Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

2014-07-27
Bielawa, Grzegorz Kalinowski
Bieg Masowy Ulicami Bielawy
[acrobat]
2014-07-27
¦wider, Magda Kasprzak
Bieg ¦rodkiem ¦widra - 0.6km
[acrobat]
2014-07-27
¦wider, Magda Kasprzak
Bieg ¦rodkiem ¦widra - 1.8km
[acrobat]
2014-07-27
¦wider, Magda Kasprzak
Bieg ¦rodkiem ¦widra - 5km
[acrobat]
2014-07-27
Ciechanów, Zenon Lewandowski
Grand Prix Ciechanowa Bieg VII
[word]
2014-07-27
ŁódĽ, Maciej Tracz
II Łódzkie Biegi Urodzinowe
[acrobat]
2014-07-27
Zdrój k.Grodziska, Michał Sokół
II Petla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza
[acrobat]
2014-07-27
Żarki, Anna Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2014-07-27
D±bki, Maciej Rudnikowski
I Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy
[acrobat]
2014-07-27
Międzygórze, Organizator
Małe Biegi ¦nieżnickie
[excel]
2014-07-27
Międzygórze, Organizator
Małe Biegi ¦nieżnickie - MP Młodzików
[excel]
2014-07-27
Poznań, Aleksander Klaja
POZnan* Triathlon - dystans długi
[acrobat]
2014-07-27
Poznań, Aleksander Klaja
POZnan* Triathlon - dystans krótki
[acrobat]
2014-07-27
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
Uphill MTB ¶w. Anna - kategorie
[acrobat]
2014-07-27
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
Uphill MTB ¶w. Anna - Kobiety
[acrobat]
2014-07-27
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
Uphill MTB ¶w. Anna - OPEN
[acrobat]
2014-07-27
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
XII Bieg Do Dobrego ¬ródła - kategorie
[acrobat]
2014-07-27
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
XII Bieg Do Dobrego ¬ródła - Kobiety
[acrobat]
2014-07-27
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
XII Bieg Do Dobrego ¬ródła - OPEN
[acrobat]
2014-07-26
DĽwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
19 Bieg Ku Słońcu
[excel]
2014-07-26
Międzygórze, Andrzej Puchacz
22. Bieg Snieżnicki - Mistrzostwa Polski
[excel]
2014-07-26
Międzygórze, Andrzej Puchacz
22. Bieg Snieżnicki - OPEN
[excel]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
24 Bieg Powstania Warszawskiego - 10km kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
24 Bieg Powstania Warszawskiego - 10km OPEN
[acrobat]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
24 Bieg Powstania Warszawskiego - 5km kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
24 Bieg Powstania Warszawskiego - 5km OPEN
[acrobat]
2014-07-26
Bielawa, DataSport
6. Bieg po schodach ko¶cioła - kategorie
[acrobat]
2014-07-26
Bielawa, DataSport
6. Bieg po schodach ko¶cioła - kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Bielawa, DataSport
6. Bieg po schodach ko¶cioła - OPEN
[acrobat]
2014-07-26
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Herkulesa - drużynówka
[acrobat]
2014-07-26
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Herkulesa - kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Herkulesa - masters
[acrobat]
2014-07-26
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Herkulesa - OPEN 1
[acrobat]
2014-07-26
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Herkulesa - OPEN 2
[acrobat]
2014-07-26
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Herkulesa - OPEN 3
[acrobat]
2014-07-26
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - edycja IV 10km
[acrobat]
2014-07-26
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - edycja IV 5km
[acrobat]
2014-07-26
Mosina, Łukasz Kubiak
II Pogoń za Wilkiem - kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Mosina, Łukasz Kubiak
II Pogoń za Wilkiem - mężczyĽni
[acrobat]
2014-07-26
Koszwice, Start Koszwice
IV Bieg Kamienny
[acrobat]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
I Bieg Zdobycia PAST-y - kategorie
[acrobat]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
I Bieg Zdobycia PAST-y - kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Warszawa, DataSport
I Bieg Zdobycia PAST-y - OPEN
[acrobat]
2014-07-26
Puck, Domtel-Sport
VI Półmaraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2014-07-26
Toruń, Tadeusz Spychalski
XIII Top-Cross Maraton
[word]
2014-07-26
Lębork, Rafał Sobiesiak
XIV Bieg Uliczny ¶w.Jakuba
[acrobat]
2014-07-26
Moryń, Ultimasport.pl
XV Bieg Dookoła Morynia - kobiety
[acrobat]
2014-07-26
Moryń, Ultimasport.pl
XV Bieg Dookoła Morynia - OPEN
[acrobat]
2014-07-24
Warszawa, Artur Chyła
GURU Triathlon Warszawski
[acrobat]
2014-07-20
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
25 Bieg Jagiełły - kategorie
[acrobat]
2014-07-20
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
25 Bieg Jagiełły - kobiety
[acrobat]
2014-07-20
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
25 Bieg Jagiełły - mieszkańcy gminy
[acrobat]
2014-07-20
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
25 Bieg Jagiełły - OPEN
[acrobat]
2014-07-20
Brzeziny, Damian Zegadło
5. Bieg o Laur Brzezin
[acrobat]
2014-07-20
Wisła, Jakub Glajcar
Bieg o Wi¶lańsk± Kryke - kategorie
[acrobat]
2014-07-20
Wisła, Jakub Glajcar
Bieg o Wi¶lańsk± Kryke - Nordic Walking
[acrobat]
2014-07-20
Wisła, Jakub Glajcar
Bieg o Wi¶lańsk± Kryke - OPEN
[acrobat]
2014-07-20
Piwniczna-Zdrój, Mateusz Mikulski
III Bieg Piwniczanki - dzieci
[acrobat]
2014-07-20
Piwniczna-Zdrój, Mateusz Mikulski
III Bieg Piwniczanki - marsz
[acrobat]
2014-07-20
Piwniczna-Zdrój, Mateusz Mikulski
III Bieg Piwniczanki - OPEN
[acrobat]
2014-07-20
Ostróda, Superczas.pl
III Półmaraton ¦w. Jerzego - drużyny
[acrobat]
2014-07-20
Ostróda, Superczas.pl
III Półmaraton ¦w. Jerzego - kategorie
[acrobat]
2014-07-20
Ostróda, Superczas.pl
III Półmaraton ¦w. Jerzego - kobiety
[acrobat]
2014-07-20
Ostróda, Superczas.pl
III Półmaraton ¦w. Jerzego - OPEN
[acrobat]
2014-07-20
Nierzym, Magdalena Grzegolec
II Bieg Trzech Jezior - Kobiety
[acrobat]
2014-07-20
Nierzym, Magdalena Grzegolec
II Bieg Trzech Jezior - Le¶nicy
[acrobat]
2014-07-20
Nierzym, Magdalena Grzegolec
II Bieg Trzech Jezior - MężczyĽni
[acrobat]
2014-07-20
ŁodĽ, inesSport
Letnie GP Łodzi
[acrobat]
2014-07-20
Okonek, Sławomir Marczewski
Okonecki Bieg Lipcowy
[acrobat]
2014-07-20
Kudowa-Zdrój, Timepro.pl
XXVI Bieg Homolan
[acrobat]
2014-07-19
Chrzypsko Wielkie, PulsarSport
10-tka o Puchar Krotoski
[acrobat]
2014-07-19
Wałcz, Sławomir Marczewski
4. Wałecki bieg filmowy
[acrobat]
2014-07-19
Zełw±gi, Organizator
Grand Prix Biegam Bo Lubię Mikołajki
[word]
2014-07-19
Chrzypsko Wielkie, PulsarSport
III Półmaraton o Puchar Krotoski
[acrobat]
2014-07-19
Lubiechowa, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Gór i Pogórza Kaczawskiego - kategorie
[acrobat]
2014-07-19
Lubiechowa, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Gór i Pogórza Kaczawskiego - Nordic Walk.
[acrobat]
2014-07-19
Lubiechowa, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Gór i Pogórza Kaczawskiego - OPEN
[acrobat]
2014-07-19
Kurzętnik, Organizator
II Kogucia Dycha
[acrobat]
2014-07-19
Szklarska Poręba, DataSport
II Wielka Pętla Izerska - kategorie
[acrobat]
2014-07-19
Szklarska Poręba, DataSport
II Wielka Pętla Izerska - kobiety
[acrobat]
2014-07-19
Szklarska Poręba, DataSport
II Wielka Pętla Izerska - OPEN
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
IX Dobrodzieńska Dycha - Dzieci
[word]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - gmina
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - kategorie
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - Kler
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - kobiety
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - OPEN
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - opolskie
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - premia
[acrobat]
2014-07-19
Dobrodzień, DataSport
IX Dobrodzieńska Dycha - WKB Meta Lubliniec
[acrobat]
2014-07-19
Dobczyce, PulsarSport
I Bieg Dobczycki - gmina
[acrobat]
2014-07-19
Dobczyce, PulsarSport
I Bieg Dobczycki - kobiety
[acrobat]
2014-07-19
Dobczyce, PulsarSport
I Bieg Dobczycki - OPEN
[acrobat]
2014-07-19
Wałcz, Marcin Starszak
zBiegiemNatury
[acrobat]
2014-07-18
Istebna, Paweł Arkuszyński
Beskidy Run Adventure - Challegne Solo
[acrobat]
2014-07-18
Istebna, Paweł Arkuszyński
Beskidy Run Adventure - Challegne Team
[acrobat]
2014-07-18
Istebna, Paweł Arkuszyński
Beskidy Run Adventure - Trophy Solo
[acrobat]
2014-07-18
Istebna, Paweł Arkuszyński
Beskidy Run Adventure - Trophy Team
[acrobat]
2014-07-16
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 7
[excel]
2014-07-13
Jelenia Góra, Kinga Pasiek-Stefanicka
Bieg Ludzi Teatru
[acrobat]
2014-07-13
Miłomłyn, Organizator
GP Miłomłyna w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2014-07-13
Studzianki, Łukasz Węda
III Tatarska Pi±tka
[excel]
2014-07-13
Wodzisław ¦l±ski, Ireneusz Stachowski
II Regatta Crossfit Aquatlon
[acrobat]
2014-07-13
Stalowa Wola, Piotr Anioł
II Stalowa Dycha
[acrobat]
2014-07-13
ŁódĽ, Szymon Drab
IV Maraton Sztafetowy Szakala - indywidualnie
[acrobat]
2014-07-13
ŁódĽ, Szymon Drab
IV Maraton Sztafetowy Szakala - OPEN
[acrobat]
2014-07-13
ŁódĽ, Szymon Drab
IV Maraton Sztafetowy Szakala - szczegółowo
[acrobat]
2014-07-13
Krzywe, Jarek Perkowski
I Bieg przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego
[word]
2014-07-13
Łoje k.Przasnysza, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2014-07-13
Wrocław, Organizator
Wrocławska 30-tka
[acrobat]
2014-07-13
Korbielów, Piotr Kozak
XIV Bieg na Szczyt Pilska
[excel]
2014-07-13
Kołaczkowo, SuperSport
XXXIII Bieg o Złoty Kłos - kobiety
[acrobat]
2014-07-13
Kołaczkowo, SuperSport
XXXIII Bieg o Złoty Kłos - mężczyĽni
[acrobat]
2014-07-12
Karpacz, Organizator
Bieg na ¦nieżkę
[acrobat]
2014-07-12
Gródek nad Dunajcem, Kacper Piech
III Bieg im. Józefa Szudego
[acrobat]
2014-07-12
Warszawa, PulsarSport.pl
III Bieg Morskie Oko - kobiety
[acrobat]
2014-07-12
Warszawa, PulsarSport.pl
III Bieg Morskie Oko - OPEN
[acrobat]
2014-07-12
Kraków, Ryszard Machlowski
II Bieg o Podkowę
[excel]
2014-07-12
Złoty Stok, Organizator
IV Bieg na Jawornik
[acrobat]
2014-07-12
Niesulice, Domtel-Sport.pl
IX Niesulicka Pi±tka
[acrobat]
2014-07-12
Grodzisko Dolne, Grzegorz Potaczała
I Bieg Grodziski
[acrobat]
2014-07-12
Koszalin, Michał Bieliński
Kurs na Chełmsk± - 10km
[acrobat]
2014-07-12
Koszalin, Michał Bieliński
Kurs na Chełmsk± - 5km
[acrobat]
2014-07-12
Szczecin, Protiming24.pl
Raz 25h Run
[acrobat]
2014-07-12
Skórcz, DataSport.pl
VII Bieg Turystyczny Czterech Jezior - kobiety
[acrobat]
2014-07-12
Skórcz, DataSport.pl
VII Bieg Turystyczny Czterech Jezior - NW
[acrobat]
2014-07-12
Skórcz, DataSport.pl
VII Bieg Turystyczny Czterech Jezior - OPEN
[acrobat]
2014-07-12
Płóczki Górne, Marek Bialic
XI Bieg Szlakiem Agatowym
[acrobat]
2014-07-12
Pawłowiczki, Organizator
XV Bieg Herbowy - nordic walking
[acrobat]
2014-07-12
Pawłowiczki, Organizator
XV Bieg Herbowy - OPEN
[acrobat]
2014-07-12
Zielona Góra-Cottbus, Grzegorz Marszałkowski
XXII Bieg Sztafetowy od Ratusza do Ratusza
[acrobat]
2014-07-12
Korzybie, Mateusz Nowakowski
XXI Bieg im.Elżbiety Garduły
[acrobat]
2014-07-11
Poznań, Tomasz Zielonacki
I Nocny Bieg Lotto Maniacka Pi±tka
[acrobat]
2014-07-09
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
Mistrzostwa Sławna w biegu na 5km
[word]
2014-07-06
Barczewo, SuperCzas.pl
Barczewo Biega - kobiety
[acrobat]
2014-07-06
Barczewo, SuperCzas.pl
Barczewo Biega - OPEN
[acrobat]
2014-07-06
Krasnystaw, Kazimierz Sysa
Bieg Nadwieprzański
[acrobat]
2014-07-06
Zatonie, Dariusz Kowalczyk
Bieg poMocy
[acrobat]
2014-07-06
Jarosławiec, DomTel-Sport
Bieg Samorz±dowy
[acrobat]
2014-07-06
Sieraków, Ultimasport.pl
Cross Sierakowski - kobiety
[acrobat]
2014-07-06
Sieraków, Ultimasport.pl
Cross Sierakowski - Nordic Walking
[acrobat]
2014-07-06
Sieraków, Ultimasport.pl
Cross Sierakowski - OPEN
[acrobat]
2014-07-06
Przodkowo, Good Time
Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej
[acrobat]
2014-07-06
Goworowo, GOPS Goworowo
III Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy
[acrobat]
2014-07-06
Piekary ¦l±skie, Karolina Planeta
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-07-06
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
IV Puszczykowski Bieg Przełajowy - Nawigator 15
[acrobat]
2014-07-06
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
IV Puszczykowski Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2014-07-06
Ostrowiec ¦w., Jarosław Słodkiewicz
MosirGutwinRun
[acrobat]
2014-07-06
Wodzisław ¦l±ski, Organizator
VIII Cross Wodzisławski - mini cross
[acrobat]
2014-07-06
Wodzisław ¦l±ski, Organizator
VIII Cross Wodzisławski - nordic walking
[acrobat]
2014-07-06
Wodzisław ¦l±ski, Organizator
VIII Cross Wodzisławski - OPEN
[acrobat]
2014-07-06
Limanowa, DataSport
VI Bieg Górski LIMANOWA FORREST - kategorie
[acrobat]
2014-07-06
Limanowa, DataSport
VI Bieg Górski LIMANOWA FORREST - kobiety
[acrobat]
2014-07-06
Limanowa, DataSport
VI Bieg Górski LIMANOWA FORREST - Nordic Walking
[acrobat]
2014-07-06
Limanowa, DataSport
VI Bieg Górski LIMANOWA FORREST - OPEN
[acrobat]
2014-07-06
Tychy, Organizator
XII Tyski Triathlon
[acrobat]
2014-07-06
Dobieszyn, Dominik Pernal
XXII Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
[acrobat]
2014-07-06
Jarosławiec, DomTel-Sport
XXIV Międzynarodowy Bieg po Plaży
[acrobat]
2014-07-05
Złotów, Organizator
5. Eco Cross
[acrobat]
2014-07-05
Kretowiny, Good Time
Bieg o Kryształow ± Perłę Jeziora Narie
[acrobat]
2014-07-05
Bytów, GoodTime
Bieg o Puchar Komendanta Powiatowej Policji
[acrobat]
2014-07-05
Sławno, Inessport
Bieg XII Mostów
[acrobat]
2014-07-05
Istebna, Bartłomiej Golec
Goral Marathon
[acrobat]
2014-07-05
Istebna, Bartłomiej Golec
Goral Marathon - 70km
[acrobat]
2014-07-05
Istebna, Bartłomiej Golec
Goral Marathon - 90km
[acrobat]
2014-07-05
Istebna, Bartłomiej Golec
Goral Marathon - minimaraton
[acrobat]
2014-07-05
Istebna, Bartłomiej Golec
Goral Marathon - półmaraton
[acrobat]
2014-07-05
Istebna, Piotr Kozak
I Bieg na Szczyt Złotego Gronia
[excel]
2014-07-05
Janikowo, STS-timing
I Janikowska Dyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2014-07-05
Janikowo, STS-timing
I Janikowska Dyszka - OPEN
[acrobat]
2014-07-05
Łobez, GoodTime
Łobeska Dziesi±tka
[acrobat]
2014-07-05
Wrocław, DataSport
Olimpijska Pi±tka - kategorie
[acrobat]
2014-07-05
Wrocław, DataSport
Olimpijska Pi±tka - kobiety
[acrobat]
2014-07-05
Wrocław, DataSport
Olimpijska Pi±tka - OPEN
[acrobat]
2014-07-05
Susz, STS-timing
Triathlon Susz - 1/2 IM
[acrobat]
2014-07-05
Lubiewo, GoodTime
VII Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież...
[acrobat]
2014-07-05
Sława, SuperSport
VI Bluesobiegi Sławskie - Kobiety
[acrobat]
2014-07-05
Sława, SuperSport
VI Bluesobiegi Sławskie - MężczyĽni
[acrobat]
2014-07-05
Pasterka, DataSport
V Maraton Gór Stołowych - kategorie
[acrobat]
2014-07-05
Pasterka, DataSport
V Maraton Gór Stołowych - kobiety
[acrobat]
2014-07-05
Pasterka, DataSport
V Maraton Gór Stołowych - OPEN
[acrobat]
2014-07-05
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XII Bieg Opolski - 10km
[acrobat]
2014-07-05
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XII Bieg Opolski - 5km
[acrobat]
2014-07-05
Kretowiny, GoodTime
XVI Bieg o Kryształow± Perłę Jeziora Narie
[acrobat]
2014-07-05
Prostki k.Ełku, Organizator
XVI Bieg Szlakiem Tatarskim - kobiety
[word]
2014-07-05
Prostki k.Ełku, Organizator
XVI Bieg Szlakiem Tatarskim - OPEN
[word]
2014-07-05
Imielin, DataSport
XXI Imieliński Cross Ekologiczny - kategorie
[acrobat]
2014-07-05
Imielin, DataSport
XXI Imieliński Cross Ekologiczny - kobiety
[acrobat]
2014-07-05
Imielin, DataSport
XXI Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2014-07-05
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXXIV Ciechanowska Piętnastka
[excel]
2014-07-04
Kraków, Tomasz Pryjma
Transjura
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
202020212022


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 191

 Ostatnio zalogowani
Lektor443
00:34
soniksoniks
23:25
dawid_str8
22:49
maste
22:33
W.Pre.T.
22:04
42.195
21:38
zulek
21:14
Maciex
20:56
DaroG
20:53
jann
20:20
straszek
20:09
delfador
20:08
Henryk W.
19:19
michszpak
18:58
lordedward
18:55
Stru¶ Emu
18:48
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |