Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

2009-12-31
Trzebnica, Janusz Pancerz
25 Bieg Sylwestrowy - kategorie
[acrobat]
2009-12-31
Trzebnica, Janusz Pancerz
25 Bieg Sylwestrowy - mieszkańcy Trzebnicy
[acrobat]
2009-12-31
Trzebnica, Janusz Pancerz
25 Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2009-12-31
Łódź, Gabriel Kabza
25 Łódzki Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2009-12-31
Brzoza k.Bydgoszczy, Tomasz Zając
III Bieg / Bal Sylwestrowy - kategorie
[acrobat]
2009-12-31
Brzoza k.Bydgoszczy, Tomasz Zając
III Bieg / Bal Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2009-12-31
Koszalin, Arkadiusz Kozak
I Koszaliński Bieg Sylwestrowy
[word]
2009-12-31
Koszalin, Arkadiusz Kozak
I Koszaliński Bieg Sylwestrowy - Nordic Walking
[word]
2009-12-31
Kraków,
Krakowski Bieg Sylwestrowy - 10 km
[acrobat]
2009-12-31
Kraków,
Krakowski Bieg Sylwestrowy - 5 km
[acrobat]
2009-12-31
Kraków, Karol Czaj
Krakowski Bieg Sylwestrowy - Nordic Walking
[acrobat]
2009-12-31
Chrzanów, Jurek Kryjomski
VII Chrzanowski Bieg Sylwestrowy
[excel]
2009-12-31
Gorlice, Bogusław Michalik
XIX Bieg Sylwestrowy - 10 km
[acrobat]
2009-12-31
Gorlice, Bogusław Michalik
XIX Bieg Sylwestrowy - 5 km
[acrobat]
2009-12-30
Szydłów, Piotr Kozak
XXX Biegi Sylwestrowe
[excel]
2009-12-27
Poznań, organizator
26 Bieg Sylwestrowy - 10 KM
[acrobat]
2009-12-27
Poznań, organizator
26 Bieg Sylwestrowy - 5 KM
[acrobat]
2009-12-27
Poznań, organizator
26 Bieg Sylwestrowy - niepełnosprawni
[acrobat]
2009-12-27
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 12 i 3/4
[word]
2009-12-27
Wrocław, organizator
Wrocawski Bieg Sylwestrowy - kategoriami
[acrobat]
2009-12-27
Wrocław, organizator
Wrocawski Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2009-12-22
Katowice, Aleksy Szablicki
Bieg Wigilijny
[word]
2009-12-19
Strzelce Opolskie, Grzegorz Pogorzelski
20 Strzelecki Bieg im. E.Ferta
[acrobat]
2009-12-19
Koszalin, Arkadiusz Kozak
II Zimowe Grand Prix Koszalina 2009/2010
[word]
2009-12-19
Warszawa, Janusz Kalinowski
Ursynowski Bieg Wigilijny
[acrobat]
2009-12-16
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 12/2009
[word]
2009-12-14
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia - podsumowanie
[word]
2009-12-14
Czechy, organizator
ISCAREX CUP 2009 - klasyfikacja końcowa
[acrobat]
2009-12-13
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
24 bieg z cyklu Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2009-12-13
Rybnik, Grzegorz Wnuk
9 Bieg wokół Zalewu Rybnickiego
[acrobat]
2009-12-13
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa slib-2009
[word]
2009-12-12
Świdnica, Grzegorz Pogorzelski
Bieg Kasprowicza
[html]
2009-12-12
Tychy, Daniel Magalski
Bieg pod Żyrafą z okazji 75-lecia Tychów
[word]
2009-12-12
Sztum, Ryszard Mazerski
GP Sztumu - I Bieg
[acrobat]
2009-12-12
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
XI Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich
[acrobat]
2009-12-06
Rybnik, Hieronim Olejniczak
5 Bieg Barbórkowy - kategorie
[acrobat]
2009-12-06
Rybnik, Hieronim Olejniczak
5 Bieg Barbórkowy - Kobiety
[acrobat]
2009-12-06
Toruń, Hieronim Olejniczak
5 Bieg Barbórkowy - mieszkańcy Rybnika
[acrobat]
2009-12-06
Rybnik, Hieronim Olejniczak
5 Bieg Barbórkowy - OPEN
[acrobat]
2009-12-06
Toruń, Maciej Kwiatkowski
7 Półmaraton Świętych Mikołajów - OFICJALNE
[acrobat]
2009-12-06
Szczecin, Zbigniew Flisek
Bieg Maratończyka 2009
[word]
2009-12-06
Bogdanka, Józef Przybysz
III Barbórkowy Bieg Solidarności
[acrobat]
2009-12-05
Jarosławiec, Jarosław Modliszewski
9 Mikołajkowy Bieg Przełajowy - mlodziezowe
[acrobat]
2009-12-05
Jarosławiec, Jarosław Modliszewski
9 Mikołajkowy Bieg Przełajowy - NordicWalking
[acrobat]
2009-12-05
Jarosławiec, Jarosław Modliszewski
9 Mikołajkowy Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2009-12-05
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg Mikołajkowy Wrocław
[acrobat]
2009-12-05
Radom, Darek Hernik
Grand Prix Radomia 2009 - kobiety
[acrobat]
2009-12-05
Radom, Darek Hernik
Grand Prix Radomia 2009 - mężczyźni
[acrobat]
2009-12-05
Radom, Marek Zieliński
IV Radomski Maraton Trzeźwości
[acrobat]
2009-12-05
Radom, Marek Zieliński
IV Radomski Minimaraton Trzeźwości
[acrobat]
2009-12-05
Radom, Marek Zieliński
IV Radomski Półmaraton Trzeźwości
[acrobat]
2009-12-05
Kątna, Marcin Drewniak
Mini Nocna Masakra
[acrobat]
2009-11-29
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina
[excel]
2009-11-29
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - koncowa
[excel]
2009-11-29
Warszaw, Piotr Jakóbik
Mistrzostwa Ursynowa w biegach przełajowych
[acrobat]
2009-11-28
Lubliniec, Maciej Kwiatkowski
6 Maraton Komandosa - drużynami
[acrobat]
2009-11-28
Lubliniec, Maciej Kwiatkowski
6 Maraton Komandosa - OPEN
[acrobat]
2009-11-28
Wejherowo, Piotr Suchenia
Bieg dla Krzyśka
[acrobat]
2009-11-28
Głubczyce, Krzysztof Płotek
Bieg urodzinowy Krzysztofa i Ireneusza
[acrobat]
2009-11-28
Ostrawa, Rafał Linder
Čtvrtmaraton Lenkyčlenky
[word]
2009-11-28
Lubliniec, Grzegorz Pogorzelski
Wielki Lubliniecki Szlem Biegowy 2009
[acrobat]
2009-11-25
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 11/2009
[word]
2009-11-22
Sopot, Przemysław Torłop
Maraton z okazji 60-urodzin Antka Cichończuka
[acrobat]
2009-11-21
Bełchatów, Wiktor Rydz
Bełchatowska Piętnastka - Kategoriami
[acrobat]
2009-11-21
Bełchatów, Wiktor Rydz
Bełchatowska Piętnastka - Kobiety
[acrobat]
2009-11-21
Bełchatów, Wiktor Rydz
Bełchatowska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2009-11-21
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Grand Prix Koszalina
[word]
2009-11-21
Bydgoszcz, Piotr Horodyski
XVI Bieg Kolejarski
[acrobat]
2009-11-21
Gracze, Ewa Kaczmarczyk
XV Barbórkowy Bieg Skalnika
[acrobat]
2009-11-21
Wrocław, Tomasz Zając
XXXIX Bieg z Okazji Dnia Podchorążego - Drużyna K
[acrobat]
2009-11-21
Wrocław, Tomasz Zając
XXXIX Bieg z Okazji Dnia Podchorążego - Drużyna M
[acrobat]
2009-11-21
Wrocław, Tomasz Zając
XXXIX Bieg z Okazji Dnia Podchorążego - Drużyna O
[acrobat]
2009-11-21
Wrocław, Tomasz Zając
XXXIX Bieg z Okazji Dnia Podchorążego - Kobiety
[acrobat]
2009-11-21
Wrocław, Tomasz Zając
XXXIX Bieg z Okazji Dnia Podchorążego - LMK
[acrobat]
2009-11-21
Wrocław, Tomasz Zając
XXXIX Bieg z Okazji Dnia Podchorążego - LMM
[acrobat]
2009-11-21
Wrocław, Tomasz Zając
XXXIX Bieg z Okazji Dnia Podchorążego - OPEN
[acrobat]
2009-11-15
Wodzisław Śląski, Artur Świderek
3 Wodzisławski Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2009-11-15
Wodzisław Śląski, Artur Świderek
3 Wodzisławski Półmaraton - Mini
[acrobat]
2009-11-15
Wodzisław Śląski, Artur Świderek
3 Wodzisławski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2009-11-15
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina
[excel]
2009-11-14
Rybnik, Grzegorz Wnuk
8 Potworny Bieg Zimowy
[acrobat]
2009-11-14
Bydgoszcz, organizator
Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2009-11-14
Lębork, Rafał Kołodzik
Indywidualne Biegi - III Bieg
[excel]
2009-11-14
Kunów, Daniel Wosik
I Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego
[word]
2009-11-13
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg o Puchar J. M. Rektora PWr - kat B
[acrobat]
2009-11-13
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg o Puchar J. M. Rektora PWr - kat C1
[acrobat]
2009-11-13
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg o Puchar J. M. Rektora PWr - kat C2
[acrobat]
2009-11-13
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg o Puchar J. M. Rektora PWr - kat D1
[acrobat]
2009-11-13
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg o Puchar J. M. Rektora PWr - kat D2
[acrobat]
2009-11-13
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg o Puchar J. M. Rektora PWr - kat A
[acrobat]
2009-11-13
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg o Puchar J. M. Rektora PWr - Nordic A
[acrobat]
2009-11-13
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg o Puchar J. M. Rektora PWr - Nordic B
[acrobat]
2009-11-13
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg o Puchar J. M. Rektora PWr - Nordic C1
[acrobat]
2009-11-13
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg o Puchar J. M. Rektora PWr - Nordic C2
[acrobat]
2009-11-11
Bydlin, organizator
15 Bieg Szlakami Walk Legionistów
[excel]
2009-11-11
Warszawa, organizator
21 Bieg Niepodległości - Nordic
[acrobat]
2009-11-11
Warszawa, organizator
21 Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2009-11-11
Warszawa, organizator
21 Bieg Niepodległości - Rolki
[acrobat]
2009-11-11
Warszawa, organizator
21 Bieg Niepodległości - Wózki
[acrobat]
2009-11-11
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
2 Jedenastka na 11 listopada - Nordic
[word]
2009-11-11
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
2 Jedenastka na 11 listopada - OPEN
[word]
2009-11-11
Legnica, Sebastian Domański
Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2009-11-11
Legnica, Sebastian Domański
Bieg Niepodległości - mężczyźni
[acrobat]
2009-11-11
Kielce, organizator
GP PZLA w biegach na przełaj
[excel]
2009-11-11
Węgrów, Ryszard Woźniak
II Węgrowski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2009-11-11
Dobrodzień, Kazimierz Kordziński
I Marsz Nordic Walking
[excel]
2009-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
Klasyfikacja Kobiet GP
[acrobat]
2009-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
Klasyfikacja Mężczyzn GP
[acrobat]
2009-11-11
Łubianka, Rafał Kowalski
Podsumowanie Zielonego GP o Puchar Marszałka
[excel]
2009-11-11
Łubianka, Maciej Kwiatkowski
XIII Bieg Niepodległości - drużyny
[acrobat]
2009-11-11
Łubianka, Maciej Kwiatkowski
XIII Bieg Niepodległości - OPEN
[excel]
2009-11-11
Krosno, Karol Czaj
XIII Bieg Niepodległośći
[acrobat]
2009-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XII Jesienny Bieg - Nordic Walking
[acrobat]
2009-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
XII Jesienny Bieg - OPEN
[acrobat]
2009-11-11
Tarnów, Marek Januś
XIV Bieg Sokołów
[acrobat]
2009-11-11
Malbork, Marek Mróz
XIX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2009-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XVI Biegi Niepodległości
[word]
2009-11-11
Góra, Ryszard Wawer
XVI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2009-11-11
Rybnik, Mateusz Kokoszek
XV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2009-11-11
Goleniów, Grzegorz Lipiński
XXI Goleniowska Mila Niepodległości
[acrobat]
2009-11-11
Goleniów, Grzegorz Lipiński
XXI Goleniowska Mila Niepodległości - 10km
[acrobat]
2009-11-11
Turek, organizator
XX Bieg Niepodległości
[word]
2009-11-11
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
XX Mały Maraton Złotnicki
[excel]
2009-11-10
Smętowo Graniczne, Karol Nowakowski
IV Wojewódzkie Biegi Niepodległościowe
[word]
2009-11-10
Góra Kalwaria, Tomasz Roszkowski
XVI Biegi Niepodległościowe
[acrobat]
2009-11-08
Węgierska Górka, Kazimierz Kordziński
11 Cross Beskidzki Węgierska Górka-Przybędza
[word]
2009-11-08
Okonek, organizator
12 Bieg Niepodległości
[word]
2009-11-08
Kościan, Andrzej Szczyglewski
5 Kościański Półmaraton - 7KM
[acrobat]
2009-11-08
Kościan, Andrzej Szczyglewski
5 Kościański Półmaraton - Kategoriami
[acrobat]
2009-11-08
Kościan, Andrzej Szczyglewski
5 Kościański Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2009-11-08
Kościan, Andrzej Szczyglewski
5 Kościański Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2009-11-08
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
III Bieg Niepodległości
[excel]
2009-11-08
Czarnowiec, Marek Karczewski
II Bieg AG bez limitu Ostrołęka i okolice
[acrobat]
2009-11-08
Radziechowy, Edward Dudek
Setny Maraton Edwarda Dudka
[acrobat]
2009-11-08
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa slib-2009
[word]
2009-11-07
Wrocław, Piotr Woźniak
17 OMW-Biegi Długie - Punktacja po trzech biegach
[excel]
2009-11-07
Wrocław, Piotr Woźniak
17 OMW - punktacja końcowa
[acrobat]
2009-11-07
Tczew, Tomasz Jezierski
19 Bieg Sambora
[word]
2009-11-07
Ustroń, Daniel Magalski
20 Bieg Legionów
[excel]
2009-11-07
Wrocław, Piotr Woźniak
Bieg Wokół Orbity - Kategoriami
[acrobat]
2009-11-07
Wrocław, Piotr Woźniak
Bieg Wokół Orbity - Kobiety
[acrobat]
2009-11-07
Wrocław, Piotr Woźniak
Bieg Wokół Orbity - OPEN
[acrobat]
2009-11-07
Frydek-Mistek, organizator
Hornicka Desitka Frydek-Mistek
[acrobat]
2009-11-07
Białystok, Paweł Kalinowski
IX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2009-11-07
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów - dzieci (10-12 lat)
[acrobat]
2009-11-07
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów - dzieci (13-15 lat)
[acrobat]
2009-11-07
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów - dzieci (9 lat)
[acrobat]
2009-11-07
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów - OPEN
[acrobat]
2009-11-06
Zgorzelec, Robert Ostręga
4 Bieg z Pochodniami Mostami - 2.8km
[acrobat]
2009-11-06
Zgorzelec, Robert Ostręga
4 Bieg z Pochodniami Mostami - 8.4km
[acrobat]
2009-11-06
Korfantów, organizator
XXII Biegi Crossowe
[word]
2009-10-31
Warszawa, Tomasz Roszkowski
Bieg o Kota
[acrobat]
2009-10-31
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów - dzieci (10-12 lat)
[acrobat]
2009-10-31
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów - dzieci (13-15 lat)
[acrobat]
2009-10-31
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów - dzieci (9 lat)
[acrobat]
2009-10-31
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów - OPEN
[acrobat]
2009-10-31
Chojnice, Andrzej Górnowicz
Mistrzostwa Polski Weteranów w Przełajach - OPEN
[excel]
2009-10-31
Chojnice, Andrzej Górnowicz
MP Weteranów w Przełajach - Kategoriami
[excel]
2009-10-31
Luzino, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina - zima
[excel]
2009-10-31
Toruń, organizator
Top Cross - edycja 10
[acrobat]
2009-10-25
Koło, Mariusz Andrzejewski
29 Bieg Warciański
[excel]
2009-10-25
Lesznowola, Darek Pawelec
7 Minimaraton Niepodległości
[acrobat]
2009-10-25
Katowice, Piotr Kozak
Altus Cup
[excel]
2009-10-25
Toruń, organizator
Barburkowy Bieg Przełajowy
[acrobat]
2009-10-25
Łobez, Marcin Horbacz
Bieg o Puchar Starosty Łobeskiego
[acrobat]
2009-10-25
Bydgoszcz, organizator
Bydgoski Cross 2009 - OPEN
[acrobat]
2009-10-25
Bydgoszcz, organizator
Bydgoski Cross 2009 - Szkoły
[acrobat]
2009-10-25
Strzelce Opolskie, Kazimierz Kordziński
I Otwarty Bieg Przełajowy
[word]
2009-10-25
Tychy, Karolina Wilczyńska-Miler
Jedenasta Perła Paprocan
[word]
2009-10-25
Kępino, Krzysztof Modzelewski
VI Lesny Maraton o Puchar Bortex
[excel]
2009-10-25
Ostrów Wielkopolski, Hieronim Olejniczak
XLVII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2009-10-24
Stawiszyn-Blizanów, Tomasz Dobosz
25 Supermaraton Kalisia - 55KM
[acrobat]
2009-10-24
Stawiszyn-Blizanów, Tomasz Dobosz
25 Supermaraton Kalisia - 70KM
[acrobat]
2009-10-24
Stawiszyn-Blizanów, Tomasz Dobosz
25 Supermaraton Kalisia - 85KM
[acrobat]
2009-10-24
Stawiszyn-Blizanów, Tomasz Dobosz
25 Supermaraton Kalisia - OPEN
[acrobat]
2009-10-24
Głuchołazy, Mikołaj Klimczak
Bieg Górski Chrobry Cross
[word]
2009-10-24
Wałbrzych, Marcin Dudziński
II Bieg Australijski
[word]
2009-10-24
Stara Miłosna, Anna Pawłowska-Pojawa
Maraton w Starej Miłosnie
[excel]
2009-10-24
Stara Miłosna, Anna Pawłowska-Pojawa
Minimaraton w Starej Miłosnie
[excel]
2009-10-24
Berlin (Niemcy), Wojciech Nowakowski
Nike+ 10 km Human Race - Light Run
[acrobat]
2009-10-24
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
Puchar Polski Ultra - końcowe
[excel]
2009-10-24
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
Trail Running Pasłęk 2009
[acrobat]
2009-10-24
Nowy Dwór Gdański, organizator
VI Jesienny Bieg Gburów
[word]
2009-10-22
Zamek Bierzgłowski, Sławomir Walterski
Grand Prix Łubianki
[excel]
2009-10-18
Żory, Piotr Kozak
2 Żorski Bieg
[excel]
2009-10-18
Dąbrowa Chełmińska, Piotr Horodyski
Biegu na trasie Dąbrowa Chełmińska - Ostromecko
[excel]
2009-10-18
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina
[excel]
2009-10-18
Uniejów, Karol Czaj
III Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł
[acrobat]
2009-10-18
Adamów, Damian Jędrusiński
I Adamowska dziesiątka
[acrobat]
2009-10-18
Katowice, Bohdan Witwicki
Półmaraton Katowice
[acrobat]
2009-10-18
Jawor, Hieronim Olejniczak
VI Memoriał Stefana Mielczarka
[acrobat]
2009-10-18
Uniejów, Witek Sabanda
V Grand Prix Arturówka 2009 po 6 biegach
[excel]
2009-10-18
Lubin, Paweł Ignaszak
XXIV Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - kobiety
[acrobat]
2009-10-18
Lubin, Paweł Ignaszak
XXIV Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - mężczyźni
[acrobat]
2009-10-18
Lubin, Paweł Ignaszak
XXIV Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - OPEN
[acrobat]
2009-10-17
Malanów, organizator
4 Biegi Malanowska Jesień
[word]
2009-10-17
Kolonka, organizator
60-tka Tadka - Bieg koleżeński
[excel]
2009-10-17
Toruń, Maciej Kwiatkowski
7 Kamusz Półmaraton
[acrobat]
2009-10-17
Toruń, Maciej Kwiatkowski
7 Kamus Maraton
[acrobat]
2009-10-17
Złocieniec, Arkadiusz Kozak
9 Złocienieckie Biegi Papieskie
[word]
2009-10-17
Świdnica, Grzegorz Pogorzelski
Bieg Fortowy
[html]
2009-10-17
Rokietnica, Roman Mis
Finał I Rodzinnego Grand Prix Rokietnicy
[acrobat]
2009-10-17
Lipinki, Tomasz Świerzowski
III Bieg im. Kazimierza Świerzowskiego
[excel]
2009-10-17
Zakopane, Damian Kucharski
II Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę
[acrobat]
2009-10-17
Lębork, organizator
Indywidualne Biegi Grand Prix Lęborka
[excel]
2009-10-17
Toruń, Rafał Kowalski
Mistrzostwa Par Małżeńskich
[excel]
2009-10-17
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 10/2009
[word]
2009-10-17
Ligota Dolna, Andrzej Kolisz
Ostatnia Taka Trzydziestka
[acrobat]
2009-10-17
Toruń, Szymanek
Otwarte Mistrzostwa Torunia Osób Niepełnosprawnych
[acrobat]
2009-10-11
Poznań, organizator
10 Poznań Maraton - Lekarze
[acrobat]
2009-10-11
Poznań, organizator
10 Poznań Maraton - OPEN
[acrobat]
2009-10-11
Poznań, organizator
10 Poznań Maraton - Rolki
[acrobat]
2009-10-11
Poznań, organizator
10 Poznań Maraton - Wózki
[acrobat]
2009-10-11
Wrocław, Hieronim Olejniczak
7 Przewietrz się na Olimpijskim - 3.4KM
[acrobat]
2009-10-11
Wrocław, Hieronim Olejniczak
7 Przewietrz się na Olimpijskim - Kategoriami
[acrobat]
2009-10-11
Wrocław, Hieronim Olejniczak
7 Przewietrz się na Olimpijskim - Niepełnosprawni
[acrobat]
2009-10-11
Wrocław, Hieronim Olejniczak
7 Przewietrz się na Olimpijskim - OPEN
[acrobat]
2009-10-11
Piotrków Trybunalski, Rafał Gliwa
Bieg Trybunalski - Kategoriami
[word]
2009-10-11
Piotrków Trybunalski, Rafał Gliwa
Bieg Trybunalski - OPEN
[word]
2009-10-11
Piekary Śląskie, organizator
III Piekarski Bieg Jana Pawła II
[word]
2009-10-11
Warszawa, Krzysztof Kaleta
II Bieg o Puchar Rotmistrza Pileckiego - kobiety
[acrobat]
2009-10-11
Warszawa, Krzysztof Kaleta
II Bieg o Puchar Rotmistrza Pileckiego - mężczyźni
[acrobat]
2009-10-11
Płock, Sebastian Dymek
XXIX Bieg Soczewka z BOP
[word]
2009-10-10
Poznań, organizator
27 Bieg Przemysła - 10km
[acrobat]
2009-10-10
Poznań, organizator
27 Bieg Przemysła - 5km
[acrobat]
2009-10-10
Szprotawa, organizator
Bieg Dziadoszan
[word]
2009-10-10
Soll (Austria), organizator
Mistrzostwa Świata w Biegach Górksich Długich
[acrobat]
2009-10-10
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
MTB Bike Tour Gdańsk
[acrobat]
2009-10-10
Kościerzyna, organizator
XV Kościerskie Biegi - kobiety
[acrobat]
2009-10-10
Kościerzyna, organizator
XV Kościerskie Biegi - mężczyźni
[acrobat]
2009-10-10
Police, Andrzej Holzman
XXXI Bieg Ćwierć Maraton Policki
[acrobat]
2009-10-10
Włodawa, organizator
X Bieg Sobiborski
[word]
2009-10-07
Warszawa, Piotr Bętkowski
GP Żoliborza w Biegach Przełajowych - końcowe
[acrobat]
2009-10-07
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[word]
2009-10-07
Warszawa, Krzysztof Kaleta
Grand Prix Żoliborza - kobiety
[acrobat]
2009-10-07
Warszawa, Krzysztof Kaleta
Grand Prix Żoliborza - mężczyźni
[acrobat]
2009-10-07
Frydek-Mistek, Jan Stasiczek
Slezanská desítka
[excel]
2009-10-06
Warszawa, Monika Nowakowska
Jesienne przełaje szkół podstawowych
[excel]
2009-10-04
Klášterec nad Orlic, Łukasz Bogdał
21 Běh údolím Orlice
[word]
2009-10-04
Kalisz, Bogdan Sądel
29 Międzynarodowy Bieg Ptolemeusza
[acrobat]
2009-10-04
Kraków, Rafał Szczyglewski
Bieg Trzech Kopców - Kategoriami
[acrobat]
2009-10-04
Kraków, Rafał Szczyglewski
Bieg Trzech Kopców - Kobiety
[acrobat]
2009-10-04
Kraków, Rafał Szczyglewski
Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2009-10-04
Popowo, Waldemar Szycik
II Bieg Rolnika - młodzież
[word]
2009-10-04
Popowo, Waldemar Szycik
II Bieg Rolnika - OPEN
[word]
2009-10-04
Koszyce (Slowacja), Janusz Janzer
Kosice Peace Halfmarathon - kobiety
[acrobat]
2009-10-04
Koszyce (Slowacja), Janusz Janzer
Kosice Peace Halfmarathon - mężczyźni
[acrobat]
2009-10-04
Koszyce (Slowacja), Janusz Janzer
Kosice Peace Marathon - OPEN kobiety
[acrobat]
2009-10-04
Koszyce (Slowacja), Janusz Janzer
Kosice Peace Marathon - OPEN mężczyźni
[acrobat]
2009-10-04
Koszyce (Slowacja), Janusz Janzer
Kosice Peace Marathon - Rolki kobiety
[acrobat]
2009-10-04
Koszyce (Slowacja), Janusz Janzer
Kosice Peace Marathon - Rolki mężczyźni
[acrobat]
2009-10-04
Koszyce (Slowacja), Janusz Janzer
Kosice Peace Marathon - Wózki kobiety
[acrobat]
2009-10-04
Koszyce (Slowacja), Janusz Janzer
Kosice Peace Marathon - Wózki mężczyźni
[acrobat]
2009-10-04
Tarnobrzeg, Andrzej Tomczyk
XXXI Bieg Nadwiślański - Kategoriami
[acrobat]
2009-10-04
Tarnobrzeg, Andrzej Tomczyk
XXXI Bieg Nadwiślański - OPEN
[acrobat]
2009-10-04
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa slib-2009 - bieg siódmy
[word]
2009-10-03
Skrwilno, Ilona Czarnecka
14 Bieg Niepodległości
[excel]
2009-10-03
Starogard Gdański, Tomasz Górecki
18 Bieg Kociewski z Polpharmą
[acrobat]
2009-10-03
Legnica, Sebastian Domanski
22 Bieg Lwa Legnickiego - Kobiety
[acrobat]
2009-10-03
Legnica, Sebastian Domanski
22 Bieg Lwa Legnickiego - Mężczyźni
[acrobat]
2009-10-03
Gryfino, Jacek Stefański
30 Bieg Transgraniczny - Kategoriami
[acrobat]
2009-10-03
Gryfino, Jacek Stefański
30 Bieg Transgraniczny - OPEN
[acrobat]
2009-10-03
Zlate Hory (Czechy), organizator
32. Zlatohorsky Treking
[acrobat]
2009-10-03
Katowice, Bohdan Witwicki
Bieg 24-godzinny - OPEN
[acrobat]
2009-10-03
Olkusz, organizator
Bieg Srebrnego Grodu o Puchar B. Miasta-kategorie
[word]
2009-10-03
Olkusz, organizator
Bieg Srebrnego Grodu o Puchar B. Miasta-Olkuszanie
[word]
2009-10-03
Olkusz, organizator
Bieg Srebrnego Grodu o Puchar B. Miasta - Open
[word]
2009-10-03
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wielkopolskiego
[excel]
2009-10-03
Toruń, Marcin Łęcki
III Gotyk Duathlon
[acrobat]
2009-10-03
Wrocław, Andrzej Cymanek
III Osobowicka Ósemka
[excel]
2009-10-03
Złotoria, Bartosz Lewandowski
IV Półmaraton Złoty
[excel]
2009-10-03
Katowice, Bohdan Witwicki
Katowicki Festiwal Biegowy im. J. Kukuczki
[acrobat]
2009-10-03
Katowice, Bohdan Witwicki
Katowicki Festiwal Biegowy im. J. Kukuczki-drużyny
[acrobat]
2009-10-03
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych - Kobiety
[acrobat]
2009-10-03
Żywiec, organizator
MP Starostów, Prezydentów, Burmistrzów Miast
[excel]
2009-10-03
Włocławek, Daniel Tarczyński
Test Coopera - Dzieci do 9 lat
[acrobat]
2009-10-03
Włocławek, Daniel Tarczyński
Test Coopera - Dzieci i Mlodziez 13-15 lat
[acrobat]
2009-10-03
Włocławek, Daniel Tarczyński
Test Coopera - Kobiety i Mezczyzni
[acrobat]
2009-10-03
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
XIII Bieg Przełajowy O Nóż Komandosa - kat.K.
[acrobat]
2009-10-03
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
XIII Bieg Przełajowy O Nóż Komandosa - kat.M.
[acrobat]
2009-10-03
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
XIII Bieg Przełajowy O Nóż Komandosa - Kobiety
[acrobat]
2009-10-03
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
XIII Bieg Przełajowy O Nóż Komandosa - Mężczyźni
[acrobat]
2009-10-03
Żywiec, organizator
XIX Biegu o Puchar B. Miasta Żywca - kobiety
[excel]
2009-10-03
Żywiec, organizator
XIX Biegu o Puchar B. Miasta Żywca - mężczyźni
[excel]
2009-10-03
Żywiec, organizator
XIX Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Żywca - 5 KM
[excel]
2009-10-03
Warszawa, Zbigniew Ujazdowski
XXXVI Maraton Pieszy im. A. Zboińskiego - 100KM
[acrobat]
2009-10-03
Warszawa, Zbigniew Ujazdowski
XXXVI Maraton Pieszy im. A. Zboińskiego - 50KM
[acrobat]
2009-10-03
Warszawa, Zbigniew Ujazdowski
XXXVI Maraton Pieszy im. A. Zboińskiego - 75KM
[acrobat]
2009-10-03
Częstochowa, organizator
XX Złota mila Częstochowy
[excel]
2009-10-02
Mielec, organizator
15 Bieg o Puchar Prezydenta Mielca
[acrobat]
2009-10-02
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych - Mężczyźni
[acrobat]
2009-10-02
Wierzba, organizator
Mistrzostwa Polski w Nocnym BnO
[acrobat]
2009-10-01
Hutki-Kanki, Grzegorz Pogorzelski
Mistrzostwa Policji w biegu przełajowym
[acrobat]
2009-10-01
Ostrawa, Rafał Linder
Výsledky Ostravská Hodinovka
[excel]
2009-09-29
Warszawa, Monika Nowakowska
Jesienne przełaje szkół podstawowych
[excel]
2009-09-27
Praha, Tomasz Chmurzyński
113 Bechovice-Praha
[acrobat]
2009-09-27
Jelcz-Laskowice, Bogusław Tomaszewski
1 Bieg po Schodach Jelcza - Kategoriami
[acrobat]
2009-09-27
Warszawa, organizator
31 Maraton Warszawski - Drużyny
[acrobat]
2009-09-27
Warszawa, organizator
31 Maraton Warszawski - Grupy
[acrobat]
2009-09-27
Warszawa, organizator
31 Maraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2009-09-27
Warszawa, organizator
31 Maraton Warszawski - Wojsko
[acrobat]
2009-09-27
Łomża, Mariusz Niziński
Bieg o Puchar MSiT
[excel]
2009-09-27
Opole, Andrzej Kolisz
II Bieg Wokół Wyspy BOLKO
[excel]
2009-09-27
Chojno nad Wartą, Artur Hibner
II Nadwarciański Bieg o Puchar Burmistrza Wronek
[word]
2009-09-27
Bliżyn, Piotr Koń
V Bieg - Bliżyn
[word]
2009-09-27
Tarnów, Paweł Moździerz
XVIII Tarnowski Bieg Leliwitów 10km
[excel]
2009-09-27
Zbąszyń, organizator
XXII Bieg Zbąskich
[acrobat]
2009-09-27
Jelcz-Laskowice, Bogusław Tomaszewski
1 Bieg po Schodach Jelcza - OPEN
[acrobat]
2009-09-27
Warszawa, Barbara Muzyka
XI Ursynowskie Przełaje 2009
[excel]
2009-09-26
Gołdap, Lech Kowalczyk
17 Cross Gołdapski
[word]
2009-09-26
Mikołów, Piotr Kozak
7 Mikołowski Bieg
[excel]
2009-09-26
Zabrzeg, organizator
III Memoriał Henryka Puzonia
[acrobat]
2009-09-26
Żórawina, Zbyszek Siemaszko
IV Bieg im.Franciszka Wytrwała
[acrobat]
2009-09-26
Prabuty, Krzysztof Pawelczyk
I Bieg Liwa Cup
[excel]
2009-09-26
Zamość, organizator
Mały Memoriał Kusocińskiego
[acrobat]
2009-09-26
Kołatka, Jerzy Deptuła
Mistrzostwa Powiatu Krosno Odrzańskie
[acrobat]
2009-09-26
Wrocław, Zbyszek Siemaszko
OMPW w Biegach Długich 2009 - wyniki końcowe
[excel]
2009-09-26
Kraków, organizator
XIV Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich
[word]
2009-09-26
Górzno, Jacek Warmiński
X Górznieński Bieg po Schodach
[word]
2009-09-25
Athens-Sparta, Bogdan Piątek
Spartathlon
[word]
2009-09-20
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
15 Bieg o Puchar Przewodniczącego - Kobiety
[acrobat]
2009-09-20
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
15 Bieg o Puchar Przewodniczącego - Mężczyźni
[acrobat]
2009-09-20
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
15 Bieg o Puchar Przewodniczącego - wózki
[acrobat]
2009-09-20
Rumia, organizator
25 Bieg Pokoju
[word]
2009-09-20
Przytoczna, Darek Duda
26 Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera
[acrobat]
2009-09-20
Łowicz, Jerzy Kolczyński
28 Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2009-09-20
Świdnica, Grzegorz Pogorzelski
Bieg Goplany
[word]
2009-09-20
Radom, Darek Hernik
Grand Prix Radomia po 5 biegach - Kobiety
[acrobat]
2009-09-20
Radom, Darek Hernik
Grand Prix Radomia po 5 biegach - Mężczyźni
[acrobat]
2009-09-20
Wołów, Bogdan Sądel
II Bieg Sybiraka
[acrobat]
2009-09-20
Warszawa, Magda Bartoszewicz
I Bemowski Bieg Przyjaźni
[acrobat]
2009-09-20
Bytom, Andrzej Szczyglewski
I Półmaraton Bytomski - kategorie
[acrobat]
2009-09-20
Bytom, Andrzej Szczyglewski
I Półmaraton Bytomski - kobiety
[acrobat]
2009-09-20
Bytom, Andrzej Szczyglewski
I Półmaraton Bytomski - OPEN
[acrobat]
2009-09-20
Radom, Artur Błasinski
Jesienne Bieganie Nad Zalewem - Kobiety
[excel]
2009-09-20
Radom, Artur Błasinski
Jesienne Bieganie Nad Zalewem - OPEN
[excel]
2009-09-20
Sopot, Przemysław Torłop
Spontaniczny Maraton
[word]
2009-09-20
Busko Zdrój, Zdzisław Perepiczko
VIII Bieg Zdrojowy
[excel]
2009-09-19
Płoty, Szymon Kecler
13 Bieg o Sztachetkę
[word]
2009-09-19
Oleśnica, Włodzimierz Matosz
25 Bieg o Memoriał Bogusława Psujka - juniorzy
[acrobat]
2009-09-19
Oleśnica, Włodzimierz Matosz
25 Bieg o Memoriał Bogusława Psujka - OPEN
[acrobat]
2009-09-19
Głuchołazy, Grzegorz Pogorzelski
7 Bieg Służb Mundurowych i Niemundurowych
[acrobat]
2009-09-19
Legionowo, Michał Machnacki
Biegi przełajowe - Pożegnanie Lata
[excel]
2009-09-19
Zakopane, Marek Kowalczyk
II Wysokogórski Bieg im. F. Marduły - KLASAMI
[acrobat]
2009-09-19
Zakopane, Marek Kowalczyk
II Wysokogórski Bieg im. F. Marduły - OPEN GŁÓWNY
[acrobat]
2009-09-19
Zakopane, Marek Kowalczyk
II Wysokogórski Bieg im. F. Marduły - OPEN OTWARTY
[acrobat]
2009-09-19
Sieroszewice, Marta Szczypkowska
I Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice
[excel]
2009-09-19
Kraków, Andrzej Szczyglewski
I Bieg Podgórski - Kategoriami
[acrobat]
2009-09-19
Kraków, Andrzej Szczyglewski
I Bieg Podgórski - Kobiety
[acrobat]
2009-09-19
Kraków, Andrzej Szczyglewski
I Bieg Podgórski - OPEN
[acrobat]
2009-09-19
Jedlnia, Artur Błasinski
I Jubileuszowy Bieg - Jodełka - Kobiety
[excel]
2009-09-19
Jedlnia, Artur Błasinski
I Jubileuszowy Bieg - Jodełka - Mężczyźni
[excel]
2009-09-19
Twardogóra, Artur Błasinski
I Jubileuszowy Bieg - Jodełka - Młodzież
[excel]
2009-09-19
Włocławek, Daniel Tarczyński
Liga Biegaczy Amatorów - Dukty Leśne
[acrobat]
2009-09-19
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 9/2009
[word]
2009-09-19
Luzino, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina - jesień 2009
[html]
2009-09-19
Luzino, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina - jesień 2009 - międzyczasy
[html]
2009-09-19
Warszawa, Basia Muzyka
Triathlon Warszawski Ursynów 2009
[excel]
2009-09-19
Brzeszcze, Beata Jagiełło
VIII Gminny Bieg rodzinny
[excel]
2009-09-19
Wejherowo, Organizator
XII Bieg Jakuba Wejhera
[word]
2009-09-19
Gniezno, Andrzej Krzyścin
XXXII Bieg Lechitów - Kategoriami
[acrobat]
2009-09-19
Gniezno, Andrzej Krzyścin
XXXII Bieg Lechitów - Lekarze
[acrobat]
2009-09-19
Gniezno, Andrzej Krzyścin
XXXII Bieg Lechitów - Niepełnosprawni
[acrobat]
2009-09-19
Gniezno, Jerzy Kurzacha
XXXII Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2009-09-19
Gniezno, Andrzej Krzyścin
XXXII Bieg Lechitów - Wierni Lechici
[acrobat]
2009-09-19
Gniezno, Andrzej Krzyścin
XXXII Bieg Lechitów - Wózki
[acrobat]
2009-09-17
Warszawa, Ilona Czarnecka
Test Coopera
[excel]
2009-09-16
Toruń, organizator
Top Cross - edycja 9
[acrobat]
2009-09-13
Knurów, Hieronim Olejniczak
17 Międzynarodowy Bieg - Górników Kategoriami
[acrobat]
2009-09-13
Knurów, Hieronim Olejniczak
17 Międzynarodowy Bieg - Górników OPEN
[acrobat]
2009-09-13
Knurów, Hieronim Olejniczak
17 Międzynarodowy Bieg - Kategoriami
[acrobat]
2009-09-13
Knurów, Hieronim Olejniczak
17 Międzynarodowy Bieg - Kobiety
[acrobat]
2009-09-13
Knurów, Hieronim Olejniczak
17 Międzynarodowy Bieg - Mieszkańczy Knurowa
[acrobat]
2009-09-13
Knurów, Hieronim Olejniczak
17 Międzynarodowy Bieg - OPEN
[acrobat]
2009-09-13
Wrocław, organizator
27 HASCO-LEK Wrocław Maraton - Drużyny
[acrobat]
2009-09-13
Wrocław, organizator
27 HASCO-LEK Wrocław Maraton - Farmaceuci
[acrobat]
2009-09-13
Wrocław, organizator
27 HASCO-LEK Wrocław Maraton - Kategoriami
[acrobat]
2009-09-13
Wrocław, organizator
27 HASCO-LEK Wrocław Maraton - Lekarze
[acrobat]
2009-09-13
Wrocław, organizator
27 HASCO-LEK Wrocław Maraton - Nauczyciele
[acrobat]
2009-09-13
Wrocław, organizator
27 HASCO-LEK Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2009-09-13
Wrocław, organizator
27 HASCO-LEK Wrocław Maraton - Wózki
[acrobat]
2009-09-13
Wadowice, Maciej Cyran
30 Jubileuszowy Bieg Powsinogi 2009
[acrobat]
2009-09-13
Leszno, Sebastian Domanski
64-sto MTB Maraton - GIGA
[acrobat]
2009-09-13
Leszno, Sebastian Domanski
64-sto MTB Maraton - MEGA
[acrobat]
2009-09-13
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina
[excel]
2009-09-13
Jedlicza, Wiktor Sabanda
IV Bieg Solidarności
[excel]
2009-09-13
Jedlicze, Bartłomiej Sobecki
Karnak Cup 2009 - klasyfikacja koncowa - K
[excel]
2009-09-13
Jedlicze, Bartłomiej Sobecki
Karnak Cup 2009 - klasyfikacja koncowa - K PP
[excel]
2009-09-13
Jedlicze, Bartłomiej Sobecki
Karnak Cup 2009 - klasyfikacja koncowa - M
[excel]
2009-09-13
Jedlicze, Bartłomiej Sobecki
Karnak Cup 2009 - klasyfikacja koncowa - M PP
[excel]
2009-09-13
Jedlicze, Bartłomiej Sobecki
Karnak Cup 2009 - kobiety
[acrobat]
2009-09-13
Jedlicze, Bartłomiej Sobecki
Karnak Cup 2009 - mężczyźni
[acrobat]
2009-09-13
Lubin, Sebastian Domański
Sztafeta Maratońska - OPEN
[acrobat]
2009-09-13
Ruda Śląska, Rafał Adamczyk
VIII Edycja Biegów Dzielnicowych
[acrobat]
2009-09-13
Jedlicze, Witek Sabanda
V Grand Prix Arturówka 2009 po 5 biegach
[excel]
2009-09-13
Mogilno, organizator
XVI Bieg o Memoriał M. Śmigielskiego - Drużynowe
[acrobat]
2009-09-13
Mogilno, organizator
XVI Bieg o Memoriał M. Śmigielskiego - OPEN
[acrobat]
2009-09-13
Moskwa, Marek Pacewicz
XXIX Moskiewski Maraton Pokoju - kobiety
[excel]
2009-09-13
Moskwa, Marek Pacewicz
XXIX Moskiewski Maraton Pokoju - mężczyźni
[excel]
2009-09-12
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
20 Bieg Władysława Jagiełły - Kategoriami
[acrobat]
2009-09-12
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
20 Bieg Władysława Jagiełły - Kobiety
[acrobat]
2009-09-12
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
20 Bieg Władysława Jagiełły - Mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2009-09-12
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
20 Bieg Władysława Jagiełły - OPEN
[acrobat]
2009-09-12
Węgliniec, Tomasz Szymański
Dolnośląskie Biegi Leśne w Węglińcu
[word]
2009-09-12
Dolina Będkowska, Bogdan Sądel
III Bieg po Dolinie Będkowskiej - Małżeństwa
[acrobat]
2009-09-12
Dolina Będkowska, Bogdan Sądel
III Bieg po Dolinie Będkowskiej - OPEN
[acrobat]
2009-09-12
Zabrze, organizator
III Bieg Rodzinny Zabrzańskim Szlakiem Zabytków...
[word]
2009-09-12
Rypin k.Torunia, Bartosz Zatka
IV Rypiński Bieg Po Zdrowie
[excel]
2009-09-12
Śnieżka-Samotnia, Robert Walkowiak
Lawina -OPEN
[acrobat]
2009-09-12
Zagrzeb, Andrzej Puchacz
MŚ Weteranów w Biegach Górskich
[acrobat]
2009-09-12
Ciechowice, Kazimierz Grycman
VI Dożynkowy Bieg na łyżworolkach
[word]
2009-09-12
Międzybrodzie Żyw., Kazimierz Hojdys
Wieczorny Bieg Na Górę Żar
[excel]
2009-09-12
Ustka, Mieczysław Nycz
XIV Półmaraton Słowiński Rowy-Ustka - Kobiety
[acrobat]
2009-09-12
Ustka, Mieczysław Nycz
XIV Półmaraton Słowiński Rowy-Ustka - Mężczyźni
[acrobat]
2009-09-10
Warszawa, Andzej Krochmal
XX Biegi Przełajowe
[word]
2009-09-09
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia
[word]
2009-09-06
Piła, Robert Ratajczyk
19 Półmaraton Philipsa - Drużynowe WP
[acrobat]
2009-09-06
Piła, Robert Ratajczyk
19 Półmaraton Philipsa - Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2009-09-06
Piła, Robert Ratajczyk
19 Półmaraton Philipsa - OPEN
[acrobat]
2009-09-06
Piła, Robert Ratajczyk
19 Półmaraton Philipsa - Policja
[acrobat]
2009-09-06
Piła, Robert Ratajczyk
19 Półmaraton Philipsa - Pracownicy Philips
[acrobat]
2009-09-06
Piła, Robert Ratajczyk
19 Półmaraton Philipsa - studenci
[acrobat]
2009-09-06
Tomaszów Mazowiecki, Sławomir Krężelewski
28 Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego
[word]
2009-09-06
Svidník (Slowacja), Grzegorz Fedak
50 Dukelský Beh Mieru
[excel]
2009-09-06
Elbląg, Robert Bieńkowski
Biegi Grand Prix Elbląga VIII edycja bieg VII
[excel]
2009-09-06
Stary Sącz, Marek Tokarczyk
II Sądecka Dycha o Puchar Newagu
[acrobat]
2009-09-06
Otwock, Ryszard Mysliwski
IV Integracyjny Bieg
[word]
2009-09-06
Łomża, Mariusz Niziński
IV Łomżyński Półmaraton - drużynowe
[excel]
2009-09-06
Łomża, Mariusz Niziński
IV Łomżyński Półmaraton - kategoriami
[excel]
2009-09-06
Łomża, Mariusz Niziński
IV Łomżyński Półmaraton - OPEN
[excel]
2009-09-06
Ustroń, Grażyna Winiarska
Marszobieg na Czantorię
[excel]
2009-09-06
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa slib-2009
[word]
2009-09-06
Borówno, Michal Remberk
Traithlon Polska
[acrobat]
2009-09-06
Borówno, Michal Remberk
Traithlon Polska - Połówka
[acrobat]
2009-09-06
Kraków, Piotr Kozak
VI Bieg Siemaszki
[excel]
2009-09-06
Skomielna Biala, Stanislaw Kowalcze
V Puchar Szlaku Solnego 5seria - finał
[acrobat]
2009-09-06
Skomielna Biala, Stanislaw Kowalcze
Wyścig o Puchar Wójta Gminy Lubien
[acrobat]
2009-09-06
Sochaczew, Rafał Bebelski
XXVI Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[word]
2009-09-05
Wrocław, Arkadiusz Tołłoczko
19 Bieg Solidarności
[acrobat]
2009-09-05
Wolin, Marta Nowak
1 Półmaraton Archeologiczny o Róg Wikinga
[excel]
2009-09-05
Rzeszów, organizator
20 Nocny Bieg Solidarności
[excel]
2009-09-05
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
47 Bieg Westerplatte - OPEN
[excel]
2009-09-05
Żabieniec, Wiesław Paradowski
Frog Race
[acrobat]
2009-09-05
Nowy Targ, Sebastian Szpak
Gorce Maraton - OPEN
[excel]
2009-09-05
Lubsko, Organizator
II Maraton w Lubsku
[word]
2009-09-05
Kościelna Jania, Karol Nowakowski
I Bieg Dożynkowy SONPOL 2009
[word]
2009-09-05
Świerzawa k.Złotoryi, Magdalena Guzowska
XII Bieg Abstynentów
[word]
2009-09-05
Olsztyn, Maciej Kwiatkowski
XII Bieg Jakubowy - OPEN
[acrobat]
2009-09-05
Zielona Góra, Piotr Wolanin
XXIV Nocny Bieg Bachusa
[acrobat]
2009-09-05
Świnoujście-Wolgast, Marek Czapliński
XXX Maraton Świnoujście - Wolgast
[acrobat]
2009-08-31
Zamość, Organizator
XXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamość - KOŃCOWA
[word]
2009-08-30
Rydułtowy, Michał Kondrot
17 Bieg o Puchar Burmistrza Miasta
[acrobat]
2009-08-30
Łabiszyn/Szubin, Adam Zaręba
21 Bieg im. Stefana Bąka
[word]
2009-08-30
Pyzdry, Bogusław Tomaszewski
27 Bieg Kazimierzowski - kobiety
[acrobat]
2009-08-30
Pyzdry, Bogusław Tomaszewski
27 Bieg Kazimierzowski - mężczyźni
[acrobat]
2009-08-30
Szczecin, Jacek Kozłowski
30 Jubileuszowy Szczeciński Półmaraton Gryfa
[acrobat]
2009-08-30
Poznań, Józef Miecznik
4 Rekreacyjny Bieg Chartowo 2009 - 3.6km
[word]
2009-08-30
Poznań, Józef Miecznik
4 Rekreacyjny Bieg Chartowo 2009 - 4.8km
[word]
2009-08-30
Poznań, Józef Miecznik
4 Rekreacyjny Bieg Chartowo 2009 - rodzinny
[word]
2009-08-30
Svinnou, Łukasz Bogdał
Běh Svinnou
[word]
2009-08-30
Żabnica, Tomasz Chwastek
Bieg na Rysiankę - kategoriami
[acrobat]
2009-08-30
Żabnica, Tomasz Chwastek
Bieg na Rysiankę - OPEN
[acrobat]
2009-08-30
Czarnowiec, Marek Karczewski
I bieg Amatorskiej Grupy bez limitu
[acrobat]
2009-08-30
Blachownia, Hieronim Olejniczak
I Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - kobiety
[acrobat]
2009-08-30
Blachownia, Hieronim Olejniczak
I Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2009-08-30
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - kategorie
[acrobat]
2009-08-30
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - kobiety
[acrobat]
2009-08-30
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - OPEN
[acrobat]
2009-08-30
Krosno, Sławomir Kukulski
V Biegu o Skarb Portiusa
[excel]
2009-08-30
Łeba, Kazimierz Duwe
XIII Bieg po muszlę św. Jakuba
[acrobat]
2009-08-30
Zamość, Organizator
XXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zam. - etap 4
[word]
2009-08-29
Oświęcim, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Pokoju o Puchar Prezydenta - kategorie
[acrobat]
2009-08-29
Oświęcim, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Pokoju o Puchar Prezydenta - kobiety
[acrobat]
2009-08-29
Oświęcim, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Pokoju o Puchar Prezydenta - OPEN
[acrobat]
2009-08-29
Golub - Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2009-08-29
Świdnica, organizator
I Świdnicki Bieg Dekoria
[acrobat]
2009-08-29
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
Maraton Sierpniowy
[acrobat]
2009-08-29
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
Półmaraton Sierpniowy
[acrobat]
2009-08-29
Krasnobród - Zamość, Organizator
XXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zam. - etap 3
[word]
2009-08-28
Zwierzyniec - Krasn., Organizator
XXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zam. - etap 2
[word]
2009-08-27
Zamość, Mariusz Kurzajczyk
Puchar Polski w ultramaratonach - po dwóch biegach
[excel]
2009-08-27
Zamość - Zwierzyniec, Organizator
XXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zam. - etap 1
[word]
2009-08-26
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 8/2009
[word]
2009-08-23
Gusiew-Gołdap, Lech Kowalczyk
15 Bieg Gusiew-Gołdap
[word]
2009-08-23
Gusiew-Gołdap, Lech Kowalczyk
15 Bieg Gusiew-Gołdap
[word]
2009-08-23
Widziszewo, Dawid Talikadze
23 Bieg Przyjaźni Widziszewo 2009
[excel]
2009-08-23
Boguszów-Gorce, Paweł Stanisz
2 Boguszowska Dwudziestka - 10km
[acrobat]
2009-08-23
Boguszów-Gorce, Paweł Stanisz
2 Boguszowska Dwudziestka - 21km
[acrobat]
2009-08-23
Łobez, Marcin Horbacz
Bieg o Puchar Prezesa TKKF
[acrobat]
2009-08-23
Skorzewo, organizator
Dozynkowe Biegi
[acrobat]
2009-08-22
Ustroń, Zbyszek Słowiński
19. Bieg Romantyczny Parami
[acrobat]
2009-08-22
Kościelna Wieś, Mariusz Kurzajczyk
3. Kaliska Fiesta Biegowa
[word]
2009-08-22
Skarżysko-Kamienna, Marek Zieliński
9. Półmaraton Rejów
[acrobat]
2009-08-22
Piwniczna Zdrój, Krzysztof Szwed
Bieg na Radziejową - Kategoriami
[acrobat]
2009-08-22
Piwniczna Zdrój, Krzysztof Szwed
Bieg na Radziejową - Kobiety
[acrobat]
2009-08-22
Piwniczna Zdrój, Krzysztof Szwed
Bieg na Radziejową - Mężczyźni
[acrobat]
2009-08-22
Piwniczna Zdrój, Krzysztof Szwed
Bieg na Radziejową - OPEN
[acrobat]
2009-08-22
Koszalin, Arkadiusz Kozak
II Cross Góry Chełmskiej
[word]
2009-08-22
Bobolice, Witold Sikorski
II Maraton Bobolicki
[excel]
2009-08-22
Korbielów, Tomasz Dobosz
IX Bieg Górski na szczyt Pilska - Kategoriami
[acrobat]
2009-08-22
Korbielów, Tomasz Dobosz
IX Bieg Górski na szczyt Pilska - Kategorie dodat.
[acrobat]
2009-08-22
Korbielów, Piotr Kozak
IX Bieg Górski na szczyt Pilska - OPEN
[excel]
2009-08-16
Brody, Szymon Dudek
10 Bieg Stanisława Staszica
[word]
2009-08-16
Dziwnów, Jerzy Janawa
11 Bieg Cztery Mile Jarka - Dzieci
[word]
2009-08-16
Dziwnów, Jerzy Janawa
11 Bieg Cztery Mile Jarka - Kategoriami
[word]
2009-08-16
Dziwnów, Jerzy Janawa
11 Bieg Cztery Mile Jarka - OPEN
[word]
2009-08-16
Arturówek, KB Arturówek Łódź
III Bieg Lata
[excel]
2009-08-16
Arturówek, KB Arturówek Łódź
III Bieg Lata - canicross - kobiety
[acrobat]
2009-08-16
Arturówek, KB Arturówek Łódź
III Bieg Lata - canicross - mężczyżni
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
III Bieg Małego Katorżnika - Chłopcy
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
III Bieg Małego Katorżnika - Dziewczęta
[acrobat]
2009-08-16
Ustka, Mieczysław Nycz
II Bieg Leśno-Plażowy
[word]
2009-08-16
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Kobiety OPEN
[acrobat]
2009-08-16
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Kolarstwo
[acrobat]
2009-08-16
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Mężczyźni OPEN
[acrobat]
2009-08-16
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Nordic Walking
[acrobat]
2009-08-16
Lub, ChampionChip
V Bieg Katorżnika - 11:00
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
V Bieg Katorżnika - 12:00
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
V Bieg Katorżnika - 13:00 - KOBIETY
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
V Bieg Katorżnika - 14:00
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
V Bieg Katorżnika - 15:00
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
V Bieg Katorżnika - GALERNIK TEAM
[acrobat]
2009-08-16
Arturówek, KB Arturówek Łódź
V Grand Prix Arturówka 2009 po 4 biegach
[excel]
2009-08-15
Kobylin, Paweł Wasielewski
18 Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
[excel]
2009-08-15
Dolni Morava-Czechy, Kazimierz Kordziński
Cena firmy Iscarex
[excel]
2009-08-15
Lubliniec, ChampionChip
III Mistrzostwa Polski w biegu tyłem - Kobiety
[acrobat]
2009-08-15
Lubliniec, ChampionChip
III Mistrzostwa Polski w biegu tyłem - Mężczyźni
[acrobat]
2009-08-15
Radzymin - Ossów, Krzysztof Bartkiewicz
XVIII Półmaraton - Cud Nad Wisłą
[acrobat]
2009-08-15
Gdańsk, Małgorzata Lesniewicz
XV Energa Maraton Solidarności
[acrobat]
2009-08-09
Sedliská (Slowacja), Jarosław Prokopiuk
Sedliscanska patnastka
[excel]
2009-08-08
Rajec (Slowacja), Kazimierz Kordziński
3. Rajecký Polmaratón
[excel]
2009-08-08
Rybnik, Grzegorz Wnuk
7 ECOL Maraton Energetyków
[acrobat]
2009-08-08
Ostrów Wlkp., Tomasz Ławniczak
Grand Prix Ostrowa Wielkopolskiego
[excel]
2009-08-08
Pustynia Siedlecka , Marek Zieliński
I Bieg Pustynny - Pustynna10 - 5 km
[acrobat]
2009-08-08
Pustynia Siedlecka, Marek Zieliński
I Bieg Pustynny - Pustynna 10 - 10 km
[acrobat]
2009-08-08
Rajec (Slowacja), Kazimierz Kordziński
Rajecký Maratón 2009
[excel]
2009-08-08
Toruń, Rafał Kowalski
VIII Top Cross Maraton z Tadeuszem Spychalskim
[acrobat]
2009-08-08
Gdańsk, Marek Hanaczewski
XVI Bieg Św. Dominika - ELITA
[acrobat]
2009-08-08
Gdańsk, Marek Hanaczewski
XVI Bieg Św. Dominika - kobiety
[acrobat]
2009-08-08
Gdańsk, Marek Hanaczewski
XVI Bieg Św. Dominika - mężczyźni
[acrobat]
2009-08-08
Gdańsk, Marek Hanaczewski
XVI Bieg Św. Dominika - VIP
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Juniorki
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Juniorki Młodsze
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Juniorzy
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Juniorzy Młodsi
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Seniorki
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Seniorzy
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Weterani A
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Weterani B
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Weterani C
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Weteranki
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
VIII Mistrzostwa Podkarpacia w BG - zespołowo
[acrobat]
2009-08-02
Bochnia, Marek Hanaczewski
16 Memoriałowy Bieg Majora Bacy
[acrobat]
2009-08-02
Radomyśl Wielki, Grzegorz Fedak
29 Bieg Radomyski im.Jacka Kozioła
[word]
2009-08-02
Wieleń, Bogdan Piątek
30 Masowy Bieg im.Józefa Nojiego
[excel]
2009-08-02
Tychy, Karolina Wilczyńska-Miler
Dziesiąta Perła Paprocan
[word]
2009-08-02
Rabka-Zdroj, Stanislaw Kowalcze
Wyścig o Puchar Burmistrza Miasta Rabki-Zdroj
[acrobat]
2009-08-02
Opalenica, Dariusz Duda
XVIII Bieg Opalińskich
[excel]
2009-08-01
Moryń, Zbigniew K.
10 Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko
[word]
2009-08-01
Kodeń,
10 Jubileuszowy Bieg Sapiechów
[excel]
2009-08-01
Jaworzno, Marek Hanaczewski
14 Bieg Uliczny
[acrobat]
2009-08-01
Szrenica-Śnieżka, Tomasz Dobosz
I Maraton Karkonoski - KATEGORIE
[acrobat]
2009-08-01
Szrenica-Śnieżka, Tomasz Dobosz
I Maraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2009-08-01
Zielonka, Bogdan Piątek
VII Mistrzostwa LECHITÓW w Triathlonie Olimpijskim
[word]
2009-08-01
Kazimierz Biskupi, Jacek Bąkowski
V Bieg pod Tysiącletnimi Dębami
[acrobat]
2009-07-26
Wągrowiec, Rafał Grzegorzewski
II Jakubowy Bieg Wokół Jeziora Durowskiego
[word]
2009-07-26
Sosnówka, Mateusz Witulski
VII Bieg Górski Do Dobrego Źródła
[excel]
2009-07-26
Lubatowa, Grzegorz Fedak
VI Bieg Szlakiem Partyzantów z Lubatowej - Kat.
[word]
2009-07-26
Lubatowa, Grzegorz Fedak
VI Bieg Szlakiem Partyzantów z Lubatowej - OPEN
[word]
2009-07-26
Darłowo, Piotr Kołodziejczyk
XVII Bieg Eryka
[excel]
2009-07-26
Międzygorze, Andrzej Puchacz
XVII Bieg Śnieżnicki - MP w Biegu Alpejskim
[excel]
2009-07-26
Międzygorze, Andrzej Puchacz
XVII Bieg Śnieżnicki - OPEN
[excel]
2009-07-25
Dźwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
14 Bieg Ku Słońcu
[excel]
2009-07-25
Warszawa, Mariusz Kozioł
19 Nocny Bieg Powstania Warszawskiego - 10km
[acrobat]
2009-07-25
Warszawa, Mariusz Kozioł
19 Nocny Bieg Powstania Warszawskiego - 5km
[acrobat]
2009-07-25
Wierchomla, Piotr Kozak
Bieg Gorski o Puchar Dwoch Dolin
[excel]
2009-07-25
Lębork, Kazimierz Duwe
Bieg św. Jakuba - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-25
Lębork, Kazimierz Duwe
Bieg św. Jakuba - OPEN
[acrobat]
2009-07-25
Kąpino-Puck, Ryszard Pilarczyk
I Półmaraton Ziemi Puckiej Wózki
[acrobat]
2009-07-25
Kąpino-Puck, Ryszard Pilarczyk
I Półmaraton Ziemi Puckiej - OPEN
[acrobat]
2009-07-23
Łubianka, Sławomir Walterski
Grand Prix Łubianka Cross 7/2009
[excel]
2009-07-23
Jarosławiec, Jarosław Modliszewski
XIV Zawody Pływackie Klif Jarosławca 2009
[acrobat]
2009-07-19
Kudowa Zdrój, Ewa Kaczmarczyk
21 Bieg Homolan im. Józefa Duba
[excel]
2009-07-19
Okonek, Grzegorz Lipiński
22 Półmaraton Lipcowy
[acrobat]
2009-07-19
Skórcz, Mateusz Glazik
II Bieg Turystyczny Czterech Jezior
[excel]
2009-07-18
Bielawa, Marek Zieliński
1 Bieg Po Schodach Wieży Kościoła
[acrobat]
2009-07-18
Niesulice, Dariusz Duda
4 Niesulicka Piątka
[acrobat]
2009-07-18
Jeleśnia, organizator
Bieg na 10km
[word]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - Kobiety
[acrobat]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - Mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - Mistrzostwa WBK META
[acrobat]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - OPEN
[acrobat]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - Pracownicy KLER S.A.
[acrobat]
2009-07-18
Dobrodzień, Hieronim Olejniczak
IV Dobrodzieńska Dycha - Sprawni inaczej
[acrobat]
2009-07-18
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 7/2009
[word]
2009-07-18
Lwówek Śląski, Marek Bialic
VII Bieg Szlakiem Agatowym
[excel]
2009-07-18
Korzybie, Grzegorz Lipiński
XVI Bieg im.Elżbiety Garduły
[acrobat]
2009-07-12
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
29 Bieg o Złoty Kłos - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-12
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
29 Bieg o Złoty Kłos - Kobiety
[acrobat]
2009-07-12
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
29 Bieg o Złoty Kłos - Mieszkańcy gminy
[acrobat]
2009-07-12
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
29 Bieg o Złoty Kłos - Mistrzostwa Małżeństw
[acrobat]
2009-07-12
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
29 Bieg o Złoty Kłos - OPEN
[acrobat]
2009-07-12
Czeladź, Jakub Grześlak
Bieg po zdrowie
[acrobat]
2009-07-12
Kępino, Henryk Witt
II Crossmaraton Darża o Puchar Bauhaus
[excel]
2009-07-12
Mława, Konrad Wtulich
II Trail Half Marathon
[excel]
2009-07-12
Wodzisław Śląski, organizator
I Międzynarodowy Bieg Ja i Maraton
[excel]
2009-07-12
Nachod (Czechy), Kazimierz Kordziński
Náchod - Dobrošov XXIV
[excel]
2009-07-11
Reńska Wieś, Piotr Jakubczyk
2 Bieg Herbowy
[word]
2009-07-11
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
8 Bieg pod Powodziową Falę - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-11
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
8 Bieg pod Powodziową Falę - OPEN
[acrobat]
2009-07-11
Rowy, Grzegorz Lipiński
9 Bieg Szlakiem Zwiniętych Torów
[acrobat]
2009-07-11
Sława – Radzyń, Sebastian Domański
Bluesobiegi Sławskie
[acrobat]
2009-07-11
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wielkopolskiego
[excel]
2009-07-11
Lubiewo, Sławomir Walterski
II Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami
[acrobat]
2009-07-11
Klimontów, organizator
IV Integracyjny Bieg Klimontowski na 10 km
[word]
2009-07-11
Klimontów, organizator
IV Integracyjny Półmaraton Klimontowski - OPEN
[word]
2009-07-11
Wrocław, Sławek Pieczurowski
Klasyfikacja ogólna po 5 biegach GP
[excel]
2009-07-11
Klimontów, organizator
Mistrzostwa Polski Osób Niewidomych
[word]
2009-07-11
Luzino, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina – lato 2009
[excel]
2009-07-11
Kretowiny, Piotr Poniewierski
XI Bieg o Kryształową Perłę - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-11
Kretowiny, Piotr Poniewierski
XI Bieg o Kryształową Perłę - Kobiety
[acrobat]
2009-07-11
Kretowiny, Piotr Poniewierski
XI Bieg o Kryształową Perłę - Mężczyni
[acrobat]
2009-07-11
Kretowiny, Leszek Biernacki
XI Bieg o Kryształową Perłę - OPEN
[excel]
2009-07-11
Dobieszyn, Sławomir Kukulski
XVII Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
[excel]
2009-07-11
Police (Czechy), Kazimierz Kordziński
Běh na Hvězdu
[excel]
2009-07-10
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
5 Bieg Charytatywny od Zmierzchu do Świtu
[word]
2009-07-10
Sławno, Grażyna Chudy
VII Bieg 10 Mostów
[excel]
2009-07-08
Toruń, Rafał Kowalski
Top Cross - Edycja 7 (126)
[excel]
2009-07-05
Jaworznia, Ewa Martin
6 Bieg o Złoty Puchar
[excel]
2009-07-05
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-05
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - Kobiety
[acrobat]
2009-07-05
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - Niepełnosprawni
[acrobat]
2009-07-05
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2009-07-05
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - Policja
[acrobat]
2009-07-05
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - Straż Pożarna
[acrobat]
2009-07-05
Jarosławiec, Piotr Książkiewicz
XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży - TEAM MP
[acrobat]
2009-07-05
Spytkowice, Stanislaw Kowalcze
V Puchar Szlaku Solnego 3 seria
[acrobat]
2009-07-04
Imielin, Hieronim Olejniczak
16 Imieliński Cross Ekologiczny - Kategoriami
[acrobat]
2009-07-04
Imielin, Hieronim Olejniczak
16 Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2009-07-04
Ustroń, Paweł Fąferek
Bieg na Czantorię - Międzyczasy
[acrobat]
2009-07-04
Ustroń, Paweł Fąferek
Bieg na Czantorię - OPEN
[acrobat]
2009-07-04
Opole, Artur Góralczyk
VII Bieg Opolski - OPEN
[acrobat]
2009-07-04
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXIX Ciechanowska Piętnastka Opinogóra-Ciechanów
[word]
2009-06-28
Wrocław, Maciej Głowacki
10 Bieg Śladem Konia
[word]
2009-06-28
Chrzan, Artur Kasperski
19 Bieg Mini Maraton Romana
[word]
2009-06-28
Świerzawa, Hieronim Olejniczak
33 Bieg Swierzawy - 10km
[acrobat]
2009-06-28
Świerzawa, Hieronim Olejniczak
33 Bieg Swierzawy - 5km
[acrobat]
2009-06-28
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
3 Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka - maraton
[excel]
2009-06-28
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
3 Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka - półmar.
[excel]
2009-06-28
Grajewo, Janusz Krause
III Bieg Godzinny
[word]
2009-06-28
Korbielów, Piotr Kozak
I Bieg Na Halę Miziową
[excel]
2009-06-28
Sokołów Małopolski, Wiesław Sondej
I Bieg Sokoła
[word]
2009-06-28
Brody, Sylwester Dudek
I Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego na 10KM
[word]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 15km - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 15km - Kobiety
[acrobat]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 15km - Mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 15km - OPEN
[acrobat]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 8km - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 8km - Mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 8km - OPEN
[acrobat]
2009-06-28
Łomża, Mariusz Nizinski
XXXII Łomżyńska Dziesiątka - Kategoriami
[excel]
2009-06-28
Łomża , Mariusz Nizinski
XXXII Łomżyńska Dziesiątka - OPEN
[excel]
2009-06-27
Mysłowice, Anna Gandyk
24 Cross Trójkąta Trzech Cesarzy
[excel]
2009-06-27
Ruda Śląska, August Jakubik
II Mistrzostwa Polski w biegu 24 h - ogólne
[word]
2009-06-27
Ruda Śląska, August Jakubik
II Mistrzostwa Polski w biegu 24 h - szczegóły
[excel]
2009-06-27
Warszawa, Michał Muzyka
Puchar Maratonu
[excel]
2009-06-27
Glinojeck k.Płońska, Zenon Lewandowski
VII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta
[word]
2009-06-27
Wodzisław Śląski, organizator
V Międzynarodowy Bieg Wodzisławski
[excel]
2009-06-27
Międzybrodzie Żyw., Piotr Kozak
XI Bieg Górski Żar
[excel]
2009-06-26
Zabrze, Bartłomiej Bober
Bieg podziemny w Skansenie Górniczym
[word]
2009-06-26
Kraków, organizator
Krakowski mityng 100-lecia AZS
[acrobat]
2009-06-21
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
11 Bieg Nowogrodziecka Dziesiątka - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-21
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
11 Bieg Nowogrodziecka Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2009-06-21
Milicz, Bogusław Tomaszewski
29 Bieg Baryczan
[html]
2009-06-21
Bielsko-Biała, Piotr Kozak
4 Bieg Ku Słońcu
[excel]
2009-06-21
Warszawa, Marek Hanaczewski
III Bieg Ursynowa
[acrobat]
2009-06-21
Oborniki, Rafał Grzegorzewski
II Bieg o Puchar Złotej Pyry
[word]
2009-06-21
Podoliniec-Rytro, Marek Zieliński
IV Visegrad Maraton
[acrobat]
2009-06-21
Służewo, Leszek Marcinkiewicz
I Bieg Papieski
[acrobat]
2009-06-21
Legionowo, organizator
I Legionowska Dycha
[excel]
2009-06-21
Kozy, Piotr Kozak
VII Bieg Górski Na Hrobaczą Łąke
[excel]
2009-06-21
Bukowno, Hieronim Olejniczak
VII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-21
Bukowno, Hieronim Olejniczak
VII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - Mieszkańcy
[acrobat]
2009-06-21
Bukowno, Hieronim Olejniczak
VII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - Niepełnospr.
[acrobat]
2009-06-21
Bukowno, Hieronim Olejniczak
VII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - OPEN
[acrobat]
2009-06-21
Namysłów, Mariusz Boduch
VI Bieg Namysłowian - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-21
Namysłów, Mariusz Boduch
VI Bieg Namysłowian - Kluby
[acrobat]
2009-06-21
Namysłów, Mariusz Boduch
VI Bieg Namysłowian - Mieszkańcy Namysłowa
[acrobat]
2009-06-21
Namysłów, Mariusz Boduch
VI Bieg Namysłowian - OPEN
[acrobat]
2009-06-21
Lębork, Kazimierz Duwe
XVIII Maraton Ekologiczny pam.Tomasza Hopfera
[acrobat]
2009-06-21
Sadek, Dariusz Hernik
XX Jubileuszowy Bieg Sadek 2009
[acrobat]
2009-06-20
Istebna, Tomasz Wrześniak
2 Bieg im. Stanisława Legierskiego
[acrobat]
2009-06-20
Unisław, Marek Chojnacki
Dziesiątka Unisławska
[acrobat]
2009-06-20
Radom, Darek Hernik
Grand Prix Radomia po 4 biegach - Kobiety
[acrobat]
2009-06-20
Radom, Darek Hernik
Grand Prix Radomia po 4 biegach - Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-20
Arturówek, Bartłomiej Sobecki
III Bieg Świętojański
[excel]
2009-06-20
Oława, Hieronim Olejniczak
II Bieg Koguta - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-20
Oława, Hieronim Olejniczak
II Bieg Koguta - Kobiety
[acrobat]
2009-06-20
Oława, Hieronim Olejniczak
II Bieg Koguta - OPEN
[acrobat]
2009-06-20
Arturówek k.Łodzi, Bartłomiej Sobecki
II Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Biegu z Psem
[excel]
2009-06-20
Sławków, Hieronim Olejniczak
I Bieg Wolności - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-20
Sławków, Hieronim Olejniczak
I Bieg Wolności - OPEN
[acrobat]
2009-06-20
Elbląg, Grzegorz Lipiński
I Elbląski Bieg Piekarczyk - 4.2KM
[acrobat]
2009-06-20
Elbląg, Grzegorz Lipiński
I Elbląski Bieg Piekarczyk - 9.8KM
[acrobat]
2009-06-20
Postomino, organizator
Młodzieżowe MP 10.000m
[acrobat]
2009-06-20
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
MTB Bike Tour Gdańsk
[acrobat]
2009-06-20
Węgry, Bogdan Piatek
Ultramaratonbalaton
[word]
2009-06-20
Unisław, Marek Chojnacki
VI Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2009-06-20
Arturówek k.Łodzi, Witek Sabanda
V Grand Prix Arturówka 2009 po 3 biegach
[excel]
2009-06-20
Radom, Artur Błasinski
XII Bieg o Puchar Rektora Politechniki Radomskiej
[excel]
2009-06-20
Poznań, Piotr Fijałkowski
XII Bieg Piastowski im. Wojciecha Niewiady
[word]
2009-06-20
Boguszów-Gorce, Grzegorz Pogorzelski
XIV Nocny Maraton Górski
[acrobat]
2009-06-20
Prostki, Waldemar Szycik
XI Bieg Szlakiem Tatarskim
[word]
2009-06-20
Boguszów-Gorce, Grzegorz Pogorzelski
XXI Sudecka Setka - 100KM
[acrobat]
2009-06-20
Boguszów-Gorce, Grzegorz Pogorzelski
XXI Sudecka Setka - 72KM
[acrobat]
2009-06-20
Warszawa, Tomasz Roszkowski
Zawody na Ściezce Biegowej Nike
[acrobat]
2009-06-20
Płock, Przemysław Gizynski
IV Triathlon Płock
[acrobat]
2009-06-17
Toruń, Jadwiga Wichrowska
V edycja Grand Prix Torunia
[word]
2009-06-14
Domacyno-Karlino, Ewa Kaczmarczyk
17 Bieg Papieski im. Jana Pawła II
[acrobat]
2009-06-14
Bukownica, Grzegorz Jeżewski
17 Bieg Sokoła im. Jana Pawła II
[excel]
2009-06-14
Korycin, Paweł Żuk
18 Półmaraton Mleczny Korycin-Janów-Korycin
[excel]
2009-06-14
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - bieg 10
[excel]
2009-06-14
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - klasyfikacja kobiet
[excel]
2009-06-14
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - klasyfikacja mężczyzn
[excel]
2009-06-14
Grodzisk Wlkp, Artur Ostoja
III Grodziski Półmaraton Słowaka
[acrobat]
2009-06-14
Jawor, Jan Czekiel
II Bieg Strazacki - OPEN
[acrobat]
2009-06-14
Susz, Barbara Muzyka
Triathlon Susz 2009 - zawodowcy
[acrobat]
2009-06-14
Rudawa, Bogdan Sądel
V Jurajski Półmaraton - Drużyny
[acrobat]
2009-06-14
Rudawa, Bogdan Sądel
V Jurajski Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2009-06-14
Rudawa, Bogdan Sądel
V Jurajski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2009-06-14
Toporzysko, Stanislaw Kowalcze
Wyścig o Puchar Wójta Gminy Jordanów
[acrobat]
2009-06-14
Chełm, organizator
XIV Bieg o Puchar Prezydenta Miasta Chełma
[excel]
2009-06-14
Jawor, Jan Czekiel
XV Półmaraton Jaworski - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-14
Jawor, Jan Czekiel
XV Półmaraton Jaworski - Kobiety
[acrobat]
2009-06-14
Jawor, Jan Czekiel
XV Półmaraton Jaworski - Mistrzostwa TKKF
[acrobat]
2009-06-14
Jawor, Jan Czekiel
XV Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2009-06-14
Myszków, organizator
XXX Bieg V-ciu Stawów im. Zdzisława Burdy
[word]
2009-06-14
Myszków, organizator
XXX Bieg V-ciu Stawów - pozostałe dystanse
[word]
2009-06-13
Pęczniew, Leszek Marcinkiewicz
Bieg nad Jeziorskiem
[html]
2009-06-13
Świdnica, Radosław Światowy
Bieg Wieżyczkowy
[word]
2009-06-13
Stargard Szczeciński, Łukasz Wójcik
III Bieg o Błękitną Wstęgę - Kobiety
[acrobat]
2009-06-13
Stargard Szczeciński, Łukasz Wójcik
III Bieg o Błękitną Wstęgę - Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-13
Stargard Szczeciński, Łukasz Wójcik
III Bieg o Błękitną Wstęgę - OPEN
[acrobat]
2009-06-13
Kietrz & Rohov, Hieronim Olejniczak
III Półmaraton Kietrz & Rohov - Dyrektorzy Biegów
[acrobat]
2009-06-13
Kietrz & Rohov, Hieronim Olejniczak
III Półmaraton Kietrz & Rohov - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-13
Kietrz & Rohov, Hieronim Olejniczak
III Półmaraton Kietrz & Rohov - Kobiety
[acrobat]
2009-06-13
Kietrz & Rohov, Hieronim Olejniczak
III Półmaraton Kietrz & Rohov - Mieszkańcy Kietrza
[acrobat]
2009-06-13
Kietrz & Rohov, Hieronim Olejniczak
III Półmaraton Kietrz & Rohov - Niepełnosprawni
[acrobat]
2009-06-13
Kietrz & Rohov, Hieronim Olejniczak
III Półmaraton Kietrz & Rohov - OPEN
[acrobat]
2009-06-13
Wrocław, Ewa Czarko-Wasiutycz
II Bieg Energetyka
[excel]
2009-06-13
Sulejówek, Marek Hanaczewski
II Bieg Marszałka - 10KM
[acrobat]
2009-06-13
Sulejówek, Marek Hanaczewski
II Bieg Marszałka - 3KM
[acrobat]
2009-06-13
Lasowice, Róża Spiliszewska
I Puchar Artemisu
[acrobat]
2009-06-13
Susz, Barbara Muzyka
Triathlon Susz 2009 - amatorzy
[acrobat]
2009-06-13
Susz, Barbara Muzyka
Triathlon Susz 2009 - dzieci
[acrobat]
2009-06-13
Gryfów Śląski, organizator
V Bieg Gryfitów - Biegi dzieci i młodzieży
[acrobat]
2009-06-13
Gryfów Śląski, organizator
V Bieg Gryfitów - Biegi dzieci i młodzieży
[acrobat]
2009-06-13
Gryfów Śląski, organizator
V Bieg Gryfitów - OPEN
[acrobat]
2009-06-13
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
XIV Bieg Skierniewicka 15
[html]
2009-06-13
Kostrzyn, Andrzej Holzman
XXIV Kostrzyńska Dziesiątka
[word]
2009-06-13
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów
[acrobat]
2009-06-12
Biel (Szwajcaria), Kazimierz Kordziński
51 Bieler Luftage
[word]
2009-06-10
Wrocław, Róża Spiliszewska
3 Dziesiątka Artemisu
[acrobat]
2009-06-10
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa Slib-2009
[word]
2009-06-07
Krzepice, Kazimierz Kordziński
16 Bieg Krzepkich
[excel]
2009-06-07
Police, Kamil
21 Policka Piętnastka - kobiety
[word]
2009-06-07
Police, Kamil
21 Policka Piętnastka - OPEN
[word]
2009-06-07
Bytów, Andrzej Doleciński
29 Bytowski Półmaraton Gochów
[excel]
2009-06-07
Krotoszyn, Roman Stawowy
30 Bieg Krotosa
[acrobat]
2009-06-07
Toruń-Bydgoszcz, Marek Hanaczewski
Maraton Metropolii - Bieg Zdrowych Miast
[acrobat]
2009-06-07
Toruń-Bydgoszcz, Marek Hanaczewski
Maraton Metropolii - drużynowo
[acrobat]
2009-06-07
Toruń-Bydgoszcz, Marek Hanaczewski
Maraton Metropolii - OPEN
[acrobat]
2009-06-07
Toruń-Bydgoszcz, Marek Hanaczewski
Maraton Metropolii - Półmaraton
[acrobat]
2009-06-07
Toruń-Bydgoszcz, Marek Hanaczewski
Maraton Metropolii - rolki kobiety
[acrobat]
2009-06-07
Toruń-Bydgoszcz, Marek Hanaczewski
Maraton Metropolii - rolki mężczyźni
[acrobat]
2009-06-07
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 06/2009
[word]
2009-06-07
Görlitz - Zgorzelec, Jacek Lenart
VI Europamaraton - 10KM
[acrobat]
2009-06-07
Görlitz - Zgorzelec, Jacek Lenart
VI Europamaraton - 21KM
[acrobat]
2009-06-07
Görlitz - Zgorzelec, Jacek Lenart
VI Europamaraton - 42KM
[acrobat]
2009-06-07
Görlitz - Zgorzelec, Jacek Lenart
VI Europamaraton - Rolki - 21KM
[acrobat]
2009-06-07
Görlitz - Zgorzelec, Jacek Lenart
VI Europamaraton - Rolki - 42KM
[acrobat]
2009-06-07
Olsztyn, Damian Kucharski
XIV Marszobieg
[acrobat]
2009-06-07
Międzyrzecz, Andrzej Holzman
XVIII Biegu Miedzyrzecka Dziesiatka
[acrobat]
2009-06-07
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XXVIII Gośliński Mały Maraton Weteranów - KAT
[acrobat]
2009-06-07
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XXVIII Gośliński Mały Maraton Weteranów - OPEN
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Paweł Ignaszak
XXVI Półmaraton Solan - Lubuszanie Kobiety
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Paweł Ignaszak
XXVI Półmaraton Solan - Lubuszanie Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Paweł Ignaszak
XXVI Półmaraton Solan - Nowosolanie Kobiety
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Paweł Ignaszak
XXVI Półmaraton Solan - Nowosolanie Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Sebastian Domański
XXVI Półmaraton Solan - OPEN
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Paweł Ignaszak
XXVI Półmaraton Solan - OPEN Kobiety
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Paweł Ignaszak
XXVI Półmaraton Solan - OPEN Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-06
Wołczyn, Arkadiusz Tołłoczko
8 Bieg o Puchar Burmistrza Wołczyna
[acrobat]
2009-06-06
Zakopane, Marek Kowalczyk
Bieg im. Władysława Zamoyskiego
[acrobat]
2009-06-06
Warszawa, Bogdan Piątek
Bieg o Puchar Marszałka Senatu RP
[excel]
2009-06-06
Piotrków Trybunalski, Marcin Ćwiek
Bieg Piotrkowski - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-06
Piotrków Trybunalski, Marcin Ćwiek
Bieg Piotrkowski - OPEN Kobiety
[acrobat]
2009-06-06
Piotrków Trybunalski, Marcin Ćwiek
Bieg Piotrkowski - OPEN Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-06
Szczytno, Piotr Burnos
II Bieg Klenczona - tam gdzie woda i las
[word]
2009-06-06
Kruszyn, Daniel Tarczynski
IV Bieg Chemika
[acrobat]
2009-06-06
Gdynia, Piotr Suchenia
IV Nocny Maraton Świętojański
[acrobat]
2009-06-06
Gdynia, Piotr Suchenia
IV Nocny Półmaraton Świętojański
[acrobat]
2009-06-06
Bydgoszcz, Helena Radowska
I Bieg Mostami Bydgoszczy O Puchar JM. Rektora UTP
[acrobat]
2009-06-06
Białystok, organizator
Półmaraton Eko VI
[excel]
2009-06-06
Wrocław, Piotr Dorawozniak
Szczytnicka Piątka - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-06
Płock, Paweł Ignaszak
V Bieg Chemików - OPEN Kobiety
[acrobat]
2009-06-06
Płock, Paweł Ignaszak
V Bieg Chemików - OPEN Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-06
Gdynia, Piotr Suchenia
V Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2009-06-06
Sianów, Henryk Chudy
XII Sianowski Bieg im. Ryszarda Targaszewskiego
[word]
2009-06-06
Świdnik-Lublin, Krzysztof Kuśmirek
XVII Bieg Solidarności
[word]
2009-06-06
Wrocław, Piotr Dorawozniak
Szczytnicka Piątka - OPEN
[acrobat]
2009-06-05
Siemianowice Śląskie, Grzegorz Lipiński
IV Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2009-06-05
Schwerte, Justyna Kolonko
Ruhrstadtlauf
[acrobat]
2009-06-04
Wiedeń, Mirosław Urbański
Wiener - Neustadt Firmenlauf
[acrobat]
2009-06-03
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[word]
2009-06-03
Warszawa, Krzysztof Kaleta
Grand Prix Żoliborza - Kobiety
[excel]
2009-06-03
Warszawa, Krzysztof Kaleta
Grand Prix Żoliborza - Mężczyźni
[excel]
2009-06-02
Warszawa, Tomasz Roszkowski
Test Coopera
[acrobat]
2009-05-31
Rudniki, organizator
15 Bieg Masowy Pętla Rudnicka - Biegi dzieci
[word]
2009-05-31
Rudniki, organizator
15 Bieg Masowy Pętla Rudnicka - OPEN
[acrobat]
2009-05-31
Bielsko-Biała, Rafał Szczyglewski
17 Bieg Fiata - Fiat Auto Poland Kobiety
[acrobat]
2009-05-31
Bielsko-Biała, Rafał Szczyglewski
17 Bieg Fiata - Fiat Auto Poland Mężczyźni
[acrobat]
2009-05-31
Bielsko-Biała, Rafał Szczyglewski
17 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2009-05-31
Bielsko-Biała, Rafał Szczyglewski
17 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2009-05-31
Bielsko-Biała, Rafał Szczyglewski
17 Bieg Fiata - lotna premia
[acrobat]
2009-05-31
Bielsko-Biała, Rafał Szczyglewski
17 Bieg Fiata - Mistrzostwa Lekarzy Kobiety
[acrobat]
2009-05-31
Bielsko-Biała, Rafał Szczyglewski
17 Bieg Fiata - Mistrzostwa Lekarzy Mężczyźni
[acrobat]
2009-05-31
Bielsko-Biała, Rafał Szczyglewski
17 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2009-05-31
Bielsko-Biała, Rafał Szczyglewski
17 Bieg Fiata - wózki
[acrobat]
2009-05-31
Janowiec Wlkp., Tomasz Majewski
21 Bieg im.Tomasza Hopfera
[excel]
2009-05-31
Fałków, Piotr Koń
3 Bieg o Puchar Wójta Gminy Fałków
[word]
2009-05-31
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - bieg 9
[excel]
2009-05-31
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - klasyfikacja po 9 etapach
[excel]
2009-05-31
Truskaw, Mariusz Kozioł
II Bieg Truskawki
[excel]
2009-05-31
Osieczna, Stanislaw Stosik
VII Piknik Sportowy - Marsz po Zdrowie
[word]
2009-05-31
Suchowola, Andrzej Ratkiewicz
XIII Cross Trzeźwości
[excel]
2009-05-31
Mińsk Mazowiecki, Wojciech Gaczkowski
XIV Mazowiecka Piętnastka
[acrobat]
2009-05-31
Obliwice, Krzysztof Pruszak
XXVII Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[word]
2009-05-31
Chrzanów, organizator
XXV Bieg Cabanów - Kategoriami
[excel]
2009-05-31
Chrzanów, organizator
XXV Bieg Cabanów - OPEN
[excel]
2009-05-31
Trzebiatów, Szymon Kecler
XXX Trzebiatowska dziesiątka - Biegi młodzieży
[word]
2009-05-31
Trzebiatów, Szymon Kecler
XXX Trzebiatowska dziesiątka - Kobiety
[word]
2009-05-31
Trzebiatów, Szymon Kecler
XXX Trzebiatowska dziesiątka - OPEN
[word]
2009-05-30
Radziechowy, Bogdan Sądel
Bieg Dudka - Kobiety
[acrobat]
2009-05-30
Radziechowy, Bogdan Sądel
Bieg Dudka - Nordic Walking
[acrobat]
2009-05-30
Radziechowy, Bogdan Sądel
Bieg Dudka - OPEN
[acrobat]
2009-05-30
Sobótka, Hieronim Olejniczak
Bieg Górski na Ślężę - Kategoriami
[acrobat]
2009-05-30
Sobótka, Hieronim Olejniczak
Bieg Górski na Ślężę - Kobiety
[acrobat]
2009-05-30
Sobótka, Hieronim Olejniczak
Bieg Górski na Ślężę - Mieszkańcy Gminy Sobótka
[acrobat]
2009-05-30
Sobótka, Hieronim Olejniczak
Bieg Górski na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2009-05-30
Łaziska Górne, Rafał Gałuszka
II Bieg o Łaziskie Liście
[word]
2009-05-30
Bogatynia, Andrzej Holzman
II Międzynarodowy Bieg - Kobiety
[acrobat]
2009-05-30
Bogatynia, Andrzej Holzman
II Międzynarodowy Bieg - Mężczyźni
[acrobat]
2009-05-30
Wrocław, organizator
IV Bieg Wyspiańskiego
[word]
2009-05-30
Bydgoszcz, Andrzej Derfert
IV Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego - OPEN
[acrobat]
2009-05-30
Bydgoszcz, Andrzej Derfert
IV Nocny Półmaraton Bydgoski
[acrobat]
2009-05-30
Strzebiń, Marian Kita
IV Parafialny Bieg Św Urbana
[acrobat]
2009-05-30
Warszawa, Weronika Nowakowska
Leśne Przełaje
[excel]
2009-05-30
Bydgoszcz, Andrzej Derfert
Mila Nad Kanałem
[word]
2009-05-30
Jedlina Zdrój, organizator
VII Bieg górski szlakiem uzdrowiskowym - 10KM
[word]
2009-05-30
Jedlina Zdrój, organizator
VII Bieg górski szlakiem uzdrowiskowym - 5KM
[word]
2009-05-30
Lesko, Grzegorz Fedak
V Leski Bieg Uliczny im. Jana Pawła II
[word]
2009-05-30
Kowalewo Pomorskie, Piotr Bętkowski
XIV Bieg Uliczny
[acrobat]
2009-05-30
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XVII Pólmaraton Świetokrzyski - Kategoriami
[acrobat]
2009-05-30
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XVII Pólmaraton Świetokrzyski - OPEN
[acrobat]
2009-05-29
Wodzisław Śląski, Dariusz Andrzejewski
I Europejski Tydzień Sportu
[excel]
2009-05-27
Frydek-Mistek, Jan Stasiczek
Piątka na tartanie - Pětka ČMSS
[excel]
2009-05-24
Kraków-Skotniki, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Skotniki-Łagiewniki-Skotniki - 2KM
[acrobat]
2009-05-24
Kraków-Skotniki, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Skotniki-Łagiewniki-Skotniki - Kategoriami
[acrobat]
2009-05-24
Kraków-Skotniki, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Skotniki-Łagiewniki-Skotniki - Kobiety
[acrobat]
2009-05-24
Kraków-Skotniki, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Skotniki-Łagiewniki-Skotniki - OPEN
[acrobat]
2009-05-24
Kłodzko, organizator
Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka
[word]
2009-05-24
Kraków, Damian Kucharski
Cracovia Interrun
[acrobat]
2009-05-24
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi - Bolesławiec 2009
[acrobat]
2009-05-24
Łomża, Mariusz Nizinski
Grand Prix Łomża - Kategoriami
[excel]
2009-05-24
Łomża, Mariusz Nizinski
Grand Prix Łomża - OPEN
[excel]
2009-05-24
Jabłonka, Stanislaw Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego
[acrobat]
2009-05-24
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa Slib-2009
[word]
2009-05-24
Koszalin, Arkadiusz Kozak
VII Bieg Wenedów - Mundurowi
[acrobat]
2009-05-24
Koszalin, Arkadiusz Kozak
VII Bieg Wenedów - OPEN
[acrobat]
2009-05-24
Jabłonka, Stanislaw Kowalcze
Wyścig o Puchar Wójta Gminy Jabłonka
[acrobat]
2009-05-23
Hronov, Dariusz Duda
17 Polsko-Czeski Półmaraton Hronov-Kudowa-Hronov
[acrobat]
2009-05-23
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[acrobat]
2009-05-23
Pasłęk, Bogdan Sądel
IV Ogólnopolskie Biegi Uliczne - Kobiety
[acrobat]
2009-05-23
Pasłęk, Bogdan Sądel
IV Ogólnopolskie Biegi Uliczne - Niepełnosprawni
[acrobat]
2009-05-23
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
IV Ogólnopolskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2009-05-23
Chorzów, August Jakubik
I Chorzowski Bieg Rodzinny
[word]
2009-05-23
Włocławek, Daniel Tarczyński
Liga Biegaczy Amatorów - Cross Leśny Zawiśle
[acrobat]
2009-05-23
Chojnice, organizator
Setny Maraton Andrzeja Górnowicza
[word]
2009-05-23
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
XIII Bieg Święców
[excel]
2009-05-22
Beskid Wyspowy, Andrzej Sochoń
KIERAT 2009
[excel]
2009-05-22
Rumia-Koleczkowo, Artur Szymerowski
Orieteering Baltic Cup 2009
[html]
2009-05-20
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[word]
2009-05-20
Chorzów, Aleksy Szablicki
Nothing International Classic Matrathon
[word]
2009-05-17
Łobżenica, Dariusz Skowera
15 Jubileuszowy bieg im. Alojzego Graja
[word]
2009-05-17
Wleń, Andrzej Berestecki
18 Memoriał im.Michała Fludra - Kategoriami
[acrobat]
2009-05-17
Wleń, Andrzej Berestecki
18 Memoriał im.Michała Fludra - OPEN
[acrobat]
2009-05-17
Łódź, Marek Hanaczewski
6 mBank Łódź Maraton - drużynowo
[acrobat]
2009-05-17
Łódź, organizator
6 mBank Łódź Maraton - Maraton
[acrobat]
2009-05-17
Łódź, organizator
6 mBank Łódź Maraton - Półmaraton
[acrobat]
2009-05-17
Łódź, organizator
6 mBank Łódź Maraton - Złoty Toporek
[acrobat]
2009-05-17
Kaszczorek, Andrzej Góra
Grand Prix 2009 w Biegu po Schodach
[excel]
2009-05-17
Kąty Wrocławskie, Hieronim Olejniczak
V Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - KAT 10mil
[acrobat]
2009-05-17
Kąty Wrocławskie, Hieronim Olejniczak
V Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - KAT 5km
[acrobat]
2009-05-17
Kąty Wrocławskie, Hieronim Olejniczak
V Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - OPEN 10mil
[acrobat]
2009-05-17
Kąty Wrocławskie, Hieronim Olejniczak
V Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - OPEN 5km
[acrobat]
2009-05-17
Ryga (Lotwa), Jarek Prokopik
XIX Nordea Riga Marathon
[excel]
2009-05-16
Golub-Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2009-05-16
Inowrocław, Jacek Boła
II Bieg Piastowski - Kategoriami
[word]
2009-05-16
Inowrocław, Jacek Boła
II Bieg Piastowski - OPEN
[word]
2009-05-16
Hajnówka, Bogdan Sądel
IX Półmaraton Hajnowski - Kobiety
[acrobat]
2009-05-16
Hajnówka, Bogdan Sądel
IX Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2009-05-16
Hajnówka, Bogdan Sądel
IX Półmaraton Hajnowski - Wózki
[acrobat]
2009-05-16
Myślibórz, Łukasz Hryciuk
Myśliborska Mila i 10-tka Myśliborska
[acrobat]
2009-05-16
Skawina , Andrzej Szczyglewski
VII Międzynarodowy Bieg Skawiński - Kategoriami
[acrobat]
2009-05-16
Skawina , Andrzej Szczyglewski
VII Międzynarodowy Bieg Skawiński - Kobiety
[acrobat]
2009-05-16
Skawina , Andrzej Szczyglewski
VII Międzynarodowy Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2009-05-16
Konin, Piotr Łobodziński
XI Bieg Milowego Słupa
[acrobat]
2009-05-16
Sielpia, Wojciech Pasek
IV Cross Maraton
[acrobat]
2009-05-10
Bielsko-Biała, Piotr Kozak
13 Górski Bieg Magurki
[excel]
2009-05-10
Swarzędz, Andrzej Szczyglewski
23 Bieg Swarków im.R. Firlika - 15km
[acrobat]
2009-05-10
Swarzędz, Andrzej Szczyglewski
23 Bieg Swarków im.R. Firlika - 5km
[acrobat]
2009-05-10
Swarzędz, Andrzej Szczyglewski
23 Bieg Swarków im.R. Firlika - Kategoriami 15km
[acrobat]
2009-05-10
Swarzędz, Andrzej Szczyglewski
23 Bieg Swarków im.R. Firlika - Kategoriami 5km
[acrobat]
2009-05-10
Swarzędz, Andrzej Szczyglewski
23 Bieg Swarków im.R. Firlika - Kobiety
[acrobat]
2009-05-10
Zgorzelec, Jarosław Chuderski
2 Bieg Sztafetowy Mostami Europamiasta - 6.5KM
[acrobat]
2009-05-10
Zgorzelec, Jarosław Chuderski
2 Bieg Sztafetowy Mostami Europamiasta - 8.4KM
[acrobat]
2009-05-10
Elbląg, Janusz Krasowski
Biegi Grand Prix Elbląga VIII edycja bieg V
[excel]
2009-05-10
Bartków, Hieronim Olejniczak
III Bieg Lupusa - Kategoriami
[acrobat]
2009-05-10
Bartków, Hieronim Olejniczak
III Bieg Lupusa - Kobiety
[acrobat]
2009-05-10
Bartków, Hieronim Olejniczak
III Bieg Lupusa - OPEN
[acrobat]
2009-05-10
Rybnik, Jacek Kałusek
Polska Biega 2009
[acrobat]
2009-05-10
Gdańsk, Sławomir Szymkow
V Kros Grupy Trójmiasto
[excel]
2009-05-10
Ostrołęka, Grzegorz Lipiński
XV Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2009-05-10
Tarnobrzeg, Andrzej Tomczyk
XXIX Tarnobrzeski Bieg Siarkowca
[excel]
2009-05-10
Pszczew, organizator
XXVI Pszczewska Dwudziestka
[word]
2009-05-09
Maków Podhalański, organizator
17 Międzynarodowy Bieg po Ziemi Makowskiej
[word]
2009-05-09
Jastrzębie Zdrój, Dariusz Serafin
Bieg Dnia Europejskiego
[acrobat]
2009-05-09
Łódź, Łukasz Janczar
Bieg Europejski
[excel]
2009-05-09
Gdynia, Jan Salewski
Bieg Europejski
[acrobat]
2009-05-09
Katowice, Michał Sikorski
Bieg Unia na 5 - NORDIC
[acrobat]
2009-05-09
Katowice, Michał Sikorski
Bieg Unia na 5 - OPEN
[acrobat]
2009-05-09
Zabrze, Beata Wronska
Cała Polska Biega - Bieg Wiosny
[word]
2009-05-09
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2009-05-09
Radom, Darek Hernik
Grand Prix Radomia po 3 biegach - Kobiety
[acrobat]
2009-05-09
Radom, Darek Hernik
Grand Prix Radomia po 3 biegach - Mężczyźni
[acrobat]
2009-05-09
Arturówek k.Łodzi, Sobecki Bartłomiej
Klasyfikacja ogólna
[excel]
2009-05-09
Częstochowa, Waldemar Borkowski
Polska Biega w Częstochowie
[acrobat]
2009-05-09
Radom, Artur Błasinski
Radom Biega Nad Zalewem - Kobiety
[excel]
2009-05-09
Radom, Artur Błasinski
Radom Biega Nad Zalewem - Mężczyźni
[excel]
2009-05-09
Arturówek k.Łodzi, Bartłomiej Sobecki
Textilcross
[word]
2009-05-09
Gorlice, Bogusław Michalik
VII Bieg Naftowy - 10km
[acrobat]
2009-05-09
Gorlice, Bogusław Michalik
VII Bieg Naftowy - 21km
[acrobat]
2009-05-09
Gorlice, Bogusław Michalik
VII Bieg Naftowy - 5km
[acrobat]
2009-05-09
Kraków, Grzegorz Zajączkowski
XIX Bieg Samorządowy
[acrobat]
2009-05-09
Grajewo, Wiesław Jerulank
XI Międzynarodowy Bieg Wilka
[word]
2009-05-09
Gródek, organizator
XVI Cross Gródecki
[acrobat]
2009-05-09
Olesno, Hieronim Olejniczak
XV Oleskie Biegi Pokoju - kategorie
[acrobat]
2009-05-09
Olesno, Hieronim Olejniczak
XV Oleskie Biegi Pokoju - mundurowi
[acrobat]
2009-05-09
Olesno, Hieronim Olejniczak
XV Oleskie Biegi Pokoju - OPEN
[acrobat]
2009-05-09
Chojnice, organizator
XXV Chojnickie Biegi Strażackie
[excel]
2009-05-09
Szczawno Zdrój, Marcin Jagiellicz
II Uzdrowiskowy bieg na Chełmiec
[html]
2009-05-08
Łochów, Andrzej Kroch
Długodystansowa rowerowa jazda na orientację
[word]
2009-05-08
Łochów, Andrzej Kroch
Długodystansowy marsz/bieg na orientację na 50
[word]
2009-05-08
Łochów, Andrzej Kroch
Ekstremalny Rajd na Orientację na 115 km
[excel]
2009-05-07
Czechy, Paweł Bogdał
Běh na Rozálku
[acrobat]
2009-05-06
Warszawa, Adam Doliński
GP Żoliborza w Biegach Przełajowych - Kobiety
[acrobat]
2009-05-06
Warszawa, Adam Doliński
GP Żoliborza w Biegach Przełajowych - Mężczyźni
[acrobat]
2009-05-03
Warszawa, Maciej Rudnik
19 Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2009-05-03
Gartz - Gryfino, Małgorzata Kumor
29 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry - KAT
[acrobat]
2009-05-03
Gartz - Gryfino, Małgorzata Kumor
29 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry - OPEN
[acrobat]
2009-05-03
Bieterfeld, Antoni Stankiewicz
4 Goitzsche-Marathon 2009 - 21.097 KM
[acrobat]
2009-05-03
Racibórz, Piotr Morka
Bieg Bez Granic
[excel]
2009-05-03
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
Bieg Konstytucji 3 Maja
[excel]
2009-05-03
Żórawina, Zbigniew Siemaszko
III Bieg Bugunów-Żórawina - Kategoriami
[acrobat]
2009-05-03
Żórawina, Zbigniew Siemaszko
III Bieg Bugunów-Żórawina - OPEN
[acrobat]
2009-05-03
Piaseczno, Piotr Łobodziński
IX Piaseczyńska Mila Konstytucyjna
[excel]
2009-05-03
Łubianka, Rafał Kowalski
Podsumowanie GP województwa Kujawsko-Pomorskiego
[excel]
2009-05-03
Katowice, Łukasz Lamża
Silesia Maraton
[acrobat]
2009-05-03
Katowice, Łukasz Lamża
Silesia Maraton - Nordic Walking
[acrobat]
2009-05-03
Katowice, Łukasz Lamża
Silesia Maraton - Półmaraton
[acrobat]
2009-05-03
Łubianka, Bartosz Lewandowski
XII Bieg Samorządowy
[excel]
2009-05-03
Czarna Dąbrówka, Jurek Kozłowski
XIX Bieg Orłów
[word]
2009-05-03
Sztum, Grzegorz Lipiński
XIX Sztumski Bieg Solidarności
[acrobat]
2009-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
XI Bieg Konstytucji
[excel]
2009-05-03
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg im. Jana Kilińskiego - Drużynowe
[acrobat]
2009-05-03
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg im. Jana Kilińskiego - Kategoriami
[acrobat]
2009-05-03
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg im. Jana Kilińskiego - Kobiety
[acrobat]
2009-05-03
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg im. Jana Kilińskiego - OPEN
[acrobat]
2009-05-03
Zbąszynek, Dariusz Duda
XVII Bieg Konstytucji
[acrobat]
2009-05-03
Ciechanów , Zenon Lewandowski
XXIII GP Ciechanowa w biegach na przełaj (5)
[word]
2009-05-03
Stalowa Wola, Małgorzata Saja
XXI Międzynarodowy Bieg po zdrowie
[word]
2009-05-03
Włocławek, Jan Mazurkiewicz
XXVIII Bieg Kujawiaka
[word]
2009-05-03
Brdów, Paweł Pietrzak
I Bieg im. Poli Negri
[word]
2009-05-02
Nadolice Wielkie, Arkadiusz Tołłoczko
1 Bieg wokół Rancza
[acrobat]
2009-05-02
Justynów-Janówka, Krzysztof Józefowicz
1 Dycha Justynów-Janówka
[excel]
2009-05-02
Niemenczyn (Litwa), Marek Maldis
Biegi z okazji Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2009-05-02
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów - Test Coopera - Kobiety
[acrobat]
2009-05-02
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów - Test Coopera - Mężczyźni
[acrobat]
2009-05-02
Pniewo, organizator
VII Bieg po Słońce
[acrobat]
2009-05-01
Bielsko-Biała, organizator
14 Beskidzki Bieg Przełajowy
[excel]
2009-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
5 Bieg po jednej pętli maratonu
[acrobat]
2009-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
8 Maraton Jelcz-Laskowice - OPEN
[acrobat]
2009-05-01
Łódź, Michał Dębowski
III Bieg Olimpijczyków
[word]
2009-05-01
Chełmża, organizator
VII Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2009-05-01
Radziejów, Waldemar Zasada
VI Radziejowski Bieg Południowy
[word]
2009-05-01
Krapkowice, Tina Bober
XXVII Bieg Uliczny - biegi dzieci
[word]
2009-05-01
Krapkowice, Tina Bober
XXVII Bieg Uliczny - Gmina
[acrobat]
2009-05-01
Krapkowice, Tina Bober
XXVII Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2009-05-01
Krapkowice, Tina Bober
XXVII Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2009-05-01
Krapkowice, Tina Bober
XXVII Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2009-05-01
Krapkowice, Tina Bober
XXVII Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2009-05-01
Krapkowice, Tina Bober
XXVII Bieg Uliczny - Powiat
[acrobat]
2009-05-01
Krapkowice, Tina Bober
XXVII Bieg Uliczny - Województwo
[acrobat]
2009-04-26
Ostrzeszów, Hieronim Olejniczak
45 Cross Ostrzeszowski - kobiety 4km
[acrobat]
2009-04-26
Ostrzeszów, Hieronim Olejniczak
45 Cross Ostrzeszowski - mężczyźni 6km
[acrobat]
2009-04-26
Ostrzeszów, Hieronim Olejniczak
45 Cross Ostrzeszowski - MP Nauczycieli 4km - kob.
[acrobat]
2009-04-26
Ostrzeszów, Hieronim Olejniczak
45 Cross Ostrzeszowski - MP Nauczycieli 6km - męż.
[acrobat]
2009-04-26
Ostrzeszów, Hieronim Olejniczak
45 Cross Ostrzeszowski - OPEN
[acrobat]
2009-04-26
Cieszyn, Andrzej Szczyglewski
Cieszyński Fortuna Bieg - Kategoriami
[acrobat]
2009-04-26
Cieszyn, Andrzej Szczyglewski
Cieszyński Fortuna Bieg - Kobiety
[acrobat]
2009-04-26
Cieszyn, Andrzej Szczyglewski
Cieszyński Fortuna Bieg - OPEN
[acrobat]
2009-04-26
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa 2009
[word]
2009-04-26
Kraków, Marek Zieliński
VIII Cracovia Maraton - MiniMaraton
[acrobat]
2009-04-26
Kraków, Marek Zieliński
VIII Cracovia Maraton - OPEN
[acrobat]
2009-04-26
Kraków, Marek Zieliński
VIII Cracovia Maraton - rolki
[acrobat]
2009-04-26
Kraków, Marek Zieliński
VIII Cracovia Maraton - wózki
[acrobat]
2009-04-26
Żukowo, organizator
XVIII Żukowskie Biegi Przełajowe
[word]
2009-04-26
Żnin, Adam Zaręba
XVI Biegi Żnińskie
[excel]
2009-04-26
Szczecinek, Magda Legan
XXVI Międzynarodowy Bieg
[excel]
2009-04-26
Łomża , Mariusz Niziński
XXX Łomżyńska Dziesiątka - kategoriami
[excel]
2009-04-26
Łomża, Mariusz Niziński
XXX Łomżyńska Dziesiątka - OPEN
[excel]
2009-04-25
Poznań, Piotr Bętkowski
16 Bieg Winogradzki
[word]
2009-04-25
Trzebnica, Dariusz Sidor
III Trzebnicki Maraton Rowerowy - 125KM
[html]
2009-04-25
Trzebnica, Dariusz Sidor
III Trzebnicki Maraton Rowerowy - 250KM
[html]
2009-04-25
Łapy, organizator
IX Bieg im. Waldemara Kikolskiego
[word]
2009-04-25
Wrocław, Andrzej Fidor
I Wrocławski Bieg Charytatywny
[excel]
2009-04-25
Smólnik, organizator
Smólnicki Cross
[word]
2009-04-25
Żywiec, Daniel Szymoński
Wiosenny Festiwal Biegowy - dzieci
[word]
2009-04-25
Żywiec, Daniel Szymoński
Wiosenny Festiwal Biegowy - kobiety
[excel]
2009-04-25
Żywiec, Daniel Szymoński
Wiosenny Festiwal Biegowy - kobiety kategoriami
[excel]
2009-04-25
Żywiec, Daniel Szymoński
Wiosenny Festiwal Biegowy - mężczyźni
[excel]
2009-04-25
Żywiec, Daniel Szymoński
Wiosenny Festiwal Biegowy - mężczyźni kategoriami
[excel]
2009-04-25
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XXI Złotnickie Biegi Przełajowe
[acrobat]
2009-04-25
Bolesławiec, Róża Spiliszewska
Zawody w Biegu na Orientację
[html]
2009-04-19
Wałcz, Hieronim Olejniczak
16 Wałecki bieg im.Zdzisława Krzyszkowiaka - KAT
[acrobat]
2009-04-19
Wałcz, Hieronim Olejniczak
16 Wałecki bieg im.Zdzisława Krzyszkowiaka - OPEN
[acrobat]
2009-04-19
Dębno, Grzegorz Lipiński
36 Maraton Dębno - kobiety
[acrobat]
2009-04-19
Dębno, Grzegorz Lipiński
36 Maraton Dębno - mieszkańcy Dębna
[acrobat]
2009-04-19
Dębno, Grzegorz Lipiński
36 Maraton Dębno - MP Kobiet
[acrobat]
2009-04-19
Dębno, Grzegorz Lipiński
36 Maraton Dębno - MP Mężczyzn
[acrobat]
2009-04-19
Dębno, Grzegorz Lipiński
36 Maraton Dębno - OPEN
[acrobat]
2009-04-19
Dębno, Grzegorz Lipiński
36 Maraton Dębno - Policjanci
[acrobat]
2009-04-19
Dębno, Grzegorz Lipiński
36 Maraton Dębno - Strażacy
[acrobat]
2009-04-19
Cadca, Krzysztof Bartkiewicz
Cadcinanska desiatka
[acrobat]
2009-04-19
Konstantynów Łódzki, Bartłomiej Sobecki
III Bieg Wdzięczności
[excel]
2009-04-19
Tarnowskie Góry, Krzysztof Szwed
I Tarnogórski Bieg Ekologiczny
[excel]
2009-04-19
Wrocław, Róża Spiliszewska
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Rowerowej Jeździe
[html]
2009-04-19
Katowice, Paulina Furmańska
XVII Bieg im. Wojciecha Korfantego
[acrobat]
2009-04-19
Lubartów, Mateusz Belowski
XV Bieg Lewarta
[acrobat]
2009-04-18
Warszawa, organizator
Bieg dookoła ZOO
[acrobat]
2009-04-18
Częstochowa, Waldemar Borkowski
I Bieg Częstochowski - Kategoriami
[acrobat]
2009-04-18
Częstochowa, Waldemar Borkowski
I Bieg Częstochowski - Kobiety
[acrobat]
2009-04-18
Częstochowa, Waldemar Borkowski
I Bieg Częstochowski - Mieszkańcy powiatu
[acrobat]
2009-04-18
Częstochowa, Waldemar Borkowski
I Bieg Częstochowski - OPEN
[acrobat]
2009-04-18
Pardubice, Antoni Stankiewicz
Mistrovství České republiky v půlmaratonu 2009
[acrobat]
2009-04-18
Góra św.Anny, Andrzej Puchacz
MP w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie
[acrobat]
2009-04-18
Gozdowice, Anna Jakowicka
VII Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka
[word]
2009-04-18
Ceków, Jacek Matysiak
XIX Biegi Wiosna Cekowska 2009
[acrobat]
2009-04-18
Narzym, Zenon Lewandowski
XXII Cross Henryka Szordykowskiego
[word]
2009-04-15
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 4/2009
[word]
2009-04-14
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[word]
2009-04-11
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów - Bieg Alejkami - Kobiety
[acrobat]
2009-04-11
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów - Bieg Alejkami - Mężczyźni
[acrobat]
2009-04-08
Frydek-Mistek, Jan Stasiczek
18 Trojka TiSU na dráze - Frýdek-Místek
[excel]
2009-04-08
Warszawa-Żoliborz, Adam Doliński
Grand Prix Żoliborza w Biegach Przeł. - kobiety
[acrobat]
2009-04-08
Warszawa-Żoliborz, Adam Doliński
Grand Prix Żoliborza w Biegach Przeł. - mężczyźni
[acrobat]
2009-04-05
Łobez, Marcin Horbacz
Bieg o Puchar Burmistrza Łobza
[acrobat]
2009-04-05
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - bieg 8
[excel]
2009-04-05
Przytok, Paweł Ignaszak
II Piekło Przytoku - Kobiety
[acrobat]
2009-04-05
Przytok, Paweł Ignaszak
II Piekło Przytoku - Mężczyźni
[acrobat]
2009-04-05
Dąbrowa Górnicza, Marek Hanaczewski
II Półmaraton Dąbrowski
[acrobat]
2009-04-05
Stockholm, Aleksy Szablicki
Ursvik Ultra
[excel]
2009-04-05
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXIII GP Ciechanowa w biegach na przełaj
[word]
2009-04-05
Bukówiec Górny, Karol Świętek
XXIV Bieg Sokoła - biegi młodzieżowe
[acrobat]
2009-04-05
Bukówiec Górny, Karol Świętek
XXIV Bieg Sokoła - MP Lekarzy
[acrobat]
2009-04-05
Bukówiec Górny, Karol Świętek
XXIV Bieg Sokoła - OPEN
[acrobat]
2009-04-04
Poznań, Przemysław Primosz
26 Rekreacyjny Bieg Wiek Henryka Brauna
[word]
2009-04-04
Gniezno, Marek Zieliński
VII Bieg Europejski - kobiety
[acrobat]
2009-04-04
Gniezno, Marek Zieliński
VII Bieg Europejski - OPEN
[acrobat]
2009-04-04
Przytok, Paweł Ignaszak
VII Półmaraton Przytok - Kategoriami
[acrobat]
2009-04-04
Przytok, Paweł Ignaszak
VII Półmaraton Przytok - OPEN
[acrobat]
2009-04-04
Starogard Gdański, Tomasz Górecki
XXVI Bieg Szpęgawski
[word]
2009-04-03
Wrocław, Roman Maciaszczyk
X Bieg o Puchar J.M. Rekotra Uniwersytetu Wroc.
[word]
2009-04-02
Warszawa, Jakub Bal
Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Województwa Maz
[acrobat]
2009-04-02
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
I Dobrodzieńska Sztafeta dla Papieża 31000
[excel]
2009-03-29
Poznań, Monika Prendke
2 Poznań Półmaraton
[acrobat]
2009-03-29
Warszawa, Maciej Głowacki
4 Półmaraton Warszawski
[acrobat]
2009-03-29
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa 2009 - bieg 2
[word]
2009-03-29
Żywiec, Agnieszka Szczyglewska
X Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego - KAT
[acrobat]
2009-03-29
Żywiec, Agnieszka Szczyglewska
X Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego - KOB
[acrobat]
2009-03-29
Żywiec, Agnieszka Szczyglewska
X Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego - OPEN
[acrobat]
2009-03-29
Żywiec, Agnieszka Szczyglewska
X Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego - POW
[acrobat]
2009-03-29
Żywiec, Agnieszka Szczyglewska
X Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego - SAM
[acrobat]
2009-03-28
Jastrowie, Dariusz Mańkowski
100 Maraton Dariusza Mańkowskiego
[word]
2009-03-28
Jastrowiec, Dariusz Mańkowski
100 Maraton Dariusza Mańkowskiego - półmaraton
[word]
2009-03-28
Warszawa, organizator
2 Sztafeta Warszawska 5 razy 5 km
[acrobat]
2009-03-28
Praga, Robert Więcławski
Hervis 1/2 Marathon Praha - Kobiety
[acrobat]
2009-03-28
Praga, Robert Więcławski
Hervis 1/2 Marathon Praha - Mężczyźni
[acrobat]
2009-03-28
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
III Pasłęckie Biegi Przełajowe
[acrobat]
2009-03-28
Rząsiny, Paweł Kaczmar
XI Bieg Przełajowy Powitanie Wiosny
[word]
2009-03-28
Ueckermünde, Tomasz Wolender
XXVI Ueckermünder Haffmarathon
[acrobat]
2009-03-27
Ełk, Wiesław Rusak
Ełckie Roztopy
[excel]
2009-03-22
Smolnica, Andrzej Brzozowski
5 Bieg Wiosenny Dobra 10-ka
[excel]
2009-03-22
Ptičie, Grzegorz Fedak
Beh Vtáčím údolím
[word]
2009-03-22
Sarbiewo, Zenon Lewandowski
II Koleżeński Bieg Wiosenny przy Samolocie
[word]
2009-03-22
Łomża , Mariusz Niziński
II koleżeński Wiosenny Bieg w Łomży
[excel]
2009-03-22
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Blachownia
[acrobat]
2009-03-22
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Częstochowa
[acrobat]
2009-03-22
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - kategorie
[acrobat]
2009-03-22
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - OPEN
[acrobat]
2009-03-22
Kraków, Ewa Boczkowska
VI Półmaraton Marzanny - kategorie
[acrobat]
2009-03-22
Kraków, Ewa Boczkowska
VI Półmaraton Marzanny - kobiety
[acrobat]
2009-03-22
Kraków, Ewa Boczkowska
VI Półmaraton Marzanny - OPEN
[acrobat]
2009-03-21
Sobótka, Hieronim Olejniczak
2 Półmaraton Ślężański - Gmina
[acrobat]
2009-03-21
Sobótka, Hieronim Olejniczak
2 Półmaraton Ślężański - kategorie
[acrobat]
2009-03-21
Sobótka, Hieronim Olejniczak
2 Półmaraton Ślężański - kobiety
[acrobat]
2009-03-21
Sobótka, Hieronim Olejniczak
2 Półmaraton Ślężański - MaratonyPolskie.PL TEAM
[acrobat]
2009-03-21
Sobótka, Hieronim Olejniczak
2 Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2009-03-21
Sobótka, Hieronim Olejniczak
2 Półmaraton Ślężański - Powiat
[acrobat]
2009-03-21
Sobótka, Hieronim Olejniczak
2 Półmaraton Ślężański - WKB Piast Wrocław
[acrobat]
2009-03-21
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg z okazji Jubileuszu Rudy Śląskiej
[word]
2009-03-21
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[word]
2009-03-21
Samotnia, Dariusz Sidor
Memoriał Waldemara Siemaszki
[acrobat]
2009-03-21
Kołobrzeg, Marek Zieliński
XXIII Bieg Zaślubin
[acrobat]
2009-03-19
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 3/2009
[word]
2009-03-15
Katowice, Hieronim Olejniczak
3 Bieg Powitanie Wiosny - Kategoriami
[acrobat]
2009-03-15
Katowice, Hieronim Olejniczak
3 Bieg Powitanie Wiosny - Kobiety
[acrobat]
2009-03-15
Katowice, Hieronim Olejniczak
3 Bieg Powitanie Wiosny - OPEN
[acrobat]
2009-03-15
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - bieg 7
[excel]
2009-03-14
Włocławek, Daniel Tarczynski
Bieg między mostami - Kobiety
[acrobat]
2009-03-14
Włocławek, Daniel Tarczynski
Bieg między mostami - Mężczyźni
[acrobat]
2009-03-14
Olszyna, Grzegorz Lipiński
MP Seniorów i Juniorów w biegach przełaj.
[acrobat]
2009-03-14
Małe Łunawy, Michael Rasiak
Otwarte Mistrzostwa Ziemii Chełmińskiej -Mężczyźni
[excel]
2009-03-14
Małe Łunawy, Michael Rasiak
Otwarte Mistrzostwa Ziemii Chełmińskiej - Kobiety
[excel]
2009-03-14
Toruń, Rafał Kowalski
Podsumowanie GP województwa Kujawsko-Pomorskiego
[acrobat]
2009-03-14
Toruń, Rafał Kowalski
Top Cross Edycja 3 (122)
[excel]
2009-03-14
Poznań, Marek Hanaczewski
V Bieg Maniacka Dziesiatka - drużynowo
[acrobat]
2009-03-14
Poznań, Marek Hanaczewski
V Bieg Maniacka Dziesiatka - OPEN
[acrobat]
2009-03-14
Radziechowy, Edward Dudek
XV Międzynarodowy Narciarski Puchar BACY
[word]
2009-03-08
Warszawa, Artur Stoszewski
Bieg po zdrowie i urodę
[acrobat]
2009-03-08
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski
[html]
2009-03-08
Radom, Karol Czaj
II Radomskie Kaziki - bieg główny
[acrobat]
2009-03-08
Radom, Karol Czaj
II Radomskie Kaziki - Bieg VIP i szkół średnich
[acrobat]
2009-03-08
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
I ZIMNAR i I ZIPNAR etap EXTRA
[excel]
2009-03-08
Oława, Mateusz Markowski
I Zimowy Cross Maraton Na Raty - etap joker
[acrobat]
2009-03-08
Oława , Arkadiusz Tołłoczko
I Zimowy Cross Maraton Na Raty - wyniki końcowe
[acrobat]
2009-03-08
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXIII GP Ciechanowa w biegach na przełaj (3)
[word]
2009-03-07
Bochnia, Tomasz Głód
12 godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2009-03-07
Wrocław, Dorota Woźniak
Cross Między Mostami - kategorie
[acrobat]
2009-03-07
Wrocław, Dorota Woźniak
Cross Między Mostami - OPEN
[acrobat]
2009-03-07
Golub-Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2009-03-07
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski
[html]
2009-03-07
Poznań, organizator
XXIV Bieg Rusałka Zima
[word]
2009-03-07
Poznań , Piotr Fijałkowski
XXIV Bieg Rusałka Zimą
[word]
2009-03-07
Jakuszyce, Marek Zieliński
XXXIII Bieg Piastów - 26km
[acrobat]
2009-03-07
Jakuszyce, Marek Zieliński
XXXIII Bieg Piastów - 30km
[acrobat]
2009-03-07
Jakuszyce, Marek Zieliński
XXXIII Bieg Piastów - 46km
[acrobat]
2009-03-07
Żagań, Mateusz Zubrzycki
XXXV Cross Żagański
[excel]
2009-03-02
Salen do Mora , Marian Błachnio
Bieg narciarski Vasaloppet
[excel]
2009-03-01
Blażice, Mateusz Golonka
34 Ročníka Behu Olšavskov Dolinou
[excel]
2009-03-01
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
I ZIMNAR i I ZIPNAR etap VII
[excel]
2009-03-01
Szczecin, Zbigniew Flisek
Przełajowe Mistrzostwa Szczecina STRABAG-2009
[word]
2009-03-01
Okonek, organizator
XII Bieg Wyzwolenia
[word]
2009-03-01
Wiązowna, Janusz Budny
XXIX Półmaraton Wiązowski - 5 km kategorie
[acrobat]
2009-03-01
Wiązowna, Janusz Budny
XXIX Półmaraton Wiązowski - 5 km Niepełnosprawni
[acrobat]
2009-03-01
Wiązowna, Janusz Budny
XXIX Półmaraton Wiązowski - 5 km OPEN
[acrobat]
2009-03-01
Wiązowna, Małgorzata Paduch
XXIX Półmaraton Wiązowski - biegi młodzieżowe
[word]
2009-03-01
Wiązowna, Janusz Budny
XXIX Półmaraton Wiązowski - kategorie
[acrobat]
2009-03-01
Wiązowna, Janusz Budny
XXIX Półmaraton Wiązowski - kobiety
[acrobat]
2009-03-01
Wiązowna, Małgorzata Paduch
XXIX Półmaraton Wiązowski - krasnoludki
[acrobat]
2009-03-01
Wiązowna, Janusz Budny
XXIX Półmaraton Wiązowski - OPEN
[acrobat]
2009-03-01
Wiązowna, Małgorzata Paduch
XXIX Półmaraton Wiązowski - 1000m - dziewczęta
[acrobat]
2009-03-01
Wiązowna, Małgorzata Paduch
XXIX Półmaraton Wiązowski - 1000 m - chłopcy
[acrobat]
2009-03-01
Wiązowna, Małgorzata Paduch
XXIX Półmaraton Wiązowski - 1200m - dziewczęta
[acrobat]
2009-03-01
Wiązowna, Małgorzata Paduch
XXIX Półmaraton Wiązowski - 1200 m - chłopcy
[acrobat]
2009-03-01
Wiązowna, Małgorzata Paduch
XXIX Półmaraton Wiązowski - 600 m - chłopcy
[acrobat]
2009-03-01
Wiązowna, Małgorzata Paduch
XXIX Półmaraton Wiązowski - 600 m - dziewczęta
[acrobat]
2009-03-01
Oława, Mateusz Markowski
I Zimowy Cross Maraton Na Raty - etap VII
[acrobat]
2009-02-28
Kościelna Wieś, Mariusz Kurzajczyk
5 Cross Maraton Koleżeński im. Adama Walczaka
[excel]
2009-02-28
Skała Kmity, Sebastian Szpak
Bieg Ku Rogatemu Ranczu - kl. małżeństw
[acrobat]
2009-02-28
Skała Kmity, Sebastian Szpak
Bieg Ku Rogatemu Ranczu - OPEN
[acrobat]
2009-02-28
Sztum, Ryszard Mazerski
GP Sztumu - III Bieg
[excel]
2009-02-28
Wodzisław Śląski, Dariusz Andrzejewski
IV Międzynarodowy Bieg Twardziela
[excel]
2009-02-28
Wysoka Wieś, Maciej Tracz
IV Rekreacyjny Narciarski Bieg Sasinów
[excel]
2009-02-28
Lubliniec, Krzysztof Szwed
IX Zimowy Maraton Na Raty - ETAP VIII Extra
[excel]
2009-02-28
Mysłowice, Anna Gandyk
XXXVII Cross Życia Mysłowic
[excel]
2009-02-22
Szczecin, Zbigniew Flisek
Bieg Przełajowy Szczecińska Gubałówka 2009
[word]
2009-02-22
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Urodzinowy Gdyni
[acrobat]
2009-02-22
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Urodzinowy Gdyni - klasyfikacja szkół
[acrobat]
2009-02-22
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Urodzinowy Gdyni - szk.gimnazjalne Dziewczęta
[acrobat]
2009-02-22
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Urodzinowy Gdyni - szk. gimnazjalne Chłopcy
[acrobat]
2009-02-22
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Urodzinowy Gdyni - szk. podstawowe Chłopcy
[acrobat]
2009-02-22
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Urodzinowy Gdyni - szk. podstawowe Dziewczęta
[acrobat]
2009-02-22
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Urodzinowy Gdyni - szk. ponadgimnazjalne
[acrobat]
2009-02-22
Skawica, P. Franczak
III Mistrzostwa Amatorów w Skokach Narciarskich
[acrobat]
2009-02-22
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
I ZIMNAR i I ZIPNAR etap VI
[excel]
2009-02-22
Łomża, Mariusz Nizinski
I Zimowy Bieg koleżeński w Łomży
[word]
2009-02-22
Szklarska Poręba, Marian Błachnio
I Międzynarodowy Bieg Bez Granic
[acrobat]
2009-02-21
Tarnowskie Góry, organizator
II Narciarski Bieg nad Doliną Dramy
[acrobat]
2009-02-21
Lubliniec, Krzysztof Szwed
IX Zimowy Maraton Na Raty - ETAP VII
[excel]
2009-02-21
Sielpia, Wojciech Pasek
Maraton Dinozaura
[acrobat]
2009-02-21
Jarocin, Jarek Urbi
XXV Bieg Zimowy im.Mariana MIchalskiego
[excel]
2009-02-21
Jelcz-Laskowice, Arkadiusz Tołłoczko
ZiMNaR - etap 6
[acrobat]
2009-02-20
Brzoza, organizator
Biegu jakiego jeszcze nie było...
[acrobat]
2009-02-19
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 2/2009
[word]
2009-02-15
Jasło, Mateusz Golonka
11 Bieg Walentynkowy
[word]
2009-02-15
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
I Zimnar I I Zipnar etap V
[excel]
2009-02-15
Oława, Mateusz Markowski
I Zimowy Cross Maraton Na Raty - etap V
[acrobat]
2009-02-15
Zakopane, Marian Błachnio
XXVI Bieg Gąsieniców
[excel]
2009-02-14
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VII Zimowy Bieg Trzech Jezior - drużynowo
[excel]
2009-02-14
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VII Zimowy Bieg Trzech Jezior - drużynowo szczegół
[acrobat]
2009-02-14
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VII Zimowy Bieg Trzech Jezior - kategorie
[acrobat]
2009-02-14
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VII Zimowy Bieg Trzech Jezior - MP Grubasów
[acrobat]
2009-02-14
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VII Zimowy Bieg Trzech Jezior - OPEN
[acrobat]
2009-02-14
Opole, Marek Morawski
Walentynkowy bieg charytatywny
[excel]
2009-02-14
Lubliniec, Krzysztof Szwed
IX Zimowy Maraton Na Raty - etap 6
[excel]
2009-02-14
Wałbrzych, Marcin Dudziński
I Memoriałowy Bieg Sztafetowy im. Z. Klimka
[word]
2009-02-08
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - bieg 6
[excel]
2009-02-08
Toruń, Marcin Łęcki
II Bieg Zamkowy
[excel]
2009-02-08
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
I ZIMNAR i I ZIPNAR etap IV
[excel]
2009-02-08
Jelcz-Laskowice, Mateusz Markowski
I Zimowy Cross Maraton Na Raty - etap IV
[acrobat]
2009-02-08
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXIII GP Ciechanowa w biegach na przełaj (2)
[word]
2009-02-07
Ostrava, Aleksy Szablicki
5. Memorial Frantiska Ohery
[word]
2009-02-07
Lubliniec, Krzysztof Szwed
IX Zimowy Maraton Na Raty - ETAP IV
[excel]
2009-02-07
Oława, Mateusz Markowski
I Zimowy Cross Maraton Na Raty - etap III
[acrobat]
2009-02-01
Jelcz-Laskowice, Mateusz Markowski
I Zimowy Cross Maraton Na Raty - etap II
[acrobat]
2009-02-01
Sarbiewo, Zenon Lewandowski
I Koleżeński Bieg Zimowy przy Samolocie
[word]
2009-02-01
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
I ZIMNAR i I ZIPNAR etap III
[excel]
2009-02-01
Istebna Kubalonka, Marian Błachnio
XXXIV Bieg O Istebniański Bruclik
[word]
2009-01-31
Lubliniec, Krzysztof Szwed
ETAP IV - ZiMNaR Lubliniec 2009
[excel]
2009-01-31
Kazimierz Biskupi, Barbara Prokop
IV Bieg pod Tysiącletnimi Dębami
[acrobat]
2009-01-31
Warszawa, Andrzej Krochmal
IV Bieg Wedla - Bieg A
[word]
2009-01-31
Warszawa, Andrzej Krochmal
IV Bieg Wedla - Bieg B
[word]
2009-01-31
Warszawa, Barbara Muzyka
IV Bieg Wedla - Bieg C
[acrobat]
2009-01-31
Oława, Mateusz Markowski
I Zimowy Cross Maraton Na Raty - etap I
[acrobat]
2009-01-29
Zwardoń, Marian Błachnio
Bieg Narciarski Beskidy bez granic
[word]
2009-01-29
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 1/2009 Nothing International Classic Marathon
[word]
2009-01-25
Chełmno, Henryk Witt
38 Biegi o Memoriał J. Schmeltera - seniorki
[acrobat]
2009-01-25
Chełmno, Henryk Witt
38 Biegi o Memoriał J. Schmeltera - seniorzy
[acrobat]
2009-01-25
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
I ZIMNAR i I ZIPNAR etap II
[excel]
2009-01-24
Lubliniec , Krzysztof Szwed
IX Zimowy Maraton Na Raty - ETAP III
[excel]
2009-01-18
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina bieg 5 z 10
[excel]
2009-01-18
Warszawa, organizator
IV Bieg o Puchar Bielan - kategorie
[acrobat]
2009-01-18
Warszawa, organizator
IV Bieg o Puchar Bielan - kobiety
[acrobat]
2009-01-18
Warszawa, organizator
IV Bieg o Puchar Bielan - OPEN
[acrobat]
2009-01-18
Pszów, Rafał Linder
I Bieg o Puchar Burmistrza Pszowa
[acrobat]
2009-01-18
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
I Zimowy Maraton na raty
[excel]
2009-01-18
Warszawa, organizator
XXVI Bieg Chomiczówki - drużynowo
[acrobat]
2009-01-18
Warszawa, organizator
XXVI Bieg Chomiczówki - kategorie
[acrobat]
2009-01-18
Warszawa, organizator
XXVI Bieg Chomiczówki - kobiety
[acrobat]
2009-01-18
Warszawa, organizator
XXVI Bieg Chomiczówki - OPEN
[acrobat]
2009-01-17
Bruksela, Przemysław Krajczyński
22 edycja „Relais Givres”
[acrobat]
2009-01-17
Bydgoszcz, Andrzej Derfert
Dumaraton Bydgoski
[excel]
2009-01-17
Sztum, Ryszard Mazerski
GP Sztumu - II Bieg
[excel]
2009-01-17
Mysłowice, Tomasz Katan
II Bieg Spełnionych Marzeń - kobiety
[acrobat]
2009-01-17
Mysłowice, Tomasz Katan
II Bieg Spełnionych Marzeń - mężczyźni
[acrobat]
2009-01-17
Mysłowice, Tomasz Katan
II Bieg Spełnionych Marzeń - Nordic
[acrobat]
2009-01-17
Mysłowice, Tomasz Katan
II Bieg Spełnionych Marzeń - OPEN
[acrobat]
2009-01-17
Mysłowice, Tomasz Katan
Mały Bieg Spełnionych Marzeń
[acrobat]
2009-01-17
Lubliniec, Krzysztof Szwed
ZiMNaR Lubliniec 2009 - ETAP II
[excel]
2009-01-13
Dubai, Krzysztof Holik
Standard Chartered Dubai Marathon
[excel]
2009-01-11
Mieszkowice, Krzysztof Grzybowski
III Bieg WOŚP
[html]
2009-01-11
Tychy, Karolina Wilczyńska
Ósma Perła Paprocan -Zimowa
[word]
2009-01-11
Dobrodzień k.Lublińc, Janusz Szafarczyk
Policz się z Cukrzycą - WOŚP
[excel]
2009-01-11
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXIII GP Ciechanowa w biegach na przełaj (1)
[word]
2009-01-11
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
XXXII Cross Siemiona
[excel]
2009-01-11
Warszawa, Barbara Muzyka
XX Triathlon Zimowy - drużynowo
[acrobat]
2009-01-11
Warszawa, Barbara Muzyka
XX Triathlon Zimowy - indywidualnie
[acrobat]
2009-01-10
Wetlina-Wola Michowa, Piotr Fijałkowski
III Bieszczadzki Bieg Narciarski Szlakiem Kolejki
[excel]
2009-01-10
Lubliniec, Krzysztof Szwed
IX Zimowy Maraton Na Raty - etap 1
[excel]
2009-01-10
Falenica, Marzena Dziki
VI Zimowe Biegi Górskie 2009
[excel]
2009-01-10
Radziechowy, Edward Dudek
XXIII Narciarski Bieg Dudka
[excel]
2009-01-04
Mogilno, Adam Krasicki
IV Bieg WOŚP - 10km
[acrobat]
2009-01-04
Mogilno, Adam Krasicki
IV Bieg WOŚP - 3km
[acrobat]
2009-01-04
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa 2009
[word]
2009-01-03
Ústí nad Orlicí , Paweł Bogdał
Běh na Andrlův chlum
[word]
2009-01-01
Chorzów, Aleksy Szablicki
III Śląski Maraton Noworoczny Cyborg
[word]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 1289

 Ostatnio zalogowani
lisu
17:39
krzysztofg
17:38
manjan
17:37
Admin
17:35
entony52
17:33
biegacz54
17:32
janek1
17:28
Dom1n1k
17:19
GRZEŚ9
17:18
lordedward
17:16
DanielU
17:16
mieszek12a
17:13
dejwid13
17:11
kirc
16:51
JERZYK-51
16:42
irek998
16:34
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |