Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

2016-10-30
Sieradz, Organizator
56 Biegi Ulicami Sieradza
[acrobat]
2016-10-30
Tczew, Good-Time
5. Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły
[acrobat]
2016-10-30
Serock k.Legionowa, Czasomierzyk.pl
5. Serocka Dycha - 5km
[acrobat]
2016-10-30
Serock k.Legionowa, Czasomierzyk.pl
5. Serocka Dycha - OPEN
[acrobat]
2016-10-30
Szubin, STS-Timing
Biegamy Pomagamy
[acrobat]
2016-10-30
Cieszyn, Rafał Błahut
Cieszyńska Godzinówka
[acrobat]
2016-10-30
Łódź, CityTrail
GP CITY TRAIL Łódź - bieg 1
[acrobat]
2016-10-30
Brzozówka, Janusz Tybuszewski
Halloveen Run - Brzozówka
[word]
2016-10-30
Toruń, Janusz Tybuszewski
Halloveen Run - Toruń
[word]
2016-10-30
Stare Budkowice, Organizator
IV Bieg Budkowicki
[word]
2016-10-30
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - 6. runda
[acrobat]
2016-10-30
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - generalka
[acrobat]
2016-10-30
Lublin, Zbigniew Kamiński
I Charytatywny Bieg o Złotą Dynię
[acrobat]
2016-10-30
Koszalin, Michał Bieliński
Nocna Ściema - 21km
[acrobat]
2016-10-30
Koszalin, Michał Bieliński
Nocna Ściema - 42km
[acrobat]
2016-10-30
Prusice, Przemysław Burchacki
Prusice Biegają - 10. Etap
[acrobat]
2016-10-30
Zielonka, PlusTiming
Zielonka Cross Duathlon
[acrobat]
2016-10-29
Zwoleń, Ireneusz Górnik
3 Bieg o Gorącą Dynię - 2.5 km
[acrobat]
2016-10-29
Zwoleń, Ireneusz Górnik
3 Bieg o Gorącą Dynię - 5 km
[acrobat]
2016-10-29
Bystra Śląska, BGTimeSport
3. Bieg o Złotą Szyszkę
[acrobat]
2016-10-29
Poznań, Konrad Tuszewski
Bieg Parami - Kobiety
[acrobat]
2016-10-29
Poznań, Konrad Tuszewski
Bieg Parami - Mężczyźni
[acrobat]
2016-10-29
Poznań, Konrad Tuszewski
Bieg Parami - Mix
[acrobat]
2016-10-29
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 2
[acrobat]
2016-10-29
Rybnik, Arkadiusz Anonim
II Amatorski Rybnicki Bieg Leśny Halloween - 10km
[acrobat]
2016-10-29
Rybnik, Arkadiusz Anonim
II Amatorski Rybnicki Bieg Leśny Halloween - 5km
[acrobat]
2016-10-29
Poznań, PlusTiming
II Botaniczna Piątka
[acrobat]
2016-10-29
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
II Siemianowickie Nocne Marki - 5km
[acrobat]
2016-10-29
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
II Siemianowickie Nocne Marki - 9km
[acrobat]
2016-10-29
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
II Siemianowickie Nocne Marki - NW
[acrobat]
2016-10-29
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Nocny Bieg Na Lotnisku - 10km
[acrobat]
2016-10-29
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Nocny Bieg Na Lotnisku - 5km
[acrobat]
2016-10-29
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Nocny Bieg Na Lotnisku - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-29
Szreniawa, PlusTiming
Setny Maraton Izabelki
[acrobat]
2016-10-29
Częstochowa, Organizator
Step Race - bieg po schodach
[acrobat]
2016-10-29
Tuchola, Good-Time
VII Bieg św. Huberta - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-29
Tuchola, Good-Time
VII Bieg św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2016-10-28
Słupsk, Domtel-Sport.pl
I Bieg Halloween-owy
[acrobat]
2016-10-28
Słupsk, DomTel-Sport
I Słupski Bieg Halloween-owy
[acrobat]
2016-10-27
Gdynia, Good-Time
Czwartkowe Biegi Śledzia - 5 bieg
[acrobat]
2016-10-27
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
Mistrzostwa Pomorskiej Dywizji Zmech. - końcowe
[acrobat]
2016-10-26
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
Mistrzostwa Pomorskiej Dywizji Zmech. - Drużyny
[acrobat]
2016-10-26
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
Mistrzostwa Pomorskiej Dywizji Zmech. - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Koło, Marcin Chwiłkowski
36. Międzynarodowy Bieg Warciański
[acrobat]
2016-10-23
Kraków, Katarzyna Sadowska
3. KrwioBIEG - 10km
[acrobat]
2016-10-23
Kraków, Katarzyna Sadowska
3. KrwioBIEG - 5km
[acrobat]
2016-10-23
Kraków, Katarzyna Sadowska
3. KrwioBIEG - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-23
Śrem, PlusTiming
4 Sztafeta 20 Października - Kobiety
[acrobat]
2016-10-23
Śrem, PlusTiming
4 Sztafeta 20 Października - Mężczyźni
[acrobat]
2016-10-23
Śrem, PlusTiming
4 Sztafeta 20 Października - Mieszane
[acrobat]
2016-10-23
Śrem, PlusTiming
4 Sztafeta 20 Października - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Ostrów Wielkopolski, DataSport.pl
54. Bieg Republiki Ostrowskiej
[acrobat]
2016-10-23
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
8 Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego
[acrobat]
2016-10-23
Szreniawa, PlusTiming
Activus Run - 10km
[acrobat]
2016-10-23
Szreniawa, PlusTiming
Activus Run - 5km
[acrobat]
2016-10-23
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Biegniemy dla Julki - 10km
[acrobat]
2016-10-23
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Biegniemy dla Julki - 2.5km
[acrobat]
2016-10-23
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Biegniemy dla Julki - 5km
[acrobat]
2016-10-23
Słowik, Organizator
Biegniemy i maszerujemy dla Nikoli i Franka - NW
[acrobat]
2016-10-23
Słowik, Organizator
Biegniemy i maszerujemy dla Nikoli i Franka - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 1 Dzieci
[acrobat]
2016-10-23
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 1 Młodzież
[acrobat]
2016-10-23
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 1 OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Gdynia, CityTrail
GP CITY TRAIL Trójmiasto - bieg 2
[acrobat]
2016-10-23
Gliwice, b4sport.pl
III Półmaraton Gliwicki - 10km
[acrobat]
2016-10-23
Gliwice, b4sport.pl
III Półmaraton Gliwicki - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Mława, Organizator
II Bieg o Puchar Starosty Mławskiego
[acrobat]
2016-10-23
Skwierzyna, Sebastian Wierzbicki
II Woodwaste Półmaraton o Złotego Lwa Skwierzyny
[acrobat]
2016-10-23
Warszawa, Rafał Jachimiak
IV Bieg RUNBERTÓW
[acrobat]
2016-10-23
Warszawa, Rafał Jachimiak
IV Bieg RUNBERTÓW - drużyny
[acrobat]
2016-10-23
Lewin Brzeski, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Uliczny Lewin Biega
[acrobat]
2016-10-23
Lewin Brzeski, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Uliczny Lewin Biega - drużyny
[acrobat]
2016-10-23
Lewin Brzeski, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Uliczny Lewin Biega - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
IV Półmaraton Bydgoski - 5km
[acrobat]
2016-10-23
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
IV Półmaraton Bydgoski - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
IX Nowotomyski Test Coopera - Generalka
[excel]
2016-10-23
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
IX Nowotomyski Test Coopera - OPEN
[excel]
2016-10-23
Słupsk, Domtel-Sport.pl
I Bieg Przełajowy
[acrobat]
2016-10-23
Olsztyn, Superczas.pl
I Ukiel Olsztyn Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2016-10-23
Olsztyn, Superczas.pl
I Ukiel Olsztyn Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2016-10-23
Olsztyn, Superczas.pl
I Ukiel Olsztyn Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2016-10-23
Olsztyn, Superczas.pl
I Ukiel Olsztyn Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Olsztyn, Superczas.pl
I Ukiel Olsztyn Półmaraton - wózki
[acrobat]
2016-10-23
Wągrowiec - Skoki, Maratończyk Pomiar Czasu
Półmaraton Wągrowiec - Skoki
[acrobat]
2016-10-23
Toruń, STS-Timing
Torun Marathon - 10km
[acrobat]
2016-10-23
Toruń, STS-Timing
Torun Marathon - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Adamów, Paweł Młodzikowski
VIII Adamowska Dziesiątka - 10km
[excel]
2016-10-23
Adamów, Paweł Młodzikowski
VIII Adamowska Dziesiątka - 5km
[excel]
2016-10-23
Adamów, Paweł Młodzikowski
VIII Adamowska Dziesiątka - NW
[excel]
2016-10-23
Łódź, InesSport.pl
VII Półmaraton Szakala
[acrobat]
2016-10-23
Straszyn, Karol Lipski
V Wojewódzki Bieg Doliną Raduni
[acrobat]
2016-10-23
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XIII Memoriał Stefana Mielczarka
[acrobat]
2016-10-23
Tychy, Teresa Noga
XXVI Perła Paprocan
[acrobat]
2016-10-23
Godziszów, Eryk Stępień
X DInO Ekspres - klasyfikacja grupowa
[acrobat]
2016-10-23
Godziszów, Eryk Stępień
X DInO Ekspres - klasyfikacja MDP
[acrobat]
2016-10-23
Godziszów, Eryk Stępień
X DInO Ekspres - OPEN
[acrobat]
2016-10-23
Piekary Śląskie, Krzysztof Seweryn
X Piekarski Bieg im. Jana Pawła II
[excel]
2016-10-22
Katowice, Paweł Prokop
3 Półmaraton po Katowickich Lasach
[acrobat]
2016-10-22
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki
[excel]
2016-10-22
Szczecin, Maciej Szyszko
Bukołaz 21K EXTREMUM
[acrobat]
2016-10-22
Szczecin, Maciej Szyszko
Bukołaz 6K EXTREMUM
[acrobat]
2016-10-22
Boguszów-Gorce, Datasport
Dzika Trzynastka
[acrobat]
2016-10-22
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Festiwal Biegów Rodzinnych - duety
[acrobat]
2016-10-22
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Festiwal Biegów Rodzinnych - kobiety
[acrobat]
2016-10-22
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Festiwal Biegów Rodzinnych - mężczyźni
[acrobat]
2016-10-22
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Festiwal Biegów Rodzinnych - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-22
Poznań, CityTrail
GP CITY TRAIL Poznań - bieg 1
[acrobat]
2016-10-22
Chorzów, Ireneusz Górnik
II Bieg Białej Wstążki - 2.5 km
[acrobat]
2016-10-22
Chorzów, Ireneusz Górnik
II Bieg Białej Wstążki - 5 km
[acrobat]
2016-10-22
Gdynia, Lidia Bebel
II Grand Prix Trójmiasta - etap 1
[acrobat]
2016-10-22
Gdynia, Lidia Bebel
II Grand Prix Trójmiasta - etap 1 NW
[acrobat]
2016-10-22
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
II Trudny Półmaraton św. Huberta - NW
[acrobat]
2016-10-22
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
II Trudny Półmaraton św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2016-10-22
Zakopane, Piotr Kozak
IX PZU Alpin Sport Tatrzański Bieg pod górę
[excel]
2016-10-22
Somonino, Sebastian Marocki
I Bieg Kamiennych Weselników
[acrobat]
2016-10-22
Walim, ZmierzymyCzas.pl
I Walimski Półmaraton Górski
[acrobat]
2016-10-22
Krynica Zdrój, BGTimeSport
Łemkowyna Ultra Trail - 150km
[acrobat]
2016-10-22
Krynica Zdrój, BGTimeSport
Łemkowyna Ultra Trail - 30km
[acrobat]
2016-10-22
Krynica Zdrój, BGTimeSport
Łemkowyna Ultra Trail - 48km
[acrobat]
2016-10-22
Krynica Zdrój, BGTimeSport
Łemkowyna Ultra Trail - 70km
[acrobat]
2016-10-22
Krynica Zdrój, BGTimeSport
Łemkowyna Ultra Trail - 80km
[acrobat]
2016-10-22
Paczków, Piotr Wach
Paczkowska Dycha Bieg Gór i Jezior
[acrobat]
2016-10-22
Wrocław, Dominik Krumin
Półmaraton Piastowski - drużyny
[acrobat]
2016-10-22
Wrocław, Dominik Krumin
Półmaraton Piastowski - kategorie
[acrobat]
2016-10-22
Wrocław, Dominik Krumin
Półmaraton Piastowski - OPEN
[acrobat]
2016-10-22
Milanówek, Jerzy Stypa
Puchar Parków Milanówka III
[acrobat]
2016-10-22
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
Supermaraton Kalisia - 100 km
[acrobat]
2016-10-22
Małkinia Górna, Andrzej Żach
XVIII Jesienne Biegi Małkińskie - Kategoria 1
[word]
2016-10-22
Małkinia Górna, Andrzej Żach
XVIII Jesienne Biegi Małkińskie - Kategoria 2
[word]
2016-10-22
Małkinia Górna, Andrzej Żach
XVIII Jesienne Biegi Małkińskie - Kategoria 3
[word]
2016-10-22
Soczewka k.Płocka, Datasport
XXXVI Bieg Soczewka z BOP - kategorie
[acrobat]
2016-10-22
Soczewka k.Płocka, Datasport
XXXVI Bieg Soczewka z BOP - kobiety
[acrobat]
2016-10-22
Soczewka k.Płocka, Datasport
XXXVI Bieg Soczewka z BOP - OPEN
[acrobat]
2016-10-22
Lipinki, UKS lipinki
X Bieg im. Kazimierza Świerzowskiego
[acrobat]
2016-10-21
Dobra, Inessport.pl
Powstaniec Noniron Duathlon
[acrobat]
2016-10-20
Gdynia, Rafał Plewiski
4 Czwartkowy Bieg Śledzia
[acrobat]
2016-10-16
Rybnik, Kasia
12 Gzelski Cross Jesienny - open
[acrobat]
2016-10-16
Żary, PulsarSport.pl
2.Cross Górski po Zielonym Lesie
[acrobat]
2016-10-16
Kraków, DataSport.pl
3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - Kobiety
[acrobat]
2016-10-16
Kraków, Datasport.pl
3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - OPEN
[acrobat]
2016-10-16
Kraków, DataSport.pl
3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - Triada
[acrobat]
2016-10-16
Ełk, Ireneusz Dzienisiewicz
9. Półmaraton Ełcki - 10km
[acrobat]
2016-10-16
Ełk, Ireneusz Dzienisiewicz
9. Półmaraton Ełcki - OPEN
[acrobat]
2016-10-16
Gdańsk, STS-Timing
AmberExpo Półmaraton Gdańsk - 5km
[acrobat]
2016-10-16
Gdańsk, STS-Timing
AmberExpo Półmaraton Gdańsk - OPEN
[acrobat]
2016-10-16
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 1
[acrobat]
2016-10-16
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin- bieg 1
[acrobat]
2016-10-16
Oława, ZmierzymyCzas.pl
IV Dolnośląski Bieg po Zdrowie dla Chorych na Raka
[acrobat]
2016-10-16
Żory, Datasport.pl
IX Żorski Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-10-16
Łubianka, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross
[acrobat]
2016-10-16
Poznań, Katarzyna Kowalska
VI Poznański Bieg Papieski
[excel]
2016-10-16
Szamotuły, STS-Timing
VI Szamotuły SAMSUNG Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-10-16
Warka, DataSport.pl
XIV Bieg Pułaskiego
[acrobat]
2016-10-16
Dzięgielów, Organizator
XVI Bieg o Złoty Dzięgiel
[excel]
2016-10-16
Lubin, SuperSport
XXXI Barbórkowy Bieg o Lampkę Górniczą
[acrobat]
2016-10-16
Uniejów, Datasport.pl
X Bieg do Gorących Źródeł - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Rybniki, Krzysztof Skowera
2. Biegam Bo Lubię Lasy - 5km
[acrobat]
2016-10-15
Rybniki, Krzysztof Skowera
2. Biegam Bo Lubię Lasy - 7.5km
[acrobat]
2016-10-15
Police, Kamiński Ryszard
38. Ćwierćmaraton Policki
[acrobat]
2016-10-15
Kraków, Datasport.pl
5 na dobry początek
[acrobat]
2016-10-15
Kalisz, Miłosz Pawlak
Bieg Leśną Ścieżką
[acrobat]
2016-10-15
Osiek, Organizator
Bieg na Molo
[acrobat]
2016-10-15
Lesznowola, Datasport.pl
Bieg po Dynie - kategorie
[acrobat]
2016-10-15
Lesznowola, Datasport.pl
Bieg po Dynie - kobiety
[acrobat]
2016-10-15
Lesznowola, Datasport.pl
Bieg po Dynie - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Lubań, Ultimasport.pl
Bieg Uliczny Lubańskie Biegowisko - NW
[acrobat]
2016-10-15
Lubań, Ultimasport.pl
Bieg Uliczny Lubańskie Biegowisko - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Szałsza, Anna Azyan-Nizińska
Fitness dla Serca - bieg Impreza charytatywna
[acrobat]
2016-10-15
Wrocław, Datasport.pl
Go Gen Bieg Trzech Wzgórz
[acrobat]
2016-10-15
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 1
[acrobat]
2016-10-15
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 7
[excel]
2016-10-15
Ćmielów, Piętka Dariusz
III Bieg Papieski
[word]
2016-10-15
Chrząszczyce, ZmierzymyCzas.pl
III Wzgórzowa Trzynastka
[acrobat]
2016-10-15
Licheń, PlusTiming
II Licheński Bieg - 10km
[acrobat]
2016-10-15
Licheń, PlusTiming
II Licheński Bieg - 5km
[acrobat]
2016-10-15
Licheń, PlusTiming
II Licheński Bieg - NW
[acrobat]
2016-10-15
Przyjaźń, Good-Time
IV Bieg Przyjaźni - dzieci
[acrobat]
2016-10-15
Przyjaźń, Good-Time
IV Bieg Przyjaźni - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Opalenica, Jacek Flak-Marcinkowski
Jesienny Test Coopera
[word]
2016-10-15
Wrocław, Good-Time
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 15km
[acrobat]
2016-10-15
Wrocław, Good-Time
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 4km
[acrobat]
2016-10-15
Wrocław, Good-Time
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 6km
[acrobat]
2016-10-15
Dolina Charlotty, b4sport.pl
Mud Max
[acrobat]
2016-10-15
Katowice, Good-Time
Po Pierwsze Zdrowie - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-15
Katowice, Good-Time
Po Pierwsze Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Mysłowice, Anna Gandyk
XXIV Memoriał Jerzego Chromika - Młodzież
[acrobat]
2016-10-15
Mysłowice, Anna Gandyk
XXIV Memoriał Jerzego Chromika - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Skrwilno, Organizator
XXI Bieg Niepodległości - Dzieci
[acrobat]
2016-10-15
Skrwilno, Organizator
XXI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-10-15
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
Zdobywcy Grodnej
[acrobat]
2016-10-14
Toruń, STS-Timing
Puchar Maratonu #torunmarathon
[acrobat]
2016-10-13
Gdynia, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia - 3 bieg
[acrobat]
2016-10-12
Dąbrowa Górnicza, Jerzy Sufranowicz
VI Bieg Hutnika Arcelormittal
[acrobat]
2016-10-09
Poznań, STS-Timing
17. PKO Poznań Maraton - nieoficjalne
[acrobat]
2016-10-09
Chorzów, Śląskie TKKF
45 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika
[acrobat]
2016-10-09
Rzeszów, STS-Timing
4. PKO Maraton Rzeszowski - OPEN
[acrobat]
2016-10-09
Rzeszów, STS-Timing
4. PKO Maraton Rzeszowski - Sztafety
[acrobat]
2016-10-09
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 1
[acrobat]
2016-10-09
Lubartów, InesSport.pl
III Bieg Biegam Bo Lubie Lasy
[acrobat]
2016-10-09
Warszawa, InesSport.pl
III Bieg Instytutu Lotnictwa - OPEN
[acrobat]
2016-10-09
Warszawa, InesSport.pl
III Bieg Instytutu Lotnictwa - Sztafety
[acrobat]
2016-10-09
Nowa Ruda, Ultimasport.pl
II Bieg Pokoju
[acrobat]
2016-10-09
Warszawa, STS-Timing
Insurance&Reinsurance Run powered by ForPro
[acrobat]
2016-10-09
Wrocław, Anna Szymanek
IX Bieg Energetyka
[acrobat]
2016-10-09
Reda, Michał Pusdrowski
I Zimowe Grand Prix Redy - Etap 1
[acrobat]
2016-10-09
Gierałtowice, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Biegnę by pomóc! - 10km
[acrobat]
2016-10-09
Gierałtowice, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Biegnę by pomóc! - 2km
[acrobat]
2016-10-09
Sopot, Organizator
Piwna Mila
[acrobat]
2016-10-09
Świeradów - Zdrój, DataSport.pl
Runner’s World Super Bieg - 10km
[acrobat]
2016-10-09
Świeradów - Zdrój, DataSport.pl
Runner’s World Super Bieg - 15km
[acrobat]
2016-10-09
Świeradów - Zdrój, DataSport.pl
Runner’s World Super Bieg - 2.7km
[acrobat]
2016-10-09
Czestochowa, ZmierzymyCzas.pl
Scout Cross Race - BIEG
[acrobat]
2016-10-09
Czestochowa, ZmierzymyCzas.pl
Scout Cross Race - Kolarstwo 15km
[acrobat]
2016-10-09
Czestochowa, ZmierzymyCzas.pl
Scout Cross Race - Kolarstwo 38km
[acrobat]
2016-10-09
Warszawa, DataSport.pl
VI Charytatywny Bieg Wybiegaj Sprawność
[acrobat]
2016-10-09
Kielce, DataSport.pl
V Kielecka Dycha
[acrobat]
2016-10-09
Płock, Domtel-Sport.pl
V Tumska Dycha
[acrobat]
2016-10-09
Włocławek, Domtel-Sport.pl
Włocławek Półmaraton
[acrobat]
2016-10-09
Włodawa, ZmierzymyCzas.pl
XVII Bieg Sobiborski
[acrobat]
2016-10-09
Tarnów, Krzysztof Gondek
XXV Tarnowski Bieg Leliwitów - 2.5km
[acrobat]
2016-10-09
Tarnów, Krzysztof Gondek
XXV Tarnowski Bieg Leliwitów - OPEN
[acrobat]
2016-10-08
Rzeszów, STS-Timing
2. Bieg na Piątkę Puchar Pratt&Whitney
[acrobat]
2016-10-08
Chorzów, ZmierzymyCzas.pl
Bieg(z)Usiem pod Egidą - BIEG
[acrobat]
2016-10-08
Chorzów, ZmierzymyCzas.pl
Bieg(z)Usiem pod Egidą - NW
[acrobat]
2016-10-08
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 1
[acrobat]
2016-10-08
Ruda Śląska, August Jakubik
II Bieg po zdrowie Psychiczne
[word]
2016-10-08
Łomianki, Ilona Czarnecka
II Bieg Sztafetowy w Łomiankach
[acrobat]
2016-10-08
Warszawa, DataSport.pl
I Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego
[acrobat]
2016-10-08
Ciepłowody, Ultimasport
I Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody
[acrobat]
2016-10-08
Wrocław, DataSport.pl
KEAW Maraton - 10km
[acrobat]
2016-10-08
Wrocław, DataSport.pl
KEAW Maraton - 5km
[acrobat]
2016-10-08
Wrocław, Maciek Ciesielski
Przewietrz się na Olimpijskim
[word]
2016-10-08
Milanówek, Jerzy Stypa
Puchar Parków Milanówka II
[acrobat]
2016-10-08
Rydułtowy, Ireneusz Górnik
V Cross Rydułtowski
[acrobat]
2016-10-08
Bielawa, Paulina Wojtanowska
V Memoriał im. Michała Wojtanowskiego
[word]
2016-10-08
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - Bieg V
[acrobat]
2016-10-08
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - generalka drużyny
[acrobat]
2016-10-08
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Mysłowicka Liga Crossowa - Genralka po 5 biegach
[acrobat]
2016-10-08
Leśniewo, LKS Puck
XIX Biegowe Grand Prix Pow. Puckiego
[word]
2016-10-08
Sulęcin, Tomek Baran
XVIII Memoriał Stanisława Ożoga
[acrobat]
2016-10-08
Poznań, PlusTiming
XVI Bieg Maltański
[acrobat]
2016-10-08
Kościerzyna, Good-Time
XXII Kościerskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2016-10-08
Poznań, PlusTiming
XXXIV Bieg Przemysła
[acrobat]
2016-10-07
Lubliniec - Kokotek, ZmierzymyCzas.pl
20 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - Kobiety
[acrobat]
2016-10-07
Lubliniec - Kokotek, ZmierzymyCzas.pl
20 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - Kobiety PK
[acrobat]
2016-10-07
Lubliniec - Kokotek, ZmierzymyCzas.pl
20 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - Mężczyźni
[acrobat]
2016-10-07
Lubliniec - Kokotek, ZmierzymyCzas.pl
20 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - Mężczyźni PK
[acrobat]
2016-10-07
Mielec, Agnieszka Molek
XXII Ogólnopolskie Biegi Uliczne - Młodzież
[acrobat]
2016-10-07
Mielec, Agnieszka Molek
XXII Ogólnopolskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2016-10-06
Gdynia, Rafał Plewiski
II Czwartkowy Bieg Śledzia
[acrobat]
2016-10-03
Gryfino, Domtel-Sport.pl
44. Bieg Transgraniczny
[acrobat]
2016-10-02
Biłgoraj, Piotr Swacha
10tka po Ziemi Biłgorajskiej
[acrobat]
2016-10-02
Kraków, DataSport.pl
10. PZU Bieg Trzech Kopców - Kobiety
[acrobat]
2016-10-02
Kraków, DataSport.pl
10. PZU Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2016-10-02
Kraków, DataSport.pl
10. PZU Bieg Trzech Kopców - Triada
[acrobat]
2016-10-02
Gdańsk, Good-Time
3. Sztafeta Firm
[acrobat]
2016-10-02
Częstochowa, Marcin Mazik
4.Cross Duathlon Częstochowa
[acrobat]
2016-10-02
Warszawa, DataSport.pl
Biegnij Warszawo
[acrobat]
2016-10-02
Branice, Organizator
Bieg Branicki - 10km
[word]
2016-10-02
Branice, Organizator
Bieg Branicki - 5km
[word]
2016-10-02
Piastów, Organizator
Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy
[acrobat]
2016-10-02
Jakubów, PulsarSport.pl
Bieg po szczęśliwą podkowę - 10km
[acrobat]
2016-10-02
Jakubów, PulsarSport.pl
Bieg po szczęśliwą podkowę - 5km
[acrobat]
2016-10-02
Wrocław, Maciek Ciesielski
Finał Akademii Zdrowia Santandera - NW 10km
[acrobat]
2016-10-02
Wrocław, Maciek Ciesielski
Finał Akademii Zdrowia Santandera - NW 2.5km
[acrobat]
2016-10-02
Wrocław, Maciek Ciesielski
Finał Akademii Zdrowia Santandera - NW 5km
[acrobat]
2016-10-02
Wrocław, Maciek Ciesielski
Finał Akademii Zdrowia Santandera - OPEN
[acrobat]
2016-10-02
Bydgoszcz, CityTrail
GP CITY TRAIL Bydgoszcz - bieg 1
[acrobat]
2016-10-02
Nowogard, Artu Konior
III Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-10-02
Skuły, Good-Time
II Dycha Strażacka - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-02
Skuły, Good-Time
II Dycha Strażacka - OPEN
[acrobat]
2016-10-02
Susk Stary, Arkadiusz Zyśk
IV Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów - Drużyny
[acrobat]
2016-10-02
Susk Stary, Arkadiusz Zyśk
IV Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów - Kobiety
[acrobat]
2016-10-02
Susk Stary, Arkadiusz Zyśk
IV Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów - OPEN
[acrobat]
2016-10-02
Środa Śląska, PulsarSport.pl
I Bieg o Skarb Średzki
[acrobat]
2016-10-02
Hel - Rozewie, Good-Time
I Maraton Północy
[acrobat]
2016-10-02
Przasnysz, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2016-10-02
Legnica, DataSport.pl
Legnica Półmaraton
[acrobat]
2016-10-02
Starachowice, Krystian Sadza
Mania Biegania 2016
[acrobat]
2016-10-02
Katowice, STS-Timing
PKO Silesia Marathon - nieoficjalne
[acrobat]
2016-10-02
Katowice, STS-Timing
PKO Silesia Półmarathon - nieoficjalne
[acrobat]
2016-10-02
Rakoniewice, DataSport.pl
VI Dycha Drzymały
[acrobat]
2016-10-02
Grójec, Good-Time
VI Grójecka Dycha
[acrobat]
2016-10-02
Pniewy, Organizator
VI Otwarty Papieski Bieg - 10km
[acrobat]
2016-10-02
Pniewy, Organizator
VI Otwarty Papieski Bieg - 5km
[acrobat]
2016-10-02
Pniewy, Organizator
VI Otwarty Papieski Bieg - Nordic Walking
[acrobat]
2016-10-02
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Etap VI
[excel]
2016-10-02
Nowogródek Pomorski, Maratończyk Pomiar Czasu
Wiejska 10-ka
[acrobat]
2016-10-02
Wieliszew, Magdalena Pietrzak
Wieliszewski Crossing 2016 - jesień - BIEG
[acrobat]
2016-10-02
Wieliszew, Magdalena Pietrzak
Wieliszewski Crossing 2016 - jesień - Duathlon
[acrobat]
2016-10-02
Wieliszew, Magdalena Pietrzak
Wieliszewski Crossing 2016 - jesień - MTB
[acrobat]
2016-10-02
Jastarnia, Organizator
XIII Biegi uliczne o Memoriał Jana Pawła II
[word]
2016-10-02
Sępólno Krajeńskie, Good-Time
XV Bieg im. Kajetana Bągorskiego
[acrobat]
2016-10-02
Kalisz, Domtel-Sport.pl
XXXVI Bieg Ptolemeusza
[acrobat]
2016-10-02
Wrocław, Andrzej Cymanek
X Osobowicka Ósemka
[excel]
2016-10-01
Lwówek, Paweł Kasprowicz
10 Lwówecka
[acrobat]
2016-10-01
Starogard Gdański, Good-Time
25. Kociewski Bieg z Polpharmą
[acrobat]
2016-10-01
Sobótka, Datasport
3. Górski Półmaraton Ślężański - 10 km
[acrobat]
2016-10-01
Sobótka, Datasport
3. Górski Półmaraton Ślężański - 21 km
[acrobat]
2016-10-01
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
3 Przełaj Bałtyk
[acrobat]
2016-10-01
Koźmin Wielkopolski, PulsarSport.pl
40 Jubileuszowy Bieg Maćka - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Koźmin Wielkopolski, PulsarSport.pl
40 Jubileuszowy Bieg Maćka - 5km
[acrobat]
2016-10-01
Hajnówka, PulsarSport.pl
7. Hajnowska Dwunastka
[acrobat]
2016-10-01
Wrocław, Datasport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - dzieci
[acrobat]
2016-10-01
Wrocław, Datasport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - kategorie
[acrobat]
2016-10-01
Wrocław, Datasport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - kobiety
[acrobat]
2016-10-01
Wrocław, Datasport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - OPEN
[acrobat]
2016-10-01
Szczyrk, Fundacja Aktywne Beskidy
but 260 challenge - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Szczyrk, Fundacja Aktywne Beskidy
but 260 challenge - 120km
[acrobat]
2016-10-01
Szczyrk, Fundacja Aktywne Beskidy
but 260 challenge - 260km
[acrobat]
2016-10-01
Szczyrk, Fundacja Aktywne Beskidy
but 260 challenge - 60km
[acrobat]
2016-10-01
Szczyrk, Fundacja Aktywne Beskidy
but 260 challenge - 90km
[acrobat]
2016-10-01
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 1
[acrobat]
2016-10-01
Tarnów, Krzysztof Gondek
III Bieg o puchar zarządu Grupy Azoty - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Tarnów, Krzysztof Gondek
III Bieg o puchar zarządu Grupy Azoty - 3.3km
[acrobat]
2016-10-01
Pińczów, Ultimasport
III Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia
[acrobat]
2016-10-01
Zielonka, Aldona Rybka
II Bieg Dąbrowskiego
[acrobat]
2016-10-01
Zakopane, MOSiR Zakopane
II Bieg Kurierów Tatrzańskich
[acrobat]
2016-10-01
Lipniak k.Łęcznej, Aleksander Kurczewski
II Bieg Pobłocie
[word]
2016-10-01
Książenice, Michał Szczyrbowski
IV Bieg po Głębokich Dołach - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Książenice, Michał Szczyrbowski
IV Bieg po Głębokich Dołach - 5km
[acrobat]
2016-10-01
Książenice, Michał Szczyrbowski
IV Bieg po Głębokich Dołach - NW
[acrobat]
2016-10-01
Drzonków, Dariusz Mieczyński
IV Bieg Przełajowy Służb Mundurowych - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Drzonków, Dariusz Mieczyński
IV Bieg Przełajowy Służb Mundurowych - 5km
[acrobat]
2016-10-01
Kozienice, Tomasz Baanowski
IV Energetyczna Dycha
[acrobat]
2016-10-01
Nowy Dwór Gdański, Patrycja Jażdżewska
IX Jesienny Bieg Gburów
[acrobat]
2016-10-01
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
IX Maraton Lubsko Biega
[acrobat]
2016-10-01
Nowy Dwór k.Kwidzyna, STS-Timing
I Bieg Traktora
[acrobat]
2016-10-01
Wisznia Mała, PulsarSport.pl
I Wiszeńska (za) Dyszka
[acrobat]
2016-10-01
Zawoja, Tomek Chwastek
Memoriał Wojtka Kozuba - Kobiety
[acrobat]
2016-10-01
Zawoja, Tomek Chwastek
Memoriał Wojtka Kozuba - Mężczyźni
[acrobat]
2016-10-01
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run - 5km
[acrobat]
2016-10-01
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 10
[excel]
2016-10-01
Turew, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXI Bieg im. Dezyderego Chłapowskiego
[acrobat]
2016-10-01
Zielona Góra, Organizator
Zielonogórskie Biegi Górskie - 10km
[acrobat]
2016-10-01
Zielona Góra, Organizator
Zielonogórskie Biegi Górskie - 21km
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 337

 Ostatnio zalogowani
maur68
10:49
maraton56
10:43
Katan
10:35
Stanek
10:32
Januszz
10:15
gdarek7
10:11
przemek300
09:55
jaro109
09:55
voytec
09:51
biegacz54
09:33
suchy
09:24
pol1948
09:04
platat
09:01
kirc
08:55
sergio1971
08:52
Leno
08:39
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |