
Kraków Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Łódź, STS-Timing
Łódź Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Marki, DataSport.pl
Mała Mila Marecka
[acrobat]
2016-09-04
Chorzów, STS-Timing
Parkowy Półmaraton - 10 km
[acrobat]
2016-09-04
Chorzów, STS-Timing
Parkowy Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2016-09-04
Poznań, STS-Timing
Poznań Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Praszka, Szymański Tomasz
Praszkowska 10
[acrobat]
2016-09-04
Warszawa, DataSport.pl
Samsung Irena Women’s Run
[acrobat]
2016-09-04
Tychy, pomiar-czasu.pl
V Tyski Półmaraton - 10km
[acrobat]
2016-09-04
Tychy, pomiar-czasu.pl
V Tyski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Warszawa, STS-Timing
Warszawa Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Wrocław, STS-Timing
Wrocław Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Choszczno, Organizator
XIX Choszczeńska Dziesiątka
[acrobat]
2016-09-04
Radom, Tadeusz Kraska
XI Radomski Maraton Trzeźwości - 10km
[acrobat]
2016-09-04
Radom, Tadeusz Kraska
XI Radomski Maraton Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Radom, Tadeusz Kraska
XI Radomski Maraton Trzeźwości - Półmaraton
[acrobat]
2016-09-04
Żabnica, Dominika Matuszewska
XVI Bieg na szczyt Rysianki
[acrobat]
2016-09-04
Żyrardów, Wojciech Pawelec
Żyrardów w Biegu
[acrobat]
2016-09-03
Bytom, Beata Adamczyk-Nowak
1 Regatta Cross-MOL
[acrobat]
2016-09-03
Zielona Góra, SuperSport
31. Winobraniowy Bieg Bachusa - Kobiety
[acrobat]
2016-09-03
Zielona Góra, SuperSport
31. Winobraniowy Bieg Bachusa - OPEN
[acrobat]
2016-09-03
Biały Bór, Domtel-Sport.pl
4 Bieg Centaura
[acrobat]
2016-09-03
Krojanty, PulsarSport.pl
7 Bieg Ułański
[acrobat]
2016-09-03
Kurów, Grzegorz Pastwa
Bieg Pod Groniem
[acrobat]
2016-09-03
Opawa, Andrzej Świerad
Bieg WOP-isty
[acrobat]
2016-09-03
Kraków, Ewa Boczkowska
Gala Biegów Ultra - III 12h Nocny Ultra Dystans
[acrobat]
2016-09-03
Kraków, Ewa Boczkowska
Gala Biegów Ultra - II 12h Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2016-09-03
Kraków, Ewa Boczkowska
Gala Biegów Ultra - II 6h Ultra Poranny Patrol
[acrobat]
2016-09-03
Kraków, Ewa Boczkowska
Gala Biegów Ultra - IX MP w biegu 24h
[acrobat]
2016-09-03
Nowa Wieś Wielka, sportmaniacs.com
III Bieg Dożynkowy
[acrobat]
2016-09-03
Kurów, Grzegorz Pastwa
II Półmaraton FANTOMA
[acrobat]
2016-09-03
Gliwice, Dominik Duźniak
II Test Coopera
[acrobat]
2016-09-03
Mszana, Piotr Kozak
IV Bieg o Kwitnący Kalosz Sołtyski - Dzieci
[excel]
2016-09-03
Mszana, Piotr Kozak
IV Bieg o Kwitnący Kalosz Sołtyski - NW
[excel]
2016-09-03
Mszana, Piotr Kozak
IV Bieg o Kwitnący Kalosz Sołtyski - OPEN
[excel]
2016-09-03
Wieruszów, Organizator
I Bieg o Puchar Burmistrza Wieruszowa - drużyny
[acrobat]
2016-09-03
Wieruszów, Organizator
I Bieg o Puchar Burmistrza Wieruszowa - kobiety
[acrobat]
2016-09-03
Wieruszów, Organizator
I Bieg o Puchar Burmistrza Wieruszowa - OPEN
[acrobat]
2016-09-03
Kamieńsk, InesSport.pl
I Kamieńszczańska Dycha
[acrobat]
2016-09-03
Udziejek, Iwona Łobasiuk
Predathlon
[acrobat]
2016-09-03
Korbielów, Michał Kołodziejczyk
Regatta Leśnik - Jesień - Maraton
[acrobat]
2016-09-03
Korbielów, Michał Kołodziejczyk
Regatta Leśnik - Jesień - Półmaraton
[acrobat]
2016-09-03
Mława - Zalew Ruda, Mirosław Reks
Ruda Dycha
[excel]
2016-09-03
Bełchatów, Adam Greczyło
Tri Tour Energy Bełchatów - 1/2 IM
[acrobat]
2016-09-03
Bełchatów, Adam Greczyło
Tri Tour Energy Bełchatów - 1/4 IM
[acrobat]
2016-09-03
Bełchatów, Adam Greczyło
Tri Tour Energy Bełchatów - 1/4 IM Sztafety
[acrobat]
2016-09-03
Bełchatów, Adam Greczyło
Tri Tour Energy Bełchatów - 1/8 IM
[acrobat]
2016-09-03
Iława, Domtel-Sport.pl
VI Iławski Półmaraton LA RIVE - OPEN
[acrobat]
2016-09-03
Iława, Domtel-Sport.pl
VI Iławski Półmaraton LA RIVE - rolki
[acrobat]
2016-09-03
Wąbrzeźno, ChipTiming
Wąbrzeska Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2016-09-03
Wąbrzeźno, ChipTiming
Wąbrzeska Dziesiątka - Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-03
Zamość, Organizator
XXIX Bieg Pokoju Pamięci Zamojszczyzny - etap 4
[acrobat]
2016-09-03
Ustka, Organizator
XXI Półmaraton Słowiński
[acrobat]
2016-09-02
Toruń, Piotr Kaczmarek
Puchar Maratonu
[acrobat]
2016-09-02
Zamość, Organizator
XXIX Bieg Pokoju Pamięci Zamojszczyzny - etap 3
[acrobat]
2016-09-01
Zamość, Organizator
XXIX Bieg Pokoju Pamięci Zamojszczyzny - etap 2
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 371

 Ostatnio zalogowani
marcoair
00:47
mk13
00:12
basiaksi
00:00
Tenzing
23:51
szopinho
23:42
Jagoda1103
23:36
waldek71
23:17
dymarek_lukasz
23:14
aretto
23:14
magbor
23:07
misiek!
22:59
A.Janasz
22:58
Asia33
22:53
=Andrzej=
22:52
Yanosch
22:51
Marek.run
22:51
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |