Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

2014-04-30
Góry Świętokrzyskie, Ryszard Łopian
Twardziel Świętokrzyski
[word]
2014-04-29
Braniewo, Organizator
I Mistrzostwa 16 Pomorskiej dyw. zmech.
[acrobat]
2014-04-27
Cieszyn, DataSport
6 Cieszyński FORTUNA Bieg - kategorie
[acrobat]
2014-04-27
Cieszyn, DataSport
6 Cieszyński FORTUNA Bieg - kobiety
[acrobat]
2014-04-27
Cieszyn, DataSport
6 Cieszyński FORTUNA Bieg - młodzież kategorie
[acrobat]
2014-04-27
Cieszyn, DataSport
6 Cieszyński FORTUNA Bieg - młodzież kobiety
[acrobat]
2014-04-27
Cieszyn, DataSport
6 Cieszyński FORTUNA Bieg - młodzież mężczyźni
[acrobat]
2014-04-27
Cieszyn, DataSport
6 Cieszyński FORTUNA Bieg - OPEN
[acrobat]
2014-04-27
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Bydgoszcz. Na start.
[acrobat]
2014-04-27
Ciechanów, Zenon Lewandowski
Grand Prix Ciechanowa - bieg IV
[word]
2014-04-27
Bytów, Stanisław Majkowski
III Bieg i Rajd na Mount Everest - kat. specjalne
[acrobat]
2014-04-27
Bytów, Stanisław Majkowski
III Bieg i Rajd na Mount Everest - OPEN
[acrobat]
2014-04-27
Morąg, Organizator
III Bieg Szlakiem Morąskich Zabytków
[acrobat]
2014-04-27
Milanówek, DataSport
II Bieg STO-nogi - kategorie
[acrobat]
2014-04-27
Milanówek, DataSport
II Bieg STO-nogi - kobiety
[acrobat]
2014-04-27
Milanówek, DataSport
II Bieg STO-nogi - OPEN
[acrobat]
2014-04-27
Niepołomice, DataSport
II Półmaraton po Puszczy - 10km kobiety
[acrobat]
2014-04-27
Niepołomice, DataSport
II Półmaraton po Puszczy - 10km OPEN
[acrobat]
2014-04-27
Niepołomice, DataSport
II Półmaraton po Puszczy - 21km kategorie
[acrobat]
2014-04-27
Niepołomice, DataSport
II Półmaraton po Puszczy - 21km kobiety
[acrobat]
2014-04-27
Niepołomice, DataSport
II Półmaraton po Puszczy - 21km OPEN
[acrobat]
2014-04-27
Koronowo, J. Jasionowicz
IV Bieg im. Braci Mikrut
[acrobat]
2014-04-27
Lubin, SuperSport
I Bieg Papieski - kobiety
[acrobat]
2014-04-27
Lubin, SuperSport
I Bieg Papieski - mężczyźni
[acrobat]
2014-04-27
Olejnica, Marcin Chałupka
Kaczmarek Electric MTB
[acrobat]
2014-04-27
Gostyń, Plus Timing
Nasza Dycha
[acrobat]
2014-04-27
Mikołajki, Kamil Długosz
VII Mistrzostwa Mazur w Biegu Superoes - 10km
[acrobat]
2014-04-27
Mikołajki, Kamil Długosz
VII Mistrzostwa Mazur w Biegu Superoes - 5km
[acrobat]
2014-04-27
Włocławek, Daniel Tarczyński
Vladislavia Cross - Etap II
[excel]
2014-04-27
Opalenica, Rafał Grabski
Wiosenny Test Coopera
[acrobat]
2014-04-27
Elbląg, Robert Bieńkowski
XIII Grand Prix Elbląga
[excel]
2014-04-27
Szczecinek, Magdalena Legan
XXXI Bieg o Memoriał Winanda Osińskiego - OPEN
[acrobat]
2014-04-27
Szczecinek, Magdalena Legan
XXXI Bieg o Memoriał Winanda Osińskiego - Powiat
[acrobat]
2014-04-26
Wrocław, Dominik Krumin
26 Złotnickie Biegi Przełajowe
[acrobat]
2014-04-26
Warszawa, DataSport
6 Bieg Dookoła ZOO - kategorie
[acrobat]
2014-04-26
Warszawa, DataSport
6 Bieg Dookoła ZOO - kobiety
[acrobat]
2014-04-26
Warszawa, DataSport
6 Bieg Dookoła ZOO - OPEN
[acrobat]
2014-04-26
Jędrzejów, Aleksander Mazurkiewicz
Bieg Lisów
[acrobat]
2014-04-26
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana
[acrobat]
2014-04-26
Głogów, STS-Timing
Cross Straceńców - Bieg Srebrny
[acrobat]
2014-04-26
Głogów, STS-Timing
Cross Straceńców - Bieg Złoty
[acrobat]
2014-04-26
Gdynia, Andrzej Humiński
Gdynia Trail Running
[acrobat]
2014-04-26
Gdynia, GoodTime
Gdynia Trail Running - dzieci
[acrobat]
2014-04-26
Gdynia, GoodTime
Gdynia Trail Running - NW 11km
[acrobat]
2014-04-26
Gdynia, GoodTime
Gdynia Trail Running - NW 6.5km
[acrobat]
2014-04-26
Sławsko k.Sławna, Agnieszka Czarnuch
III Bieg im. Asi Kenig
[acrobat]
2014-04-26
Wiślina k.Gdańska, Roman Pawłowski
II Bieg Żuławski
[acrobat]
2014-04-26
Chorzów, Jolanta Fujawa
II Marsz Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2014-04-26
Chorzów, Jolanta Fujawa
II Marsz Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2014-04-26
Okuniew, Marcin Marciniewicz
IV Bieg Rycerza Okunia
[acrobat]
2014-04-26
Gdańsk, Łukasz Skorupa
IV Gdański Bieg Lekarzy
[excel]
2014-04-26
Czerwieńsk, SuperSport
JORGE Cross - hobby kobiety
[acrobat]
2014-04-26
Czerwieńsk, SuperSport
JORGE Cross - hobby mężczyźni
[acrobat]
2014-04-26
Czerwieńsk, SuperSport
JORGE Cross - OPEN kobiety
[acrobat]
2014-04-26
Czerwieńsk, SuperSport
JORGE Cross - OPEN mężczyźni
[acrobat]
2014-04-26
Sątopy, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - dzieci
[acrobat]
2014-04-26
Stąpy, Plus Timing
Olęderski Festiwal Biegowy - maraton
[acrobat]
2014-04-26
Stąpy, Plus Timing
Olęderski Festiwal Biegowy - półmaraton
[acrobat]
2014-04-26
Przemyśl, Bartosz Zajączkowski
Przemyska Piona
[acrobat]
2014-04-26
Gozdowice, Ryszard Niedzwiecki
XII Nadodrzańska Dziesiątka - kobiety
[excel]
2014-04-26
Gozdowice, Ryszard Niedzwiecki
XII Nadodrzańska Dziesiątka - mężczyźni
[acrobat]
2014-04-26
Czechowice-Dziedzice, Jan Kobędza
XVIII Bieg o puchar dyrektora
[acrobat]
2014-04-26
Jastrowie, Wiesław Puzio
XVIII Bieg o Uśmiech Dziecka - OPEN
[acrobat]
2014-04-26
Jastrowie, Wiesław Puzio
XVIII Bieg o Uśmiech Dziecka - pary małżeńskie
[acrobat]
2014-04-26
Puck, Bartłomiej Mollin
XVII Grand Prix Powiatu Puckiego
[acrobat]
2014-04-26
Rynia k.Nieporętu, Przemek Patejko
XVI Grand Prix Mazowsza
[acrobat]
2014-04-26
Ruda Śląska, STS-Timing
XVI Rudzki Bieg 12 H - OPEN
[acrobat]
2014-04-26
Ruda Śląska, STS-Timing
XVI Rudzki Bieg 12 H - sztafety
[acrobat]
2014-04-26
Katowice, Domtel-Sport
XXI Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
[acrobat]
2014-04-26
Tarnobrzeg, Organizator
XXXIV Bieg Siarkowca
[acrobat]
2014-04-26
Września, Plus-timing.pl
XXXI Bieg Kosynierów
[acrobat]
2014-04-24
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka - bieg 1
[acrobat]
2014-04-21
Nowa Sól, SuperSport
II Bieg do Pustego Grobu - Kobiety
[acrobat]
2014-04-21
Nowa Sól, SuperSport
II Bieg do Pustego Grobu - Mężczyźni
[acrobat]
2014-04-21
Gdańsk, Katarzyna Rosa
II Bieg o Wielkie Jajo
[excel]
2014-04-21
Skarszewy, Organizator
XVII Biegi uliczne im. Jana Kielasa
[excel]
2014-04-21
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Bieg z Jajami
[acrobat]
2014-04-19
Gliwice, Rafał Adamczyk
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - bieg 4
[acrobat]
2014-04-19
Zakopane, Leszek Behounek
IV Bieg o Wielkanocne Jajo
[excel]
2014-04-16
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross - Bieg 4
[excel]
2014-04-15
Suchodół k.Krosna, Jakub Rygiel
II Bieg Sokoła
[excel]
2014-04-15
Borzygniew, Alek Przychocki
V Biegi Przełajowe nad Zalewem Mietkowskim
[acrobat]
2014-04-13
Oborniki Wlkp., DataSport
Bieg Papieski - kategorie
[acrobat]
2014-04-13
Oborniki Wlkp., DataSport
Bieg Papieski - kobiety
[acrobat]
2014-04-13
Oborniki Wlkp., DataSport
Bieg Papieski - mieszkańcy gminy
[acrobat]
2014-04-13
Oborniki Wlkp., DataSport
Bieg Papieski - OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Boruja Kościelna, Ryszard Bronowicki
Bieg z Motylem
[acrobat]
2014-04-13
Katowice, Tomasz Rogalski
Bieg z okazji 50-lecia klubu GKS Katowice
[excel]
2014-04-13
Bachotek k.Brodnicy, Łukasz Murawski
Cross Liga bieg II - Kobiety
[acrobat]
2014-04-13
Bachotek k.Brodnicy, Łukasz Murawski
Cross Liga bieg II - Mężczyźni
[acrobat]
2014-04-13
Lublin, Damian Ruta
Czwarta Dycha do Maratonu
[acrobat]
2014-04-13
Poznań, Plus Timing
Ekonomiczna Piątka - druzyny
[acrobat]
2014-04-13
Poznań, Plus Timing
Ekonomiczna Piątka - OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Kamienna Góra, DataSport
III Bieg Zdobywcy Góry Parkowej - kategorie
[acrobat]
2014-04-13
Kamienna Góra, DataSport
III Bieg Zdobywcy Góry Parkowej - kobiety
[acrobat]
2014-04-13
Kamienna Góra, DataSport
III Bieg Zdobywcy Góry Parkowej - OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Świdwin, Organizator
III Świdwiński Test Coopera
[acrobat]
2014-04-13
Skała k.Krakowa, Organizator
II Perły Małopolski - 10km
[acrobat]
2014-04-13
Skała k.Krakowa, Organizator
II Perły Małopolski - 10km NordicWalking
[acrobat]
2014-04-13
Skała k.Krakowa, Organizator
II Perły Małopolski - 3km
[acrobat]
2014-04-13
Skała k.Krakowa, Organizator
II Perły Małopolski - 3km NordicWalking
[acrobat]
2014-04-13
Skała k.Krakowa, Organizator
II Perły Małopolski - PÓŁMARATON
[acrobat]
2014-04-13
Piekary Śląskie, Organizator
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-04-13
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2014-04-13
Linia k.Wejherowa, Good Time
IX Bieg Kaszubski
[acrobat]
2014-04-13
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - 10km kobiety
[acrobat]
2014-04-13
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - 10km OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - maraton kategorie
[acrobat]
2014-04-13
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - maraton kobiety
[acrobat]
2014-04-13
Łódź, DataSport
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - maraton OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Warszawa, Domtel-Sport
ORLEN Warsaw Marathon - 10km OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Warszawa, Domtel-Sport
ORLEN Warsaw Marathon - 42km Mistrz.Polski
[acrobat]
2014-04-13
Warszawa, Domtel-Sport
ORLEN Warsaw Marathon - 42km OPEN
[acrobat]
2014-04-13
Warszawa, Domtel-Sport
ORLEN Warsaw Marathon - 42km wózki
[acrobat]
2014-04-13
Warszawa, Bartłomiej Sobecki
RunMageddon
[acrobat]
2014-04-13
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg II
[word]
2014-04-13
Ostrzeszów, Organizator
XVI Półmaraton Ostrzeszowski
[acrobat]
2014-04-13
Żnin, Jan Salewski
XXI Bieg Żniński - nordic walking
[acrobat]
2014-04-13
Żnin, Jan Salewski
XXI Bieg Żniński - OPEN
[acrobat]
2014-04-12
Łeba, GoodTime
Bieg o palmę pierwszeństwa
[acrobat]
2014-04-12
Kraków, STS - Timing
Bieg Pamięci
[acrobat]
2014-04-12
Wrocław, Organizator
GO Bieg - 10km
[acrobat]
2014-04-12
Wrocław, Organizator
GO Bieg - 5km
[acrobat]
2014-04-12
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - 10km
[acrobat]
2014-04-12
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - 5km
[acrobat]
2014-04-12
Rydułtowy, Organizator
III Cross Rydułtowski
[word]
2014-04-12
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
IV Nowotomyski Test Coopera - all time
[acrobat]
2014-04-12
Nowy Tomyśl, Grzegorz Raczkowiak
IV Nowotomyski Test Coopera - OPEN
[acrobat]
2014-04-12
Łódź, DataSport
Łódź Kids Run
[acrobat]
2014-04-12
Szczecin, Karol Radzimski
VII Bieg im.Jerzego Kortza
[acrobat]
2014-04-12
Zabór k.Zielonej G., Sebastian Domański
XII Półmaraton Przytok - Kobiety
[acrobat]
2014-04-12
Zabór k.Zielonej G., Sebastian Domański
XII Półmaraton Przytok - Mężczyźni
[acrobat]
2014-04-12
Ruda Śląska, August Jakubik
X Memoriał Radnego Jana Koniecznego
[acrobat]
2014-04-11
Poznań, Grażyna Gulczyńska
Bieg im.o. Józefa Jońca
[acrobat]
2014-04-11
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - bieg 2
[excel]
2014-04-11
Gdańsk, Julita Linowska
HARPAGAN-47
[excel]
2014-04-11
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
MP Młodzików i Juniorów w Biegach Górskich
[acrobat]
2014-04-06
Rybnik, Grzegorz Wnuk
13. Cross Wiosenny
[acrobat]
2014-04-06
Bukówiec Górny, Karol Świętek
29 Bieg Sokoła - 15km
[acrobat]
2014-04-06
Bukówiec Górny, Karol Świętek
29 Bieg Sokoła - 5km
[acrobat]
2014-04-06
Dębno, DomTel-Sport
41. Maraton Dębno - OPEN
[acrobat]
2014-04-06
Poznań, STS-Timing
7 Poznań Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-04-06
Książenice, Kamil Szpot
Biegam, bo lubię w Książenicach - 10km
[acrobat]
2014-04-06
Książenice, Kamil Szpot
Biegam, bo lubię w Książenicach - 5km
[acrobat]
2014-04-06
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Biegowy Puchar Olsztyna
[acrobat]
2014-04-06
Lublin, Bartłomiej Sobecki
Chęć na Pięć
[acrobat]
2014-04-06
Leśnictwo Kępino, Krzysztof Walczak
III BortexSport.pl Półmaraton
[acrobat]
2014-04-06
Olsztyn k.Cz-wy., Anna Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2014-04-06
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli
[acrobat]
2014-04-06
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
VII Półmaraton Dąbrowski - OPEN
[acrobat]
2014-04-06
Rzeszów, Piotr Kowal
VII Rzeszowski Półmaraton
[acrobat]
2014-04-06
Raszyn, Bartosz Barlicki
V Bieg Raszyński - Gmina
[acrobat]
2014-04-06
Raszyn, Bartosz Barlicki
V Bieg Raszyński - kobiety
[acrobat]
2014-04-06
Raszyn, Bartosz Barlicki
V Bieg Raszyński - Nordic Walking
[acrobat]
2014-04-06
Raszyn, Bartosz Barlicki
V Bieg Raszyński - OPEN
[acrobat]
2014-04-05
Częstochowa, Organizator
6 Bieg Częstochowski - kobiety
[acrobat]
2014-04-05
Częstochowa, Organizator
6 Bieg Częstochowski - OPEN
[acrobat]
2014-04-05
Bielsko Biała, Stefan Kalinowski
Bieg na Kozią Górę - 1km
[acrobat]
2014-04-05
Bielsko Biała, Stefan Kalinowski
Bieg na Kozią Górę - 2.5km
[acrobat]
2014-04-05
Bielsko Biała, Stefan Kalinowski
Bieg na Kozią Górę - Nordic Walking
[acrobat]
2014-04-05
Piaśnica k.Wejherowa, Artur Szczypior
Bieg Piaśnicki
[acrobat]
2014-04-05
Mysłowice, Rafal Kontowicz
III Myslowicka Liga Crossowa - Bieg II
[acrobat]
2014-04-05
Mysłowice, Organizator
III Myslowicka Liga Crossowa - generalka
[word]
2014-04-05
Brzesko, Organizator
II Memoriał Katyński
[acrobat]
2014-04-05
Kąty Wrocławskie, Patryk Aszkiełowicz
II Nocny Maraton z Przygodami
[acrobat]
2014-04-05
Mokrzeszów, Organizator
I Cross Mokrzeszowski
[excel]
2014-04-05
Karczew, Grzegorz Ankiewicz
I Karczewski Bieg
[word]
2014-04-05
Słupsk, Organizator
Słupskie Dzikie Biegi
[acrobat]
2014-04-05
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
VI Bieg Papieski
[acrobat]
2014-04-05
Rząsiny, Organizator
XVI Bieg Przełajowy Powitanie Wiosny
[excel]
2014-04-05
Legionowo, Sylwia Klejment
XXIV Biegi Przełajowe
[excel]
2014-04-05
Starogard Gdański, Organizator
XXXI Bieg Szpęgawski
[acrobat]
2014-04-04
Łódź, Przemysław Jagielski
AMP - Kobiety 3km
[acrobat]
2014-04-04
Łódź, Przemysław Jagielski
AMP - Kobiety 6km
[acrobat]
2014-04-04
Łódź, Przemysław Jagielski
AMP - Mężczyźni 4.5km
[acrobat]
2014-04-04
Łódź, Przemysław Jagielski
AMP - Mężczyźni 9km
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
2020


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 176

 Ostatnio zalogowani
Rainwater
17:40
Anetusia
17:18
zibi58
17:11
redi
16:50
Bazant
16:33
iron25
16:31
Jarek42
15:40
pzuberek
15:19
lupusfalco
14:25
Romanw
14:22
Falko
14:14
runner
13:53
Gapiński Łukasz
13:29
Admin
13:26
Bereznowska
13:12
damian.cabaj
12:43
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |