Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

        

2010-07-31
Międzygórze, Michał
Bieg Śnieżnicki
[excel]
2010-07-31
Międzygórze, Michał
Bieg Śnieżnicki - Igrzyska Dzieci i Młodzieży
[excel]
2010-07-31
Puck, Ryszard Plarczyk
II Półmaraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2010-07-31
Międzygórze, Michał
Mistrzostwa Polski w Biegu Alpejskim
[excel]
2010-07-31
Łapy, Krzysztof Lezanka
Narwiański Triathlon Bagienny
[acrobat]
2010-07-31
Moryń, Bogusław Kozioł
XI Bieg Dookoła Morynia - biegi młodzieżowe
[excel]
2010-07-31
Moryń, Bogusław Kozioł
XI Bieg Dookoła Morynia - Kobiety
[excel]
2010-07-31
Moryń, Bogusław Kozioł
XI Bieg Dookoła Morynia - Mężczyźni
[excel]
2010-07-31
Dzwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
XV Bieg ku Słońcu
[excel]
2010-07-31
Pawłowiczki, Krzysztof Płotek
XI Bieg Herbowy
[word]
2010-07-28
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 7/2010
[word]
2010-07-25
Wągrowiec, Piotr Książkiewicz
III Bieg Jakubowy
[acrobat]
2010-07-25
Kępino k.Wejherowa, Krzysztof Modzelewski
III Crossmaraton po Puszczy Darżlubskiej
[excel]
2010-07-25
Sosnówka, Mateusz Witulski
VIII Bieg Górski
[acrobat]
2010-07-25
Lubatowa, Stanisław Zając
VII Bieg Szlakiem Partyzantów z Lubatowej
[word]
2010-07-24
Lębork, Kazimierz Duwe
10 Bieg św.Jakuba
[acrobat]
2010-07-24
Chorzów, August Jakubik
II Bieg do Śłońca
[word]
2010-07-24
Łobez, Adam Kogut
Łobeski Maraton Rowerowy - 100km
[acrobat]
2010-07-24
Łobez, Adam Kogut
Łobeski Maraton Rowerowy - 240km
[acrobat]
2010-07-24
Czechy, łukasz kaczmarek
Porubská hodinovka
[excel]
2010-07-24
Świnoujście, Robert
Trójbieg Andrzeja
[word]
2010-07-24
Jeleśnia, Organizator
XVII Bieg z okazji Dni Jeleśni
[word]
2010-07-24
Warszawa, Damian Kucharski
XX Nocny Bieg Powstania Warszawskiego - 10km
[acrobat]
2010-07-24
Warszawa, Damian Kucharski
XX Nocny Bieg Powstania Warszawskiego - 5km
[acrobat]
2010-07-19
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
21 Bieg Władysława Jagiełły - Kobiety
[acrobat]
2010-07-18
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
21 Bieg Władysława Jagiełły - Kategorie
[acrobat]
2010-07-18
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
21 Bieg Władysława Jagiełły - miesz. Gminy
[acrobat]
2010-07-18
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
21 Bieg Władysława Jagiełły - Open
[acrobat]
2010-07-18
Kudowa Zdrój, Dominika Farbotko
22 Bieg Homolan im. Józefa Duba
[acrobat]
2010-07-18
Okonek, Grzegorz Lipiński
23 Półmaraton Lipcowy
[acrobat]
2010-07-18
Skórcz, Mateusz Glazik
III Turystyczny Bieg 4 Jezior
[excel]
2010-07-18
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXV GP Ciechanowa + VII Bieg
[word]
2010-07-17
Bielawa, Daniel Darmochwał
2 Bieg po Schodach Wieży Kościoła
[acrobat]
2010-07-17
Bielawa, Daniel Darmochwał
Bieg Masowy Ulicami Bielawy
[acrobat]
2010-07-17
Karpacz - Śnieżka, Kazimierz Kordziński
Mountain Marathon - Bieg na Śnieżkę
[acrobat]
2010-07-17
Dobrodzień, Damian Kucharski
V Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2010-07-17
Dobrodzień, Damian Kucharski
V Bieg Uliczny - mieszkańcy Dobrodzenia
[acrobat]
2010-07-17
Dobrodzień, Damian Kucharski
V Bieg Uliczny - Open
[acrobat]
2010-07-17
Stare Objezierze, Bogusław Kozioł
XI Bieg Integracyjny - Kobiety
[excel]
2010-07-17
Stare Objezierze, Bogusław Kozioł
XI Bieg Integracyjny - Mężczyźni
[excel]
2010-07-17
Korzybie, Grzegorz Lipiński
XVII Bieg im.Elżbiety Garduły
[acrobat]
2010-07-17
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
zbiorcze wyniki Dobrodzieńskiej Dychy
[excel]
2010-07-11
Jarosławiec, Organizator
Biegi Młodzieżowe Powitanie Lata
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Organizator
Bieg Samorządowy Warty
[acrobat]
2010-07-11
Mława, Jan Salewski
III Trail Halfmarathon - Biegi Towarzyszące
[acrobat]
2010-07-11
Mława, Jan Salewski
III Trail Halfmarathon - Open
[acrobat]
2010-07-11
Jaworznia k.Kielc, Ewa Martin
VII Bieg o Złoty Jawor 2010
[excel]
2010-07-11
Dobieszyn, Marek Łabus
XVIII Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
[acrobat]
2010-07-11
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXX bieg o Złoty Kłos - Gmina
[acrobat]
2010-07-11
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXX bieg o Złoty Kłos - Kategorie
[acrobat]
2010-07-11
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXX bieg o Złoty Kłos - Kobiety
[acrobat]
2010-07-11
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXX bieg o Złoty Kłos - Małżeństwa
[acrobat]
2010-07-11
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXX Bieg O Złoty Kłos - Open
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - Gmina
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - kategorie
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - kobiety
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - Policja
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - Powiat
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - Samorządowcy
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - Straż
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - Straż Graniczna
[acrobat]
2010-07-10
Lubsko, Tomasz Pastuszka
3 Maraton Lubski
[word]
2010-07-10
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
9. Bieg pod Powodziową Falę
[acrobat]
2010-07-10
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
9. Bieg pod Powodziową Falę - gmina Czernica
[acrobat]
2010-07-10
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
9. Bieg pod Powodziową Falę - Kategorie
[acrobat]
2010-07-10
Ostrów Wlkp., Beata Szczypkowska
GP Ostrowa wlkp.
[word]
2010-07-10
Dębowa, Organizator
III Bieg Herbowy - 3km
[word]
2010-07-10
Dębowa, Organizator
III Bieg Herbowy - 8km
[acrobat]
2010-07-10
Lubiewo, Lucyna Koniarska
III Bieg Szlakiem Trzech Wież - Kategorie
[acrobat]
2010-07-10
Lubiewo, Lucyna Koniarska
III Bieg Szlakiem Trzech Wież - Open
[acrobat]
2010-07-10
Sława, Dariusz Duda
II Bluesobiegi Sławskie
[acrobat]
2010-07-10
Pasterka, Piotr Hercog
Maraton Gór Stołowych
[excel]
2010-07-10
Karviny, Marek Harenza
Městský běh Karvinou
[excel]
2010-07-10
Barłomino, Wiesław Szmidka
Puchar Luzina – lato 2010
[excel]
2010-07-10
Niesulice, Krzysztof Mazur
V Niesulicka Piątka
[excel]
2010-07-10
Kretowiny, Leszek Biernacki
XII Bieg o Kryształową Perłę - Kobiety
[acrobat]
2010-07-10
Kretowiny, Leszek Biernacki
XII Bieg o Kryształową Perłę - Nordic Walking
[acrobat]
2010-07-10
Kretowiny, Leszek Biernacki
XII Bieg o Kryształową Perłę - Open
[acrobat]
2010-07-04
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Główny - Kobiety
[acrobat]
2010-07-04
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Główny - Mężczyźni
[acrobat]
2010-07-04
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Główny - Nordic Walking
[acrobat]
2010-07-04
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - MaratonyPolskie TEAM
[word]
2010-07-04
Skomielna, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego
[acrobat]
2010-07-03
Szczytno, Mirosław Cydzik
III Bieg Klenczona
[word]
2010-07-03
Toruń, Rafał Kowalski
IX Cross Maraton z Tadeuszem Spychalskim
[acrobat]
2010-07-03
Złotów, Bogdan Sądel
I Eco-Cross Bieg wokół Jeziora Miejskiego
[acrobat]
2010-07-03
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - towarzyszący - Kobiety
[acrobat]
2010-07-03
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - towarzyszący - Mężczyźni
[acrobat]
2010-07-03
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - towarzyszący - MTB
[acrobat]
2010-07-03
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - towarzyszący - Nordic Walking
[acrobat]
2010-07-03
Ustroń, Kazimierz Kordziński
Mountain Marathon
[acrobat]
2010-07-03
Bydgoszcz, Grzegorz Chudzik
Puchar woj. Kuj. - Pom. w Dogtrekkingu
[acrobat]
2010-07-03
Sławno, Mirosław Kuczok
VIII Bieg 12 Mostów
[excel]
2010-07-03
Opole, Artur Góralczyk
VIII Bieg Opolski
[acrobat]
2010-07-03
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVII Imieliński Cross Ekologiczny - dzieci
[excel]
2010-07-03
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVII Imieliński Cross Ekologiczny - kategorie
[acrobat]
2010-07-03
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVII Imieliński Cross Ekologiczny - mieszk.Imielin
[acrobat]
2010-07-03
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVII Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2010-07-03
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXX Ciechanowska Piętnastka
[word]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 100

 Ostatnio zalogowani
marianzielonka
19:44
zenek710424
19:41
Asia33
19:40
kristoferson
19:36
kubawsw
19:35
Krzysztof_dst
19:34
cierpliwy
19:31
Jurek z Jasła
19:28
8035halicz
19:00
henrykchudy
18:55
wookesh
18:52
maratonczyk
18:48
mieszek12a
18:44
Małgorzatka
18:39
gora1509
18:33
mk13
18:30
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |