Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2004-12-31
Kraków, Katarzyna Rychlik
Sylwestrowy Bieg Radości
[html]
2004-12-31
Golub-Dobrzyń, Jerzy Nadolski
VIII Bieg Sylwestrowy
[html]
2004-12-31
Poznań, Krzysztof Grzybowski
XXI Bieg Sylwestrowy
[html]
2004-12-31
Trzebnica, Hieronim Olejniczak
XX Sylwestrowy Bieg Ulicz
[html]
2004-12-31
Nałęczów, Stanisław Gromysz
X Bieg Sylwestrowy
[html]
2004-12-21
Katowice, Jan Stasiczek
II Bieg Bożonarodzeniowy
[html]
2004-12-18
Wrocław, Marek Zieliński
V Złote Schody Poltegoru
[acrobat]
2004-12-18
Strzelce Opolskie, Hieronim Olejniczak
XV Bieg Sylwestrowy
[html]
2004-12-11
Gorzów Wlkp., Krzysztof Grzybowski
GP Woj.Lubuskiego
[html]
2004-12-05
Toruń, Jacek Hirsch
2 Półmaraton Św.Mikołajów
[html]
2004-12-05
Warszawa-Żoliborz, Organizator
Żoliborski Bieg Mikołajk.
[html]
2004-11-28
Poruba, Jarmila Mathonowa
Dwumaraton Porubsky 1+2
[html]
2004-11-28
Poruba, Jarmila Mathonowa
Dwumaraton Porubsky 2
[html]
2004-11-28
Poruba, Jarmila Mathonowa
Dwumaraton Porubsky 3
[html]
2004-11-27
Gracze, Janusz Małek
10 Barbórkowy Bieg Skalnika
[acrobat]
2004-11-27
Poruba, Jarmila Mathonowa
Dwumaraton Porubsky 1
[html]
2004-11-21
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
I Maraton Komandosa
[html]
2004-11-20
Warszawa Stara M., Marek Tronina
1 Mistrz.Starej Miłosnej
[html]
2004-11-20
Bytów, Grzegorz Lipiński
II Maraton Bytowski
[html]
2004-11-20
Bydgoszcz, Tomasz Chmurzyński
XI Leśny Bieg Kolejarski
[acrobat]
2004-11-14
Orlean, Daniel Mitkowski
Marathon dOrleans - kategorie
[acrobat]
2004-11-14
Orlean, Daniel Mitkowski
Marathon dOrleans - open
[acrobat]
2004-11-14
Orlean, Daniel Mitkowski
Marathon dOrleans - open - kompletne
[excel]
2004-11-14
Kravare, Jarmila Mathonowa
Maraton v Kravarich
[html]
2004-11-11
Wrocław-Złotniki, Hieronim Olejniczak
15 Mały Maraton Złotnicki
[html]
2004-11-11
Łubianka, Robert Łuczak
VIII Bieg Niepodległości
[html]
2004-11-11
Krosno, Sławomir Kukulski
VIII Krośnieński B.Niepod
[html]
2004-11-11
Wołów, Hieronim Olejniczak
XII Bieg dook.Starówki
[html]
2004-11-11
Warszawa, organizator
XVI Bieg Niepodległości
[html]
2004-11-11
Goleniów, Grzegorz Lipiński
XVI Goleniowska Mila Niep
[html]
2004-11-11
Goleniów, Grzegorz Lipiński
XVI Goleniowski B.Niepod.
[html]
2004-11-08
Ustroń, Jan Stasiczek
XV Bieg Legionów
[word]
2004-11-07
Ciechanów, Zenon Lewandowski
V Bieg Niepodległości
[html]
2004-11-07
Ateny (Grecja), Bogdan Piątek
XXII Athens Maratohn
[html]
2004-11-06
Białystok, Paweł Kalinowski
IV Bieg Niepodległości
[html]
2004-11-06
Bochnia, Zenon Grymek
IV Półmaraton Niepod.
[html]
2004-11-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Krzycka Piątka
[html]
2004-11-06
Gorzów Wlkp., Krzysztof Grzybowski
XIV Bieg Niepodległości
[html]
2004-10-24
Koberice, Jarmila Mathonova
Kobericky pulmaraton
[html]
2004-10-23
Toruń, Kazimierz Musiałowski
2 Kamus Maraton
[html]
2004-10-23
Toruń, Kazimierz Musiałowski
2 Kamus Półmaraton
[html]
2004-10-23
Kraków, Krzysztof Rąpała
Bieg o Puchar św.Jadwigi
[html]
2004-10-23
Brenna, Jan Stasiczek
I MP lekarzy,Farm.Dzienn.
[html]
2004-10-16
Warszawa, Mariusz Niziński
Cztery Pory Roku
[word]
2004-10-16
Wadowice, Janusz Szafarczyk
III Bieg Uliczny
[html]
2004-10-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
5 Bieg Śladem Konia
[html]
2004-10-10
Poznań, Aleksandra Sobczyk
5 Poznań Maraton
[excel]
2004-10-10
Poznań, Aleksandra Sobczyk
5 Poznań Maraton - rolki
[excel]
2004-10-10
Poznań, Aleksandra Sobczyk
5 Poznań Maraton - wózki
[excel]
2004-10-10
Warszawa-Młociny, Adam Klein
Bieg Młociński
[html]
2004-10-10
Warka, Andrzej Karlak
VI Bieg Pułaskiego
[word]
2004-10-09
Żywiec, Leszek Kubrak
Festiwal Biegowy Żywiec
[html]
2004-10-09
Sulęcin, Krzysztof Grzybowski
VI Memoriał S.Ożoga
[html]
2004-10-06
Gorzów Wlkp., Krzysztof Grzybowski
V Memoriał Adama Gębki
[html]
2004-10-03
Étival-lès-le Mans , Daniel Mitkowski
Les Foulées dEtival - 10 km open
[acrobat]
2004-10-02
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
8 Bieg o Nóż Komandosa
[excel]
2004-10-02
Skrwilno, organizator
IX Bieg Niepodległości
[excel]
2004-10-02
Częstochowa, Ryszard Gondek
XV Złota Mila
[html]
2004-10-02
Barlinek, Krzysztof Grzybowski
XXV Jesienne Biegi Leśne
[html]
2004-09-26
Horodło-Hrubieszów, Zygmunt Zdanikowski
14 Bieg Unii Horodelskiej
[html]
2004-09-26
Gorzów Wielkopolski, Krzysztof Grzybowski
XIX Mistrz.Lub.Kl.Biegacz
[html]
2004-09-26
Łowicz, Andrzej Karlak
XXIII Łowicki Półmaraton Jesieni
[word]
2004-09-25
Michałowice, Adam Klein
II Bieg Michałowicki
[html]
2004-09-25
Gorzów Wielkopolski, Krzysztof Grzybowski
VII EKO BIEG
[html]
2004-09-25
Sierpc, Zenon Lewandowski
VII Sierpcki Minimaraton
[html]
2004-09-19
PL-CZ-SK, Jarmila Mathonová
Puchar 4 Maratonów
[html]
2004-09-19
Knurów, Hieronim Olejniczak
XII Bieg Uliczny
[html]
2004-09-19
Knurów, Kazimierz Kordziński
XII Międzynarodowy Bieg Uliczny
[word]
2004-09-19
Gniezno, organizator
XXVII Bieg Lechitów
[html]
2004-09-19
Warszawa, Bogdan Piątek
XXVI Maraton Warszawski
[excel]
2004-09-18
Sargé les Le Mans , Daniel Mitkowski
10 km de Sargé les Le Mans - 10 km open
[acrobat]
2004-09-18
Śnieżka - Samotnia, Dariusz Sidor
II Marszozbieg LAWINA
[html]
2004-09-18
Tychy, Jan Stasiczek
IX Tyski Bieg Uliczny
[html]
2004-09-18
Koło, Przemek Giżyński
Mistrzostwa Polski w Duathlonie
[word]
2004-09-18
Bystrzyca Oławska, Maciej Głowacki
Mityng Weteranów L.A.
[html]
2004-09-18
Ostrava, Jarmila Mathonova
Ostrawsko Marathon
[html]
2004-09-18
Skwierzyn, Krzysztof Grzybowski
VI Bieg o Złotego Lwa
[html]
2004-09-12
Wadowice, Marian Bukowczan
Bieg Powsinogi
[html]
2004-09-12
Sochaczew, Marcin Ryński
XXI Półmaraton Sochaczew
[html]
2004-09-11
Wińsko k.Wołowa, Hieronim Olejniczak
2 Bieg po Winne Grono
[html]
2004-09-11
WIlno (Litwa), Gunars Akerbergs
Int.Vilnius Marathon
[html]
2004-09-11
Aigné, Daniel Mitkowski
Les Foulées dAigné - 5 km open
[acrobat]
2004-09-11
Aigné, Daniel Mitkowski
Les Foulées dAigné - 5 km open
[acrobat]
2004-09-11
Choszczno, Krzysztof Grzybowski
XIII Bieg Choszczeńska 10
[html]
2004-09-08
Warszawa, Maria Świerczyńska
Puchar Warszawy [5]
[html]
2004-09-05
Piła, Hieronim Olejniczak
14 Półmaraton Philipsa
[html]
2004-09-05
Ciechanów, Zenon Lewandowski
GP Ciechanowa [9]
[html]
2004-09-05
Gliwice, Hieronim Olejniczak
VIII Bieg Pokoju
[html]
2004-09-05
Piekary Śląskie, Jerzy Goj
XV Piekarski Bieg Uliczny
[html]
2004-09-04
Brzeźno k.Chojnic, Andrzej Górnowicz
II Bieg Terenowy
[word]
2004-09-04
Łomża, Mariusz Niziński
IV GP Łomży [5]
[html]
2004-09-04
Zielona Góra, Agata Czetowicz
XIX Nocny Bieg Bachusa
[html]
2004-08-29
Pyzdry, Hieronim Olejniczak
Bieg Kazimierzowski
[html]
2004-08-29
Brody, Janusz Maek
V Bieg im.S.Staszica
[html]
2004-08-29
Zamość, organizator
XVIII Bieg 4-etapowy [4]
[html]
2004-08-29
Kołobrzeg, Anna Andrzejewska
XV Bieg Solidarności
[html]
2004-08-28
Elbląg, Mirosław Jażdżewski
IV Crossmaraton
[html]
2004-08-28
Parzęczew, Maciej Krzyżanowski
I Półmaraton Puchatka
[html]
2004-08-28
Brette les Pins, Daniel Mitkowski
Les Foulées Brettoises - 10 km open
[acrobat]
2004-08-28
Zamość, organizator
XVIII Bieg 4-etapowy [3]
[html]
2004-08-28
Golub-Dobrzyń, Jerzy Nadolski
XV Bieg Solidarności
[html]
2004-08-28
Gorzów Wlkp., Krzysztof Grzybowski
XV Bieg Solidarności
[html]
2004-08-27
Zamość, organizator
XVIII Bieg 4-etapowy [2]
[html]
2004-08-26
Zamość, organizator
XVIII Bieg 4-Etapowy [1]
[html]
2004-08-22
Rysianka, Andrzej Puchacz
Bieg na Rysiankę
[html]
2004-08-22
Białystok, Irena Sakowicz
V Maraton Podlaski
[html]
2004-08-21
Skarżysko-Kamienna, Organizator
IV Półmaraton Rejów
[html]
2004-08-15
Radzymin, Wiesław Szuppe
XIII Bieg Cud nad Wisłą
[html]
2004-08-15
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
X Maraton Solidarności
[html]
2004-08-14
Milicz, Hieronim Olejniczak
24 Bieg Baryczan
[html]
2004-08-14
Lubliniec - Kokotek, Janusz Szafarczyk
Bieg Przełajowy
[word]
2004-08-14
Dziwnów, Jerzy Janawa
Cztery Mile Marka
[html]
2004-08-08
Bochnia, Jan Stasiczek
Biegi Memoriał. mjr BACY
[html]
2004-08-08
Łomża, Mariusz Niziński
Grand Prix Łomży [4]
[html]
2004-08-07
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
11 Bieg św.Dominika
[html]
2004-08-07
Ełk, Krzysztof Dudzis
II Bieg Ełczan
[html]
2004-08-07
Jaworzno, Krzysztof Micek
IX Bieg Uliczny
[html]
2004-08-01
Arhus (DEN), Andrzej Igielski
Mistrzostwa Europy Weteranów w Maratonie
[word]
2004-08-01
Wieleń, Wojciech Kuśmierek
XXV Bieg im.J.Nojiego
[html]
2004-07-31
Puck, Grzegorz Lipiński
XXI Maraton Ziemi Puckiej
[html]
2004-07-30
Głębokie, Krzysztof Grzybowski
Maraton Sztafet
[html]
2004-07-28
Toruń, Robert Lewandowski
III Cross Maraton T.Spych
[html]
2004-07-25
Warszawa, Andrzej Karlak
70lat Lotniska Warszawsk.
[html]
2004-07-25
Lubniewice, Krzysztof Grzybowski
II Cross Lubniewicki
[html]
2004-07-25
Darłowo, Anna Andrzejewska
XII Bieg Eryka
[html]
2004-07-24
Warszawa, Andrzej Karlak
III Półmaraton Młociński
[html]
2004-07-24
Lębork, Leszek Mielewczyk
IV Bieg Uliczny św.Jakuba
[html]
2004-07-24
Wieliczka, Marek Hanaczewski
I Wielkicki Półm.Górski
[html]
2004-07-24
Jeleśnia, organizator
XI Bieg Uliczny
[html]
2004-07-18
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XIX GP Ciechanowa [7]
[html]
2004-07-18
Okonek, Grzegorz Lipiński
XVII Półmaraton Lipcowy
[html]
2004-07-18
Szczytno, Andrzej Karlak
XXIII Maraton Juranda
[html]
2004-07-17
Korzybie, Krzysztof Kowalczyk
11 Bieg im.E.Garduły
[html]
2004-07-11
Łomża, Mariusz Niziński
IV Grand Prix Łomży [3]
[html]
2004-07-11
Kołaczkowo, Jarosław Olejniczak
XXIV Bieg o Złoty Kłos
[html]
2004-07-10
Wrocław, Dariusz Sidor
II Bieg pod Powodziową F.
[html]
2004-07-10
Rowy, Andrzej Karlak
IV Bieg Zwiniętych Torów
[html]
2004-07-10
Brenna, Andrzej Karlak
VIII Bieg Puchar G.Śląska
[html]
2004-07-10
Kretowiny, Andrzej Gipsiak
VI Bieg o Perłe jez.Narie
[html]
2004-07-04
Korbielów, organizator
3rd ME, MEN
[html]
2004-07-04
Korbielów, organizator
3rd ME, MEN Team
[html]
2004-07-04
Korbielów, organizator
3rd ME, Open 3 km
[html]
2004-07-04
Korbielów, organizator
3rd ME, Open 6 km
[html]
2004-07-04
Korbielów, organizator
3rd ME, Women
[html]
2004-07-04
Korbielów, organizator
3rd ME, Women Team
[html]
2004-07-04
Jarosławiec, Grzegorz Lipiński
XIV Bieg po Plaży
[html]
2004-07-03
Opole, Hieronim Olejniczak
2 Bieg Opolski
[html]
2004-07-03
Korbielów, organizator
IV Bieg na Pilsko
[html]
2004-07-03
Poruba, Jarmila Mathonová
Porubský pětimaraton
[html]
2004-07-03
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXIV Ciechanowska 15
[html]
2004-06-30
Warszawa, Maria Świerczyńska
Grand Prix Woli [4]
[html]
2004-06-27
Unisław, Zbigniew Maniszewski
I Półmaraton Unisławski
[html]
2004-06-27
Unisław, Zbigniew Maniszewski
Unisławska Dziesiątka
[html]
2004-06-27
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XIX GP Ciechanowa [6]
[html]
2004-06-27
Lubiąż, Hieronim Olejniczak
X Bieg Szlakiem Cystersów
[html]
2004-06-27
Jawor, Hieronim Olejniczak
X Półmaraton Jaworski
[html]
2004-06-26
Glinojeck, Zenon Lewandowski
II Bieg Uliczny
[html]
2004-06-26
Klimkovice, organizator
KLIMKOVICKEHO MARATHON
[html]
2004-06-20
Przytoczna, Krzysztof Grzybowski
21 Bieg im.T.Hopfera
[html]
2004-06-20
Wręczyca, Hieronim Olejniczak
IV Bieg Odlewnika
[html]
2004-06-20
Lębork, Kazimierz Duwe
XIII Maraton Ekologiczny
[html]
2004-06-20
Bukownica, Wojciech Cisak
XII Bieg Sokoła
[acrobat]
2004-06-19
Szczutowo, Józef Topolewski
I Bieg Dwóch Jezior
[html]
2004-06-19
Mędzyrzecz, Krzysztof Grzybowski
XII Międzyrzecka Dziesiąt
[html]
2004-06-19
Pogórze k.Skoczowa, Jan Stasiczek
XVI Cross Świętojański
[html]
2004-06-18
Boguszów-Gorce, organizator
IX Maraton Nocny
[html]
2004-06-18
Boguszów-Gorce, Violeta Nogas
XVI Sudecka Setka
[html]
2004-06-16
Płock, Przemek Giżyński
Mityng Grand Prix PZLA
[acrobat]
2004-06-16
Warszawa, Maria Świerczyńska
Puchar Warszawy [4]
[html]
2004-06-13
Korycin-Janów, organizator
XIII Półmaraton Mleczny
[html]
2004-06-12
Biel (Szwajcaria), Kazimierz Kordziński
46 Bieler Lauftage
[word]
2004-06-12
Zgorzelec, Jacek Lenart
Europamarathon Görlitz-Zgorzelec
[excel]
2004-06-12
Rzeszów, Organizator
I Półmaraton Rzeszowski
[html]
2004-06-12
Wrocław, Marek Hanaczewski
M.Wroc.Biegu Półgodzinnym
[html]
2004-06-12
Skierniewice, Mariusz Ślęzak
Skierniewicka 15-tka
[html]
2004-06-06
Krzepice, Hieronim Olejniczak
11 Bieg Krzepkich
[html]
2004-06-06
Łomża, Mariusz Niziński
Grand Prix Łomży [2]
[html]
2004-06-06
Brzeg Dolny, Hieronim Olejniczak
II Bieg Chemika
[html]
2004-06-06
Police, Anna Andrzejewska
Policka Piętnastka
[html]
2004-06-06
Głosków, Andrzej Karlak
VII Memoriał LAbramowicza
[html]
2004-06-06
Domacyno-Karlino, Anna Andrzejewska
XII Bieg Papieski
[html]
2004-06-06
Murowana Goślina, Dominik Kowal
XXIII Mały Maraton Weter.
[html]
2004-06-06
Bytów, Andrzej Karlak
XXIV Półmaraton Gochów
[html]
2004-06-06
Nowa Sól, Marek Hanaczewski
XXI Półmaraton Solan
[html]
2004-06-05
Białystok, Stefan Sołomianko
I Półmaraton Białostocki
[html]
2004-06-05
Ożarów Mazowiecki, Wojciech Kudzia
XVI Bieg .J.Kusocińskiego
[html]
2004-06-05
Kowalewo Pomorskie, Mariusz Gutowski
X Bieg Uliczny
[html]
2004-06-02
Warszawa, Maria Świerczyńska
Grand Prix Woli [3]
[html]
2004-05-30
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
12 Bieg Fiata
[html]
2004-05-30
Mińsk Mazowiecki, Andrzej Karlak
IX Mazowiecka Piętnastka
[html]
2004-05-30
Korbielów, Organizator
MP Seniorów w B.Górskich
[html]
2004-05-30
Trzebiatów, Anna Andrzejewska
Trzebiatowska 10
[html]
2004-05-29
Ostrava, organizator
Ostravsky Pulmaraton
[html]
2004-05-29
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XII Półmaraton Świętokrz.
[html]
2004-05-29
Sobótka, Jacek Skrzypiński
XI Otw.Mistrz.X LO
[html]
2004-05-29
Toruń, Maciej Jerka
XXII Maraton Toruński
[excel]
2004-05-27
Pieniężno, Roman Sztop
Bieg ku Słońcu
[html]
2004-05-26
Warszawa, Maria Świerczyńska
Puchar Warszawy [3]
[html]
2004-05-23
Świętochłowice, Krzysztof Dobosz
Bieg Uliczny
[html]
2004-05-23
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne
[html]
2004-05-23
Długie, Zbigniew Petri
IV Wiosenne Bieganie
[html]
2004-05-23
Łodź, Lech Krakowiak
I mBank Maraton
[html]
2004-05-23
Łódź, Lech Krakowiak
I mBank Półmaraton
[html]
2004-05-23
Janowiec Wlkp., Tomasz Majewski
XVI Bieg im.T.Hopfera
[html]
2004-05-22
Bukowno, Hieronim Olejniczak
II Bieg o Puchar Burmist.
[html]
2004-05-22
Gorzów Wlkp., Zbigniew Petri
XXII Bieg Chemików
[html]
2004-05-19
Warszawa, Maria Świerczyńska
Puchar Warszawy [2]
[html]
2004-05-16
Łomża, Mariusz Niziński
Grand Prix Łomży [1]
[html]
2004-05-16
Warszawa, Andrzej Karlak
II Bieg ku Słońcu
[word]
2004-05-16
Szczecin, Jerzy Górski
XXV Półmaraton Gryfa
[html]
2004-05-15
Grajewo, Wiesław Jerulank
VI Bieg Wilka
[html]
2004-05-15
Wałbrzych, Hieronim Olejniczak
X Nocny Półmaraton
[html]
2004-05-09
Sokolsko, organizator
Sokolsko Marathon
[html]
2004-05-09
Parczew, Janusz Majcher
V Bieg po Z.Parczewskiej
[html]
2004-05-09
Ostrołęka, Hieronim Olejniczak
XI Półmaraton Kurpiowski
[html]
2004-05-09
Swarzędz, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg Swarków
[html]
2004-05-09
Swarzędz, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg Swarków
[html]
2004-05-09
Pszczew, Andrzej Karlak
XXI Pszczewska Dwudziestk
[html]
2004-05-08
Kraków, organizator
III Cracovia Maraton
[html]
2004-05-08
Kraków, organizator
Półmaraton Krakowski
[html]
2004-05-08
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
VIII Bieg Święców
[html]
2004-05-08
Gorzów Wlkp., Emil Tomczyk
XXIII Bieg Słowiański
[html]
2004-05-08
Olesno, Organizator
X Olesne Biegi Pokoju
[html]
2004-05-05
Warszawa, Maria Świerczyńska
Grand Prix Woli [2]
[html]
2004-05-04
Ciechanów, Zenon Lewandowski
Grand Prix Ciechanowa
[html]
2004-05-03
Łubianka, Organizator
VII Bieg Samorządowy
[html]
2004-05-03
Gorzów Wlkp., Emil Tomczyk
V Bieg Konstytucji
[html]
2004-05-03
Warszawa, Andrzej Karlak
XIV Bieg Konstytucji
[html]
2004-05-03
Czarna Dąbrówka, Grzegorz Lipiński
XIV Bieg Orłów
[html]
2004-05-02
Olkusz, Iza Cembrzyńska
Bieg uliczny
[html]
2004-05-02
Gniezno, Przemek Doberschutz
II Bieg Zjedn.Europy
[html]
2004-05-02
Węgorzewo, Andrzej Szocik
IV Półmaraton Węgorza
[html]
2004-05-02
Piekary k.Krakowa, Włodzimierz Małota
I Bieg Siemaszki
[html]
2004-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
22 Krapkowicki Bieg Ulicz
[html]
2004-05-01
Wołów, Tomasz Lechki
Bieg do Wsp. Europejskiej
[html]
2004-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
III Maraton Rekreacyjny
[html]
2004-05-01
Chełmża, Krzysztof Adamczyk
II Półmaraton Chełmżyński
[html]
2004-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży
[word]
2004-05-01
Murowana Goślina, Organizator
VIII Bieg Zielone Wzgórza
[html]
2004-05-01
Szczecinek, Organizator
XXI Bieg im.W.Osińskiego
[html]
2004-05-01
Chojnice, Grzegorz Lipiński
XX Chojn.Biegi Strażackie
[html]
2004-04-30
Koszalin, Arkadiusz Kozak
II Bieg Wenedów
[html]
2004-04-30
Korbelów, Kazimierz Kordziński
Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegach Górskich
[word]
2004-04-25
Hajnówka, Ryszard Pater
IV Półmaraton Hajnowski
[html]
2004-04-25
Ruda Śląska, August Jakubik
VI Bieg 12-godzinny
[html]
2004-04-25
Siemianowice Śl., Jan Stasiczek
XII Bieg Korfantego
[html]
2004-04-25
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XXII Maraton Wrocławski
[html]
2004-04-21
Warszawa, Maria Świerczyńska
Grand Prix Woli [1]
[html]
2004-04-21
Poruba (Czechy), Organizator
Porubska desitka
[html]
2004-04-18
Wejherowo, Krzysztof Modzelewski
I Leśny Maraton Wejherows
[html]
2004-04-18
Toruń, Waldemar Jasiński
TopCross Torunia 4/2004
[html]
2004-04-18
Wałcz, Hieronim Olejniczak
XI Wałecki Bieg Uliczny
[html]
2004-04-17
Wrocław-Złotniki, Hieronim Olejniczak
5 Złotnickie Biegi Przeła
[html]
2004-04-14
Warszawa, Maria Świerczyńska
Puchar Warszawy
[html]
2004-04-04
Opole, Zenon Charczuk
Bieg Koleżeński
[html]
2004-04-04
Żywiec, Wiesława Lankosz
Półmaraton Zywiecki
[html]
2004-04-04
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XIX GP Ciechanowa [4]
[html]
2004-04-04
Dębno, Stanisław Lentkiewicz
XXXI Maraton Dębno
[html]
2004-04-04
Bukowiec Górny, Robert Walkowiak
XX Bieg Sokoła
[html]
2004-04-03
Ostromecko, Błażej Stankiewicz
Cross Pałacowy
[html]
2004-04-03
Sulęcin, Krzysztof Grzybowski
XVIII Cross Culęty
[html]
2004-03-28
Rzym (Włochy), Mateusz Banaszek
Roma Marathon
[html]
2004-03-27
Przytok, Robert Walkowiak
II Półmaraton Przytok
[html]
2004-03-27
Sobótka, Hieronim Olejniczak
V Maraton Ślężański
[html]
2004-03-21
Kraków, Krzysztof Rąpała
I Półmaraton Krakowski
[html]
2004-03-21
Koło, Janusz Majcher
XVIII Bieg Kolska Patera
[html]
2004-03-21
Koło, Janusz Majcher
XVIII Bieg Kolska Patera
[html]
2004-03-21
Przemysław, Zbigniew Petri
XXI Bieg Śladami Wiosny
[html]
2004-03-20
Rząsiny, Kamil Korolewicz
VI Bieg Przełajowy
[html]
2004-03-20
Kołobrzeg, Ryszard Kaliciński
XVIII Bieg Zaślubin
[html]
2004-03-14
Ciechanów, Zenon Lewandowski
Grand Prix Ciechanowa [3]
[html]
2004-03-14
Toruń, Waldemar Jasiński
TopCross Torunia 3/2004
[html]
2004-03-14
Toruń, Tadeusz Spychalski
TopCross Torunia (3/62)
[html]
2004-03-13
Warszawa, Leszek Gaca
Bieg po urodę i zdrowie
[html]
2004-03-13
Toruń, Waldemar Jasiński
Grand Prix Torunia
[html]
2004-03-13
Poruba, organizator
IVrocník Porubsky maraton
[html]
2004-03-06
Sławno, Jarek Kosoń
V Supermaraton Morsy
[html]
2004-03-01
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
IV Maraton na Raty
[html]
2004-02-29
Wiązowna, organizator
24 Półmaraton Wiązowski
[html]
2004-02-29
Wiązowna, organizator
Bieg na 5 km
[html]
2004-02-22
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
IV Maraton na Raty [7]
[html]
2004-02-21
Trzemeszno, Grzegorz Grabowski
II Bieg Trzech Jezior
[html]
2004-02-15
Bydgoszcz, Piotr Benecki
GP Bydgoszczy [2]
[html]
2004-02-15
Ciechanów, Zenon Lewnadowski
GP Ciechanowa [2]
[html]
2004-02-15
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
IV Maraton na Raty [6]
[html]
2004-02-14
Poznań, Jerzy Bednarz
200 Maraton JurkaB
[html]
2004-02-08
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
IV Maraton na Raty [5]
[html]
2004-02-07
Trebovice, Otto Seitl
Maraton Trebovice
[html]
2004-02-01
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
IV Maraton na Raty [4]
[html]
2004-02-01
Toruń, Waldemar Jasiński
TopCross Torunia 2/2004
[html]
2004-01-25
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
IV Maraton na Raty [3]
[html]
2004-01-23
Małkinia, Andrzej Żach
GP Małkini [1]
[html]
2004-01-18
Bydgoszcz, Piotr Benecki
GP Bydgoszczy [1]
[html]
2004-01-18
Lubliniec, Kazimierz Kordziński
IV Maraton na Raty [2]
[html]
2004-01-18
Warszawa, Hieronim Olejniczak
VIII Bieg Chiński
[html]
2004-01-18
Warszawa, Hieronim Olejniczak
XXI Bieg Chomiczówki
[html]
2004-01-11
Ciechanów, Zenon Lewandowski
GP Ciechanowa [1]
[html]
2004-01-11
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
IV Maraton na Raty [1]
[html]
2004-01-11
Toruń, Waldemar Jasiński
TopCross [1/2004]
[html]
2004-01-11
Toruń, Janusz Tybuszewski
Top Cross Torunia [1]
[html]
2004-01-10
Ostrava-Třebovice (C, Otto Seitl
Třikrálový Maraton
[html]
2004-01-01
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Bieg Noworoczny
[html]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 302

 Ostatnio zalogowani
gieel
11:20
runner
11:12
lordedward
11:07
MariuszS10
10:44
Admin
10:31
sardynka
10:06
Paw
09:52
Tomek71
09:42
gaspar84
09:40
schlanda
09:37
Ryszard N.
09:34
biegacz54
09:25
DzikMaltański
09:24
kostekmar
09:17
kirc
09:07
42.195
09:04
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |