Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

        

2014-09-30
Chorzów, Mirosław Kolonko
Test Coopera
[acrobat]
2014-09-28
Warszawa, STS-Timing
36 Maraton Warszawski - 5 km
[acrobat]
2014-09-28
Warszawa, STS-Timing
36 Maraton Warszawski - drużynowo
[acrobat]
2014-09-28
Warszawa, STS-Timing
36 Maraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2014-09-28
Poznań, Plus-timing.pl
Bieg Charytatywny - Rak To Się Leczy!
[acrobat]
2014-09-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Godzinny
[acrobat]
2014-09-28
Sępólno Krajeńskie, Sławomir Gołąbek
Bieg im. Kajetana Bągorskiego
[acrobat]
2014-09-28
Dylągówka, Piotr Jemioło
Bieg Niezłomnych
[acrobat]
2014-09-28
Dziepółć, Arkadiusz Kozak
Bieg o Puchar Wójta Mariana Zaborowskiego
[acrobat]
2014-09-28
Bielany Wrocławskie, Jacek Urbanowicz
Bielański Bieg Rodzinny - 4.5km
[acrobat]
2014-09-28
Bielany Wrocławskie, Jacek Urbanowicz
Bielański Bieg Rodzinny - 9km
[acrobat]
2014-09-28
Kaźmierz k.Poznania, Tomasz Grzelka
II Hochland Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-09-28
Kaźmierz k.Poznania, Tomasz Grzelka
II Hochland Półmaraton - Pyrlandzka Dycha
[acrobat]
2014-09-28
Kluczbork, DataSport.pl
II Kluczborski Bieg Przełajowy - 10km
[acrobat]
2014-09-28
Kluczbork, DataSport.pl
II Kluczborski Bieg Przełajowy - 5km
[acrobat]
2014-09-28
Łomża, Andrzej Korytkowski
I Bieg Godzinny
[excel]
2014-09-28
Bytom, Michał Kucewicz
I Bytomski Piknik Sportowy - 10km
[acrobat]
2014-09-28
Bytom, Michał Kucewicz
I Bytomski Piknik Sportowy - 5km
[acrobat]
2014-09-28
Bytom, Michał Kucewicz
I Bytomski Piknik Sportowy - MTB
[acrobat]
2014-09-28
Bytom, Michał Kucewicz
I Bytomski Piknik Sportowy - nordic Walking
[acrobat]
2014-09-28
Legnickie Pole, Stanisław Jaworski
Jesienny bieg przełajowy
[acrobat]
2014-09-28
Łódź, InesSport.pl
Letnie GP Łodzi
[acrobat]
2014-09-28
Skawina, DataSport.pl
Pokonaj Focha II - 10km
[acrobat]
2014-09-28
Skawina, DataSport.pl
Pokonaj Focha II - 5km
[acrobat]
2014-09-28
Strzelin k.Wrocławia, ultimasport.pl
Strzelińska Dziesiątka - Dolny Śląsk
[acrobat]
2014-09-28
Strzelin k.Wrocławia, ultimasport.pl
Strzelińska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2014-09-28
Strzelin k.Wrocławia, ultimasport.pl
Strzelińska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2014-09-28
Strzelin k.Wrocławia, ultimasport.pl
Strzelińska Dziesiątka - Strzelin
[acrobat]
2014-09-28
Piotrków Trybunalski, PulsarSport.pl
Trybunalski bieg z OSiR-em - Kobiety
[acrobat]
2014-09-28
Piotrków Trybunalski, PulsarSport.pl
Trybunalski bieg z OSiR-em - mieszkańcy
[acrobat]
2014-09-28
Piotrków Trybunalski, PulsarSport.pl
Trybunalski bieg z OSiR-em - OPEN
[acrobat]
2014-09-28
Windsor k.Londynu, Roman Wrzosek
Windsor Half Marathon
[acrobat]
2014-09-28
Lublin, InesSport.pl
Wolność jest w naturze
[acrobat]
2014-09-28
Knurów, DataSport.pl
XXII Międzynarodowy Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2014-09-28
Knurów, DataSport.pl
XXII Międzynarodowy Bieg Uliczny - MP Górników
[acrobat]
2014-09-28
Knurów, DataSport.pl
XXII Międzynarodowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-09-28
Trzcianka, Sławek Marczewski
XXXII Bieg im. Tadeusza Zielińskiego
[acrobat]
2014-09-28
Kąty Wrocławskie, DataSport.pl
X Bieg o Puchar Burmistrza - 10km
[acrobat]
2014-09-28
Kąty Wrocławskie, DataSport.pl
X Bieg o Puchar Burmistrza - 10km Kobiety
[acrobat]
2014-09-28
Kąty Wrocławskie, DataSport.pl
X Bieg o Puchar Burmistrza - 5km
[acrobat]
2014-09-28
Kąty Wrocławskie, DataSport.pl
X Bieg o Puchar Burmistrza - 5km Kobiety
[acrobat]
2014-09-28
Łódź, InesSport.pl
Zawody Psich Zaprzęgów - Alaska
[acrobat]
2014-09-27
Warszawa, Violetta Domaradzka
1.Bieg Wegański
[acrobat]
2014-09-27
Poznań, Maciej Łucyk
Bieg dla Izy - 10km
[acrobat]
2014-09-27
Poznań, Maciej Łucyk
Bieg dla Izy - 5km
[acrobat]
2014-09-27
Puszcza Zielonka, Organizator
Crossduathlon Dziewicza Góra
[excel]
2014-09-27
Mieroszów, FotoFast
III Maraton Górski Aglomeracji Wałbrzyskiej
[acrobat]
2014-09-27
Bielawa, Rafał Wasiak
III Memoriał im. Michała Wojtanowskiego
[word]
2014-09-27
Kąty Wrocławskie, Patryk Aszkiełowicz
III Nocny Maraton z Przygodami
[acrobat]
2014-09-27
Miłoszyce, Arkadiusz Tołłoczko
II Biegi Harcownika
[acrobat]
2014-09-27
Skierniewice, Kamil Czech
II Bieg Leśnika
[excel]
2014-09-27
Mińsk Mazowiecki, Leszek Niewiński
II Bieg Poległych Żołnierzy
[acrobat]
2014-09-27
Zawadzkie, ZmierzymyCzas.pl
II Cross Doliny Małej Panwi
[acrobat]
2014-09-27
Gniew, Krzysztof Bejgrowicz
I Bieg Gniewski
[acrobat]
2014-09-27
Sławno k.Opoczna, Jacek Wojtarek
I bieg górski Sławno
[acrobat]
2014-09-27
Chęciny, Katarzyna Florecka
I Królewski Bieg w Chęcinach - 10km
[excel]
2014-09-27
Chęciny, Katarzyna Florecka
I Królewski Bieg w Chęcinach - 3km
[excel]
2014-09-27
Wojtal, Hubert Szwankowski
I Maraton Gocki
[acrobat]
2014-09-27
Przełęcz Sokola, DataSport
I Półmaraton Sowiogórski - 10 km
[acrobat]
2014-09-27
Przełęcz Sokola, DataSport
I Półmaraton Sowiogórski - kobiety
[acrobat]
2014-09-27
Przełęcz Sokola, DataSport
I Półmaraton Sowiogórski - Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-27
Przełęcz Sokola, DataSport
I Półmaraton Sowiogórski - OPEN
[acrobat]
2014-09-27
Świdwin, Piotr Kołodziejczyk
I Świdwińska Mila dla wszystkich
[excel]
2014-09-27
Zakopane, Leszek Behounek
I Tatrzańska Mila
[excel]
2014-09-27
Gdańsk, DataSport.pl
Ląduj na Osowej
[acrobat]
2014-09-27
Prabuty, Good-Time
Liwa Cup - Prabuty
[acrobat]
2014-09-27
Kliniska, Good-Time
Maraton Puszczy Goleniowskiej - ćwierćmaraton
[acrobat]
2014-09-27
Kliniska, Good-Time
Maraton Puszczy Goleniowskiej - OPEN
[acrobat]
2014-09-27
Kliniska, Good-Time
Maraton Puszczy Goleniowskiej - półmaraton
[acrobat]
2014-09-27
Zalesie, Agnieszka Faron
Noraftrail
[acrobat]
2014-09-27
Gdynia, Robert Zajączkowski
Parkrun #144
[acrobat]
2014-09-27
Wieliczka, DataSport
Półmaraton Wielicki - kategorie
[acrobat]
2014-09-27
Wieliczka, DataSport
Półmaraton Wielicki - kobiety
[acrobat]
2014-09-27
Wieliczka, DataSport
Półmaraton Wielicki - MP AZS
[acrobat]
2014-09-27
Wieliczka, DataSport
Półmaraton Wielicki - OPEN
[acrobat]
2014-09-27
Wieliczka, DataSport
Półmaraton Wielicki - Powiat
[acrobat]
2014-09-27
Imiołki, Błażej Meller
Rajd Przygodowy Avantura - OPEN
[acrobat]
2014-09-27
Imiołki, Błażej Meller
Rajd Przygodowy Avantura - PROFI
[acrobat]
2014-09-27
Zabrzeg k.Czechowice, Szamot
VIII Biegowy Memoriał Henryka Puzonia
[acrobat]
2014-09-27
Katowice, STS-Timing
VII Mistrzostwa Polski w biegu 24h - OPEN
[acrobat]
2014-09-27
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
V Cross Bydgoski
[acrobat]
2014-09-27
Mikołów, Szamot
XII Mikołowski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-09-24
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 9
[excel]
2014-09-21
Białystok, DataSport
4. Białystok Biega - 10 km kategorie
[acrobat]
2014-09-21
Białystok, DataSport
4. Białystok Biega - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-09-21
Białystok, DataSport
4. Białystok Biega - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Białystok, DataSport
4. Białystok Biega - 5 km kobiety
[acrobat]
2014-09-21
Białystok, DataSport
4. Białystok Biega - 5 km OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Bytom, STS-Timing
6 Bytomski Półmaraton - 10.5km Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-21
Bytom, STS-Timing
6 Bytomski Półmaraton - 10.5km OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Bytom, STS-Timing
6 Bytomski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bemowski Bieg Przyjaźni - kategorie
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bemowski Bieg Przyjaźni - Przodownicy
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bemowski Bieg Przyjaźni - Przodowniczki
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bieg po nowe życie - Bieg Rodzinny
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bieg po nowe życie - kategorie
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bieg po nowe życie - kobiety
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bieg po nowe życie - OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Warszawa, DataSport
Bieg po nowe życie - VIP
[acrobat]
2014-09-21
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Dożynkowa Piątka - dzieci
[acrobat]
2014-09-21
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Dożynkowa Piątka - kobiety
[acrobat]
2014-09-21
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Dożynkowa Piątka - młodziaki
[acrobat]
2014-09-21
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Dożynkowa Piątka - OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Dożynkowa Piątka - starszaki
[acrobat]
2014-09-21
Owidz, Dawid Burczyk
II Bieg Grodzisko Cross
[acrobat]
2014-09-21
Przemyśl, Mateusz Wiśniewski
II Przemyska Dycha
[acrobat]
2014-09-21
Jastrzębie Zdrój, STS-Timing
IV Jastrzębska Dziesiątka
[acrobat]
2014-09-21
Koziegłowy, Ania Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2014-09-21
Cienin Zaborny, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Cienińska Szóstka - Gimnazjaliści
[acrobat]
2014-09-21
Cienin Zaborny, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Cienińska Szóstka - Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-21
Cienin Zaborny, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Cienińska Szóstka - OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Radzymin, InesSport.pl
I Ćwierćmaraton Logmaster
[acrobat]
2014-09-21
Teresin, ultimasport.pl
I Maksy Mila - kobiety
[acrobat]
2014-09-21
Teresin, ultimasport.pl
I Maksy Mila - OPEN
[acrobat]
2014-09-21
Ozorków, InesSport.pl
I Zdrowa Dycha
[acrobat]
2014-09-21
Dolina Będkowska, Bartosz Węgielewski
VIII Bieg po Dolinie Będkowskiej
[acrobat]
2014-09-21
Poznań, PlusTiming
V Bieg z Klasą - 10km
[acrobat]
2014-09-21
Poznań, PlusTiming
V Bieg z Klasą - 5km
[acrobat]
2014-09-21
Zbąszyń, STS-Timing
XXVII Bieg Zbąskich
[acrobat]
2014-09-21
Łowicz, STS-Timing
XXXIII Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2014-09-21
Rumia, Robert Zajączkowski
XXX Bieg Pokoju
[acrobat]
2014-09-21
Twardogóra, Hieronim Olejniczak
XX Bieg o Puchar Przewodniczącego - 10km
[acrobat]
2014-09-21
Twardogóra, Hieronim Olejniczak
XX Bieg o Puchar Przewodniczącego - 5km
[acrobat]
2014-09-21
Twardogóra, Hieronim Olejniczak
XX Bieg o Puchar Przewodniczącego - kategorie
[acrobat]
2014-09-21
Busko Zdrój, Zdzisław Perepiczko
XIII Bieg Zdrojowy
[excel]
2014-09-20
Płoty, Domtel-Sport.pl
18 Bieg Uliczny O Sztachetkę
[acrobat]
2014-09-20
Sobótka, DataSport
2. Sobótczańska Dziesiątka - Gmina
[acrobat]
2014-09-20
Sobótka, DataSport
2. Sobótczańska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2014-09-20
Sobótka, DataSport
2. Sobótczańska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2014-09-20
Sobótka, DataSport
2. Sobótczańska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2014-09-20
Sobótka, DataSport
2. Sobótczańska Dziesiątka - Prawnicy
[acrobat]
2014-09-20
Sobótka, DataSport
2. Sobótczańska Dziesiątka - Radcy
[acrobat]
2014-09-20
Złota Góra k.Kartuz, Dorota Wicka
Bieg o Złotą Górę
[acrobat]
2014-09-20
Gdańsk, InesSport.pl
Bieg Po Rybę
[acrobat]
2014-09-20
Kraków, Ryszard Machlowski
Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich
[excel]
2014-09-20
Mosina, PlusTiming
Forest Run - 23km
[acrobat]
2014-09-20
Mosina, PlusTiming
Forest Run - 44km
[acrobat]
2014-09-20
Więcbork, GoodTime
III Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork
[acrobat]
2014-09-20
Tomaszów Lubelski, Marcin Mikołajczyk
III Półmaraton Tomaszowski
[acrobat]
2014-09-20
Lipka, Piotr Kołodziejczyk
II Bieg Leśne Dukty
[excel]
2014-09-20
Drzonków, Dawid Zawada
II Bieg Przełajowy Służb Mundurowych - Kobiety
[acrobat]
2014-09-20
Drzonków, Dawid Zawada
II Bieg Przełajowy Służb Mundurowych - Męzczyźni
[acrobat]
2014-09-20
Mysłowice, ZmierzymyCzas.pl
II Otwarte Mistrzostwa Mysłowic - 10km
[acrobat]
2014-09-20
Mysłowice, ZmierzymyCzas.pl
II Otwarte Mistrzostwa Mysłowic - 5km
[acrobat]
2014-09-20
Łętowo, Organizator
IV Bieg wokół Jeziora Łętowskiego
[acrobat]
2014-09-20
Grójec, Organizator
IV Grójecki Bieg Uliczny - 4.3km nieoficjalne
[acrobat]
2014-09-20
Grójec, Organizator
IV Grójecki Bieg Uliczny - OPEN nieoficjalne
[acrobat]
2014-09-20
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Jesienne GP Mińska Mazowieckiego - bieg 2
[acrobat]
2014-09-20
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Jesienne GP Mińska Mazowieckiego - po 2 biegach
[acrobat]
2014-09-20
Kleszczewo, Grzegorz Urbańczyk
Kleszczewska Szybka Piątka
[acrobat]
2014-09-20
Oleśnica, DataSport
Memoriał Bogusława Psujka - 10 km kategorie
[acrobat]
2014-09-20
Oleśnica, DataSport
Memoriał Bogusława Psujka - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-09-20
Oleśnica, DataSport
Memoriał Bogusława Psujka - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-09-20
Oleśnica, DataSport
Memoriał Bogusława Psujka - 2 km Juniorzy
[acrobat]
2014-09-20
Oleśnica, DataSport
Memoriał Bogusława Psujka - 2 km Policjanci
[acrobat]
2014-09-20
Gdynia, Robert Zajączkowski
Parkrun #143
[acrobat]
2014-09-20
Międzybrodzie, Barbara Talik-Góral
VI Wieczorny Bieg Na Górę Żar
[word]
2014-09-20
Brzoza, STS-Timing
V Bieg Trzeźwości - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-09-20
Brzoza, STS-Timing
V Bieg Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-20
Brzoza, STS-Timing
V Bieg Trzeźwości - służby mundurowe
[acrobat]
2014-09-20
Wrocław, DataSport
V LG KEAW MARATON - 4.4km
[acrobat]
2014-09-20
Wrocław, DataSport
V LG KEAW MARATON - 8.8km
[acrobat]
2014-09-20
Wrocław, DataSport
V LG KEAW MARATON - VIP
[acrobat]
2014-09-20
Świebodzin, Sport-time
XIII Świebodzińska Dziesiątka
[acrobat]
2014-09-20
Gołdap, SuperCzas
XXII Cross Gołdapski - kategorie
[acrobat]
2014-09-20
Gołdap, SuperCzas
XXII Cross Gołdapski - kobiety
[acrobat]
2014-09-20
Gołdap, SuperCzas
XXII Cross Gołdapski - OPEN
[acrobat]
2014-09-20
Grudziądz, Wioletta Signerska
XXXIII Bieg im. Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2014-09-19
Nałęczów, InesSport.pl
Na Sportowo z Cisowianką - Bieg
[acrobat]
2014-09-19
Nałęczów, InesSport.pl
Na Sportowo z Cisowianką - Rowery
[acrobat]
2014-09-16
Warszawa, Andrzej Krochmal
XXV Biegi Przełajowe we Włochach
[word]
2014-09-14
Wrocław, DataSport.pl
32.Wrocław Maraton - Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Wrocław, DataSport.pl
32.Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Wrocław, DataSport.pl
32.Wrocław Maraton - Wózki
[acrobat]
2014-09-14
Płock, STS-timing
3. Półmaraton Dwóch Mostów
[acrobat]
2014-09-14
Tarczyn, Domtel-Sport.pl
4 Tarczyn Półmaraton
[acrobat]
2014-09-14
Częstochowa, Renata Sukiennik
Bieg Rodzinny
[excel]
2014-09-14
Osłonin, Bartosz Feifer
Bieg w Krainie Konwalii - kategorie
[acrobat]
2014-09-14
Osłonin, Bartosz Feifer
Bieg w Krainie Konwalii - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Katowice, Karolina Kubala
Business Run - Katowice
[acrobat]
2014-09-14
Kraków, STS-timing
Business Run - Kraków
[acrobat]
2014-09-14
Łódź, STS-timing
Business Run - Łódź
[acrobat]
2014-09-14
Poznań, STS-timing
Business Run - Poznań
[acrobat]
2014-09-14
Warszawa, STS-timing
Business Run - Warszawa
[acrobat]
2014-09-14
Gorzyce, Pasieczny Robert
Gorzycka 5
[acrobat]
2014-09-14
Orzesze k.Gliwic, ZmierzymyCzas.pl
III Orzeski Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2014-09-14
Orzesze k.Gliwic, ZmierzymyCzas.pl
III Orzeski Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2014-09-14
Orzesze k.Gliwic, ZmierzymyCzas.pl
III Orzeski Bieg Uliczny - biegi dzieci
[acrobat]
2014-09-14
Orzesze k.Gliwic, ZmierzymyCzas.pl
III Orzeski Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2014-09-14
Orzesze k.Gliwic, ZmierzymyCzas.pl
III Orzeski Bieg Uliczny - nordic walking
[acrobat]
2014-09-14
Olsztyn, superczas.pl
III Półmaraton Jakubowy - kategorie kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Olsztyn, superczas.pl
III Półmaraton Jakubowy - kategorie mężczyźni
[acrobat]
2014-09-14
Olsztyn, superczas.pl
III Półmaraton Jakubowy - kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Olsztyn, superczas.pl
III Półmaraton Jakubowy - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Olsztyn, superczas.pl
III Półmaraton Jakubowy - wózki
[acrobat]
2014-09-14
Zielona Góra, PulsarSport.pl
III Półmaraton Zielonogórski - Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Zielona Góra, PulsarSport.pl
III Półmaraton Zielonogórski - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Ostrzeszów, Good-Time
II Bieg 10 Profi
[acrobat]
2014-09-14
Milicz, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Karpia - kategorie
[acrobat]
2014-09-14
Milicz, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Karpia - Mały Bieg Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Milicz, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Karpia - Mały Bieg Mężczyźni
[acrobat]
2014-09-14
Milicz, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Karpia - Miliczanie
[acrobat]
2014-09-14
Milicz, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Karpia - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Mszczonów, ultimasport.pl
II Uliczny Bieg z Termami - 2.5km Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Mszczonów, ultimasport.pl
II Uliczny Bieg z Termami - 2.5km Mężczyźni
[acrobat]
2014-09-14
Mszczonów, ultimasport.pl
II Uliczny Bieg z Termami - Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Mszczonów, ultimasport.pl
II Uliczny Bieg z Termami - Mężczyźni
[acrobat]
2014-09-14
Damnica, Wojciech Wilkowski
IV Bieg Pod Debem
[acrobat]
2014-09-14
Augustów, Domtel-Sport.pl
IV Budimex Półmaraton Augustowski
[acrobat]
2014-09-14
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2014-09-14
Plichtów, Bartosz Roszewski
I Bieg na Wzniesieniach
[acrobat]
2014-09-14
Kamień k.Krakowa, Sabina Dzierwa
I Bieg wokół Kamienia
[acrobat]
2014-09-14
Szczecin, Jacek Kozłowski
I Grand Prix Szczecina
[acrobat]
2014-09-14
Makoszyn, Krzysztof Łodej
Makoska Dycha
[acrobat]
2014-09-14
Warszawa, Daniel Nowak
Skaryszewska 9
[acrobat]
2014-09-14
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 4
[acrobat]
2014-09-14
Bydgoszcz, ultimasport.pl
V Bieg na Szwederowie - Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Bydgoszcz, ultimasport.pl
V Bieg na Szwederowie - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Warszawa, Jarosław Żórawski.
Wawerska Piątka
[acrobat]
2014-09-14
Żabnica, Agnieszka Tyrlik
XII Bieg na szczyt Rysianki
[acrobat]
2014-09-14
Kłobuck, Andrzej Sękiewicz
XII Bieg Szlakiem Jana Długosza
[acrobat]
2014-09-14
Gniezno, DataSport.pl
XXXVII Bieg Lechitów - Gnieźnianie
[acrobat]
2014-09-14
Gniezno, DataSport.pl
XXXVII Bieg Lechitów - Kobiety
[acrobat]
2014-09-14
Gniezno, DataSport.pl
XXXVII Bieg Lechitów - Lekarze
[acrobat]
2014-09-14
Gniezno, DataSport.pl
XXXVII Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2014-09-14
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
ZaDyszka Bydgoska - Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-14
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
ZaDyszka Bydgoska - OPEN
[acrobat]
2014-09-13
Szczecin, Marta Hanczewska
2 Szczeciński Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2014-09-13
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
52. Bieg Westerplatte - OPEN
[acrobat]
2014-09-13
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
52. Bieg Westerplatte - wózki
[acrobat]
2014-09-13
Limanowa, Organizator
BeskidSki Cross
[word]
2014-09-13
Wielbark, STS-timing
Bieg Leśnika
[acrobat]
2014-09-13
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy - bieg 6
[excel]
2014-09-13
Czerwionka k.Rybnika, DataSport.pl
III Nocny Bieg Uliczny
[acrobat]
2014-09-13
Jarosław, Organizator
III Półmaraton Benedyktyński
[acrobat]
2014-09-13
Mszana, Zbigniew Wichrowski
II Bieg o Kwitnący Kalosz Sołtyski - Nordic Walkin
[acrobat]
2014-09-13
Mszana, Zbigniew Wichrowski
II Bieg o Kwitnący Kalosz Sołtyski - OPEN
[acrobat]
2014-09-13
Nowiny, Jacek Kania
II Bieg o Nowińskie Kominy
[acrobat]
2014-09-13
Więcławice, Iwona Bińczycka-Kołacz
II Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba
[acrobat]
2014-09-13
Rypin, STS-timing
IX Bieg po Zdrowie Doliną Rypienicy
[acrobat]
2014-09-13
Celestynów, Beata Przysowa
I Bieg Celestynowski
[acrobat]
2014-09-13
Tychy, Damian Szpak
I Bieg o Puchar ks. Proboszcza Parafii
[acrobat]
2014-09-13
Karpacz, Magdalena Siemaszko
Lawina
[acrobat]
2014-09-13
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - 10km
[acrobat]
2014-09-13
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - rowery
[acrobat]
2014-09-13
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - ultra
[acrobat]
2014-09-13
Wysoka k.Piły, Marcin Starszak
VII Wysocki Bieg Uliczny
[acrobat]
2014-09-13
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
V Nowotomyski Test Coopera - OPEn
[acrobat]
2014-09-13
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
V Nowotomyski Test Coopera - tabela wszechczasów
[acrobat]
2014-09-13
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
City Cross Częstochowa
[acrobat]
2014-09-12
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 6
[excel]
2014-09-12
Żagań, Tomek Hucał
III Bieg na Wieżę - Kobiety
[acrobat]
2014-09-12
Żagań, Tomek Hucał
III Bieg na Wieżę - Mężczyźni
[acrobat]
2014-09-12
Jaśliska, Jan Lenczowski
Mordownik
[excel]
2014-09-07
Piła, DataSport
24 Półmaraton Philipsa - kategorie
[acrobat]
2014-09-07
Piła, DataSport
24 Półmaraton Philipsa - kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Piła, DataSport
24 Półmaraton Philipsa - MP kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Piła, DataSport
24 Półmaraton Philipsa - MP Open
[acrobat]
2014-09-07
Piła, DataSport
24 Półmaraton Philipsa - OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Tomaszów Mazowiecki, PulsarSport.pl
33 Tomaszowski Bieg - kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Tomaszów Mazowiecki, PulsarSport.pl
33 Tomaszowski Bieg - OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Warszawa- Białołęka, DataSport.pl
Bieg Przez Most
[acrobat]
2014-09-07
Warszawa- Białołęka, Jarosław Żórawski
Bieg Przez Most
[acrobat]
2014-09-07
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg na 1km
[acrobat]
2014-09-07
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - IRON RUN - końcowe
[acrobat]
2014-09-07
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Koral Maraton
[acrobat]
2014-09-07
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Koral Maraton - sztafety
[acrobat]
2014-09-07
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Półmaraton
[acrobat]
2014-09-07
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-07
Szczecin, Organizator
IV Bieg Górski na K2
[acrobat]
2014-09-07
Iława, Darek Akierman
IV Iławski Półmaraton
[acrobat]
2014-09-07
Częstochowa, Anna Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2014-09-07
Lubartów, InesSport.pl
I Lubartowski Półmaraton Bez Granic
[acrobat]
2014-09-07
Bielsk Podlaski, Marek Troc
I Półmaraton Bielski - kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Bielsk Podlaski, Marek Troc
I Półmaraton Bielski - OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Marki, ultimasport.pl
Mała Mila Marecka - kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Marki, ultimasport.pl
Mała Mila Marecka - OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Chorzów, STS-timing
Parkowy Półmaraton - Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-07
Chorzów, STS-timing
Parkowy Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Chorzów, STS-timing
Parkowy Półmaraton - Parkowa Siódemka
[acrobat]
2014-09-07
Praszka, Tomasz Gniła
Praszkowska 10
[acrobat]
2014-09-07
Bydgoszcz, DataSport.pl
Rock N Run
[acrobat]
2014-09-07
Wyry k.Tych, ultimasport.pl
Volvo Euro-Kas Run - 10km kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Wyry k.Tych, ultimasport.pl
Volvo Euro-Kas Run - 10km OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Wyry k.Tych, ultimasport.pl
Volvo Euro-Kas Run - 5km kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Wyry k.Tych, ultimasport.pl
Volvo Euro-Kas Run - 5km OPEN
[acrobat]
2014-09-07
Wyry k.Tych, ultimasport.pl
Volvo Euro-Kas Run - Nordic Walking
[acrobat]
2014-09-07
Wyry k.Tych, ultimasport.pl
Volvo Euro-Kas Run - sztafety
[acrobat]
2014-09-07
Łuków, Grażyna Ryszkowska
XX Jubileuszowe biegi im.ks. Stanisława Brzóski
[excel]
2014-09-07
Wińsko, Organizator
X Bieg po Winne Grono
[excel]
2014-09-07
Otwock, STS-timing
IX Otwocki Integracyjny Bieg
[acrobat]
2014-09-07
Sochaczew, Renata Kubik
XXXI Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą - kobiety
[acrobat]
2014-09-07
Sochaczew, Renata Kubik
XXXI Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą - OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Radom, Andrzej Połoński
1. Radomski Bieg Piekarza - kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Radom, Andrzej Połoński
1. Radomski Bieg Piekarza - mężczyźni
[acrobat]
2014-09-06
Wrocław, DataSport.pl
24 Bieg Solidarności
[acrobat]
2014-09-06
Świnoujscie, Janusz Michalski
24. Półmaraton Wolgast.
[acrobat]
2014-09-06
Chojnice, PulsarSport.pl
5 Bieg Ułański - kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Chojnice, PulsarSport.pl
5 Bieg Ułański - OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Golub-Dobrzyń, Organizator
Bieg Charytatywny
[acrobat]
2014-09-06
Słupsk, Good-Time
Cross w Lasku Północnym
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg 7 Dolin - 100km
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg 7 Dolin - 36km
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg 7 Dolin - 66km
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg Kobiet
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg na Jaworzynę
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - II Górskie MP
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Minimaraton
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Życiowa Dycha masters
[acrobat]
2014-09-06
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Życiowa Dycha OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Żabieniec, DataSport.pl
Frog Race VI - 10km
[acrobat]
2014-09-06
Żabieniec, DataSport.pl
Frog Race VI - 5km
[acrobat]
2014-09-06
Zagwiździe, Beata Hombek
III Bieg o Puchar Borsuka
[word]
2014-09-06
Katowice, Getin Noble Bank
II Bieg Fair Play
[acrobat]
2014-09-06
Leszno, Organizator
II Królewska 10 - tka
[acrobat]
2014-09-06
Ostrów Mazowiecki, Zbigniew Rosiński
II Leśny Bieg Zbiega - drużyny
[word]
2014-09-06
Ostrów Mazowiecki, Zbigniew Rosiński
II Leśny Bieg Zbiega - Mini
[word]
2014-09-06
Ostrów Mazowiecki, Zbigniew Rosiński
II Leśny Bieg Zbiega - OPEN
[word]
2014-09-06
Żarki, Kasia Grygiel
II Żarecka Szóstka - kategorie
[acrobat]
2014-09-06
Żarki, Kasia Grygiel
II Żarecka Szóstka - kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Żarki, Kasia Grygiel
II Żarecka Szóstka - OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Nowa Wieś Wielka, Daniel Karpiński
I Bieg Dożynkowy
[word]
2014-09-06
Bolesławiec, Ultimasport.pl
I Cross Comando - kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Bolesławiec, Ultimasport.pl
I Cross Comando - OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Grand Prix Mińska Maz. - bieg 1 - kat.
[acrobat]
2014-09-06
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Grand Prix Mińska Maz. - bieg 1 - Kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Grand Prix Mińska Maz. - bieg 1 - Mężczyźni
[acrobat]
2014-09-06
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa-Bieg IV
[acrobat]
2014-09-06
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 4 biegach
[acrobat]
2014-09-06
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusińksi
VIII Bieg Pożegnanie Lata - bieg młodzieżowy
[excel]
2014-09-06
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusińksi
VIII Bieg Pożegnanie Lata - OPEN
[excel]
2014-09-06
Zielona Góra, Grażyna Bartel
V Drużynowy Bieg Winobraniowy
[acrobat]
2014-09-06
Ustka, Mieczysław Nycz
XIX Półmaraton Słowiński
[acrobat]
2014-09-06
Przyszowice k.Gliwic, Organizator
XI Bieg o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice
[word]
2014-09-06
Zielona Góra, SuperSport
XXIX Nocny Bieg Bachusa - kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Zielona Góra, SuperSport
XXIX Nocny Bieg Bachusa - mężczyźni
[acrobat]
2014-09-06
Rzeszów, Ultimasport.pl
XXV Nocny Bieg Solidarności - 2km kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Rzeszów, Ultimasport.pl
XXV Nocny Bieg Solidarności - 2km OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Rzeszów, Ultimasport.pl
XXV Nocny Bieg Solidarności - 5km kobiety
[acrobat]
2014-09-06
Rzeszów, Ultimasport.pl
XXV Nocny Bieg Solidarności - 5km OPEN
[acrobat]
2014-09-06
Rzeszów, Ultimasport.pl
XXV Nocny Bieg Solidarności - niepełnosprawni
[acrobat]
2014-09-06
Świnoujscie, Janusz Michalski
XXXV Maraton Uznamski - OPEN
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - 15km
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - 15km IRON RUN
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg Małopolski
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg Nocny
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Bieg Nocny IRON RUN
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Krynicka mila eliminacje
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Mila Finał
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Mila IRON RUN
[acrobat]
2014-09-05
Krynica Zdrój, STS-timing
Festiwal Biegowy - Sztafeta deptaka
[acrobat]
2014-09-04
Katowice, STS-Timing
Move Improve - Ruch Usprawnia 5km
[acrobat]
2014-09-04
Katowice, STS-Timing
Move Improve - Ruch Usprawnia Nordic Walking 2.5km
[acrobat]
2014-09-03
Katowice, Tomasz Moczarski
NOCNY Test Coopera Night Runners
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 354

 Ostatnio zalogowani
8035halicz
11:24
Lewy
11:19
LordMarc
11:13
WrunnerS
11:06
Cinemaciek
11:05
eldorox
11:01
Exlibris
10:57
Jarek42
10:49
Cooba
10:49
gpnowak
10:49
stanlej
10:45
_Gienka
10:43
kryz
10:39
lechu93
10:34
jann
10:30
Leszek Tatry
10:27
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |