Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2011-10-30
Szczecin, Organizator
G.P. Szczecina - bieg II
[excel]
2011-10-30
Koszalin, DomTel-Sport
Nocna Ściema - maraton
[acrobat]
2011-10-30
Koszalin, DomTel-Sport
Nocna Ściema - półmaraton
[acrobat]
2011-10-30
Tychy, Maciej Gaik
XVI Perła Paprocan
[word]
2011-10-29
Katowice, August Jakubik
Biegowa Korona Himalajów - Maraton Manaslu
[acrobat]
2011-10-29
Katowice, August Jakubik
Biegowa Korona Himalajów - Maraton Manaslu NW
[acrobat]
2011-10-29
Poznań, STS-Timing
I Bieg Eliminator - eliminacje I
[acrobat]
2011-10-29
Poznań, STS-Timing
I Bieg Eliminator - eliminacje II
[acrobat]
2011-10-29
Poznań, STS-Timing
I Bieg Eliminator - eliminacje III
[acrobat]
2011-10-29
Poznań, STS-Timing
I Bieg Eliminator - eliminacje podsumowanie
[acrobat]
2011-10-29
Poznań, STS-Timing
I Bieg Eliminator - finał
[acrobat]
2011-10-29
Opalenica k.Poznania, Rafał Grabski
Jesienne Mistrz.Opalenicy w biegu 12-minutowym
[acrobat]
2011-10-29
Warszawa, Jarosław Żórawski
Maraton w Starej Miłośnie - maraton
[excel]
2011-10-29
Warszawa, Jarosław Żórawski
Maraton w Starej Miłośnie - minimaraton
[excel]
2011-10-29
Wilkowice, Kazimierz Kordziński
V Jesienne Biegi na Magurce - kobiety
[acrobat]
2011-10-29
Wilkowice, Kazimierz Kordziński
V Jesienne Biegi na Magurce - mężczyźni
[acrobat]
2011-10-28
Gdańsk, Organizator
II Bieg Politechniki Gdańskiej
[acrobat]
2011-10-26
Katowice, Aleksy Szablicki
Nothing International Classic Marathon - 10/2011
[word]
2011-10-23
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
27 Supermaraton Kalisia Dla Blizanowa
[acrobat]
2011-10-23
Koło, Organizator
31 Bieg Warciański - OPEN
[acrobat]
2011-10-23
Lesznowola, DataSport
9 Minimaraton Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2011-10-23
Lesznowola, DataSport
9 Minimaraton Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2011-10-23
Lesznowola, DataSport
9 Minimaraton Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2011-10-23
Oleszka, Organizator
II Cross Góry św. Anny - drużyny
[acrobat]
2011-10-23
Oleszka, Organizator
II Cross Góry św. Anny - kobiety
[acrobat]
2011-10-23
Oleszka, Organizator
II Cross Góry św. Anny - OPEN
[acrobat]
2011-10-23
Lgoczanka, Marek Dors
II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego
[acrobat]
2011-10-23
Szczecin, Artur Kasprzak
I Bieg Górski na K2 - OPEN
[acrobat]
2011-10-23
Szamotuły, DataSport
I Półmaraton Samsunga - kategorie
[acrobat]
2011-10-23
Szamotuły, DataSport
I Półmaraton Samsunga - OPEN
[acrobat]
2011-10-23
Szamotuły, DataSport
I Półmaraton Samsunga - Powiat
[acrobat]
2011-10-23
Szamotuły, DataSport
I Półmaraton Samsunga - wózki
[acrobat]
2011-10-23
Koberic, Beata Wronska
Kobericky Pulmaraton
[excel]
2011-10-23
Białystok, Jerzy Mydlarz
XII Bieg Godzinny
[acrobat]
2011-10-23
Lubin, Marek Dłubała
XXVI Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - kobiety
[acrobat]
2011-10-23
Lubin, Marek Dłubała
XXVI Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - OPEN
[acrobat]
2011-10-22
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
Czwarty Maraton Lubski
[acrobat]
2011-10-22
Kłos, Michał Bieliński
Grand Prix Klubu Biegacza 2011/2012
[acrobat]
2011-10-22
Tuchola, Jan Salewski
II Bieg św. Huberta - marsz
[acrobat]
2011-10-22
Tuchola, Jan Salewski
II Bieg św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2011-10-22
Mysłowice, Jacek Księżyk
II Przełajowe GP Mysłowic - bieg V
[acrobat]
2011-10-22
Mysłowice, Jacek Księżyk
II Przełajowe GP Mysłowic - po 5 biegach
[acrobat]
2011-10-22
Wodzisław Śląski, Mirosław Kuczok
Ja i Maraton
[acrobat]
2011-10-22
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
Puchar Siemianowic Śląskich w Biathlonie Letnim
[excel]
2011-10-22
Lipinki, Anna Wojna
V Bieg im.Kazimierza Świerzowskiego - kategorie
[acrobat]
2011-10-22
Płock, Organizator
XXXI Bieg Soczewka z BOP - kobiety
[acrobat]
2011-10-22
Płock, Organizator
XXXI Bieg Soczewka z BOP - OPEN
[acrobat]
2011-10-16
Poznań, Organizator
12 Maraton Poznański
[acrobat]
2011-10-16
Dąbrowa Chełmińska, Stanisław Buś
Bieg Uliczny
[excel]
2011-10-16
Adamów, Marta Kołodziejczyk
III Adamowska Dziesiątka
[excel]
2011-10-16
Łódź, Szymon Drab
II Półmaraton Szakala - drużynowo
[excel]
2011-10-16
Łódź, Szymon Drab
II Półmaraton Szakala - OPEN
[acrobat]
2011-10-16
Szczecin, Zbigniew Flisek
SLIB - bieg ósmy
[word]
2011-10-16
Rzekuń, Marek Karczewski
V Bieg AG bez limitu - dzieci
[acrobat]
2011-10-16
Rzekuń, Marek Karczewski
V Bieg AG bez limitu - OPEN
[acrobat]
2011-10-16
Tarnów, Paweł Moździerz
XX Tarnowski Bieg Leliwitów - 10km
[acrobat]
2011-10-16
Tarnów, Paweł Moździerz
XX Tarnowski Bieg Leliwitów - 2.5km
[acrobat]
2011-10-15
Słupsk, Mirosław Bierkus
Grand Prix Ziemi Słupskiej - 10km
[acrobat]
2011-10-15
Słupsk, Mirosław Bierkus
Grand Prix Ziemi Słupskiej - 5km
[acrobat]
2011-10-15
Bydgoszcz, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Bydgoszcz
[acrobat]
2011-10-15
Gdańsk, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Gdańsk
[acrobat]
2011-10-15
Katowice, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Katowice
[acrobat]
2011-10-15
Kraków, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Kraków AZS
[acrobat]
2011-10-15
Kraków, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Kraków Wawel
[acrobat]
2011-10-15
Lublin, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Lublin
[acrobat]
2011-10-15
Łódź, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Łódź
[acrobat]
2011-10-15
Płock, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Płock
[acrobat]
2011-10-15
Poznań, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Poznań
[acrobat]
2011-10-15
Rzeszów, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Rzeszów
[acrobat]
2011-10-15
Warszawa, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Warszawa Orzeł
[acrobat]
2011-10-15
Warszawa, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Warszawa Skra
[acrobat]
2011-10-15
Wrocław, Organizator
Test Coopera dla Wszystkich - Wrocław
[acrobat]
2011-10-15
Władysławowo, Muranski Józef
VIII Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2011-10-15
Ciechowica k.Nędzy, Kazimierz Grycman
VI Triathlon Jesienny
[word]
2011-10-15
Gdańsk, Sławomir Ledwoń
X-Duathlon - dzieci
[acrobat]
2011-10-15
Gdańsk, Sławomir Ledwoń
X-Duathlon - kobiety
[acrobat]
2011-10-15
Gdańsk, Sławomir Ledwoń
X-Duathlon - OPEN
[acrobat]
2011-10-09
Rakoniewice, DataSport - Karol Czaj
Dycha Drzymały - Gmina Rakoniewice
[acrobat]
2011-10-09
Rakoniewice, DataSport - Karol Czaj
Dycha Drzymały - kategorie
[acrobat]
2011-10-09
Rakoniewice, DataSport - Karol Czaj
Dycha Drzymały - kobiety
[acrobat]
2011-10-09
Rakoniewice, DataSport - Karol Czaj
Dycha Drzymały - MP Strażaków Drużynowo
[acrobat]
2011-10-09
Rakoniewice, DataSport - Karol Czaj
Dycha Drzymały - MP Strażaków OPEN
[acrobat]
2011-10-09
Rakoniewice, DataSport - Karol Czaj
Dycha Drzymały - OPEN
[acrobat]
2011-10-09
Żory, Piotr Kozak
IV Żorski Bieg Uliczny
[excel]
2011-10-09
Zakopane, Organizator
I Zakopiańska Mila
[excel]
2011-10-09
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - kategorie
[acrobat]
2011-10-09
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - kobiety
[acrobat]
2011-10-09
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - kobiety kateg.
[acrobat]
2011-10-09
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - niepełnosprawni
[acrobat]
2011-10-09
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - Nordic Walking
[acrobat]
2011-10-09
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - OPEN
[acrobat]
2011-10-09
Piotrków Trybunalski, Izabela Nejman
Trybunalski Bieg z OSiR-em - kobiety
[word]
2011-10-09
Piotrków Trybunalski, Izabela Nejman
Trybunalski Bieg z OSiR-em - mężczyźni
[word]
2011-10-09
Uniejów, DataSport
V Bieg Do Gorących Źródeł - drużyny
[acrobat]
2011-10-09
Uniejów, DataSport
V Bieg Do Gorących Źródeł - kobiety
[acrobat]
2011-10-09
Uniejów, DataSport
V Bieg Do Gorących Źródeł - OPEN
[acrobat]
2011-10-09
Gniewkowo, Artur Hasior
XVII Gniewkowski Bieg im... - Nordic Walking
[acrobat]
2011-10-09
Gniewkowo, Artur Hasior
XVII Gniewkowski Bieg im... - OPEN
[acrobat]
2011-10-08
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
71 Masowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2011-10-08
Zabrze, Beata Wronska
Bieg Jesieni
[word]
2011-10-08
Poznań, Radosławk Kasperczak
Bieg Papieski
[acrobat]
2011-10-08
Tczew, DomTel-Sport
Dycha na 100-lecie EATON - 10 km
[acrobat]
2011-10-08
Tczew, DomTel-Sport
Dycha na 100-lecie EATON - 2.5 km
[acrobat]
2011-10-08
Lębork, Organizator
Grand Prix Lęborka sezon 2011/2012 - bieg 1
[excel]
2011-10-08
Zakopane, Piotr Kozak
IV Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę
[excel]
2011-10-08
Rudna, Robert Walkowiak
I Bieg im.Św.Katarzyny
[acrobat]
2011-10-08
Kraków, DataSport
Nie Tylko Dla Orłów - 21km
[acrobat]
2011-10-08
Kraków, DataSport
Nie Tylko Dla Orłów - 70km
[acrobat]
2011-10-08
Kraków, DataSport
Nie Tylko Dla Orłów - dzieci 3.5km
[acrobat]
2011-10-08
Kraków, DataSport
Nie Tylko Dla Orłów - dzieci 500 km
[acrobat]
2011-10-08
Kraków, DataSport
Nie Tylko Dla Orłów - tyłem 3.5km
[acrobat]
2011-10-08
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Puchar Polski P.F.N.W. 7/7 - 10km
[acrobat]
2011-10-08
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Puchar Polski P.F.N.W. 7/7 - 20km
[acrobat]
2011-10-08
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Puchar Polski P.F.N.W. 7/7 - 5km
[acrobat]
2011-10-08
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Puchar Polski P.F.N.W. 7/7 - 5km Niepełnosprawni
[acrobat]
2011-10-08
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
Trail Running Pasłęk
[acrobat]
2011-10-08
Toruń, STS-Timing
V Gotyk Duathlon - drużynowo
[acrobat]
2011-10-08
Toruń, STS-Timing
V Gotyk Duathlon - indywidualnie
[acrobat]
2011-10-08
Włodawa, Magdalena Pulikowska
XII Bieg Sobiborski
[word]
2011-10-08
Warka, Tomasz Grzegorek
XI Bieg Pułaskiego
[excel]
2011-10-08
Kraków, Maciej Sybilski
XVII Bieg Memoriałowy im. Bogdana Włosika
[excel]
2011-10-08
Kościerzyna, Jarosław
XVII Kościerskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2011-10-08
Police, Zbigniew Kapuściński
XXXIII Ćwierćmaraton Policki
[acrobat]
2011-10-08
Płock, Ultimasport.pl
XX Bieg Tumski - OPEN
[acrobat]
2011-10-07
Mielec, Agnieszka Molek
XVII Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta
[acrobat]
2011-10-05
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 7
[excel]
2011-10-05
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia - PODSUMOWANIE
[excel]
2011-10-03
Gryfino, Organizator
34 Bieg Transgraniczny
[acrobat]
2011-10-02
Kalisz, Michał Biernat
31 Bieg Uliczny Ptolemeusza
[acrobat]
2011-10-02
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - kategorie
[acrobat]
2011-10-02
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - kobiety
[acrobat]
2011-10-02
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - OPEN
[acrobat]
2011-10-02
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - kategorie
[acrobat]
2011-10-02
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - kobiety
[acrobat]
2011-10-02
Kraków, DataSport
Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2011-10-02
Elbląg, Robert Bieńkowski
Elbląski Półmaraton - Bażant 2011
[excel]
2011-10-02
Brenna, Tomasz Lorek
IV Mistrzostwa Beskidów Nordic Walking - kateg.
[acrobat]
2011-10-02
Brenna, Tomasz Lorek
IV Mistrzostwa Beskidów Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2011-10-02
Augustów, Grzegorz Lipiński
I Półmaraton Augustowski
[acrobat]
2011-10-02
Chorzów, DataSport
Silesia Półmaraton - 7km
[acrobat]
2011-10-02
Chorzów, DataSport
Silesia Półmaraton - drużynowo
[acrobat]
2011-10-02
Chorzów, DataSport
Silesia Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2011-10-02
Chorzów, DataSport
Silesia Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2011-10-02
Szemud k.Rumii, Andrzej Mazur
VI Jesienny Przełajowy Bieg Lesoków
[excel]
2011-10-02
Gdynia, Maciej Kwiatkowski
VI MTB Gdynia Maraton
[excel]
2011-10-02
Elbląg, Robert Bieńkowski
XI Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2011-10-01
Sopot, Mirosław Bierkus
11 Mityng Weteranów w L.A.
[acrobat]
2011-10-01
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
33 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - kategorie
[acrobat]
2011-10-01
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
33 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - nordic walking
[acrobat]
2011-10-01
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
33 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - OPEN
[acrobat]
2011-10-01
Toruń, Rafał Kowalski
8 Kamus Maraton - maraton
[acrobat]
2011-10-01
Toruń, Rafał Kowalski
8 Kamus Maraton - półmaraton
[acrobat]
2011-10-01
Wysocko Wielkie, Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wlkp - Jesienna Dziesiątka
[excel]
2011-10-01
Pasterka, Kazimierz Kordziński
II Doldy Sztafeta Górska - drużynowo
[acrobat]
2011-10-01
Pasterka, Kazimierz Kordziński
II Doldy Sztafeta Górska - indywidualnie
[acrobat]
2011-10-01
Hajnówka, Małgorzata Muszkatel
II Hajnowska Dwunastka
[word]
2011-10-01
Wysoka, Marek Bramorski
IV Wysocki Bieg Uliczny
[acrobat]
2011-10-01
Żórawina, Arkadiusz Rymarski
VI Bieg Uliczny im.Franciszka Wytrwała
[acrobat]
2011-10-01
Legnica, Rafał Srokowski
XXIV Bieg Lwa Legnickiego - kobiety
[acrobat]
2011-10-01
Legnica, Rafał Srokowski
XXIV Bieg Lwa Legnickiego - mężczyźni
[acrobat]
2011-10-01
Żywiec, Organizator
XXI Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Żywca
[acrobat]
2011-10-01
Żywiec, Organizator
XXI Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Żywca - Dzieci
[acrobat]
2011-10-01
Żywiec, Organizator
XXI Bieg o Puchar Burmistrza Miasta... - Rodzinne
[acrobat]
2011-10-01
Starogard Gdański, Tomasz Górecki
XX Bieg Kociewski z Polpharmą - kategorie
[acrobat]
2011-10-01
Starogard Gdański, Tomasz Górecki
XX Bieg Kociewski z Polpharmą - OPEN
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 165

 Ostatnio zalogowani
Namor 13
22:09
Jarek42
22:07
Sqbanietz
21:59
dejwid13
21:55
ona
21:33
eldorox
21:22
Bartuś
21:20
rumac
21:02
Hung
20:45
daro76
20:35
mariogo.pl
20:24
42.195m
20:08
Yatzaxx
19:50
jarqush
19:30
pagand
19:29
cumaso
19:10
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |