Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2016-12-31
Kraków, STS-Timing
13. Krakowski Bieg Sylwestrowy - 10 km
[acrobat]
2016-12-31
Kraków, STS-Timing
13. Krakowski Bieg Sylwestrowy - 5 km
[acrobat]
2016-12-31
Trzebnica, Datasport
32. Uliczny Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2016-12-31
Zakopane, Organizator
II Zakopiański Bieg Sylwestrowy
[excel]
2016-12-31
Mysłowice, Rafał Kontowicz
IV Towarzyski Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2016-12-31
Wiry, Marcin Stachowiak
I Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2016-12-31
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Koszaliński Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2016-12-31
Chorzów, Józef Łyscarz
Nic Sylwkowy
[excel]
2016-12-31
Płock, STS-Timing
VI Płocki Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2016-12-31
Chrzanów, Piotr Kozak
XIV Chrzanowski Bieg Sylwestrowy
[excel]
2016-12-31
Chrzanów, Piotr Kozak
XIV Chrzanowski Bieg Sylwestrowy - dzieci
[excel]
2016-12-31
Miały, Robert Hercka
XL Bieg Sylwestrowy - NW
[acrobat]
2016-12-31
Miały, Robert Hercka
XL Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2016-12-31
Nałęczów, Artur Marzec
XXII Bieg Sylwestrowy Nałęczów – Sao Paulo
[excel]
2016-12-31
Gorlice, Pomiar-Czasu.pl
XXVI Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 10 km
[acrobat]
2016-12-31
Gorlice, Pomiar-Czasu.pl
XXVI Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 5 km
[acrobat]
2016-12-31
Leszno, DomTel-Sport
XXXII Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2016-12-31
Brzoza, B4sport.pl
X Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2016-12-30
Gdynia, Paweł Goździewicz
II Bieg Sylwestrowy Biegamyrazem.pl
[acrobat]
2016-12-30
Leszno, Krzysztof Moskwa
XXXII Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2016-12-30
Szydłów, Piotr Kozak
XXXVII Bieg Sylwestrowy - dzieci
[excel]
2016-12-30
Szydłów, Piotr Kozak
XXXVII Bieg Sylwestrowy - OPEN
[excel]
2016-12-29
Gdynia, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia - 13 bieg
[acrobat]
2016-12-27
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Powstania Wielkopolskiego
[acrobat]
2016-12-26
Chorzów, Józef Łyscarz
Nic Na Kolędzie
[excel]
2016-12-22
Gdynia, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia
[acrobat]
2016-12-21
Koszalin, Organizator
Zimowa mila górska 2/6
[acrobat]
2016-12-18
Szczecin, Zbigniew Flisek
16 Bieg Maratończyka
[word]
2016-12-18
Witunia, Bogusław Maciejewski
200. Maraton Bogusława Maciejewskiego
[excel]
2016-12-18
Sokołów Małopolski, Wiesław Sondej
30 Maraton Wieśka
[word]
2016-12-18
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 3
[acrobat]
2016-12-18
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 3
[acrobat]
2016-12-18
Łódź, CityTrail
GP CITY TRAIL Łódź - bieg 3
[acrobat]
2016-12-18
Mińsk Mazowiecki, Leszek Niewiński
IV Bieg po Choinkę
[excel]
2016-12-18
Żórawina, Ultimasport.pl
IX Bieg Uliczny w Żórawinie
[acrobat]
2016-12-18
Poznań, Grzegorz Nowak
Świąteczna Działkowa Piątka
[acrobat]
2016-12-18
Prząśnik, Artur Załęczny
VIII Grand Prix Lubina
[acrobat]
2016-12-18
Prząśnik, Artur Załęczny
VIII Grand Prix Lubina - Bieg II
[acrobat]
2016-12-18
Mszczonów, Ultimasport.pl
V Sylwestrowy Bieg z Termami Mszczonów - 2,5km
[acrobat]
2016-12-18
Mszczonów, Ultimasport.pl
V Sylwestrowy Bieg z Termami Mszczonów - Kobiety
[acrobat]
2016-12-18
Mszczonów, Ultimasport.pl
V Sylwestrowy Bieg z Termami Mszczonów - Mężczyźni
[acrobat]
2016-12-18
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - klasyfikacja ogólna
[excel]
2016-12-18
Mielec, Elżbieta Tabor
Zimowy Bieg Charytatywny - 10km
[acrobat]
2016-12-18
Mielec, Elżbieta Tabor
Zimowy Bieg Charytatywny - 3km
[acrobat]
2016-12-17
Siedlce, Bogdan Bala
Biegi Górskie Siedlce - BGGB Etap 2
[word]
2016-12-17
Orło, Arkadiusz Rosiński
Bieg po choinkę
[excel]
2016-12-17
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg po Choinkę
[acrobat]
2016-12-17
Zgierz, Radosław Sekieta
Druga zimowa Bitwa o Łódź - drużyny
[acrobat]
2016-12-17
Zgierz, Radosław Sekieta
Druga zimowa Bitwa o Łódź - OPEN
[acrobat]
2016-12-17
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 3
[acrobat]
2016-12-17
Czerwonak, Organizator
III Grand Prix Dziewiczej Góry - 10km bieg 3
[acrobat]
2016-12-17
Czerwonak, Organizator
III Grand Prix Dziewiczej Góry - 5km bieg 3
[acrobat]
2016-12-17
Zabrze, Maciej Żmijewski
Leśne Run - ZIMA - 10km
[acrobat]
2016-12-17
Zabrze, Maciej Żmijewski
Leśne Run - ZIMA - 5km
[acrobat]
2016-12-17
Zabrze, Maciej Żmijewski
Leśne Run - ZIMA - Nordic Walking
[acrobat]
2016-12-17
Rusiec, Tomasz Miksa
V Bieg Świąteczny Rusiec
[acrobat]
2016-12-17
Stanowice, Michał Toman
V Jubileuszowy Bieg po moczkę i makówki
[acrobat]
2016-12-17
Pcim, Organizator
Winter Ultra Trail Małopolska - 10 km
[acrobat]
2016-12-17
Pcim, Organizator
Winter Ultra Trail Małopolska - 48 km
[acrobat]
2016-12-17
Strzelce Opolskie, Datasport
XXVII Strzelecki Bieg im.E. Ferta - kategorie
[acrobat]
2016-12-17
Strzelce Opolskie, Datasport
XXVII Strzelecki Bieg im.E. Ferta - kobiety
[acrobat]
2016-12-17
Strzelce Opolskie, Datasport
XXVII Strzelecki Bieg im.E. Ferta - OPEN
[acrobat]
2016-12-16
Gdynia, RunProSport
Biegiem dla Hospicjum Bursztynowa Przystań
[acrobat]
2016-12-15
Gdynia, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia - 11 bieg
[acrobat]
2016-12-11
Rybnik, Asia Fojcik
16 Bieg Wokół Zalewu Rybnickiego - 11km
[acrobat]
2016-12-11
Rybnik, Asia Fojcik
16 Bieg Wokół Zalewu Rybnickiego - 5km
[acrobat]
2016-12-11
Rybnik, Asia Fojcik
16 Bieg Wokół Zalewu Rybnickiego - NW
[acrobat]
2016-12-11
Jaworzno, Darusz Kafarowski
Bieg MIkołajowy - 10km
[acrobat]
2016-12-11
Jaworzno, Darusz Kafarowski
Bieg MIkołajowy - 5km
[acrobat]
2016-12-11
Jaworzno, Darusz Kafarowski
Bieg MIkołajowy - Nordic Walking
[acrobat]
2016-12-11
Bielawa, Ultimasport
Bieg Mikołajów - kobiety
[acrobat]
2016-12-11
Bielawa, Ultimasport
Bieg Mikołajów - mężczyźni
[acrobat]
2016-12-11
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2016-12-11
Bydgoszcz, CityTrail
GP CITY TRAIL Bydgoszcz - bieg 3
[acrobat]
2016-12-11
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin - bieg 3
[acrobat]
2016-12-11
Gdańsk, Lidia Bebel
II Grand Prix Trójmiasta - etap3
[acrobat]
2016-12-11
Zamek Bierzgłowski, STS-Timing
IV Bieg Adwentowy
[acrobat]
2016-12-11
Kościelicko, Organizator
IV Puchar Kościeliska
[acrobat]
2016-12-11
Krostoszowice, Irek Stachowski
IV Regatta Półmaraton Krostoszowicki - OPEN
[acrobat]
2016-12-11
Kartuzy, Karol Nowakowski
Mikołajkowy BIEG Zdrowia
[acrobat]
2016-12-11
Poznań, Łukasz Lewandowski
Mudness Run
[acrobat]
2016-12-11
Katowice, Józef Łyscarz
Nica Spontanica 2
[excel]
2016-12-11
Zduńska Wola, Organizator
Świąteczny Bieg Charytatywny dla Oliwki
[acrobat]
2016-12-11
Krostoszowice, Barbara Kowalczyk
V Regatta Półmaraton Szerpa
[acrobat]
2016-12-11
Krostoszowice, Irek Stachowski
V Regatta Półmaraton Szerpa - gmina
[acrobat]
2016-12-11
Krostoszowice, Irek Stachowski
V Regatta Półmaraton Szerpa - Nordic Walking
[acrobat]
2016-12-10
Warszawa, Datasport
Białołęcki Bieg Wolności
[acrobat]
2016-12-10
Piaski, Ireneusz Górnik
Bieg Mikołaje - Aniołom - 10km
[acrobat]
2016-12-10
Piaski, Ireneusz Górnik
Bieg Mikołaje - Aniołom - 5km
[acrobat]
2016-12-10
Piaski, Ireneusz Górnik
Bieg Mikołaje - Aniołom - NW 10km
[acrobat]
2016-12-10
Piaski, Ireneusz Górnik
Bieg Mikołaje - Aniołom - NW 5km
[acrobat]
2016-12-10
Piaski, Ireneusz Górnik
Bieg Mikołaje - Aniołom - rolki
[acrobat]
2016-12-10
Piaski, Ireneusz Górnik
Bieg Mikołaje - Aniołom - wózki
[acrobat]
2016-12-10
Dębno, Marcin Jemczura
Charytatywny Bieg Mikołajkowy - Kobiety
[acrobat]
2016-12-10
Dębno, Marcin Jemczura
Charytatywny Bieg Mikołajkowy - Mężczyźni
[acrobat]
2016-12-10
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2016-12-10
Poznań, CityTrail
GP CITY TRAIL Poznań - bieg 3
[acrobat]
2016-12-10
Warszawa, Szymon Głąb
I Praski Bieg Nocny
[acrobat]
2016-12-10
Inowrocław, STS-Timing
OPENSERWIS Red Run - 10km
[acrobat]
2016-12-10
Inowrocław, STS-Timing
OPENSERWIS Red Run - 5km
[acrobat]
2016-12-10
Świdwin, Łukasz Goliński
Parkrun Świdwin #1
[acrobat]
2016-12-10
Stargard, Joanna Kostrzewa
VII Grand Prix Stargardu - NW Kobiety
[excel]
2016-12-10
Stargard, Joanna Kostrzewa
VII Grand Prix Stargardu - NW Mężczyźni
[excel]
2016-12-10
Stargard, Joanna Kostrzewa
VII Grand Prix Stargardu - OPEN Kobiety
[excel]
2016-12-10
Stargard, Joanna Kostrzewa
VII Grand Prix Stargardu - OPEN Mężczyźni
[excel]
2016-12-10
Kędzierzyn-Koźle, Anna Orian
V Charytatywny Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2016-12-10
Legionowo, Anna Maroń
XXXII Biegi Przełajowe - Kobiety
[acrobat]
2016-12-10
Legionowo, Anna Maroń
XXXII Biegi Przełajowe - Mężczyźni
[acrobat]
2016-12-08
Gdynia, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia - 10 bieg
[acrobat]
2016-12-07
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Zimowa mila górska 1/6
[acrobat]
2016-12-06
Kraków, Michał Esteban Łojko
V Krakowski Nocny Bieg Św. Mikołajów i Śnieżynek
[acrobat]
2016-12-04
Sieradz, Michał Piotrowicz
1. Bieg i Marsz Pomarańczowych Mikołajów - NW
[acrobat]
2016-12-04
Sieradz, Michał Piotrowicz
1. Bieg i Marsz Pomarańczowych Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2016-12-04
Zielona Góra, PulsarSport.pl
2 Charytatywny Bieg Dobrych Mikołajów
[acrobat]
2016-12-04
Lubliniec, Ultimasport
9. Bieg Mikołajkowy - 1 km chłopcy
[acrobat]
2016-12-04
Lubliniec, Ultimasport
9. Bieg Mikołajkowy - 1 km dziewczynki
[acrobat]
2016-12-04
Lubliniec, Ultimasport
9. Bieg Mikołajkowy - 500 m chłopcy
[acrobat]
2016-12-04
Lubliniec, Ultimasport
9. Bieg Mikołajkowy - 500 m dziewczynki
[acrobat]
2016-12-04
Lubliniec, Ultimasport
9. Bieg Mikołajkowy - 5 km OPEN
[acrobat]
2016-12-04
Koszalin, b4sport.pl
Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2016-12-04
Wrocław, STS-Timing
Bieg Mikołajowy
[acrobat]
2016-12-04
Wrocław, Dominik Krumin
Bieg Mikołajowy - Rodzina z Mikołajem - kategorie
[acrobat]
2016-12-04
Wrocław, Dominik Krumin
Bieg Mikołajowy - Rodzina z Mikołajem - OPEN
[acrobat]
2016-12-04
Koszalin, Mariola Szewczyk
Bieg Po Pierwsze Zdrowie - NW
[acrobat]
2016-12-04
Koszalin, Mariola Szewczyk
Bieg Po Pierwsze Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2016-12-04
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 3
[acrobat]
2016-12-04
Łapy, Adam Protasiewicz
Grand Prix Bindugi - Bieg 1
[word]
2016-12-04
Świdnik, Organizator
III Charytatywny Bieg Mikołajowy - NW
[acrobat]
2016-12-04
Świdnik, Organizator
III Charytatywny Bieg Mikołajowy - OPEN
[acrobat]
2016-12-04
Police, Zbigniew Pokrzywiński
IV Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2016-12-04
Mikołajki, Good-Time
IV Półmaraton Mikołajkowy - 10km
[acrobat]
2016-12-04
Mikołajki, Good-Time
IV Półmaraton Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2016-12-04
Bydgoszcz, b4sport.pl
I Charytatywny Bieg Mikołajkowy Dla Kasi
[acrobat]
2016-12-04
Reda, Good-Time
I Zimowe Grand Prix Redy - Etap 3
[acrobat]
2016-12-04
Łódź, Maciej Woźnicki
Łódzki Bieg Mikołajów
[acrobat]
2016-12-04
Słupsk, Domtel-Sport.pl
Mikołajkowy Cross Górski z Komandorkiem
[acrobat]
2016-12-04
Poznań, STS-Timing
Mikołajowy Festiwal Biegowy Dzieci i Młodzieży
[acrobat]
2016-12-04
Pruszków, PlusTiming
Pruszkowskie Biegi Mikołajkowe
[acrobat]
2016-12-04
Warszawa, STS-Timing
Warszawski Bieg Mikołajów
[acrobat]
2016-12-04
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 68.maraton
[excel]
2016-12-04
Wrocław, Mateusz Lipiński
W pogoni za św. Mikołajem
[excel]
2016-12-04
Rybnik, Maratończyk Pomiar Czasu
XII Bieg Barbórkowy
[acrobat]
2016-12-04
Toruń, Datasport
XIV Półmaraton św. Mikołajów - 10 km drużyny
[acrobat]
2016-12-04
Toruń, Datasport
XIV Półmaraton św. Mikołajów - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-12-04
Toruń, Datasport
XIV Półmaraton św. Mikołajów - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-12-04
Toruń, Datasport
XIV Półmaraton św. Mikołajów - 21 km drużyny
[acrobat]
2016-12-04
Toruń, Datasport
XIV Półmaraton św. Mikołajów - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-12-04
Toruń, Datasport
XIV Półmaraton św. Mikołajów - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-12-03
Bielsko-Biała, Datasport
4. Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2016-12-03
Prusice, Datasport
5. Bieg w poszukiwaniu Świętego Mikołaja
[acrobat]
2016-12-03
Siedlce, Bogdan Bala
Biegi Górskie Siedlce - BGGB Etap 1
[word]
2016-12-03
Łódź, K.Kumosińska
Bieg Mikołajkowy - Jestem Mikołajem
[acrobat]
2016-12-03
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 3
[acrobat]
2016-12-03
Gdynia, Rafał Plewiski
III Biegu Akademii Morskiej
[acrobat]
2016-12-03
Żytniów, Daniel Baros
III Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2016-12-03
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
III Bieg Mikołajkowy Poznań - 10km
[acrobat]
2016-12-03
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
III Bieg Mikołajkowy Poznań - 4.3km
[acrobat]
2016-12-03
Katowice, Klaudia Kapica
III Bieg Mikołajkowy - 10km
[acrobat]
2016-12-03
Katowice, Klaudia Kapica
III Bieg Mikołajkowy - 5km
[acrobat]
2016-12-03
Katowice, Klaudia Kapica
III Bieg Mikołajkowy - NW
[acrobat]
2016-12-03
Warszawa, Mariusz Chmielewski
II Bieg Nocy Listopadowej
[acrobat]
2016-12-03
Bytom, Paweł Papierzański
IV Bytomski Bieg Świętych Mikołajów
[acrobat]
2016-12-03
Bór, Kinga Walania
I Bieg Zeloty
[acrobat]
2016-12-03
Nowy Tomyśl, Adam Szofer
Nowotomyski Bieg Przełajowy Przybij 5-tkę - Bieg 6
[acrobat]
2016-12-03
Nowy Tomyśl, Adam Szofer
Nowotomyski Bieg Przybij 5-tkę - generalka
[acrobat]
2016-12-03
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 12
[excel]
2016-12-03
Nietążkowo, Ultimasport
XIII Bieg Zimowy im. J.Kasprowicza - gimnazja
[acrobat]
2016-12-03
Nietążkowo, Ultimasport
XIII Bieg Zimowy im. J.Kasprowicza - kobiety
[acrobat]
2016-12-03
Nietążkowo, Ultimasport
XIII Bieg Zimowy im. J.Kasprowicza - mężczyźni
[acrobat]
2016-12-03
Nietążkowo, Ultimasport
XIII Bieg Zimowy im. J.Kasprowicza - ponadgimnazja
[acrobat]
2016-12-03
Jarosławiec, DomTel-Sport
XVI Ogólnopolski Bieg Mikołajowy
[acrobat]
2016-12-03
Konin, Datasport
XXV Bieg o Lampkę Górniczą
[acrobat]
2016-12-01
Gdynia, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia - 9 bieg
[acrobat]
2016-11-27
Prusice, Przemysław Burchacki
4 Edycja Prusice Biegają - 11. Etap
[acrobat]
2016-11-27
Katowice, DataSport.pl
Altus Cup
[acrobat]
2016-11-27
Poznań, Jarek Nowotny
Bieg charytatywny
[acrobat]
2016-11-27
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 2
[acrobat]
2016-11-27
Łódź, CityTrail
GP CITY TRAIL Łódź - bieg 2
[acrobat]
2016-11-27
Gdańsk, CityTrail
GP CITY TRAIL Trójmiasto - bieg 3
[acrobat]
2016-11-27
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
III Bieg po Ciacho
[acrobat]
2016-11-27
Woźniki, Ireneusz Górnik
II Woźnicki Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2016-11-27
Woźniki, Ireneusz Górnik
II Woźnicki Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2016-11-27
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-27
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - OPEN
[acrobat]
2016-11-27
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - Power Walk
[acrobat]
2016-11-27
Andrychów, Józef Łyscarz
Nic Andrychowski - Ultra
[excel]
2016-11-27
Lubin, Zbigniew Harendarz
VII Mistrzostwa Polski w Nordic Walking -Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-27
Lubin, Zbigniew Harendarz
VII Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Dzieci
[acrobat]
2016-11-27
Lubin, Zbigniew Harendarz
VII Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Kobiety
[acrobat]
2016-11-27
Lubin, Zbigniew Harendarz
VII Mistrzostwa Polski w NW - Niepełnosprawni
[acrobat]
2016-11-27
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 66.maraton
[excel]
2016-11-27
Bogdanka, Ultimasport.pl
X Bieg Barbórkowy - Kobiety
[acrobat]
2016-11-27
Bogdanka, Ultimasport.pl
X Bieg Barbórkowy - OPEN
[acrobat]
2016-11-27
Żory, Marcin Miśków
Żorski Półmaraton Leśny - 10km
[acrobat]
2016-11-27
Żory, Marcin Miśków
Żorski Półmaraton Leśny - OPEN
[acrobat]
2016-11-26
Łeba, Good-Time
Bałtyckie Mistrzostwa w Biegach Przełaj. - 10km NW
[acrobat]
2016-11-26
Łeba, Good-Time
Bałtyckie Mistrzostwa w Biegach Przełaj. - 5km NW
[acrobat]
2016-11-26
Łeba, Good-Time
Bałtyckie Mistrzostwa w Biegach Przełaj. - OPEN
[acrobat]
2016-11-26
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Bieg Andrzejkowy - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-26
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Bieg Andrzejkowy - OPEN
[acrobat]
2016-11-26
Warszawa, Robert Gadomski
Bieg Ostoja Zwierząt
[acrobat]
2016-11-26
Czyżowice, Barbara Kowalczyk
Bieg Wieczorny Pod Księżycem - drużyny
[acrobat]
2016-11-26
Czyżowice, Organizator
Bieg Wieczorny Pod Księżycem - OPEN
[acrobat]
2016-11-26
Łódź, Radosław Sekieta
Decathlon RUN 3
[acrobat]
2016-11-26
Ustroń, b4sport.pl
Górska Masakra - Eliminator - etap 1
[acrobat]
2016-11-26
Ustroń, b4sport.pl
Górska Masakra - Eliminator - etap 2
[acrobat]
2016-11-26
Ustroń, b4sport.pl
Górska Masakra - Eliminator - etap 3
[acrobat]
2016-11-26
Ustroń, b4sport.pl
Górska Masakra - Eliminator - etap 4
[acrobat]
2016-11-26
Ustroń, b4sport.pl
Górska Masakra - Eliminator - OPEN
[acrobat]
2016-11-26
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 3
[acrobat]
2016-11-26
Czerwonak, Organizator
III Grand Prix Dziewiczej Góry - 10km bieg 2
[acrobat]
2016-11-26
Czerwonak, Organizator
III Grand Prix Dziewiczej Góry - 5km bieg 2
[acrobat]
2016-11-26
Czerwonak, Organizator
III Grand Prix Dziewiczej Góry - NW bieg 2
[acrobat]
2016-11-26
Siemiątkowo, Mateusz Kownacki
II Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Siemiątkowo
[acrobat]
2016-11-26
Podkowa Leśna, Organizator
IV Noc STO-nogi
[acrobat]
2016-11-26
Pielgrzymka, Marek Dłubała
VIII Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - bieg 1
[acrobat]
2016-11-26
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Maraton Komandosa - kategorie
[acrobat]
2016-11-26
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Maraton Komandosa - OPEN
[acrobat]
2016-11-25
Ryki, Organizator
24-godzinna Charytatywna Sztafeta Andrzejkowa
[acrobat]
2016-11-24
Gdynia, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia - 8 bieg
[acrobat]
2016-11-24
Jarosławiec, Datasport
Grand Prix PSB
[acrobat]
2016-11-20
Białystok, Krzysztof Skowera
17. Bieg Godzinny - Kobiety
[acrobat]
2016-11-20
Białystok, Krzysztof Skowera
17. Bieg Godzinny - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-20
Kędzierzyn-Koźle, Michał Piotrowicz
1. Dycha Pomarańczowej Pomocy
[acrobat]
2016-11-20
Bełchatów, DataSport.pl
20 Bełchatowska Piętnastka - 5km
[acrobat]
2016-11-20
Bełchatów, DataSport.pl
20 Bełchatowska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2016-11-20
Gniezno, PlusTiming
Bieg Drogą S5
[acrobat]
2016-11-20
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-20
Lublin, Organizator
Druga Dycha do Maratonu
[acrobat]
2016-11-20
Bydgoszcz, CityTrail
GP CITY TRAIL Bydgoszcz - Bieg 2
[acrobat]
2016-11-20
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin - Bieg 2
[acrobat]
2016-11-20
Sopot, Good-Time
Grand Prix Trójmiasta - etap 2
[acrobat]
2016-11-20
Sopot, Good-Time
Grand Prix Trójmiasta - etap 2 NW
[acrobat]
2016-11-20
Poznań, Marcin Stachowiak
III Olszak Półmaraton
[acrobat]
2016-11-20
Toruń - Olek, Sławek Baliński
II Bieg Przełajowy Olek
[acrobat]
2016-11-20
Swarzedz, PlusTiming
IV Bieg Agrobex Leśna Piątka
[acrobat]
2016-11-20
Wrocław, DataSport.pl
Stadium Gym Race - godzina 10
[acrobat]
2016-11-20
Wrocław, DataSport.pl
Stadium Gym Race - godzina 11
[acrobat]
2016-11-20
Wrocław, DataSport.pl
Stadium Gym Race - godzina 12
[acrobat]
2016-11-20
Wrocław, DataSport.pl
Stadium Gym Race - godzina 13
[acrobat]
2016-11-20
Wrocław, DataSport.pl
Stadium Gym Race - godzina 14
[acrobat]
2016-11-20
Wrocław, DataSport.pl
Stadium Gym Race - godzina 9
[acrobat]
2016-11-20
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 64. maraton
[excel]
2016-11-20
Żabnica, Józef Łyscarz
ŻabNICa nic górski
[excel]
2016-11-19
Wrocław, Ultimasport
Bieg Podchorążego - kobiety
[acrobat]
2016-11-19
Wrocław, Ultimasport
Bieg Podchorążego - mężczyźni
[acrobat]
2016-11-19
Sątopy, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2016-11-19
Poznań, CityTrail
GP CITY TRAIL Poznań - bieg 2
[acrobat]
2016-11-19
Leszczyny, Organizator
II Leszczyński Bieg Leśny - bieg dodatkowy
[excel]
2016-11-19
Leszczyny, Organizator
II Leszczyński Bieg Leśny - OPEN
[excel]
2016-11-19
Przełęcz Kocierska, BGTimeSport
IV Jesienny Bieg Potrójnej
[acrobat]
2016-11-19
Tarnów Opolski, Paweł Kampa
I Bieg Tarnowski
[acrobat]
2016-11-19
Gdynia, Lidia Bebel
Puchar Gdyni
[acrobat]
2016-11-19
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run Srebrna Góra - 12 km kobiety
[acrobat]
2016-11-19
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run Srebrna Góra - 12 km OPEN
[acrobat]
2016-11-19
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run Srebrna Góra - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-11-19
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run Srebrna Góra - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-11-19
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run Srebrna Góra - 42 km kobiety
[acrobat]
2016-11-19
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run Srebrna Góra - 42 km OPEN
[acrobat]
2016-11-19
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge - Maraton - bieg 1
[acrobat]
2016-11-19
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge - Półmaraton NW - bieg 1
[acrobat]
2016-11-19
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge - Półmaraton - bieg 1
[acrobat]
2016-11-19
Kamiennik k.Nysy, Organizator
XI Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2016-11-19
Sztum, Good-Time
XVIII Zimowe Grand Prix Sztumu - 4 km
[acrobat]
2016-11-19
Sztum, Good-Time
XVIII Zimowe Grand Prix Sztumu - 9 km
[acrobat]
2016-11-19
Gracze, PulsarSport.pl
XXII Barbórkowy Bieg Skalnika
[acrobat]
2016-11-18
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa - TP 100
[acrobat]
2016-11-18
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa - TP 25
[acrobat]
2016-11-18
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa - TP 50
[acrobat]
2016-11-18
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa - TR 150
[acrobat]
2016-11-18
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa - TR 75
[acrobat]
2016-11-17
Gdynia, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia - 7 bieg
[acrobat]
2016-11-15
Wrocław, Maciek Ciesielski
5 Bieg Rektora
[acrobat]
2016-11-13
Kielce, DataSport.pl
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-13
Lesznowola, DataSport.pl
Duathlon XTB Lesznowola
[acrobat]
2016-11-13
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 2
[acrobat]
2016-11-13
Otomin, Maciej Hewelt
Hardcorowy Motylek
[acrobat]
2016-11-13
Odolanów, Ultimasport.pl
III Bieg o puchar Burmistrza Gminy i Miasta
[acrobat]
2016-11-13
Poznań, PlusTiming
III Marceliński Bieg Jesienny - 10km
[acrobat]
2016-11-13
Poznań, PlusTiming
III Marceliński Bieg Jesienny - 5km
[acrobat]
2016-11-13
Janówek, Krzysztof Szymborski
II Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-13
Police, Wojciech Bobrowski
II Idziemy i biegniemy dla Krystiana
[acrobat]
2016-11-13
Poznań, PlusTiming
Maltańskie Kieretyny - edycja III
[acrobat]
2016-11-13
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
Silesia Run - Kobiety
[acrobat]
2016-11-13
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
Silesia Run - OPEN
[acrobat]
2016-11-13
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross Bieg VII - FINAŁ
[excel]
2016-11-13
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - klasyfikacja ogólna
[excel]
2016-11-13
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - Trójmaraton OPEN
[excel]
2016-11-12
Choroszcz, Wojciech Jastrzębski
2. Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-12
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-12
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda - OPEN
[acrobat]
2016-11-12
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 2
[acrobat]
2016-11-12
Pleszew, Good-Time
III Korona Wielkopolski - etap 3 NW 10km
[acrobat]
2016-11-12
Pleszew, Good-Time
III Korona Wielkopolski - etap 3 NW 5km
[acrobat]
2016-11-12
Pleszew, Good-Time
III Korona Wielkopolski - etap 3 OPEN
[acrobat]
2016-11-12
Działdowo, Jacek Cytlał
II Działdowskie Biegi Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2016-11-12
Działdowo, Jacek Cytlał
II Działdowskie Biegi Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-12
Działdowo, Jacek Cytlał
II Działdowskie Biegi Niepodległości - Młodzież
[acrobat]
2016-11-12
Skarżysko-Kamienna, Tomasz Witkowski
I Powiatowy Bieg Niepodległościowy
[acrobat]
2016-11-12
Warszawa, Organizator
Piątka z Piłsudskim - Mila Niepodległości
[acrobat]
2016-11-12
Warszawa, Organizator
Piątka z Piłsudskim - OPEN
[acrobat]
2016-11-12
Pruszcz Gdański, Good-Time
Pruszczański bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-12
Góra Szybowcowa, Edward Fedyczkowski
RuneXTreme Ledwie Dycha
[acrobat]
2016-11-12
Ogonki, Domtel-Sport.pl
VI Półmaraton Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-12
Ogonki, Domtel-Sport.pl
VI Półmaraton Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-12
Ustroń, Rafał Błahut
XXVII Bieg Legionów
[acrobat]
2016-11-11
Białystok, Domtel-Sport.pl
16. Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-11
Białystok, Domtel-Sport.pl
16. Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2016-11-11
Białystok, Krzysztof Skowera
16. Bieg Niepodległości - drużyny
[acrobat]
2016-11-11
Białystok, Krzysztof Skowera
16. Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-11
Poznań, PlusTiming
1 Poznański Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Krosno, Roman Żdan
20 Krośnieński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Turek, Organizator
27 Biegi Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Warszawa, DataSport.pl
28. Bieg Niepodległości - Mila
[acrobat]
2016-11-11
Warszawa, DataSport.pl
28. Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Rzeszów, STS-Timing
4. PKO Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Zduńska Wola, Michał Piotrowicz
5. Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Żagań, SuperSport.com.pl
5. Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2016-11-11
Żagań, SuperSport.com.pl
5. Bieg Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-11
Luboń, PlusTiming
6. Luboński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Gdynia, STS-Timing
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim - GP
[acrobat]
2016-11-11
Gdynia, STS-Timing
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim - NW
[acrobat]
2016-11-11
Gdynia, STS-Timing
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Wrocław, DataSport.pl
Bieg Niepodległości z wąsem
[acrobat]
2016-11-11
Oborniki Wlkp., Plus Timing
Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-11
Czerwonak, PlusTiming
Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-11
Elbląg, Good-Time
Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-11
Elbląg, Good-Time
Bieg Niepodległości - 3km
[acrobat]
2016-11-11
Czerwonak, PlusTiming
Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2016-11-11
Oborniki Wlkp., Plus Timing
Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2016-11-11
Gniezno, DataSport.pl
Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2016-11-11
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Niepodległości - Mila
[acrobat]
2016-11-11
Piła, Leszek Sipa
Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-11
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Gniezno, DataSport.pl
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Piła, Leszek Sipa
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Elbląg, Good-Time
Bieg Niepodległości - Sztafety
[acrobat]
2016-11-11
Bydgoszcz, Tomasz Dobrowolski
Bydgoski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
Chełmski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Jelenia Góra, DataSport.pl
III Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-11
Jelenia Góra, DataSport.pl
III Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2016-11-11
Kępno, Marek Kłoczaniuk
III Bieg Uliczny św. Marcina - Kobiety
[acrobat]
2016-11-11
Kępno, Marek Kłoczaniuk
III Bieg Uliczny św. Marcina - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-11
Kępno, Marek Kłoczaniuk
III Bieg Uliczny św. Marcina - Mundurowi Drużyny
[acrobat]
2016-11-11
Kępno, Marek Kłoczaniuk
III Bieg Uliczny św. Marcina - Mundurowi Kobiety
[acrobat]
2016-11-11
Kępno, Marek Kłoczaniuk
III Bieg Uliczny św. Marcina - Mundurowi Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-11
Skawina - Mogilany, DataSport.pl
III Górski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Łódź, InesSport.pl
III Łódzki Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Zakopane, Leszek Behounek
III Zakopiański Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Komprachcice, ZmierzymyCzas.pl
II Komprachcicka Niepodległościowa Dycha
[acrobat]
2016-11-11
Susz, STS-Timing
II Suski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Radom, Jarek Wojtuniak
IV Radomski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
IV Rydzyński Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2016-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
IV Rydzyński Bieg Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
IV Wolsztyński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Ząbki, Organizator
IX Bieg Listopadowy
[acrobat]
2016-11-11
Wegrów, Domtel-Sport.pl
IX Węgrowski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Chojnów, Maciek Ciesielski
I Chojnowski Bieg Tkacza
[acrobat]
2016-11-11
Oświęcim, Organizator
Jedenastka na 11 Listopada
[acrobat]
2016-11-11
Kołobrzeg, Janusz Czyżewski
Kołobrzeski Bieg Niepodległości - Mila
[acrobat]
2016-11-11
Kołobrzeg, Janusz Czyżewski
Kołobrzeski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Kraków, STS-Timing
Krakowski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Cedynia, Domtel-Sport.pl
Narodowy Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
Ostrowieckie Biegi Niepodegłości
[acrobat]
2016-11-11
Słubice, Maratończyk Pomiar Czasu
Słubicki Biegowy Festyn Niepodległości - FUN
[acrobat]
2016-11-11
Słubice, Maratończyk Pomiar Czasu
Słubicki Biegowy Festyn Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Ryki, Organizator
VII Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2016-11-11
Ryki, Organizator
VII Bieg Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-11
Brzeg k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
VI Brzeski Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-11
Brzeg k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
VI Brzeski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Jerzmanowa, STS-Timing
V Bieg Gęsi
[acrobat]
2016-11-11
Dobre Miasto, Wojciech Gajewski
V Dobromiejski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Nowa Ruda, Piotr Kozak
V Górski Bieg Niepodległości - Miasto
[excel]
2016-11-11
Nowa Ruda, Piotr Kozak
V Górski Bieg Niepodległości - OPEN
[excel]
2016-11-11
Biały Kościół, PulsarSport.pl
V Niepodległościowa Jedenastka
[acrobat]
2016-11-11
Lubliniec, WKB Meta Lubliniec
XI Bieg Niepodległości
[excel]
2016-11-11
Kosakowo, Paweł Tusk
XI Gminne Biegi z okazji Święta Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XXIII Biegi Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Góra k.Leszna, PulsarSport.pl
XXIII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Góra, Ryszard Wawer
XXIII Bieg Niepodległości - Biegi Młodzieżowe
[acrobat]
2016-11-11
Bydlin, Organizator
XXII Bieg Uliczny Szlakiem Walk Legionistów
[acrobat]
2016-11-11
Stalowa Wola, Piotr Aniol
XXIV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Goleniów, Domtel-Sport.pl
XXVIII Goleniowska Mila Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-11
Goleniów, Domtel-Sport.pl
XXVIII Goleniowska Mila Niepodległości - Mila
[acrobat]
2016-11-11
Malbork, Good-Time
XXVI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Czechowice-Dziedzice, Bartłomiej Karas
XXV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Łubianka, STS-Timing
XX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-10
Legnica, DataSport.pl
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-06
Okonek, b4sport.pl
Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-06
Okonek, b4sport.pl
Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2016-11-06
Okonek, b4sport.pl
Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-06
Brzeźnica k.Radłowa, Good-Time
Bieg Radłowa - NW
[acrobat]
2016-11-06
Brzeźnica k.Radłowa, Good-Time
Bieg Radłowa - OPEN
[acrobat]
2016-11-06
Szczecin, Kamil Dzietczyk
Chodzimy, Biegamy, Kasi Pomagamy - NW
[acrobat]
2016-11-06
Szczecin, Kamil Dzietczyk
Chodzimy, Biegamy, Kasi Pomagamy - OPEN
[acrobat]
2016-11-06
Szczecin, Kamil Dzietczyk
Chodzimy, Biegamy, Kasi Pomagamy - Sztafety
[acrobat]
2016-11-06
Gniewkowo, STS-Timing
Finał GP Woj. Kujawsko Pomorskiego - Drużyny
[acrobat]
2016-11-06
Gniewkowo, STS-Timing
Finał GP Woj. Kujawsko Pomorskiego - Kobiety
[acrobat]
2016-11-06
Gniewkowo, STS-Timing
Finał GP Woj. Kujawsko Pomorskiego - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-06
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 2
[acrobat]
2016-11-06
Chorzów, Natalia Krupa
III Bieg Dwóch Szybów
[acrobat]
2016-11-06
Ostrów Mazowiecka, Organizator
I Ostrowski Półmaraton Wolności - Kobiety
[acrobat]
2016-11-06
Ostrów Mazowiecka, Organizator
I Ostrowski Półmaraton Wolności - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-06
Reda, Michał Pusdrowski
I Zimowe Grand Prix Redy - Etap 2
[acrobat]
2016-11-06
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - Kategorie
[acrobat]
2016-11-06
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2016-11-06
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-06
Tarnów, Kacper Piech
Tarnowska Dyszka
[acrobat]
2016-11-06
Otwock, Ryszard Myśliwski
VI Bieg Otwocki - Dzieci
[acrobat]
2016-11-06
Otwock, Ryszard Myśliwski
VI Bieg Otwocki - OPEN
[acrobat]
2016-11-06
Kraków, Grzegorz Wójcik
V Grand Prix Krakowa 1/5 - 11km
[acrobat]
2016-11-06
Kraków, Grzegorz Wójcik
V Grand Prix Krakowa 1/5 - 23km
[acrobat]
2016-11-06
Kraków, Grzegorz Wójcik
V Grand Prix Krakowa 1/5 - 3.7km
[acrobat]
2016-11-06
Kraków, Grzegorz Wójcik
V Grand Prix Krakowa 1/5 - 5.7km
[acrobat]
2016-11-06
Widacz, Radosław Sidor
Widacki Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-06
Kościan, STS-Timing
XII Międzynarodowy Kościański Półmaraton
[acrobat]
2016-11-06
Gniewkowo, STS-Timing
XXII Gniewkowski bieg im.Rodziny Milewskich
[acrobat]
2016-11-06
Puławy, PulsarSport.pl
XXVII Ogólnopolski Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-06
Puławy, PulsarSport.pl
XXVII Ogólnopolski Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2016-11-06
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
X Wodzisławski Półmaraton
[acrobat]
2016-11-05
Rogoźno, Datasport
2. Rogoziński Półmaraton Przemysła II
[acrobat]
2016-11-05
Świdnica, Datasport
2 RST Półmaraton Świdnicki - kobiety
[excel]
2016-11-05
Świdnica, Datasport
2 RST Półmaraton Świdnicki - OPEN
[excel]
2016-11-05
Łeba, Good-Time
5. Duathlon Na Wydmach - Maraton MTB Mega
[acrobat]
2016-11-05
Łeba, Good-Time
5. Duathlon Na Wydmach - Maraton MTB Mini
[acrobat]
2016-11-05
Łeba, Good-Time
5. Duathlon Na Wydmach - OPEN
[acrobat]
2016-11-05
Olkusz, Asia Szczepanek
Bieg Szlakiem Orlich Gniazd
[acrobat]
2016-11-05
Warszawa, STS-Timing
Cross Bielański
[acrobat]
2016-11-05
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 2
[acrobat]
2016-11-05
Frydek-Mistek, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka 31. Rocnik - kategorie wiekowe kobiety
[acrobat]
2016-11-05
Frydek-Mistek, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka 31. Rocnik - kategorie wiekowe mezczyzni
[acrobat]
2016-11-05
Trzemeszno, Maratończyk Pomiar Czasu
III Grand Prix Trzemeszna - Bieg 1 NW
[acrobat]
2016-11-05
Trzemeszno, Maratończyk Pomiar Czasu
III Grand Prix Trzemeszna - Bieg 1 OPEN
[acrobat]
2016-11-05
Nowa Sarzyna, Jacek Wojdałowicz
II Bieg Niepodległości - NW
[acrobat]
2016-11-05
Nowa Sarzyna, Jacek Wojdałowicz
II Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-05
Gubin, PulsarSport.pl
IV Bieg Biegambolubię Bez Granic
[acrobat]
2016-11-05
Sedranki k.Olecka, Marcin Brynda
IV Leśny Cross Niepodległości
[word]
2016-11-05
Radziechowy, BGTimeSport
IX Maraton Beskidy - NW
[acrobat]
2016-11-05
Radziechowy, BGTimeSport
IX Maraton Beskidy - OPEN
[acrobat]
2016-11-05
Radziechowy, BGTimeSport
IX Maraton Beskidy - rajd
[acrobat]
2016-11-05
Aleksandrów Kujawski, STS-Timing
I Półmaraton Przemytnika
[acrobat]
2016-11-05
Leśnica, Piotr Orian
Leśnicka Piątka - NW
[acrobat]
2016-11-05
Leśnica, Piotr Orian
Leśnicka Piątka - OPEN
[acrobat]
2016-11-05
Poznań, DomTel-Sport
Runmageddon Rekrut
[acrobat]
2016-11-05
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 11
[excel]
2016-11-05
Witostowice, Jacek Szpunt
Tuzin dla Olka
[acrobat]
2016-11-05
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Myslowicka Liga Crossowa - Bieg VI
[acrobat]
2016-11-05
Tczew, Good-Time
XXVI Uliczny Bieg Sambora
[acrobat]
2016-11-04
Leźnica Wielka, Datasport
VI Bieg Szwoleżera
[acrobat]
2016-11-04
Korfantów, Organizator
XXIX Ogólnopolskie Biegi Crossowe
[word]
2016-11-03
Czwartek, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia - 6 bieg
[acrobat]
2016-11-01
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - Generalka
[excel]
2016-10-30
Sieradz, Organizator
56 Biegi Ulicami Sieradza
[acrobat]
2016-10-30
Tczew, Good-Time
5. Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły
[acrobat]
2016-10-30
Serock k.Legionowa, Czasomierzyk.pl
5. Serocka Dycha - 5km
[acrobat]
2016-10-30
Serock k.Legionowa, Czasomierzyk.pl
5. Serocka Dycha - OPEN
[acrobat]
2016-10-30
Szubin, STS-Timing
Biegamy Pomagamy
[acrobat]
2016-10-30
Cieszyn, Rafał Błahut
Cieszyńska Godzinówka
[acrobat]
2016-10-30
Łódź, CityTrail
GP CITY TRAIL Łódź - bieg 1
[acrobat]
2016-10-30
Brzozówka, Janusz Tybuszewski
Halloveen Run - Brzozówka
[word]
2016-10-30
Toruń, Janusz Tybuszewski
Halloveen Run - Toruń
[word]
2016-10-30
Stare Budkowice, Organizator
IV Bieg Budkowicki
[word]
2016-10-30
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - 6. runda
[acrobat]
2016-10-30
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - generalka
[acrobat]
2016-10-30
Lublin, Zbigniew Kamiński
I Charytatywny Bieg o Złotą Dynię
[acrobat]
2016-10-30
Koszalin, Michał Bieliński
Nocna Ściema - 21km
[acrobat]
2016-10-30
Koszalin, Michał Bieliński
Nocna Ściema - 42km
[acrobat]
2016-10-30
Prusice, Przemysław Burchacki
Prusice Biegają - 10. Etap
[acrobat]
2016-10-30
Zielonka, PlusTiming
Zielonka Cross Duathlon
[acrobat]
2016-10-29
Zwoleń, Ireneusz Górnik
3 Bieg o Gorącą Dynię - 2.5 km
[acrobat]
2016-10-29
Zwoleń, Ireneusz Górnik
3 Bieg o Gorącą Dynię - 5 km
[acrobat]
2016-10-29
Bystra Śląska, BGTimeSport
3. Bieg o Złotą Szyszkę
[acrobat]
2016-10-29
Poznań, Konrad Tuszewski
Bieg Parami - Kobiety
[acrobat]
2016-10-29
Poznań, Konrad Tuszewski
Bieg Parami - Mężczyźni
[acrobat]
2016-10-29
Poznań, Konrad Tuszewski
Bieg Parami - Mix
[acrobat]
2016-10-29
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 2
[acrobat]
2016-10-29
Rybnik, Arkadiusz Anonim
II Amatorski Rybnicki Bieg Leśny Halloween - 10km
[acrobat]
2016-10-29
Rybnik, Arkadiusz Anonim
II Amatorski Rybnicki Bieg Leśny Halloween - 5km
[acrobat]
2016-10-29
Poznań, PlusTiming
II Botaniczna Piątka
[acrobat]
2016-10-29
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
II Siemianowickie Nocne Marki - 5km
[acrobat]
2016-10-29
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
II Siemianowickie Nocne Marki - 9km
[acrobat]
2016-10-29
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
II Siemianowickie Nocne Marki - NW
[acrobat]
2016-10-29
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Nocny Bieg Na Lotnisku - 10km
[acrobat]
2016-10-29
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Nocny Bieg Na Lotnisku - 5km
[acrobat]
2016-10-29
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Nocny Bieg Na Lotnisku - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-29
Szreniawa, PlusTiming
Setny Maraton Izabelki
[acrobat]
2016-10-29
Częstochowa, Organizator
Step Race - bieg po schodach
[acrobat]
2016-10-29
Tuchola, Good-Time
VII Bieg św. Huberta - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-29
Tuchola, Good-Time
VII Bieg św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2016-10-28
Słupsk, Domtel-Sport.pl
I Bieg Halloween-owy
[acrobat]
2016-10-28
Słupsk, DomTel-Sport
I Słupski Bieg Halloween-owy
[acrobat]
2016-10-27
Gdynia, Good-Time
Czwartkowe Biegi Śledzia - 5 bieg
[acrobat]
2016-10-27
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
Mistrzostwa Pomorskiej Dywizji Zmech. - końcowe
[acrobat]
2016-10-26
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
Mistrzostwa Pomorskiej Dywizji Zmech. - Drużyny
[acrobat]
2016-10-26
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
Mistrzostwa Pomorskiej Dywizji Zmech. - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Koło, Marcin Chwiłkowski
36. Międzynarodowy Bieg Warciański
[acrobat]
2016-10-23
Kraków, Katarzyna Sadowska
3. KrwioBIEG - 10km
[acrobat]
2016-10-23
Kraków, Katarzyna Sadowska
3. KrwioBIEG - 5km
[acrobat]
2016-10-23
Kraków, Katarzyna Sadowska
3. KrwioBIEG - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-23
Śrem, PlusTiming
4 Sztafeta 20 Października - Kobiety
[acrobat]
2016-10-23
Śrem, PlusTiming
4 Sztafeta 20 Października - Mężczyźni
[acrobat]
2016-10-23
Śrem, PlusTiming
4 Sztafeta 20 Października - Mieszane
[acrobat]
2016-10-23
Śrem, PlusTiming
4 Sztafeta 20 Października - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Ostrów Wielkopolski, DataSport.pl
54. Bieg Republiki Ostrowskiej
[acrobat]
2016-10-23
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
8 Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego
[acrobat]
2016-10-23
Szreniawa, PlusTiming
Activus Run - 10km
[acrobat]
2016-10-23
Szreniawa, PlusTiming
Activus Run - 5km
[acrobat]
2016-10-23
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Biegniemy dla Julki - 10km
[acrobat]
2016-10-23
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Biegniemy dla Julki - 2.5km
[acrobat]
2016-10-23
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Biegniemy dla Julki - 5km
[acrobat]
2016-10-23
Słowik, Organizator
Biegniemy i maszerujemy dla Nikoli i Franka - NW
[acrobat]
2016-10-23
Słowik, Organizator
Biegniemy i maszerujemy dla Nikoli i Franka - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 1 Dzieci
[acrobat]
2016-10-23
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 1 Młodzież
[acrobat]
2016-10-23
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 1 OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Gdynia, CityTrail
GP CITY TRAIL Trójmiasto - bieg 2
[acrobat]
2016-10-23
Gliwice, b4sport.pl
III Półmaraton Gliwicki - 10km
[acrobat]
2016-10-23
Gliwice, b4sport.pl
III Półmaraton Gliwicki - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Mława, Organizator
II Bieg o Puchar Starosty Mławskiego
[acrobat]
2016-10-23
Skwierzyna, Sebastian Wierzbicki
II Woodwaste Półmaraton o Złotego Lwa Skwierzyny
[acrobat]
2016-10-23
Warszawa, Rafał Jachimiak
IV Bieg RUNBERTÓW
[acrobat]
2016-10-23
Warszawa, Rafał Jachimiak
IV Bieg RUNBERTÓW - drużyny
[acrobat]
2016-10-23
Lewin Brzeski, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Uliczny Lewin Biega
[acrobat]
2016-10-23
Lewin Brzeski, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Uliczny Lewin Biega - drużyny
[acrobat]
2016-10-23
Lewin Brzeski, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Uliczny Lewin Biega - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
IV Półmaraton Bydgoski - 5km
[acrobat]
2016-10-23
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
IV Półmaraton Bydgoski - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
IX Nowotomyski Test Coopera - Generalka
[excel]
2016-10-23
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
IX Nowotomyski Test Coopera - OPEN
[excel]
2016-10-23
Słupsk, Domtel-Sport.pl
I Bieg Przełajowy
[acrobat]
2016-10-23
Olsztyn, Superczas.pl
I Ukiel Olsztyn Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2016-10-23
Olsztyn, Superczas.pl
I Ukiel Olsztyn Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2016-10-23
Olsztyn, Superczas.pl
I Ukiel Olsztyn Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2016-10-23
Olsztyn, Superczas.pl
I Ukiel Olsztyn Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Olsztyn, Superczas.pl
I Ukiel Olsztyn Półmaraton - wózki
[acrobat]
2016-10-23
Wągrowiec - Skoki, Maratończyk Pomiar Czasu
Półmaraton Wągrowiec - Skoki
[acrobat]
2016-10-23
Toruń, STS-Timing
Torun Marathon - 10km
[acrobat]
2016-10-23
Toruń, STS-Timing
Torun Marathon - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Adamów, Paweł Młodzikowski
VIII Adamowska Dziesiątka - 10km
[excel]
2016-10-23
Adamów, Paweł Młodzikowski
VIII Adamowska Dziesiątka - 5km
[excel]
2016-10-23
Adamów, Paweł Młodzikowski
VIII Adamowska Dziesiątka - NW
[excel]
2016-10-23
Łódź, InesSport.pl
VII Półmaraton Szakala
[acrobat]
2016-10-23
Straszyn, Karol Lipski
V Wojewódzki Bieg Doliną Raduni
[acrobat]
2016-10-23
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XIII Memoriał Stefana Mielczarka
[acrobat]
2016-10-23
Tychy, Teresa Noga
XXVI Perła Paprocan
[acrobat]
2016-10-23
Godziszów, Eryk Stępień
X DInO Ekspres - klasyfikacja grupowa
[acrobat]
2016-10-23
Godziszów, Eryk Stępień
X DInO Ekspres - klasyfikacja MDP
[acrobat]
2016-10-23
Godziszów, Eryk Stępień
X DInO Ekspres - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Piekary Śląskie, Krzysztof Seweryn
X Piekarski Bieg im. Jana Pawła II
[excel]
2016-10-22
Katowice, Paweł Prokop
3 Półmaraton po Katowickich Lasach
[acrobat]
2016-10-22
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki
[excel]
2016-10-22
Szczecin, Maciej Szyszko
Bukołaz 21K EXTREMUM
[acrobat]
2016-10-22
Szczecin, Maciej Szyszko
Bukołaz 6K EXTREMUM
[acrobat]
2016-10-22
Boguszów-Gorce, Datasport
Dzika Trzynastka
[acrobat]
2016-10-22
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Festiwal Biegów Rodzinnych - duety
[acrobat]
2016-10-22
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Festiwal Biegów Rodzinnych - kobiety
[acrobat]
2016-10-22
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Festiwal Biegów Rodzinnych - mężczyźni
[acrobat]
2016-10-22
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Festiwal Biegów Rodzinnych - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-22
Poznań, CityTrail
GP CITY TRAIL Poznań - bieg 1
[acrobat]
2016-10-22
Chorzów, Ireneusz Górnik
II Bieg Białej Wstążki - 2.5 km
[acrobat]
2016-10-22
Chorzów, Ireneusz Górnik
II Bieg Białej Wstążki - 5 km
[acrobat]
2016-10-22
Gdynia, Lidia Bebel
II Grand Prix Trójmiasta - etap 1
[acrobat]
2016-10-22
Gdynia, Lidia Bebel
II Grand Prix Trójmiasta - etap 1 NW
[acrobat]
2016-10-22
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
II Trudny Półmaraton św. Huberta - NW
[acrobat]
2016-10-22
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
II Trudny Półmaraton św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2016-10-22
Zakopane, Piotr Kozak
IX PZU Alpin Sport Tatrzański Bieg pod górę
[excel]
2016-10-22
Somonino, Sebastian Marocki
I Bieg Kamiennych Weselników
[acrobat]
2016-10-22
Walim, ZmierzymyCzas.pl
I Walimski Półmaraton Górski
[acrobat]
2016-10-22
Krynica Zdrój, BGTimeSport
Łemkowyna Ultra Trail - 150km
[acrobat]
2016-10-22
Krynica Zdrój, BGTimeSport
Łemkowyna Ultra Trail - 30km
[acrobat]
2016-10-22
Krynica Zdrój, BGTimeSport
Łemkowyna Ultra Trail - 48km
[acrobat]
2016-10-22
Krynica Zdrój, BGTimeSport
Łemkowyna Ultra Trail - 70km
[acrobat]
2016-10-22
Krynica Zdrój, BGTimeSport
Łemkowyna Ultra Trail - 80km
[acrobat]
2016-10-22
Paczków, Piotr Wach
Paczkowska Dycha Bieg Gór i Jezior
[acrobat]
2016-10-22
Wrocław, Dominik Krumin
Półmaraton Piastowski - drużyny
[acrobat]
2016-10-22
Wrocław, Dominik Krumin
Półmaraton Piastowski - kategorie
[acrobat]
2016-10-22
Wrocław, Dominik Krumin
Półmaraton Piastowski - OPEN
[acrobat]
2016-10-22
Milanówek, Jerzy Stypa
Puchar Parków Milanówka III
[acrobat]
2016-10-22
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
Supermaraton Kalisia - 100 km
[acrobat]
2016-10-22
Małkinia Górna, Andrzej Żach
XVIII Jesienne Biegi Małkińskie - Kategoria 1
[word]
2016-10-22
Małkinia Górna, Andrzej Żach
XVIII Jesienne Biegi Małkińskie - Kategoria 2
[word]
2016-10-22
Małkinia Górna, Andrzej Żach
XVIII Jesienne Biegi Małkińskie - Kategoria 3
[word]
2016-10-22
Soczewka k.Płocka, Datasport
XXXVI Bieg Soczewka z BOP - kategorie
[acrobat]
2016-10-22
Soczewka k.Płocka, Datasport
XXXVI Bieg Soczewka z BOP - kobiety
[acrobat]
2016-10-22
Soczewka k.Płocka, Datasport
XXXVI Bieg Soczewka z BOP - OPEN
[acrobat]
2016-10-22
Lipinki, UKS lipinki
X Bieg im. Kazimierza Świerzowskiego
[acrobat]
2016-10-21
Dobra, Inessport.pl
Powstaniec Noniron Duathlon
[acrobat]
2016-10-20
Gdynia, Rafał Plewiski
4 Czwartkowy Bieg Śledzia
[acrobat]
2016-10-16
Żary, PulsarSport.pl
2.Cross Górski po Zielonym Lesie
[acrobat]
2016-10-16
Kraków, DataSport.pl
3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - Kobiety
[acrobat]
2016-10-16
Kraków, Datasport.pl
3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - OPEN
[acrobat]
2016-10-16
Kraków, DataSport.pl
3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - Triada
[acrobat]
2016-10-16
Ełk, Ireneusz Dzienisiewicz
9. Półmaraton Ełcki - 10km
[acrobat]
2016-10-16
Ełk, Ireneusz Dzienisiewicz
9. Półmaraton Ełcki - OPEN
[acrobat]
2016-10-16
Gdańsk, STS-Timing
AmberExpo Półmaraton Gdańsk - 5km
[acrobat]
2016-10-16
Gdańsk, STS-Timing
AmberExpo Półmaraton Gdańsk - OPEN
[acrobat]
2016-10-16
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 1
[acrobat]
2016-10-16
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin- bieg 1
[acrobat]
2016-10-16
Oława, ZmierzymyCzas.pl
IV Dolnośląski Bieg po Zdrowie dla Chorych na Raka
[acrobat]
2016-10-16
Żory, Datasport.pl
IX Żorski Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-10-16
Łubianka, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross
[acrobat]
2016-10-16
Poznań, Katarzyna Kowalska
VI Poznański Bieg Papieski
[excel]
2016-10-16
Szamotuły, STS-Timing
VI Szamotuły SAMSUNG Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-10-16
Warka, DataSport.pl
XIV Bieg Pułaskiego
[acrobat]
2016-10-16
Dzięgielów, Organizator
XVI Bieg o Złoty Dzięgiel
[excel]
2016-10-16
Lubin, SuperSport
XXXI Barbórkowy Bieg o Lampkę Górniczą
[acrobat]
2016-10-16
Uniejów, Datasport.pl
X Bieg do Gorących Źródeł - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Rybniki, Krzysztof Skowera
2. Biegam Bo Lubię Lasy - 5km
[acrobat]
2016-10-15
Rybniki, Krzysztof Skowera
2. Biegam Bo Lubię Lasy - 7.5km
[acrobat]
2016-10-15
Police, Kamiński Ryszard
38. Ćwierćmaraton Policki
[acrobat]
2016-10-15
Kraków, Datasport.pl
5 na dobry początek
[acrobat]
2016-10-15
Kalisz, Miłosz Pawlak
Bieg Leśną Ścieżką
[acrobat]
2016-10-15
Osiek, Organizator
Bieg na Molo
[acrobat]
2016-10-15
Lesznowola, Datasport.pl
Bieg po Dynie - kategorie
[acrobat]
2016-10-15
Lesznowola, Datasport.pl
Bieg po Dynie - kobiety
[acrobat]
2016-10-15
Lesznowola, Datasport.pl
Bieg po Dynie - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Lubań, Ultimasport.pl
Bieg Uliczny Lubańskie Biegowisko - NW
[acrobat]
2016-10-15
Lubań, Ultimasport.pl
Bieg Uliczny Lubańskie Biegowisko - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Szałsza, Anna Azyan-Nizińska
Fitness dla Serca - bieg Impreza charytatywna
[acrobat]
2016-10-15
Wrocław, Datasport.pl
Go Gen Bieg Trzech Wzgórz
[acrobat]
2016-10-15
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 1
[acrobat]
2016-10-15
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 7
[excel]
2016-10-15
Ćmielów, Piętka Dariusz
III Bieg Papieski
[word]
2016-10-15
Chrząszczyce, ZmierzymyCzas.pl
III Wzgórzowa Trzynastka
[acrobat]
2016-10-15
Licheń, PlusTiming
II Licheński Bieg - 10km
[acrobat]
2016-10-15
Licheń, PlusTiming
II Licheński Bieg - 5km
[acrobat]
2016-10-15
Licheń, PlusTiming
II Licheński Bieg - NW
[acrobat]
2016-10-15
Przyjaźń, Good-Time
IV Bieg Przyjaźni - dzieci
[acrobat]
2016-10-15
Przyjaźń, Good-Time
IV Bieg Przyjaźni - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Opalenica, Jacek Flak-Marcinkowski
Jesienny Test Coopera
[word]
2016-10-15
Wrocław, Good-Time
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 15km
[acrobat]
2016-10-15
Wrocław, Good-Time
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 4km
[acrobat]
2016-10-15
Wrocław, Good-Time
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 6km
[acrobat]
2016-10-15
Dolina Charlotty, b4sport.pl
Mud Max
[acrobat]
2016-10-15
Katowice, Good-Time
Po Pierwsze Zdrowie - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-15
Katowice, Good-Time
Po Pierwsze Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Mysłowice, Anna Gandyk
XXIV Memoriał Jerzego Chromika - Młodzież
[acrobat]
2016-10-15
Mysłowice, Anna Gandyk
XXIV Memoriał Jerzego Chromika - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Skrwilno, Organizator
XXI Bieg Niepodległości - Dzieci
[acrobat]
2016-10-15
Skrwilno, Organizator
XXI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
Zdobywcy Grodnej
[acrobat]
2016-10-14
Toruń, STS-Timing
Puchar Maratonu #torunmarathon
[acrobat]
2016-10-13
Gdynia, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia - 3 bieg
[acrobat]
2016-10-12
Dąbrowa Górnicza, Jerzy Sufranowicz
VI Bieg Hutnika Arcelormittal
[acrobat]
2016-10-09
Poznań, STS-Timing
17. PKO Poznań Maraton - nieoficjalne
[acrobat]
2016-10-09
Chorzów, Śląskie TKKF
45 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika
[acrobat]
2016-10-09
Rzeszów, STS-Timing
4. PKO Maraton Rzeszowski - OPEN
[acrobat]
2016-10-09
Rzeszów, STS-Timing
4. PKO Maraton Rzeszowski - Sztafety
[acrobat]
2016-10-09
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 1
[acrobat]
2016-10-09
Lubartów, InesSport.pl
III Bieg Biegam Bo Lubie Lasy
[acrobat]
2016-10-09
Warszawa, InesSport.pl
III Bieg Instytutu Lotnictwa - OPEN
[acrobat]
2016-10-09
Warszawa, InesSport.pl
III Bieg Instytutu Lotnictwa - Sztafety
[acrobat]
2016-10-09
Nowa Ruda, Ultimasport.pl
II Bieg Pokoju
[acrobat]
2016-10-09
Warszawa, STS-Timing
Insurance&Reinsurance Run powered by ForPro
[acrobat]
2016-10-09
Wrocław, Anna Szymanek
IX Bieg Energetyka
[acrobat]
2016-10-09
Reda, Michał Pusdrowski
I Zimowe Grand Prix Redy - Etap 1
[acrobat]
2016-10-09
Gierałtowice, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Biegnę by pomóc! - 10km
[acrobat]
2016-10-09
Gierałtowice, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Biegnę by pomóc! - 2km
[acrobat]
2016-10-09
Sopot, Organizator
Piwna Mila
[acrobat]
2016-10-09
Świeradów - Zdrój, DataSport.pl
Runner’s World Super Bieg - 10km
[acrobat]
2016-10-09
Świeradów - Zdrój, DataSport.pl
Runner’s World Super Bieg - 15km
[acrobat]
2016-10-09
Świeradów - Zdrój, DataSport.pl
Runner’s World Super Bieg - 2.7km
[acrobat]
2016-10-09
Czestochowa, ZmierzymyCzas.pl
Scout Cross Race - BIEG
[acrobat]
2016-10-09
Czestochowa, ZmierzymyCzas.pl
Scout Cross Race - Kolarstwo 15km
[acrobat]
2016-10-09
Czestochowa, ZmierzymyCzas.pl
Scout Cross Race - Kolarstwo 38km
[acrobat]
2016-10-09
Warszawa, DataSport.pl
VI Charytatywny Bieg Wybiegaj Sprawność
[acrobat]
2016-10-09
Kielce, DataSport.pl
V Kielecka Dycha
[acrobat]
2016-10-09
Płock, Domtel-Sport.pl
V Tumska Dycha
[acrobat]
2016-10-09
Włocławek, Domtel-Sport.pl
Włocławek Półmaraton
[acrobat]
2016-10-09
Włodawa, ZmierzymyCzas.pl
XVII Bieg Sobiborski
[acrobat]
2016-10-09
Tarnów, Krzysztof Gondek
XXV Tarnowski Bieg Leliwitów - 2.5km
[acrobat]
2016-10-09
Tarnów, Krzysztof Gondek
XXV Tarnowski Bieg Leliwitów - OPEN
[acrobat]
2016-10-08
Rzeszów, STS-Timing
2. Bieg na Piątkę Puchar Pratt&Whitney
[acrobat]
2016-10-08
Chorzów, ZmierzymyCzas.pl
Bieg(z)Usiem pod Egidą - BIEG
[acrobat]
2016-10-08
Chorzów, ZmierzymyCzas.pl
Bieg(z)Usiem pod Egidą - NW
[acrobat]
2016-10-08
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 1
[acrobat]
2016-10-08
Ruda Śląska, August Jakubik
II Bieg po zdrowie Psychiczne
[word]
2016-10-08
Łomianki, Ilona Czarnecka
II Bieg Sztafetowy w Łomiankach
[acrobat]
2016-10-08
Warszawa, DataSport.pl
I Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego
[acrobat]
2016-10-08
Ciepłowody, Ultimasport
I Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody
[acrobat]
2016-10-08
Wrocław, DataSport.pl
KEAW Maraton - 10km
[acrobat]
2016-10-08
Wrocław, DataSport.pl
KEAW Maraton - 5km
[acrobat]
2016-10-08
Wrocław, Maciek Ciesielski
Przewietrz się na Olimpijskim
[word]
2016-10-08
Milanówek, Jerzy Stypa
Puchar Parków Milanówka II
[acrobat]
2016-10-08
Rydułtowy, Ireneusz Górnik
V Cross Rydułtowski
[acrobat]
2016-10-08
Bielawa, Paulina Wojtanowska
V Memoriał im. Michała Wojtanowskiego
[word]
2016-10-08
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - Bieg V
[acrobat]
2016-10-08
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - generalka drużyny
[acrobat]
2016-10-08
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - Genralka po 5 biegach
[acrobat]
2016-10-08
Leśniewo, LKS Puck
XIX Biegowe Grand Prix Pow. Puckiego
[word]
2016-10-08
Sulęcin, Tomek Baran
XVIII Memoriał Stanisława Ożoga
[acrobat]
2016-10-08
Poznań, PlusTiming
XVI Bieg Maltański
[acrobat]
2016-10-08
Kościerzyna, Good-Time
XXII Kościerskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2016-10-08
Poznań, PlusTiming
XXXIV Bieg Przemysła
[acrobat]
2016-10-07
Lubliniec - Kokotek, ZmierzymyCzas.pl
20 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - Kobiety
[acrobat]
2016-10-07
Lubliniec - Kokotek, ZmierzymyCzas.pl
20 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - Kobiety PK
[acrobat]
2016-10-07
Lubliniec - Kokotek, ZmierzymyCzas.pl
20 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - Mężczyźni
[acrobat]
2016-10-07
Lubliniec - Kokotek, ZmierzymyCzas.pl
20 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - Mężczyźni PK
[acrobat]
2016-10-07
Mielec, Agnieszka Molek
XXII Ogólnopolskie Biegi Uliczne - Młodzież
[acrobat]
2016-10-07
Mielec, Agnieszka Molek
XXII Ogólnopolskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2016-10-06
Gdynia, Rafał Plewiski
II Czwartkowy Bieg Śledzia
[acrobat]
2016-10-03
Gryfino, Domtel-Sport.pl
44. Bieg Transgraniczny
[acrobat]
2016-10-02
Biłgoraj, Piotr Swacha
10tka po Ziemi Biłgorajskiej
[acrobat]
2016-10-02
Kraków, DataSport.pl
10. PZU Bieg Trzech Kopców - Kobiety
[acrobat]
2016-10-02
Kraków, DataSport.pl
10. PZU Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2016-10-02
Kraków, DataSport.pl
10. PZU Bieg Trzech Kopców - Triada
[acrobat]
2016-10-02
Gdańsk, Good-Time
3. Sztafeta Firm
[acrobat]
2016-10-02
Częstochowa, Marcin Mazik
4.Cross Duathlon Częstochowa
[acrobat]
2016-10-02
Warszawa, DataSport.pl
Biegnij Warszawo
[acrobat]
2016-10-02
Branice, Organizator
Bieg Branicki - 10km
[word]
2016-10-02
Branice, Organizator
Bieg Branicki - 5km
[word]
2016-10-02
Piastów, Organizator
Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy
[acrobat]
2016-10-02
Jakubów, PulsarSport.pl
Bieg po szczęśliwą podkowę - 10km
[acrobat]
2016-10-02
Jakubów, PulsarSport.pl
Bieg po szczęśliwą podkowę - 5km
[acrobat]
2016-10-02
Wrocław, Maciek Ciesielski
Finał Akademii Zdrowia Santandera - NW 10km
[acrobat]
2016-10-02
Wrocław, Maciek Ciesielski
Finał Akademii Zdrowia Santandera - NW 2.5km
[acrobat]
2016-10-02
Wrocław, Maciek Ciesielski
Finał Akademii Zdrowia Santandera - NW 5km
[acrobat]
2016-10-02
Wrocław, Maciek Ciesielski
Finał Akademii Zdrowia Santandera - OPEN
[acrobat]
2016-10-02
Bydgoszcz, CityTrail
GP CITY TRAIL Bydgoszcz - bieg 1
[acrobat]
2016-10-02
Nowogard, Artu Konior
III Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-10-02
Skuły, Good-Time
II Dycha Strażacka - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-02
Skuły, Good-Time
II Dycha Strażacka - OPEN
[acrobat]
2016-10-02
Susk Stary, Arkadiusz Zyśk
IV Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów - Drużyny
[acrobat]
2016-10-02
Susk Stary, Arkadiusz Zyśk
IV Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów - Kobiety
[acrobat]
2016-10-02
Susk Stary, Arkadiusz Zyśk
IV Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów - OPEN
[acrobat]
2016-10-02
Środa Śląska, PulsarSport.pl
I Bieg o Skarb Średzki
[acrobat]
2016-10-02
Hel - Rozewie, Good-Time
I Maraton Północy
[acrobat]
2016-10-02
Przasnysz, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2016-10-02
Legnica, DataSport.pl
Legnica Półmaraton
[acrobat]
2016-10-02
Starachowice, Krystian Sadza
Mania Biegania 2016
[acrobat]
2016-10-02
Katowice, STS-Timing
PKO Silesia Marathon - nieoficjalne
[acrobat]
2016-10-02
Katowice, STS-Timing
PKO Silesia Półmarathon - nieoficjalne
[acrobat]
2016-10-02
Rakoniewice, DataSport.pl
VI Dycha Drzymały
[acrobat]
2016-10-02
Grójec, Good-Time
VI Grójecka Dycha
[acrobat]
2016-10-02
Pniewy, Organizator
VI Otwarty Papieski Bieg - 10km
[acrobat]
2016-10-02
Pniewy, Organizator
VI Otwarty Papieski Bieg - 5km
[acrobat]
2016-10-02
Pniewy, Organizator
VI Otwarty Papieski Bieg - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-02
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Etap VI
[excel]
2016-10-02
Nowogródek Pomorski, Maratończyk Pomiar Czasu
Wiejska 10-ka
[acrobat]
2016-10-02
Wieliszew, Magdalena Pietrzak
Wieliszewski Crossing 2016 - jesień - BIEG
[acrobat]
2016-10-02
Wieliszew, Magdalena Pietrzak
Wieliszewski Crossing 2016 - jesień - Duathlon
[acrobat]
2016-10-02
Wieliszew, Magdalena Pietrzak
Wieliszewski Crossing 2016 - jesień - MTB
[acrobat]
2016-10-02
Jastarnia, Organizator
XIII Biegi uliczne o Memoriał Jana Pawła II
[word]
2016-10-02
Sępólno Krajeńskie, Good-Time
XV Bieg im. Kajetana Bągorskiego
[acrobat]
2016-10-02
Kalisz, Domtel-Sport.pl
XXXVI Bieg Ptolemeusza
[acrobat]
2016-10-02
Wrocław, Andrzej Cymanek
X Osobowicka Ósemka
[excel]
2016-10-01
Lwówek, Paweł Kasprowicz
10 Lwówecka
[acrobat]
2016-10-01
Starogard Gdański, Good-Time
25. Kociewski Bieg z Polpharmą
[acrobat]
2016-10-01
Sobótka, Datasport
3. Górski Półmaraton Ślężański - 10 km
[acrobat]
2016-10-01
Sobótka, Datasport
3. Górski Półmaraton Ślężański - 21 km
[acrobat]
2016-10-01
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
3 Przełaj Bałtyk
[acrobat]
2016-10-01
Koźmin Wielkopolski, PulsarSport.pl
40 Jubileuszowy Bieg Maćka - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Koźmin Wielkopolski, PulsarSport.pl
40 Jubileuszowy Bieg Maćka - 5km
[acrobat]
2016-10-01
Hajnówka, PulsarSport.pl
7. Hajnowska Dwunastka
[acrobat]
2016-10-01
Wrocław, Datasport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - dzieci
[acrobat]
2016-10-01
Wrocław, Datasport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - kategorie
[acrobat]
2016-10-01
Wrocław, Datasport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - kobiety
[acrobat]
2016-10-01
Wrocław, Datasport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - OPEN
[acrobat]
2016-10-01
Szczyrk, Fundacja Aktywne Beskidy
but 260 challenge - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Szczyrk, Fundacja Aktywne Beskidy
but 260 challenge - 120km
[acrobat]
2016-10-01
Szczyrk, Fundacja Aktywne Beskidy
but 260 challenge - 260km
[acrobat]
2016-10-01
Szczyrk, Fundacja Aktywne Beskidy
but 260 challenge - 60km
[acrobat]
2016-10-01
Szczyrk, Fundacja Aktywne Beskidy
but 260 challenge - 90km
[acrobat]
2016-10-01
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 1
[acrobat]
2016-10-01
Tarnów, Krzysztof Gondek
III Bieg o puchar zarządu Grupy Azoty - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Tarnów, Krzysztof Gondek
III Bieg o puchar zarządu Grupy Azoty - 3.3km
[acrobat]
2016-10-01
Pińczów, Ultimasport
III Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia
[acrobat]
2016-10-01
Zielonka, Aldona Rybka
II Bieg Dąbrowskiego
[acrobat]
2016-10-01
Zakopane, MOSiR Zakopane
II Bieg Kurierów Tatrzańskich
[acrobat]
2016-10-01
Lipniak k.Łęcznej, Aleksander Kurczewski
II Bieg Pobłocie
[word]
2016-10-01
Książenice, Michał Szczyrbowski
IV Bieg po Głębokich Dołach - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Książenice, Michał Szczyrbowski
IV Bieg po Głębokich Dołach - 5km
[acrobat]
2016-10-01
Książenice, Michał Szczyrbowski
IV Bieg po Głębokich Dołach - NW
[acrobat]
2016-10-01
Drzonków, Dariusz Mieczyński
IV Bieg Przełajowy Służb Mundurowych - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Drzonków, Dariusz Mieczyński
IV Bieg Przełajowy Służb Mundurowych - 5km
[acrobat]
2016-10-01
Kozienice, Tomasz Baanowski
IV Energetyczna Dycha
[acrobat]
2016-10-01
Nowy Dwór Gdański, Patrycja Jażdżewska
IX Jesienny Bieg Gburów
[acrobat]
2016-10-01
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
IX Maraton Lubsko Biega
[acrobat]
2016-10-01
Nowy Dwór k.Kwidzyna, STS-Timing
I Bieg Traktora
[acrobat]
2016-10-01
Wisznia Mała, PulsarSport.pl
I Wiszeńska (za) Dyszka
[acrobat]
2016-10-01
Zawoja, Tomek Chwastek
Memoriał Wojtka Kozuba - Kobiety
[acrobat]
2016-10-01
Zawoja, Tomek Chwastek
Memoriał Wojtka Kozuba - Mężczyźni
[acrobat]
2016-10-01
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run - 5km
[acrobat]
2016-10-01
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 10
[excel]
2016-10-01
Turew, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXI Bieg im. Dezyderego Chłapowskiego
[acrobat]
2016-10-01
Zielona Góra, Organizator
Zielonogórskie Biegi Górskie - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Zielona Góra, Organizator
Zielonogórskie Biegi Górskie - 21km
[acrobat]
2016-09-29
Gdynia, Rafał Plewiski
I Czwartkowy Bieg Śledzia
[acrobat]
2016-09-25
Swarzedz, PlusTiming
1. Półmaraton Szpot Swarzędz
[acrobat]
2016-09-25
Swarzędz, Marek Wajer
1. Półmaraton Szpot Swarzędz - Gmina Kobiety
[acrobat]
2016-09-25
Swarzędz, Marek Wajer
1. Półmaraton Szpot Swarzędz - Gmina Męzczyźni
[acrobat]
2016-09-25
Swarzędz, Marek Wajer
1. Półmaraton Szpot Swarzędz - WLKP Kobiety
[acrobat]
2016-09-25
Swarzędz, Marek Wajer
1. Półmaraton Szpot Swarzędz - WLKP Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-25
Warszawa, STS-Timing
38. PZU Maraton Warszawski - 5km Nieoficjalne
[acrobat]
2016-09-25
Warszawa, STS-Timing
38. PZU Maraton Warszawski - OPEN Nieoficjalne
[acrobat]
2016-09-25
Warszawa, STS-Timing
38. PZU Maraton Warszawski - sztafety nieoficjalne
[acrobat]
2016-09-25
Giełczyn - Łomży, Krzysztof Skowera
3. Bieg Łomża-Giełczyn
[excel]
2016-09-25
Wieliczka, DataSport.pl
4F Półmaraton Wielicki
[acrobat]
2016-09-25
Prusice, Przemysław Burchacki
4 Edycja Prusice Biegają - 9. Etap
[acrobat]
2016-09-25
Kaźmierz, PlusTiming
4 Hochland Półmaraton Doliną Samy - 10km
[acrobat]
2016-09-25
Kaźmierz, PlusTiming
4 Hochland Półmaraton Doliną Samy - OPEN
[acrobat]
2016-09-25
Janiszewice, Damian Mikołajczyk
5 mil po Gminie Zduńska Wola
[acrobat]
2016-09-25
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Godzinny
[acrobat]
2016-09-25
Białystok, Krzysztof Skowera
Bison Run - Drużyny
[acrobat]
2016-09-25
Białystok, Krzysztof Skowera
Bison Run - Kobiety
[acrobat]
2016-09-25
Białystok, Krzysztof Skowera
Bison Run - OPEN
[acrobat]
2016-09-25
Gorlice, Sebastian Chłanda
Gorlicki Bieg Górski - 23km
[acrobat]
2016-09-25
Gorlice, Sebastian Chłanda
Gorlicki Bieg Górski - 43km
[acrobat]
2016-09-25
Gdańsk, CityTrail
GP CITY TRAIL Trójmiasto - bieg 1
[acrobat]
2016-09-25
Bronisław, Sławek Majchrzycki
III Leśna Zadyszka
[acrobat]
2016-09-25
Ludwikowice, DataSport.pl
III Półmaraton Sowiogórski
[acrobat]
2016-09-25
Ludwikowice, DataSport.pl
III Półmaraton Sowiogórski - 10km
[acrobat]
2016-09-25
Sieraków, Tomasz Frąk
II Maraton Puszczy Noteckiej - OPEN
[acrobat]
2016-09-25
Sieraków, Tomasz Frąk
II Maraton Puszczy Noteckiej - Półmaraton
[acrobat]
2016-09-25
Kluczbork, ZmierzymyCzas.pl
IV Kluczborski Bieg Przełajowy - 10km
[acrobat]
2016-09-25
Kluczbork, ZmierzymyCzas.pl
IV Kluczborski Bieg Przełajowy - 5km
[acrobat]
2016-09-25
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - 5. runda
[acrobat]
2016-09-25
Jelcz - Laskowice, Maciek Ciesielski
I Crossowy Półmaraton Harcownika - 10km
[acrobat]
2016-09-25
Jelcz - Laskowice, Maciek Ciesielski
I Crossowy Półmaraton Harcownika - NW
[acrobat]
2016-09-25
Jelcz - Laskowice, Maciek Ciesielski
I Crossowy Półmaraton Harcownika - OPEN
[acrobat]
2016-09-25
Witkowo, Marcin Chwiłkowski
I Witkowska Dycha
[acrobat]
2016-09-25
Witkowo, Organizator
I Witkowska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-25
Gdańsk - Osowa, b4sport.pl
Ląduj na Osowej
[acrobat]
2016-09-25
Rawa Mazowiecka, InesSport.pl
Mistrzostwa Polski w Duathlonie
[acrobat]
2016-09-25
Bytów, b4sport.pl
Pomoc dla Kuby - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-25
Bytów, b4sport.pl
Pomoc dla Kuby - OPEN
[acrobat]
2016-09-25
Przemyśl, Mieczysław Jałocha
Przemyska Dycha
[acrobat]
2016-09-25
Bydgoszcz, STS-Timing
Terenowa Masakra - III edycja
[acrobat]
2016-09-25
Nowy Sącz, Ultimasport.pl
VIII Sądecka Dycha o puchar NEWAG-u
[acrobat]
2016-09-25
Szczecin, Magda Kasprzak
VI Bieg na K2
[acrobat]
2016-09-25
Strzelin, Domtel-Sport.pl
V Bieg Wzgórz Strzelińskich
[acrobat]
2016-09-25
Dąbrowa Górnicza, Zbigniew Szwej
V Cross Czwórki - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-25
Dąbrowa Górnicza, Zbigniew Szwej
V Cross Czwórki - OPEN
[acrobat]
2016-09-25
Knurów, Patryk Pietraczyk
XXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-09-25
Zbąszyń, Good-Time
XXIX Bieg Zbąskich
[acrobat]
2016-09-25
Parzymiechy, ZmierzymyCzas.pl
XXXVIII Bieg Jesienny im.red. Tomasza Hopfera
[acrobat]
2016-09-25
Parzymiechy, ZmierzymyCzas.pl
XXXVIII Bieg Jesienny im.red. Tomasza Hopfera - NW
[acrobat]
2016-09-24
Rawa Mazowiecka, InesSport.pl
1/10 IM Triathlon
[acrobat]
2016-09-24
Kiełpino, Good-Time
1. Bieg Arasmusa
[acrobat]
2016-09-24
Bielany Wrocławskie, DataSport.pl
3. Bielański Bieg Rodzinny - 10km
[acrobat]
2016-09-24
Bielany Wrocławskie, DataSport.pl
3. Bielański Bieg Rodzinny - 5km
[acrobat]
2016-09-24
Warszawa, Paweł Zach
5 Bieg Wegański - 10km
[acrobat]
2016-09-24
Warszawa, Paweł Zach
5 Bieg Wegański - 5km
[acrobat]
2016-09-24
Lwówek Śląski, Organizator
Bieg Darów Lasu im Kamila Ugrynowicza
[acrobat]
2016-09-24
Dylągówka, Organizator
Bieg Niezłomnych - 20km
[acrobat]
2016-09-24
Dylągówka, Organizator
Bieg Niezłomnych - 3km
[acrobat]
2016-09-24
Dylągówka, Organizator
Bieg Niezłomnych - 5km
[acrobat]
2016-09-24
Chorzów, STS-Timing
Bieg Równonocny
[acrobat]
2016-09-24
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki - dzieci
[excel]
2016-09-24
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki - OPEN
[excel]
2016-09-24
Lądek Zdrój, Sylwia Bondara
BRUBECK K2 RUN
[acrobat]
2016-09-24
Gniew, Krzysztof Bejgrowicz
III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
[acrobat]
2016-09-24
Otusz, Henryk Rogoziński
III Otuski Bieg Przełajowy - NW
[acrobat]
2016-09-24
Otusz, Henryk Rogoziński
III Otuski Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2016-09-24
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
IV Biegu Piastów Śląskich
[acrobat]
2016-09-24
Skierniewice, InesSport.pl
IV Bieg Leśnika
[acrobat]
2016-09-24
Zawadzkie k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
IV Cross Doliny Małej Panwi - 12.5km
[acrobat]
2016-09-24
Zawadzkie k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
IV Cross Doliny Małej Panwi - 7km
[acrobat]
2016-09-24
Krosinko, Tomasz Fabisiak
Krosinko Biega - NW
[excel]
2016-09-24
Krosinko, Tomasz Fabisiak
Krosinko Biega - OPEN
[excel]
2016-09-24
Kliniska Wielkie, Dariusz Gapiński
Maraton Puszczy Goleniowskiej - ćwierćmaraton
[acrobat]
2016-09-24
Kliniska Wielkie, Dariusz Gapiński
Maraton Puszczy Goleniowskiej - OPEN
[acrobat]
2016-09-24
Kliniska Wielkie, Dariusz Gapiński
Maraton Puszczy Goleniowskiej - półmaraton
[acrobat]
2016-09-24
Kraków, Krzysztof Augustyn
Nowohucki Bieg wokół Zalewu
[acrobat]
2016-09-24
Barcin, Michał Senger
OSHEE Barcin Biega - NW
[acrobat]
2016-09-24
Barcin, Michał Senger
OSHEE Barcin Biega - OPEN
[acrobat]
2016-09-24
Karczew, ProTimer
VI Karczewski Bieg Szlakami Mazowieckiego PK
[acrobat]
2016-09-24
Lidzbark Warmiński, Osir
V Lidzbarski Bieg Przełajowy
[word]
2016-09-24
Malanów, Kamil Witkowski
XI Biegi Uliczne Malanowska Jesień
[acrobat]
2016-09-24
Świebodzin, PulsarSport.pl
XV Świebodzińska Dziesiątka
[acrobat]
2016-09-24
Grudziądz, Domtel-Sport.pl
XXXV Biegi im.Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2016-09-24
Czechowice Dziedzice, Szamot
X Memoriał Henryka Puzonia - OPEN
[acrobat]
2016-09-24
Poznań, Domtel-Sport.pl
zaBIEGaj o FUNdusze - 10.8
[acrobat]
2016-09-24
Poznań, Domtel-Sport.pl
zaBIEGaj o FUNdusze - 5.4
[acrobat]
2016-09-24
Mikołów, Szamot
XIV Mikołowski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2016-09-23
Toruń, STS-Timing
Puchar Maratonu
[acrobat]
2016-09-23
Warszawa, DataSport.pl
Sztafeta na Legii - Kobiety
[acrobat]
2016-09-23
Warszawa, DataSport.pl
Sztafeta na Legii - Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-23
Warszawa, DataSport.pl
Sztafeta na Legii - Mix
[acrobat]
2016-09-18
Łowicz, STS-Timing
35. Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2016-09-18
Gniezno, DataSport.pl
39 Bieg Lechitów - Kobiety
[acrobat]
2016-09-18
Gniezno, DataSport.pl
39 Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2016-09-18
Katowice, Śląskie TKKF
45 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika
[acrobat]
2016-09-18
Niepołomice, DataSport.pl
4Rest Run - drużyny OPEN
[acrobat]
2016-09-18
Niepołomice, DataSport.pl
4Rest Run - Indywidualne Kobiety
[acrobat]
2016-09-18
Niepołomice, DataSport.pl
4Rest Run - Indywidualne Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-18
Niepołomice, DataSport.pl
4Rest Run - Indywidualne Mix
[acrobat]
2016-09-18
Sobótka, DataSport.pl
4. Sobótczańska Dziesiątka
[acrobat]
2016-09-18
Białystok, DataSport.pl
6. Top Auto Białystok Biega - 10km
[acrobat]
2016-09-18
Białystok, DataSport.pl
6. Top Auto Białystok Biega - 5km
[acrobat]
2016-09-18
Białystok, Krzysztof Skowera
6. Top Auto Białystok Biega - drużyny
[acrobat]
2016-09-18
Białystok, Krzysztof Skowera
6. Top Auto Białystok Biega - drużyny mundurowi
[acrobat]
2016-09-18
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
8 Bytomski Półmaraton - 10.5
[acrobat]
2016-09-18
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
8 Bytomski Półmaraton - NW
[acrobat]
2016-09-18
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
8 Bytomski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-09-18
Wrocław, DataSport.pl
Bieg IT
[acrobat]
2016-09-18
Dąbrowa Górnicza, Rafał Błahut
Dycha Spadających Liści
[acrobat]
2016-09-18
Osłonin, Bartosz Feifer
III Bieg w Krainie Konwalii - 15km
[acrobat]
2016-09-18
Osłonin, Bartosz Feifer
III Bieg w Krainie Konwalii - 9km
[acrobat]
2016-09-18
Zbytowa, Zygfryd Jurecki
III Etap Cztery Pory Roku z Decathlon Korona
[acrobat]
2016-09-18
Piszcząc, Łukasz Węda
II Bieg po zdrowie - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-18
Piszcząc, Łukasz Węda
II Bieg po zdrowie - OPEN
[acrobat]
2016-09-18
Zawiercie, Organizator
II Jurajski Półmaraton Zawierciański - 5km
[acrobat]
2016-09-18
Zawiercie, Organizator
II Jurajski Półmaraton Zawierciański - OPEN
[acrobat]
2016-09-18
Owidz, Przemek Goździelewski
IV Bieg Grodzisko Cross
[acrobat]
2016-09-18
Zapowiednik, Piotr Paczyński
IV Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2016-09-18
Kleszczów, InesSport.pl
Kleszczów na Piątkę
[acrobat]
2016-09-18
Bydgoszcz, b4sport.pl
Maraton Puszczy Bydgoskiej
[acrobat]
2016-09-18
Skawina, DataSport.pl
Pokonaj Focha IV - 10km
[acrobat]
2016-09-18
Skawina, DataSport.pl
Pokonaj Focha IV - 5km
[acrobat]
2016-09-18
Bydgoszcz, b4sport.pl
PółMaraton Puszczy Bydgoskiej
[acrobat]
2016-09-18
Szczawno-Zdrój, Ultimasport.pl
Serce w biegu w Szczawnie - Zdroju
[acrobat]
2016-09-18
Bydgoszcz, b4sport.pl
UltraMaraton Puszczy Bydgoskiej
[acrobat]
2016-09-18
Chełmno - Świecie, STS-Timing
V Półmaraton Mondi
[acrobat]
2016-09-18
Busko Zdrój, Zdzisław Perepiczko
XV Bieg Zdrojowy
[excel]
2016-09-18
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXII Bieg o Puchar Przewodniczącego - Kobiety
[acrobat]
2016-09-18
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXII Bieg o Puchar Przewodniczącego - Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-18
Dolina Będkowska, PulsarSport.pl
X EKO Bieg Po Dolinie Będkowskiej
[acrobat]
2016-09-18
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
ZaDyszka Bydgoska - OPEN
[acrobat]
2016-09-17
Lidzbark, Organizator
2. PKO Bieg Charytatywny
[acrobat]
2016-09-17
Zakopane, Magdalena Zięba
Biegniemy z Nadzieją
[acrobat]
2016-09-17
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg dla Dzieci Roberta - 10km
[acrobat]
2016-09-17
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg dla Dzieci Roberta - 4.3km
[acrobat]
2016-09-17
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg dla Dzieci Roberta - NW
[acrobat]
2016-09-17
Zielona Góra, PulsarSport.pl
Bieg Gladiatora
[acrobat]
2016-09-17
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 24km
[acrobat]
2016-09-17
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 53km
[acrobat]
2016-09-17
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 9km
[acrobat]
2016-09-17
Oświęcim, Organizator
IV Bieg Uliczny MaksyMila
[acrobat]
2016-09-17
Rogoźnik, Zmierzymyczas.pl
I Rogoźnicki Półmaraton Leśny - 21 km
[acrobat]
2016-09-17
Rogoźnik, Zmierzymyczas.pl
I Rogoźnicki Półmaraton Leśny - 5 km
[acrobat]
2016-09-17
Rogoźnik, Zmierzymyczas.pl
I Rogoźnicki Półmaraton Leśny - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-17
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - 10km
[acrobat]
2016-09-17
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - rowery
[acrobat]
2016-09-17
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - ultra
[acrobat]
2016-09-17
Stryków, InesSport.pl
Triathlon Stryków
[acrobat]
2016-09-17
Międzybrodzie Żywiec, Barbara Talik-Góral
VIII Wieczorny Bieg Na Górę Żar
[word]
2016-09-17
Brzoza, b4sport.pl
VII Bieg Trzeźwości
[acrobat]
2016-09-17
Brzoza, b4sport.pl
VII Bieg Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-17
Jastrzębie Zdrój, Datasport.pl
V Jastrzębska Dziesiątka - drużyny
[acrobat]
2016-09-17
Jastrzębie Zdrój, Datasport.pl
V Jastrzębska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2016-09-17
Jastrzębie Zdrój, Datasport.pl
V Jastrzębska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2016-09-17
Jastrzębie Zdrój, Datasport.pl
V Jastrzębska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2016-09-17
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - Bieg IV
[acrobat]
2016-09-17
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - Genralka po 4 biegach
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - inne
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - niemundurowi
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - OPEN
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - Policja
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - PSP
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - Służba Graniczna
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - Służba Więzienna
[acrobat]
2016-09-17
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIV Bieg Służb Mundurowych - Wojsko Polskie
[acrobat]
2016-09-17
Władysławowo, Teresa Jaskułka
XIX Biegowe Grand Prix Pow. Puckiego
[word]
2016-09-17
Kraków, Organizator
XXI Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich
[excel]
2016-09-17
Oleśnica, Datasport.pl
XXXII Bieg Uliczny Memoriał B.Psujka - kategorie
[acrobat]
2016-09-17
Oleśnica, Datasport.pl
XXXII Bieg Uliczny Memoriał B.Psujka - kobiety
[acrobat]
2016-09-17
Oleśnica, Datasport.pl
XXXII Bieg Uliczny Memoriał B.Psujka - OPEN
[acrobat]
2016-09-17
Płoty, Domtel-Sport
XX Międzynarodowy Bieg Uliczny o Sztachetkę
[acrobat]
2016-09-16
Ciekoty k.Kielc, Organizator
CROSSRUN - 10 km
[acrobat]
2016-09-16
Ciekoty k.Kielc, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2016-09-14
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 6
[excel]
2016-09-11
Katowice - Sosnowiec, Marcin Krupa
15tka z Katowic do Sosnowca
[acrobat]
2016-09-11
Wrocław, DataSport.pl
34 PKO Wrocław Maraton - Kobiety
[acrobat]
2016-09-11
Wrocław, DataSport.pl
34 PKO Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2016-09-11
Radzymin, InesSport.pl
3 Ćwierćmaraton Logmaster
[acrobat]
2016-09-11
Płock, STS-Timing
5. Półmaraton Dwóch Mostów
[acrobat]
2016-09-11
Augustów, Krzysztof Skowera
6. Budimex Półmaraton Augustowski - 10km
[acrobat]
2016-09-11
Augustów, Krzysztof Skowera
6. Budimex Półmaraton Augustowski - Drużyny
[acrobat]
2016-09-11
Augustów, Krzysztof Skowera
6. Budimex Półmaraton Augustowski - OPEN
[acrobat]
2016-09-11
Augustów, Krzysztof Skowera
6. Budimex Półmaraton Augustowski - sztafety
[acrobat]
2016-09-11
Augustów, Krzysztof Skowera
6. Budimex Półmaraton Augustowski - województwo
[acrobat]
2016-09-11
Augustów, Krzysztof Skowera
6. Budimex Półmaraton Augustowski - wozki
[acrobat]
2016-09-11
Przystań, Ewelina Mierzejewska
Bieg 3P - 10km
[acrobat]
2016-09-11
Przystań, Ewelina Mierzejewska
Bieg 3P - 5km
[acrobat]
2016-09-11
Przystań, Ewelina Mierzejewska
Bieg 3P - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-11
Wielbark, Robert Krawczyk
Bieg Leśnika
[acrobat]
2016-09-11
Poznań, Grzegorz Urbańczyk
Bieg po Frajdę - 1200m
[acrobat]
2016-09-11
Poznań, Grzegorz Urbańczyk
Bieg po Frajdę - 150m
[acrobat]
2016-09-11
Poznań, Grzegorz Urbańczyk
Bieg po Frajdę - 200m
[acrobat]
2016-09-11
Poznań, Grzegorz Urbańczyk
Bieg po Frajdę - 400m
[acrobat]
2016-09-11
Poznań, Grzegorz Urbańczyk
Bieg po Frajdę - 800m
[acrobat]
2016-09-11
Chodzież, Roman Kołodziejczyk
Chodzieska Za-Dyszka - OPEN
[acrobat]
2016-09-11
Chodzież, Roman Kołodziejczyk
Chodzieska Za-Dyszka - Ziemia Chodzierska
[acrobat]
2016-09-11
Okonek, Arkadiusz Kozak
Cross na Wrzosach - 10km
[acrobat]
2016-09-11
Okonek, Arkadiusz Kozak
Cross na Wrzosach - 5km
[acrobat]
2016-09-11
Okonek, Arkadiusz Kozak
Cross na Wrzosach - Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-11
Miłosław, Organizator
Festiwal Biegowy Miłosław Biega - 10km
[acrobat]
2016-09-11
Miłosław, Organizator
Festiwal Biegowy Miłosław Biega - 5km
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - 1km
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg Górski na Jaworzynę
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg Kibica
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - IRON RUN - końcowe
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Półmaraton
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Sztafeta Maratońska
[acrobat]
2016-09-11
Warszawa, ProTempo
III Bieg Skaryszewska 9
[acrobat]
2016-09-11
Lubartów, Organizator
III Półmaraton Lubartowski Bez granic
[acrobat]
2016-09-11
Ostrzeszów, Good-Time
IV Bieg 10 Profi
[acrobat]
2016-09-11
Milicz, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Karpia
[acrobat]
2016-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Koral Maraton
[acrobat]
2016-09-11
Jarocin, PlusTiming
RockRun Jarocin - 10km
[acrobat]
2016-09-11
Jarocin, PlusTiming
RockRun Jarocin - 21km
[acrobat]
2016-09-11
Łódź, InesSport.pl
Triathlon Miejski Łódź
[acrobat]
2016-09-11
Lubomia, Ireneusz Stachowski
VII Bieg Przesiedleńczy
[acrobat]
2016-09-11
Mstów, Rafał Kozik
VI Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2016-09-11
Dobrodzień, ZmierzymyCzas.pl
VI Maratonu Kolarskiego DOBRODZIEŃSKA SETA
[acrobat]
2016-09-11
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Bieg V
[excel]
2016-09-11
Zielona Góra, PulsarSport.pl
V NOVITA Półmaraton Zielonogórski
[acrobat]
2016-09-11
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 59.maraton
[excel]
2016-09-11
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
XIV Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza
[acrobat]
2016-09-11
Otwock, Ryszard Myśliwski
XI Otwocki Integracyjny Bieg Uliczny - generalka
[acrobat]
2016-09-11
Otwock, Ryszard Myśliwski
XI Otwocki Integracyjny Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2016-09-10
Karpacz, Magdalena Arcimowicz
14 Lawina
[acrobat]
2016-09-10
Gdańsk, STS-Timing
54. Bieg Westerplatte
[acrobat]
2016-09-10
Leszno, Karol Maćkowiak
Bieg dla Zasłużonych
[acrobat]
2016-09-10
Górki Wielkie, Czesław Tomczyk
Bieg na Bucze
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - 3km
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg 7 Dolin - 100km
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg 7 Dolin - 34km
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg 7 Dolin - 64km
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg Kobiet
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - nocny 5km
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Runek Run
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Sztafeta deptaka
[acrobat]
2016-09-10
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Życiowa Dycha OPEN
[acrobat]
2016-09-10
Hajnówka, Krzysztof Skowera
Finał Pucharu Polski w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2016-09-10
Hajnówka, Krzysztof Skowera
Finał Pucharu Polski w Nordic Walking - 21km
[acrobat]
2016-09-10
Hajnówka, Krzysztof Skowera
Finał Pucharu Polski w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2016-09-10
Żabieniec, DataSport.pl
Frog Race VIII - 10km Kobiety
[acrobat]
2016-09-10
Żabieniec, DataSport.pl
Frog Race VIII - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-10
Żabieniec, DataSport.pl
Frog Race VIII - 5km Kobiety
[acrobat]
2016-09-10
Żabieniec, DataSport.pl
Frog Race VIII - 5km Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-10
Katowice, Mateusz Banaś
III Piłkarski Cross przy Bukowej
[acrobat]
2016-09-10
Stara Krobia, Organizator
II Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - 10km
[acrobat]
2016-09-10
Stara Krobia, Organizator
II Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - OPEN
[acrobat]
2016-09-10
Lipka, Piotr Kołodziejczyk
IV Bieg Leśne Dukty
[acrobat]
2016-09-10
Lubiewo, Good-Time
IX Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Boram
[acrobat]
2016-09-10
Nowy Folwark, Marcin Chwiłkowski
I Bieg Pomagam
[acrobat]
2016-09-10
Borowiny, Sławek Kołosowski
I Dycha z Hakiem
[acrobat]
2016-09-10
Kętrzyn, Domtel-Sport.pl
Kętrzyńskie biegi z Philips - 21km
[acrobat]
2016-09-10
Kętrzyn, Domtel-Sport.pl
Kętrzyńskie biegi z Philips - 5km
[acrobat]
2016-09-10
Czarna Białostocka, Krzysztof Skowera
Podlaski Duathlon GSzR - Bieg
[acrobat]
2016-09-10
Czarna Białostocka, Krzysztof Skowera
Podlaski Duathlon GSzR - OPEN
[acrobat]
2016-09-10
Oleszka, Organizator
Razem do Celu
[acrobat]
2016-09-10
Marciszów, Bogusław Tomaszewski
Rozbiegana Gmina Marciszów - Gmina
[acrobat]
2016-09-10
Marciszów, Bogusław Tomaszewski
Rozbiegana Gmina Marciszów - NW
[acrobat]
2016-09-10
Marciszów, Bogusław Tomaszewski
Rozbiegana Gmina Marciszów - OPEN
[acrobat]
2016-09-10
Zagwiździe, Tomasz Jonientz
V Biegu o Puchar Borsuka
[acrobat]
2016-09-10
Żagań, H&S Media Consulting
V Bieg na Wieżę Widokową
[acrobat]
2016-09-10
Kleczew, PulsarSport.pl
V Memoriał im. H.Warwasa
[acrobat]
2016-09-10
Czerwionka-Leszczyny, Sławek Paluch
V Nocny Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-09-10
Rypin, STS-Timing
XI Rypiński Bieg Po Zdrowie Doliną Rypienicy
[acrobat]
2016-09-09
Krynica - Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - 15 km
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - 7km
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg Małopolski Finał
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Bieg w Krawacie
[acrobat]
2016-09-09
Krynica - Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - IRON RUN - po 2 biegach
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - IRON RUN - po 3 biegach
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Mila Eliminacje
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Mila Finał
[acrobat]
2016-09-09
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Festiwal Biegowy - Mila IRON RUN
[acrobat]
2016-09-09
Nałęczów, InesSport.pl
Na Sportowo z Cisowianką VII
[acrobat]
2016-09-07
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 9
[excel]
2016-09-06
Katowice, Mateusz Banaś
8 Test Coopera Night Runners
[acrobat]
2016-09-04
Piła, Datasport
26. Półmaraton Philipsa - kobiety
[acrobat]
2016-09-04
Piła, Datasport
26. Półmaraton Philipsa - MP Kobiety
[acrobat]
2016-09-04
Piła, Datasport
26. Półmaraton Philipsa - MP Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-04
Piła, Datasport
26. Półmaraton Philipsa - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Piła, Datasport
26. Półmaraton Philipsa - Wojsko Polskie
[acrobat]
2016-09-04
Sochaczew, PulsarSport.pl
33 Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[acrobat]
2016-09-04
Tomaszów Mazowiecki, Joanna Szczepańska
35. Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2016-09-04
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
3. Półmaraton Bielski - 10km Kobiety
[acrobat]
2016-09-04
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
3. Półmaraton Bielski - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-04
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
3. Półmaraton Bielski - Kobiety
[acrobat]
2016-09-04
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
3. Półmaraton Bielski - Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-04
Kutno, Domtel-Sport.pl
Biegaj z nami w Kutnie
[acrobat]
2016-09-04
Warszawa, InesSport.pl
Bieg Ordona
[acrobat]
2016-09-04
Gdańsk, Plus Timing
Bieg Piotr i Paweł
[acrobat]
2016-09-04
Zakopane, Sport-Timing.pl
Bieg Po Oddech
[acrobat]
2016-09-04
Warszawa, entretiming.pl
Bieg przez Most
[acrobat]
2016-09-04
Gdańsk, STS-Timing
Gdańsk Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Dęblin, Organizator
III Dębliński Bieg Integracyjny - niepełnosprawni
[acrobat]
2016-09-04
Dęblin, Organizator
III Dębliński Bieg Integracyjny - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Gorzyce Tarn., Pasieczny Robert
III Gorzycka 5
[acrobat]
2016-09-04
Bydgoszcz, Plus Timing
III Półmaraton ROCKNRUN - II Rockowa Pętla
[acrobat]
2016-09-04
Bydgoszcz, Plus Timing
III Półmaraton ROCKNRUN - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Januszkowice, Organizator
II Cross Triathlon Koziołka - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Januszkowice, Organizator
II Cross Triathlon Koziołka - sztafety
[acrobat]
2016-09-04
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
II Run Cross - Kobiety
[acrobat]
2016-09-04
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
II Run Cross - Kobiety finał
[acrobat]
2016-09-04
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
II Run Cross - mężczyźni
[acrobat]
2016-09-04
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
II Run Cross - mężczyźni finał
[acrobat]
2016-09-04
Zduńska Wola, Organizator
II Zduńskowolska Dycha
[acrobat]
2016-09-04
Oława, ZmierzymyCzas.pl
IX Bieg Koguta - kategorie
[acrobat]
2016-09-04
Oława, ZmierzymyCzas.pl
IX Bieg Koguta - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Konin, Plus Timing
I Bieg Kupiec - 10km
[acrobat]
2016-09-04
Konin, Plus Timing
I Bieg Kupiec - 5km
[acrobat]
2016-09-04
Braniewo, Marta Wychowaniak
I Braniewski Bieg Hozjusza
[acrobat]
2016-09-04
Trzemeszno, Datasport
I Letni Bieg Trzech Jezior - 1050 metrów
[acrobat]
2016-09-04
Trzemeszno, Datasport
I Letni Bieg Trzech Jezior - kategorie
[acrobat]
2016-09-04
Trzemeszno, Datasport
I Letni Bieg Trzech Jezior - kobiety
[acrobat]
2016-09-04
Trzemeszno, Datasport
I Letni Bieg Trzech Jezior - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Katowice, STS-Timing
Katowice Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Przasnysz, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2016-09-04
Kraków, STS-Timing
Kraków Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Łódź, STS-Timing
Łódź Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Marki, DataSport.pl
Mała Mila Marecka
[acrobat]
2016-09-04
Chorzów, STS-Timing
Parkowy Półmaraton - 10 km
[acrobat]
2016-09-04
Chorzów, STS-Timing
Parkowy Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2016-09-04
Poznań, STS-Timing
Poznań Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Praszka, Szymański Tomasz
Praszkowska 10
[acrobat]
2016-09-04
Warszawa, DataSport.pl
Samsung Irena Women’s Run
[acrobat]
2016-09-04
Tychy, pomiar-czasu.pl
V Tyski Półmaraton - 10km
[acrobat]
2016-09-04
Tychy, pomiar-czasu.pl
V Tyski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Warszawa, STS-Timing
Warszawa Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Wrocław, STS-Timing
Wrocław Business Run
[acrobat]
2016-09-04
Choszczno, Organizator
XIX Choszczeńska Dziesiątka
[acrobat]
2016-09-04
Radom, Tadeusz Kraska
XI Radomski Maraton Trzeźwości - 10km
[acrobat]
2016-09-04
Radom, Tadeusz Kraska
XI Radomski Maraton Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2016-09-04
Radom, Tadeusz Kraska
XI Radomski Maraton Trzeźwości - Półmaraton
[acrobat]
2016-09-04
Żabnica, Dominika Matuszewska
XVI Bieg na szczyt Rysianki
[acrobat]
2016-09-04
Żyrardów, Wojciech Pawelec
Żyrardów w Biegu
[acrobat]
2016-09-03
Bytom, Beata Adamczyk-Nowak
1 Regatta Cross-MOL
[acrobat]
2016-09-03
Zielona Góra, SuperSport
31. Winobraniowy Bieg Bachusa - Kobiety
[acrobat]
2016-09-03
Zielona Góra, SuperSport
31. Winobraniowy Bieg Bachusa - OPEN
[acrobat]
2016-09-03
Biały Bór, Domtel-Sport.pl
4 Bieg Centaura
[acrobat]
2016-09-03
Krojanty, PulsarSport.pl
7 Bieg Ułański
[acrobat]
2016-09-03
Kurów, Grzegorz Pastwa
Bieg Pod Groniem
[acrobat]
2016-09-03
Opawa, Andrzej Świerad
Bieg WOP-isty
[acrobat]
2016-09-03
Kraków, Ewa Boczkowska
Gala Biegów Ultra - III 12h Nocny Ultra Dystans
[acrobat]
2016-09-03
Kraków, Ewa Boczkowska
Gala Biegów Ultra - II 12h Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2016-09-03
Kraków, Ewa Boczkowska
Gala Biegów Ultra - II 6h Ultra Poranny Patrol
[acrobat]
2016-09-03
Kraków, Ewa Boczkowska
Gala Biegów Ultra - IX MP w biegu 24h
[acrobat]
2016-09-03
Nowa Wieś Wielka, sportmaniacs.com
III Bieg Dożynkowy
[acrobat]
2016-09-03
Kurów, Grzegorz Pastwa
II Półmaraton FANTOMA
[acrobat]
2016-09-03
Gliwice, Dominik Duźniak
II Test Coopera
[acrobat]
2016-09-03
Mszana, Piotr Kozak
IV Bieg o Kwitnący Kalosz Sołtyski - Dzieci
[excel]
2016-09-03
Mszana, Piotr Kozak
IV Bieg o Kwitnący Kalosz Sołtyski - NW
[excel]
2016-09-03
Mszana, Piotr Kozak
IV Bieg o Kwitnący Kalosz Sołtyski - OPEN
[excel]
2016-09-03
Wieruszów, Organizator
I Bieg o Puchar Burmistrza Wieruszowa - drużyny
[acrobat]
2016-09-03
Wieruszów, Organizator
I Bieg o Puchar Burmistrza Wieruszowa - kobiety
[acrobat]
2016-09-03
Wieruszów, Organizator
I Bieg o Puchar Burmistrza Wieruszowa - OPEN
[acrobat]
2016-09-03
Kamieńsk, InesSport.pl
I Kamieńszczańska Dycha
[acrobat]
2016-09-03
Udziejek, Iwona Łobasiuk
Predathlon
[acrobat]
2016-09-03
Korbielów, Michał Kołodziejczyk
Regatta Leśnik - Jesień - Maraton
[acrobat]
2016-09-03
Korbielów, Michał Kołodziejczyk
Regatta Leśnik - Jesień - Półmaraton
[acrobat]
2016-09-03
Mława - Zalew Ruda, Mirosław Reks
Ruda Dycha
[excel]
2016-09-03
Bełchatów, Adam Greczyło
Tri Tour Energy Bełchatów - 1/2 IM
[acrobat]
2016-09-03
Bełchatów, Adam Greczyło
Tri Tour Energy Bełchatów - 1/4 IM
[acrobat]
2016-09-03
Bełchatów, Adam Greczyło
Tri Tour Energy Bełchatów - 1/4 IM Sztafety
[acrobat]
2016-09-03
Bełchatów, Adam Greczyło
Tri Tour Energy Bełchatów - 1/8 IM
[acrobat]
2016-09-03
Iława, Domtel-Sport.pl
VI Iławski Półmaraton LA RIVE - OPEN
[acrobat]
2016-09-03
Iława, Domtel-Sport.pl
VI Iławski Półmaraton LA RIVE - rolki
[acrobat]
2016-09-03
Wąbrzeźno, ChipTiming
Wąbrzeska Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2016-09-03
Wąbrzeźno, ChipTiming
Wąbrzeska Dziesiątka - Mężczyźni
[acrobat]
2016-09-03
Zamość, Organizator
XXIX Bieg Pokoju Pamięci Zamojszczyzny - etap 4
[acrobat]
2016-09-03
Ustka, Organizator
XXI Półmaraton Słowiński
[acrobat]
2016-09-02
Toruń, Piotr Kaczmarek
Puchar Maratonu
[acrobat]
2016-09-02
Zamość, Organizator
XXIX Bieg Pokoju Pamięci Zamojszczyzny - etap 3
[acrobat]
2016-09-01
Zamość, Organizator
XXIX Bieg Pokoju Pamięci Zamojszczyzny - etap 2
[acrobat]
2016-08-31
Zamość, Organizator
XXIX Bieg Pokoju Pamięci Zamojszczyzny - etap 1
[acrobat]
2016-08-28
Warszawa, DataSport.pl
1. Praska Piątka
[acrobat]
2016-08-28
Szczecin, Domtel-Sport.pl
37. PKO Półmaraton Szczecin - 10km
[acrobat]
2016-08-28
Szczecin, Domtel-Sport.pl
37. PKO Półmaraton Szczecin - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Warszawa, DataSport.pl
3. BMW Półmaraton Praski - Kobiety
[acrobat]
2016-08-28
Warszawa, DataSport.pl
3. BMW Półmaraton Praski - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Prusice, Przemysław Burchacki
4 Edycja Prusice Biegają - 8. Etap
[acrobat]
2016-08-28
Zdrój, Maciej Wróbel
Biatlon Letni - drużyny
[acrobat]
2016-08-28
Zdrój, Maciej Wróbel
Biatlon Letni - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Gumniska, Organizator
Bieg Partyzant - 23km
[acrobat]
2016-08-28
Gumniska, Organizator
Bieg Partyzant - 23km patrole
[acrobat]
2016-08-28
Gumniska, Organizator
Bieg Partyzant - 7km
[acrobat]
2016-08-28
Pawłowice, Marcelina Opyd
Bieg Pawłowicki
[acrobat]
2016-08-28
Wieluń, Ultimasport.pl
Bieg Pokoju i Pojednania - Kobiety
[acrobat]
2016-08-28
Wieluń, Ultimasport.pl
Bieg Pokoju i Pojednania - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Wakacyjny
[acrobat]
2016-08-28
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusiński
Dycha Siekiernika - 10km
[acrobat]
2016-08-28
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusiński
Dycha Siekiernika - 5km
[acrobat]
2016-08-28
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusiński
Dycha Siekiernika - Nordic Walking
[acrobat]
2016-08-28
Katowice, STS-Timing
Etixx Silesiaman Triathlon Katowice - 1/2 IM
[acrobat]
2016-08-28
Katowice, STS-Timing
Etixx Silesiaman Triathlon Katowice - 1/4 IM
[acrobat]
2016-08-28
Ruda Śląska, Organizator
II Bieg Pamięci Górników
[acrobat]
2016-08-28
Racibórz, DataSport.pl
II Rafako Półmaraton Racibórz - Kobiety
[acrobat]
2016-08-28
Racibórz, DataSport.pl
II Rafako Półmaraton Racibórz - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Suchedniów, Daria Miernik
IV Bieg o Puchar Kruka - 11km
[acrobat]
2016-08-28
Suchedniów, Daria Miernik
IV Bieg o Puchar Kruka - 5km
[acrobat]
2016-08-28
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - 4. runda
[acrobat]
2016-08-28
Opatów, Adam Kościolek
I Dycha Ziemi Opatowskiej
[acrobat]
2016-08-28
Skierniewice, Jakub Szaforski
I Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego
[excel]
2016-08-28
Skierniewice, Jakub Szaforski
I Skierniewicki Bieg - Triada
[acrobat]
2016-08-28
Jednaczewo, Mariusz Nizinski
Jednaczewska Dycha
[excel]
2016-08-28
Korbielów, Józef Łyscarz
KorbiNICelów - Nic Ultra
[excel]
2016-08-28
Krosno Odrzańskie, Łukasz Kamerduła
Krośnieńska Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2016-08-28
Krosno Odrzańskie, Łukasz Kamerduła
Krośnieńska Dziesiątka - Mężczyźni
[acrobat]
2016-08-28
Murowana Goślina, Plus Timing
Murowana Dycha - 10km
[acrobat]
2016-08-28
Murowana Goślina, Plus Timing
Murowana Dycha - 5km
[acrobat]
2016-08-28
Wilczogęby, Organizator
Nadbużańska 6 - Kobiety
[acrobat]
2016-08-28
Wilczogęby, Organizator
Nadbużańska 6 - Mężczyźni
[acrobat]
2016-08-28
Oborniki, Plus Timing
Oborniki Triathlon
[acrobat]
2016-08-28
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #4 - Dzieci
[acrobat]
2016-08-28
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #4 - Młodziaki
[acrobat]
2016-08-28
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #4 - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #4 - Starszaki
[acrobat]
2016-08-28
Blachownia, ZmierzymyCzas.pl
Przełajowa Ósemka - NW
[acrobat]
2016-08-28
Blachownia, ZmierzymyCzas.pl
Przełajowa Ósemka - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Siedlce, Domtel-Sport.pl
VII Bieg Siedleckiego Jacka - 5 KM
[acrobat]
2016-08-28
Siedlce, Domtel-Sport.pl
VII Bieg Siedleckiego Jacka - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Rydułtowy, Rafał Błahut
XXIV Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta
[acrobat]
2016-08-28
Pyzdry, Marcin Chwiłkowski
XXXV Bieg Kazimierzowski
[acrobat]
2016-08-27
Jaworzno, DataSport.pl
21.Międzynarodowy Bieg Uliczny - 15km
[acrobat]
2016-08-27
Jaworzno, DataSport.pl
21.Międzynarodowy Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2016-08-27
Międzychód, Krzysztof Suszka
4 Międzychodzka Dziesiątka z Pompą
[acrobat]
2016-08-27
Zełwągi, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek - finał
[acrobat]
2016-08-27
Golub-Dobrzyń, STS-Timing
Bieg Solidarności
[acrobat]
2016-08-27
Świerklaniec, STS-Timing
Bieg Świerklaniecki - Piona Gwidona
[acrobat]
2016-08-27
Bodzentyn, Organizator
CROSSRUN - 10km
[acrobat]
2016-08-27
Bodzentyn, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2016-08-27
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka Het Na Grape -21km
[acrobat]
2016-08-27
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka Maraton -42km
[acrobat]
2016-08-27
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka - Bieg o Puchar Radia/Stacji -5km
[acrobat]
2016-08-27
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka - Góralska Wycierucha -8km
[acrobat]
2016-08-27
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka - Rombanica Na Pół Setki -52km
[acrobat]
2016-08-27
Białystok, Good-Time
Hero Run
[acrobat]
2016-08-27
Jastarnia, Good-Time
III Bałtycki Półmaraton brzegiem morza
[acrobat]
2016-08-27
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport.pl
III Bieg - 10 Ząbkowicka - Kobiety
[acrobat]
2016-08-27
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport.pl
III Bieg - 10 Ząbkowicka - OPEN
[acrobat]
2016-08-27
Owińska, Plus Timing
III Triathlon Czerwonak
[acrobat]
2016-08-27
Rzgów, Organizator
IV Bieg Służb Mundurowych
[acrobat]
2016-08-27
Kolbudy, Good-Time
IV Kolbudzka 10
[acrobat]
2016-08-27
Bąkowo k.Kolbud, Good-Time
IV Kolbudzka 10 - Małe Kaszuby Biegają
[acrobat]
2016-08-27
Ozimek, Roman Jarosiński
IV Triatlon Turystyczny
[acrobat]
2016-08-27
Oborniki Śląskie, DataSport.pl
I Bieg Oborygena
[acrobat]
2016-08-27
Rychtal, PulsarSport.pl
I Gminny Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-08-27
Karpacz, STS-Timing
Kill the Devil Hill - eliminacje
[acrobat]
2016-08-27
Karpacz, STS-Timing
Kill the Devil Hill - finał
[acrobat]
2016-08-27
Kunice, DataSport.pl
Kunicki Bieg Reggae - 10km
[acrobat]
2016-08-27
Kunice, DataSport.pl
Kunicki Bieg Reggae - 15km
[acrobat]
2016-08-27
Kunice, DataSport.pl
Kunicki Bieg Reggae - 20km
[acrobat]
2016-08-27
Kunice, DataSport.pl
Kunicki Bieg Reggae - 5km
[acrobat]
2016-08-27
Chorzów, Katarzyna Zazgórnik
Mila Parkowa
[word]
2016-08-27
Nisko, Organizator
Nisko na Piątkę
[acrobat]
2016-08-27
Szczecin, Piotr Mania
Obejdziem Szczecin
[acrobat]
2016-08-27
Giżycko, Karolina Wojnarowska
Potrójna Pętla Mazurska - bieg czapli
[acrobat]
2016-08-27
Giżycko, Karolina Wojnarowska
Potrójna Pętla Mazurska - bieg perkoza
[acrobat]
2016-08-27
Giżycko, Karolina Wojnarowska
Potrójna Pętla Mazurska - bieg żurawia
[acrobat]
2016-08-27
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego na 25 km
[excel]
2016-08-27
Inowrocław, Organizator
Solankowy Koszmar - 10km
[acrobat]
2016-08-27
Inowrocław, Organizator
Solankowy Koszmar - 5km
[acrobat]
2016-08-27
Niedzica, Maria Habieda
Tatraman 2016
[acrobat]
2016-08-27
Jastarnia, Good-Time
VII Bałtycki Maraton brzegiem morza
[acrobat]
2016-08-27
Góra, PulsarSport.pl
VII Bieg z Policją
[acrobat]
2016-08-27
Łódź, InesSport.pl
VI Bieg Fabrykanta
[acrobat]
2016-08-27
Orzesze, Organizator
V Orzeski Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2016-08-27
Orzesze, Organizator
V Orzeski Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2016-08-27
Gusiew - Gołdap, SuperCzas.pl
XXII Półmaraton Gusiew - Gołdap - kobiety
[acrobat]
2016-08-27
Gusiew - Gołdap, SuperCzas.pl
XXII Półmaraton Gusiew - Gołdap - OPEN
[acrobat]
2016-08-27
Szczawnica, Eliza Czyżewska
Z Biegiem Nocy - 15km
[acrobat]
2016-08-27
Szczawnica, Eliza Czyżewska
Z Biegiem Nocy - 2km
[acrobat]
2016-08-27
Szczawnica, Eliza Czyżewska
Z Biegiem Nocy - 6km
[acrobat]
2016-08-26
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka - Dycha Cy Nie Dycha?
[acrobat]
2016-08-26
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka - Goniacka Za Dutkiem 5km
[acrobat]
2016-08-21
Stępnica, Monika Dyker-Woźniak
5 km dla Marcelinki
[acrobat]
2016-08-21
Błonie, Datasport
6. Półmaraton im. J.Kusocińskiego - drużyny
[acrobat]
2016-08-21
Błonie, Datasport
6. Półmaraton im. J.Kusocińskiego - kategorie
[acrobat]
2016-08-21
Błonie, Datasport
6. Półmaraton im. J.Kusocińskiego - kobiety
[acrobat]
2016-08-21
Błonie, Datasport
6. Półmaraton im. J.Kusocińskiego - OPEN
[acrobat]
2016-08-21
Błonie, Datasport
6. Półmaraton im. J.Kusocińskiego - Powiat
[acrobat]
2016-08-21
Błonie, Datasport
6. Półmaraton im. J.Kusocińskiego - Samorząd
[acrobat]
2016-08-21
Kraków, Rafał Oświęcimka
Biegiem na Zakrzówek! - 10km
[acrobat]
2016-08-21
Kraków, Rafał Oświęcimka
Biegiem na Zakrzówek! - 3km
[acrobat]
2016-08-21
Tczew, Elektronicznezapisy.pl
III Dycha nad Wisłą
[acrobat]
2016-08-21
Poznań, Marcin Stachowiak
III Wieczorna Marcelińska Dycha
[acrobat]
2016-08-21
Sandomierz, Zdzisław Stępień
II Bieg o Miecz Zawiszy Czarnego
[acrobat]
2016-08-21
Sandomierz, Pasieczny Robert
II Bieg o Miecz Zawiszy Czarnego Z Garbowa
[acrobat]
2016-08-21
Żerków, Przemek Matan
II Bieg Uliczny Górka Żerkowska
[acrobat]
2016-08-21
Tarnów, Krzysztof Gondek
II Diecezjalny Bieg Trzeźwości - Kobiety
[acrobat]
2016-08-21
Tarnów, Krzysztof Gondek
II Diecezjalny Bieg Trzeźwości - Mężczyźni
[acrobat]
2016-08-21
Warszewice, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross - Bieg 8
[acrobat]
2016-08-21
Skawinki, Robert Celiński
Memoriał Lucka Chorążego
[acrobat]
2016-08-21
Gdańsk, Organizator
Park Tour - I etap
[acrobat]
2016-08-21
Borówno, Zbigniew Kapuściński
Triathlon Polska
[acrobat]
2016-08-21
Sandomierz, STS-Timing
VIII Triathlon Ziemi Sandomierskiej
[acrobat]
2016-08-21
Żarki, Rafał Kozik
VI Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2016-08-21
Lubawa k.Olsztyna, DomTel-Sport
VI Lubawska Dycha
[acrobat]
2016-08-21
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 58.maraton
[excel]
2016-08-21
Wałbrzych, Datasport
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 km drużyny
[acrobat]
2016-08-21
Wałbrzych, Datasport
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 km kategorie
[acrobat]
2016-08-21
Wałbrzych, Datasport
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-08-21
Wałbrzych, Datasport
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-08-21
Wałbrzych, Datasport
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 7 km kobiety
[acrobat]
2016-08-21
Wałbrzych, Datasport
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 7 km OPEN
[acrobat]
2016-08-21
Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
XXVII Bieg Solidarności
[acrobat]
2016-08-20
Jaworzno, Grzegorz Gębski
10.Jaworzno Triathlon
[acrobat]
2016-08-20
Krempna, Organizator
2. Ultramaraton Magurski
[acrobat]
2016-08-20
Sobóka, Datasport.pl
3. Bieg Niezłomnych - kategorie
[acrobat]
2016-08-20
Sobóka, Datasport.pl
3. Bieg Niezłomnych - kobiety
[acrobat]
2016-08-20
Sobóka, Datasport.pl
3. Bieg Niezłomnych - OPEN
[acrobat]
2016-08-20
Sobóka, Datasport.pl
3. Bieg Niezłomnych - wojskowi
[acrobat]
2016-08-20
Suwałki, Krzysztof Skowera
4. Maraton Wigry
[acrobat]
2016-08-20
Stare Sady, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek 4/5
[acrobat]
2016-08-20
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki - dzieci
[excel]
2016-08-20
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki - OPEN
[excel]
2016-08-20
Kluszkowice, Organizator
IceBug Summer Trail - 14km
[acrobat]
2016-08-20
Kluszkowice, Organizator
IceBug Summer Trail - 28km
[acrobat]
2016-08-20
Brześć Kujawski, SuperSport.com.pl
III Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
[acrobat]
2016-08-20
Płock, SuperCzas.pl
I Bieg im. Obrońców Płocka 1920r
[acrobat]
2016-08-20
Kozienice, STS-Timing
Kozienice Triathlon
[acrobat]
2016-08-20
Pobiednik Mały, S. Jazgar
Pobiednicki Półmaraton
[word]
2016-08-20
Suwałki, Krzysztof Skowera
Pogoń za Bobrem
[acrobat]
2016-08-20
Wolsztyn, Peter Nonn
PolskaMan - długi
[acrobat]
2016-08-20
Wolsztyn, Peter Nonn
PolskaMan - krótki
[acrobat]
2016-08-20
Wolsztyn, Peter Nonn
PolskaMan - sprint
[acrobat]
2016-08-20
Wolsztyn, Peter Nonn
PolskaMan - średni
[acrobat]
2016-08-20
Chmielno, Arkadiusz Kozak
Triathlon Chmielno - dzieci młodsze
[acrobat]
2016-08-20
Chmielno, Arkadiusz Kozak
Triathlon Chmielno - dzieci starsze
[acrobat]
2016-08-20
Chmielno, Arkadiusz Kozak
Triathlon Chmielno - fun race
[acrobat]
2016-08-20
Chmielno, Arkadiusz Kozak
Triathlon Chmielno - OPEN
[acrobat]
2016-08-20
Leszno, Ultimasport
VII Maratn Leszno - 10.5 km
[acrobat]
2016-08-20
Leszno, Ultimasport
VII Maratn Leszno - 10.5 km Nordic Walking
[acrobat]
2016-08-20
Leszno, Ultimasport
VII Maratn Leszno - 21 km
[acrobat]
2016-08-20
Leszno, Ultimasport
VII Maratn Leszno - 21 km Nordic Walking
[acrobat]
2016-08-20
Leszno, Ultimasport
VII Maratn Leszno - 42 km
[acrobat]
2016-08-20
Orzysz, Domtel-Sport.pl
VI Bieg Tygrysa - Duża Beczka
[acrobat]
2016-08-20
Orzysz, Domtel-Sport.pl
VI Bieg Tygrysa - Mała Beczka
[acrobat]
2016-08-20
Orzysz, Domtel-Sport.pl
VI Bieg Tygrysa - Maraton Tygrysi
[acrobat]
2016-08-20
Orzysz, Domtel-Sport.pl
VI Bieg Tygrysa - Saper Tygrysi
[acrobat]
2016-08-20
Krasnystaw, InesSport.pl
V Półmaraton Chmielakowy
[acrobat]
2016-08-20
Krasnystaw, Szczepan Olchowski
V Półmaraton Chmielakowy - kategorie
[word]
2016-08-20
Krasnystaw, Szczepan Olchowski
V Półmaraton Chmielakowy - statystyki
[word]
2016-08-20
Białasy, Jakub Grodzicki
Wakacyjny Leśny Cross - Bieg
[excel]
2016-08-20
Białasy, Jakub Grodzicki
Wakacyjny Leśny Cross - Marsz
[excel]
2016-08-20
Skarżysko-Kamienna, Datasport.pl
XVI Półmaraton WTÓRPOL - kategorie
[acrobat]
2016-08-20
Skarżysko-Kamienna, Datasport.pl
XVI Półmaraton WTÓRPOL - kobiety
[acrobat]
2016-08-20
Skarżysko-Kamienna, Datasport.pl
XVI Półmaraton WTÓRPOL - małżeństwa
[acrobat]
2016-08-20
Skarżysko-Kamienna, Datasport.pl
XVI Półmaraton WTÓRPOL - OPEN
[acrobat]
2016-08-17
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 8
[excel]
2016-08-15
Aleksandrów Łódzki, Karolina Kaszuba
4. Bieg Aleksandrowski - 21km
[acrobat]
2016-08-15
Aleksandrów Łódzki, Karolina Kaszuba
4. Bieg Aleksandrowski - 5km
[acrobat]
2016-08-15
Kowary, Organizator
Bieg Kowary_Okraj
[acrobat]
2016-08-15
Gorlice, Organizator
Gorlicka Piątka z Regatta - NW Kobiety
[acrobat]
2016-08-15
Gorlice, Organizator
Gorlicka Piątka z Regatta - NW Mężczyźni
[acrobat]
2016-08-15
Gorlice, Organizator
Gorlicka Piątka z Regatta - OPEN
[acrobat]
2016-08-15
Sieraków, Ultimasport.pl
III Cross Sierakowski - Kobiety
[acrobat]
2016-08-15
Sieraków, Ultimasport.pl
III Cross Sierakowski - OPEN
[acrobat]
2016-08-15
Bodzanów, Justyna Kołodziejska
II Bodzanowski Bieg
[acrobat]
2016-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg do Pani Fatimskiej - Kobiety
[acrobat]
2016-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg do Pani Fatimskiej - Mężczyźni
[acrobat]
2016-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg do Pani Fatimskiej - nordic walking
[acrobat]
2016-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg do Pani Fatimskiej - rolki
[acrobat]
2016-08-15
Gdańsk, Organizator
XXII Maraton Solidarności
[acrobat]
2016-08-15
Kobylin, Julia Grobelna
XXV Bieg im.Marszałka Józefa Piłsudskiego
[acrobat]
2016-08-15
Radzymin, Organizator
XXV Jubileuszowy Pólmaraton Cud nad Wisłą
[acrobat]
2016-08-14
Szczecin, Puszczyk Bukowy
2. Bieg Pod Prąd
[acrobat]
2016-08-14
Błędów, Rafał Kowalski
3 Cross Maraton Pustyni Błędowskiej
[acrobat]
2016-08-14
Brenna, Krzysztof Gawlas
4. Bieg o Breńskie Kierpce
[acrobat]
2016-08-14
Ludwikowice Śląskie, Datasport
7. Bieg na Wielką Sowę - drużyny
[acrobat]
2016-08-14
Ludwikowice Śląskie, Datasport
7. Bieg na Wielką Sowę - kategorie
[acrobat]
2016-08-14
Ludwikowice Śląskie, Datasport
7. Bieg na Wielką Sowę - kobiety
[acrobat]
2016-08-14
Ludwikowice Śląskie, Datasport
7. Bieg na Wielką Sowę - MP Weteranów
[acrobat]
2016-08-14
Ludwikowice Śląskie, Datasport
7. Bieg na Wielką Sowę - OPEN
[acrobat]
2016-08-14
Starachowice, Datasport
Biegiem z pomocą Dla Mai i Bartusia - drużyny
[acrobat]
2016-08-14
Starachowice, Datasport
Biegiem z pomocą Dla Mai i Bartusia - kategorie
[acrobat]
2016-08-14
Starachowice, Datasport
Biegiem z pomocą Dla Mai i Bartusia - kobiety
[acrobat]
2016-08-14
Starachowice, Datasport
Biegiem z pomocą Dla Mai i Bartusia - OPEN
[acrobat]
2016-08-14
Błędów, Rafał Kowalski
Cross Sztafeta 4 x 9 km
[acrobat]
2016-08-14
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
Grand Prix Trzech Wzgórz
[acrobat]
2016-08-14
Działdowo, Organizator
II Urodzinowa Działdowska Dycha - Kobiety
[acrobat]
2016-08-14
Działdowo, Organizator
II Urodzinowa Działdowska Dycha - Mężczyźni
[acrobat]
2016-08-14
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
II Zaodrzańska Agrafka
[acrobat]
2016-08-14
Zaniemyśl, Marcin Stachowiak
I Zaniemyska Piętnastka
[acrobat]
2016-08-14
Zaniemyśl, Marcin Stachowiak
I Zaniemyska Półpiętnastka
[acrobat]
2016-08-14
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - Etap 2
[acrobat]
2016-08-14
Przejmy k.Przasnysza, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2016-08-14
Błędów, Rafał Kowalski
Półmaraton Suhara
[acrobat]
2016-08-14
Żukowo, Adrian Sosnowski
Puchar Bałtyku w Duathlonie Żukowo
[acrobat]
2016-08-14
Brody, Sylwester Dudek
XVII Bieg im.Stanisława Staszica - dzieci
[word]
2016-08-14
Brody, Sylwester Dudek
XVII Bieg im.Stanisława Staszica - OPEN
[excel]
2016-08-13
Rybaki, Krzysztof Skowera
Charytatywna Jedenastka - 11km
[acrobat]
2016-08-13
Rybaki, Krzysztof Skowera
Charytatywna Jedenastka - 5km
[acrobat]
2016-08-13
Oświęcim, Organizator
IV Biegać Jest Bosko
[acrobat]
2016-08-13
Rymanów Zdrój, Karol Kłosowski
I Biegi Między Zdrojami - 10km
[excel]
2016-08-13
Rymanów Zdrój, Karol Kłosowski
I Biegi Między Zdrojami - 21km
[excel]
2016-08-13
Rymanów Zdrój, Karol Kłosowski
I Biegi Między Zdrojami - 5km
[excel]
2016-08-13
Śliwice, DomTel-Sport
I Śliwicka Dyszka
[acrobat]
2016-08-13
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Koszaliński Bieg Górski - 15km
[acrobat]
2016-08-13
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Koszaliński Bieg Górski - 5km
[acrobat]
2016-08-13
Zakopane, Magdalena Ziaja
Tatra Fest Bieg
[acrobat]
2016-08-13
Zakopane, Magdalena Ziaja
Tatra Vertical
[acrobat]
2016-08-13
Stare Jabłonki, STS-Timing
Ultra Mazury - 10 km
[acrobat]
2016-08-13
Stare Jabłonki, STS-Timing
Ultra Mazury - 70 km
[acrobat]
2016-08-13
Chorzów, August Jakubik
VIII Bieg do Słońca
[acrobat]
2016-08-13
Szarlejka, Kamil Radomski
VI Pozytywny Bieg Przełajowy
[acrobat]
2016-08-13
Henryków, Sport-Time
V V SGB GBS Półmaraton Henrykowski - OPEN
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - 10:00
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - 11:00
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - 14:00
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - 15:00
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - bieg Babci i Dziadka
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - dziennikarze
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - Galernik Team
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - Galernik Team indywidualnie
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - kobiety
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - Mały katorżnik
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - Mikro katorżnik
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - Mini katorżnik
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - Ucieczka Skazańców
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - VIP
[acrobat]
2016-08-13
Jastaria, Teresa Jaskułka
XIX Biegowe Grand Prix Pow. Puckiego
[word]
2016-08-12
Osieczna, Michał Esteban Łojko
II Bieg św. Maksymiliana
[acrobat]
2016-08-12
Niedzica, Organizator
Ultrajanosik - 50km
[acrobat]
2016-08-12
Niedzica, Organizator
Ultrajanosik - 80km
[acrobat]
2016-08-12
Łódź, Szymon Drab
V Wycie Szakala o Północy - drużyny
[acrobat]
2016-08-12
Łódź, Szymon Drab
V Wycie Szakala o Północy - Kobiety
[acrobat]
2016-08-12
Łódź, Szymon Drab
V Wycie Szakala o Północy - OPEN
[acrobat]
2016-08-07
Wodzisław Śląski, Organizator
10 Cross Wodzisławski - Nordic Walking
[acrobat]
2016-08-07
Wodzisław Śląski, Organizator
10 Cross Wodzisławski - OPEN
[acrobat]
2016-08-07
Krasnopol, Krzysztof Skowera
2. Bieg Wśród Krasnych Pól - nordic walking
[acrobat]
2016-08-07
Krasnopol, Krzysztof Skowera
2. Bieg Wśród Krasnych Pól - OPEN
[acrobat]
2016-08-07
Wieleń, Maratończyk Pomiar Czasu
37. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego - NW
[acrobat]
2016-08-07
Wieleń, Maratończyk Pomiar Czasu
37. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego - OPEN
[acrobat]
2016-08-07
Wieleń, Maratończyk Pomiar Czasu
37. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego - rolki
[acrobat]
2016-08-07
Mysłowice, Tomasz Katan
ECO Maraton Radości
[acrobat]
2016-08-07
Szczecinek, Piotr Kołodziejczyk
II Szczecinecki Weekend Biegowy - 15 km
[acrobat]
2016-08-07
Szczecinek, Piotr Kołodziejczyk
II Szczecinecki Weekend Biegowy - maraton
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 15 km kobiety
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 15 km mężczyźni
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 1 km kobiety
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 1 km mężczyźni
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 500 m kobiety
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 500 m mężczyźni
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 7 km kobiety
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 7 km mężczyźni
[acrobat]
2016-08-07
Uniszowa, Jarosław Makowiec
Regatta Pogórzański Cross
[acrobat]
2016-08-07
Opalenica, Plus Timing
XXV Bieg Opalińskich
[acrobat]
2016-08-07
Widziszewo, Maratończyk Pomiar Czasu
XXX Jubileuszowy Bieg Przyjaźni
[acrobat]
2016-08-06
Gdańsk, Domtel-Sport.pl
23. Bieg św. Dominika - Bieg Kobiet 5km
[acrobat]
2016-08-06
Gdańsk, Domtel-Sport.pl
23. Bieg św. Dominika - Bieg Mężczyzn 5km
[acrobat]
2016-08-06
Gdańsk, Domtel-Sport.pl
23. Bieg św. Dominika - Bieg VIP
[acrobat]
2016-08-06
Gdańsk, Domtel-Sport.pl
23. Bieg św. Dominika - MP Mężczyzn 10km
[acrobat]
2016-08-06
Faszcze, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[acrobat]
2016-08-06
Kazimierz Dolny , Karol Czajka
Bieg Szlak Trafi Ultra - 21km
[acrobat]
2016-08-06
Kazimierz Dolny , Karol Czajka
Bieg Szlak Trafi Ultra - 57km
[acrobat]
2016-08-06
Kazimierz Dolny , Karol Czajka
Bieg Szlak Trafi Ultra - 7km
[acrobat]
2016-08-06
Kraków, Organizator
Bieg Śladem Jury
[excel]
2016-08-06
Kraków, Organizator
Bieg Śladem Jury
[excel]
2016-08-06
Morawica, Organizator
CROSSRUN - 10 km
[acrobat]
2016-08-06
Morawica, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2016-08-06
Stara Łubianka, Organizator
III Bieg i Marsz Trzeźwości
[acrobat]
2016-08-06
Czastary, Ultimasport
III Czastarska Piątka - kobiety
[acrobat]
2016-08-06
Czastary, Ultimasport
III Czastarska Piątka - OPEN
[acrobat]
2016-08-06
Przeworsk, Organizator
II Bieg Montera - kategorie wiekowe
[acrobat]
2016-08-06
Przeworsk, Timekeeper
II Bieg Montera - OPEN
[acrobat]
2016-08-06
Ruda Śląska, STS-Timing
II Rudzki Półmaraton Industrialny - 21 km
[acrobat]
2016-08-06
Ruda Śląska, STS-Timing
II Rudzki Półmaraton Industrialny - 7 km
[acrobat]
2016-08-06
Ruda Śląska, STS-Timing
II Rudzki Półmaraton Industrialny - Nordic Walking
[acrobat]
2016-08-06
Wdzydze, Good-Time
IV Półmaraton Stolema
[acrobat]
2016-08-06
Kamień Pomorski, Sport-time
I Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego
[acrobat]
2016-08-06
Kleszczele, Edward Terebun
Królewski Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-08-06
Jakuszyce, DataSport.pl
Letni Bieg Piastów - kryształowy odcinek
[acrobat]
2016-08-06
Jakuszyce, DataSport.pl
Letni Bieg Piastów - półmaraton
[acrobat]
2016-08-06
Jakuszyce, DataSport.pl
Letni Bieg Piastów - ultramaraton
[acrobat]
2016-08-06
Ciechocinek, Michał Senger
Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek
[acrobat]
2016-08-06
Prudnik, Józef Łyscarz
Rajd pieszy Prudnik - Pradziad
[acrobat]
2016-08-06
Słupca, PlusTiming
VIII Bieg o Laur Św.Wawrzyńca - małżeństwa
[acrobat]
2016-08-06
Słupca, PlusTiming
VIII Bieg o Laur Św.Wawrzyńca - OPEN
[acrobat]
2016-08-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
XV Top-Cross Maraton
[acrobat]
2016-07-31
Prusice, Organizator
4 Edycja Prusice Biegają - 7. Etap
[acrobat]
2016-07-31
Uhowo, Krzysztof Skowera
7. Narwiański Triathlon Bagienny
[excel]
2016-07-31
Chojnów k.Piaseczna, DomTel-Sport
BiegamBoLubię LASY Latem - 10 km
[acrobat]
2016-07-31
Chojnów k.Piaseczna, DomTel-Sport
BiegamBoLubię LASY Latem - 5 km
[acrobat]
2016-07-31
Chojnów k.Piaseczna, DomTel-Sport
BiegamBoLubię LASY Latem - Nordic Walking
[acrobat]
2016-07-31
Trzebież, Dagmara Wojciechowska
Bieg Neptuna
[acrobat]
2016-07-31
Daszewice, Marcin Stachowiak
Daszewicka Masakra Przełajowa - 10km
[acrobat]
2016-07-31
Daszewice, Marcin Stachowiak
Daszewicka Masakra Przełajowa - 5km
[acrobat]
2016-07-31
Dąbki, Zygfryd Jurecki
III Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy
[acrobat]
2016-07-31
Międzygórze, Zuzanna Kamińska
Małe Biegi Śnieżnickie - Igrzyska Młodzików
[excel]
2016-07-31
Międzygórze, Zuzanna Kamińska
Małe Biegi Śnieżnickie - MP Młodzików
[excel]
2016-07-31
Międzygórze, Zuzanna Kamińska
Małe Biegi Śnieżnickie - MP Seniorów, Juniorów
[excel]
2016-07-31
Międzygórze, Zuzanna Kamińska
Małe Biegi Śnieżnickie - OPEN
[excel]
2016-07-30
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa - Lis Pustyni kobiety
[acrobat]
2016-07-30
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa - Lis Pustyni mężczyźni
[acrobat]
2016-07-30
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa - Miraże kobiety
[acrobat]
2016-07-30
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa - Miraże mężczyźni
[acrobat]
2016-07-30
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa - Nordic Walking kobiety
[acrobat]
2016-07-30
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa - Nordic Walking mężczyźni
[acrobat]
2016-07-30
Cieciułów, Daniel Baros
Bieg Nocny z FALSTARTEM - drużyny
[acrobat]
2016-07-30
Cieciułów, Daniel Baros
Bieg Nocny z FALSTARTEM - OPEN
[acrobat]
2016-07-30
Lipusz, Sebastian Marocki
IV Pętla Tuszkowska Matka
[acrobat]
2016-07-30
Jeziory, Maratończyk Pomiar Czasu
IV Pogoń za Wilkiem - Bieg z Psem
[acrobat]
2016-07-30
Jeziory, Maratończyk Pomiar Czasu
IV Pogoń za Wilkiem - OPEN
[acrobat]
2016-07-30
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2016-07-30
Nowa Wieś, B4sport.pl
Silesian Highland Marathon - 10 km
[acrobat]
2016-07-30
Nowa Wieś, B4sport.pl
Silesian Highland Marathon - 42 km
[acrobat]
2016-07-30
Gdańsk, Organizator
Trójmiejski Ultra Track - 15 KM
[excel]
2016-07-30
Gdańsk, Organizator
Trójmiejski Ultra Track - OPEN
[excel]
2016-07-30
Gąsawa, Michał Senger
VIII Biegi Gąsawskie - Dzieci
[acrobat]
2016-07-30
Gąsawa, Michał Senger
VIII Biegi Gąsawskie - Nordic Walking
[acrobat]
2016-07-30
Gąsawa, Michał Senger
VIII Biegi Gąsawskie - OPEN
[acrobat]
2016-07-30
Dźwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
XXI Bieg ku Słońcu
[acrobat]
2016-07-25
Szczecin, CityTrail
City Trail On Tour - Szczecin
[acrobat]
2016-07-24
Brzeziny, Marianna Węgrzyn
7. Bieg o Laur Brzezin
[acrobat]
2016-07-24
Lubiewo, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[acrobat]
2016-07-24
Jaroszowice, Organizator
II Wadowicki Półmaraton Górski
[acrobat]
2016-07-24
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Leśne Cross Run
[acrobat]
2016-07-24
Kleosin, Krzysztof Skowera
Przybij Piątkę w Kleosinie - Gmina
[acrobat]
2016-07-24
Kleosin, Krzysztof Skowera
Przybij Piątkę w Kleosinie - Kobiety
[acrobat]
2016-07-24
Kleosin, Krzysztof Skowera
Przybij Piątkę w Kleosinie - OPEN
[acrobat]
2016-07-24
Bielawa, DataSport.pl
Runner’s World Super Bieg - 10km
[acrobat]
2016-07-24
Bielawa, DataSport.pl
Runner’s World Super Bieg - 21km
[acrobat]
2016-07-24
Piwniczna-Zdrój, Mateusz Mikulski
V Bieg i Marsz Piwniczanki
[acrobat]
2016-07-24
Piwniczna-Zdrój, Ultimasport.pl
V Bieg i Marsz Piwniczanki - NW
[acrobat]
2016-07-24
Wisła, Józef Łyscarz
WisłoGłębNICa
[excel]
2016-07-24
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
XIV Bieg Górski Do Dobrego Źródła - kategorie
[acrobat]
2016-07-24
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
XIV Bieg Górski Do Dobrego Źródła - OPEN
[acrobat]
2016-07-23
Warszawa, DataSport.pl
26. Bieg Powstania Warszawskiego - Kobiety
[acrobat]
2016-07-23
Warszawa, DataSport.pl
26. Bieg Powstania Warszawskiego - OPEN
[acrobat]
2016-07-23
Tarnobrzeg, Grzegorz Rogowski
2. Tarnobrzeskie Mistrzostwa NW - 4km Kobiety
[acrobat]
2016-07-23
Tarnobrzeg, Grzegorz Rogowski
2. Tarnobrzeskie Mistrzostwa NW - 4km Mężczyźni
[acrobat]
2016-07-23
Tarnobrzeg, Grzegorz Rogowski
2. Tarnobrzeskie Mistrzostwa NW - 8km Kobiety
[acrobat]
2016-07-23
Tarnobrzeg, Grzegorz Rogowski
2. Tarnobrzeskie Mistrzostwa NW - 8km Mężczyźni
[acrobat]
2016-07-23
Warszawa, DataSport.pl
3. Bieg Zdobycia PAST-y
[acrobat]
2016-07-23
Brzednia, Beata Sieluk
4 Leśno-Błotny Cross Leśnych Diabłów
[acrobat]
2016-07-23
Koszwice, ZmierzymyCzas.pl
6 Bieg Kamienny
[acrobat]
2016-07-23
Koszalin, b4sport.pl
Bieg Herkulesa - 12km
[acrobat]
2016-07-23
Koszalin, b4sport.pl
Bieg Herkulesa - 3km
[acrobat]
2016-07-23
Koszalin, b4sport.pl
Bieg Herkulesa - 6km
[acrobat]
2016-07-23
Muszyna, Grzegorz Rogowski
Bieg Muszyna-Cechini - Kobiety
[acrobat]
2016-07-23
Muszyna, Grzegorz Rogowski
Bieg Muszyna-Cechini - Mężczyźni
[acrobat]
2016-07-23
Zakopane, Magdalena Zięba
Bieg na Gubałówkę
[acrobat]
2016-07-23
Zakopane, Magdalena Zięba
Bieg na Harendzie
[acrobat]
2016-07-23
Zakopane, Magdalena Zięba
Bieg na Szymoszkową
[acrobat]
2016-07-23
Zakopane, Magdalena Zięba
Bieg na Wielką Krokiew
[acrobat]
2016-07-23
Zakopane, Magdalena Zięba
III Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę
[acrobat]
2016-07-23
Kurzętnik, Good-Time
IV Kogucia Dycha
[acrobat]
2016-07-23
Kurzętnik, Good-Time
IV Kogucia Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2016-07-23
Puck, Domtel-Sport.pl
VIII Pólmaraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2016-07-23
Chrzypsko Wielkie, PulsarSport.pl
V Półmaraton Puchar Krotoski - 10km
[acrobat]
2016-07-23
Chrzypsko Wielkie, PulsarSport.pl
V Półmaraton Puchar Krotoski - OPEN
[acrobat]
2016-07-23
Dziwnów, Maratończyk Pomiar Czasu
XVIII Bieg Cztery Mile Jarka
[acrobat]
2016-07-23
Moryń, Domtel-Sport.pl
XVII Bieg Dookoła Morynia
[acrobat]
2016-07-23
Lębork, Domtel-Sport.pl
XVI Bieg św. Jakuba
[acrobat]
2016-07-22
Bydgoszcz, CityTrail
City Trail On Tour - Bydgoszcz
[acrobat]
2016-07-22
Wrocław, Dominik Krumin
Nocny Sztafetowy Maraton Piastowski - Kobiety
[acrobat]
2016-07-22
Wrocław, Dominik Krumin
Nocny Sztafetowy Maraton Piastowski - Mężczyźni
[acrobat]
2016-07-22
Wrocław, Dominik Krumin
Nocny Sztafetowy Maraton Piastowski - Mieszane
[acrobat]
2016-07-21
Gdańsk, CityTrail
City Trail On Tour - Gdańsk
[acrobat]
2016-07-20
Olsztyn, CityTrail
City Trail On Tour - Olsztyn
[acrobat]
2016-07-19
Warszawa, CityTrail
City Trail On Tour - Warszawa
[acrobat]
2016-07-18
Lublin, CityTrail
City Trail On Tour - Lublin
[acrobat]
2016-07-17
Krzywe, Jarosław Perkowski
3. Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego
[word]
2016-07-17
Korbielów, Stefan Kalinowski
Bieg na szczyt Pilska
[acrobat]
2016-07-17
Kórnik, Plus Timing
Bieg Zamoyskiego
[acrobat]
2016-07-17
Radłów, Marta Gałuszka
Grupa Azoty Triathlon Radłów - Kobiety
[acrobat]
2016-07-17
Radłów, Marta Gałuszka
Grupa Azoty Triathlon Radłów - Mężczyźni
[acrobat]
2016-07-17
Wodzisław Śląski, Organizator
III Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego
[acrobat]
2016-07-17
Darłowo, Organizator
II Bieg Króla Eryka
[acrobat]
2016-07-17
Darłowo, Piotr Kołodziejczyk
II Bieg Króla Eryka
[acrobat]
2016-07-17
Bełk, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Przełajowy z Rozbójnikiem Ramża - 10 km
[acrobat]
2016-07-17
Bełk, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Przełajowy z Rozbójnikiem Ramża - 5 km
[acrobat]
2016-07-17
Bełk, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Przełajowy z Rozbójnikiem Ramża - NW
[acrobat]
2016-07-17
Kamień Pomorski, Ariel Juszczak
II Bieg Trzech Mostów
[acrobat]
2016-07-17
Zarzecze, Maciej Telega
II Bieg Uliczny Zarzecze na 5! - Mieszkańcy
[acrobat]
2016-07-17
Zarzecze, Maciej Telega
II Bieg Uliczny Zarzecze na 5! - OPEN
[acrobat]
2016-07-17
Nierzym, Aleksandra Popiołek
IV Bieg Trzech Jezior - Kobiety
[acrobat]
2016-07-17
Nierzym, Aleksandra Popiołek
IV Bieg Trzech Jezior - Leśnicy
[acrobat]
2016-07-17
Nierzym, Aleksandra Popiołek
IV Bieg Trzech Jezior - Mężczyźni
[acrobat]
2016-07-17
Zdrój, Michał Sokół
IV Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza
[acrobat]
2016-07-17
Tymbark, Anna Blaczkowska
I Bieg Górski o Złotą Paproć - 21km
[acrobat]
2016-07-17
Tymbark, Anna Blaczkowska
I Bieg Górski o Złotą Paproć - 7km
[acrobat]
2016-07-17
Częstochowa, Organizator
I Bieg Politechniki
[word]
2016-07-17
Miastko, Organizator
Letni Bieg Hamer
[acrobat]
2016-07-17
Sól k.Rajczy, Józef Łyscarz
Sól Rajcza Nic Górski
[excel]
2016-07-17
Gdańsk, STS-Timing
Triathlon Gdańsk - Elita
[acrobat]
2016-07-17
Gdańsk, STS-Timing
Triathlon Gdańsk - Olimpijski
[acrobat]
2016-07-17
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 50.maraton
[excel]
2016-07-17
Okonek, Arkadiusz Kozak
XXIX Półmaraton Lipcowy
[acrobat]
2016-07-16
Kazimierz Biskupi, Plus Timing
12 Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami - 13km
[acrobat]
2016-07-16
Kazimierz Biskupi, Plus Timing
12 Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami - 21km
[acrobat]
2016-07-16
Kazimierz Biskupi, Plus Timing
12 Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami - 2km
[acrobat]
2016-07-16
Szklarska Poręba, Datasport
1. PKO Mała Pętla Izerska - kategorie
[acrobat]
2016-07-16
Szklarska Poręba, Datasport
1. PKO Mała Pętla Izerska - kobiety
[acrobat]
2016-07-16
Szklarska Poręba, Datasport
1. PKO Mała Pętla Izerska - OPEN
[acrobat]
2016-07-16
Kazimierz Biskupi, Plus Timing
3 Bieg na Orientację pod Tysiącletnimi Dębami
[acrobat]
2016-07-16
Poznań, Tomasz Zielonacki
3 Nocna Lotto Maniacka 5
[acrobat]
2016-07-16
Giełczyn, Mariusz Niziński
3. Nocny Bieg z Latarkami
[excel]
2016-07-16
Szklarska Poręba, Datasport
4. PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska - kategorie
[acrobat]
2016-07-16
Szklarska Poręba, Datasport
4. PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska - kobiety
[acrobat]
2016-07-16
Szklarska Poręba, Datasport
4. PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska - małż.
[acrobat]
2016-07-16
Szklarska Poręba, Datasport
4. PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska - OPEN
[acrobat]
2016-07-16
Wałcz, STS-Timing
Bieg Filmowy - 5 km
[acrobat]
2016-07-16
Wałcz, STS-Timing
Bieg Filmowy - 9.99 km
[acrobat]
2016-07-16
Wałcz, STS-Timing
Bieg Filmowy - Nordic Walking
[acrobat]
2016-07-16
Pińczów, Organizator
CROSSRUN - 10 km
[acrobat]
2016-07-16
Pińczów, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2016-07-16
Dygowo, Piotr Kołodziejczyk
Gonitwa Łososiowa
[acrobat]
2016-07-16
Wągrowiec, Aleksander Klaja
IV Bieg Nocny Wokół Jeziora Durowskiego
[acrobat]
2016-07-16
Wilków Drugi, Organizator
Mistrzostwa Teamu MaratonyPolskie.Pl
[excel]
2016-07-16
Korbielów, Stefan Kalinowski
Run Mount Everest
[acrobat]
2016-07-16
Czarnocin, Łukasz Korzeniewski
Świętokrzyska Jatka - tp25
[acrobat]
2016-07-16
Czarnocin, Łukasz Korzeniewski
Świętokrzyska Jatka - tp50
[acrobat]
2016-07-16
Płóczki Górne, Organizator
XIII Bieg Szlakiem Agatowym
[acrobat]
2016-07-16
Hel, Teresa Jaskułka
XIX Biegowe Grand Prix Pow. Puckiego
[acrobat]
2016-07-16
Dobrodzień, ZmierzymyCzas.pl
XI Dobrodzieńska Dycha
[acrobat]
2016-07-16
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
XI Dobrodzieńska Dycha - Biegi Dzieci
[word]
2016-07-16
Dobrodzień, ZmierzymyCzas.pl
XI Dobrodzieńska Dycha - Kategorie
[acrobat]
2016-07-15
Chabrowo, Rafał Skibiński
II Magiczny Bieg Przy Pochodniach
[acrobat]
2016-07-15
Toruń, STS-Timing
Puchar Maratonu #torunmarathon
[acrobat]
2016-07-10
Barczewo, Przemysław Menziński
Barczewo Biega
[acrobat]
2016-07-10
Kruszwica, STS-Timing
Bieg Nowalijkowy
[acrobat]
2016-07-10
Solec k.Wolsztyna, Aleksander Warciarek
Bieg Otwórz Serce dla Huberta - NW
[acrobat]
2016-07-10
Solec k.Wolsztyna, Aleksander Warciarek
Bieg Otwórz Serce dla Huberta - OPEN
[acrobat]
2016-07-10
Rybaki k.Kościerzyny, Adrian Sosnowski
Bieg Twardego - Duży
[acrobat]
2016-07-10
Rybaki k.Kościerzyny, Adrian Sosnowski
Bieg Twardego - Mały
[acrobat]
2016-07-10
Rybaki k.Kościerzyny, Adrian Sosnowski
Bieg Twardego - Średni
[acrobat]
2016-07-10
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - 3. runda
[acrobat]
2016-07-10
Stalowa Wola, Timekeeper
IV Stalowa Dycha
[acrobat]
2016-07-10
Reszel, SuperCzas.pl
I Warmiński Bieg Uliczny - Biegi Młodzieżowe
[acrobat]
2016-07-10
Reszel, SuperCzas.pl
I Warmiński Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2016-07-10
Gródek nad Dunajcem, Kacper Piech
Summer RUN - Bieg nad Jeziorem Rożnowskim
[acrobat]
2016-07-10
Wejherowo, CityTrail
TriCity Trail 80+
[acrobat]
2016-07-10
Wejherowo, CityTrail
TriCity Trail Półmaraton
[acrobat]
2016-07-10
Prudnik, Organizator
V Bieg Prudnicki
[acrobat]
2016-07-10
Wyszanów, Urszula Przybył
V Bieg Rzeką Prosną
[acrobat]
2016-07-10
Studzianka, Łukasz Węda
V Tatarska Piątka - Nordic Walking
[acrobat]
2016-07-10
Studzianka, Łukasz Węda
V Tatarska Piątka - OPEN
[acrobat]
2016-07-10
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 48.maraton
[excel]
2016-07-10
Korzybie, Piotr Kołodziejczyk
XXIII Bieg im. Elżbiety Garduły
[acrobat]
2016-07-10
Dobieszyn, Tomasz Biały
XXIV Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
[acrobat]
2016-07-10
Pobiedziska, Cronochip
XXVII Bieg Jagiełły
[acrobat]
2016-07-10
Kołaczkowo, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXV Bieg o Złoty Kłos
[acrobat]
2016-07-09
Wisła, Jakub Glajcar
4 Bieg O Wiślańską Kryke - Kobiety
[acrobat]
2016-07-09
Wisła, Jakub Glajcar
4 Bieg O Wiślańską Kryke - Mężczyźni
[acrobat]
2016-07-09
Muszyna, Grzegorz Rogowski
Bieg Muszynianki - Kobiety
[acrobat]
2016-07-09
Muszyna, Grzegorz Rogowski
Bieg Muszynianki - Mężczyźni
[acrobat]
2016-07-09
Płotowo, Good-Time
III Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar...
[acrobat]
2016-07-09
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
II Nocny Bieg z Gwiazdami
[acrobat]
2016-07-09
Świerczyniec, Krzysztof Komandera
II Świerczyniecki Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-07-09
Skórcz, Datasport
IX Bieg Czterech Jezior - kategorie
[acrobat]
2016-07-09
Skórcz, Datasport
IX Bieg Czterech Jezior - kobiety
[acrobat]
2016-07-09
Skórcz, Datasport
IX Bieg Czterech Jezior - Nordic Walking
[acrobat]
2016-07-09
Skórcz, Datasport
IX Bieg Czterech Jezior - OPEN
[acrobat]
2016-07-09
Koszalin, Michał Bieliński
Kurs na Chełmską - 10km
[acrobat]
2016-07-09
Koszalin, Michał Bieliński
Kurs na Chełmską - 5km
[acrobat]
2016-07-09
Przywidz, Adam Ozimski
Przywidzka Pętelka
[acrobat]
2016-07-09
Zielona Góra-Cottbus, Piotr Łużyński
Sztafeta od Ratusza do Ratusza
[acrobat]
2016-07-09
Bydgoszcz, STS-Timing
Triathlon Bydgoszcz - 1/8
[acrobat]
2016-07-08
Słubice, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg bez Granic
[acrobat]
2016-07-06
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 7
[excel]
2016-07-03
Stara Wieś, Wojciech Sikora
1. Bieg Pamięci Dywizjonu 303 - 11.303km
[acrobat]
2016-07-03
Stara Wieś, Wojciech Sikora
1. Bieg Pamięci Dywizjonu 303 - 3.303km
[acrobat]
2016-07-03
Stara Wieś, Wojciech Sikora
1. Bieg Pamięci Dywizjonu 303 - Nordic Walking
[acrobat]
2016-07-03
Jarosławiec, Domtel-Sport
26. Międzynarodowy Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2016-07-03
Jarosławiec, Domtel-Sport
26. Międzynarodowy Bieg po Plaży - Samorządowcy
[acrobat]
2016-07-03
Wola Batorska, Organizator
2 Strażacki Bieg o puchar Burmistrza
[acrobat]
2016-07-03
Istebna, Stefan Kalinowski
Bieg o Puchar Złotego Gronia
[acrobat]
2016-07-03
Berzyna, Marcin Koziołek
Charytatywny Berzyński Bieg z Przeszkodami
[acrobat]
2016-07-03
Nekla k.Wrześni, Marcin Chwiłkowski
III Nekielski Bieg do Lata
[acrobat]
2016-07-03
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
IV Regatta Crossfit Aquathlon - Kobiety
[acrobat]
2016-07-03
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
IV Regatta Crossfit Aquathlon - Mężczyźni
[acrobat]
2016-07-03
Srocko, Rafał Kozik
Mistrzostwa Góry Trzech Jaskiń
[acrobat]
2016-07-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #3 - Dzieci
[acrobat]
2016-07-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #3 - Młodziaki
[acrobat]
2016-07-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #3 - OPEN
[acrobat]
2016-07-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #3 - Starszaki
[acrobat]
2016-07-03
Sieradz, Michał Piotrowicz
Sieradzki Pomarańczowy Dzień Sportu - Bieg
[acrobat]
2016-07-03
Sieradz, Michał Piotrowicz
Sieradzki Pomarańczowy Dzień Sportu - NW
[acrobat]
2016-07-03
Lidzbark Welski, Aldona Dybuk
Tri Tour Energy Lidzbark Welski - 1/2IM
[acrobat]
2016-07-03
Lidzbark Welski, Aldona Dybuk
Tri Tour Energy Lidzbark Welski - 1/4IM
[acrobat]
2016-07-03
Lidzbark Welski, Aldona Dybuk
Tri Tour Energy Lidzbark Welski - 1/8IM
[acrobat]
2016-07-03
Limanowa, LIMANOWA FORREST
VIII Bieg Górski LIMANOWA FORREST - NW
[acrobat]
2016-07-03
Limanowa, LIMANOWA FORREST
VIII Bieg Górski LIMANOWA FORREST - OPEN
[acrobat]
2016-07-03
Rzeszów, Sławomir Patruś
VIII Rzeszowski Bieg Ojców
[acrobat]
2016-07-03
Bydgoszcz, Michał Kosiński
V Bieg z Łapką
[acrobat]
2016-07-03
Brodnica, Organizator
V Dycha Anny Wazówny - Hanbike
[acrobat]
2016-07-03
Brodnica, Organizator
V Dycha Anny Wazówny - OPEN
[acrobat]
2016-07-03
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 45.maraton
[excel]
2016-07-02
Bytom, Organizator
Bieg Trzeźwości - 2.5km
[acrobat]
2016-07-02
Bytom, Organizator
Bieg Trzeźwości - 5km
[acrobat]
2016-07-02
Janikowo, STS-Timing
III Janikowska Dyszka
[acrobat]
2016-07-02
Janikowo, STS-Timing
III Janikowska Dyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2016-07-02
Kamieniec, InesSport.pl
II Bieg Rolnika o Złote Gumiaki
[acrobat]
2016-07-02
Oława, Mateusz Markowski
II Oławski Test Coopera
[acrobat]
2016-07-02
Limża k.Kisielic, Daniel Lietz
IV Ogólnopolski Bieg w Limży
[word]
2016-07-02
Jaśliska, Magdalena Gajewska
I Jaśliski Półmaraton
[word]
2016-07-02
Tarchały Wielkie, PulsarSport.pl
Polska Biega w Tarchałach
[acrobat]
2016-07-02
Głuszyca, Andrzej Kolisz
Półmaraton Szlakiem Riese
[acrobat]
2016-07-02
Brzuze, Organizator
Triathlon Brzuze
[acrobat]
2016-07-02
Sława, SuperSport
VIII Bluesobiegi Sławskie
[acrobat]
2016-07-02
Sława, SuperSport
VIII Bluesobiegi Sławskie - kobiety
[acrobat]
2016-07-02
Sława, SuperSport
VIII Bluesobiegi Sławskie - OPEN
[acrobat]
2016-07-02
Szklarska Poręba, DataSport.pl
VIII PZU Maraton Karkonoski
[acrobat]
2016-07-02
Adamów, Organizator
V Półmaraton Tradycji - 21km
[acrobat]
2016-07-02
Adamów, Organizator
V Półmaraton Tradycji - 5km
[acrobat]
2016-07-02
Galewice, Jarosław Urbaniaj
V Uliczne Biegi w Galewicach - Kobiety
[acrobat]
2016-07-02
Galewice, Jarosław Urbaniaj
V Uliczne Biegi w Galewicach - Mężczyźni
[acrobat]
2016-07-02
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
XIV Bieg 12 Mostów
[acrobat]
2016-07-02
Opole, Zmierzymyczas.pl
XIV Bieg Opolski - 10 km
[acrobat]
2016-07-02
Opole, Zmierzymyczas.pl
XIV Bieg Opolski - 5 km
[acrobat]
2016-07-02
Niesulice, PulsarSport.pl
XI Niesulicka Piatka
[acrobat]
2016-07-02
Kretowiny, Good-Time
XVIII Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie
[acrobat]
2016-07-02
Łobez, Good-Time
XVI Łobeska Dziesiątka
[acrobat]
2016-07-02
Imielin, DataSport.pl
XXIII Imieliński Cross Ekologiczny
[acrobat]
2016-07-02
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXXVI Ciechanowska Piętnastka
[word]
2016-07-01
Częstochowa, Organizator
Runweek TMP
[word]
2016-06-26
Szczecin, DataSport.pl
2. PZU Maraton Szczeciński - Kobiety
[acrobat]
2016-06-26
Szczecin, DataSport.pl
2. PZU Maraton Szczeciński - OPEN
[acrobat]
2016-06-26
Platerów, M. Michaluk
6. Bieg Uliczny Biegiem Przez Platerów - 3333m
[acrobat]
2016-06-26
Platerów, M. Michaluk
6. Bieg Uliczny Biegiem Przez Platerów - NW
[acrobat]
2016-06-26
Platerów, M. Michaluk
6. Bieg Uliczny Biegiem Przez Platerów - OPEN
[acrobat]
2016-06-26
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
92. Mistrzostwa Polski Seniorów
[acrobat]
2016-06-26
Ustroń, Grzegorz Nieurzyła
Bieg Dookoła Doliny Wisły
[acrobat]
2016-06-26
Poznań, PlusTiming
Bieg Piotr i Paweł
[acrobat]
2016-06-26
Janczewo , STS-Timing
III Janczewska 10
[acrobat]
2016-06-26
Kielce, DataSport.pl
III Kielecki Bieg Górski
[acrobat]
2016-06-26
Wolbrom, Marcin Osuszek
III Wolbromska Ciężka Dycha - 10km
[acrobat]
2016-06-26
Wolbrom, Marcin Osuszek
III Wolbromska Ciężka Dycha - 5km
[acrobat]
2016-06-26
Wolbrom, Marcin Osuszek
III Wolbromska Ciężka Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-26
Olszyny k.Tarnowa, Organizator
II Bieg na Brzankę
[acrobat]
2016-06-26
Komprachcice, Time-Sport.pl
II Małe Rodzinne Podbiegi
[acrobat]
2016-06-26
Komprachcice, Time-Sport.pl
II Rodzinne Podbiegi
[acrobat]
2016-06-26
Radomsko, InesSport.pl
IV Radomszczański Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-06-26
Mysłowice, Sławomir Kulików
IV Świętojański Bieg Trzeźwości
[acrobat]
2016-06-26
Piątnica, Good-Time
I Półmaraton w Piatnicy - 10km
[acrobat]
2016-06-26
Piątnica, Good-Time
I Półmaraton w Piatnicy - 5km
[acrobat]
2016-06-26
Piątnica, Good-Time
I Półmaraton w Piatnicy - Półmaraton
[acrobat]
2016-06-26
Kraśnik, STS-Timing
Kraśnik Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów
[acrobat]
2016-06-26
Łabiszyn, Krzysztof Kiełpiński
Łabiszyński Bieg Świętojański
[acrobat]
2016-06-26
Mława, SuperCzas.pl
Maraton Rowerowy o Złoty Pierścień Mławy - LONG
[acrobat]
2016-06-26
Mława, SuperCzas.pl
Maraton Rowerowy o Złoty Pierścień Mławy - MINI
[acrobat]
2016-06-26
Mława, SuperCzas.pl
Maraton Rowerowy o Złoty Pierścień Mławy - SHORT
[acrobat]
2016-06-26
Chrzan, Roman Cenkier
Mini Maraton Romana
[acrobat]
2016-06-26
Niepołomice, STS-Timing
NIDEC VIII Bieg w pogoni za żubrem - 15km
[acrobat]
2016-06-26
Niepołomice, STS-Timing
NIDEC VIII Bieg w pogoni za żubrem - 8km
[acrobat]
2016-06-26
Siedlec, Rafał Kozik
Pustynna Ośmiornica - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-26
Siedlec, Rafał Kozik
Pustynna Ośmiornica - OPEN
[acrobat]
2016-06-26
Ryki, Organizator
Run For Ryki VII - 10 km
[acrobat]
2016-06-26
Ryki, Organizator
Run For Ryki VII - 5 km
[acrobat]
2016-06-26
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Scout Cross Race - BIEG
[acrobat]
2016-06-26
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Scout Cross Race - Kolarstwo
[acrobat]
2016-06-26
Elbląg, STS-Timing
VIII Bieg Piekarczyka - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-26
Elbląg, STS-Timing
VIII Bieg Piekarczyka - OPEN
[acrobat]
2016-06-26
Zielona Góra, Tomasz Staszewski
VI Cross Zielonogórski Parszywa 12
[acrobat]
2016-06-26
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross
[excel]
2016-06-26
Bogatynia, PulsarSport.pl
V Bieg Uliczny Karbonlalia - Bieg Rekreacyjny
[acrobat]
2016-06-26
Bogatynia, PulsarSport.pl
V Bieg Uliczny Karbonlalia - OPEN
[acrobat]
2016-06-26
Wieliszew, Marek Ziółkowski
Wieliszewski Crossing - BIEG
[acrobat]
2016-06-26
Wieliszew, Marek Ziółkowski
Wieliszewski Crossing - Duathlon
[acrobat]
2016-06-26
Wieliszew, Marek Ziółkowski
Wieliszewski Crossing - Kolarstwo
[acrobat]
2016-06-26
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton
[excel]
2016-06-25
Szczytna, Datasport.pl
1. Szczytniański Bieg Liczyrzepy - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Mielnik, Krzysztof Skowera
3. Mielnicka Dycha
[acrobat]
2016-06-25
Karpacz, Organizator
3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - MINI
[acrobat]
2016-06-25
Karpacz, Organizator
3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - Średni
[acrobat]
2016-06-25
Karpacz, Organizator
3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - ULTRA
[acrobat]
2016-06-25
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
6000 Metrów na 600 Lecie Krostoszowic - NW
[acrobat]
2016-06-25
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
6000 Metrów na 600 Lecie Krostoszowic - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Prusice, Datasport.pl
6. Bieg III Wież - Gmina
[acrobat]
2016-06-25
Prusice, Datasport.pl
6. Bieg III Wież - kategorie
[acrobat]
2016-06-25
Prusice, Datasport.pl
6. Bieg III Wież - kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Prusice, Datasport.pl
6. Bieg III Wież - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Prusice, Datasport.pl
6. Bieg III Wież - Powiat
[acrobat]
2016-06-25
Koszwice, ZmierzymyCzas.pl
7 Marsz Nordic Walking w Koszwicach
[acrobat]
2016-06-25
Grudziądz, Good-Time
Bieg Trzech Plaż
[acrobat]
2016-06-25
Ciechanów, SuperCzas.pl
Ciechanowski Półmaraton - 10km
[acrobat]
2016-06-25
Ciechanów, SuperCzas.pl
Ciechanowski Półmaraton - 5km
[acrobat]
2016-06-25
Ciechanów, SuperCzas.pl
Ciechanowski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Kielce, Organizator
CROSSRUN - 10 km
[acrobat]
2016-06-25
Kielce, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2016-06-25
Zielona Góra, SuperSport.com.pl
Czas Na Sport 2016 - 10km Kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Zielona Góra, SuperSport.com.pl
Czas Na Sport 2016 - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-25
Zielona Góra, SuperSport.com.pl
Czas Na Sport 2016 - 5km Kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Zielona Góra, SuperSport.com.pl
Czas Na Sport 2016 - 5km Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-25
Marki k.Warszawy, Organizator
III Bieg Nocny Marek - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-25
Marki k.Warszawy, Organizator
III Bieg Nocny Marek - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Zduny, PlusTiming
III Bieg o Zdunowskiego Kafla
[acrobat]
2016-06-25
Kotlarnia k.Gliwic, ZmierzymyCzas.pl
III Edycja Masters Killer
[acrobat]
2016-06-25
Uniejów, Datasport.pl
II ExTERMYnator - drużyny
[acrobat]
2016-06-25
Uniejów, Datasport.pl
II ExTERMYnator - kategorie
[acrobat]
2016-06-25
Uniejów, Datasport.pl
II ExTERMYnator - kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Uniejów, Datasport.pl
II ExTERMYnator - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Sielinko, Organizator
II Nocny Bieg Świętojański
[word]
2016-06-25
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
II Nocny Bieg Świętojański - 4.3km
[acrobat]
2016-06-25
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
II Nocny Bieg Świętojański - Dzieci
[acrobat]
2016-06-25
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
II Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-25
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
II Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Sędziszów, Good-Time
IV Sędziszowski Bieg Po Zdrowie - 10km
[acrobat]
2016-06-25
Sędziszów, Good-Time
IV Sędziszowski Bieg Po Zdrowie - 20km
[acrobat]
2016-06-25
Ostrowite, Marcin Chwiłkowski
IX Dni Ostrowitego
[acrobat]
2016-06-25
Brody, PulsarSport.pl
I Bieg Brühla w Brodach
[acrobat]
2016-06-25
Dźwierzuty, SuperCzas.pl
I Bieg o Złotą Babę Dźwierzucką
[acrobat]
2016-06-25
Gliwice, Organizator
Maraton Pędziwiatra
[acrobat]
2016-06-25
Bydgoszcz, Tomasz Dobosz
Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
[acrobat]
2016-06-25
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2016-06-25
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
Siemianowicki Bieg Świetlików - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-25
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
Siemianowicki Bieg Świetlików - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Pasterka, STS-Timing
Supermaraton Gór Stołowych
[acrobat]
2016-06-25
Krościenko, Kacper Piech
Triada
[acrobat]
2016-06-25
Krościenko, Kacper Piech
Triada - Beskid
[acrobat]
2016-06-25
Krościenko, Kacper Piech
Triada - Gorce
[acrobat]
2016-06-25
Krościenko, Kacper Piech
Triada - Pieniny
[acrobat]
2016-06-25
Sokołów Małopolski, Organizator
VIII Bieg Sokoła - 10km Kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Sokołów Małopolski, Organizator
VIII Bieg Sokoła - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-25
Sokołów Małopolski, Organizator
VIII Bieg Sokoła - 5km Kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Sokołów Małopolski, Organizator
VIII Bieg Sokoła - 5km Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-25
Rybnik, Datasport.pl
VII Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Dary Serca
[acrobat]
2016-06-25
Rybnik, Datasport.pl
VII Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Rybnik, Datasport.pl
VII Rybnicki Półmaraton Księżycowy - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Rybnik, Datasport.pl
VII Rybnicki Półmaraton Księżycowy - sztafety
[acrobat]
2016-06-25
Janowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Janowicki - Gmina
[acrobat]
2016-06-25
Janowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Janowicki - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Nowa Wieś, ZmierzymyCzas.pl
V Bieg Nowej Wsi
[acrobat]
2016-06-25
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton
[excel]
2016-06-25
Unisław, STS-Timing
XIII Dziesiatka Unisławska
[acrobat]
2016-06-25
Unisław, STS-Timing
XIII Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2016-06-25
Międzychód, PulsarSport.pl
XII Bieg Świętojański - Bieg młodzieżowy
[acrobat]
2016-06-25
Międzychód, PulsarSport.pl
XII Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Krokowa, Teresa Jaskułka
XIX Biegowe Grand Prix Pow. Puckiego
[word]
2016-06-25
Międzybrodzie Żywiec, Kazimierz Hojdys
XVIII Bieg Górski ŻAR
[excel]
2016-06-25
Zabrze, Marek Latos
Zabrzańska Masakra Bieżnią Lekkoatletyczną - 1000m
[acrobat]
2016-06-25
Zabrze, Marek Latos
Zabrzańska Masakra Bieżnią Lekkoatletyczną - 400m
[acrobat]
2016-06-25
Zabrze, Marek Latos
Zabrzańska Masakra Bieżnią Lekkoatletyczną - 5000m
[acrobat]
2016-06-24
Boguszów-Gorce, Datasport.pl
28. Sudecka 100 - 100 km
[acrobat]
2016-06-24
Boguszów-Gorce, Datasport.pl
28. Sudecka 100 - 100 km
[acrobat]
2016-06-24
Boguszów-Gorce, Datasport.pl
28. Sudecka 100 - 42 km
[acrobat]
2016-06-24
Boguszów-Gorce, Datasport.pl
28. Sudecka 100 - 72 km
[acrobat]
2016-06-24
Poznań, PlusTiming
2. Bieg Czekoladowy - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-24
Poznań, PlusTiming
2. Bieg Czekoladowy - OPEN
[acrobat]
2016-06-24
Gajewniki, Damian Mikołajczyk
Bieg Świętojański
[acrobat]
2016-06-24
Tatry, Marcin Wernik
HardaSuka Ultimate Triathlon
[excel]
2016-06-24
Piotrków Trybunalski, DataSport.pl
II Nocny Półmaraton Wielu Kultur - Kobiety
[acrobat]
2016-06-24
Piotrków Trybunalski, DataSport.pl
II Nocny Półmaraton Wielu Kultur - OPEN
[acrobat]
2016-06-24
Chojnice, Organizator
LETNIE Przesilenie - Bieg
[acrobat]
2016-06-24
Chojnice, Organizator
LETNIE Przesilenie - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-24
Chojnice, Organizator
LETNIE Przesilenie - Rolki
[acrobat]
2016-06-19
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - 2km
[acrobat]
2016-06-19
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - 2km Kobiety
[acrobat]
2016-06-19
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - OPEN
[acrobat]
2016-06-19
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - OPEN Kobiety
[acrobat]
2016-06-19
Bydgoszcz, Michał Senger
Biegowe Cztery Pory Roku
[acrobat]
2016-06-19
Oświęcim, DataSport.pl
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo - 10km
[acrobat]
2016-06-19
Oświęcim, DataSport.pl
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo - 5km
[acrobat]
2016-06-19
Oświęcim, DataSport.pl
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo - Rolki
[acrobat]
2016-06-19
Wodzisław Śląski, Joanna Habram
Festiwal Biegowy o Puchar Starosty - 10km
[acrobat]
2016-06-19
Wodzisław Śląski, Joanna Habram
Festiwal Biegowy o Puchar Starosty - Mila
[acrobat]
2016-06-19
Wodzisław Śląski, Joanna Habram
Festiwal Biegowy o Puchar Starosty - NW
[acrobat]
2016-06-19
Białystok, Krzysztof Skowera
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 5/5 - 10km
[acrobat]
2016-06-19
Białystok, Krzysztof Skowera
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 5/5 - 5km
[acrobat]
2016-06-19
Radziejowice, InesSport.pl
III Bieg Chełmońskiego
[acrobat]
2016-06-19
Wisła, DataSport.pl
II Górski Półmaraton Wiślański - 10km
[acrobat]
2016-06-19
Wisła, DataSport.pl
II Górski Półmaraton Wiślański - OPEN
[acrobat]
2016-06-19
Wronki, PlusTiming
II Wroniecka Dycha
[acrobat]
2016-06-19
Radom, DataSport.pl
IV Półmaraton Radomskiego Czerwca - Drużyny
[acrobat]
2016-06-19
Radom, DataSport.pl
IV Półmaraton Radomskiego Czerwca - Kobiety
[acrobat]
2016-06-19
Radom, DataSport.pl
IV Półmaraton Radomskiego Czerwca - Lekarze
[acrobat]
2016-06-19
Radom, DataSport.pl
IV Półmaraton Radomskiego Czerwca - OPEN
[acrobat]
2016-06-19
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #2 - Dzieci
[acrobat]
2016-06-19
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #2 - Młodziaki
[acrobat]
2016-06-19
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #2 - OPEN
[acrobat]
2016-06-19
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #2 - Starszaki
[acrobat]
2016-06-19
Polesie, InesSport.pl
Polesie - Biegamy 2016
[acrobat]
2016-06-19
Wierzchowisko, Ultimasport.pl
VII Bieg Sołecki
[acrobat]
2016-06-19
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton
[excel]
2016-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina-Świderek
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2016-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina-Świderek
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2016-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina-Świderek
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2016-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina-Świderek
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny - mieszkańcy
[acrobat]
2016-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina-Świderek
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2016-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina-Świderek
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2016-06-19
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVIII Nowogrodzka 10-tka - biegi towarzyszące
[acrobat]
2016-06-19
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVIII Nowogrodzka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2016-06-18
Wrocław, DataSport.pl
4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2016-06-18
Wrocław, DataSport.pl
4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-06-18
Inowrocław, STS-Timing
Blue Run - 10km
[acrobat]
2016-06-18
Inowrocław, STS-Timing
Blue Run - 5km
[acrobat]
2016-06-18
Poznań, PlusTiming
Ej, pobiegnij dla Nepalu - 10km
[acrobat]
2016-06-18
Poznań, PlusTiming
Ej, pobiegnij dla Nepalu - 5km
[acrobat]
2016-06-18
Wiśniowa Góra, Good-Time
III Bieg i Marsz Lasem Kraszewskim - NW
[acrobat]
2016-06-18
Wiśniowa Góra, Good-Time
III Bieg i Marsz Lasem Kraszewskim - OPEN
[acrobat]
2016-06-18
Rytro, Ultimasport.pl
III REGATTA Bieg Wierchami - 11km
[acrobat]
2016-06-18
Rytro, Ultimasport.pl
III REGATTA Bieg Wierchami - 30km
[acrobat]
2016-06-18
Rytro, Ultimasport.pl
III REGATTA Bieg Wierchami - 50km
[acrobat]
2016-06-18
Bydgoszcz, Maksymilian Libera
II Bieg na Miedzyniu
[acrobat]
2016-06-18
Zwoleń, Ultimasport.pl
II Bieg Szlakiem Jana Kochanowskiego
[acrobat]
2016-06-18
Kartuzy, Good-Time
Kartuskie Biegi Uliczne - Małe Kaszuby Biegają
[acrobat]
2016-06-18
Kartuzy, Good-Time
Kartuskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2016-06-18
Kraków, pomiar-czasu.pl
Krakowski Bieg Świetlików LATO - SEZON IV
[acrobat]
2016-06-18
Strzałkowo, Marcin Chwiłkowski
Strzałkowo - dobry kierunek
[acrobat]
2016-06-18
Lusowo, STS-Timing
Triathlon Lwa - 1/4 IM
[acrobat]
2016-06-18
Lusowo, STS-Timing
Triathlon Lwa - 1/4 IM Sztafety
[acrobat]
2016-06-18
Lusowo, STS-Timing
Triathlon Lwa - 1/8 IM
[acrobat]
2016-06-18
Służewo, Przemysław Chojnacki
VIII Bieg Papieski
[excel]
2016-06-18
Stęszew, PlusTiming
VI Stęszewski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2016-06-18
Skierniewice, InesSport.pl
V Półmaraton Skierniewicki
[acrobat]
2016-06-18
Tarnowskie Góry, Grzegorz Grochowski
V Tarnogórski Bieg Przełajowy - Młodzież
[acrobat]
2016-06-18
Tarnowskie Góry, Grzegorz Grochowski
V Tarnogórski Bieg Przełajowy - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-18
Tarnowskie Góry, Grzegorz Grochowski
V Tarnogórski Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2016-06-18
Radziejów, DomTel-Sport
XIII Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2016-06-18
Glinojeck, Ireneusz Jałoza
XIV Bieg O Puchar Burmistrza
[excel]
2016-06-18
Stargard, Andrzej Ościak
X Bieg Uliczny O Błękitną Wstęgę - Kat. Dodatkowe
[acrobat]
2016-06-18
Stargard, Andrzej Ościak
X Bieg Uliczny O Błękitną Wstęgę - OPEN
[acrobat]
2016-06-17
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - marsz
[acrobat]
2016-06-17
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2016-06-15
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 5
[excel]
2016-06-12
Białystok, Krzysztof Skowera
2. Electrum Ekiden
[acrobat]
2016-06-12
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
3. Bieg Sądeczan - Kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
3. Bieg Sądeczan - Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-12
Piekary Śląskie, Organizator
45 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę
[excel]
2016-06-12
Prusice, Przemysław Burchacki
4 Edycja Prusice Biegają - 6. Etap
[acrobat]
2016-06-12
Warszawa, Datasport
5150 Warsaw Triathlon - kategorie
[acrobat]
2016-06-12
Warszawa, Datasport
5150 Warsaw Triathlon - kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Warszawa, Datasport
5150 Warsaw Triathlon - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Poznań - Umultowo, Jarek Nowotny
Bieg o Puchar Rady Osiedla Umultowo
[acrobat]
2016-06-12
Jaworze, InesSport.pl
Bieg po zdrój
[acrobat]
2016-06-12
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Biskupice Biegają
[acrobat]
2016-06-12
Świerklaniec, Daniel Wójcik
Etixx Silesiaman Triathlon - 1/4IM
[acrobat]
2016-06-12
Świerklaniec, Daniel Wójcik
Etixx Silesiaman Triathlon - 1/8IM
[acrobat]
2016-06-12
Maków Mazowiecki, Bartosz Packo
III Makowska Piętnastka - drużyny
[acrobat]
2016-06-12
Maków Mazowiecki, Bartosz Packo
III Makowska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Kłodzko, Jarosław Komorowski
II Bieg do Serca
[acrobat]
2016-06-12
Nysa, Super-Sport.pl
IV Bieg Nyski - kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Nysa, Super-Sport.pl
IV Bieg Nyski - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Piatkowisko, InesSport.pl
IV Dychy na piątkę
[acrobat]
2016-06-12
Wieruszów, Jarosław Urbaniaj
IV Uliczne Biegi Wierusza - Kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Wieruszów, Jarosław Urbaniaj
IV Uliczne Biegi Wierusza - Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-12
Goleszów, Eryk Stępień
IX DInO Ekspres - Trasa Indywidualna
[excel]
2016-06-12
Goleszów, Eryk Stępień
IX DInO Ekspres - Trasa Rodzinna
[excel]
2016-06-12
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Kamienna Piątka
[acrobat]
2016-06-12
Kęty, PulsarSport.pl
Kęcka Piątka
[acrobat]
2016-06-12
Brenna, Józef Łyscarz
Nic Górski 1
[excel]
2016-06-12
Gdynia - Orłowo, Adrian S.
Puchar Gdyni - Biegi Młodzieżowe
[acrobat]
2016-06-12
Gdynia - Orłowo, Adrian S.
Puchar Gdyni - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Rzeszów, STS-Timing
Rzeszowska Piątka
[acrobat]
2016-06-12
Sucha, SuperSport
Szczęśliwa Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Sucha, SuperSport
Szczęśliwa Dziesiątka - Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-12
Bełchatów, Artur Ogórek
VIII Bieg Rekreacyjny - 10km
[acrobat]
2016-06-12
Bełchatów, Artur Ogórek
VIII Bieg Rekreacyjny - 5km
[acrobat]
2016-06-12
Bełchatów, Artur Ogórek
VIII Bieg Rekreacyjny - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-12
Legionowo, Daniel Nowak
VIII Legionowska Dycha
[acrobat]
2016-06-12
Luzino, Monika Rolbiecka
VII Charytatywny Bieg Skrzydło Anioła
[acrobat]
2016-06-12
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
V Kłobucki Bieg Leśny - NGB
[acrobat]
2016-06-12
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
V Kłobucki Bieg Leśny - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Ostróda, Superczas.pl
V Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - drużyny
[acrobat]
2016-06-12
Ostróda, Superczas.pl
V Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - kategorie
[acrobat]
2016-06-12
Ostróda, Superczas.pl
V Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Ostróda, Superczas.pl
V Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Biała Podlaska, Łukasz Węda
V Rodzinny Piknik Biegowy - 10km
[acrobat]
2016-06-12
Biała Podlaska, Łukasz Węda
V Rodzinny Piknik Biegowy - 15km
[acrobat]
2016-06-12
Biała Podlaska, Łukasz Węda
V Rodzinny Piknik Biegowy - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-12
Biała Podlaska, Łukasz Węda
V Rodzinny Piknik Biegowy - Rolki
[acrobat]
2016-06-12
Tarnobrzeg, Organizator
V VIRATADE Maraton - ćwierćmaraton
[acrobat]
2016-06-12
Tarnobrzeg, Organizator
V VIRATADE Maraton - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Tarnobrzeg, Organizator
V VIRATADE Maraton - półmaraton
[acrobat]
2016-06-12
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 39.maraton
[excel]
2016-06-12
Wrocław, Izabela Prażmowska
Wro Runway Rrun
[acrobat]
2016-06-12
Rudawa, Organizator
XII EKO Półmaraton Jurajski
[acrobat]
2016-06-12
Elbląg, Ryszard Biskup
XV Grand Prix Elbląga
[excel]
2016-06-12
Karlino, Piotr Kołodziejczyk
XXIV Bieg Papieski
[acrobat]
2016-06-12
Grodzisk Wlkp., Datasport
X Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - kategorie
[acrobat]
2016-06-12
Grodzisk Wlkp., Datasport
X Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Grodzisk Wlkp., Datasport
X Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Myszków, Szamot
XXXVII Bieg Pięciu Stawów
[acrobat]
2016-06-11
Wyrzysk, Piotr Kołodziejczyk
18 Bieg Olka
[acrobat]
2016-06-11
Burzyn, Jarosław Makowiec
3 Bieg Burzyński im.prof Jana Sajdaka z Regatta
[acrobat]
2016-06-11
Oleśnica, Hieronim Olejniczak
3. Bieg Szerszenia
[acrobat]
2016-06-11
Śrem, Datasport
5. Mróz Śrem Półmaraton - Gmina
[acrobat]
2016-06-11
Śrem, Datasport
5. Mróz Śrem Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Śrem, Datasport
5. Mróz Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Żmigród, PulsarSport.pl
7. Żmigrodzki Bieg Smoka
[acrobat]
2016-06-11
Niemcz k.Bydgoszczy, Adam Kleniewski
Biegaj w Niemczu
[acrobat]
2016-06-11
Stilo, DomTel-Sport
Bieg 2 Wieże
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, Kamil Janik
Bieg Firmowy
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy - Kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy - Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy - Mieszane
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy - OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana - 10 km
[acrobat]
2016-06-11
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana - 10 km Wojsko
[acrobat]
2016-06-11
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana - 1 km
[acrobat]
2016-06-11
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana - 500 metrów
[acrobat]
2016-06-11
Jasień, Bogusław Tomaszewski
Diabelska Dycha - gmina i miasto
[acrobat]
2016-06-11
Jasień, Bogusław Tomaszewski
Diabelska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-11
Jasień, Bogusław Tomaszewski
Diabelska Dycha - OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Gorzów Śląski, Michalina Stelmach
Gorzów Śląski Biega
[acrobat]
2016-06-11
Gostynin, InesSport.pl
Gostyniński Bieg Zamkowy
[acrobat]
2016-06-11
Mietków, STS-Timing
III Triathlon Mietków 1/4 IM
[acrobat]
2016-06-11
Katowice, Andrzej Zaczyk
II Bieg Rodzinny - 2km kategorie
[acrobat]
2016-06-11
Katowice, Andrzej Zaczyk
II Bieg Rodzinny - OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Toruń, Datasport.pl
II Nocna Dycha Kopernikańska - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Toruń, Datasport.pl
II Nocna Dycha Kopernikańska - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Toruń, Datasport.pl
II Nocna Dycha Kopernikańska - 5 km kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Toruń, Datasport.pl
II Nocna Dycha Kopernikańska - 5 km OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Tarnowskie Góry, STS-Timing
II Pętla Chechelska
[acrobat]
2016-06-11
Kędzierzyn-Koźle, Łukasz Apostel
IV Bieg Azotowy
[acrobat]
2016-06-11
Katowice, Tomek Panchyrz
IV Bieg Fair Play
[acrobat]
2016-06-11
Smolec k.Wrocławia, ZmierzymyCzas.pl
IV ENERVIT Smolecka (Za)Dyszka - kategorie
[acrobat]
2016-06-11
Smolec k.Wrocławia, ZmierzymyCzas.pl
IV ENERVIT Smolecka (Za)Dyszka - OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Suchy Las, Tomasz Zeńczak
IV Sucholeska Dziesiątka - 10km
[acrobat]
2016-06-11
Suchy Las, Tomasz Zeńczak
IV Sucholeska Dziesiątka - 5km
[acrobat]
2016-06-11
Suchy Las, Tomasz Zeńczak
IV Sucholeska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-11
Sulejówek, Datasport
IX Bieg Marszałka - 3.1 km
[acrobat]
2016-06-11
Sulejówek, Datasport
IX Bieg Marszałka - drużyny
[acrobat]
2016-06-11
Sulejówek, Datasport
IX Bieg Marszałka - kategorie
[acrobat]
2016-06-11
Sulejówek, Datasport
IX Bieg Marszałka - kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Sulejówek, Datasport
IX Bieg Marszałka - OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Klucze k.Olkusza, Marta Kołodziej
IX Rajd Czterech Żywiołów
[word]
2016-06-11
Rogożnik, Łukasz Flak
I Bieg pod Pochodniami
[acrobat]
2016-06-11
Radzionków, Grzegorz Szeremeta
I ECO Cidry Cross
[acrobat]
2016-06-11
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka w Szulmierzu - 10 km drużyny
[acrobat]
2016-06-11
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka w Szulmierzu - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka w Szulmierzu - 5 km Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-11
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka w Szulmierzu - 5 km OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Wałcz, Zdzisław Dominiak
Mistrzostwa Wałcza i Powiatu Wałeckiego
[acrobat]
2016-06-11
Szczecin, Super-Sport.pl
NCDC Buisness Race
[acrobat]
2016-06-11
Świeradów-Zdrój, Datasport
Runners World Super Bieg - 10 km drużyny
[acrobat]
2016-06-11
Świeradów-Zdrój, Datasport
Runners World Super Bieg - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Świeradów-Zdrój, Datasport
Runners World Super Bieg - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Świeradów-Zdrój, Datasport
Runners World Super Bieg - 21 km drużyny
[acrobat]
2016-06-11
Świeradów-Zdrój, Datasport
Runners World Super Bieg - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Świeradów-Zdrój, Datasport
Runners World Super Bieg - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Zawoja, Kinga Pachura
Ultra Sky Marathon - 1/2 Sky Marathon Babia Góra
[acrobat]
2016-06-11
Zawoja, Kinga Pachura
Ultra Sky Marathon - 3xBabia
[acrobat]
2016-06-11
Zawoja, Kinga Pachura
Ultra Sky Marathon - 4xBabia
[acrobat]
2016-06-11
Zawoja, Kinga Pachura
Ultra Sky Marathon - 5xBabia
[acrobat]
2016-06-11
Zawoja, Kinga Pachura
Ultra Sky Marathon - 6xBabia
[acrobat]
2016-06-11
Zawoja, Kinga Pachura
Ultra Sky Marathon - Marathon Babia Góra
[acrobat]
2016-06-11
Świdnica, Organizator
VIII Bieg Wieżyczkowy
[excel]
2016-06-11
Ozorków k.Łodzi, Inessport.pl
VIII Supermaraton 25/50 km
[acrobat]
2016-06-11
Jedlicze, Robert Gleń
VII Bieg Uliczny Jedlicka Siódemka
[acrobat]
2016-06-11
Wołczyn, Piotr Kozak
XIV Bieg o Puchar Burmistrza - dzieci
[excel]
2016-06-11
Wołczyn, Piotr Kozak
XIV Bieg o Puchar Burmistrza - OPEN
[excel]
2016-06-11
Płock, Śmietanowska Donata
XI Triathlon o Puchar Prezydenta - MP Lekarzy
[acrobat]
2016-06-11
Płock, Śmietanowska Donata
XI Triathlon o Puchar Prezydenta - Sprint
[acrobat]
2016-06-11
Płock, Śmietanowska Donata
XI Triathlon o Puchar Prezydenta - SuperSprint
[acrobat]
2016-06-11
Śmigiel, Żaneta Klecha
XXIII Otwarte Biegi Uliczne Śmigla
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, STS-Timing
X Bieg Ursynowa - 10 km
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, STS-Timing
X Bieg Ursynowa - 5 km
[acrobat]
2016-06-11
Kietrz, Chronotex.pl
X Jubileuszowy Półmaraton Kietrz
[acrobat]
2016-06-11
Gilów k.Strzelina, Krzysztof Lucima
X Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2016-06-10
Krajno, Organizator
II Puchar Gór Świętokrzyskich - 10km
[acrobat]
2016-06-10
Krajno, Organizator
II Puchar Gór Świętokrzyskich - 22km
[acrobat]
2016-06-10
Krajno, Organizator
II Puchar Gór Świętokrzyskich - 45km
[acrobat]
2016-06-10
Krajno, Organizator
II Puchar Gór Świętokrzyskich - 6km
[acrobat]
2016-06-10
Szczecin, Aneta Ogrodnik
XIII Dąbski Bieg Uliczny
[word]
2016-06-10
Siemianowice Śląskie, DomTel-Sport
XI Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny - OPEN
[acrobat]
2016-06-10
Siemianowice Śląskie, DomTel-Sport
XI Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny - pary
[acrobat]
2016-06-08
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 6
[excel]
2016-06-05
Rybnik, Time-Sport.pl
14 Półmaraton Energetyków - 5km
[acrobat]
2016-06-05
Rybnik, Time-Sport.pl
14 Półmaraton Energetyków - NW
[acrobat]
2016-06-05
Rybnik, Time-Sport.pl
14 Półmaraton Energetyków - OPEN
[acrobat]
2016-06-05
Janków Przygodzki, DataSport.pl
1. Dyszka Pięciu Stawów
[acrobat]
2016-06-05
Poddębice, InesSport.pl
2 Poddębicki Bieg bez Barier
[acrobat]
2016-06-05
Szreniawa, Stanisław Maćkowiak
3.ActivusRun - 10km
[acrobat]
2016-06-05
Szreniawa, Stanisław Maćkowiak
3.ActivusRun - 5km
[acrobat]
2016-06-05
Skrudziana, Organizator
Bieg Barana
[acrobat]
2016-06-05
Bojano, Henryk Witt
Bieg charytatywny Biegnij dla Magdy
[acrobat]
2016-06-05
Palenica Białczańska, Kuba Dzwolak
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
[acrobat]
2016-06-05
Pelplin, Good-Time
Bieg Papieski
[acrobat]
2016-06-05
Bydgoszcz, Błażej Stawiarski
Bydgoski Bieg Przedsiębiorców
[acrobat]
2016-06-05
kobylnica, Good-Time
Duathlon Kobylnica
[acrobat]
2016-06-05
Wodzisław Śląski, Organizator
Grand Prix Trzech Wzgórz - bieg 2
[acrobat]
2016-06-05
Ogrodzeniec, Rafał Ostrowski
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 10km
[acrobat]
2016-06-05
Ogrodzeniec, Rafał Ostrowski
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 10km NW
[acrobat]
2016-06-05
Ogrodzeniec, Rafał Ostrowski
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 16km
[acrobat]
2016-06-05
Ogrodzeniec, Rafał Ostrowski
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 5km
[acrobat]
2016-06-05
Ogrodzeniec, Rafał Ostrowski
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 5km NW
[acrobat]
2016-06-05
Świdwin, Piotr Kołodziejczyk
III DYCHA nad REGĄ
[acrobat]
2016-06-05
Opalenie, Piotr Paczyński
III Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2016-06-05
Opalenie, Piotr Paczyński
III Półmaraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2016-06-05
Reda, Good-Time
III Redzki Bieg
[acrobat]
2016-06-05
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
II Mistrzostwa Cze-wy NW - drużyny
[acrobat]
2016-06-05
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
II Mistrzostwa Cze-wy NW - trasa profesjonalna
[acrobat]
2016-06-05
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
II Mistrzostwa Cze-wy NW - trasa rekreacyjna
[acrobat]
2016-06-05
Szczytno, SuperCzas.pl
II Szczycieńska Dycha Juranda - Kategorie
[acrobat]
2016-06-05
Szczytno, SuperCzas.pl
II Szczycieńska Dycha Juranda - Kobiety
[acrobat]
2016-06-05
Szczytno, SuperCzas.pl
II Szczycieńska Dycha Juranda - OPEN
[acrobat]
2016-06-05
Władysławowo, Good-Time
IV Bieg Północy Władysławowo - Jastrzębia Góra
[acrobat]
2016-06-05
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - 2. runda
[acrobat]
2016-06-05
Kolbuszowa, Marcin Grabiec
Kolbuszowska Dycha
[acrobat]
2016-06-05
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton MTB
[acrobat]
2016-06-05
Rębkowo, Marcin Banaszkiewicz
Pogoń za Lisem
[acrobat]
2016-06-05
Trzebinia, Organizator
Puszcza Run
[acrobat]
2016-06-05
Radom, sportmaniacs.com
Słoneczny Bieg - 10km
[acrobat]
2016-06-05
Radom, sportmaniacs.com
Słoneczny Bieg - 5km
[acrobat]
2016-06-05
Gliwice, Time-Sport.pl
VII Gliwicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-06-05
Duszniki, Michał Włodarczyk
VI Dusznickie Przełaje
[acrobat]
2016-06-05
Goworowo, GOPS Goworowo
V Bieg o Puchar Wójta Gminy
[acrobat]
2016-06-05
Pszczyna, DataSport.pl
V Carbo Asecura Bieg Pszczyński
[acrobat]
2016-06-05
Pszczyna, Datasport.pl
V Carbo Asecura Bieg Pszczyński - kategorie
[acrobat]
2016-06-05
Pszczyna, Datasport.pl
V Carbo Asecura Bieg Pszczyński - kobiety
[acrobat]
2016-06-05
Pszczyna, Datasport.pl
V Carbo Asecura Bieg Pszczyński - OPEN
[acrobat]
2016-06-05
Kozy, Piotr Kozak
XIV Bieg górski na Hrobaczą Łąkę
[excel]
2016-06-05
Luboń, Organizator
XI Bieg Luboński z Okazji Dnia Dziecka
[word]
2016-06-05
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXII Półmaraton Jaworski - Kategorie
[acrobat]
2016-06-05
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXII Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2016-06-05
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXII Półmaraton Jaworski - Strażacy
[acrobat]
2016-06-05
Korycin - Janów, Adrian Lachowicz
XXV Półmaraton Mleczny
[word]
2016-06-05
Murowana Goślina, PlusTiming
XX Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie
[acrobat]
2016-06-05
Zakopane, Kuba Dzwolak
Zakopiański Weekend biegowy z Sokołem - GENERALKA
[acrobat]
2016-06-04
Pasłęk, STS-Timing
11 Bieg Filipidesa
[acrobat]
2016-06-04
Kowalewo Pomorskie, Piotr Kołodziejczyk
17. Dycha Kowalewska
[acrobat]
2016-06-04
Bytów, Good-Time
36 Półmaraton Gochów
[acrobat]
2016-06-04
Leżajsk, Witek Urban
3 Leżajski Bieg Zośki Turosz
[acrobat]
2016-06-04
Lublin, DataSport.pl
4. PKO Półmaraton Solidarności
[acrobat]
2016-06-04
Siemiatycze, Paweł Słowikowski
5. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 5km
[acrobat]
2016-06-04
Siemiatycze, Paweł Słowikowski
5. Siemiatycka Wieczorna Dycha - OPEN
[acrobat]
2016-06-04
Siechnice, DataSport.pl
Biegaj w Siechnicach - 10km
[acrobat]
2016-06-04
Siechnice, DataSport.pl
Biegaj w Siechnicach - 5km
[acrobat]
2016-06-04
Warszawa, DataSport.pl
Biegnij Warszawo Nocą
[acrobat]
2016-06-04
Łęknica, PulsarSport.pl
Bieg 7 mostów
[acrobat]
2016-06-04
Lubin, Zbigniew Harendarz
Bieg Kopernika - Gimnazjum Chłopcy
[acrobat]
2016-06-04
Lubin, Zbigniew Harendarz
Bieg Kopernika - Gimnazjum Dziewczyny
[acrobat]
2016-06-04
Lubin, Zbigniew Harendarz
Bieg Kopernika - Kobiety
[acrobat]
2016-06-04
Lubin, Zbigniew Harendarz
Bieg Kopernika - Liceum Kobiety
[acrobat]
2016-06-04
Lubin, Zbigniew Harendarz
Bieg Kopernika - Liceum Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-04
Lubin, Zbigniew Harendarz
Bieg Kopernika - OPEN
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Krystian Włodarczak
Bieg Na Tak - 11.4km
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Krystian Włodarczak
Bieg Na Tak - 1.5km
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Krystian Włodarczak
Bieg Na Tak - 5.7km
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Krystian Włodarczak
Bieg Na Tak - 800m
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Krystian Włodarczak
Bieg Na Tak - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg PoWoli - 10km
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg PoWoli - 5km
[acrobat]
2016-06-04
Warszawa, Jakub Nowak
Bieg Wdzięczności - 4km
[acrobat]
2016-06-04
Warszawa, Jakub Nowak
Bieg Wdzięczności - 8km
[acrobat]
2016-06-04
Wrocław, Dominik Krumin
Bieg Wielkiej Wyspy
[acrobat]
2016-06-04
Piekoszów, Organizator
CROSSRUN - 10 km
[acrobat]
2016-06-04
Piekoszów, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2016-06-04
Nowe Miasto nad Pili, Organizator
Cross Festiwal nad Pilicą - 10 km
[acrobat]
2016-06-04
Nowe Miasto nad Pili, Organizator
Cross Festiwal nad Pilicą - Maraton
[acrobat]
2016-06-04
Nowe Miasto nad Pili, Organizator
Cross Festiwal nad Pilicą - Półmaraton
[acrobat]
2016-06-04
Gdańsk, Good-Time
III Bieg do Źródeł
[acrobat]
2016-06-04
Kamionka k.Nidzicy, Barbara Margol
III Bieg Niezapominajki - 3km
[acrobat]
2016-06-04
Kamionka k.Nidzicy, Barbara Margol
III Bieg Niezapominajki - 6km
[acrobat]
2016-06-04
Wrząsowice, Wojciech Musiał
III Bieg o Rogatywkę - 1500m
[acrobat]
2016-06-04
Wrząsowice, Wojciech Musiał
III Bieg o Rogatywkę - OPEN
[acrobat]
2016-06-04
Olsztyn, SuperCzas.pl
III Bieg Uniwersytecki
[acrobat]
2016-06-04
Lipinki k.Warlubia, Joanna Krzemień
II Bieg Szlakiem Leśnych
[acrobat]
2016-06-04
Lusówko k.Poznania, PlusTiming
II Rozalińska 13-tka
[acrobat]
2016-06-04
Puck, Marcin Rupiewicz
IV Bieg Ekstremalny Kaszubski Kaper
[acrobat]
2016-06-04
Warszawa, Organizator
IV Klubowa Mila TTT
[excel]
2016-06-04
Katowice, Ewelina Puchała
Postaw na Lewka - 10km Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-04
Katowice, Ewelina Puchała
Postaw na Lewka - 15km
[acrobat]
2016-06-04
Katowice, Ewelina Puchała
Postaw na Lewka - 5km
[acrobat]
2016-06-04
Katowice, Ewelina Puchała
Postaw na Lewka - 5km Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-04
Sierpc, Organizator
Sierpecka Piątka im. Zdzisława Krzyszkowiaka
[acrobat]
2016-06-04
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg 4
[word]
2016-06-04
Łąck k.Płocka, Organizator
Ultramaraton Rykowisko
[excel]
2016-06-04
Skorzewo, Good-Time
VIII Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
[acrobat]
2016-06-04
Kędzierzyn-Koźle, Justyna Wycisk
VI Bieg Koziołków
[acrobat]
2016-06-04
Gałkowo, Domtel-Sport.pl
V Maraton Mazury - 10km
[acrobat]
2016-06-04
Gałkowo, Domtel-Sport.pl
V Maraton Mazury - OPEN
[acrobat]
2016-06-04
Zakopane, Kuba Dzwolak
Wysokogórski Bieg im dh Franciszka Marduły
[acrobat]
2016-06-04
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVIII Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego
[acrobat]
2016-06-04
Trzebiatów, Organizator
XXXVI Trzebiatowska 10
[acrobat]
2016-06-03
Kuźnice k.Zakopanego, Kuba Dzwolak
Bieg Sokoła
[acrobat]
2016-06-03
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
Kwietny Bieg - Kategorie
[acrobat]
2016-06-03
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
Kwietny Bieg - OPEN
[acrobat]
2016-06-03
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
Kwietny Bieg - Sztafety
[acrobat]
2016-06-01
Toruń, Organizator
Grand Prix Torunia - Bieg 4
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - bieg młodzieżowy
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - lekarze
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - MP kobiet 10 km
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - policjanci
[acrobat]
2016-05-29
Bielsko-Biała, Datasport
24 Bieg Fiata - wózki
[acrobat]
2016-05-29
Dębica, KB Maratończyk Dębica
3. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila
[acrobat]
2016-05-29
Kraków, Rafał Oświęcimka
4. Bieg Swoszowicki - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Kraków, Rafał Oświęcimka
4. Bieg Swoszowicki - Rodzinna Mila
[acrobat]
2016-05-29
Kraków, Rafał Oświęcimka
4. Bieg Swoszowicki - Swoszowicka Piątka
[acrobat]
2016-05-29
Wrocław, Ultimasport
7 Bieg dla Maćka - kobiety
[acrobat]
2016-05-29
Wrocław, Ultimasport
7 Bieg dla Maćka - mężczyźni
[acrobat]
2016-05-29
Dąbrówka k.Poznania, Marcin NAPIERAŁA
Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki
[acrobat]
2016-05-29
Sosnowiec, Tomek Panchyrz
Bieg Szlakiem Papieskim - 21km
[acrobat]
2016-05-29
Sosnowiec, Tomek Panchyrz
Bieg Szlakiem Papieskim - 6km
[acrobat]
2016-05-29
Rybnik, Datasport
Bieg Wiosny 2016 w ramach akcji Polska Biega
[acrobat]
2016-05-29
Kraków, Kacper Piech
Family Run Kraków
[acrobat]
2016-05-29
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
III Półmaraton Chełmski - 5 km
[acrobat]
2016-05-29
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
III Półmaraton Chełmski - kategorie
[acrobat]
2016-05-29
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
III Półmaraton Chełmski - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Pruszków, PlusTiming
III Pruszkowski Bieg Wolności
[acrobat]
2016-05-29
Żytno k.Radomska, InesSport.pl
II Leśna Dziesiątka
[acrobat]
2016-05-29
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
II Mazowiecka Piątka
[acrobat]
2016-05-29
Domaniewice, Inessport.pl
II Wiosenny Cross Domaniewicki
[acrobat]
2016-05-29
Solec Kujawski, Good-Time
IV Bieg im. Burmistrza Antoniego Nawrockiego
[acrobat]
2016-05-29
Podkowa Leśna, DomTel-Sport
IV Podkowiańska Dycha - 3 km Bieg bez Barier
[acrobat]
2016-05-29
Podkowa Leśna, DomTel-Sport
IV Podkowiańska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-29
Podkowa Leśna, DomTel-Sport
IV Podkowiańska Dycha - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Podkowa Leśna, DomTel-Sport
IV Podkowiańska Dycha - Podkowa Leśna
[acrobat]
2016-05-29
Podkowa Leśna, DomTel-Sport
IV Podkowiańska Dycha - samorządowcy
[acrobat]
2016-05-29
Dąbrowa k.Namysłowa, Mariusz Boduch
I Bieg po Gminie Świerczów - dzieci
[acrobat]
2016-05-29
Dąbrowa k.Namysłowa, Mariusz Boduch
I Bieg po Gminie Świerczów - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Tykocin, Krzysztof Skowera
I Bieg Stefana Czarnieckiego - Kobiety
[acrobat]
2016-05-29
Tykocin, Krzysztof Skowera
I Bieg Stefana Czarnieckiego - Mężczyźni
[acrobat]
2016-05-29
Jelna k.Leżajska, Michał Zawadzki
Jelniańska Mila
[acrobat]
2016-05-29
Koło, Organizator
Malinowa Piątka - GP Kobiety
[acrobat]
2016-05-29
Koło, Organizator
Malinowa Piątka - GP Mężczyźni
[acrobat]
2016-05-29
Koło, Organizator
Malinowa Piątka - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Malbork, Arek Dylert
Parkowa Piątka z Grupą Malbork
[acrobat]
2016-05-29
Prusice, Przemysław Burchacki
Prusice Biegają - 5. Etap - Kobiety
[acrobat]
2016-05-29
Prusice, Przemysław Burchacki
Prusice Biegają - 5. Etap - Mężczyźni
[acrobat]
2016-05-29
Nowy Sącz, Jacek Chowaniec
Sądecki Festiwal Rodzinnych Biegów
[acrobat]
2016-05-29
Bydgoszcz, STS-Timing
Terenowa Masakra - 10km
[acrobat]
2016-05-29
Bydgoszcz, STS-Timing
Terenowa Masakra - 5 km
[acrobat]
2016-05-29
Lubaczów, Daniel Pilip
V Maraton Roztoczański - OPEN
[acrobat]
2016-05-29
Lubaczów, Daniel Pilip
V Maraton Roztoczański - sztafeta
[acrobat]
2016-05-29
Gdańsk, Dariusz Lulewicz
XI Cross Grupy Trójmiasto
[acrobat]
2016-05-29
Człuchów, DomTel-Sport
XXIII Bieg Tura - 10 km
[acrobat]
2016-05-29
Człuchów, DomTel-Sport
XXIII Bieg Tura - 3.3 km
[acrobat]
2016-05-29
Rudniki, Hieronim Olejniczak
XXII Pętla Rudnicka
[acrobat]
2016-05-29
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
XXI Mazowiecka Piętnastka
[acrobat]
2016-05-29
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
XXI Mazowiecka Piętnastka - Dzieci
[acrobat]
2016-05-29
Obliwice, Good-Time
XXXIV Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[acrobat]
2016-05-29
Krotoszyn, Ilona Stefańska
XXXVII Bieg Krotosa - Drużynówka
[acrobat]
2016-05-29
Krotoszyn, Ilona Stefańska
XXXVII Bieg Krotosa - OPEN
[acrobat]
2016-05-28
Łódź, Datasport
14 Bieg Ulicą Piotrkowską - drużyny
[acrobat]
2016-05-28
Łódź, Datasport
14 Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2016-05-28
Łódź, Datasport
14 Bieg Ulicą Piotrkowską - małżeństwa
[acrobat]
2016-05-28
Łódź, Datasport
14 Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2016-05-28
Sobótka, Datasport
23. Bieg na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2016-05-28
Sobótka, Datasport
23. Bieg na Ślężę - mężczyźni
[acrobat]
2016-05-28
Dąbrowa Górnicza, Piotr Rogowicz
3 Cross Błędowa
[acrobat]
2016-05-28
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
4. Bieg Konopielki
[acrobat]
2016-05-28
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
4. Bieg Konopielki - Gmina
[acrobat]
2016-05-28
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
4. Bieg Konopielki - Kobiety
[acrobat]
2016-05-28
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
4. Bieg Konopielki - Niebiescy
[acrobat]
2016-05-28
Strzebiń k.Lublińca, Piotr Kozak
Bieg Św Urbana - 10 km
[excel]
2016-05-28
Strzebiń k.Lublińca, Piotr Kozak
Bieg Św Urbana - 4 km
[excel]
2016-05-28
Strzebiń k.Lublińca, Piotr Kozak
Bieg Św Urbana - Nordic Walking
[excel]
2016-05-28
Giżycko, Organizator
Bieg Zawiszaka - 10km
[acrobat]
2016-05-28
Giżycko, Organizator
Bieg Zawiszaka - 21km
[acrobat]
2016-05-28
Suwałki, DomTel-Sport
Festiwal biegów RESO SUWAŁKI - 10.5 km
[acrobat]
2016-05-28
Suwałki, DomTel-Sport
Festiwal biegów RESO SUWAŁKI - 3.5 km
[acrobat]
2016-05-28
Suwałki, DomTel-Sport
Festiwal biegów RESO SUWAŁKI - sztafety
[acrobat]
2016-05-28
Giżycko, Organizator
Giżyczanie - 10km
[acrobat]
2016-05-28
Giżycko, Organizator
Giżyczanie - 21km
[acrobat]
2016-05-28
Palowice, Marcin Menżyk
Grill+ Run= Fun 2016
[excel]
2016-05-28
Świerklaniec, August Jakubik
III Bieg Rzemieślników
[word]
2016-05-28
Giżycko, DomTel-Sport
III Puchar Wyspy Giżyckiej - 10 km
[acrobat]
2016-05-28
Giżycko, DomTel-Sport
III Puchar Wyspy Giżyckiej - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-28
Giżycko, DomTel-Sport
III Puchar Wyspy Giżyckiej - półmaraton
[acrobat]
2016-05-28
Siepraw, PulsarSport
III Sieprawska Piątka - 1 km
[acrobat]
2016-05-28
Siepraw, PulsarSport
III Sieprawska Piątka - 2 km
[acrobat]
2016-05-28
Siepraw, PulsarSport
III Sieprawska Piątka - 500 metrów
[acrobat]
2016-05-28
Siepraw, PulsarSport
III Sieprawska Piątka - 5 km
[acrobat]
2016-05-28
Wyszyna, Marcin Chwiłkowski
III Wyszyńska Dziesiątka
[acrobat]
2016-05-28
Duszniki Zdrój, Janusz Rajzer
II Górski Bieg Muflona
[excel]
2016-05-28
Lisewo, Bartosz Jaworski
II Lisewski Bieg Jaszczurczy
[acrobat]
2016-05-28
Trzcińsko-Zdrój, DomTel-Sport
II Trzciński Bieg Wzdłuż Murów - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-28
Trzcińsko-Zdrój, DomTel-Sport
II Trzciński Bieg Wzdłuż Murów - OPEN
[acrobat]
2016-05-28
Jantar, Good-Time
Jantarowy Przełaj
[acrobat]
2016-05-28
Sieraków, STS-Timing
JBL Triathlon Sieraków
[acrobat]
2016-05-28
Błędów, Monika Kosmala
Kosmiczny Rajd na Orientację
[acrobat]
2016-05-28
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka - 1 km kobiety
[acrobat]
2016-05-28
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka - 1 km OPEN
[acrobat]
2016-05-28
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka - 5 km kategorie
[acrobat]
2016-05-28
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka - 5 km kobiety
[acrobat]
2016-05-28
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka - 5 km OPEN
[acrobat]
2016-05-28
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2016-05-28
Tczew, Good-Time
SILGAN Ćwierćmaraton
[acrobat]
2016-05-28
Luzino, DomTel-Sport
V Kaszubska Piętnastka
[acrobat]
2016-05-28
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - Bieg III
[acrobat]
2016-05-28
Gdańsk, Warriors Run
Warriors Run Gdańsk - Dzień
[acrobat]
2016-05-28
Gdańsk, Warriors Run
Warriors Run Gdańsk - Noc
[acrobat]
2016-05-28
Sielpia, Krzysztof Mijas
XI Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2016-05-28
Piaski k.Gostynia, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXIII Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego
[acrobat]
2016-05-28
Nowa Sól, SuperSport.com.pl
XXXIII Półmaraton Solan - Kobiety
[acrobat]
2016-05-28
Nowa Sól, SuperSport.com.pl
XXXIII Półmaraton Solan - Mężczyźni
[acrobat]
2016-05-27
Komańcza - Żubracze, b4sport.pl
XIII Bieg Rzeźnika
[acrobat]
2016-05-26
Ożarowice, Organizator
III Bieg uliczny 5622m
[acrobat]
2016-05-25
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik na Raty - dzień III
[acrobat]
2016-05-25
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik na Raty - Generalka
[acrobat]
2016-05-25
Wrocław, Róża Spiliszewska
X 10 Artemisu
[acrobat]
2016-05-24
Gdynia, Rafał Plewiski
I Bieg Studenta Delfinalia Regatta
[acrobat]
2016-05-24
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik na Raty - dzień II
[acrobat]
2016-05-23
Komańcza - Cisna, Organizator
II Rzeźnik na Raty - etap 1
[acrobat]
2016-05-22
Myślibórz, Grzegorz Dąbrowski
10-tka Myśliborska
[acrobat]
2016-05-22
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
16. Europejskie Biegi Uliczne - bieg sportowy
[acrobat]
2016-05-22
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
16. Europejskie Biegi Uliczne - mieszkańcy
[acrobat]
2016-05-22
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
16. Europejskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Suchowola, Krzysztof Skowera
20. Cross Trzeźwości
[acrobat]
2016-05-22
Rydzyna k.Leszna, Krzysztof Szymanowski
3R PWSZ dla Regionu
[acrobat]
2016-05-22
Jedlina Zdrój, Datasport
3. Wodociągi Półmaraton Górski - kategorie
[acrobat]
2016-05-22
Jedlina Zdrój, Datasport
3. Wodociągi Półmaraton Górski - kobiety
[acrobat]
2016-05-22
Jedlina Zdrój, Datasport
3. Wodociągi Półmaraton Górski - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Kostrzyn k.Poznania, Małgorzata Kemnitz
4.Kurdeszowa (Za)Dyszka
[acrobat]
2016-05-22
Białystok, Krzysztof Skowera
7. Białostocki Bieg Masowy
[acrobat]
2016-05-22
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
Bieg Lwa - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
Bieg Lwa - Pogoń za Lwem
[acrobat]
2016-05-22
Chotomów, Mariusz Żmiłowski
Bieg Po Złote Jabłko
[acrobat]
2016-05-22
Zagórze, GOKiS Babice
Bukowica Run
[acrobat]
2016-05-22
Mosina, Maratończyk Pomiar Czasu
III Bieg Elegant na 5
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - drużyny
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - Jastrzębie Zdrój
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - kategorie
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - matka i córka
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
III Jastrzębski Bieg Kobiet - siostry
[acrobat]
2016-05-22
Łomianki, Ilona Czarnecka
II Bieg Łomianek
[acrobat]
2016-05-22
Niewiadów, InesSport.pl
II Bieg w Niewiadowie
[acrobat]
2016-05-22
Gorlice, Organizator
II Maraton Beskid Niski - 10km
[acrobat]
2016-05-22
Gorlice, Organizator
II Maraton Beskid Niski - 5km
[acrobat]
2016-05-22
Gorlice, Organizator
II Maraton Beskid Niski - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Sierakowice, Good-Time
II Sierakowicka 15
[acrobat]
2016-05-22
Kuchary Królewskie, Andrzej Świercz
IV Bieg Kwitnących Ogrodów
[acrobat]
2016-05-22
Rybnik, Time-Sport.pl
I Mistrzostwa Polski Rzemieślników - BR 5km
[acrobat]
2016-05-22
Rybnik, Time-Sport.pl
I Mistrzostwa Polski Rzemieślników - MPZ 5km
[acrobat]
2016-05-22
Rybnik, Time-Sport.pl
I Mistrzostwa Polski Rzemieślników - NW 5km
[acrobat]
2016-05-22
Rybnik, Time-Sport.pl
I Mistrzostwa Polski Rzemieślników - OMPR 10km
[acrobat]
2016-05-22
Ujazd, Marcin Łodyga
I Powiatowy Bieg na Piątkę
[acrobat]
2016-05-22
Słupsk, Marta Szudobaj
I Słupski Duathlon
[acrobat]
2016-05-22
Borki, Wiesław Daleki
Konwaliowa 5-ka - NW
[acrobat]
2016-05-22
Borki, Wiesław Daleki
Konwaliowa 5-ka - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Deszczno, Maratończyk Pomiar Czasu
Majowa Piątka
[acrobat]
2016-05-22
Wrocław, Men Expert Survival Race
Men Expert Survival Race - 12km
[acrobat]
2016-05-22
Wrocław, Men Expert Survival Race
Men Expert Survival Race - 3km
[acrobat]
2016-05-22
Wrocław, Men Expert Survival Race
Men Expert Survival Race - 6km
[acrobat]
2016-05-22
Bydgoszcz, STS-Timing
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2016-05-22
Bydgoszcz, STS-Timing
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - półmaraton
[acrobat]
2016-05-22
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Półmaraton Koszalin
[acrobat]
2016-05-22
Gdynia, Magdalena Dąbrowska
Puchar Gdyni 2016 - Biegi Młodzieżowe
[acrobat]
2016-05-22
Rawa Mazowiecka, STS-Timing
Rawski Festiwal Biegowy
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 10 km drużyny
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 21 km drużyny
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 21 km kategorie
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-05-22
Zdzieszowice, Datasport
Runner’s World Super Bieg - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Chełmiec, Datasport
Rzepakowa Dycha
[acrobat]
2016-05-22
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Bieg III
[excel]
2016-05-22
Koszalin, Arkadiusz Kozak
XIV Bieg Wenedów
[acrobat]
2016-05-22
Skaryszewy, Grażyna Lerke
XIX Biegi Uliczne im. Jana Kielasa
[acrobat]
2016-05-22
Kraków - Skotniki, Ultimasport.pl
XI Bieg Kraków-Skotniki - Marszobieg
[acrobat]
2016-05-22
Kraków - Skotniki, Ultimasport.pl
XI Bieg Kraków-Skotniki - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Poznań, Hanna Białka
XLPL Ekiden - drużyny akademickie
[acrobat]
2016-05-22
Poznań, Hanna Białka
XLPL Ekiden - drużyny firmowe
[acrobat]
2016-05-22
Poznań, Hanna Białka
XLPL Ekiden - drużyny kobiece
[acrobat]
2016-05-22
Poznań, Hanna Białka
XLPL Ekiden - drużyny mieszane
[acrobat]
2016-05-22
Poznań, Hanna Białka
XLPL Ekiden - OPEN
[acrobat]
2016-05-22
Elbląg, Robert Bieńkowski
XV Grand Prix Elbląga
[excel]
2016-05-22
Ostrołęka, STS-Timing
XXII Pólmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2016-05-21
Hajnówka, PulsarSport
16. Półmaraton Hajnowsk - drużyny
[acrobat]
2016-05-21
Hajnówka, PulsarSport
16. Półmaraton Hajnowsk - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Chodzież, Roman Kołodziejczyk
33 Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2016-05-21
Lubliniec, Krzysztof Szwed
40 setek Kobiego
[acrobat]
2016-05-21
Gniezno, Maratończyk Pomiar Czasu
8. Bieg Cegielskiego - 10km
[acrobat]
2016-05-21
Gniezno, Maratończyk Pomiar Czasu
8. Bieg Cegielskiego - 1km
[acrobat]
2016-05-21
Łaziska Górne, Kamil Klonowski
9 Bieg Uliczny o Łaziskie Liście
[acrobat]
2016-05-21
Olsztyn, Organizator
Akcja charytatywna - Kilometry Pomocy
[acrobat]
2016-05-21
Gdańsk, Jan Salewski
Biegowe GP Dzielnic Gdańska
[acrobat]
2016-05-21
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki - dzieci
[excel]
2016-05-21
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki - OPEN
[excel]
2016-05-21
Wierchomla, Grzegorz Rogowski
Bieg Zdroje Piwnicznej
[acrobat]
2016-05-21
Leszno k.Warszawy, DomTel-Sport
Cross z Historią w Tle
[acrobat]
2016-05-21
Leszno k.Warszawy, Edyta Przybysławska
Cross z Historią w Tle - Dzieci
[acrobat]
2016-05-21
Leszno k.Warszawy, Edyta Przybysławska
Cross z Historią w Tle - Gmina Leszno
[acrobat]
2016-05-21
Leszno k.Warszawy, Edyta Przybysławska
Cross z Historią w Tle - Powiat
[acrobat]
2016-05-21
Mazańcowice, Datasport
III Bieg po zdrowie Mazańcowice
[acrobat]
2016-05-21
Głogów Małopolski, Andrzej Zwierzchowski
III Dycha Głogowska
[acrobat]
2016-05-21
Bystrzyca, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Kresowy
[acrobat]
2016-05-21
Bojadła, Edward Klucowicz
II Bieg Memoriałowy P.Szwajkowskiego - kobiety
[acrobat]
2016-05-21
Bojadła, Edward Klucowicz
II Bieg Memoriałowy P.Szwajkowskiego - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Sławków, Ultimasport
II Bieg Republiki Sławkowskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-21
Sławków, Ultimasport
II Bieg Republiki Sławkowskiej - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Wadowice, Pulsarsport
II Bieg Wadowicki - kobiety
[acrobat]
2016-05-21
Wadowice, Pulsarsport
II Bieg Wadowicki - nordic walking
[acrobat]
2016-05-21
Wadowice, Pulsarsport
II Bieg Wadowicki - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Wysowa-Zdrój, Marcin ZIęba
II Maraton Beskid Niski
[acrobat]
2016-05-21
Zaliwie Szpinki, Piotr Romanowski
II Mazowiecki Duathlon - Drużyny Męskie/Damskie
[acrobat]
2016-05-21
Zaliwie Szpinki, Piotr Romanowski
II Mazowiecki Duathlon - Drużyny mieszane
[acrobat]
2016-05-21
Zaliwie Szpinki, Piotr Romanowski
II Mazowiecki Duathlon - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Cisna, Organizator
II Rzeźnik Ultra - 100 km
[acrobat]
2016-05-21
Cisna, Organizator
II Rzeźnik Ultra - 140 km
[acrobat]
2016-05-21
Środa Wielkpoloska, Hospicjum Piotra Króla
IV Bieg Nadziei
[acrobat]
2016-05-21
Świętoszów, PulsarSport
IV Półmaraton Świętoszowski
[acrobat]
2016-05-21
Sosnowiec Maczki, Anna Zdrodowska
I Bieg Przełajowy im. Janusza Nabrdalika
[word]
2016-05-21
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
I Bieg Trzech Sznek
[acrobat]
2016-05-21
Lubań, Dominik Krumin
Lubański Wyścig MTB
[acrobat]
2016-05-21
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Maraton Leśny
[acrobat]
2016-05-21
Wrocław, Datasport.pl
Sky Tower Run - charytatywny
[acrobat]
2016-05-21
Wrocław, Datasport.pl
Sky Tower Run - kategorie
[acrobat]
2016-05-21
Wrocław, Datasport.pl
Sky Tower Run - kobiety
[acrobat]
2016-05-21
Wrocław, Datasport.pl
Sky Tower Run - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Czerniejewo, Maratończyk Pomiar Czasu
VII Bieg Czerniejewski - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-21
Czerniejewo, Maratończyk Pomiar Czasu
VII Bieg Czerniejewski - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Kwidzyn, Datasport
VII Kwidzyński Bieg Papiernika - drużyny
[acrobat]
2016-05-21
Kwidzyn, Datasport
VII Kwidzyński Bieg Papiernika - kobiety
[acrobat]
2016-05-21
Kwidzyn, Datasport
VII Kwidzyński Bieg Papiernika - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Krusze, Ultimasport
VI Bieg Cichociemnych - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-21
Krusze, Ultimasport
VI Bieg Cichociemnych - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Oświęcim, Organizator
V Zielona Dycha
[acrobat]
2016-05-21
Tarnów, Maciej Pokorny
XII Bieg Sanguszków - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-21
Tarnów, Maciej Pokorny
XII Bieg Sanguszków - OPEN
[acrobat]
2016-05-21
Dolsk k.Śremu, Witold Opielewicz
XXII Memoriał Michała Stryczyńskiego
[acrobat]
2016-05-21
Małogoszcz, Hieronim Olejniczak
XXIV Półmaraton Świętokrzyski
[acrobat]
2016-05-21
Baborów, Joanna Kowalczyk-Klimczak
XXVIII Bieg Baborowa
[word]
2016-05-21
Bolewice, PlusTiming
X Fiedlerowska
[acrobat]
2016-05-20
Żyrowa, Organizator
IX Anno Górskie Biegi Przełajowe
[word]
2016-05-20
Brzeszcze, Beata Jagiełło
Polska Biega - 3km
[acrobat]
2016-05-20
Brzeszcze, Beata Jagiełło
Polska Biega - 5km
[acrobat]
2016-05-20
Limanowa, Andrzej Sochoń
XIII Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT
[acrobat]
2016-05-18
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 3
[excel]
2016-05-15
Kraków, Datasport.pl
15. PZU Cracovia Maraton - drużyny
[acrobat]
2016-05-15
Kraków, Datasport.pl
15. PZU Cracovia Maraton - kategorie
[acrobat]
2016-05-15
Kraków, Datasport.pl
15. PZU Cracovia Maraton - kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Kraków, Datasport.pl
15. PZU Cracovia Maraton - OPEN
[acrobat]
2016-05-15
Gdańsk, STS-Timing
2. PZU Gdańsk Maraton
[acrobat]
2016-05-15
Będzin, Organizator
45 Masowe Biegi Przełajowe - 0.7km
[acrobat]
2016-05-15
Będzin, Organizator
45 Masowe Biegi Przełajowe - 1.4km
[acrobat]
2016-05-15
Będzin, Organizator
45 Masowe Biegi Przełajowe - 3km
[acrobat]
2016-05-15
Będzin, Organizator
45 Masowe Biegi Przełajowe - 6km
[acrobat]
2016-05-15
Będzin, Organizator
45 Masowe Biegi Przełajowe - Drużyny
[acrobat]
2016-05-15
Białystok, Datasport.pl
4. PKO Białystok Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Białystok, Datasport.pl
4. PKO Białystok Półmaraton - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-05-15
Białystok, Datasport.pl
4. PKO Białystok Półmaraton - 5 km kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Białystok, Datasport.pl
4. PKO Białystok Półmaraton - 5 km OPEN
[acrobat]
2016-05-15
Pawłowice, Zmierzymyczas.pl
Bieg dla Wiktora Kusz
[acrobat]
2016-05-15
Mietków, Ultimasport
Bieg Mietkowski - kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Mietków, Ultimasport
Bieg Mietkowski - OPEN
[acrobat]
2016-05-15
Borówiec, Maratończyk Pomiar Czasu
Borówiecka ZaDyszka
[acrobat]
2016-05-15
Buk, Maratończyk Pomiar Czasu
Bukowski Bieg Mieszka I
[acrobat]
2016-05-15
Wodzisław Śląski, Organizator
Grand Prix Trzech Wzgórz - bieg 1
[acrobat]
2016-05-15
Toruń, Andżelika Dzięgiel
II Bieg z Książką
[excel]
2016-05-15
Trzcinica, PulsarSport.pl
II Gminny Bieg Uliczny im. Janusza Smiatacza
[acrobat]
2016-05-15
Wrocław, Jarosław Olejniczak
II Wrocławski Bieg Akademicki - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Wrocław, Jarosław Olejniczak
II Wrocławski Bieg Akademicki - 10 km mężczyźni
[acrobat]
2016-05-15
Wrocław, Jarosław Olejniczak
II Wrocławski Bieg Akademicki - 5 km kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Wrocław, Jarosław Olejniczak
II Wrocławski Bieg Akademicki - 5 km mężczyźni
[acrobat]
2016-05-15
Dziadowa Kłoda, Ewa Kazimierczak
I Bieg o Kłodę - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-15
Dziadowa Kłoda, Ewa Kazimierczak
I Bieg o Kłodę - OPEN
[acrobat]
2016-05-15
Nowy Targ, Ultimasport
Maraton Podhalański
[acrobat]
2016-05-15
Nowy Targ, Ultimasport
Półmaraton Podhalański
[acrobat]
2016-05-15
Działoszyn, Datasport
VII Działoszyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2016-05-15
Działoszyn, Datasport
VII Działoszyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2016-05-15
Działoszyn, Datasport
VII Działoszyńska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-15
Działoszyn, Datasport
VII Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2016-05-14
Kraków, Datasport.pl
11. Mini Cracovia Maraton im.P.Gładkiego - kateg.
[acrobat]
2016-05-14
Kraków, Datasport.pl
11. Mini Cracovia Maraton im.P.Gładkiego - kobiety
[acrobat]
2016-05-14
Kraków, Datasport.pl
11. Mini Cracovia Maraton im.P.Gładkiego - OPEN
[acrobat]
2016-05-14
Wrocław, STS-Timing
Bieg Firmowy - Kobiety
[acrobat]
2016-05-14
Wrocław, STS-Timing
Bieg Firmowy - Mężczyźni
[acrobat]
2016-05-14
Wrocław, STS-Timing
Bieg Firmowy - Mieszane
[acrobat]
2016-05-14
Wrocław, STS-Timing
Bieg Firmowy - OPEN
[acrobat]
2016-05-14
Warszawa, Datasport.pl
Bieg IT - kategorie
[acrobat]
2016-05-14
Warszawa, Datasport.pl
Bieg IT - kobiety
[acrobat]
2016-05-14
Warszawa, Datasport.pl
Bieg IT - OPEN
[acrobat]
2016-05-14
Lublin, Domtel-Sport
Czechowska Piątka
[acrobat]
2016-05-14
Woskrzenice Duże, Łukasz Węda
Extreme Power Run
[acrobat]
2016-05-14
Świecie, Domtel-Sport
III Bieg Rycerski
[acrobat]
2016-05-14
Nowy Targ, Ultimasport
IV Bieg o Puchar Rektora PPWSZ
[acrobat]
2016-05-14
Olecko, Marcin Brynda
IV Olecka Trzynastka
[acrobat]
2016-05-14
Łódź, Inessport
Nordea LCJRun - NOCny bieg po lotnisku
[acrobat]
2016-05-14
Dobrzeń Wielki, Organizator
Od jeziora do jeziora
[acrobat]
2016-05-14
Koszwice, Zmierzymyczas.pl
Polska Biega w Koszwicach
[acrobat]
2016-05-14
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
VI Półmaraton Szelkowski
[acrobat]
2016-05-14
Stary Szelków, Krzysztof Jastrzębski
VI Szelkowski Bieg Długodystansowy
[acrobat]
2016-05-14
Lidzbark Warmiński, Superczas.pl
XII Lidzbarski Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-05-14
Kosakowo, Teresa Jaskułka
XIX Biegowe Grand Prix Pow. Puckiego
[word]
2016-05-14
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
XXIV Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej - 10km
[acrobat]
2016-05-14
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
XXIV Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej - 2.3km
[acrobat]
2016-05-13
Kraków, Datasport.pl
Bieg Nocny - kategorie
[acrobat]
2016-05-13
Kraków, Datasport.pl
Bieg Nocny - kobiety
[acrobat]
2016-05-13
Kraków, Datasport.pl
Bieg Nocny - OPEN
[acrobat]
2016-05-11
Żory, Datasport.pl
IV Żorski Bieg Ogniowy
[acrobat]
2016-05-08
Bielsko-Biała, Romek Szyra
20. Bieg Magurki - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Bielsko-Biała, Romek Szyra
20. Bieg Magurki - Polska Biega
[acrobat]
2016-05-08
Pszczew, PulsarSport.pl
33 Pszczewska Dwudziestka
[acrobat]
2016-05-08
Książenice, Przemysław Krawczyk
4 Bieg Biegam Bo Lubię w Książenicach - 10km
[acrobat]
2016-05-08
Książenice, Przemysław Krawczyk
4 Bieg Biegam Bo Lubię w Książenicach - 5km
[acrobat]
2016-05-08
Lublin, STS-Timing
4. PZU Maraton Lubelski
[acrobat]
2016-05-08
Swarzędz, DomTel-Sport
5. Bieg 10 km Szpot Swarzędz
[acrobat]
2016-05-08
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - kategorie
[acrobat]
2016-05-08
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - kobiety
[acrobat]
2016-05-08
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Tarnów, Krzysztof Gondek
III Bieg na Zamek po Miecz Spycymira
[acrobat]
2016-05-08
Kamianna, Ultimasport.pl
III Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem
[acrobat]
2016-05-08
Bydgoszcz, BGTimeSport
II Bieg Instalatora
[acrobat]
2016-05-08
Kielce, Datasport
II sieBIEGA Półmaraton Kielecki
[acrobat]
2016-05-08
Sieradz, Organizator
II Sieradzki Cross Towarzyski
[acrobat]
2016-05-08
Bolków, Bartosz Klimek
I Bieg z Zamkiem w Tle - 11km
[acrobat]
2016-05-08
Bolków, Bartosz Klimek
I Bieg z Zamkiem w Tle - 2km
[acrobat]
2016-05-08
Koło, Agata Błaszyk
Malinowa Piątka
[acrobat]
2016-05-08
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #1 - Dzieci
[acrobat]
2016-05-08
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #1 - Młodziaki
[acrobat]
2016-05-08
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #1 - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #1 - Starszaki
[acrobat]
2016-05-08
Polanica Zdrój, Datasport
Półmaraton Polanica Zdrój - 10 km drużyny
[acrobat]
2016-05-08
Polanica Zdrój, Datasport
Półmaraton Polanica Zdrój - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-05-08
Polanica Zdrój, Datasport
Półmaraton Polanica Zdrój - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Polanica Zdrój, Datasport
Półmaraton Polanica Zdrój - drużyny
[acrobat]
2016-05-08
Polanica Zdrój, Datasport
Półmaraton Polanica Zdrój - kobiety
[acrobat]
2016-05-08
Polanica Zdrój, Datasport
Półmaraton Polanica Zdrój - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Puławy, PulsarSport.pl
Przełajowe Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły - 10 km
[acrobat]
2016-05-08
Puławy, PulsarSport.pl
Przełajowe Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły - 5 km
[acrobat]
2016-05-08
Polanica-Zdrój, DataSport.pl
Runner’s World Super Bieg - 10km
[acrobat]
2016-05-08
Polanica-Zdrój, DataSport.pl
Runner’s World Super Bieg - 21km
[acrobat]
2016-05-08
Dąbrowa Górnicza, Zbigniew Szwej
Szóstka Pogorii - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-08
Dąbrowa Górnicza, Zbigniew Szwej
Szóstka Pogorii - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 3
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - biegowy festiwal
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - maraton kobiety
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - maraton OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - półmaraton kobiety
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - półmaraton OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Opole, Datasport
VI Maraton Opolski - sztafety
[acrobat]
2016-05-08
Elbląg, Robert Bieńkowski
XV Grand Prix Elbląga
[excel]
2016-05-08
Świnoujście, Anna Bogdańska
XXI Bieg na 3 Mile Morskie
[acrobat]
2016-05-08
Wleń, Organizator
XXV Memoriał Uliczny im. Michała Fludra
[acrobat]
2016-05-08
Bojanowo, Norbert Weber
XXXII Bieg Zwycięstwa - mieszkańcy
[acrobat]
2016-05-08
Bojanowo, Norbert Weber
XXXII Bieg Zwycięstwa - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Bartków, Bogusław Tomaszewski
X Bieg Lupusa - Gmina
[acrobat]
2016-05-08
Bartków, Bogusław Tomaszewski
X Bieg Lupusa - Leśnicy
[acrobat]
2016-05-08
Bartków, Bogusław Tomaszewski
X Bieg Lupusa - OPEN
[acrobat]
2016-05-08
Konstantynów Łódzki, InesSport.pl
X Bieg Wdzięczności - 1.2 km
[acrobat]
2016-05-08
Konstantynów Łódzki, InesSport.pl
X Bieg Wdzięczności - 5km
[acrobat]
2016-05-08
Gołdap, Organizator
Zdrojowy XL Bieg Zwycięstwa - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-08
Gołdap, Organizator
Zdrojowy XL Bieg Zwycięstwa - OPEN
[acrobat]
2016-05-07
Grajewo, Good-Time.pl
18. Uliczny Bieg Wilka
[acrobat]
2016-05-07
Warszawa, Organizator
Armageddon Challenge
[acrobat]
2016-05-07
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski
[acrobat]
2016-05-07
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa - 3h i 9h
[acrobat]
2016-05-07
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa - 5km
[acrobat]
2016-05-07
Szczawno-Zdrój, Datasport.pl
Bieg na Chełmiec - 12 km
[acrobat]
2016-05-07
Szczawno-Zdrój, Datasport.pl
Bieg na Chełmiec - 21 km
[acrobat]
2016-05-07
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
Bieg o Różę Olesna
[acrobat]
2016-05-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 8 drużyny
[acrobat]
2016-05-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 8 dzieci
[acrobat]
2016-05-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 8 młodzież
[acrobat]
2016-05-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 8 OPEN
[acrobat]
2016-05-07
Czempiń, PlusTiming
ChampionMan Duathlon - długi
[acrobat]
2016-05-07
Czempiń, PlusTiming
ChampionMan Duathlon - sprint
[acrobat]
2016-05-07
Manowo, Krzysztof Puścian
III Bieg Wiosenny
[acrobat]
2016-05-07
Ruda Śląska, August Jakubik
III Ruda Run
[word]
2016-05-07
Połczyn-Zdrój, Maratończyk Pomiar Czasu
II Bieg Borkow
[acrobat]
2016-05-07
Czerna, Radoslaw Popielinski
II Międzynarodowy Bieg Strażaka
[acrobat]
2016-05-07
Tworóg, Artur Konfederak
II Tworogowska dycha po trowie
[acrobat]
2016-05-07
Inowrocław, PulsarSport.pl
IX Bieg Piastowski - Kobiety
[acrobat]
2016-05-07
Inowrocław, PulsarSport.pl
IX Bieg Piastowski - OPEN
[acrobat]
2016-05-07
Rytro, Dorota Dąbrowska
I Bieg Kurierów Sądeckich
[acrobat]
2016-05-07
Karpacz, Artur Barczyński
Karpacz Maraton
[acrobat]
2016-05-07
Wrocław, Datasport.pl
Olimpijska Piątka
[acrobat]
2016-05-07
Rzeszów, Katarzyna Żebrakowska
Ultramaraton Podkarpacki - 115km
[acrobat]
2016-05-07
Rzeszów, Katarzyna Żebrakowska
Ultramaraton Podkarpacki - 30km
[acrobat]
2016-05-07
Rzeszów, Katarzyna Żebrakowska
Ultramaraton Podkarpacki - 50km
[acrobat]
2016-05-07
Rzeszów, Katarzyna Żebrakowska
Ultramaraton Podkarpacki - 70km
[acrobat]
2016-05-07
Nadolice Wielkie, Dominik Krumin
VIII Bieg Wokół Rancza - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-07
Nadolice Wielkie, Dominik Krumin
VIII Bieg Wokół Rancza - OPEN
[acrobat]
2016-05-07
Ciechanów, Zenon Lewandowski
VIII Ogólnopolski Bieg Pomiedzy Zamkami
[acrobat]
2016-05-07
Sandomierz, Piotr Kozak
VI Weekend Kwitnących Sadów - 10km
[excel]
2016-05-07
Sandomierz, Piotr Kozak
VI Weekend Kwitnących Sadów - 21km
[excel]
2016-05-07
Sandomierz, Piotr Kozak
VI Weekend Kwitnących Sadów - Bieg Górski
[excel]
2016-05-07
Sandomierz, Piotr Kozak
VI Weekend Kwitnących Sadów - Duathlon
[excel]
2016-05-07
Sandomierz, Piotr Kozak
VI Weekend Kwitnących Sadów - Nordic Walking
[excel]
2016-05-07
Sandomierz, Piotr Kozak
VI Weekend Kwitnących Sadów - Sadownicy
[excel]
2016-05-07
Warszawa, Organizator
XII Ekiden - Maraton Sztafet
[excel]
2016-05-07
Skawina, Datasport.pl
XIV Bieg Skawiński - Gmina
[acrobat]
2016-05-07
Skawina, Datasport.pl
XIV Bieg Skawiński - kategorie
[acrobat]
2016-05-07
Skawina, Datasport.pl
XIV Bieg Skawiński - kobiety
[acrobat]
2016-05-07
Skawina, Datasport.pl
XIV Bieg Skawiński - MP Energetyków
[acrobat]
2016-05-07
Skawina, Datasport.pl
XIV Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2016-05-07
Skawina, Datasport.pl
XIV Bieg Skawiński - rolki
[acrobat]
2016-05-07
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
XI Bieg Wyspiańskiego - kategorie
[acrobat]
2016-05-07
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
XI Bieg Wyspiańskiego - OPEN
[acrobat]
2016-05-07
Chojnice, Domtel-Sport
XXXII Chojnickie Biegi Strażackie
[acrobat]
2016-05-07
Toszek, Bartłomiej Woźniak
II Bieg o Złotą Kaczkę
[acrobat]
2016-05-06
Grodzisk Wielkopolsk, PlusTiming
GWiNT Ultra Cross - Mini
[acrobat]
2016-05-06
Grodzisk Wielkopolsk, PlusTiming
GWiNT Ultra Cross - Normal
[acrobat]
2016-05-06
Grodzisk Wielkopolsk, PlusTiming
GWiNT Ultra Cross - Super
[acrobat]
2016-05-06
Ojców, Sara Bruszkowska
Koniczynka Trail Marathon
[acrobat]
2016-05-05
Częstochowa, Kamil Chwastek
VIII Marszobieg Prewencji Policji
[acrobat]
2016-05-03
Warszawa, DataSport.pl
26 Bieg Konstytucji 3 Maja - Kobiety
[acrobat]
2016-05-03
Warszawa, DataSport.pl
26 Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Gryfino, Domtel-Sport.pl
2. Gryfiński Transgraniczny Festiwal - 10km
[acrobat]
2016-05-03
Gryfino, Domtel-Sport.pl
2. Gryfiński Transgraniczny Festiwal - półmaraton
[acrobat]
2016-05-03
Lubliniec, Krzysztof Szwed
40 setek Kubisza
[acrobat]
2016-05-03
Szczecin, Organizator
Arkońska Mila
[acrobat]
2016-05-03
Strzyżów, Krzysztof Szaro
Bieg Konstytucji 3 Maja - 10km
[acrobat]
2016-05-03
Strzyżów, Krzysztof Szaro
Bieg Konstytucji 3 Maja - 2 km
[acrobat]
2016-05-03
Strzyżów, Krzysztof Szaro
Bieg Konstytucji 3 Maja - 4 km
[acrobat]
2016-05-03
Radom, Tadeusz Kraska
Bieg Konstytucji 3 Maja - młodzież
[acrobat]
2016-05-03
Radom, Tadeusz Kraska
Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Grębocice, STS-Timing
III Bieg o Puchar Wójta Gminy Grębocice
[acrobat]
2016-05-03
Racibórz, Krzysztof Borkowski
IX Bieg bez granic - 3.7km
[acrobat]
2016-05-03
Racibórz, Krzysztof Borkowski
IX Bieg bez granic - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-03
Racibórz, Krzysztof Borkowski
IX Bieg bez granic - OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Wiączyń Dolny, InesSport.pl
I Półmaraton Majowy
[acrobat]
2016-05-03
Tarnowskie Góry, ZmierzymyCzas.pl
I Tarnogórski Półmaraton - 10 km
[acrobat]
2016-05-03
Tarnowskie Góry, ZmierzymyCzas.pl
I Tarnogórski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Zakopane, Magdalena Zięba
I Zakopiańska Mila Konstytucyjna
[acrobat]
2016-05-03
Chorzów, Józef Łyscarz
Nic Majowy
[excel]
2016-05-03
Tymbark, Agnieszka Faron
Noraftrail - Tymbarskie Pagórki
[acrobat]
2016-05-03
Ostrów Mazowiecka, Arkadiusz Spinek
Ostrowski Bieg Konstytucji - 10km
[acrobat]
2016-05-03
Ostrów Mazowiecka, Arkadiusz Spinek
Ostrowski Bieg Konstytucji - 5km
[acrobat]
2016-05-03
Ryki, Artur Olek
Otwarte Mistrzostwa Polski biegusiem.pl - Kat.
[acrobat]
2016-05-03
Ryki, Artur Olek
Otwarte Mistrzostwa Polski biegusiem.pl - Kobiety
[acrobat]
2016-05-03
Ryki, Artur Olek
Otwarte Mistrzostwa Polski biegusiem.pl - OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Świdnica, Staszek K.
VIII Bieg Goplany
[excel]
2016-05-03
Łubianka, STS-Timing
XIX Bieg Samorządowy
[acrobat]
2016-05-03
Stalowa Wola, Organizator
XXVIII Bieg Konstytucji 3-go Maja
[acrobat]
2016-05-03
Czarna Dąbrówka, Domtel-Sport.pl
XXVI Bieg Orłów
[acrobat]
2016-05-03
Sztum, Jan Salewski
XXVI Sztumski Bieg Solidarności
[acrobat]
2016-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 drużyny
[acrobat]
2016-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 kategorie
[acrobat]
2016-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5 kobiety
[acrobat]
2016-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5 OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Trzemeszno, DataSport.pl
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego - Kobiety
[acrobat]
2016-05-03
Trzemeszno, DataSport.pl
XXV Bieg im. Jana Kilińskiego - OPEN
[acrobat]
2016-05-03
Rudze k.Zatoru, Adam Jagieła
XX Bieg Konstytucji
[acrobat]
2016-05-03
Bytom, Tomek Panchyrz
X Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2016-05-02
Pniewo, Maratończyk Pomiar Czasu
14 Bieg po słońce
[acrobat]
2016-05-02
Skórcz, Jerzy Mykowski
Bieg Jurka
[acrobat]
2016-05-02
Zamość, InesSport.pl
III Bieg Wokół Twierdzy
[acrobat]
2016-05-02
Węgorzewo, Krzysztof Skowera
II Półmaraton Węgorza
[acrobat]
2016-05-02
Warszawa, Paweł Zach
IV Bieg Flagi - mundurowi
[acrobat]
2016-05-02
Warszawa, Paweł Zach
IV Bieg Flagi - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-02
Warszawa, Paweł Zach
IV Bieg Flagi - OPEN
[acrobat]
2016-05-02
Lidzbark Welski, Krzysztof Kopowski
Lidzbarska 10-ka - Kobiety
[acrobat]
2016-05-02
Lidzbark Welski, Krzysztof Kopowski
Lidzbarska 10-ka - Mężczyźni
[acrobat]
2016-05-02
Stare Bogaczowice, DataSport.pl
Półmaraton z Flagą na Trójgarbie
[acrobat]
2016-05-01
Zambrów, Krzysztof Skowera
2. Zambrowski Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2016-05-01
Zambrów, Krzysztof Skowera
2. Zambrowski Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2016-05-01
Limanowa, Stefan Hutek
5 Bieg Ziemi Limanowskiej
[acrobat]
2016-05-01
Istebna, RunAdventure
Beskidy RUN Adventure - Classic Solo
[acrobat]
2016-05-01
Istebna, RunAdventure
Beskidy RUN Adventure - Classic Team
[acrobat]
2016-05-01
Istebna, RunAdventure
Beskidy RUN Adventure - Mega Solo
[acrobat]
2016-05-01
Istebna, RunAdventure
Beskidy RUN Adventure - Mega Team
[acrobat]
2016-05-01
Bogatynia, Marcin Woroniecki
Biało-Czerwoni Twardziele
[acrobat]
2016-05-01
Czeladź, Organizator
Bieg Przełajowy o Paterę Dziennika Zachodniego
[word]
2016-05-01
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Bydgoszcz na Start
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
Dziesiątka Jeleniogórska - 10 km drużyny
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
Dziesiątka Jeleniogórska - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
Dziesiątka Jeleniogórska - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Białystok, Krzysztof Skowera
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 4/5
[acrobat]
2016-05-01
Człopino, DomTel-Sport
III Dycha po Piachu
[acrobat]
2016-05-01
Kępno, Super-Sport.pl
III Kępiński Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-05-01
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - 1. runda
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
IV Półmaraton Jeleniogórski - 21 km drużyny
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
IV Półmaraton Jeleniogórski - 21 km kategorie
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
IV Półmaraton Jeleniogórski - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-05-01
Jelenia Góra, Datasport
IV Półmaraton Jeleniogórski - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Grudziądz, Datasport
IV Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - Gmina
[acrobat]
2016-05-01
Grudziądz, Datasport
IV Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - Grudziądz
[acrobat]
2016-05-01
Grudziądz, Datasport
IV Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - kategorie
[acrobat]
2016-05-01
Grudziądz, Datasport
IV Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - kobiety
[acrobat]
2016-05-01
Grudziądz, Datasport
IV Półmaraton Śladami B.Malinowskiego - OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Kołobrzeg, Datasport
Kołobrzeg Maraton
[acrobat]
2016-05-01
Kołobrzeg, Datasport
Kołobrzeg Półmaraton
[acrobat]
2016-05-01
Żarnowiec, Elektronicznezapisy.pl
Krokowska 10
[acrobat]
2016-05-01
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton 42-200 Częstochowskie - 5 km kategorie
[acrobat]
2016-05-01
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton 42-200 Częstochowskie - 5 km OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton 42-200 Częstochowskie - kategorie
[acrobat]
2016-05-01
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton 42-200 Częstochowskie - międzyczasy
[acrobat]
2016-05-01
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton 42-200 Częstochowskie - OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Góra Szybowcowa, Super-Sport.pl
RuneXTreme Ledwie Dycha
[acrobat]
2016-05-01
Rydzewo, Krzysztof Skowera
Rydzewski Przełaj
[acrobat]
2016-05-01
Kraków, Organizator
Ultramaraton Trzy Korony
[excel]
2016-05-01
Gaszyn, Robert Olek
VII Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego
[acrobat]
2016-05-01
Lisowice, Ultimasport
V Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów
[acrobat]
2016-05-01
Piła, Dariusz Zych
V Ćwierćmaraton Muzyczny
[acrobat]
2016-05-01
Wągrowiec, Maratończyk Pomiar Czasu
Wągrowiecka Dycha
[acrobat]
2016-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XVII Bieg Śladami Bogusława X
[acrobat]
2016-05-01
Piaseczno, Datasport
XVI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - kobiety
[acrobat]
2016-05-01
Piaseczno, Datasport
XVI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Jelcz - Laskowice, Hieronim Olejniczak
XV Maraton Jelcz-Laskowice - 10 km
[acrobat]
2016-05-01
Jelcz - Laskowice, Hieronim Olejniczak
XV Maraton Jelcz-Laskowice - Maraton
[acrobat]
2016-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
XV Maraton Jelcz-Laskowice - międzyczasy
[acrobat]
2016-05-01
Jelcz - Laskowice, Hieronim Olejniczak
XV Maraton Jelcz-Laskowice - Nordic Walking
[acrobat]
2016-05-01
Jelcz - Laskowice, Hieronim Olejniczak
XV Maraton Jelcz-Laskowice - Półmaraton
[acrobat]
2016-05-01
Włocławek, Marcin Gabryelski
XXXIV Bieg Kujawiaka
[acrobat]
2016-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIV Bieg Uliczny - dzieci
[acrobat]
2016-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIV Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2016-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIV Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2016-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIV Bieg Uliczny - sztafety
[acrobat]
2016-04-30
Łapy, Krzysztof Skowera
16. Bieg im. Waldemara Kikolskiego - szkoły
[excel]
2016-04-30
Łapy, Krzysztof Skowera
16. Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego - OPEN
[excel]
2016-04-30
Skokowa, Przemysław Burchacki
6. Skokowski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2016-04-30
Justynów, InesSport.pl
8 Dycha Justynów-Janówka - NW
[acrobat]
2016-04-30
Justynów, InesSport.pl
8 Dycha Justynów-Janówka - OPEN
[acrobat]
2016-04-30
Henryków, Pro-Run
Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej - 10km
[acrobat]
2016-04-30
Henryków, Pro-Run
Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej - 21km
[acrobat]
2016-04-30
Jędrzejów, Aleksander Mazurkiewicz
III Bieg Lisów
[acrobat]
2016-04-30
Stare Pole, Tadeusz Byrdyński
I Staropolski Bieg - Nordic Walking
[acrobat]
2016-04-30
Stare Pole, Tadeusz Byrdyński
I Staropolski Bieg - OPEN
[acrobat]
2016-04-30
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2016-04-30
Janowice Wielkie, Organizator
Rudawska Wyrypa - TP 100
[acrobat]
2016-04-30
Janowice Wielkie, Organizator
Rudawska Wyrypa - TP 25
[acrobat]
2016-04-30
Janowice Wielkie, Organizator
Rudawska Wyrypa - TP 50
[acrobat]
2016-04-30
Janowice Wielkie, Organizator
Rudawska Wyrypa - TR 100
[acrobat]
2016-04-30
Janowice Wielkie, Organizator
Rudawska Wyrypa - TR 200
[acrobat]
2016-04-30
Toruń, STS-Timing
Run Toruń - 10 km
[acrobat]
2016-04-30
Toruń, STS-Timing
Run Toruń - 5 km
[acrobat]
2016-04-30
Góry Świętokrzyskie, Tomasz Brzozowski
Twardziel Świętokrzyski
[acrobat]
2016-04-30
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - Bieg II
[acrobat]
2016-04-30
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - po 2 biegach
[acrobat]
2016-04-30
Chełmża, Jarosław Smyczyński
XIV Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2016-04-27
Katowice, Adam Wałowski
XIII Wiosenny Bieg Przełajowy - Kobiety
[acrobat]
2016-04-27
Katowice, Adam Wałowski
XIII Wiosenny Bieg Przełajowy - Mężczyźni
[acrobat]
2016-04-24
Mońki, Krzysztof Skowera
15. Wiosenne Biegi Uliczne - 10km OPEN
[acrobat]
2016-04-24
Mońki, Krzysztof Skowera
15. Wiosenne Biegi Uliczne - 2 i 5 km Kobiety
[acrobat]
2016-04-24
Mońki, Krzysztof Skowera
15. Wiosenne Biegi Uliczne - 2 i 5 km Mężczyźni
[acrobat]
2016-04-24
Poznań, Plus Timing
2. Duathlon Tor Poznań - Bieg
[acrobat]
2016-04-24
Poznań, Plus Timing
2. Duathlon Tor Poznań - OPEN
[acrobat]
2016-04-24
Prusice, Przemysław Burchacki
4 Edycja Prusice Biegają - 4. Etap - Kobiety
[acrobat]
2016-04-24
Prusice, Przemysław Burchacki
4 Edycja Prusice Biegają - 4. Etap - Mężczyźni
[acrobat]
2016-04-24
Cieszyn, DataSport.pl
8. Cieszyński FORTUNA Bieg
[acrobat]
2016-04-24
Rumia, Organizator
Bieg Kaszubski
[acrobat]
2016-04-24
Częstochowa, Przemysław Jania
III Bieg z siódemką na 7-kę
[word]
2016-04-24
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
II Charytatywny Bieg dla Iwo - 10km
[acrobat]
2016-04-24
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
II Charytatywny Bieg dla Iwo - 20km
[acrobat]
2016-04-24
Kudypy k.Olsztyna, SuperCzas.pl
II Grand Prix Warmii - kategorie
[acrobat]
2016-04-24
Kudypy k.Olsztyna, SuperCzas.pl
II Grand Prix Warmii - OPEN
[acrobat]
2016-04-24
Niepołomice, Chronotex.pl
IV Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej - 10 km
[acrobat]
2016-04-24
Niepołomice, Chronotex.pl
IV Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej - OPEN
[acrobat]
2016-04-24
Szczecinek, DataSport.pl
Memoriał Winanda Osińskiego
[acrobat]
2016-04-24
Warszawa, Domtel-Sport.pl
ORLEN Warsaw Marathon - Bieg OSHEE
[acrobat]
2016-04-24
Warszawa, Domtel-Sport.pl
ORLEN Warsaw Marathon - Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2016-04-24
Warszawa, Domtel-Sport.pl
ORLEN Warsaw Marathon - OPEN
[acrobat]
2016-04-24
Bydgoszcz, Organizator
Run Budlex for Woman
[acrobat]
2016-04-24
Bytów, Stanisław Majkowski
V Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest
[acrobat]
2016-04-24
Opalenica, Rafał Grabski
Wiosenny Test Coopera
[acrobat]
2016-04-24
Ostrzeszów, DataSport.pl
XVIII Półmaraton Ostrzeszowski - 5 km
[acrobat]
2016-04-24
Ostrzeszów, DataSport.pl
XVIII Półmaraton Ostrzeszowski - OPEN
[acrobat]
2016-04-24
Września, Marcin Chwiłkowski
XXXIII Bieg Kosynierów
[acrobat]
2016-04-23
Szczawnica, STS-Timing
Biegi w Szczawnicy - 20 km
[acrobat]
2016-04-23
Szczawnica, STS-Timing
Biegi w Szczawnicy - 43 km
[acrobat]
2016-04-23
Szczawnica, STS-Timing
Biegi w Szczawnicy - 6 km
[acrobat]
2016-04-23
Szczawnica, STS-Timing
Biegi w Szczawnicy - 96 km
[acrobat]
2016-04-23
Mokrzeszów, Radosław Światowy
III Cross Mokrzeszowski - NW
[acrobat]
2016-04-23
Mokrzeszów, Radosław Światowy
III Cross Mokrzeszowski - OPEN
[acrobat]
2016-04-23
Mińsk Mazowiecki, Zmierzymyczas.pl
IV Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy
[acrobat]
2016-04-23
Katowice, Domtel-Sport
Katowicki Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2016-04-23
Katowice, Domtel-Sport
Katowicki Festiwal Biegowy - 10 km NW
[acrobat]
2016-04-23
Katowice, Domtel-Sport
Katowicki Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2016-04-23
Katowice, Domtel-Sport
Katowicki Festiwal Biegowy - 5 km NW
[acrobat]
2016-04-23
Katowice, Domtel-Sport
Katowicki Festiwal Biegowy - maraton
[acrobat]
2016-04-23
Katowice, Domtel-Sport
Katowicki Festiwal Biegowy - półmaraton
[acrobat]
2016-04-23
Inowrocław, STS-Timing
Niebieski Bieg Świadomości
[acrobat]
2016-04-23
Grudna, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2016-04-23
Grudna, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - Biegi Dzieci
[acrobat]
2016-04-23
Grudna, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - maraton
[acrobat]
2016-04-23
Grudna, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - Nordic Walking
[acrobat]
2016-04-23
Grudna, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - półmaraton
[acrobat]
2016-04-23
Rzeszów, Antonina Rybka
VIII Rzeszowski Bieg Wielkanocny
[word]
2016-04-23
Sławsko, Beata Wachholz
V Bieg im. Asi Kenig
[acrobat]
2016-04-23
Ruda Śląska, STS-Timing
XVIII Rudzki Bieg 12h
[acrobat]
2016-04-23
Janowiec Wlkp., Datasport.pl
XXVIII Biegi im.Tomasza Hopfera - Drużyny
[acrobat]
2016-04-23
Janowiec Wlkp., Datasport.pl
XXVIII Biegi im.Tomasza Hopfera - Gmina
[acrobat]
2016-04-23
Janowiec Wlkp., Datasport.pl
XXVIII Biegi im.Tomasza Hopfera - kategorie
[acrobat]
2016-04-23
Janowiec Wlkp., Datasport.pl
XXVIII Biegi im.Tomasza Hopfera - kobiety
[acrobat]
2016-04-23
Janowiec Wlkp., Datasport.pl
XXVIII Biegi im.Tomasza Hopfera - OPEN
[acrobat]
2016-04-23
Ceków, Datasport.pl
XXVI Bieg Uliczny Wiosna Cekowska
[acrobat]
2016-04-23
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 7 dzieci
[acrobat]
2016-04-23
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 7 młodzież
[acrobat]
2016-04-23
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 7 OPEN
[acrobat]
2016-04-22
Reszel, SuperCzas.pl
I Bieg Rataja - gimnazja
[acrobat]
2016-04-22
Reszel, SuperCzas.pl
I Bieg Rataja - OPEN
[acrobat]
2016-04-17
Żary, PulsarSport
2.Dycha po Żarach
[acrobat]
2016-04-17
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport
2 Maraton Uśmiechu
[acrobat]
2016-04-17
Łomża, Mariusz Niziński
6. Łomżyński Półmaraton - 10km
[acrobat]
2016-04-17
Łomża, Mariusz Niziński
6. Łomżyński Półmaraton - 5km
[acrobat]
2016-04-17
Łomża, Mariusz Niziński
6. Łomżyński Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-04-17
Poznań, Organizator
9.PKO Poznań Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-04-17
Chorzów, STS-Timing
Biegi Górskie w Parku Śląskim - 10 km
[acrobat]
2016-04-17
Chorzów, STS-Timing
Biegi Górskie w Parku Śląskim - 5 km
[acrobat]
2016-04-17
Bydgoszcz, Tomasz Dobrowolski
Bydgoski Bieg Urodzinowy
[acrobat]
2016-04-17
Łódź, Datasport
DOZ Maraton Łódzki z PZU - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-04-17
Łódź, Datasport
DOZ Maraton Łódzki z PZU - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-04-17
Łódź, Datasport
DOZ Maraton Łódzki z PZU - maraton kategorie
[acrobat]
2016-04-17
Łódź, Datasport
DOZ Maraton Łódzki z PZU - maraton kobiety
[acrobat]
2016-04-17
Łódź, Datasport
DOZ Maraton Łódzki z PZU - maraton OPEN
[acrobat]
2016-04-17
Łódź, Datasport
DOZ Maraton Łódzki z PZU - MP kobiet
[acrobat]
2016-04-17
Darłowo, Angelika Kulisch
II Darłowska zaDyszka
[acrobat]
2016-04-17
Milanówek, STS-Timing
IV Bieg STO-nogi
[acrobat]
2016-04-17
Serock k.Legionowa, Tomasz Luks
IV Bieg Wojciechowy
[acrobat]
2016-04-17
Tustań k.Płońska, Andrzej Świercz
I Bieg Wiosny - 2.5 km
[acrobat]
2016-04-17
Tustań k.Płońska, Andrzej Świercz
I Bieg Wiosny - 7.3 km
[acrobat]
2016-04-17
Kuźnia Raciborska, PulsarSport
I Kuźniański Półmaraton Leśny - kobiety
[acrobat]
2016-04-17
Kuźnia Raciborska, PulsarSport
I Kuźniański Półmaraton Leśny - OPEN
[acrobat]
2016-04-17
Gdynia, Krzysztof Walczak
Leśny Bieg
[acrobat]
2016-04-17
Miękinia, Datasport
Super Bieg 2016 - 10 km drużyny
[acrobat]
2016-04-17
Miękinia, Datasport
Super Bieg 2016 - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-04-17
Miękinia, Datasport
Super Bieg 2016 - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-04-17
Miękinia, Datasport
Super Bieg 2016 - półmaraton drużyny
[acrobat]
2016-04-17
Miękinia, Datasport
Super Bieg 2016 - półmaraton kategorie
[acrobat]
2016-04-17
Miękinia, Datasport
Super Bieg 2016 - półmaraton kobiety
[acrobat]
2016-04-17
Miękinia, Datasport
Super Bieg 2016 - półmaraton OPEN
[acrobat]
2016-04-17
Raszyn, PulsarSport
VII Bieg Raszyński - Nordic Walking
[acrobat]
2016-04-17
Raszyn, PulsarSport
VII Bieg Raszyński - OPEN
[acrobat]
2016-04-17
Katowice, Agnieszka Smykla
VI Panewnicki Dziki Bieg (4) - NW
[acrobat]
2016-04-17
Katowice, Agnieszka Smykla
VI Panewnicki Dziki Bieg (4) - OPEN
[acrobat]
2016-04-17
Kolbuszowa, Aneta Centarska
Wiosenne zmagania z zimowymi zapasami - 10km
[acrobat]
2016-04-17
Kolbuszowa, Aneta Centarska
Wiosenne zmagania z zimowymi zapasami - 5km
[acrobat]
2016-04-17
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton
[excel]
2016-04-17
Linia, Paulina Bigus
XI Wojewódzki Bieg Przełajowy
[acrobat]
2016-04-16
Kraków, Datasport
4. Bieg Pamięci - kategorie
[acrobat]
2016-04-16
Kraków, Datasport
4. Bieg Pamięci - kobiety
[acrobat]
2016-04-16
Kraków, Datasport
4. Bieg Pamięci - OPEN
[acrobat]
2016-04-16
Łódź, Datasport
AMP w biegach przełajowych - drużyny kobiety
[acrobat]
2016-04-16
Łódź, Datasport
AMP w biegach przełajowych - drużyny mężczyźni
[acrobat]
2016-04-16
Łódź, Datasport
AMP w biegach przełajowych - kobiety 3km
[acrobat]
2016-04-16
Łódź, Datasport
AMP w biegach przełajowych - kobiety 6km
[acrobat]
2016-04-16
Łódź, Datasport
AMP w biegach przełajowych - mężczyźni 4.5km
[acrobat]
2016-04-16
Łódź, Datasport
AMP w biegach przełajowych - mężczyźni 9km
[acrobat]
2016-04-16
Zabrze, Organizator
Bieg Pluszaka - 1,5km
[acrobat]
2016-04-16
Zabrze, Organizator
Bieg Pluszaka - 3km
[acrobat]
2016-04-16
Zabrze, Organizator
Bieg Pluszaka - 500m Bieg 1
[acrobat]
2016-04-16
Zabrze, Organizator
Bieg Pluszaka - 500m Bieg 2
[acrobat]
2016-04-16
Szałsza k.Gliwic, Anna Azyan
Bieg w Szałszy
[acrobat]
2016-04-16
Daleszyce, MTBCross
CROSSRUN - 10 km
[acrobat]
2016-04-16
Daleszyce, MTBCross
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2016-04-16
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Cross Duathlon Leśny
[acrobat]
2016-04-16
Jastrowie, Arkadiusz Kozak
Cross Jastrowski - 10.7km
[acrobat]
2016-04-16
Jastrowie, Arkadiusz Kozak
Cross Jastrowski - 5.3km
[acrobat]
2016-04-16
Otwock, Organizator
III Bieg Wąskotorowy - 3.5km
[acrobat]
2016-04-16
Otwock, Organizator
III Bieg Wąskotorowy - OPEN
[acrobat]
2016-04-16
Ozimek, Rafał Słociak
I Cross Ozimski - PagóRace
[acrobat]
2016-04-16
Szczecin, Maratończyk Pomiar Czasu
Kros Duathlon Bukowina
[acrobat]
2016-04-16
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Kros Duathlon Bukowina
[acrobat]
2016-04-16
Gryfice, Sport-time
Przebieżka dla Mieszka
[acrobat]
2016-04-16
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Puchar Lubelszczyzny NW - 10km
[acrobat]
2016-04-16
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Puchar Lubelszczyzny NW - 5km
[acrobat]
2016-04-16
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Puchar Lubelszczyzny NW - niepełnosprawni
[acrobat]
2016-04-16
Srebrna Góra, Ultimasport.pl
Silver Run Srebrna Góra - 12km
[acrobat]
2016-04-16
Srebrna Góra, Ultimasport.pl
Silver Run Srebrna Góra - 21km
[acrobat]
2016-04-16
Rzeszów, Organizator
Skywayrun- bieg po pasie startowym
[acrobat]
2016-04-16
Wichrowo, Superczas.pl
V Biegiem po Wichrowskich Lasach - kategorie
[acrobat]
2016-04-16
Wichrowo, Superczas.pl
V Biegiem po Wichrowskich Lasach - kobiety
[acrobat]
2016-04-16
Wichrowo, Superczas.pl
V Biegiem po Wichrowskich Lasach - młodzież
[acrobat]
2016-04-16
Wichrowo, Superczas.pl
V Biegiem po Wichrowskich Lasach - OPEN
[acrobat]
2016-04-16
Ruda Śląska, August Jakubik
XII Memoriał Jana Koniecznego
[word]
2016-04-16
Puck, Teresa Jaskułka
XIX Biegowe Grand Prix Pow. Puckiego
[word]
2016-04-16
Katowice, DomTel-Sport
XXIII Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
[acrobat]
2016-04-16
Legionowo, Arena Legionowo
XXX Biegi Przełajowe - Kobiety
[acrobat]
2016-04-16
Legionowo, Arena Legionowo
XXX Biegi Przełajowe - Mężczyźni
[acrobat]
2016-04-13
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - bieg 2
[excel]
2016-04-13
Rząsiny, Organizator
XVIII Biegi Przełajowe Rząsiny
[excel]
2016-04-10
Rybnik, Łukasz Jurkowski
15 Cross Wiosenny
[acrobat]
2016-04-10
Drezdenko, Maratończyk Pomiar Czasu
2. Drezdenecka Dycha
[acrobat]
2016-04-10
Chełmno, Organizator
45 Bieg Uliczny Memoriał J. Schmeltera - OPEN
[acrobat]
2016-04-10
Chełmno, Organizator
45 Bieg Uliczny Memoriał J. Schmeltera - zakochani
[acrobat]
2016-04-10
Świętochłowice, ZmierzymyCzas.pl
45 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę - Drużyny
[acrobat]
2016-04-10
Świętochłowice, ZmierzymyCzas.pl
45 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę - OPEN
[acrobat]
2016-04-10
Rzeszów, STS-Timing
9. PKO Półmaraton Rzeszowski
[acrobat]
2016-04-10
Legnica, DataSport.pl
Bieg Bitwy pod Legnicą 1241
[acrobat]
2016-04-10
Boruja Kościelna, NKB Chyży
Bieg z Motylem
[acrobat]
2016-04-10
Wodzisław Śląski, Joanna Habram
II Bieg Wielkanocny - NW
[acrobat]
2016-04-10
Wodzisław Śląski, Joanna Habram
II Bieg Wielkanocny - OPEN
[acrobat]
2016-04-10
Piekary, Kacper Piech
II Lisiecki Półmaraton - 5 km
[acrobat]
2016-04-10
Piekary, Kacper Piech
II Lisiecki Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-04-10
Wodzisław Śląski, Joanna Habram
II Regatta Bieg z Jajami
[acrobat]
2016-04-10
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
IX Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland
[acrobat]
2016-04-10
Poznań, PlusTiming
Jubileuszowa Volkswagen Ekonomiczna Piątka
[acrobat]
2016-04-10
Łubianka, STS-Timing
VII Bieg Prezydencki
[acrobat]
2016-04-10
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Bieg II
[excel]
2016-04-10
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton
[excel]
2016-04-10
Żnin, Good-Time
XXIII Biegi Żnińskie
[acrobat]
2016-04-09
Shiraz, Michał Walczewski
1st Marathon of Iran - uczestnicy miedzynarodowi
[acrobat]
2016-04-09
Częstochowa, DataSport.pl
8. Bieg Częstochowski
[acrobat]
2016-04-09
Częstochowa, Damian Kucharski
8. Bieg Częstochowski - Budowlańcy i Architekci
[acrobat]
2016-04-09
Częstochowa, Damian Kucharski
8. Bieg Częstochowski - Częstochowa
[acrobat]
2016-04-09
Częstochowa, Damian Kucharski
8. Bieg Częstochowski - Kategorie
[acrobat]
2016-04-09
Częstochowa, Damian Kucharski
8. Bieg Częstochowski - Kobiety
[acrobat]
2016-04-09
Częstochowa, Damian Kucharski
8. Bieg Częstochowski - Żołnierze
[acrobat]
2016-04-09
Inowrocław, STS-Timing
Abler Green Run - 10km
[acrobat]
2016-04-09
Inowrocław, STS-Timing
Abler Green Run - 5km
[acrobat]
2016-04-09
Olkusz, Marcin Osuszek
Biegowe Grand Prix Szlakiem Orlich Gniazd
[excel]
2016-04-09
Warszawa, DataSport.pl
Bieg 1050-lecia Chrztu Polski - 1050 m
[acrobat]
2016-04-09
Warszawa, DataSport.pl
Bieg 1050-lecia Chrztu Polski - 5km
[acrobat]
2016-04-09
Piaśnica, Organizator
Bieg Piaśnicki
[acrobat]
2016-04-09
Bydgoszcz, Bogusław Maciejewski
Bydgoszcz Fan Maraton
[excel]
2016-04-09