Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2017-19-29
Tczew, elektronicznezapisy.pl
6.Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły
[acrobat]
2017-19-29
Tczew, elektronicznezapisy.pl
I Maraton Nadwiślański
[acrobat]
2017-12-31
Kraków, sts-timing.pl
14. Krakowski Bieg Sylwestrowy - 10km
[acrobat]
2017-12-31
Kraków, sts-timing.pl
14. Krakowski Bieg Sylwestrowy - 5km
[acrobat]
2017-12-31
Trzebnica, Datasport.pl
33. Uliczny Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-31
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Sylwestrowy - 10km
[acrobat]
2017-12-31
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Sylwestrowy - 5km
[acrobat]
2017-12-31
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Sylwestrowy - nordic walking
[acrobat]
2017-12-31
Zakopane, sport-timing.pl
III Zakopiański Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-31
Wiry k.Poznania, Plus Timing
II Bieg Sylwestrowy Wiry - OPEN
[acrobat]
2017-12-31
Gdańsk, Dariusz Darowski
Spontaniczny Maraton - 5
[excel]
2017-12-31
Brzoza k.Bydgoszczy, b4sport.pl
XI Bieg Sylwestrowy im. Łucjana Różańskiego - OPEN
[acrobat]
2017-12-31
Miały, Maratończyk pomiarczasu
XLI Bieg Sylwestrowy - Miały
[acrobat]
2017-12-31
Chrzanów, Piotr Kozak
XV Chrzanowski Bieg Sylwestrowy - dzieci
[excel]
2017-12-31
Chrzanów, Piotr Kozak
XV Chrzanowski Bieg Sylwestrowy - OPEN
[excel]
2017-12-31
Nałęczów k.Puław, Artur Marzec
XXIII Bieg Sylwestrowy Nałęczów-Sao Paulo
[excel]
2017-12-31
Gorlice, pomiar-czasu.pl
XXVII Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 10km
[acrobat]
2017-12-31
Gorlice, pomiar-czasu.pl
XXVII Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 5km
[acrobat]
2017-12-31
Łódź, sportmaniacs.com
XXXIII Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-30
Szydłów, Piotr Kozak
38 Uliczne Biegi Sylwestrowe - dzieci
[excel]
2017-12-30
Szydłów, Piotr Kozak
38 Uliczne Biegi Sylwestrowe - OPEN
[excel]
2017-12-30
Sztum, Ryszard Mazerski
II Sztumski Sylwestrowy Bieg Wieczorny
[acrobat]
2017-12-30
Koszalin, b4sport.pl
IX Bieg Sylwestrowy - nordic walking
[acrobat]
2017-12-30
Koszalin, b4sport.pl
IX Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-30
Wisła Głębce, Józef Łyscarz
Nic Wisła Głębce
[excel]
2017-12-30
Gdańsk, Dariusz Darowski
Spontaniczny Maraton - 4
[excel]
2017-12-30
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton - klasyfikacja całoroczna
[excel]
2017-12-30
Leszno, Maratończyk pomiarczasu
XXXIII Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2017-12-27
Gdynia, Rafał Plewiski
52. Cykliczny Bieg Śledzia - OPEN
[acrobat]
2017-12-27
Poznań, Maratończyk pomiarczasu
Bieg Powstania Wielkopolskiego - mundurowi
[acrobat]
2017-12-27
Poznań, Maratończyk pomiarczasu
Bieg Powstania Wielkopolskiego - OPEN
[acrobat]
2017-12-23
Stanowice , Marcin Menżyk
6. Bieg po Moczkę i Makówki - OPEN
[acrobat]
2017-12-23
Gdańsk, Dariusz Darowski
Spontaniczny Maraton
[excel]
2017-12-23
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 147
[excel]
2017-12-20
Gdynia, elektronicznezapisy.pl
51. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-12-20
Warszawa, Piotr Bętkowski
Piątka Wigilijna
[acrobat]
2017-12-17
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg po Choinkę
[acrobat]
2017-12-17
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL - 3 bieg
[acrobat]
2017-12-17
Warszawa, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL - 3 bieg
[acrobat]
2017-12-17
Polkowice, PulsarSport
II Bieg im. Ks. Jerzego Gniatczyka - OPEN
[acrobat]
2017-12-17
Kościelisko, Organizator
Puchar Kościeliska - kategorie
[acrobat]
2017-12-17
Kościelisko, Organizator
Puchar Kościeliska - OPEN
[acrobat]
2017-12-17
Kartuzy, Organizator
Santa RUN Kartuzy - OPEN
[acrobat]
2017-12-17
Mszczonów, chronotex.pl
VI Świąteczny Bieg z Termami Mszczonów - NW
[acrobat]
2017-12-17
Mszczonów, chronotex.pl
VI Świąteczny Bieg z Termami Mszczonów - OPEN
[acrobat]
2017-12-17
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 146
[excel]
2017-12-17
Bydgoszcz, domtel-sport.pl
Zimowa Zadymka - OPEN
[acrobat]
2017-12-16
Legionowo, ZmierzymyCzas.pl
3.Bieg Zająca - Legionowo - 10km
[acrobat]
2017-12-16
Legionowo, ZmierzymyCzas.pl
3.Bieg Zająca - Legionowo - 2km
[acrobat]
2017-12-16
Legionowo, ZmierzymyCzas.pl
3.Bieg Zająca - Legionowo - 5km
[acrobat]
2017-12-16
Złotoryja k.Legnicy, domtel-sport.pl
8 Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 10km K
[acrobat]
2017-12-16
Złotoryja k.Legnicy, domtel-sport.pl
8 Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 10km M
[acrobat]
2017-12-16
Złotoryja k.Legnicy, domtel-sport.pl
8 Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 3km
[acrobat]
2017-12-16
Poznań, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Poznań CITY TRAIL - 3 bieg
[acrobat]
2017-12-16
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 145
[excel]
2017-12-16
Sztum, Ryszard Mazerski
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - 4.6km
[acrobat]
2017-12-16
Sztum, Ryszard Mazerski
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu - 9.2km
[acrobat]
2017-12-16
Strzelce Opolskie, Datasport.pl
XXVIII Strzelecki Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2017-12-16
Strzelce Opolskie, Datasport.pl
XXVIII Strzelecki Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2017-12-16
Strzelce Opolskie, Datasport.pl
XXVIII Strzelecki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2017-12-13
Gdynia, elektronicznezapisy.pl
50.Cykliczny Bieg Śledzia - OPEN
[acrobat]
2017-12-13
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Hopferem - OPEN
[acrobat]
2017-12-10
Warszawa, Datasport.pl
Białołęcki Bieg Wolności - OPEN
[acrobat]
2017-12-10
Boruja Kościelna, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - OPEN
[acrobat]
2017-12-10
Bydgoszcz, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL - 3 bieg
[acrobat]
2017-12-10
Łódź, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Łódź CITY TRAIL - 3 bieg
[acrobat]
2017-12-10
Września, Maratończyk pomiarczasu
III Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego
[acrobat]
2017-12-10
Zielona Góra, PulsarSport
III Charytatywny Bieg Dobrych Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2017-12-10
Zduńska Wola, time4s.pl
II Świąteczny Bieg Charytatywny - dla Pauliny
[acrobat]
2017-12-10
Reda, elektronicznezapisy.pl
II Zimowe Grand Prix Redy - Etap 3
[acrobat]
2017-12-10
Glinka k.Ujsoły, Józef Łyscarz
Nic w Glinka
[excel]
2017-12-10
Gdańsk, Dariusz Darowski
Spontaniczny Maraton
[excel]
2017-12-10
Mikołajki, Krzysztof Skowera
XIII Mikołajkowe Biegi Uliczne - 10km
[acrobat]
2017-12-10
Mikołajki, Krzysztof Skowera
XIII Mikołajkowe Biegi Uliczne - 21.097km
[acrobat]
2017-12-09
Łódź, time4s.pl
Biegiem na Urodziny Marszałka - OPEN
[acrobat]
2017-12-09
Lublin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Lublin CITY TRAIL - 3 bieg
[acrobat]
2017-12-09
Gdańsk, Mariusz Kościelski
III Grand Prix Trójmiasta - etap I
[acrobat]
2017-12-09
Gołąbki k.Trzemeszna, Maratończyk pomiarczasu
IV Grand Prix Trzemeszna - nordic walking
[acrobat]
2017-12-09
Gołąbki k.Trzemeszna, Maratończyk pomiarczasu
IV Grand Prix Trzemeszna - Open
[acrobat]
2017-12-09
Koszęcin k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
Koszęcińska Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-12-09
Gdańsk, Dariusz Darowski
Spontaniczny Maraton
[excel]
2017-12-09
Ogrodniczki, Krzysztof Skowera
Ultra T.A.R.P.A.N. - OPEN
[acrobat]
2017-12-09
Mysłowice, Jacek Księżyk
VIII Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2017-12-09
Kędzierzyn - Koźle, Piotr Orian
VI Charytatywny Bieg Mikołajkowy - drużyny
[acrobat]
2017-12-09
Kędzierzyn - Koźle, Piotr Orian
VI Charytatywny Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-09
Biedrusko, elektronicznezapisy.pl
WARTA CHALLENGE - Maraton
[acrobat]
2017-12-09
Biedrusko, elektronicznezapisy.pl
WARTA CHALLENGE - Półmaraton
[acrobat]
2017-12-09
Warszawa, entretiming.pl
XXII Żoliborski Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-09
Konin, Datasport.pl
XXVI BIEG o Lampkę Górniczą - OPEN
[acrobat]
2017-12-09
Łódź, time4s.pl
NOCNA ŁÓDZKA TRIada - Kobiety
[acrobat]
2017-12-09
Łódź, time4s.pl
NOCNA ŁÓDZKA TRIada - Mężczyźni
[acrobat]
2017-12-06
Gdynia, Rafał Plewiski
49. Cykliczny Bieg Śledzia - OPEN
[acrobat]
2017-12-06
Koszalin, b4sport.pl
I Mikołajkowy Bieg o Puchar Rektora PWSZ
[acrobat]
2017-12-06
Koszalin, b4sport.pl
I Mikołajkowy Marsz NW o Złote Kije Rektora PWSZ
[acrobat]
2017-12-06
Kraków, Organizator
VI Krakowski Nocny Bieg Św. Mikołajów i Śnieżynek
[excel]
2017-12-05
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Piłsudskim - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Lubliniec, Organizator
10 Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Bielsko-Biała, bgtimesport.pl
3. Mikołajkowy Bieg z Nadzieją - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Wrocław, WKB Piast Wrocław
Bieg Mikołajowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Puławy, sts-timing.pl
Charytatywny Bieg Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Święta Woda, Krzysztof Skowera
Cross dla Dawida - 10km
[acrobat]
2017-12-03
Święta Woda, Krzysztof Skowera
Cross dla Dawida - 5km
[acrobat]
2017-12-03
Toruń, domtel-sport.pl
Festiwal Świętych Mikołajów - 10km
[acrobat]
2017-12-03
Toruń, domtel-sport.pl
Festiwal Świętych Mikołajów - 5km
[acrobat]
2017-12-03
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Katowice CITY TRAIL - Bieg 3
[acrobat]
2017-12-03
Krzywiń k.Leszna, Plus Timing
II Bieg Fartucha - nordic walking
[acrobat]
2017-12-03
Krzywiń k.Leszna, Plus Timing
II Bieg Fartucha - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Orło, Organizator
II Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Modliborzyce, time2go.pl
II Charytatywny Bieg Mikołajkowy - nordic walking
[acrobat]
2017-12-03
Modliborzyce, time2go.pl
II Charytatywny Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Bydgoszcz, b4sport.pl
II Mikołajkowy Bieg Charytatywny - Bieg dla Izy
[acrobat]
2017-12-03
Radom, Jarek Wojtuniak
IV Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Łódź, inessport.pl
Łódzki Bieg Mikołajów - 10.5km i 21km
[acrobat]
2017-12-03
Białystok, Krzysztof Skowera
Puchar Grand Prix Zwierzyńca - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Police, sport-time.com.pl
V Bieg Mikołajkowy - nordic walking
[acrobat]
2017-12-03
Police, sport-time.com.pl
V Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 144
[excel]
2017-12-03
Rybnik, timekeeper.pl
XIII Bieg Barbórkowy - drużyny
[acrobat]
2017-12-03
Rybnik, timekeeper.pl
XIII Bieg Barbórkowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Jawor k.Legnicy, Bogusław Tomaszewski
XIV Memoriał Stefana Mielczarka - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Toruń, domtel-sport.pl
XV Półmaraton Świętych Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2017-12-03
Koszalin, b4sport.pl
Bieg Mikołajkowy - III Jamneński Tour Biegowy
[acrobat]
2017-12-02
Bielsko-Biała, Datasport.pl
5.Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-02
Prusice k.Wrocławia, Datasport.pl
6. Bieg w poszukiwaniu Świętego Mikołaja - OPEN
[acrobat]
2017-12-02
Wrocław, sts-timing.pl
Bieg Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2017-12-02
Kraków, sts-timing.pl
Bieg Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2017-12-02
Poznań, sts-timing.pl
Bieg Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2017-12-02
Warszawa, sts-timing.pl
Bieg Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2017-12-02
Gdynia, sts-timing.pl
Bieg Mikołajów - OPEN
[acrobat]
2017-12-02
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Wrocław CITY TRAIL - Bieg 3
[acrobat]
2017-12-02
Głogów Małopolski, timekeeper.pl
II Bieg Zeloty - OPEN
[acrobat]
2017-12-02
Łódź, time4s.pl
Jestem Mikołajem - nordic walking
[acrobat]
2017-12-02
Łódź, time4s.pl
Jestem Mikołajem - OPEN
[acrobat]
2017-12-02
Słupsk, b4sport.pl
Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
[acrobat]
2017-12-02
Słupsk, b4sport.pl
Mikołajkowy NW z Komandorkiem u Kantego
[acrobat]
2017-12-02
Szczyrk, pomiar-czasu.pl
Regatta Leśnik - maraton
[acrobat]
2017-12-02
Szczyrk, pomiar-czasu.pl
Regatta Leśnik - nadleśnik
[acrobat]
2017-12-02
Szczyrk, pomiar-czasu.pl
Regatta Leśnik - półmaraton
[acrobat]
2017-12-02
Radomsko, inessport.pl
Szansa na 5
[acrobat]
2017-12-02
Toruń, Organizator
Top Cross Torunia - Bieg 12
[excel]
2017-12-02
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia Bieg 12 - biegi dzieci
[excel]
2017-12-02
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 143
[excel]
2017-12-02
Jarosławiec, domtel-sport.pl
XVII Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy - NW
[acrobat]
2017-12-02
Jarosławiec, domtel-sport.pl
XVII Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-02
Poznań, Maratończyk pomiarczasu
IV Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2017-12-01
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 142
[excel]
2017-11-29
Gdynia, elektronicznezapisy.pl
48.Cykliczny Bieg Śledzia - OPEN
[acrobat]
2017-11-29
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Wysockim - OPEN
[acrobat]
2017-11-26
Żory, Krystian Noga
2 Żorski Półmaraton Leśny - 10 km
[acrobat]
2017-11-26
Żory, Krystian Noga
2 Żorski Półmaraton Leśny - 21.097 km
[acrobat]
2017-11-26
Łódź, inessport.pl
Decathlon Run 4
[acrobat]
2017-11-26
Gdańsk, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL - bieg 3
[acrobat]
2017-11-26
Poznań, Maratończyk pomiarczasu
II Charytatywny Bieg im. Andrzeja Szozdy - OPEN
[acrobat]
2017-11-26
Reda, elektronicznezapisy.pl
II Zimowe Grand Prix Redy - Etap 2
[acrobat]
2017-11-26
Puszczykowo, Plus Timing
IV Puszczykowski Bieg po Ciacho - OPEN
[acrobat]
2017-11-26
Bydgoszcz, b4sport.pl
Pronaturun Bieg Charytatywny
[acrobat]
2017-11-26
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 141
[excel]
2017-11-26
Kraków, Ryszard Machlowski
Z lajkonikiem wzdłuż wisły - OPEN
[excel]
2017-11-25
Warszawa, entretiming.pl
Bieg Olszynki Grochowskiej - OPEN
[acrobat]
2017-11-25
Biała Podlaska, Organizator
Cross u Radziwiłłów - nordic walking
[acrobat]
2017-11-25
Biała Podlaska, time2go.pl
Cross u Radziwiłłów - OPEN
[acrobat]
2017-11-25
Olsztyn , Piotr Książkiewicz
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL - bieg 3
[acrobat]
2017-11-25
Słowino, domtel-sport.pl
III Bieg Marchewkowy - OPEN
[acrobat]
2017-11-25
Siemiątkowo k.Płocka, superczas.pl
III Bieg o Puchar Wójta Gminy Siemiątkowo drużyny
[acrobat]
2017-11-25
Siemiątkowo k.Płocka, superczas.pl
III Bieg o Puchar Wójta Gminy Siemiątkowo - OPEN
[acrobat]
2017-11-25
Ustroń, b4sport.pl
II Bieg Eliminator - OPEN
[acrobat]
2017-11-25
Kwidzyn, domtel-sport.pl
Kwidzyńska Biegowa Piona - OPEN
[acrobat]
2017-11-25
Inowcrocław, sts-timing.pl
Red Run II Four Colours - 10km
[acrobat]
2017-11-25
Inowcrocław, sts-timing.pl
Red Run II Four Colours - 5km
[acrobat]
2017-11-25
Inowcrocław, sts-timing.pl
Red Run II Four Colours - klasyfikacja 10km
[acrobat]
2017-11-25
Inowcrocław, sts-timing.pl
Red Run II Four Colours - klasyfikacja 5km
[acrobat]
2017-11-25
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 140
[excel]
2017-11-25
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIV Maraton Komandosa - OPEN
[acrobat]
2017-11-22
Gdynia, Organizator
47. Cykliczny Bieg Śledzia - OPEN
[acrobat]
2017-11-19
Bełchatów, Datasport.pl
21 Bełchatowska Piętnastka - 15km
[acrobat]
2017-11-19
Bełchatów, Datasport.pl
21 Bełchatowska Piętnastka - 5km
[acrobat]
2017-11-19
Ostrów Wielkopolski, time4run.pl
4. Ostrowska Jesień
[acrobat]
2017-11-19
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Cross Namberłana
[acrobat]
2017-11-19
Lublin, Maciek Kularz
Druga Dycha do Maratonu
[acrobat]
2017-11-19
Wysowa-Zdrój, Sebastian Chłanda
Gorlicki Bieg Górski - kobiety
[excel]
2017-11-19
Wysowa-Zdrój, Sebastian Chłanda
Gorlicki Bieg Górski - mężczyźni
[excel]
2017-11-19
Wysowa-Zdrój, Sebastian Chłanda
Gorlicki Bieg Górski - OPEN
[excel]
2017-11-19
Bydgoszcz, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL - 2 bieg
[acrobat]
2017-11-19
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL - 2 bieg
[acrobat]
2017-11-19
Poznań, Plus Timing
IV Olszakowa Czternastka
[acrobat]
2017-11-19
Poznań, Plus Timing
IV Olszakowa Czternastka - nordic walking
[acrobat]
2017-11-19
Nowy Dwór, czasnachip.pl
IV Sztafeta z Łabędziem
[acrobat]
2017-11-19
Łódź, Przemek Stupnowicz
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #1
[acrobat]
2017-11-19
Poznań, Plus Timing
V Olszak Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-11-19
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 139
[excel]
2017-11-19
Strzelin, Krzysztof Lucima
XV Strzeliński Rogaining - OPEN
[acrobat]
2017-11-18
Warszawa, entretiming.pl
Górski XI Bieg Entre - OPEN
[acrobat]
2017-11-18
Poznań, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Poznań CITY TRAIL - 2 bieg
[acrobat]
2017-11-18
Tarnów Opolski, time-sport.pl
II Bieg Tarnowski - OPEN
[acrobat]
2017-11-18
Poznań, Plus Timing
II Poznańska ​Piwna ​Mila - OPEN
[acrobat]
2017-11-18
Gdynia, elektronicznezapisy.pl
Puchar Gdyni w biegach młodzieżowych -klasyfikacja
[acrobat]
2017-11-18
Gdynia, elektronicznezapisy.pl
Puchar Gdyni w biegach młodzieżowych Dąbrowa II
[acrobat]
2017-11-18
Jeżów Sudecki, super-sport.com.pl
RuneXTreme - Kobiety
[acrobat]
2017-11-18
Jeżów Sudecki, super-sport.com.pl
RuneXTreme - Mężczyźni
[acrobat]
2017-11-18
Łódź, domtel-sport.pl
Runmageddon - Rekrut
[acrobat]
2017-11-18
Sedranki k.Olecka, Marcin Brynda
V Leśny Cross Niepodległości - OPEN
[word]
2017-11-18
Biedrusko k.Poznania, elektronicznezapisy.pl
WARTA CHALLENGE - Maraton
[acrobat]
2017-11-18
Biedrusko k.Poznania, elektronicznezapisy.pl
WARTA CHALLENGE - Półmaraton
[acrobat]
2017-11-18
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 138
[excel]
2017-11-18
Gracze k.Opola, PulsarSport
XXIII Barbórkowy Bieg Skalnika - Niepełnosprawni
[acrobat]
2017-11-18
Gracze k.Opola, PulsarSport
XXIII Barbórkowy Bieg Skalnika - OPEN
[acrobat]
2017-11-18
Mikołów k.Katowic, Szamot
Botaniczna Piątka - nordic walking
[acrobat]
2017-11-18
Mikołów k.Katowic, Szamot
Botaniczna Piątka - OPEN
[acrobat]
2017-11-15
Gdynia, elektronicznezapisy.pl
46.Cykliczny Bieg Śledzia - OPEN
[acrobat]
2017-11-15
Wrocław, Datasport.pl
Bieg o Puchar J.M. Rektora Politechniki Wrocławski
[acrobat]
2017-11-12
Zawiercie, elektronicznezapisy.pl
1 Zawierciański Bieg Niepodległości - NW
[acrobat]
2017-11-12
Zawiercie, elektronicznezapisy.pl
1 Zawierciański Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-12
Pruszcz Gdański, elektronicznezapisy.pl
2. Pruszczański Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-12
Choroszcz, Krzysztof Skowera
3. Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-12
Dąbrowa Tarnowska, pomiar-czasu.pl
Bieg Niepodległości -1km
[acrobat]
2017-11-12
Dąbrowa Tarnowska, pomiar-czasu.pl
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-12
Piastów k.Warszawy, Plus Timing
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-12
Bukowiec, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - bieg 1
[acrobat]
2017-11-12
Bukowiec, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - bieg 2
[acrobat]
2017-11-12
Bukowiec, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - OPEN
[acrobat]
2017-11-12
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda edycja IV - dzieci
[acrobat]
2017-11-12
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda edycja IV - nordic walking
[acrobat]
2017-11-12
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda edycja IV - OPEN
[acrobat]
2017-11-12
Warszawa, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL - 2 bieg
[acrobat]
2017-11-12
Gąsawa, Maratończyk pomiarczasu
III Bieg Niepodległości w Gąsawie - 11km
[acrobat]
2017-11-12
Gąsawa, Maratończyk pomiarczasu
III Bieg Niepodległości w Gąsawie - 5km
[acrobat]
2017-11-12
Gąsawa, Maratończyk pomiarczasu
III Bieg Niepodległości w Gąsawie - nordic walking
[acrobat]
2017-11-12
Komprachcice k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
III Komprachcicka Niepodległościowa Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-11-12
Czosnów k.Warszawa, entretiming.pl
II Bieg Orła w Czosnowie - drużyny
[acrobat]
2017-11-12
Czosnów k.Warszawa, entretiming.pl
II Bieg Orła w Czosnowie - OPEN
[acrobat]
2017-11-12
Poznań, Plus Timing
IV Marceliński Bieg Jesienny - 10km
[acrobat]
2017-11-12
Poznań, Plus Timing
IV Marceliński Bieg Jesienny - 5km
[acrobat]
2017-11-12
Poznań, Plus Timing
IV Marceliński Bieg Jesienny - nordic walking
[acrobat]
2017-11-12
Potulice, Organizator
Potulicka Dycha - MTB
[acrobat]
2017-11-12
Potulice, Organizator
Potulicka Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-11-12
Jastrzębie-Zdrój, Datasport.pl
Silesia Run - Niepodległościowa Dziesiątka
[acrobat]
2017-11-12
Ryki, Organizator
VIII Bieg Niepodległościowy - OPEN
[acrobat]
2017-11-12
Swarzędz, Plus Timing
VI Bieg Agrobex Zalasewska Piątka - 5km
[acrobat]
2017-11-12
Swarzędz, Plus Timing
VI Bieg Agrobex Zalasewska Piątka - klasyfikacja
[acrobat]
2017-11-12
Swarzędz, Plus Timing
VI Bieg Agrobex Zalasewska Piątka - Nordic Walking
[acrobat]
2017-11-12
Kielce, Datasport.pl
X Kielecki Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Białystok, Datasport.pl
17. Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2017-11-11
Białystok, Datasport.pl
17. Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2017-11-11
Białystok, Datasport.pl
17. Bieg Niepodległości - nordic walking
[acrobat]
2017-11-11
Inowrocław, sts-timing.pl
1 Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Ustroń, pomiar-czasu.pl
28 Bieg Legionów - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Warszawa, Datasport.pl
29. Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2017-11-11
Warszawa, Datasport.pl
29. Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2017-11-11
Warszawa, Datasport.pl
29. Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Warszawa, Datasport.pl
29. Bieg Niepodległości - warszawiacy
[acrobat]
2017-11-11
Poznań, Plus Timing
2.Poznański Bieg Niepodległości - służby mundurowe
[acrobat]
2017-11-11
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
2 Chełmski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Poznań, Plus Timing
2. Poznański Bieg Niepodległości - drużyny
[acrobat]
2017-11-11
Poznań, Plus Timing
2. Poznański Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Łódź, inessport.pl
4. Łódzki Bieg Niepodległości - dzieci
[acrobat]
2017-11-11
Łódź, inessport.pl
4. Łódzki Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Rzeszów, sts-timing.pl
5. PKO Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Luboń k.Poznania, Maratończyk pomiarczasu
7. Luboński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Będzin, chronotex.pl
Będziński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Zdzieszowice, Organizator
Bieg Między Pomnikami - 17km
[acrobat]
2017-11-11
Zdzieszowice, Organizator
Bieg Między Pomnikami - 5km
[acrobat]
2017-11-11
Gdynia, sts-timing.pl
Bieg Niepodległości z PKO Gdynia - GP
[acrobat]
2017-11-11
Gdynia, sts-timing.pl
Bieg Niepodległości z PKO Gdynia - nordic walking
[acrobat]
2017-11-11
Gdynia, sts-timing.pl
Bieg Niepodległości z PKO Gdynia - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Wrocław, Datasport.pl
Bieg Niepodległości z Wąsem - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Bydgoszcz, b4sport.pl
Bydgoski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Nowa Ruda, Piotr Kozak
Górski Bieg Niepodległości - Mistrzostwa
[excel]
2017-11-11
Nowa Ruda, Piotr Kozak
Górski Bieg Niepodległości - OPEN
[excel]
2017-11-11
Lublin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Lublin CITY TRAIL - 2 bieg
[acrobat]
2017-11-11
Biecz k.Gorlic, Organizator
III Biecki Bieg Służb Mundurowych i nie tylko
[acrobat]
2017-11-11
Zembrzyce, chronotex.pl
III Charytatywny Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Gniezno, Datasport.pl
III Gnieźnieński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Śrem, Plus Timing
III Powiatowy Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Susz k.Iławy, sts-timing.pl
III Suski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Gorzów Wielkopolski, Organizator
II Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Jelenia Góra, Datasport.pl
IV Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2017-11-11
Jelenia Góra, Datasport.pl
IV Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2017-11-11
Kępno, Bartosz Garlicki
IV Bieg Uliczny św. Marcina - bieg otwarty
[acrobat]
2017-11-11
Kępno, Bartosz Garlicki
IV Bieg Uliczny św. Marcina - drużyny
[acrobat]
2017-11-11
Kępno, Bartosz Garlicki
IV Bieg Uliczny św. Marcina - służby mundurowe
[acrobat]
2017-11-11
Elbląg, Robert Pańczuk
IV Elbląski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport.pl
IV Górski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Zakopane, sport-timing.pl
IV Zakopiański Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2017-11-11
Zakopane, sport-timing.pl
IV Zakopiański Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2017-11-11
Zakopane, sport-timing.pl
IV Zakopiański Bieg Niepodległości nordic walking
[acrobat]
2017-11-11
Jarocin, time4run.pl
I Bieg Niepodległości Jarocin - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Brześć Kujawski, super-sport.com.pl
I Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2017-11-11
Brześć Kujawski, super-sport.com.pl
I Bieg Niepodległości - mężczyźni
[acrobat]
2017-11-11
Oświęcim, Darek Papuga
Jedenastka na 11 Listopada - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Games - drużyny
[acrobat]
2017-11-11
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Games - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Kraków, sts-timing.pl
Krakowski Bieg Niepodległości - drużyny
[acrobat]
2017-11-11
Kraków, sts-timing.pl
Krakowski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Balczewo k.Inowrocła, sts-timing.pl
Leśny Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Radom, sportmaniacs.com
Niepodległościowa Dyszka - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Ostrowiec Św., timekeeper.pl
Ostrowieckie Biegi Niepodległości - 10km
[acrobat]
2017-11-11
Słupsk, domtel-sport.pl
Słupski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Oborniki Wielkopolsk, Plus Timing
VIII Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2017-11-11
Oborniki Wielkopolsk, Plus Timing
VIII Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2017-11-11
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
VII Brzeski Bieg Niepodległości - nordic walking
[acrobat]
2017-11-11
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
VII Brzeski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Żagań, super-sport.com.pl
VI Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2017-11-11
Żagań, super-sport.com.pl
VI Bieg Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2017-11-11
Żagań, super-sport.com.pl
VI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Dobre Miasto, Wojciech Gajewski
VI Dobromiejski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Biały Kościół, PulsarSport
VI Niepodległościowa Jedenastka - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Przełęcz Kocierska, bgtimesport.pl
V Jesienny Bieg Potrójnej - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
V Wolsztyński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Bydlin k.Olkusza, Mirosław Macek
XIII Bieg Uliczny Szlakiem Walk Legionistów - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Kosakowo k.Gdynia, elektronicznezapisy.pl
XII Gminne Biegi - dzieci
[acrobat]
2017-11-11
Kosakowo k.Gdynia, elektronicznezapisy.pl
XII Gminne Biegi - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Baranowo k.Poznania, czasnachip.pl
XIV Bieg i NW z okazji Święta Niepodległości - 4
[acrobat]
2017-11-11
Baranowo k.Poznania, czasnachip.pl
XIV Bieg i NW z okazji Święta Niepodległości - 7.5
[acrobat]
2017-11-11
Baranowo k.Poznania, czasnachip.pl
XIV Bieg i NW z okazji Święta Niepodległości - NW
[acrobat]
2017-11-11
Ruda Śląska, chronotex.pl
XXIV Biegi Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Góra k.Leszna, Organizator
XXIV Bieg Niepodległości - biegi młodzieżowe
[acrobat]
2017-11-11
Góra k.Leszna, Organizator
XXIV Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Goleniów, domtel-sport.pl
XXIX Goleniowska Mila Niepodległości - 10km
[acrobat]
2017-11-11
Goleniów, domtel-sport.pl
XXIX Goleniowska Mila Niepodległości - 1.609 km
[acrobat]
2017-11-11
Pigża k.Torunia, sts-timing.pl
XXI Bieg Niepodległości Łubianka - drużynówka
[acrobat]
2017-11-11
Pigża k.Torunia, sts-timing.pl
XXI Bieg Niepodległości Łubianka - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Krosno, pomiar-czasu.pl
XXI Bieg Niepodległości - nordic walking
[acrobat]
2017-11-11
Krosno, pomiar-czasu.pl
XXI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Turek, Jakub Jankowski
XXVIII Biegi Niepodległośi w Turku - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Malbork, elektronicznezapisy.pl
XXVII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Czechowice-Dziedzice, Piotr Czesław Tomczyk
XXVI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Stalowa Wola, Piotr Anioł
XXV Jubileuszowy Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Węgrów, domtel-sport.pl
X Węgrowski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-11
Żagań, super-sport.com.pl
Żagańska Mila - Kobiety
[acrobat]
2017-11-11
Żagań, super-sport.com.pl
Żagańska Mila - Mężczyźni
[acrobat]
2017-11-11
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała
Bieg na 3 km i biegi młodzieżowe z okazji Święta
[word]
2017-11-10
Sokółka, Krzysztof Skowera
1918 Metrów Wolności - 1200m
[acrobat]
2017-11-10
Sokółka, Krzysztof Skowera
1918 Metrów Wolności - 1918m
[acrobat]
2017-11-10
Sokółka, Krzysztof Skowera
1918 Metrów Wolności - 3836m
[acrobat]
2017-11-10
Legnica, Datasport.pl
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-08
Gdynia, Organizator
45. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-11-05
Gdańsk, STS-Timing
Amber Expo Półmaraton Gdańsk - 21 km
[acrobat]
2017-11-05
Gdańsk, STS-Timing
Amber Expo Półmaraton Gdańsk - 5 km
[acrobat]
2017-11-05
Łapy, Krzysztof Skowera
Grand Prix Bindugi 12/12
[word]
2017-11-05
Łódź, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Łódź CITY TRAIL - Bieg 2
[acrobat]
2017-11-05
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Wrocław CITY TRAIL - Bieg 2
[acrobat]
2017-11-05
Widacz k.Krosna, Organizator
III Widacki Bieg Niepodległości - OPEN
[excel]
2017-11-05
Wilkowyje k.Mikołowa, Organizator
II GP Biegatonu - Leśna Szarańcza - nordic walking
[acrobat]
2017-11-05
Wilkowyje k.Mikołowa, Organizator
II GP Biegatonu - Leśna Szarańcza - OPEN
[acrobat]
2017-11-05
Chorzów, chronotex.pl
IV Bieg Dwóch Szybów - OPEN
[acrobat]
2017-11-05
Szczytno, superczas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2017-11-05
Tarnów, pomiar-czasu.pl
Tarnowska Dyszka - OPEN
[acrobat]
2017-11-05
Kraków, Organizator
VI Grand Prix Krakowa 1/5 - 11km
[acrobat]
2017-11-05
Kraków, Organizator
VI Grand Prix Krakowa 1/5 - 23km
[acrobat]
2017-11-05
Kraków, Organizator
VI Grand Prix Krakowa 1/5 - 3km
[acrobat]
2017-11-05
Kraków, Organizator
VI Grand Prix Krakowa 1/5 - 5km
[acrobat]
2017-11-05
Gubin, super-sport.com.pl
V Bieg Biegam bo Lubię Bez Granic - Kobiety
[acrobat]
2017-11-05
Gubin, super-sport.com.pl
V Bieg Biegam bo Lubię Bez Granic - Mężczyźni
[acrobat]
2017-11-05
Komornica k.Warszawy, czasomierzyk.pl
Wieliszewski Crossing Jesień - OPEN
[acrobat]
2017-11-05
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
Wodzisławski Minimaraton
[acrobat]
2017-11-05
Kościan, sts-timing.pl
XIII Międzynarodowy Kościański Półmaraton - 21.097
[acrobat]
2017-11-05
Kościan, sts-timing.pl
XIII Międzynarodowy Kościański Półmaraton - 6.5
[acrobat]
2017-11-05
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
XI Wodzisławski Półmaraton
[acrobat]
2017-11-05
Gniewkowo, Organizator
XXIII Gniewkowski Bieg im. Rodziny Milewskich
[acrobat]
2017-11-05
Puławy, PulsarSport
XXVIII Ogólnopolski Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2017-11-05
Puławy, PulsarSport
XXVIII Ogólnopolski Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2017-11-04
Stęszewko, Plus Timing
1. Bieg Konnym Szlakiem - OPEN
[acrobat]
2017-11-04
Stęszewko, Plus Timing
1. Crossduathlon Pobiedziska
[acrobat]
2017-11-04
Świdnica, Datasport.pl
3. RST Półmaraton Świdnicki - 21.097
[acrobat]
2017-11-04
Świdnica, Datasport.pl
3. RST Półmaraton Świdnicki - 5
[acrobat]
2017-11-04
Żukowo k.Gdańska, zapisy.info
Biegowe Grand Prix Kaszub Bieg 10 - OPEN
[acrobat]
2017-11-04
Kuślin k.Nowego Tomy, czasnachip.pl
Bieg Finałowy V GP Powiatu Nowotomyskiego
[acrobat]
2017-11-04
Ruda Śląska, chronotex.pl
Bieg Wiewiórki - OPEN
[acrobat]
2017-11-04
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Katowice CITY TRAIL - Bieg 2
[acrobat]
2017-11-04
Frydek-Mistek, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka 32. Rocnik - kategorie wiekowe
[acrobat]
2017-11-04
Frydek-Mistek, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka 32. Rocnik - kategorie wiekowe
[acrobat]
2017-11-04
Nowa Sarzyna, pomiar-czasu.pl
III Bieg Niepodległości Nowosarzyńska Jedenastka
[acrobat]
2017-11-04
Gołąbki k.Trzemeszna, Maratończyk pomiarczasu
IV Grand Prix Trzemeszna 1 - 10km
[acrobat]
2017-11-04
Gołąbki k.Trzemeszna, Maratończyk pomiarczasu
IV Grand Prix Trzemeszna 1 - nordic walking
[acrobat]
2017-11-04
Starościn k.Słubic, Organizator
I Bieg Hubertowski - OPEN
[acrobat]
2017-11-04
Stawiska k.Warszawy, Jerzy Stypa
Noc STO-nogi Milanówek - OPEN
[acrobat]
2017-11-04
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia Bieg 11
[excel]
2017-11-04
Sanok, pomiar-czasu.pl
XII Sokoli Bieg Niepodległościowy - 2.5km
[acrobat]
2017-11-04
Sanok, pomiar-czasu.pl
XII Sokoli Bieg Niepodległościowy - 5km
[acrobat]
2017-11-04
Tczew, elektronicznezapisy.pl
XXVI Uliczny Bieg Sambora - OPEN
[acrobat]
2017-11-04
Radziechowy, bgtimesport.pl
X Międzynarodowy Maraton Beskidy 17km NW
[acrobat]
2017-11-04
Radziechowy, bgtimesport.pl
X Międzynarodowy Maraton Beskidy - nordic walking
[acrobat]
2017-11-04
Radziechowy, bgtimesport.pl
X Międzynarodowy Maraton Beskidy - OPEN
[acrobat]
2017-11-04
Rogoźno k.Poznania, Datasport.pl
3 Rogoziński Półmaraton Przemysła II - OPEN
[acrobat]
2017-11-04
Kalisz, f-time
Kaliska Setka - OPEN
[acrobat]
2017-10-29
Lublin, Organizator
2.Charytatywny Bieg o Złotą - OPEN
[acrobat]
2017-10-29
Toruń, STS-Timing
35 Toruń Marathon - maraton
[acrobat]
2017-10-29
Toruń, STS-Timing
35 Toruń Marathon - półmaraton
[acrobat]
2017-10-29
Tczew, Organizator
6. Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły
[acrobat]
2017-10-29
Szczecin, Organizator
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - OPEN
[acrobat]
2017-10-29
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Cross Namberłana - OPEN
[acrobat]
2017-10-29
Gdynia, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL - bieg 2
[acrobat]
2017-10-29
Woźniki , Szamot
III Woźnicki Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2017-10-29
Woźniki , Szamot
III Woźnicki Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2017-10-29
Tczew, Organizator
I Maraton Nadwiślański
[acrobat]
2017-10-29
Koszalin, Organizator
Nocna Ściema 2017 - maraton
[acrobat]
2017-10-29
Koszalin, Organizator
Nocna Ściema 2017 - półmaraton
[acrobat]
2017-10-29
Serock k.Legionowa, Datasport.pl
XV Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2017-10-29
Serock k.Legionowa, Datasport.pl
XV Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2017-10-29
Olsztyn Jurajski, Organizator
Halloween Run 2017 - OPEN
[acrobat]
2017-10-28
Warszawa, sts-timing.pl
2. BiegamBoLubię Cross Bielański - kobiety
[acrobat]
2017-10-28
Warszawa, sts-timing.pl
2. BiegamBoLubię Cross Bielański - mężczyźni
[acrobat]
2017-10-28
Warszawa, sts-timing.pl
2. BiegamBoLubię Cross Bielański - mix
[acrobat]
2017-10-28
Zwoleń k.Radomia, Ireneusz Górnik
4 Bieg o Gorącą Dynię - OPEN
[acrobat]
2017-10-28
Bystra, Szamot
4. Bieg o Złotą Szyszkę - OPEN
[acrobat]
2017-10-28
Olsztyn , Piotr Książkiewicz
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL - bieg 2
[acrobat]
2017-10-28
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
III Trudny Półmaraton św. Huberta - nordic walking
[acrobat]
2017-10-28
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
III Trudny Półmaraton św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2017-10-28
Tarnów, pomiar-czasu.pl
I Bieg Studentów PWSZ Biegam, Bo Muszę - OPEN
[acrobat]
2017-10-28
Czempiń k. Kościana, Dariusz Woyczyński
Na szagę po Borówku - OPEN
[acrobat]
2017-10-28
Żarki Letnisko k.Mys, Organizator
Podchody Leśnych Ludków - OPEN
[acrobat]
2017-10-28
Lisowice k.Koluszek, Jakub Jankowski
Procad Lisowice Trail - OPEN
[acrobat]
2017-10-28
Rybnik, Arkadiusz Stec
Rybnicki Bieg Nocny Halloween - 10km
[acrobat]
2017-10-28
Rybnik, Arkadiusz Stec
Rybnicki Bieg Nocny Halloween - 5km
[acrobat]
2017-10-28
Tuchola, elektronicznezapisy.pl
VIII Bieg św. Huberta - Nordic Walking
[acrobat]
2017-10-28
Tuchola, elektronicznezapisy.pl
VIII Bieg św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2017-10-28
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 137
[excel]
2017-10-28
Węgierska Górka, Organizator
XIX Cross Beskidzki - OPEN
[acrobat]
2017-10-28
Sulęcin , Maratończyk pomiarczasu
XIX Memoriał Stanisława Ożoga - OPEN
[acrobat]
2017-10-25
Gdynia, Rafał Plewiski
44. Cykliczny Bieg Śledzia - OPEN
[acrobat]
2017-10-22
Ostrów Wielkopolski, Datasport
55 Bieg Republiki Ostrowskiej - drużyny
[acrobat]
2017-10-22
Ostrów Wielkopolski, Datasport
55 Bieg Republiki Ostrowskiej - kategorie
[acrobat]
2017-10-22
Ostrów Wielkopolski, Datasport
55 Bieg Republiki Ostrowskiej - kobiety
[acrobat]
2017-10-22
Ostrów Wielkopolski, Datasport
55 Bieg Republiki Ostrowskiej - OPEN
[acrobat]
2017-10-22
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
9 Ja I Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego
[acrobat]
2017-10-22
Zimne Doły, STS-Timing
BiegamBoLubie LASY Jesienia - 10 km
[acrobat]
2017-10-22
Zimne Doły, STS-Timing
BiegamBoLubie LASY Jesienia - 5 km
[acrobat]
2017-10-22
Zimne Doły, STS-Timing
BiegamBoLubie LASY Jesienia - Nordic Walking
[acrobat]
2017-10-22
Warszawa, STS-Timing
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si
[acrobat]
2017-10-22
Gliwice, Szamot
Gliwicka Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-10-22
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL - 1 bieg
[acrobat]
2017-10-22
Warszawa, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL - 1 bieg
[acrobat]
2017-10-22
Skwierzyna, Organizator
III Woodwaste Półmaraton o Złotego Lwa Skwierzyny
[acrobat]
2017-10-22
Zalesie, Superczas.pl
IV Bieg na rzecz Dzieci chorych na nowotwory -10km
[acrobat]
2017-10-22
Zalesie, Superczas.pl
IV Bieg na rzecz Dzieci chorych na nowotwory -5 km
[acrobat]
2017-10-22
Gliwice, Szamot
IV Półmaraton Gliwicki - OPEN
[acrobat]
2017-10-22
Janów k.Częstochowy, Organizator
Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego
[word]
2017-10-22
Gliwice, Szamot
Nordic Walking Gliwicki - 10KM
[acrobat]
2017-10-22
Płock, DomTel-Sport
Tumska Dycha
[acrobat]
2017-10-22
Łódź, Inessport.pl
VIII Półmaraton Szakala - OPEN
[acrobat]
2017-10-22
Lewin Brzeski, ZmierzymyCzas.pl
V Bieg Uliczny Lewin Biega - drużyny
[acrobat]
2017-10-22
Lewin Brzeski, ZmierzymyCzas.pl
V Bieg Uliczny Lewin Biega - OPEN
[acrobat]
2017-10-22
Bydgoszcz, DomTel-Sport
V Półmaraton Bydgoski - 5 km
[acrobat]
2017-10-22
Bydgoszcz, DomTel-Sport
V Półmaraton Bydgoski - półmaraton
[acrobat]
2017-10-22
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 136
[excel]
2017-10-22
Rytro k. Nowy Sącz, Piotr Kozak
XV Bieg Bejorów - OPEN
[excel]
2017-10-22
Tychy, Teresa Noga
XXVIII Perła Paprocan - OPEN
[acrobat]
2017-10-21
Paczków k.Nysy, ZmierzymyCzas.pl
2 Paczkowska Dycha
[acrobat]
2017-10-21
Zakopane, Piotr Kozak
Alpin Sport Tatrzański Bieg pod Górę
[excel]
2017-10-21
Białe k.Gostynina, Jakub Jankowski
Gostyniński Bieg w Szuwarach - OPEN
[acrobat]
2017-10-21
Poznań, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Poznań CITY TRAIL - 1 bieg
[acrobat]
2017-10-21
Lubań, Ultimasport
Lubańskie Biegowisko - 10 km
[acrobat]
2017-10-21
Lubań, Ultimasport
Lubańskie Biegowisko - Nordic Walking
[acrobat]
2017-10-21
Zielona Góra, Super-Sport.com.pl
Łężyckie Wertepy
[acrobat]
2017-10-21
Wrocław, Ultimasport
Półmaraton Piastowski
[acrobat]
2017-10-21
Mysłowice, Jacek Księżyk
VIII Grand Prix Mysłowic - bieg 6
[acrobat]
2017-10-21
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 135
[excel]
2017-10-21
Lipinki, Tomasz Świerzowski
XI Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego
[acrobat]
2017-10-18
Gdynia, Rafał Plewiski
43.Cykliczny Bieg Śledzia - OPEN
[acrobat]
2017-10-15
Poznań, STS-Timing
18. PKO Poznań Maraton
[acrobat]
2017-10-15
Chorzów, Organizator
46 Masowe Biegi Przełajowe - drużyny
[acrobat]
2017-10-15
Chorzów, Organizator
46 Masowe Biegi Przełajowe - OPEN
[acrobat]
2017-10-15
Kraków, Datasport
4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 21 km kob.
[acrobat]
2017-10-15
Kraków, Datasport
4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-10-15
Kraków, Datasport
4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 5 km kob.
[acrobat]
2017-10-15
Kraków, Datasport
4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 5 km OPEN
[acrobat]
2017-10-15
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL - 1 bieg
[acrobat]
2017-10-15
Mława, superczas.pl
III Bieg o Puchar Starosty Mławskiego -10km
[acrobat]
2017-10-15
Mława, superczas.pl
III Bieg o Puchar Starosty Mławskiego -21.097km
[acrobat]
2017-10-15
Mława, superczas.pl
III Bieg o Puchar Starosty Mławskiego - drużyny
[acrobat]
2017-10-15
Mława, superczas.pl
III Bieg o Puchar Starosty Mławskiego - rodziny
[acrobat]
2017-10-15
Kędzierzyn-Koźle, STARTER Pomiar Czasu
II Cross Duathlon TWIERDZA - OPEN
[acrobat]
2017-10-15
Kędzierzyn-Koźle, STARTER Pomiar Czasu
II Cross Duathlon TWIERDZA - sztafety
[acrobat]
2017-10-15
Inowrocław, STS-Timing
I Bieg Souvre - 10 km
[acrobat]
2017-10-15
Inowrocław, STS-Timing
I Bieg Souvre - 5 km
[acrobat]
2017-10-15
Łubianka, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross
[acrobat]
2017-10-15
Dąbrowa Górnicza, Szamot
VI Cross Czwórki - 15km
[acrobat]
2017-10-15
Dąbrowa Górnicza, Szamot
VI Cross Czwórki - 8m
[acrobat]
2017-10-15
Dąbrowa Górnicza, Szamot
VI Cross Czwórki - nordic walking
[acrobat]
2017-10-15
Gdańsk, Organizator
V Bieg Oliwski - 10km
[acrobat]
2017-10-15
Gdańsk, Organizator
V Bieg Oliwski - 5km
[acrobat]
2017-10-15
Oława k.Wrocławia, ZmierzymyCzas.pl
V Dolnośląski Bieg Po Zdrowie Dla Chorych Na Raka
[acrobat]
2017-10-15
Uniejów, Datasport
XI Bieg do Gorących Źródeł - kobiety
[acrobat]
2017-10-15
Uniejów, Datasport
XI Bieg do Gorących Źródeł - OPEN
[acrobat]
2017-10-15
Ełk, Krzysztof Skowera
X Półmaraton Ełcki - 10km
[acrobat]
2017-10-15
Ełk, Krzysztof Skowera
X Półmaraton Ełcki - Drużyny
[acrobat]
2017-10-15
Ełk, Krzysztof Skowera
X Półmaraton Ełcki - OPEN
[acrobat]
2017-10-15
Żory, Datasport
X Żorski Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2017-10-15
Żory, Datasport
X Żorski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2017-10-15
Gliwice, Tomasz Moczarski
Gliwicki Bieg po lotnisku - kategorie
[acrobat]
2017-10-15
Gliwice, Tomasz Moczarski
Gliwicki Bieg po lotnisku - OPEN
[acrobat]
2017-10-14
Chorzów, ZmierzymyCzas.pl
Bieg(z)Usiem - Nordic Walking
[acrobat]
2017-10-14
Chorzów, ZmierzymyCzas.pl
Bieg(z)Usiem - OPEN
[acrobat]
2017-10-14
Chorzów, ZmierzymyCzas.pl
Bieg(z)Usiem - Osoby niepełnosprawne
[acrobat]
2017-10-14
Lesznowola, Datasport
Bieg Po Dynię
[acrobat]
2017-10-14
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin CITY TRAIL - 1 bieg
[acrobat]
2017-10-14
Śliwice, DomTel-Sport
II Śliwicka Dyszka - drużyny
[acrobat]
2017-10-14
Śliwice, DomTel-Sport
II Śliwicka Dyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2017-10-14
Śliwice, DomTel-Sport
II Śliwicka Dyszka - OPEN
[acrobat]
2017-10-14
Chrząszczyce k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
IV Wzgórzowa Trzynastka - OPEN
[acrobat]
2017-10-14
Chrząszczyce k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
IV Wzgórzowa Trzynastka - sztafeta
[acrobat]
2017-10-14
Ruda Śląska, Szamot
IX Bieg Papieski - OPEN
[acrobat]
2017-10-14
Sopot, Tomasz Fierka
Sopocka Jesień
[acrobat]
2017-10-14
Toruń, Organizator
Top Cross Torunia Bieg 10
[excel]
2017-10-14
Szklarska Poręba, Organizator
Ultrakotlina - 130km
[acrobat]
2017-10-14
Szklarska Poręba, Organizator
Ultrakotlina - 50km i 80km
[acrobat]
2017-10-14
Pabianice, inesSport
Ultramaraton Leśna Doba - OPEN
[acrobat]
2017-10-14
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 134
[excel]
2017-10-14
Mysłowice, Szamot
XXV Memoriał Jerzego Chromika - OPEN
[acrobat]
2017-10-14
Pszczyna, Piotr Tomczyk
II Nocny Bieg po Pszczynie - nordic walking
[acrobat]
2017-10-14
Pszczyna, Piotr Tomczyk
II Nocny Bieg po Pszczynie - OPEN
[acrobat]
2017-10-11
Gdynia, Organizator
42.Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-10-08
Rybnik, Organizator
13 Gzelski Cross Jesienny - 12km
[acrobat]
2017-10-08
Rybnik, Organizator
13 Gzelski Cross Jesienny - 24km
[acrobat]
2017-10-08
Rybnik, Organizator
13 Gzelski Cross Jesienny - 5km
[acrobat]
2017-10-08
Rybnik, Organizator
13 Gzelski Cross Jesienny - bieg z psem
[acrobat]
2017-10-08
Rybnik, Organizator
13 Gzelski Cross Jesienny - nordic walking
[acrobat]
2017-10-08
Rzeszów, sts-timing.pl
5. PKO Maraton Rzeszowski - OPEN
[acrobat]
2017-10-08
Rzeszów, sts-timing.pl
5. PKO Maraton Rzeszowski - Sztafeta
[acrobat]
2017-10-08
Włocławek, Organizator
Anwil Półmaraton Włocławek - OPEN
[acrobat]
2017-10-08
Gdynia, Wojciech Kujatt
Gdynia Weekend Maraton - 15
[acrobat]
2017-10-08
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Katowice CITY TRAIL - Bieg 1
[acrobat]
2017-10-08
Łódź, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Łódź CITY TRAIL - Bieg 1
[acrobat]
2017-10-08
Łużna k.Gorlic, Tomasz Świerzowski
II Bieg Wzgórze Pustki - OPEN
[acrobat]
2017-10-08
Świeradów - Zdrój, Bolesław Kozłowicz
IV 4F Świeradów RUN - 10km
[acrobat]
2017-10-08
Świeradów - Zdrój, Bolesław Kozłowicz
IV 4F Świeradów RUN - 15km
[acrobat]
2017-10-08
Świeradów - Zdrój, Bolesław Kozłowicz
IV 4F Świeradów RUN - 2.7km
[acrobat]
2017-10-08
Lubartów, inessport.pl
IV Bieg BiegamBoLubię Lasy - OPEN
[acrobat]
2017-10-08
Świnoujście, Maratończyk pomiarczasu
I Bieg Wyspiarza - nordic walking
[acrobat]
2017-10-08
Świnoujście, Maratończyk pomiarczasu
I Bieg Wyspiarza - OPEN
[acrobat]
2017-10-08
Piekary Śląskie, ZmierzymyCzas.pl
I Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - 11km
[acrobat]
2017-10-08
Piekary Śląskie, ZmierzymyCzas.pl
I Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - 5.5km
[acrobat]
2017-10-08
Piekary Śląskie, ZmierzymyCzas.pl
I Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - nordic walking
[acrobat]
2017-10-08
Szamotuły, sts-timing.pl
VII Szamotuły SAMSUNG Półmaraton - bieg rodzinny
[acrobat]
2017-10-08
Szamotuły, sts-timing.pl
VII Szamotuły SAMSUNG Półmaraton - nordic walking
[acrobat]
2017-10-08
Szamotuły, sts-timing.pl
VII Szamotuły SAMSUNG Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-10-08
Legnica, Zbigniew Przybylski
VI Legnica Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-10-08
Orzesze k.Rybnika, ZmierzymyCzas.pl
VI Orzeski Bieg Uliczny - 10km i 5km
[acrobat]
2017-10-08
Orzesze k.Rybnika, ZmierzymyCzas.pl
VI Orzeski Bieg Uliczny - biegi dziecięce
[acrobat]
2017-10-08
Przyjaźń k.Żukowa, zapisy.info
V Bieg Przyjaźni - OPEN
[acrobat]
2017-10-08
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 133
[excel]
2017-10-08
Władysławowo, Organizator
XIV Biegi uliczne o Memoriał Jana Pawła II - OPEN
[word]
2017-10-08
Włodawa k.Lublina, ZmierzymyCzas.pl
XVIII Bieg Sobiborski - OPEN
[acrobat]
2017-10-08
Tarnów, Adam Winczura
XXVI Tarnowski Bieg Leliwitów - 10km
[acrobat]
2017-10-08
Tarnów, Adam Winczura
XXVI Tarnowski Bieg Leliwitów - 2.5km
[acrobat]
2017-10-08
Tarnów, Adam Winczura
XXVI Tarnowski Bieg Leliwitów - biegi dzieci
[acrobat]
2017-10-08
Dąbrowa Chełmińska , b4sport.pl
XXX Bieg Uliczny Dąbrowa Chełmińska - Ostromecko
[acrobat]
2017-10-07
Starogard Gdański, elektronicznezapisy.pl
26 Bieg Kociewski - OPEN
[acrobat]
2017-10-07
Rzeszów, sts-timing.pl
3. Bieg na Piątkę o Puchar Pratt&Whitney - OPEN
[acrobat]
2017-10-07
Hajnówka, PulsarSport
8.Hajnowska Dwunastka - drużyny
[acrobat]
2017-10-07
Hajnówka, PulsarSport
8.Hajnowska Dwunastka - OPEN
[acrobat]
2017-10-07
Radotki k.Płocka, sts-timing.pl
Adrenaline Rush - OPEN
[acrobat]
2017-10-07
Warszawa, domtel-sport.pl
Amatorskie Mistrzostwa Polski na 1 milę
[acrobat]
2017-10-07
Rumia, Organizator
Biegiem niesiemy pomoc - OPEN
[acrobat]
2017-10-07
Szczecin, domtel-sport.pl
Bieg Pogoń Raka - OPEN
[acrobat]
2017-10-07
Istebna, Piotr Kozak
Bieg Złotego Gronia - OPEN
[excel]
2017-10-07
Boguszów-Gorce, Datasport.pl
Dzika Trzynastka - OPEN
[acrobat]
2017-10-07
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Wrocław CITY TRAIL - Bieg 1
[acrobat]
2017-10-07
Łomianki, protempo.pl
III Bieg Sztafetowy w Łomiankach - OPEN
[acrobat]
2017-10-07
Karwiniec , Jacek Bosy
III Bierutowski Bieg Leśny - 10km
[acrobat]
2017-10-07
Karwiniec , Jacek Bosy
III Bierutowski Bieg Leśny - 21.097km
[acrobat]
2017-10-07
Karwiniec , Jacek Bosy
III Bierutowski Bieg Leśny - nordic walking
[acrobat]
2017-10-07
Aleksandrów Kujawski, sts-timing.pl
II Bieg Przemytnika - 21.097km
[acrobat]
2017-10-07
Aleksandrów Kujawski, sts-timing.pl
II Bieg Przemytnika - 80km
[acrobat]
2017-10-07
Kętrzyn, superczas.pl
IV Kętrzyńskie Biegi z Philips - 10km
[acrobat]
2017-10-07
Kętrzyn, superczas.pl
IV Kętrzyńskie Biegi z Philips - 21km
[acrobat]
2017-10-07
Kętrzyn, superczas.pl
IV Kętrzyńskie Biegi z Philips - 5km
[acrobat]
2017-10-07
Bielawa k.Świdnicy, Paulina Wojtanowska
VI Memoriał im. Michała Wojtanowskiego
[word]
2017-10-07
Cisna, Organizator
V UltraMaraton Bieszczadzki - OPEN
[acrobat]
2017-10-07
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 132
[excel]
2017-10-07
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Zdążyć przed rakiem - OPEN
[acrobat]
2017-10-07
Osie k.Świecia, Mariusz Deinowski
XXVIII Biegi Oskie - OPEN
[acrobat]
2017-10-06
Lubliniec - Kokotek, ZmierzymyCzas.pl
O Nóż Komandosa - MSM Kobiety
[acrobat]
2017-10-06
Lubliniec - Kokotek, ZmierzymyCzas.pl
O Nóż Komandosa - MSM Mężczyźni
[acrobat]
2017-10-06
Lubliniec - Kokotek, ZmierzymyCzas.pl
O Nóż Komandosa - PK Kobiety
[acrobat]
2017-10-06
Lubliniec - Kokotek, ZmierzymyCzas.pl
O Nóż Komandosa - PK Meżczyźni
[acrobat]
2017-10-06
Kraków, Organizator
Bieg Szlakiem Orlich Gniazd - OPEN
[acrobat]
2017-10-04
Gdynia, Rafał Plewiski
41. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-10-04
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia w Biegach Przełajowych - Podsumowanie
[excel]
2017-10-04
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia w Biegach Przełajowych - 7
[excel]
2017-10-03
Gryfino, domtel-sport.pl
46. Bieg Transgraniczny Gryfino-Gartz - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Kraków, Datasport.pl
11. PZU Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Skoki, Maratończyk pomiarczasu
1 Bieg Podkowy - 10km
[acrobat]
2017-10-01
Skoki, Maratończyk pomiarczasu
1 Bieg Podkowy - 5km
[acrobat]
2017-10-01
Kalisz, domtel-sport.pl
37. Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Gdańsk, Adam Schröder
4. Sztafeta Firm
[acrobat]
2017-10-01
Branice k.Głubczyc, Michał Łabus
5 Bieg Branicki - 10km
[word]
2017-10-01
Branice k.Głubczyc, Michał Łabus
5 Bieg Branicki - 5km
[word]
2017-10-01
Katowice, STS-Timing
9. PKO Silesia Marathon - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Warszawa, Datasport.pl
Biegnij Warszawo - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Folusz k.Jasła, Adam Gotfryd
Bieg Beskidnika - 21km kobiety
[acrobat]
2017-10-01
Folusz k.Jasła, Adam Gotfryd
Bieg Beskidnika - 21km mężczyźni
[acrobat]
2017-10-01
Folusz k.Jasła, Adam Gotfryd
Bieg Beskidnika - 6km kobiety
[acrobat]
2017-10-01
Folusz k.Jasła, Adam Gotfryd
Bieg Beskidnika - 6km mężczyźni
[acrobat]
2017-10-01
Dąbrowa Górnicza, Szamot
Bieg Góry Bukowej - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Poznań, STS-Timing
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si 2017 - 15km
[acrobat]
2017-10-01
Poznań, STS-Timing
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si 2017 - 5km
[acrobat]
2017-10-01
Łapy, Krzysztof Skowera
Grand Prix Bindugi - bieg 11
[word]
2017-10-01
Trójmiasto, Organizator
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2017-10-01
Białystok, Krzysztof Skowera
Hero Run - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Środa Śląska, Pulsarsport.pl
HMT II Bieg o Skarb Średzki - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Poznań, Plus Timing
II Bieg Pobiegnij dla Onkoludków - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Pustelnik k.Bolkowa, Wojciech Cepielik
II Bieg Pustelnika - Hermits Run
[acrobat]
2017-10-01
Bydgoszcz, Organizator
II Maraton Puszczy Bydgoskiej - 44km
[acrobat]
2017-10-01
Bydgoszcz, Organizator
II Maraton Puszczy Bydgoskiej - 65km
[acrobat]
2017-10-01
Żarów k.Świdnicy, Datasport.pl
II Żarowskie Biegi Strefowe - 10km
[acrobat]
2017-10-01
Żarów k.Świdnicy, Datasport.pl
II Żarowskie Biegi Strefowe - 5km
[acrobat]
2017-10-01
Kłodzko, STS-Timing
Kłodzka Dycha
[acrobat]
2017-10-01
Kłodzko, STS-Timing
Kłodzka Piątka
[acrobat]
2017-10-01
Katowice, STS-Timing
PKO Silesia Półmaraton
[acrobat]
2017-10-01
Kłodzko, STS-Timing
Półmaraton Kłodzki
[acrobat]
2017-10-01
Grójec, elektronicznezapisy.pl
VII Grójecka Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Lidzbark Warmiński, superczas.pl
VI Lidzbarski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2017-10-01
Susk Stary k.Ostrołę, Arkadiusz Zyśk
V Bieg Pamięci - drużyna
[acrobat]
2017-10-01
Susk Stary k.Ostrołę, Arkadiusz Zyśk
V Bieg Pamięci - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Wrocław, Andrzej Cymanek
XI Osobowicka Ósemka - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Parzymiechy, ZmierzymyCzas.pl
XXXIX Bieg Jesienny - drużyny
[acrobat]
2017-10-01
Parzymiechy, ZmierzymyCzas.pl
XXXIX Bieg Jesienny - nordic walking
[acrobat]
2017-10-01
Parzymiechy, ZmierzymyCzas.pl
XXXIX Bieg Jesienny - OPEN
[acrobat]
2017-10-01
Katowice, STS-Timing
9. PKO Silesia Marathon - minimaraton
[acrobat]
2017-09-30
Sobótka, Datasport.pl
1/2 Górskiego Półmaratonu Ślężańskiego
[acrobat]
2017-09-30
Słupsk, domtel-sport.pl
1. Słupski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-09-30
Krapkowice, zmierzymyCzas.pl
Aquathlon DELFIN
[acrobat]
2017-09-30
Wrocław, Datasport.pl
Bieg IT - OPEN
[acrobat]
2017-09-30
Wrocław, Datasport.pl
Bieg Uniwersytetu Medycznego - OPEN
[acrobat]
2017-09-30
Sobótka, Datasport.pl
Górski Maraton Ślężański
[acrobat]
2017-09-30
Sobótka, Datasport.pl
Górski Półmaraton Ślężański
[acrobat]
2017-09-30
Olsztyn, Organizator
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2017-09-30
Wołów/Tarchalice, Organizator
III Bieg w Naturze Nadleśnictwa Wołów - OPEN
[acrobat]
2017-09-30
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
III Festiwal Biegów Rodzinnych - 3.8km
[acrobat]
2017-09-30
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
III Festiwal Biegów Rodzinnych - 7km
[acrobat]
2017-09-30
Niemodlin k.Opola, Datasport.pl
III Niemodlińska Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-09-30
Ligota Piękna, PulsarSport
III Wiszeńska (za)Dyszka - 10km
[acrobat]
2017-09-30
Ligota Piękna, PulsarSport
III Wiszeńska (za)Dyszka - 3km
[acrobat]
2017-09-30
Hola , Łukasz Węda
I Leśny Bieg Po Zdrowie - nordic walking
[acrobat]
2017-09-30
Hola , Łukasz Węda
I Leśny Bieg Po Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2017-09-30
Chodzież, Tomek Pasieka
I Różowy Bieg Charytatywny
[acrobat]
2017-09-30
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run II Four Colours - 10km
[acrobat]
2017-09-30
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run II Four Colours - 5km
[acrobat]
2017-09-30
Izabelin k.Warszawy, sts-timing.pl
Przełajowy Bieg TERYTORIALSA - 17km
[acrobat]
2017-09-30
Izabelin k.Warszawy, sts-timing.pl
Przełajowy Bieg TERYTORIALSA - 8.5km
[acrobat]
2017-09-30
Zawadzkie k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
V Cross Doliny Małej Panwi - 12.5km
[acrobat]
2017-09-30
Zawadzkie k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
V Cross Doliny Małej Panwi - 7km
[acrobat]
2017-09-30
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 131
[excel]
2017-09-30
Wzgórza Niem.-Strze., Krzysztof Lucima
XIV Strzeliński Rogaining - OPEN
[acrobat]
2017-09-30
Soczewka k.Płocka, Datasport.pl
XXXVII Bieg Soczewka z BOP - 5.8km
[acrobat]
2017-09-30
Soczewka k.Płocka, Datasport.pl
XXXVII Bieg Soczewka z BOP - OPEN
[acrobat]
2017-09-30
Grudziądz, domtel-sport.pl
XXXVI Bieg im. Bronisława Malinowskiego - OPEN
[acrobat]
2017-09-30
Poznań, Maratończyk pomiarczasu
zaBIEGaj o FUNdusze - OPEN
[acrobat]
2017-09-30
Zielona Góra, Organizator
IX Przełajowy Bieg Raculan - Kobiety
[acrobat]
2017-09-30
Zielona Góra, Organizator
IX Przełajowy Bieg Raculan - Mężczyźni
[acrobat]
2017-09-29
Wilków k.Kielc, Magda Tusień-Kuzka
I Nocny Bieg Wilkołaka i Wilk-Walking
[acrobat]
2017-09-27
Gdynia, elektronicznezapisy.pl
40. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-09-24
Ustroń, Organizator
24 Marszobieg na Czantorię
[acrobat]
2017-09-24
Warszawa, STS-Timing
39.PZU Maraton Warszawski - 5 km
[acrobat]
2017-09-24
Warszawa, STS-Timing
39.PZU Maraton Warszawski - sztafety
[acrobat]
2017-09-24
Warszawa, STS-Timing
39. PZU Maraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2017-09-24
Wieliczka, Datasport
4F Półmaraton Wielicki
[acrobat]
2017-09-24
Giełczyn k.Łomży, Krzysztof Skowera
4. Półmaraton Łomża-Giełczyn - OPEN
[excel]
2017-09-24
Kaźmierz k.Poznania, Plus-Timing
5 Hochland Półmaraton Doliną Samy
[acrobat]
2017-09-24
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Godzinny
[acrobat]
2017-09-24
Puławy, STS-Timing
Bieg Pomarańczowych Sznurówek - 10 km
[acrobat]
2017-09-24
Puławy, STS-Timing
Bieg Pomarańczowych Sznurówek - 5 km
[acrobat]
2017-09-24
Dzierżoniów, Datasport
Bieg z przeszkodami KRATA
[acrobat]
2017-09-24
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Biskupice Biegają II - 3 km
[acrobat]
2017-09-24
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Biskupice Biegają II - 6 km
[acrobat]
2017-09-24
Ladek-Zdrój, b4sport
Brubeck K2 Run - OPEN
[acrobat]
2017-09-24
Rawicz, EuforiaBiegacza Sport
Cała Polska Biega - Rawicz też
[acrobat]
2017-09-24
Gdańsk, elektronicznezapisy.pl
GP Żabianka Bieg 5
[acrobat]
2017-09-24
Sieraków, Kazimierz Kordziński
III Maraton Puszczy Noteckiej - OPEN
[acrobat]
2017-09-24
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
II Crossowy Półmaraton Harcownika - 10 km
[acrobat]
2017-09-24
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
II Crossowy Półmaraton Harcownika - 21 km
[acrobat]
2017-09-24
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
II Crossowy Półmaraton Harcownika - Nordic Walking
[acrobat]
2017-09-24
Sieraków, Kazimierz Kordziński
II Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN
[acrobat]
2017-09-24
Gdańsk, b4sport
IV Bieg Ląduj na Osowej - OPEN
[acrobat]
2017-09-24
Elbląg, elektronicznezapisy.pl
I Mistrzostwa Warmii i Mazur w Półmaratonie Leśnym
[acrobat]
2017-09-24
Słowik, Organizator
Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2017-09-24
Ujazd, Michał Walczewski
Kartofelek 2017 - open
[acrobat]
2017-09-24
Szreniawa k.Poznania, Plus-Timing
Powiatowy Bieg Po Zdrowie - 10km
[acrobat]
2017-09-24
Szreniawa k.Poznania, Plus-Timing
Powiatowy Bieg Po Zdrowie - 5km
[acrobat]
2017-09-24
Kaźmierz k.Poznania, Plus-Timing
Pyrlandzka Dycha
[acrobat]
2017-09-24
Trzcianka, STS-Timing
Trzcianecka Dziesiątka
[acrobat]
2017-09-24
Kluczbork, ZmierzymyCzas.pl
V Kluczborski Bieg Przełajowy o Złotą Brać - 10 km
[acrobat]
2017-09-24
Kluczbork, ZmierzymyCzas.pl
V Kluczborski Bieg Przełajowy o Złotą Brać - 5 km
[acrobat]
2017-09-24
Przemyśl, chronotex.pl
V Przemyska Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-09-24
Bydgoszcz, STS-Timing
V Terenowa Masakra - 10 km
[acrobat]
2017-09-24
Bydgoszcz, STS-Timing
V Terenowa Masakra - 5 km
[acrobat]
2017-09-24
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Wyścig Rowerowy - Erowery Rock Rędziny 3
[acrobat]
2017-09-24
Busko Zdrój, Zdzisław Perepiczko
XVI Bieg Zdrojowy
[excel]
2017-09-24
Knurów, Szamot
XXV Międzynarodowy Bieg Uliczny
[acrobat]
2017-09-24
Będomin, elektronicznezapisy.pl
XXXV Bieg Mazurka Dąbrowskiego - OPEN
[acrobat]
2017-09-24
Zbąszyn, STS-Timing
XXX Ogólnopolski Bieg Zbąskich
[acrobat]
2017-09-23
Białystok, elektronicznezapisy.pl
2. Podlaski Duathlon GSzR - OPEN
[acrobat]
2017-09-23
Żary, PulsarSport
3.Cross Górski po Zielonym Lesie
[acrobat]
2017-09-23
Bielany Wrocławski, Datasport.pl
4. Bielański Bieg Rodzinny - 10 km
[acrobat]
2017-09-23
Bielany Wrocławski, Datasport.pl
4. Bielański Bieg Rodzinny - 5 km
[acrobat]
2017-09-23
Pabianice, Michał Runner
5. Bieg 12h z Korona - open
[acrobat]
2017-09-23
Kielce, Datasport.pl
Bike-Expo Run
[acrobat]
2017-09-23
Lądek-Zdrój, b4sport
Everest Run - OPEN
[acrobat]
2017-09-23
Wrocław, b4sport
Finał Akademii Zdrowia Santandera - Bieg
[acrobat]
2017-09-23
Warszawa, Datasport
II Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego - kobiet
[acrobat]
2017-09-23
Warszawa, Datasport
II Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego - OPEN
[acrobat]
2017-09-23
Gniew, elektronicznezapisy.pl
IV Bieg Gniewski - OPEN
[acrobat]
2017-09-23
Otusz k.Buku, Maratończyk pomiarczasu
IV Otuski Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2017-09-23
Płonne, Dawid Rumiński
I Strażacki Bieg Przełajowy
[acrobat]
2017-09-23
Wrocław, Datasport.pl
KEAW Marathon - 10 km
[acrobat]
2017-09-23
Wrocław, Datasport.pl
KEAW Marathon - 5 km
[acrobat]
2017-09-23
Olsztyn, Adam Tanajewski
Kilometry Pomocy Michelin
[acrobat]
2017-09-23
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
LEŚNE RUN 2017 #jesień
[acrobat]
2017-09-23
Rogoźnik, Zmierzymyczas.pl
Maraton 7 Jezior - 11 km
[acrobat]
2017-09-23
Rogoźnik, Zmierzymyczas.pl
Maraton 7 Jezior - 43 km
[acrobat]
2017-09-23
Rogoźnik, Zmierzymyczas.pl
Maraton 7 Jezior - Nordic Walking
[acrobat]
2017-09-23
Świebodzin, Pulsarsport.pl
Świebodzińska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2017-09-23
Skierniewice, Inessport.pl
V Bieg Leśnika
[acrobat]
2017-09-23
Malanów, Maratończyk pomiarczasu
XII Biegi Uliczne Malanowska Jesień - OPEN
[acrobat]
2017-09-23
Mikołów, Szamot
XV Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka
[acrobat]
2017-09-23
Kraków, Organizator
XXII Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich
[excel]
2017-09-23
Ostróda, superczas.pl
I Maraton Mazur Zachodnich - OPEN
[acrobat]
2017-09-22
Nałęczów, Inessport.pl
Na Sportowo z Cisowianką VIII
[acrobat]
2017-09-22
Szczecin, STS-Timing
V Bieg Move Improve - Bieg
[acrobat]
2017-09-22
Szczecin, STS-Timing
V Bieg Move Improve - Nordic Walking
[acrobat]
2017-09-20
Gdynia, Rafał Plewiski
39. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-09-20
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Witosem
[acrobat]
2017-09-17
Kiełpino, Elektronicznezapisy.pl
2. Bieg Arasmusa - Nordic Walking
[acrobat]
2017-09-17
Kiełpino, Elektronicznezapisy.pl
2. Bieg Arasmusa - OPEN
[acrobat]
2017-09-17
Grodzisk Mazowiecki, Elektronicznezapisy.pl
3. OM Grodziska Mazowieckiego - 10 km
[acrobat]
2017-09-17
Grodzisk Mazowiecki, Elektronicznezapisy.pl
3. OM Grodziska Mazowieckiego - 5 km
[acrobat]
2017-09-17
Grodzisk Mazowiecki, Elektronicznezapisy.pl
3. OM Grodziska Mazowieckiego - 5 km NW
[acrobat]
2017-09-17
Katowice, Organizator
46 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę...
[excel]
2017-09-17
Puszcza Niepołomicka, chronotex.pl
4Rest Run - OPEN
[acrobat]
2017-09-17
Kleszczów, Inessport.pl
5. Kleszczów na Piątkę
[acrobat]
2017-09-17
Białystok, Datasport
7. Top Auto Białystok Biega - 10 km
[acrobat]
2017-09-17
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
9 Bytomski Półmaraton - 10 km
[acrobat]
2017-09-17
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
9 Bytomski Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2017-09-17
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
9 Bytomski Półmaraton - 5 km
[acrobat]
2017-09-17
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
9 Bytomski Półmaraton - Nordic Walking
[acrobat]
2017-09-17
Bielawa, Datasport
Bieg Gladiatora - Dystans Extreme
[acrobat]
2017-09-17
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg przez Most
[acrobat]
2017-09-17
Trzebinia, Datasport
Chechło Run 2017 - 10 km
[acrobat]
2017-09-17
Trzebinia, Datasport
Chechło Run 2017 - 5 km kobiety
[acrobat]
2017-09-17
Trzebinia, Datasport
Chechło Run 2017 - 5 km mężczyźni
[acrobat]
2017-09-17
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 24 km
[acrobat]
2017-09-17
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 9 km
[acrobat]
2017-09-17
Kędzierzyn-Koźle, ZmierzymyCzas.pl
GAZ-system na piątkę!
[acrobat]
2017-09-17
Gdynia, Wojciech Kujatt
Gdynia Weekend Maraton - 6 maratonów w 48 godzi
[acrobat]
2017-09-17
Elbląg, Ryszard Biskup
Grand Prix Elbląga
[excel]
2017-09-17
Piszczac, Łukas Węda
III Bieg po zdrowie - Nordic Walking
[acrobat]
2017-09-17
Piszczac, Łukas Węda
III Bieg po zdrowie - OPEN
[acrobat]
2017-09-17
Pilzno, Mariusz Podgórniak
III Urodzinowy Bieg Miasta Pilzna - OPEN
[acrobat]
2017-09-17
Pilzno, Mariusz Podgórniak
III Urodzinowy Bieg Miasta Pilzna - wózki
[acrobat]
2017-09-17
Hel - Rozewie, Elektronicznezapisy.pl
II Maraton Północy
[acrobat]
2017-09-17
Ukiel, Superczas.pl
II Ukiel Olsztyn Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2017-09-17
Ukiel, Superczas.pl
II Ukiel Olsztyn Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-09-17
Wieleń Zaobrzański , Maratończyk pomiarczasu
IV Bieg w Krainie Konwalii - 21.097km
[acrobat]
2017-09-17
Wieleń Zaobrzański , Maratończyk pomiarczasu
IV Bieg w Krainie Konwalii - 5km
[acrobat]
2017-09-17
Makoszyn k.Kielc, chronotex.pl
IV Makoska Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-09-17
Rybnik, Time Sport
I Zielony Bieg - Pędzimy Razem - Po uśmiech dla Wiktorii - 10 km open
[acrobat]
2017-09-17
Rybnik, Time Sport
I Zielony Bieg - Pędzimy Razem - Po uśmiech dla Wiktorii - 5 km open
[acrobat]
2017-09-17
Malbork, Elektronicznezapisy.pl
Parkowa Piątka z Grupą Malbork
[acrobat]
2017-09-17
Malbork, Elektronicznezapisy.pl
Parkowa Piątka z Grupą Malbork - NW
[acrobat]
2017-09-17
Skawina, STS-Timing
Pokonaj FOCHA - 10km
[acrobat]
2017-09-17
Skawina, STS-Timing
Pokonaj FOCHA - 5km
[acrobat]
2017-09-17
Przemyśl, chronotex.pl
Przemyska Piątka Dla Hospicjum - OPEN
[acrobat]
2017-09-17
Toruń, Piotr Marach
PsieBiegnij Się! - 2.5 km
[acrobat]
2017-09-17
Toruń, Piotr Marach
PsieBiegnij Się! - 5 km
[acrobat]
2017-09-17
Pleszew, Datasport
VII Bieg Przemysława - 10 km
[acrobat]
2017-09-17
Pleszew, Datasport
VII Bieg Przemysława - 5 km
[acrobat]
2017-09-17
Chełmno, STS-Timing
VI Półmaraton Mondi
[acrobat]
2017-09-17
Swarzędz, Plus-Timing
V Bieg Agrobex Zalasewska Piątka - OPEN
[acrobat]
2017-09-17
Owidz, Elektronicznezapisy.pl
V Bieg Grodzisko Cross
[acrobat]
2017-09-17
Ostrzeszów, Marcin Chwiłkowski
V Bieg Uliczny 10-tka Profi
[acrobat]
2017-09-17
Ostrowiec Świętok., Jarosław Słodkiewicz
V MosirGutwinRun
[acrobat]
2017-09-17
Dęblin, Organizator
XIV Integracyjny Bieg Orląt - OPEN
[acrobat]
2017-09-17
Dolina Będkowska, PulsarSport
XI EKO Bieg Po Dolinie Będkowskiej
[acrobat]
2017-09-17
Dolina Będkowska, PulsarSport
XI EKO Bieg Po Dolinie Będkowskiej - samorządowcy
[acrobat]
2017-09-17
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
XV Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza - dzieci
[acrobat]
2017-09-17
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
XV Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza - OPEN
[acrobat]
2017-09-17
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXIII Bieg o Puchar - 10 km mężczyźni
[acrobat]
2017-09-17
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXIII Bieg o Puchar - 6 km kobiety
[acrobat]
2017-09-17
Rumia, Elektronicznezapisy.pl
XXXIII Bieg Pokoju
[acrobat]
2017-09-17
Łowicz, STS-Timing
XXXVI Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2017-09-17
Gniezno, Datasport
XXXX Bieg Lechitów - Gniezno
[acrobat]
2017-09-17
Gniezno, Datasport
XXXX Bieg Lechitów - kategorie
[acrobat]
2017-09-17
Gniezno, Datasport
XXXX Bieg Lechitów - kobiety
[acrobat]
2017-09-17
Gniezno, Datasport
XXXX Bieg Lechitów - Lekarze
[acrobat]
2017-09-17
Gniezno, Datasport
XXXX Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2017-09-17
Bydgoszcz, DomTel-Sport
ZaDyszka Bydgoska
[acrobat]
2017-09-17
Góra k.Rawicza, EuforiaBiegacza Sport
IV Bieg Dziczkiem - 10km
[acrobat]
2017-09-17
Góra k.Rawicza, EuforiaBiegacza Sport
IV Bieg Dziczkiem - 5km
[acrobat]
2017-09-17
Dęblin, Organizator
IV Dębliński Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2017-09-16
Danówek, Waldemar Szycik
10. Bieg Rolnika - dzieci
[acrobat]
2017-09-16
Danówek, Waldemar Szycik
10. Bieg Rolnika - OPEN
[acrobat]
2017-09-16
Białystok, Krzysztof Skowera
3. PKO Bieg Charytatywny - OPEN
[acrobat]
2017-09-16
Gdańsk, Elektronicznezapisy.pl
3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka - 100 km
[acrobat]
2017-09-16
Gdańsk, Elektronicznezapisy.pl
3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka - 30 km
[acrobat]
2017-09-16
Białystok, Datasport
7. Top Auto Białystok Biega - 5 km
[acrobat]
2017-09-16
Pietrowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
Bieg 750 lat Pietrowic Wielkich - kategorie
[acrobat]
2017-09-16
Pietrowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
Bieg 750 lat Pietrowic Wielkich - OPEN
[acrobat]
2017-09-16
Gdańsk, Elektronicznezapisy.pl
Bieg Czyste Miasto Gdańsk
[acrobat]
2017-09-16
Gdańsk, Elektronicznezapisy.pl
Bieg Czyste Miasto Gdańsk - dzieci
[acrobat]
2017-09-16
Wadowice, Krzysztof Skibicki
Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor - kategorie
[acrobat]
2017-09-16
Wadowice, Krzysztof Skibicki
Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor - OPEN
[acrobat]
2017-09-16
Przechlewo, STS-Timing
Bieg Farmera - długi dystans
[acrobat]
2017-09-16
Przechlewo, STS-Timing
Bieg Farmera - krótki dystans
[acrobat]
2017-09-16
Ruda Śląska, chronotex.pl
Bieg Wiewiórki - OPEN
[acrobat]
2017-09-16
Obiszów, STS-Timing
Cross Baby Jagi - 11 km
[acrobat]
2017-09-16
Obiszów, STS-Timing
Cross Baby Jagi - 5.5 km
[acrobat]
2017-09-16
Mosina k.Poznania, Plus-Timing
Forest Run - 13km
[acrobat]
2017-09-16
Mosina k.Poznania, Plus-Timing
Forest Run - 22km
[acrobat]
2017-09-16
Mosina k.Poznania, Plus-Timing
Forest Run - 50km
[acrobat]
2017-09-16
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 53 km
[acrobat]
2017-09-16
Gdynia, Wojciech Kujatt
Gdynia Weekend Maraton - 6 maratonów w 48 godzi
[acrobat]
2017-09-16
Zaliwie Szpinki, Piotr Romanowski
III Mazowiecki Duathlon Doliną Liwca
[acrobat]
2017-09-16
Bielawa, Datasport
II Bieg Gladiatora
[acrobat]
2017-09-16
Bielawa, Datasport
II Bieg Gladiatora - drużyny
[acrobat]
2017-09-16
Warszawa, Rafał Sobiesiak
II Bielański Bieg Dzika - 10 km
[acrobat]
2017-09-16
Warszawa, Rafał Sobiesiak
II Bielański Bieg Dzika - 5 km
[acrobat]
2017-09-16
Olkusz, Joanna Szczepanek
II Karolinex Srebrna Dziesiątka - 10 km
[acrobat]
2017-09-16
Olkusz, Joanna Szczepanek
II Karolinex Srebrna Dziesiątka - 5 km
[acrobat]
2017-09-16
Szczytno, Roman Torzewski
I Biegu Pamięci dla uczczenia żołnierzy Armii Pomo
[acrobat]
2017-09-16
Jastrzębie-Zdrój, Datasport
Jastrzębska Dziesiątka
[acrobat]
2017-09-16
Płock, STS-Timing
Quarter Marathon
[acrobat]
2017-09-16
Stryków, Inessport.pl
Triathlon Stryków
[acrobat]
2017-09-16
Więcławice Stare k.K, Iwona Bińczycka-Kołacz
V Małopolski Bieg Drogą Św. Jakuba - 12.5 km
[acrobat]
2017-09-16
Więcławice Stare k.K, Iwona Bińczycka-Kołacz
V Małopolski Bieg Drogą Św. Jakuba - 7.5 km
[acrobat]
2017-09-16
Głuchołazy, PulsarSport
XV Bieg Uliczny Służb Mundurowych
[acrobat]
2017-09-16
Pelplin, Oskar Krajnik
XXIII Bieg Cysterski
[acrobat]
2017-09-16
Oleśnica, PulsarSport
XXXIII Bieg Uliczny Memoriał B.Psujka - kobiety
[acrobat]
2017-09-16
Oleśnica, PulsarSport
XXXIII Bieg Uliczny Memoriał B.Psujka - mężczyźni
[acrobat]
2017-09-16
Władysławowo, Teresa Jaskułka
XX Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
[acrobat]
2017-09-16
Lubiewo, Elektronicznezapisy.pl
X Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież
[acrobat]
2017-09-15
Jastarnia, Tomasz Chmurzyński
XXXVI Mistrzostwa Polski Kolejarzy
[acrobat]
2017-09-13
Gdynia, Rafał Plewiski
38. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-09-13
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia w Biegach Przełajowych
[excel]
2017-09-10
Swarzędz, Plus-Timing
2. Półmaraton Szpot Swarzędz
[acrobat]
2017-09-10
Wrocław, Datasport
35. PKO Wrocław Maraton - drużyny
[acrobat]
2017-09-10
Wrocław, Datasport
35. PKO Wrocław Maraton - kategorie
[acrobat]
2017-09-10
Wrocław, Datasport
35. PKO Wrocław Maraton - kobiety
[acrobat]
2017-09-10
Wrocław, Datasport
35. PKO Wrocław Maraton - ME Masters
[acrobat]
2017-09-10
Wrocław, Datasport
35. PKO Wrocław Maraton - ME Masters drużyny
[acrobat]
2017-09-10
Wrocław, Datasport
35. PKO Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2017-09-10
Radzymin, Inessport.pl
4.Ćwierćmaraton Logmaster
[acrobat]
2017-09-10
Gdańsk, STS-Timing
55. Bieg Westerplatte
[acrobat]
2017-09-10
Płock, Datasport
6. Półmaraton Dwóch Mostów - drużyny
[acrobat]
2017-09-10
Płock, Datasport
6. Półmaraton Dwóch Mostów - kategorie
[acrobat]
2017-09-10
Płock, Datasport
6. Półmaraton Dwóch Mostów - kobiety
[acrobat]
2017-09-10
Płock, Datasport
6. Półmaraton Dwóch Mostów - mieszkańcy Płocka
[acrobat]
2017-09-10
Płock, Datasport
6. Półmaraton Dwóch Mostów - OPEN
[acrobat]
2017-09-10
Augustów, DomTel-Sport
7. Budimex Półmaraton Augustowski
[acrobat]
2017-09-10
Tarczyn, Organizator
7 Tarczyn Półmaraton - 2km
[acrobat]
2017-09-10
Tarczyn, Organizator
7 Tarczyn Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-09-10
Wielbark, Superczas.pl
Bieg Leśnika - Leśnicy
[acrobat]
2017-09-10
Wielbark, Superczas.pl
Bieg Leśnika - OPEN
[acrobat]
2017-09-10
Chodzież, DomTel-Sport
Chodzieska ZaDyszka
[acrobat]
2017-09-10
Krynica-Zdrój, Organizator
Iron Run
[acrobat]
2017-09-10
Wałbrzych, Datasport
I Półmaraton Górski Wałbrzych - 10 km kobiety
[acrobat]
2017-09-10
Wałbrzych, Datasport
I Półmaraton Górski Wałbrzych - 10 km OPEN
[acrobat]
2017-09-10
Wałbrzych, Datasport
I Półmaraton Górski Wałbrzych - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-09-10
Wałbrzych, Datasport
I Półmaraton Górski Wałbrzych - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-09-10
Kartuzy k.Gdańska, zapisy.info
I Półmaraton Kamienych Weselników - OPEN
[acrobat]
2017-09-10
Krynica-Zdrój, Organizator
Koral Maraton
[acrobat]
2017-09-10
Krynica-Zdrój, Organizator
Koral Półmaraton
[acrobat]
2017-09-10
Warszawa, STS-Timing
Królewski Festiwal Biegowy Warszawa-Wilanów 10 km
[acrobat]
2017-09-10
Warszawa, STS-Timing
Królewski Festiwal Biegowy Warszawa-Wilanów 5 km
[acrobat]
2017-09-10
Marki, Datasport
Mała Mila Marecka
[acrobat]
2017-09-10
Chudów, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Biegnę by pomóc - 10 km
[acrobat]
2017-09-10
Chudów, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Biegnę by pomóc - 2 km
[acrobat]
2017-09-10
Chorzów, STS-Timing
Parkowy Półmaraton - 10 km
[acrobat]
2017-09-10
Chorzów, STS-Timing
Parkowy Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2017-09-10
Łodź, DomTel-Sport
Półmaraton Łódź
[acrobat]
2017-09-10
Bydgoszcz, DomTel-Sport
VIII Bieg Męczeństwa i Pamięci Narodowej...
[acrobat]
2017-09-10
Syrynia, Ireneusz Stachowski
VIII Bieg Przesiedleńczy
[acrobat]
2017-09-10
Iława, DomTel-Sport
VII Iławski Półmaraton
[acrobat]
2017-09-10
Zielona Góra, PulsarSport
VI NOVITA Półmaraton Zielonogórski
[acrobat]
2017-09-10
Milicz, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Karpia - kategorie
[acrobat]
2017-09-10
Milicz, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Karpia - OPEN
[acrobat]
2017-09-10
Choszczno, ŁUC ANDRZEJ
XX Choszczeńska Dziesiątka - open
[acrobat]
2017-09-09
Sosnowiec - Katowice, DomTel-Sport
15-tka z Sosnowca do Katowic
[acrobat]
2017-09-09
Leszno k.Warszawy, Datasport
1. Rodzinny Bieg Charytatywny
[acrobat]
2017-09-09
Wrocław, Datasport
27. Bieg Solidarności
[acrobat]
2017-09-09
Bydgoszcz, DomTel-Sport
3. Goal Zero Hero Run - 10 km
[acrobat]
2017-09-09
Bydgoszcz, DomTel-Sport
3. Goal Zero Hero Run - 1 km
[acrobat]
2017-09-09
Bydgoszcz, DomTel-Sport
3. Goal Zero Hero Run - 5 km
[acrobat]
2017-09-09
Rybaki, Krzysztof Skowera
6. Bieg dla Hospicjum - 11 km
[acrobat]
2017-09-09
Rybaki, Krzysztof Skowera
6. Bieg dla Hospicjum - 1.5 km
[acrobat]
2017-09-09
Rybaki, Krzysztof Skowera
6. Bieg dla Hospicjum - 5 km
[acrobat]
2017-09-09
Węgierska Górka k.Ka, Organizator
Baran TRAIL Race
[acrobat]
2017-09-09
Olsztyn, Superczas.pl
Bieg 25-Lecia BRBK - 10 km drużyny
[acrobat]
2017-09-09
Olsztyn, Superczas.pl
Bieg 25-Lecia BRBK - 10 km OPEN
[acrobat]
2017-09-09
Olsztyn, Superczas.pl
Bieg 25-Lecia BRBK - Bieg z Teczką
[acrobat]
2017-09-09
Krynica-Zdrój, Organizator
Bieg 7 Dolin - 100 km
[acrobat]
2017-09-09
Krynica-Zdrój, Organizator
Bieg 7 Dolin - 17 km
[acrobat]
2017-09-09
Krynica-Zdrój, Organizator
Bieg 7 Dolin - 34 km
[acrobat]
2017-09-09
Krynica-Zdrój, Organizator
Bieg 7 Dolin - 64 km
[acrobat]
2017-09-09
Krynica-Zdrój, Organizator
Bieg Kobiet
[acrobat]
2017-09-09
Bydgoszcz, STS-Timing
Bieg Pamięci Justyny
[acrobat]
2017-09-09
Słupsk, DomTel-Sport
II Bieg Przełajowy im. chor. szt. T.Kloskowskiego
[acrobat]
2017-09-09
Słupsk, DomTel-Sport
II Bieg Przełajowy im. chor. szt. T.Kloskowskiego
[acrobat]
2017-09-09
Borowiny k.Skierniew, Inessport.pl
II Dycha z hakiem w Borowinach
[acrobat]
2017-09-09
Międzybrodzie Żywiec, Barbara Talik-Góral
IX Wieczorny Bieg na Górę Żar
[acrobat]
2017-09-09
Głogowo k.Torunia, STS-Timing
I Bieg Wałem Wiślanym - 10 km
[acrobat]
2017-09-09
Głogowo k.Torunia, STS-Timing
I Bieg Wałem Wiślanym - 5 km
[acrobat]
2017-09-09
Marciszów, Bogusław Tomaszewski
Rozbiegana Gmina Marciszów - bieg
[acrobat]
2017-09-09
Marciszów, Bogusław Tomaszewski
Rozbiegana Gmina Marciszów - Nordic Walking
[acrobat]
2017-09-09
Kleczew, PulsarSport
VI Memoriał im. H.Warwasa - Nordic Walking
[acrobat]
2017-09-09
Kleczew, PulsarSport
VI Memoriał im. H.Warwasa - OPEN
[acrobat]
2017-09-09
Czerwionka-Leszczyny, Szamot
VI Nocny Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza
[acrobat]
2017-09-09
Zagwiździe, STARTER Pomiar Czasu
VI Wojewódzki Bieg o Puchar Borsuka
[acrobat]
2017-09-09
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton 130. maraton
[excel]
2017-09-09
Rypin, STS-Timing
XII Rypiński Bieg po Zdrowie
[acrobat]
2017-09-09
Krynica-Zdrój, Organizator
Życiowa Dziesiątka
[acrobat]
2017-09-08
Krynica-Zdrój, Organizator
Bieg Nocny 7 km - kobiety
[acrobat]
2017-09-08
Krynica-Zdrój, Organizator
Bieg Nocny 7 km - mężczyźni
[acrobat]
2017-09-08
Wiączyń Dolny , Andrzej Spruch
Setka po łódzku
[acrobat]
2017-09-06
Gdynia, Rafał Plewiski
37. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-09-06
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 9
[excel]
2017-09-03
Piła, Datasport
27. Półmaraton Philipsa - kategorie
[acrobat]
2017-09-03
Piła, Datasport
27. Półmaraton Philipsa - kobiety
[acrobat]
2017-09-03
Piła, Datasport
27. Półmaraton Philipsa - Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2017-09-03
Piła, Datasport
27. Półmaraton Philipsa - OPEN
[acrobat]
2017-09-03
Żabieniec k.Piaseczn, Datasport
Bieg Frog Race IX - 10 km
[acrobat]
2017-09-03
Żabieniec k.Piaseczn, Datasport
Bieg Frog Race IX - 5 km
[acrobat]
2017-09-03
Tarnów, Jarosław Makowiec
Bieg Uliczny - Pamięci Trenera Emila Wzorka
[acrobat]
2017-09-03
Łeba, DomTel-Sport
Earth Wind Sweat & Fire - 42 km
[acrobat]
2017-09-03
Łapy, Krzysztof Skowera
Grand Prix Bindugi 10/12
[acrobat]
2017-09-03
Kamieniec, Organizator
III Bieg Rolnika - 10 km
[acrobat]
2017-09-03
Kamieniec, Organizator
III Bieg Rolnika - 21 km
[acrobat]
2017-09-03
Kamieniec, Organizator
III Bieg Rolnika - nordic walking
[acrobat]
2017-09-03
Spytkowice, Robert Jarząbek
III. Gonitwa Podhalańska
[acrobat]
2017-09-03
Braniewo, Marta Wychowaniak
II Braniewski Bieg Hozjusza
[acrobat]
2017-09-03
Trzemeszno, Datasport
II Letni Bieg Trzech Jezior - 10 km
[acrobat]
2017-09-03
Trzemeszno, Datasport
II Letni Bieg Trzech Jezior - 15 km
[acrobat]
2017-09-03
Trzemeszno, Datasport
II Letni Bieg Trzech Jezior - 5 km
[acrobat]
2017-09-03
Skierniewice, Datasport
II Skierniewicki Bieg im. E.Jaworskiego - kateg.
[acrobat]
2017-09-03
Skierniewice, Datasport
II Skierniewicki Bieg im. E.Jaworskiego - kobiety
[acrobat]
2017-09-03
Skierniewice, Datasport
II Skierniewicki Bieg im. E.Jaworskiego - OPEN
[acrobat]
2017-09-03
Praszka, Organizator
Praszkowska 10 - bieg
[acrobat]
2017-09-03
Praszka, Organizator
Praszkowska 10 - Nordic Walking
[acrobat]
2017-09-03
Blachownia, ZmierzymyCzas.pl
Przełajowa Ósemka - bieg
[acrobat]
2017-09-03
Blachownia, ZmierzymyCzas.pl
Przełajowa Ósemka - Nordic Walking
[acrobat]
2017-09-03
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 129. maraton
[excel]
2017-09-03
Sochaczew, PulsarSport
XXXIV Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[acrobat]
2017-09-03
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - biegacze
[acrobat]
2017-09-03
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - drużyny
[acrobat]
2017-09-03
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 4 biegacze
[acrobat]
2017-09-03
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 4 rolki
[acrobat]
2017-09-03
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 4 wózki
[acrobat]
2017-09-03
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - rolki
[acrobat]
2017-09-03
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - wózki
[acrobat]
2017-09-03
Oława, ZmierzymyCzas.pl
X Bieg Koguta
[acrobat]
2017-09-02
Warszawa, Datasport.pl
2. Praska Piątka
[acrobat]
2017-09-02
Zielona Góra, Super-Sport.com.pl
32 Nocny Bieg Bachusa
[acrobat]
2017-09-02
Warszawa, Datasport.pl
4. BMW Półmaraton Praski - kobiety
[acrobat]
2017-09-02
Warszawa, Datasport.pl
4. BMW Półmaraton Praski - OPEN
[acrobat]
2017-09-02
Łeba, Domtel-Sport
Earth Wind Sweat & Fire - 21 km
[acrobat]
2017-09-02
Bardo, Ultimasport
III Bardzka Piateczka - 10 km
[acrobat]
2017-09-02
Bardo, Ultimasport
III Bardzka Piateczka - 15 km
[acrobat]
2017-09-02
Bardo, Ultimasport
III Bardzka Piateczka - 5 km
[acrobat]
2017-09-02
Mława, Mirosław Reks
II Cross Północnego Mazowsza - 10 km
[acrobat]
2017-09-02
Mława, Mirosław Reks
II Cross Północnego Mazowsza - półmaraton
[acrobat]
2017-09-02
Wieruszów, PulsarSport
II Integracyjny Bieg Uliczny - drużyny
[acrobat]
2017-09-02
Wieruszów, PulsarSport
II Integracyjny Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2017-09-02
Wieruszów, PulsarSport
II Integracyjny Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2017-09-02
Bytom, Szamot
II Regatta Cross-MOL
[acrobat]
2017-09-02
Wąbrzeźno, Datasport.pl
II Wąbrzeska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2017-09-02
Mierzęcin, Organizator
Mierzęcin Trail - 12km
[acrobat]
2017-09-02
Mierzęcin, Organizator
Mierzęcin Trail - półmaraton
[acrobat]
2017-09-02
Chorzów, STS-Timing
Parkowa Mila II
[acrobat]
2017-09-02
Zielona Góra, Super-Sport.com.pl
VIII Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar LOTTO
[acrobat]
2017-09-02
Mszana, Piotr Kozak
V Bieg O Kwitnący Kalosz Sołtyski - bieg
[excel]
2017-09-02
Mszana, Piotr Kozak
V Bieg O Kwitnący Kalosz Sołtyski - dzieci
[excel]
2017-09-02
Mszana, Piotr Kozak
V Bieg O Kwitnący Kalosz Sołtyski - Nordic Walking
[excel]
2017-09-02
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 128. maraton
[excel]
2017-09-02
Wysogotowo k.Poznani, STS-Timing
Wysogotowo na Piątkę
[acrobat]
2017-09-02
Ustka, Domtel-Sport
XXII Półmaraton Słowiński
[acrobat]
2017-09-02
Świnoujście - Wolgas, Janusz Michalski
XXXVIII Maraton Świnoujście-Wolgast - 21 km
[acrobat]
2017-09-02
Świnoujście - Wolgas, Janusz Michalski
XXXVIII Maraton Świnoujście-Wolgast - 42 km
[acrobat]
2017-09-02
Świnoujście - Wolgas, Janusz Michalski
XXXVIII Maraton Świnoujście-Wolgast - sztafety
[acrobat]
2017-09-02
Zamość, Zmierzymyczas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 3 biegacze
[acrobat]
2017-09-02
Zamość, Zmierzymyczas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 3 rolki
[acrobat]
2017-09-02
Zamość, Zmierzymyczas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 3 wózki
[acrobat]
2017-09-01
Łeba, Domtel-Sport
Earth Wind Sweat & Fire - 10 km
[acrobat]
2017-09-01
Zamość, Zmierzymyczas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 2 biegacze
[acrobat]
2017-09-01
Zamość, Zmierzymyczas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 2 rolki
[acrobat]
2017-09-01
Zamość, Zmierzymyczas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 2 wózki
[acrobat]
2017-08-31
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 1 biegacze
[acrobat]
2017-08-31
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 1 rolki
[acrobat]
2017-08-31
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 1 wózki
[acrobat]
2017-08-27
Szczecin, DomTel-Sport
38 PKO Półmaraton Szczecin - 10 km
[acrobat]
2017-08-27
Szczecin, DomTel-Sport
38 PKO Półmaraton Szczecin - 21 km drużyny
[acrobat]
2017-08-27
Szczecin, DomTel-Sport
38 PKO Półmaraton Szczecin - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-08-27
Szczecin, DomTel-Sport
38 PKO Półmaraton Szczecin - 21 km wózki
[acrobat]
2017-08-27
Pawłowice, Piotr Czesław Tomczyk
3. Bieg Pawłowicki
[acrobat]
2017-08-27
Gumniska k.Dębicy, Marek Dębica
Bieg Partyzant Szlakiem Akcji BURZA
[acrobat]
2017-08-27
Gdynia, RunProSport
Gdynia Weekend Maraton #08
[acrobat]
2017-08-27
Ruda Śląska, Organizator
III Bieg Pamięci Górników
[acrobat]
2017-08-27
Racibórz, Datasport
III RAFAKO Półmaraton Racibórz - Energetycy
[acrobat]
2017-08-27
Racibórz, Datasport
III RAFAKO Półmaraton Racibórz - kategorie
[acrobat]
2017-08-27
Racibórz, Datasport
III RAFAKO Półmaraton Racibórz - kobiety
[acrobat]
2017-08-27
Racibórz, Datasport
III RAFAKO Półmaraton Racibórz - mieszkańcy Racib.
[acrobat]
2017-08-27
Racibórz, Datasport
III RAFAKO Półmaraton Racibórz - Nauczyciele
[acrobat]
2017-08-27
Racibórz, Datasport
III RAFAKO Półmaraton Racibórz - OPEN
[acrobat]
2017-08-27
Wieluń, Ultimasport
III Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania
[acrobat]
2017-08-27
Kamieńsk, Inessport.pl
II Kamieńszczańska Dycha
[acrobat]
2017-08-27
Radziejowice, Inessport.pl
IV Bieg Chełmońskiego
[acrobat]
2017-08-27
Malbork, Elektronicznezapisy.pl
IV Bieg z okazji Święta Lotnictwa Polskiego - OPEN
[acrobat]
2017-08-27
Malbork, Elektronicznezapisy.pl
IV Bieg z okazji Święta Lotnictwa Polskiego - pary
[acrobat]
2017-08-27
Jakuszyce, Datasport
Letni Bieg Piastów - 11 km
[acrobat]
2017-08-27
Jednaczewo, Krzysztof Skowera
Podlaska Dycha Regionalne Mistrzostwa Podlasia
[acrobat]
2017-08-27
Rumia, Wojciech Kujatt
Run Pro Sport 10k Dębogórze #01
[acrobat]
2017-08-27
Siedlce, DomTel-Sport
VIII Bieg Siedleckiego Jacka - 21 km
[acrobat]
2017-08-27
Siedlce, DomTel-Sport
VIII Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km
[acrobat]
2017-08-27
Siedlce, DomTel-Sport
VIII Bieg Siedleckiego Jacka - Nordic Walking
[acrobat]
2017-08-27
Rydułtowy, personalbest.pl
XXV Bieg Uliczny - dzieci
[acrobat]
2017-08-27
Rydułtowy, personalbest.pl
XXV Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2017-08-26
Jaworzno, Datasport
22.Międzynarodowy Bieg Uliczny - 15 km kategorie
[acrobat]
2017-08-26
Jaworzno, Datasport
22.Międzynarodowy Bieg Uliczny - 15 km kobiety
[acrobat]
2017-08-26
Jaworzno, Datasport
22.Międzynarodowy Bieg Uliczny - 15 km OPEN
[acrobat]
2017-08-26
Jaworzno, Datasport
22.Międzynarodowy Bieg Uliczny - 9 km kobiety
[acrobat]
2017-08-26
Jaworzno, Datasport
22.Międzynarodowy Bieg Uliczny - 9 km OPEN
[acrobat]
2017-08-26
Oborniki Śląskie, Datasport
2. Bieg Oborygena
[acrobat]
2017-08-26
Międzychód, Krzysztof Suszka
5 Międzychodzka Dziesiątka z Pompą - 10 km
[acrobat]
2017-08-26
Międzychód, Krzysztof Suszka
5 Międzychodzka Dziesiątka z Pompą - 5 km
[acrobat]
2017-08-26
Łódź, Inesport
7. Bieg Fabrykanta - Mały Fabrykant
[acrobat]
2017-08-26
Łódź, Inesport
7. Bieg Fabrykanta - OPEN
[acrobat]
2017-08-26
Tłuszcz, Leszek Rosa
8. Bieg Bobra - Nordic Walking
[acrobat]
2017-08-26
Tłuszcz, Leszek Rosa
8. Bieg Bobra - OPEN
[acrobat]
2017-08-26
Góra, PulsarSport
8. Bieg z Policją - Mistrzostwa Polski Policjantów
[acrobat]
2017-08-26
Góra, PulsarSport
8. Bieg z Policją - OPEN
[acrobat]
2017-08-26
Łódź, Inessport.pl
Bieg Grohmana
[acrobat]
2017-08-26
Gdynia, RunProSport
Gdynia Weekend Maraton #07
[acrobat]
2017-08-26
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport
IV 10 Ząbkowicka
[acrobat]
2017-08-26
Jastarnia, Elektronicznezapisy.pl
IV Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza
[acrobat]
2017-08-26
Dworek Jeziorki, Dawid Grodzki
IX Bieg Borków - 3 km
[acrobat]
2017-08-26
Chorzów, August Jakubik
IX Bieg do Słońca
[acrobat]
2017-08-26
Ryki, Artur Olek
I Bieg Ciołka - 10 km
[excel]
2017-08-26
Ryki, Artur Olek
I Bieg Ciołka - 5 km
[excel]
2017-08-26
Kunice, Datasport
Kunicki Bieg Reggae - 10 km
[acrobat]
2017-08-26
Kunice, Datasport
Kunicki Bieg Reggae - 15 km
[acrobat]
2017-08-26
Kunice, Datasport
Kunicki Bieg Reggae - 20 km
[acrobat]
2017-08-26
Kunice, Datasport
Kunicki Bieg Reggae - 5 km
[acrobat]
2017-08-26
Jakuszyce, Datasport
Letni Bieg Piastów - 21 km
[acrobat]
2017-08-26
Jakuszyce, Datasport
Letni Bieg Piastów - 50 km
[acrobat]
2017-08-26
Nisko, Organizator
Nisko na Piatkę!
[acrobat]
2017-08-26
Szczecin, Organizator
Obejdziem Szczecin
[acrobat]
2017-08-26
Jastarnia, Elektronicznezapisy.pl
VIII Bałtycki Maraton Brzegiem Morza
[acrobat]
2017-08-26
Świerklaniec, Szamot
VIII Bieg Świerklaniecki - OPEN
[acrobat]
2017-08-26
Kraków, STS-Timing
VI Bieg Charytatywny Fundacji Tesco - 10 km
[acrobat]
2017-08-26
Kraków, STS-Timing
VI Bieg Charytatywny Fundacji Tesco - 3.5 km
[acrobat]
2017-08-26
Ostrowiec Świętok., Organizator
V MosirGutwinRun 2017
[acrobat]
2017-08-26
Gołdap, Mieczysław Kozłowski
XXIII Półmaraton Gusiew - Gołdap
[acrobat]
2017-08-26
Golub-Dobrzyń, STS-Timing
XXVI Ogólnopolski Bieg Solidarności
[acrobat]
2017-08-25
Białka Tatrzańska, Organizator
Piknik Biegowy Goniacka - 10 km
[acrobat]
2017-08-25
Białka Tatrzańska, Organizator
Piknik Biegowy Goniacka - 21 km
[acrobat]
2017-08-25
Białka Tatrzańska, Organizator
Piknik Biegowy Goniacka - 42 km
[acrobat]
2017-08-25
Białka Tatrzańska, Organizator
Piknik Biegowy Goniacka - 52 km
[acrobat]
2017-08-25
Białka Tatrzańska, Organizator
Piknik Biegowy Goniacka - 5 km
[acrobat]
2017-08-25
Białka Tatrzańska, Organizator
Piknik Biegowy Goniacka - 8 km
[acrobat]
2017-08-20
Wałbrzych, Datasport.pl
18. Toyota Półmaraton Wałbrzych - 10.5 km kobiety
[acrobat]
2017-08-20
Wałbrzych, Datasport.pl
18. Toyota Półmaraton Wałbrzych - 10.5 km OPEN
[acrobat]
2017-08-20
Wałbrzych, Datasport.pl
18. Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-08-20
Wałbrzych, Datasport.pl
18. Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-08-20
Lubawa, Domtel-Sport
7. Lubawska Dycha
[acrobat]
2017-08-20
Błonie, Datasport.pl
7 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - drużyny
[acrobat]
2017-08-20
Błonie, Datasport.pl
7 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - kategorie
[acrobat]
2017-08-20
Błonie, Datasport.pl
7 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - kobiety
[acrobat]
2017-08-20
Błonie, Datasport.pl
7 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - OPEN
[acrobat]
2017-08-20
Warszewice, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross 2017
[acrobat]
2017-08-20
Janów, Organizator
Memoriału im. Nadleśniczego Mariana Grzanki
[acrobat]
2017-08-20
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 127. maraton
[excel]
2017-08-20
Skarżysko-Kamienna, Datasport.pl
XVII Półmaraton Wtórpol - 10 km
[acrobat]
2017-08-20
Skarżysko-Kamienna, Datasport.pl
XVII Półmaraton Wtórpol - 21 km
[acrobat]
2017-08-19
Jaworzo, Datasport
11.TAURON Triathlon
[acrobat]
2017-08-19
Sobótka, Datasport
4 Bieg Niezłomnych
[acrobat]
2017-08-19
Suwałki, Krzysztof Skowera
5. Maraton Wigry - maraton
[acrobat]
2017-08-19
Suwałki, Krzysztof Skowera
5. Maraton Wigry - Pogoń za Bobrem
[acrobat]
2017-08-19
Wrocław, Jacek Bosy
Bieg dla Poli - OPEN
[acrobat]
2017-08-19
Wrocław, Jacek Bosy
Bieg dla Poli - sztafety
[acrobat]
2017-08-19
Orzysz, Superczas.pl
Bieg Tygrysa - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-08-19
Orzysz, Superczas.pl
Bieg Tygrysa - 30 km OPEN
[acrobat]
2017-08-19
Orzysz, Superczas.pl
Bieg Tygrysa - 35 km kobiety
[acrobat]
2017-08-19
Orzysz, Superczas.pl
Bieg Tygrysa - 35 km mężczyźni
[acrobat]
2017-08-19
Ogrodniczki, Datasport
Hero Run
[acrobat]
2017-08-19
Płock, Superczas.pl
II Bieg Obrońców Płocka 1920r - drużyny
[acrobat]
2017-08-19
Płock, Superczas.pl
II Bieg Obrońców Płocka 1920r - kategorie
[acrobat]
2017-08-19
Płock, Superczas.pl
II Bieg Obrońców Płocka 1920r - kobiety
[acrobat]
2017-08-19
Płock, Superczas.pl
II Bieg Obrońców Płocka 1920r - OPEN
[acrobat]
2017-08-19
Kalinowo, Arkadiusz Rosiński
IV Leśna Dycha Św. Rocha
[excel]
2017-08-19
Szemud, Organizator
Kaszubski Bieg Lesoków
[acrobat]
2017-08-19
Ośno, STS-Timing
Ośno Triathlon Weekend - 1/4 IM
[acrobat]
2017-08-19
Ośno, STS-Timing
Ośno Triathlon Weekend - 1/8 IM
[acrobat]
2017-08-19
Leszno, DomTel-Sport
VIII SPORTING Maraton Leszno - 10 km
[acrobat]
2017-08-19
Leszno, DomTel-Sport
VIII SPORTING Maraton Leszno - 10 km NW
[acrobat]
2017-08-19
Leszno, DomTel-Sport
VIII SPORTING Maraton Leszno - 21 km
[acrobat]
2017-08-19
Leszno, DomTel-Sport
VIII SPORTING Maraton Leszno - 21 km NW
[acrobat]
2017-08-19
Leszno, DomTel-Sport
VIII SPORTING Maraton Leszno - 42 km
[acrobat]
2017-08-19
Krasnystaw, Inessport.pl
VI Półmaraton Chmielakowy
[acrobat]
2017-08-18
Police, Wojciech Bobrowski
Dziki Weekend 2017 - 10 km
[acrobat]
2017-08-18
Police, Wojciech Bobrowski
Dziki Weekend 2017 - 5 km
[acrobat]
2017-08-18
Police, Wojciech Bobrowski
Dziki Weekend 2017 - 7.5 km
[acrobat]
2017-08-15
Drzewica, Łukasz K.
Drzewica Summer Run
[acrobat]
2017-08-15
Włocławek, Organizator
II Bieg Cudu nad Wisłą
[acrobat]
2017-08-15
Dziergowice, STARTER Pomiar Czasu
I Bieg Powstańczy im. Alfonsa Zgrzebnioka
[acrobat]
2017-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Do Pani Fatimskiej - kategorie
[acrobat]
2017-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Do Pani Fatimskiej - kobiety
[acrobat]
2017-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Do Pani Fatimskiej - mężczyźni
[acrobat]
2017-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Do Pani Fatimskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2017-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Do Pani Fatimskiej - rolki
[acrobat]
2017-08-15
Mrągowo, Organizator
VI Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - 10 km
[acrobat]
2017-08-15
Mrągowo, Organizator
VI Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - 5 km
[acrobat]
2017-08-15
Oświęcim, Piotr Czesław Tomczyk
V Biegać Jest Bosko
[acrobat]
2017-08-15
Aleksandrów Łódzki, Datasport
V Bieg Aleksandrowski - 5 km
[acrobat]
2017-08-15
Aleksandrów Łódzki, Datasport
V Bieg Aleksandrowski - półmaraton
[acrobat]
2017-08-15
Gdańsk, Datasport
XXIII Energa Maraton Solidarności - kategorie
[acrobat]
2017-08-15
Gdańsk, Datasport
XXIII Energa Maraton Solidarności - kobiety
[acrobat]
2017-08-15
Gdańsk, Datasport
XXIII Energa Maraton Solidarności - OPEN
[acrobat]
2017-08-15
Radzymin, Datasport
XXVI Bieg 1920 Cud nad Wisłą - kategorie
[acrobat]
2017-08-15
Radzymin, Datasport
XXVI Bieg 1920 Cud nad Wisłą - kobiety
[acrobat]
2017-08-15
Radzymin, Datasport
XXVI Bieg 1920 Cud nad Wisłą - OPEN
[acrobat]
2017-08-15
Kobylin, Organizator
XXVI Bieg im. Marszałka J.Piłsudskiego - drużyny
[acrobat]
2017-08-15
Kobylin, Organizator
XXVI Bieg im. Marszałka J.Piłsudskiego - OPEN
[acrobat]
2017-08-15
Kraków, Organizator
Z Lajkonikiem Wzdłuż Wisły
[excel]
2017-08-13
Rybnik, Organizator
15 EDF Maraton Energetyków - nordic walking
[acrobat]
2017-08-13
Rybnik, Organizator
15 EDF Maraton Energetyków - OPEN
[acrobat]
2017-08-13
Ludwikowice Śląskie, Datasport
8.Bieg na Wielką Sowę - kategorie
[acrobat]
2017-08-13
Ludwikowice Śląskie, Datasport
8.Bieg na Wielką Sowę - kobiety
[acrobat]
2017-08-13
Ludwikowice Śląskie, Datasport
8.Bieg na Wielką Sowę - OPEN
[acrobat]
2017-08-13
Czerwieńsk, Andrzej Świercz
Bieg Szlakiem Doliny Wisły
[acrobat]
2017-08-13
Lubomierz, Ultimasport
Dycha Kargula
[acrobat]
2017-08-13
Brody, Chronotex
XVIII Bieg im. Stanisława Staszica - kategorie
[acrobat]
2017-08-13
Brody, Chronotex
XVIII Bieg im. Stanisława Staszica - kobiety
[acrobat]
2017-08-13
Brody, Chronotex
XVIII Bieg im. Stanisława Staszica - OPEN
[acrobat]
2017-08-12
Zachowice, ZmierzymyCzas.pl
Bieg dokooła Zachowic
[acrobat]
2017-08-12
Poznań, DomTel-Sport
Nocny Runmageddon Rekrut
[acrobat]
2017-08-12
Henryków, Sport-Time
Półmaraton Henrykowski
[acrobat]
2017-08-12
Henryków, Sport-Time
Półmaraton Henrykowski - Dyszka na dokładkę
[acrobat]
2017-08-12
Poznań, DomTel-Sport
Runmageddon Classic
[acrobat]
2017-08-12
Ustka, DomTel-Sport
Ustecka Dziesiątka z Hakiem
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - 10:00
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - 11:00
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - 11:30
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - 12:00
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - 13:00
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - 14:00
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - 15:00
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - Babci i Dziadka
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - Mały katorżnik
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - Mikro katorżnik chłopcy
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - Mikro katorżnik dziewczynki
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - Mini katorżnik chłopcy
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - Mini katorżnik dziewczynki
[acrobat]
2017-08-12
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Katorżnika - Ucieczka Zakładników
[acrobat]
2017-08-12
Dziwnów, Jarosław Kosoń
XIX Bieg Cztery Mile Jarka
[acrobat]
2017-08-12
Jastarnia, Teresa Jaskułka
XX Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
[acrobat]
2017-08-06
Łapy, Krzysztof Skowera
Grand Prix Bindugi 9/12
[acrobat]
2017-08-06
Szczecinek, Organizator
III Szczecinecki Weekend Biegowy - 15 km
[acrobat]
2017-08-06
Szczecinek, Organizator
III Szczecinecki Weekend Biegowy - 42 km
[acrobat]
2017-08-06
Wrocław, Datasport
Kontrolna Trzydziestka - kategorie
[acrobat]
2017-08-06
Wrocław, Datasport
Kontrolna Trzydziestka - kobiety
[acrobat]
2017-08-06
Wrocław, Datasport
Kontrolna Trzydziestka - OPEN
[acrobat]
2017-08-06
Kamieńsk k.Bełchatow, Inessport.pl
Ultra Kamieńsk 2017
[acrobat]
2017-08-06
Ostrołęka, Organizator
V Cross na Ostrej Łące - 15 km
[acrobat]
2017-08-06
Ostrołęka, Organizator
V Cross na Ostrej Łące - 1 km
[acrobat]
2017-08-06
Ostrołęka, Organizator
V Cross na Ostrej Łące - 7 km
[acrobat]
2017-08-06
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton
[excel]
2017-08-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
XVI Top-Cross Maraton z Tadeuszem Spychalskim
[acrobat]
2017-08-06
Opalenica, Hubert Kukawa
XXVI Bieg Opalińskich
[acrobat]
2017-08-05
Gdańsk, DomTel-Sport
24. Bieg św. Dominika - 10 km ELITA
[acrobat]
2017-08-05
Gdańsk, DomTel-Sport
24. Bieg św. Dominika - 5 km kobiety
[acrobat]
2017-08-05
Gdańsk, DomTel-Sport
24. Bieg św. Dominika - 5 km mężczyźni
[acrobat]
2017-08-05
Kleszczele, Krzysztof Skowera
2. Bieg Królewski - kateg.kobiety
[acrobat]
2017-08-05
Kleszczele, Krzysztof Skowera
2. Bieg Królewski - kateg.mężczyźni
[acrobat]
2017-08-05
Kleszczele, Krzysztof Skowera
2. Bieg Królewski - OPEN
[acrobat]
2017-08-05
Parchatka, Super-Sport.com.pl
Bieg Szlak Trafi - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-08-05
Parchatka, Super-Sport.com.pl
Bieg Szlak Trafi - 21 km mężczyźni
[acrobat]
2017-08-05
Parchatka, Super-Sport.com.pl
Bieg Szlak Trafi - 57 km kobiety
[acrobat]
2017-08-05
Parchatka, Super-Sport.com.pl
Bieg Szlak Trafi - 57 km mężczyźni
[acrobat]
2017-08-05
Parchatka, Super-Sport.com.pl
Bieg Szlak Trafi - 7 km kobiety
[acrobat]
2017-08-05
Parchatka, Super-Sport.com.pl
Bieg Szlak Trafi - 7 km mężczyźni
[acrobat]
2017-08-05
Bukowiec, Łukasz Gapiński
Bukowiecka Dziesiątka
[acrobat]
2017-08-05
Przeworsk, Timekeeper.pl
III Bieg Montera - 10 km kategorie wiekowe
[acrobat]
2017-08-05
Przeworsk, Timekeeper.pl
III Bieg Montera - 10 km OPEN
[acrobat]
2017-08-05
Przeworsk, Timekeeper.pl
III Bieg Montera - 21 km kategorie wiekowe
[acrobat]
2017-08-05
Przeworsk, Timekeeper.pl
III Bieg Montera - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-08-05
Kamień Pomorski, Sport-Time
II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego
[acrobat]
2017-08-05
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
IV Bieg i Marsz Trzeźwości - bieg
[acrobat]
2017-08-05
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
IV Bieg i Marsz Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2017-08-05
Kostrzyn n.Odrą, DomTel-Sport
Runmageddon Woodstock Rekrut
[acrobat]
2017-08-05
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 125. maraton
[excel]
2017-08-01
Warszawa, Janusz Kalinowski
Powstańcza Piątka
[acrobat]
2017-07-30
Blachownia, STS-Timing
10K Run Series Blachownia - bieg
[acrobat]
2017-07-30
Tykocin, Krzysztof Skowera
2. Bieg Stefana Czarnieckiego - Kobiety
[acrobat]
2017-07-30
Tykocin, Krzysztof Skowera
2. Bieg Stefana Czarnieckiego - Mężczyźni
[acrobat]
2017-07-30
Łapy, Krzysztof Skowera
8. Narwiański Triathlon Bagienny
[word]
2017-07-30
Międzyrzec Podlaski, time2go
Druga Uliczna Międzyrzecka Dycha
[acrobat]
2017-07-30
Dąbki, Datasport
IV Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - drużyny
[acrobat]
2017-07-30
Dąbki, Datasport
IV Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - małżeństwa
[acrobat]
2017-07-30
Dąbki, Datasport
IV Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - OPEN
[acrobat]
2017-07-30
Skrwilno, b4sport.pl
Puchar Ziemi Dobrzyńskiej - 10km
[acrobat]
2017-07-30
Skrwilno, b4sport.pl
Puchar Ziemi Dobrzyńskiej - 2.5km
[acrobat]
2017-07-30
Skrwilno, b4sport.pl
Puchar Ziemi Dobrzyńskiej - 5km
[acrobat]
2017-07-30
Rawa Mazowiecka, InesSport.pl
Triathlon na dystansie Olimpijskim
[acrobat]
2017-07-30
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 124
[excel]
2017-07-30
Tuchomie, Domtel-Sport.pl
X Bieg Uliczny Tuchomska Pętla - 10km
[acrobat]
2017-07-30
Tuchomie, Domtel-Sport.pl
X Bieg Uliczny Tuchomska Pętla - 5km
[acrobat]
2017-07-29
Rawa Mazowiecka, InesSport.pl
1/10 IM Triathlon
[acrobat]
2017-07-29
Kazimierz Biskupi, PlusTiming
13 Bieg pod Tysiącletnimi Dębami - 10km
[acrobat]
2017-07-29
Kazimierz Biskupi, PlusTiming
13 Bieg pod Tysiącletnimi Dębami - OPEN
[acrobat]
2017-07-29
Warszawa, DataSport.pl
27 Bieg Powstania Warszawskiego - 10km
[acrobat]
2017-07-29
Warszawa, DataSport.pl
27 Bieg Powstania Warszawskiego - 5km
[acrobat]
2017-07-29
Warszawa, DataSport.pl
4 Bieg Zdobycia PASTA-Y - Eliminacje
[acrobat]
2017-07-29
Warszawa, DataSport.pl
4 Bieg Zdobycia PASTA-Y - Finał Kobiety
[acrobat]
2017-07-29
Warszawa, DataSport.pl
4 Bieg Zdobycia PASTA-Y - Finał Mężczyźni
[acrobat]
2017-07-29
Kaniów, Organizator
CrossRun - 10 km
[acrobat]
2017-07-29
Kaniów, Organizator
CrossRun - półmaraton
[acrobat]
2017-07-29
Kraków, Karol Kłosowski
Gala Biegów Ultra - 12 godz
[acrobat]
2017-07-29
Kraków, Karol Kłosowski
Gala Biegów Ultra - 6 godz
[acrobat]
2017-07-29
Gliwice, Timekeeper.pl
Gliwicka Parkowa Prowokacja
[acrobat]
2017-07-29
Ruda Śląska, STS-Timing
III Rudzki Półmaraton Industrialny - 7km
[acrobat]
2017-07-29
Ruda Śląska, Organizator
III Rudzki Półmaraton Industrialny - dzieci
[acrobat]
2017-07-29
Ruda Śląska, STS-Timing
III Rudzki Półmaraton Industrialny - NW
[acrobat]
2017-07-29
Ruda Śląska, STS-Timing
III Rudzki Półmaraton Industrialny - OPEN
[acrobat]
2017-07-29
Ruda Śląska, Organizator
III Rudzki Półmaraton Industrialny - szpilki
[acrobat]
2017-07-29
Gąsawa k.Żnina, elektronicznezapisy.pl
IX Biegi Gąsawskie - 3km
[acrobat]
2017-07-29
Gąsawa k.Żnina, elektronicznezapisy.pl
IX Biegi Gąsawskie - Nordic Walking
[acrobat]
2017-07-29
Gąsawa k.Żnina, elektronicznezapisy.pl
IX Biegi Gąsawskie - OPEN
[acrobat]
2017-07-29
Puck, Domtel-Sport.pl
IX Półmaraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2017-07-29
Nowa Wieś k.Będzina, ZmierzymyCzas.pl
Silesian Highland Marathon - 10km
[acrobat]
2017-07-29
Nowa Wieś k.Będzina, ZmierzymyCzas.pl
Silesian Highland Marathon - OPEN
[acrobat]
2017-07-29
Jeziory, Maratończyk Pomiar Czasu
V Bieg Pogoń za Wilkiem - Bieg z Psem
[acrobat]
2017-07-29
Jeziory, Maratończyk Pomiar Czasu
V Bieg Pogoń za Wilkiem - OPEN
[acrobat]
2017-07-29
Lipusz, zapisy.info
V Pętla Tuszkowska Matka
[acrobat]
2017-07-29
Witunia k.Bydgoszczy, Dariusz Darowski
Witunia Weekend Maraton 123
[excel]
2017-07-28
Inowrocław, STS-Timing
Bieg na Otwarcie Obwodnicy
[acrobat]
2017-07-27
Katowice, CityTrail
City Trail On Tour - Katowice
[acrobat]
2017-07-26
Wrocław, CityTrail
City Trail On Tour - Wrocław
[acrobat]
2017-07-26
Chorzów, Józef Łyscarz
Nic marathon na latą
[excel]
2017-07-25
Poznań, CityTrail
City Trail On Tour - Poznań
[acrobat]
2017-07-24
Szczecin, CityTrail
City Trail On Tour - Szczecin
[acrobat]
2017-07-23
Koszwice, Jacek Bosy
7 Bieg Kamienny
[acrobat]
2017-07-23
Brzeziny, Organizator
8. Bieg o Laur Brzezin
[acrobat]
2017-07-23
Zimne Doły, Katarzyna Machaj
BiegamBoLubie LASY Latem - 10km
[acrobat]
2017-07-23
Zimne Doły, Katarzyna Machaj
BiegamBoLubie LASY Latem - 5km
[acrobat]
2017-07-23
Rybaki k.Kościerzyny, elektronicznezapisy.pl
Bieg Twardego
[acrobat]
2017-07-23
Lądek Zdrój, b4sport.pl
DFBG - Bieg Trojak Trail
[acrobat]
2017-07-23
Gdynia, Wojciech Kujatt
Gdynia Weekend Maraton #06
[acrobat]
2017-07-23
Munina, Timekeeper
III Bieg Czterolistnej Koniczynki
[acrobat]
2017-07-23
Bielawa, DataSport.pl
II Półmaraton Górski Kalenica - 12 km
[acrobat]
2017-07-23
Bielawa, DataSport.pl
II Półmaraton Górski Kalenica - OPEN
[acrobat]
2017-07-23
Paszczyna, Karol Kłosowski
I Bieg Dzikich Mustangów - 10km
[acrobat]
2017-07-23
Paszczyna, Karol Kłosowski
I Bieg Dzikich Mustangów - 5km
[acrobat]
2017-07-23
Parpary, Tomasz Rychlewski
I Półmaraton Szlakiem Bielika
[acrobat]
2017-07-23
Solniki, Super-Sport.com.pl
Szlakiem Czterech Podków - kobiety
[acrobat]
2017-07-23
Bełchatów, Adam Greczyło
Triathlon Energy - 1/2 IM
[acrobat]
2017-07-23
Bełchatów, Adam Greczyło
Triathlon Energy - 1/2 IM Sztafety
[acrobat]
2017-07-23
Bełchatów, Adam Greczyło
Triathlon Energy - 1/4 IM
[acrobat]
2017-07-23
Bełchatów, Adam Greczyło
Triathlon Energy - 1/4 IM Sztafety
[acrobat]
2017-07-23
Bełchatów, Adam Greczyło
Triathlon Energy - 1/8 IM
[acrobat]
2017-07-23
Katowice, Agnieszka Smykla
VII Panewnicki Bieg Dzika - bieg 7
[acrobat]
2017-07-23
Katowice, Agnieszka Smykla
VII Panewnicki Bieg Dzika - bieg 7 Nordic Walking
[acrobat]
2017-07-23
Nierzym, super-sport.com.pl
V Bieg Trzech Jezior - Kobiety
[acrobat]
2017-07-23
Nierzym, Super-Sport.com.pl
V Bieg Trzech Jezior - mężczyźni
[acrobat]
2017-07-23
Nierzym, super-sport.com.pl
V Bieg Trzech Jezior - Mężczyźni
[acrobat]
2017-07-22
Szklarska Poręba, DataSport.pl
2. PKO Mała Pętla Izerska
[acrobat]
2017-07-22
Szklarska Poręba, DataSport.pl
5. PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska
[acrobat]
2017-07-22
Faszcze, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[acrobat]
2017-07-22
Kraków, Justyna Frączek-Bogacka
Bieg Twierdzy Kraków - 10km
[acrobat]
2017-07-22
Kraków, Justyna Frączek-Bogacka
Bieg Twierdzy Kraków - 5km
[acrobat]
2017-07-22
Gdynia, Wojciech Kujatt
Gdynia Weekend Maraton #05
[acrobat]
2017-07-22
Jaśliska, Karol Kłosowski
II Jaśliski Półmaraton
[acrobat]
2017-07-22
Zakopane, Organizator
IV Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę - Kat.
[acrobat]
2017-07-22
Zakopane, Organizator
IV Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę - OPEN
[acrobat]
2017-07-22
Warszawa, DataSport.pl
IX Praska Dycha Indonesia Independence RUN - OPEN
[acrobat]
2017-07-22
Warszawa, DataSport.pl
IX Praska Dycha Indonesia Independence - Kobiety
[acrobat]
2017-07-22
Powidz, Łukasz Putz
Powidz Jam Run
[acrobat]
2017-07-22
Czarnocin, Łukasz Korzeniewski
Świętokrzyska Jatka - TP100
[acrobat]
2017-07-22
Czarnocin, Łukasz Korzeniewski
Świętokrzyska Jatka - TP25
[acrobat]
2017-07-22
Czarnocin, Łukasz Korzeniewski
Świętokrzyska Jatka - TP50
[acrobat]
2017-07-22
Czarnocin, Łukasz Korzeniewski
Świętokrzyska Jatka - TR130
[acrobat]
2017-07-22
Czarnocin, Łukasz Korzeniewski
Świętokrzyska Jatka - TR50
[acrobat]
2017-07-22
Chrzypsko Wielkie, PulsarSport.pl
VI Półmaraton Puchar Krotoski – Cichy - 10km
[acrobat]
2017-07-22
Chrzypsko Wielkie, PulsarSport.pl
VI Półmaraton Puchar Krotoski – Cichy - OPEN
[acrobat]
2017-07-22
Kurzętnik, elektronicznezapisy.pl
V Kogucia Dycha
[acrobat]
2017-07-22
Dobrodzień, ZmierzymyCzas.pl
XII Ogólnopolski Bieg Uliczny Dobrodzieńska Dycha
[acrobat]
2017-07-22
Moryń, Domtel-Sport.pl
XVIII Bieg Dookoła Morynia - 15km
[acrobat]
2017-07-22
Moryń, Domtel-Sport.pl
XVIII Bieg Dookoła Morynia - 4km
[acrobat]
2017-07-22
Lębork, Domtel-Sport.pl
XVII Bieg św. Jakuba
[acrobat]
2017-07-22
Hel, Teresa Jaskułka
XX Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2017-07-21
Poznań, PlusTiming
4. Nocna Maniacka Piątka
[acrobat]
2017-07-21
Bydgoszcz, CityTrail
City Trail On Tour - Bydgoszcz
[acrobat]
2017-07-20
Gdańsk, CityTrail
City Trail On Tour - Gdańsk
[acrobat]
2017-07-20
Lądek Zdrój, b4sport.pl
DFBG - Bieg 7 Szczytów
[acrobat]
2017-07-20
Lądek Zdrój, b4sport.pl
DFBG - Bieg K-B-L - 110km
[acrobat]
2017-07-20
Lądek Zdrój, b4sport.pl
DFBG - Bieg Super Trail - 130km
[acrobat]
2017-07-20
Lądek Zdrój, b4sport.pl
DFBG - Bieg Ultra Trail - 68km
[acrobat]
2017-07-20
Lądek Zdrój, b4sport.pl
DFBG - Złoty Maraton
[acrobat]
2017-07-20
Lądek Zdrój, b4sport.pl
DFBG - Złoty Półmaraton
[acrobat]
2017-07-19
Olsztyn, CityTrail
City Trail On Tour - Olsztyn
[acrobat]
2017-07-18
Warszawa, CityTrail
City Trail On Tour - Warszawa
[acrobat]
2017-07-17
Lublin, CityTrail
CITY TRAIL on Tour Lublin
[acrobat]
2017-07-16
Bełk, ZmierzymyCzas.pl
3. Bieg Przełajowy z Rozbójnikiem Ramża
[acrobat]
2017-07-16
Korbielów, Piotr Kozak
Bieg na Pilsko
[excel]
2017-07-16
Radłów, DataSport.pl
Grupa Azoty Triathlon Radłów - 1/4 IM
[acrobat]
2017-07-16
Szelmet, DataSport.pl
Hero Run
[acrobat]
2017-07-16
Kamień Pomorski, Ariel Juszczak
III Charytatywny Bieg Trzech Mostów
[acrobat]
2017-07-16
Miastko, Domtel-Sport.pl
III Letni Bieg Hamera
[acrobat]
2017-07-16
Tymbark, Katarzyna Dziadoń
II Bieg Górski o Złotą Paproć
[acrobat]
2017-07-16
Kórnik, PlusTiming
II Bieg Zamoyskiego
[acrobat]
2017-07-16
Dobczyce, Organizator
IV Bieg Dobczycki
[acrobat]
2017-07-16
Czarnków, PlusTiming
I Bieg Pod Skocznię Narciarską - 10km
[acrobat]
2017-07-16
Czarnków, PlusTiming
I Bieg Pod Skocznię Narciarską - 5km
[acrobat]
2017-07-16
Dwernik, Adam Kapral
Kamień Dwernik Trail
[acrobat]
2017-07-16
Gdańsk, STS-Timing
Triathlon Gdańsk
[acrobat]
2017-07-16
Nieporęt, STS-Timing
VOLVO Triathlon Series - 1/2 IM
[acrobat]
2017-07-16
Nieporęt, STS-Timing
VOLVO Triathlon Series - 1/4 IM
[acrobat]
2017-07-16
Nieporęt, STS-Timing
VOLVO Triathlon Series - 1/8 IM
[acrobat]
2017-07-16
Zatonie k.Lubieszowa, Dariusz Kowalczykq
V Bieg poMOCY
[acrobat]
2017-07-15
Pniewo, Krzysztof Skowera
1. Wakacyjny Bieg w Pniewie
[acrobat]
2017-07-15
Wałcz, STS-Timing
Bieg Filmowy
[acrobat]
2017-07-15
Chęciny, STS-Timing
Chęciny Triathlon - OPEN
[acrobat]
2017-07-15
Chęciny, STS-Timing
Chęciny Triathlon - Sztafety
[acrobat]
2017-07-15
Morawica, Organizator
CrossRun MOrawica - 10km
[acrobat]
2017-07-15
Morawica, Organizator
CrossRun MOrawica - 21km
[acrobat]
2017-07-15
Radłów, DataSport.pl
Grupa Azoty Triathlon Radłów - 1/8 IM
[acrobat]
2017-07-15
Szelmet, DataSport.pl
Hero Run Night
[acrobat]
2017-07-15
Zarzecze, Piotr Iwanko
III Bieg Zarzecze na 5!
[acrobat]
2017-07-15
Charbrowo k.Łeby, Organizator
III Magiczny Bieg Przy Pochodniach
[acrobat]
2017-07-15
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
II Leśne Cross Triathlon - edycja I
[acrobat]
2017-07-15
Przechlewo, Domtel-Sport.pl
I Bieg RUNda Przechlewska
[acrobat]
2017-07-15
Piaski, Karolina Goj
I Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy
[acrobat]
2017-07-15
Piekary Śląskie, Dawid Leszczyński
I Nocna Dycha Piekary Śląskie
[acrobat]
2017-07-15
Piekary Śląskie, Dawid Leszczyński
I Nocna Dycha Piekary Śląskie - nordic walking
[acrobat]
2017-07-15
Piekary Śląskie, Dawid Leszczyński
I Nocny Półmaraton Piekary Śląskie
[acrobat]
2017-07-15
Srocko, Rafał Kozik
Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2017-07-15
Korbielów, Piotr Kozak
Maraton Babia-Pilsko - Maraton
[excel]
2017-07-15
Korbielów, Piotr Kozak
Maraton Babia-Pilsko - Półmaraton
[excel]
2017-07-15
Gdynia, Daniel Więcławski
Ultramaraton GoToHell
[excel]
2017-07-15
Okonek, b4sport.pl
XXX Półmaraton Lipcowy
[acrobat]
2017-07-15
Reszel, SuperCzas.pl
II Warmiński Bieg Uliczny - Młodzież
[acrobat]
2017-07-15
Reszel, SuperCzas.pl
II Warmiński Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2017-07-14
Słubice - Frankfurt, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Bez Granic
[acrobat]
2017-07-12
Katowice, Józef Łyscarz
Nic Maraton k105
[excel]
2017-07-12
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Żeligowskim
[acrobat]
2017-07-09
Pobiedziska, Maratończyk Pomiar Czasu
28. Bieg Jagiełły
[acrobat]
2017-07-09
Akwen Dębowa, KAMIL ROMANEK
Bieg dla Szymonka - 10km
[acrobat]
2017-07-09
Akwen Dębowa, KAMIL ROMANEK
Bieg dla Szymonka - 5km
[acrobat]
2017-07-09
Malbork, Organizator
Bieg Zamkowy Wałami Von Plauena
[acrobat]
2017-07-09
Bydgoszcz, STS-Timing
Bydgoszcz Triathlon - 1/4 IM
[acrobat]
2017-07-09
Bydgoszcz, STS-Timing
Bydgoszcz Triathlon - 1/4 IM Sztafety
[acrobat]
2017-07-09
Gdynia, Wojciech Kujatt
Gdynia Weekend Maraton #04
[acrobat]
2017-07-09
Kruszwica, STS-Timing
II Bieg Nowalijkowy
[acrobat]
2017-07-09
Stara Wieś, Wojciech Sikora
II Bieg Pamięci Dywizjonu 303 - 11303m
[acrobat]
2017-07-09
Stara Wieś, Wojciech Sikora
II Bieg Pamięci Dywizjonu 303 - 3303m
[acrobat]
2017-07-09
Stara Wieś, Wojciech Sikora
II Bieg Pamięci Dywizjonu 303 - Nordic Walking
[acrobat]
2017-07-09
Barczewo, elektronicznezapisy.pl
IV Edycja Barczewo Biega
[acrobat]
2017-07-09
Wągrowiec, b4sport.pl
Puchar Wielkopolski Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2017-07-09
Wągrowiec, b4sport.pl
Puchar Wielkopolski Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2017-07-09
Gródek nad Dunajcem, Kacper Piech
Summer RUN - Bieg nad Jeziorem Rożnowskim
[acrobat]
2017-07-09
Studzianka, Łukasz Węda
Szósta Tatarska Piątka - NW
[acrobat]
2017-07-09
Studzianka, Łukasz Węda
Szósta Tatarska Piątka - OPEN
[acrobat]
2017-07-09
Szczecin, STS-Timing
Triathlon Szczecin - 1/2 IM
[acrobat]
2017-07-09
Szczecin, STS-Timing
Triathlon Szczecin - 1/4 IM
[acrobat]
2017-07-09
Szczecin, STS-Timing
Triathlon Szczecin - 1/8 IM
[acrobat]
2017-07-09
Gdańsk - Wejherowo, CityTrail
TriCity Trail 80+
[acrobat]
2017-07-09
Gdańsk - Wejherowo, CityTrail
TriCity Trail Maraton +
[acrobat]
2017-07-09
Gdańsk - Wejherowo, CityTrail
TriCity Trail Półmaraton
[acrobat]
2017-07-09
Radków, Małgorzata Pryśko
Triminator - 1/2 IM
[acrobat]
2017-07-09
Radków, Małgorzata Pryśko
Triminator - 1/2 IM Sztafety
[acrobat]
2017-07-09
Radków, Małgorzata Pryśko
Triminator - 1/4 IM
[acrobat]
2017-07-09
Radków, Małgorzata Pryśko
Triminator - 1/4 IM Sztafety
[acrobat]
2017-07-09
Radków, Małgorzata Pryśko
Triminator - 1/8 IM
[acrobat]
2017-07-09
Radków, Małgorzata Pryśko
Triminator - 1/8 IM Sztafety
[acrobat]
2017-07-09
Ostrowiec Św., Ostrowiec Biega
V MosirGutwinRun - Bieg 3
[acrobat]
2017-07-09
Stalowa Wola, Timekeeper
V Stalowa Dycha
[acrobat]
2017-07-09
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 121 i 122 maraton
[excel]
2017-07-09
Korzybie, iNetSport
XXIV Bieg im. Elżbiety Garduły
[acrobat]
2017-07-09
Kołaczkowo, GOK Kołaczkowo
XXXVI Bieg o Złoty Kłos
[acrobat]
2017-07-09
Łubianka, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross - Bieg 7
[acrobat]
2017-07-08
Trzebiechów, super-sport.com.pl
2 Bieg Drobiarza
[acrobat]
2017-07-08
Kleosin, Paweł Kalinowski
3. Przybij Piątkę w Kleosinie - Kobiety
[acrobat]
2017-07-08
Kleosin, Paweł Kalinowski
3. Przybij Piątkę w Kleosinie - Mężczyźni
[acrobat]
2017-07-08
Wisła, Jakub Glajcar
5 Bieg O Wiślańską Kryke
[acrobat]
2017-07-08
Wisła, Jakub Glajcar
Bieg Do Źródeł Wisły
[acrobat]
2017-07-08
Bydgoszcz, STS-Timing
Bydgoszcz Triathlon - 1/8 IM
[acrobat]
2017-07-08
Bydgoszcz, STS-Timing
Bydgoszcz Triathlon - 1/8 IM Sztafety
[acrobat]
2017-07-08
Bydgoszcz, STS-Timing
Bydgoszcz Triathlon - Quadradhlon
[acrobat]
2017-07-08
Bydgoszcz, STS-Timing
Enea Bieg Nocny
[acrobat]
2017-07-08
Gdynia, Wojciech Kujatt
Gdynia Weekend Maraton #03
[acrobat]
2017-07-08
Siciny k.Góry, Damian Wiśniewski
III Charytatywny Bieg - Lubię Pomagać - 10km
[acrobat]
2017-07-08
Siciny k.Góry, Damian Wiśniewski
III Charytatywny Bieg - Lubię Pomagać - 5km
[acrobat]
2017-07-08
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
III Nocny Bieg z Gwiazdami
[acrobat]
2017-07-08
Świerczyniec, Piotr Czesław Tomczyk
III Świerczyniecki Bieg Uliczny
[acrobat]
2017-07-08
Świerczyniec, Timekeeper
III Świerczyniecki Bieg Uliczny
[acrobat]
2017-07-08
Dźwierzuty, SuperCzas.pl
II Bieg o Złotą Babę Dźwierzucką
[acrobat]
2017-07-08
Bytom, Aleksandra Wilkos
II Bytomski Bieg Trzeźwości - 2.5km
[acrobat]
2017-07-08
Bytom, Aleksandra Wilkos
II Bytomski Bieg Trzeźwości - 2.5km Nordic Walking
[acrobat]
2017-07-08
Bytom, Aleksandra Wilkos
II Bytomski Bieg Trzeźwości - 5km
[acrobat]
2017-07-08
Bytom, Aleksandra Wilkos
II Bytomski Bieg Trzeźwości - 5km Nordic Walking
[acrobat]
2017-07-08
Paczków, Wojciech Ptak
II Charytatywny Triathlon Rebelianta
[acrobat]
2017-07-08
Płotowo, b4sport.pl
IV Bieg i Marsz Nordic Walking - NW
[acrobat]
2017-07-08
Płotowo, b4sport.pl
IV Bieg i Marsz Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2017-07-08
Gdynia, STS-Timing
Morska Bryza
[acrobat]
2017-07-08
Susz, STS-Timing
Night Run Susz
[acrobat]
2017-07-08
Wągrowiec, Tomasz Hoffmann
Nocna Dwunastka
[acrobat]
2017-07-08
Cottbus - Zielona G., A. Szczesny
Od Ratusza do Ratusza
[word]
2017-07-08
Złoty Stok, Organizator
VI Bieg na Jawornik
[acrobat]
2017-07-08
Skórcz, Datasport
X Kociewski Bieg Czterech Jezior - kategorie
[acrobat]
2017-07-08
Skórcz, Datasport
X Kociewski Bieg Czterech Jezior - kobiety
[acrobat]
2017-07-08
Skórcz, Datasport
X Kociewski Bieg Czterech Jezior - Nordic Walking
[acrobat]
2017-07-08
Skórcz, Datasport
X Kociewski Bieg Czterech Jezior - OPEN
[acrobat]
2017-07-07
Żarki, biurozawodów.pl
Biegaj z duchami jurajskimi ścieżkami
[acrobat]
2017-07-05
Poznań, PlusTiming
Botaniczna piątka - edycja nocna - NW
[acrobat]
2017-07-05
Poznań, PlusTiming
Botaniczna piątka - edycja nocna - OPEN
[acrobat]
2017-07-05
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 7
[excel]
2017-07-02
Niepołomice, Tomasz Oracz
3 Strażacki Bieg o Puchar Burmistrza
[acrobat]
2017-07-02
Sadowne, ChipTiming
4. Biegu ku Czci Błogosławionego dr. Edwarda - KOB
[acrobat]
2017-07-02
Sadowne, ChipTiming
4. Biegu ku Czci Błogosławionego dr. Edwarda - MEN
[acrobat]
2017-07-02
Prostki, Tomasz Sokół
Bieg Szlakiem Tatarskim
[acrobat]
2017-07-02
Przodkowo, Rafał Sobiesiak
Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej
[acrobat]
2017-07-02
Łapy, OKF Łapy
Grand Prix Bindugi - bieg 8
[excel]
2017-07-02
Reda, elektronicznezapisy.pl
IV Redzki Bieg
[acrobat]
2017-07-02
Limanowa, Chronotex.pl
IX Bieg Górski Anglosaski LIMANOWA FORREST - NW
[acrobat]
2017-07-02
Limanowa, Chronotex.pl
IX Bieg Górski Anglosaski LIMANOWA FORREST - OPEN
[acrobat]
2017-07-02
Brzesko, Michał Fudala
Leśny Cross - 11km
[acrobat]
2017-07-02
Brzesko, Michał Fudala
Leśny Cross - 7km
[acrobat]
2017-07-02
Tarchały Wielkie, PulsarSport.pl
Polska Biega w Tarchałach - Nordic Walking
[acrobat]
2017-07-02
Tarchały Wielkie, PulsarSport.pl
Polska Biega w Tarchałach - OPEN
[acrobat]
2017-07-02
Pasterka, b4sport.pl
Półmaraton Gór Stołowych
[acrobat]
2017-07-02
Szklarska Poręba, DataSport.pl
Półmaraton Karkonoski - Kobiety
[acrobat]
2017-07-02
Szklarska Poręba, DataSport.pl
Półmaraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2017-07-02
Lidzbark Welski, Adam Greczyło
Triathlon Energy - 1/2 IM
[acrobat]
2017-07-02
Lidzbark Welski, Adam Greczyło
Triathlon Energy - 1/2 IM Sztafety
[acrobat]
2017-07-02
Lidzbark Welski, Adam Greczyło
Triathlon Energy - 1/4 IM
[acrobat]
2017-07-02
Lidzbark Welski, Adam Greczyło
Triathlon Energy - 1/4 IM Sztafety
[acrobat]
2017-07-02
Lidzbark Welski, Adam Greczyło
Triathlon Energy - 1/8 IM
[acrobat]
2017-07-02
Prudnik, Organizator
VI Bieg Prudnicki
[acrobat]
2017-07-02
Bydgoszcz, Organizator
VI Bieg z Łapką
[acrobat]
2017-07-02
Suchy Las, PlusTiming
V Sucholeska Dziesiątka Fightera - 5km
[acrobat]
2017-07-02
Suchy Las, PlusTiming
V Sucholeska Dziesiątka Fightera - OPEN
[acrobat]
2017-07-02
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 119 i 120 maraton
[excel]
2017-07-02
Jarosławiec, DataSport.pl
XXII Bieg Samorządowy Bursztyn Jarosławca
[acrobat]
2017-07-02
Jarosławiec, DataSport.pl
XXVII Międzynarodowy Bieg po Plaży - Kobiety
[acrobat]
2017-07-02
Jarosławiec, DataSport.pl
XXVII Międzynarodowy Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2017-07-01
Mielnik, elektronicznezapisy.pl
4. Mielnicka Dycha
[acrobat]
2017-07-01
Prusice, Organizator
7. Bieg III Wież - Kobiety
[acrobat]
2017-07-01
Prusice, Organizator
7. Bieg III Wież - OPEN
[acrobat]
2017-07-01
Szklarska Poręba, DataSport.pl
9. Maraton Karkonoski
[acrobat]
2017-07-01
Szklarska Poręba, DataSport.pl
9. Maraton Karkonoski - Kobiety
[acrobat]
2017-07-01
Goleniów, Ultimasport.pl
Biegiem na Wakacje - 10km
[acrobat]
2017-07-01
Goleniów, Ultimasport.pl
Biegiem na Wakacje - 5km
[acrobat]
2017-07-01
Wisła, Organizator
Bieg na Stożek
[acrobat]
2017-07-01
Rybnica, Daniel Buss
Bieg Rybina
[acrobat]
2017-07-01
Warszawa, b4sport.pl
III Bieg im. Stanisława Tyma - OPEN
[acrobat]
2017-07-01
Warszawa, b4sport.pl
III Bieg im. Stanisława Tyma - sztafety
[acrobat]
2017-07-01
Bochnia, Krzysztof Skibicki
III Charytatywny Bieg o Pierścień Św. Kingi - 3 km
[acrobat]
2017-07-01
Bochnia, Krzysztof Skibicki
III Charytatywny Bieg o Pierścień Św. Kingi - OPEN
[acrobat]
2017-07-01
Piotrków Kujawski, Daniel Kuligowski
II Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego
[acrobat]
2017-07-01
Głogówek, Timekeeper
II Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Nordic Walking
[acrobat]
2017-07-01
Janikowo, STS-Timing
IV Janikowska Dyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2017-07-01
Janikowo, STS-Timing
IV Janikowska Dyszka - OPEN
[acrobat]
2017-07-01
Dukla, Timekeeper
I Bieg Św. Jana z Dukli - 15km
[acrobat]
2017-07-01
Dukla, Timekeeper
I Bieg Św. Jana z Dukli - 5km
[acrobat]
2017-07-01
Lubawka, DataSport.pl
MasakRun
[acrobat]
2017-07-01
Chorzów, STS-Timing
Parkowa Mila
[acrobat]
2017-07-01
Pasterka k.Kłodzka, b4sport.pl
Supermaraton Gór Stołowych
[acrobat]
2017-07-01
Brodnica, elektronicznezapisy.pl
VI Dycha Anny Wazówny - 10km
[acrobat]
2017-07-01
Brodnica, elektronicznezapisy.pl
VI Dycha Anny Wazówny - 5km
[acrobat]
2017-07-01
Adamów, Organizator
VI Półmaraton Tradycji w Lesie Gułowskim
[acrobat]
2017-07-01
Niesulice, super-sport.com.pl
XII Niesulicka Piątka
[acrobat]
2017-07-01
Kretowiny, elektronicznezapisy.pl
XIX Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie
[acrobat]
2017-07-01
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XV Atlantis Bieg Opolski - 5km
[acrobat]
2017-07-01
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XV Atlantis Bieg Opolski - Nordic Walking
[acrobat]
2017-07-01
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XV Atlantis Bieg Opolski - OPEN
[acrobat]
2017-07-01
Sławno, b4sport.pl
XV Bieg 12 Mostów
[acrobat]
2017-07-01
Imielin, Chronotex.pl
XXIV Imieliński Cross Ekologiczny
[acrobat]
2017-07-01
Ciechanów, ProTimer
XXXVII Ciechanowska Piętnastka
[acrobat]
2017-06-28
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 6
[excel]
2017-06-25
Szczecin, Organizator
3.Maraton Szczeciński Sanprobi
[acrobat]
2017-06-25
Sokółka, Krzysztof Skowera
3. Triathlon Sokólski
[acrobat]
2017-06-25
Prusice, Przemysław Burchacki
5. Edycja Akcji Prusice Biegają - Bieg 6
[acrobat]
2017-06-25
Złotoryja, DataSport.pl
8. Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - 13km
[acrobat]
2017-06-25
Gdańsk, elektronicznezapisy.pl
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska - bieg 3
[acrobat]
2017-06-25
Polesie, InesSport.pl
Biegu Polesie 2017
[acrobat]
2017-06-25
Łódź, STS-Timing
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si
[acrobat]
2017-06-25
Miłkowice k.Legnicy, super-sport.com.pl
Bieg Przełajowy Kolej na Bieg
[acrobat]
2017-06-25
Grudziądz, elektronicznezapisy.pl
Bieg Trzech Plaż
[acrobat]
2017-06-25
Poznań, STS-Timing
Challenge Poznań - 1/2 IronMan
[acrobat]
2017-06-25
Poznań, STS-Timing
Challenge Poznań - IronMan
[acrobat]
2017-06-25
Konstancin-Jeziorna , Datasport
III Bieg Konstanciński im. P.Nurowskiego - gmina
[acrobat]
2017-06-25
Konstancin-Jeziorna , Datasport
III Bieg Konstanciński im. P.Nurowskiego - kateg.
[acrobat]
2017-06-25
Konstancin-Jeziorna , Datasport
III Bieg Konstanciński im. P.Nurowskiego - kobiety
[acrobat]
2017-06-25
Konstancin-Jeziorna , Datasport
III Bieg Konstanciński im. P.Nurowskiego - OPEN
[acrobat]
2017-06-25
Zwoleń, personalbest.pl
III Bieg Szlakiem Jana Kochanowskiego
[acrobat]
2017-06-25
Komorniki, PlusTiming
III Szczęśliwa Siódemka
[acrobat]
2017-06-25
Łabiszyn, b4sport.pl
II Łabiszyński Bieg Świętojański
[acrobat]
2017-06-25
Bełchatów, Kachna Sidorczuk
IX Bieg Rekreacyjny - Nordic Walking
[excel]
2017-06-25
Bełchatów, Kachna Sidorczuk
IX Bieg Rekreacyjny - OPEN
[excel]
2017-06-25
Kraszewo - Gaczułty, Andrzej Świercz
I Kraszewski Bieg Po Zdrowie
[acrobat]
2017-06-25
Teodory k.Łasku, Andrzej Syska
I Łaski Bieg Leśny - 10km
[excel]
2017-06-25
Teodory k.Łasku, Andrzej Syska
I Łaski Bieg Leśny - 5km
[excel]
2017-06-25
Łoje k.Przasnysza, Wojciech Winnicki
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2017-06-25
Osjaków, Organizator
Mila Osjakowska
[acrobat]
2017-06-25
Radomsko, InesSport.pl
Radomszczański Bieg Uliczny
[acrobat]
2017-06-25
Frydman, Lucjan Habieda
VIII Frydman Triathlon - Olimpijski
[acrobat]
2017-06-25
Frydman, Lucjan Habieda
VIII Frydman Triathlon - Sprint
[acrobat]
2017-06-25
Zielona Góra, super-sport.com.pl
VII Cross Zielonogórski Parszywa 12
[acrobat]
2017-06-25
Nowa Wieś, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Nowej Wsi - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-25
Nowa Wieś, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Nowej Wsi - OPEN
[acrobat]
2017-06-25
Radom, sportmaniacs.com
V Półmaraton Radomskiego Czerwca ‘76
[acrobat]
2017-06-25
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 118. maraton
[excel]
2017-06-25
Gdańsk, Dariusz Lulewicz
XII Cross Grupy Trójmiasto
[acrobat]
2017-06-25
Elbląg, Rysiek Biskup
XVI Grand Prix Elbląga
[excel]
2017-06-25
Olsztyn, SuperCzas.pl
XV Bieg Jakubowy
[acrobat]
2017-06-25
Bukowno, DataSport.pl
XV Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza - 5km
[acrobat]
2017-06-25
Bukowno, DataSport.pl
XV Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza - OPEN
[acrobat]
2017-06-25
Chrzan, Maratończyk Pomiar Czasu
XXVII Ogólnopolski Bieg Minimaraton Romana
[acrobat]
2017-06-25
Rogi, Organizator
XXXI Bieg im.Łukasiewicza
[acrobat]
2017-06-24
Lubliniec, Kazimierz Kordziński
1 Bieg Lubliniecki
[acrobat]
2017-06-24
Lubliniec, Sebastian Kaczmarczyk
1 Bieg Lubliniecki - Kategorie
[acrobat]
2017-06-24
Sztum, Ryszard Mazerski
1. Sztumski Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2017-06-24
Bielsko-Biała, BGTimeSport
3.Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej - Maraton
[acrobat]
2017-06-24
Bielsko-Biała, BGTimeSport
3.Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej - Półmaraton
[acrobat]
2017-06-24
Zduny, PlusTiming
4. Bieg o Zdunowskiego Kafla
[acrobat]
2017-06-24
Oleśnica, DataSport.pl
4. Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2017-06-24
Złotoryja, DataSport.pl
8. Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - 7km
[acrobat]
2017-06-24
Koszwice, ZmierzymyCzas.pl
8 Marsz Nordic Walking w Koszwicach
[acrobat]
2017-06-24
Miłogostowice, Organizator
Biegowe 4 Pory Roku - Lato
[acrobat]
2017-06-24
Zielona Góra, super-sport.com.pl
Bieg Charytatywny Black Butterflies - 10km
[acrobat]
2017-06-24
Zielona Góra, super-sport.com.pl
Bieg Charytatywny Black Butterflies - 5km
[acrobat]
2017-06-24
Chorzów, STS-Timing
Bieg Nocny
[acrobat]
2017-06-24
Brzesko, Organizator
Bieg Nocny o Beczkę Barona Jana Goetza
[acrobat]
2017-06-24
Ryglice, Jarosław Makowiec
Bieg o Złoty Kołek - 12km
[acrobat]
2017-06-24
Ryglice, Jarosław Makowiec
Bieg o Złoty Kołek - 6km
[acrobat]
2017-06-24
Oświęcim, DataSport.pl
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo - 10km
[acrobat]
2017-06-24
Oświęcim, DataSport.pl
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo - 5km
[acrobat]
2017-06-24
Oświęcim, DataSport.pl
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo - Rolki
[acrobat]
2017-06-24
Policzna- Czarnolas, personalbest.pl
Bieg w ramach XXVI Sobótek Czanoleskich - Marsz
[acrobat]
2017-06-24
Policzna- Czarnolas, personalbest.pl
Bieg w ramach XXVI Sobótek Czanoleskich - OPEN
[acrobat]
2017-06-24
Poznań, STS-Timing
Challenge Poznań - 28,25 km
[acrobat]
2017-06-24
Poznań, STS-Timing
Challenge Poznań - 56,5 km
[acrobat]
2017-06-24
Kotlarnia, ZmierzymyCzas.pl
Cross Extreme MASTERS KILLER - Drużyny
[acrobat]
2017-06-24
Kotlarnia, ZmierzymyCzas.pl
Cross Extreme MASTERS KILLER - Dzieci
[acrobat]
2017-06-24
Kotlarnia, ZmierzymyCzas.pl
Cross Extreme MASTERS KILLER - OPEN
[acrobat]
2017-06-24
Łódź, Magdalena Kornelska
Daj piątaka na dzieciaka
[excel]
2017-06-24
Radom, Organizator
Dumne Warchoły - Bieg Radości
[acrobat]
2017-06-24
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 4/4 - 10km
[acrobat]
2017-06-24
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 4/4 - 5km
[acrobat]
2017-06-24
Uniejów, InesSport.pl
III Bieg ExTermynator
[acrobat]
2017-06-24
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
III Nocny Bieg Świętojański - 4.3km
[acrobat]
2017-06-24
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
III Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-24
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
III Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2017-06-24
Gliwice, Andrzej Szelka
II Maraton Pędziwiatra
[acrobat]
2017-06-24
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
II Siemianowicki Bieg Świetlików - 10km
[acrobat]
2017-06-24
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
II Siemianowicki Bieg Świetlików - 5km
[acrobat]
2017-06-24
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
II Siemianowicki Bieg Świetlików - NW
[acrobat]
2017-06-24
Wiśniowa Góra, InesSport.pl
IV Bieg i Marsz Nordic Walking Laskiem Kraszewskim
[acrobat]
2017-06-24
Marki, Organizator
IV Bieg Nocny Marek - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-24
Marki, Organizator
IV Bieg Nocny Marek - OPEN
[acrobat]
2017-06-24
Żuromin, ChipTiming
I Bieg Szlakiem Wiatraków Ziemi Żuromińskiej
[acrobat]
2017-06-24
Śmigiel, Michał Majer
I Porcelanowy Bieg Śmigielski - 10km
[acrobat]
2017-06-24
Śmigiel, Michał Majer
I Porcelanowy Bieg Śmigielski - 5km
[acrobat]
2017-06-24
Tychy, pomiar-czasu.pl
I Tyska Piwna Mila
[acrobat]
2017-06-24
Dynów, Timekeeper
I Ultra Przesilenie - Noc Kupały
[acrobat]
2017-06-24
Szulmierz, SuperCzas.pl
Leśna ZaDyszka - 10km
[acrobat]
2017-06-24
Szulmierz, SuperCzas.pl
Leśna ZaDyszka - 5km
[acrobat]
2017-06-24
Szulmierz, SuperCzas.pl
Leśna ZaDyszka - NW
[acrobat]
2017-06-24
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
LEŚNE RUN 2017 #lato - 10km
[acrobat]
2017-06-24
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
LEŚNE RUN 2017 #lato - 5km
[acrobat]
2017-06-24
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
LEŚNE RUN 2017 #lato - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-24
Mrocza k.Nakła, Organizator
Mrocza Triathlon
[acrobat]
2017-06-24
Warszawa, Marcin Siergiej
Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu - 1.5km
[acrobat]
2017-06-24
Warszawa, Marcin Siergiej
Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu - 3km
[acrobat]
2017-06-24
Warszawa, Marcin Siergiej
Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu - TRI1.5km
[acrobat]
2017-06-24
Unisław, STS-Timing
Półmaraton Unisławski - 10km
[acrobat]
2017-06-24
Unisław, STS-Timing
Półmaraton Unisławski - OPEN
[acrobat]
2017-06-24
Tczew, elektronicznezapisy.pl
Tczew na 5 z atestem
[acrobat]
2017-06-24
Karpacz, STS-Timing
Ultramaraton 3 x Śnieżka - Mini
[acrobat]
2017-06-24
Karpacz, STS-Timing
Ultramaraton 3 x Śnieżka - Średni
[acrobat]
2017-06-24
Karpacz, STS-Timing
Ultramaraton 3 x Śnieżka - Ultra
[acrobat]
2017-06-24
Mysłowice, Jacek Księżyk
VIII Grand Prix Mysłowic - bieg 4
[acrobat]
2017-06-24
Rybnik, Timekeeper
VIII Rybnicki Półmaraton Księżycowy - OPEN
[acrobat]
2017-06-24
Rybnik, Timekeeper
VIII Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Sztafety
[acrobat]
2017-06-24
Pilchowice, Organizator
VII Bieg Uliczny im. ks. Konstantego Damrota
[acrobat]
2017-06-24
Strzegom, super-sport.com.pl
VI Strzegomska Dwunastka - 6km
[acrobat]
2017-06-24
Strzegom, super-sport.com.pl
VI Strzegomska Dwunastka - OPEN
[acrobat]
2017-06-24
Nowy Folwark, Maratończyk Pomiar Czasu
V Charytatywny Piknik Sportowy - 10km
[acrobat]
2017-06-24
Nowy Folwark, Maratończyk Pomiar Czasu
V Charytatywny Piknik Sportowy - 6.5km
[acrobat]
2017-06-24
Nowy Folwark, Maratończyk Pomiar Czasu
V Charytatywny Piknik Sportowy - NW
[acrobat]
2017-06-24
Sędziszów, elektronicznezapisy.pl
V Sędziszowski Bieg po Zdrowie - 10.2km
[acrobat]
2017-06-24
Sędziszów, elektronicznezapisy.pl
V Sędziszowski Bieg po Zdrowie - 20.4km
[acrobat]
2017-06-24
Smolec, ZmierzymyCzas.pl
V Smolecka (Za)Dyszka
[acrobat]
2017-06-24
Przemyśl, Mieczysław Jałocha
Wyszehradzki Ultramaraton - 21 km
[acrobat]
2017-06-24
Przemyśl, Mieczysław Jałocha
Wyszehradzki Ultramaraton - 55 km
[acrobat]
2017-06-24
Międzychód, PulsarSport.pl
XIII Bieg Świętojański
[acrobat]
2017-06-24
Międzychód, Pulsar Sport
XIII Bieg Świętojański - Biegi Dzieci
[acrobat]
2017-06-24
Międzybrodzie Żywiec, Piotr Kozak
XIX Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR
[excel]
2017-06-24
Krokowa, Teresa Jaskułka
XX Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2017-06-24
Rymanów Zdrój, Karol Kłosowski
Zamczyska Trail - 10km
[excel]
2017-06-24
Rymanów Zdrój, Karol Kłosowski
Zamczyska Trail - Półmaraton
[excel]
2017-06-23
Kąty Wrocławskie, Andrzej Tylecki
2 Bieg I Mistrzostw Kątów Wrocławskich
[excel]
2017-06-23
Poznań, PlusTiming
4. Bieg Czekoladowy - Nordic Wallking
[acrobat]
2017-06-23
Poznań, PlusTiming
4. Bieg Czekoladowy - OPEN
[acrobat]
2017-06-23
Piotrków Trybunalski, DataSport.pl
III Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur
[acrobat]
2017-06-21
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Kusocińskim
[acrobat]
2017-06-18
Dąbrowa k.Świerczowa, Remigiusz Jarosławski
2 Bieg po Gminie Świerczów
[acrobat]
2017-06-18
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca - 4/4 - 10km Kobiety
[acrobat]
2017-06-18
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca - 4/4 - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2017-06-18
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca - 4/4 - 5km Kobiety
[acrobat]
2017-06-18
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca - 4/4 - 5km Mężczyźni
[acrobat]
2017-06-18
Śrem, DataSport.pl
6. Mróz Śrem Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2017-06-18
Śrem, DataSport.pl
6. Mróz Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - 2km
[acrobat]
2017-06-18
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - Kobiety
[acrobat]
2017-06-18
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Warszawa, Jakub Nowak
Bieg Króla Jana III Sobieskiego - NW
[acrobat]
2017-06-18
Warszawa, Jakub Nowak
Bieg Króla Jana III Sobieskiego - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Ciechanów, SuperCzas.pl
Ciechanowskie Święto Biegania - 10km
[acrobat]
2017-06-18
Ciechanów, SuperCzas.pl
Ciechanowskie Święto Biegania - Półmaraton
[acrobat]
2017-06-18
Katowice, Piotr Tomczyk
III Bieg im. Janusza Sidły - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-18
Katowice, Piotr Tomczyk
III Bieg im. Janusza Sidły - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Komprachcice, ZmierzymyCzas.pl
III Rodzinne Podbiegi
[acrobat]
2017-06-18
Wronki, PlusTiming
III Wroniecka Dycha
[acrobat]
2017-06-18
Ochla k.Zielonej Gów, super-sport.com.pl
II Bieg Truskawki - Kobiety
[acrobat]
2017-06-18
Ochla k.Zielonej Gów, super-sport.com.pl
II Bieg Truskawki - Mężczyźni
[acrobat]
2017-06-18
Mikołów, Sebastian Krosny
II GP Biegatonu - Leśna Szarańcza
[acrobat]
2017-06-18
Lubenia k.Rzeszowa, Łukasz Wilk
II Lubeński Cross
[acrobat]
2017-06-18
Biłgoraj, Piotr Swacha
IV Bieg Sitarski
[acrobat]
2017-06-18
Gorzów Wielkopolski, Sebastian Wierzbicki
IV Gorzowska Nadwarciańska Dycha
[acrobat]
2017-06-18
Ludwikowice Kłodzkie, DataSport.pl
IV Półmaraton Sowiogórski - 10km
[acrobat]
2017-06-18
Ludwikowice Kłodzkie, DataSport.pl
IV Półmaraton Sowiogórski - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Bydgoszcz, b4sport.pl
I Bieg Mila Kazimierzowska - 3 Mile OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Bydgoszcz, b4sport.pl
I Bieg Mila Kazimierzowska - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Łubianka, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross - Bieg 6
[acrobat]
2017-06-18
Niepołomice, STS-Timing
NIDEC IX Biegu w Pogoni za Żubrem - 8km
[acrobat]
2017-06-18
Niepołomice, STS-Timing
NIDEC IX Biegu w Pogoni za Żubrem - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Inowrocław, STS-Timing
Toyota Jaworski Blue Run - 10km
[acrobat]
2017-06-18
Inowrocław, STS-Timing
Toyota Jaworski Blue Run - 5km
[acrobat]
2017-06-18
Trzebinia, DataSport.pl
Triathlon Trzebinia
[acrobat]
2017-06-18
Ustroń, Grzegorz Nieurzyła
Ustroński Bieg 66
[acrobat]
2017-06-18
Radziejów, Domtel-Sport.pl
XIV Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2017-06-18
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XIX Nowogrodziecka 10-tka - biegi towarzyszące
[acrobat]
2017-06-18
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XIX Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Sycyna, www.personalbest.pl
XVII Bieg wokół gniazda Jana Kochanowskiego
[acrobat]
2017-06-17
Bydgoszcz, super-sport.com.pl
12. Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
[acrobat]
2017-06-17
Suwałki, Paweł Kalinowski
2. Festiwal biegów RESO SUWAŁKI - 10.5km
[acrobat]
2017-06-17
Suwałki, Paweł Kalinowski
2. Festiwal biegów RESO SUWAŁKI - 3.5km
[acrobat]
2017-06-17
Suwałki, Paweł Kalinowski
2. Festiwal biegów RESO SUWAŁKI - Sztafety
[acrobat]
2017-06-17
Łańcut, Organizator
3. Łańcucka Piątka
[acrobat]
2017-06-17
Przywidz, elektronicznezapisy.pl
3 Przywidzka Pętelka
[acrobat]
2017-06-17
Wrocław, DataSport.pl
5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2017-06-17
Wrocław, DataSport.pl
5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-06-17
Stawek, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[acrobat]
2017-06-17
Poznań, PlusTiming
Bieg 4 na Woli - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-17
Poznań, PlusTiming
Bieg 4 na Woli - OPEN
[acrobat]
2017-06-17
Strzałkowo, Organizator
Bieg Strzałkowo - dobry kierunek - 10km
[acrobat]
2017-06-17
Strzałkowo, Organizator
Bieg Strzałkowo - dobry kierunek - 5km
[acrobat]
2017-06-17
Strzałkowo, Organizator
Bieg Strzałkowo - dobry kierunek - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-17
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana
[acrobat]
2017-06-17
Teresin, Domtel-Sport.pl
Bieg Uliczny V Maksy Mila
[acrobat]
2017-06-17
Słupsk, Domtel-Sport.pl
Bieg z NADZIEJĄ
[acrobat]
2017-06-17
Piaseczno, Wiesław Paradowski
EKIDEN II Maraton Powiatu Piaseczyńskiego
[excel]
2017-06-17
Toszek, Timekeeper
III Bieg o Złotą Kaczkę
[acrobat]
2017-06-17
Siedlec k.Janowa, Organizator
III Pustynna Ośmiornica - BIEG
[word]
2017-06-17
Siedlec k.Janowa, Organizator
III Pustynna Ośmiornica - Nordic Walking
[word]
2017-06-17
Brody, PulsarSport.pl
II Bieg Brühla w Brodach
[acrobat]
2017-06-17
Brzóza Królewska, Timekeeper
II Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka
[acrobat]
2017-06-17
Ruda Śląska, August Jakubik
IV Bieg Rzemieślnika
[word]
2017-06-17
Służewo, Przemysław Chojnacki
IX Bieg Papieski
[acrobat]
2017-06-17
Złotniki Kujawskie, STS-Timing
I Bieg Buraka
[acrobat]
2017-06-17
Brzostek k.Dębicy, Organizator
I Bieg Uliczny w Brzostku
[acrobat]
2017-06-17
Żarnowiec, Organizator
Krokowska 10
[acrobat]
2017-06-17
Stargard, Organizator
Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
[acrobat]
2017-06-17
Tychowo, Renata Bosak-Szewczyk
Pierwszy Tychowski Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2017-06-17
Tychowo, Renata Bosak-Szewczyk
Pierwszy Tychowski Bieg Uliczny - 3km
[acrobat]
2017-06-17
Poznań, PlusTiming
Poznańska Piwna Mila
[acrobat]
2017-06-17
Cisna, b4sport.pl
Rzeźniczek
[acrobat]
2017-06-17
Stęszew, PlusTiming
VII Stęszewski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2017-06-17
Skierniewice, InesSport.pl
VI Półmaraton Skierniewicki
[acrobat]
2017-06-17
Mieczewo, Maratończyk Pomiar Czasu
V Bieg Przyjaciół Mieczewa - 18km
[acrobat]
2017-06-17
Mieczewo, Maratończyk Pomiar Czasu
V Bieg Przyjaciół Mieczewa - 8km
[acrobat]
2017-06-17
Glinojeck, Zenon Lewandowski
XV Ogólnopolski Bieg Uliczny
[word]
2017-06-17
Owińska k.Poznania, Aleksander Klaja
Zielonka Challenge - 21km
[acrobat]
2017-06-17
Owińska k.Poznania, Aleksander Klaja
Zielonka Challenge - 42km
[acrobat]
2017-06-17
Owińska k.Poznania, Aleksander Klaja
Zielonka Challenge - 75km
[acrobat]
2017-06-16
Cisna, b4sport.pl
Bieg Rzeźnika Ultra - 100km
[acrobat]
2017-06-16
Cisna, b4sport.pl
Bieg Rzeźnika Ultra - 140km
[acrobat]
2017-06-16
Cisna, b4sport.pl
Bieg Rzeźnika Ultra - 160km
[acrobat]
2017-06-16
Cisna, b4sport.pl
DwuMaraton Rzeźnika
[acrobat]
2017-06-16
Cisna, b4sport.pl
Dzienny Maraton Rzeźnika
[acrobat]
2017-06-16
Opalenica, Hubert Kukawa
III Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2017-06-16
Rytro, Dorota Dąbrowska
IV Bieg Wierchami - 11km
[acrobat]
2017-06-16
Rytro, Dorota Dąbrowska
IV Bieg Wierchami - 30km
[acrobat]
2017-06-16
Rytro, Dorota Dąbrowska
IV Bieg Wierchami - 50km
[acrobat]
2017-06-16
Cisna, b4sport.pl
Nocny Maraton Rzeźnika
[acrobat]
2017-06-14
Cisna k.Leska, b4sport.pl
3 x Hon - Generalka
[acrobat]
2017-06-14
Wrocław, Jurecki Zygfryd
Karłowicka Pętelka #22
[acrobat]
2017-06-14
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Hallerem
[acrobat]
2017-06-14
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik na Raty - dzień 3
[acrobat]
2017-06-14
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik na Raty - Generalka
[acrobat]
2017-06-13
Cisna, b4sport.pl
Bieg Rzeźnika na Raty - Dzień 2
[acrobat]
2017-06-12
Cisna, b4sport.pl
Bieg Rzeźnika na Raty - Dzień 1
[acrobat]
2017-06-11
Rybnik, Piotr Puchała
15 Półmaraton Energetyków - 16km
[acrobat]
2017-06-11
Rybnik, Piotr Puchała
15 Półmaraton Energetyków - 5km
[acrobat]
2017-06-11
Rybnik, Piotr Puchała
15 Półmaraton Energetyków - NW
[acrobat]
2017-06-11
Rybnik, Piotr Puchała
15 Półmaraton Energetyków - OPEN
[acrobat]
2017-06-11
Piątnica, elektronicznezapisy.pl
2. Piatnica Półmaraton - 10km
[acrobat]
2017-06-11
Piątnica, elektronicznezapisy.pl
2. Piatnica Półmaraton - 5km
[acrobat]
2017-06-11
Piątnica, elektronicznezapisy.pl
2. Piatnica Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-06-11
Białystok, DataSport.pl
3. Electrum Ekiden - Firmy
[acrobat]
2017-06-11
Białystok, DataSport.pl
3. Electrum Ekiden - Kobiety
[acrobat]
2017-06-11
Białystok, DataSport.pl
3. Electrum Ekiden - OPEN
[acrobat]
2017-06-11
Dąbrowa Górnicza, Mariusz Ziach
3 Triathlon Dąbrowa Górnicza
[acrobat]
2017-06-11
Piekary Śląskie, Śląskie TKKF
46 Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2017-06-11
Cisna, b4sport.pl
Bieg Rzeźnika
[acrobat]
2017-06-11
Wrocław, Dominik Krumin
Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2017-06-11
Rędziny , ZmierzymyCzas.pl
Erowery Rock Rędziny 2
[acrobat]
2017-06-11
Jaworze, InesSport.pl
III Hi - Tec Bieg po Zdrój - 10km
[acrobat]
2017-06-11
Jaworze, InesSport.pl
III Hi - Tec Bieg po Zdrój - 21km
[acrobat]
2017-06-11
Binarowa, Sabina Marszałek
II Bieg Królewski
[acrobat]
2017-06-11
Janków Przygodzki, Organizator
II Dyszka Pięciu Stawów
[acrobat]
2017-06-11
Gostynin, InesSport.pl
II Gostyniński Bieg Zamkowy
[acrobat]
2017-06-11
Nowiny Horynieckie, Timekeeper
II Leśny Bieg Do Źródeł
[acrobat]
2017-06-11
Mikołów, Szamot
IV Bieg Wyrski - OPEN
[acrobat]
2017-06-11
Cienin, Time4you
IV Cienińska Szóstka
[acrobat]
2017-06-11
Wesoła, Paweł Topolewski
IV Hipodromowy Cross Biegowy - 10km
[acrobat]
2017-06-11
Wesoła, Paweł Topolewski
IV Hipodromowy Cross Biegowy - 2.5km
[acrobat]
2017-06-11
Wesoła, Paweł Topolewski
IV Hipodromowy Cross Biegowy - 5km
[acrobat]
2017-06-11
Bydgoszcz, STS-Timing
IV Terenowa Masakra
[acrobat]
2017-06-11
Legionowo, Sylwia Klejment
IX Legionowska Dycha
[acrobat]
2017-06-11
Jelcz - Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Kasprowicza
[acrobat]
2017-06-11
Kęty, PulsarSport.pl
Kęcka Piątka
[acrobat]
2017-06-11
Wdzydze, Organizator
Półmaraton Stolema
[acrobat]
2017-06-11
Rzeszów, Timekeeper
Rzeszowska Piątka
[acrobat]
2017-06-11
Cisna, b4sport.pl
Rzeźniczek Intro
[acrobat]
2017-06-11
Mietków, DataSport.pl
Triathlon Mietków - 1/4 IM
[acrobat]
2017-06-11
Luzino, Monika Rolbiecka
VIII Charytatywny Bieg Skrzydło Anioła
[acrobat]
2017-06-11
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
VI Kłobucki Bieg Leśny
[acrobat]
2017-06-11
Ostróda, SuperCzas.pl
VI Ostródzki Półmaraton św. Jerzego
[acrobat]
2017-06-11
Tarnobrzeg, PulsarSport.pl
VI VITARADE Maraton - 10km
[acrobat]
2017-06-11
Tarnobrzeg, PulsarSport.pl
VI VITARADE Maraton - OPEN
[acrobat]
2017-06-11
Tarnobrzeg, PulsarSport.pl
VI VITARADE Maraton - Półmaraton
[acrobat]
2017-06-11
Nysa, super-sport.com.pl
V Bieg Nyski - 10km
[acrobat]
2017-06-11
Nysa, super-sport.com.pl
V Bieg Nyski - 5km
[acrobat]
2017-06-11
Rudawa, PulsarSport.pl
XIII EKO Jurajski Półmaraton
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., DataSport.pl
XI Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - Kobiety
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., DataSport.pl
XI Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Absolwenci LO
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Gimnazjum Chłopcy
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Gimnazjum Dziewczynki
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Grodzisk Wielkopolski
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Kategorie Wiekowe
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - MP branży paszowo-zbożowej
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - MP Prawników
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - MP Weterynarzy
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Szkoła Podst. Chłopcy
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Szkoła Podst. Dziewczynki
[acrobat]
2017-06-11
Elbląg, Rysiek Biskup
XVI Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2017-06-11
Myszków, Ultimasport.pl
XXXVIII Bieg V Stawów - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-11
Myszków, Ultimasport.pl
XXXVIII Bieg V Stawów - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Łęknica, PulsarSport.pl
3. Bieg 7 Mostów
[acrobat]
2017-06-10
Żmigród, PlusTiming
8. Żmigrodzki Bieg Smoka
[acrobat]
2017-06-10
Nowa Sarzyna, Bogumiła Szwedo
Bieg 80-lecia Ciech Sarzyna
[acrobat]
2017-06-10
Poznań, STS-Timing
Bieg Cztery Pory Roku LOGORUN - Lato 11.4 km
[acrobat]
2017-06-10
Poznań, STS-Timing
Bieg Cztery Pory Roku LOGORUN - Lato 5.7 km
[acrobat]
2017-06-10
Poznań, STS-Timing
Bieg Cztery Pory Roku LOGORUN - Lato 5.7 km NW
[acrobat]
2017-06-10
Stilo, DomTel-Sport
Bieg Dwie Wieże
[acrobat]
2017-06-10
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy 2017 - indywidualnie
[acrobat]
2017-06-10
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy 2017 - sztafety kobiece
[acrobat]
2017-06-10
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy 2017 - sztafety męskie
[acrobat]
2017-06-10
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy 2017 - sztafety mieszane
[acrobat]
2017-06-10
Sulejówek, Datasport
Bieg Marszałka - kobiety
[acrobat]
2017-06-10
Sulejówek, Datasport
Bieg Marszałka - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Koszalin, b4sport.pl
Bieg Politechniki - 10km
[acrobat]
2017-06-10
Koszalin, b4sport.pl
Bieg Politechniki - 4km
[acrobat]
2017-06-10
Sopot, elektronicznezapisy.pl
Bieg Sopockie Lato na Pętli Reja
[acrobat]
2017-06-10
Nowe Miasto n/Pilicą, my2.raceresult.com
Cross Festiwal nad Pilicą - 10km
[acrobat]
2017-06-10
Nowe Miasto n/Pilicą, my2.raceresult.com
Cross Festiwal nad Pilicą - Maraton
[acrobat]
2017-06-10
Nowe Miasto n/Pilicą, my2.raceresult.com
Cross Festiwal nad Pilicą - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-10
Nowe Miasto n/Pilicą, my2.raceresult.com
Cross Festiwal nad Pilicą - Półmaraton
[acrobat]
2017-06-10
Orchowo, Magdalena Kasprowicz
Cross Kolejarza
[acrobat]
2017-06-10
Gorzów Śląski, Organizator
Gorzów Śląski Biega - II edycja - NW
[acrobat]
2017-06-10
Gorzów Śląski, Organizator
Gorzów Śląski Biega - II edycja - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Oćwieka k.Żnina, Maratończyk Pomiar Czasu
III Bieg Oćwiecki
[acrobat]
2017-06-10
Katowice, Dariusz Garncarczyk
III Bieg Rodzinny Wokół Osiedla Tysiąclecia - NW
[acrobat]
2017-06-10
Katowice, Dariusz Garncarczyk
III Bieg Rodzinny Wokół Osiedla Tysiąclecia - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Lisewo, Bartosz Jaworski
III Lisewski Bieg Jaszczurczy
[acrobat]
2017-06-10
Toruń, DataSport.pl
III Nocna Dycha Kopernikańska - 5km
[acrobat]
2017-06-10
Toruń, DataSport.pl
III Nocna Dycha Kopernikańska - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Kędzierzyn-Koźle, STARTER Pomiar Czasu
II Bieg Dla Jacka - 10km
[acrobat]
2017-06-10
Kędzierzyn-Koźle, STARTER Pomiar Czasu
II Bieg Dla Jacka - 5km
[acrobat]
2017-06-10
Cieciułów k.Olesna, Daniel Baros
II Bieg Nocny z Falstartem
[acrobat]
2017-06-10
Radzionków k.Bytomia, Organizator
II Eco Cidry Cross - Kobiety
[acrobat]
2017-06-10
Radzionków k.Bytomia, Organizator
II Eco Cidry Cross - Mężczyźni
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 10 km drużyny
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 10 km kategorie
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 10 km kobiety
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 10 km OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 21 km drużyny
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 21 km kategorie
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Drzonków, Piotr Łużyński
II Memoriał Zbigniewa Majewskiego - 10km
[acrobat]
2017-06-10
Drzonków, Piotr Łużyński
II Memoriał Zbigniewa Majewskiego - 5km
[acrobat]
2017-06-10
Kudypy, Paulina Rutkowska
IV Grand Prix Warmii
[acrobat]
2017-06-10
Jankowice, Piotr Tomczyk
I Rodzinny Bieg Charytatywny - NW
[acrobat]
2017-06-10
Jankowice, Piotr Tomczyk
I Rodzinny Bieg Charytatywny - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Leśna - Karpacz, Robert Gudowski
Karkonoszman-Triatlon Karkonoski
[acrobat]
2017-06-10
Charzykowy, STS-Timing
Marbruk Triathlon Charzykowy - OPEN 28.25 km
[acrobat]
2017-06-10
Charzykowy, STS-Timing
Marbruk Triathlon Charzykowy - sztafety 28.25 km
[acrobat]
2017-06-10
Szczecin, Super-Sport.pl
NCDC Business Race 2017
[acrobat]
2017-06-10
Rawa Mazowiecka, STS-Timing
Rawska Dycha
[acrobat]
2017-06-10
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik Enigma
[acrobat]
2017-06-10
Mietków, Datasport
Triathlon Mietków 1/8 IM - kategorie
[acrobat]
2017-06-10
Mietków, Datasport
Triathlon Mietków 1/8 IM - kobiety
[acrobat]
2017-06-10
Mietków, Datasport
Triathlon Mietków 1/8 IM - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Mietków, Datasport
Triathlon Mietków 1/8 IM - sztafety
[acrobat]
2017-06-10
Zawoja, b4sport.pl
Ultra Sky Marathon - 1/2 Sky Marathon Babia Góra
[acrobat]
2017-06-10
Zawoja, b4sport.pl
Ultra Sky Marathon - 3xBabia
[acrobat]
2017-06-10
Zawoja, b4sport.pl
Ultra Sky Marathon - 4xBabia
[acrobat]
2017-06-10
Zawoja, b4sport.pl
Ultra Sky Marathon - 5xBabia
[acrobat]
2017-06-10
Zawoja, b4sport.pl
Ultra Sky Marathon - 6xBabia
[acrobat]
2017-06-10
Zawoja, b4sport.pl
Ultra Sky Marathon - Marathon Babia Góra
[acrobat]
2017-06-10
Stargard, Joanna Kostrzewa
VIII Grand Prix Stargardu - Bieg Lata
[excel]
2017-06-10
Janów Lubelski, Krzysztof Deruś
VII Bieg Partyzantów
[acrobat]
2017-06-10
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
V Smochowicki bieg po Zdrowie - 10km
[acrobat]
2017-06-10
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
V Smochowicki bieg po Zdrowie - 5km
[acrobat]
2017-06-10
Wzgórza Niemczańskie, Krzysztof Lucima
XIII Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2017-06-10
Terespol - Brześć, Łukasz Pogorzelski
XII Bieg Przyjaźni Terespol - Brzeć
[acrobat]
2017-06-10
Kietrz, DataSport.pl
XI Półmaraton Kietrz Třebom
[acrobat]
2017-06-10
Wołczyn, Piotr Kozak
XVI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza - biegi dziec
[excel]
2017-06-10
Wołczyn, Piotr Kozak
XVI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza - bieg główny
[excel]
2017-06-10
Wołczyn, Piotr Kozak
XVI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza - bieg rodzin
[excel]
2017-06-10
Kraśnik, Wojciech Zabawski
XXIII Bieg Po Uśmiech - 10km
[acrobat]
2017-06-10
Kraśnik, Wojciech Zabawski
XXIII Bieg Po Uśmiech - 5km
[acrobat]
2017-06-10
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXIX Ożarowski Bieg im.Janusza Kusocińskiego
[acrobat]
2017-06-09
Wałbrzych, Datasport
13 Ekiden One Team One Toyota - indywidualnie
[acrobat]
2017-06-09
Wałbrzych, Datasport
13 Ekiden One Team One Toyota - kobiety
[acrobat]
2017-06-09
Wałbrzych, Datasport
13 Ekiden One Team One Toyota - sztafety
[acrobat]
2017-06-09
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - 10 km
[acrobat]
2017-06-09
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-09
Siemianowice Śląskie, DomTel-Sport
XII Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2017-06-07
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - bieg 4
[excel]
2017-06-07
Wrocław, Jurecki Zygfryd
Karłowicka Pętelka #21
[acrobat]
2017-06-06
Warszawa, Organizator
Cykl Biegów Monte Kazura
[acrobat]
2017-06-04
Wiązowna, entretiming.pl
10k Wiązowna Trail
[acrobat]
2017-06-04
Korycin - Janów, Paweł Kalinowski
26. Półmaraton Mleczny - Kobiety
[acrobat]
2017-06-04
Korycin - Janów, Paweł Kalinowski
26. Półmaraton Mleczny - Mężczyźni
[acrobat]
2017-06-04
Szczytna k.Kłodzka, Hieronim Olejniczak
2. Szczytniański Bieg Liczyrzepy - NW
[acrobat]
2017-06-04
Szczytna k.Kłodzka, Hieronim Olejniczak
2. Szczytniański Bieg Liczyrzepy - OPEN
[acrobat]
2017-06-04
Bytom, Piotr Kandora
3 Bieg Auchan Bytom - Dla Qni
[acrobat]
2017-06-04
Dobczyce, Iwona Turcza
Bieg o Złotą Kózkę - Biegi Dzieci
[acrobat]
2017-06-04
Dobczyce, Iwona Turcza
Bieg o Złotą Kózkę - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-04
Dobczyce, Iwona Turcza
Bieg o Złotą Kózkę - OPEN
[acrobat]
2017-06-04
Olsztyn, SuperCzas.pl
Bieg o Złotą Monetę
[acrobat]
2017-06-04
Pelplin, elektronicznezapisy.pl
Bieg Papieski
[acrobat]
2017-06-04
Wrocław, Anna Skupień
Bieg Radia Wrocław - Dzieci Nadają Rytm
[excel]
2017-06-04
Zakopane, BGTimeSport
Bieg Zamoyskiego
[acrobat]
2017-06-04
Łódź, Time4s.pl
Bitwa o Łódź vol.6 - drużyny
[acrobat]
2017-06-04
Łódź, Time4s.pl
Bitwa o Łódź vol.6 - OPEN
[acrobat]
2017-06-04
Gdynia, Wojciech Kujatt
Gdynia Weekend Maraton #02
[acrobat]
2017-06-04
Łapy, Krzysztof Skowera
Grand Prix Bindugi 7/12
[word]
2017-06-04
Niewiadów, InesSport.pl
III Bieg w Niewiadowie
[acrobat]
2017-06-04
Poddębice, InesSport.pl
III Poddębicki Bieg Bez Barier - NW
[acrobat]
2017-06-04
Poddębice, InesSport.pl
III Poddębicki Bieg Bez Barier - OPEN
[acrobat]
2017-06-04
Olszyny k.Szczytna, SuperCzas.pl
III Szczycieńska Dycha Jurunda
[acrobat]
2017-06-04
Buk, Maratończyk Pomiar Czasu
II Bukowski Bieg Księcia Mieszka I
[acrobat]
2017-06-04
Iława, Domtel-Sport.pl
II Ogólnopolski Festiwal Biegowy - 10km
[acrobat]
2017-06-04
Iława, Domtel-Sport.pl
II Ogólnopolski Festiwal Biegowy - 2.5km
[acrobat]
2017-06-04
Iława, Domtel-Sport.pl
II Ogólnopolski Festiwal Biegowy - 5km
[acrobat]
2017-06-04
Ogrodzeniec, pomiar-czasu.pl
IV Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 10km
[acrobat]
2017-06-04
Ogrodzeniec, pomiar-czasu.pl
IV Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 16km
[acrobat]
2017-06-04
Ogrodzeniec, pomiar-czasu.pl
IV Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 5km
[acrobat]
2017-06-04
Trzebnica, Dariusz Darowski
IV Cross Maraton Dookoła Trzebnicy
[excel]
2017-06-04
Kielce, DataSport.pl
IV Kielecki Bieg Górski
[acrobat]
2017-06-04
Opalenie, Piotr Paczyński
IV Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2017-06-04
Opalenie, Piotr Paczyński
IV Półmaraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2017-06-04
Elbląg, elektronicznezapisy.pl
IX Bieg Piekarczyka
[acrobat]
2017-06-04
Polańczyk, b4sport.pl
I Bieszczadzki Bieg po Zdrowie
[acrobat]
2017-06-04
Drzonków, PulsarSport.pl
I Piknikowy Bieg o Puchar Marszałka
[acrobat]
2017-06-04
Umianowice, Organizator
I Zielony Bieg Wolności
[acrobat]
2017-06-04
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
Kamienna Piątka
[acrobat]
2017-06-04
Krasne, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2017-06-04
Sztumska Wieś, Tomasz Rychlewski
Leśny Rajd na Orietację Zbuta
[acrobat]
2017-06-04
Lubasz, Maratończyk Pomiar Czasu
Lubaski Cross Szlakiem Bursztynowym - 10km
[acrobat]
2017-06-04
Lubasz, Maratończyk Pomiar Czasu
Lubaski Cross Szlakiem Bursztynowym - 5km
[acrobat]
2017-06-04
Kraków, Organizator
Mistrzostwa Polski w Wielobojach
[acrobat]
2017-06-04
Korycin, GOKSiT Korycin
Triathlon 1/8 IM Korycin - Kobiety
[acrobat]
2017-06-04
Korycin, GOKSiT Korycin
Triathlon 1/8 IM Korycin - Mężczyźni
[acrobat]
2017-06-04
Katowice, Agnieszka Smykla
VII Panewnicki Bieg Dzika (6) - NW
[acrobat]
2017-06-04
Katowice, Agnieszka Smykla
VII Panewnicki Bieg Dzika (6) - OPEN
[acrobat]
2017-06-04
Pszczyna, DataSport.pl
VI Carbo Asecura Bieg Pszczyński
[acrobat]
2017-06-04
Solec Kujawski, elektronicznezapisy.pl
V Biegi Uliczne im. Burmistrza A. Nawrockiego
[acrobat]
2017-06-04
Środa Wielkpoloska, PlusTiming
V Bieg Nadziei
[acrobat]
2017-06-04
Władysławowo, elektronicznezapisy.pl
V Bieg Północy
[acrobat]
2017-06-04
Milanówek, STS-Timing
V Bieg STO-nogi
[acrobat]
2017-06-04
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
V MosirGutwinRun - Bieg 2
[acrobat]
2017-06-04
Wyszków, DataSport.pl
Wyszkowska Dycha - 2.5km
[acrobat]
2017-06-04
Wyszków, DataSport.pl
Wyszkowska Dycha - 5km
[acrobat]
2017-06-04
Wyszków, DataSport.pl
Wyszkowska Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-06-04
Kozy k.Bielsko-Białe, Tomasz Kiczmer
XV Bieg na Hrobaczą Łąkę
[acrobat]
2017-06-04
Łagów, Maratończyk Pomiar Czasu
XXIII Bieg Łagowskiego Lata
[acrobat]
2017-06-04
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXIII Półmaraton Jaworski
[acrobat]
2017-06-04
Murowana Goślina, PlusTiming
XXI Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie
[acrobat]
2017-06-04
Bytów, b4sport.pl
XXXVII Półmaraton Gochów
[acrobat]
2017-06-04
Ostrów Wielkopolski, Organizator
X Maraton Ostrowski im M. Jakowczyka
[acrobat]
2017-06-04
Kraków, Ryszard Machlowski
Z Lajkonikiem Wzdłuż Wisły
[excel]
2017-06-03
Warszawa, STS-Timing
11. Bieg Ursynowa
[acrobat]
2017-06-03
Pasłęk, STS-Timing
12 Bieg Filipidesa
[acrobat]
2017-06-03
Pasłęk, STS-Timing
12 Bieg Filipidesa - Biegi Towarzyszące
[acrobat]
2017-06-03
Kowalewo Pomorskie, DataSport.pl
18. Dycha Kowalewska
[acrobat]
2017-06-03
Komorowo, Organizator
1. Bieg Pamięci Absolwentów
[acrobat]
2017-06-03
Wrząsowice k.Krakowa, Rafał Stadnik
4. Bieg Rotmistrza Pileckiego - 1.5km
[acrobat]
2017-06-03
Wrząsowice k.Krakowa, Rafał Stadnik
4. Bieg Rotmistrza Pileckiego - OPEN
[acrobat]
2017-06-03
Lublin, DataSport.pl
5. PKO Półmaraton Solidarności
[acrobat]
2017-06-03
Siemiatycze, Krzysztof Skowera
6. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 5km
[acrobat]
2017-06-03
Siemiatycze, Krzysztof Skowera
6. Siemiatycka Wieczorna Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-06-03
Siechnice, Jacek Urbanowicz
8. Biegaj w Siechnicach - 10km
[acrobat]
2017-06-03
Siechnice, Jacek Urbanowicz
8. Biegaj w Siechnicach - 5km
[acrobat]
2017-06-03
Ocypel, elektronicznezapisy.pl
Biegaj w Ocyplu - Leśne Wandry IV
[acrobat]
2017-06-03
Gdańsk, elektronicznezapisy.pl
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska - bieg 2
[acrobat]
2017-06-03
Woźnice, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[acrobat]
2017-06-03
Zakopane, BGTimeSport
Bieg Marduły
[acrobat]
2017-06-03
Gałkowo, Domtel-Sport.pl
Bieg Szlakiem Krutyni
[acrobat]
2017-06-03
Warszawa, Organizator
Bieg Wdzięczności - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-03
Warszawa, Organizator
Bieg Wdzięczności - OPEN
[acrobat]
2017-06-03
Wolsztyn, Marcin Koziołek
Bieg z okazji 60-lecia Szynaka Meble
[acrobat]
2017-06-03
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Cross Namberłana
[acrobat]
2017-06-03
Lipinki, b4sport.pl
III Bieg Szlakiem Leśnych
[acrobat]
2017-06-03
Lubin, SuperSport.com.pl
II Bieg Kopernika - Kobiety
[acrobat]
2017-06-03
Lubin, SuperSport.com.pl
II Bieg Kopernika - Mążczyźni
[acrobat]
2017-06-03
Warcino, Domtel-Sport.pl
II Rajd Śladami Warcisława
[acrobat]
2017-06-03
Burzyn, Jarosław Makowiec
IV Bieg Burzyński z Regatta
[acrobat]
2017-06-03
Gdańsk, Good-Time
IV Bieg do Źródeł
[acrobat]
2017-06-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
IV Bieg Uniwersytetcki
[acrobat]
2017-06-03
Polkowice, PulsarSport.pl
I Bieg z okazji 50- lecia odzyskania Praw
[acrobat]
2017-06-03
Lędziny, A.Bandzerewicz
I Lędziński Bieg Przełajowy
[acrobat]
2017-06-03
Legnica, KS Feniks Legnica
Kobiety Na Start - 2.5km
[acrobat]
2017-06-03
Legnica, KS Feniks Legnica
Kobiety Na Start - 5km
[acrobat]
2017-06-03
Płock, Organizator
Orlen Olimpiada
[acrobat]
2017-06-03
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - 10km
[acrobat]
2017-06-03
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - 15km
[acrobat]
2017-06-03
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - 5km
[acrobat]
2017-06-03
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-03
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - Wózki
[acrobat]
2017-06-03
Nowy Tomyśl, Organizator
Przybij Piątkę - bieg 3
[acrobat]
2017-06-03
Bielsko-Biała, Organizator
Regatta Leśnik - Lato - 10 km
[acrobat]
2017-06-03
Bielsko-Biała, Organizator
Regatta Leśnik - Lato - Maraton
[acrobat]
2017-06-03
Bielsko-Biała, Organizator
Regatta Leśnik - Lato - Półmaraton
[acrobat]
2017-06-03
Lusówko k.Poznania, PlusTiming
Rozalinska 13
[acrobat]
2017-06-03
Czerniejewo, Maratończyk Pomiar Czasu
VIII Bieg Czerniejewski - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-03
Czerniejewo, Maratończyk Pomiar Czasu
VIII Bieg Czerniejewski - OPEN
[acrobat]
2017-06-03
Kozienice, Piotr Łapiński
VII Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego - 10km
[acrobat]
2017-06-03
Kozienice, Piotr Łapiński
VII Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego - 5km
[acrobat]
2017-06-03
Rytro, Łukasz Klimek
Virtuti Militari Bieg Honoru
[acrobat]
2017-06-03
Gałkowo, Domtel-Sport.pl
VI Maraton Mazury
[acrobat]
2017-06-03
Kędzierzyn-Koźle, Piotr Orian
V Bieg Azotowy z okazji Dni Chemika
[acrobat]
2017-06-03
Wrocław, STS-Timing
V Bieg Fair Play
[acrobat]
2017-06-03
Międzyrzecz, Maratończyk Pomiar Czasu
XXVI Międzyrzecka Dziesiątka
[acrobat]
2017-06-03
Trzebiatów, sport-time.com.pl
XXXVIII Trzebiatowska 10
[acrobat]
2017-06-03
Gniewino k.Wejherowa, Organizator
XXX Bieg Stolemów
[acrobat]
2017-06-03
Łaziska Górne, Szamot
X Bieg Uliczny o Łaziskie Liście - OPEN
[acrobat]
2017-06-02
Zakopane, BGTimeSport
Bieg Sokoła
[acrobat]
2017-06-02
LIsowice k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
IX Kwietny Bieg - kategorie
[acrobat]
2017-06-02
LIsowice k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
IX Kwietny Bieg - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Truskaw k.Warszawy, Organizator
10. Bieg Truskawki
[acrobat]
2017-05-28
Suchowola, Krzysztof Skowera
21. Cross Trzeźwości
[acrobat]
2017-05-28
Bielsko-Biała, DataSport.pl
25. Bieg Fiata - Kobiety
[acrobat]
2017-05-28
Bielsko-Biała, DataSport.pl
25. Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
4.Maestrocafe Półmaraton Chełmski
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - 3 km Kobiety
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - 3 km Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - 6 km Kobiety
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - 6 km Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - 9 km Kobiety
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - 9 km Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - OPEN Kobiety
[acrobat]
2017-05-28
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
4. Bieg Sądeczan - OPEN Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-28
Kostrzyn, PlusTiming
5.Kurdeszowa (Za)Dyszka - 10km
[acrobat]
2017-05-28
Kostrzyn, PlusTiming
5.Kurdeszowa (Za)Dyszka - 5km
[acrobat]
2017-05-28
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
5tka z Espresso Italiano
[acrobat]
2017-05-28
Prusice, Przemysław Burchacki
5. Edycja Akcji Prusice Biegają - Bieg 5
[acrobat]
2017-05-28
Świdnica, STS-Timing
Bieg kobiet Zawsze Pier(w)si
[acrobat]
2017-05-28
Dąbrówka, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg o Koronę Dąbrówki
[acrobat]
2017-05-28
Górowo Iławeckie, CityTrail
Bieg z Liskiem - 70-lecie klubu Cresovia
[acrobat]
2017-05-28
Klimontów, Organizator
ELWID XI Integracyjny Bieg Klimontowski
[acrobat]
2017-05-28
Łomianki, Domtel-Sport.pl
III Bieg Łomianek
[acrobat]
2017-05-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
III Mistrzostwa Częstochowy - 10km Kobiety
[acrobat]
2017-05-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
III Mistrzostwa Częstochowy - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
III Mistrzostwa Częstochowy - 5km
[acrobat]
2017-05-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
III Mistrzostwa Częstochowy - drużyny
[acrobat]
2017-05-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
III Mistrzostwa Częstochowy - niepełnosprawni
[acrobat]
2017-05-28
Słupsk, Domtel-Sport.pl
II Słupski Duathlon
[acrobat]
2017-05-28
Nakło nad Notecią, sport-time.com.pl
IV Bieg Przełajowy Doliną Noteci
[acrobat]
2017-05-28
Dąbrowa Górnicza, Olga Bryda
IV Cross Błędowa
[acrobat]
2017-05-28
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
IV Jastrzębski Bieg Kobiet - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-28
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
IV Jastrzębski Bieg Kobiet - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Pruszków, PlusTiming
IV Pruszkowski Bieg Wolności
[acrobat]
2017-05-28
Wolbrom, Marcin Osuszek
IV Wolbromska Ciężka Dycha - 5km
[acrobat]
2017-05-28
Wolbrom, Marcin Osuszek
IV Wolbromska Ciężka Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Ostrołęka, STS-Timing
I Kurpiowska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Pawełki k. Lublińca, Zbigniew Rosiński
I Rekreacyjny Bieg o Kwiat Różanecznika
[excel]
2017-05-28
Kleszczów, InesSport.pl
Kleszczowska Dziesiątka
[acrobat]
2017-05-28
Wrocław, Ultimasport.pl
VIII Bieg dla Maćka
[acrobat]
2017-05-28
Kędzierzyn-Koźle, Szamot
VII Bieg Koziołków - 10km
[acrobat]
2017-05-28
Kędzierzyn-Koźle, Szamot
VII Bieg Koziołków - 5km
[acrobat]
2017-05-28
Wolsztyn, DataSport.pl
VI Wolsztyńska Dziesiątka
[acrobat]
2017-05-28
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - III etap
[word]
2017-05-28
Podkowa Leśna, DataSport.pl
V Podkowiańska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-28
Podkowa Leśna, DataSport.pl
V Podkowiańska Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Rakszawa k.Rzeszowa, Organizator
V Rakszawski Ćwierćmaraton
[acrobat]
2017-05-28
Lidzbark Warmiński, SuperCzas.pl
XIII Lidzbarski Bieg Uliczny
[acrobat]
2017-05-28
Poznań, PlusTiming
XLPL Ekiden - drużyny kobiece
[acrobat]
2017-05-28
Poznań, PlusTiming
XLPL Ekiden - drużyny mieszane
[acrobat]
2017-05-28
Poznań, PlusTiming
XLPL Ekiden - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Rudniki, Hieronim Olejniczak
XXIII Pętla Rudnicka
[acrobat]
2017-05-28
Ostrołęka, STS-Timing
XXIII Półmaraton Kurpiowski - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
XXII Mazowiecka Piętnastka - 5km
[acrobat]
2017-05-28
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
XXII Mazowiecka Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Człuchów, Domtel-Sport.pl
XXIV Bieg Tura - 3.33 KM
[acrobat]
2017-05-28
Człuchów, Domtel-Sport.pl
XXIV Bieg Tura - OPEN
[acrobat]
2017-05-28
Krotoszyn, Organizator
XXXVIII Bieg Krotosa
[acrobat]
2017-05-28
Obliwice, Good-Time
XXXV Ogólnopolski Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[acrobat]
2017-05-28
Skarszewy, elektronicznezapisy.pl
XX Uliczne Biegi im. Jana Kielasa
[acrobat]
2017-05-27
Łódź, Datasport
15. Bieg Ulicą Piotrkowską - kategorie
[acrobat]
2017-05-27
Łódź, Datasport
15. Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2017-05-27
Łódź, Datasport
15. Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2017-05-27
Płaska k.Augustowa, Tolek Kuzma
1. Półmaraton Kanału Augustowskiego
[acrobat]
2017-05-27
Sobótka, Datasport
24. Bieg na Ślężę - kategorie
[acrobat]
2017-05-27
Sobótka, Datasport
24. Bieg na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2017-05-27
Sobótka, Datasport
24. Bieg na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2017-05-27
Sobótka, Datasport
24. Bieg na Ślężę - WMA
[acrobat]
2017-05-27
Nowa Sól, SuperSport.com.pl
34. Półmaraton Solan
[acrobat]
2017-05-27
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
5. Bieg Konopielki
[acrobat]
2017-05-27
Niemcz, elektronicznezapisy.pl
Biegaj w Niemczu
[acrobat]
2017-05-27
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Pęd po Wiedzę
[acrobat]
2017-05-27
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Pęd po Wiedzę - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-27
Długołeka, ZmierzymyCzas.pl
Bieg po szacunek
[acrobat]
2017-05-27
Strzebiń k.Lublińca, Piotr Kozak
Bieg św. Urbana - 10 km
[excel]
2017-05-27
Strzebiń k.Lublińca, Piotr Kozak
Bieg św. Urbana - bieg młodzieży
[excel]
2017-05-27
Strzebiń k.Lublińca, Piotr Kozak
Bieg św. Urbana - Nordic Walking
[excel]
2017-05-27
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niep.
[acrobat]
2017-05-27
Chociwel, Michał Baran
III Bieg Dookoła Jeziora - 12km
[acrobat]
2017-05-27
Chociwel, Michał Baran
III Bieg Dookoła Jeziora - 6km
[acrobat]
2017-05-27
Sławków, Ultimasport.pl
III Bieg Republiki Sławkowskiej - NW
[acrobat]
2017-05-27
Sławków, Ultimasport.pl
III Bieg Republiki Sławkowskiej - OPEN
[acrobat]
2017-05-27
Żytno, InesSport.pl
III Leśna Dziesiątka
[acrobat]
2017-05-27
Trzcińsko-Zdrój, DomTel-Sport
III Trzciński Bieg Wzdłuż Murów - 10 km
[acrobat]
2017-05-27
Trzcińsko-Zdrój, DomTel-Sport
III Trzciński Bieg Wzdłuż Murów - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-27
Gdynia, elektronicznezapisy.pl
II Bieg Studenta
[acrobat]
2017-05-27
Ożarowice, Katarzyna Kwiecień
IV Bieg uliczny Ożarowice 5638
[acrobat]
2017-05-27
Brześć Kujawski, SuperSport.com.pl
IV Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
[acrobat]
2017-05-27
Giżycko, DomTel-Sport
IV Puchar Wyspy Giżyckiej - 10 km
[acrobat]
2017-05-27
Giżycko, DomTel-Sport
IV Puchar Wyspy Giżyckiej - 21 km
[acrobat]
2017-05-27
Giżycko, DomTel-Sport
IV Puchar Wyspy Giżyckiej - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-27
Radom, Ireneusz Górnik
IV Radomski Festiwal Biegowy - bieg główny
[acrobat]
2017-05-27
Radom, Ireneusz Górnik
IV Radomski Festiwal Biegowy - bieg seniorek
[acrobat]
2017-05-27
Radom, Ireneusz Górnik
IV Radomski Festiwal Biegowy - bieg seniorów
[acrobat]
2017-05-27
Siepraw, PulsarSport.pl
IV Sieprawska Piątka
[acrobat]
2017-05-27
Wyszyna, Marcin Chwiłkowski
IV Wyszyńska Dziesiątka
[acrobat]
2017-05-27
Skorzewo, elektronicznezapisy.pl
IX Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
[acrobat]
2017-05-27
Jantar, elektronicznezapisy.pl
Jantarowy Przełaj - 10 km
[acrobat]
2017-05-27
Jantar, elektronicznezapisy.pl
Jantarowy Przełaj - 3 km
[acrobat]
2017-05-27
Jantar, elektronicznezapisy.pl
Jantarowy Przełaj - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-27
Gorlice, pomiar-czasu.pl
Maraton Beskid Niski - 10km
[acrobat]
2017-05-27
Gorlice, pomiar-czasu.pl
Maraton Beskid Niski - 5km
[acrobat]
2017-05-27
Gorlice, pomiar-czasu.pl
Maraton Beskid Niski - OPEN
[acrobat]
2017-05-27
Rymanów Zdrój, Kamil Kardach
Maraton Jaga-Kora
[acrobat]
2017-05-27
Niedzica, Maria Habieda
Mocarny Zbój
[acrobat]
2017-05-27
Wrocław, Dominik Krumin
Piastowska Piętnastka
[acrobat]
2017-05-27
Szczecin, DomTel-Sport
Piątka z Gwiazdami
[acrobat]
2017-05-27
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Paderewskim
[acrobat]
2017-05-27
Starogard Gdański, Maciej Gabryel
PolSwimRun - sprint
[acrobat]
2017-05-27
Starogard Gdański, Maciej Gabryel
PolSwimRun - supersprint
[acrobat]
2017-05-27
Szczecin, SuperSport.com.pl
Puszczygór
[acrobat]
2017-05-27
Szczecin, SuperSport.com.pl
Puszczygórka
[acrobat]
2017-05-27
Tczew, elektronicznezapisy.pl
Silgan Ćwierćmaraton
[acrobat]
2017-05-27
Rymanów Zdrój, Kamil Kardach
Ultramaraton Jaga-Kora
[acrobat]
2017-05-27
Łąck, Inessport.pl
Ultramaraton Rykowisko - 105 km
[acrobat]
2017-05-27
Łąck, Inessport.pl
Ultramaraton Rykowisko - 35 km
[acrobat]
2017-05-27
Łąck, Inessport.pl
Ultramaraton Rykowisko - 70 km
[acrobat]
2017-05-27
Luzino, DomTel-Sport
VI Kaszubska Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2017-05-27
Luzino, DomTel-Sport
VI Kaszubska Piętnastka - 6 km
[acrobat]
2017-05-27
Książenice, Time-Sport
V Bieg po Głębokich Dołach - 13 km
[acrobat]
2017-05-27
Książenice, Time-Sport
V Bieg po Głębokich Dołach - 5 km
[acrobat]
2017-05-27
Książenice, Time-Sport
V Bieg po Głębokich Dołach - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-27
Warszawa, Andrzej Ignatowicz
V Klubowa Mila
[excel]
2017-05-27
Piaseczno, Datasport
V Piaseczyńska Piątka - 1 km
[acrobat]
2017-05-27
Piaseczno, Datasport
V Piaseczyńska Piątka - kobiety
[acrobat]
2017-05-27
Piaseczno, Datasport
V Piaseczyńska Piątka - OPEN
[acrobat]
2017-05-27
Koszalin, Arkadiusz Kozak
XV Bieg Wenedów - 10km
[acrobat]
2017-05-27
Koszalin, Arkadiusz Kozak
XV Bieg Wenedów - mila
[acrobat]
2017-05-26
Sobieszów, DataSport.pl
Ultra Chojnik - Kryształowy Podbieg
[acrobat]
2017-05-26
Sobieszów, DataSport.pl
Ultra Chojnik - Maraton
[acrobat]
2017-05-26
Sobieszów, DataSport.pl
Ultra Chojnik - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-26
Sobieszów, DataSport.pl
Ultra Chojnik - ULTRA
[acrobat]
2017-05-26
Jelenia Góra, Datasport
Vertical Chojnik
[acrobat]
2017-05-21
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
17. Europejskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2017-05-21
Sokółka, Paulina Sawicka
1. Sokoli Bieg
[acrobat]
2017-05-21
Międzygórze, Andrzej Puchacz
25. Górski Bieg Śnieżnicki - Kobiety
[acrobat]
2017-05-21
Międzygórze, Andrzej Puchacz
25. Górski Bieg Śnieżnicki - OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Bydgoszcz, STS-Timing
2. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2017-05-21
Bydgoszcz, STS-Timing
2. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 10 km drużyny
[acrobat]
2017-05-21
Bydgoszcz, STS-Timing
2. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2017-05-21
Rydzyna, Katarzyna Miedzińska
3R-PWSZ dla Regionu
[acrobat]
2017-05-21
Ostrów Wielkopolski, Ola Troszczyńska
3. Maraton Uśmiechu - 10km
[acrobat]
2017-05-21
Ostrów Wielkopolski, Ola Troszczyńska
3. Maraton Uśmiechu - 15km
[acrobat]
2017-05-21
Ostrów Wielkopolski, Ola Troszczyńska
3. Maraton Uśmiechu - 5km
[acrobat]
2017-05-21
Ostrów Wielkopolski, Ola Troszczyńska
3. Maraton Uśmiechu - OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Będzin, Śląskie TKKF
46 Masowe Biegi Przełajowe - drużyny
[acrobat]
2017-05-21
Będzin, Śląskie TKKF
46 Masowe Biegi Przełajowe - kategorie
[acrobat]
2017-05-21
Warszawa, Robert Gadomski
4 Bieg Czerwona Chmura
[acrobat]
2017-05-21
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
6. Bieg Lwa - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-21
Rybnik, Paweł Mitura-Zielonka
Bieg Wiosny - Dzieci
[acrobat]
2017-05-21
Rybnik, Paweł Mitura-Zielonka
Bieg Wiosny - OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Olsztyn, SuperCzas.pl
ekoSTART Warmia i Mazury - Kolarstwo
[acrobat]
2017-05-21
Olsztyn, SuperCzas.pl
ekoSTART Warmia i Mazury - OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Trzcinica, PulsarSport.pl
III Gminny Bieg Uliczny
[acrobat]
2017-05-21
Wisła, Datasport
III Górski Półmaraton Wiślański - 10 km
[acrobat]
2017-05-21
Wisła, Datasport
III Górski Półmaraton Wiślański - 10 km drużyny
[acrobat]
2017-05-21
Wisła, Datasport
III Górski Półmaraton Wiślański - 21 km drużyny
[acrobat]
2017-05-21
Wisła, Datasport
III Górski Półmaraton Wiślański - 21 km kateg.
[acrobat]
2017-05-21
Wisła, Datasport
III Górski Półmaraton Wiślański - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Boguchwała, Jan Fularz
II Bieg Boguchwała – Wisłoczysko
[acrobat]
2017-05-21
Rzucewo, Janusz Skosolas
IV Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji
[acrobat]
2017-05-21
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Harpagana Ekstremalna Dolina - Drużyny
[acrobat]
2017-05-21
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Harpagana Ekstremalna Dolina - Elite
[acrobat]
2017-05-21
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Harpagana Ekstremalna Dolina - OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Osięciny, STS-Timing
I Bieg Hrabiego Skarbka
[acrobat]
2017-05-21
Złoty Potok, Rafał Kozik
Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-21
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
Pogoń za Lwem - 10.5 km
[acrobat]
2017-05-21
Sierakowice, Sebastian Marocki
Sierakowicka 15
[acrobat]
2017-05-21
Kuchary Królewskie, Andrzej Świercz
V Bieg Kwitnących Ogrodów
[acrobat]
2017-05-21
Kraków - Skotniki, Stanisław Wcisło
XII Bieg Kraków-Skotniki - marszobieg
[acrobat]
2017-05-21
Kraków - Skotniki, Stanisław Wcisło
XII Międzynarodowy Bieg Kraków-Skotniki - OPEN
[acrobat]
2017-05-21
Elbląg, Rysiek Biskup
XVI Grand Prix Elbląga
[excel]
2017-05-21
Łobeżnica, Kamila Bilicka
XXIII Bieg im. Alojzego Graja
[acrobat]
2017-05-20
Hajnówka, Pulsar Sport
17. Półmaraton Hajnowski
[acrobat]
2017-05-20
Chodzież, Małgorzata Sobczyk
34 Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Drużyny
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Kobiety Elite
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Kobiety Insygnia Władzy
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Kobiety OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Mężczyźni Elite
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Mężczyźni Insygnia Władzy
[acrobat]
2017-05-20
Józefów, Organizator
4Run Bieg 4 Żywiołów - Mężczyźni OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Białystok, Krzysztof Skowera
8. Białostocki Bieg Masowy
[acrobat]
2017-05-20
Wrocław, STS-Timing
Bieg Firmowy 2017
[acrobat]
2017-05-20
Koło, Organizator
Bieg o Puchar Malinowej Mamby
[acrobat]
2017-05-20
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
Bieg po Ziemi Makowskiej - Niepełnosprawni
[acrobat]
2017-05-20
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
Bieg po Ziemi Makowskiej - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Warszawa, Datasport
Charytatywny Bieg Sejmowy
[acrobat]
2017-05-20
Miedziana Góra, Organizator
CROSSRUN - 10 km
[acrobat]
2017-05-20
Miedziana Góra, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-20
Koło k.Piotrkowa, Organizator
Cykl Begów Leśnych NAGONKA - 15km
[acrobat]
2017-05-20
Koło k.Piotrkowa, Organizator
Cykl Begów Leśnych NAGONKA - 3km
[acrobat]
2017-05-20
Koło k.Piotrkowa, Organizator
Cykl Begów Leśnych NAGONKA - 40km
[acrobat]
2017-05-20
Żyrowa, STARTER Pomiar Czasu
Gala Sportu Półmaraton & Dycha
[acrobat]
2017-05-20
Braniewo, Time4s.pl
Graniczna 9
[acrobat]
2017-05-20
Bystrzyca k.Oławy, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Kresowy
[acrobat]
2017-05-20
Bajdoła, Organizator
III Bieg Memoriałowy im. Piotra Szwajkowskiego
[acrobat]
2017-05-20
Wadowice, Organizator
III Bieg Wadowicki
[acrobat]
2017-05-20
Chojnice, Kamil Grabowski
III Chojnicki Bieg Przełajowy - Kobiety
[acrobat]
2017-05-20
Chojnice, Kamil Grabowski
III Chojnicki Bieg Przełajowy - Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-20
Darłowo, Angelika Kulisch
III Darłowska Zadyszka
[acrobat]
2017-05-20
Dynów, Łukasz Domin
III Dynowska Zadyszka
[acrobat]
2017-05-20
Lubań, Dominik Krumin
II Lubanski Wyscig MTB
[acrobat]
2017-05-20
Ujazd, Organizator
II Powiatowy Bieg na Piątkę
[acrobat]
2017-05-20
Rogoźnik, ZmierzymyCzas.pl
II Rogoźnicki Bieg Pod Pochodniami
[acrobat]
2017-05-20
Rogoźnik, Jacek Bosy
II Rogoźnicki Półmaraton Leśny - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-20
Rogoźnik, Jacek Bosy
II Rogoźnicki Półmaraton Leśny - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Suszec, Czesław Tomczyk
Leśny bieg Suszecki - kategorie
[acrobat]
2017-05-20
Suszec, Czesław Tomczyk
Leśny bieg Suszecki - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Dobrzeń Wielki, Organizator
Od jeziora do jeziora Polska Biega - NW
[acrobat]
2017-05-20
Dobrzeń Wielki, Organizator
Od jeziora do jeziora Polska Biega - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Andrychów, Organizator
Oshee Beskidzki Topór - 21km
[acrobat]
2017-05-20
Andrychów, Organizator
Oshee Beskidzki Topór - 43km
[acrobat]
2017-05-20
Andrychów, Organizator
Oshee Beskidzki Topór - 73km
[acrobat]
2017-05-20
Rawa Mazowiecka, Przemysław Popek
Rawa W BIEGU
[acrobat]
2017-05-20
Wrocław, Datasport
Sky Tower Run - kobiety
[acrobat]
2017-05-20
Wrocław, Datasport
Sky Tower Run - MP kobiety
[acrobat]
2017-05-20
Wrocław, Datasport
Sky Tower Run - MP mężczyźni
[acrobat]
2017-05-20
Wrocław, Datasport
Sky Tower Run - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Teresin, Organizator
Teresiński Mityng Lekkoatletyczny
[acrobat]
2017-05-20
Kliniska Wielkie, Dariusz Gapiński
Ultra Cross Maraton 12H
[acrobat]
2017-05-20
Zwierzyniec, Organizator
Ultra Roztocze - 120km
[acrobat]
2017-05-20
Zwierzyniec, Organizator
Ultra Roztocze - 150km
[acrobat]
2017-05-20
Zwierzyniec, Organizator
Ultra Roztocze - 30km
[acrobat]
2017-05-20
Zwierzyniec, Organizator
Ultra Roztocze - 65km
[acrobat]
2017-05-20
Zwierzyniec, Organizator
Ultra Roztocze - 90km
[acrobat]
2017-05-20
Żyrowa, STARTER Pomiar Czasu
VIII Cross Duathlon
[acrobat]
2017-05-20
Kwidzyn, Datasport
VIII Kwidzyński Bieg Papiernika - drużyny
[acrobat]
2017-05-20
Kwidzyn, Datasport
VIII Kwidzyński Bieg Papiernika - kobiety
[acrobat]
2017-05-20
Kwidzyn, Datasport
VIII Kwidzyński Bieg Papiernika - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Bolewice, Organizator
VII Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera
[acrobat]
2017-05-20
Tarnowskie Góry, Organizator
VI Tarnogórski Bieg Przełajowy - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-20
Tarnowskie Góry, Organizator
VI Tarnogórski Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2017-05-20
Sielpia, Wojciech Pasek
XII Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2017-05-20
Konin, MOSiR Konin
XIX Bieg Milowego Słupa
[acrobat]
2017-05-20
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Zielony Maraton i Półmaraton Leśny - Maraton
[acrobat]
2017-05-20
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Zielony Maraton i Półmaraton Leśny - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-17
Gdynia, Rafał Plewiski
31 Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-05-17
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia w Biegach Przełajowych - Bieg 3
[excel]
2017-05-16
Warszawa, Organizator
Monte Kazura - Bieg 2
[acrobat]
2017-05-14
Olsztyn, Gosia Pryśko
10K Run Series Olsztyn
[acrobat]
2017-05-14
Jedlina Zdrój, Datasport
4. Wodociągi Półmaraton Górski - kategorie
[acrobat]
2017-05-14
Jedlina Zdrój, Datasport
4. Wodociągi Półmaraton Górski - kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Jedlina Zdrój, Datasport
4. Wodociągi Półmaraton Górski - OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Płock, SuperCzas.pl
5. Bieg Europejski - Polska Biega
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 21 km drużyny
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 21 km kategorie
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 21 km mieszk.Białyst
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 5 km kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Białystok, Datasport
5. PKO Białystok Półmaraton - 5 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Swarzędz, Plus-Timing
6. Bieg 10 km Szpot Swarzędz - Mistrzostwa Policji
[acrobat]
2017-05-14
Swarzędz, Plus-Timing
6. Bieg 10 km Szpot Swarzędz - OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 10 km kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 10 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 42 km kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 42 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Opole, Datasport
7. Maraton Opolski - 42 km sztafety
[acrobat]
2017-05-14
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - 10 km kategorie
[acrobat]
2017-05-14
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - 10 km kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - 10 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Białobrzegi, Datasport
Bieg Pilicy - 3 km OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Gryfice, Sport-time
Gryf Arena Run 2017
[acrobat]
2017-05-14
Bydgoszcz, Organizator
III Bieg Instalatora
[acrobat]
2017-05-14
Toruń, Kinga Nemere-Czachowska
III Bieg z Książką
[acrobat]
2017-05-14
Kazimierz Dolny, Datasport
II Bieg Kazimierski - kategorie
[acrobat]
2017-05-14
Kazimierz Dolny, Datasport
II Bieg Kazimierski - kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Kazimierz Dolny, Datasport
II Bieg Kazimierski - OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Kazimierz Dolny, Datasport
II Bieg Kazimierski - WMA
[acrobat]
2017-05-14
Ścinawa, Paulina Wityk-Szumna
II Bieg Łabędzi
[acrobat]
2017-05-14
Rybnik, Time-Sport.pl
II Bieg Rzemieślnika - 10km
[acrobat]
2017-05-14
Rybnik, Time-Sport.pl
II Bieg Rzemieślnika - 5km
[acrobat]
2017-05-14
Rybnik, Time-Sport.pl
II Bieg Rzemieślnika - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-14
Zaniemyśl, Marcin Stachowiak
II Dycha Gryfa
[acrobat]
2017-05-14
Krosno, Izabela Zatorska
I Nocny Dobroczynny Bieg Nadziei - NW
[acrobat]
2017-05-14
Krosno, Izabela Zatorska
I Nocny Dobroczynny Bieg Nadziei - OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Niepołomice, Chronotex
Leśna Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Niepołomice, Chronotex
Leśna Dziesiątka - mężczyźni
[acrobat]
2017-05-14
Palowice, Sławomir Paluch
Majówka z MOSiR-em - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-14
Palowice, Sławomir Paluch
Majówka z MOSiR-em - OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Nowy Targ, pomiar-czasu.pl
Maraton Podhalański
[acrobat]
2017-05-14
Nowy Targ, pomiar-czasu.pl
Półmaraton Podhalański
[acrobat]
2017-05-14
Olsztyn, Gosia Pryśko
Triathlon Olsztyn - dystans olimpijski
[acrobat]
2017-05-14
Olsztyn, Gosia Pryśko
Triathlon Olsztyn - dystans olimpijski sztafety
[acrobat]
2017-05-14
Olsztyn, Gosia Pryśko
Triathlon Olsztyn - dystans sprinterski
[acrobat]
2017-05-14
Olsztyn, Gosia Pryśko
Triathlon Olsztyn - dystans supersprinterski
[acrobat]
2017-05-14
Działoszyn, ZmierzymyCzas.pl
VIII Działoszyńska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-14
Działoszyn, ZmierzymyCzas.pl
VIII Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2017-05-14
Gaszyn, Robert Olek
VIII Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego
[acrobat]
2017-05-14
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
V MosirGutwinRun - Bieg 1
[acrobat]
2017-05-14
Niepołomice, Chronotex
V Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej - kobiety
[acrobat]
2017-05-14
Niepołomice, Chronotex
V Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej - mężczyźni
[acrobat]
2017-05-14
Warszawa, STS-Timing
XIII Ekiden - 3 Tura godz. 9.00
[acrobat]
2017-05-14
Warszawa, STS-Timing
XIII Ekiden - 4 Tura godz. 14.00
[acrobat]
2017-05-14
Warszawa, STS-Timing
XIII Ekiden - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Grajewo, elektronicznezapisy.pl
19. Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
[acrobat]
2017-05-13
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa: Nomada - 3h
[acrobat]
2017-05-13
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa: Nomada - 5km
[acrobat]
2017-05-13
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa: Nomada - 9h
[acrobat]
2017-05-13
Warszawa, Datasport
Bieg IT | Warszawa
[acrobat]
2017-05-13
Łódź, Time4s.pl
Bieg Po Nowe - Biegasz Pomagasz - 10km
[acrobat]
2017-05-13
Łódź, Time4s.pl
Bieg Po Nowe - Biegasz Pomagasz - 5km
[acrobat]
2017-05-13
Szałsza k.Gliwic, Timekeeper
Bieg w Szałszy o 100 nagród
[acrobat]
2017-05-13
Woskrzenice Duże, Sławek
Extreme Power Run
[acrobat]
2017-05-13
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 3 - 10km
[acrobat]
2017-05-13
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 3 - 5km
[acrobat]
2017-05-13
Nowy Tomyśl, PlusTiming
GWiNT Ultra Cross - 110km
[acrobat]
2017-05-13
Nowy Tomyśl, PlusTiming
GWiNT Ultra Cross - 160km
[acrobat]
2017-05-13
Nowy Tomyśl, PlusTiming
GWiNT Ultra Cross - 55km
[acrobat]
2017-05-13
Gliwice, Marzena Kryś
II Bieg Charytatywny św. Goara - Kobiety
[acrobat]
2017-05-13
Gliwice, Marzena Kryś
II Bieg Charytatywny św. Goara - Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-13
Dziadowa Kłoda, Ewa Kazimierczak
II Bieg o Kłodę - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-13
Dziadowa Kłoda, Ewa Kazimierczak
II Bieg o Kłodę - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Pobiedziska, Adrian Nowak
II Cross Charytatywny Dla Ciebie - NW
[acrobat]
2017-05-13
Pobiedziska, Adrian Nowak
II Cross Charytatywny Dla Ciebie - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Stare Pole, elektronicznezapisy.pl
II Staropolski Bieg - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-13
Stare Pole, elektronicznezapisy.pl
II Staropolski Bieg - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Dziekanów Leśny, Organizator
II Ultramaraton Kampinoski
[acrobat]
2017-05-13
Leszno k.Warszawy, DomTel-Sport
IV Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK - druż
[acrobat]
2017-05-13
Leszno k.Warszawy, DomTel-Sport
IV Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Świecie, STS-Timing
IV Bieg Rycerski
[acrobat]
2017-05-13
Głogów Małopolski, Timekeeper
IV Dycha Głogowska
[acrobat]
2017-05-13
Kamienna k.Łabowa, Organizator
IV Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem
[acrobat]
2017-05-13
Ropczyce, Maciek Sąsiadek
IV Zadaniowy Rajd na Orientację
[acrobat]
2017-05-13
Ozorków k.Łodzi, InesSport.pl
IX Supermaraton 25/50 km
[acrobat]
2017-05-13
Reda, Michał Pusdrowski
Nocny Bieg Parami ze Świetlikami
[acrobat]
2017-05-13
Chełmiec, Datasport
Rzepakowa Dycha
[acrobat]
2017-05-13
Gdańsk, elektronicznezapisy.pl
VIII Gdański Bieg Lekarzy - 10km
[acrobat]
2017-05-13
Gdańsk, elektronicznezapisy.pl
VIII Gdański Bieg Lekarzy - 5km
[acrobat]
2017-05-13
Szelków Stary, Chronotex.pl
VII Półmaraton Szelkowski
[acrobat]
2017-05-13
Szelków Stary, Krzysztof Jastrzębski
VII Szelkowski Bieg Długodystansowy
[acrobat]
2017-05-13
Wichrowo, SuperCzas.pl
VI Biegiem po Wichrowskich Lasach - NW Kobiety
[acrobat]
2017-05-13
Wichrowo, SuperCzas.pl
VI Biegiem po Wichrowskich Lasach - NW Mężczyźni
[acrobat]
2017-05-13
Wichrowo, SuperCzas.pl
VI Biegiem po Wichrowskich Lasach - OEPN
[acrobat]
2017-05-13
Poznań, Joanna Baszyńska
VI Bieg Na Tak - Fun Run
[acrobat]
2017-05-13
Poznań, Joanna Baszyńska
VI Bieg Na Tak - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-13
Poznań, Joanna Baszyńska
VI Bieg Na Tak - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Łącko, Zespół Sportowe Łącko
VI Górski Bieg Kwitnącej Jabłoni
[acrobat]
2017-05-13
Nowy Targ, Organizator
V Bieg o Puchar Rektora PPWSZ
[acrobat]
2017-05-13
Olecko, elektronicznezapisy.pl
V Olecka Trzynastka
[acrobat]
2017-05-13
Warszawa, STS-Timing
XIII Ekiden - 1 Tura godz. 9.00
[acrobat]
2017-05-13
Warszawa, STS-Timing
XIII Ekiden - 2 Tura godz. 14.00
[acrobat]
2017-05-13
Skawina, DataSport.pl
XV Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Skawina, DataSport.pl
XV Bieg Skawiński - Rolki
[acrobat]
2017-05-13
Sławno, b4sport.pl
XXI Bieg Święców
[acrobat]
2017-05-13
Chojnice, Domtel-Sport.pl
XXXIII Chojnickie Biegi Strażackie
[acrobat]
2017-05-13
Gorzów Wielkopolski, Sport-time
XXXVI Bieg Słowiański
[acrobat]
2017-05-13
Mechelinki, Teresa Jaskułka
XX Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego - bieg 2
[word]
2017-05-13
Inowrocław, STS-Timing
X Bieg Piastowski - 10km
[acrobat]
2017-05-13
Inowrocław, STS-Timing
X Bieg Piastowski - OPEN
[acrobat]
2017-05-13
Katowice, Domtel-Sport.pl
X Katowicki Festiwal Biegowy - 10km
[acrobat]
2017-05-13
Katowice, Domtel-Sport.pl
X Katowicki Festiwal Biegowy - 10km NW
[acrobat]
2017-05-13
Katowice, Domtel-Sport.pl
X Katowicki Festiwal Biegowy - 5km
[acrobat]
2017-05-13
Katowice, Domtel-Sport.pl
X Katowicki Festiwal Biegowy - 5km NW
[acrobat]
2017-05-13
Katowice, Domtel-Sport.pl
X Katowicki Festiwal Biegowy - Maraton
[acrobat]
2017-05-13
Katowice, Domtel-Sport.pl
X Katowicki Festiwal Biegowy - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-11
Żory, Datasport
V Żorski Bieg Ogniowy
[acrobat]
2017-05-11
Żory, Datasport
V Żorski Bieg Ogniowy - kobiety
[acrobat]
2017-05-10
Gdynia, Rafał Plewiski
30 Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-05-10
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Pamięci Marka Sienickiego - Cywile
[acrobat]
2017-05-10
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Pamięci Marka Sienickiego - Drużyny
[acrobat]
2017-05-10
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Pamięci Marka Sienickiego - OPEN
[acrobat]
2017-05-10
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 5
[excel]
2017-05-09
Kovel, Organizator
Kovelski Półmaraton
[acrobat]
2017-05-07
Szczytno, DomTel-Sport
28 Maraton Juranda
[acrobat]
2017-05-07
Kielce, Datasport
3.sieBIEGA Półmaraton Kielecki - kategorie
[acrobat]
2017-05-07
Kielce, Datasport
3.sieBIEGA Półmaraton Kielecki - kobiety
[acrobat]
2017-05-07
Kielce, Datasport
3.sieBIEGA Półmaraton Kielecki - OPEN
[acrobat]
2017-05-07
Kielce, Datasport
3.sieBIEGA Półmaraton Kielecki - WMA
[acrobat]
2017-05-07
Warszawa, Robert Gadomski
3 Bieg Geronimo
[acrobat]
2017-05-07
Drezdenko, Maratończyk Pomiar Czasu
3. Drezdenecka Dycha
[acrobat]
2017-05-07
Lublin, STS-Timing
5. Maraton Lubelski - 10 km
[acrobat]
2017-05-07
Lublin, STS-Timing
5. Maraton Lubelski - 42 km
[acrobat]
2017-05-07
Warszawa, Datasport
6 Bieg Wegański - 10 km
[acrobat]
2017-05-07
Warszawa, Datasport
6 Bieg Wegański - 5 km
[acrobat]
2017-05-07
Warszawa, Datasport
6 Bieg Wegański - półmaraton
[acrobat]
2017-05-07
Łomża, Krzysztof Skowera
7. Łomża Półmaraton - 10km
[acrobat]
2017-05-07
Łomża, Krzysztof Skowera
7. Łomża Półmaraton - 5km
[acrobat]
2017-05-07
Łomża, Krzysztof Skowera
7. Łomża Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-05-07
Puławy, PulsarSport.pl
Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły - 10km
[acrobat]
2017-05-07
Puławy, PulsarSport.pl
Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły - 5km
[acrobat]
2017-05-07
Katowice, Michał Burda
Bieg Bohaterów - 10km
[acrobat]
2017-05-07
Katowice, Michał Burda
Bieg Bohaterów - 5km
[acrobat]
2017-05-07
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski z PKO
[acrobat]
2017-05-07
Świętochłowice, ZmierzymyCzas.pl
Bieg na 70-lecie nadania praw miejskich
[acrobat]
2017-05-07
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Bieg Puszczy Białej
[acrobat]
2017-05-07
Sława, Remigiusz Bachorski
Bieg Strażacki z OSP
[acrobat]
2017-05-07
Chrzanów, Datasport
Chrzanowski Bieg Uliczny - 10 km
[acrobat]
2017-05-07
Szczytno, DomTel-Sport
Dyszka Jurandówny
[acrobat]
2017-05-07
Polanica Zdrój, Datasport
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój - 10 km drużyny
[acrobat]
2017-05-07
Polanica Zdrój, Datasport
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój - 10 km kobiety
[acrobat]
2017-05-07
Polanica Zdrój, Datasport
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój - 10 km OPEN
[acrobat]
2017-05-07
Polanica Zdrój, Datasport
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój - 21 km drużyny
[acrobat]
2017-05-07
Polanica Zdrój, Datasport
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-05-07
Polanica Zdrój, Datasport
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-05-07
Łapy, Krzysztof Skowera
Grand Prix Bindugi 6/12
[word]
2017-05-07
Bolków, Bartosz Klimek
II Bieg z zamkiem w tle - 11km
[acrobat]
2017-05-07
Bolków, Bartosz Klimek
II Bieg z zamkiem w tle - 2km
[acrobat]
2017-05-07
Manowo, Dorota Zwiefka
IV Bieg Wiosenny - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-07
Manowo, Dorota Zwiefka
IV Bieg Wiosenny - OPEN
[acrobat]
2017-05-07
Kurnos Drugi, Piotr Stolecki
IV Gminna ZaDyszka - 3.4km
[acrobat]
2017-05-07
Kurnos Drugi, Piotr Stolecki
IV Gminna ZaDyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-07
Kurnos Drugi, Piotr Stolecki
IV Gminna ZaDyszka - OPEN
[acrobat]
2017-05-07
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Pułtuski Festiwal Biegów - Generalka
[acrobat]
2017-05-07
Serock, Anita Szydlik
V Bieg Wojciechowy
[acrobat]
2017-05-07
Bartków, Bogusław Tomaszewski
XI Bieg Lupusa
[acrobat]
2017-05-07
Gołdap, SuperCzas.pl
XLI Bieg Zwycięstwa
[acrobat]
2017-05-07
Bojanowo, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXIII Bieg Zwycięstwa
[acrobat]
2017-05-07
Pszczew, PulsarSport.pl
XXXIV Pszczewska Dwudziestka Biegajmy Razem
[acrobat]
2017-05-07
Nowy Tomyśl, G. Raczkowiak
X Nowotomyski Test Coopera - Generalka po 10
[excel]
2017-05-07
Nowy Tomyśl, G. Raczkowiak
X Nowotomyski Test Coopera - OPEN
[excel]
2017-05-06
Jeroniki, Krzysztof Skowera
1. Bieg z Okazji Święta Konstytucji 3-go Maja
[acrobat]
2017-05-06
Kołobrzeg, ChronoChip.pl
2.Kołobrzeg 1/2 Maraton
[acrobat]
2017-05-06
Choszczno, Organizator
2. Marsz nordic Walking Aktywnych
[acrobat]
2017-05-06
Choszczno, Organizator
2. Terenowy bieg Przetrwania
[acrobat]
2017-05-06
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca
[acrobat]
2017-05-06
Kołobrzeg, ChronoChip.pl
5.Kołobrzeg Maraton
[acrobat]
2017-05-06
Skokowa, Przemysław Burchacki
7. Skokowski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2017-05-06
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Bieg Dwóch Mostów
[acrobat]
2017-05-06
Ustroń, Stefan Kalinowski
Bieg na Równicę
[acrobat]
2017-05-06
Huta Stara, Robert Chądzyński
Bieg o Puchar Św. Floriana
[acrobat]
2017-05-06
Czerna, Łukasz Król
III Międzynarodowy Bieg Strażaka
[acrobat]
2017-05-06
Tworóg, ZmierzymyCzas.pl
III Tworogowska dycha po trowie
[acrobat]
2017-05-06
Borówiec, Maratończyk Pomiar Czasu
II Bieg Borówiecka Za-dyszka - 10km
[acrobat]
2017-05-06
Borówiec, Maratończyk Pomiar Czasu
II Bieg Borówiecka Za-dyszka - 5km
[acrobat]
2017-05-06
Kraków, Ryszard Machlowski
IV Krakowski Ultramaraton Trzy Korony
[excel]
2017-05-06
Rzeszów, Stowarzyszenie Ultra Run
IV Ultramaraton Podkarpacki - up115
[acrobat]
2017-05-06
Rzeszów, Stowarzyszenie Ultra Run
IV Ultramaraton Podkarpacki - up50
[acrobat]
2017-05-06
Rzeszów, Stowarzyszenie Ultra Run
IV Ultramaraton Podkarpacki - up70
[acrobat]
2017-05-06
Rzeszów, Stowarzyszenie Ultra Run
IV Ultramaraton Podkarpacki - wt30
[acrobat]
2017-05-06
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IX Biegu Wokół Rancza - mieszkańcy Nadolic
[acrobat]
2017-05-06
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IX Biegu Wokół Rancza - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-06
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IX Biegu Wokół Rancza - OPEN
[acrobat]
2017-05-06
Warszawa, Robert Gadomski
I Bieg Wiosną
[acrobat]
2017-05-06
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Leśne Games
[acrobat]
2017-05-06
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Pułtuski półmaraton Leśnika
[acrobat]
2017-05-06
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Sztafeta Zamkowa
[acrobat]
2017-05-06
Duszatyn, Jarosław Makowiec
Tropem Żbika Po Zwiezionej Górze - 6km
[acrobat]
2017-05-06
Duszatyn, Jarosław Makowiec
Tropem Żbika Po Zwiezionej Górze - OPEN
[acrobat]
2017-05-06
Puszcza Bydgoska, Robert Kochan
Urodzinowy Cross Jarka
[acrobat]
2017-05-06
Sandomierz, Piotr Kozak
VII Sandomierski Sportowy Weekend - 10km
[excel]
2017-05-06
Sandomierz, Piotr Kozak
VII Sandomierski Sportowy Weekend - 5km
[excel]
2017-05-06
Sandomierz, Piotr Kozak
VII Sandomierski Sportowy Weekend - dzieci
[excel]
2017-05-06
Sandomierz, Piotr Kozak
VII Sandomierski Sportowy Weekend - Górski
[excel]
2017-05-06
Sandomierz, Piotr Kozak
VII Sandomierski Sportowy Weekend - NW
[excel]
2017-05-06
Żarki Letnisko, Andrzej Mielnik
XII Bieg Leśnych Ludków
[acrobat]
2017-05-06
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
XII Bieg Wyspiańskiego
[acrobat]
2017-05-06
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
XXII Oleskie Biegi Uliczne - kategorie
[acrobat]
2017-05-06
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
XXII Oleskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2017-05-05
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Bieg nocny śladami historii Pułtuska
[acrobat]
2017-05-05
Pułtusk, Paweł Kowalczyk
Bieg wokół najdłuższego rynku w Europie
[acrobat]
2017-05-03
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
11 Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2017-05-03
Warszawa, Datasport
27. Bieg Konstytucji 3 Maja - kategorie
[acrobat]
2017-05-03
Warszawa, Datasport
27. Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2017-05-03
Warszawa, Datasport
27. Bieg Konstytucji 3 Maja - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-03
Warszawa, Datasport
27. Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Dąbrowa Białostocka, Paweł Kalinowski
2. Dąbrowski Ćwierćmaraton
[acrobat]
2017-05-03
Gryfino, DomTel-Sport
3. Gryfiński Transgraniczny Fest.Biegowy - 10 km
[acrobat]
2017-05-03
Gryfino, DomTel-Sport
3. Gryfiński Transgraniczny Fest.Bieg. - półmarat.
[acrobat]
2017-05-03
Radom, Organizator
Biegu Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2017-05-03
Wiączyń Dolny, Inessport.pl
Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja - 10 km
[acrobat]
2017-05-03
Wiączyń Dolny, Inessport.pl
Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja - 21 km
[acrobat]
2017-05-03
Wiączyń Dolny, Inessport.pl
Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja - marsz
[acrobat]
2017-05-03
Strzyżów k.Rzeszowa, Krzysztof Szaro
Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2017-05-03
Golub Dobrzyń, STS-Timing
Bieg przełajowy Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2017-05-03
Szczecin, chearull
Druga Arkońska MILA
[acrobat]
2017-05-03
Tarnowskie Góry, ZmierzymyCzas.pl
II Tarnogórski Półmaraton - 10 km
[acrobat]
2017-05-03
Tarnowskie Góry, ZmierzymyCzas.pl
II Tarnogórski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Grębocice, STS-Timing
IV Bieg o Puchar Wójta Gminy Grębocice
[acrobat]
2017-05-03
Skarżysko-Kamienna, Datasport
I Bieg Konstytucji
[acrobat]
2017-05-03
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
I Bieg Wokół Remizy - kategorie
[acrobat]
2017-05-03
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
I Bieg Wokół Remizy - OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
I Maraton Dolnego Powiśla - 9km
[acrobat]
2017-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
I Maraton Dolnego Powiśla - 9km Służby Mundurowe
[acrobat]
2017-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
I Maraton Dolnego Powiśla - OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Ryki, Organizator
V Otwarte Mistrzostwa Polski biegusiem.pl
[acrobat]
2017-05-03
Piaseczno, Datasport
XVII Piaseczyńska Mila Konstytucyjna
[acrobat]
2017-05-03
Stalowa Wola, Piotr Anioł
XXIX Bieg Konstytucji 3-go Maja
[acrobat]
2017-05-03
Rudze k.Zatora, Konrad Plata
XXI Bieg Konstytucji - OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Czarna Dąbrówka, DomTel-Sport
XXVII Ogólnopolski Bieg Orłów
[acrobat]
2017-05-03
Czarna Dąbrówka, DomTel-Sport
XXVII Ogólnopolski Bieg Orłów - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVI Bieg im.Jana Kilińskiego - półmaraton kobiety
[acrobat]
2017-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVI Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5 km OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVI Bieg im. Jana Kilińskiego - półmaraton OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Łubianka, STS-Timing
XX Bieg Samorządowy - drużyny
[acrobat]
2017-05-03
Łubianka, STS-Timing
XX Bieg Samorządowy - OPEN
[acrobat]
2017-05-03
Racibórz, Datasport
X Bieg bez granic - 10 km
[acrobat]
2017-05-03
Racibórz, Datasport
X Bieg bez granic - 3.7 km
[acrobat]
2017-05-02
Witków, DataSport.pl
2. Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie - 8km
[acrobat]
2017-05-02
Witków, DataSport.pl
2. Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie - OPEN
[acrobat]
2017-05-02
Zamość, Inessport.pl
IV Bieg Wokół Twierdzy Zamość
[acrobat]
2017-05-02
Węgorzewo, Domtel-Sport.pl
XIII Półmaraton Węgorza
[acrobat]
2017-05-01
Bakałarzewo, Krzysztof Skowera
1. Bieg Bakałarza - OPEN
[acrobat]
2017-05-01
Bakałarzewo, Krzysztof Skowera
1. Półmaraton Doliną Rospudy - OPEN
[acrobat]
2017-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2017-05-01
Zambrów, Paweł Kalinowski
3. Zambrowskie Biegi Uliczne - 10 km
[acrobat]
2017-05-01
Zambrów, Paweł Kalinowski
3. Zambrowskie Biegi Uliczne - 5 km
[acrobat]
2017-05-01
Czołpino/Smołdzino, Domtel-Sport.pl
IV Dycha po Piachu
[acrobat]
2017-05-01
Kępno, PulsarSport.pl
IV Kępiński Bieg Uliczny
[acrobat]
2017-05-01
Świdnica, Radosław Światowy
IX Bieg Goplany
[acrobat]
2017-05-01
Lisowice, Ultimasport
VI Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - drużyny
[acrobat]
2017-05-01
Lisowice, Ultimasport
VI Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - kobiety
[acrobat]
2017-05-01
Lisowice, Ultimasport
VI Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - OPEN
[acrobat]
2017-05-01
Grudziądz, DataSport.pl
V Półmaraton Grudziądz - Rulewo
[acrobat]
2017-05-01
Jelenia Góra, DataSport.pl
V Półmaraton Jeleniogórski - 10km
[acrobat]
2017-05-01
Jelenia Góra, DataSport.pl
V Półmaraton Jeleniogórski - OPEN
[acrobat]
2017-05-01
Łącko, Domtel-Sport.pl
XVIII Bieg Śladami Bogusława X - 1.7km
[acrobat]
2017-05-01
Łącko, Domtel-Sport.pl
XVIII Bieg Śladami Bogusława X - OPEN
[acrobat]
2017-05-01
Jelcz - Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XVI Maraton Jelcz-Laskowice - 10km
[acrobat]
2017-05-01
Jelcz - Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XVI Maraton Jelcz-Laskowice - Nordic Walking
[acrobat]
2017-05-01
Jelcz - Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XVI Maraton Jelcz-Laskowice - OPEN
[acrobat]
2017-05-01
Jelcz - Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XVI Maraton Jelcz-Laskowice - Półmaraton
[acrobat]
2017-05-01
Chełmża, elektronicznezapisy.pl
XV Półmaraton Chełmżyński - 10km
[acrobat]
2017-05-01
Chełmża, elektronicznezapisy.pl
XV Półmaraton Chełmżyński - OPEN
[acrobat]
2017-04-30
Kraków, DataSport.pl
16 PZU Cracovia Maraton - Kobiety
[acrobat]
2017-04-30
Kraków, Datasport.pl
16 PZU Cracovia Maraton - OPEN
[acrobat]
2017-04-30
Żukowo k.Gdańska, elektronicznezapisy.pl
1. Hardcore Run Żukowo
[acrobat]
2017-04-30
Żukowo k.Gdańska, elektronicznezapisy.pl
26. Żukowski Przełaj
[acrobat]
2017-04-30
Prusice, Przemysław Burchacki
5. Edycja Akcji Prusice Biegają - Bieg 4
[acrobat]
2017-04-30
Gdynia, STS-Timing
Bieg Kobiet
[acrobat]
2017-04-30
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Bydgoszcz na Start
[acrobat]
2017-04-30
Lidzbark Warmiński, Datasport.pl
I Bieg im. Mikołaja Kopernika - OPEN
[acrobat]
2017-04-30
Starachowice, DataSport.pl
I Półmaraton Starachowicki - 10km
[acrobat]
2017-04-30
Starachowice, DataSport.pl
I Półmaraton Starachowicki - OPEN
[acrobat]
2017-04-30
Rostkowo, Tomasz Skrzypkowski
Korona Ziemi Przasnyskiej
[acrobat]
2017-04-30
Libiąż, Ultimasport.pl
Libiąska Dziesiąteczka - Kobiety
[acrobat]
2017-04-30
Libiąż, Ultimasport.pl
Libiąska Dziesiąteczka - OPEN
[acrobat]
2017-04-30
Toruń, STS-Timing
Run Toruń - 10 km
[acrobat]
2017-04-30
Toruń, STS-Timing
Run Toruń - 5 km
[acrobat]
2017-04-30
Rędziny, ZmierzymyCzas.pl
Wyścig Rowerowy - Erowery Rock Rędziny - dorośli
[acrobat]
2017-04-30
Rędziny, ZmierzymyCzas.pl
Wyścig Rowerowy - Erowery Rock Rędziny - dzieci
[acrobat]
2017-04-29
Kraków, DataSport.pl
12. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego
[acrobat]
2017-04-29
Łapy, Krzysztof Skowera
17. Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego
[word]
2017-04-29
Słupsk, Domtel-Sport.pl
Bieg do Pustego Grobu
[acrobat]
2017-04-29
Świdwin, elektronicznezapisy.pl
Bieg Po Pierwsze Zdrowie - NW
[acrobat]
2017-04-29
Świdwin, elektronicznezapisy.pl
Bieg Po Pierwsze Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2017-04-29
Kraków, Datasport.pl
Cracovia Maraton na Rolkach z Radiem ESKA
[acrobat]
2017-04-29
Skórcz, Jerzy Mykowski
Drugi Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - 10km
[acrobat]
2017-04-29
Skórcz, Jerzy Mykowski
Drugi Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - 83km
[acrobat]
2017-04-29
Mszczonów, Inessport
Energetyczna 10-tka - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-29
Mszczonów, Inessport
Energetyczna 10-tka - szkoły
[acrobat]
2017-04-29
Mszczonów, Inessport
Energetyczna 10-tka - sztafety
[acrobat]
2017-04-29
Jędrzejów, Aleksander Mazurkiewicz
IV Bieg Lisów
[acrobat]
2017-04-29
Kartuzy, Organizator
Kartuska 10
[acrobat]
2017-04-29
Lubsko, Michał Glinka
Lubsko Challenge CrossDuathlon - OPEN
[acrobat]
2017-04-29
Lubsko, Michał Glinka
Lubsko Challenge CrossDuathlon - sztafety
[acrobat]
2017-04-29
Rybnik, Domtel-Sport.pl
Mistrzostwa Polski w biegu na 10000m
[acrobat]
2017-04-29
Strzelce Krajeńskie , Maratończyk Pomiar Czasu
Piątka na Rynku
[acrobat]
2017-04-29
Janowiec Wielkopolsk, DataSport.pl
XXIX Biegi im.Tomasza Hopfera
[acrobat]
2017-04-29
Janowiec Wlkp., Datasport.pl
XXIX Biegi im.Tomasza Hopfera - drużyny
[acrobat]
2017-04-29
Janowiec Wlkp., Datasport.pl
XXIX Biegi im.Tomasza Hopfera - Gmina
[acrobat]
2017-04-29
Janowiec Wlkp., Datasport.pl
XXIX Biegi im.Tomasza Hopfera - kategorie
[acrobat]
2017-04-29
Janowiec Wlkp., Datasport.pl
XXIX Biegi im.Tomasza Hopfera - kobiety
[acrobat]
2017-04-29
Janowiec Wlkp., Datasport.pl
XXIX Biegi im.Tomasza Hopfera - WMA
[acrobat]
2017-04-28
Kraków, Datasport.pl
Nocna Dycha z Wawelem Kraków - kategorie
[acrobat]
2017-04-28
Kraków, Datasport.pl
Nocna Dycha z Wawelem Kraków - kobiety
[acrobat]
2017-04-28
Kraków, Datasport.pl
Nocna Dycha z Wawelem Kraków - OPEN
[acrobat]
2017-04-26
Gdynia, Rafał Plewiski
29 Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-04-26
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Korfantym
[acrobat]
2017-04-25
Siedlce, Rafał Wysocki
Siedlecka Liga Biegowa
[acrobat]
2017-04-25
Siedlce, Rafał Wysocki
Siedlecka Liga Biegowa - wyniki zbiorcze
[acrobat]
2017-04-23
Pogorzałki, Krzysztof Skowera
1. Podlaski Bieg Wielkanocny
[acrobat]
2017-04-23
Szczecinek, DataSport.pl
34. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego
[acrobat]
2017-04-23
Warszawa, Domtel-Sport.pl
5. ORLEN Warsaw Marathon - Bieg 10km OSHEE
[acrobat]
2017-04-23
Warszawa, Domtel-Sport.pl
5. ORLEN Warsaw Marathon - OPEN
[acrobat]
2017-04-23
Cieszyn, DataSport.pl
9. Cieszyński FORTUNA Bieg
[acrobat]
2017-04-23
Kraków, Rafał Oświęcimka
Biegiem na Bagry 3! - 3km
[acrobat]
2017-04-23
Kraków, Rafał Oświęcimka
Biegiem na Bagry 3! - OPEN
[acrobat]
2017-04-23
Poznań, PlusTiming
Bieg Enigmy
[acrobat]
2017-04-23
Wrocław, STS-Timing
Bieg kobiet
[acrobat]
2017-04-23
Bydgoszcz, b4sport.pl
Bydgoski Bieg Urodzinowy
[acrobat]
2017-04-23
Głogów, Agnieszka Grzegorek
Cross Straceńców - Bieg Miedziowy
[acrobat]
2017-04-23
Głogów, Agnieszka Grzegorek
Cross Straceńców - Bieg Srebrny
[acrobat]
2017-04-23
Głogów, Agnieszka Grzegorek
Cross Straceńców - Bieg Złoty
[acrobat]
2017-04-23
Łódź, DataSport.pl
DOZ Maraton Łódź - 10km
[acrobat]
2017-04-23
Łódź, DataSport.pl
DOZ Maraton Łódź - Kobiety
[acrobat]
2017-04-23
Łódź, DataSport.pl
DOZ Maraton Łódź - OPEN
[acrobat]
2017-04-23
Kolbuszowa, Aneta Cetnarska
III Wiosenne Zmagania - 10km
[acrobat]
2017-04-23
Kolbuszowa, Aneta Cetnarska
III Wiosenne Zmagania - 5km
[acrobat]
2017-04-23
Ozimek, Rafał Słociak
II Cross Ozimski - PagóRace
[acrobat]
2017-04-23
Kraśnik, STS-Timing
II Kraśnik Półmaraton - 5km
[acrobat]
2017-04-23
Kraśnik, STS-Timing
II Kraśnik Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-04-23
Kuźnia Raciborska, Ireneusz Górnik
II Kuźniański Półmaraton Leśny RAFAMET
[acrobat]
2017-04-23
Zdzieszowice, DataSport.pl
II Pólmaraton Zdzieszowice - 10km
[acrobat]
2017-04-23
Zdzieszowice, DataSport.pl
II Pólmaraton Zdzieszowice - OPEN
[acrobat]
2017-04-23
Siedlec, Ultimasport.pl
I Bieg Uliczny im. Grzegorza Fieta
[acrobat]
2017-04-23
Oborniki, PlusTiming
Papieski Marsz Rajd Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2017-04-23
Oborniki, PlusTiming
Papieski Marsz Rajd Nordic Walking - 9km
[acrobat]
2017-04-23
Mietków, DataSport.pl
Półmaraton Mietkowski
[acrobat]
2017-04-23
Łubianka, STS-Timing
VIII Bieg Prezydencki
[acrobat]
2017-04-23
Koronowo, Sport-time
VII Bieg im. Braci Mikrutów
[acrobat]
2017-04-23
Katowice, Agnieszka Smykla
VII Panewnicki Bieg Dzika - bieg 4
[acrobat]
2017-04-23
Katowice, Agnieszka Smykla
VII Panewnicki Bieg Dzika - NW
[acrobat]
2017-04-23
Bytów, Stanisław Majkowski
VI Bieg na Mount Everest - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-23
Bytów, Stanisław Majkowski
VI Bieg na Mount Everest - OPEN
[acrobat]
2017-04-23
Opalenica, Jacek Flak-Marcinkowski
Wiosenny Test Coopera
[acrobat]
2017-04-23
Linia, Good-Time
XII Wojewódzki Bieg Przełajowy
[acrobat]
2017-04-23
Ostrzeszów, Marcin Poprawa
XIX Półmaraton Ostrzeszowski
[acrobat]
2017-04-23
Mońki, Paweł Kalinowski
XVI Wiosenne Biegi Uliczne
[acrobat]
2017-04-23
Mońki, Krzysztof Skowera
XVI Wiosenne Biegi Uliczne - 5km Kobiety
[acrobat]
2017-04-23
Mońki, Krzysztof Skowera
XVI Wiosenne Biegi Uliczne - 5km Mężczyźni
[acrobat]
2017-04-22
Henryków, Pro-Run
2. Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej - 10km
[acrobat]
2017-04-22
Henryków, Pro-Run
2. Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej - OPEN
[acrobat]
2017-04-22
Śnieżnik Kłodzki, Przemysław Demków
4. Bieg Kreta
[excel]
2017-04-22
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
9. Bieg Częstochowski
[acrobat]
2017-04-22
Baranów, PulsarSport.pl
Bieg Muratora
[acrobat]
2017-04-22
Muszyna, Grzegorz Rogowski
Bieg Muszynianki
[acrobat]
2017-04-22
Szczawnica, STS-Timing
Chyża Durbaszka
[acrobat]
2017-04-22
Daleszyce, Organizator
Crossrun - I edycja - 10km
[acrobat]
2017-04-22
Daleszyce, Organizator
Crossrun - I edycja - 21km
[acrobat]
2017-04-22
Turek, InesSport.pl
CURSUS TURCOVISTE II
[acrobat]
2017-04-22
Szczawnica, STS-Timing
Hardy Rolling
[acrobat]
2017-04-22
Pobiedziska, Przemek Walewski
III Bieg Agrobex Piastowska Piątka - NW
[acrobat]
2017-04-22
Pobiedziska, Przemek Walewski
III Bieg Agrobex Piastowska Piątka - OPEN
[acrobat]
2017-04-22
Wielka Wieś, Michał Fudala
III Świąteczne Spotkanie Biegowe - 10km
[acrobat]
2017-04-22
Wielka Wieś, Michał Fudala
III Świąteczne Spotkanie Biegowe - Mila
[acrobat]
2017-04-22
Owińska, PlusTiming
II Bieg Nocny Czerwonacka Czołówka
[acrobat]
2017-04-22
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
II Bieg po zdrowie - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-22
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
II Bieg po zdrowie - OPEN
[acrobat]
2017-04-22
Brzeg, DataSport.pl
II Nocna Dycha
[acrobat]
2017-04-22
Malbork, J. Skwira
II Piknik Biegowy - Dla Autyzmu - NW
[acrobat]
2017-04-22
Malbork, J. Skwira
II Piknik Biegowy - Dla Autyzmu - OPEN
[acrobat]
2017-04-22
Ligota Piękna, PulsarSport.pl
II Wiszeńska (za)Dyszka
[acrobat]
2017-04-22
Lubin, Romuald Kujawa
IV Bieg Papieski
[acrobat]
2017-04-22
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
IV Uniwersytecka ZaDyszka - 10km
[acrobat]
2017-04-22
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
IV Uniwersytecka ZaDyszka - 5km
[acrobat]
2017-04-22
Gdynia, Good-Time
Leśny Bieg i Marsz - Bieg 10km
[acrobat]
2017-04-22
Gdynia, Good-Time
Leśny Bieg i Marsz - Bieg 21km
[acrobat]
2017-04-22
Gdynia, Good-Time
Leśny Bieg i Marsz - Marsz 10km
[acrobat]
2017-04-22
Gdynia, Good-Time
Leśny Bieg i Marsz - Marsz 21km
[acrobat]
2017-04-22
Szczawnica, STS-Timing
Niepokorny Mnich
[acrobat]
2017-04-22
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - 10km
[acrobat]
2017-04-22
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - 21km
[acrobat]
2017-04-22
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - 42km
[acrobat]
2017-04-22
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - GP Maraton
[acrobat]
2017-04-22
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - GP Półmaraton
[acrobat]
2017-04-22
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - Młodzież
[acrobat]
2017-04-22
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-22
Warszawa, STS-Timing
Piekielny Wyścig
[acrobat]
2017-04-22
Skórzewo, Agnieszka Staniewska
Rodzinka RUN
[acrobat]
2017-04-22
Bydgoszcz, b4sport.pl
Run Budlex for Women - Bieg Tylko Dla Kobiet
[acrobat]
2017-04-22
Srebrna Góra, Ultimasport.pl
Silver Run - 12km
[acrobat]
2017-04-22
Srebrna Góra, Ultimasport.pl
Silver Run - 21km
[acrobat]
2017-04-22
Srebrna Góra, Ultimasport.pl
Silver Run - 42km
[acrobat]
2017-04-22
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
V Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy
[acrobat]
2017-04-22
Szczawnica, STS-Timing
Wielka Prehyba
[acrobat]
2017-04-22
Katowice, Domtel-Sport.pl
XXIV Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
[acrobat]
2017-04-22
Ceków-Kolonia, DataSport.pl
XXVII Biegi Uliczne Wiosna Cekowska
[acrobat]
2017-04-19
Gdynia, Rafał Plewiski
28 Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2017-04-17
Pniewy, Organizator
Bieg Św.Urszuli - 10km
[acrobat]
2017-04-17
Pniewy, Organizator
Bieg Św.Urszuli - 5km
[acrobat]
2017-04-17
Pniewy, Organizator
Bieg Św.Urszuli - NW
[acrobat]
2017-04-17
Lubliniec, Rosiński Zbigniew
Bieg z Jajami
[excel]
2017-04-17
Stargard, Alicja Terlikowska
II Bieg do Pustego Grobu - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-17
Stargard, Alicja Terlikowska
II Bieg do Pustego Grobu - OPEN
[acrobat]
2017-04-17
Wronki, Maratończyk Pomiar Czasu
IX Bieg Wielkanocny - NW
[acrobat]
2017-04-17
Wronki, Maratończyk Pomiar Czasu
IX Bieg Wielkanocny - OPEN
[acrobat]
2017-04-17
Nowa Sól, Super-Sport.pl
V Bieg do Pustego Grobu - duchowni
[acrobat]
2017-04-17
Nowa Sól, Super-Sport.pl
V Bieg do Pustego Grobu - kobiety
[acrobat]
2017-04-17
Nowa Sól, Super-Sport.pl
V Bieg do Pustego Grobu - OPEN
[acrobat]
2017-04-17
Wodzisław Śląski, Stefan Kalinowski
Wielkanocna Dziesiątka
[acrobat]
2017-04-15
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
III Bieg Zajączka Wielkanocnego - 10km
[acrobat]
2017-04-15
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
III Bieg Zajączka Wielkanocnego - 5km
[acrobat]
2017-04-15
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
III Bieg Zajączka Wielkanocnego - NW
[acrobat]
2017-04-15
Puck, Teresa Jaskułka
XX Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego - bieg 1
[acrobat]
2017-04-12
Gdynia, Rafał Plewiski
27. Cykliczny Bieg Śledzi
[acrobat]
2017-04-12
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 2
[excel]
2017-04-12
Winów, ZmierzymyCzas.pl
Mist. Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych - OPEN
[acrobat]
2017-04-12
Winów, ZmierzymyCzas.pl
Mist. Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych - zespół
[acrobat]
2017-04-12
Winów, ZmierzymyCzas.pl
Mist. Inspek. Wsparcia Sił Zbrojnych - Finał
[acrobat]
2017-04-12
Winów, ZmierzymyCzas.pl
Mist. Inspek. Wsparcia Sił Zbrojnych - sztafety
[acrobat]
2017-04-11
Warszawa, Organizator
Monte Kazua - Bieg 1
[acrobat]
2017-04-09
Rzeszów, STS-Timing
10. PKO Półmaraton Rzeszowski - OPEN
[acrobat]
2017-04-09
Rzeszów, STS-Timing
10. PKO Półmaraton Rzeszowski - sztafety
[acrobat]
2017-04-09
Legnica, Datasport
2. Bieg Bitwy pod Legnicą 1241
[acrobat]
2017-04-09
Żary, PulsarSport.pl
3. Dycha po Żarach
[acrobat]
2017-04-09
Gdańsk, STS-Timing
3. Gdańsk Maraton - OPEN
[acrobat]
2017-04-09
Gdańsk, STS-Timing
3. Gdańsk Maraton - sztafety
[acrobat]
2017-04-09
Książenice, KS BIEGI Grodzisk
3. Grodziskie Biegi Rodzinne - 10km
[acrobat]
2017-04-09
Książenice, KS BIEGI Grodzisk
3. Grodziskie Biegi Rodzinne - 5km
[acrobat]
2017-04-09
Poznań, PlusTiming
7 Hendi Ekonomiczna Piątka
[acrobat]
2017-04-09
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubie LASY - 10 km
[acrobat]
2017-04-09
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubie LASY - 5 km
[acrobat]
2017-04-09
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubie LASY - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-09
Poznań, Aleksander Klaja
Bieg dla Filipa - 10km
[acrobat]
2017-04-09
Poznań, Aleksander Klaja
Bieg dla Filipa - 5km
[acrobat]
2017-04-09
Chorzów, STS-Timing
Bieg Górski w Parku Śląskim - 10 km
[acrobat]
2017-04-09
Chorzów, STS-Timing
Bieg Górski w Parku Śląskim - 5 km
[acrobat]
2017-04-09
Boruja Kościelna, Piotr Konieczny
Bieg z Motylem - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-09
Boruja Kościelna, Piotr Konieczny
Bieg z Motylem - OPEN
[acrobat]
2017-04-09
Lublin, Karol Czajka
Czwarta Dycha do Maratonu
[acrobat]
2017-04-09
Toruń, STS-Timing
II Bieg Wiosenny
[acrobat]
2017-04-09
Kulka, SuperCzas.pl
II Mazurski Bieg na Kulce
[acrobat]
2017-04-09
Kulka, SuperCzas.pl
II Mazurski Bieg na Kulce - drużyny
[acrobat]
2017-04-09
Miękinia, Datasport
II Półmaraton Miękinia - 10 km
[acrobat]
2017-04-09
Miękinia, Datasport
II Półmaraton Miękinia - 10 km kobiety
[acrobat]
2017-04-09
Miękinia, Datasport
II Półmaraton Miękinia - 21 km
[acrobat]
2017-04-09
Miękinia, Datasport
II Półmaraton Miękinia - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-04-09
Gostyń, Bogdan Paluszkiewicz
IV Bieg Nasza Dycha
[acrobat]
2017-04-09
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
I Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego - Dzieci
[acrobat]
2017-04-09
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
I Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego - Młodzik
[acrobat]
2017-04-09
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
I Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego - Rodzina 1
[acrobat]
2017-04-09
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
I Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego - Rodzina 2
[acrobat]
2017-04-09
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
I Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego - Senior
[acrobat]
2017-04-09
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
I Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego - Weteran
[acrobat]
2017-04-09
Witunia, Bogusław Maciejewski
Korona Wituńska II
[excel]
2017-04-09
Piekary k.Krakowa, Kacper Piech
Lisiecki Półmaraton - 5km
[acrobat]
2017-04-09
Piekary k.Krakowa, Kacper Piech
Lisiecki Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-04-09
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
MP w Biegach Anglosaskich - Juniorzy
[acrobat]
2017-04-09
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
MP w Biegach Anglosaskich - Kobiety
[acrobat]
2017-04-09
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
MP w Biegach Anglosaskich - Mężczyźni
[acrobat]
2017-04-09
Rzeszów, Piotr Kowal
SPARing - Bieg na 5 km
[acrobat]
2017-04-09
Szczecin, Joanna Sprogis
Szturm na Wieżę - Crossduathlon
[excel]
2017-04-09
Uraz, Jakub Piątek
URAZ Cross Duathlon - Cud Max
[acrobat]
2017-04-09
Uraz, Jakub Piątek
URAZ Cross Duathlon - Cud Min
[acrobat]
2017-04-09
Uraz, Jakub Piątek
URAZ Cross Duathlon - MTB
[acrobat]
2017-04-09
Uraz, Jakub Piątek
URAZ Cross Duathlon - Piekło Urazu
[acrobat]
2017-04-09
Raszyn, Marzena Zientara
VIII Bieg Raszyński
[acrobat]
2017-04-09
Poznań, Marcin Stachowiak
Wiosenny Olszak Półmaraton - 14 km
[acrobat]
2017-04-09
Poznań, Marcin Stachowiak
Wiosenny Olszak Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-04-09
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
X Półmaraton Dąbrowski - OPEN
[acrobat]
2017-04-08
Łódź, Organizator
10. PZLA MP w Biegu 24-godzinnym - NIEOFICJALNE
[acrobat]
2017-04-08
Warszawa, Robert Gadomski
2 Bieg Siedzący Byk
[acrobat]
2017-04-08
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca - 2/4
[acrobat]
2017-04-08
Kraków, STS-Timing
5. Bieg Pamięci
[acrobat]
2017-04-08
Nieporęt, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Zająca
[acrobat]
2017-04-08
Łódź, Tomasz Królikowski
Chojeński Bieg na Stawach Jana
[acrobat]
2017-04-08
Jastrowie, Arkadiusz Kozak
Cross Jastrowski - 10.6km
[acrobat]
2017-04-08
Jastrowie, Arkadiusz Kozak
Cross Jastrowski - 5.3km
[acrobat]
2017-04-08
Gdańsk, STS-Timing
Gdańsk na Piątkę
[acrobat]
2017-04-08
Gorzów Wielkopolski, Maratończyk Pomiar Czasu
Gorzowski Bieg Wielkanocny
[acrobat]
2017-04-08
Koło, Marcin Świderski
Grand Prix Koła - bieg 2
[acrobat]
2017-04-08
Wrocław, DataSport.pl
H2O Półmaraton
[acrobat]
2017-04-08
Stare Babice, DataSport.pl
II Dziesiatka Babicka - Kobiety
[acrobat]
2017-04-08
Stare Babice, DataSport.pl
II Dziesiatka Babicka - OPEN
[acrobat]
2017-04-08
Inowrocław, STS-Timing
II Green Run - 10km
[acrobat]
2017-04-08
Inowrocław, STS-Timing
II Green Run - 5km
[acrobat]
2017-04-08
Olsztyn, Organizator
INO Kortowo 2017
[excel]
2017-04-08
Piaśnica, Zespół Kaszuby Biegają
IX Biegi Piaśnickie
[acrobat]
2017-04-08
Miejska Wola, Iwona Wicha
Mistrzostwa Polski Ultralong Biegi na Orientację
[acrobat]
2017-04-08
Łódź, InesSport.pl
Otwartych Mistrzostw Łodzi na 100 km
[acrobat]
2017-04-08
Łódź, InesSport.pl
Otwartych Mistrzostw Łodzi - Sztafeta Maratońska
[acrobat]
2017-04-08
Kamienna Góra, DataSport.pl
VI Bieg Zdobywca Góry Parkowej
[acrobat]
2017-04-08
Ruda Śląska, August Jakubik
XIII Memoriał Radnego Jana Koniecznego
[word]
2017-04-08
Gniezno, DataSport.pl
XV Bieg Europejski - Kobiety
[acrobat]
2017-04-08
Gniezno, DataSport.pl
XV Bieg Europejski - OPEN
[acrobat]
2017-04-08
Przytok, Łukasz Hryciuk
XV Półmaraton Przytok - kobiety
[acrobat]
2017-04-08
Przytok, Łukasz Hryciuk
XV Półmaraton Przytok - mężczyźni
[acrobat]
2017-04-07
Poznań, PlusTiming
7 Poznański Bieg im. O. Józefa Jońca SP
[acrobat]
2017-04-07
Wrocław, Aneta Kuczkowska
EDK z Matką Bożą na 102
[acrobat]
2017-04-06
Gdynia, Organizator
IV Bieg Charytatywny Dla Mateusza
[acrobat]
2017-04-05
Gdynia, Rafał Plewiski
26. Cykliczny Bieg Śledzi
[acrobat]
2017-04-05
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 4
[excel]
2017-04-02
Rybnik, Organizator
16 Cross Wiosenny - 15km
[acrobat]
2017-04-02
Rybnik, Organizator
16 Cross Wiosenny - 5km
[acrobat]
2017-04-02
Rybnik, Organizator
16 Cross Wiosenny - nordic walking
[acrobat]
2017-04-02
Szreniawa, Piotr Domański
2. Bieg Poznaniaka Dla Przedszkolaka
[acrobat]
2017-04-02
Bukówiec Górny, Karol Świętek
32 Bieg Sokoła - 1km
[acrobat]
2017-04-02
Bukówiec Górny, Karol Świętek
32 Bieg Sokoła - 2km
[acrobat]
2017-04-02
Bukówiec Górny, Karol Świętek
32 Bieg Sokoła - 5km
[acrobat]
2017-04-02
Bukówiec Górny, Dorota Świętek
32 Bieg Sokoła - OPEN
[acrobat]
2017-04-02
Poznań, Przemek Walewski
3. Bieg Formuła 1
[acrobat]
2017-04-02
Poznań, Przemek Walewski
3. Duathlon Tor Poznań
[acrobat]
2017-04-02
Dębno, Domtel-Sport
44. Maraton Dębno - mieszkańcy Dębna
[acrobat]
2017-04-02
Dębno, Domtel-Sport
44. Maraton Dębno - MP Kobiet
[acrobat]
2017-04-02
Dębno, Domtel-Sport
44. Maraton Dębno - nauczyciele
[acrobat]
2017-04-02
Dębno, Domtel-Sport
44. Maraton Dębno - OPEN
[acrobat]
2017-04-02
Dębno, Domtel-Sport
44. Maraton Dębno - policjanci
[acrobat]
2017-04-02
Dębno, Domtel-Sport
44. Maraton Dębno - strażacy
[acrobat]
2017-04-02
Oborniki Śląskie, Hubert Ozimina
Biegamy - Pomagamy - 10.4km
[acrobat]
2017-04-02
Oborniki Śląskie, Hubert Ozimina
Biegamy - Pomagamy - 4.5km
[acrobat]
2017-04-02
Oborniki Śląskie, Hubert Ozimina
Biegamy - Pomagamy - 7.5km
[acrobat]
2017-04-02
Krzyżowice k.Żor, PulsarSport.pl
Bieg Krzyżowicko Dycha
[acrobat]
2017-04-02
Charzykowy, Natalia Sołtysiak
Bieg Razem dla Autyzmu
[acrobat]
2017-04-02
Łapy, Krzysztof Skowera
Grand Prix Bindugi 5/12
[word]
2017-04-02
Ostrołęka, Gabriela Suchecka
III Cross Szalonego Kurpsia - 10km
[acrobat]
2017-04-02
Ostrołęka, Gabriela Suchecka
III Cross Szalonego Kurpsia - 2km
[acrobat]
2017-04-02
Ostrołęka, Gabriela Suchecka
III Cross Szalonego Kurpsia - 5km
[acrobat]
2017-04-02
Strzembowo, Andrzej Świercz
II Bieg Wiosny - 2.5km
[acrobat]
2017-04-02
Strzembowo, Andrzej Świercz
II Bieg Wiosny - 9km
[acrobat]
2017-04-02
Ostrów Wielkopolski, Datasport.pl
IV Ostrowski ICE MAT Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2017-04-02
Ostrów Wielkopolski, Datasport.pl
IV Ostrowski ICE MAT Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2017-04-02
Ostrów Wielkopolski, Datasport.pl
IV Ostrowski ICE MAT Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-04-02
Chełmno, Janusz Tybuszewski
Memoriał J. Schmeltera
[acrobat]
2017-04-02
Mielec, Maciej Lubieniecki
Mielecka Dycha z JOY Fitness Club
[acrobat]
2017-04-02
Kędzierzyn-Koźle, Anna Orian
Mini Maraton Manhatan - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-02
Kędzierzyn-Koźle, Anna Orian
Mini Maraton Manhatan - OPEN
[acrobat]
2017-04-02
Pabianice, Datasport.pl
VII Pabianicki Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2017-04-02
Pabianice, Datasport.pl
VII Pabianicki Półmaraton - 5 km
[acrobat]
2017-04-02
Rydułtowy, Ireneusz Górnik
VI Cross Rydułtowski - Kobiety
[acrobat]
2017-04-02
Rydułtowy, Ireneusz Górnik
VI Cross Rydułtowski - Mężczyźni
[acrobat]
2017-04-02
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton
[excel]
2017-04-02
Żywiec, Datasport.pl
XVIII Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego
[acrobat]
2017-04-02
Żnin, Maratończyk Pomiar Czasu
XXIV Biegi Żnińskie - 10km
[acrobat]
2017-04-02
Żnin, Maratończyk Pomiar Czasu
XXIV Biegi Żnińskie - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-02
Zgierz, InesSport.pl
Zgierski Bieg Tkaczy
[acrobat]
2017-04-01
Starogard Gdański, ElektroniczneZapisy.pl
34 Bieg Szpęgawski
[acrobat]
2017-04-01
Książ, Grzegorz Kalinowski
Bieg Rycerski - Ekstremalna dwudziestka
[excel]
2017-04-01
Tarnowskie Góry, Beata Faryna-Mehlich
Dramatyczna Siódemka
[acrobat]
2017-04-01
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 2 - 10km
[acrobat]
2017-04-01
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 2 - 5km
[acrobat]
2017-04-01
Ustka, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Marynarska Dycha - Mundurowi
[acrobat]
2017-04-01
Ustka, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Marynarska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-01
Ustka, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Marynarska Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-04-01
Sianów, Arkadiusz Kozak
I Otwarte Przełajowe Mistrzostwa Sianowa
[acrobat]
2017-04-01
Olsztyn k.Częstochow, Rafał Koizk
Jurajski Puchar Nordic Walking - etap 1
[acrobat]
2017-04-01
Legionowo, Sylwia Klejment
Półmaraton Leśny NaŻarcie
[acrobat]
2017-04-01
Nowy Tomyśl, Piotr Konieczny
Przybij Piątkę - bieg 2
[acrobat]
2017-04-01
Głęboczek, Robert Mierzejewski
Rodzinny bieg przełajowy
[word]
2017-04-01
Bardo, Ultimasport.pl
Silver Run - 12km
[acrobat]
2017-04-01
Bardo, Ultimasport.pl
Silver Run - 21km
[acrobat]
2017-04-01
Bardo, Ultimasport.pl
Silver Run - 5km
[acrobat]
2017-04-01
Stargard, Joanna Kostrzewa
VIII GP Stargardu - Bieg Wiosny - Kobiety
[excel]
2017-04-01
Stargard, Joanna Kostrzewa
VIII GP Stargardu - Bieg Wiosny - Mężczyźni
[excel]
2017-04-01
Stargard, Joanna Kostrzewa
VIII GP Stargardu - Bieg Wiosny - NW Kobiety
[excel]
2017-04-01
Stargard, Joanna Kostrzewa
VIII GP Stargardu - Bieg Wiosny - NW Mężczyźni
[excel]
2017-04-01
Karczew, Tomasz Lubas
VII Karczewski Bieg Szlakami MPK
[excel]
2017-04-01
Rząsiny, Przemek Chorzępa
XIX Bieg Przełajowy Powitanie Wiosny
[excel]
2017-04-01
Ruda Śląska, August Jakubik
XIX Miedzynarodowy Rudzki Bieg 12 H - OPEN
[acrobat]
2017-04-01
Ruda Śląska, August Jakubik
XIX Miedzynarodowy Rudzki Bieg 12 H - Sztafety
[acrobat]
2017-03-30
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross
[excel]
2017-03-29
Wrocław, Jurecki Zygfryd
Karłowicka Pętelka #11
[acrobat]
2017-03-26
Poznań, STS-Timing
10. PKO Poznań Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-03-26
Warszawa, STS-Timing
12. PZU Półmaraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2017-03-26
Sosnowiec, Time4you
4. Harpagańska Dycha
[acrobat]
2017-03-26
Prusice, Przemysław Burchacki
5. Edycja Akcji Prusice Biegają - Bieg 3
[acrobat]
2017-03-26
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
Błękitna Wstęga Balatonu - 10km
[acrobat]
2017-03-26
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
Błękitna Wstęga Balatonu - 5km
[acrobat]
2017-03-26
Gdynia, CityTrail
GP CITY TRAIL Trójmiasto - bieg 6
[acrobat]
2017-03-26
Łubianka, STS-Timing
GP Łubianka Cross - Bieg 3
[acrobat]
2017-03-26
Lubliniec, Jarosław Huras
IV Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking
[acrobat]
2017-03-26
Kraków, IsoPlus
Z Lajkonikiem Wzdłuż Wisły
[excel]
2017-03-25
Sobótka, Datasport.pl
10. PANAS Półmaraton Ślężański - kobiety
[acrobat]
2017-03-25
Sobótka, Datasport.pl
10. PANAS Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2017-03-25
Sobótka, Datasport.pl
10. PANAS Półmaraton Ślężański - OPEN WMA
[acrobat]
2017-03-25
Żagań, Tomasz Hucał
43. Cross Żagański - OPEN
[acrobat]
2017-03-25
Żagań, Tomasz Hucał
43. Cross Żagański - Sztafety
[acrobat]
2017-03-25
Brzeszcze, ZmierzymyCzas.pl
7 Bieg o Złote Gacie - mieszkańcy
[acrobat]
2017-03-25
Brzeszcze, ZmierzymyCzas.pl
7 Bieg o Złote Gacie - Nordic Walking
[acrobat]
2017-03-25
Brzeszcze, ZmierzymyCzas.pl
7 Bieg o Złote Gacie - OPEN
[acrobat]
2017-03-25
Wasilków, Krzysztof Skowera
Bieg Po Pierwsze Zdrowie
[acrobat]
2017-03-25
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 6
[acrobat]
2017-03-25
Brenna, Piotr Kozak
III Bieg Górski Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
[excel]
2017-03-25
Szczecin, A. Złotorawski
III Bieg Pamięci Krzyśka Kuczyńskiego
[acrobat]
2017-03-25
Jastrowie, Witold Sikorski
IX Maraton Jastrowski
[acrobat]
2017-03-25
Gorzyce Tarn., Pasieczny Robert
I Bieg o Puchar Leszka Bebło
[acrobat]
2017-03-25
Pińczów, Mariusz Furmanek
V Bieg na Grochowiska
[acrobat]
2017-03-25
Połoski, Karol Czajka
V Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego
[acrobat]
2017-03-21
Zakopane, Leszek Behounek
IV Zakopiański Bieg Wagarowicza
[acrobat]
2017-03-19
Warszawa, Robert Gadomski
1 Bieg Wódz Józef
[acrobat]
2017-03-19
Gdynia, Datasport
2. ONICO Gdynia Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2017-03-19
Gdynia, Datasport
2. ONICO Gdynia Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2017-03-19
Gdynia, Datasport
2. ONICO Gdynia Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-03-19
Święcko, Michał Woś
Bieg po Podkowę
[acrobat]
2017-03-19
Wrocław, Mateusz Lipiński
Bieg Wiosenny Radia Wrocław
[acrobat]
2017-03-19
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - dzieci 1 km
[acrobat]
2017-03-19
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - młodzież 1.5 km
[acrobat]
2017-03-19
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - OPEN 10 km
[acrobat]
2017-03-19
Kijowice, Organizator
Cztery Pory Roku
[acrobat]
2017-03-19
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice- bieg 6
[acrobat]
2017-03-19
Łódź, CityTrail
GP CITY TRAIL Łódź - bieg 6
[acrobat]
2017-03-19
Leszno, DomTel-Sport
II Półmaraton Leszczyński Duda-Cars
[acrobat]
2017-03-19
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
IV Cross Marcowy
[acrobat]
2017-03-19
Przystań, Marek Karczewski
IV LeŚny BieG - 10km
[acrobat]
2017-03-19
Przystań, Marek Karczewski
IV LeŚny BieG - 5km
[acrobat]
2017-03-19
Przystań, Marek Karczewski
IV LeŚny BieG - Nordic Walking
[acrobat]
2017-03-19
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha - 10 km
[acrobat]
2017-03-19
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha - 5 km
[acrobat]
2017-03-19
Katowice, AWF Katowice
VII Panewnicki Bieg Dzika - bieg 3
[acrobat]
2017-03-19
Katowice, AWF Katowice
VII Panewnicki Bieg Dzika - bieg 3 NW
[acrobat]
2017-03-19
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 100. MARATON
[excel]
2017-03-19
Kraków, STS-Timing
XIV Krakowski Półmaraton Marzanny - 10 km
[acrobat]
2017-03-19
Kraków, STS-Timing
XIV Krakowski Półmaraton Marzanny - półmaraton
[acrobat]
2017-03-19
Tychy, Teresa Noga
XXVII Perła Paprocan
[acrobat]
2017-03-18
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca - 1/4
[acrobat]
2017-03-18
Poznań, Datasport
Bieg Cztery Pory Roku - 10.8 km
[acrobat]
2017-03-18
Poznań, Datasport
Bieg Cztery Pory Roku - 5.4 km
[acrobat]
2017-03-18
Gorzów Wielkopolski, Sebastian Wierzbicki
Bieg z okazji 70. lecia K.S. STAL Gorzów
[acrobat]
2017-03-18
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Crossowa dyszka
[acrobat]
2017-03-18
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 6
[acrobat]
2017-03-18
Dziewicza Góra, Organizator
III Grand Prix Dziewiczej Góry - 10km bieg 6
[acrobat]
2017-03-18
Dziewicza Góra, Organizator
III Grand Prix Dziewiczej Góry - 5km bieg 6
[acrobat]
2017-03-18
Olandia, Marcin Szulc
III Korona Wielkopolski - etap 6 OPEN
[acrobat]
2017-03-18
Olandia, Marcin Szulc
III Korona Wielkopolski - etap 6 - 6.2km
[acrobat]
2017-03-18
Olandia, Marcin Szulc
III Korona Wielkopolski - etap 6 - NW
[acrobat]
2017-03-18
Olandia, Marcin Szulc
III Korona Wielkopolski - Generalna 10km
[acrobat]
2017-03-18
Olandia, Marcin Szulc
III Korona Wielkopolski - Generalna 5km
[acrobat]
2017-03-18
Olandia, Marcin Szulc
III Korona Wielkopolski - Generalna NW
[acrobat]
2017-03-18
Władysławowo, Janusz Nowicki
II Bieg Jedności Kaszubów - 10km
[acrobat]
2017-03-18
Władysławowo, Janusz Nowicki
II Bieg Jedności Kaszubów - 5km
[acrobat]
2017-03-18
Władysławowo, Janusz Nowicki
II Bieg Jedności Kaszubów - Nordic Walking
[acrobat]
2017-03-18
Golub Dobrzyń, STS-Timing
Ogólnopolski Bieg Przełajowy MP Weteranów
[acrobat]
2017-03-18
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Setka Komandosa
[acrobat]
2017-03-18
Biały Kościół, Krzysztof Lucima
XII Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2017-03-12
Dąbrowa Górnicza, Śląskie TKKF
46 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę
[excel]
2017-03-12
Giełczyn, Krzysztof Skowera
4. Bieg po Miód
[excel]
2017-03-12
Chorzów, STS-Timing
Bieg Wiosenny
[acrobat]
2017-03-12
Puławy, STS-Timing
Bieg Zielonych Sznurowadeł
[acrobat]
2017-03-12
Puławy, STS-Timing
Bieg Zielonych Sznurowadeł - 5 km
[acrobat]
2017-03-12
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin - bieg 6
[acrobat]