Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2011-07-31
Bielawa, Daniel Darmochwał
Bieg Masowy Ulicami Bielawy - Kategorie
[acrobat]
2011-07-31
Bielawa, Daniel Darmochwał
Bieg Masowy Ulicami Bielawy - Open
[acrobat]
2011-07-31
Wołomin, Bogdan Pi±tek
II Memoriał Stanisława Królaka
[word]
2011-07-31
Szczyrk, Krzysztof Walczak
Złote Kierpce
[acrobat]
2011-07-30
Radomy¶l, Grzegorz Fedak
31 Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła
[word]
2011-07-30
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
Bieg Kamienny - Dzieci
[acrobat]
2011-07-30
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
Bieg Kamienny - Kategorie
[acrobat]
2011-07-30
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
Bieg Kamienny - Open
[acrobat]
2011-07-30
Bielawa, Daniel Darmochwał
Bieg Po Schodach Wieży Ko¶cioła - Kategorie
[acrobat]
2011-07-30
Bielawa, Daniel Darmochwał
Bieg Po Schodach Wieży Ko¶cioła - Open
[acrobat]
2011-07-30
Puck, Sławomir Ledwoń
III Półmaraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2011-07-30
Skórcz, Grzegorz Gajdus
IV Kociewski Bieg Turystyczny
[acrobat]
2011-07-30
Rymarov, Organizator
Triathlon Duko Rymarov
[acrobat]
2011-07-30
Kazimierz Biskupi, Organizator
VII Bieg pod tysi±cletnimi dębami
[acrobat]
2011-07-30
DĽwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
XVI Bieg ku Słońcu
[acrobat]
2011-07-30
Górzno k.Brodnicy, Artur Chyła
XXIII Mistrzostwa Polski w Triathlonie
[acrobat]
2011-07-30
Warszawa, Organizator
XXI Bieg Powstania Warszawskiego - 10km
[acrobat]
2011-07-30
Warszawa, Organizator
XXI Bieg Powstania Warszawskiego - 5km
[acrobat]
2011-07-27
Jarosławiec, Jan Salewski
XV Zawody Pływackie Klif Jarosławca - Junior
[acrobat]
2011-07-27
Jarosławiec, Jan Salewski
XV Zawody Pływackie Klif Jarosławca - Masters
[acrobat]
2011-07-27
Jarosławiec, Jan Salewski
XV Zawody Pływackie Klif Jarosławca - Open
[acrobat]
2011-07-24
Kępino k.Wejherowa, Krzysztof Modzelewski
IV BAUHAUS Crossmaraton
[excel]
2011-07-24
Sosnówka, Mateusz Witulski
IX Bieg Górski Do Dobrego ¬ródła
[acrobat]
2011-07-24
Lubatowa, Wiesław Bać
VIII Bieg Szlakiem Partyzantów
[acrobat]
2011-07-24
Lębork, Jan Salewski
XI Bieg Uliczny ¶w. Jakuba
[acrobat]
2011-07-23
Katowice, Aleksy Szablicki
100 Maraton Alka Szablickiego
[word]
2011-07-23
Złoty Stok, Kazimierz Kordziński
Bieg na Jawornik
[acrobat]
2011-07-23
Hel, Paweł Henicz
GP Ziemii Puckiej - bieg 4
[word]
2011-07-23
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2011-07-23
Zielonka k.Warszawy, Bogdan Pi±tek
VII Wielkie Pływanie
[word]
2011-07-23
Moryń k.Gryfina, Organizator
XII Bieg Dookoła Morynia
[excel]
2011-07-23
Międzygórze k.Kłodzk, Michał Pa¶ko
XIX Biegi ¦nieżnickie - MP w biegu Alpejskim
[excel]
2011-07-23
Międzygórze k.Kłodzk, Michał Pa¶ko
XIX Biegi ¦niżnickie - Igrzyska Dzieci
[excel]
2011-07-23
Międzygórze k.Kłodzk, Michał Pa¶ko
XIX Biegi ¦niżnickie - Open
[excel]
2011-07-23
Toruń, Rafał Kowalski
X Cross Maraton z Tadkiem Spychalskim
[excel]
2011-07-17
Okonek, Mirosław Bierkus
24 Półmaraton Lipcowy
[acrobat]
2011-07-17
Brzeziny k.Kielc, Damian Zegadło
II Bieg o Laur Brzezin
[acrobat]
2011-07-17
Mława, Jan Salewski
IV Trail Half Marathon - 21km
[acrobat]
2011-07-17
Mława, Jan Salewski
IV Trail Half Marathon - 7km
[acrobat]
2011-07-17
Wałcz, Maciej Kwiatkowski
I Wałecki Bieg Filmowy
[acrobat]
2011-07-17
Katowice, Rafał Adamczyk
Panewnicki Dziki Bieg
[word]
2011-07-17
Korbielów, Piotr Kozak
XI Bieg na Szczyt Pilska
[excel]
2011-07-17
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
XXII Bieg Władysława Jagiełły - kategorie
[acrobat]
2011-07-17
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
XXII Bieg Władysława Jagiełły - kobiety
[acrobat]
2011-07-17
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
XXII Bieg Władysława Jagiełły - OPEN
[acrobat]
2011-07-16
Karpacz, Organizator
Bieg na ¦nieżkę - Kobiety
[acrobat]
2011-07-16
Karpacz, Organizator
Bieg na ¦nieżkę - MężczyĽni
[acrobat]
2011-07-16
Chorzów, August Jakubik
III Bieg do Słońca
[word]
2011-07-16
Godów, Mirosław Kuczok
I Bieg o Puchar Wójta Gminy Godów
[acrobat]
2011-07-16
Józefów, Jan Salewski
¦wider Trial Marathon - 10km
[acrobat]
2011-07-16
Józefów, Jan Salewski
¦wider Trial Marathon - 5km
[acrobat]
2011-07-16
Józefów, Jan Salewski
¦wider Trial Marathon - maraton
[acrobat]
2011-07-16
Józefów, Jan Salewski
¦wider Trial Marathon - półmaraton
[acrobat]
2011-07-16
Płóczki Górne, Marek Bialic
VIII Bieg Szlakiem Agatowym
[excel]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - gmina Dobrodzeń
[acrobat]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - kategorie
[acrobat]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - KLER
[acrobat]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - kobiety
[acrobat]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - OPEN
[acrobat]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - WKB Meta Lubliniec
[acrobat]
2011-07-16
Dobrodzień, Karol Czaj
VI Dobrodzieńska Dycha - wojew.Opolskie
[acrobat]
2011-07-16
Korzybie, Grzegorz Lipiński
XVIII Bieg im. Elżbiety Garduły
[acrobat]
2011-07-09
Cottbus Zielona Góra, Paweł Zaremba
Bieg sztafetowy od Ratusza do Ratusza
[acrobat]
2011-07-09
Wilków Drugi, Urszula Wojtecka
Cross Maraton Urodzinowy Ursel
[word]
2011-07-09
Radzyń, Sebastian Domański
III Bluesobiegi Sławskie
[acrobat]
2011-07-09
Pasterka k.Kłodzka, Organizator
II Maraton Gór Stołowych - kobiety
[acrobat]
2011-07-09
Pasterka k.Kłodzka, Organizator
II Maraton Gór Stołowych - mężczyĽni
[acrobat]
2011-07-09
Dębowa, Mirosław Kuczok
IV Bieg Herbowy
[acrobat]
2011-07-09
Lubiewo, Krzysztof Walczak
IV Bieg Szlakiem Trzech Wież Nad Borami
[acrobat]
2011-07-09
Pako¶ć, Jan Salewski
Puchar Polski Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2011-07-09
Pako¶ć, Jan Salewski
Puchar Polski Nordic Walking - 20km
[acrobat]
2011-07-09
Pako¶ć, Jan Salewski
Puchar Polski Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2011-07-09
Kretowiny, Organizator
XIII Bieg o Kryształow± Perłę Jeziora... - kobiety
[acrobat]
2011-07-09
Kretowiny, Organizator
XIII Bieg o Kryształow± Perłę Jeziora... - NW Kob.
[acrobat]
2011-07-09
Kretowiny, Organizator
XIII Bieg o Kryształow± Perłę Jeziora... - NW Męż.
[acrobat]
2011-07-09
Kretowiny, Organizator
XIII Bieg o Kryształow± Perłę Jeziora... - OPEN
[acrobat]
2011-07-09
Prostki, Janusz Krause
XIII Bieg Szlakiem Tatarskim
[word]
2011-07-09
Rowy, Grzegorz Lipiński
XI Bieg Szlakiem Zwiniętych Torów
[acrobat]
2011-07-06
Toruń, Rafał Kowalski
Top Cross - Edycja 7
[excel]
2011-07-03
Jaworznia, Organizator
8 Bieg o Złoty Jawor - kategorie
[acrobat]
2011-07-03
Jaworznia, Organizator
8 Bieg o Złoty Jawor - OPEN
[acrobat]
2011-07-03
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
III Bieg Sokoła - 10 km kategorie
[acrobat]
2011-07-03
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
III Bieg Sokoła - 10 km kobiety
[acrobat]
2011-07-03
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
III Bieg Sokoła - 10 km OPEN
[acrobat]
2011-07-03
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
III Bieg Sokoła - 5 km kategorie
[acrobat]
2011-07-03
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
III Bieg Sokoła - 5 km kobiety
[acrobat]
2011-07-03
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
III Bieg Sokoła - 5 km OPEN
[acrobat]
2011-07-03
Limanowa, Datasport
III Limanowa Forrest - kategorie
[acrobat]
2011-07-03
Limanowa, Datasport
III Limanowa Forrest - OPEN
[acrobat]
2011-07-03
Zielona Góra, Dariusz Duda
I Cross Zielonogórski - Kobiety
[acrobat]
2011-07-03
Zielona Góra, Dariusz Duda
I Cross Zielonogórski - MężczyĽni
[acrobat]
2011-07-03
Jarosławiec, Organizator
XVI Bieg Samorz±dowy Bursztyn Jarosławca
[acrobat]
2011-07-03
Dukla, Grzegorz Fedak
XXIV Masowy Bieg
[word]
2011-07-03
Jarosławiec, Organizator
XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży - Kobiety
[acrobat]
2011-07-03
Jarosławiec, Organizator
XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży - Open
[acrobat]
2011-07-02
Ustroń,
Bieg na Czantorię - kobiety
[acrobat]
2011-07-02
Ustroń,
Bieg na Czantorię - mężczyĽni
[acrobat]
2011-07-02
Sławno, Jan Salewski
IX Bieg 12 Mostów
[acrobat]
2011-07-02
Opole, Organizator
IX Bieg Opolski
[acrobat]
2011-07-02
Sokołowiec, Mirosław Szaniewski
V Bieg Sokoła
[acrobat]
2011-07-02
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVIII Imieliński Cross Ekologiczny - dzieci
[acrobat]
2011-07-02
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVIII Imieliński Cross Ekologiczny - kategorie
[acrobat]
2011-07-02
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVIII Imieliński Cross Ekologiczny - kobiety
[acrobat]
2011-07-02
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVIII Imieliński Cross Ekologiczny - mieszkańcy
[acrobat]
2011-07-02
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVIII Imieliński Cross Ekologiczny - niepełnospr.
[acrobat]
2011-07-02
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVIII Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2011-07-02
Opinogóra-Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXXI Ciechanowska Piętnastka
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 107

 Ostatnio zalogowani
Dana M
09:37
biegacz54
09:34
runner
09:33
BOP55
09:30
Hari
09:07
paulo
08:29
chris_cros
08:23
anielskooki
08:23
Jarek42
08:14
kirc
08:14
heelmaes
08:11
StaryCop
08:10
Dinozaur
07:55
Jawi63
07:53
Exlibris
07:50
michu77
07:44
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |