Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2011-04-30
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
10 Maraton Jelcz-Laskowice - kategorie
[acrobat]
2011-04-30
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
10 Maraton Jelcz-Laskowice - OPEN
[acrobat]
2011-04-30
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
10 Maraton Jelcz-Laskowice - powiat Oławski
[acrobat]
2011-04-30
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
6 Memoriał Barbary Szlachetki - nordic walking
[acrobat]
2011-04-30
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
6 Memoriał Barbary Szlachetki - OPEN
[acrobat]
2011-04-30
Puck, Krzysztof Klebba
Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej - bieg 1
[acrobat]
2011-04-30
Justynów - Janówka k, Organizator
III Dycha Justynów - Janówka
[acrobat]
2011-04-30
Justynów - Janówka k, Organizator
III Dycha Justynów - Janówka - kobiety
[acrobat]
2011-04-30
Kaczory, Dawid Mróz
II Kaczorska Dziesiątka
[acrobat]
2011-04-30
Chełmża, organizator
IX Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2011-04-30
Mąchocice k.Kielc, Ryszard Łopian
Maraton Pieszy Po Górach Świętokrzyskich
[word]
2011-04-30
Sępólno Krajeńskie, Grzegorz Chudzik
Puchar Kujawsko-Pomorski w Dogtrekkingu
[acrobat]
2011-04-30
Żnin, Adam Zaręba
XVIII Przełajowe Biegi Żnińskie
[acrobat]
2011-04-30
Żywiec, Kazimierz Kordziński
XXI Wiosenny bieg przełajowy na Grojec - Kobiety
[acrobat]
2011-04-30
Żywiec, Kazimierz Kordziński
XXI Wiosenny bieg przełajowy na Grojec - Mężczyźni
[acrobat]
2011-04-30
Barciany, Kamil Długosz
XXXI Bieg Bartów
[acrobat]
2011-04-27
Katowice, Aleksander Szablicki
NIC 4/2011
[word]
2011-04-25
Zakopane, Organizator
I Bieg o Wielkanocne Jajo
[word]
2011-04-23
Opalenica, Rafał Grabski
Otwarte Mistrzostwa Opalenicy w Teście Coopera
[acrobat]
2011-04-18
Słupsk, Mirosław Bierkus
GP Ziemi Słupskiej - 10km
[acrobat]
2011-04-18
Słupsk, Mirosław Bierkus
GP Ziemi Słupskiej - 5km
[acrobat]
2011-04-17
Ostrzeszów, Piotr Kozak
47 Cross Ostrzeszowski - 4km Kobiety
[excel]
2011-04-17
Ostrzeszów, Piotr Kozak
47 Cross Ostrzeszowski - 6km Meżczyźni
[excel]
2011-04-17
Ostrzeszów, Piotr Kozak
47 Cross Ostrzeszowski - Nordic Walking
[excel]
2011-04-17
Cieszyn, Daniel Darmochwał
III Cieszyński Fortuna Bieg
[acrobat]
2011-04-17
Ostrzeszów, Organizator
Półmaraton Ostrzeszowski
[excel]
2011-04-17
Szczecin, Zbigniew Flisek
SLIB - Bieg 4
[word]
2011-04-17
Katowice, Szamot
XVIII Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
[acrobat]
2011-04-17
Szczecinek, Maciej Kwiatkowski
XXVIII Bieg o Memoriał Winanda Osińskiego
[acrobat]
2011-04-17
Żukowo k.Gdańska, Krzysztof Walczak
XX Żukowskie Biegi Przełajowe - 3km
[acrobat]
2011-04-17
Żukowo k.Gdańska, Krzysztof Walczak
XX Żukowskie Biegi Przełajowe - 6km
[acrobat]
2011-04-17
Żukowo k.Gdańska, Krzysztof Walczak
XX Żukowskie Biegi Przełajowe - nw 4km
[acrobat]
2011-04-17
Żukowo k.Gdańska, Krzysztof Walczak
XX Żukowskie Biegi Przełajowe - nw 9km
[acrobat]
2011-04-17
Kraków, Organizator
X Cracovia Maraton
[acrobat]
2011-04-16
Warszawa, Karol Czaj
III Bieg dookoła Zoo - kategorie
[acrobat]
2011-04-16
Warszawa, Karol Czaj
III Bieg dookoła Zoo - open
[acrobat]
2011-04-16
Poznań, Piotr Ksiażkiewicz
II GP Poznania - Biegi Dzieci
[acrobat]
2011-04-16
Poznań, Piotr Książkiewicz
II GP Poznania - VII Bieg
[acrobat]
2011-04-16
Gozdowice, Anna Jakowicka
IX Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka
[word]
2011-04-16
Mikołajki, Kamil Długosz
I Wiosenne Mistrzostwa Mazur
[excel]
2011-04-16
Legnica, Barbara Hawryluk
Legnicki Cross Wiosenny - Kobiety
[word]
2011-04-16
Legnica, Barbara Hawryluk
Legnicki Cross Wiosenny - Open
[word]
2011-04-16
Katowice, Grzegorz Pogorzelski
Maraton Broad Peak
[acrobat]
2011-04-16
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
Mila o Pierścionek Cygana
[excel]
2011-04-16
Kraków, Organizator
VI Mini Maraton im. Piotra Gładkiego
[acrobat]
2011-04-16
Legionowo, Dominik Krumin
XVI Biegi Powitanie Wiosny - Kobiety
[acrobat]
2011-04-16
Legionowo, Dominik Krumin
XVI Biegi Powitanie Wiosny - Menżczyźni
[acrobat]
2011-04-16
Wrocław, Danuta Pilarz
XXIII Złotnickie Biegi Przełajowe
[excel]
2011-04-15
Poznań, Organizator
XVIII Bieg Winogradzki
[acrobat]
2011-04-13
Toruń, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Edycja II
[excel]
2011-04-10
Dębno, Organizator
38 Maraton Dębno
[acrobat]
2011-04-10
Raszyń, Dominika Stawczyk
II Bieg Raszyński - Kobiety
[acrobat]
2011-04-10
Raszyń, Dominika Stawczyk
II Bieg Raszyński - open
[acrobat]
2011-04-09
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
70 Masowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2011-04-09
Koszalin, Organizator
Górski Marsz Nordic Walking
[acrobat]
2011-04-09
Koszalin, Organizator
Górski Wyścig MTB
[acrobat]
2011-04-09
Rytro k.Nowego Sącza, Organizator
GP Sądeczanina - bieg 6
[word]
2011-04-09
Rytro k.Nowego Sącza, Organizator
GP Sądeczanina - po 6 biegach
[word]
2011-04-09
Rytro k.Nowego Sącza, Organizator
GP Sądeczanina - po 6 biegach
[word]
2011-04-09
Częstochowa, Rafał Kania
III Bieg Częstochowski - Budowlańcy
[acrobat]
2011-04-09
Częstochowa, Rafał Kania
III Bieg Częstochowski - Częstochowianie
[acrobat]
2011-04-09
Częstochowa, Rafał Kania
III Bieg Częstochowski - Kategorie
[acrobat]
2011-04-09
Częstochowa, Karol Czaj
III Bieg Częstochowski - Open
[acrobat]
2011-04-09
Gniezno, Organizator
IX Bieg Europejski - Kategorie
[acrobat]
2011-04-09
Gniezno, Organizator
IX Bieg Europejski - Open
[acrobat]
2011-04-09
Przytok, Sebastian Domański
IX Półmaraton Przytok - kobiety
[acrobat]
2011-04-09
Przytok, Sebastian Domański
IX Półmaraton Przytok - Mężczyźni
[acrobat]
2011-04-09
Koszalin, Organizator
Koszaliński Bieg Górski - 15km
[acrobat]
2011-04-09
Koszalin, Organizator
Koszaliński Bieg Górski - 5km
[acrobat]
2011-04-09
Rząsiny, Paweł Kaczmar
XIII Bieg Powitanie Wiosny - dzieci i młodzież
[word]
2011-04-09
Rząsiny, Paweł Kaczmar
XIII Bieg Powitanie Wiosny - open
[word]
2011-04-03
Słupsk, Mirosław Bierkus
2 Hanza Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2011-04-03
Slupsk, Mirosław Bierkus
2 Hanza Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2011-04-03
Poznań, organizator
4 Poznań Półmaraton - nieoficjalne
[excel]
2011-04-03
Dąbrowa Górnicza, Maciej Kwiatkowski
IV Półmaraton Dąbrowski - dąbrowianie
[acrobat]
2011-04-03
Dąbrowa Górnicza, Maciej Kwiatkowski
IV Półmaraton Dąbrowski - dąbrowianki
[acrobat]
2011-04-03
Dąbrowa Górnicza, Organizator
IV Półmaraton Dąbrowski - Międzyczasy
[excel]
2011-04-03
Dąbrowa Górnicza, Maciej Kwiatkowski
IV Półmaraton Dąbrowski - OPEN
[acrobat]
2011-04-03
Pabianice, Łukasz Ścibut
I Pabianicki Półmaraton ZHP
[acrobat]
2011-04-03
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera
[acrobat]
2011-04-03
Bukówiec Górny, Organizator
XXVI Bieg Sokoła
[acrobat]
2011-04-03
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVI Grand Prix Ciechanowa IV Bieg
[word]
2011-04-02
Starogard Gdański, Jan Salewski
28 Bieg Szpęgawski - kategorie
[acrobat]
2011-04-02
Poznań, Piotr Kotowski
Bieg im. Henryka Brauna
[word]
2011-04-02
Starogard Gdański, Jan Salewski
XXVIII Bieg Szpęgawski
[acrobat]
2011-04-01
Łódź, Marcin Kujawski
Akademickie Mistrzostwa Polski - Kobiety
[acrobat]
2011-04-01
Łódź, Marcin Kujawski
Akademickie Mistrzostwa Polski - mężczyźni
[acrobat]
2011-04-01
Łódź, Marcin Kujawski
Akademickie Mistrzostwa Polski - Open
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 88

 Ostatnio zalogowani
lordedward
23:41
RainmondPL
22:51
jarek 105 kg
22:49
tomas
22:33
chris_cros
22:13
Ihetman
21:51
eldorox
21:36
nedvedstu
21:36
kmajna
21:01
mieszek12a
20:43
Wacik
20:22
42.195
19:41
Basia
19:36
Pawel63
18:52
M1chaLL
18:35
biegacz54
18:23
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |