Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

   

2014-10-26
Kraków, DataSport
1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - kategorie
[acrobat]
2014-10-26
Kraków, DataSport
1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Kraków, DataSport
1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Chełmno k.Koła, Ultimasport.pl
34 Bieg Warciański - kategorie
[acrobat]
2014-10-26
Chełmno k.Koła, Ultimasport.pl
34 Bieg Warciański - kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Chełmno k.Koła, Ultimasport.pl
34 Bieg Warciański - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Katowice, Piotr Kozak
ALTUS CUP
[excel]
2014-10-26
Gdańsk, STS-Timing
AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk
[acrobat]
2014-10-26
Kopna Góra, Krzysztof Skowera
Bieg Szlakiem Powstania Styczniowego
[acrobat]
2014-10-26
Dąbrowa Górnicza, ZmierzymyCzas.pl
Cross Czwórki
[acrobat]
2014-10-26
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2014-10-26
Tczew, Tomasz Tobiański
III Bieg Nadwislański
[acrobat]
2014-10-26
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
III Półmaraton Krostoszowicki - forma
[acrobat]
2014-10-26
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
III Półmaraton Krostoszowicki - gmina
[acrobat]
2014-10-26
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
III Półmaraton Krostoszowicki - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Szczecin, Jacek Kozłowski
II Grand Prix Szczecina - bieg 2
[acrobat]
2014-10-26
Radom, DataSport
IX Radomski Maraton Trzeźwości - 21km kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Radom, DataSport
IX Radomski Maraton Trzeźwości - 21km OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Radom, DataSport
IX Radomski Maraton Trzeźwości - maraton kategorie
[acrobat]
2014-10-26
Radom, DataSport
IX Radomski Maraton Trzeźwości - maraton kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Radom, DataSport
IX Radomski Maraton Trzeźwości - maraton OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Opalenica, Rafał Grabski
Jesienny Test Coopera
[acrobat]
2014-10-26
Lewin Brzeski, PulsarSport.pl
Lewin Biega - kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Lewin Brzeski, PulsarSport.pl
Lewin Biega - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Katowice, Organizator
Maraton Kukuczki
[acrobat]
2014-10-26
Warszawa, STS-Timing
VII Praska Dycha - drużynowo
[acrobat]
2014-10-26
Warszawa, STS-Timing
VII Praska Dycha - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Góra sw.Anny, Ultimasport.pl
V Cross Góry św. Anny - kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Góra sw.Anny, Ultimasport.pl
V Cross Góry św. Anny - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Łódź, InesSport.pl
V Półmaraton Szakala
[acrobat]
2014-10-26
Rytro, Mateusz Mikulski
XII Bieg Bejorów
[acrobat]
2014-10-26
Serock k.Legionowa, Anita Więcka
XII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-10-26
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XI Memoriał Stefana Mielczarka - Kategorie
[acrobat]
2014-10-26
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XI Memoriał Stefana Mielczarka - Kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XI Memoriał Stefana Mielczarka - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Toruń, DataSport
XXXII Maraton Toruński - drużyny
[acrobat]
2014-10-26
Toruń, DataSport
XXXII Maraton Toruński - kategorie
[acrobat]
2014-10-26
Toruń, DataSport
XXXII Maraton Toruński - kobiety
[acrobat]
2014-10-26
Toruń, DataSport
XXXII Maraton Toruński - Mistrzostwa Torunia
[acrobat]
2014-10-26
Toruń, DataSport
XXXII Maraton Toruński - OPEN
[acrobat]
2014-10-26
Rawicz, STS-Timing
Złota Setka Bieg ku wolności - 10km
[acrobat]
2014-10-26
Rawicz, STS-Timing
Złota Setka Bieg ku wolności - 5km
[acrobat]
2014-10-26
Rawicz, STS-Timing
Złota Setka Bieg ku wolności - półmaraton
[acrobat]
2014-10-25
Kalisz, f-time
30 Supermaraton Kalisia
[acrobat]
2014-10-25
Police, Organizator
36 Ćwierćmaraton Policki
[acrobat]
2014-10-25
Podgórzyn, Bogusław Tomaszewski
Charytatywny bieg dla Iwo - 10km
[acrobat]
2014-10-25
Podgórzyn, Bogusław Tomaszewski
Charytatywny bieg dla Iwo - 5km
[acrobat]
2014-10-25
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań CITY TRAIL
[acrobat]
2014-10-25
Piaseczno, Wiesław Paradowski
III Bieg Złotych Liści
[excel]
2014-10-25
Podkowa Leśna, Jerry49
II Noc STO-nogi
[acrobat]
2014-10-25
Siedliska, Mirosław Fus
II Półmaraton Bieg po Roztoczu
[acrobat]
2014-10-25
Rudna, STS-Timing
IV Bieg im. Świętej Katarzyny - bieg
[acrobat]
2014-10-25
Rudna, STS-Timing
IV Bieg im. Świętej Katarzyny - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-25
Koszalin, Michał SFX Bieliński
Nocna Ściema - 21km
[acrobat]
2014-10-25
Koszalin, Michał SFX Bieliński
Nocna Ściema - 42km
[acrobat]
2014-10-25
Gdynia, Robert Zajączkowski
Parkrun #148
[acrobat]
2014-10-25
Oleszka, Anna Orian
Razem do Celu
[acrobat]
2014-10-25
Oleszka, Anna Orian
Razem do Celu - biegi dzieci
[acrobat]
2014-10-25
Pińczów, Piotr Kozak
Szlakiem mięty i kamienia - nordic walking
[excel]
2014-10-25
Pińczów, Piotr Kozak
Szlakiem mięty i kamienia - OPEN
[excel]
2014-10-25
Świdnica, Staszek K.
VI Bieg Fortowy
[excel]
2014-10-25
Tuchola, Organizator
V Bieg św. Huberta
[acrobat]
2014-10-25
Tuchola, Organizator
V Bieg św. Huberta - marsz
[acrobat]
2014-10-25
Węgierska Górka, Agnieszka Tyrlik
XVI Cross Beskidzki
[acrobat]
2014-10-25
Mysłowice, Sławomir Kotowicz
XXII Memoriał Jerzego Chromika - kategorie
[acrobat]
2014-10-25
Mysłowice, Sławomir Kotowicz
XXII Memoriał Jerzego Chromika - OPEN
[acrobat]
2014-10-24
Sokoły k.Białystoku, Wojciech Maleszko
XX Bieg Niepodległości
[word]
2014-10-22
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 10
[excel]
2014-10-19
Śrem, marekmatka
2 Sztafeta 20 Października - drużynowo
[acrobat]
2014-10-19
Śrem, marekmatka
2 Sztafeta 20 Października - kobiety
[acrobat]
2014-10-19
Śrem, marekmatka
2 Sztafeta 20 Października - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Trzebinia, Organizator
Chechło Run
[acrobat]
2014-10-19
Gdańsk, CityTrail
GP CITY TRAIL Gdańsk- bieg 1
[acrobat]
2014-10-19
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin- bieg 1
[acrobat]
2014-10-19
Mikołajki, Organizator
GP Mikołajek - Bieg Papieski
[word]
2014-10-19
Mikołajki, Organizator
GP Mikołajek - Generalka
[word]
2014-10-19
Gorzów Wlkp., Magdalena Stefańska
Grand Prix Gorzowa - Bieg 1
[acrobat]
2014-10-19
Lublin, STS-Timing
III Bieg Chęć na Pięć
[acrobat]
2014-10-19
Kielce, Domtel-Sport
III Kielecka Dycha
[acrobat]
2014-10-19
Giełczyn, Mariusz Niziński
II Jesienny Bieg - kategorie
[excel]
2014-10-19
Giełczyn, Mariusz Niziński
II Jesienny Bieg - OPEN
[excel]
2014-10-19
Rzeszów, STS-Timing
II Rzeszowski Maraton
[acrobat]
2014-10-19
Rzeszów, STS-Timing
II Rzeszowski Maraton - sztafety
[acrobat]
2014-10-19
Słupsk, Domtel-Sport
II Słupski Bieg Charytatywny na Rzecz Zwierząt
[acrobat]
2014-10-19
Poznań, Maciej Krajewski
IV Bieg Papieski
[word]
2014-10-19
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg - bieg 10
[excel]
2014-10-19
Szamotuły, DataSport
IV Samsung Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2014-10-19
Szamotuły, DataSport
IV Samsung Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2014-10-19
Szamotuły, DataSport
IV Samsung Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Szamotuły, DataSport
IV Samsung Półmaraton - powiat
[acrobat]
2014-10-19
Szamotuły, DataSport
IV Samsung Półmaraton - Samsung
[acrobat]
2014-10-19
Warszawa, Pro-Run
I Bieg Instytutu Lotnictwa - Branża Lotnicza
[acrobat]
2014-10-19
Warszawa, Pro-Run
I Bieg Instytutu Lotnictwa - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Warszawa, Pro-Run
I Bieg Instytutu Lotnictwa - Studenci
[acrobat]
2014-10-19
Gdynia, Good-Time
Karwiny Biegają
[acrobat]
2014-10-19
Gdynia, Damian Słowik
Karwiny Biegają
[acrobat]
2014-10-19
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Półmaraton Bydgoski - 21.097 km
[acrobat]
2014-10-19
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Półmaraton Bydgoski - 5 km
[acrobat]
2014-10-19
Gliwice, STS-Timing
Półmaraton Gliwicki
[acrobat]
2014-10-19
Gliwice, STS-Timing
Półmaraton Gliwicki - ćwiartka
[acrobat]
2014-10-19
Gliwice, STS-Timing
Półmaraton Gliwicki - NW
[acrobat]
2014-10-19
Uniejów, DataSport
VIII Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - kateg.
[acrobat]
2014-10-19
Uniejów, DataSport
VIII Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - kobiety
[acrobat]
2014-10-19
Uniejów, DataSport
VIII Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Adamów, Ultimasport.pl
VI Adamowska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2014-10-19
Adamó, Ultimasport.pl
VI Adamowska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Adamów, Ultimasport.pl
VI Adamowska Dziesiątka - wózki
[acrobat]
2014-10-19
Warka, DataSport
XIII Bieg Pułaskiego - kategorie
[acrobat]
2014-10-19
Warka, DataSport
XIII Bieg Pułaskiego - kobiety
[acrobat]
2014-10-19
Warka, DataSport
XIII Bieg Pułaskiego - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Tychy, Teresa Noga
XXII Perła Paprocan - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-19
Tychy, Teresa Noga
XXII Perła Paprocan - OPEN
[acrobat]
2014-10-19
Lubin, SuperSport
XXIX Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - kobiety
[acrobat]
2014-10-19
Lubin, SuperSport
XXIX Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - mężczyźni
[acrobat]
2014-10-19
Puławy, PulsarSport.pl
XXV Jesienne Biegi - 10km
[acrobat]
2014-10-19
Puławy, PulsarSport.pl
XXV Jesienne Biegi - 5km
[acrobat]
2014-10-19
Oława, ZmierzymyCzas.pl
II Dolnośląski Bieg Po Zdrowie
[acrobat]
2014-10-18
Rzeszów, STS-Timing
Bieg na Piątkę
[acrobat]
2014-10-18
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 1
[acrobat]
2014-10-18
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy - bieg 8
[excel]
2014-10-18
Straszyn, GoodTime
III Wojewódzki Bieg Doliną Raduni
[acrobat]
2014-10-18
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Jesienne GP Mińska Mazowieckiego - Generalka
[acrobat]
2014-10-18
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Jesienne GP Mińska Mazowieckiego - Kategorie
[acrobat]
2014-10-18
Rybnik, Marek Matuszczyk
I Rybnicki Test Coopera
[excel]
2014-10-18
Siedlce, Juliusz Ziółkowski
I Siedlecki Bieg prawie górski
[acrobat]
2014-10-18
Złoty Potok, Ania Kozik
Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego
[word]
2014-10-18
Kraków, Krzysztof Augustyn
Nowohucki Bieg o Puchar Przewodniczącego
[acrobat]
2014-10-18
Gdynia, Robert
parkrun Gdynia #147
[acrobat]
2014-10-18
Dobra, inesSport
Powstaniec Noniron Duathlon
[acrobat]
2014-10-18
Wrocław, DataSport
Szóstka w Parku Zachodnim - kategorie
[acrobat]
2014-10-18
Wrocław, DataSport
Szóstka w Parku Zachodnim - kobiety
[acrobat]
2014-10-18
Wrocław, DataSport
Szóstka w Parku Zachodnim - OPEN
[acrobat]
2014-10-18
Lipinki, Mateusz Golonka
VIII Bieg im. Kazimierza Świerzowskiego
[acrobat]
2014-10-18
Piekary Śląskie, Krzysztof Seweryn
VIII Piekarski Bieg - Kategorie
[excel]
2014-10-18
Piekary Śląskie, Krzysztof Seweryn
VIII Piekarski Bieg - OPEN
[excel]
2014-10-18
Chrząszczyce k.Opola, Anna Gogolok
Wzgórzowa Trzynastka Chrząszczyce
[acrobat]
2014-10-18
Soczewka, inesSport
XXXIV Bieg Soczewka z BOP
[acrobat]
2014-10-18
Żukowo, GoodTime
Żukowska 15
[acrobat]
2014-10-16
Łubianka, Michał Senger
V Bieg Jana Pawła II
[acrobat]
2014-10-12
Poznań, STS-timing
15.Poznań Maraton
[acrobat]
2014-10-12
Sieradz, Bartosz Garlicki
54 Biegi Ulicami Sieradza - kobiety
[acrobat]
2014-10-12
Sieradz, Bartosz Garlicki
54 Biegi Ulicami Sieradza - OPEN
[acrobat]
2014-10-12
Jędrzejów k.Kielc, Piotr Kozak
Bieg Cysterski
[excel]
2014-10-12
Kędzierzyn - Koźle, Organizator
CROSSDUATHLON Górka
[acrobat]
2014-10-12
Kędzierzyn - Koźle, Anna Orian
CROSSDUATHLON Górka - dzieci
[acrobat]
2014-10-12
Częstochowa, Grzegorz Buła
Cross Duathlon
[acrobat]
2014-10-12
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 1
[acrobat]
2014-10-12
Olszewo, Organizator
Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię
[word]
2014-10-12
Płock, Damian Ruta
III Tumska Dycha
[acrobat]
2014-10-12
Wrocław, D. Pilarz-Małkiewicz
II GP Parków Wrocławskich - małżeństwa
[acrobat]
2014-10-12
Wrocław, D. Pilarz-Małkiewicz
II GP Parków Wrocławskich - po 5 biegach
[acrobat]
2014-10-12
Wrocław, D. Pilarz-Małkiewicz
II Grand Prix Parków Wrocławskich - bieg 5
[acrobat]
2014-10-12
Piekary Śląskie, Karolina
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-12
Poczesna, Ania Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2014-10-12
Włocławek, Marek Wódecki
I Włocławek Półmaraton
[acrobat]
2014-10-12
Sopot, DataSport
Verve 10k Run - kategorie
[acrobat]
2014-10-12
Sopot, DataSport
Verve 10k Run - kobiety
[acrobat]
2014-10-12
Sopot, DataSport
Verve 10k Run - OPEN
[acrobat]
2014-10-12
Żory, DataSport
VII Żorski Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2014-10-12
Żory, DataSport
VII Żorski Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2014-10-12
Żory, DataSport
VII Żorski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-10-12
Jaworki, Organizator
VI edycja BeskidSki Cross
[word]
2014-10-12
Warszawa, DataSport
Wybiegaj sprawność - kategorie
[acrobat]
2014-10-12
Warszawa, DataSport
Wybiegaj sprawność - kobiety
[acrobat]
2014-10-12
Warszawa, DataSport
Wybiegaj sprawność - OPEN
[acrobat]
2014-10-12
Białystok, Pędziwiatr Białystok
XV Bieg Godzinny - biegi towarzyszące
[acrobat]
2014-10-12
Białystok, Pędziwiatr Białystok
XV Bieg Godzinny - OPEN
[acrobat]
2014-10-12
Włodawa, MOSiR Włodawa
XV Bieg Sobiborski
[acrobat]
2014-10-12
Tarnów, Adam Winczura
XXIII Tarnowski Bieg Leliwitów - 10 km
[acrobat]
2014-10-12
Tarnów, Adam Winczura
XXIII Tarnowski Bieg Leliwitów - 2.5 km
[acrobat]
2014-10-12
Tarnów, Adam Winczura
XXIII Tarnowski Bieg Leliwitów - dzieci i młodzież
[acrobat]
2014-10-12
Ostromecko, Remigiusz Hinz
XXVII Bieg Dąbrowa Chełmińska-Ostromecko
[acrobat]
2014-10-12
Legnica, DataSport
XXVII Bieg Lwa Legnickiego - kategorie
[acrobat]
2014-10-12
Legnica, DataSport
XXVII Bieg Lwa Legnickiego - kobiety
[acrobat]
2014-10-12
Legnica, DataSport
XXVII Bieg Lwa Legnickiego - OPEN
[acrobat]
2014-10-11
Łukta, SuperCzas.pl
Bieg Przełajowy o Puchar Hotelu Masuria - 10km
[acrobat]
2014-10-11
Łukta, SuperCzas.pl
Bieg Przełajowy o Puchar Hotelu Masuria - 5km
[acrobat]
2014-10-11
Dobrodzień, Krzysztof Szwed
Bieg Sylwana
[acrobat]
2014-10-11
Chorzów, STS-Timing
Bieg z USiem pod Egidą
[acrobat]
2014-10-11
Główczyce, Tomek Wiktorzak
Główczycki Cross
[acrobat]
2014-10-11
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 1
[acrobat]
2014-10-11
Kozienice, ultimasport.pl
II Energetyczna Dycha - Kobiety
[acrobat]
2014-10-11
Kozienice, ultimasport.pl
II Energetyczna Dycha - OPEN
[acrobat]
2014-10-11
Leśna k.Lubania, ultimasport.pl
I Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2014-10-11
Leśna k.Lubania, ultimasport.pl
I Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-10-11
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa-Bieg V
[acrobat]
2014-10-11
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 5 biegach
[word]
2014-10-11
Gdynia, Robert Zajączkowski
parkrun Gdynia
[acrobat]
2014-10-11
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - Kategorie
[acrobat]
2014-10-11
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - Kobiety
[acrobat]
2014-10-11
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-11
Wrocław, DataSport.pl
Przewietrz się na Olimpijskim - OPEN
[acrobat]
2014-10-11
Skarżysko-Kamienna, Michał Biały
VI Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego
[acrobat]
2014-10-11
Alwernia, Inessport
Wolność jest w Naturze
[acrobat]
2014-10-11
Poznań, PlusTiming
XIV Bieg Maltański
[acrobat]
2014-10-11
Poznań, PlusTiming
XXXII Bieg Przemysła
[acrobat]
2014-10-11
Kościezyna, Krzysztof Kwiatkowski
XX Kościerskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2014-10-10
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 7
[excel]
2014-10-10
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Klasyfikacja Końcowa
[excel]
2014-10-10
Mielec, Agnieszka Molek
XX Ogólnopolskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2014-10-05
Rybnik, Grzegorz Wnuk
10. Jesienny Cross ERBUD-u
[acrobat]
2014-10-05
Kalisz, Domtel-Sport
34. Międzynarodowy Bieg Ptolemeusza
[acrobat]
2014-10-05
Świeradów, PulsarSport.pl
4F Świeradów Run - 10km
[acrobat]
2014-10-05
Świeradów, PulsarSport.pl
4F Świeradów Run - 2.5km
[acrobat]
2014-10-05
Świeradów, PulsarSport.pl
4F Świeradów Run - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-05
Kraków, DataSport
8. Bieg Trzech Kopców - kategorie
[acrobat]
2014-10-05
Kraków, DataSport
8. Bieg Trzech Kopców - kobiety
[acrobat]
2014-10-05
Kraków, DataSport
8. Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - kobiety
[acrobat]
2014-10-05
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Warszawa, DataSport
Biegnij Warszawo - wózki
[acrobat]
2014-10-05
Słupsk, Slawomir Cwirko
Bieg Pamięci Czesława Niemena
[acrobat]
2014-10-05
Świnoujście, Domtel-Sport
Dziesięć w skali Beauforta
[acrobat]
2014-10-05
Woźnice k.Mikołajek, organizator
Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię
[word]
2014-10-05
Gdańsk, Organizator
III Bieg Oliwski - 11km
[acrobat]
2014-10-05
Gdańsk, Organizator
III Bieg Oliwski - 5km
[acrobat]
2014-10-05
Stare Budkowice, Sebastian Koziol
II Bieg Budkowicki
[word]
2014-10-05
Susk Stary, ARCO - sport
II Bieg Pamięci Marynarzy - drużyny
[acrobat]
2014-10-05
Susk Stary, ARCO - sport
II Bieg Pamięci Marynarzy - kategorie
[acrobat]
2014-10-05
Susk Stary, ARCO - sport
II Bieg Pamięci Marynarzy - kobiety
[acrobat]
2014-10-05
Susk Stary, ARCO - sport
II Bieg Pamięci Marynarzy - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Rakoniewice, DataSport
IV Dycha Drzymały - kategorie
[acrobat]
2014-10-05
Rakoniewice, DataSport
IV Dycha Drzymały - kobiety
[acrobat]
2014-10-05
Rakoniewice, DataSport
IV Dycha Drzymały - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Pniewy, PulsarSport.pl
IV Papieski Bieg po Szpik - 10km
[acrobat]
2014-10-05
Pniewy, PulsarSport.pl
IV Papieski Bieg po Szpik - 5km
[acrobat]
2014-10-05
Przasnysz, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2014-10-05
Starachowice, ultimasport.pl
Mania Biegania - kobiety
[acrobat]
2014-10-05
Starachowice, ultimasport.pl
Mania Biegania - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Wolsztyn, Marcin Chałupka
MTB Electric Wolsztyn
[acrobat]
2014-10-05
Nowogard, Domtel-Sport
Pierwsza Nowogardzka Dziesiątka
[acrobat]
2014-10-05
Katowice, STS-Timing
Silesia Marathon - maraton
[acrobat]
2014-10-05
Katowice, STS-Timing
Silesia Marathon - półmaraton
[acrobat]
2014-10-05
Wrocław, Anna Szymanek
VII Bieg Energetyka
[word]
2014-10-05
Grudziądz, Domtel-Sport
Vitasport - Dziesiątka Grudziądzka
[acrobat]
2014-10-05
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
VI Ja i Maraton
[acrobat]
2014-10-05
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
VI Ja i Maraton - Grand Prix
[acrobat]
2014-10-05
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
VI Ja i Maraton - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-05
Nowy Sącz, Ultimasport.pl
VI Sądecka Dycha o Puchar Newagu - kategorie
[acrobat]
2014-10-05
Nowy Sącz, Ultimasport.pl
VI Sądecka Dycha o Puchar Newagu - kobiety
[acrobat]
2014-10-05
Nowy Sącz, Ultimasport.pl
VI Sądecka Dycha o Puchar Newagu - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
XXXVI Trzeźwościowy - kategorie
[acrobat]
2014-10-05
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
XXXVI Trzeźwościowy - nordic walking
[acrobat]
2014-10-05
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
XXXVI Trzeźwościowy - OPEN
[acrobat]
2014-10-05
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
XXXVI Trzeźwościowy - ruch trzeźwościowy
[acrobat]
2014-10-04
Lwówek, OSiR Lwówek
10 Lwówecka - Kobiety
[acrobat]
2014-10-04
Lwówek, OSiR Lwówek
10 Lwówecka - OPEN
[acrobat]
2014-10-04
Sobótka, DataSport
1 Górski Półmaraton Ślężański - kategorie
[acrobat]
2014-10-04
Sobótka, DataSport
1 Górski Półmaraton Ślężański - kobiety
[acrobat]
2014-10-04
Sobótka, DataSport
1 Górski Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2014-10-04
Starogard Gdański, GoodTime
23. Bieg Kociewski z Polpharmą
[acrobat]
2014-10-04
Częstochowa, Hieronim Olejniczak
2 Przełaj Bałtyk Częstochowski - kategorie
[acrobat]
2014-10-04
Częstochowa, Hieronim Olejniczak
2 Przełaj Bałtyk Częstochowski - kobiety
[acrobat]
2014-10-04
Częstochowa, Hieronim Olejniczak
2 Przełaj Bałtyk Częstochowski - OPEN
[acrobat]
2014-10-04
Turew k.Kościana, Dawid Talikadze
Bieg im. Dezyderego Chłapowskiego
[acrobat]
2014-10-04
Czerwonak, Krzysiek Pilarski
Grand Prix Dziewiczej Góry - 10km
[acrobat]
2014-10-04
Czerwonak, Krzysiek Pilarski
Grand Prix Dziewiczej Góry - 5km
[acrobat]
2014-10-04
Czerwonak, Krzysiek Pilarski
Grand Prix Dziewiczej Góry - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-04
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy - bieg 7
[excel]
2014-10-04
Hajnówka, Good-Time
Hajnowska Dwunastka
[acrobat]
2014-10-04
Gliwice, DataSport
II Bieg Charytatywny - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-10-04
Gliwice, DataSport
II Bieg Charytatywny - 10 km NW
[acrobat]
2014-10-04
Gliwice, DataSport
II Bieg Charytatywny - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-10-04
Gliwice, DataSport
II Bieg Charytatywny - 5 km kobiety
[acrobat]
2014-10-04
Gliwice, DataSport
II Bieg Charytatywny - 5 km NW
[acrobat]
2014-10-04
Gliwice, DataSport
II Bieg Charytatywny - 5 km OPEN
[acrobat]
2014-10-04
Dębowiec, Artur Kulesza
I Bieg Cichociemnych - trasa długa
[acrobat]
2014-10-04
Dębowiec, Artur Kulesza
I Bieg Cichociemnych - trasa krótka
[acrobat]
2014-10-04
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Jesienne GP Mińska Maz. - bieg 3
[acrobat]
2014-10-04
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
I Jesienne GP Mińska Maz. - po 3 biegach
[acrobat]
2014-10-04
Żywiec, MOSiR Żywiec
Jesienny Festiwal Biegów - dzieci
[acrobat]
2014-10-04
Żywiec, MOSiR Żywiec
Jesienny Festiwal Biegów - mieszkańcy
[acrobat]
2014-10-04
Żywiec, MOSiR Żywiec
Jesienny Festiwal Biegów - OPEN
[acrobat]
2014-10-04
Zawoja, Tomek Chwastek
Memoriał Wojtka Kozuba - Kobiety
[acrobat]
2014-10-04
Zawoja, Tomek Chwastek
Memoriał Wojtka Kozuba - Mężczyźni
[acrobat]
2014-10-04
Katowice, STS-Timing
Mini Silesia Marathon
[acrobat]
2014-10-04
Gdynia, Robert Zajączkowski
parkrun Gdynia
[acrobat]
2014-10-04
Wrocław, Andrzej Cymanek
VIII Osobowicka Ósemka
[excel]
2014-10-04
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VII Maraton Lubsko Biega - 10km
[acrobat]
2014-10-04
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VII Maraton Lubsko Biega - 21km
[acrobat]
2014-10-04
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VII Maraton Lubsko Biega - 42km
[acrobat]
2014-10-04
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VII Maraton Lubsko Biega - Nordic Walking
[acrobat]
2014-10-04
Pasłęk, STS-Timing
VI Bieg pod Bursztynową Komnatę
[acrobat]
2014-10-04
Rybniki, Pędziwiatr Białystok
Wolność Jest w Naturze
[acrobat]
2014-10-04
Poznań, STS-Timing
XDU#9
[acrobat]
2014-10-04
Skrwilno, Organizator
XIX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-10-03
Lubliniec, DataSport
18 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - cywile
[acrobat]
2014-10-03
Lubliniec, DataSport
18 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - drużyny
[acrobat]
2014-10-03
Lubliniec, DataSport
18 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - mundurowi
[acrobat]
2014-10-03
Gryfino, Jacek Stefański
40 Bieg Transgraniczny - kategorie
[acrobat]
2014-10-03
Gryfino, Jacek Stefański
40 Bieg Transgraniczny - OPEN
[acrobat]
2014-10-03
Szczyrk, Anna Kołodziejczyk
Ultramaraton Beskidy Ultra Trail
[word]
2014-10-01
Dąbrowa Górnicza, Jurek Sufranowicz
IV Bieg Hutnika AMP
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 293

 Ostatnio zalogowani
mk13
23:58
conditor
23:30
jaca1970
23:30
Borrro
23:17
Markozik
23:10
blazejgilewski
22:36
#BiegamwRz
22:26
zibi58
22:12
grappa6
22:10
michszpak
22:09
Madmax
22:08
gpnowak
22:02
ona
21:59
maste
21:52
heineken
21:41
janusz9876543213
21:36
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |