Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2008-07-30
Bielsko Biała, Łukasz Panfil
Miting Beskidian Athletic
[acrobat]
2008-07-27
Gdów - Niegowić, Zenon Grymek
Jubileuszowy Bieg Papieski - generalna
[acrobat]
2008-07-27
Gdów - Niegowić, Zenon Grymek
Jubileuszowy Bieg Papieski - kategoriami
[acrobat]
2008-07-27
Sopot, Łukasz Panfil
Memoriał Janusza Sidły
[acrobat]
2008-07-27
Mława, Konrad Wtulich
Trail Half Marathon
[excel]
2008-07-27
Korbielów, Andrzej Puchacz
VIII Międzynarodowy Bieg Górski na Szczyt Pilska
[excel]
2008-07-27
Sosnówka, Waldemar Witulski
VI Bieg Górski do Dobrego ¬ródła
[excel]
2008-07-27
Darłowo, Dominik Krumin
XVI Ogólnopolski Bieg Eryka
[excel]
2008-07-26
Lębork, Kazimierz Duwe
VIII Bieg Uliczny ¦w. Jakuba
[excel]
2008-07-26
DĽwirzyno, Szewc
XIII Bieg ku Słońcu - generalna
[excel]
2008-07-26
DĽwirzyno, Szewc
XIII Bieg ku Słońcu - kategoriami
[excel]
2008-07-26
Warszawa, Piotr Krawczyk
XVIII Nocny Bieg Powstania Warszawskiego
[excel]
2008-07-26
Puck, Grzegorz Lipiński
XXV Maraton Ziemi Puckiej - generalna
[acrobat]
2008-07-26
Puck, Grzegorz Lipiński
XXV Maraton Ziemi Puckiej - MP nauczycieli
[acrobat]
2008-07-26
Puck, Grzegorz Lipiński
XXV Maraton Ziemi Puckiej - półmaraton
[acrobat]
2008-07-26
Puck, Grzegorz Lipiński
XXV Maraton Ziemi Puckiej - wózki
[acrobat]
2008-07-20
Skórcz, Mateusz Glazik
I Bieg Turystyczny Czterech Jezior
[word]
2008-07-20
Kryspinow, Agnieszka Zawierta
Maraton Pływacki Kryspinów
[word]
2008-07-20
Okonek, Ryszard Pilarczyk
Półmaraton Lipcowy
[acrobat]
2008-07-20
Kudowa Zdrój, Paweł Stanisz
XX Bieg Homolan - generalna
[excel]
2008-07-20
Kudowa Zdrój, Antoni Stankiewicz
XX Bieg Homolan - kategoriami
[word]
2008-07-20
Domaľlice, Krzysztof Bartkiewicz
ZÁTOPKŮV ZLATÝ TÝDEN 2008
[acrobat]
2008-07-19
Szczytno, Paweł Pałat
27 Maraton Juranda
[acrobat]
2008-07-19
Moryń, Łukasz Hryciuk
9 Międzynarodowy Bieg Dookoła Morynia 
[word]
2008-07-19
Notre Dame de Monte, Krzysztof Mazur
Course a la soupe de poissons
[acrobat]
2008-07-19
Afganistan, Janusz Szafarczyk
III Dobrodzieńska Dycha - edycja w Afganistanie
[excel]
2008-07-19
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
III Dobrodzieńska Dycha - kategoriami
[acrobat]
2008-07-19
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
III Dobrodzieńska Dycha - klas. generalna
[acrobat]
2008-07-19
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
III Dobrodzieńska Dycha - kobiety
[acrobat]
2008-07-19
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
III Dobrodzieńska Dycha - mieszk. gm. Dobrodzień
[acrobat]
2008-07-19
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
III Dobrodzieńska Dycha - Mistrzostwa Mety Lubl.
[acrobat]
2008-07-19
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
III Dobrodzieńska Dycha - prac. firmy Kler
[acrobat]
2008-07-19
Nietulisko Duże, Daniel Wosik
II Cross im. Stanisława Staszica
[word]
2008-07-19
Korzybie, Krzysztof Kowalczyk
XV Bieg im. Elżbiety Garduły
[excel]
2008-07-19
Jele¶nia, organizator
XV Bieg Uliczny
[excel]
2008-07-17
Toruń, Paweł Majcher
Grand Prix Łubianka Cross 2008 - edycja VII
[excel]
2008-07-13
Strba, Krzysztof Ku¶mirek
Mały Strbsky Maraton
[word]
2008-07-13
Żarnowiec - Dobieszy, Sławomir Kukulski
XVI Bieg Szlakiem M.Konopnickiej
[excel]
2008-07-13
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXVIII Bieg o Złoty Kłos - KAT
[acrobat]
2008-07-13
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXVIII Bieg o Złoty Kłos - Mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2008-07-13
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXVIII Bieg o Złoty Kłos - Mistrzostwa Małżeństw
[acrobat]
2008-07-13
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXVIII Bieg o Złoty Kłos - OPEN
[acrobat]
2008-07-12
Zielona Gora, Tomasz Wzięch
16. Bieg Sztafetowy Zielona Gora - Cottbus
[acrobat]
2008-07-12
Wrocław, Maciej Głowacki
7 Bieg pod Powodziow± Falę
[word]
2008-07-12
Rowy , Jan Huruk
8 Bieg Szlakim Zwiniętych Torów - młodzież
[excel]
2008-07-12
Rowy , Jan Huruk
8 Bieg Szlakim Zwiniętych Torów - OPEN
[acrobat]
2008-07-12
Reńska Wie¶, organizator
Bieg Herbowy o Puchar Wójta Gminy Reńska Wie¶
[word]
2008-07-12
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2008-07-12
Klimontów, Wojciech Tomaka
III Integracyjny Bieg Klimontowski
[excel]
2008-07-12
Bydgoszcz, Bogdan Łabęcki
III Nocny Maraton Wokół Kanału Bydgoskiego
[excel]
2008-07-12
Bydgoszcz, Bogdan Łabęcki
III Nocny Półmaraton Bydgoski
[excel]
2008-07-12
Lubiewo, organizator
I Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami
[word]
2008-07-12
Charzykowy k.Chojnic, Michał Januszewski
I Mistrzostwa Chojnic w Pływaniu Długodystansowym
[word]
2008-07-12
Niesulice, Dariusz Duda
Niesulicka Pi±tka
[acrobat]
2008-07-12
Lwówek ¦l±ski, Antoni Stankiewicz
VI Bieg Szlakiem Agatowym
[word]
2008-07-12
Kretowiny, Barbara Muzyka
X Bieg o Kryształow± Perłę Jeziora Narie-mężczyĽni
[excel]
2008-07-12
Kretowiny, Barbara Muzyka
X Bieg o Kryształow± Perłę Jeziora Narie - kobiety
[excel]
2008-07-11
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
VI Bieg o Puchar Dziesięciu Mostów
[excel]
2008-07-06
Jarosławiec, Jarosław Modliszewski
18 Miedzynarodowy Bieg po Plaży - KAT
[acrobat]
2008-07-06
Jarosławiec, Jarosław Modliszewski
18 Miedzynarodowy Bieg po Plaży - KOB
[acrobat]
2008-07-06
Jarosławiec, Jarosław Modliszewski
18 Miedzynarodowy Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2008-07-06
Dębno, Marek Hanaczewski
Aquathlon dzieci
[acrobat]
2008-07-06
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
GP o puchar Dyrektora MOSiR w Gdańsku
[acrobat]
2008-07-06
Sucha Góra, Mirosław Dziergas
I Bieg na Halę Krupow±
[excel]
2008-07-06
Dębno, Marek Hanaczewski
Mistrzostwa Pol. Sztafet w Triathlonie - kobiety
[acrobat]
2008-07-06
Dębno, Marek Hanaczewski
Mistrzostwa Pol. Sztafet w Triathlonie - mężczyĽni
[acrobat]
2008-07-05
Imielin k.Mysłowic, Hieronim Olejniczak
15 Imieliński Cross Ekologiczny - KAT
[acrobat]
2008-07-05
Imielin k.Mysłowic, Hieronim Olejniczak
15 Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2008-07-05
Kępino, Krzysztof Modzelewski
Crossmaraton parami po Puszczy Darżlubskiej
[excel]
2008-07-05
Jaworzno, Marek Hanaczewski
II Otwarte Mistrzostwa Jaworzna Triathlonie
[acrobat]
2008-07-05
Nitra, Łukasz Panfil
Mistrzostwa Słowacji w Lekkiej Atletyce
[word]
2008-07-05
Karpacz, Robert Walkowiak
¦nieżka Run 1602
[acrobat]
2008-07-05
Karpacz, Robert Walkowiak
¦nieżka Run 2008
[acrobat]
2008-07-05
Opole, Artur Górlaczyk
VI Bieg Opolski
[acrobat]
2008-07-05
Afganistan, Artut Góralczyk
VI Bieg Opolski (edycja Afganistan)
[acrobat]
2008-07-05
Sarajewo, Artur Góralczyk
VI Bieg Opolski (edycja Sarajewo)
[acrobat]
2008-07-05
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVIII Ciechanowska Piętnastka
[word]
2008-07-04
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
4 Bieg ¦więtojański od Zmierzchu do ¦witu
[excel]
2008-07-04
Tabor, Łukasz Panfil
Mistrzostwa Czech w Lekkiej Atletyce
[word]
2008-07-04
Szczecin, Łukasz Panfil
Mistrzostwa Polski Seniorów w LA
[acrobat]
2008-07-01
Bydgoszcz, Łukasz Panfil
Tamex Cup VIII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 81

 Ostatnio zalogowani
runner
20:49
Madmax
20:47
wk0307
20:38
lordedward
20:36
ROM64
20:29
rys-tas
20:28
mk13
19:59
M&M
19:47
anielskooki
19:41
gosia11
19:28
Jarek42
18:51
Bili138
18:10
entony52
18:06
mandos
17:47
ADZIU1976
17:42
sikoras
17:41
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |