Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

2008-12-31
Trzebnica, Janusz Pancerz
24 Bieg Sylwestrowy - kategorie
[acrobat]
2008-12-31
Trzebnica, Janusz Pancerz
24 Bieg Sylwestrowy - kobiety
[acrobat]
2008-12-31
Trzebnica, Janusz Pancerz
24 Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2008-12-31
Trzebnica, Janusz Pancerz
24 Bieg Sylwestrowy - Trzebnica
[acrobat]
2008-12-31
Łódź, Gabriel Kabza
Bieg Sylwestrowy
[word]
2008-12-31
Brzoza k.Bydgoszczy, Grzegorz Stefanko
II Bieg Sylwestrowy
[excel]
2008-12-31
Madryt (Hiszpania), Maciej Rudnik
San Silvestre Vallecana Internacional
[acrobat]
2008-12-31
Chrzanów, Jurek Kryjomski
VI Chrzanowski Bieg Sylwestrowy
[excel]
2008-12-31
Kraków, Tomasz Brachman
V Jubileuszowy Sylwestrowy Bieg Radości
[word]
2008-12-31
Gorlice, Bogusław Michalik
XVIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 10km
[acrobat]
2008-12-31
Gorlice, Bogusław Michalik
XVIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 5km
[acrobat]
2008-12-31
Bydgoszcz, Tomasz Chmyrzyński
X Bieg Sylwestrowy
[excel]
2008-12-30
Szydłów k.Kielc, Krzysztof Bartkiewicz
29 Uliczne Biegi Sylwestrowe
[acrobat]
2008-12-30
Leszno, Krzysztof Tumko
XXIV Bieg Sylwestrowy
[excel]
2008-12-28
Poznań, Szymon Fluks
25 Bieg Sylwestrowy im.R.Burgiela - 10km
[acrobat]
2008-12-28
Poznań, Szymon Fluks
25 Bieg Sylwestrowy im.R.Burgiela - 5km
[acrobat]
2008-12-28
Poznań, Szymon Fluks
25 Bieg Sylwestrowy im.R.Burgiela - niepełnospraw.
[acrobat]
2008-12-28
Głubczyce, Krzysztof Płotek
Urodzinowy Sylwestrowy Bieg
[word]
2008-12-27
Jarosławiec, Zdzisław Ludwikowski
VI Integracyjny Bieg Sylwestrowo - Noworoczny
[word]
2008-12-21
Zamek Bierzgłowski, Łubianka
Grand Prix Łubianka Cross 2008
[excel]
2008-12-21
Szczecin, Jacek Kozłowski
Szczeciński Bieg Wigilijno-Sylwestrowy
[excel]
2008-12-20
Strzelce Opolskie, Andrzej Szczyglewski
XIX Strzelecki Bieg Uliczny - kategoriami
[acrobat]
2008-12-20
Strzelce Opolskie, Andrzej Szczyglewski
XIX Strzelecki Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2008-12-20
Strzelce Opolskie, Andrzej Szczyglewski
XIX Strzelecki Bieg Uliczny - mieszkańcy Strzelec
[acrobat]
2008-12-20
Strzelce Opolskie, Andrzej Szczyglewski
XIX Strzelecki Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2008-12-20
Strzelce Opolskie, Andrzej Szczyglewski
XIX Strzelecki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2008-12-19
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
4 Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu
[excel]
2008-12-19
Szczecin, organizator
Nocna Masakra 2008
[excel]
2008-12-18
Chorzów , organizator
Bieg Wigilijny
[word]
2008-12-14
Bydgoszcz, organizator
Dwumaraton Bydgoski 2 edycja (14)
[html]
2008-12-14
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa Slib - bieg 9
[word]
2008-12-13
Legionowo, Adam Doliński
Bieg Mikołajkowy
[excel]
2008-12-13
Bydgoszcz , organizator
Dwumaraton Bydgoski 2 edycja (13)
[html]
2008-12-13
Sztum, Ryszard Mazerski
GP Sztumu - I Bieg
[excel]
2008-12-13
Wodzisław Śląski, Jacek Ryszewski
I Zimowy Festiwal Biegowy
[word]
2008-12-08
Gryfów Śląski, Paweł Kaczmar
I Bieg Mikołajkowy Biegi Dzieci i Młodzieży
[excel]
2008-12-07
Rybnik, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Barbórkowy - kategoriami
[acrobat]
2008-12-07
Rybnik, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Barbórkowy - mieszkańcy Rybnika
[acrobat]
2008-12-07
Rybnik, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Barbórkowy - OPEN
[acrobat]
2008-12-07
Elbląg, organizator
Biegi Przełajowe Grand Prix Elbląga X
[acrobat]
2008-12-07
Szczecin, Zbigniew Flisek
Bieg Maratończyka 2008
[word]
2008-12-07
Warszawa-Żoliborz, Barbara Muzyka
Bieg Mikołajkowy - 10 km Kobiety
[excel]
2008-12-07
Warszawa-Żoliborz, Barbara Muzyka
Bieg Mikołajkowy - 10 km Mężczyźni
[excel]
2008-12-07
Warszawa-Żoliborz, Barbara Muzyka
Bieg Mikołajkowy - 1500m chłopcy
[excel]
2008-12-07
Warszawa-Żoliborz, Barbara Muzyka
Bieg Mikołajkowy - 1500m dziewczęta
[excel]
2008-12-07
Warszawa-Żoliborz, Barbara Muzyka
Bieg Mikołajkowy - 600m chłopcy (10-12)
[excel]
2008-12-07
Warszawa-Żoliborz, Barbara Muzyka
Bieg Mikołajkowy - 600m chłopcy (7-9)
[excel]
2008-12-07
Warszawa-Żoliborz, Barbara Muzyka
Bieg Mikołajkowy - 600m dziewczęta (10-12)
[excel]
2008-12-07
Warszawa-Żoliborz, Barbara Muzyka
Bieg Mikołajkowy - 600m dziewczęta (7-9)
[excel]
2008-12-07
Bogdanka, Józef Przybysz
II Barbórkowy Bieg Solidarności
[word]
2008-12-06
Kotowice, Maciej Głowacki
3 Mini Nocna Masakra
[word]
2008-12-06
Warszawa, organizator
Bieg Mikołajkowy
[word]
2008-12-06
Radom, Tadeusz Kraska
III Radomski Maraton Trzeźwości - maraton
[excel]
2008-12-06
Radom, Tadeusz Kraska
III Radomski Maraton Trzeźwości - półmaraton
[excel]
2008-12-06
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
I Bieg Mikołajkowy
[word]
2008-12-06
Toruń, Grzegorz Lipiński
VI Bieg Świętych Mikołajów
[acrobat]
2008-12-06
Jarosławiec, Zdzisław Ludwikowski
8. Mikołajkowy Bieg Przełajowy
[word]
2008-12-05
Kędzierzyn - Koźle, organizator
Mistrzostwa Polski Dryland Seniorów i Juniorów
[acrobat]
2008-12-05
Nietążkowo k.Kościan, organizator
V Zimowy Bieg im.Jana Kasprowicza
[word]
2008-12-03
Głubczyce, Krzysztof Płotek
Bieg przełajowy Ireneusz
[word]
2008-11-30
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina bieg 4 z 10
[excel]
2008-11-30
Kępino, Krzysztof Modzelewski
Leśny Cross po Złotą Rybkę
[word]
2008-11-30
Florencja, Leszek Strzelecki
XXV Firenze Marathon
[acrobat]
2008-11-29
Namysłów, Hieronim Olejniczak
MMP Kobiet w biegu przełajowym
[excel]
2008-11-29
Namysłów, Hieronim Olejniczak
MMP Mężczyzn w biegu przełajowym
[excel]
2008-11-29
Wrocław, Maciej Głowacki
XXXVIII Bieg z Okazji Dnia Podchorążego
[word]
2008-11-23
Opole, Diana Gołek
Bieg Charytatywny
[excel]
2008-11-22
Warszawa, Michał Marzantowicz
3 edycja Wawerskiego Krosu
[acrobat]
2008-11-22
Lubliniec, organizator
5 Maraton Komandosa
[acrobat]
2008-11-22
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
5 Maraton Komandosa - szczegółowe
[acrobat]
2008-11-22
Rytro, Marek Zieliński
Duathlon - Rytro
[acrobat]
2008-11-22
Tczew, Krzysztof Pawelczyk
I GP Tczewa w Biegach Przełajowych
[word]
2008-11-22
Lubliniec, Kazimierz Kordziński
Wielki Lubliniecki Szlem 2008
[html]
2008-11-22
Bydgoszcz, Tomasz Chmurzyński
XV Leśny Bieg Kolejarski
[acrobat]
2008-11-16
Katowice, Stefan Kalinowski
Altus CUP
[excel]
2008-11-16
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa,bieg ósmy
[word]
2008-11-15
Wrocław, Piotr Woźniak
16 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia
[acrobat]
2008-11-15
Wrocław, Maciej Głowacki
Bieg o Puchar J.M. Rektora Politechniki Wroc.
[acrobat]
2008-11-15
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Wokół Orbity - kategorie
[acrobat]
2008-11-15
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Wokół Orbity - OPEN
[acrobat]
2008-11-15
Głuchołazy, Mikołaj Klimczak
Chrobry Cross
[word]
2008-11-15
Warszawa, organizator
III Bieg o Puchar Rektora P.W.
[excel]
2008-11-15
Sielpa, Wojciech Pasek
Superpiechur Świętokrzyski
[word]
2008-11-11
Góra, Jacek Ryszewski
15 Bieg Niepodległości
[acrobat]
2008-11-11
Goleniów, Grzegorz Lipiński
Bieg Astron
[acrobat]
2008-11-11
Krosno, Sławomir Kukulski
Bieg Niepodległości
[excel]
2008-11-11
Łubianka, Rafał Kowalski
GP o Puchar marszałka woj. Kuawsko-pomorskiego
[excel]
2008-11-11
Łubianka, Bartosz Lewandowski
XII Bieg Niepodległości
[excel]
2008-11-11
Łubianka, Bartosz Lewandowski
XII Bieg Niepodległości - klasyfikacja KLUBOWA
[excel]
2008-11-11
Rybnik, Rafał Linder
XIV Bieg Niepodległości
[word]
2008-11-11
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XIX Mały Maraton Złotnicki
[acrobat]
2008-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XI Jesienny Bieg Polski - gim. chłopcy
[acrobat]
2008-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XI Jesienny Bieg Polski - gim. dziewczyny
[acrobat]
2008-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XI Jesienny Bieg Polski - GP kobiety
[acrobat]
2008-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XI Jesienny Bieg Polski - GP mężczyźni
[acrobat]
2008-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XI Jesienny Bieg Polski - OPEN
[acrobat]
2008-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XI Jesienny Bieg Polski - pods. chłopcy
[acrobat]
2008-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XI Jesienny Bieg Polski - pods. dziewczyny
[acrobat]
2008-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XI Jesienny Bieg Polski - Ponadgimnazjalne
[acrobat]
2008-11-11
Malbork, Krzysztof Pawelczyk
XVIII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2008-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XV Bieg Niepodległości
[word]
2008-11-11
Warszawa, SuperSport
XX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2008-11-11
Goleniów, Grzegorz Lipiński
XX Goleniowska Mila Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2008-11-11
Goleniów, Grzegorz Lipiński
XX Goleniowska Mila Niepodległości - wózki
[acrobat]
2008-11-10
Lubliniec, Dariusz Magnuski
III Bieg Niepodległości
[word]
2008-11-09
Kościan, Hieronim Olejniczak
4 Półmaraton Kościański 21km - kategoriami
[acrobat]
2008-11-09
Kościan, Hieronim Olejniczak
4 Półmaraton Kościański 21km - kobiety
[acrobat]
2008-11-09
Kościan, Hieronim Olejniczak
4 Półmaraton Kościański 21km - OPEN
[acrobat]
2008-11-09
Kościan, Hieronim Olejniczak
4 Półmaraton Kościański 7km - kategoriami
[acrobat]
2008-11-09
Kościan, Hieronim Olejniczak
4 Półmaraton Kościański 7km - kobiety
[acrobat]
2008-11-09
Kościan, Hieronim Olejniczak
4 Półmaraton Kościański 7km - OPEN
[acrobat]
2008-11-09
Grodzisk Mazowiecki, Piotr Jakóbik
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2008-11-09
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina bieg 3 z 10
[excel]
2008-11-09
Dobrodzień, Janusz Małuszek
II Bieg Niepodległości
[excel]
2008-11-09
Arturówek k.Łodzi, Bartłomiej Sobecki
V Światowy Dzień Biegania
[excel]
2008-11-09
Węgierska Górka, Edward Dudek
X Cross Beskidzki
[word]
2008-11-08
Ustroń k.Wisły, Anna Flaszman
19 Bieg Legionów
[acrobat]
2008-11-08
Starachowice, Sylwester Dudek
I Starachowicki Bieg Niepodległości
[word]
2008-11-08
Liptovsky Mikulas, Aleksy Szablicki
Liptovský maratón XXVIII
[excel]
2008-11-08
Białystok, Karol Gryko
VIII Bieg Niepodległości
[excel]
2008-11-08
Tczew, Krzysztof Pawelczyk
XVIII Bieg Sambora
[word]
2008-11-07
Korfantów, Maria Żabińska
XXI Biegi Crossowe
[word]
2008-10-26
Koło, Ryszard Lenartowicz
28 Bieg Warciański im.Z.Krzyszkowiaka
[word]
2008-10-26
Ostrów Wielkopolski, Hieronim Olejniczak
46 Bieg Niepodległości - kategoriami
[acrobat]
2008-10-26
Ostrów Wielkopolski, Hieronim Olejniczak
46 Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2008-10-26
Ostrów Wielkopolski, Hieronim Olejniczak
46 Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2008-10-26
Łobez, Marcin Horbacz
GP Łobza Cztery Pory Roku 4/4
[word]
2008-10-26
Łobez, Marcin Horbacz
GP Łobza Klasyfikacja Generalna
[word]
2008-10-26
Bogatynia, Jacek Lenart
I Międzynarodowy Bieg Uliczny
[word]
2008-10-26
Lesznowola, Piotr Jakóbik
VI Minimaraton Niepodległości
[excel]
2008-10-25
Kalisz / Blizanów, Mariusz Kurzajczyk
24 Supermaraton Kalisia
[excel]
2008-10-25
Stara Miłosna / Wars, Izabela Antosiewicz
Maraton w Starej Miłośnie
[word]
2008-10-25
Nowy Dwór Gdański, Tadeusz Studzinski
V Jesienny Bieg Gburów
[acrobat]
2008-10-19
Lubin, organizator
23 Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą
[acrobat]
2008-10-19
Uniejów, Janusz Szafarczyk
II Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł
[excel]
2008-10-19
Warka, Tomasz Grzegorek
IX Bieg Pułaskiego - kobiety
[word]
2008-10-19
Warka, Tomasz Grzegorek
IX Bieg Pułaskiego - mężczyźni
[word]
2008-10-19
Szczecin, Artur Potasznik
I Bieg Stoczniowca
[excel]
2008-10-19
Żory, Piotr Kozak
I Żorski Bieg
[excel]
2008-10-19
Płock, Piotr Bętkowski
XXVIII Bieg Soczewka z BOP
[word]
2008-10-18
Toruń, Rafał Kowalski
6 Kamus Maraton
[excel]
2008-10-18
Toruń, Rafał Kowalski
6 Kamus Półmaraton
[excel]
2008-10-18
Rokietnica, organizator
III Bieg Rokietnica Biega
[word]
2008-10-18
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
III edycja MTB Bike Tour Gdańsk 2008
[word]
2008-10-18
Lipinki, Mateusz Golonka
II Bieg im. Kazimierza Świerzowskiego
[excel]
2008-10-18
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
Klasyfikacja generalna cyklu MTB Bike Tour Gdańsk
[word]
2008-10-15
Wadowice, Mateusz
VII Bieg Wadowickimi Śladami Ojca Świętego JPII
[word]
2008-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
6 Przewietrz się na Olimpijskim - bieg otwarty
[acrobat]
2008-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
6 Przewietrz się na Olimpijskim - KOBIETY
[acrobat]
2008-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
6 Przewietrz się na Olimpijskim - KOBIETY kateg.
[acrobat]
2008-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
6 Przewietrz się na Olimpijskim - Mężczyźni
[acrobat]
2008-10-12
Wrocław, Hieronim Olejniczak
6 Przewietrz się na Olimpijskim - Mężczyźni Kateg.
[acrobat]
2008-10-12
Lubmin, Marek Czapliński
7 Sebastian Fredrich Gedenklauf
[acrobat]
2008-10-12
Poznań, Maciej Kwiatkowski
9 Poznań Maraton - międzyczasy
[excel]
2008-10-12
Poznań, Maciej Kwiatkowski
9 Poznań Maraton - OPEN
[acrobat]
2008-10-12
Poznań, Maciej Kwiatkowski
9 Poznań Maraton - SPRINT 195 metrów
[acrobat]
2008-10-12
Poznań, Piotr Książkiewicz
I Mistrzostwa MaratonyPolskie.PL TEAM w Maratonie
[excel]
2008-10-12
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa
[word]
2008-10-11
Mysłowice, Anna Gandyk
20.Memoriał Jerzego Chromika
[excel]
2008-10-11
Kraków, Stanisław Grabowski
Bieg im. Bogusława Włosika
[acrobat]
2008-10-11
Wrocław, Andrzej Cymanek
II Osobowicka Ósemka
[excel]
2008-10-11
Warszawa-Żoliborz, Grzegorz Ulanowski
I Bieg o Puchar Rotmistrza Pileckiego - kobiety
[excel]
2008-10-11
Warszawa-Żoliborz, Grzegorz Ulanowski
I Bieg o Puchar Rotmistrza Pileckiego - mężczyźni
[excel]
2008-10-08
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia w Biegach Przełajowych - 2008
[word]
2008-10-08
Warszawa, Maciej Szelc
IV Grand Prix Żoliborza
[excel]
2008-10-08
Frydek-Mistek, Jan Stasiczek
Slezanska Desitka
[excel]
2008-10-08
Toruń, Jadwiga Wichrowska
VII edycji Grand Prix
[word]
2008-10-05
Katowice, Grzegorz Pogorzelski
1 Bieg Kukuczki - drużyny
[acrobat]
2008-10-05
Katowice, Grzegorz Pogorzelski
1 Bieg Kukuczki - OPEN
[acrobat]
2008-10-05
Kalisz, Hieronim Olejniczak
28 Bieg im. K. Ptolemeusza - Kategoriami
[acrobat]
2008-10-05
Kalisz, Hieronim Olejniczak
28 Bieg im. K. Ptolemeusza - OPEN
[acrobat]
2008-10-05
Krosno Odrzańskie, Krzysztof Grzybowski
2 Bieg Odry
[acrobat]
2008-10-05
Dąbrowa Chełmińska, Błażej Stankiewicz
Bieg Dąbrowa Chełmińska - Ostromecko
[excel]
2008-10-05
Kraków, Grzegorz Jarema
II Bieg Trzech Kopców - kategoriami
[acrobat]
2008-10-05
Kraków, Grzegorz Jarema
II Bieg Trzech Kopców - kobiety
[acrobat]
2008-10-05
Kraków, Grzegorz Jarema
II Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2008-10-05
Jawor, Jan Czekiel
V Memoriał Stefana Mielczarka
[acrobat]
2008-10-04
Legnica, Bogdan Sądel
21 Bieg Lwa Legnickiego - Kobiety
[acrobat]
2008-10-04
Legnica, Bogdan Sądel
21 Bieg Lwa Legnickiego - Mężczyźni
[acrobat]
2008-10-04
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2008-10-04
Zabrzeg, Dominik Sladek
II Biegowy Memoriał Henryka Puzonia
[acrobat]
2008-10-04
Żywiec, organizator
Jesienny Festiwal Biegowy
[excel]
2008-10-04
Zakopane, organizator
Tatrzański Bieg pod Górę
[acrobat]
2008-10-04
Skrwilno, Marek Gembicki
XIII Bieg Niepodległości
[word]
2008-10-04
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
XII Bieg o Nóż Komandosa - Kobiety OPEN
[acrobat]
2008-10-04
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
XII Bieg o Nóż Komandosa - Mężczyźni kateg.
[acrobat]
2008-10-04
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
XII Bieg o Nóż Komandosa - Mężczyźni OPEN
[acrobat]
2008-10-04
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
XII Bieg o Nóż Komandosa - mundury Kobiety
[acrobat]
2008-10-04
Starogard Gdański, Tomasz Górecki
XVII Bieg Kociewski
[word]
2008-10-04
Puszcza Kampinoska, Zbigniew Ujazdowski
XXXV Maraton Pieszy - 100 km
[acrobat]
2008-10-04
Puszcza Kampinoska, Zbigniew Ujazdowski
XXXV Maraton Pieszy - 50 km
[acrobat]
2008-10-04
Puszcza Kampinoska, Zbigniew Ujazdowski
XXXV Maraton Pieszy - 75 km
[acrobat]
2008-10-04
Police, Adam Marczak
XXX Bieg Uliczny
[acrobat]
2008-10-03
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
XII Bieg o Nóż Komandosa - mundury Mężczyźni
[acrobat]
2008-09-28
Boguszów-Gorce, Michał Jarema
1 Boguszowska Dwudziestka - 10km
[acrobat]
2008-09-28
Boguszów-Gorce, Michał Jarema
1 Boguszowska Dwudziestka - 20km
[acrobat]
2008-09-28
Opole, Andrzej Kolisz
Bieg wokół Wyspy Bolko
[excel]
2008-09-28
Wodzisław Śląski, Agnieszka Nowopolska
II Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta - 21km
[acrobat]
2008-09-28
Wodzisław Śląski, Agnieszka Nowopolska
II Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta - 4.2km
[acrobat]
2008-09-28
Tarnów, Paweł Moździerz
XVII Tarnowski Bieg Leliwitów
[excel]
2008-09-28
Zbąszyn k.Poznania, Krzysztof Wasielewski
XXI Bieg Zbąskich
[acrobat]
2008-09-28
Łowicz, organizator
XXVII Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2008-09-28
Warszawa, Bogdan Piątek
XXX Maraton Warszawski
[acrobat]
2008-09-27
Mikołów k.Katowic, Grzegorz Jarema
6 Bieg w Mikołowie
[acrobat]
2008-09-27
Żórawina k.Wrocławia, Sławek Pieczurowski
III Bieg im. Franciszka Wytrwała
[acrobat]
2008-09-27
Zakopane, organizator
I Wysokogórski Bieg im. F. Marduły - 21 km
[acrobat]
2008-09-27
Zakopane, organizator
I Wysokogórski Bieg im. F. Marduły - 7 km
[acrobat]
2008-09-27
Wrocław, Sławomir Pieczurowski
OMPW w biegach długich - końcowe
[word]
2008-09-27
Warszawa, Kazimierz Kordziński
Sztafeta Maratońska EKIDEN
[acrobat]
2008-09-27
Siniarzewo, Leszek Marcinkiewicz
XIII Bieg Łokietka
[acrobat]
2008-09-27
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
VII Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia
[excel]
2008-09-21
Warszawa, Jacek Bzura
Mistrzostwa Warszawy w Triathlonie - open
[acrobat]
2008-09-21
Katowice, Marek Hanaczewski
Półmaraton 4energy - 7KM
[acrobat]
2008-09-21
Katowice, Marek Hanaczewski
Półmaraton 4energy - drużynowo
[acrobat]
2008-09-21
Katowice, Marek Hanaczewski
Półmaraton 4energy - NORDIC
[acrobat]
2008-09-21
Katowice, Marek Hanaczewski
Półmaraton 4energy - OPEN
[acrobat]
2008-09-21
Łomża, Mariusz Nizinski
VIII Grand Prix Łomży - 4 bieg
[excel]
2008-09-21
Kłobuck, organizator
VI Bieg Szlakiem Jana Długosza - kobiety
[acrobat]
2008-09-21
Kłobuck, organizator
VI Bieg Szlakiem Jana Długosza - mężczyźni
[acrobat]
2008-09-21
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XIV Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2008-09-21
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XIV Bieg Uliczny - mężczyźni
[acrobat]
2008-09-21
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XIV Bieg Uliczny - wózki
[acrobat]
2008-09-21
Przytoczna, Dariusz Duda
XXV Bieg im. Tomasza Hopfera
[acrobat]
2008-09-20
Płoty, Szymon Kecler
12 Bieg o Sztachetkę
[word]
2008-09-20
Oleśnica, Michał Matosz
24 Bieg Uliczny o Memoriał B.Psujka
[acrobat]
2008-09-20
Głuchołazy, organizator
6 Bieg Służb Mundurowych
[acrobat]
2008-09-20
Wołów, Joanna Kauf
I Bieg Sybiraka
[acrobat]
2008-09-20
Gdynia, Piotr Suchenia
MTB Gdynia Maraton Witomino Leśniczówka
[acrobat]
2008-09-20
Śnieżka-Samotnia, Dariusz Sidor
VI Marszozbieg na trasie Śnieżka-Samotnia
[acrobat]
2008-09-20
Tychy, Wojciech Szumilas
XIII Tyski Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2008-09-20
Tychy, Wojciech Szumilas
XIII Tyski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2008-09-20
Częstochowa, Kazimierz Kordziński
XIX Złota Mila Częstochowy
[word]
2008-09-20
Częstochowa, Kazimierz Kordziński
XIX Złota Mila Częstochowy - sztafeta
[word]
2008-09-20
Wejherowo, Piotr Poniewie
XI Bieg Jakuba Wejhera
[acrobat]
2008-09-20
Sierpc k.Płocka, organizator
XI Sierpecki Minimaraton - kategoriami
[excel]
2008-09-20
Sierpc k.Płocka, organizator
XI Sierpecki Minimaraton - OPEN
[excel]
2008-09-20
Gniezno, Agnieszka Szczyglewska
XXXI Bieg Lechitów - kategorie
[acrobat]
2008-09-20
Gniezno, Agnieszka Szczyglewska
XXXI Bieg Lechitów - kobiety
[acrobat]
2008-09-20
Gniezno, Agnieszka Szczyglewska
XXXI Bieg Lechitów - MP Lekarzy
[acrobat]
2008-09-20
Gniezno, Agnieszka Szczyglewska
XXXI Bieg Lechitów - niepełnosprawni
[acrobat]
2008-09-20
Gniezno, Agnieszka Szczyglewska
XXXI Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2008-09-20
Gniezno, Agnieszka Szczyglewska
XXXI Bieg Lechitów - Wierni Lechici
[acrobat]
2008-09-20
Gniezno, Agnieszka Szczyglewska
XXXI Bieg Lechitów - wózkowicze
[acrobat]
2008-09-20
Złotoryja, Andrzej Berestecki
X Bieg o Memoriał T.Pietroszka
[acrobat]
2008-09-17
Warszawa, Maciej Szelc
III Grand Prix Żoliborza
[excel]
2008-09-14
Knurów, Hieronim Olejniczak
16 Bieg Uliczny - Kategoriami
[acrobat]
2008-09-14
Knurów, Hieronim Olejniczak
16 Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2008-09-14
Knurów, Hieronim Olejniczak
16 Bieg Uliczny - Mieszkańcy Knurowa
[acrobat]
2008-09-14
Knurów, Hieronim Olejniczak
16 Bieg Uliczny - MP Górników
[acrobat]
2008-09-14
Knurów, Hieronim Olejniczak
16 Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2008-09-14
Kladno, Janusz Wesołowski
7 Kladensky Maraton
[acrobat]
2008-09-14
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina bieg 1 z 10
[excel]
2008-09-14
Dolina Będkowska, Bogdan Sądel
II Bieg po Dolinie
[acrobat]
2008-09-14
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
I Sądecka Dycha o Puchar NEWAGU - Kobiety
[acrobat]
2008-09-14
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
I Sądecka Dycha o Puchar NEWAGU - Mężczyźni
[acrobat]
2008-09-14
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
I Sądecka Dycha o Puchar NEWAGU - Niepełnosprawni
[acrobat]
2008-09-14
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
I Sądecka Dycha o Puchar NEWAGU - OPEN
[acrobat]
2008-09-14
Mogilno, Maciej Kwiatkowski
XV Bieg o Memoriał Mariana Śmigielskiego - drużyny
[acrobat]
2008-09-14
Mogilno, Maciej Kwiatkowski
XV Bieg o Memoriał Mariana Śmigielskiego - OPEN
[acrobat]
2008-09-14
Wrocław, organizator
XXVI Wrocław Maraton - drużynowo
[acrobat]
2008-09-14
Wrocław, organizator
XXVI Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2008-09-14
Wrocław, organizator
XXVI Wrocław Maraton - wózki
[acrobat]
2008-09-13
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
19 Bieg Władysława Jagiełły - 3km
[acrobat]
2008-09-13
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
19 Bieg Władysława Jagiełły - kategorie
[acrobat]
2008-09-13
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
19 Bieg Władysława Jagiełły - kobiety
[acrobat]
2008-09-13
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
19 Bieg Władysława Jagiełły - OPEN
[acrobat]
2008-09-13
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
19 Bieg Władysława Jagiełły - samorządowcy
[acrobat]
2008-09-13
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
19 Bieg Władysława Jagiełły - sędziowie piłkarscy
[acrobat]
2008-09-13
Krojanty k.Chojnic, Jarosław Wolski
2 Bieg Ułański
[acrobat]
2008-09-13
Kladno, Aleksy Szablicki
7. Kladensky Maraton
[excel]
2008-09-13
Arturówek k.Łodz, Bartłomiej Sobecki
GP Arturówka łaczna - 5 Biegów
[excel]
2008-09-13
Ostrów Wlkp., Rafał Kowalski
Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2008-09-13
Arturówek k.Łodzi, Bartłomiej Sobecki
III Bieg Solidarności
[excel]
2008-09-13
Miasteczko Śląskie, Daniel Pasek
I Cross Zakończenie Lata
[word]
2008-09-13
Gdynia, Piotr Suchenia
Puchar Polski w Aquathlonie - Dzieci
[acrobat]
2008-09-13
Gdynia, Piotr Suchenia
Puchar Polski w Aquathlonie - Młodzicy
[acrobat]
2008-09-13
Gdynia, Piotr Suchenia
Puchar Polski w Aquathlonie - OPEN
[acrobat]
2008-09-13
Wrocław, organizator
XVIII Bieg Solidarności - kategorie
[acrobat]
2008-09-13
Wrocław, organizator
XVIII Bieg Solidarności - kobiety
[acrobat]
2008-09-13
Wrocław, organizator
XVIII Bieg Solidarności - OPEN
[acrobat]
2008-09-10
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia w Biegach Przełajowych - 6
[word]
2008-09-10
Leszno, Krzysztof Tumko
Mistrzostwa Wojska Polskiego w biegach przeł.
[excel]
2008-09-10
Warszawa, Andrzej Krochmal
XIX Biegi Przełajowe
[word]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
18 Półmaraton Philips'a - kategorie
[acrobat]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
18 Półmaraton Philips'a - kobiety
[acrobat]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
18 Półmaraton Philips'a - MP Wojska (drużynowo)
[acrobat]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
18 Półmaraton Philips'a - MP Wojska (K)
[acrobat]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
18 Półmaraton Philips'a - MP Wojska (M)
[acrobat]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
18 Półmaraton Philips'a - OPEN
[acrobat]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
18 Półmaraton Philips'a - PHILIPS Kobiety
[acrobat]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
18 Półmaraton Philips'a - PHILIPS Mężczyźni
[acrobat]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
18 Półmaraton Philips'a - Policja Kobiety
[acrobat]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
18 Półmaraton Philips'a - Policja Mężczyźni
[acrobat]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
18 Półmaraton Philips'a - Studenci Kobiety
[acrobat]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
18 Półmaraton Philips'a - Studenci Mężczyźni
[acrobat]
2008-09-07
Dolni Morava k.Krali, Kazimierz Kordziński
Bieg na Kralicky Sneżnik
[acrobat]
2008-09-07
Zajączki Drugie, Janusz Małek
III Biegi Zajączkowskie
[excel]
2008-09-07
Łomża, Mariusz Nizinski
III Łomżyński Półmaraton
[excel]
2008-09-07
Winsko, Grzegorz Kucharczyk
IV Bieg Po Winne Grono
[excel]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
Mistrzostwa Polski Kobiety w Półmaratonie
[acrobat]
2008-09-07
Piła, Andrzej Szczyglewski
Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Półmaratonie
[acrobat]
2008-09-07
Borówno, organizator
Panasonic Triathlon Polska - 113km
[word]
2008-09-07
Borówno, organizator
Panasonic Triathlon Polska - 226km
[acrobat]
2008-09-07
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg 6
[word]
2008-09-07
Kraków - Piekary, organizator
V Bieg Siemaszki - kobiety
[excel]
2008-09-07
Kraków - Piekary, organizator
V Bieg Siemaszki - mężczyźni
[excel]
2008-09-07
Łuków, organizator
XIV Bieg im. Stanisława Brzóski
[word]
2008-09-07
Sochaczew, Michał Biernat
XXV Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[word]
2008-09-06
Rzeszów, Wojtek Tomaka
19 Nocny Bieg Solidarności
[acrobat]
2008-09-06
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
46 Bieg Westerplatte
[excel]
2008-09-06
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
46 Bieg Westerplatte
[excel]
2008-09-06
Oświęcim, Hieronim Olejniczak
III Bieg Uliczny - kategoriami
[acrobat]
2008-09-06
Oświęcim, Hieronim Olejniczak
III Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2008-09-06
Oświęcim, Hieronim Olejniczak
III Bieg Uliczny - mieszkańcy powiatu
[acrobat]
2008-09-06
Oświęcim, Hieronim Olejniczak
III Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2008-09-06
Rypin, Rafał Kowalski
III Rypiński Bieg po Zdrowie
[acrobat]
2008-09-06
Nowy Targ, Maciej Szelc
IV Gorce Maraton
[excel]
2008-09-06
Dolní Morava, Marek Swoboda
Mistrzostwa Świata Weteranów w biegach górskich
[acrobat]
2008-09-06
Zielona Góra, Bogdan Sądel
XXIII Nocny Bieg Bachusa
[acrobat]
2008-09-06
Świnoujście - Wolgas, Tomasz Wolender
XXIX Maraton Świnoujście - Wolgast
[acrobat]
2008-08-31
Pyzdry, Hieronim Olejniczak
27 Bieg Kazimierzowski - Kobiety
[acrobat]
2008-08-31
Pyzdry, Hieronim Olejniczak
27 Bieg Kazimierzowski - Mężczyźni
[acrobat]
2008-08-31
Jatrzębie-Zdrój, Dawid Flasz
Bieg Porozumień Sierpniowych
[acrobat]
2008-08-31
Łeba, Krzysztof Pruszak
Bieg po Muszlę Świętego Jakuba - kategorie
[excel]
2008-08-31
Łeba, Krzysztof Pruszak
Bieg po Muszlę Świętego Jakuba - OPEN
[word]
2008-08-31
Krosno, Sławomir Kukulski
IV Bieg o Skarb Portiusa
[excel]
2008-08-31
Ostróda, Aleksander Reiff
Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Cable Wakeboard
[word]
2008-08-31
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Siódemka - kategorie
[acrobat]
2008-08-31
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Siódemka - mieszkańcy
[acrobat]
2008-08-31
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Siódemka - OPEN
[acrobat]
2008-08-31
Rychnov nad Kneznou, Aleksy Szablicki
Rychnov Classic Maraton 2008
[acrobat]
2008-08-31
Żabnica, Maciej Majer
VIII Bieg na Szczyt Rysianki
[acrobat]
2008-08-31
Zamość, organizator
XXII Bieg Pokoju - etap 4
[word]
2008-08-31
Szczecin, Jacek Kozłowski
XXIX Szczeciński Półmaraton Gryfa
[acrobat]
2008-08-31
Żywiec, Mirosław Dziergas
Złota 50-tka - klasyfikacja końcowa
[excel]
2008-08-30
Bartne k.Gorlic, Gabrysia
Bieg ku Madonnie
[acrobat]
2008-08-30
Golub-Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2008-08-30
Koszalin, Arkadiusz Kozak
I Cross Góry Chełmskiej
[word]
2008-08-30
Ostróda, Aleksander Reiff
Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych 2008
[word]
2008-08-30
Krasnobród-Zamość, organizator
XXII Bieg Pokoju - etap 3
[word]
2008-08-29
Zwierzyniec, OSiR Zamość
XXII Bieg Pokoju - etap 2
[word]
2008-08-28
Zamość-Zwierzyniec, OSiR Zamość
XXII Bieg Pokoju - etap 1
[word]
2008-08-24
Łobez, Marcin Horbacz
Grand Prix Łobza Cztery Pory Roku 3/4
[word]
2008-08-24
Parzęczew, organizator
V Półmaraton Rekreacyjny Puchatka
[excel]
2008-08-23
Ustroń, Leszek Gortal
18 Bieg Romantyczny Parami - kategorie
[acrobat]
2008-08-23
Ustroń, Barbara Muzyka
18 Bieg Romantyczny Parami - OPEN
[acrobat]
2008-08-23
Olsztyn, Daniel Mitkowski
Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Olsztyna - open
[acrobat]
2008-08-23
Kurowo, Witold Sikorski
Setny Maraton Witolda Sikorskiego
[acrobat]
2008-08-23
Skarżysko-Kamienna, Tomasz Wąsowski
VIII Półmaraton Rejów - OPEN
[acrobat]
2008-08-23
Skarżysko-Kamienna, Tomasz Wąsowski
VIII Półmaraton Rejów - szczegółowo
[acrobat]
2008-08-23
Wojcieszyce, Rafał Grzegorzewski
VII Gorzowski Maraton Rowerowy - 160km
[acrobat]
2008-08-23
Wojcieszyce, Rafał Grzegorzewski
VII Gorzowski Maraton Rowerowy - 242km
[acrobat]
2008-08-23
Wojcieszyce, Rafał Grzegorzewski
VII Gorzowski Maraton Rowerowy - 82km
[acrobat]
2008-08-22
Końskie, Wojciech Pasek
VII Supermaraton Pieszy na 100 km
[word]
2008-08-17
Dziwnów, Grzegorz Lipiński
10 Bieg Cztery Mile Jarka - biegi towarzysz.
[acrobat]
2008-08-17
Dziwnów, Grzegorz Lipiński
10 Bieg Cztery Mile Jarka - bieg główny
[acrobat]
2008-08-17
Arturówek, Bartłomiej Sobecki
II Bieg Lata
[excel]
2008-08-17
Lubliniec, ChampionChip
II Mistrzostwa Polski w biegu tyłem
[acrobat]
2008-08-17
Lubliniec, ChampionChip
II Mistrzostwa Polski w biegu tyłem - kobiety
[acrobat]
2008-08-17
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - FINAŁ
[acrobat]
2008-08-17
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - FINAŁ (kobiety)
[acrobat]
2008-08-17
Brody, Sylwester Dudek
IX Bieg im. St. Staszica
[acrobat]
2008-08-17
Widziszewo, Dawid Talikadze
XXII Bieg Przyjaźni
[word]
2008-08-16
Milicz, Hieronim Olejniczak
28 Bieg Baryczan
[acrobat]
2008-08-16
Szczytna k.Kłodzka, Zbigniew Drygalski
3 Bieg Górski Szczytna 2008
[acrobat]
2008-08-16
Chwarszczany, Andrzej Brzozowski
Bieg Śladami Bitwy pod Sarbinowem
[excel]
2008-08-16
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
II Bieg Małego Katorżnika
[word]
2008-08-16
Lubliniec, ChampionChip
II Galernik TEAM
[acrobat]
2008-08-16
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - bieg eliminacyjny 11:00
[acrobat]
2008-08-16
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - bieg eliminacyjny 12:00
[acrobat]
2008-08-16
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - bieg eliminacyjny 13:00
[acrobat]
2008-08-16
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - bieg eliminacyjny 14:00
[acrobat]
2008-08-16
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - bieg eliminacyjny 15:00
[acrobat]
2008-08-16
Wilno (LTV), organizator
Vilnius 2008
[acrobat]
2008-08-16
Trzęsacz, Grzegorz Lipiński
XVII Bieg na Fali
[acrobat]
2008-08-16
Prostki k.Ełku, Janusz Krause
X Jubileuszowy Bieg Szlakiem Tatarskim
[word]
2008-08-15
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
MTB Cross Katorżnik
[word]
2008-08-15
Radzymin, Beata Jusińska
Półmaraton z okazji 88 rocznicy Bitwy Warszawskiej
[excel]
2008-08-15
Gdańsk, Krzysztof Bartkiewicz
XIV Maraton Solidarności
[acrobat]
2008-08-15
Gdańsk, organizator
XIV Maraton Solidarności - Rolki
[acrobat]
2008-08-15
Kobylin, organizator
XVII Bieg im.J.Piłsudskiego
[acrobat]
2008-08-10
Międzygórze, BCKF
16 Bieg Śnieżnicki - juniorzy
[excel]
2008-08-10
Międzygórze, BCKF
16 Bieg Śnieżnicki - seniorzy
[excel]
2008-08-09
Rybnik, Grzegorz Wnuk
6 ECOL Maraton Energetyków
[excel]
2008-08-09
Bogdaniec, Dariusz Duda
IV Dziesiątka Lasów Bogdanieckich
[acrobat]
2008-08-09
Łódź, Jacek Bzura
IV Triathlon Łódzkiego WOPR - open
[acrobat]
2008-08-09
Łódź, Oranizator
IV Triathlon Łódzkiego WOPR - open
[acrobat]
2008-08-09
Łódź, Jacek Bzura
IV Triathlon Łódzkiego WOPR - open
[acrobat]
2008-08-09
Rajec (SVK), Aleksy Szablicki
Rajecky Maraton
[word]
2008-08-03
Wieleń, Dariusz Duda
29 Masowy Bieg im. Józefa Nojiego
[acrobat]
2008-08-03
Czechy, Roman Bogdał
Beh Svinnou
[word]
2008-08-03
Ciechanów, Zenon Lewandowski
GP Ciechanowa 2008/5
[word]
2008-08-03
Ljubljana (SLV),
ME Weteranów - maraton drużynowo
[acrobat]
2008-08-03
Ljubljana (SLV),
ME Weteranów - maraton indyw.
[acrobat]
2008-08-03
Opalenica, Bartłomiej Przybylski
XVII Bieg Opalińskich
[word]
2008-08-03
Bochnia, Tomasz Głód
XV Memoriałowy Bieg Majora Bacy
[acrobat]
2008-08-02
Jaworzno, Marek Hanaczewski
13 Bieg Uliczny - kategorie
[excel]
2008-08-02
Jaworzno, Marek Hanaczewski
13 Bieg Uliczny - kobiety
[excel]
2008-08-02
Jaworzno, Marek Hanaczewski
13 Bieg Uliczny - MaratonyPolskie.PL TEAM
[excel]
2008-08-02
Jaworzno, Marek Hanaczewski
13 Bieg Uliczny - OPEN
[excel]
2008-08-02
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
15 Bieg Św.Dominika - amatorzy
[acrobat]
2008-08-02
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
15 Bieg Św.Dominika - ELITA
[acrobat]
2008-08-02
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
15 Bieg Św.Dominika - kobiety
[acrobat]
2008-08-02
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
15 Bieg Św.Dominika - VIP
[acrobat]
2008-08-02
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
15 Bieg Św.Dominika - wózkowicze
[acrobat]
2008-08-02
Ostrów Wlkp., Jacek Matysiak
Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2008-08-02
Słowacja, Czesław Wizner
SlovakMan Triathlon
[acrobat]
2008-08-02
Toruń, Rafał Kowalski
VII Cross Maraton z Tadeuszem Spychalskim
[word]
2008-08-02
Zielonka, Bogdan Piątek
VI Mistrzostwa Lechitów w Triathlonie Olimpijski
[excel]
2008-07-30
Bielsko Biała, Łukasz Panfil
Miting Beskidian Athletic
[acrobat]
2008-07-27
Gdów - Niegowić, Zenon Grymek
Jubileuszowy Bieg Papieski - generalna
[acrobat]
2008-07-27
Gdów - Niegowić, Zenon Grymek
Jubileuszowy Bieg Papieski - kategoriami
[acrobat]
2008-07-27
Sopot, Łukasz Panfil
Memoriał Janusza Sidły
[acrobat]
2008-07-27
Mława, Konrad Wtulich
Trail Half Marathon
[excel]
2008-07-27
Korbielów, Andrzej Puchacz
VIII Międzynarodowy Bieg Górski na Szczyt Pilska
[excel]
2008-07-27
Sosnówka, Waldemar Witulski
VI Bieg Górski do Dobrego Źródła
[excel]
2008-07-27
Darłowo, Dominik Krumin
XVI Ogólnopolski Bieg Eryka
[excel]
2008-07-26
Lębork, Kazimierz Duwe
VIII Bieg Uliczny Św. Jakuba
[excel]
2008-07-26
Dźwirzyno, Szewc
XIII Bieg ku Słońcu - generalna
[excel]
2008-07-26
Dźwirzyno, Szewc
XIII Bieg ku Słońcu - kategoriami
[excel]
2008-07-26
Warszawa, Piotr Krawczyk
XVIII Nocny Bieg Powstania Warszawskiego
[excel]
2008-07-26
Puck, Grzegorz Lipiński
XXV Maraton Ziemi Puckiej - generalna
[acrobat]
2008-07-26
Puck, Grzegorz Lipiński
XXV Maraton Ziemi Puckiej - MP nauczycieli
[acrobat]
2008-07-26
Puck, Grzegorz Lipiński
XXV Maraton Ziemi Puckiej - półmaraton
[acrobat]
2008-07-26
Puck, Grzegorz Lipiński
XXV Maraton Ziemi Puckiej - wózki
[acrobat]
2008-07-20
Skórcz, Mateusz Glazik
I Bieg Turystyczny Czterech Jezior
[word]
2008-07-20
Kryspinow, Agnieszka Zawierta
Maraton Pływacki Kryspinów
[word]
2008-07-20
Okonek, Ryszard Pilarczyk
Półmaraton Lipcowy
[acrobat]
2008-07-20
Kudowa Zdrój, Paweł Stanisz
XX Bieg Homolan - generalna
[excel]
2008-07-20
Kudowa Zdrój, Antoni Stankiewicz
XX Bieg Homolan - kategoriami
[word]
2008-07-20
Domažlice, Krzysztof Bartkiewicz
ZÁTOPKŮV ZLATÝ TÝDEN 2008
[acrobat]
2008-07-19
Szczytno, Paweł Pałat
27 Maraton Juranda
[acrobat]
2008-07-19
Moryń, Łukasz Hryciuk
9 Międzynarodowy Bieg Dookoła Morynia 
[word]
2008-07-19
Notre Dame de Monte, Krzysztof Mazur
Course a la soupe de poissons
[acrobat]
2008-07-19
Afganistan, Janusz Szafarczyk
III Dobrodzieńska Dycha - edycja w Afganistanie
[excel]
2008-07-19
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
III Dobrodzieńska Dycha - kategoriami
[acrobat]
2008-07-19
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
III Dobrodzieńska Dycha - klas. generalna
[acrobat]
2008-07-19
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
III Dobrodzieńska Dycha - kobiety
[acrobat]
2008-07-19
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
III Dobrodzieńska Dycha - mieszk. gm. Dobrodzień
[acrobat]
2008-07-19
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
III Dobrodzieńska Dycha - Mistrzostwa Mety Lubl.
[acrobat]
2008-07-19
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
III Dobrodzieńska Dycha - prac. firmy Kler
[acrobat]
2008-07-19
Nietulisko Duże, Daniel Wosik
II Cross im. Stanisława Staszica
[word]
2008-07-19
Korzybie, Krzysztof Kowalczyk
XV Bieg im. Elżbiety Garduły
[excel]
2008-07-19
Jeleśnia, organizator
XV Bieg Uliczny
[excel]
2008-07-17
Toruń, Paweł Majcher
Grand Prix Łubianka Cross 2008 - edycja VII
[excel]
2008-07-13
Strba, Krzysztof Kuśmirek
Mały Strbsky Maraton
[word]
2008-07-13
Żarnowiec - Dobieszy, Sławomir Kukulski
XVI Bieg Szlakiem M.Konopnickiej
[excel]
2008-07-13
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXVIII Bieg o Złoty Kłos - KAT
[acrobat]
2008-07-13
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXVIII Bieg o Złoty Kłos - Mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2008-07-13
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXVIII Bieg o Złoty Kłos - Mistrzostwa Małżeństw
[acrobat]
2008-07-13
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXVIII Bieg o Złoty Kłos - OPEN
[acrobat]
2008-07-12
Zielona Gora, Tomasz Wzięch
16. Bieg Sztafetowy Zielona Gora - Cottbus
[acrobat]
2008-07-12
Wrocław, Maciej Głowacki
7 Bieg pod Powodziową Falę
[word]
2008-07-12
Rowy , Jan Huruk
8 Bieg Szlakim Zwiniętych Torów - młodzież
[excel]
2008-07-12
Rowy , Jan Huruk
8 Bieg Szlakim Zwiniętych Torów - OPEN
[acrobat]
2008-07-12
Reńska Wieś, organizator
Bieg Herbowy o Puchar Wójta Gminy Reńska Wieś
[word]
2008-07-12
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2008-07-12
Klimontów, Wojciech Tomaka
III Integracyjny Bieg Klimontowski
[excel]
2008-07-12
Bydgoszcz, Bogdan Łabęcki
III Nocny Maraton Wokół Kanału Bydgoskiego
[excel]
2008-07-12
Bydgoszcz, Bogdan Łabęcki
III Nocny Półmaraton Bydgoski
[excel]
2008-07-12
Lubiewo, organizator
I Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami
[word]
2008-07-12
Charzykowy k.Chojnic, Michał Januszewski
I Mistrzostwa Chojnic w Pływaniu Długodystansowym
[word]
2008-07-12
Niesulice, Dariusz Duda
Niesulicka Piątka
[acrobat]
2008-07-12
Lwówek Śląski, Antoni Stankiewicz
VI Bieg Szlakiem Agatowym
[word]
2008-07-12
Kretowiny, Barbara Muzyka
X Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie-mężczyźni
[excel]
2008-07-12
Kretowiny, Barbara Muzyka
X Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - kobiety
[excel]
2008-07-11
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
VI Bieg o Puchar Dziesięciu Mostów
[excel]
2008-07-06
Jarosławiec, Jarosław Modliszewski
18 Miedzynarodowy Bieg po Plaży - KAT
[acrobat]
2008-07-06
Jarosławiec, Jarosław Modliszewski
18 Miedzynarodowy Bieg po Plaży - KOB
[acrobat]
2008-07-06
Jarosławiec, Jarosław Modliszewski
18 Miedzynarodowy Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2008-07-06
Dębno, Marek Hanaczewski
Aquathlon dzieci
[acrobat]
2008-07-06
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
GP o puchar Dyrektora MOSiR w Gdańsku
[acrobat]
2008-07-06
Sucha Góra, Mirosław Dziergas
I Bieg na Halę Krupową
[excel]
2008-07-06
Dębno, Marek Hanaczewski
Mistrzostwa Pol. Sztafet w Triathlonie - kobiety
[acrobat]
2008-07-06
Dębno, Marek Hanaczewski
Mistrzostwa Pol. Sztafet w Triathlonie - mężczyźni
[acrobat]
2008-07-05
Imielin k.Mysłowic, Hieronim Olejniczak
15 Imieliński Cross Ekologiczny - KAT
[acrobat]
2008-07-05
Imielin k.Mysłowic, Hieronim Olejniczak
15 Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2008-07-05
Kępino, Krzysztof Modzelewski
Crossmaraton parami po Puszczy Darżlubskiej
[excel]
2008-07-05
Jaworzno, Marek Hanaczewski
II Otwarte Mistrzostwa Jaworzna Triathlonie
[acrobat]
2008-07-05
Nitra, Łukasz Panfil
Mistrzostwa Słowacji w Lekkiej Atletyce
[word]
2008-07-05
Karpacz, Robert Walkowiak
Śnieżka Run 1602
[acrobat]
2008-07-05
Karpacz, Robert Walkowiak
Śnieżka Run 2008
[acrobat]
2008-07-05
Opole, Artur Górlaczyk
VI Bieg Opolski
[acrobat]
2008-07-05
Afganistan, Artut Góralczyk
VI Bieg Opolski (edycja Afganistan)
[acrobat]
2008-07-05
Sarajewo, Artur Góralczyk
VI Bieg Opolski (edycja Sarajewo)
[acrobat]
2008-07-05
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVIII Ciechanowska Piętnastka
[word]
2008-07-04
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
4 Bieg Świętojański od Zmierzchu do Świtu
[excel]
2008-07-04
Tabor, Łukasz Panfil
Mistrzostwa Czech w Lekkiej Atletyce
[word]
2008-07-04
Szczecin, Łukasz Panfil
Mistrzostwa Polski Seniorów w LA
[acrobat]
2008-07-01
Bydgoszcz, Łukasz Panfil
Tamex Cup VIII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny
[acrobat]
2008-06-29
Pitztal (AUS), Andrzej Pągowski
Gletschermarathon
[acrobat]
2008-06-29
Łomża, Mariusz Niziński
Grand Prix Łomży 2008 [3]
[word]
2008-06-29
Grajewo, Wiesław Jerulank
II Bieg Godzinny
[word]
2008-06-29
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
II Maraton Ostrowski im.E.Jakowczyka
[excel]
2008-06-29
Wrocław, Maciej Głowacki
IX Bieg Śladem Konia
[excel]
2008-06-29
Katowice, Stefan Kalinowski
Silesia Run
[excel]
2008-06-29
Szczecin, Zbyszek Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg V
[word]
2008-06-28
Mysłowice, Czesław Wizner
IX Cross IPA
[acrobat]
2008-06-28
Glinojeck, Zenon Lewandowski
VBieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck
[excel]
2008-06-28
Wołczyn, Krzysztof Mazur
VII Bieg o Puchar Burmistrza
[acrobat]
2008-06-28
Międzybrodzie Żywiec, Krzysztof Szwed
X Bieg Górski na Górę Żar
[excel]
2008-06-23
Marianówek, Ania Rejkowska
Maraton Świętojański im.Marka Kotańskiego
[word]
2008-06-22
Łaziska Górne, Rafał Gałuszka
Bieg Uliczny o Łaziskie Liście
[excel]
2008-06-22
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina 10/10
[excel]
2008-06-22
Podoliniec - Rytro, Marek Zieliński
III Visegrad Maraton
[acrobat]
2008-06-22
Lębork, Kazimierz Duwe
XVII Maraton Ekologiczny pam.T.Hopfera
[acrobat]
2008-06-22
Szlichtyngowa, Łukasz Hryciuk
X Międzynarodowy Bieg Szlichtyngów
[word]
2008-06-22
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
X Nowogrodziecka Dziesiątka
[acrobat]
2008-06-21
Unisław, Marek Chojnacki
Dziesiątka Unisławska
[acrobat]
2008-06-21
Gdynia, Maciej Kwiatkowski
III Nocny Maraton Świętojański
[acrobat]
2008-06-21
Gdynia, Maciej Kwiatkowski
III Nocny Półmaraton Świętojański
[acrobat]
2008-06-21
Łódź, Bartłomiej Sobecki
II Bieg Świętojański
[excel]
2008-06-21
Łódź, Bartłomiej Sobecki
II Otwarte Mistrzostwa Łodzi w biegu z psem
[excel]
2008-06-21
Istebna, Dariusz Andrzejewski
I Bieg im.Stanisława Legierskiego
[word]
2008-06-21
Środa Wielkopolska, Marek Hanaczewski
Ogólnopolskie Zawody Młodzieży w Triathlonie
[acrobat]
2008-06-21
Środa Wielkopolska, Marek Hanaczewski
VIII Otwarty Triathlon Policyjny
[acrobat]
2008-06-21
Unisław, Marek Chojnacki
V Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2008-06-21
Tułowice, Kornelia Polek - Duraj
XV Bieg Ceramika
[word]
2008-06-20
Torhout, Łukasz Panfil
Nacht van West-Vlaanderen
[acrobat]
2008-06-20
Boguszów Gorce, organizator
XX Sudecka Setka - 100 km
[acrobat]
2008-06-20
Boguszów Gorce, organizator
XX Sudecka Setka - 42 km
[acrobat]
2008-06-20
Boguszów Gorce, organizator
XX Sudecka Setka - 75 km
[acrobat]
2008-06-18
Głubczyce,
Bieg Romantyczny Haliny i Krzysztofa
[word]
2008-06-18
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia 5/2008
[word]
2008-06-15
Warszawa, Domtel
54.Memoriał Janusza Kusocińskiego
[acrobat]
2008-06-15
Grodzisk Wlkp., Maksymowicz
II Półmaraton Słowaka
[excel]
2008-06-15
Rudawa, Bogdan Sądel
IV Jurajski Półmaraton - drużynowo
[acrobat]
2008-06-15
Rudawa, Bogdan Sądel
IV Jurajski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2008-06-15
Oława, Mateusz Markowski
I Bieg Koguta
[acrobat]
2008-06-15
Merano (Włochy), WMRA
Puchar Świata w Biegach Górskich
[acrobat]
2008-06-15
Korycin - Janów, Jadwiga Łabaniowska
XVII Półmaraton Mleczny
[acrobat]
2008-06-14
Wilno, Emilis Korsakas
Bieg z okazji Dnia Żałoby i Nadziej
[acrobat]
2008-06-14
Stargard Szczeciński, Krzysztof Adamczak
II Bieg o Błękitną Wstęgę - kat.generalna
[acrobat]
2008-06-14
Stargard Szczeciński, Krzysztof Adamczak
II Bieg o Błękitną Wstęgę - kobiety kategoriami
[acrobat]
2008-06-14
Stargard Szczeciński, Krzysztof Adamczak
II Bieg o Błękitną Wstęgę - mężczyźni kategoriami
[acrobat]
2008-06-14
Gryfów Śląski, Przemysław Chorzępa
IV Bieg Gryfitów - dzieci
[word]
2008-06-14
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
I Bieg Energetyka
[excel]
2008-06-14
Sulejówek, Piotr Krawczyk
I Bieg Marszałka
[excel]
2008-06-14
Gryfów Śląski, Przemysław Chorzępa
VI Bieg Gryfitów - bieg główny kategoriami
[word]
2008-06-13
Biel (Szwajcaria), Kazimierz Kordziński
50 Bieler Luftage
[word]
2008-06-08
Bytów,
28 Półmaraton Gochów
[word]
2008-06-08
Rybnik, Grzegorz Wnuk
6. Półmaraton Energetyków
[excel]
2008-06-08
Kietrz, Hieronim Olejniczak
II Półmaraton Kietrz&Rohov - kategoriami
[acrobat]
2008-06-08
Kietrz, Hieronim Olejniczak
II Półmaraton Kietrz&Rohov - mieszkańcy
[acrobat]
2008-06-08
Kietrz, Hieronim Olejniczak
II Półmaraton Kietrz&Rohov - OPEN
[acrobat]
2008-06-08
Eugene,
Prefontaine Classic Eugene
[word]
2008-06-08
Trzebiatów, organizator
Trzebiatowska Dziesiątka
[word]
2008-06-08
Wrocław, Paweł Rychlikowski
VIII Karłowicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2008-06-08
Bukowno, Hieronim Olejniczak
VI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza - kategoriami
[acrobat]
2008-06-08
Bukowno, Hieronim Olejniczak
VI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza - mieszkańcy
[acrobat]
2008-06-08
Bukowno, Hieronim Olejniczak
VI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza - OPEN
[acrobat]
2008-06-08
Białystok, Karol Gryko
V Półmaraton EKO Białystok - Dobrzyniewo Duże
[excel]
2008-06-08
Olsztyn, Marcin Ciszek
XIII Marszobieg Na Jurajskim Szlaku
[acrobat]
2008-06-08
Myszków, Wojciech Latacz
XXIX Bieg Pięciu Stawów - Dzieci
[word]
2008-06-08
Myszków, Wojciech Latacz
XXIX Bieg Pięciu Stawów - Kobiety
[word]
2008-06-08
Myszków, Wojciech Latacz
XXIX Bieg Pięciu Stawów - Mężczyźni
[word]
2008-06-07
Bukownica, Grzegorz Jeżewski
16 Bieg Sokoła im.Jana Pawła II
[excel]
2008-06-07
Brzeg Dolny, Arek Tołłoczko
Bieg Chemika
[acrobat]
2008-06-07
Brenna, Andrzej Puchacz
Bieg o Breńskie Kierpce
[excel]
2008-06-07
Piotrków Trybunalski, Leszek Heinzel
Bieg Piotrkowski
[word]
2008-06-07
Świdnik, Krzysztof Kuśmirek
Bieg Solidarności
[word]
2008-06-07
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
III Ogólnopolskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2008-06-07
Kraków, Bogdan Piątek
I Mistrzostwa Polski w biegu 24-godzinnym
[excel]
2008-06-07
Brenna, Andrzej Puchacz
Mistrzostwa Polski w Biegu Anglosaskim
[excel]
2008-06-07
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Szczytnicka Piątka - kategoriami
[acrobat]
2008-06-07
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Szczytnicka Piątka - OPEN
[acrobat]
2008-06-06
Oslo,
Bislett Games - Golden League, Oslo
[word]
2008-06-06
Siemianowice Śląskie, Grzegorz Lipiński
III Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2008-06-06
Siemianowice Śląskie, Grzegorz Lipiński
III Nocny Bieg Godzinny - szczegółowo
[excel]
2008-06-04
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia 4/2008
[word]
2008-06-04
Warszawa-Żoliborz, Krzysztof Orzeszek
II Bieg Żoliborza
[excel]
2008-06-01
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
16 Bieg Fiata - Fiat Auto Poland
[acrobat]
2008-06-01
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
16 Bieg Fiata - kategoriami
[acrobat]
2008-06-01
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
16 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2008-06-01
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
16 Bieg Fiata - Lotna Premia
[acrobat]
2008-06-01
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
16 Bieg Fiata - MP Lekarzy
[acrobat]
2008-06-01
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
16 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2008-06-01
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
16 Bieg Fiata - wózki sportowe
[acrobat]
2008-06-01
Nowa Sól, Grzegorz Rogula
25 Półmaraton Solan o Puchar Prezydenta Nowej Soli
[acrobat]
2008-06-01
Hennef, Łukasz Panfil
Europawochelauf Hennef Halbmarathon
[acrobat]
2008-06-01
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina 9/2008
[excel]
2008-06-01
Fałków, Piotr Koń
II Bieg u Puchar Wójta Gminy Fałków
[word]
2008-06-01
Sopot, Przemysław Torłop
Spontaniczny Bieg Maratoński
[word]
2008-06-01
Osieczna k.Starogard, Stanisaw Stosik
VI Piknik Sportowy
[word]
2008-06-01
Krzepice,
XIV Bieg Krzepkich
[excel]
2008-06-01
Jawor, Hieronim Olejniczak
XIV Półmaraton Jaworski
[acrobat]
2008-06-01
Krotoszyn, Roman Stawowy
XXIX Bieg Krotosa
[excel]
2008-06-01
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XXVII Gośliński Mały Maraton Weteranów - kat.
[acrobat]
2008-06-01
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XXVII Gośliński Mały Maraton Weteranów - open
[acrobat]
2008-05-31
Piaski k.Poznania, Krzysztof Tumko
25 Bieg im. Bł. Edmunda Bojanowskiego
[acrobat]
2008-05-31
Stockholm, Krzysztof Bartkiewicz
30th Stockholm Marathon
[word]
2008-05-31
Racibórz, Dariusz Andrzejewski
Bieg z okazji 900-lecia Raciborza
[word]
2008-05-31
Łobez, Marcin Horbacz
Grand Prix Łobza Cztery Pory Roku 2/4
[word]
2008-05-31
Strzebiń, Marcin Kita
III Parafialny Bieg Św.Urbana
[acrobat]
2008-05-31
Truskaw k.Warszawy, Piotr Krawczyk
I Bieg Truskawki
[excel]
2008-05-31
Kłodzko, Krzysztof Bartkiewicz
I Mini Maraton Kłodzki
[word]
2008-05-31
Biała Podlaska, domtel
I rzut Ligi Lekkoatletycznej - I Liga
[acrobat]
2008-05-31
Radziechowy, Edward Dudek
XVII EKO Bieg Szlakiem Dudka
[excel]
2008-05-31
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XVI Półmaraton Świętokrzyski
[acrobat]
2008-05-31
Chrzanów, Jerzy Kryjomski
XXIV Bieg Cabanów
[excel]
2008-05-31
Sobótka, Radosław Bołtuć
X LO w Biegu Górskim
[excel]
2008-05-30
Pieniężno, Roman Sztop
VII Bieg ku słońcu
[excel]
2008-05-25
Kraków, Hieronim Olejniczak
3 Bieg Kraków-Skotniki - kategorie
[acrobat]
2008-05-25
Kraków, Hieronim Olejniczak
3 Bieg Kraków-Skotniki - marszobieg
[acrobat]
2008-05-25
Kraków, Hieronim Olejniczak
3 Bieg Kraków-Skotniki - mieszkańcy dzielnicy VIII
[acrobat]
2008-05-25
Kraków, Hieronim Olejniczak
3 Bieg Kraków-Skotniki - mieszkańcy Skotnik
[acrobat]
2008-05-25
Kraków-Skotniki, Hieronim Olejniczak
3 Bieg Kraków-Skotniki - OPEN
[acrobat]
2008-05-25
Poznań, WZLA
Akademickie MP w LA - dzień III
[acrobat]
2008-05-25
Gorlitz-Zgorzelec, Jacek Lenart
Europamarathon 2008
[excel]
2008-05-25
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - kategorie
[acrobat]
2008-05-25
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2008-05-25
Mińsk Mazowiecki, M.Gaczkowska
XIII Mazowiecka Piętnastka
[word]
2008-05-25
Rudniki, Jarosław Waliduda
XIV Bieg Pętla Rudnicka
[acrobat]
2008-05-25
Obliwice k.Lęborka, Krzysztof Pruszak
XXVI Bieg o Puchar Leśny pamięci T.Hopfera
[word]
2008-05-25
Janowiec Wielkopolsk, Tomasz Majewski
XX Biegi im. Tomasza Hopfera - drużynowe
[word]
2008-05-25
Janowiec Wielkopolsk, Tomasz Majewski
XX Biegi im. Tomasza Hopfera - OPEN
[excel]
2008-05-25
Hrubieszów, Marek Kitliński
X Bieg Herbowy
[word]
2008-05-24
Poznań, WZLA
Akademickie MP w LA - dzień II
[acrobat]
2008-05-24
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[excel]
2008-05-24
Pawłowiczki, Jarosław Waliduda
IX Bieg Herbowy
[word]
2008-05-24
Hengelo, IAAF
Miting IAAF
[word]
2008-05-24
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
Turniej Koszykówki Ulicznej - turniej 3
[acrobat]
2008-05-24
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
Turniej Koszykówki Ul. - po 3 turniejach
[acrobat]
2008-05-24
Slawno, Krzysztof Kowalczyk
XII Bieg Święców
[excel]
2008-05-23
Poznań, WZLA
Akademickie MP w LA - dzień I
[acrobat]
2008-05-21
Wrocław, Marcin Drewniak
II Dziesiątka Artemisu - kategorie
[word]
2008-05-21
Wrocław, Marcin Drewniak
II Dziesiątka Artemisu - OPEN
[word]
2008-05-21
Toruń, Piotr Bętkowski
Top Cross Torunia
[word]
2008-05-18
Łódź, Maciej Kwiatkowski
5 mBank Łódź Maraton - MARATON
[acrobat]
2008-05-18
Łódź, Maciej Kwiatkowski
5 mBank Łódź Maraton - PÓŁMARATON
[acrobat]
2008-05-18
Elbląg, Janusz Krasowski
Biegi Przełajowe Grand Prix Elbląga 2008/5
[excel]
2008-05-18
Rybnik, Dariusz Sandan
Bieg Wiosny - Polska Biega
[acrobat]
2008-05-18
Bojanowo, Jarosław Waliduda
Bieg Zwycięstwa
[word]
2008-05-18
Żórawina k.Wrocławia, Sławomir Pieczurowski
II Bieg Bogunów - kategorie
[acrobat]
2008-05-18
Żórawina k.Wrocławia, Sławomir Pieczurowski
II Bieg Bogunów - OPEN
[acrobat]
2008-05-18
Bardejov (SLV), Krzysztof Bartkiewicz
Kupelna 13-ka
[word]
2008-05-18
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Polska Biega
[word]
2008-05-18
Radom, Tadeusz Kraska
Polska Biega
[word]
2008-05-18
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa SLIB-2008/4
[word]
2008-05-18
Łomża, Mariusz Niziński
VIII Grand Prix Łomży 2/2008
[word]
2008-05-18
Łódź, Maciej Kwiatkowski
XV Bieg o Złoty Toporek
[acrobat]
2008-05-17
Siofók, Krzysztof Bartkiewicz
7. MS policajtov
[acrobat]
2008-05-17
Komańcza - Ustrzyki, Barbara Muzyka
Bieg Rzeźnika - drużyny
[acrobat]
2008-05-17
Komańcza - Ustrzyki, Barbara Muzyka
Bieg Rzeźnika - single
[acrobat]
2008-05-17
Zabrze, Beata Wronska
Bieg Wiosny - Polska Biega
[word]
2008-05-17
Częstochowa, Damian Łuszczyński
Bieg Wiosny - Polska Biega
[word]
2008-05-17
Golub-Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2008-05-17
Długołęka, Rafał Barański
III Bieg dookoła Długołęki
[acrobat]
2008-05-17
Sielpia, Wojciech Pasek
III CrossMaraton Przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2008-05-17
Kruszwica-Inowrocław, Agnieszka Eichstaedt
I Bieg Piastowski
[word]
2008-05-17
Gdynia, Piotr Suchenia
MTB Gdynia Maraton Nowy Krykulec - dystans giga
[acrobat]
2008-05-17
Gdynia, Piotr Suchenia
MTB Gdynia Maraton Nowy Krykulec - dystans mega
[acrobat]
2008-05-17
Poruba (CZE), Otto Seitl
Porubská hodinovka
[word]
2008-05-17
Leszno, B.P.Słomowicz
Supermaraton Leszno - dystans giga
[acrobat]
2008-05-17
Leszno, B.P.Słomowicz
Supermaraton Leszno - dystans mega
[acrobat]
2008-05-17
Leszno, B.P.Słomowicz
Supermaraton Leszno - dystans mini
[acrobat]
2008-05-17
Hajnówka, Eugenia Marczuk
VIII Półmaraton Białowieża-Hajnówka
[acrobat]
2008-05-17
Hajnówka, Eugenia Marczuk
VIII Półmaraton Białowieża-Hajnówka - niepełnospr.
[acrobat]
2008-05-17
Olesno, Hieronim Olejniczak
XIV Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - kategoriami
[acrobat]
2008-05-17
Olesno, Hieronim Olejniczak
XIV Oleskie Uliczne Biegi Pokoju - OPEN
[acrobat]
2008-05-17
Włocławek, Paweł Śliwiński
XXVII Bieg Kujawiaka
[word]
2008-05-16
Lubliniec, Mateusz Zawadka
Gabusiowy Bieg Urodzinowy
[excel]
2008-05-14
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia 3/2008
[word]
2008-05-14
Warszawa, Krzysztof Orzeszek
I Bieg Żoliborza
[excel]
2008-05-11
Bielsko-Biała, Andrzej Puchacz
12 Górski Bieg Magurki
[excel]
2008-05-11
Swarzędz, Krzysztof Czajka
22 Bieg Swarków im.R.Firlika - 15km kategorie
[acrobat]
2008-05-11
Swarzędz, Krzysztof Czajka
22 Bieg Swarków im.R.Firlika - 15km kobiety
[acrobat]
2008-05-11
Swarzędz, Krzysztof Czajka
22 Bieg Swarków im.R.Firlika - 15km OPEN
[acrobat]
2008-05-11
Swarzędz, Krzysztof Czajka
22 Bieg Swarków im.R.Firlika - 5km kategorie
[acrobat]
2008-05-11
Swarzędz, Krzysztof Czajka
22 Bieg Swarków im.R.Firlika - 5km OPEN
[acrobat]
2008-05-11
Bartków k.Oleśnicy, Hieronim Olejniczak
II Bieg Lupusa
[acrobat]
2008-05-11
Kąty Wrocławskie, Hieronim Olejniczak
IV Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - 10 mil
[acrobat]
2008-05-11
Kąty Wrocławskie, Hieronim Olejniczak
IV Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - 5 km
[acrobat]
2008-05-11
Vise (BEL), Jerzy Siemiątkowski
Maasmarathon
[excel]
2008-05-11
Ostrołęka, Grzegorz Lipiński
XIV Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2008-05-11
Wleń, Tomasz Kołodziej
XVII Memoriał Uliczny im. Michała Fludra
[excel]
2008-05-10
Jastrowie, Sylwester Góra
12 Bieg o Uśmiech Dziecka
[excel]
2008-05-10
Jastrowie, Sylwester Góra
12 Bieg o Uśmiech Dziecka
[excel]
2008-05-10
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski
[acrobat]
2008-05-10
Łódź, Sobecki Bartłomiej
Grand Prix Arturówka - ogólnie
[excel]
2008-05-10
Gdynia, Piotr Suchenia
Grand Prix Gdyni 2008
[acrobat]
2008-05-10
Wrocław, Maciej Głowacki
III Bieg Wyspiańskiego
[word]
2008-05-10
Szczawno-Zdrój, Ryszard Klimas
I Uzdrowiskowy Bieg na Chełmiec
[word]
2008-05-10
Bogatynia, PZLA
Mistrzostwa Dolnego Śląska w LA
[excel]
2008-05-10
Poznań, PZLA
Mityng Okręgowy
[word]
2008-05-10
Łódź, Sobecki Bartłomiej
Textilcross 2008
[excel]
2008-05-10
Gorlice, Bogusław Michalik
VI Bieg Naftowy - 10km
[acrobat]
2008-05-10
Gorlice, Bogusław Michalik
VI Bieg Naftowy - 21km
[acrobat]
2008-05-10
Gorlice, Bogusław Michalik
VI Bieg Naftowy - 5km
[acrobat]
2008-05-10
Maków Podhalański, Jakub Czerwiński
XVI Bieg po Ziemi Makowskiej
[word]
2008-05-10
Łęczyca, PZLA
XXV Memoriał im. J.S.Ponomarenki...
[excel]
2008-05-10
Grajewo, Wiesław Jerulank
X Bieg Wilka
[word]
2008-05-04
Bielsko-Biała, Filippo Gallino
Beskidzki Bieg Przełajowy
[excel]
2008-05-04
Bitterfeld (GER), Grzegorz Pogorzelski
Bitterfeld Marathon
[excel]
2008-05-04
Kępino, Krzysztof Modzelewski
Krzak Maraton
[excel]
2008-05-04
Rzeszów, PZLA
Mityng Otwarcia Sezonu
[excel]
2008-05-04
Kraków, organizator
VII Cracovia Maraton - minimaraton
[acrobat]
2008-05-04
Kraków, organizator
VII Cracovia Maraton - OPEN
[acrobat]
2008-05-04
Kraków, organizator
VII Cracovia Maraton - rolki
[acrobat]
2008-05-04
Kraków, organizator
VII Cracovia Maraton - wózki
[acrobat]
2008-05-04
Gniezno, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Europejski
[acrobat]
2008-05-04
Pszczew, Krzysztof Bartkiewicz
XXV Pszczewska Dwudziestka
[excel]
2008-05-03
Warszawa, Maciej Kwiatkowski
Bieg Konstytucji 3 Maja
[excel]
2008-05-03
Łubianka, Anna Soczek
Grand Prix Łubianka Cross 2008 (5)
[excel]
2008-05-03
Grodzisk Mazowiecki, Wojtek Radomski
Grodziska Majówka Biegowa
[excel]
2008-05-03
Grodzisk Mazowiecki, Wojtek Radomski
Grodziska Majówka Biegowa
[excel]
2008-05-03
Bytom, Kolonko Mirosław
II Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2008-05-03
Chojna k.Szczecina, Beata Dróżdż
I Międzynarodowy Bieg Integracyjny
[word]
2008-05-03
Świnoujście, Paweł Dodek
Międzynarodowa Liga Biegowa
[word]
2008-05-03
Druskienniki, Jarosław Prokopiuk
Projektas "Islikime Sveiki"
[excel]
2008-05-03
Rudze, Tomasz Wójcik
XIII Bieg Konstytucji
[word]
2008-05-03
Łubianka, Bartosz Lewandowski
XI Bieg Samorządowy
[excel]
2008-05-03
Sztum, Piotr Suchenia
XVIII Sztumski Bieg Solidarności - dorośli
[excel]
2008-05-03
Sztum, Piotr Suchenia
XVIII Sztumski Bieg Solidarności - dzieci
[word]
2008-05-03
Trzemeszno / Mogilno, Hieronim Olejniczak
XVII Bieg J.Kilińskiego - drużynowo
[acrobat]
2008-05-03
Trzemeszno / Mogilno, Hieronim Olejniczak
XVII Bieg J.Kilińskiego - kategoriami
[acrobat]
2008-05-03
Trzemeszno / Mogilno, Hieronim Olejniczak
XVII Bieg J.Kilińskiego - kobiety
[acrobat]
2008-05-03
Trzemeszno / Mogilno, Hieronim Olejniczak
XVII Bieg J.Kilińskiego - OPEN
[acrobat]
2008-05-03
Czarna Dąbrówka, Rafał Kołodzik
XVII Bieg Orłów
[acrobat]
2008-05-03
Chojnice, organizator
XXIV Chojnickie Biegi Strażackie - OPEN
[excel]
2008-05-03
Chojnice, organizator
XXIV Chojnickie Biegi Strażackie - strażacy
[excel]
2008-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
X Krośnieński Bieg Konstytucji
[excel]
2008-05-02
Czechy, Roman Bogdał
Beh na Rozálku
[word]
2008-05-02
Wegorzewo, Maciej Kwiatkowski
VIII Polmaraton Wegorza - OPEN
[acrobat]
2008-05-02
Wegorzewo, Maciej Kwiatkowski
VIII Polmaraton Wegorza - szczegs3y
[excel]
2008-05-01
Opatówek k.Kalisza, organizator
I Bieg Śladami Braci Gillerów
[acrobat]
2008-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży
[acrobat]
2008-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
VII Maraton Jelcz-Laskowice - 10 km
[acrobat]
2008-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
VII Maraton Jelcz-Laskowice - kategoriami
[acrobat]
2008-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
VII Maraton Jelcz-Laskowice - kobiety
[acrobat]
2008-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
VII Maraton Jelcz-Laskowice - OPEN
[acrobat]
2008-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
VII Maraton Jelcz-Laskowice - Powiat
[acrobat]
2008-05-01
Chełmża, Iwona Niedzielska
VI Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2008-05-01
Radziejów, Waldemar Zasada
V Radziejowski Bieg Południowy
[word]
2008-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXVI Bieg Uliczny - Afganistan
[acrobat]
2008-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXVI Bieg Uliczny - Gmina kobiety
[acrobat]
2008-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXVI Bieg Uliczny - Gmina mężczyźni
[acrobat]
2008-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXVI Bieg Uliczny - kategoriami
[acrobat]
2008-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXVI Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2008-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXVI Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2008-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXVI Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2008-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXVI Bieg Uliczny - Powiat kobiety
[acrobat]
2008-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXVI Bieg Uliczny - Powiat mężczyźni
[acrobat]
2008-04-27
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina 8/2007-2008
[excel]
2008-04-27
Toruń, Marek Hanaczewski
IV Półmaraton Toruński
[acrobat]
2008-04-27
Łomża, Mariusz Niziński
VIII Grand Prix Łomży 1/2008
[word]
2008-04-27
Koszalin, Arkadiusz Kozak
VI Bieg Wenedów
[word]
2008-04-27
Toruń, Marek Hanaczewski
XIII Bieg Zdrowych Miast Polskich
[acrobat]
2008-04-27
Radom, Tadeusz Kraska
XI Bieg o Puchar JM Rektora PR
[word]
2008-04-27
Werbkowice, Marek Kitliński
XV Cukrowniczy Bieg Uliczny
[word]
2008-04-27
Toruń, Marek Hanaczewski
XXVI Maraton Toruński
[acrobat]
2008-04-27
Toruń, Marek Hanaczewski
XXVI Maraton Toruński - drużynowo
[acrobat]
2008-04-27
Szczecinek, Magdalena Legan
XXV Bieg im.W.Osińskiego
[acrobat]
2008-04-27
Madryt, Krzysztof Bartkiewicz
XXXI Maraton de Madryt
[acrobat]
2008-04-27
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XX Złotnickie Biegi Przełajowe - kategorie
[acrobat]
2008-04-27
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XX Złotnickie Biegi Przełajowe - OPEN
[acrobat]
2008-04-26
Dolni Lhota (CZE), Grzegorz Wnuk
2 Beh Osvobozeni Cavisov
[excel]
2008-04-26
Łódź, Leszek Marcinkiewicz
II Bieg z Olimpijczykami
[word]
2008-04-26
Skawina, Hieronim Olejniczak
VI Bieg Skawiński - 10 km kategoriami
[acrobat]
2008-04-26
Skawina, Hieronim Olejniczak
VI Bieg Skawiński - 10 km OPEN
[acrobat]
2008-04-26
Skawina, Hieronim Olejniczak
VI Bieg Skawiński - 2 km kategoriami
[acrobat]
2008-04-26
Skawina, Hieronim Olejniczak
VI Bieg Skawiński - 2 km OPEN
[acrobat]
2008-04-26
Żywiec, Daniel Szymoński
Wiosenny Bieg Przełajowy na Grojec - kobiety
[excel]
2008-04-26
Żywiec, Daniel Szymoński
Wiosenny Bieg Przełajowy na Grojec - mężczyźni
[excel]
2008-04-26
Ruda Śląska, Grzegorz Lipiński
X Rudzki Bieg 12-godzinny
[acrobat]
2008-04-26
Ruda Śląska, Grzegorz Lipiński
X Rudzki Bieg 12-godzinny - szczegółowo
[excel]
2008-04-23
Głubczyce, Krzysztof Płotek
Bieg Przełajowy Józefa
[word]
2008-04-20
Rybnik, Grzegorz Wnuk
Bieg Przełajowy
[excel]
2008-04-20
Łódź, Bartłomiej Sobecki
II Bieg Wdzięczności
[excel]
2008-04-20
Dąbrowa Górnicza, Marek Hanaczewski
I Półmaraton Dąbrowski
[acrobat]
2008-04-20
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa SLIB-2008/3
[word]
2008-04-20
Siemianowice Śląskie, Hieronim Olejniczak
XVI Bieg im.W.Korfantego - kategoriami
[acrobat]
2008-04-20
Siemianowice Śląskie, Hieronim Olejniczak
XVI Bieg im.W.Korfantego - kobiety
[acrobat]
2008-04-20
Siemianowice Śląskie, Hieronim Olejniczak
XVI Bieg im.W.Korfantego - OPEN
[acrobat]
2008-04-20
Siemianowice Śląskie, Hieronim Olejniczak
XVI Bieg im.W.Korfantego - wózkowicze
[acrobat]
2008-04-20
Żnin, Adam Zaręba
XV Jubileuszowe Biegi Żnińskie
[excel]
2008-04-20
Wałcz, Hieronim Olejniczak
XV Wałecki Bieg Uliczny
[acrobat]
2008-04-19
Ceków, Mariusz Kurzajczyk
Bieg im. Adama Mariana Walczaka
[excel]
2008-04-19
Mieszkowice, Karolina Pawlicka
Mieszkowicka Nadodrzańska 10
[word]
2008-04-19
Raduszyn, ChampionChip
Mistrzostwa Polski w Crossduathlonie
[acrobat]
2008-04-19
Legionowo, Jolanta Pawłowska
Powitanie Wiosny
[excel]
2008-04-19
Łódź, Leszek Marcinkiewicz
VI Bieg Ulicą Piotrkowską
[word]
2008-04-16
Głubczyce, Krzysztof Płotek
Bieg Przełajowy Horaka
[word]
2008-04-16
Toruń, Piotr Bętkowski
Top Cross Torunia
[word]
2008-04-13
Dębno, Grzegorz Lipiński
35 Maraton Dębno - OPEN (PDF, 2.7 MB)
[acrobat]
2008-04-13
Dębno, Grzegorz Lipiński
35 Maraton Dębno - OPEN (XLS)
[excel]
2008-04-13
Dębno, Grzegorz Lipiński
35 Maraton Dębno - wózki
[acrobat]
2008-04-12
Wałbrzych, Ryszard Klimas
Bieg na Zamek Grodno
[word]
2008-04-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Grand Prix MTB Gdynia 2008/2
[word]
2008-04-12
Góra św.Anny, Andrzej Puchacz
MP w biegach górskich na krótkim dystansie
[acrobat]
2008-04-11
Sucha, Jarosław Waliduda
III Mistrzostwa Polski Służby Więziennej
[word]
2008-04-09
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia 2/2008
[word]
2008-04-09
Głubczyce, Krzysztof Płotek
Grand Prix Głubczyc
[word]
2008-04-06
Korswandt, Paweł Dodek
15 Dookoła Wolgastsee
[word]
2008-04-06
Poznań, organizator
1 Półmaraton Poznański
[acrobat]
2008-04-06
Elbląg, Janusz Krasowski
4 Bieg Przełajowy GP Elbląga
[excel]
2008-04-06
Ciechanów, Zenon Lewandowski
GP Ciechanowa 2008/4
[word]
2008-04-06
Bydgoszcz, ChampionChip
III Festiwal Biegów Ulicznych
[acrobat]
2008-04-06
Żywiec, Hieronim Olejniczak
IX Półmaraton d.J.Żywieckiego - kategorie
[acrobat]
2008-04-06
Żywiec, Hieronim Olejniczak
IX Półmaraton d.J.Żywieckiego - kobiety
[acrobat]
2008-04-06
Żywiec, Hieronim Olejniczak
IX Półmaraton d.J.Żywieckiego - OPEN
[acrobat]
2008-04-06
Żywiec, Hieronim Olejniczak
IX Półmaraton d.J.Żywieckiego - Powiat
[acrobat]
2008-04-06
Żywiec, Hieronim Olejniczak
IX Półmaraton d.J.Żywieckiego - Samorząd
[acrobat]
2008-04-06
Bukówiec Górny, Karol Świętek
XXIII Bieg Sokoła - 5 km
[acrobat]
2008-04-06
Bukówiec Górny, Karol Świętek
XXIII Bieg Sokoła - MP Lekarzy
[acrobat]
2008-04-06
Bukówiec Górny, Karol Świętek
XXIII Bieg Sokoła - OPEN
[acrobat]
2008-04-05
Przytok, Bogdan Sądel
VI Półmaraton Przytok
[acrobat]
2008-04-05
Słupsk, Grzegorz Lipiński
XIV OOM w biegach przełajowych
[excel]
2008-04-05
Starogard Gdański, Tomasz Górecki
XXV Bieg Szpęgawski
[acrobat]
2008-04-03
Toruń, Paweł Majcher
Grand Prix Łubianka Cross 2008 - edycja IV
[excel]
2008-04-02
Bielsko-Biała, Jadwiga Klimonda
Bieg Ogień Lolek
[word]
2008-03-30
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
3 Półmaraton Ostrowski
[excel]
2008-03-30
Toruń, Rafał Kowalski
GP o Puchar Marsz.Woj.Kuj-Pomorskiego - 2 etapy
[acrobat]
2008-03-30
Łobez, Marcin Horbacz
Grand Prix Łobza Cztery Pory Roku 1/4
[word]
2008-03-30
Wejherowo, Krzysztof Modzelewski
V Leśny Maraton Wejherowski
[excel]
2008-03-30
Kraków, Karol Macherzyński
V Półmaraton Marzanny
[acrobat]
2008-03-30
Toruń, Rafał Kowalski
X Bieg Truchtem po Skarpie
[acrobat]
2008-03-29
Wrocław, Michał Jarema
Bieg Uliczny o Puchar J.M. Rektora UW
[acrobat]
2008-03-29
Gdynia-Chylonia, Piotr Suchenia
GPX MTB Gdynia Chylonia
[word]
2008-03-29
Rząsiny, Przemysław Chorzępa
IX Bieg Przełajowy Powitanie Wiosny
[excel]
2008-03-29
Sobotka, Hieronim Olejniczak
I Półmaraton Ślężański - kategoriami
[acrobat]
2008-03-29
Sobotka, Hieronim Olejniczak
I Półmaraton Ślężański - kobiety
[acrobat]
2008-03-29
Sobotka, Hieronim Olejniczak
I Półmaraton Ślężański - mieszkańcy Sobótki
[acrobat]
2008-03-29
Sobotka, Hieronim Olejniczak
I Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2008-03-29
Sobotka, Hieronim Olejniczak
I Półmaraton Ślężański - WKB PIAST
[acrobat]
2008-03-29
Poznań, Marek Leśnicki
XXV Bieg Wiek Henryka Brauna - 10.8 km
[word]
2008-03-29
Poznań, Marek Leśnicki
XXV Bieg Wiek Henryka Brauna - 5.4 km
[word]
2008-03-27
Toruń, Paweł Majcher
Grand Prix - Łubianka Cross 2008 - edycja III
[word]
2008-03-26
Głubczyce, organizator
Bieg Przełajowy Zbigniewa
[word]
2008-03-24
Wałbrzych, Krzysztof Mazur
X Bieg Wielkanocny - U Stasia - kobiety
[word]
2008-03-24
Wałbrzych, Krzysztof Mazur
X Bieg Wielkanocny - U Stasia - mężczyźni
[word]
2008-03-16
Edinburgh (Szkocja), Henryk Witt
Edinburgh Half Marathon
[acrobat]
2008-03-16
Katowice, Hieronim Olejniczak
II Bieg Powitanie Wiosny - 5 km
[acrobat]
2008-03-16
Katowice, Hieronim Olejniczak
II Bieg Powitanie Wiosny - kategoriami
[acrobat]
2008-03-16
Katowice, Hieronim Olejniczak
II Bieg Powitanie Wiosny - OPEN
[acrobat]
2008-03-16
Blachownia k.Częstoc, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Siódemka - Wiosna
[acrobat]
2008-03-15
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia 2008/1
[word]
2008-03-15
Poznań, Maciej Kwiatkowski
IV Maniacka Dziesiątka - drużynowo
[acrobat]
2008-03-15
Poznań, Maciej Kwiatkowski
IV Maniacka Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2008-03-15
Wałbrzych, Andrzej Puchacz
V Biegowy Turniej Rycerski
[excel]
2008-03-15
Przełęcz Salmopolska, Edward Dudek
XIV Bieg Bacy
[excel]
2008-03-15
Kołobrzeg, Ryszard Kaliciński
XXII Bieg Zaślubin - kategoriami
[acrobat]
2008-03-15
Kołobrzeg, Ryszard Kaliciński
XXII Bieg Zaślubin - kobiety
[acrobat]
2008-03-15
Kołobrzeg, Ryszard Kaliciński
XXII Bieg Zaślubin - Kołobrzeg Kobiety
[acrobat]
2008-03-15
Kołobrzeg, Ryszard Kaliciński
XXII Bieg Zaślubin - Kołobrzeg Mężczyźni
[acrobat]
2008-03-15
Kołobrzeg, Ryszard Kaliciński
XXII Bieg Zaślubin - OPEN
[acrobat]
2008-03-15
Kołobrzeg, Ryszard Kaliciński
XXII Bieg Zaślubin - Wojsko Polskie
[acrobat]
2008-03-14
Małkinia, Rafał Kowalski
IX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych
[word]
2008-03-14
Małkinia, Rafał Kowalski
IX Grand Prix Małkini w biegach przeł. - łącznie
[word]
2008-03-09
Szczecin, Marian Kosakowski
Przełajowe MPZ STRABAG 2008
[excel]
2008-03-09
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa 2/8
[word]
2008-03-09
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXIII GP Ciechanowa - 3/2008
[word]
2008-03-08
Skórcz, Mateusz Glazik
I Bieg Arkady
[word]
2008-03-08
Toruń, Marcin Rygielski
Top Cross Torunia 2008/3
[excel]
2008-03-02
Radom, Tadeusz Kraska
Bieg Kazików o Puchar Prez.Radomia
[excel]
2008-03-02
Szczecin, Artur Potasznik
GP Szczecina 7/9
[excel]
2008-03-02
Elbląg, Janusz Krasowski
Grand Prix Elbląga
[excel]
2008-03-02
Piaski Szczygliczka , Rafał Kowalski
Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2008-03-02
Katowice, Aleksy Szablicki
Katomicki ZIMNAR 8/8 - etap dodatkowy
[word]
2008-03-02
Katowice, Krzysztof Szwed
Katowicki ZIMNAR 2008 - szczegółowo
[excel]
2008-03-02
Szczecin, Paweł Dodek
MLB po 19 biegach
[word]
2008-03-02
Świnoujście, Paweł Dodek
VII Półmaraton Bałtycki
[word]
2008-03-02
Wiązowna, Hieronim Olejniczak
XXXVIII Półmaraton Wiązowski - 5 km
[acrobat]
2008-03-02
Wiązowna, Hieronim Olejniczak
XXXVIII Półmaraton Wiązowski - kategorie
[acrobat]
2008-03-02
Wiązowna, Hieronim Olejniczak
XXXVIII Półmaraton Wiązowski - kobiety
[acrobat]
2008-03-02
Wiązowna, Hieronim Olejniczak
XXXVIII Półmaraton Wiązowski - OPEN
[acrobat]
2008-03-01
Poznań, Marek Leśnicki
Bieg Rusałka Zimą
[word]
2008-03-01
Wrocław, Piotr Woźniak
Cross Między Mostami
[acrobat]
2008-03-01
Bochnia, Maciej Kwiatkowski
IV Podziemny Bieg Sztafetowy
[excel]
2008-03-01
Bochnia, Maciej Kwiatkowski
IV Podziemny Bieg Sztafetowy - szczegółowe
[excel]
2008-02-24
Łubianka, Rafał Kowalski
Grand Prix Łubianka Cross 2008 - bieg 2
[acrobat]
2008-02-24
Łubianka - Zamek B., Rafał Kowalski
Grand Prix Łubianka Cross 2008 - klasyf.łączna
[acrobat]
2008-02-24
Katowice, Aleksy Szablicki
Katowicki ZIMNAR 7/8
[word]
2008-02-24
Szczecin, Zbigniew Flisek
Przełajowe Mistrzostwa Szczecina
[word]
2008-02-23
Gdańsk, Przemysław Torłop
2 Gdańska Setka Morsów Króla Eryka
[word]
2008-02-23
Golub-Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2008-02-23
Tychy, Karolina Wilczyńska
Czwarta Perła Paprocan
[acrobat]
2008-02-23
Sztum k.Malborka, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu 2007/2008 - końcowe
[excel]
2008-02-23
Warszawa, Andrzej Kroch
III Bieg Wedla
[excel]
2008-02-23
Lubliniec, Krzysztof Szwed
III Zawody Biathlonowe o Puchar Starosty
[excel]
2008-02-23
Sztum k.Malborka, Ryszard Mazerski
IX GP Sztumu, bieg 3
[word]
2008-02-23
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Lubliniecki Zimowy Maraton na Raty 8/2008
[excel]
2008-02-23
Mysłowice, Anna Gandyk
XXXVI Cross Życia Mysłowic
[excel]
2008-02-18
Gorlice, Dariusz Oczkowicz
Extra,I,II Halowa Liga Piłki Nożnej
[word]
2008-02-17
Chełmno k.Torunia, Marcin Rygielski
37 Zimowe Biegi Mem.J.Schmeltera
[excel]
2008-02-17
Chełmno k.Torunia, Marcin Rygielski
37 Zimowe Biegi Uliczne
[excel]
2008-02-17
Katowice, Aleksy Szablicki
Katomicki ZIMNAR 6/8
[word]
2008-02-17
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Gubałówka
[word]
2008-02-16
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Lubliniecki Zimowy Maraton na Raty 7/2008
[excel]
2008-02-16
Stoczek Łukowski, organizator
VIII Bieg Grzmią pod Stoczkiem Armaty - OPEN
[acrobat]
2008-02-16
Stoczek Łukowski, organizator
VIII Bieg Grzmią pod Stoczkiem Armaty - towarzysz.
[acrobat]
2008-02-16
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VI Bieg Trzech Jezior - drużynowo
[acrobat]
2008-02-16
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VI Bieg Trzech Jezior - kategoriami
[acrobat]
2008-02-16
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VI Bieg Trzech Jezior - kobiety
[acrobat]
2008-02-16
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VI Bieg Trzech Jezior - MP Grubasów
[acrobat]
2008-02-16
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VI Bieg Trzech Jezior - OPEN
[acrobat]
2008-02-16
Jarocin, Jarosław Urban
XXIV Otwarty Bieg Zimowy im.Mariana Michalskiego
[excel]
2008-02-10
Katowice, Aleksy Szablicki
Katomicki ZIMNAR 5/8
[word]
2008-02-09
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Urodzinowy Gdyni
[acrobat]
2008-02-09
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Lubliniecki Zimowy Maraton na Raty 6/2008
[excel]
2008-02-09
Ostrawa, August Jakubik
Memoriál Františka Ohery
[word]
2008-02-03
Szczecin, Rafał Kowalski
GP Szczecina 2007-2008 Łącznie
[excel]
2008-02-03
Szczecin, Artur Potasznik
GP Szczecina 6/9
[excel]
2008-02-03
Elbląg, Janusz Krasowski
Grand Prix Elbląga 2/2008
[excel]
2008-02-03
Katowice, Aleksy Szablicki
Katowicki ZIMNAR 4/8
[word]
2008-02-03
Świnoujście, Paweł Dodek
MLB - po 18 etapach
[word]
2008-02-03
Świnoujście, Paweł Dodek
VII Bałtycka 15
[word]
2008-02-03
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXIII GP Ciechanowa - 2/2008
[word]
2008-02-02
Kalisz / Kościelna W, Mariusz Kurzajczyk
4 Cross Maraton Koleżeński im. A.M.Walczaka
[excel]
2008-02-02
Warszawa-Młociny, Adam Krzesak
Duathlon IM2010
[excel]
2008-02-02
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Lubliniecki Zimowy Maraton na Raty 5/2008
[excel]
2008-02-02
Lubliniec, Janusz Szafarczyk
Lubliniecki Zimowy Maraton na Raty - po 5 etapach
[excel]
2008-02-02
Toruń, Marcin Rygielski
TopCross Torunia 2/2008
[excel]
2008-02-02
Toruń, Rafał Kowalski
TopCross Torunia 2/2008 - klasyfikacja
[excel]
2008-01-27
Katowice, Aleksy Szablicki
Katomicki ZIMNAR 3/8
[word]
2008-01-26
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Lubliniecki Zimowy Maraton na Raty 4/2008
[excel]
2008-01-26
Toruń, Marcin Rygielski
TopCross Torunia 1/2008
[excel]
2008-01-21
Gorlice, Dariusz Oczkowicz
Extra, I, II Halowa Piłka Nożna
[word]
2008-01-20
Bydgoszcz, Rafał Kowalski
1 Bieg V GP Bydgoszczy o Puchar HSW Łuczniczka
[word]
2008-01-20
Szczecin, Artur Potasznik
GP Szczecina
[excel]
2008-01-20
Warszawa-Chomiczówka, Hieronim Olejniczak
III Bieg Bielan - kategoriami
[acrobat]
2008-01-20
Warszawa-Chomiczówka, Hieronim Olejniczak
III Bieg Bielan - kobiety
[acrobat]
2008-01-20
Warszawa-Chomiczówka, Hieronim Olejniczak
III Bieg Bielan - OPEN
[acrobat]
2008-01-20
Gorlice, Dariusz Oczkowicz
IV Liga Halowej Piłki Nożnej
[word]
2008-01-20
Katowice, Aleksy Szablicki
Katowicki ZIMNAR 2/8
[word]
2008-01-20
Korswandt / jezioro , Paweł Dodek
MLB - bieg dookoła Wolgastsee
[word]
2008-01-20
Korswandt / jezioro , Paweł Dodek
MLB - po 17 etapach
[word]
2008-01-20
Warszawa-Chomiczówka, Hieronim Olejniczak
XXV Bieg Chomiczówki - drużynowo
[acrobat]
2008-01-20
Warszawa-Chomiczówka, Hieronim Olejniczak
XXV Bieg Chomiczówki - kategoriami
[acrobat]
2008-01-20
Warszawa-Chomiczówka, Hieronim Olejniczak
XXV Bieg Chomiczówki - kobiety
[acrobat]
2008-01-20
Warszawa-Chomiczówka, Hieronim Olejniczak
XXV Bieg Chomiczówki - OPEN
[acrobat]
2008-01-20
Liban (LIB), Krzysztof Szwed
Zimowy maraton na Raty (siły pokojowe, Liban)
[excel]
2008-01-19
Puck, Janusz Łęgowski
Bieg z okazji urodzin Janusza Łęgowskiego
[word]
2008-01-19
Gorlice, Dariusz Oczkowicz
III Liga Piłki Nożnej
[word]
2008-01-19
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Lubliniecki Zimowy Maraton na Raty 3/2008
[excel]
2008-01-18
Małkinia, Rafał Kowalski
IX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych
[word]
2008-01-13
Dębno, Krzysztof Grzybowski
2 Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
[html]
2008-01-13
Mieszkowice k.Gorzow, Bogusław Kozioł
2 Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
[word]
2008-01-13
Świdnica, Wojciech Dutkiewicz
Bieg Noworoczny
[acrobat]
2008-01-13
Łubianka (Zamek Bier, Rafał Kowalski
Grand Prix Łubianka Cross 2008/1
[excel]
2008-01-13
Mysłowice, Tomasz Katan
I Bieg Spełnionych Marzeń
[html]
2008-01-13
Katowice, Aleksy Szablicki
Katowicki ZIMNAR 2008 - etap I
[word]
2008-01-13
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa SLIB-2008/1
[word]
2008-01-13
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXIII GP Ciechanowa - 1/2008
[word]
2008-01-13
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
XXXI Cross Siemiona
[excel]
2008-01-13
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Zawody o Puchar Starosty Powiatu Lublinieckiego
[excel]
2008-01-13
Liban (LIB), Krzysztof Szwed
Zimowy maraton na Raty (siły pokojowe, Liban)
[excel]
2008-01-12
Bydgoszcz, Przemysław Torłop
5 i 6 Bydgoszcz Beer Maraton
[word]
2008-01-12
Sztum k.Malborka, Piotr Suchenia
IX Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych [2/3]
[excel]
2008-01-12
Wałbrzych, Marek Swoboda
IX Memoriał S. Kaczmarka
[html]
2008-01-12
Lubliniec, Krzysztof Szwed
VIII Zimowy Maraton Na Raty - etap II
[excel]
2008-01-12
Kubalonka, Edward Dudek
XXII Narciarski Bieg Dudka
[excel]
2008-01-07
Gorlice, Dariusz Oczkowicz
Extra, I, II Liga Halowej Piłki Nożnej
[word]
2008-01-06
Mogilno, Rafał Kowalski
GP o Puchar Marsz.Woj.Kuj-Pomorskiego - 1 etap
[excel]
2008-01-06
Mogilno, Marcin Zieliński
III Bieg WOŚP - 10 km
[acrobat]
2008-01-06
Mogilno, Marcin Zieliński
III Bieg WOŚP - 3 km
[acrobat]
2008-01-06
Świnoujście, Paweł Dodek
Międzynarodowa Liga Biegowa - Bieg Noworoczny
[word]
2008-01-06
Świnoujście, Paweł Dodek
Międzynarodowa Liga Biegowa - po 16 biegach
[word]
2008-01-06
Katowice, Stefan Kalinowski
Mistrzostwa Polski w biegu po schodach - kategorie
[excel]
2008-01-06
Katowice, Stefan Kalinowski
Mistrzostwa Polski w biegu po schodach - OPEN
[excel]
2008-01-05
Sopot, Michał Nabakowski
Grand Prix Sopotu TIMEX CUP 2008/1
[acrobat]
2008-01-05
Lubliniec-Kokotek, Krzysztof Szwed
ZIMNAR 1/2008
[excel]
2008-01-01
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Bieg Noworoczny
[excel]
2008-01-01
Katowice, Mariusz Ciesiński
II Maraton Cyborga
[word]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 964

 Ostatnio zalogowani
DzikMaltański
17:52
grabos
17:46
maur68
17:45
lisu
17:39
krzysztofg
17:38
manjan
17:37
Admin
17:35
entony52
17:33
biegacz54
17:32
janek1
17:28
Dom1n1k
17:19
GRZEŚ9
17:18
lordedward
17:16
DanielU
17:16
mieszek12a
17:13
dejwid13
17:11
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |