Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

2015-15-13
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa
[excel]
2015-12-31
Idzikowice, Łukasz Knapik
24. Bieg Sylwestrowy
[word]
2015-12-31
Trzebnica, DataSport.pl
31. Uliczny Bieg Sylwestrowy - Kobiety
[acrobat]
2015-12-31
Trzebnica, DataSport.pl
31. Uliczny Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2015-12-31
Nałęczów, Artur Marzec
Bieg Sylwestrowy
[excel]
2015-12-31
Chorzów, Józef Łyscarz
Dwumaraton Cyborga - część 1
[excel]
2015-12-31
Mysłowice, Rafal Kontowicz
III Towarzyski Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2015-12-31
Brzoza, Organizator
IX Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2015-12-31
Kraków, Organizator
I Bieg po Szampana
[acrobat]
2015-12-31
Zakopane, Leszek Behounek
I Zakopiański Bieg Sylwestrowy
[excel]
2015-12-31
Sylwestrowy Cross Je, KB Harcownik
Sylwestrowy Cross Jelczański
[acrobat]
2015-12-31
Chrzanów, Piotr Kozak
XIII Chrzanowski Bieg Sylwestrowy - dzieci
[excel]
2015-12-31
Chrzanów, Piotr Kozak
XIII Chrzanowski Bieg Sylwestrowy - OPEN
[excel]
2015-12-31
Kraków, DataSport.pl
XII Krakowski Bieg Sylwestrowy - 10km kobiety
[acrobat]
2015-12-31
Kraków, DataSport.pl
XII Krakowski Bieg Sylwestrowy - 10km OPEN
[acrobat]
2015-12-31
Kraków, DataSport.pl
XII Krakowski Bieg Sylwestrowy - 5km kobiety
[acrobat]
2015-12-31
Kraków, DataSport.pl
XII Krakowski Bieg Sylwestrowy - 5km OPEN
[acrobat]
2015-12-31
Gorlice, Ultimasport.pl
XXV Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 10km
[acrobat]
2015-12-31
Gorlice, Ultimasport.pl
XXV Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 5km
[acrobat]
2015-12-31
Miały, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXIX Bieg Sylwestrowy - dzieci
[acrobat]
2015-12-31
Miały, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXIX Bieg Sylwestrowy - NW
[acrobat]
2015-12-31
Miały, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXIX Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2015-12-31
Łódź, DataSport.pl
XXXI Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2015-12-30
Szydłów, Piotr Kozak
XXXVI Biegi Sylwestrowe - Dzieci
[excel]
2015-12-30
Szydłów, Piotr Kozak
XXXVI Biegi Sylwestrowe - OPEN
[excel]
2015-12-29
Gdynia, Wacław Jereczek
I Sylwestrowy Bieg BiegamyRazem.pl
[acrobat]
2015-12-27
Białystok, Krzysztof Skowera
32. Bieg Sylwestrowy - 2km Kobiety
[acrobat]
2015-12-27
Białystok, Krzysztof Skowera
32. Bieg Sylwestrowy - 4km Mężczyźni
[acrobat]
2015-12-27
Białystok, Krzysztof Skowera
32. Bieg Sylwestrowy - 800m Kobiety
[acrobat]
2015-12-27
Białystok, Krzysztof Skowera
32. Bieg Sylwestrowy - Mila Mężczyźni
[acrobat]
2015-12-27
Września, Jacek Zieliński
Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego
[acrobat]
2015-12-27
Poznań, Organizator
Bieg Powstania Wielkopolskiego
[acrobat]
2015-12-27
Bydgoszcz, Bogusław Maciejewski
Bydgoszcz Fan Maraton
[word]
2015-12-27
Mszczonów, Ultimasport.pl
IV Sylwestrowy Bieg z Termami - 2,5km
[acrobat]
2015-12-27
Mszczonów, Ultimasport.pl
IV Sylwestrowy Bieg z Termami - 5km
[acrobat]
2015-12-27
Poznań, Robert Walczak
I. Bieg Powstania Wielkopolskiego
[acrobat]
2015-12-27
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
I Regatta Krostoszowicki Run Cross
[acrobat]
2015-12-27
Szczecin, Jacek Kozłowski
Szczeciński Bieg Wigilijno - Sylwestrowy
[acrobat]
2015-12-27
Koszalin, Marian Bartkowiak
VII Koszaliński Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2015-12-27
Poznań, Plus Timing
XXXII Bieg Sylwestrowy - 1 okrążenie
[acrobat]
2015-12-27
Poznań, Plus Timing
XXXII Bieg Sylwestrowy - 2 okrążenia
[acrobat]
2015-12-20
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin - bieg 3
[acrobat]
2015-12-20
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 3
[acrobat]
2015-12-20
Oświęcim, Marian Bukowczan
III Zimowe Grand Prix Oświęcimia
[acrobat]
2015-12-20
Poznań, Grzegorz Nowak
Świąteczna Działkowa Piątka - Kobiety
[acrobat]
2015-12-20
Poznań, Grzegorz Nowak
Świąteczna Działkowa Piątka - Mężczyźni
[acrobat]
2015-12-19
Nowa Dąbrowa, Marcin Koziołek
3. Wigilijny Charytatywny Cross Wiecha
[acrobat]
2015-12-19
Nowy Targ, Agnieszka Czajkowska
Bieg po(d) choinkę
[acrobat]
2015-12-19
Lubliniec, WKB Meta Lubliniec
Bieg po Choinkę
[acrobat]
2015-12-19
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 3 dzieci
[acrobat]
2015-12-19
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 3 młodzież
[acrobat]
2015-12-19
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 3 OPEN
[acrobat]
2015-12-19
Bydgoszcz, Bogusław Maciejewski
Bydgoszcz Fan Maraton
[word]
2015-12-19
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 3
[acrobat]
2015-12-19
Gorzów Wielkopolski, Maratończyk Pomiar Czasu
III Gorzowski Bieg Gwiazdkowy
[acrobat]
2015-12-19
Stanowice, Agnieszka Zajac
IV Bieg po moczkę i makówki
[excel]
2015-12-19
Kąpielisko Leśne, Leśne Run
Leśne Run - ZIMA - 10km
[acrobat]
2015-12-19
Kąpielisko Leśne, Leśne Run
Leśne Run - ZIMA - 5km
[acrobat]
2015-12-19
Szczecin, Cezary Knap
Parkrun Szczecin
[acrobat]
2015-12-19
Strzelce Opolskie, Datasport
XXVI Strzelecki Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2015-12-19
Strzelce Opolskie, Datasport
XXVI Strzelecki Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2015-12-19
Strzelce Opolskie, Datasport
XXVI Strzelecki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-12-19
Dąbrowa Górnicza, Monika Kosmala
Zimowe KoRNO 2015
[acrobat]
2015-12-18
Kalisz , KTS Supermaraton Kalisz
Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu
[excel]
2015-12-13
Rybnik, Łukasz Jurkowski
15 Bieg Wokół Zalewu Rybnickiego
[acrobat]
2015-12-13
Katowice, Datasport
ALTUS CUP- MP w biegu po schodach kategorie
[acrobat]
2015-12-13
Katowice, Datasport
ALTUS CUP- MP w biegu po schodach kobiety
[acrobat]
2015-12-13
Katowice, Datasport
ALTUS CUP- MP w biegu po schodach OPEN
[acrobat]
2015-12-13
Warszawa, Violetta Domaradzka
Białołęcki Bieg Wolności
[acrobat]
2015-12-13
Bydgoszcz, CityTrail
GP CITY TRAIL Bydgoszcz- bieg 3
[acrobat]
2015-12-13
Gdańsk, Organizator
Grand Prix Trójmiasta - Etap II
[acrobat]
2015-12-13
Gdańsk, Organizator
Grand Prix Trójmiasta - Etap II NW
[acrobat]
2015-12-13
Zamek Bierzgłowski, STS-Timing
III Bieg Adwentowy
[acrobat]
2015-12-13
Wodzisław Śląski, Irek Stachowski
IV Półmaraton Szerpa
[acrobat]
2015-12-13
Łódź, Maratończyk Pomiar Czasu
I Bieg Mikołajkowy Łódź - 10km
[acrobat]
2015-12-13
Łódź, Maratończyk Pomiar Czasu
I Bieg Mikołajkowy Łódź - 5km
[acrobat]
2015-12-13
Łódź, Maratończyk Pomiar Czasu
I Bieg Mikołajkowy Łódź - NW
[acrobat]
2015-12-13
Olsztyn, Patryk Połom
Kormorany Biegają II
[acrobat]
2015-12-13
Katowice, Jacek Nowak
V Panewnicki Dziki Bieg - bieg 12
[acrobat]
2015-12-12
Bartków, Jacek Ryczyński
2 Cross Lasów Złotowskich - kobiety
[acrobat]
2015-12-12
Bartków, Jacek Ryczyński
2 Cross Lasów Złotowskich - OPEN
[acrobat]
2015-12-12
Bartków, Jacek Ryczyński
2 Cross Lasów Złotowskich - pracownicy Lasów P.
[acrobat]
2015-12-12
Kobylin, PlusTiming
8- h Adwentowy Bieg Sztafetowy - szczegółowo
[acrobat]
2015-12-12
Kobylin, PlusTiming
8 - godzinny Adwentowy Bieg Sztafetowy - OPEN
[acrobat]
2015-12-12
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-12-12
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-12-12
Poznań, CityTrail
GP CITY TRAIL Poznań - bieg 3
[acrobat]
2015-12-12
Złotoryja, Organizator
III Zimowy Bieg Wulkanów
[acrobat]
2015-12-12
Gołąbki k.Trzemeszna, Maratończyk Pomiar Czasu
II Grand Prix Trzemeszna- bieg 2
[acrobat]
2015-12-12
Gołąbki k.Trzemeszna, Maratończyk Pomiar Czasu
II Grand Prix Trzemeszna- bieg 2 NW
[acrobat]
2015-12-12
Szczecin, Cezary Knap
Parkrun Szczecin
[acrobat]
2015-12-12
Słupsk, Sławomir Ćwirko
Słupskie Dzikie Biegi 6/6
[acrobat]
2015-12-12
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge Marathon&Half - maraton
[acrobat]
2015-12-12
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge Marathon&Half - Nordic Walking
[acrobat]
2015-12-12
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge Marathon&Half - półmaraton
[acrobat]
2015-12-12
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge Marathon&Half - sztafety
[acrobat]
2015-12-12
Sztum, Good-Time
XVII Zimowe grand Prix Sztumu - Juniorzy
[acrobat]
2015-12-12
Sztum, Good-Time
XVII Zimowe grand Prix Sztumu - OPEN
[acrobat]
2015-12-11
Słupsk, DomTel-Sport
Bieg z okazji otwarcia nowego przebiegu drogi 21
[acrobat]
2015-12-06
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2015-12-06
Wrocław, Dominik Krumin
Bieg Mikołajowy
[acrobat]
2015-12-06
Piwniczna-Zdrój, Sławomir Konopka
Bieg Mikołajów
[acrobat]
2015-12-06
Gdańsk, CityTrail
GP CITY TRAIL Gdańsk - bieg 3
[acrobat]
2015-12-06
Łódź, CityTrail
GP CITY TRAIL Łódź - bieg 2
[acrobat]
2015-12-06
Mikołajki, Good-Time
III Półmaraton Mikołajkowy - 10 km
[acrobat]
2015-12-06
Mikołajki, Good-Time
III Półmaraton Mikołajkowy - Półmaraton
[acrobat]
2015-12-06
Radom, Tadeusz Kraska
II Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2015-12-06
Chorzów, Klaudia Kapica
II Bieg Mikołajkowy w Parku Śląskim - NW
[acrobat]
2015-12-06
Chorzów, Klaudia Kapica
II Bieg Mikołajkowy w Parku Śląskim - OPEN
[acrobat]
2015-12-06
Puławy, Maryla Miłek
II Bieg Mikołajów
[acrobat]
2015-12-06
Piaseczno, Wiesław Paradowski
II Cross Mikołajkowy
[acrobat]
2015-12-06
Brzeg Dolny, Ireneusz Kociołek
II Dolnobrzeski Cross Mikołajkowy
[acrobat]
2015-12-06
Maków Mazowiecki, Organizator
II Makowski Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2015-12-06
Kraków, Ryszard Machlowski
IV Krakowski Nocny Bieg Św. Mikołajów i Śnieżynek
[excel]
2015-12-06
Zielona Góra, PulsarSport.pl
I Charytatywny Bieg Dobrych Mikołajów
[acrobat]
2015-12-06
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
VIII Bieg Mikołajkowy - dzieci
[acrobat]
2015-12-06
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
VIII Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2015-12-06
Toruń, Datasport
XIII Półmaraton św. Mikołajów - 10 km kobiety
[acrobat]
2015-12-06
Toruń, Datasport
XIII Półmaraton św. Mikołajów - 10 km OPEN
[acrobat]
2015-12-06
Toruń, Datasport
XIII Półmaraton św. Mikołajów - 21 km kobiety
[acrobat]
2015-12-06
Toruń, Datasport
XIII Półmaraton św. Mikołajów - 21 km OPEN
[acrobat]
2015-12-06
Rybnik, Maratończyk Pomiar Czasu
XI Bieg Barbórkowy
[acrobat]
2015-12-06
Warszawa, Paweł Zach
XX Żoliborski Bieg Mikołajkowy - Dzieci
[acrobat]
2015-12-06
Warszawa, Paweł Zach
XX Żoliborski Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2015-12-05
Bielsko-Biała, Datasport
3 Bieg Mikołajkowy - kategorie
[acrobat]
2015-12-05
Bielsko-Biała, Datasport
3 Bieg Mikołajkowy - kobiety
[acrobat]
2015-12-05
Bielsko-Biała, Datasport
3 Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2015-12-05
Prusice, STS-Timing
4. Bieg w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja
[acrobat]
2015-12-05
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 3
[acrobat]
2015-12-05
Gdynia, Rafał Plewiski
II Bieg Akademii Morskiej
[acrobat]
2015-12-05
Żytniów, Daniel Baros
II Bieg Mikołajkowy
[word]
2015-12-05
Legnica, Rafał Srokowski
II Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2015-12-05
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
II Bieg Mikołajkowy Poznań - 10km
[acrobat]
2015-12-05
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
II Bieg Mikołajkowy Poznań - 4,3km
[acrobat]
2015-12-05
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
II Bieg Mikołajkowy Poznań - NW
[acrobat]
2015-12-05
Poznań, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - 10km NW
[acrobat]
2015-12-05
Poznań, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - 5km NW
[acrobat]
2015-12-05
Poznań, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - OPEN
[acrobat]
2015-12-05
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
IV Bieg Mikołajkowy - 10 km
[acrobat]
2015-12-05
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
IV Bieg Mikołajkowy - 5 km
[acrobat]
2015-12-05
Czerwionka-Leszczyny, Mariusz Gorzawski
I Leszczyński Bieg Leśny
[excel]
2015-12-05
Legionowo, Organizator
Mikołajkowe XXIX Biegi Przełajowe
[acrobat]
2015-12-05
Szczecin, Cezary Knap
Parkrun Szczecin #15
[acrobat]
2015-12-05
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 12
[excel]
2015-12-05
Kaźmierz k.Poznania, Sebastian Wojciech
Wilga Orient
[excel]
2015-12-05
Jarosławiec, DomTel-Sport
XV Bieg Mikołajkowy - Nordic Walking
[acrobat]
2015-12-05
Jarosławiec, DomTel-Sport
XV Bieg Mikołajkowy - OPEN
[acrobat]
2015-11-29
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Dla Andrzeja - Bieg Charytatywny
[acrobat]
2015-11-29
Legnica, PulsarSport.pl
Charytatywny Bieg dla Karoliny
[acrobat]
2015-11-29
Łódź, Inessport.pl
Decathlon Run 2
[acrobat]
2015-11-29
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 2
[acrobat]
2015-11-29
Prusice, Organizator
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap XI
[acrobat]
2015-11-29
Puszczykowo, PlusTiming
II Bieg po Ciacho
[acrobat]
2015-11-29
Leśnictwo Wilki, Tomasz Rychlewski
Leśny Rajd na Orientację zButa
[acrobat]
2015-11-29
Toruń, STS-Timing
TWARDE PIĄTKI
[acrobat]
2015-11-28
Łeba, Dorota Sosnowska
2. Bałtyckie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2015-11-28
Łeba, Dorota Sosnowska
3. Bałtyckie Mistrzostwa w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2015-11-28
Łeba, Dorota Sosnowska
3. Bałtyckie Mistrzostwa w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2015-11-28
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 2
[acrobat]
2015-11-28
Styrzyniec, ŁUKas Węda
IV Bieg Andrzejkowy - NW
[excel]
2015-11-28
Styrzyniec, ŁUKas Węda
IV Bieg Andrzejkowy - OPEN
[excel]
2015-11-28
Siemiątkowo, Superczas.pl
I Bieg Uliczny o Puchar Wójta - kategorie
[acrobat]
2015-11-28
Siemiątkowo, Superczas.pl
I Bieg Uliczny o Puchar Wójta - kobiety
[acrobat]
2015-11-28
Siemiątkowo, Superczas.pl
I Bieg Uliczny o Puchar Wójta - OPEN
[acrobat]
2015-11-28
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - Nordic Walking
[acrobat]
2015-11-28
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - OPEN
[acrobat]
2015-11-28
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - Power Nordic
[acrobat]
2015-11-28
Szczecin, Cezary Knap
Parkrun Szczecin
[acrobat]
2015-11-28
Kokotek k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
XII Maraton Komandosa
[acrobat]
2015-11-28
Konin, Plus Timing
XXIV Bieg o Lampkę Górniczą
[acrobat]
2015-11-27
Trzebnica, Datasport
Bieg Konferencji PSB
[acrobat]
2015-11-27
Trzebnica, DataSport.pl
Bieg podczas Konferancji PSB 2015
[acrobat]
2015-11-27
Leźnica Wielka, DataSport.pl
Bieg Szwoleżera –V Edycja
[acrobat]
2015-11-22
Warszawa, Paweł Zach
10. Jubileuszowy Bieg ENTRE
[acrobat]
2015-11-22
Bełchatów, Datasport
19 Bełchatowska Piętnastka - 15 km kategoeir
[acrobat]
2015-11-22
Bełchatów, Datasport
19 Bełchatowska Piętnastka - 15 km kobiety
[acrobat]
2015-11-22
Bełchatów, Datasport
19 Bełchatowska Piętnastka - 15 km OPEN
[acrobat]
2015-11-22
Bełchatów, Datasport
19 Bełchatowska Piętnastka - 5 km kobiety
[acrobat]
2015-11-22
Bełchatów, Datasport
19 Bełchatowska Piętnastka - 5 km OPEN
[acrobat]
2015-11-22
Bełchatów, Datasport
19 Bełchatowska Piętnastka - Bełchatów
[acrobat]
2015-11-22
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 3
[acrobat]
2015-11-22
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin - bieg 2
[acrobat]
2015-11-22
Poznań, Marcin Stachowiak
II Marceliński Bieg Jesienny
[acrobat]
2015-11-22
Tarnów, Kacper Piech
Tarnowska Dyszka
[acrobat]
2015-11-22
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Urodzinowa 50-tka Olka
[acrobat]
2015-11-21
Wrocław, Ultimasport
45 Bieg Podchorążego - kobiety
[acrobat]
2015-11-21
Wrocław, Ultimasport
45 Bieg Podchorążego - mężczyźni
[acrobat]
2015-11-21
Biskupiec, Jakub Ołowski
Biegowe Grand Prix Biskupca - bieg 2
[excel]
2015-11-21
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
[acrobat]
2015-11-21
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-11-21
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 3
[acrobat]
2015-11-21
Gołąbki k.Trzemeszna, Maria Grabowska
II Grand Prix Trzemeszna- bieg 1 NW
[acrobat]
2015-11-21
Gołąbki k.Trzemeszna, Maria Grabowska
II Grand Prix Trzemeszna- bieg 1 OPEN
[acrobat]
2015-11-21
Wawrzyszów, PTTK Strzelin
IX Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2015-11-21
Police, Organizator
I Przełajowy Test Coppera
[acrobat]
2015-11-21
Szczecin, Cezary Knap
Parkrun Szczecin
[acrobat]
2015-11-21
Gracze, PulsarSport
XXI Barbórkowy Bieg Skalnika
[acrobat]
2015-11-21
Bydgoszcz, Ultimasport
XX Leśny Bieg Kolejarski - kobiety
[acrobat]
2015-11-21
Bydgoszcz, Ultimasport
XX Leśny Bieg Kolejarski - OPEN
[acrobat]
2015-11-20
Strzelinko, Patrycja Klimek
Bieg na Fali
[acrobat]
2015-11-15
Bydgoszcz, CityTrail
GP CITY TRAIL Bydgoszcz - Bieg 2
[acrobat]
2015-11-15
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
IX Półmaraton Wodzisławski
[acrobat]
2015-11-15
Zalesewo, Plus Timing
I Bieg AGROBEX Leśna Piątka
[acrobat]
2015-11-15
Niewiadów, Inessport.pl
I Bieg w Niewiadowie
[acrobat]
2015-11-15
Poznań, Marcin Stachowiak
I Olszak Półmaraton
[acrobat]
2015-11-15
Woźniki, Piotr Kozak
I Woźnicki Bieg Uliczny - 10 km
[excel]
2015-11-15
Woźniki, Piotr Kozak
I Woźnicki Bieg Uliczny - 5 km
[excel]
2015-11-15
Woźniki, Piotr Kozak
I Woźnicki Bieg Uliczny - dzieci
[excel]
2015-11-15
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
Ostrowska Jesień Biegowa - 15km
[acrobat]
2015-11-15
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
Ostrowska Jesień Biegowa - 6,5km
[acrobat]
2015-11-15
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VIII
[word]
2015-11-15
Warszawa, STS-Timing
VIII Praska Dycha
[acrobat]
2015-11-15
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross VI etap
[excel]
2015-11-15
Otwock, STS-Timing
V Bieg Otwocki - gimnazjum
[acrobat]
2015-11-15
Otwock, STS-Timing
V Bieg Otwocki - OPEN
[acrobat]
2015-11-15
Otwock, STS-Timing
V Bieg Otwocki - szkoły podstawowe
[acrobat]
2015-11-15
Katowice, August Jakubik
V Panewnicki Dziki Bieg (11)
[excel]
2015-11-15
Radom, Datasport
X Radomski Maraton Trzeźwości - 21 km kobiety
[acrobat]
2015-11-15
Radom, Datasport
X Radomski Maraton Trzeźwości - 21 km OPEN
[acrobat]
2015-11-15
Radom, Datasport
X Radomski Maraton Trzeźwości - 42 km kobiety
[acrobat]
2015-11-15
Radom, Datasport
X Radomski Maraton Trzeźwości - 42 km OPEN
[acrobat]
2015-11-14
Wrocław, Datasport
5 Rektora Bieg o Puchar J.M. Rektora - kobiety
[acrobat]
2015-11-14
Wrocław, Datasport
5 Rektora Bieg o Puchar J.M. Rektora - OPEN
[acrobat]
2015-11-14
Choroszcz, Wojciech Jastrzębski
Bieg Niepodległości
[excel]
2015-11-14
Kraków, Ryszard Machlowski
Bieg o podkowę
[excel]
2015-11-14
Istebna, Stefan Kalinowski
Bieg o Puchar Złotego Gronia
[acrobat]
2015-11-14
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda - dzieci
[acrobat]
2015-11-14
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda - kategorie
[acrobat]
2015-11-14
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda - Nordic Walking
[acrobat]
2015-11-14
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda - OPEN
[acrobat]
2015-11-14
Poznań, CityTrail
GP CITY TRAIL Poznań - bieg 2
[acrobat]
2015-11-14
Gdańsk, Maciej Hewelt
Hardcorowy Motylek
[acrobat]
2015-11-14
Przełęcz Kocierska, Organizator
III Jesienny Bieg Potrójnej
[acrobat]
2015-11-14
Sedranki, Marcin Brynda
III Leśny Cross Niepodległości
[acrobat]
2015-11-14
Zawidowice, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - 10km NW
[acrobat]
2015-11-14
Zawidowice, Marcin Szulc
II Korona Wielkopolski - 10km NW Generalka
[acrobat]
2015-11-14
Zawidowice, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - 5km NW
[acrobat]
2015-11-14
Zawidowice, Marcin Szulc
II Korona Wielkopolski - 5km NW Generalka
[acrobat]
2015-11-14
Zawidowice, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - OPEN
[acrobat]
2015-11-14
Zawidowice, Marcin Szulc
II Korona Wielkopolski - OPEN Generalka
[acrobat]
2015-11-14
Dobre Miasto, Wojciech Gajewski
IV Dobromiejski Bieg Niepodległości
[excel]
2015-11-14
Mysłowice, Rafał Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg VI
[acrobat]
2015-11-14
Szczecin, Cezary Knap
Parkrun Szczecin
[acrobat]
2015-11-14
Białystok, Krzysztof Skowera
Puchar Grand Prix Zwierzyńca
[acrobat]
2015-11-14
Góra Szybowcowa, Krzysztof Olański
RuneXTreme Ledwie Dycha - kobiety
[acrobat]
2015-11-14
Góra Szybowcowa, Krzysztof Olański
RuneXTreme Ledwie Dycha - OPEN
[acrobat]
2015-11-14
Węgorzewo, DomTel-Sport
V Półmaraton Niepodległoci - 10.5 km
[acrobat]
2015-11-14
Węgorzewo, DomTel-Sport
V Półmaraton Niepodległoci - półmaraton
[acrobat]
2015-11-14
Biedrusko, Krzysiek Pilarski
Warta Challenge - 21 km
[acrobat]
2015-11-14
Biedrusko, Krzysiek Pilarski
Warta Challenge - 42 km
[acrobat]
2015-11-14
Biedrusko, Krzysiek Pilarski
Warta Challenge - Nordic Walking
[acrobat]
2015-11-14
Wrocław, Dominik Krumin
XXVI Mały Maraton Złotnicki
[acrobat]
2015-11-14
Warszawa, Maryla Lewandowska
X Bieg o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej
[excel]
2015-11-13
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa
[excel]
2015-11-11
Rzeszów, STS-Timing
3. Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Żagań, Tomasz Hucał
4. Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Żagań, Tomasz Hucał
4. Bieg Niepodległości - 3.5km
[acrobat]
2015-11-11
Luboń, PlusTiming
5. Luboński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Słubice, Maratończyk Pomiar Czasu
Biegowy Festyn Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Elbląg, Good-Time
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Gdynia, STS-Timing
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim
[acrobat]
2015-11-11
Wrocław, Datasport
Bieg Niepodległości... z wąsem - kategorie
[acrobat]
2015-11-11
Wrocław, Datasport
Bieg Niepodległości... z wąsem - kobiety
[acrobat]
2015-11-11
Wrocław, Datasport
Bieg Niepodległości... z wąsem - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Oborniki Wlkp., Marcin Hampel
Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2015-11-11
Jelenia Góra, Datasport
Bieg Niepodległości - 10 km
[acrobat]
2015-11-11
Oborniki Wlkp., Marcin Hampel
Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2015-11-11
Jelenia Góra, Datasport
Bieg Niepodległości - 5 km
[acrobat]
2015-11-11
Dzierżoniów, Ultimasport.pl
Dzierżoniowski Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2015-11-11
Dzierżoniów, Ultimasport.pl
Dzierżoniowski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Nowy Sącz, Festiwalbiegowy.pl
III Bieg Niepodległości - 10 km kategorie
[acrobat]
2015-11-11
Nowy Sącz, Festiwalbiegowy.pl
III Bieg Niepodległości - 10 km kobiety
[acrobat]
2015-11-11
Nowy Sącz, Festiwalbiegowy.pl
III Bieg Niepodległości - 10 km OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Nowy Sącz, Festiwalbiegowy.pl
III Bieg Niepodległości - 5 km OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
III Rydzyński Bieg Niepodległości - Gmina Rydzyna
[acrobat]
2015-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
III Rydzyński Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2015-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
III Rydzyński Bieg Niepodległości - mężczyźni
[acrobat]
2015-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
III Rydzyński Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2015-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
III Rydzyński Bieg Niepodległości - służby munduro
[acrobat]
2015-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
III Wolsztyński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Kępno, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Uliczny św. Marcina - Gmina
[acrobat]
2015-11-11
Kępno, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Uliczny św. Marcina - kategorie
[acrobat]
2015-11-11
Kępno, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Uliczny św. Marcina - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Kępno, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Uliczny św. Marcina - Służby Mundurowe
[acrobat]
2015-11-11
Darłowo, iNetSport
II Darłowski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport
II Górski Bieg Niepodległości - Gmina Mogilany
[acrobat]
2015-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport
II Górski Bieg Niepodległości - Gmina Skawina
[acrobat]
2015-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport
II Górski Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2015-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport
II Górski Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2015-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport
II Górski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport
II Górski Bieg Niepodległości - Powiat
[acrobat]
2015-11-11
Zakopane, Leszek Behounek
II Zakopiański Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Świerki, Piotr Kozak
IV Bieg Niepodległości
[excel]
2015-11-11
Biały Kościół, Inessport.pl
IV Niepodległościowa Jedenastka
[acrobat]
2015-11-11
Biały Kościół, Agnieszka Zawierta
IV Niepodległościowa Jedenastka - małżeństwa
[acrobat]
2015-11-11
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
IX Bieg Niepodległości
[excel]
2015-11-11
Piła, iNetSport
IX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Biecz, Tomasz Świerzowski
I Biecki Bieg Służb Mundurowych
[acrobat]
2015-11-11
Koszęcin, Marek Pilch
I Bieg Niepodległościowy
[acrobat]
2015-11-11
Komprachcice, Grzegorz Owsiany
I Komprachcicka Dycha
[acrobat]
2015-11-11
Oświęcim, Organizator
Jedenastka na 11 Listopada
[acrobat]
2015-11-11
Lgota Murowana, Rafal Galinski
Jurajskie Mistrzostwa NW w Półmaratonie - open
[acrobat]
2015-11-11
Lgota Murowana, Rafal Galinski
Jurajskie Mistrzostwa NW w Półmaratonie - sztafety
[acrobat]
2015-11-11
Chorzów, Józef Łyscarz
NIC Niepodległości
[excel]
2015-11-11
Słupsk, STS-Timing
Słupski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Ryki, Artur Olek
VI Bieg Niepodległości - Kategorie
[acrobat]
2015-11-11
Ryki, Artur Olek
VI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
V Brzeski Bieg Niepodległości z REGATTA
[acrobat]
2015-11-11
Godów, Organizator
V Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2015-11-11
Łubianka / Pigża, STS-Timing
XIX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Góra k.Leszna, PulsarSport.pl
XXII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XXII Bieg Niepodległości
[word]
2015-11-11
Czechowice-Dziedzice, Bartess
XXIV Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2015-11-11
Czechowice-Dziedzice, Bartess
XXIV Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Bydlin, Mirosław Macek
XXI Bieg Szlakami Walk Legionistów - kobiety
[excel]
2015-11-11
Bydlin, Mirosław Macek
XXI Bieg Szlakami Walk Legionistów - mężczyźni
[excel]
2015-11-11
Warszawa, Datasport
XXVII Bieg Niepodległości - drużyny
[acrobat]
2015-11-11
Warszawa, Datasport
XXVII Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2015-11-11
Warszawa, Datasport
XXVII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVII Goleniowska Mila - 10 km Gmina
[acrobat]
2015-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVII Goleniowska Mila - 10 km Mundurowi
[acrobat]
2015-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVII Goleniowska Mila - 10 km OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVII Goleniowska Mila - mila Gmina
[acrobat]
2015-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVII Goleniowska Mila - mila OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Turek, Inessport.pl
XXVI Biegi Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Malbork, Good-Time
XXV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Kosakowo, Good-Time
X Biegi z okazji 97 rocznicy...
[acrobat]
2015-11-10
Legnica, Datasport
Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2015-11-10
Legnica, Datasport
Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2015-11-10
Legnica, Datasport
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-09
Czarnków, Maratończyk Pomiar Czasu
XVII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-08
Katowice, Jakub Kajdaniuk
Charytatywny bieg na Movember
[acrobat]
2015-11-08
Gdynia, CityTrail
GP CITY TRAIL Gdynia - bieg 2
[acrobat]
2015-11-08
Łódź, CityTrail
GP CITY TRAIL Łodź - bieg 1
[acrobat]
2015-11-08
Kluszkowce, ultimasport.pl
ICEBUG Summer Trail - MP w Zbieganiu
[acrobat]
2015-11-08
Kluszkowce, ultimasport.pl
ICEBUG Summer Trail - OPEN
[acrobat]
2015-11-08
Miechów, Eugeniusz Poręba
III Miechowski Bieg Niepodległości
[excel]
2015-11-08
Ostrowiec Św., Ostrowiec Biega
Ostrowieckie Biegi Niepodległości
[acrobat]
2015-11-08
Szczytno, Mateusz Kownacki
Szczycieński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-08
Kielce, Datasport
VIII Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2015-11-08
Kielce, Datasport
VIII Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2015-11-08
Kielce, Datasport
VIII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-08
Widacz, Organizator
Widacki Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-08
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XII Memoriał Stefana Mielczarka - Kobiety
[acrobat]
2015-11-08
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XII Memoriał Stefana Mielczarka - OPEN
[acrobat]
2015-11-08
Kościan, STS-Timing
XI Kościański Półmaraton - COCCODRILLO
[acrobat]
2015-11-08
Kościan, STS-Timing
XI Kościański Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-11-08
Gniewkowo, Artur Woźniak
XXI Gniewkowski bieg im.Rodziny Milewskich
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - 10 km kategorie
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - 10 km kobiety
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - 10 km OPEN
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - 10 km Podlasie
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - 5 km kobiety
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - 5 km OPEN
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - drużynowo
[acrobat]
2015-11-07
Świdnica, Datasport
1 RST Półmaraton Świdnicki - kategorie
[acrobat]
2015-11-07
Świdnica, Datasport
1 RST Półmaraton Świdnicki - kobiety
[acrobat]
2015-11-07
Świdnica, Datasport
1 RST Półmaraton Świdnicki - OPEN
[acrobat]
2015-11-07
Świdnica, Datasport
1 RST Półmaraton Świdnicki - Powiat
[acrobat]
2015-11-07
Świdnica, Datasport
1 RST Półmaraton Świdnicki - RST
[acrobat]
2015-11-07
Łeba, Good-Time
2. Maraton MTB Łeba - Mega
[acrobat]
2015-11-07
Łeba, Good-Time
2. Maraton MTB Łeba - Mini
[acrobat]
2015-11-07
Blizanów k.Kalisza, Bogusław Maciejewski
31 Supermaraton Kalisia
[acrobat]
2015-11-07
Łeba, Good-Time
3. Duathlon Na Wydmach
[acrobat]
2015-11-07
Okonek, Arkadiusz Kozak
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - 10 km
[acrobat]
2015-11-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - dzieci
[acrobat]
2015-11-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - młodzież
[acrobat]
2015-11-07
Działdowo, mosir dzialdowo
Działdowskie Biegi Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2015-11-07
Działdowo, mosir dzialdowo
Działdowskie Biegi Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2015-11-07
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 2
[acrobat]
2015-11-07
Dziewicza Góra, Organizator
Grand Prix Łopuchówko - 10km
[acrobat]
2015-11-07
Dziewicza Góra, Organizator
Grand Prix Łopuchówko - 5km
[acrobat]
2015-11-07
Dziewicza Góra, Organizator
Grand Prix Łopuchówko - Nordic Walking
[acrobat]
2015-11-07
Frydek-Mistek, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka 30. Rocnik - kategorie wiekowe
[acrobat]
2015-11-07
Podkowa Leśna, Leszek Janasik
III Noc STO-nogi
[acrobat]
2015-11-07
Chorzów, Tomek Panchyrz
II Bieg Dwóch Szybów
[acrobat]
2015-11-07
Rogoźno, Grabiński Wojciech
I Rogoziński Półmaraton
[acrobat]
2015-11-07
Nowa Sarzyna, Grzegorz Sroka
Nowosarzyńska Jedenastka
[acrobat]
2015-11-07
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #44
[acrobat]
2015-11-07
Piwniczna-Zdrój, Mariusz Maryniak
XIV edycja GEZnO
[excel]
2015-11-07
Ustroń, Marcin Gajda
XXVI Bieg Legionów
[acrobat]
2015-11-07
Puławy, PulsarSport.pl
XXVI Ogólnopolskie Biegi Niepodległości - 10km
[acrobat]
2015-11-07
Puławy, PulsarSport.pl
XXVI Ogólnopolskie Biegi Niepodległości - 5km
[acrobat]
2015-11-07
Tczew, Szymon Bloch
XXV Uliczny Bieg Sambora
[acrobat]
2015-11-07
Sanok, Bronisław Kielar
X Bieg Sokoli - Kategorie
[acrobat]
2015-11-07
Sanok, Bronisław Kielar
X Bieg Sokoli - OPEN
[acrobat]
2015-11-06
Korfantów, Maria Żabińska
XXVIII Biegi Crossowe
[word]
2015-11-03
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - Generalka
[excel]
2015-10-31
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-10-31
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-10-31
Bielsko Biała, Piotr Kozak
Horror Run
[excel]
2015-10-31
Zwoleń, Ultimasport
II Bieg o Gorącą Dynię - kobiety
[acrobat]
2015-10-31
Zwoleń, Ultimasport
II Bieg o Gorącą Dynię - OPEN
[acrobat]
2015-10-31
Toruń, Organizator
II Piwna Mila
[acrobat]
2015-10-31
Rybnik, A.Stec
I Amatorski Rybnicki Bieg Leśny
[acrobat]
2015-10-31
Siemianowice Śląskie, Marek Pilch
I Siemianowickie Nocne Marki
[acrobat]
2015-10-31
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 11
[excel]
2015-10-30
Chorzów, Józef Łyscarz
NIC Haloweenkowy
[excel]
2015-10-25
Białystok, Krzysztof Skowera
16. Bieg Godzinny - Kobiety
[acrobat]
2015-10-25
Białystok, Krzysztof Skowera
16. Bieg Godzinny - Męzczyźni
[acrobat]
2015-10-25
Koberice, Beata Wrońska
19 Kobericki Półmaraton
[excel]
2015-10-25
Książenice, Michał Szczyrbowski
2 Bieg po Głębokich Dołach - 10km
[excel]
2015-10-25
Książenice, Michał Szczyrbowski
2 Bieg po Głębokich Dołach - 5km
[excel]
2015-10-25
Książenice, Michał Szczyrbowski
2 Bieg po Głębokich Dołach - Nordic Walking
[excel]
2015-10-25
Toruń, STS-Timing
33 Toruń Marathon - drużynowo
[acrobat]
2015-10-25
Toruń, STS-Timing
33 Toruń Marathon - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Koło, Ultimasport.pl
35. Bieg Warciański - Kobiety
[acrobat]
2015-10-25
Koło, Ultimasport.pl
35. Bieg Warciański - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
53 Bieg Republiki Ostrowskiej - Kobiety
[acrobat]
2015-10-25
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
53 Bieg Republiki Ostrowskiej - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Gdańsk, STS-Timing
Amber Expo Półmaraton Gdańsk
[acrobat]
2015-10-25
Poznań, Marzena Michalec
Bieg Kobiet
[acrobat]
2015-10-25
Malbork, Good-Time
Bieg po Zdrowie dla Sylwii i Patryka - NW
[acrobat]
2015-10-25
Malbork, Good-Time
Bieg po Zdrowie dla Sylwii i Patryka - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Lewin Brzeski, Organizator
III Bieg Uliczny Lewin Biega - Drużyny
[acrobat]
2015-10-25
Lewin Brzeski, Organizator
III Bieg Uliczny Lewin Biega - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Małe Walichnowy, Good-Time
IV Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły
[acrobat]
2015-10-25
Piaseczno, Wiesław Paradowski
IV Bieg Złotych Liści
[acrobat]
2015-10-25
Serock k.Legionowa, Tomasz Luks
IV Serocka Dycha - 5km
[acrobat]
2015-10-25
Serock k.Legionowa, Tomasz Luks
IV Serocka Dycha - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Brzeg Dolny, Ireneusz Kociołek
I Aktywny Crossowy Duathlon - Bieg 10km
[acrobat]
2015-10-25
Brzeg Dolny, Ireneusz Kociołek
I Aktywny Crossowy Duathlon - Bieg 5km
[acrobat]
2015-10-25
Brzeg Dolny, Ireneusz Kociołek
I Aktywny Crossowy Duathlon - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Brzeg Dolny, Ireneusz Kociołek
I Aktywny Crossowy Duathlon - Rower
[acrobat]
2015-10-25
Koszalin, Sławomir Marczewski
Nocna Ściema 2015 - Maraton
[acrobat]
2015-10-25
Koszalin, Sławomir Marczewski
Nocna Ściema 2015 - Półmaraton
[acrobat]
2015-10-25
Prusice, Przemysław Burchacki
Prusice Biegają - etap X
[acrobat]
2015-10-25
Szczecin, Piotr Nowicki
Szturm na Wieżę
[acrobat]
2015-10-25
Wodzisław Śląski, Organizator
VII Ja i Maraton - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-25
Wodzisław Śląski, Organizator
VII Ja i Maraton - OPEN
[acrobat]
2015-10-25
Nowy Tomyśl, G.Raczkowiak
VII Nowotomyski Test Coopera
[word]
2015-10-25
Łódź, InesSport.pl
VI Półmaraton Szakala
[acrobat]
2015-10-24
Bystra Śląska, Piotr Kozak
2. Bieg o Złotą Szyszkę
[excel]
2015-10-24
Kraków, Datasport
2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 21 km kateg
[acrobat]
2015-10-24
Kraków, Datasport
2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 21 km kobie
[acrobat]
2015-10-24
Kraków, Datasport
2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 21 km OPEN
[acrobat]
2015-10-24
Kraków, Datasport
2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 5 km kobiet
[acrobat]
2015-10-24
Kraków, Datasport
2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - 5 km OPEN
[acrobat]
2015-10-24
Kórnik, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Białej Damy - 10km
[acrobat]
2015-10-24
Kórnik, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Białej Damy - 5km
[acrobat]
2015-10-24
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Cała Oleśnica Biega – Finał Kobiety
[acrobat]
2015-10-24
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Cała Oleśnica Biega – Finał Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-24
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Cała Oleśnica Biega – Finał NW
[acrobat]
2015-10-24
Poznań, CityTrail
GP CITY TRAIL Poznań - bieg 1
[acrobat]
2015-10-24
Pinczów, Ultimasport.pl
II Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia - Kobiety
[acrobat]
2015-10-24
Pinczów, Ultimasport.pl
II Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia - OPEN
[acrobat]
2015-10-24
Dębina, Organizator
II Korona Wielkopolski - 10km NW
[acrobat]
2015-10-24
Dębina, Organizator
II Korona Wielkopolski - 5km NW
[acrobat]
2015-10-24
Dębina, Organizator
II Korona Wielkopolski - OPEN
[acrobat]
2015-10-24
Janowice Wielkie, Artur Barczyński
II Półmaraton Rudawy Janowickiej
[acrobat]
2015-10-24
Poznań, PlusTiming
I Bieg po schodach Collegium Altum
[acrobat]
2015-10-24
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
I Trudny Półmaraton św. Huberta - NW
[acrobat]
2015-10-24
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
I Trudny Półmaraton św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2015-10-24
Wrocław, Dominik Krumin
Półmaraton Piastowski
[acrobat]
2015-10-24
Wrocław, Dominik Krumin
Półmaraton Piastowski - kategorie Kobiet
[acrobat]
2015-10-24
Wrocław, Dominik Krumin
Półmaraton Piastowski - kategorie Mężczyzn
[acrobat]
2015-10-24
Tuchola, Darek Siciński
VI Bieg św. Huberta - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-24
Tuchola, Darek Siciński
VI Bieg św. Huberta - OPEN
[acrobat]
2015-10-20
Chorzów, Józef Łyscarz
Test Coopera na Stadionie Śląskim
[word]
2015-10-18
Żary, PulsarSport.pl
1. Cross Górski po Zielonym Lesie
[acrobat]
2015-10-18
Kielce, STS-Timing
4 Kielecka Dycha
[acrobat]
2015-10-18
Świdwin, Organizator
Bieg przełajowy wokół jeziora Bukowiec
[acrobat]
2015-10-18
Śrem, Marek Matuszewski
Charytatywnie Biegniemy dla Oli
[acrobat]
2015-10-18
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin - bieg 1
[acrobat]
2015-10-18
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 1
[acrobat]
2015-10-18
Oława, ZmierzymyCzas.pl
III Dolnośląski Bieg po Zdrowie dla Chorych na Rak
[acrobat]
2015-10-18
Gliwice, Organizator
II Półmaraton Gliwicki - 10km
[acrobat]
2015-10-18
Gliwice, Organizator
II Półmaraton Gliwicki - OPEN
[acrobat]
2015-10-18
Uniejów, Datasport
IX Bieg do Gorących Żródeł - Gmina Uniejów
[acrobat]
2015-10-18
Uniejów, Datasport
IX Bieg do Gorących Żródeł - kobiety
[acrobat]
2015-10-18
Uniejów, Datasport
IX Bieg do Gorących Żródeł - niepełnosprawni
[acrobat]
2015-10-18
Uniejów, Datasport
IX Bieg do Gorących Żródeł - OPEN
[acrobat]
2015-10-18
Uniejów, Datasport
IX Bieg do Gorących Żródeł - województwo łódzkie
[acrobat]
2015-10-18
Piekary Śląskie, Krzysztof Seweryn
IX Piekarski Bieg im. Jana Pawła II
[excel]
2015-10-18
Słupsk, DomTel-Sport
I Bieg ku świadomości o handlu ludźmi
[acrobat]
2015-10-18
Częstochowa, Daniel Wojtasiński
I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy - 10km
[acrobat]
2015-10-18
Częstochowa, Daniel Wojtasiński
I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy - 3,5km
[acrobat]
2015-10-18
Gdynia, Organizator
Karwiny Biegają
[acrobat]
2015-10-18
Łubianka, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross
[acrobat]
2015-10-18
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Olsztyn Biega #8 - Dzieci
[acrobat]
2015-10-18
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Olsztyn Biega #8 - Młodziaki
[acrobat]
2015-10-18
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Olsztyn Biega #8 - OPEN
[acrobat]
2015-10-18
Olsztyn, Mateusz Kownacki
Olsztyn Biega #8 - Starszaki
[acrobat]
2015-10-18
Opalenica, Piotr Powel
Opalenicki Jesienny Test Coopera
[acrobat]
2015-10-18
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Półmaraton Bydgoski - 5 km
[acrobat]
2015-10-18
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Półmaraton Bydgoski - półmaraton
[acrobat]
2015-10-18
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
Pyra Party Blisko Warty
[acrobat]
2015-10-18
Adamów, Paweł Młodzikowski
VII Adamowska Dziesiątka
[excel]
2015-10-18
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - V etap
[excel]
2015-10-18
Mieszków, Maratończyk Pomiar Czasu
V Mieszkowski Bieg im. Gen. Taczaka - Kobiety
[acrobat]
2015-10-18
Mieszków, Maratończyk Pomiar Czasu
V Mieszkowski Bieg im. Gen. Taczaka - Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-18
Szamotuły, STS-Timing
V Szamotuły SAMSUNG Półmaraton
[acrobat]
2015-10-18
Tychy, Teresa Noga
XXIV Perła Paprocan - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-18
Tychy, Teresa Noga
XXIV Perła Paprocan - OPEN
[acrobat]
2015-10-18
Lubin, SuperSport
XXX Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - Kobiety
[acrobat]
2015-10-18
Lubin, SuperSport
XXX Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-18
Wrocław, Agnieszka Stachurska
Zielony Wrocław 2015
[word]
2015-10-17
Kraków, Datasport
5 na dobry początek - drużynowo
[acrobat]
2015-10-17
Kraków, Datasport
5 na dobry początek - kobiety
[acrobat]
2015-10-17
Kraków, Datasport
5 na dobry początek - OPEN
[acrobat]
2015-10-17
Szreniawa, Stanisław Maćkowiak
Activus Run - 10km
[acrobat]
2015-10-17
Szreniawa, Stanisław Maćkowiak
Activus Run - 5km
[acrobat]
2015-10-17
Gryfino, DomTel-Sport
Biegam bo Lubię Lasy
[acrobat]
2015-10-17
Biskupiec, Jakub Ołowski
Biegowe Grand Prix Biskupca
[excel]
2015-10-17
Osiek, Witold Saternus
Bieg na Molo
[acrobat]
2015-10-17
Warszawa, Michał Orzeł
Bieg o puchar Prezesa Poczty Polskiej
[excel]
2015-10-17
Lesznowola, Datasport
Bieg po Dynie - kategorie
[acrobat]
2015-10-17
Lesznowola, Datasport
Bieg po Dynie - kobiety
[acrobat]
2015-10-17
Lesznowola, Datasport
Bieg po Dynie - OPEN
[acrobat]
2015-10-17
Siedliska, Organizator
Bieg po Roztoczu - III Półmaraton
[acrobat]
2015-10-17
Przyjaźń, Organizator
Bieg Przyjaźni - Kaszuby Biegają Finał
[acrobat]
2015-10-17
Wrocław, Pro-Run
Bieg Trzech Wzgórz
[acrobat]
2015-10-17
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 1 Dzieci
[acrobat]
2015-10-17
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 1 Młodzież
[acrobat]
2015-10-17
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 1 OPEN
[acrobat]
2015-10-17
Mińsk Mazowiecki, Organizator
II Jesienne GP Mińska Maz. - Bieg 4 Kobiety
[acrobat]
2015-10-17
Mińsk Mazowiecki, Organizator
II Jesienne GP Mińska Maz. - Bieg 4 Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-17
Siedlce, Juliusz Ziółkowski
II Siedlecki Bieg prawie Górski
[excel]
2015-10-17
Chrząszczcyce, ZmierzymyCzas.pl
II Wzgórzowa Trzynastka - kobiety
[acrobat]
2015-10-17
Chrząszczcyce, ZmierzymyCzas.pl
II Wzgórzowa Trzynastka - OPEN
[acrobat]
2015-10-17
Chrząszczcyce, ZmierzymyCzas.pl
II Wzgórzowa Trzynastka - sztafety
[acrobat]
2015-10-17
Lipinki, UKS lipinki
IX Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego
[acrobat]
2015-10-17
Poznań, Daria Waszak
I Charytatywny Bieg Biały
[acrobat]
2015-10-17
Puławy, STS-Timing
Jesienne bieganie w Puławach
[acrobat]
2015-10-17
Czerwieńsk, Super-Sport.pl
KM Sport Cross Duathlom
[acrobat]
2015-10-17
Gdańsk, Marcin Sobczak
OMIDA IV Bieg Oliwski - 10km
[acrobat]
2015-10-17
Gdańsk, Marcin Sobczak
OMIDA IV Bieg Oliwski - 5km
[acrobat]
2015-10-17
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #41
[acrobat]
2015-10-17
Dobra, Inessport.pl
Powstaniec Noniron Duathlon
[acrobat]
2015-10-17
Zakopane, Piotr Kozak
PZU Alpin Sport tatrzański Bieg pod Górę
[excel]
2015-10-17
Radzionków, Sławomir Mikusiński
Sztafetowy Maraton Miast i Gmin
[acrobat]
2015-10-17
Węgierska Górka, Dominika Matuszewska
XVII Cross Beskidzki
[acrobat]
2015-10-17
Sulęcin, Maratończyk Pomiar Czasu
XVII Memoriał Stanisława Ożoga
[acrobat]
2015-10-17
Złocieniec, Piotr Kołodziejczyk
XV Biegi p.n.37 Rocznica Pontyfikatu Papieża...
[acrobat]
2015-10-17
Mysłowice, Sławomir Kotowicz
XXIII Memoriał Jerzego Chromika
[acrobat]
2015-10-17
Soczewka k.Płocka, Datasport
XXXV Bieg Soczewka z BOP - kategorie
[acrobat]
2015-10-17
Soczewka k.Płocka, Datasport
XXXV Bieg Soczewka z BOP - kobiety
[acrobat]
2015-10-17
Soczewka k.Płocka, Datasport
XXXV Bieg Soczewka z BOP - OPEN
[acrobat]
2015-10-17
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Zdążyć przed rakiem
[acrobat]
2015-10-16
Kraków - Częstochowa, Paweł Kosmala
Ultra Szlakiem Orlich Gniazd
[excel]
2015-10-15
Międzyrzecz, Maratończyk Pomiar Czasu
Międzyrzeckie Bieganie
[acrobat]
2015-10-14
Braniewo, Jakub Ossowski
Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej
[acrobat]
2015-10-11
Poznań, STS-Timing
16. PKO Poznań Maraton
[acrobat]
2015-10-11
Włocławek, Domtel-Sport.pl
2 Włocławek Półmaraton
[acrobat]
2015-10-11
Chorzów, Śląskie TKKF
44 Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2015-10-11
Płock, Piotr Mieszkowski
4 Tumska Dycha
[acrobat]
2015-10-11
Sieradz, Pulsar Sport
55 Biegi Ulicami Sieradza
[acrobat]
2015-10-11
Czerwonka, Grzegorz Łuniewski
Bieg Siedmiu Róż
[word]
2015-10-11
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 2
[acrobat]
2015-10-11
Gorzów Wielkopolski, Grzegolec Grzegorz
GP Gorzowa Wielkopolskiego - I Bieg
[acrobat]
2015-10-11
Stare Budkowice, Tomasz Jonientz
III Bieg Budkowicki
[acrobat]
2015-10-11
Rabka Zdrój, Organizator
III Perły Małopolski - Długi
[acrobat]
2015-10-11
Rabka Zdrój, Organizator
III Perły Małopolski - Krótki
[acrobat]
2015-10-11
Rabka Zdrój, Organizator
III Perły Małopolski - Średni
[acrobat]
2015-10-11
Jędrzejów, Piotr Kozak
II Bieg Cysterski
[excel]
2015-10-11
Warszawa, InesSport.pl
II Bieg Instytutu Lotnictwa
[acrobat]
2015-10-11
Zawiercie, Ultimasport.pl
I Jurajski Półmaraton Zawierciański - 5km
[acrobat]
2015-10-11
Zawiercie, Ultimasport.pl
I Jurajski Półmaraton Zawierciański - NW
[acrobat]
2015-10-11
Zawiercie, Ultimasport.pl
I Jurajski Półmaraton Zawierciański - OPEN
[acrobat]
2015-10-11
Starachowice, Ultimasport.pl
MANia Biegania 2015 - 4KM
[acrobat]
2015-10-11
Starachowice, Ultimasport.pl
MANia Biegania 2015 - 8KM
[acrobat]
2015-10-11
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VII
[word]
2015-10-11
Wrocław, Rafał Srokowski
VIII Bieg Energetyka
[acrobat]
2015-10-11
Żory, DataSport.pl
VIII Żorski Bieg Uliczny
[acrobat]
2015-10-11
Warszawa, DataSport.pl
VII Bemowskiego Biegu Przyjaźni - Kobiety
[acrobat]
2015-10-11
Warszawa, DataSport.pl
VII Bemowskiego Biegu Przyjaźni - Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-11
Poczesna, Organizator
V Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-11
Katowice, August Jakubik
V Panewnicki Dziki Bieg (10)
[excel]
2015-10-11
Włodawa, ZmierzymyCzas.pl
XVI Bieg Sobiborski
[acrobat]
2015-10-11
Tarnów, Organizator
XXIV Tarnowski Bieg Leliwitów - 2,5km
[acrobat]
2015-10-11
Tarnów, Organizator
XXIV Tarnowski Bieg Leliwitów - OPEN
[acrobat]
2015-10-11
Dąbrowa Chełmińska, Marcin Łata
XXVIII Bieg Dąbrowa Chełmińska - Ostromecko
[acrobat]
2015-10-11
Tarnobrzeg, Mirosław Brzęczka
XXXVII Bieg Nadwiślański
[acrobat]
2015-10-10
Bielsko Biała, Piotr Kozak
Bieg na Kozią Górę - Mistrzostwa Śląska
[excel]
2015-10-10
Bielsko Biała, Piotr Kozak
Bieg na Kozią Górę - OPEN
[excel]
2015-10-10
Chorzów, August Jakubik
Bieg po zdrowie psychiczne
[word]
2015-10-10
Rędziny, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana
[acrobat]
2015-10-10
Spychowo, Organizator
Finał GP Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie
[acrobat]
2015-10-10
Spychowo, Organizator
Finał GP Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie -Generalka
[excel]
2015-10-10
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 2
[acrobat]
2015-10-10
Ciechocinek, Organizator
Grand Prix Tężnie Run - bieg 7
[excel]
2015-10-10
Ciechocinek, Organizator
Grand Prix Tężnie Run - po 7 biegach
[excel]
2015-10-10
Ćmielów, Piętka Dariusz
II Bieg Papieski
[word]
2015-10-10
Rytro, Visegrad Maraton Rytro
II Podbieg na Makowice
[acrobat]
2015-10-10
Karczew, Tomasz Lubas
IV Karczewski Bieg
[acrobat]
2015-10-10
Mysłowice, Rafal Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg V
[acrobat]
2015-10-10
Mysłowice, Rafał Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Po 5 Biegach
[acrobat]
2015-10-10
Kraków, Marcin Jasiński
I Bieg Sokoła
[acrobat]
2015-10-10
Niemodlin, DataSport.pl
I Niemodlińska Dycha
[acrobat]
2015-10-10
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #40
[acrobat]
2015-10-10
Wrocław, DataSport.pl
Przewietrz się na Olimpijskim - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-10
Wrocław, DataSport.pl
Przewietrz się na Olimpijskim - OPEN
[acrobat]
2015-10-10
Nowy Tomyśl, Piotr Konieczny
Przybij Piątkę - bieg 5
[acrobat]
2015-10-10
Warszawa, DataSport.pl
RUNbertów
[acrobat]
2015-10-10
Dołuje - Kościno, Martyna Stupnicka
V Bieg Przełajowy - Jarzębina
[excel]
2015-10-10
Leśniewo k.Pucka, Teresa Jaskułka
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2015-10-10
Poznań, Plus Timing
XV Bieg Maltański
[acrobat]
2015-10-10
Kościerzyna, Organizator
XXI Kościerskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2015-10-10
Poznań, Plus Timing
XXXIII Bieg Przemysła
[acrobat]
2015-10-10
Skrwilno, Magdalena Dąbkowska
XX Bieg Niepodległości - Młodzież
[acrobat]
2015-10-10
Skrwilno, Magdalena Dąbkowska
XX Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-10-10
Zarzecze, Organizator
Zarzecze na 5!
[acrobat]
2015-10-10
Zarzecze, Magdalena Zamrowska
Zarzecze na 5! - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-10
Zarzecze, Magdalena Zamrowska
Zarzecze na 5! - OPEN
[acrobat]
2015-10-09
Toruń, STS-Timing
Twarde Piątki - bieg 3
[acrobat]
2015-10-09
Toruń, STS-Timing
Twarde Piątki - Generalka po 3 biegach
[acrobat]
2015-10-09
Jastrzębie-Zdrój, Jakub Staśkiewicz
VII Jastrzębski Test Coopera
[acrobat]
2015-10-09
Mielec, Agnieszka Molek
XXI Ogólnopolskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2015-10-07
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - bieg 7
[excel]
2015-10-07
Dąbrowa Górnicza, Jerzy Sufranowicz
V Bieg Hutników
[acrobat]
2015-10-04
Biłgoraj, Eliza Rafał
10-ka po Ziemi Biłgorajskiej
[acrobat]
2015-10-04
Rybnik, Łukasz Jurkowski
11 Gzelski Cross Jesienny
[acrobat]
2015-10-04
Gdańsk, Marcin Sobczak
2. Sztafeta Firm
[acrobat]
2015-10-04
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
3 Cross Duathlon Częstochowa
[acrobat]
2015-10-04
Świeradów - Zdrój, DataSport.pl
4F Świeradów RUN - 10km
[acrobat]
2015-10-04
Świeradów - Zdrój, DataSport.pl
4F Świeradów RUN - 15km
[acrobat]
2015-10-04
Świeradów - Zdrój, DataSport.pl
4F Świeradów RUN - 2.5km
[acrobat]
2015-10-04
Kraków, Datasport
9. PZU Bieg Trzech Kopców - kategorie
[acrobat]
2015-10-04
Kraków, Datasport
9. PZU Bieg Trzech Kopców - kobiety
[acrobat]
2015-10-04
Kraków, Datasport
9. PZU Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2015-10-04
Warszawa, Datasport
Biegnij Warszawo - kobiety
[acrobat]
2015-10-04
Warszawa, Datasport
Biegnij Warszawo - OPEN
[acrobat]
2015-10-04
Branice, Iwona Kopaniecka
Bieg Branicki
[word]
2015-10-04
Branice, Organizator
Bieg Branicki
[word]
2015-10-04
Malbork, Ryszard Walendziak
Bieg po zdrowie - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-04
Malbork, Ryszard Walendziak
Bieg po zdrowie - OPEN
[acrobat]
2015-10-04
Terespol, Łukasz Węda
Czwarty bieg po zdrowie
[acrobat]
2015-10-04
Długołęka, Pro-Run
Długa Dyszka
[acrobat]
2015-10-04
Ełk, Organizator
Ełckie 5-10-15 - 10km
[acrobat]
2015-10-04
Ełk, Organizator
Ełckie 5-10-15 - 15km
[acrobat]
2015-10-04
Ełk, Organizator
Ełckie 5-10-15 - 5km
[acrobat]
2015-10-04
Gorlice, Sebastian Chłanda
Gorlicki Bieg Górski
[acrobat]
2015-10-04
Gdańsk, CityTrail
GP CITY TRAIL Trójmiasto - bieg 1
[acrobat]
2015-10-04
Susk Stary, Arkadiusz Zyśk
III Bieg Pamięci Marynarzy - Drużyny
[acrobat]
2015-10-04
Susk Stary, Arkadiusz Zyśk
III Bieg Pamięci Marynarzy - OPEN
[acrobat]
2015-10-04
Susk Stary, Arkadiusz Zyśk
III Bieg Pamięci Marynarzy - Rolki
[acrobat]
2015-10-04
Rzeszów, STS-Timing
III PKO Rzeszowski Maraton - OPEN
[acrobat]
2015-10-04
Rzeszów, STS-Timing
III PKO Rzeszowski Maraton - sztafety
[acrobat]
2015-10-04
Nowogard, Artur Konior
II Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny
[acrobat]
2015-10-04
Wrocław, Andrzej Cymanek
IX Osobowicka Ósemka
[excel]
2015-10-04
Zakopane, Karolina Całka
I Bieg Kurierów Tatrzańskich
[excel]
2015-10-04
Mława, SuperCzas.pl
I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego - Drużyny
[acrobat]
2015-10-04
Mława, SuperCzas.pl
I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego - Kobiety
[acrobat]
2015-10-04
Mława, SuperCzas.pl
I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego - OPEN
[acrobat]
2015-10-04
Licheń Stary, Organizator
I Licheński Bieg
[acrobat]
2015-10-04
Kętrzyn, Andrzej Głusiec
Kętrzyńskie Biegi Philipsa - 21KM
[acrobat]
2015-10-04
Kętrzyn, Andrzej Głusiec
Kętrzyńskie Biegi Philipsa - 4KM
[acrobat]
2015-10-04
Kętrzyn, Andrzej Głusiec
Kętrzyńskie Biegi Philipsa - 8KM
[acrobat]
2015-10-04
Legnica, OSiR Legnica
Legnica Półmaraton
[acrobat]
2015-10-04
Katowice, STS-Timing
PKO Silesia Marathon
[acrobat]
2015-10-04
Katowice, STS-Timing
PKO Silesia Półmarathon
[acrobat]
2015-10-04
Pniewy, Osir Pniewy
V Bieg Papieski - 10km
[acrobat]
2015-10-04
Pniewy, Osir Pniewy
V Bieg Papieski - 5km
[acrobat]
2015-10-04
Pniewy, Osir Pniewy
V Bieg Papieski - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-04
Koziczyn, Maratończyk Pomiar Czasu
Wolność jest w Naturze
[acrobat]
2015-10-04
Jastarnia-Władysławo, Organizator
XII Półmaraton Św. Jana Pawła II - Kobiety
[word]
2015-10-04
Jastarnia-Władysławo, Organizator
XII Półmaraton Św. Jana Pawła II - Mężczyźni
[word]
2015-10-04
Sępólno Krajeńskie, Mariusz Glugla
XIV Bieg Uliczny im. Kajetana Bagorskiego
[acrobat]
2015-10-04
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
XXXVII Trzeźwościowy - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-04
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
XXXVII Trzeźwościowy - OPEN
[acrobat]
2015-10-03
Starogard Gdański, GoodTime
24 Bieg Kociewski
[acrobat]
2015-10-03
Sobótka, Organizator
2. Górski Półmaraton Ślężański - 10km
[acrobat]
2015-10-03
Sobótka, Organizator
2. Górski Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2015-10-03
Gryfino, DomTel-Sport
42. Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
2015-10-03
Warszawa, Organizator
Biegaj z Tomkiem - 10km
[acrobat]
2015-10-03
Warszawa, Organizator
Biegaj z Tomkiem - 2.5km
[acrobat]
2015-10-03
Warszawa, Organizator
Biegaj z Tomkiem - 5km
[acrobat]
2015-10-03
Śrem, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Jesienny Śremski - 10km
[acrobat]
2015-10-03
Śrem, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Jesienny Śremski - 5km
[acrobat]
2015-10-03
Rzeszów, STS-Timing
Bieg na Piątkę o Puchar Pratt & Whitney
[acrobat]
2015-10-03
Wrocław, DataSport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - kategorie
[acrobat]
2015-10-03
Wrocław, DataSport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - kobiety
[acrobat]
2015-10-03
Wrocław, DataSport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-03
Wrocław, DataSport
Bieg Uniwersytetu Medycznego - OPEN
[acrobat]
2015-10-03
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 1
[acrobat]
2015-10-03
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy 2015 (7)
[excel]
2015-10-03
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 5 - 10km
[acrobat]
2015-10-03
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 5 - 5km
[acrobat]
2015-10-03
Porąbka, Piotr Kozak
III Bieg Przełajowy GROŃ
[excel]
2015-10-03
Kozienice, Tomasz Baranowski
III Energetyczna Dycha
[acrobat]
2015-10-03
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne GP Mińska Maz. - Bieg 3 Kobiety
[acrobat]
2015-10-03
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne GP Mińska Maz. - Bieg 3 Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-03
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne GP Mińska Maz. - Generalka
[acrobat]
2015-10-03
Tarnów, Krzysztof Gondek
II Mościcki Bieg o Puchar Zarządu - 10km
[acrobat]
2015-10-03
Tarnów, Krzysztof Gondek
II Mościcki Bieg o Puchar Zarządu - 3km
[acrobat]
2015-10-03
Tarnów, Krzysztof Gondek
II Mościcki Bieg o Puchar Zarządu - Szkoły
[acrobat]
2015-10-03
Pamiątkowo, Marcin Stachowiak
I Pamiątkowski Jabłecznik
[acrobat]
2015-10-03
Galiny, Jacek Boruch
Jesienny Bieg Warmów
[word]
2015-10-03
Zawoja, Paulna Kozub-Chwastek
Memoriał Wojtka Kozuba - Kobiety
[acrobat]
2015-10-03
Zawoja, Paulna Kozub-Chwastek
Memoriał Wojtka Kozuba - Mężczyźni
[acrobat]
2015-10-03
Katowice, STS-Timing
Mini Silesia Marathon o Puchar Radia RMF FM
[acrobat]
2015-10-03
Nidzica, Wojciech Kopeć
MTZ BHP Bieg Gregorioviusa
[acrobat]
2015-10-03
Sopot, Good-Time.pl
PZU Bieg Nowych Idei - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-03
Sopot, Good-Time.pl
PZU Bieg Nowych Idei - OPEN
[acrobat]
2015-10-03
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słudzibie 5
[acrobat]
2015-10-03
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 10
[excel]
2015-10-03
Kamieńsk, InesSport.pl
Ultra Kamieńsk
[acrobat]
2015-10-03
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VIII Maraton - Lubsko Biega - 10km
[acrobat]
2015-10-03
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VIII Maraton - Lubsko Biega - 21km
[acrobat]
2015-10-03
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VIII Maraton - Lubsko Biega - 42km
[acrobat]
2015-10-03
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VIII Maraton - Lubsko Biega - dystansami
[acrobat]
2015-10-03
Lubsko, Bogusław Tomaszewski
VIII Maraton - Lubsko Biega - Nordic Walking
[acrobat]
2015-10-03
Hajnówka, PulsarSport.pl
VI Hajnowska Dwunastka - Kobiety
[acrobat]
2015-10-03
Hajnówka, PulsarSport.pl
VI Hajnowska Dwunastka - OPEN
[acrobat]
2015-10-03
Dziekanów Leśny, Zbigniew Ujazdowski
XLII Maraton Pieszy - 100km
[acrobat]
2015-10-03
Dziekanów Leśny, Zbigniew Ujazdowski
XLII Maraton Pieszy - 50km
[acrobat]
2015-10-03
Dziekanów Leśny, Zbigniew Ujazdowski
XLII Maraton Pieszy - 75km
[acrobat]
2015-10-03
Żywiec, Elżbieta Wojtyła
XXV Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Żywca
[acrobat]
2015-10-02
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - cywile
[acrobat]
2015-10-02
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - drużyny
[acrobat]
2015-10-02
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - kobiety
[acrobat]
2015-10-02
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - kob.kat.
[acrobat]
2015-10-02
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - men kateg.
[acrobat]
2015-10-02
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
19 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - mężczyźni
[acrobat]
2015-10-02
Toruń, STS-Timing
Twarde Piątki
[acrobat]
2015-09-27
Warszawa, STS-Timing
37 Maraton Warszawski - Bieg na Piątkę
[acrobat]
2015-09-27
Warszawa, STS-Timing
37 Maraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2015-09-27
Warszawa, STS-Timing
37 Maraton Warszawski - sztafety
[acrobat]
2015-09-27
Kaźmierz, Plus Timing
3 Hochland Półmaraton Doliną Samy
[acrobat]
2015-09-27
Kaźmierz, Plus Timing
3 Pyrlandzka Dycha
[acrobat]
2015-09-27
Lubartów, Aleksandra Majkowska
Bieg BiegamBoLubię LASY
[acrobat]
2015-09-27
Czestochowa, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Godzinny HDEF
[acrobat]
2015-09-27
Szczecin, Magdalena Kasprzak
Bieg Górski na K2
[acrobat]
2015-09-27
Miłosław, Jacek Zieliński
Bieg po Fortunę - Dzieci
[excel]
2015-09-27
Miłosław, Jacek Zieliński
Bieg po Fortunę - Marszobieg na 5km
[excel]
2015-09-27
Miłosław, Jacek Zieliński
Bieg po Fortunę - OPEN
[acrobat]
2015-09-27
Okonek, Sylwester Góra
Cross na Wrzosach - 10km
[acrobat]
2015-09-27
Okonek, Sylwester Góra
Cross na Wrzosach - 10km NW
[acrobat]
2015-09-27
Okonek, Sylwester Góra
Cross na Wrzosach - 5km
[acrobat]
2015-09-27
Okonek, Sylwester Góra
Cross na Wrzosach - 5km NW
[acrobat]
2015-09-27
Prusice, Przemysław Burchacki
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap IX
[acrobat]
2015-09-27
Osłonin, Bartosz Feifer
II Bieg w Krainie Konwalii - 15km
[acrobat]
2015-09-27
Osłonin, Bartosz Feifer
II Bieg w Krainie Konwalii - 9km
[acrobat]
2015-09-27
Chwałowice, Dominik Krumin
IV Biegi Harcownika - 3.5km
[acrobat]
2015-09-27
Chwałowice, Dominik Krumin
IV Biegi Harcownika - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-27
Chwałowice, Dominik Krumin
IV Biegi Harcownika - OPEN
[acrobat]
2015-09-27
Dąbrowa Górnicza, Bartłomiej Pańkowski
IV Cross Czwórki - Nordic Walkig
[acrobat]
2015-09-27
Dąbrowa Górnicza, Bartłomiej Pańkowski
IV Cross Czwórki - OPEN
[acrobat]
2015-09-27
Bierutów, Piotr Baranowski
I Bierutowski Bieg Leśny
[acrobat]
2015-09-27
Poznań, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race
[acrobat]
2015-09-27
Nowy Sącz, Ultimasport.pl
VII Sądecka Dycha o Puchar Newagu - Kobiety
[acrobat]
2015-09-27
Nowy Sącz, Ultimasport.pl
VII Sądecka Dycha o Puchar Newagu - OPEN
[acrobat]
2015-09-27
Knurów, Organizator
XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny - Górnicy
[acrobat]
2015-09-27
Knurów, Organizator
XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2015-09-27
Knurów, Organizator
XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-09-27
Będomin, Good-Time
XXXIII Bieg Mazurka
[acrobat]
2015-09-27
Orzesze, Szamot
IV Orzeski Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2015-09-27
Orzesze, Szamot
IV Orzeski Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2015-09-26
Barcin, Michał Senger
Barcin Biega - NW
[acrobat]
2015-09-26
Barcin, Michał Senger
Barcin Biega - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Dla Grażyny - 10km
[acrobat]
2015-09-26
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Dla Grażyny - 5km
[acrobat]
2015-09-26
Warszawa, Magda Orwińska
Bieg do Nowoczesnej
[acrobat]
2015-09-26
Wrocław, Jacek Urbanowicz
Bieg IT
[acrobat]
2015-09-26
Gdynia, Marzena Michalec
Bieg Kobiet
[acrobat]
2015-09-26
Zabrze, Bartek Kozłowski
Bieg ze Skarbnikiem
[acrobat]
2015-09-26
Zawoja, Krzysztof Szafraniec
Chaszczok - Bieg na Babią Górę
[acrobat]
2015-09-26
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-09-26
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 1
[acrobat]
2015-09-26
Skierniewice, Inessport
III Bieg Leśnika
[acrobat]
2015-09-26
Drzonków, Dariusz Mieczyński
III Bieg Przełajowy
[acrobat]
2015-09-26
Zawadzkie , ZmierzymyCzas.pl
III Cross Doliny Małej Panwi - 12.5km
[acrobat]
2015-09-26
Zawadzkie , ZmierzymyCzas.pl
III Cross Doliny Małej Panwi - 7km
[acrobat]
2015-09-26
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
III Kluczborski Bieg o Złotą Barć - 10km
[acrobat]
2015-09-26
Gniew, Krzysztof Bejgrowicz
II Bieg Gniewski
[acrobat]
2015-09-26
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
II Kluczborski Bieg o Złotą Barć - 5 km
[acrobat]
2015-09-26
Otusz, Henryk Rogoziński
II Otuski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2015-09-26
Mieroszów, Grzegorz Kalinowski
IV Maraton Zielone Sudety
[excel]
2015-09-26
Zabrzeg, Szamot
IX Memoriał Henryka Puzonia
[acrobat]
2015-09-26
Zielonka, Aldona Rybka
I Bieg J.H. Dąbrowskiego
[acrobat]
2015-09-26
Wołów, Ultimasport
I Bieg w Naturze - kobiety
[acrobat]
2015-09-26
Wołów, Ultimasport
I Bieg w Naturze - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Trzebinia, Ewa Sierka
I Trzebiński Festiwal Lekkoatletyczny
[excel]
2015-09-26
Gdańsk, Organizator
Ląduj na Osowej
[acrobat]
2015-09-26
Kliniska Wielkie, Good-Time
Maraton Puszczy Goleniowskiej - 10km
[acrobat]
2015-09-26
Kliniska Wielkie, Good-Time
Maraton Puszczy Goleniowskiej - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Kliniska Wielkie, Good-Time
Maraton Puszczy Goleniowskiej - półmaraton
[acrobat]
2015-09-26
Kraków, Krzysztof Augustyn
Nowohucki Bieg Wokół Zalewu
[acrobat]
2015-09-26
Oleszka, Anna Orian
Razem do Celu
[acrobat]
2015-09-26
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VI
[word]
2015-09-26
Łyse, STS-Timing
VIII Mistrzostwa Polski w biegu 24h
[acrobat]
2015-09-26
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
VI Puchar Siemianowic Śląskich w Biathlonie Letnim
[acrobat]
2015-09-26
Brzeszcze, Ultimasport
V Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2015-09-26
Brzeszcze, Ultimasport
V Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Mikołów, Szamot
XIII Mikołowski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Grudziądz, Organizator
XXXIV Bieg im. Bronisława Malinows
[acrobat]
2015-09-26
Koźmin Wielkopolski, PulsarSport.pl
XXXIX Bieg Maćka - Kobiety
[acrobat]
2015-09-26
Koźmin Wielkopolski, PulsarSport.pl
XXXIX Bieg Maćka - Niepełnowprawni
[acrobat]
2015-09-26
Koźmin Wielkopolski, PulsarSport.pl
XXXIX Bieg Maćka - OPEN
[acrobat]
2015-09-26
Kraków, Ryszard Machlowski
XX Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich
[excel]
2015-09-26
Malanów, Tomek Kupczyk
X Biegi Uliczne Malanowska Jesień
[acrobat]
2015-09-25
Toruń, STS-timing
Twarde Piątki - bieg 1
[acrobat]
2015-09-25
Miasteczko Krajeński, Michał Miszczak
VI Bieg im. komandora Bolesława Romanowskiego
[excel]
2015-09-25
Wodzisław Śląski, Agnieszka Kozielska
XXIII Bieg Gazety Wodzisławskiej - cząstkowe
[word]
2015-09-23
Ruda Śląska, Artur Rosiński
Test Coopera
[acrobat]
2015-09-20
Sosnowiec - Katowice, DomTel-Sport
15-tka z Sosnowca do Katowic
[acrobat]
2015-09-20
Wadowice, Ultimasport
36. Bieg Powsinogi - 21 km kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Wadowice, Ultimasport
36. Bieg Powsinogi - 21 km OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Wadowice, Ultimasport
36. Bieg Powsinogi - 5 km kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Wadowice, Ultimasport
36. Bieg Powsinogi - 5 km OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Sobótka, Datasport
3 Sobótczańska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2015-09-20
Sobótka, Datasport
3 Sobótczańska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Sobótka, Datasport
3 Sobótczańska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Wieliczka, Datasport
4F Półmaraton Wielicki - kategorie
[acrobat]
2015-09-20
Wieliczka, Datasport
4F Półmaraton Wielicki - kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Wieliczka, Datasport
4F Półmaraton Wielicki - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Wieliczka, Datasport
4F Półmaraton Wielicki - Powiat
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - 10km kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - 10km OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - 5km kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - 5km OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - Białystok
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - drużyny
[acrobat]
2015-09-20
Białystok, Datasport
5. Białystok Biega - PCK
[acrobat]
2015-09-20
Rosochy, Romuald Natkański
6-ka w lesie
[word]
2015-09-20
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
7 Bytomski Półmaraton - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
7 Bytomski Półmaraton - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-20
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
7 Bytomski Półmaraton - półmaraton
[acrobat]
2015-09-20
Katowice, Śląskie TKKF
Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego
[word]
2015-09-20
Olsztyn, PulsarSport.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - #7
[acrobat]
2015-09-20
Wrocław, Marzena Michalec
Bieg Kobiet
[acrobat]
2015-09-20
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Pamięci Górników
[word]
2015-09-20
Pleszew, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Przemysława - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Pleszew, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Przemysława - 5km
[acrobat]
2015-09-20
Poznań, Malta Ski
Bieg z Klasą - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Poznań, Malta Ski
Bieg z Klasą - 5km
[acrobat]
2015-09-20
Bielany Wrocławskie, Pro-Run
Bielański Bieg Rodzinny - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Bielany Wrocławskie, Pro-Run
Bielański Bieg Rodzinny - 5km
[acrobat]
2015-09-20
Ciekoty, Organizator
Cross Run - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Ciekoty, Organizator
Cross Run - 10km Generalka
[acrobat]
2015-09-20
Ciekoty, Organizator
Cross Run - 21km
[acrobat]
2015-09-20
Ciekoty, Organizator
Cross Run - 21km Generalka
[acrobat]
2015-09-20
Kędzierzyn - Koźle, Anna Orian
Gaz-System na Piatkę
[acrobat]
2015-09-20
Katorice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 1
[acrobat]
2015-09-20
Owidz, Dawid Burczyk
III Bieg Grodzisko Cross
[acrobat]
2015-09-20
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
III Dycha Spadających Liści - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-20
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
III Dycha Spadających Liści - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Kleszczów, InesSport.pl
III Kleszczów na Piątkę
[acrobat]
2015-09-20
Zapowiednik, Piotr Fiłonowicz
III Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2015-09-20
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
III MosirGutwinRun - runda 5
[acrobat]
2015-09-20
Kościelisko, Organizator
III Perły Małopolski TPN - długi
[acrobat]
2015-09-20
Kościelisko, Organizator
III Perły Małopolski TPN - krótki
[acrobat]
2015-09-20
Kościelisko, Organizator
III Perły Małopolski TPN - średni
[acrobat]
2015-09-20
Modlin, DomTel-Sport
II Bieg Czterech Generałów
[acrobat]
2015-09-20
Orelec, Bożena Jaskowska
II Zaporowy Maraton - Maraton
[acrobat]
2015-09-20
Orelec, Bożena Jaskowska
II Zaporowy Maraton - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-20
Orelec, Bożena Jaskowska
II Zaporowy Maraton - Półmaraton
[acrobat]
2015-09-20
Dolina Będkowska, PulsarSport.pl
IX Bieg po Dolinie Będkowskiej - Kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Dolina Będkowska, PulsarSport.pl
IX Bieg po Dolinie Będkowskiej - Małżeństwa
[acrobat]
2015-09-20
Dolina Będkowska, PulsarSport.pl
IX Bieg po Dolinie Będkowskiej - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Sieraków, Ultimasport
I Maraton Puszczy Noteckiej - kobiety
[acrobat]
2015-09-20
Sieraków, Ultimasport
I Maraton Puszczy Noteckiej - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Kórnik, PlusTiming
Kórnik Triathlon - 1/10 IM
[acrobat]
2015-09-20
Kórnik, PlusTiming
Kórnik Triathlon - 1/4 IM
[acrobat]
2015-09-20
Kórnik, PlusTiming
Kórnik Triathlon - Sztafety
[acrobat]
2015-09-20
Warszewice, Rafał Lewandowski
Łubianka Grand Prix Cross - Bieg 9
[acrobat]
2015-09-20
Zielonki, Marcin Zięba
Marchewkowy Półmaraton - 13km
[acrobat]
2015-09-20
Zielonki, Marcin Zięba
Marchewkowy Półmaraton - 6.3km
[acrobat]
2015-09-20
Zielonki, Marcin Zięba
Marchewkowy Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Katorice, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Katorice, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - 5km
[acrobat]
2015-09-20
Lublin, Organizator
Pierwsza Dycha do Maratonu
[acrobat]
2015-09-20
Jarocin, PlusTiming
RockRun Jarocin - 10km
[acrobat]
2015-09-20
Jarocin, PlusTiming
RockRun Jarocin - 21km
[acrobat]
2015-09-20
Nysa, DomTel-Sport
Szlakiem zabytków Nysy - Gimnazjum
[acrobat]
2015-09-20
Nysa, DomTel-Sport
Szlakiem zabytków Nysy - OPEN
[acrobat]
2015-09-20
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 5
[acrobat]
2015-09-20
Wisznice, Organizator
Trzeci Bieg po zdrowie
[acrobat]
2015-09-20
Busko Zdrój, Zdzisław Perepiczko
XIV Bieg Zdrojowy
[excel]
2015-09-20
Twardogóra, Datasport
XXI Bieg Uliczny w Twardogórze - 10 km
[acrobat]
2015-09-20
Twardogóra, Datasport
XXI Bieg Uliczny w Twardogórze - 5 km
[acrobat]
2015-09-20
Zbąszyn, STS-Timing
XXVIII Bieg Zbąskich
[acrobat]
2015-09-20
Łowicz, STS-Timing
XXXIV Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2015-09-19
Szczecin, DataSport.pl
1. PZU Maraton Szczeciński - Kobiety
[acrobat]
2015-09-19
Szczecin, DataSport.pl
1. PZU Maraton Szczeciński - OPEN
[acrobat]
2015-09-19
Gdańsk, Marcin Sobczak
Bieg Czyste Miasto Gdańsk
[acrobat]
2015-09-19
Złota Góra k.Kartuz, Organizator
Bieg o Złotą Górę
[acrobat]
2015-09-19
Chorzów, STS-Timing
Bieg Równonocny
[acrobat]
2015-09-19
Rudnik nad Sanem, Beata Drzymała
Bieg Spełniać Marzenia
[acrobat]
2015-09-19
Korbielów, Michał Kołodziejczyk
Cykl maratonów górskich w Beskidach - Jesień
[acrobat]
2015-09-19
Mosina, PlusTiming
ForestRun - 12km
[acrobat]
2015-09-19
Mosina, PlusTiming
ForestRun - 23km
[acrobat]
2015-09-19
Mosina, PlusTiming
ForestRun - 50km
[acrobat]
2015-09-19
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 1
[acrobat]
2015-09-19
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy 2015 (6)
[excel]
2015-09-19
Lądek Zdrój, Jaroslaw Haczyk
HiMountain HiRun - 15km
[acrobat]
2015-09-19
Lądek Zdrój, Jaroslaw Haczyk
HiMountain HiRun - 7,5km
[acrobat]
2015-09-19
Szklarska Poręba, Sławomir Krawczyk-Demczuk
III Bieg Dookoła Kotliny
[acrobat]
2015-09-19
Lipka, Piotr Kołodziejczyk
III Bieg Leśne Dukty
[acrobat]
2015-09-19
Więcławice, Iwona Bińczycka-Kołacz
III Małopolski Bieg Drogą Św. Jakuba
[acrobat]
2015-09-19
Pułtusk, Monika Bronne
III Pułtuski Bieg Mateuszowy - 10km
[acrobat]
2015-09-19
Pułtusk, Monika Bronne
III Pułtuski Bieg Mateuszowy - 5km
[acrobat]
2015-09-19
Giełczyn, Jacek Dłużniewski
II Bieg po Żywą Świnie
[acrobat]
2015-09-19
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne GP Mińska Mazowieckiego - Bieg 2
[acrobat]
2015-09-19
Rogoźno, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - 10km NW
[acrobat]
2015-09-19
Rogoźno, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - 5km NW
[acrobat]
2015-09-19
Rogoźno, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - OPEN
[acrobat]
2015-09-19
Więcbork, Good-Time
IV Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork
[acrobat]
2015-09-19
Mysłowice, Rafał Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg IV
[acrobat]
2015-09-19
Betws y Coed, Andrzej Puchacz
Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich
[acrobat]
2015-09-19
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - Generalka po 4 biegach
[acrobat]
2015-09-19
Legnica, Organizator
Parkowa Gonitwa - BIEG 5 - Dzieci
[acrobat]
2015-09-19
Legnica, Organizator
Parkowa Gonitwa - BIEG 5 - Kobiety
[acrobat]
2015-09-19
Legnica, Organizator
Parkowa Gonitwa - BIEG 5 - Męzczyźni
[acrobat]
2015-09-19
Zaliwie Szpinki, Piotr Romanowski
Pierwszy Mazowiecki Duathlon Liwca
[acrobat]
2015-09-19
Poznań, Organizator
PKO Bieg Charytatywny
[acrobat]
2015-09-19
Mikołów, Organizator
PKO Bieg Charytatywny
[acrobat]
2015-09-19
Łódź, ZmierzymyCzas.pl
PKO BIEG CHARYTATYWNY - kategorie
[acrobat]
2015-09-19
Łódź, ZmierzymyCzas.pl
PKO BIEG CHARYTATYWNY - okrążenia
[acrobat]
2015-09-19
Międzybrodzie, Barbara Talik-Góral
VII Wieczorny Bieg na Górę Żar
[word]
2015-09-19
Brzoza, Zbigniew Wiśniewski
VI Bieg Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-19
Brzoza, Zbigniew Wiśniewski
VI Bieg Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2015-09-19
łętowo, Agnieszka Czarnuch
V Bieg wokół Jeziora Łętowskiego - dzieci
[acrobat]
2015-09-19
łętowo, Agnieszka Czarnuch
V Bieg wokół Jeziora Łętowskiego - OPEN
[acrobat]
2015-09-19
Grójec, Organizator
V Grójecka Dycha
[acrobat]
2015-09-19
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
V Jastrzębska Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2015-09-19
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
V Jastrzębska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-09-19
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIII Bieg Służb Mundurowych - Nie Mundurowi
[acrobat]
2015-09-19
Głuchołazy, PulsarSport.pl
XIII Bieg Uliczny Służb Mundurowych - Mundurowi
[acrobat]
2015-09-19
Płoty, DomTel-Sport
XIX Międzynarodowy Bieg Uliczny o Sztachetkę
[acrobat]
2015-09-19
Władysławowo, Teresa Jaskułka
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2015-09-19
Gołdap, DomTel-Sport
XXIII Cross Gołdapski
[acrobat]
2015-09-19
Oleśnica, DataSport.pl
XXXI Memoriał Bogusława Psujka - Kategorie
[acrobat]
2015-09-19
Oleśnica, DataSport.pl
XXXI Memoriał Bogusława Psujka - OPEN
[acrobat]
2015-09-16
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 6
[excel]
2015-09-13
Grodzisk Mazowiecki, Organizator
1. Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego - 10km
[acrobat]
2015-09-13
Grodzisk Mazowiecki, Organizator
1. Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego - 5km
[acrobat]
2015-09-13
Wrocław, DataSport.pl
33. PKO Wrocław Maraton - Kobiety
[acrobat]
2015-09-13
Wrocław, DataSport.pl
33. PKO Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2015-09-13
Wrocław, DataSport.pl
33. PKO Wrocław Maraton - Wózki
[acrobat]
2015-09-13
Płock, STS-Timing
4. Półmaraton Dwóch Mostów
[acrobat]
2015-09-13
Wyry, Maratończyk Pomiar Czasu
5-10-15 Combikol Run - 10km
[acrobat]
2015-09-13
Wyry, Maratończyk Pomiar Czasu
5-10-15 Combikol Run - 5km
[acrobat]
2015-09-13
Wyry, Maratończyk Pomiar Czasu
5-10-15 Combikol Run - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-13
Gdańsk, Małgorzata Pryśko
Bieg o Puchar Decathlon Kartuska
[acrobat]
2015-09-13
Strzakły, Łukasz Węda
Bieg po zdrowie II
[word]
2015-09-13
Warszawa, DataSport.pl
Bieg Przez Most - Kobiety
[acrobat]
2015-09-13
Warszawa, DataSport.pl
Bieg Przez Most - OPEN
[acrobat]
2015-09-13
Kraków, Kacper Piech
Family Run - Bieg Boso
[acrobat]
2015-09-13
Kraków, Kacper Piech
Family Run - Bieg Mamy
[acrobat]
2015-09-13
Kraków, Kacper Piech
Family Run - Bieg Taty
[acrobat]
2015-09-13
Kraków, Kacper Piech
Family Run - OPEN
[acrobat]
2015-09-13
Bydgoszcz, CityTrail
GP CITY TRAIL Bydgoszcz - Bieg 1
[acrobat]
2015-09-13
Ostrzeszów, Organizator
III Bieg 10 Profi
[acrobat]
2015-09-13
Milicz, Bogusław Tomaszewski
III Bieg Karpia
[acrobat]
2015-09-13
Maków Mazowiecki, Organizator
III Duathlon Makowski
[acrobat]
2015-09-13
Plichtów, InesSport.pl
II Bieg na Wzniesieniach
[acrobat]
2015-09-13
Lubartów, InesSport.pl
II Półmaraton Bez Granic
[acrobat]
2015-09-13
Zielona Góra, PulsarSport.pl
IV NOVITA Półmaraton Zielonogórski - Kobiety
[acrobat]
2015-09-13
Zielona Góra, PulsarSport.pl
IV NOVITA Półmaraton Zielonogórski - OPEN
[acrobat]
2015-09-13
Olsztyn, Mateusz Kownacki
IV Półmaraton Jakubowy - Kategorie
[acrobat]
2015-09-13
Olsztyn, Mateusz Kownacki
IV Półmaraton Jakubowy - Kobiety
[acrobat]
2015-09-13
Olsztyn, Mateusz Kownacki
IV Półmaraton Jakubowy - OPEN
[acrobat]
2015-09-13
Chełmno - Świecie, STS-Timing
IV Półmaraton Mondi
[acrobat]
2015-09-13
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
I Wodzisławski Runn Cross
[acrobat]
2015-09-13
Krynica -Zdrój, Damian Ruta
Koral Maraton - IRON RUN
[acrobat]
2015-09-13
Warszawa, Paweł Zach
VIII Bieg Rotmistrza Pileckiego
[acrobat]
2015-09-13
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Bieg Kibica
[acrobat]
2015-09-13
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Bieg na Jaworzynę
[acrobat]
2015-09-13
Krynica, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - IronRun wyniki końcowe
[acrobat]
2015-09-13
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Koral Maraton
[acrobat]
2015-09-13
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Koral Półmaraton
[acrobat]
2015-09-13
Krynica, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Sztafeta Maratońska
[acrobat]
2015-09-13
Damnica, Piotr Kołodziejczyk
V Bieg Pod Dębem - Małżeństwa
[acrobat]
2015-09-13
Damnica, Piotr Kołodziejczyk
V Bieg Pod Dębem - OPEN
[acrobat]
2015-09-13
Augustów, Domtel-Sport.pl
V Budimex Półmaraton Augustowski
[acrobat]
2015-09-13
Mstów, Rafał Kozik
V Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-13
Katowice, August Jakubik
V Panewnicki Dziki Bieg - 09
[excel]
2015-09-13
Tarczyn, Domtel-Sport.pl
V Tarczyn Półmaraton
[acrobat]
2015-09-13
Tarczyn, Organizator
V Tarczyn Półmaraton - Bieg Rodzinny 2km
[acrobat]
2015-09-13
Kłobuck, Organizator
XIII Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza
[excel]
2015-09-13
Gniezno, DataSport.pl
XXXVIII Bieg Lechitów
[acrobat]
2015-09-12
Kraków, DataSport.pl
4 Bieg Fundacji Tesco Dzieciom - Bieg Rodzinny
[acrobat]
2015-09-12
Kraków, DataSport.pl
4 Bieg Fundacji Tesco Dzieciom - Kobiety
[acrobat]
2015-09-12
Kraków, DataSport.pl
4 Bieg Fundacji Tesco Dzieciom - OPEN
[acrobat]
2015-09-12
Gdańsk, STS-Timing
53. Bieg Westerplatte
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Bieg 7 Dolin - 100km
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Bieg 7 Dolin - 34km
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
Bieg 7 Dolin - 64km
[acrobat]
2015-09-12
Nowy Tomyśl, Plus Timing
Chyża 10 - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-12
Nowy Tomyśl, Plus Timing
Chyża 10 - OPEN
[acrobat]
2015-09-12
Łódź, Katarzyna Przybył
Daj Piątaka Na Dzieciaka
[acrobat]
2015-09-12
Pabianice, InesSport.pl
III Bieg Uliczny Maksy Mila
[acrobat]
2015-09-12
Szczecin, Marta Hanczewska
III Szczeciński Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2015-09-12
Żagań, Tomek Hucał
IV Bieg na Wieżę Widokową
[acrobat]
2015-09-12
Zagwiździe, Anna Orian
IV Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-timing
IV Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-12
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusiński
IX Bieg Uliczny Pożegnanie Lata
[excel]
2015-09-12
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - 10km
[acrobat]
2015-09-12
Sulejów, Piotr Banaszkiewicz
Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego - ultra
[acrobat]
2015-09-12
Szczecin, Dorota Szymańska
Marsz-o-bieg
[acrobat]
2015-09-12
Barlinek, Organizator
Mistrzostwa Polski Europejskiej Stolicy - 10km
[acrobat]
2015-09-12
Barlinek, Organizator
Mistrzostwa Polski Europejskiej Stolicy - 5km
[acrobat]
2015-09-12
Katowice, Mateusz Banaś
Piłkarski Cross przy Bukowej
[acrobat]
2015-09-12
Marciszów, Justyna Polak
Rozbiegana Gmina - Marciszów
[excel]
2015-09-12
Nowy Dwór Gdański, Patrycja Pipała
VIII Jesienny Bieg Gburów
[excel]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - 3km
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Bieg Kobiet
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Bieg Przebierańców
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - IronRun dzień 2
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Nocny Minimaraton
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Sztafeta Deptaka
[acrobat]
2015-09-12
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Życiowa Dycha
[acrobat]
2015-09-12
Prudnik, Andrzej Dereń
XIII Prudnicki Maraton Pieszy
[acrobat]
2015-09-12
Legionowo, Joanna Trusiak
XXVIII Biegi Przełajowe
[acrobat]
2015-09-12
Rypin, STS-Timing
X Rypiński Bieg Po Zdrowie
[acrobat]
2015-09-12
Stara Krobia, Plus Timing
I Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - 13km
[acrobat]
2015-09-12
Stara Krobia, Plus Timing
I Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - OPEN
[acrobat]
2015-09-11
Piła, f-time
I Pilska Piwna Mila
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - 15km
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - 5km
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Bieg Małopolski
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Bieg w Krawacie
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - IronRun dzień 1
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Krynicka Mila
[acrobat]
2015-09-11
Krynica -Zdrój, STS-Timing
VI PZU Festiwal Biegowy - Mila IronRun
[acrobat]
2015-09-10
Warszawa, Andrzej Krochmal
XXVI Biegi Przełajowe we Włochach
[word]
2015-09-09
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 9
[excel]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - kategorie
[acrobat]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - kobiety
[acrobat]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - MP kobiet
[acrobat]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - MP Open
[acrobat]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - OPEN
[acrobat]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - Policja
[acrobat]
2015-09-06
Piła, Datasport
25. Półmaraton Philipsa - Wojsko Polskie
[acrobat]
2015-09-06
Radzymin, InesSport.pl
2. Ćwierćmaraton Logmaster
[acrobat]
2015-09-06
Kobiór, Piotr Czesław
2. Kobiórski Bieg Bez Celu - open
[acrobat]
2015-09-06
Tomaszów Mazowiecki, PulsarSport.pl
34. Bieg Tomaszowski - Kobiety
[acrobat]
2015-09-06
Tomaszów Mazowiecki, PulsarSport.pl
34. Bieg Tomaszowski - OPEN
[acrobat]
2015-09-06
Wielbark, Organizator
Bieg Leśnika
[acrobat]
2015-09-06
Piszcząc, Łukasz Węda
Bieg po zdrowie
[acrobat]
2015-09-06
Katowice, STS-Timing
Business Run - Katowice
[acrobat]
2015-09-06
Kraków, STS-Timing
Business Run - Kraków
[acrobat]
2015-09-06
Łódź, STS-Timing
Business Run - Łódź
[acrobat]
2015-09-06
Poznań, STS-Timing
Business Run - Poznań
[acrobat]
2015-09-06
Warszawa, STS-Timing
Business Run - Warszawa
[acrobat]
2015-09-06
Wrocław, STS-Timing
Business Run - Wrocław
[acrobat]
2015-09-06
Rawicz, Krzysztof Konopniak
Cała Polska Biega - Rawicz też
[acrobat]
2015-09-06
Gorzyce, Pasieczny Robert
II Gorzycka 5
[acrobat]
2015-09-06
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
II Półmaraton Bielski
[acrobat]
2015-09-06
Kietrz, Anna Orian
I Graniczna Jedenastka
[acrobat]
2015-09-06
Ostrava, Bogusław Siendzielorz
Ostrawski Maraton
[acrobat]
2015-09-06
Chorzów, STS-Timing
Parkowy Półmaraton - 10km
[acrobat]
2015-09-06
Chorzów, STS-Timing
Parkowy Półmaraton - 10km Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-06
Chorzów, STS-Timing
Parkowy Półmaraton - półmaraton
[acrobat]
2015-09-06
Chełmiec, Sławek Konopka
Rodzinny Charytatywny Festyn Biegowy
[acrobat]
2015-09-06
Radom, Organizator
Słoneczny Bieg - 12km
[acrobat]
2015-09-06
Radom, Organizator
Słoneczny Bieg - 6km
[acrobat]
2015-09-06
Oława, ZmierzymyCzas.pl
VIII Bieg Koguta
[acrobat]
2015-09-06
Buków, Ireneusz Stachowski
VI Bieg Przesiedleńczy
[acrobat]
2015-09-06
Iława, DomTel-Sport
V Iławski Półmaraton LOU PRE
[acrobat]
2015-09-06
Sochaczew, Renata Kubik
XXXII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[acrobat]
2015-09-05
Krojanty, PulsarSport.pl
6 Bieg Ułański - Kobiety
[acrobat]
2015-09-05
Krojanty, PulsarSport.pl
6 Bieg Ułański - OPEN
[acrobat]
2015-09-05
Bardo, Ultimasport
Bardzka Piąteczka - kobiety
[acrobat]
2015-09-05
Bardo, Ultimasport
Bardzka Piąteczka - OPEN
[acrobat]
2015-09-05
Januszkowice, Damian Rawluk
Cross Triathlon Koziołka
[acrobat]
2015-09-05
Piaseczno, Datasport
Frog Race VII - 10km
[acrobat]
2015-09-05
Piaseczno, Datasport
Frog Race VII - 5km
[acrobat]
2015-09-05
Biały Bór, DomTel-Sport
III Bieg Centaura
[acrobat]
2015-09-05
Mszana k.Dukli, Ewa Kaczmarska
III Bieg O Kwitnący Kalosz Sołtyski
[excel]
2015-09-05
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
III City Cross Częstochowa
[acrobat]
2015-09-05
Żarki, Jarosław Grygiel
III Żarecka Szóstka - 12km
[acrobat]
2015-09-05
Żarki, Jarosław Grygiel
III Żarecka Szóstka - 6km
[acrobat]
2015-09-05
Żarki, Jarosław Grygiel
III Żarecka Szóstka - Nordic Walking
[acrobat]
2015-09-05
Nowa Wieś Wielka, Daniel karpiński
II Bieg Dożynkowy
[acrobat]
2015-09-05
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne Grand Prix - Bieg 1 - Kategorie
[acrobat]
2015-09-05
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne Grand Prix - Bieg 1 - Kobiety
[acrobat]
2015-09-05
Mińsk Mazowiecki, Sławomir Zduńczyk
II Jesienne Grand Prix - Bieg 1 - Męzczyźni
[acrobat]
2015-09-05
Czerwionka-Leszczyny, DataSport.pl
IV Nocny Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2015-09-05
Czerwionka-Leszczyny, DataSport.pl
IV Nocny Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2015-09-05
Bolesławiec, Ultimasport
I Cross Comando - kobiety
[acrobat]
2015-09-05
Bolesławiec, Ultimasport
I Cross Comando - OPEN
[acrobat]
2015-09-05
Jadowniki, Organizator
I Spar Półmaraton Ziemi Brzeskiej
[acrobat]
2015-09-05
Kurów, Grzegorz Pastwa
Półmaraton Fantoma
[acrobat]
2015-09-05
Lubiewo, Good-Time
VIII Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież
[acrobat]
2015-09-05
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
WPT RUN 2015
[acrobat]
2015-09-05
Gierałtowice, Organizator
XII Bieg Dożynkowy
[word]
2015-09-05
Świnoujście, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXVI Maraton Świnoujście - Maraton
[acrobat]
2015-09-05
Świnoujście, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXVI Maraton Świnoujście - Półmaraton
[acrobat]
2015-09-04
Warszawa, Organizator
III Klubowa Mila TTT
[excel]
2015-08-30
Namysłów, Organizator
12 Nestle Schöller Bieg Namysłowian
[acrobat]
2015-08-30
Bytom, Jacek Chuchla
1 Bieg Auchan - Kobiety
[acrobat]
2015-08-30
Bytom, Jacek Chuchla
1 Bieg Auchan - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Racibórz, STS-Timing
1 Rafako Półmaraton Racibórz
[acrobat]
2015-08-30
Szczecin, Domtel-Sport.pl
36. PKO Półmaraton Szczecin - 10km
[acrobat]
2015-08-30
Szczecin, Domtel-Sport.pl
36. PKO Półmaraton Szczecin - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Pawłowice, PulsarSport.pl
Bieg Pawłowicki - Kobiety
[acrobat]
2015-08-30
Pawłowice, PulsarSport.pl
Bieg Pawłowicki - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Warszawa, DataSport.pl
BMW Półmaraton Praski
[acrobat]
2015-08-30
Radlin, Bogusław Szendzielorz
Charytatywny Bieg Kamratów - 10km
[acrobat]
2015-08-30
Radlin, Bogusław Szendzielorz
Charytatywny Bieg Kamratów - 5km
[acrobat]
2015-08-30
Radlin, Bogusław Szendzielorz
Charytatywny Bieg Kamratów - NW
[acrobat]
2015-08-30
Suchedniów, InesSport.pl
III Bieg o Puchar Kruka
[acrobat]
2015-08-30
Malbork, Ryszard Walendziak
III Bieg Święta Lotnictwa Polskiego - Drużynowo
[acrobat]
2015-08-30
Malbork, Ryszard Walendziak
III Bieg Święta Lotnictwa Polskiego - Małżeństwa
[acrobat]
2015-08-30
Malbork, Ryszard Walendziak
III Bieg Święta Lotnictwa Polskiego - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Ostrowiec Św., Ostrowiec Biega
III MosirGutwinRun - runda 4
[acrobat]
2015-08-30
Gdańsk, PlusTiming
II Bieg Piotr i Paweł
[acrobat]
2015-08-30
Ciechocinek, STS-Timing
IV Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek - 10,5km
[acrobat]
2015-08-30
Ciechocinek, STS-Timing
IV Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Warszawa, STS-Timing
IV Wielka Ursynowska
[acrobat]
2015-08-30
Wieluń, Krzysztof Mazur
I Wieluński Bieg Pokoju
[acrobat]
2015-08-30
Krosno Odrzańskie, Łukasz Kamerduła
Krośnieńska Dziesiątka
[acrobat]
2015-08-30
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Mistrzowska Dycha - 10km
[acrobat]
2015-08-30
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Mistrzowska Dycha - 5km
[acrobat]
2015-08-30
Murowana Goślina, Marcin Hampel
Murowana Dycha - 10km
[acrobat]
2015-08-30
Murowana Goślina, Marcin Hampel
Murowana Dycha - 5km
[acrobat]
2015-08-30
Prusice, Przemysław Burchacki
Prusice Biegają - etap VIII
[acrobat]
2015-08-30
Blachownia, DataSport.pl
Przełajowa Ósemka - kobiety
[acrobat]
2015-08-30
Blachownia, DataSport.pl
Przełajowa Ósemka - nordic walking
[acrobat]
2015-08-30
Blachownia, DataSport.pl
Przełajowa Ósemka - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Kraśnik, Piotr Członka
Triathlon Kraśnik - Olimpijski
[acrobat]
2015-08-30
Kraśnik, Piotr Członka
Triathlon Kraśnik - Sprint
[acrobat]
2015-08-30
Kraśnik, Piotr Członka
Triathlon Kraśnik - Sprint Sztafety
[acrobat]
2015-08-30
Siedlce, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km kobiety
[acrobat]
2015-08-30
Siedlce, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km mężczyźni
[acrobat]
2015-08-30
Siedlce, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-30
Siedlce, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Siedleckiego Jacka - dzieci
[acrobat]
2015-08-30
Siedlce, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Siedleckiego Jacka - Półmaraton
[acrobat]
2015-08-30
Elbląg, Robert Bieńkowski
XIV Grand Prix Elbląga
[excel]
2015-08-30
Rydułtowy, Michał Kondrot
XXIII Bieg Uliczny - Dzieci
[acrobat]
2015-08-30
Rydułtowy, Michał Kondrot
XXIII Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Szubin - Łabiszyn, Organizator
XXVII Bieg im. Stefana Bąka
[acrobat]
2015-08-30
Pyzdry, SuperSport
XXXIV Bieg Kazimierzowski - Kobiety
[acrobat]
2015-08-30
Pyzdry, SuperSport
XXXIV Bieg Kazimierzowski - Mężczyźni
[acrobat]
2015-08-30
Bydgoszcz, DataSport.pl
ZaDyszka Bydgoska
[acrobat]
2015-08-29
Jaworznow, DataSport.pl
20. Międzynarodowy Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2015-08-29
Jaworznow, DataSport.pl
20. Międzynarodowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-08-29
Tłuszcz, Organizator
6 Bieg Bobra
[excel]
2015-08-29
Rzyki, TEAM 2008
Biegowe pożegnanie lata
[excel]
2015-08-29
Kraków, Organizator
Bieg do Tyłu
[word]
2015-08-29
Poznań, Organizator
Bieg Po Zdrowie
[acrobat]
2015-08-29
Nowogród, Jerzy Nadolski
Bieg Solidarności
[excel]
2015-08-29
Rudna, Marek Dłubała
Charytatywny Bieg Terenowy
[acrobat]
2015-08-29
Łączna, Bogdan Maziejuk
Cross Run - 10km
[acrobat]
2015-08-29
Łączna, Bogdan Maziejuk
Cross Run - 21km
[acrobat]
2015-08-29
Sokółka, Ewa Tomaszewska
Ekstremalna Przeprawa
[word]
2015-08-29
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-08-29
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-08-29
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 4 - 10km
[acrobat]
2015-08-29
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 4 - 5km
[acrobat]
2015-08-29
Rzgów, Organizator
III Biegu Służb Mundurowych
[acrobat]
2015-08-29
Ostrów Mazowiecka, Justyna Fidura
III Leśny Bieg Zbiega - Drużynowo
[acrobat]
2015-08-29
Ostrów Mazowiecka, Justyna Fidura
III Leśny Bieg Zbiega - OPEN
[acrobat]
2015-08-29
Jakuszyce, Organizator
Jakuszycka Dyszka
[acrobat]
2015-08-29
Jakuszyce, Organizator
Jakuszycki Maraton
[acrobat]
2015-08-29
Jakuszyce, Organizator
Jakuszycki Półmaraton
[acrobat]
2015-08-29
Kolbudy, Organizator
Kolbudzka 10
[acrobat]
2015-08-29
Kunice, Marek Dłubała
Kunicki Bieg Reggae o Puchar Euco
[excel]
2015-08-29
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #34
[acrobat]
2015-08-29
Warszawa, Marcin Siergiej
Puchar Maratonu Warszawskiego
[acrobat]
2015-08-29
Warszawa, Marcin Siergiej
Puchar Maratonu Warszawskiego
[acrobat]
2015-08-29
Inowrocław, PulsarSport.pl
Solankowy Koszmar - 5km
[acrobat]
2015-08-29
Inowrocław, PulsarSport.pl
Solankowy Koszmar - 7km
[acrobat]
2015-08-29
Chmielno, Szymon Dolega
Triathlon Chmielno
[acrobat]
2015-08-29
Jastarnia, Organizator
VI Bałtycki Maraton brzegiem morza
[acrobat]
2015-08-29
Jastarnia, Organizator
VI Bałtycki Półmaraton brzegiem morza
[acrobat]
2015-08-29
Piła, Piotr Kołodziejczyk
VI Bieg Przełajowy im. Jerzego Adamskiego
[acrobat]
2015-08-29
Góra, PulsarSport.pl
VI Bieg z Policją
[acrobat]
2015-08-29
Łódź, STS-Timing
V Bieg Fabrykanta
[acrobat]
2015-08-29
Międzyrzec Podlaski, PulsarSport.pl
V Bieg Międzyrzeckich Jeziorek
[acrobat]
2015-08-29
Zamość, Organizator
XXVIII Wieloetapowy Bieg Pokoju - etap 4
[acrobat]
2015-08-29
Rzeszów, Joanna Bartoszewska
XXVI Bieg Solidarności
[acrobat]
2015-08-29
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport.pl
Ząbkowicka 10 - Kobiety
[acrobat]
2015-08-29
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport.pl
Ząbkowicka 10 - OPEN
[acrobat]
2015-08-28
Mielno, Michał Bieliński
MielNogami
[acrobat]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - drużynowo
[excel]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - pieszo 100km
[excel]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - pieszo 25km
[excel]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - pieszo 50km
[excel]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - rower 110km
[excel]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - rower 50km
[excel]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - rower 75km
[excel]
2015-08-28
Zamość, Organizator
XXVIII Wieloetapowy Bieg Pokoju - etap 3
[acrobat]
2015-08-27
Zamość, Organizator
Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - etap 2
[acrobat]
2015-08-26
Zamość, Organizator
XXVIII Wieloetapowy Bieg Pokoju - etap 1
[acrobat]
2015-08-23
Błonie, DataSport
5 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - Drużyny
[acrobat]
2015-08-23
Błonie, DataSport
5 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - kategorie
[acrobat]
2015-08-23
Błonie, DataSport
5 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - kobiety
[acrobat]
2015-08-23
Błonie, DataSport
5 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Błonie, DataSport
5 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - Powiat
[acrobat]
2015-08-23
Błonie, DataSport
5 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - Samorząd
[acrobat]
2015-08-23
Białystok, Krzysztof Skowera
Elemental Triathlon Series - Olimpijski Drużyny
[acrobat]
2015-08-23
Białystok, Krzysztof Skowera
Elemental Triathlon Series - Olimpijski OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Białystok, Krzysztof Skowera
Elemental Triathlon Series - Sprint
[acrobat]
2015-08-23
Zawoja, Organizator
III Perły Małopolski - Długi
[acrobat]
2015-08-23
Zawoja, Organizator
III Perły Małopolski - Krótki
[acrobat]
2015-08-23
Zawoja, Organizator
III Perły Małopolski - Średni
[acrobat]
2015-08-23
Tczew, Good-Time
II Dycha nad Wisłą
[acrobat]
2015-08-23
Wągrowiec, Maratończyk Pomiar Czasu
I Bieg na Zakończenie Lata
[acrobat]
2015-08-23
Warszewice, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross
[acrobat]
2015-08-23
Ełk, Organizator
VIII Półmaraton Ełcki - Kategorie
[acrobat]
2015-08-23
Ełk, Organizator
VIII Półmaraton Ełcki - OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Świerklaniec, Maciej Pochciał
VI Bieg Świerklaniecki
[acrobat]
2015-08-23
Żarki, Rafał Kozik
V Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-23
Lubawa, Domtel-Sport
V Lubawska Dycha - drużyny
[acrobat]
2015-08-23
Lubawa, Domtel-Sport
V Lubawska Dycha - OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Brody, Sylwester Dudek
XVI Bieg im. Stanisława Staszica - Dzieci
[acrobat]
2015-08-23
Brody, Sylwester Dudek
XVI Bieg im. Stanisława Staszica - OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Wałbrzych, DataSport
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 drużyny
[acrobat]
2015-08-23
Wałbrzych, DataSport
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 kategorie
[acrobat]
2015-08-23
Wałbrzych, DataSport
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 kobiety
[acrobat]
2015-08-23
Wałbrzych, DataSport
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Wałbrzych, DataSport
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych - 7 kobiety
[acrobat]
2015-08-23
Wałbrzych, DataSport
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych - 7 OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
XXVI Bieg Solidarności
[acrobat]
2015-08-22
Sobótka, DataSport
2 Bieg Niezłomnych - kobiety
[acrobat]
2015-08-22
Sobótka, DataSport
2 Bieg Niezłomnych - Liga Garnizonowa do 35
[acrobat]
2015-08-22
Sobótka, DataSport
2 Bieg Niezłomnych - Liga Garnizonowa ponad 35
[acrobat]
2015-08-22
Sobótka, DataSport
2 Bieg Niezłomnych - OPEN
[acrobat]
2015-08-22
Tałty, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek 5/6
[excel]
2015-08-22
Wabienice, Piotr Baranowski
Bieg Dożynkowy
[acrobat]
2015-08-22
Kościerzyna, Good-Time
Bieg Twardego
[acrobat]
2015-08-22
Czerwonak, PlusTiming
II Triathlon Czerwonak
[acrobat]
2015-08-22
Krasnystaw, inesSport
IV Półmaraton Chmielakowy
[acrobat]
2015-08-22
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
I Nocny Bieg z Gwiazdami
[acrobat]
2015-08-22
Szczecin, Piotr Mania
Obejdziem Szczecn
[excel]
2015-08-22
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #33
[acrobat]
2015-08-22
Chorzów, August Jakubik
VII Bieg do Słońca
[word]
2015-08-22
Police, Wojciech Bobrowski
V Bieg Szlakiem Dzika - 5km
[acrobat]
2015-08-22
Police, Wojciech Bobrowski
V Bieg Szlakiem Dzika - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-22
Police, Wojciech Bobrowski
V Bieg Szlakiem Dzika - OPEN
[acrobat]
2015-08-22
Bogdaniec, Maratończyk Pomiar Czasu
XI Dziesiątka Lasów Bogdanieckich
[acrobat]
2015-08-22
Skarżysko Kamienna, DataSport
XV Półmaraton WTÓRPOL - kategorie
[acrobat]
2015-08-22
Skarżysko Kamienna, DataSport
XV Półmaraton WTÓRPOL - kobiety
[acrobat]
2015-08-22
Skarżysko Kamienna, DataSport
XV Półmaraton WTÓRPOL - małżeństwa
[acrobat]
2015-08-22
Skarżysko Kamienna, DataSport
XV Półmaraton WTÓRPOL - niepełnosprawni
[acrobat]
2015-08-22
Skarżysko Kamienna, DataSport
XV Półmaraton WTÓRPOL - OPEN
[acrobat]
2015-08-22
Kalisz, Mateusz Grajek
X Bieg Piastowski
[word]
2015-08-20
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka 2015 #5/6
[acrobat]
2015-08-16
Borzytuchom, Leszek Tur
3 Bieg Diabelska Góra
[excel]
2015-08-16
Brenna, Krzysztof Gawlas
3. Bieg o Breńskie Kierpce
[acrobat]
2015-08-16
Ludwikowice, Datasport
6. Bieg na Wielką Sowę - kobiety
[acrobat]
2015-08-16
Ludwikowice, Datasport
6. Bieg na Wielką Sowę - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-16
Ludwikowice, Datasport
6. Bieg na Wielką Sowę - OPEN
[acrobat]
2015-08-16
Olsztyn, Maurycy Zawistowski
Biegowy Puchar Olsztyna - kategorie
[acrobat]
2015-08-16
Olsztyn, Maurycy Zawistowski
Biegowy Puchar Olsztyna - Młodziaki
[acrobat]
2015-08-16
Olsztyn, Maurycy Zawistowski
Biegowy Puchar Olsztyna - OPEN
[acrobat]
2015-08-16
Olsztyn, Maurycy Zawistowski
Biegowy Puchar Olsztyna - Starszaki
[acrobat]
2015-08-16
Rzekuń, Organizator
II Bieg Uliczny im. Adama Chętnika
[excel]
2015-08-16
Gryfice, Sport-time
II Gryficka Dziesiątka
[acrobat]
2015-08-16
Wolin, Organizator
IV Woliński Bieg Przełajowy
[word]
2015-08-16
Wadowice, Organizator
I Wadowicki Półmaraton Górski
[acrobat]
2015-08-15
Włocławek, DomTel-Sport
1 Bieg Cudu nad Wisłą
[acrobat]
2015-08-15
Chorzów, STS-Timing
2 Bieg Powstań Śląskich
[acrobat]
2015-08-15
Witunia, Michał Remberk
366 Maratonów w 366 dni - wszystkie biegi
[excel]
2015-08-15
Aleksandrów Łódzki, Datasport
3. Aleksandrowski Bieg - 5km
[acrobat]
2015-08-15
Aleksandrów Łódzki, Datasport
3. Aleksandrowski Bieg - półmaraton
[acrobat]
2015-08-15
Oświecim, Organizator
Biegać jest Bosko
[acrobat]
2015-08-15
Sieraków, Ultimasport
Cross Sierakowski - 15 km kobiety
[acrobat]
2015-08-15
Sieraków, Ultimasport
Cross Sierakowski - 15 km OPEN
[acrobat]
2015-08-15
Sieraków, Ultimasport
Cross Sierakowski - Mila kobiety
[acrobat]
2015-08-15
Sieraków, Ultimasport
Cross Sierakowski - Mila OPEN
[acrobat]
2015-08-15
Witunia, Michał Remberk
Finał Projektu 366 Maratonów w 366 dni
[acrobat]
2015-08-15
Zakopane, PlusTiming
II Bieg Ultra Granią Tatr
[acrobat]
2015-08-15
Nowa Wieś, Grzegorz Utmańczyk
IV Bieg Nowej Wsi - mieszkańcy
[acrobat]
2015-08-15
Nowa Wieś, Grzegorz Utmańczyk
IV Bieg Nowej Wsi - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-15
Nowa Wieś, Grzegorz Utmańczyk
IV Bieg Nowej Wsi - OPEN
[acrobat]
2015-08-15
Mrągowo, Good-Time
IV Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - 10 km
[acrobat]
2015-08-15
Mrągowo, Good-Time
IV Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - 5 km
[acrobat]
2015-08-15
Zbrosławice, InesSport.pl
I Bieg Rolnika o Złote Gumiaki
[acrobat]
2015-08-15
Działdowo, Mosir Działdowo
I Urodzinowa Działdowska Dycha - Kobiety
[acrobat]
2015-08-15
Działdowo, Mosir Działdowo
I Urodzinowa Działdowska Dycha - Mężczyźni
[acrobat]
2015-08-15
Nowy Tomyśl, Konieczny Piotr
Przybij Piątkę - bieg 4
[acrobat]
2015-08-15
Osiek k Wieruszowa, Łukasz Mak
V Bieg Doliną Prosny
[word]
2015-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
V Bieg do Pani Fatimskiej - kategorie
[acrobat]
2015-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
V Bieg do Pani Fatimskiej - kobiety
[acrobat]
2015-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
V Bieg do Pani Fatimskiej - mężczyźni
[acrobat]
2015-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
V Bieg do Pani Fatimskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
V Bieg do Pani Fatimskiej - rolki
[acrobat]
2015-08-15
Jastarnia, Teresa Jaskułka
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2015-08-15
Dziwnów, Maratończyk Pomiar Czasu
XVII Bieg Cztery Mile Jarka
[acrobat]
2015-08-15
Kobylin, PlusTiming
XXIV Bieg im.Marszałka Józefa Piłsudskiego - OPEN
[acrobat]
2015-08-15
Kobylin, PlusTiming
XXIV Bieg im.Marszałka Piłsudskiego - Drużynowe
[acrobat]
2015-08-15
Radzymin, Datasport
XXIV Półmaraton Cud nad Wisłą - kategorie
[acrobat]
2015-08-15
Radzymin, Datasport
XXIV Półmaraton Cud nad Wisłą - kobiety
[acrobat]
2015-08-15
Radzymin, Datasport
XXIV Półmaraton Cud nad Wisłą - OPEN
[acrobat]
2015-08-15
Gdańsk, Datasport
XXI Maraton Solidarności - kategorie
[acrobat]
2015-08-15
Gdańsk, Datasport
XXI Maraton Solidarności - kobiety
[acrobat]
2015-08-15
Gdańsk, Datasport
XXI Maraton Solidarności - OPEN
[acrobat]
2015-08-15
Gdańsk, Datasport
XXI Maraton Solidarności - sztafety
[acrobat]
2015-08-12
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 8
[excel]
2015-08-09
Rybnik, Łukasz Jurkowski
13 EDF Maraton Energetyków
[acrobat]
2015-08-09
Błędów, STS-Timing
2 Cross Maraton Pustyni Błędowskiej
[acrobat]
2015-08-09
Błędów, STS-Timing
2 Półmaraton Suhara
[acrobat]
2015-08-09
Ostrołęka, Darek Arkadia
Cross po ostrej łące
[acrobat]
2015-08-09
Wrocław, DataSport
Kontrolna Trzydziestka - kategorie
[acrobat]
2015-08-09
Wrocław, DataSport
Kontrolna Trzydziestka - kobiety
[acrobat]
2015-08-09
Wrocław, DataSport
Kontrolna Trzydziestka - OPEN
[acrobat]
2015-08-09
Szczecinek, Piotr Kołodziejczyk
Szczecinecki Weekend Biegowy - 15km
[acrobat]
2015-08-09
Szczecinek, Piotr Kołodziejczyk
Szczecinecki Weekend Biegowy - Maraton
[acrobat]
2015-08-09
Widziszewo, Organizator
XXIX Bieg Przyjaźni - 10km
[acrobat]
2015-08-09
Widziszewo, Organizator
XXIX Bieg Przyjaźni - 5km
[acrobat]
2015-08-08
Koszalin, Michał Bieliński
1. eXtremalny Bieg Godzinny
[acrobat]
2015-08-08
Faszcze, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[excel]
2015-08-08
Rajcza, Organizator
Chudy Wawrzyniec - 50+km
[acrobat]
2015-08-08
Rajcza, Organizator
Chudy Wawrzyniec - 80+km
[acrobat]
2015-08-08
Wdzydze, Organizator
III Półmaraton Stolema
[acrobat]
2015-08-08
Nowa Wola, Krzysztof Skowera
II Charytatywna Siedemnastka - 17km
[acrobat]
2015-08-08
Nowa Wola, Krzysztof Skowera
II Charytatywna Siedemnastka - 2.7km
[acrobat]
2015-08-08
Nowa Wola, Krzysztof Skowera
II Charytatywna Siedemnastka - 7km
[acrobat]
2015-08-08
Kalinowo, Paweł Nowak
II Leśna Dycha św. Rocha
[excel]
2015-08-08
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #31
[acrobat]
2015-08-08
Henryków, Sport-Time
Półmaraton Henrykowski
[acrobat]
2015-08-08
Słupca, PlusTiming
VII Bieg o Laur Św.Wawrzyńca - małżeństwa
[acrobat]
2015-08-08
Słupca, PlusTiming
VII Bieg o Laur Św.Wawrzyńca - OPEN
[acrobat]
2015-08-08
Szarlejka, ZmierzymyCzas.pl
V Pozytywny Bieg Przełajowy - Mieszkańcy
[acrobat]
2015-08-08
Szarlejka, ZmierzymyCzas.pl
V Pozytywny Bieg Przełajowy - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-08
Szarlejka, ZmierzymyCzas.pl
V Pozytywny Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - 10:00
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - 11:00
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - 13:00
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - 14:00
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - 15:00
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - bieg Babci i Dziadka
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - dziennikarze
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - Galernik Team
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - kobiety
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - Mały Katorżnik
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - Mikro Katorżnik
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - Mini Katorżnik
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - transplantacje
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - Ucieczka Skazańców
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - VIP
[acrobat]
2015-08-07
Lublin, CityTrail
City Trail On Tour - Lublin
[acrobat]
2015-08-07
Lubliniec-Kokotek, DataSport
VIII Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem - kobiety
[acrobat]
2015-08-07
Lubliniec-Kokotek, DataSport
VIII Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem - mężczyźni
[acrobat]
2015-08-06
Warszawa, CityTrail
City Trail On Tour - Warszawa
[acrobat]
2015-08-05
Olsztyn, CityTrail
City Trail On Tour - Olsztyn
[acrobat]
2015-08-04
Trójmiasto, CityTrail
City Trail On Tour - Gdańsk
[acrobat]
2015-08-03
Bydgoszcz, CityTrail
City Trail On Tour - Bydgoszcz
[acrobat]
2015-08-02
Krasnopol, Organizator
Bieg Wśród Krasnych Pól
[acrobat]
2015-08-02
Trzebież, Zbigniew Pokrzywiński
Europejski Bieg Rybaka
[acrobat]
2015-08-02
Skierniewice, Piguła Kacper
III Skierniewicki Maraton Pływacki
[word]
2015-08-02
Wrocław, Mateusz Lipiński
Otwarcie Trasy Biegowej Radia Wrocław
[excel]
2015-08-02
Szklarska Poręba, DataSport.pl
VII Półmaraton Karkonoski - Kobiety
[acrobat]
2015-08-02
Szklarska Poręba, DataSport.pl
VII Półmaraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2015-08-02
Bochnia, Organizator
XXII Memoriałowy Bieg Majora Bacy
[acrobat]
2015-08-02
Opalenica, PlusTiming
XXIV Bieg Opalińskich
[acrobat]
2015-08-02
Szczyrk, Piotr Kozak
Złote Kierpce
[excel]
2015-08-01
Kazimierz Biskupi, PlusTiming
11 Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami - 13km
[acrobat]
2015-08-01
Kazimierz Biskupi, PlusTiming
11 Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami - 21km
[acrobat]
2015-08-01
Kazimierz Biskupi, PlusTiming
11 Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami - 2km
[acrobat]
2015-08-01
Gdańsk, DomTel-Sport
22. Bieg św. Dominika - ELITA 10km
[acrobat]
2015-08-01
Gdańsk, DomTel-Sport
22. Bieg św. Dominika - kobiety 5km
[acrobat]
2015-08-01
Gdańsk, DomTel-Sport
22. Bieg św. Dominika - mężczyźni 5km
[acrobat]
2015-08-01
Gdańsk, DomTel-Sport
22. Bieg św. Dominika - MP mężczyzn 10km
[acrobat]
2015-08-01
Gdańsk, DomTel-Sport
22. Bieg św. Dominika - VIP
[acrobat]
2015-08-01
Gąsawa, Organizator
Biegi Gąsawskie - 10km
[acrobat]
2015-08-01
Gąsawa, Organizator
Biegi Gąsawskie - 5km
[acrobat]
2015-08-01
Gąsawa, Organizator
Biegi Gąsawskie - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-01
Przemyśl, Tomek Kucharczyk
Biegowe Grand Prix Przemyśla
[excel]
2015-08-01
Przeworsk, Łukasz Mróz
Bieg Montera
[acrobat]
2015-08-01
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
II Bieg i Marsz Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-01
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
II Bieg i Marsz Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2015-08-01
Ruda Śląska, STS-Timing
I Rudzki Półmaraton - 7 km
[acrobat]
2015-08-01
Ruda Śląska, STS-Timing
I Rudzki Półmaraton - 7 km Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-01
Ruda Śląska, STS-Timing
I Rudzki Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-08-01
Gołdap, DomTel-Sport
Półmaraton Gusiew-Gołdap
[acrobat]
2015-08-01
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2015-08-01
Złoty Potok, Organizator
Puchar Polski w Dogtrekkingu
[acrobat]
2015-08-01
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Maraton
[excel]
2015-08-01
Szklarska Poręba, DataSport
Ultramaraton Karkonoski - kategorie
[acrobat]
2015-08-01
Szklarska Poręba, DataSport
Ultramaraton Karkonoski - kobiety
[acrobat]
2015-08-01
Szklarska Poręba, DataSport
Ultramaraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2015-08-01
Rymanów Zdrój, Darek Królicki
V Festiwal Sportu - 10km
[word]
2015-08-01
Rymanów Zdrój, Darek Królicki
V Festiwal Sportu - 5km
[word]
2015-08-01
Dźwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
XX Bieg ku Słońcu
[acrobat]
2015-08-01
Oława, Mateusz Markowski
Zaodrzańska Agrafka
[excel]
2015-07-31
Szczecin, CityTrail
City Trail On Tour - Szczecin
[acrobat]
2015-07-31
Kraków, Organizator
II 4run Nocny Ultra Dystans
[acrobat]
2015-07-31
Wrocław, Dominik Krumin
Nocny Sztafetowy Maraton Piastowski
[acrobat]
2015-07-30
Poznań, CityTrail
City Trail On Tour - Poznań
[acrobat]
2015-07-29
Wrocław, CityTrail
City Trail On Tour - Wrocław
[acrobat]
2015-07-28
Katowice, CityTrail
City Trail On Tour - Katowice
[acrobat]
2015-07-27
Łódź, CityTrail
City Trail On Tour - Łódź
[acrobat]
2015-07-26
9 Cross Wodzisławski, Organizator
9 Cross Wodzisławski
[acrobat]
2015-07-26
Wodzisław Śląski, Irek Stachowski
9 Cross Wodzisławski - Nordic Walking
[acrobat]
2015-07-26
Munina, Hanas Zbigniew
Bieg Czterolistnej Koniczynki - Drużynowe
[acrobat]
2015-07-26
Munina, Hanas Zbigniew
Bieg Czterolistnej Koniczynki - Kategorie
[acrobat]
2015-07-26
Munina, Hanas Zbigniew
Bieg Czterolistnej Koniczynki - OPEN
[acrobat]
2015-07-26
Munina, Hanas Zbigniew
Bieg Czterolistnej Koniczynki - Rodzinny
[acrobat]
2015-07-26
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa
[acrobat]
2015-07-26
Prusice, Organizator
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap VII
[acrobat]
2015-07-26
Zdrój k.Grodziska, Michał Sokół
III Pętla Krosowa
[acrobat]
2015-07-26
Dąbki, Maciej Rudnikowski
II Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy
[acrobat]
2015-07-26
Piwniczna-Zdrój, Ultimasport.pl
IV Bieg i Marsz Piwniczanki
[acrobat]
2015-07-26
Piwniczna-Zdrój, Ultimasport.pl
IV Bieg i Marsz Piwniczanki - 1400m
[acrobat]
2015-07-26
Piwniczna-Zdrój, Ultimasport.pl
IV Bieg i Marsz Piwniczanki - Nordic Walking
[acrobat]
2015-07-26
Poznań, Marcin Stachowiak
I Działkowa Piątka - 1000m
[acrobat]
2015-07-26
Poznań, Marcin Stachowiak
I Działkowa Piątka - 500m
[acrobat]
2015-07-26
Poznań, Marcin Stachowiak
I Działkowa Piątka - OPEN
[acrobat]
2015-07-26
Nowy Targ, Ultimasport.pl
I Maraton Podhalański - Kobiety
[acrobat]
2015-07-26
Nowy Targ, Ultimasport.pl
I Maraton Podhalański - OPEN
[acrobat]
2015-07-26
Ciechocin, STS-Timing
I Półmaraton Szalkiem św. Jakuba
[acrobat]
2015-07-26
Pustynia Błędowska, Łukasz Mentlewicz
Lisy Pustyni
[acrobat]
2015-07-26
Powidz, Maratończyk Pomiar Czasu
Powidzki Bieg po Zdrowie
[acrobat]
2015-07-26
Siedlec, Rafał Kozik
Pustynna Ośmiornica - Nordic Walking
[acrobat]
2015-07-26
Siedlec, Rafał Kozik
Pustynna Ośmiornica - OPEN
[acrobat]
2015-07-26
Słubice, Maratończyk Pomiar Czasu
Słubicka 10-ka
[acrobat]
2015-07-26
Sosnówka, Mateusz Witulski
XIII Bieg Górski Do Dobrego Źródła
[acrobat]
2015-07-26
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
XIII Bieg Górski Do Dobrego Źródła - Kategorie
[acrobat]
2015-07-26
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
XIII Bieg Górski Do Dobrego Źródła - MTB
[acrobat]
2015-07-26
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
XIII Bieg Górski Do Dobrego Źródła - MTB Kategorie
[acrobat]
2015-07-26
Sosnówka, Bogusław Tomaszewski
XIII Bieg Górski Do Dobrego Źródła - Strażacy
[acrobat]
2015-07-25
Brzednia, Beata Sieluk
3 Leśno Błotny Cross Leśnych Diabłów
[acrobat]
2015-07-25
Puck, Domtel-Sport.pl
7. Pólmaraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2015-07-25
Lubiewo k.Mikołajek, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[excel]
2015-07-25
Międzygórze, Michał P
Bieg Śnieżnicki - Igrzyska Międzygórze
[excel]
2015-07-25
Międzygórze, Michał P
Bieg Śnieżnicki - Mistrzostwa Polski
[excel]
2015-07-25
Międzygórze, Michał P
Bieg Śnieżnicki - MP Młodzików
[excel]
2015-07-25
Międzygórze, Michał P
Bieg Śnieżnicki - OPEN
[excel]
2015-07-25
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-07-25
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-07-25
Mosina, Maratończyk Pomiar Czasu
III Pogoń za Wilkiem
[acrobat]
2015-07-25
Legnica, Rafał S
Parkowa Gonitwa - BIEG 3 - Kobiety
[acrobat]
2015-07-25
Legnica, Rafał S
Parkowa Gonitwa - BIEG 3 - OPEN
[acrobat]
2015-07-25
Lipusz, Organizator
Pętla Tuszkowska Matka
[acrobat]
2015-07-25
Słubice, Maratończyk Pomiar Czasu
Słubicki Festiwal Biegowy
[acrobat]
2015-07-25
Trójmiasto, STS-Timing
Trójmiejski Ultra Track
[acrobat]
2015-07-25
Koszwice, ZmierzymyCzas.pl
V Bieg Kamienny
[acrobat]
2015-07-25
Moryń, Małgorzata Wardęga
XVI Bieg Dookoła Morynia
[acrobat]
2015-07-25
Lębork, Domtel-Sport.pl
XV Uliczny Bieg św. Jakuba Ap
[acrobat]
2015-07-25
Dobieszyn, Wójcik Jacek
XXIII Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
[acrobat]
2015-07-25
Warszawa, DataSport.pl
XXV Bieg Powstania Warszawskiego - 10km
[acrobat]
2015-07-25
Warszawa, DataSport.pl
XXV Bieg Powstania Warszawskiego - 10km Kobiety
[acrobat]
2015-07-25
Warszawa, DataSport.pl
XXV Bieg Powstania Warszawskiego - 5km
[acrobat]
2015-07-25
Warszawa, DataSport.pl
XXV Bieg Powstania Warszawskiego - 5km Kobiety
[acrobat]
2015-07-19
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - kategorie
[acrobat]
2015-07-19
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - Kobiety
[acrobat]
2015-07-19
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - OPEN
[acrobat]
2015-07-19
Darłowo, Piotr Kołodziejczyk
Bieg Króla Eryka
[acrobat]
2015-07-19
Bielawa, Czesław Szewczyk
Bieg Masowy Ulicami Bielawy - Kategorie
[acrobat]
2015-07-19
Bielawa, Czesław Szewczyk
Bieg Masowy Ulicami Bielawy - Kobiety
[acrobat]
2015-07-19
Bielawa, Czesław Szewczyk
Bieg Masowy Ulicami Bielawy - OPEN
[acrobat]
2015-07-19
Kamień Pomorski, Ariel Juszczak
Bieg Trzech Mostów
[acrobat]
2015-07-19
Niemrzym, Paweł Dziadosz
III Bieg Trzech Jezior
[acrobat]
2015-07-19
Kleosin, Marek Muszyński
Przybij Piątkę w Kleosinie - Kobiety
[acrobat]
2015-07-19
Kleosin, Marek Muszyński
Przybij Piątkę w Kleosinie - Mężczyźni
[acrobat]
2015-07-19
Okonek, Arkadiusz Kozak
XXVIII Półmaraton Lipcowy - OPEN
[acrobat]
2015-07-19
Okonek, Arkadiusz Kozak
XXVIII Półmaraton Lipcowy - Sztafety
[acrobat]
2015-07-18
Wałcz, DomTel-Sport
5. Wałecki Bieg Filmowy
[acrobat]
2015-07-18
Zełwągi, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[excel]
2015-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Bieg na Gubałówkę - Kategorie
[acrobat]
2015-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Bieg na Gubałówkę - OPEN
[acrobat]
2015-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Bieg na Harendę - Kategorie
[acrobat]
2015-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Bieg na Harendę - OPEN
[acrobat]
2015-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Bieg na Szymoszkową - Kategorie
[acrobat]
2015-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Bieg na Szymoszkową - OPEN
[acrobat]
2015-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Bieg na Wielką Krokiew - Kategorie
[acrobat]
2015-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Bieg na Wielką Krokiew - OPEN
[acrobat]
2015-07-18
Pińczów, Mirra Maziejuk
Cross Run - 10km
[acrobat]
2015-07-18
Pińczów, Mirra Maziejuk
Cross Run - 21km
[acrobat]
2015-07-18
Dygowo, Piotr Kołodziejczyk
Gonitwa Łososiowa
[acrobat]
2015-07-18
Dobczyce, Datasport
II Bieg Dobczycki - Gmina
[acrobat]
2015-07-18
Dobczyce, Datasport
II Bieg Dobczycki - kategorie
[acrobat]
2015-07-18
Dobczyce, Datasport
II Bieg Dobczycki - kobiety
[acrobat]
2015-07-18
Dobczyce, Datasport
II Bieg Dobczycki - OPEN
[acrobat]
2015-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
II Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę - Kat.
[acrobat]
2015-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
II Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę - OPEN
[acrobat]
2015-07-18
Chrzypsko Wielkie, PulsarSport.pl
IV Półmaraton Puchar Krotoski - 10km
[acrobat]
2015-07-18
Chrzypsko Wielkie, PulsarSport.pl
IV Półmaraton Puchar Krotoski - 21km
[acrobat]
2015-07-18
Zabrze, Artur Rosiński
Leśne Run - Lato - 10km
[acrobat]
2015-07-18
Zabrze, Artur Rosiński
Leśne Run - Lato - 5km
[acrobat]
2015-07-18
Zabrze, Artur Rosiński
Leśne Run - Lato - Nordic Walking
[acrobat]
2015-07-18
Szklarska Poręba, Datasport
Wielka Pętla Izerska - kategorie
[acrobat]
2015-07-18
Szklarska Poręba, Datasport
Wielka Pętla Izerska - kobiety
[acrobat]
2015-07-18
Szklarska Poręba, Datasport
Wielka Pętla Izerska - OPEN
[acrobat]
2015-07-18
Szklarska Poręba, Datasport
Wielka Pętla Izerska - pary
[acrobat]
2015-07-18
Płóczki Górne, Marek Bialic
XII Bieg Szlakiem Agatowym
[acrobat]
2015-07-18
Hel, LKS Puck
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2015-07-18
Dobrodzień, ZmierzymyCzas.pl
X Dobrodzieńska Dycha
[acrobat]
2015-07-18
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
X Dobrodzieńska Dycha - Dzieci
[word]
2015-07-18
Dobrodzień, ZmierzymyCzas.pl
X Dobrodzieńska Dycha - kategorie
[acrobat]
2015-07-12
Stalowa Wola, Piotr Anioł
III Stalowa Dycha - niepełnosprawni
[acrobat]
2015-07-12
Stalowa Wola, Piotr Anioł
III Stalowa Dycha - OPEN
[acrobat]
2015-07-12
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
II Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego
[acrobat]
2015-07-12
Gródek nad Dunajcem, Kacper Piech
IV Bieg nad Jeziorem Rożnowskim
[acrobat]
2015-07-12
Pigża k.Łubianki, Kamil Leśniak
Łubianka Grand Prix Cross - Bieg 7
[acrobat]
2015-07-12
Kraśnik, Przemysław Roztocki
Roztoczańska Trzynastka
[excel]
2015-07-12
Ryki, Artur Olek
Run For Ryki 2015 - 10km
[acrobat]
2015-07-12
Ryki, Artur Olek
Run For Ryki 2015 - 5km
[acrobat]
2015-07-12
Studzianka, Marek Wilbik
Tatarska Piątka - Nordic Walking
[acrobat]
2015-07-12
Studzianka, Marek Wilbik
Tatarska Piątka - OPEN
[acrobat]
2015-07-12
Gdańsk - Wejherowo, Piotr Książkiewicz
TriCity Trail 80+
[acrobat]
2015-07-12
Gdańsk - Wejherowo, Piotr Książkiewicz
TriCity Trail Półmaraton
[acrobat]
2015-07-12
Katowice, August Jakubik
V Panewnicki Dziki Bieg - edycja 7
[excel]
2015-07-12
Wrocław, Jacek Urbanowicz
Wrocławska Trzydziestka - Kategorie
[acrobat]
2015-07-12
Wrocław, Jacek Urbanowicz
Wrocławska Trzydziestka - OPEN
[acrobat]
2015-07-12
Korbielów, DataSport.pl
XV Bieg górski na Pilsko - Kobiety
[acrobat]
2015-07-12
Korbielów, DataSport.pl
XV Bieg górski na Pilsko - OPEN
[acrobat]
2015-07-12
Korzybie, Piotr Kołodziejczyk
XXII Bieg im. Elżbiety Garduły
[acrobat]
2015-07-12
Kołaczkowo, Maratończyk Pomiar Czasu
XXXIV Bieg o Złoty Kłos
[acrobat]
2015-07-11
Wisła, Jakub Glajcar
3 Bieg O Wiślańską Kryke - Kobiety
[acrobat]
2015-07-11
Wisła, Jakub Glajcar
3 Bieg O Wiślańską Kryke - Mężczyźni
[acrobat]
2015-07-11
Czeladź, Piotr Ormańczyk
Bieg Przełajowy i Marsz Nordic Walking
[word]
2015-07-11
Kazimierz Dolny , Jarek Bartoszek
Dziadowski Kazimiernikejszyn Trail
[acrobat]
2015-07-11
Ciechocinek, Organizator
Grand Prix Tężnie Run - bieg 4
[excel]
2015-07-11
Ciechocinek, Organizator
Grand Prix Tężnie Run - Generalka
[excel]
2015-07-11
Krzywe k.Suwałk, Jarek Perkowski
II Bieg Przyjaciół Wigierskiego PN
[excel]
2015-07-11
Świerczyniec, Krzysztof Komandera
I Świerczyniecki Bieg Uliczny
[acrobat]
2015-07-11
Kraków, ProTimer
Krakowski Bieg Świetlików - Nordic Walking
[acrobat]
2015-07-11
Koszalin, Michał Bieliński
Kurs na Chełmską - 10km
[acrobat]
2015-07-11
Koszalin, Michał Bieliński
Kurs na Chełmską - 5km
[acrobat]
2015-07-11
Rybnik, Jacek Kałusek
Na przijmo bez Rybnik
[excel]
2015-07-11
Zielona Góra-Cottbus, Marcin Zagórny
Od Ratusza do Ratusza XXIII Bieg sztafetowy
[acrobat]
2015-07-11
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz
[acrobat]
2015-07-11
Tczew, Good-Time
Tczewski Cross Rowerowy
[acrobat]
2015-07-11
Skórcz, Elektroniczne Zapisy
VIII Bieg Turystyczny Czterech Jezior
[acrobat]
2015-07-11
Złoty Stok, Organizator
V Bieg na Jawornik
[acrobat]
2015-07-11
Prostki, Magdalena Krajewska
XVII Bieg Szlakiem Tatarskim
[word]
2015-07-10
Poznań, Tomasz Zielonacki
II Nocny Bieg Lotto Maniacka Piątka
[acrobat]
2015-07-05
Bydgoszcz, Organizator
4 Bieg z Łapką
[acrobat]
2015-07-05
Wodzisław Śląski, Organizator
III Crossfit Aquatlon Brama Południ
[acrobat]
2015-07-05
Wydminy, Bartek Osior
II Półmaraton Wydminy - 10km
[acrobat]
2015-07-05
Wydminy, Bartek Osior
II Półmaraton Wydminy - OPEN
[acrobat]
2015-07-05
Wydminy, Bartek Osior
II Półmaraton Wydminy - Wózki
[acrobat]
2015-07-05
Reda, Organizator
II Redzki Bieg o puchar Marszałka
[acrobat]
2015-07-05
Goworowo, GOPS Goworowo
IV Bieg o Puchar Wójta Gminy Goworowo
[acrobat]
2015-07-05
Przodkowo, Dariusz Biernat
IV Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej
[acrobat]
2015-07-05
Miastko, Wiesława Lamorska
I Bieg MTS HAMER
[acrobat]
2015-07-05
Witunia, Józef Łyscarz
Rekord Guinessa 366
[excel]
2015-07-05
Limanowa, LIMANOWA FORREST
VII Bieg Górski LIMANOWA FORREST
[acrobat]
2015-07-05
Dzięgielów, Przemysław Sikora
VII DInO Ekspres
[excel]
2015-07-05
Łódź, Szymon Drab
V Sztafetowy Maraton Szalaka - Indywidualne
[acrobat]
2015-07-05
Łódź, Szymon Drab
V Sztafetowy Maraton Szalaka - Kobiety
[acrobat]
2015-07-05
Łódź, Szymon Drab
V Sztafetowy Maraton Szalaka - OPEN
[acrobat]
2015-07-05
Jarosławiec, Domtel-Sport
XXV Międzynarodowy bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2015-07-05
Jarosławiec, Domtel-Sport
XXV Międzynarodowy bieg po Plaży - Policjanci
[acrobat]
2015-07-05
Jarosławiec, Domtel-Sport
XXV Międzynarodowy bieg po Plaży - Strażacy
[acrobat]
2015-07-05
Jarosławiec, Domtel-Sport
XXV Międzynarodowy bieg po Plaży - Straż Graniczna
[acrobat]
2015-07-05
Jarosławiec, Domtel-Sport
XX Bieg Samorządowy
[acrobat]
2015-07-05
Jarosławiec, Domtel-Sport
XX Bieg Samorządowy - drużynowo
[acrobat]
2015-07-04
Karpacz, Jacek Lech
3 x Śnieżka - Mini
[acrobat]
2015-07-04
Karpacz, Jacek Lech
3 x Śnieżka - Średni
[acrobat]
2015-07-04
Karpacz, Jacek Lech
3 x Śnieżka - Ultra
[acrobat]
2015-07-04
Warszawa, DataSport
Bieg im. Stanisława Tyma - kobiety eliminacje
[acrobat]
2015-07-04
Warszawa, DataSport
Bieg im. Stanisława Tyma - kobiety finał
[acrobat]
2015-07-04
Warszawa, DataSport
Bieg im. Stanisława Tyma - mężczyźni finał
[acrobat]
2015-07-04
Warszawa, DataSport
Bieg im. Stanisława Tyma - mężczyźni kwalifikacje
[acrobat]
2015-07-04
Sokołowiec, Bogusław Tomaszewski
Bieg Sokoła - Kategorie
[acrobat]
2015-07-04
Sokołowiec, Bogusław Tomaszewski
Bieg Sokoła - OPEN
[acrobat]
2015-07-04
Kraków, Ryszard Machlowski
Bieg Śladami jury
[excel]
2015-07-04
Płotowo, Stanisław Majkowski
II Bieg o Puchar Komendanta
[acrobat]
2015-07-04
Płotowo, Stanisław Majkowski
II Bieg o Puchar Komendanta - Nordic Walking
[acrobat]
2015-07-04
Janikowo, STS-Timing
II Janikowska Dyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2015-07-04
Janikowo, STS-Timing
II Janikowska Dyszka - OPEN
[acrobat]
2015-07-04
Brodnica, STS-Timing
IV Dycha Anny Wazówny
[acrobat]
2015-07-04
Adamów, Paweł Młodzikowski
IV Półmaraton Tradycji - 5km
[excel]
2015-07-04
Adamów, Paweł Młodzikowski
IV Półmaraton Tradycji - Nordic Walking
[excel]
2015-07-04
Adamów, Paweł Młodzikowski
IV Półmaraton Tradycji - OPEN
[excel]
2015-07-04
Bochnia, Organizator
I Bieg Solny o Pierścień Św. Kingi - Kategorie
[acrobat]
2015-07-04
Bochnia, Organizator
I Bieg Solny o Pierścień Św. Kingi - OPEN
[acrobat]
2015-07-04
Tarchały Wielkie, PulsarSport.pl
I Bieg w Tarchałach Wielkich - Kobiety
[acrobat]
2015-07-04
Tarchały Wielkie, PulsarSport.pl
I Bieg w Tarchałach Wielkich - OPEN
[acrobat]
2015-07-04
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
Lipcowy Dwubieg - Poranny
[acrobat]
2015-07-04
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
Lipcowy Dwubieg - Wieczorny
[acrobat]
2015-07-04
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz
[acrobat]
2015-07-04
Witunia, Józef Łyscarz
Rekord Guinessa 366
[excel]
2015-07-04
Radzyń k.Sławy, SuperSport
VII Bluesobiegi Sławskie - kobiety
[acrobat]
2015-07-04
Radzyń k.Sławy, SuperSport
VII Bluesobiegi Sławskie - OPEN
[acrobat]
2015-07-04
Pasterka, DataSport
VI Supermaraton Gór Stołowych - kobiety
[acrobat]
2015-07-04
Pasterka, DataSport
VI Supermaraton Gór Stołowych - mężczyźni
[acrobat]
2015-07-04
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
XIII Bieg 12 Mostów
[acrobat]
2015-07-04
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Opolski - 10 km
[acrobat]
2015-07-04
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Opolski - 5 km
[acrobat]
2015-07-04
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg Opolski - 7.5 km
[acrobat]
2015-07-04
Kretowiny, GoodTime
XVII Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie
[acrobat]
2015-07-04
Imielin, DataSport.pl
XXII Imieliński Cross Ekologiczny - Kategorie
[acrobat]
2015-07-04
Imielin, DataSport.pl
XXII Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2015-07-04
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXXV Ciechanowska Piętnastka
[excel]
2015-07-04
Niesulice, PulsarSport
X Niesulicka Piątka
[acrobat]
2015-07-03
Żarki, Organizator
Biegaj z Duchami Jurajskimi Ścieżkami
[acrobat]
2015-07-01
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 7
[excel]
2015-06-28
Pobiedziska, DataSport
26 Bieg Jagiełły - kategorie
[acrobat]
2015-06-28
Pobiedziska, DataSport
26 Bieg Jagiełły - kobiety
[acrobat]
2015-06-28
Pobiedziska, DataSport
26 Bieg Jagiełły - OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Praszka, Sebastian Nicpoń
Bieg Charytatywny
[acrobat]
2015-06-28
Katowice, Organizator
Bieg im. Janusza Sidły - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-28
Katowice, Organizator
Bieg im. Janusza Sidły - OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Oborniki Wlkp., PlusTiming
Bieg o Puchar Złotej Pyry
[acrobat]
2015-06-28
Miłkowice, Pulsar Sport
Bieg Przełajowy - Kolej na Bieg
[acrobat]
2015-06-28
Frydman, Maria Habieda
Frydman Triathlon
[acrobat]
2015-06-28
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
III MosirGutwinRun
[acrobat]
2015-06-28
Kielce, STS-Timing
II Kielecki Bieg Górski
[acrobat]
2015-06-28
Wolbrom, ultimasport.pl
II Wolbromska Ciężka Dycha - 5km
[acrobat]
2015-06-28
Wolbrom, ultimasport.pl
II Wolbromska Ciężka Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-28
Wolbrom, ultimasport.pl
II Wolbromska Ciężka Dycha - OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
IX Maraton Ostrowski - Maraton
[acrobat]
2015-06-28
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
IX Maraton Ostrowski - Półmaraton
[acrobat]
2015-06-28
Żmigród, Organizator
Maraton na raty - bieg 5
[acrobat]
2015-06-28
Radomsko, InesSport.pl
Memoriał Mariana Szymańskiego
[acrobat]
2015-06-28
Żerków, Maratończyk Pomiar Czasu
Mini Maraton Romana
[acrobat]
2015-06-28
Szczecin, Puszczyk Bukowy
Pod Prąd
[acrobat]
2015-06-28
Warszawa, DataSport
Samsung Irena Womens Run
[acrobat]
2015-06-28
Susz, Marcin Mądry
Susz Triathlon - Długi
[acrobat]
2015-06-28
Susz, Marcin Mądry
Susz Triathlon - Sprint
[acrobat]
2015-06-28
Susz, Marcin Mądry
Susz Triathlon - Sprint MP Kobiet
[acrobat]
2015-06-28
Susz, Marcin Mądry
Susz Triathlon - Sprint MP Mężczyzn
[acrobat]
2015-06-28
Komorniki, Organizator
Szczęśliwa Siódemka
[acrobat]
2015-06-28
Tychy, Organizator
Tyski Duathlon
[acrobat]
2015-06-28
Bełchatów, Artur Strzelecki
VII Bieg Rekreacyjny i Marsz Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 15 km drużyny
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 15 km kategorie
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 15 km kobiety
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 15 km OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 8 km drużyny
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 8 km kobiety
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 8 km OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Platerów, ZmierzymyCzas.pl
VI Biegiem Przez Platerów - drużyny
[acrobat]
2015-06-28
Platerów, ZmierzymyCzas.pl
VI Biegiem Przez Platerów - kobiety
[acrobat]
2015-06-28
Platerów, ZmierzymyCzas.pl
VI Biegiem Przez Platerów - OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Wisła, DataSport
VI Bieg górski na Stożek - kategorie
[acrobat]
2015-06-28
Wisła, DataSport
VI Bieg górski na Stożek - kobiety
[acrobat]
2015-06-28
Wisła, DataSport
VI Bieg górski na Stożek - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-28
Wisła, DataSport
VI Bieg górski na Stożek - OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Zielona Góra, SuperSport
V Cross Zielonogórski - Kobiety
[acrobat]
2015-06-28
Zielona Góra, SuperSport
V Cross Zielonogórski - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-28
Katowice, August Jakubik
V Panewnicki Dziki Bieg - 06
[excel]
2015-06-28
Rogi k.Krosna, Organizator
XXIX Bieg im.Łukasiewicza
[excel]
2015-06-27
Łańcut, Łukasz Kuźniar
1. Łańcucka Piątka
[acrobat]
2015-06-27
Oleśnica, DataSport
2. Bieg Szerszenia - kobiety
[acrobat]
2015-06-27
Oleśnica, DataSport
2. Bieg Szerszenia - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
Balaton MTB Triathlon
[word]
2015-06-27
Bolesławiec, Organizator
Biegniemy i Maszerujemy... - 10km
[acrobat]
2015-06-27
Bolesławiec, Organizator
Biegniemy i Maszerujemy... - 5km
[acrobat]
2015-06-27
Bielsko Biała, Grzegorz Pastwa
Bieg Alpejski na Szyndzielnię
[acrobat]
2015-06-27
Warszawa, STS-Timing
Bieg Fair Play
[acrobat]
2015-06-27
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Bieg Nocny
[acrobat]
2015-06-27
Grudziądz, Good-Time
Bieg Trzech Plaż
[acrobat]
2015-06-27
Nowy Tomyśl, Ryszard Bronowicki
Festyn Sportowo - Muzyczny - Dorośli
[acrobat]
2015-06-27
Nowy Tomyśl, Ryszard Bronowicki
Festyn Sportowo - Muzyczny - Dzieci
[acrobat]
2015-06-27
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-06-27
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - edycja III 10km
[acrobat]
2015-06-27
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - edycja III 5km
[acrobat]
2015-06-27
Jarosław, Paweł Ciuba
III Maraton Benedyktyński - Duchowieństwo
[acrobat]
2015-06-27
Jarosław, Paweł Ciuba
III Maraton Benedyktyński - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Jarosław, Paweł Ciuba
III Maraton Benedyktyński - Służby Mundurowe
[acrobat]
2015-06-27
Gdańsk, Marek Jankowski
III Półmaraton Wyspy Sobieszewskiej
[acrobat]
2015-06-27
Smolec, ZmierzymyCzas.pl
III Smolecka (za)Dyszka
[acrobat]
2015-06-27
Giełczyn, Mariusz Niziński
II Nocny Bieg z Latarkami
[excel]
2015-06-27
Janowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Janowicki - Gmina
[acrobat]
2015-06-27
Janowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Janowicki - kategorie
[acrobat]
2015-06-27
Janowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Janowicki - kobiety
[acrobat]
2015-06-27
Janowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Janowicki - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Skierniewice, Inessport
IV Półmaraton Skierniewicki
[acrobat]
2015-06-27
Uniejów, DataSport
I ExTERMYnator - kobiety
[acrobat]
2015-06-27
Uniejów, DataSport
I ExTERMYnator - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Uniejów, DataSport
I ExTERMYnator - Team
[acrobat]
2015-06-27
Swaderki, Wojciech Kopeć
KormoRun Bieg Pstrąga
[acrobat]
2015-06-27
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka ULTRA - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka ULTRA - Sztafety
[acrobat]
2015-06-27
Mielnik, Tomasz Kopytiuk
Mielnicka Dycha
[word]
2015-06-27
Chorzów, Przemysław Basa
Parkowa mila
[acrobat]
2015-06-27
Bielsko Biała, Grzegorz Pastwa
Półmaraton górski
[acrobat]
2015-06-27
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2015-06-27
Katowice, Domtel-Sport
Runmageddon Classic Silesia - drużyna
[acrobat]
2015-06-27
Katowice, Domtel-Sport
Runmageddon Classic Silesia - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Służewo, Przemysław Chojnacki
VII Bieg Papieski
[acrobat]
2015-06-27
Sokołów Małopolski, Ultimasport.pl
VII Bieg Sokoła - 10km
[acrobat]
2015-06-27
Sokołów Małopolski, Ultimasport.pl
VII Bieg Sokoła - 5km
[acrobat]
2015-06-27
Rybnik, DataSport
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Dwa Serca
[acrobat]
2015-06-27
Rybnik, DataSport
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kategorie
[acrobat]
2015-06-27
Rybnik, DataSport
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kobiety
[acrobat]
2015-06-27
Rybnik, DataSport
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy - mieszk.Rybnika
[acrobat]
2015-06-27
Rybnik, DataSport
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Rybnik, DataSport
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy - sztafety
[acrobat]
2015-06-27
Prusice, STS-Timing
V Bieg Trzech Wież - małżeństwa
[acrobat]
2015-06-27
Prusice, STS-Timing
V Bieg Trzech Wież - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Unisław, STS-Timing
XII Dziesiątka Unisławska
[acrobat]
2015-06-27
Unisław, STS-Timing
XII Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2015-06-27
Krokowa, Teresa Jaskułka
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2015-06-27
Międzybrodzie Żywiec, Kazimierz Hojdys
XVII Międzynarodowy Bieg Górski - Żar 2015
[excel]
2015-06-27
Łobez, Zygmunt Draczyński
XV Łobeska Dziesiątka
[acrobat]
2015-06-26
Piotrków Trybunalski, DataSport
Piotrkowski Nocny Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2015-06-26
Piotrków Trybunalski, DataSport
Piotrkowski Nocny Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2015-06-26
Piotrków Trybunalski, DataSport
Piotrkowski Nocny Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-06-26
Chojnice, DomTel-Sport
Tur Night 2015 - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-26
Chojnice, DomTel-Sport
Tur Night 2015 - OPEN
[acrobat]
2015-06-26
Chojnice, DomTel-Sport
Tur Night 2015 - rolki
[acrobat]
2015-06-23
Warszawa, Mariusz Giżyński
Warsaw Track Cup
[acrobat]
2015-06-21
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - 2km
[acrobat]
2015-06-21
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - Kobiety
[acrobat]
2015-06-21
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna
[acrobat]
2015-06-21
Radziejowice, Żyr.A.F.A. Żyrardów
Bieg Chełmońskiego
[acrobat]
2015-06-21
Ustroń, Grzegorz Nieurzyła
Bieg Dookoła Doliny Wisły
[word]
2015-06-21
Dąbrowa Górnicza, Mariusz Ziach
Dąbrowa Górnicza Triathlon - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Dąbrowa Górnicza, Mariusz Ziach
Dąbrowa Górnicza Triathlon - Sztafeta
[acrobat]
2015-06-21
Radom, DataSport.pl
III Półmaraton Radomskiego Czerwca - Kategorie
[acrobat]
2015-06-21
Radom, DataSport.pl
III Półmaraton Radomskiego Czerwca - Kobiety
[acrobat]
2015-06-21
Radom, DataSport.pl
III Półmaraton Radomskiego Czerwca - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Suchy Las, PlusTiming
III Sucholeski Bieg - 10km
[acrobat]
2015-06-21
Suchy Las, PlusTiming
III Sucholeski Bieg - 5km
[acrobat]
2015-06-21
Mysłowice, ZmierzymyCzas.pl
III Świętojański Bieg Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-21
Mysłowice, ZmierzymyCzas.pl
III Świętojański Bieg Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Cienin, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Cienińska Szóstka - Gimnazjum
[acrobat]
2015-06-21
Cienin, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Cienińska Szóstka - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-21
Cienin, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Cienińska Szóstka - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Biłgoraj, Piotr Swacha
II Bieg Sitarski
[acrobat]
2015-06-21
Bierutów, Michał Kwiecień
II Edycja Cztery Pory Roku - Generalka
[acrobat]
2015-06-21
Bierutów, Organizator
II Edycja Cztery Pory Roku - LATO
[acrobat]
2015-06-21
Janczewo, STS-timing
II Janczewska Dziesiątka
[acrobat]
2015-06-21
Trzcinica, PulsarSport.pl
I Gminny Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2015-06-21
Trzcinica, PulsarSport.pl
I Gminny Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Chorzów, August Jakubik
I Śląski Bieg Charytatywny
[word]
2015-06-21
Wronki, PlusTiming
I Wroniecka Dycha
[acrobat]
2015-06-21
Wietrzychowice, Adam Winczura
Memoriał Pułkownika Władysława Kabata - 2.5km
[acrobat]
2015-06-21
Wietrzychowice, Adam Winczura
Memoriał Pułkownika Władysława Kabata - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Warszawa, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - 10km
[acrobat]
2015-06-21
Warszawa, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - 5km
[acrobat]
2015-06-21
Warszawa, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - LEGEND
[acrobat]
2015-06-21
Warszawa, Anna Otocka
Rolkathlon
[acrobat]
2015-06-21
Przykona, Tomasz Brett
RUN4.PL - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Wierzchowisko, Ultimasport.pl
VI Bieg Sołecki - Kobiety
[acrobat]
2015-06-21
Wierzchowisko, Ultimasport.pl
VI Bieg Sołecki - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Złotoryja, Organizator
VI Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów
[acrobat]
2015-06-21
Krubin, Marek Ziółkowski
Wieliszewski Crossing - BIEG
[acrobat]
2015-06-21
Krubin, Marek Ziółkowski
Wieliszewski Crossing - Kolarstwo
[acrobat]
2015-06-21
Bukowno, DataSport.pl
XIII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno
[acrobat]
2015-06-21
Elbląg, Rysiek Biskup
XIV Grand Prix Elbląga
[excel]
2015-06-21
Międzychód, PulsarSport.pl
XI Bieg Świętojański - 10km
[acrobat]
2015-06-21
Międzychód, PulsarSport.pl
XI Bieg Świętojański - 3km
[acrobat]
2015-06-21
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVII Nowogrodziecka 10-tka - Biegi Towarzyszące
[acrobat]
2015-06-21
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVII Nowogrodziecka 10-tka - Bieg VIP
[acrobat]
2015-06-21
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVII Nowogrodziecka 10-tka - Kategorie
[acrobat]
2015-06-21
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVII Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Rytro, ultimasport.pl
X Visegrad Maraton Rytro - Kobiety
[acrobat]
2015-06-21
Rytro, ultimasport.pl
X Visegrad Maraton Rytro - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Rytro, ultimasport.pl
X Visegrad Maraton Rytro - Sztafeta
[acrobat]
2015-06-20
Sulechów, Jarosław Chlebek
1 Sulechowska Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2015-06-20
Sulechów, Jarosław Chlebek
1 Sulechowska Dziesiątka - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, DataSport
3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, DataSport
3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - dziennikarze
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, DataSport
3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, DataSport
3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - media
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, DataSport
3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, DataSport
3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - organizatorzy
[acrobat]
2015-06-20
Dąbrowa Górnicza, Piotr Seremet
4 Nocny Bieg Świetlików - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-20
Dąbrowa Górnicza, Piotr Seremet
4 Nocny Bieg Świetlików - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Szreniawa, Plus-Timing
ACTIVUS RUN
[acrobat]
2015-06-20
Koszalin, Michał Bieliński
Akademicka 5
[acrobat]
2015-06-20
Baranowo, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[excel]
2015-06-20
Słupsk, Sławomir Ćwirko
Bieg Sobótkowy
[acrobat]
2015-06-20
Nowa Karczma, Mirek Ugowski
Bieg Świętojański Kaszuba - BIEG
[acrobat]
2015-06-20
Nowa Karczma, Mirek Ugowski
Bieg Świętojański Kaszuba - Marsz 10km
[acrobat]
2015-06-20
Nowa Karczma, Mirek Ugowski
Bieg Świętojański Kaszuba - Marsz 5km
[acrobat]
2015-06-20
Czarny Groń, Anna Kołodziejczyk
Cykl maratonów górskich w Beskidach - Lato
[acrobat]
2015-06-20
Białystok, Krzysztof Skowera
GP Zwierzyńca - Generalka Kobiety
[excel]
2015-06-20
Białystok, Krzysztof Skowera
GP Zwierzyńca - Generalka Mężczyźni
[excel]
2015-06-20
Ciechocinek, Maciej Wzięch
Grand Prix Tężnie Run - bieg 3
[excel]
2015-06-20
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy 2015 (5)
[excel]
2015-06-20
Białystok, Krzysztof Skowera
Grand Prix Zwierzyńca Bieg 6/6
[excel]
2015-06-20
Palowice, Marcin Menżyk
Grill + Run = Fun 2015 - 15km
[acrobat]
2015-06-20
Palowice, Marcin Menżyk
Grill + Run = Fun 2015 - 5km
[acrobat]
2015-06-20
Palowice, Marcin Menżyk
Grill + Run = Fun 2015 - Dzieci
[acrobat]
2015-06-20
Palowice, Marcin Menżyk
Grill + Run = Fun 2015 - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, STS-Timing
III Bieg Fair Play
[acrobat]
2015-06-20
Lubartów, InesSport.pl
III Bieg Pokój i Dobro
[acrobat]
2015-06-20
Mieczewo, Plus-Timing
III Bieg Przyjaciół Mieczewa - 15 km
[acrobat]
2015-06-20
Mieczewo, Plus-Timing
III Bieg Przyjaciół Mieczewa - 7 km
[acrobat]
2015-06-20
Rypin, Marcin Kowalczyk
III Półmaraton Rypiński
[acrobat]
2015-06-20
Sędziszów, GoodTime
III Sędziszowski Bieg Po Zdrowie - 10 km
[acrobat]
2015-06-20
Sędziszów, GoodTime
III Sędziszowski Bieg Po Zdrowie - 20 km
[acrobat]
2015-06-20
Warszawa, Marcin Mańkowski
II Bieg Pamięci w Palmirach
[acrobat]
2015-06-20
Wiśniowa Góra, Marcin Fastyn
II Bieg Ścieżkami Lasu Kraszewskiego - NW
[acrobat]
2015-06-20
Wiśniowa Góra, Marcin Fastyn
II Bieg Ścieżkami Lasu Kraszewskiego - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Rytro, Ultimasport.pl
II Bieg Wierchami - 11km
[acrobat]
2015-06-20
Rytro, Ultimasport.pl
II Bieg Wierchami - 30km
[acrobat]
2015-06-20
Rytro, Ultimasport.pl
II Bieg Wierchami - 50km
[acrobat]
2015-06-20
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Piastów Śląskich - Dzieci
[acrobat]
2015-06-20
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Piastów Śląskich - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Tarnowskie Góry, Inessport
IV Bieg Tarnogórski
[acrobat]
2015-06-20
Strzegom, Edward Fedyczkowski
IV Strzegomska Dwunastka - Kobiety
[acrobat]
2015-06-20
Strzegom, Edward Fedyczkowski
IV Strzegomska Dwunastka - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-20
Stargard Szczeciński, Andrzej Ościak
IX Bieg O Błękitną Wstęge - kategorie
[acrobat]
2015-06-20
Stargard Szczeciński, Andrzej Ościak
IX Bieg O Błękitną Wstęge - kategorie dodatkowe
[acrobat]
2015-06-20
Stargard Szczeciński, Andrzej Ościak
IX Bieg O Błękitną Wstęge - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Bydgoszcz, Organizator
I Bieg na Miedzyniu
[acrobat]
2015-06-20
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
I Nocny Bieg Świętojański - 10km
[acrobat]
2015-06-20
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
I Nocny Bieg Świętojański - 4.3km
[acrobat]
2015-06-20
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
I Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-20
Bydgoszcz, Organizator
Jubileuszowy Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
[acrobat]
2015-06-20
Bydgoszcz, Organizator
Jubileuszowy Nocny Półmaraton Kanału Bydgoskiego
[acrobat]
2015-06-20
Kotlarnia, Organizator
Masters Killer
[acrobat]
2015-06-20
Opalenica, Piotr Powel
Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2015-06-20
Nowy Tomyśl, Piotr Konieczny
Przybij Piątkę - bieg 3
[acrobat]
2015-06-20
Stęszew, Plus-Timing
Stęszewski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2015-06-20
Strzałkowo, PulsarSport.pl
Strzałkowo - dobry kierunek - 5km
[acrobat]
2015-06-20
Strzałkowo, PulsarSport.pl
Strzałkowo - dobry kierunek - MP TEAM
[acrobat]
2015-06-20
Strzałkowo, PulsarSport.pl
Strzałkowo - dobry kierunek - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-20
Strzałkowo, PulsarSport.pl
Strzałkowo - dobry kierunek - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Oświęcim, Plus-Timing
Tolerancja na sportowo - 10 km
[acrobat]
2015-06-20
Oświęcim, Plus-Timing
Tolerancja na sportowo - 5 km
[acrobat]
2015-06-20
Oświęcim, Plus-Timing
Tolerancja na sportowo - rolki
[acrobat]
2015-06-20
Przykona, Tomasz Brett
TRI4.PL - Olimpijski
[acrobat]
2015-06-20
Przykona, Tomasz Brett
TRI4.PL - Sprint
[acrobat]
2015-06-20
Chełmno, STS-Timing
Triathlon Mondi - generalna
[acrobat]
2015-06-20
Chełmno, STS-Timing
Triathlon Mondi - sztafety
[acrobat]
2015-06-20
Bydgoszcz, Organizator
VII Bieg Mostami Bydgoszczy
[acrobat]
2015-06-20
Ujście, Piotr Kołodziejczyk
VI Bieg im. Ujskich Powstańców Wielkopolskich
[acrobat]
2015-06-20
Koszwice, ZmierzymyCzas.pl
VI Marsz Nordic Walking - Kategorie
[acrobat]
2015-06-20
Koszwice, ZmierzymyCzas.pl
VI Marsz Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Świerzawa, Bogusław Tomaszewski
XXIX Bieg Świerzawy
[acrobat]
2015-06-20
Pogórze k.Skoczowa, Szamot
XXVII Cross Świętojański
[word]
2015-06-20
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Zawody w Nocnym Płukaniu Złota
[acrobat]
2015-06-20
Czerwonak, Łukasz Nowacki
Zielonka Ultra Maraton - 43km
[acrobat]
2015-06-20
Czerwonak, Łukasz Nowacki
Zielonka Ultra Maraton - 75km
[acrobat]
2015-06-19
Szczecin - Kołobrzeg, Łukasz Calicki
147ultra
[acrobat]
2015-06-19
Boguszów-Gorce, DataSport
27 Sudecka 100 - 100 km kobiety
[acrobat]
2015-06-19
Boguszów-Gorce, DataSport
27 Sudecka 100 - 100 km OPEN
[acrobat]
2015-06-19
Boguszów-Gorce, DataSport
27 Sudecka 100 - 42 km kobiety
[acrobat]
2015-06-19
Boguszów-Gorce, DataSport
27 Sudecka 100 - 42 km OPEN
[acrobat]
2015-06-19
Boguszów-Gorce, DataSport
27 Sudecka 100 - 72 km kobiety
[acrobat]
2015-06-19
Boguszów-Gorce, DataSport
27 Sudecka 100 - 72 km OPEN
[acrobat]
2015-06-19
Mikołów, biegaton.pl
Biegi dla dzieci
[acrobat]
2015-06-19
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-19
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2015-06-19
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg V
[word]
2015-06-18
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka 2015 #3/6
[acrobat]
2015-06-17
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 5
[excel]
2015-06-14
Sosnowiec, huntersgroup.pl
1 Sosnowiecki Bieg na Orientacje
[acrobat]
2015-06-14
Wągrowiec, CityTrail
200. Bieg wokół Jeziora Durowskiego
[acrobat]
2015-06-14
Gdańsk, DomTel-Sport
4 Bieg po Rybę - 10km
[acrobat]
2015-06-14
Gdańsk, DomTel-Sport
4 Bieg po Rybę - 15km
[acrobat]
2015-06-14
Gdańsk, DomTel-Sport
4 Bieg po Rybę - 5km
[acrobat]
2015-06-14
Brwinów, Organizator
6. Sobótkowy Bieg Uliczny
[acrobat]
2015-06-14
Grodzisk Wlkp, DataSport
9 Półmaraton Słowaka - kategorie
[acrobat]
2015-06-14
Grodzisk Wlkp, DataSport
9 Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Grodzisk Wlkp, DataSport
9 Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Białystok, Grzegorz Kuczyński
Electrum Ekiden
[acrobat]
2015-06-14
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
Festiwal Biegowy - 10km
[acrobat]
2015-06-14
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
Festiwal Biegowy - Mila
[word]
2015-06-14
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
Festiwal Biegowy - Nordic Walking
[word]
2015-06-14
Nysa, Tomasz Kołodziej
III Bieg Nyski - Kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Nysa, Tomasz Kołodziej
III Bieg Nyski - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Poznań, Jarek Nowotny
III Otwarty Bieg - Dzieci
[acrobat]
2015-06-14
Poznań, Jarek Nowotny
III Otwarty Bieg - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Burzyn, Jarosław Makowiec
II Bieg Burzyński im.prof. Jana Sajdaka - Dzieci
[acrobat]
2015-06-14
Burzyn, Jarosław Makowiec
II Bieg Burzyński im.prof. Jana Sajdaka - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Suchań, Good-Time
II Bieg Kusego - 5.5km
[acrobat]
2015-06-14
Suchań, Good-Time
II Bieg Kusego - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-14
Suchań, Good-Time
II Bieg Kusego - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Malenia, Artur Strzelecki
II Bieg Maleński
[acrobat]
2015-06-14
Gorzów Wielkopolski, Sebastian Wierzbicki
II Gorzowska Nadwarciańska Dycha
[acrobat]
2015-06-14
Maków Mazowiecki, Bartosz Packo
II Makowska Piętnastka
[acrobat]
2015-06-14
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
IV Kłobucki Bieg Leśny
[acrobat]
2015-06-14
Ostróda, SuperCzas.pl
IV Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - kategorie
[acrobat]
2015-06-14
Ostróda, SuperCzas.pl
IV Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Ostróda, SuperCzas.pl
IV Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Biała Podlaska, DataSport
IV Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - 10 km
[acrobat]
2015-06-14
Biała Podlaska, DataSport
IV Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - 5 km NW
[acrobat]
2015-06-14
Konstancin-Jeziorna, DataSport
I Bieg Konstanciński - kategorie
[acrobat]
2015-06-14
Konstancin-Jeziorna, DataSport
I Bieg Konstanciński - kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Konstancin-Jeziorna, DataSport
I Bieg Konstanciński - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Zakopane, Karolina Całka
I Bieg Oświęcimski
[excel]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górska Wiślańska Dziesiątka - drużyny
[acrobat]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górska Wiślańska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górska Wiślańska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górski Półmaraton Wiślański - drużyny
[acrobat]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górski Półmaraton Wiślański - kategorie
[acrobat]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górski Półmaraton Wiślański - kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górski Półmaraton Wiślański - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Kamienna Piątka
[acrobat]
2015-06-14
Pigża, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross
[acrobat]
2015-06-14
Suwałki, Good-Time
Suwałki 10,5 - 4.5km
[acrobat]
2015-06-14
Suwałki, Good-Time
Suwałki 10,5 - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 4
[acrobat]
2015-06-14
Elbląg, STS-Timing
VII Elbląski Bieg Piekarczyka
[acrobat]
2015-06-14
Kędzierzyn-Koźle, Anna Orian
V Bieg Koziołków
[acrobat]
2015-06-14
Osieczna, Agnieszka Węsierska
XIII Piknik Sportowy
[word]
2015-06-14
Rudawa, PulsarSport
XI Półmaraton Jurajski - kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Rudawa, PulsarSport
XI Półmaraton Jurajski - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Poznań, STS-timing
XLPL Ekiden
[acrobat]
2015-06-14
Karlino, Piotr Kołodziejczyk
XXIII Bieg Papieski
[acrobat]
2015-06-14
Nakło nad Notecią, Sojer
XXVI Bieg uliczny im. Klemensa Biniakowskiego
[acrobat]
2015-06-14
Myszków, ultimasport.pl
XXXVI Bieg 5 Stawów - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-14
Myszków, ultimasport.pl
XXXVI Bieg 5 Stawów - OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Pruszcz Gdański, Marcin Ziemkiewicz
1. Bieg o puchar Dowódcy 49. Bazy Lotniczej
[acrobat]
2015-06-13
Żmigród, DataSport
6. Żmigrodzki Bieg Smoka - Gmina
[acrobat]
2015-06-13
Żmigród, DataSport
6. Żmigrodzki Bieg Smoka - kategorie
[acrobat]
2015-06-13
Żmigród, DataSport
6. Żmigrodzki Bieg Smoka - kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Żmigród, DataSport
6. Żmigrodzki Bieg Smoka - OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Bieg Sylwana
[acrobat]
2015-06-13
Warszawa, STS-Timing
Bieg Ursynowa Ruch po zdrowie
[acrobat]
2015-06-13
Katowice, STS-Timing
III Bieg Fair Play
[acrobat]
2015-06-13
Warszawa, STS-Timing
III Bieg Firmowy
[acrobat]
2015-06-13
Puck, Mikołaj Szypke
III Ekstremalny Bieg Kaszubski Kaper
[acrobat]
2015-06-13
Smochowice, Maratończyk Pomiar Czasu
III Smochowicki Bieg po Zdrowie - 10km
[acrobat]
2015-06-13
Smochowice, Maratończyk Pomiar Czasu
III Smochowicki Bieg po Zdrowie - 5km
[acrobat]
2015-06-13
Kraków, Anna Kiełkucka
II Biegi Przełajowe - Kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Kraków, Anna Kiełkucka
II Biegi Przełajowe - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-13
Zduny, Plus-Timing
II Bieg o Zdunowskiego Kafla
[acrobat]
2015-06-13
Chorzów, Przemysław Basa
II Bieg Rzemieślnika
[acrobat]
2015-06-13
Wichrowo, SuperCzas.pl
II Grand Prix Warmii - Generalka
[acrobat]
2015-06-13
Wichrowo, Wojciech Gajewski
IV Biegiem po Wichrowskich lasach
[acrobat]
2015-06-13
Gałkowo, DomTel-Sport
IV Maratom Mazury - 10km
[acrobat]
2015-06-13
Gałkowo, DomTel-Sport
IV Maratom Mazury - maraton
[acrobat]
2015-06-13
Kietrz, Organizator
IX Półmaraton Kietrz
[acrobat]
2015-06-13
Jaworze, BGTimeSport
Jaworzański Festiwal Sportu - 10km
[acrobat]
2015-06-13
Jaworze, BGTimeSport
Jaworzański Festiwal Sportu - 21km
[acrobat]
2015-06-13
Szemud k.Gdyni, Organizator
Kaszubski Bieg Lesoków
[acrobat]
2015-06-13
Zawoja, Martyna Ulikowska
Mammut Ultra Sky Marathon - 14km
[acrobat]
2015-06-13
Zawoja, Martyna Ulikowska
Mammut Ultra Sky Marathon - 1x Babia
[acrobat]
2015-06-13
Zawoja, Martyna Ulikowska
Mammut Ultra Sky Marathon - 3x Babia
[acrobat]
2015-06-13
Zawoja, Martyna Ulikowska
Mammut Ultra Sky Marathon - 5km
[acrobat]
2015-06-13
Zawoja, Martyna Ulikowska
Mammut Ultra Sky Marathon - 6x Babia
[acrobat]
2015-06-13
Stawiguda, Anna Skompska
Mazurskie Tropy - Trasa Piesza
[acrobat]
2015-06-13
Stawiguda, Anna Skompska
Mazurskie Tropy - Trasa Rowerowa
[acrobat]
2015-06-13
Toruń, DataSport
Nocna Dycha Kopernikańska - kategorie
[acrobat]
2015-06-13
Toruń, DataSport
Nocna Dycha Kopernikańska - kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Toruń, DataSport
Nocna Dycha Kopernikańska - mieszkańcy Torunia
[acrobat]
2015-06-13
Toruń, DataSport
Nocna Dycha Kopernikańska - OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Legnica, Rafał Srokowski
Parkowa Gonitwa - bieg 2 - Dzieci
[acrobat]
2015-06-13
Legnica, Rafał Srokowski
Parkowa Gonitwa - bieg 2 - Kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Legnica, Rafał Srokowski
Parkowa Gonitwa - bieg 2 - OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Lusówko k.Poznania, PlusTiming
Rozalińska 13-tka
[acrobat]
2015-06-13
Mińsk Mazowiecki, Krzysztof Wiśniewski
Skywayrun Military
[acrobat]
2015-06-13
Sulejówek, DataSport
VIII Bieg Marszałka - 10 km kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Sulejówek, DataSport
VIII Bieg Marszałka - 10 km OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Sulejówek, DataSport
VIII Bieg Marszałka - 3 km kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Sulejówek, DataSport
VIII Bieg Marszałka - 3 km OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Biały Kościół, PTTK Strzelin
VIII Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2015-06-13
Tychy, Organizator
VII Bieg Pod Żyrafą - Kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Tychy, Organizator
VII Bieg Pod Żyrafą - OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Świdnica, Radosław Światowy
VII Bieg Wieżyczkowy
[acrobat]
2015-06-13
Ozorków, Inessport
VII Supermaraton 25/50 km
[acrobat]
2015-06-13
Jedlicze, Robert Gleń
VI Bieg Uliczny Jedlicka Siódemka
[acrobat]
2015-06-13
Pilchowice, Wydra Dawid
V Bieg im. Ks. Konstantego Damrota
[acrobat]
2015-06-13
Wołczyn, Piotr Kozak
XIV Bieg Uliczny o Puchar... - dzieci
[excel]
2015-06-13
Wołczyn, Piotr Kozak
XIV Bieg Uliczny o Puchar... - OPEN
[excel]
2015-06-13
Kraków, Anna Kiełkucka
XI Tour de UEK - Kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Kraków, Anna Kiełkucka
XI Tour de UEK - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-13
Wyrzysk, Wojciech Dróżdż
XVII Bieg im. Edmunda Wojciechowskiego
[acrobat]
2015-06-13
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVII Ożarowski Bieg - Kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVII Ożarowski Bieg - Mieszkańcy
[acrobat]
2015-06-13
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVII Ożarowski Bieg - OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Bytów, Organizator
XXXV Półmaraton Gochów
[acrobat]
2015-06-13
Brześć - Terespol, Anna Pietrusik
X Bieg Przyjaźni Terespol-Brześć
[excel]
2015-06-12
Krajno, Organizator
I Puchar Gór Świętokrzyskich - Bieg Baby Jagi
[acrobat]
2015-06-12
Krajno, Organizator
I Puchar Gór Świętokrzyskich - Bieg Nocny Górala
[acrobat]
2015-06-12
Krajno, Organizator
I Puchar Gór Świętokrzyskich - OPEN
[acrobat]
2015-06-12
Szczecin, Honorata Grabek
XII Dąbski Bieg Uliczny
[word]
2015-06-12
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
X Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2015-06-12
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
X Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny - Sztafety
[acrobat]
2015-06-07
Korycin - Janów, Organizator
24 Półmaraton Mleczny
[word]
2015-06-07
Pelplin, Daniel Michna
Bieg Papieski
[acrobat]
2015-06-07
Środa Wielkpoloska, PlusTiming
III Bieg Nadziei
[acrobat]
2015-06-07
Raszków, PulsarSport.pl
III Bieg o Puchar Burmistrza Gminy - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Raszków, PulsarSport.pl
III Bieg o Puchar Burmistrza Gminy - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Władysławowo, Janusz Nowicki
III Bieg Północy
[acrobat]
2015-06-07
Janów Karwicki, Jacek Wojtarek
II Bieg o Puchar Sołtysów
[excel]
2015-06-07
Kamień, Sabina Dzierwa
II Bieg Wokół Kamienia
[acrobat]
2015-06-07
Świdwin, Piotr Kołodziejczyk
II Dycha nad Regą
[acrobat]
2015-06-07
Opalenie, Piotr Fiłonowicz
II Maraton Fundacji DASZRADE - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Opalenie, Piotr Fiłonowicz
II Maraton Fundacji DASZRADE - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-07
Opalenie, Piotr Fiłonowicz
II Półmaraton Fundacji DASZRADE - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Opalenie, Piotr Fiłonowicz
II Półmaraton Fundacji DASZRADE - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-07
Pszczyna, DataSport
IV Bieg Pszczyński - drużyny
[acrobat]
2015-06-07
Pszczyna, DataSport
IV Bieg Pszczyński - kategorie
[acrobat]
2015-06-07
Pszczyna, DataSport
IV Bieg Pszczyński - kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Pszczyna, DataSport
IV Bieg Pszczyński - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Szczytno, SuperCzas.pl
I Szczycienska Dycha Jurunda - Kategorie
[acrobat]
2015-06-07
Szczytno, SuperCzas.pl
I Szczycienska Dycha Jurunda - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Szczytno, SuperCzas.pl
I Szczycienska Dycha Jurunda - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Chorzów, STS-Timing
Park Śląski Maraton - 5km
[acrobat]
2015-06-07
Chorzów, STS-Timing
Park Śląski Maraton - 5km Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-07
Chorzów, STS-Timing
Park Śląski Maraton - maraton
[acrobat]
2015-06-07
Wrocław, Dominik Krumin
Piastowska Piętnastka
[acrobat]
2015-06-07
Giżycko, Domtel-Sport
Puchar Wyspy Giżyckiej - 9km
[acrobat]
2015-06-07
Giżycko, Organizator
Puchar Wyspy Giżyckiej - MiniMaraton
[acrobat]
2015-06-07
Giżycko, Domtel-Sport
Puchar Wyspy Giżyckiej - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-07
Giżycko, Domtel-Sport
Puchar Wyspy Giżyckiej - półmaraton
[acrobat]
2015-06-07
Bydgoszcz, STS-Timing
Terenowa Masakra - 10km
[acrobat]
2015-06-07
Bydgoszcz, STS-Timing
Terenowa Masakra - 5km
[acrobat]
2015-06-07
Legionowo, DataSport
VII Legionowska Dycha - kategorie
[acrobat]
2015-06-07
Legionowo, DataSport
VII Legionowska Dycha - kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Legionowo, DataSport
VII Legionowska Dycha - Legionowo
[acrobat]
2015-06-07
Legionowo, DataSport
VII Legionowska Dycha - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Luzino, Monika Rolbiecka
VI Charytatywny Bieg Skrzydło Anioła
[acrobat]
2015-06-07
Modzurów, DataSport.pl
V Bieg na Łyżworolkach - Kategorie
[acrobat]
2015-06-07
Modzurów, DataSport.pl
V Bieg na Łyżworolkach - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Modzurów, DataSport.pl
V Bieg na Łyżworolkach - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-07
Wyszków, Ultimasport.pl
Wyszkowska Dycha - 10km
[acrobat]
2015-06-07
Wyszków, Ultimasport.pl
Wyszkowska Dycha - 5km
[acrobat]
2015-06-07
Murowana Goślina, PlusTiming
XIX Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie
[acrobat]
2015-06-07
Krzepice, Władek Nagłowski
XXII Bieg Krzepkich - Kategorie
[acrobat]
2015-06-07
Krzepice, Władek Nagłowski
XXII Bieg Krzepkich - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Łagów, ultimasport.pl
XXI Bieg Łagowskiego Lata - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Łagów, ultimasport.pl
XXI Bieg Łagowskiego Lata - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXI Półmaraton Jaworski - Kategorie
[acrobat]
2015-06-07
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXI Półmaraton Jaworski - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXI Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Police, Organizator
XXVII Policka Piętnastka
[acrobat]
2015-06-06
Pasłęk, STS-Timing
10 Bieg Filipidesa - 800 metrów
[acrobat]
2015-06-06
Pasłęk, STS-Timing
10 Bieg Filipidesa - drużyny
[acrobat]
2015-06-06
Pasłęk, STS-Timing
10 Bieg Filipidesa - OPEN
[acrobat]
2015-06-06
Okunianka, STS-Timing
3 Żelazny Bieg
[acrobat]
2015-06-06
Śrem, DataSport
4. Mróz Śrem Półmaraton - gmina
[acrobat]
2015-06-06
Śrem, DataSport
4. Mróz Śrem Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2015-06-06
Śrem, DataSport
4. Mróz Śrem Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2015-06-06
Śrem, DataSport
4. Mróz Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-06-06
Nowe Miasto n/Pilicą, Organizator
5. Cross Maraton nad Pilicą - 5KM
[acrobat]
2015-06-06
Nowe Miasto n/Pilicą, Organizator
5. Cross Maraton nad Pilicą - MARATON
[acrobat]
2015-06-06
Nowe Miasto n/Pilicą, Organizator
5. Cross Maraton nad Pilicą - PÓŁMARATON
[acrobat]
2015-06-06
Łęknica, PulsarSport.pl
Bieg 7 Mostów - 10km
[acrobat]
2015-06-06
Łęknica, PulsarSport.pl
Bieg 7 Mostów - 3km
[acrobat]
2015-06-06
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg Wdzięczności - 10km
[acrobat]
2015-06-06
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg Wdzięczności - 5km
[acrobat]
2015-06-06
Białystok, STS-Timing
Bieg Wodociągowca - dzieci
[acrobat]
2015-06-06
Białystok, STS-Timing
Bieg Wodociągowca - OPEN
[acrobat]
2015-06-06
Orło, Arkadiusz Rosiński
Ciężka Dycha - Dzieci
[excel]
2015-06-06
Orło, Arkadiusz Rosiński
Ciężka Dycha - OPEN
[excel]
2015-06-06
Mrągowo, Tomasz Sadowski
Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie
[acrobat]
2015-06-06
Warszawa, Biegówki Wesoła
Hipodromowy Cross Biegowy - 10km
[acrobat]
2015-06-06
Warszawa, Biegówki Wesoła
Hipodromowy Cross Biegowy - 2,5km
[acrobat]
2015-06-06
Warszawa, Biegówki Wesoła
Hipodromowy Cross Biegowy - Sztafety
[acrobat]
2015-06-06
Lublin, DataSport
III Lubelski Półmaraton Solidarności - kategorie
[acrobat]
2015-06-06
Lublin, DataSport
III Lubelski Półmaraton Solidarności - kobiety
[acrobat]
2015-06-06
Lublin, DataSport
III Lubelski Półmaraton Solidarności - OPEN
[acrobat]
2015-06-06
Gdańsk, Agnieszka Kowalkiewicz
II Bieg do Źródeł
[acrobat]
2015-06-06
Kamionka, Barbara Margol
II Bieg Niezapominajki - 4km
[acrobat]
2015-06-06
Kamionka, Barbara Margol
II Bieg Niezapominajki - 8km
[acrobat]
2015-06-06
Wyszyna, Inessport
II Bieg Wyszyńska Dziesiątka
[acrobat]
2015-06-06
Cisna, b4sport.pl
IV Bieg Rzeźniczka
[acrobat]
2015-06-06
Tarnobrzeg, PulsarSport
IV Maraton Vitarade - 10km
[acrobat]
2015-06-06
Tarnobrzeg, PulsarSport
IV Maraton Vitarade - maraton
[acrobat]
2015-06-06
Lisewo, Bartosz Jaworski
I Lisewski Bieg Jaszczurczy
[acrobat]
2015-06-06
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg IV
[word]
2015-06-06
Warszawa, Paweł Zach
VI Bieg Sztafetowy 5x5km wokół Olszyn
[acrobat]
2015-06-06
Kudypy, SuperCzas.pl
Wolność jest w naturze - Kudypy 2015 - kategorie
[acrobat]
2015-06-06
Kudypy, SuperCzas.pl
Wolność jest w naturze - Kudypy 2015 - OPEN
[acrobat]
2015-06-06
Trzebiatów, UM Trzebiatów
XXXVI Trzebiatowska 10
[acrobat]
2015-06-05
Cisna, b4sport.pl
XII Bieg Rzeźnika
[acrobat]
2015-06-03
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia Bieg 4
[acrobat]
2015-06-03
Wrocław, Róża Spiliszewska
IX Dziesiątka Artemisu
[acrobat]
2015-06-02
Wrocław, Agnieszka Stachurska
Zielony Wrocław 2015
[acrobat]
2015-05-31
Rybnik, Łukasz Jurkowski
13. Półmaraton Energetyków
[acrobat]
2015-05-31
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
15. Europejskie Biegi Uliczne - bieg sportowy
[acrobat]
2015-05-31
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
15. Europejskie Biegi Uliczne - dzieci
[acrobat]
2015-05-31
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
15. Europejskie Biegi Uliczne - kategorie
[acrobat]
2015-05-31
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
15. Europejskie Biegi Uliczne - kobiety
[acrobat]
2015-05-31
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
15. Europejskie Biegi Uliczne - mieszkańcy Boles.
[acrobat]
2015-05-31
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
15. Europejskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Wrocław, Krystyna Gadzińska
16. Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2015-05-31
Piątkowisko, InesSport.pl
3. Dycha na Piątkę
[acrobat]
2015-05-31
Wrocław, Ultimasport.pl
6 Bieg dla Maćka - kobiety
[acrobat]
2015-05-31
Wrocław, Ultimasport.pl
6 Bieg dla Maćka - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Rybniki k.Białegosto, STS-Timing
Biegam Bo Lubię Lasy - 5km
[acrobat]
2015-05-31
Rybniki k.Białegosto, STS-Timing
Biegam Bo Lubię Lasy - 7.5km
[acrobat]
2015-05-31
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - kategorie
[acrobat]
2015-05-31
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Dąbrówka, Marcin NAPIERAŁA
Bieg o Koronę Dąbrówki - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-31
Dąbrówka, Marcin NAPIERAŁA
Bieg o Koronę Dąbrówki - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Pruszków, PlusTiming
Drugi Pruszkowski Bieg Wolności - Drużynowo
[acrobat]
2015-05-31
Pruszków, PlusTiming
Drugi Pruszkowski Bieg Wolności - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Prusice, Przemysław Burchacki
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap V
[acrobat]
2015-05-31
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
III MosirGutwinRun
[acrobat]
2015-05-31
Szczawnica, ProTimer
III Perły Małopolski - Długi
[acrobat]
2015-05-31
Szczawnica, ProTimer
III Perły Małopolski - Krótki
[acrobat]
2015-05-31
Szczawnica, ProTimer
III Perły Małopolski - Średni
[acrobat]
2015-05-31
Podkowa Leśna, Domtel-Sport
III Podkowiańska Dycha - 10 KM
[acrobat]
2015-05-31
Podkowa Leśna, Domtel-Sport
III Podkowiańska Dycha - 2.9 KM
[acrobat]
2015-05-31
Kędzierzyn-Koźle, Starter
II Bieg Pamięci Powstań Śląskich - 6km
[acrobat]
2015-05-31
Kędzierzyn-Koźle, Starter
II Bieg Pamięci Powstań Śląskich - 9km
[acrobat]
2015-05-31
Kędzierzyn-Koźle, Anna Orian
II Bieg Pamięci Powstań Śląskich - Młodzież
[acrobat]
2015-05-31
Zamek Ogrodzieniec, Rafał Ostrowski
II Bieg Zdobywców Orlich Gniazd
[acrobat]
2015-05-31
Chełm, STS-Timing
II Chełmski Półmaraton
[acrobat]
2015-05-31
Jastrzębie Zdrój, DataSport
II Jastrzębski Bieg Kobiet - drużyny
[acrobat]
2015-05-31
Jastrzębie Zdrój, DataSport
II Jastrzębski Bieg Kobiet - drużyny matka+córka
[acrobat]
2015-05-31
Jastrzębie Zdrój, DataSport
II Jastrzębski Bieg Kobiet - gmina
[acrobat]
2015-05-31
Jastrzębie Zdrój, DataSport
II Jastrzębski Bieg Kobiet - kategorie
[acrobat]
2015-05-31
Jastrzębie Zdrój, DataSport
II Jastrzębski Bieg Kobiet - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Wolsztyn, DataSport
IV Wolsztyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2015-05-31
Wolsztyn, DataSport
IV Wolsztyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2015-05-31
Wolsztyn, DataSport
IV Wolsztyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Wolsztyn, DataSport
IV Wolsztyńska Dziesiątka - powiat
[acrobat]
2015-05-31
Kraków, J. Czarnotta
Odlotowa Piątka - Kategorie
[acrobat]
2015-05-31
Kraków, J. Czarnotta
Odlotowa Piątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Poddębice, InesSport.pl
Poddębicki Bieg bez Barier
[acrobat]
2015-05-31
Kobylnica, GoodTime
Puchar Bałtyku w Kobylnicy
[acrobat]
2015-05-31
Tczew, Good-Time
Silgan
[acrobat]
2015-05-31
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg III
[word]
2015-05-31
Gliwice, STS-Timing
VI Gliwicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2015-05-31
Kozy, Piotr Kozak
XIII Bieg Górski Na Hrobaczą Łąkę
[excel]
2015-05-31
Człuchów, Domtel-Sport
XXII Bieg Tura - 10km
[acrobat]
2015-05-31
Człuchów, Domtel-Sport
XXII Bieg Tura - 3km
[acrobat]
2015-05-31
Rudniki, DataSport.pl
XXI Bieg Masowy Pętla Rudnicka - kategorie
[acrobat]
2015-05-31
Rudniki, DataSport.pl
XXI Bieg Masowy Pętla Rudnicka - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Obliwice, Good-Time
XXXIII Otwarty Bieg Przełajowy
[acrobat]
2015-05-31
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
XX Mazowiecka Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2015-05-31
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
XX Mazowiecka Piętnastka - 5 km
[acrobat]
2015-05-30
Dąbrowa Górnicza, Rafał Kowalski
2 Cross Błędowa
[acrobat]
2015-05-30
Niemcz, GoodTime
Biegaj w Niemczu
[acrobat]
2015-05-30
Bystrzyca, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Kresowy - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-30
Bystrzyca, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Kresowy - OPEN
[acrobat]
2015-05-30
Radom, Piotr Banaszkiewicz
Bieg po Osiedlu Południe
[acrobat]
2015-05-30
Kraków, Maria Piórko
Bieg Temidy - Bieg Dodatkowy
[acrobat]
2015-05-30
Kraków, Maria Piórko
Bieg Temidy - OPEN
[acrobat]
2015-05-30
Dynów, Aktywny Dynów
Dynowska ZaDyszka
[acrobat]
2015-05-30
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-05-30
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-05-30
Piaseczno, DataSport
III Piaseczyńska Piątka - kategorie
[acrobat]
2015-05-30
Piaseczno, DataSport
III Piaseczyńska Piątka - kobiety
[acrobat]
2015-05-30
Piaseczno, DataSport
III Piaseczyńska Piątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-30
Mazańcowice, DataSport
II Bieg po Zdrowie - kategorie
[acrobat]
2015-05-30
Mazańcowice, DataSport
II Bieg po Zdrowie - kobiety
[acrobat]
2015-05-30
Mazańcowice, DataSport
II Bieg po Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2015-05-30
Jantar, GoodTime
II Jantarowy Przełaj
[acrobat]
2015-05-30
Brześć Kujawski, Organizator
II Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
[acrobat]
2015-05-30
Siepraw, PulsarSport.pl
II Sieprawska Piątka - 1km
[acrobat]
2015-05-30
Siepraw, PulsarSport.pl
II Sieprawska Piątka - 2km
[acrobat]
2015-05-30
Siepraw, PulsarSport.pl
II Sieprawska Piątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-30
Luzino, Dariusz Biernat
IV Kaszubska Piętnastka
[acrobat]
2015-05-30
Mysłowice, Rafal Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg III
[acrobat]
2015-05-30
Osiedle Poznańskie, Maratończyk Poznań
IV Piątka Majowa
[acrobat]
2015-05-30
Siemiatycze, GoodTime
IV. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 10km
[acrobat]
2015-05-30
Siemiatycze, GoodTime
IV. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 5km
[acrobat]
2015-05-30
Chociwel, Organizator
I Bieg Dookoła Jeziora
[acrobat]
2015-05-30
Sławków, Łukasz Hofler
I Bieg Republiki Sławkowskiej
[acrobat]
2015-05-30
Lipinki, Łukasz Wołoszczak
I Bieg Szlakiem Leśnych
[acrobat]
2015-05-30
Sieraków, STS-Timing
JBL Triathlon Sieraków
[acrobat]
2015-05-30
Mysłowce, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 3 biegach
[acrobat]
2015-05-30
Kowalewo Pomorskie, STS-Timing
Obiegnij Kowalewo
[acrobat]
2015-05-30
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2015-05-30
Długołęka, iteam
Rekreacyjny Bieg w Długołęce
[acrobat]
2015-05-30
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik Ultra
[acrobat]
2015-05-30
Trzcińsko-Zdrój, DomTel-Sport
Trzciński Bieg Wzdłuż Murów
[acrobat]
2015-05-30
Łąck k.Płocka, Ultra Rykowisko
Ultramaraton Rykowisko
[acrobat]
2015-05-30
Skorzewo, GoodTime
VII Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
[acrobat]
2015-05-30
Szczytno, Jerzy Kosiński
VI Szczycieńska Piętnastka
[excel]
2015-05-30
Kozienice, Piotr Łapiński
V Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego - 10km
[acrobat]
2015-05-30
Kozienice, Piotr Łapiński
V Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego - 5km
[acrobat]
2015-05-30
Bielice, Renata Kubik
XXIII Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków
[acrobat]
2015-05-30
Bielice, Renata Kubik
XXIII Europejskie Biegi Młodych - Minimaraton
[word]
2015-05-30
Piaski, Maratończyk Poznań
XXXII Bieg Im. E.Bojanowskiego
[acrobat]
2015-05-30
Zgierz, Radosław Sekieta
XXXII Bieg o Czółenko Włókniarskie - mlodzież
[excel]
2015-05-30
Zgierz, Radosław Sekieta
XXXII Bieg o Srebrne Czółenko Włókniarskie - OPEN
[excel]
2015-05-30
Nowa Sól, SuperSport
XXXII Półmaraton Solan - Kobiety
[acrobat]
2015-05-30
Nowa Sól, SuperSport
XXXII Półmaraton Solan - Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-30
Chyrowa, Anna Berdek
Z kijami lub bez
[word]
2015-05-29
Ożarowice, Organizator
Bieg Uliczny 5597
[acrobat]
2015-05-29
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
Kwietny Bieg
[acrobat]
2015-05-28
Gdynia, Good-Time
III Bieg Pięć Mil o Puchar Dowódcy Dywizjonu
[acrobat]
2015-05-28
Gdynia, Good-Time
III Bieg Pięć Mil - dOB
[acrobat]
2015-05-28
Gdynia, Good-Time
III Bieg Pięć Mil - Kobiety
[acrobat]
2015-05-28
Gdynia, Good-Time
III Bieg Pięć Mil - Zespołowo
[acrobat]
2015-05-26
Zakopane, Karolina Całka
Zakopiańska Liga Biegowa - kategorie
[acrobat]
2015-05-26
Zakopane, Karolina Całka
Zakopiańska Liga Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-05-25
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
III Uliczny Bieg Azotowy
[acrobat]
2015-05-24
Jedlina Zdrój, DataSport
2. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
[acrobat]
2015-05-24
Kostrzyn k.Poznania, Anna Czubak
3.Kurdeszowa (Za)Dyszka
[acrobat]
2015-05-24
Bydgoszcz, STS-Timing
Bieg Instalatora
[acrobat]
2015-05-24
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
Bieg Lwa - Pogoń za Lwem
[acrobat]
2015-05-24
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
Bieg Lwa - Półmaraton
[acrobat]
2015-05-24
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
Bieg Lwa - Sztafety Szkolne
[acrobat]
2015-05-24
Łomianki, Artur Osiak
Bieg Łomianek
[acrobat]
2015-05-24
Kraków, DataSport
Bieg Par w pogoni za tlenem
[acrobat]
2015-05-24
Dybawka, Dybawka Biega
Dybawka Biega
[acrobat]
2015-05-24
Mosina, PlusTiming
Elegant na 5
[acrobat]
2015-05-24
Nakło nad Notecią, STS-Timing
III Bieg Przełajowy Doliną Noteci
[acrobat]
2015-05-24
Olsztyn, SuperCzas
III FunRun Leśnym Szlakiem
[acrobat]
2015-05-24
Rakszawa, Beata Wolanik
III Rakszawski Ćwierćmaraton
[word]
2015-05-24
Gassy, Piotr Kucharski
I Bieg Zielonoświątkowy
[acrobat]
2015-05-24
Grodzisk Mazowiecki, DataSport
I Grodziskie Biegi Rodzinne - 10km kobiety
[acrobat]
2015-05-24
Grodzisk Mazowiecki, DataSport
I Grodziskie Biegi Rodzinne - 10km OPEN
[acrobat]
2015-05-24
Grodzisk Mazowiecki, DataSport
I Grodziskie Biegi Rodzinne - 2.5km
[acrobat]
2015-05-24
Grodzisk Mazowiecki, DataSport
I Grodziskie Biegi Rodzinne - 5km OPEN
[acrobat]
2015-05-24
Piekary k.Krakowa, ZmierzymyCzas.pl
I Lisiecki Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2015-05-24
Piekary k.Krakowa, ZmierzymyCzas.pl
I Lisiecki Półmaraton - kategorie wiekowe
[acrobat]
2015-05-24
Piekary k.Krakowa, ZmierzymyCzas.pl
I Lisiecki Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-05-24
Bojadła k.Zielonej G, Edward Klucowicz
I Memoriał Piotra Szwajkowskiego
[acrobat]
2015-05-24
Biszcza, InesSport.pl
I Wyścig MTB Zbiornik Wodny Biszcza-Żary
[acrobat]
2015-05-24
Gorlice, Organizator
Maraton Beskid Niski
[acrobat]
2015-05-24
Żmigród, Organizator
Maraton na raty - bieg 4
[acrobat]
2015-05-24
Wrocław, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - 10km
[acrobat]
2015-05-24
Wrocław, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - 5km
[acrobat]
2015-05-24
Gryfice, Łukasz Przybysz
Polska Biega - Gryfice 2015
[acrobat]
2015-05-24
Niepołomice, Paweł Żak
Polska Biega - Niepołomice
[acrobat]
2015-05-24
Trzebinia, Chechło Run
Puszcza Run 2015
[acrobat]
2015-05-24
Sierakowice, Jan Salewski
Sierakowicka 15
[acrobat]
2015-05-24
Białystok, STS-Timing
VI Białostocki Bieg Masowy
[acrobat]
2015-05-24
Janów, Organizator
V Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-24
Koszalin, Arkadiusz Kozak
XIII Bieg Wenedów
[acrobat]
2015-05-24
Suchowola, Krzysztof Skowera
XIX Cross Trzeźwości
[acrobat]
2015-05-24
Ostrołęka, STS-Timing
XXI Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2015-05-24
Gdańsk, Dariusz Lulewicz
X Cross Grupy Trójmiasto
[acrobat]
2015-05-23
Łódź, DataSport.pl
13. Bieg Ulicą Piotrkowską -Małżeństwa
[acrobat]
2015-05-23
Łódź, DataSport.pl
13. Bieg Ulicą Piotrkowską - Kobiety
[acrobat]
2015-05-23
Łódź, DataSport.pl
13. Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Łódź, DataSport.pl
13. Bieg Ulicą Piotrkowską - Rossmann
[acrobat]
2015-05-23
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
3. Bieg Konopielki
[acrobat]
2015-05-23
Kraków, Rafał Oświęcimka
3 Bieg Swoszowicki - mila
[acrobat]
2015-05-23
Kraków, Rafał Oświęcimka
3 Bieg Swoszowicki - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Siechnice, Pro-Run
Biegaj w Siechnicach - kategorie
[acrobat]
2015-05-23
Siechnice, Pro-Run
Biegaj w Siechnicach - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Czerniejewo, Maratończyk Poznań
Bieg Czerniejewski - Mieszkańcy
[acrobat]
2015-05-23
Czerniejewo, Maratończyk Poznań
Bieg Czerniejewski - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-23
Czerniejewo, Maratończyk Poznań
Bieg Czerniejewski - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Dolsk, Witek Opielewicz
Dolska Dycha
[acrobat]
2015-05-23
Czerwonak, DGB
Dziewicza Góra Biega - 10km
[acrobat]
2015-05-23
Czerwonak, DGB
Dziewicza Góra Biega - 5km
[acrobat]
2015-05-23
Ruciane-Nida k.Ełku, Good-Time
Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie
[acrobat]
2015-05-23
Kuchary Królewskie, Andrzej Świercz
III Bieg Kwitnących Ogrodów
[acrobat]
2015-05-23
Świętoszów, Organizator
III Półmaraton Świętoszowski
[acrobat]
2015-05-23
Olsztyn, SuperCzas.pl
II Bieg Uniwersytecki UWM
[acrobat]
2015-05-23
Głogów Małopolski, Andrzej Zwierzchowski
II Dycha Głogowska
[acrobat]
2015-05-23
Jarosław, Paweł Ciuba
II Mini Maraton Benedyktyński
[acrobat]
2015-05-23
Kleczew, Pulsar Sport
IV Memoriał im. H.Warwasa - Kobiety
[acrobat]
2015-05-23
Kleczew, Pulsar Sport
IV Memoriał im. H.Warwasa - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-23
Kleczew, Pulsar Sport
IV Memoriał im. H.Warwasa - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Poznań, PlusTiming
IV Piętnastka im .Macieja Frankiewicza
[acrobat]
2015-05-23
Żyrowa, Organizator
IV Półmaraton & DYCHA
[acrobat]
2015-05-23
Oświęcim, Organizator
IV Zielona Dycha
[acrobat]
2015-05-23
Strzebiń, Organizator
IX Bieg Św. Urbana - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-23
Strzebiń, Organizator
IX Bieg Św. Urbana - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Ciechanów, Zenon Lewandowski
I Nocny Półmaraton Otwórz się na Ciechanów
[excel]
2015-05-23
Katowice, Bartłomiej Szade
Katowicki Festiwal Biegowy - Maraton
[acrobat]
2015-05-23
Katowice, Bartłomiej Szade
Katowicki Festiwal Biegowy - Nordic Walking 10km
[acrobat]
2015-05-23
Katowice, Bartłomiej Szade
Katowicki Festiwal Biegowy - Nordic Walking 5km
[acrobat]
2015-05-23
Katowice, Bartłomiej Szade
Katowicki Festiwal Biegowy - Półmaraton
[acrobat]
2015-05-23
Szczecin, Magda Kasprzak
NCDC Business Race
[acrobat]
2015-05-23
Wieluń, MOS Wieluń
Pętla Wieluńska
[word]
2015-05-23
Oświęcim, Organizator
Piątka Pileckiego
[acrobat]
2015-05-23
Góra Kalwaria, Paweł Maciejewski
Polska Biega
[word]
2015-05-23
Częstochowa, Magdalena Trzepizur
Polska Biega - Częstochowa też!!!
[acrobat]
2015-05-23
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Półmaraton Leśny o Puchar Nadleśniczego - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Półmaraton Leśny o Puchar Nadl.- dzieci 400m.
[acrobat]
2015-05-23
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Półmaraton Leśny o Puchar Nadl.- dzieci 800m.
[acrobat]
2015-05-23
Wrocław, PlusTiming
Sky Tower RUN - eliminacje
[acrobat]
2015-05-23
Wrocław, PlusTiming
Sky Tower RUN - finał Kobiety
[acrobat]
2015-05-23
Wrocław, PlusTiming
Sky Tower RUN - finał Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-23
Słupsk, Slawomir Cwirko
Szybki Kilos
[acrobat]
2015-05-23
Nieżychowo, Piotr Kołodziejczyk
VII Cross Nieżychowski
[acrobat]
2015-05-23
Żnin, Michał Krzyżaniak
VII Otwarte Mistrzostwa Żnina
[word]
2015-05-23
Żyrowa, Organizator
VI Cross Duathlon
[acrobat]
2015-05-23
Koszwice, ZmierzymyCzas.pl
VI Edycja Akcji Polska Biega
[acrobat]
2015-05-23
Kwidzyn, DataSport.pl
VI Kwidzyński Bieg Papiernika
[acrobat]
2015-05-23
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
XIX Bieg Święców
[acrobat]
2015-05-23
Tarnów, Maciej Pokrny
XI Bieg Sanguszków
[acrobat]
2015-05-23
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
XXIII Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej
[acrobat]
2015-05-23
Krasocin, ANDYCOM BIS
XXIII Półmaraton Świętokrzyski - kategorie
[acrobat]
2015-05-23
Krasocin, ANDYCOM BIS
XXIII Półmaraton Świętokrzyski - kobiety
[acrobat]
2015-05-23
Krasocin, ANDYCOM BIS
XXIII Półmaraton Świętokrzyski - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Sobótka, DataSport.pl
XXII Bieg Górski na Ślężę - Kategorie
[acrobat]
2015-05-23
Sobótka, DataSport.pl
XXII Bieg Górski na Ślężę - Kobiety
[acrobat]
2015-05-23
Sobótka, DataSport.pl
XXII Bieg Górski na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Baborów, Joanna Kowalczyk-Klimczak
XXVII Bieg Baborowa
[word]
2015-05-23
Bolewice, Wiesław Żołędziowski
X Fiedlerowska
[acrobat]
2015-05-22
Sobieszów, Karol Gołaj
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy - Maraton
[acrobat]
2015-05-22
Sobieszów, Karol Gołaj
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy - Półmaraton
[acrobat]
2015-05-22
Sobieszów, Karol Gołaj
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy - Ultra
[acrobat]
2015-05-22
Żyrowa, Anna Orian
VIII Anno Górskie Biegi Przełajowe
[acrobat]
2015-05-22
Limanowa, Andrzej Sochoń
XII Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT
[acrobat]
2015-05-20
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2015-05-17
Gdańsk, STS-Timing
1. PZU Gdańsk Maraton
[acrobat]
2015-05-17
Bielsko-Biała, DataSport
23 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2015-05-17
Bielsko-Biała, DataSport
23 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Bielsko-Biała, DataSport
23 Bieg Fiata - młodzieżowy
[acrobat]
2015-05-17
Bielsko-Biała, DataSport
23 Bieg Fiata - młodzieżowy kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Bielsko-Biała, DataSport
23 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Sieroszewice, PulsarSport.pl
2. Duathlon Sieroszewice
[acrobat]
2015-05-17
Białystok, DataSport
3. Białystok Półmaraton - 5km kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Białystok, DataSport
3. Białystok Półmaraton - 5km OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Białystok, DataSport
3. Białystok Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2015-05-17
Białystok, DataSport
3. Białystok Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Białystok, DataSport
3. Białystok Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Gliwice, DataSport
3 Piknik Sportowy - drużyny
[acrobat]
2015-05-17
Gliwice, DataSport
3 Piknik Sportowy - kategorie
[acrobat]
2015-05-17
Gliwice, DataSport
3 Piknik Sportowy - kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Gliwice, DataSport
3 Piknik Sportowy - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-17
Gliwice, DataSport
3 Piknik Sportowy - OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Puławy, PulsarSport.pl
Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły - 10km
[acrobat]
2015-05-17
Puławy, PulsarSport.pl
Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły - 5km
[acrobat]
2015-05-17
Działoszyn, DataSport.pl
Działoszyńska Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Działoszyn, DataSport.pl
Działoszyńska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-17
Działoszyn, DataSport.pl
Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Cegłów, Agata Boniakowska
III Majówka z Biegami
[excel]
2015-05-17
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Lupusa - Gmina
[acrobat]
2015-05-17
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Lupusa - kategorie
[acrobat]
2015-05-17
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Lupusa - kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Lupusa - Leśnicy
[acrobat]
2015-05-17
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Lupusa - OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Konstantynów Łódzki, inesSport
IX Bieg Wdzięczności
[acrobat]
2015-05-17
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg II
[word]
2015-05-17
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 3
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 10km kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 10km OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 21km kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 21km OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 21km Opole
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 21km sztafety
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 3.2km kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 3.2km OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 42km kategorie
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 42km kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 42km OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 42km Opole
[acrobat]
2015-05-17
Katowice, Jacek Nowak
V Panewnicki Dziki Bieg - bieg 5
[acrobat]
2015-05-17
Szelków Stary, Krzysztof Jastrzębski
V Półmaraton Szelkowski - 10km Kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Szelków Stary, Krzysztof Jastrzębski
V Półmaraton Szelkowski - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-17
Szelków Stary, Krzysztof Jastrzębski
V Półmaraton Szelkowski - Kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Szelków Stary, Krzysztof Jastrzębski
V Półmaraton Szelkowski - Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-17
Lidzbark Warmiński, SuperCzas
XI Lidzbarski Bieg Uliczny
[acrobat]
2015-05-17
Skaryszewy, Organizator
XVIII Biegi uliczne im. Jana Kielasa
[acrobat]
2015-05-17
Ponikiew, Jarosław Jaworski
XV Bieg na Groń Jana Pawła II
[word]
2015-05-17
Wleń, Organizator
XXIV Memoriał Uliczny im. Michała Fludra
[excel]
2015-05-17
Łobeżnica, Marta Konek
XXI Bieg im. Alojzego Graja
[acrobat]
2015-05-17
Kraków - Skotniki, Ultimasport.pl
X Bieg Kraków-Skotniki - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-17
Kraków - Skotniki, Ultimasport.pl
X Bieg Kraków-Skotniki - OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Sosnowiec, Rafał Sufin
Zdobądz Swoje Monte Cassino
[excel]
2015-05-16
Kliniska Wielkie, Dariusz Gapiński
100-tny Maraton Darka Gapińskiego
[acrobat]
2015-05-16
Rawicz, Maciej Szymkowiak
24- godzinny Rawicki Festiwal Sportu
[acrobat]
2015-05-16
Chodzież, STS-Timing
32 Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2015-05-16
Łaziska Górne, Rafał Gałuszka
8 Bieg Uliczny o Łaziskie Liście
[acrobat]
2015-05-16
Warszawa, DataSport
Bieg IT - kategorie
[acrobat]
2015-05-16
Warszawa, DataSport
Bieg IT - OPEN
[acrobat]
2015-05-16
Klucze, DataSport
Bieg Szlakami Pustyni Błędowskiej - 21km kategorie
[acrobat]
2015-05-16
Klucze, DataSport
Bieg Szlakami Pustyni Błędowskiej - 21km kobiety
[acrobat]
2015-05-16
Klucze, DataSport
Bieg Szlakami Pustyni Błędowskiej - 21km OPEN
[acrobat]
2015-05-16
Klucze, DataSport
Bieg Szlakami Pustyni Błędowskiej - 7km kobiety
[acrobat]
2015-05-16
Klucze, DataSport
Bieg Szlakami Pustyni Błędowskiej - 7km OPEN
[acrobat]
2015-05-16
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 2 - 10km
[acrobat]
2015-05-16
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 2 - 5km
[acrobat]
2015-05-16
Wrocław, STS-Timing
III Bieg Firmowy
[acrobat]
2015-05-16
Nowy Targ, Agnieszka Czajkowska
III Bieg o Puchar Rektora
[acrobat]
2015-05-16
Olecko, Jan Salewski
III Olecka Trzynastka
[acrobat]
2015-05-16
Leszno, DomTel-Sport
II Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK
[acrobat]
2015-05-16
Świecie, DomTel-Sport
II Bieg Rycerski
[acrobat]
2015-05-16
Łacko, Organizator
IV Górski Bieg Kwitnącej Jabłoni
[excel]
2015-05-16
Wadowice, PulsarSport
I Bieg Wadowicki
[acrobat]
2015-05-16
Jezioro Chechło, Sebastian Nowak
I Pętla Chechelska
[acrobat]
2015-05-16
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Katowicki Maraton na... - Amatorzy 16km
[acrobat]
2015-05-16
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Katowicki Maraton na... - bieg
[acrobat]
2015-05-16
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Katowicki Maraton na... - dzieci
[acrobat]
2015-05-16
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Katowicki Maraton na... - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-16
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Katowicki Maraton na... - Sport 21km
[acrobat]
2015-05-16
Myślibórz, DomTel-Sport
Myśliborska 10-tka
[acrobat]
2015-05-16
Łódź, inesSport
Nordea LCJRun
[acrobat]
2015-05-16
Legnica, Rafał Srokowski
Parkowa Gonitwa - BIEG 1 - Dzieci
[acrobat]
2015-05-16
Legnica, Rafał Srokowski
Parkowa Gonitwa - BIEG 1 - Kobiety
[acrobat]
2015-05-16
Legnica, Rafał Srokowski
Parkowa Gonitwa - BIEG 1 - OPEN
[acrobat]
2015-05-16
Trzciana, Ultimasport.pl
PZU Weekend Biegowo-Golfowy - 10km
[acrobat]
2015-05-16
Trzciana, Ultimasport.pl
PZU Weekend Biegowo-Golfowy - 5km
[acrobat]
2015-05-16
Trzciana, Ultimasport.pl
PZU Weekend Biegowo-Golfowy - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-16
Srebrna Góra, Mateusz Różyło
Silver Run - 12km Kobiety
[acrobat]
2015-05-16
Srebrna Góra, Mateusz Różyło
Silver Run - 12km Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-16
Srebrna Góra, Mateusz Różyło
Silver Run - 21km Kobiety
[acrobat]
2015-05-16
Srebrna Góra, Mateusz Różyło
Silver Run - 21km Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-16
Bielsko-Biała, Piotr Kozak
XIX Górski Bieg Magurki
[excel]
2015-05-16
Mechelinki, Teresa Jaskułka
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2015-05-16
Konin, M.Debowska
XVII Bieg Milowego Słupa
[acrobat]
2015-05-16
Hajnówka, PulsarSport
XV Półmaraton Hajnowski - kobiety
[acrobat]
2015-05-16
Hajnówka, PulsarSport
XV Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2015-05-16
Sielpia, Wojciech Pasek
X Cross Maraton Przez Piekło Do Nieba
[acrobat]
2015-05-15
Sopot, Rafał Adametz
Navigatoria Adventure Race
[acrobat]
2015-05-15
Jastrzębie-Zdrój, Organizator
VI Jastrzębski Test Coopera
[acrobat]
2015-05-14
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka 2015 #2/6
[acrobat]
2015-05-13
Bytom, DataSport.pl
I Wojewódzkie Mistrzostwa Policji
[acrobat]
2015-05-13
Bytom, DataSport.pl
I Wojewódzkie Mistrzostwa Policji - Cywile
[acrobat]
2015-05-11
Żory, Kasia
III Żorski Bieg Ogniowy - open
[acrobat]
2015-05-10
Swarzędz, Plus Timing
4. Bieg 10 km Szpot Swarzędz
[acrobat]
2015-05-10
Mietków, Ultimasport.pl
III Bieg Mietkowski - Kobiety
[acrobat]
2015-05-10
Mietków, Ultimasport.pl
III Bieg Mietkowski - OPEN
[acrobat]
2015-05-10
Lublin, STS-Timing
III PZU Maraton Lubelski
[acrobat]
2015-05-10
Lubaczów - Jaworów, Organizator
IV Roztoczański Maraton
[acrobat]
2015-05-10
Wieliszew, Krzysztof Szymborski
IX Wieliszewski Bieg Wiosny
[acrobat]
2015-05-10
Książenice, Michał Szczybrowski
I Bieg po Głębokich Dołach - 10km
[excel]
2015-05-10
Książenice, Michał Szczybrowski
I Bieg po Głębokich Dołach - 5km
[excel]
2015-05-10
Książenice, Michał Szczybrowski
I Bieg po Głębokich Dołach - Nordic Walking
[excel]
2015-05-10
Żytno, InesSport.pl
Leśna Dziesiątka
[acrobat]
2015-05-10
Kielce, Paweł Jańczyk
Półmaraton Kielecki
[acrobat]
2015-05-10
Szczecin, Karol Radzimski
VIII Bieg im. Jerzego Kortza
[word]
2015-05-10
Duszniki Zdrój, Michał Włodarczyk
V Dusznickie Przełaje
[acrobat]
2015-05-10
Częstochowa, Rafał Kozik
V Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-10
Dąbrowa Górnicza, ZmierzymyCzas.pl
V Szóstka Pogorii - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-10
Dąbrowa Górnicza, ZmierzymyCzas.pl
V Szóstka Pogorii - OPEN
[acrobat]
2015-05-10
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
WPT RUN 2015 - Biegaj z nami
[acrobat]
2015-05-10
Pszczew, PulsarSport.pl
XXXII Pszczewska Dwudziestka - Kobiety
[acrobat]
2015-05-10
Pszczew, PulsarSport.pl
XXXII Pszczewska Dwudziestka - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Kazimierz Biskupi, Paweł Prokop
2 Bieg na Orientację pod Tysiącletnimi Dębami
[acrobat]
2015-05-09
Rosnowo, Cezary Famulski
5 Bieg Majowy
[excel]
2015-05-09
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski
[acrobat]
2015-05-09
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
Bieg Nocny Silesia Run - Kobiety
[acrobat]
2015-05-09
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
Bieg Nocny Silesia Run - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Gołdap, DomTel-Sport
Bieg Zdrojowy - XXXIX Bieg Zwycięstwa
[acrobat]
2015-05-09
Rzeszów, Maciej Piotrowski
II Ultramaraton Podkarpacki - 115km
[acrobat]
2015-05-09
Rzeszów, Maciej Piotrowski
II Ultramaraton Podkarpacki - 50km
[acrobat]
2015-05-09
Rzeszów, Maciej Piotrowski
II Ultramaraton Podkarpacki - 70km
[acrobat]
2015-05-09
Ropczyce, Maciek Sąsiadek
II Zadaniowy Rajd na Orientację PRZEPRAWA
[acrobat]
2015-05-09
Złotów, DomTel-Sport
IX Złotowski Bieg Zawilca - drużyny
[acrobat]
2015-05-09
Złotów, DomTel-Sport
IX Złotowski Bieg Zawilca - małżeństwa
[acrobat]
2015-05-09
Złotów, DomTel-Sport
IX Złotowski Bieg Zawilca - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-09
Złotów, DomTel-Sport
IX Złotowski Bieg Zawilca - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Toszek, Bartłomiej Woźniak
I Bieg o Złotą Kaczkę - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-09
Toszek, Bartłomiej Woźniak
I Bieg o Złotą Kaczkę - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Karpacz, Artur Barczyński
Karpacz Maraton
[acrobat]
2015-05-09
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - 10km
[acrobat]
2015-05-09
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - 15km
[acrobat]
2015-05-09
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - 5km
[acrobat]
2015-05-09
Szczyrk, UBS
Puchar Polski Skyrunning
[acrobat]
2015-05-09
Tworóg, ZmierzymyCzas.pl
Tworogowska dycha po trowie
[acrobat]
2015-05-09
Tworóg, ZmierzymyCzas.pl
Tworogowska dycha po trowie
[acrobat]
2015-05-09
Inowrocław, PulsarSport.pl
VIII Bieg Piastowski - Kobiety
[acrobat]
2015-05-09
Inowrocław, PulsarSport.pl
VIII Bieg Piastowski - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wokół Rancza - gmina
[acrobat]
2015-05-09
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wokół Rancza - kategorie
[acrobat]
2015-05-09
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wokół Rancza - kobiety
[acrobat]
2015-05-09
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wokół Rancza - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-09
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wokół Rancza - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Bełchatów, Inessport
VII Mistrzostwa PGE Bełchatów
[acrobat]
2015-05-09
Kaczory, Piotr Kołodziejczyk
VI Kaczorska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-09
Kaczory, Piotr Kołodziejczyk
VI Kaczorska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Sandomierz, Piotr Kozak
V Sportowy Weekend - 10km
[excel]
2015-05-09
Sandomierz, Piotr Kozak
V Sportowy Weekend - 21km
[excel]
2015-05-09
Sandomierz, Piotr Kozak
V Sportowy Weekend - Bieg Anglosaski
[excel]
2015-05-09
Sandomierz, Piotr Kozak
V Sportowy Weekend - Bieg Dzieci
[excel]
2015-05-09
Sandomierz, Piotr Kozak
V Sportowy Weekend - Duathlon
[excel]
2015-05-09
Sandomierz, Piotr Kozak
V Sportowy Weekend - Nordic Walking
[excel]
2015-05-09
Skawina, DataSport
XIII Bieg Skawiński - drużyny
[acrobat]
2015-05-09
Skawina, DataSport
XIII Bieg Skawiński - Gmina
[acrobat]
2015-05-09
Skawina, DataSport
XIII Bieg Skawiński - kategorie
[acrobat]
2015-05-09
Skawina, DataSport
XIII Bieg Skawiński - kobiety
[acrobat]
2015-05-09
Skawina, DataSport
XIII Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Skawina, DataSport
XIII Bieg Skawiński - rolki
[acrobat]
2015-05-09
Warszawa, STS-timing
XI Sztafeta Maratońska Ekiden
[excel]
2015-05-09
Grajweo, Szycik Waldemar
XVII Uliczny Bieg Wilka - dzieci
[acrobat]
2015-05-09
Grajweo, Szycik Waldemar
XVII Uliczny Bieg Wilka - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Arturówek, Inessport
XXXVI Textilcross-2015
[acrobat]
2015-05-09
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
XX Oleskie Biegi Pokoju - kategorie różne
[acrobat]
2015-05-09
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
XX Oleskie Biegi Pokoju - kategorie wiekowe
[acrobat]
2015-05-09
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
XX Oleskie Biegi Pokoju - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
XX Oleskie Biegi Pokoju - rolki
[acrobat]
2015-05-09
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
X Bieg Wyspiańskiego
[acrobat]
2015-05-08
Grodzisk Wielkopolsk, NKB Chyży
GWiNT - 110 km
[acrobat]
2015-05-08
Grodzisk Wielkopolsk, NKB Chyży
GWiNT - 161 km
[acrobat]
2015-05-08
Grodzisk Wielkopolsk, NKB Chyży
GWiNT - 55 km
[acrobat]
2015-05-08
Kobyla Góra, Radosław Ertel
Kamikadze - Kobyle Kopyto
[acrobat]
2015-05-08
Opole, Anna Pierzga
XXI Ekstremalny rajd Setka z HAKiem
[word]
2015-05-03
Czarna Dąbrówka, Organizator
25 Bieg Orłów
[acrobat]
2015-05-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - dzieci
[acrobat]
2015-05-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - młodziaki
[acrobat]
2015-05-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - starszaki
[acrobat]
2015-05-03
Warszawa, DataSport
Bieg Konstytucji 3 Maja - kategorie
[acrobat]
2015-05-03
Warszawa, DataSport
Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2015-05-03
Warszawa, DataSport
Bieg Konstytucji 3 Maja - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-03
Warszawa, DataSport
Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Bydgoszcz na Start
[acrobat]
2015-05-03
Katowice, STS-Timing
ETIXX Silesiaman - OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Katowice, STS-Timing
ETIXX Silesiaman - sztafety
[acrobat]
2015-05-03
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy - 10km
[acrobat]
2015-05-03
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy - 21km
[acrobat]
2015-05-03
Rawa Mazowiecka, Organizator
III Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2015-05-03
Ostrowiec Św., Ostrowiec Biega
III MosirGutwinRun
[acrobat]
2015-05-03
Grudziądz, DataSport
III Półmaraton Grudziądz - Rulewo kategorie
[acrobat]
2015-05-03
Grudziądz, DataSport
III Półmaraton Grudziądz - Rulewo kobiety
[acrobat]
2015-05-03
Grudziądz, DataSport
III Półmaraton Grudziądz - Rulewo mieszkańcy Grudz
[acrobat]
2015-05-03
Grudziądz, DataSport
III Półmaraton Grudziądz - Rulewo OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
III Półmaraton Jeleniogórski - drużyny
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
III Półmaraton Jeleniogórski - kategorie
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
III Półmaraton Jeleniogórski - kobiety
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
III Półmaraton Jeleniogórski - OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Supraśl, Organizator
II Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2015-05-03
Ostrów Mazowiecki, Organizator
IV Ostrowskie Biegi 3-cio Majowe
[acrobat]
2015-05-03
Kobierzyce, Jacek Urbanowicz
I Kobierzycki Bieg z Konstytucją - 10km
[acrobat]
2015-05-03
Kobierzyce, Jacek Urbanowicz
I Kobierzycki Bieg z Konstytucją - 5km
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
Jeleniogórska Dziesiątka - drużyny
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
Jeleniogórska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
Jeleniogórska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Świnoujście, Anna Bogdańska
Polsko - Niemieckie Biegi Majowe
[acrobat]
2015-05-03
Racibórz, Piotr Jemioło
VIII Bieg Bez Granic - 10km
[acrobat]
2015-05-03
Racibórz, Piotr Jemioło
VIII Bieg Bez Granic - 3.7km
[acrobat]
2015-05-03
Wiączyń Dolny, Inessport
V Majowy Piknik Sportowy
[acrobat]
2015-05-03
Wiączyń Dolny, Inessport
V Majowy Piknik Sportowy - nordic walking
[acrobat]
2015-05-03
Łubianka, STS-Timing
XVIII Bieg Samorządowy
[acrobat]
2015-05-03
Krosno, Wójcik Jacek
XVII Krośnieński Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2015-05-03
Zbąszynek, PulsarSport
XXIII Bieg Konstytucji
[acrobat]
2015-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego - 21km drużynowo
[acrobat]
2015-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego - 21km kategorie
[acrobat]
2015-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego - 21km kobiety
[acrobat]
2015-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego - 21km OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5km kobiety
[acrobat]
2015-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5km OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Stalowa Wola, Piotr Aniol
XXVII Bieg Konstytucji 3-go Maja
[acrobat]
2015-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
XXV Sztumski Bieg Solidarności
[acrobat]
2015-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
XXV Sztumski Bieg Solidarności - gmina
[acrobat]
2015-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
XXV Sztumski Bieg Solidarności - służba więzienna
[acrobat]
2015-05-03
Żukowo, Michał Pusdrowski
Żukowska 10
[acrobat]
2015-05-02
Chojnice, Organizator
150 maraton Andrzeja Gurnowicza
[word]
2015-05-02
Połczyn-Zdrój, DomTel-Sport
Bieg Borków
[acrobat]
2015-05-02
Wołów, Ultimasport.pl
Bieg Flagi Narodowej - kobiety
[acrobat]
2015-05-02
Wołów, Ultimasport.pl
Bieg Flagi Narodowej - OPEN
[acrobat]
2015-05-02
Szczecin, ProTiming24.pl
Bieg Konstytucji 3 Maja - 10km
[acrobat]
2015-05-02
Szczecin, ProTiming24.pl
Bieg Konstytucji 3 Maja - 5km
[acrobat]
2015-05-02
Łomża, Organizator
Bieg Nadziei
[acrobat]
2015-05-02
Zabierzów, Organizator
CrossDuathlon Iron Dragon
[acrobat]
2015-05-02
Zabierzów, Organizator
CrossTriathlon Iron Dragon
[acrobat]
2015-05-02
Warszawa, Piotr Wiaderek
III Bieg Flagi - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-02
Warszawa, Piotr Wiaderek
III Bieg Flagi - OPEN
[acrobat]
2015-05-02
Jacnia, STS-Timing
III Triathlon Amazonek
[acrobat]
2015-05-02
Wrocław, Joanna Mazurek
I Biegiem na maturę
[excel]
2015-05-02
Dubiecko, Inessport
I Półmaraton Pogórzanin
[acrobat]
2015-05-02
Kołobrzeg, DataSport
Kołobrzeg Maraton 3 - drużyny
[acrobat]
2015-05-02
Kołobrzeg, DataSport
Kołobrzeg Maraton 3 - kategorie
[acrobat]
2015-05-02
Kołobrzeg, DataSport
Kołobrzeg Maraton 3 - kobiety
[acrobat]
2015-05-02
Kołobrzeg, DataSport
Kołobrzeg Maraton 3 - małżeństwa
[acrobat]
2015-05-02
Kołobrzeg, DataSport
Kołobrzeg Maraton 3 - mieszkańcy Kołobrzeg
[acrobat]
2015-05-02
Kołobrzeg, DataSport
Kołobrzeg Maraton 3 - OPEN
[acrobat]
2015-05-02
Sopot, DataSport
PKO Półmaraton Sopot - kategorie
[acrobat]
2015-05-02
Sopot, DataSport
PKO Półmaraton Sopot - kobiety
[acrobat]
2015-05-02
Sopot, DataSport
PKO Półmaraton Sopot - mieszkańcy Sopotu
[acrobat]
2015-05-02
Sopot, DataSport
PKO Półmaraton Sopot - OPEN
[acrobat]
2015-05-02
Góra Szybowcowa, Edward Fedyczkowski
RuneXTreme Ledwie Dycha
[acrobat]
2015-05-02
Ciechanów, Zenon Lewandowski
VII Bieg pomiędzy zamkami
[excel]
2015-05-02
Gaszyn, Robert Olek
VI Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - kategorie
[acrobat]
2015-05-02
Gaszyn, Robert Olek
VI Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - OPEN
[acrobat]
2015-05-02
Skokowa, Przemysław Burchacki
V Skokowski Bieg Przełajowy
[word]
2015-05-02
Radziejów, DomTel-Sport
XII Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2015-05-02
Węgorzewo, Domtel-Sport
XI Półmaraton Węgorza
[acrobat]
2015-05-02
Piaseczno, DataSport
XV Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - kategorie
[acrobat]
2015-05-02
Piaseczno, DataSport
XV Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - kobiety
[acrobat]
2015-05-02
Piaseczno, DataSport
XV Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - OPEN
[acrobat]
2015-05-02
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIII Krapkowicki Bieg Uliczny - sztafety
[acrobat]
2015-05-01
Włocławek, Domtel-Sport.pl
33 Bieg Kujawiaka
[acrobat]
2015-05-01
Susiec, Jacek Hadam
Bieg nad Tanwią
[acrobat]
2015-05-01
Przeźmierowo, Jacek Duszczyk
Bieg Unijny
[acrobat]
2015-05-01
Istebna, Grzegorz Golonko
Dynafit Run Adventure - Challenge
[acrobat]
2015-05-01
Istebna, Grzegorz Golonko
Dynafit Run Adventure - Challenge Teamy
[acrobat]
2015-05-01
Istebna, Grzegorz Golonko
Dynafit Run Adventure - Half Ultramaraton
[acrobat]
2015-05-01
Istebna, Grzegorz Golonko
Dynafit Run Adventure - Trophy
[acrobat]
2015-05-01
Istebna, Grzegorz Golonko
Dynafit Run Adventure - Trophy Teamy
[acrobat]
2015-05-01
Istebna, Grzegorz Golonko
Dynafit Run Adventure - Ultramaraton
[acrobat]
2015-05-01
Białystok, Pędziwiatr Białystok
Grand Prix Zwierzyńca 5/6 - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Białystok, Pędziwiatr Białystok
Grand Prix Zwierzyńca - generakla - Kobiety
[acrobat]
2015-05-01
Białystok, Pędziwiatr Białystok
Grand Prix Zwierzyńca - generakla - Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-01
Brzoza, Zbigniew Wiśniewski
III Bieg Papieski - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-01
Brzoza, Zbigniew Wiśniewski
III Bieg Papieski - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Dąbrowa Górnicza, STS-timing
III Bieg Przodownika
[acrobat]
2015-05-01
Miłomłyn, Organizator
II Biegowa Majówka
[acrobat]
2015-05-01
Człopino, DomTel-Sport
II Dycha po Piachu
[acrobat]
2015-05-01
Kępno, PulsarSport.pl
II Kępiński Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2015-05-01
Kępno, PulsarSport.pl
II Kępiński Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Lisowice, Ultimasport.pl
IV Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - kobiety
[acrobat]
2015-05-01
Lisowice, Ultimasport.pl
IV Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Piła, DataSport
IV ĆwierćMaraton Muzyczny - kategorie
[acrobat]
2015-05-01
Piła, DataSport
IV ĆwierćMaraton Muzyczny - kobiety
[acrobat]
2015-05-01
Piła, DataSport
IV ĆwierćMaraton Muzyczny - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Brudze, Ultimasport.pl
IV Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii - kobiety
[acrobat]
2015-05-01
Brudze, Ultimasport.pl
IV Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Trzemeszno, Justyna Stankowska
IV Otwarte Mistrzostwa Trzemeszna
[word]
2015-05-01
Legnickie Pole, PulsarSport.pl
Majowy Bieg Przełajowy
[acrobat]
2015-05-01
Legnica, Stanisław Jaworski
Majowy Bieg Przełajowy - drużyny
[acrobat]
2015-05-01
Legnica, Stanisław Jaworski
Majowy Bieg Przełajowy - kobiety
[acrobat]
2015-05-01
Legnica, Stanisław Jaworski
Majowy Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Strzelce Krajeńskie, Maciej Łucyk
Piątka na Rynku
[acrobat]
2015-05-01
Kraków, Ryszard Machlowski
Ultramaraton Trzy Korony
[excel]
2015-05-01
Świdnica, Staszek K.
VII Bieg Goplany
[excel]
2015-05-01
Wągrowiec, Łukasz Nowicki
Wągrowiecka Dycha
[acrobat]
2015-05-01
Chełmża, Jan Salewski
XIII Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2015-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIV Maraton Jelcz-Laskowice - 10.5km
[acrobat]
2015-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIV Maraton Jelcz-Laskowice - kategorie
[acrobat]
2015-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIV Maraton Jelcz-Laskowice - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIV Maraton Jelcz-Laskowice - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Sianów, Jacek Moszyński
XVIII Bieg im. Ryszarda Targaszewskiego - 15km
[acrobat]
2015-05-01
Sianów, Jacek Moszyński
XVIII Bieg im. Ryszarda Targaszewskiego - 5km
[acrobat]
2015-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XVI Bieg Śladami Bogusława X - drużyny
[acrobat]
2015-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XVI Bieg Śladami Bogusława X - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XVI Bieg Śladami Bogusława X - Sołectwa
[acrobat]
2015-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIII Krapkowicki Bieg Uliczny - dzieci
[acrobat]
2015-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIII Krapkowicki Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2015-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIII Krapkowicki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-04-30
Kiejsze, Organizator
Biegam Bo Lubię Lasy
[acrobat]
2015-04-30
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka 2015 #1/6
[acrobat]
2015-04-30
Góry Świętokrzyskie, Tomasz Brzozowski
Twardziel Świętokrzyski
[acrobat]
2015-04-26
Września, PlusTiming
32. Bieg Kosynierów - drużynówka
[acrobat]
2015-04-26
Września, PlusTiming
32. Bieg Kosynierów - Mały Kosynier
[acrobat]
2015-04-26
Września, PlusTiming
32. Bieg Kosynierów - OPEN
[acrobat]
2015-04-26
Cieszyn, DataSport.pl
7. Cieszyński FORTUNA Bieg - kobiety
[acrobat]
2015-04-26
Cieszyn, DataSport.pl
7. Cieszyński FORTUNA Bieg - OPEN
[acrobat]
2015-04-26
Bełk, Rafał Żak
Biegaj i chodź z Rozbójnikiem Ramża
[acrobat]
2015-04-26
Kraków, Rafał Oświęcimka
Biegiem na Bagry - kategorie
[acrobat]
2015-04-26
Kraków, Rafał Oświęcimka
Biegiem na Bagry - OPEN
[acrobat]
2015-04-26
Niepołomice, DataSport.pl
III Bieg 10 km Leśników po Puszczy
[acrobat]
2015-04-26
Prusice, Przemysław Burchacki
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap IV
[acrobat]
2015-04-26
Niepołomice, DataSport.pl
III Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej
[acrobat]
2015-04-26
Bytów, Stanisław Majkowski
IV Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest
[acrobat]
2015-04-26
Kamienna Góra, DataSport.pl
IV Bieg Zdobywców Góry Parkowej
[acrobat]
2015-04-26
Rudniki, Organizator
Pętla Rudnicka
[acrobat]
2015-04-26
Poznań, Marcin Koziołek
V Volkswagen Ekonomiczna Piątka
[acrobat]
2015-04-26
Kąty Wrocławskie, Hieronim Olejniczak
XI Bieg o Puchar Burmistrza - 10km
[acrobat]
2015-04-26
Kąty Wrocławskie, Hieronim Olejniczak
XI Bieg o Puchar Burmistrza - 5km
[acrobat]
2015-04-26
Kąty Wrocławskie, Hieronim Olejniczak
XI Bieg o Puchar Burmistrza - kategorie
[acrobat]
2015-04-26
Żukowo, Good-Time
XXIV Żukowskie Biegi Przełajowe
[acrobat]
2015-04-26
Szczecinek, DataSport.pl
XXXII Międzynarodowy Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2015-04-26
Szczecinek, DataSport.pl
XXXII Międzynarodowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-04-26
Bojanowp, Maciej Łucyk
XXXI Bieg Zwyciestwa
[acrobat]
2015-04-26
Tarnobrzeg, Timekeeper
XXXV Bieg Siarkowca - Kategorie
[acrobat]
2015-04-26
Tarnobrzeg, Timekeeper
XXXV Bieg Siarkowca - OPEN
[acrobat]
2015-04-26
Zajączki Drugie, ZmierzymyCzas.pl
X Bieg Zajączkowski - Nordic Walking
[acrobat]
2015-04-26
Zajączki Drugie, ZmierzymyCzas.pl
X Bieg Zajączkowski - OPEN
[acrobat]
2015-04-26
Linia k.Wejherowa, Paulina Bigus
X Wojewódzki Kaszubski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2015-04-25
Złotniki, Dominik Krumin
27. Złotnickie Biegi Przełajowe
[acrobat]
2015-04-25
Jędrzejów, Organizator
Bieg Lisów
[acrobat]
2015-04-25
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-04-25
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-04-25
Poznań, Maciej Łucyk
II Uniwersytecka ZaDyszka - 10km
[acrobat]
2015-04-25
Poznań, Maciej Łucyk
II Uniwersytecka ZaDyszka - 5km
[acrobat]
2015-04-25
Poznań, Maciej Łucyk
II Uniwersytecka ZaDyszka - mistrzostwa Piątkowa
[acrobat]
2015-04-25
Poznań, Maciej Łucyk
II Uniwersytecka ZaDyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2015-04-25
Sławsko, Beata Wachholz
IV Bieg im. Asi Kenig
[excel]
2015-04-25
Sieradz, Artur Ciepłucha
I Sieradzki Cross Towarzyski
[acrobat]
2015-04-25
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2015-04-25
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - dzieci
[acrobat]
2015-04-25
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - maraton
[acrobat]
2015-04-25
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - Nordic Walking
[acrobat]
2015-04-25
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - półmaraton
[acrobat]
2015-04-25
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - szkoły
[acrobat]
2015-04-25
Rumia, Robert
parkrun Rumia #5
[acrobat]
2015-04-25
Gdynia, GoodTime
Trail Running
[acrobat]
2015-04-25
Justynów - Janów, Inessport
VII Dycha Justynów - Janówka - BIEG
[acrobat]
2015-04-25
Justynów - Janów, Inessport
VII Dycha Justynów - Janówka - marsz
[acrobat]
2015-04-25
Skrzatusz, Organizator
VII Przełajowy Bieg Papieski
[acrobat]
2015-04-25
Głogów, STS-timing
V Cross Straceńców - Bieg Hutników
[acrobat]
2015-04-25
Głogów, STS-timing
V Cross Straceńców - Bieg Miedziany
[acrobat]
2015-04-25
Głogów, STS-timing
V Cross Straceńców - Bieg Srebrny
[acrobat]
2015-04-25
Głogów, STS-timing
V Cross Straceńców - Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2015-04-25
Głogów, STS-timing
V Cross Straceńców - Bieg Złoty
[acrobat]
2015-04-25
Jastrowie, Sylwester Góra
XIX Bieg o Uśmiech Dziecka
[acrobat]
2015-04-25
Ruda Śląska, STS-timing
XVII Rudzki Bieg 12 H
[acrobat]
2015-04-25
Janowiec Wlkp, DataSport
XXVII Biegi im.T.Hopfera - drużynowo
[acrobat]
2015-04-25
Janowiec Wlkp, DataSport
XXVII Biegi im.T.Hopfera - Gmina
[acrobat]
2015-04-25
Janowiec Wlkp, DataSport
XXVII Biegi im.T.Hopfera - kategorie
[acrobat]
2015-04-25
Janowiec Wlkp, DataSport
XXVII Biegi im.T.Hopfera - kobiety
[acrobat]
2015-04-25
Janowiec Wlkp, DataSport
XXVII Biegi im.T.Hopfera - OPEN
[acrobat]
2015-04-25
Ceków-Kolonia, DataSport
XXV Biegi im.A.Walczaka - kategorie
[acrobat]
2015-04-25
Ceków-Kolonia, DataSport
XXV Biegi im.A.Walczaka - kobiety
[acrobat]
2015-04-25
Ceków-Kolonia, DataSport
XXV Biegi im.A.Walczaka - OPEN
[acrobat]
2015-04-24
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Pamięci - Cywile
[acrobat]
2015-04-24
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Pamięci - Drużynowo
[acrobat]
2015-04-24
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Pamięci - OPEN
[acrobat]
2015-04-24
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
III Bieg Pamięci - Służby Mundurowe
[acrobat]
2015-04-19
Kraków, DataSport.pl
14. Cracovia Maraton - OPEN
[acrobat]
2015-04-19
Rybnik, Łukasz Jurkowski
14 Cross Wiosenny
[acrobat]
2015-04-19
Ostrzeszów, inesSport
51 Cross Ostrzeszowski - półmaraton
[acrobat]
2015-04-19
Warszawa, Wioleta Czostków
Bieg SGH
[acrobat]
2015-04-19
Ostrołęka, Gabriela Suchecka
Cross Szalonego Kurpsia
[acrobat]
2015-04-19
Łódź, DataSport
DOZ Maraton Łódzki z PZU - 10 km kobiety
[acrobat]
2015-04-19
Łódź, DataSport
DOZ Maraton Łódzki z PZU - 10 km OPEN
[acrobat]
2015-04-19
Łódź, DataSport
DOZ Maraton Łódzki z PZU - maraton kategorie
[acrobat]
2015-04-19
Łódź, DataSport
DOZ Maraton Łódzki z PZU - maraton kobiety
[acrobat]
2015-04-19
Łódź, DataSport
DOZ Maraton Łódzki z PZU - maraton OPEN
[acrobat]
2015-04-19
Żary, PulsarSport.pl
Dycha po Żarach - Kobiety
[acrobat]
2015-04-19
Żary, PulsarSport.pl
Dycha po Żarach - Mężczyźni
[acrobat]
2015-04-19
Łomża, Mariusz Niziński
Festiwal Biegowy w Łomży
[excel]
2015-04-19
Łysy Młyn, Magdalena Dąbrowska
Grand Prix Łopuchówko - 4km
[acrobat]
2015-04-19
Łysy Młyn, Magdalena Dąbrowska
Grand Prix Łopuchówko - 9km
[acrobat]
2015-04-19
Łysy Młyn, Magdalena Dąbrowska
Grand Prix Łopuchówko - Nordic Walking
[acrobat]
2015-04-19
Milanówek, Good-Time
III Bieg STO-nogi - drużynowo
[acrobat]
2015-04-19
Milanówek, Good-Time
III Bieg STO-nogi - OPEN
[acrobat]
2015-04-19
Serock, Tomasz Luks
III Bieg Wojciechowy
[acrobat]
2015-04-19
Gostyń, PlusTiming
II Bieg Nasza Dycha
[acrobat]
2015-04-19
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
II Lubliniecki Półmaraton
[acrobat]
2015-04-19
Lublin, STS-Timing
IV Dycha do Maratonu
[acrobat]
2015-04-19
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Lubliniecka 5tka Nordic Walking
[acrobat]
2015-04-19
Żmigród, Organizator
Maraton na raty - bieg 3
[acrobat]
2015-04-19
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
Maraton Uśmiechu - Kobiety
[acrobat]
2015-04-19
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
Maraton Uśmiechu - Niepełnosprawni
[acrobat]
2015-04-19
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
Maraton Uśmiechu - OPEN
[acrobat]
2015-04-19
Toruń, STS-Timing
Run Toruń - 10km
[acrobat]
2015-04-19
Toruń, STS-Timing
Run Toruń - 5km
[acrobat]
2015-04-19
Szczecin, Karol Radzimski
VII Bieg im. Jerzego Kortza - bieg 7
[word]
2015-04-19
Oborniki Wlkp., Plus-timing.pl
V Bieg Papieski
[acrobat]
2015-04-19
Katowice, August Jakubik
V Panewnicki Dziki Bieg - 04
[excel]
2015-04-19
Opalenica, Rafał Grabski
Wiosenny Test Coopera
[acrobat]
2015-04-19
Elbląg, Robert Bieńkowski
XIV Grand Prix Elbląga
[excel]
2015-04-19
Malbork, Radosław Meryk
XIV Grand Prix Malborka - bieg 1
[excel]
2015-04-19
Ostrzeszów, inesSport
XVII Półmaraton Ostrzeszowski - 5km
[acrobat]
2015-04-18
Kraków, DataSport
10. Mini Cracovia Maraton im. P.Gładkiego - kobiet
[acrobat]
2015-04-18
Kraków, DataSport
10. Mini Cracovia Maraton im. P.Gładkiego - OPEN
[acrobat]
2015-04-18
Kraków, DataSport
10. Mini Cracovia Maraton im. P.Gładkiego - rodzin
[acrobat]
2015-04-18
Kłodzko, Przemysław Demków
2. Bieg Kreta
[excel]
2015-04-18
Kromerowo, Marcin Konieczny
AZZUN Duatlon
[excel]
2015-04-18
Patoka, Krzysztof Szwed
Bieg Sylwana
[acrobat]
2015-04-18
Kraków, DataSport
Cracovia Maraton na Rolkach - kobiety
[acrobat]
2015-04-18
Kraków, DataSport
Cracovia Maraton na Rolkach - OPEN
[acrobat]
2015-04-18
Darłowo, Piotr Kołodziejczyk
Darłowska (ZA)Dyszka
[acrobat]
2015-04-18
Ciechocinek, Maciej Wzięch
Grand Prix Tężnie Run
[excel]
2015-04-18
Otwock, Żaklina Kościuk
II Bieg Wąskotorowy - 10km
[acrobat]
2015-04-18
Otwock, Żaklina Kościuk
II Bieg Wąskotorowy - 3km
[acrobat]
2015-04-18
Rydułtowy, Ireneusz Górnik
IV Cross Rydułtowski
[acrobat]
2015-04-18
Rydułtowy, Ireneusz Górnik
IV Cross Rydułtowski - dzieci
[acrobat]
2015-04-18
Działoszyn, Piotr Malowany
Jaszczur - Ukryty Wapień
[excel]
2015-04-18
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #15
[acrobat]
2015-04-18
Świętno, Marcin Koziołek
Pobiegnijmy Razem Dla Magdy
[acrobat]
2015-04-18
Rzeszów-Jasionka, Organizator
Skywayrun
[acrobat]
2015-04-18
Nowy Tomyśl, G.Raczkowiak
VI Nowotomyski Test Coopera
[acrobat]
2015-04-18
Gniezno, DataSport
XIII Bieg Europejski - Gmina
[acrobat]
2015-04-18
Gniezno, DataSport
XIII Bieg Europejski - kategorie
[acrobat]
2015-04-18
Gniezno, DataSport
XIII Bieg Europejski - kobiety
[acrobat]
2015-04-18
Gniezno, DataSport
XIII Bieg Europejski - OPEN
[acrobat]
2015-04-18
Ruda Śląska, August Jakubik
XI Memoriał Radnego Jana Koniecznego
[word]
2015-04-18
Puck, LKS Puck
XVIII GP Powiatu Puckiego - bieg 1
[word]
2015-04-18
Rząsiny, Paweł Kaczmar
XVII Bieg Przełajowy Powitanie Wiosny
[excel]
2015-04-18
Katowice, Wiesław Stręk
XXII Bieg im. Wojciecha Korfantego - kategorie
[acrobat]
2015-04-18
Katowice, Wiesław Stręk
XXII Bieg im. Wojciecha Korfantego - wózki
[acrobat]
2015-04-18
Katowice, Organizator
XXII Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
[acrobat]
2015-04-18
Katowice, Wiesław Stręk
XXII Bieg Wojciecha Korfantego - niepełnosprawni
[acrobat]
2015-04-18
Legionowo, Organizator
XXVII Biegi Przełajowe
[acrobat]
2015-04-17
Kraków, DataSport
2 Bieg Nocny - drużyny
[acrobat]
2015-04-17
Kraków, DataSport
2 Bieg Nocny - kategorie
[acrobat]
2015-04-17
Kraków, DataSport
2 Bieg Nocny - kobiety
[acrobat]
2015-04-17
Kraków, DataSport
2 Bieg Nocny - OPEN
[acrobat]
2015-04-15
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - bieg 2
[excel]
2015-04-12
Bukowiec Górny, Karol Świętek
30 Bieg Sokoła - 15km
[acrobat]
2015-04-12
Bukowiec Górny, Karol Świętek
30 Bieg Sokoła - 5km
[acrobat]
2015-04-12
Dębno, Domtel-Sport
42 Maraton Dębno - Nauczyciele
[acrobat]
2015-04-12
Dębno, Domtel-Sport
42 Maraton Dębno - OPEN
[acrobat]
2015-04-12
Dębno, Domtel-Sport
42 Maraton Dębno - Policjanci
[acrobat]
2015-04-12
Dębno, Domtel-Sport
42 Maraton Dębno - Strażacy
[acrobat]
2015-04-12
Świętochłowice, Organizator
44 Masowe Biegi Przełajowe
[word]
2015-04-12
Poznań, STS-Timing
8 Poznań Półmaraton
[acrobat]
2015-04-12
Olsztyn, SuperCzas
Biegowy Puchar Olsztyna - bieg główny
[acrobat]
2015-04-12
Olsztyn, SuperCzas
Biegowy Puchar Olsztyna - dzieciaki
[acrobat]
2015-04-12
Olsztyn, SuperCzas
Biegowy Puchar Olsztyna - młodziaki
[acrobat]
2015-04-12
Olsztyn, SuperCzas
Biegowy Puchar Olsztyna - starszaki
[acrobat]
2015-04-12
Wodzisław Śląski, Organizator
Bieg Wielkanocny o Puchar Prezydenta - BIEG
[acrobat]
2015-04-12
Wodzisław Śląski, Organizator
Bieg Wielkanocny o Puchar Prezydenta - Nordic Walk
[acrobat]
2015-04-12
Boruja Kościelna, Ryszard Bronowicki
Bieg z Motylem - kategorie
[acrobat]
2015-04-12
Boruja Kościelna, Ryszard Bronowicki
Bieg z Motylem - OPEN
[acrobat]
2015-04-12
Pruszcz Gdański, Wojciech Dąbrowski
IV Pruszczański bieg Gotów
[acrobat]
2015-04-12
Łubianka, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross
[acrobat]
2015-04-12
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg I
[word]
2015-04-12
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
VIII Półmaraton Dąbrowski - Nordic Walking
[acrobat]
2015-04-12
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
VIII Półmaraton Dąbrowski - OPEN
[acrobat]
2015-04-12
Rzeszów, STS-Timing
VIII Rzeszowski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-04-12
Rzeszów, STS-Timing
VIII Rzeszowski Półmaraton - sztafety
[acrobat]
2015-04-12
Raszyn, Organizator
VI Bieg Raszyński - kobiety
[acrobat]
2015-04-12
Raszyn, Organizator
VI Bieg Raszyński - OPEN
[acrobat]
2015-04-12
Morąg, Good-Time
V Bieg Szlakiem Morąskich Zabytków
[acrobat]
2015-04-12
Olsztyn k.Częstochow, Organizator
V Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2015-04-12
Żnin, Good-Time
XXII Bieg Żniński - Nordic Walking
[acrobat]
2015-04-12
Żnin, Good-Time
XXII Bieg Żniński - OPEN
[acrobat]
2015-04-11
Starogard Gdański, Good-Time
32 Bieg Szpęgawski
[acrobat]
2015-04-11
Częstochowa, DataSport
7 Bieg Częstochowski - budowalni i architekci
[acrobat]
2015-04-11
Częstochowa, DataSport
7 Bieg Częstochowski - kategorie
[acrobat]
2015-04-11
Częstochowa, DataSport
7 Bieg Częstochowski - kobiety
[acrobat]
2015-04-11
Częstochowa, DataSport
7 Bieg Częstochowski - mieszk.Częstochowy
[acrobat]
2015-04-11
Częstochowa, DataSport
7 Bieg Częstochowski - OPEN
[acrobat]
2015-04-11
Łódź, DataSport
Akademickie MP w biegach przełajow - 3km kobiety
[acrobat]
2015-04-11
Łódź, DataSport
Akademickie MP w biegach przełajow - 4.5km mężcz.
[acrobat]
2015-04-11
Łódź, DataSport
Akademickie MP w biegach przełajow - 6km kobiety
[acrobat]
2015-04-11
Łódź, DataSport
Akademickie MP w biegach przełajow - 9km mężcz.
[acrobat]
2015-04-11
Łódź, DataSport
Akademickie MP w biegach przełajow - drużynowo kob
[acrobat]
2015-04-11
Łódź, DataSport
Akademickie MP w biegach przełajow - drużynowo men
[acrobat]
2015-04-11
Kraków, DataSport
Bieg Pamięci - kategorie
[acrobat]
2015-04-11
Kraków, DataSport
Bieg Pamięci - kobiety
[acrobat]
2015-04-11
Kraków, DataSport
Bieg Pamięci - OPEN
[acrobat]
2015-04-11
Piaśnica, Jan Salewski
Bieg Piaśnicki
[acrobat]
2015-04-11
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - 10km
[acrobat]
2015-04-11
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - 5km
[acrobat]
2015-04-11
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorów Mł... Open
[acrobat]
2015-04-11
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorów Mł... Zesp.
[acrobat]
2015-04-11
Lubiniec, Marcin Kowalczyk
Puchar Polski w Dogtrekkingu
[acrobat]
2015-04-11
Sopot, Domtel-Sport
Runmageddon Rekrut
[acrobat]
2015-04-11
Ostróda, SuperCzas
Vital Arena Run
[acrobat]
2015-04-11
Przytok, SuperSport
XIII Półmaraton PRZYTOK - kobiety
[acrobat]
2015-04-11
Przytok, SuperSport
XIII Półmaraton PRZYTOK - mężczyźni
[acrobat]
2015-04-06
Nowa Sól, SuperSport
III Bieg do Pustego Grobu - kobiety
[acrobat]
2015-04-06
Nowa Sól, SuperSport
III Bieg do Pustego Grobu - mężczyźni
[acrobat]
2015-04-06
Chorzów, Józef Łyscarz
Poniedziałek WielkaNICny
[excel]
2015-04-06
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Bieg z Jajami
[acrobat]
2015-04-04
Gdańsk, Katarzyna Rosa
III Bieg o Wielkie Jajo
[excel]
2015-04-04
Mysłowice, Rafal Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg II kobiety
[acrobat]
2015-04-04
Mysłowice, Rafal Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg II OPEN
[acrobat]
2015-04-04
Mysłowice, Rafal Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Po 2 Biegach
[acrobat]
2015-04-04
Poznań, Organizator
I Bieg Zajączka Wielkanocnego - 10km
[acrobat]
2015-04-04
Poznań, Organizator
I Bieg Zajączka Wielkanocnego - 5km
[acrobat]
2015-04-04
Poznań, Organizator
I Bieg Zajączka Wielkanocnego - Nordic Walking
[acrobat]
2015-04-04
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #13
[acrobat]
2015-03-29
Bratysława, Patrycja Grzosek
10 CSOB Bratislava Marathon
[excel]
2015-03-29
Warszawa, STS-Timing
10 Półmaraton Warszawski - drużyny
[acrobat]
2015-03-29
Warszawa, STS-Timing
10 Półmaraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2015-03-29
Sosnowiec, STS-Timing
2. Harpagańska Dycha
[acrobat]
2015-03-29
Drezdenko, Plus Timing
Drezdenecka Dycha
[acrobat]
2015-03-29
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 6
[acrobat]
2015-03-29
Prusice, Przemysław Burchacki
III Edycja Akcji Prusice Biegają
[acrobat]
2015-03-29
Mirów, Organizator
Jurajski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2015-03-29
Żmigród, Robert Grabkowski
Maraton na Raty - Bieg 2
[acrobat]
2015-03-29
Bratysława, Patrycja Grzosek
Renault polmaratón
[excel]
2015-03-29
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Gubałówka
[word]
2015-03-29
Pabianice, DataSport
V Pabianicki Półmaraton - 5km kobiety
[acrobat]
2015-03-29
Pabianice, DataSport
V Pabianicki Półmaraton - 5km OPEN
[acrobat]
2015-03-29
Pabianice, DataSport
V Pabianicki Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2015-03-29
Pabianice, DataSport
V Pabianicki Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2015-03-29
Pabianice, DataSport
V Pabianicki Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2015-03-29
Pabianice, DataSport
V Pabianicki Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-03-29
Żywiec, DataSport
XVI Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego - druż
[acrobat]
2015-03-29
Żywiec, DataSport
XVI Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego - kob.
[acrobat]
2015-03-29
Żywiec, DataSport
XVI Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego - OPEN
[acrobat]
2015-03-29
Żywiec, DataSport
XVI Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego - Pow.
[acrobat]
2015-03-29
Żywiec, DataSport
XVI Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego - samo.
[acrobat]
2015-03-28
Brenna, Organizator
2 .Górska Pętla UBS 12:12
[acrobat]
2015-03-28
Żagań, Organizator
41 Cross Żagański - Kobiety
[acrobat]
2015-03-28
Żagań, Organizator
41 Cross Żagański - Mężczyźni
[acrobat]
2015-03-28
Białystok, Krzysztof Skowera
Akademickie Mistrzowsta Szkół Wyższych - Studenci
[acrobat]
2015-03-28
Białystok, Krzysztof Skowera
Akademickie Mistrzowsta Szkół Wyższych - Studentki
[acrobat]
2015-03-28
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-03-28
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-03-28
Wrocław, Organizator
Grand Prix Wrocław CITY TRAIL
[acrobat]
2015-03-28
Pińczów, Organizator
III Bieg na Grochowiska
[acrobat]
2015-03-28
Kodeń, Wiesław Kamiński
III Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego
[acrobat]
2015-03-28
Łeba, Good-Time
II Bieg o palmę pierwszeństwa
[acrobat]
2015-03-28
Poznań, PlusTiming
II Wola Biegania
[acrobat]
2015-03-28
Bytom, M.Skorupa
Mistrzostwa Śląska w Długodystansowym BnO
[acrobat]
2015-03-28
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #12
[acrobat]
2015-03-28
Nowy Tomyśl, Marcin Koziołek
Przybij Piątkę - bieg 2
[acrobat]
2015-03-28
Jastrowie, Witold Sikorski
VII Maraton Jastrowski
[acrobat]
2015-03-28
Jastrowie, Witold Sikorski
VII Maraton Jastrowski
[acrobat]
2015-03-22
Słupsk, Kacper Łosiak
Biegamy z Ekonomikiem - OPEN
[acrobat]
2015-03-22
Słupsk, Kacper Łosiak
Biegamy z Ekonomikiem - uczniowie
[acrobat]
2015-03-22
Luboń, Organizator
Bieg dla Maćka - Nordic Walking
[acrobat]
2015-03-22
Luboń, Organizator
Bieg dla Maćka - OPEN
[acrobat]
2015-03-22
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
Błękitna Wstęga Balatonu - Kobiety
[acrobat]
2015-03-22
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
Błękitna Wstęga Balatonu - Mężczyźni
[acrobat]
2015-03-22
Gdynia, CityTrail
GP CITY TRAIL Gdynia - bieg 6
[acrobat]
2015-03-22
Ostrów Wielkopolski, DataSport
II ICE MAT Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2015-03-22
Ostrów Wielkopolski, DataSport
II ICE MAT Półmaraton - Ice Mat
[acrobat]
2015-03-22
Ostrów Wielkopolski, DataSport
II ICE MAT Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2015-03-22
Ostrów Wielkopolski, DataSport
II ICE MAT Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2015-03-22
Ostrów Wielkopolski, DataSport
II ICE MAT Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-03-22
Ostrów Wielkopolski, DataSport
II ICE MAT Półmaraton - Powiat
[acrobat]
2015-03-22
Lublin, STS-Timing
IV Bieg Chęć na Pięć
[acrobat]
2015-03-22
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 1
[acrobat]
2015-03-22
Szczecin, Karol Radzimski
VI Bieg im. Jerzego Kortza
[word]
2015-03-22
Kraków, DataSport
XII Półmaraton Marzanny - 10 kobiety
[acrobat]
2015-03-22
Kraków, DataSport
XII Półmaraton Marzanny - 10 OPEN
[acrobat]
2015-03-22
Kraków, DataSport
XII Półmaraton Marzanny - półmaraton kobiety
[acrobat]
2015-03-22
Kraków, DataSport
XII Półmaraton Marzanny - półmaraton OPEN
[acrobat]
2015-03-22
Tychy, Teresa Noga
XXIII Perła Paprocan - nordic walking
[acrobat]
2015-03-22
Tychy, Teresa Noga
XXIII Perła Paprocan - OPEN
[acrobat]
2015-03-22
Tir, Paweł Mantycki
Złoto dla zuchwałych
[acrobat]
2015-03-21
Sobótka, DataSport
8. Mazda Półmaraton Ślężański - drużyny
[acrobat]
2015-03-21
Sobótka, DataSport
8. Mazda Półmaraton Ślężański - kategorie
[acrobat]
2015-03-21
Sobótka, DataSport
8. Mazda Półmaraton Ślężański - kobiety
[acrobat]
2015-03-21
Sobótka, DataSport
8. Mazda Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2015-03-21
Sobótka, DataSport
8. Mazda Półmaraton Ślężański - Policja
[acrobat]
2015-03-21
Puławy, Bogdan Miłek
Bieg Zielonych Sznurowadeł - 21 km
[acrobat]
2015-03-21
Puławy, Bogdan Miłek
Bieg Zielonych Sznurowadeł - 5 km
[acrobat]
2015-03-21
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2015-03-21
Łeba, Organizator
II Duathlon Na Wydmach - MTB mega
[acrobat]
2015-03-21
Łeba, Organizator
II Duathlon Na Wydmach - MTB mini
[acrobat]
2015-03-21
Łeba, Organizator
II Duathlon Na Wydmach - OPEN
[acrobat]
2015-03-21
Rybnik, Joanna Rusinowska
I Bieg Kopernika
[acrobat]
2015-03-21
Łodź, InesSport.pl
I Wiosenny Cross
[acrobat]
2015-03-21
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #11
[acrobat]
2015-03-21
Gdynia, Robert
Parkrun Gdynia #168
[acrobat]
2015-03-21
Katowice, Ewelina Puchała
V Test Coopera Night Runners
[acrobat]
2015-03-21
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Wiosenna Mila Cygana
[excel]
2015-03-20
Zakopane, Leszek Behounek
II Zakopiański Bieg Wagarowicza
[excel]
2015-03-15
Wrocław, DataSport
2 PZU Dziesiątka WROACTIV - kategorie
[acrobat]
2015-03-15
Wrocław, DataSport
2 PZU Dziesiątka WROACTIV - kobiety
[acrobat]
2015-03-15
Wrocław, DataSport
2 PZU Dziesiątka WROACTIV - OPEN
[acrobat]
2015-03-15
Wrocław, DataSport
2 PZU Dziesiątka WROACTIV - Wrocław
[acrobat]
2015-03-15
Chorzów, STS-Timing
Bieg Wiosenny - Nordic Walking
[acrobat]
2015-03-15
Chorzów, STS-Timing
Bieg Wiosenny - OPEN
[acrobat]
2015-03-15
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 6
[acrobat]
2015-03-15
Giełczyn, Mariusz Niziński
II Wiosenny Bieg po Miód
[excel]
2015-03-15
Myślenice, Kacper Piech
I Myślenicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2015-03-15
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Run Myślęcinek
[acrobat]
2015-03-15
Łubianka, STS-Timing
VI Bieg Chopinowski
[acrobat]
2015-03-15
Kołobrzeg, DataSport
XXIX Bieg Zaślubin - drużyny
[acrobat]
2015-03-15
Kołobrzeg, DataSport
XXIX Bieg Zaślubin - kategorie
[acrobat]
2015-03-15
Kołobrzeg, DataSport
XXIX Bieg Zaślubin - kobiety
[acrobat]
2015-03-15
Kołobrzeg, DataSport
XXIX Bieg Zaślubin - Kołobrzeg
[acrobat]
2015-03-15
Kołobrzeg, DataSport
XXIX Bieg Zaślubin - mundurowi
[acrobat]
2015-03-15
Kołobrzeg, DataSport
XXIX Bieg Zaślubin - niepełnosprawni
[acrobat]
2015-03-15
Kołobrzeg, DataSport
XXIX Bieg Zaślubin - OPEN
[acrobat]
2015-03-15
Kołobrzeg, DataSport
XXIX Bieg Zaślubin - Powiat
[acrobat]
2015-03-14
Lubin, Marek Dłubała
Biegowe GP Zagłębia - bieg 8
[excel]
2015-03-14
Lubin, Marek Dłubała
Biegowe GP Zagłębia - klasyfikacja generalna
[excel]
2015-03-14
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - bieg 1
[excel]
2015-03-14
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin CITY TRAIL
[acrobat]
2015-03-14
Gdynia, Robert
Parkrun Gdynia #167
[acrobat]
2015-03-14
Sopot, Jan Salewski
Sopocka Wiosna na 5
[acrobat]
2015-03-14
Brzeszcze, Ultimasport.pl
V Bieg o Złote Gacie - kobiety
[acrobat]
2015-03-14