Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2020-12-31
Wieluń, Organizator
Cross Maraton u Ryśka vol 5 - open
[excel]
2020-12-27
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Maraton Bożonarodzeniowy - open
[acrobat]
2020-12-27
Mikołów, Józek Łyscarz
Nic Mikołowski - open
[excel]
2020-12-27
Łódź, Michał Runner
Poświąteczne spalanie kalorii - biegiem na Szakala - open
[excel]
2020-12-27
Nałęczów, Artur Marzec
XXVI Bieg Sylwestrowy Nałęczów-Sao Paulo - open
[acrobat]
2020-12-26
Międzyrzecz - Lusowo, Ryszard Bronowicki
Bieg generała Józefa Dowbora Muśnickiego - open
[acrobat]
2020-12-20
Poznań, Krzysztof Lipiński
18 Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2020-12-20
Wieluń, Przemek Stupnowicz
Marszowy Cross Maraton u Ryśka vol. 4 - open
[acrobat]
2020-12-19
Katowice, Tomasz Kuliński
Dzikie Ultra edycja IV bieg 1 - open
[acrobat]
2020-12-19
Łódź, Michał Karwowski
Ultra Maraton po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich - open
[acrobat]
2020-12-19
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-12-13
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton na Raty 6/10 - open
[excel]
2020-12-13
Wieluń, Przemek Stupnowicz
Marszowy Cross Maraton u Ryśka vol. 3 - open
[acrobat]
2020-12-13
Katowice, Józek Łyscarz
Nic Gliwice - open
[excel]
2020-12-12
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton na Raty 5/10 - open
[excel]
2020-12-06
Olesno, DomTel-Sport
90. PZLA Mistrzostwach Polski w Maratonie - open
[acrobat]
2020-12-06
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Dwumaraton Mikołajkowy #2 - open
[excel]
2020-12-06
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Maraton Komandosa 2020 - open
[acrobat]
2020-12-06
Kołobrzeg, Łukasz Sobczyk
Maraton po Kołobrzesku 2 - open
[acrobat]
2020-12-05
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Dwumaraton Mikołajkowy #1 - open
[excel]
2020-12-05
Wieluń, Przemek Stupnowicz
Marszowy Cross Maraton u Ryśka vol. 2 - open
[acrobat]
2020-12-05
Łódź, Michał Runner
Treningowy Maraton i Półmaraton trasą Szakala - open
[acrobat]
2020-11-28
Kwidzyn, Piotr Bętkowski
92. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych - open
[acrobat]
2020-11-28
Wieluń, Przemek Stupnowicz
Marszowy Cross Maraton u Ryśka - open
[acrobat]
2020-11-22
Poznań, Krzysztof Lipiński
17 Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2020-11-22
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton na Raty 4/10 - open
[excel]
2020-11-22
Konstantynów Łódzki, ProTimer
VI Bieg do Niepodległości - open
[acrobat]
2020-11-21
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton Na Raty 3/10 - open
[excel]
2020-11-15
Mukinje, Michał Walczewski
35. Plitvicki Marathon - open
[acrobat]
2020-11-14
Mikołów, Plus-Timing
Botaniczna Piątka - open
[acrobat]
2020-11-11
Skórcz, Elektroniczne Zapisy
I Kociewski Bieg Niepodległości - open
[acrobat]
2020-11-11
Skórcz, Tomasz Fierka
I Kociewski Bieg Niepodległości - open
[acrobat]
2020-11-11
Poznań, Plus-Timing
V Bieg Niepodległości RunPoland 2020 - open
[acrobat]
2020-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XXVII Biegi Niepodległości - open
[acrobat]
2020-11-08
Łódź, Przemek Stupnowicz
Niepodległościowy Maraton Na Zdrowie vol.32 - open
[acrobat]
2020-11-08
Pyrzyce, Organizator
Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE - edycja wirtualna - wirtualne 10 km
[acrobat]
2020-11-08
Pyrzyce, Organizator
Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE - edycja wirtualna - wirtualne - 5 km
[acrobat]
2020-11-07
Biały Bór, B4sport.pl
Biegi Niepodległości - 4 km
[acrobat]
2020-11-07
Biały Bór, B4sport.pl
Biegi Niepodległości - 8 km
[acrobat]
2020-11-07
Gdynia, B4sport.pl
Biegun Wielkie Wygwizdowo - elita
[acrobat]
2020-11-07
Gdynia, B4sport.pl
Biegun Wielkie Wygwizdowo - open
[acrobat]
2020-11-07
Czerwonogród-Mosty Wielkie-Bełz-Czerwono, Sergii Kraśko
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-11-06
Gdynia, Mariusz KOŚCIELSKI
Bieg Niepodległości - 10 km
[acrobat]
2020-11-06
Gdynia, Organizator
Bieg Niepodległości - 10 km kobiety
[acrobat]
2020-11-06
Gdynia, Organizator
Bieg Niepodległości - 10 km mezczyzni
[acrobat]
2020-11-06
Gdynia, Mariusz KOŚCIELSKI
Bieg Niepodległości - 5 km
[acrobat]
2020-11-06
Gdynia, Organizator
Bieg Niepodległości - 5 km kobiety
[acrobat]
2020-11-06
Gdynia, Organizator
Bieg Niepodległości - 5 km mezczyzni
[acrobat]
2020-10-31
Szczecin, DomTel-Sport
Hallowen Run - nordic walking
[acrobat]
2020-10-31
Szczecin, DomTel-Sport
Hallowen Run - open
[acrobat]
2020-10-25
Warszawa, Datasport
8. Bieg Runbertowa - 2 5 km
[acrobat]
2020-10-25
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
Maraton Wodzisławski XII Ja i Maraton - open
[acrobat]
2020-10-25
Zawada, ZmierzymyCzas.pl
Turawska Siódemka - open
[acrobat]
2020-10-25
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVII Memoriał Stefana Mielczarka - kategorie wiekowe
[acrobat]
2020-10-25
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVII Memoriał Stefana Mielczarka - open
[acrobat]
2020-10-24
Stawiguda / Łańsk, Superczas.pl
II Jesienny Ultramaraton Warmiński WARNELAND - druzyny
[acrobat]
2020-10-24
Stawiguda / Łańsk, Superczas.pl
II Jesienny Ultramaraton Warmiński WARNELAND - open
[acrobat]
2020-10-24
Serock, Ultimasport
IX Bieg Niepodległosci - 10 km
[acrobat]
2020-10-24
Serock, Ultimasport
IX Bieg Niepodległosci - 5 km
[acrobat]
2020-10-24
Nowa Słupia, Andrzej Brzozowski
Maraton Świętokrzyski - open
[acrobat]
2020-10-18
Poznań, Krzysztof Lipiński
16 Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2020-10-18
Grodzisk Mazowiecki, Elektroniczne Zapisy
6. Grodziskie Biegi Rodzinne - 1 km
[acrobat]
2020-10-18
Grodzisk Mazowiecki, Elektroniczne Zapisy
6. Grodziskie Biegi Rodzinne - 5 km
[acrobat]
2020-10-18
Płock, DomTel-Sport
9 Tumska Dycha - 10 km
[acrobat]
2020-10-18
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton na Raty - maraton 2 - open
[excel]
2020-10-18
Łódź, Michał Runner
Maraton na Zdrowie vol. 31 - open
[acrobat]
2020-10-18
Kołobrzeg, Łukasz Sobczyk
Maraton Po Kołobrzesku - open
[acrobat]
2020-10-18
Gdańsk, B4sport.pl
VIII Bieg Oliwski - 10 km
[acrobat]
2020-10-18
Gdańsk, B4sport.pl
VIII Bieg Oliwski - 5 km
[acrobat]
2020-10-18
Gdańsk, B4sport.pl
VIII Bieg Oliwski - nordic walking
[acrobat]
2020-10-17
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton na raty 1/10 - open
[excel]
2020-10-17
Turbacz, B4sport.pl
Mistrzostwa Polski w Zbieganiu Górskim Turbacz DH - open
[acrobat]
2020-10-17
Gdynia, Organizator
Mistrzostwa Świata w Półmaratonie - kobiety
[acrobat]
2020-10-17
Gdynia, Organizator
Mistrzostwa Świata w Półmaratonie - mezczyzni
[acrobat]
2020-10-17
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run - 12 km
[acrobat]
2020-10-17
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run - 21 km
[acrobat]
2020-10-17
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run - 42 km
[acrobat]
2020-10-17
Tarnów, kepasport
XVI Bieg Sanguszków - open
[acrobat]
2020-10-11
Skórcz, Elektroniczne Zapisy
Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - open
[acrobat]
2020-10-11
Oława, Mirosław Kalembkiewicz
III Memoriał Elżbiety Wojdyły - open
[acrobat]
2020-10-11
Opalenica, Jacek Flak-Marcinkowski
Jesienny Test Coopera - open
[acrobat]
2020-10-11
Łódź, Michał Runner
Maraton na Zdrowie vol. 30 - open
[acrobat]
2020-10-11
Chrząszczyce, ZmierzymyCzas.pl
VII Wzgórzowa Trzynastka - open
[acrobat]
2020-10-11
Chrząszczyce, ZmierzymyCzas.pl
VII Wzgórzowa Trzynastka - sztafety
[acrobat]
2020-10-11
Czerwonka Włościańska, Chronotex
VI Bieg Siedmiu Róż - open
[acrobat]
2020-10-11
Ostrolęka, ProTimer
VI Ostrołęcki Bieg Papieski - open
[acrobat]
2020-10-11
Wielbark, Superczas.pl
Wielbarski Bieg Leśny - 10 km
[acrobat]
2020-10-11
Wielbark, Superczas.pl
Wielbarski Bieg Leśny - 5 km
[acrobat]
2020-10-11
Ełk, Organizator
XIII Półmaraton Ełcki - open
[acrobat]
2020-10-11
Zory, Datasport
XIII Żorski Bieg Uliczny - open
[acrobat]
2020-10-11
Szczecin, DomTel-Sport
X Bieg na K2 - zbiorcze
[acrobat]
2020-10-10
Kuślin, Ryszard BRONOWICKI
2.Maraton Addio Pomidory - open
[acrobat]
2020-10-10
Budapeszt, Michał Walczewski
35th SPAR Budapest Marathon - wyniki polakow
[acrobat]
2020-10-10
Boguszów-Gorce, Ultimasport
Dzika Trzynastka - open
[acrobat]
2020-10-10
Pęcław, STS-Timing
III Duathlon Pęcław - open
[acrobat]
2020-10-10
Pęcław, STS-Timing
III Duathlon Pęcław - sztafety
[acrobat]
2020-10-10
Lubawka, Datasport
Patrol Graniczny - open
[acrobat]
2020-10-10
Wrocław, Datasport
PayeyeRun - zobacz mnie - 10 km
[acrobat]
2020-10-10
Wrocław, Datasport
PayeyeRun - zobacz mnie - 5 km
[acrobat]
2020-10-10
Szklarska Poręba, B4sport.pl
UltraKotlina - 130 km
[acrobat]
2020-10-10
Szklarska Poręba, B4sport.pl
UltraKotlina - 30 km
[acrobat]
2020-10-10
Szklarska Poręba, B4sport.pl
UltraKotlina - 50 km
[acrobat]
2020-10-10
Szklarska Poręba, B4sport.pl
UltraKotlina - 80 km
[acrobat]
2020-10-10
Szklarska Poręba, B4sport.pl
UltraKotlina - sztafety
[acrobat]
2020-10-10
Przyjaźń, Tomasz Fierka
VIII Bieg Przyjaźni - 10 km
[acrobat]
2020-10-10
Kozy, BGTimeSport
XVIII Bieg na Hrobaczą Łakę - open
[acrobat]
2020-10-10
Kozy, BGTimeSport
XVIII Bieg na Hrobaczą Łakę - open nordic walking
[acrobat]
2020-10-10
Jedlnia Letnisko, Andrzej Brzozowski
XV Radomski Maraton Trzeźwości - open
[acrobat]
2020-10-10
Małkinia Górna, Andrzej Żach
XXII Jesienne Biegi Małkińskie - open
[acrobat]
2020-10-09
Cisna, B4sport.pl
VIII Hyundai UltraMaraton Bieszczadzki - 14 km
[acrobat]
2020-10-09
Cisna, B4sport.pl
VIII Hyundai UltraMaraton Bieszczadzki - 26 km
[acrobat]
2020-10-09
Cisna, B4sport.pl
VIII Hyundai UltraMaraton Bieszczadzki - 52 km
[acrobat]
2020-10-09
Cisna, B4sport.pl
VIII Hyundai UltraMaraton Bieszczadzki - 90 km
[acrobat]
2020-10-04
Katowice, STS-Timing
12. Silesia Marathon - 50 km
[acrobat]
2020-10-04
Katowice, STS-Timing
12. Silesia Marathon - maraton
[acrobat]
2020-10-04
Katowice, STS-Timing
12. Silesia Marathon - polmaraton
[acrobat]
2020-10-04
Skuły, Elektroniczne Zapisy
6 Dycha Strażacka - 10 km
[acrobat]
2020-10-04
Skuły, Elektroniczne Zapisy
6 Dycha Strażacka - 1 km
[acrobat]
2020-10-04
Warszawa, Datasport
Biegnij Warszawo - open
[acrobat]
2020-10-04
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Bieg godzinny - profi
[acrobat]
2020-10-04
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Bieg godzinny - rekreacyjny
[acrobat]
2020-10-04
Lesznowola, Datasport
Bieg po dynię - open
[acrobat]
2020-10-04
Lipnica Wielka, B4sport.pl
Bieg Wschodzącego Słońca - open
[acrobat]
2020-10-04
Szczecin, B4sport.pl
IV Bieg Pogoń Raka - open
[acrobat]
2020-10-04
Kotla, STS-Timing
Kotlactiv - 14 km
[acrobat]
2020-10-04
Kotla, STS-Timing
Kotlactiv - 3 km
[acrobat]
2020-10-04
Kotla, STS-Timing
Kotlactiv - 8 km
[acrobat]
2020-10-04
Łódź, Michał Runner
Maraton na Zdrowie vol. 29 - open
[acrobat]
2020-10-04
Świeradów Zdrój, Grzegorz Bielecki
V 4F Świeradów Run - open
[acrobat]
2020-10-04
Świeradów Zdrój, Datasport
V 4F Świeradów Run - open
[acrobat]
2020-10-04
Chodzież, DomTel-Sport
V Chodzieska Zadyszka - open
[acrobat]
2020-10-04
Dabrowa Chelminska, b4
XXXIII Bieg Uliczny - open
[acrobat]
2020-10-04
Biłgoraj, Chronotex
XXXII Bieg po Ziemi Biłgorajskiej - open
[acrobat]
2020-10-03
Białogard, B4sport.pl
2 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa - 10 km
[acrobat]
2020-10-03
Białogard, B4sport.pl
2 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa - 5 km
[acrobat]
2020-10-03
Supraśl, STS-Timing
Bison Ultra Trail - 100 km
[acrobat]
2020-10-03
Supraśl, STS-Timing
Bison Ultra Trail - 16 km
[acrobat]
2020-10-03
Supraśl, STS-Timing
Bison Ultra Trail - 35 km
[acrobat]
2020-10-03
Supraśl, STS-Timing
Bison Ultra Trail - 50 km
[acrobat]
2020-10-03
Biały Bór, B4sport.pl
Cross Centaura - 10 km
[acrobat]
2020-10-03
Biały Bór, B4sport.pl
Cross Centaura - 5 km
[acrobat]
2020-10-03
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
Cross Gołdapski - open
[acrobat]
2020-10-03
Brzesko, kepasport
II Brzeska Dycha św. Jakuba - 10 km
[acrobat]
2020-10-03
Brzesko, kepasport
II Brzeska Dycha św. Jakuba - 5 km
[acrobat]
2020-10-03
Brzesko, kepasport
II Brzeska Dycha św. Jakuba - nordic walking
[acrobat]
2020-10-03
Jankowice k.Pszczyny, Piotr Czesław Tomczyk
IV Rodzinny Bieg Charytatywny - 10 km
[acrobat]
2020-10-03
Jankowice k.Pszczyny, Piotr Czesław Tomczyk
IV Rodzinny Bieg Charytatywny - 5 km
[acrobat]
2020-10-03
Jankowice k.Pszczyny, Piotr Czesław Tomczyk
IV Rodzinny Bieg Charytatywny - nordic walking
[acrobat]
2020-10-03
Lubliniec, KAZIMIERZ FM KORDZIŃSKI
Test Coopera - open
[acrobat]
2020-10-03
Toruń, Piotr Bętkowski
Top-Cross Torunia - open
[acrobat]
2020-10-03
Cieciułów, Chronotex
V Bieg Nocny z falstartem - open
[acrobat]
2020-10-03
Cieciułów, KAZIMIERZ FM KORDZIŃSKI
V Bieg Nocny z falstartem - open
[acrobat]
2020-10-03
Ciepłowody, Ultimasport
V Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody - 10 km
[acrobat]
2020-10-03
Piaśnica, Elektroniczne Zapisy
XII Bieg Piaśnicki - open
[acrobat]
2020-10-03
Hajnówka, Elektroniczne Zapisy
XI Hajnowska Dwunastka - open
[acrobat]
2020-10-03
Gniewino, Mariusz KOŚCIELSKI
XXXIII Bieg Stolemów - open
[acrobat]
2020-10-03
Osie, Elektroniczne Zapisy
XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - 10 km
[acrobat]
2020-10-03
Osie, Elektroniczne Zapisy
XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - nordic walking
[acrobat]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - 100 km
[acrobat]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - 10 km
[excel]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - 15 km
[excel]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - 1 mila
[excel]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - 22 km
[acrobat]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - 35 km
[acrobat]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - 3 km
[excel]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - 42 km
[acrobat]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - 5 km
[excel]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - 65 km
[acrobat]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - 7 km
[excel]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - bieg kobiet
[excel]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, STS-Timing
11. TAURON Festiwal Biegowy - jaworzynba
[excel]
2020-10-02
Krynica-Zdrój, Zbyszek Kapuściński
11. TAURON Festiwal Biegowy - open
[acrobat]
2020-09-27
Warszawa, STS-Timing
42. Maraton Warszawski - open
[acrobat]
2020-09-27
Trzebinia, Datasport
Chechło Run 2020 - open
[acrobat]
2020-09-27
Szczecin, Sport-Time
III Akcja ploggingowa - nordic walking
[acrobat]
2020-09-27
Szczecin, Sport-Time
III Akcja ploggingowa - open
[acrobat]
2020-09-27
Syców, Bogusław Tomaszewski
III Bieg Sycowska Pogoń - open
[acrobat]
2020-09-27
Łódź, Michał Runner
Maraton na Zdrowie vol. 28 - open
[acrobat]
2020-09-27
Murowana Goślina, Plus-Timing
Murowana GoślinaCross Duathlon - open
[acrobat]
2020-09-27
Murowana Goślina, Plus-Timing
Murowana GoślinaCross Duathlon - sztafety
[acrobat]
2020-09-27
Winnica, Chronotex
Pogoń za Lisem - open
[acrobat]
2020-09-27
Brzesko, kepasport
V Borzęcińska Dycha - nordic walking
[acrobat]
2020-09-27
Brzesko, kepasport
V Borzęcińska Dycha - open
[acrobat]
2020-09-27
Kraśnik, STS-Timing
V Kraśnik Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów - open
[acrobat]
2020-09-27
Kuźnia Raciborska, Time-Sport
V Kuźniański Półmaraton Leśny - 10
[acrobat]
2020-09-27
Kuźnia Raciborska, Time-Sport
V Kuźniański Półmaraton Leśny - 21 km
[acrobat]
2020-09-27
Chmielno, Mariusz KOŚCIELSKI
XXVI Biegi Damroki - open
[acrobat]
2020-09-26
Kuślin, Ryszard BRONOWICKI
1.Maraton Addio Pomidory - open
[acrobat]
2020-09-26
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
Barbarian Race - arrow
[acrobat]
2020-09-26
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
Barbarian Race - elite
[acrobat]
2020-09-26
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
Barbarian Race - open
[acrobat]
2020-09-26
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
Barbarian Race - opener
[acrobat]
2020-09-26
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
Barbarian Race - pain
[acrobat]
2020-09-26
Czaplinek, B4sport.pl
III Bieg Rybaka - 11 km
[acrobat]
2020-09-26
Czaplinek, B4sport.pl
III Bieg Rybaka - 5 5 km
[acrobat]
2020-09-26
Czaplinek, B4sport.pl
III Bieg Rybaka - nordic walking
[acrobat]
2020-09-26
Katowice, Tomasz
II Bieg Damy Radę - nw 5 km open
[acrobat]
2020-09-26
Katowice, Timing4U
II Bieg Damy Radę - open 10 km
[acrobat]
2020-09-26
Katowice, Timing4U
II Bieg Damy Radę - open 5 km
[acrobat]
2020-09-26
Międzybrodzie Bialskie, KRZYSZTOF SKIBICKI
II Górski Bieg Frassatiego - open
[acrobat]
2020-09-26
Stalowa Wola, Piotr Rochowski
Leśny Charytatywny Festiwal Sportowy - 10 km
[acrobat]
2020-09-26
Stalowa Wola, Piotr Rochowski
Leśny Charytatywny Festiwal Sportowy - 5 km
[acrobat]
2020-09-26
Stalowa Wola, Piotr Rochowski
Leśny Charytatywny Festiwal Sportowy - mtb
[acrobat]
2020-09-26
Stalowa Wola, Piotr Rochowski
Leśny Charytatywny Festiwal Sportowy - nordic walking
[acrobat]
2020-09-26
Tczew, Elektroniczne Zapisy
Mistrzostwa Polski Masters w biegach przełajowych - open
[acrobat]
2020-09-26
Nowy Dwor Mazowiecki, Chronotex
Najszybszy Bieg w Polsce - open
[acrobat]
2020-09-26
Sobótka, Datasport
Ślężański Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2020-09-26
Sobótka, Datasport
Ślężański Festiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2020-09-26
Sobótka, Datasport
Ślężański Festiwal Biegowy - 42 km
[acrobat]
2020-09-26
Sobótka, Datasport
Ślężański Festiwal Biegowy - 80 km
[acrobat]
2020-09-26
Otusz, Marcin
VII Otuski Bieg Przełajowy - open
[acrobat]
2020-09-26
Reda, Elektroniczne Zapisy
VII Redzki Bieg - open
[acrobat]
2020-09-26
Reda, Jarek
VII Redzki Bieg - open
[acrobat]
2020-09-26
Ustka, B4sport.pl
V Bieg Przełajowy Marynarska Dycha - open
[acrobat]
2020-09-26
Ustka, Ireneusz Kalbarczyk
V Bieg Przełajowy Marynarska Dycha - open
[word]
2020-09-26
Zakopane, Zbyszek Kapuściński
XIII Alpinsort Tatrzański Bieg Pod Górę 2020 - open
[excel]
2020-09-26
Ostróda, Superczas.pl
XXX Ostródzkie Biegi Uliczne - open
[acrobat]
2020-09-25
Kroczyce, Chronotex
Jurajski Festiwal Biegowy - open
[acrobat]
2020-09-20
Niepołomice, Chronotex
4Rest Run - open
[acrobat]
2020-09-20
Przemyśl, Organizator
8 Przemyska Dycha - open
[acrobat]
2020-09-20
Kędzierzyn-Koźle, Time-Sport
Bieg GAZ-sytem na piątkę! - open
[acrobat]
2020-09-20
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
Charytatywny Bieg dla Daniela - open
[acrobat]
2020-09-20
Kraków, kepasport
II Bieg Kordian - open
[acrobat]
2020-09-20
Skierniewice, Chronotex
II Porankowy Półmaraton Leśny - open
[acrobat]
2020-09-20
Filipów, Elektroniczne Zapisy
IV Półmaraton Doliną Rospudy - 12 km
[acrobat]
2020-09-20
Filipów, Elektroniczne Zapisy
IV Półmaraton Doliną Rospudy - 21 km
[acrobat]
2020-09-20
Szymonowo, Mirosław Cydzik
I Bieg Pamięci Sybiraków - 10 km
[acrobat]
2020-09-20
Szymonowo, Mirosław Cydzik
I Bieg Pamięci Sybiraków - 5 km
[acrobat]
2020-09-20
Cewice, Mariusz KOŚCIELSKI
I Bieg Pocztyliona - open
[acrobat]
2020-09-20
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Run Śląsk - 10 km
[acrobat]
2020-09-20
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Run Śląsk - 5 km
[acrobat]
2020-09-20
Łódź, Michał Runner
Maraton na Zdrowie vol. 27 - open
[acrobat]
2020-09-20
Ostrawa, Michał Walczewski
Ostrava City Marathon - 10 5 km
[acrobat]
2020-09-20
Ostrawa, Michał Walczewski
Ostrava City Marathon - maraton
[acrobat]
2020-09-20
Ostrawa, Michał Walczewski
Ostrava City Marathon - polmaraton
[acrobat]
2020-09-20
Ostrawa, Michał Walczewski
Ostrava City Marathon - sztafety
[acrobat]
2020-09-20
Katowice, Datasport
Piątka w Biegu Po Zdrowie - open
[acrobat]
2020-09-20
Piła, Plus-Timing
Podniebny Duathlon 2020 - open
[acrobat]
2020-09-20
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Silesiaman Duathlon Katowice - open
[acrobat]
2020-09-20
Dolina Będkowska, Datasport
XIV EKO Bieg po Dolinie Będkowskiej - open
[acrobat]
2020-09-20
Knurów, Timekeeper
XXV Mistrzostwa Polski Górników - open
[acrobat]
2020-09-20
Kołobrzeg, Organizator
XXXIV Bieg Zaślubin - open
[acrobat]
2020-09-20
Tychy, Jerzy Plewniak
X Bieg im. Pawła Lorensa - kategorie
[acrobat]
2020-09-20
Tychy, Jerzy Plewniak
X Bieg im. Pawła Lorensa - open
[acrobat]
2020-09-19
Bialystok, Datasport
10 Białystok Biega - 10 km
[acrobat]
2020-09-19
Bialystok, Datasport
10 Białystok Biega - 5 km
[acrobat]
2020-09-19
Stalowa Wola, Paweł Ruszniak
8. Stalowa Dycha - open
[acrobat]
2020-09-19
Łódź, ProTimer
Bieg przełajowy Biegaj z Akademią Sport i Zdrowie - open
[acrobat]
2020-09-19
Kędzierzyn-Koźle, Time-Sport
V Bieg po Zdrowie - bieg po zdrowie
[acrobat]
2020-09-19
Przytok, Piotr Łużyński
XVIII Półmaraton Przytok - open
[acrobat]
2020-09-18
Łódź, Michał Runner
Setka po Łódzku - open
[acrobat]
2020-09-16
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - open
[acrobat]
2020-09-13
Pawłowice, Piotr Czesław Tomczyk
6. Bieg Pawłowicki - bieg
[acrobat]
2020-09-13
Pawłowice, Piotr Czesław Tomczyk
6. Bieg Pawłowicki - nordic walking
[acrobat]
2020-09-13
Choszczno, ŁUC ANDRZEJ
Choszczeńska 10 - open
[acrobat]
2020-09-13
Komorów, Datasport
II Półmaraton Lasy nad Utratą - 21 km
[acrobat]
2020-09-13
Komorów, Datasport
II Półmaraton Lasy nad Utratą - 5 km
[acrobat]
2020-09-13
Poznań, Plus-Timing
IV Bieg Enigmy - 10 km
[acrobat]
2020-09-13
Poznań, Plus-Timing
IV Bieg Enigmy - 5 km
[acrobat]
2020-09-13
Łódź, Michał Runner
Maraton na Zdrowie vol. 26 - open
[acrobat]
2020-09-13
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run - 10 km
[acrobat]
2020-09-13
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run - 5 km
[acrobat]
2020-09-13
Żnin, STS-Timing
Triathlon Żnin - open
[acrobat]
2020-09-13
Owidz, Elektroniczne Zapisy
VII Bieg Grodzisko Cross - open
[acrobat]
2020-09-13
Maków Mazowiecki, Organizator
VII Duathlon Makowski - open
[acrobat]
2020-09-13
Hel - Rozewie, Elektroniczne Zapisy
V Maraton Północy - maraton
[acrobat]
2020-09-13
Hel - Rozewie, Elektroniczne Zapisy
V Maraton Północy - polmaraton
[acrobat]
2020-09-13
Zielonki, ProTimer
V Marchewkowy Półmaraton - 13 8 km
[acrobat]
2020-09-13
Zielonki, ProTimer
V Marchewkowy Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2020-09-13
Zielonki, ProTimer
V Marchewkowy Półmaraton - 6 3 km
[acrobat]
2020-09-13
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
XVIII Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza Wieniawa - open
[acrobat]
2020-09-13
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXVI Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej - 10 km
[acrobat]
2020-09-13
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXVI Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej - 5 km
[acrobat]
2020-09-12
Czersk k.Chojnic, Tomasz Fierka
2. Borowiacka Dycha - open
[acrobat]
2020-09-12
Chorzów, Tomasz Burnagiel
3 Bieg Oko w Oko z Rakiem - open
[acrobat]
2020-09-12
Soczewka, Datasport
40. Bieg Soczewka Płock - open
[acrobat]
2020-09-12
Henryków, Ryszard Tasarek
9. Półmaraton Henrykowski i 5. Dycha Księgi Henrykowskiej - 10 km
[acrobat]
2020-09-12
Henryków, Ryszard Tasarek
9. Półmaraton Henrykowski i 5. Dycha Księgi Henrykowskiej - 21 km
[acrobat]
2020-09-12
Toruń, Datasport
Ekologiczna Nocna Dycha Kopernika - 10 km
[acrobat]
2020-09-12
Toruń, Datasport
Ekologiczna Nocna Dycha Kopernika - 5 km
[acrobat]
2020-09-12
Toruń, Datasport
Ekologiczna Nocna Dycha Kopernika - 5 km nordic walking
[acrobat]
2020-09-12
Mosina, Plus-Timing
Forest Run - 12 km
[acrobat]
2020-09-12
Mosina, Plus-Timing
Forest Run - 22 km
[acrobat]
2020-09-12
Mosina, Plus-Timing
Forest Run - 36 km
[acrobat]
2020-09-12
Poznań, Krzysztof Lipiński
Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2020-09-12
Gdańsk, B4sport.pl
Runmageddon Trójmiasto - classic
[acrobat]
2020-09-12
Gdańsk, B4sport.pl
Runmageddon Trójmiasto - nocny rekrut
[acrobat]
2020-09-12
Gdańsk, B4sport.pl
Runmageddon Trójmiasto - rekrut
[acrobat]
2020-09-12
Sulejów, ProTimer
VII Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego - 10 km
[acrobat]
2020-09-12
Sulejów, ProTimer
VII Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego - 50 km
[acrobat]
2020-09-12
Sulejów, ProTimer
VII Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego - mtb
[acrobat]
2020-09-12
Aleksandrow Kujawski, Przemysław Chojnacki
XII Bieg Papieski - open
[acrobat]
2020-09-12
Koszalin, B4sport.pl
XVIII Bieg Wenedów - open
[acrobat]
2020-09-11
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race Radków - 24 km
[acrobat]
2020-09-11
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race Radków - 55 km
[acrobat]
2020-09-11
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race Radków - 82 km
[acrobat]
2020-09-11
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race Radków - 9 km
[acrobat]
2020-09-11
Radków,
Garmin Ultra Race Radków - open
[acrobat]
2020-09-06
Bydgoszcz, STS-Timing
5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2020-09-06
Bydgoszcz, STS-Timing
5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2020-09-06
Biecz, Adam Rachwał
Biecki Bieg Szlakiem Królowej Jadwigi - open
[excel]
2020-09-06
Chełmiec, Ultimasport
Bieg Stu Bohaterów - 10 km
[acrobat]
2020-09-06
Chełmiec, Ultimasport
Bieg Stu Bohaterów - 5 km
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 12 kobiety
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 12 mezczyzni
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 14 kobiety
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 14 mezczyzni
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 18 kobiety
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 18 mezczyzni
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - mezczyzni
[acrobat]
2020-09-06
Gdynia, Datasport
Enea IRONMAN 70.3 Gdynia
[acrobat]
2020-09-06
Toruń, Tadeusz Spychalski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych runda IV - open
[acrobat]
2020-09-06
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Triathlon
[acrobat]
2020-09-06
Różan, Chronotex
Piątka Królowej Bony
[acrobat]
2020-09-06
Różan, Chronotex
Piątka Królowej Bony - open
[acrobat]
2020-09-06
Łódź, Organizator
Setny Maraton Michała Karwowskiego i Przemysława Stupnowicz - NW
[acrobat]
2020-09-06
Łódź, Organizator
Setny Maraton Michała Karwowskiego i Przemysława Stupnowicz - open
[acrobat]
2020-09-06
Rudy, Artur Wodejko
Solec Maraton Wilczym Tropem 6 - open
[acrobat]
2020-09-06
Śrem, Organizator
Wirtu@lna Śremska Dycha - 10 km
[acrobat]
2020-09-06
Śrem, Organizator
Wirtu@lna Śremska Dycha - 21 km
[acrobat]
2020-09-06
Śrem, Organizator
Wirtu@lna Śremska Dycha - 3 6 km
[acrobat]
2020-09-06
Ruda Śląska, Chronotex
XVI Memoriał Radnego Jana Koniecznego - open
[acrobat]
2020-09-06
Obliwice, Tomasz Fierka
XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy - open
[acrobat]
2020-09-06
Iława, DomTel-Sport
X Iławski Półmaraton la Rive - open
[acrobat]
2020-09-05
Ludwikowice Kłodzkie, Datasport
2. Sowiogórska Dycha - 10 km
[acrobat]
2020-09-05
Ludwikowice Kłodzkie, Datasport
2. Sowiogórska Dycha - półmaraton
[acrobat]
2020-09-05
Zielona Góra, Ryszard Tasarek
35. Nocny Bieg Bachusa - open
[acrobat]
2020-09-05
Gliwice, Szymon Chyba
Aktywna obwodnica - open kobiety
[acrobat]
2020-09-05
Gliwice, Szymon Chyba
Aktywna obwodnica - open mezczyzni
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, ProTiming
Biegowe Bulwarove - open
[acrobat]
2020-09-05
Łęknica, Datasport
Bieg 7 Mostów - open
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 102 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 29 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 32 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 42 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 71 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - sztafety
[acrobat]
2020-09-05
Stare Bogaczowice, Datasport
Górska dycha na Trójgarbie
[acrobat]
2020-09-05
Rybnik, Time-Sport
IV Zielony Bieg i marsz NW - bieg
[acrobat]
2020-09-05
Rybnik, Time-Sport
IV Zielony Bieg i marsz NW - nordic walking
[acrobat]
2020-09-05
Poznań, Plus-Timing
I Dycha na Dziko - open
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, ProTiming
Lecę na 20-lecie! - 2 5 km
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, ProTiming
Lecę na 20-lecie! - 5 km
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, ProTiming
Lecę na 20-lecie! - nordic walking
[acrobat]
2020-09-05
Łęczyca, Chronotex
Łęczycki Bieg Rycerski
[acrobat]
2020-09-05
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
Oleski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 1000m
[acrobat]
2020-09-05
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
Oleski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 3000m
[acrobat]
2020-09-05
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
Oleski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 5000m
[acrobat]
2020-09-05
Kartuzy, Mariusz KOŚCIELSKI
VII Bieg o Złotą Górę - open
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, DomTel-Sport
VO2max EXTREME CHALLENGE WEEKEND - 6 km
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, DomTel-Sport
VO2max EXTREME CHALLENGE WEEKEND - 8 km
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, DomTel-Sport
VO2max EXTREME CHALLENGE WEEKEND - nordic walking
[acrobat]
2020-09-05
Stare Bogaczowice, Datasport
V Półmaraton z flagą na Trójgarbie
[acrobat]
2020-09-05
Płock, STS-Timing
XX Bieg Solidarności - 2.6 km
[acrobat]
2020-09-05
Płock, STS-Timing
XX Bieg Solidarności - 7.8 km
[acrobat]
2020-09-05
Płock, STS-Timing
XX Bieg Solidarności - 7.8 km
[acrobat]
2020-09-05
Okonek, B4sport.pl
Zielona Dycha
[acrobat]
2020-09-04
Bydgoszcz, STS-Timing
29 Mistrzostwa Polski w Półmaratonie - kobiety
[acrobat]
2020-09-04
Bydgoszcz, STS-Timing
29 Mistrzostwa Polski w Półmaratonie - mezczyzni
[acrobat]
2020-09-04
Bydgoszcz, STS-Timing
5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2020-09-03
Wrocław, Marcin Piechowicz
Honorowy Bieg Walecznych - open
[acrobat]
2020-09-01
Gdańsk, Mariusz KOŚCIELSKI
58 Bieg Westerplatte - Gdańsk Wirtualnie - open
[acrobat]
2020-09-01
Wrocław, Marcin Piechowicz
Honorowy Bieg Walecznych - open
[acrobat]
2020-08-30
Żyrardów, Organizator
Biegi Uliczne Żyrardów w biegu - 10 km
[acrobat]
2020-08-30
Żyrardów, Organizator
Biegi Uliczne Żyrardów w biegu - 5 km
[acrobat]
2020-08-30
Skierniewice, Michał Walczewski
III Skierniewicka Dziesiątka im. Edmunda Jaworskiego - open
[acrobat]
2020-08-30
Łódź, Organizator
Jednodniowy Dwumaraton na Zdrowie vol.2 DOGRYWKA - open
[acrobat]
2020-08-30
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 25 - open
[acrobat]
2020-08-30
Mragowo, STS-Timing
Mrągowo Lotto Triathlon Energy - 12 ironman sztafety
[acrobat]
2020-08-30
Mragowo, STS-Timing
Mrągowo Lotto Triathlon Energy - 14 ironman sztafety
[acrobat]
2020-08-30
Mragowo, STS-Timing
Mrągowo Lotto Triathlon Energy - 18 ironman
[acrobat]
2020-08-30
Mragowo, STS-Timing
Mrągowo Lotto Triathlon Energy - 18 ironman sztafety
[acrobat]
2020-08-30
Nowy Dwor Mazowiecki, Jacek Kulik
Półmaraton Trzech Rzek - open
[acrobat]
2020-08-30
Kalisz, STS-Timing
Triathlon Kalisz - 14 ironman
[acrobat]
2020-08-30
Kalisz, STS-Timing
Triathlon Kalisz - 14 ironman sztafety
[acrobat]
2020-08-30
Kalisz, STS-Timing
Triathlon Kalisz - 18 ironman
[acrobat]
2020-08-30
Krościenko Wyżne, Chronotex
XIV Bieg Dycha Siekiernika - kategorie wiekowe
[acrobat]
2020-08-30
Krościenko Wyżne, Chronotex
XIV Bieg Dycha Siekiernika - open
[acrobat]
2020-08-29
Siedlce, Datasport
11 Bieg Siedleckiego Jacka - 10 km
[acrobat]
2020-08-29
Namysłów, ZmierzymyCzas.pl
17 Bieg Namysłowian - open
[acrobat]
2020-08-29
Białków k.Lubska, Roman Oskierko
500 Maraton Romka Oskierko - open
[acrobat]
2020-08-29
Szklarska Poręba, Datasport
8 Letni Bieg Piastów - 12 km
[acrobat]
2020-08-29
Szklarska Poręba, Datasport
8 Letni Bieg Piastów - 12 km nordic walking
[acrobat]
2020-08-29
Szklarska Poręba, Datasport
8 Letni Bieg Piastów - 21 km
[acrobat]
2020-08-29
Szklarska Poręba, Datasport
8 Letni Bieg Piastów - 50 km
[acrobat]
2020-08-29
Gdynia, B4sport.pl
Bieg Morskiego Komandosa - 11 km
[acrobat]
2020-08-29
Gdynia, B4sport.pl
Bieg Morskiego Komandosa - 22 km
[acrobat]
2020-08-29
Gdynia, B4sport.pl
Bieg Morskiego Komandosa - rekrut
[acrobat]
2020-08-29
Łopuszno, Datasport
III Impresje Biegowe - open
[acrobat]
2020-08-29
Spychowo, Superczas.pl
III Półmaraton Spychowski Tropem Niedźwiedzia - 10 5 km open
[acrobat]
2020-08-29
Spychowo, Superczas.pl
III Półmaraton Spychowski Tropem Niedźwiedzia - 21 km open
[acrobat]
2020-08-29
Turawa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton od Zmierzchu do Świtu - 10 km
[acrobat]
2020-08-29
Turawa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton od Zmierzchu do Świtu - 21 km
[acrobat]
2020-08-29
Turawa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton od Zmierzchu do Świtu - 21 km nordic walking
[acrobat]
2020-08-29
Turawa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton od Zmierzchu do Świtu - 42 km
[acrobat]
2020-08-29
Ustroń, Wojciech Rensz
Poniwiec 14/950 - open
[acrobat]
2020-08-29
Okonek, B4sport.pl
VI Cross na Wrzosach - 10 km
[acrobat]
2020-08-29
Okonek, B4sport.pl
VI Cross na Wrzosach - 5 km
[acrobat]
2020-08-29
Okonek, B4sport.pl
VI Cross na Wrzosach - 5 km nordic walking
[acrobat]
2020-08-28
Włocławek, DomTel-Sport
96. PZLA Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2020-08-28
Pabianice, ProTimer
ABM Jędraszek UltraPark Weekend 2 - 100 km
[acrobat]
2020-08-28
Pabianice, ProTimer
ABM Jędraszek UltraPark Weekend 2 - 24 godzin
[acrobat]
2020-08-28
Pabianice, ProTimer
ABM Jędraszek UltraPark Weekend 2 - 48 godzin
[acrobat]
2020-08-28
Pabianice, ProTimer
ABM Jędraszek UltraPark Weekend 2 - 50 km
[acrobat]
2020-08-28
Chróścice, Organizator
VII Biegu po Chrust - open
[acrobat]
2020-08-26
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia im. Mariana Piotrkowskiego - open
[acrobat]
2020-08-25
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Lubliniecki Sprawdzian Lekkoatletyczny - 1000m
[acrobat]
2020-08-25
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Lubliniecki Sprawdzian Lekkoatletyczny - 3000m
[acrobat]
2020-08-25
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Lubliniecki Sprawdzian Lekkoatletyczny - 400m dzieci
[acrobat]
2020-08-23
Piława Górna, Michał Walczewski
1 Piławska Skała - open
[acrobat]
2020-08-23
Łańcut, Chronotex
Bieg Hrabiego - wszystkie dystanse
[acrobat]
2020-08-23
Janów, Kołek Patryk
II etap X Jurajski Puchar Nordic Walking - Pabianice - bieg
[acrobat]
2020-08-23
Janów, Kołek Patryk
II etap X Jurajski Puchar Nordic Walking - Pabianice - nordic walking
[acrobat]
2020-08-23
Janów, Kołek Patryk
II etap X Jurajski Puchar Nordic Walking - Pabianice - super puchar
[acrobat]
2020-08-23
Bielsko-Biała, Jacek
II Letni Bieg Zbója - 25km
[acrobat]
2020-08-23
Bąkowo k.Pruszcza Gdańskiego, Mariusz KOŚCIELSKI
VIII Kolbudzka 10 - open
[acrobat]
2020-08-23
Burzyn, kepasport
VII Bieg Burzyński - nordic walking
[acrobat]
2020-08-23
Burzyn, kepasport
VII Bieg Burzyński - open
[acrobat]
2020-08-23
Rudawa, Organizator
XVI EKO Jurajski Półmaraton Małopolska Biega - open
[excel]
2020-08-23
Rudawa, Michał Walczewski
XVI EKO Jurajski Półmaraton Małopolska Biega - open
[acrobat]
2020-08-23
Brody, Chronotex
XXI Bieg im. Stanisława Staszica - open
[acrobat]
2020-08-23
Police, B4sport.pl
X Dziki Weekend - ekstremalny dziki bieg
[acrobat]
2020-08-22
Warszawa, Michał Walczewski
7 Bieg zdobycia PAST-Y
[acrobat]
2020-08-22
Nowe Miasto nad Pilicą, Michał Runner
9. Cross Maraton nad Pilicą - open
[acrobat]
2020-08-22
Szczecin, ProTiming
Biegowe Bulwarove - open
[acrobat]
2020-08-22
Krasnystaw, Ultimasport
IX Półmaraton Chmielakowy - open
[acrobat]
2020-08-22
Szczecin, Organizator
Obejdziem Szczecin - open
[acrobat]
2020-08-22
Sochaczew, ZmierzymyCzas.pl
VII Bieg Cichociemnych - 10 km
[acrobat]
2020-08-22
Sochaczew, ZmierzymyCzas.pl
VII Bieg Cichociemnych - 14 km
[acrobat]
2020-08-22
Sochaczew, ZmierzymyCzas.pl
VII Bieg Cichociemnych - 5 km
[acrobat]
2020-08-22
Żarnowiec, Mariusz KOŚCIELSKI
V Krokowska 10 - open
[acrobat]
2020-08-21
Nowy Dwor Mazowiecki, B4sport.pl
Biegiem do koszar - open
[acrobat]
2020-08-21
Police, B4sport.pl
X Dziki Weekend - 10 km
[acrobat]
2020-08-21
Police, B4sport.pl
X Dziki Weekend - klasyfikacja laczna
[acrobat]
2020-08-21
Police, B4sport.pl
X Dziki Weekend - open
[acrobat]
2020-08-19
Pszczyna, Piotr Tomczyk
2. Pszczyński Bieg Powstańczy - open
[acrobat]
2020-08-16
Siemiatycze, Organizator
IX. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 10 km
[acrobat]
2020-08-16
Siemiatycze, Organizator
IX. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 5 2 km
[acrobat]
2020-08-16
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 24 - open
[acrobat]
2020-08-16
Wieruszów, Organizator
RunKayakBike - open
[acrobat]
2020-08-16
Wieruszów, Organizator
RunKayakBike - open kobiety
[acrobat]
2020-08-16
Wieruszów, Organizator
RunKayakBike - open mezczyzni
[acrobat]
2020-08-16
Toruń, Tomasz Fierka
RUN TORUŃ - 10km open
[acrobat]
2020-08-15
Więcbork, Bogusław Maciejewski
371. Rocznicowy Maraton Ryszarda Kałaczyńskiego - open
[excel]
2020-08-15
Poznań, Maciej Wencka
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[word]
2020-08-15
Brzeźno, Michał Walczewski
Półmaraton Złota Góra - open
[acrobat]
2020-08-15
Oświęcim, KRZYSZTOF SKIBICKI
VIII Biegać jest Bosko - open
[acrobat]
2020-08-15
Szemud, Mariusz KOŚCIELSKI
XV Kaszubski Bieg Lesoków - 5 km
[acrobat]
2020-08-15
Szemud, Mariusz KOŚCIELSKI
XV Kaszubski Bieg Lesoków - open
[acrobat]
2020-08-15
Dziwnów, Ryszard Tasarek
XXII Bieg Cztery Mile Jarka - open
[acrobat]
2020-08-09
Ludwikowice Kłodzkie, Ryszard Tasarek
11 Bieg na Wielką Sowę - open
[acrobat]
2020-08-09
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 23 - open
[acrobat]
2020-08-09
Gryfice, Bogdan Kuliński
VII Gryficka Dziesiątka - open
[acrobat]
2020-08-09
Gryfice, ŁUC ANDRZEJ
VII Gryficka Dziesiątka - open
[acrobat]
2020-08-08
Zawoja, B4sport.pl
7. Ultramaraton Babia Góra - 1xbabia
[acrobat]
2020-08-08
Zawoja, B4sport.pl
7. Ultramaraton Babia Góra - 2xbabia
[acrobat]
2020-08-08
Zawoja, B4sport.pl
7. Ultramaraton Babia Góra - 3xbabia
[acrobat]
2020-08-08
Zawoja, B4sport.pl
7. Ultramaraton Babia Góra - 4xbabia
[acrobat]
2020-08-08
Zawoja, B4sport.pl
7. Ultramaraton Babia Góra - 5xbabia
[acrobat]
2020-08-08
Zawoja, B4sport.pl
7. Ultramaraton Babia Góra - 6xbabia
[acrobat]
2020-08-08
Kamień, STS-Timing
Armagedon Active Kamień - Bieg z przeszkodami - open dzik
[acrobat]
2020-08-08
Kamień, STS-Timing
Armagedon Active Kamień - Bieg z przeszkodami - open loszka
[acrobat]
2020-08-08
Rajcza, Organizator
Chudy Wawrzyniec - 100 km
[acrobat]
2020-08-08
Rajcza, Organizator
Chudy Wawrzyniec - 20 km
[acrobat]
2020-08-08
Rajcza, Organizator
Chudy Wawrzyniec - 50 km
[acrobat]
2020-08-08
Rajcza, Organizator
Chudy Wawrzyniec - 50 km + 20 km
[acrobat]
2020-08-08
Rajcza, Organizator
Chudy Wawrzyniec - 80 km
[acrobat]
2020-08-08
Nowa Wieś, Zmierzymyczas.pl
IX Bieg Nowej Wsi - 5km
[acrobat]
2020-08-08
Nowa Wieś, Zmierzymyczas.pl
IX Bieg Nowej Wsi - nordic walking
[acrobat]
2020-08-06
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Częstochowski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 1000m
[acrobat]
2020-08-06
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Częstochowski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 3000m
[acrobat]
2020-08-02
Wieliszew, Michał Runner
6 Ultramaraton Powstańca 1944-2020 - open
[acrobat]
2020-08-02
Białystok, Krzysztof Skowera
Bieg im. Marcina Gogola - open
[acrobat]
2020-08-02
Narol, Timekeeper
Bieg Po Wielkim Dziale - open
[acrobat]
2020-08-02
Pszczyna, Organizator
IX Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza - kobiety
[acrobat]
2020-08-02
Pszczyna, Organizator
IX Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza - open
[acrobat]
2020-08-02
Kamieńsk, inesSport
Ultra Kamieńsk - 50 km open
[acrobat]
2020-08-01
Polska, B4sport.pl
100 km na 100-lecie Bitwy Warszawskiej
[acrobat]
2020-08-01
Sztum, Bogusław Maciejewski
200. Maraton Antoniego Fili - open
[excel]
2020-08-01
Myślenice, STS-Timing
Garmin Ultra Race Myślenice - 13 km
[acrobat]
2020-08-01
Myślenice, Datasport
Garmin Ultra Race Myślenice - 27 km
[acrobat]
2020-08-01
Myślenice, Datasport
Garmin Ultra Race Myślenice - 54 km
[acrobat]
2020-08-01
Myślenice, Datasport
Garmin Ultra Race Myślenice - 54 km
[acrobat]
2020-08-01
Ochotnica Dolna k.Nowego Targu, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail - 102 km
[acrobat]
2020-08-01
Ochotnica Dolna k.Nowego Targu, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail - 12 km
[acrobat]
2020-08-01
Ochotnica Dolna k.Nowego Targu, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail - 20 km
[acrobat]
2020-08-01
Ochotnica Dolna k.Nowego Targu, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail - 48 km
[acrobat]
2020-08-01
Ochotnica Dolna k.Nowego Targu, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail - 84 km
[acrobat]
2020-08-01
Kartuzy, Mariusz KOŚCIELSKI
III Cartusia Półmaraton - open
[acrobat]
2020-08-01
Kartuzy, Dariusz Świder
III Cartusia Półmaraton - open
[acrobat]
2020-08-01
Borów Wielki, Super-sport.com.pl
II Bieg św. Wawrzyńca
[acrobat]
2020-08-01
Poznań, Krzysztof Lipiński
Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2020-08-01
Rymanów-Zdrój, Timekeeper
Ultramaraton Jaga-Kora - 105 km
[acrobat]
2020-08-01
Rymanów-Zdrój, Timekeeper
Ultramaraton Jaga-Kora - 17 km
[acrobat]
2020-08-01
Rymanów-Zdrój, Timekeeper
Ultramaraton Jaga-Kora - 40 km
[acrobat]
2020-08-01
Rymanów-Zdrój, Timekeeper
Ultramaraton Jaga-Kora - 70 km
[acrobat]
2020-08-01
Zawoja, B4sport.pl
VI Festiwal Biegów Alpejskich - bieg wschodzacego slonca
[acrobat]
2020-08-01
Zawoja, B4sport.pl
VI Festiwal Biegów Alpejskich - chaszczok
[acrobat]
2020-08-01
Zawoja, B4sport.pl
VI Festiwal Biegów Alpejskich - mosorny gron
[acrobat]
2020-08-01
Toruń, Tadeusz Spychalski
XIX Top-Cross Maraton im. Jurka Stawskiego - 2 termin - open
[word]
2020-07-30
Poznań, Maciej Wencka
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[word]
2020-07-30
Oława, ZmierzymyCzas.pl
Oławski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 1000m
[acrobat]
2020-07-30
Oława, ZmierzymyCzas.pl
Oławski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 3000m
[acrobat]
2020-07-26
Dąbki, Domtel-sport.pl
7. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - open
[acrobat]
2020-07-26
Ustka, sts-timing.pl
Formoza Challenge Ustka - klasyfikacja druzynowa
[acrobat]
2020-07-26
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 22 - open
[acrobat]
2020-07-26
Jaroszowice, Timekeeper
Wadowickie Biegi Górskie - Łysa gora trail
[acrobat]
2020-07-26
Jaroszowice, Timekeeper
Wadowickie Biegi Górskie - maraton
[acrobat]
2020-07-26
Jaroszowice, Timekeeper
Wadowickie Biegi Górskie - open
[acrobat]
2020-07-26
Jaroszowice, Timekeeper
Wadowickie Biegi Górskie - polmaraton z gorka
[acrobat]
2020-07-25
Szczecin, ProTiming
Biegowe Bulwarove - open
[acrobat]
2020-07-25
Szczecin, ŁUC ANDRZEJ
Biegowe Bulwarove - open
[acrobat]
2020-07-25
Żukowo, Mariusz KOŚCIELSKI
Grand Prix Kaszub - open
[acrobat]
2020-07-25
Władysławowo - Rozewie, Organizator
Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca - open
[acrobat]
2020-07-25
Władysławowo - Rozewie, Krzysztof
Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca - open
[acrobat]
2020-07-25
Jednorozec, Chronotex
Pogoń za Jednorozcem - open
[acrobat]
2020-07-25
Toruń, Tadeusz Spychalski
XIX Toruński Top-Cross Maraton im. Jurka Stawskiego - open
[word]
2020-07-25
Toruń, Tadeusz Spychalski
XIX Toruński Top-Cross Maraton im. Jurka Stawskiego - open
[acrobat]
2020-07-24
Kladno, Paweł Żuk
Mistrzostwa Czech w biegu 48h i 24h - pelne wyniki
[acrobat]
2020-07-19
Łódź, Organizator
Jednodniowy Dwumaraton na Zdrowie vol.1 - open
[acrobat]
2020-07-19
Łódź, Organizator
Jednodniowy Dwumaraton na Zdrowie vol.2 - open
[acrobat]
2020-07-18
Sokołów Małopolski, Ultimasport
III Triathlon Sokoła - 18 lipca
[acrobat]
2020-07-18
Sokołów Małopolski, Ultimasport
III Triathlon Sokoła - 19 lipca
[acrobat]
2020-07-18
Przeworsk / Nowosielce, Timekeeper
IV Bieg Po Muszlę Św. Jakuba - open
[acrobat]
2020-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę - po 5 biegach
[acrobat]
2020-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę - po 5 biegach
[acrobat]
2020-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę - po 5 biegach
[acrobat]
2020-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę - po 5 biegach
[acrobat]
2020-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę - po 5 biegach
[acrobat]
2020-07-18
Zakopane, Leszek Behounek
VII Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę - po 5 biegach
[acrobat]
2020-07-17
Opole, ZmierzymyCzas.pl
Opolski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 1000 m
[acrobat]
2020-07-17
Opole, ZmierzymyCzas.pl
Opolski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 3000 m
[acrobat]
2020-07-17
Opole, ZmierzymyCzas.pl
Opolski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 400 m
[acrobat]
2020-07-16
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - 10 km
[acrobat]
2020-07-16
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - 110 km
[acrobat]
2020-07-16
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - 130 km
[acrobat]
2020-07-16
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - 21 km
[acrobat]
2020-07-16
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - 240 km
[acrobat]
2020-07-16
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - 33 km
[acrobat]
2020-07-16
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - 45 km
[acrobat]
2020-07-16
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - 68 km
[acrobat]
2020-07-12
Hunfeld, Jaro GILL
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-07-12
Prudnik, Janina Sieniawska
IX Bieg Prudnicki - open
[acrobat]
2020-07-12
Prudnik, Antoni Sobczak
IX Bieg Prudnicki - open
[acrobat]
2020-07-11
Warszawa, Paweł Żuk
200. Maraton Pawła Żuka - 2-maraton
[acrobat]
2020-07-11
Warszawa, Paweł Żuk
200. Maraton Pawła Żuka - maraton
[acrobat]
2020-07-11
Warszawa, Paweł Żuk
200. Maraton Pawła Żuka - polmaraton
[acrobat]
2020-07-11
Poznań, Maciej Wencka
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[word]
2020-07-11
Polanica Zdrój, B4sport.pl
II Polanicki Bieg Niedźwiedzia - 10 km
[acrobat]
2020-07-11
Polanica Zdrój, B4sport.pl
II Polanicki Bieg Niedźwiedzia - 15 km
[acrobat]
2020-07-11
Polanica Zdrój, B4sport.pl
II Polanicki Bieg Niedźwiedzia - 5 km
[acrobat]
2020-07-11
Nowa Wieś, ZmierzymyCzas.pl
Silesian Highland Marathon V - 11 km
[acrobat]
2020-07-11
Nowa Wieś, ZmierzymyCzas.pl
Silesian Highland Marathon V - 22 km
[acrobat]
2020-07-11
Nowa Wieś, ZmierzymyCzas.pl
Silesian Highland Marathon V - 44 km
[acrobat]
2020-07-11
Daleszyce, Mirka Maziejuk
UltraMaraton4Pory Roku Wiosna - family
[acrobat]
2020-07-11
Daleszyce, Mirka Maziejuk
UltraMaraton4Pory Roku Wiosna - fan
[acrobat]
2020-07-11
Daleszyce, Mirka Maziejuk
UltraMaraton4Pory Roku Wiosna - master
[acrobat]
2020-07-11
Daleszyce, Mirka Maziejuk
UltraMaraton4Pory Roku Wiosna - mocna 15
[acrobat]
2020-07-11
Daleszyce, Mirka Maziejuk
UltraMaraton4Pory Roku Wiosna - ultra
[acrobat]
2020-07-11
Grudziądz, Patryk Gruszeczka
Zapętlony Maraton Leśny - open
[acrobat]
2020-07-05
Korbielów, Datasport
20 Bieg na szczyt Pilska - open
[acrobat]
2020-07-05
Biała Podlaska, Łukasz Węda
IX Tatarska Piątka - nordic walking
[acrobat]
2020-07-05
Biała Podlaska, Łukasz Węda
IX Tatarska Piątka - open
[acrobat]
2020-07-05
Dobroszyce, Mariusz KOŚCIELSKI
XIV Wirtualny Bieg Lupusa - open
[acrobat]
2020-07-04
Kórnik, Organizator
25 km
[acrobat]
2020-07-04
Dukla, Timekeeper
4.Bieg Św.Jana z Dukli - 15 km
[acrobat]
2020-07-04
Dukla, Timekeeper
4.Bieg Św.Jana z Dukli - 5 km
[acrobat]
2020-07-04
Kórnik, Organizator
50 km
[acrobat]
2020-07-04
Gdynia, B4sport.pl
Biegun Gniew Bosmana - 4 7 km
[acrobat]
2020-07-04
Gdynia, B4sport.pl
Biegun Gniew Bosmana - 8 km
[acrobat]
2020-07-04
Gdynia, B4sport.pl
Biegun Gniew Bosmana - 9 4 km
[acrobat]
2020-07-04
Korbielów, Stefan Kalinowski
Górski Półmaraton Harnasia - bieg
[acrobat]
2020-07-04
Korbielów, Stefan Kalinowski
Górski Półmaraton Harnasia - marsz
[acrobat]
2020-07-04
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 21 - open
[acrobat]
2020-07-04
Poznań, Krzysztof Lipiński
Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2020-07-04
Lusowo, Michał Witczak
Sześćdziesiątka Wiesławy Karkowskiej - open
[acrobat]
2020-07-04
Lubiewo, Organizator
Wirtualny XIII Ekologiczny Bieg Krainy Trzech Wież Nad Borami - nordic walking
[acrobat]
2020-07-04
Lubiewo, Organizator
Wirtualny XIII Ekologiczny Bieg Krainy Trzech Wież Nad Borami - open
[acrobat]
2020-07-04
Opole, Ryszard Tasarek
XVIII Bieg Opolski - 10 km
[acrobat]
2020-07-04
Opole, Ryszard Tasarek
XVIII Bieg Opolski - 5 km open
[acrobat]
2020-07-04
Ruda Śląska, August Jakubik
XXII Rudzki Bieg 12 H - open
[acrobat]
2020-07-03
Siemianowice Śląskie, KAZIMIERZ FM KORDZIŃSKI
XV Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny - open
[acrobat]
2020-07-01
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - open
[acrobat]
2020-06-30
Morąg, Krzysztof Langowski
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-06-30
Poznań, Organizator
Wirtualna Recordowa Dziesiątka
[acrobat]
2020-06-28
Ljungsbro, Michal Moscicki
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-06-28
Ljungsbro, Michal Moscicki
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-06-28
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-06-28
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-06-27
Więcbork, Bogusław Maciejewski
200 Maraton Dariusza Slotały - open
[excel]
2020-06-27
Więcbork, Bogusław Maciejewski
200 Maraton Dariusza Slotały - open
[excel]
2020-06-27
Szczecin, ProTiming
Biegowe Bulwarove - open
[acrobat]
2020-06-27
Szczecin, ProTiming
Biegowe Bulwarove - open
[acrobat]
2020-06-27
Żukowo, Mariusz KOŚCIELSKI
Bieg Pamięci 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty - open
[acrobat]
2020-06-27
Żukowo, Mariusz KOŚCIELSKI
Bieg Pamięci 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty - open
[acrobat]
2020-06-27
Międzyzdroje, Wojtek Mickiewicz
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - maraton nr 2
[acrobat]
2020-06-27
Kwidzyn, Bogusław Maciejewski
Koleżeński Maraton Leśnym Szlakiem - open
[excel]
2020-06-27
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 20 - open
[acrobat]
2020-06-27
Nowy Targ, B4sport.pl
Turbacz Summer Trail - 10 km
[acrobat]
2020-06-27
Nowy Targ, B4sport.pl
Turbacz Summer Trail - 26 km
[acrobat]
2020-06-27
Nowy Targ, B4sport.pl
Turbacz Summer Trail - 56 km
[acrobat]
2020-06-27
Cała Polska, Zbigniew Rosiński
Wirtualny Bieg Monte Cassino
[acrobat]
2020-06-27
Nowolesie, PTTK Strzelin
XX Strzeliński Rogaining - open
[acrobat]
2020-06-26
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Leśne Run Śląsk #wiosna - 10 km
[acrobat]
2020-06-26
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Leśne Run Śląsk #wiosna - 5 km
[acrobat]
2020-06-26
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Leśne Run Śląsk #wiosna - dzieci i mlodziez
[acrobat]
2020-06-26
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Leśne Run Śląsk #wiosna - nordic walking
[acrobat]
2020-06-26
Karłów, B4Sport
Supermaraton Gór Stołowych - open
[acrobat]
2020-06-26
Gdynia, Mariusz KOŚCIELSKI
Wirtualny Bieg Świętojański - open
[acrobat]
2020-06-25
Poraj, Adam INDRASZAK
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-06-21
Młyniec Pierwszy, Krzysztof Wierzba
I Koleżeński Maraton 3 Braci - open
[acrobat]
2020-06-21
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Games - druzyny
[acrobat]
2020-06-21
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Games - open
[acrobat]
2020-06-21
Łódź, Organizator
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem # 11 - bieg
[acrobat]
2020-06-21
Łódź, Organizator
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem # 11 - nw
[acrobat]
2020-06-21
Łódź, Organizator
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem # 11 - pw
[acrobat]
2020-06-21
Radom, Jarek Wojtuniak
VIII Półmaraton Radomski Czerwiec 76 - open
[acrobat]
2020-06-20
Rogoźnik, Organizator
IV Maraton 7 jezior - 11 km
[acrobat]
2020-06-20
Rogoźnik, Organizator
IV Maraton 7 jezior - maraton
[acrobat]
2020-06-20
Rogoźnik, Organizator
IV Maraton 7 jezior - polmaraton
[acrobat]
2020-06-20
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 19 - open
[acrobat]
2020-06-20
Piorunów, Michał Walczewski
VII Wyszyńska Dziesiątka - 12 km
[acrobat]
2020-06-20
Piorunów, Michał Walczewski
VII Wyszyńska Dziesiątka - nordic walking
[acrobat]
2020-06-19
Żywiec, ZmierzymyCzas.pl
Beskid Extreme Triathlon - 1/2 ironman
[acrobat]
2020-06-19
Żywiec, ZmierzymyCzas.pl
Beskid Extreme Triathlon - 1/4 ironman
[acrobat]
2020-06-19
Żywiec, ZmierzymyCzas.pl
Beskid Extreme Triathlon - rower
[acrobat]
2020-06-18
Braniewo, Krzysztof Langowski
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-06-14
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 18 - open
[acrobat]
2020-06-14
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-06-13
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-06-12
Morag, Krzysztof Langowski
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[excel]
2020-06-12
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-06-11
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 17 - open
[acrobat]
2020-06-11
Więcbork, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-06-09
Gdańsk, Mariusz KOŚCIELSKI
7 Bieg do źródeł - open
[acrobat]
2020-06-07
Biała Podlaska, Adam Doliński
IV Cross u Radziwiłłów - open
[acrobat]
2020-06-06
Warszawa, Paweł Żuk
6 godzin pełnych mocy - 50 km
[acrobat]
2020-06-06
Warszawa, Paweł Żuk
6 godzin pełnych mocy - 6 godzin
[acrobat]
2020-06-06
Rejon Sokalski, Sergii Kraśko
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-06-06
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Silesiaman Triathlon 1/8
[acrobat]
2020-06-05
Brzóza Królewska, Timekeeper
Festiwal Tropem Wilka - 10 km
[acrobat]
2020-06-05
Brzóza Królewska, Timekeeper
Festiwal Tropem Wilka - 21 km
[acrobat]
2020-06-05
Brzóza Królewska, Timekeeper
Festiwal Tropem Wilka - 42 km
[acrobat]
2020-06-03
Askersund , Jaro GILL
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-06-01
Zaborze, Adam INDRASZAK
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-06-01
Poznań, Maciej Wencka
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[word]
2020-05-31
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Bieg na Monte Cassino - open
[acrobat]
2020-05-31
Więcbork / Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-05-30
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Bieg na Monte Cassino - open
[acrobat]
2020-05-30
Łódź,
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-05-30
Więcbork / Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-05-29
Pawonków, KAZIMIERZ FM KORDZIŃSKI
24-godzinna Sztafeta Kwietnego Biegu - open
[excel]
2020-05-29
Słonecznik, Krzysztof Langowski
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[excel]
2020-05-27
Międzyzdroje, Wojtek Mickiewicz
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - maraton
[acrobat]
2020-05-24
Kleczew, Elzbieta Rydzewska
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - 1/4 - open
[acrobat]
2020-05-24
Kleczew, Elzbieta Rydzewska
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - 1/4 - open
[acrobat]
2020-05-24
Więcbork / Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-05-23
Warszawa, Akali
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - 21 km open
[excel]
2020-05-23
Ljungsbro, Michal Moscicki
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[excel]
2020-05-23
Ljungsbro, Michal Moscicki
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[excel]
2020-05-23
Więcbork / Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-05-21
Bad Kreuznach, Jaro GILL
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[excel]
2020-05-17
Czerwonogród-Bendiuchy-Poturzyca-Sokal-, Sergii Kraśko
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - 21 km open
[excel]
2020-05-17
Warszawa, Arkadiusz Kalinowski
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - 21 km open
[word]
2020-05-17
Rakoniewice, Maciej Mendel
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - 5 km open, mezczyzni 40-69
[excel]
2020-05-17
Sosnowiec, Krzysztof Matuszczyk
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[word]
2020-05-16
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Bieg Urodzinowy Prezesa - open
[word]
2020-05-15
Wrocław, Wojciech Gałek
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-05-14
Czerwonogród, Krystynopol, Sergii Kraśko
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-05-14
Olsztyn , Adam INDRASZAK
Czterej Jeźdżcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-05-12
Neumarkt in der Oberpfalz, Jaro GILL
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[acrobat]
2020-05-10
Warszawa, Organizator
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - 21 km open
[word]
2020-05-09
Szczecin, ŁUC ANDRZEJ
1 Szczeciński Bieg Nocny - open
[acrobat]
2020-05-09
Borek Wielkopolski, Marcin Nowak
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - 42,195 km
[word]
2020-05-09
Borek Wielkopolski, Marcin Nowak
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[word]
2020-05-09
Borek Wielkopolski, Marcin Nowak
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[word]
2020-05-09
Łódź,
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[word]
2020-05-08
Ljungsbro, Michal Moscicki
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - 10 km jezdzcy apokalipsy glod
[word]
2020-05-08
Cała Polska, STS-Timing
Wirtualny PKO Białystok Półmaraton - etapowo
[acrobat]
2020-05-08
Cała Polska, STS-Timing
Wirtualny PKO Białystok Półmaraton - open
[acrobat]
2020-05-02
Piekary Śląskie, Rainwater
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - open
[excel]
2020-05-02
Gdynia, Henryk Witt
Gdynia Witomino - open
[excel]
2020-04-26
Cała Polska, Łukasz Smużny
Zdobądź swój Everest i pokonaj COVID 19 - open
[acrobat]
2020-04-26
Cała Polska, Mariusz KOŚCIELSKI
Zdobądź swój Everest i pokonaj COVID 19 - open
[acrobat]
2020-04-12
Cała Polska, Łukasz Smużny
Wirtualny Bieg z Jajem - open
[acrobat]
2020-03-25
Świętochłowice, Mateusz Ucherek
Pięciomaraton etap 5/5 - open
[acrobat]
2020-03-24
Świętochłowice, Mateusz Ucherek
Pięciomaraton etap 4/5 - open
[acrobat]
2020-03-23
Świętochłowice, Mateusz Ucherek
Pięciomaraton etap 3/5 - open
[acrobat]
2020-03-22
Witunia, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton Zimowy - open
[excel]
2020-03-22
Świętochłowice, Mateusz Ucherek
Pięciomaraton etap 2/5 - open
[acrobat]
2020-03-22
Świętochłowice, Mateusz Ucherek
Pięciomaraton etap 2/5 - open
[acrobat]
2020-03-21
Witunia, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton Zimowy - open
[excel]
2020-03-21
Witunia, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton Zimowy - open
[excel]
2020-03-21
Świętochłowice, Mateusz Ucherek
Pięciomaraton etap 1/5 - open
[acrobat]
2020-03-20
Witunia, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton Zimowy - open
[excel]
2020-03-13
Lubliniec - Posmyk, Krzysztof Szwed
IV Setka Komandosa - open
[acrobat]
2020-03-13
Cała Polska, Łukasz Smużny
Wirtualny Bieg VIRUN - open
[acrobat]
2020-03-08
Radomsko, https://sportmaniacs.com/
1. Radomszczański Półmaraton - open
[acrobat]
2020-03-08
Wrocław, Datasport
7 Dziesiątka WROACTIV - kobiety
[acrobat]
2020-03-08
Wrocław, Datasport
7 Dziesiątka WROACTIV - open
[acrobat]
2020-03-08
Boruja Kościelna k.Nowego Tomyśla, Ryszard BRONOWICKI
Dwumaraton Olęderski - klasyfikacja generalna bieg ii weekend v
[acrobat]
2020-03-08
Boruja Kościelna k.Nowego Tomyśla, Ryszard BRONOWICKI
Dwumaraton Olęderski - klasyfikacja generalna po dwoch weekendach
[acrobat]
2020-03-08
Boruja Kościelna k.Nowego Tomyśla, Ryszard BRONOWICKI
Dwumaraton Olęderski - klasyfikacja generalna iv edycji
[acrobat]
2020-03-08
Koszwice k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
Dzień Kobiet w Koszwicach - bieg
[acrobat]
2020-03-08
Koszwice k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
Dzień Kobiet w Koszwicach - nordic walking
[acrobat]
2020-03-08
Witunia, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton na Raty - open
[excel]
2020-03-08
Łódź, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Łódź - open
[acrobat]
2020-03-08
Warszawa, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Warszawa - open
[acrobat]
2020-03-08
Oświęcim, KRZYSZTOF SKIBICKI
Grand Prix Zadyszki Oświęcim 2020 - open
[acrobat]
2020-03-08
Radom, Organizator
XIII Bieg Kazików - open
[acrobat]
2020-03-08
Skała Kmity k. Krakowa, Datasport
XII EKO Biegu ku Rogatemu Ranczu - open
[acrobat]
2020-03-08
Broczyno k.Czaplinka, B4sport.pl
X Bieg Charytatywny im. chor. Kazimierza Masiowskiego - 10 km
[acrobat]
2020-03-08
Broczyno k.Czaplinka, B4sport.pl
X Bieg Charytatywny im. chor. Kazimierza Masiowskiego - 5 5 km
[acrobat]
2020-03-08
Broczyno k.Czaplinka, B4sport.pl
X Bieg Charytatywny im. chor. Kazimierza Masiowskiego - nordic walking
[acrobat]
2020-03-07
Bochnia, STS-Timing
12-Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy - open
[acrobat]
2020-03-07
Poznań, Krzysztof Lipiński
12 Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2020-03-07
Boruja Kościelna k.Nowego Tomyśla, Ryszard BRONOWICKI
Dwumaraton Olęderski - klasyfikacja generalna bieg i weekend v
[acrobat]
2020-03-07
Lublin, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Lublin - open
[acrobat]
2020-03-07
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na 5 - bieg
[acrobat]
2020-03-07
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na 5 - nordic walking
[acrobat]
2020-03-07
Łódź, Przemek Stupnowicz
Maraton na Zdrowie vol. 16 - open
[acrobat]
2020-03-07
Leszno, ParkRun
ParkRun Leszno # 337 - open
[acrobat]
2020-03-07
Szczyrk, Piotr Kozak
RMD Winter Run - open
[excel]
2020-03-07
Karpacz, Piotr Bętkowski
VII Zimowy Ultramaraton Karkonoski - open
[acrobat]
2020-03-07
Chorzów, Jacek Księżyk
VI Zimowe Mistrzostwa Truchtacza na Krótkim Dystansie - open
[acrobat]
2020-03-07
Chwaszczyno, Kaszuby Biegają
V Chwaszczyńska 10 - open 10 km
[acrobat]
2020-03-07
Chwaszczyno, Kaszuby Biegaja
V Chwaszczyńska 10 - open 5 km
[acrobat]
2020-03-07
Bielice k.Stroni Śląskich, Datasport
V Ultrabiel - 23 km
[acrobat]
2020-03-07
Bielice k.Stroni Śląskich, Datasport
V Ultrabiel - 42 km
[acrobat]
2020-03-01
Koszalin, B4sport.pl
Bieg Pamięci Żołnierzy Wykletych - 10 km
[acrobat]
2020-03-01
Koszalin, B4sport.pl
Bieg Pamięci Żołnierzy Wykletych - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Krępa Słupska, B4sport.pl
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Krępa Słupska, B4sport.pl
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Szubin, STS-Timing
Bieg Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 10 km
[acrobat]
2020-03-01
Szubin, STS-Timing
Bieg Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Szubin, STS-Timing
Bieg Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 20 km
[acrobat]
2020-03-01
Szubin, STS-Timing
Bieg Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 3 3 km
[acrobat]
2020-03-01
Szubin, STS-Timing
Bieg Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 6 6 km
[acrobat]
2020-03-01
Człuchów, DomTel-Sport
Bieg Tropem Wilczym w Człuchowie - 10 km
[acrobat]
2020-03-01
Człuchów, DomTel-Sport
Bieg Tropem Wilczym w Człuchowie - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Gdańsk, B4sport.pl
Bieg Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2020-03-01
Gdańsk, B4sport.pl
Bieg Tropem Wilczym - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Leszno, tritime.pl
Bieg Tropem Wilczym - 1 mila
[acrobat]
2020-03-01
Torzeniec k.Ostrzeszowa, Ultimasport
Bieg Tropem Wilczym - 2 km
[acrobat]
2020-03-01
Torzeniec k.Ostrzeszowa, Ultimasport
Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Gdańsk, B4sport.pl
Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Torzeniec k.Ostrzeszowa, Ultimasport
Bieg Tropem Wilczym - nordic walking
[acrobat]
2020-03-01
Leszno, tritime.pl
Bieg Tropem Wilczym - open
[acrobat]
2020-03-01
Wrocław, Datasport
Bieg Tropem Wilczym - Wrocław 2020 - 10 km
[acrobat]
2020-03-01
Wrocław, Datasport
Bieg Tropem Wilczym - Wrocław 2020 - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Poznań, Maratonczykpomiarczasu.pl
Bieg Wilczym Tropem 2020 - 10 km
[acrobat]
2020-03-01
Poznań, Maratonczykpomiarczasu.pl
Bieg Wilczym Tropem 2020 - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Poznań, Maratonczykpomiarczasu.pl
Bieg Wilczym Tropem 2020 - 4 3 km
[acrobat]
2020-03-01
Gdańsk, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Trójmiasto - open
[acrobat]
2020-03-01
Cała Polska, Łukasz Smużny
II Wirtualny Charytatywny Półmaraton 2020 - open
[acrobat]
2020-03-01
Blizna, Timekeeper
Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 12 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Blizna, Timekeeper
Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Blizna, Timekeeper
Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Gniezno, Maratonczykpomiarczasu.pl
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 10 km
[acrobat]
2020-03-01
Gniezno, Maratonczykpomiarczasu.pl
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Wałbrzych, Datasport
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Luboń, Maratonczykpomiarczasu.pl
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Wałbrzych, Datasport
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Luboń, Maratonczykpomiarczasu.pl
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Gniezno, Maratonczykpomiarczasu.pl
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - nordic walking
[acrobat]
2020-03-01
Oświęcim, KRZYSZTOF SKIBICKI
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2020-03-01
Wolsztyn, Marcin Koziołek
Tropem Wilczym - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Wolsztyn, Marcin Koziołek
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Oświęcim, KRZYSZTOF SKIBICKI
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Dobre Miasto, Superczas.pl
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 1963 metry
[acrobat]
2020-03-01
Łubianka k.Torunia, STS-Timing
Tropem Wilczym - I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 10 km
[acrobat]
2020-03-01
Łubianka k.Torunia, STS-Timing
Tropem Wilczym - I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Kluczbork, ZmierzymyCzas.pl
VIII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2020-03-01
Kluczbork, ZmierzymyCzas.pl
VIII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2020-03-01
Kluczbork, ZmierzymyCzas.pl
VIII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym - nordic walking
[acrobat]
2020-03-01
Lubliniec, Piotr NIECHWIEJCZYK
VII Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking - open
[acrobat]
2020-03-01
Lubliniec, Piotr NIECHWIEJCZYK
VII Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking - open
[acrobat]
2020-03-01
Lubliniec, Piotr NIECHWIEJCZYK
VII Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking - open
[acrobat]
2020-02-29
Olsztyn, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Olsztyn - open
[acrobat]
2020-02-29
Chorzów, Józek Łyscarz
Nic Maraton - Ósma Rocznica - open
[excel]
2020-02-29
Chorzów, Józek Łyscarz
Nic Maraton - Ósma Rocznica - open
[excel]
2020-02-29
Leszno, ParkRun
ParkRun Leszno # 336 - open
[acrobat]
2020-02-29
Gdynia, Tomasz Fierka
TUT - Trójmiejski Ultra Track - 21km open
[acrobat]
2020-02-29
Zielona Góra, Super-Sport.com.pl
VI Ultramaraton Zielonogórski Nowe Granice - open
[acrobat]
2020-02-29
Pobiedziska, Maratonczykpomiarczasu.pl
V Zimowy Cross - Pobiedziska - open
[acrobat]
2020-02-29
Warszawa, B4sport.pl
Zimowy Runmageddon Warszawa - hardcore
[acrobat]
2020-02-29
Warszawa, B4sport.pl
Zimowy Runmageddon Warszawa - rekrut
[acrobat]
2020-02-28
Jakuszyce, Datasport
Bieg Piastów - 25 km
[acrobat]
2020-02-28
Jakuszyce, Datasport
Bieg Piastów - 30 km
[acrobat]
2020-02-28
Jakuszyce, Datasport
Bieg Piastów - 50 km
[acrobat]
2020-02-28
Jakuszyce, Datasport
Bieg Piastów - 6 km
[acrobat]
2020-02-28
Katowice, Józek Łyscarz
Maraton piątkowo sprawunkowy - open
[excel]
2020-02-28
Katowice, Józek Łyscarz
Maraton piątkowo sprawunkowy - open
[excel]
2020-02-23
Wiązowna, Michał Walczewski
40 Półmaraton Wiązowski - 21 km
[acrobat]
2020-02-23
Wiązowna, Michał Walczewski
40 Półmaraton Wiązowski - 5 km
[acrobat]
2020-02-23
Chojnów, STS-Timing
6. Grand Prix BiegamBoLubię LASY Chojnów - 10 km
[acrobat]
2020-02-23
Chojnów, STS-Timing
6. Grand Prix BiegamBoLubię LASY Chojnów - 5 km
[acrobat]
2020-02-23
Karpacz, polskiehimalaje
Bieg 8848 - open
[acrobat]
2020-02-23
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka - open
[acrobat]
2020-02-23
Bydgoszcz, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Bydgoszcz - open
[acrobat]
2020-02-23
Szczecin, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Szczecin - open
[acrobat]
2020-02-23
Rukławki k.Biskupca, Superczas.pl
VII Dadajowy Bieg Morsa o Puchar Burmistrza Biskupca - open
[acrobat]
2020-02-23
Miastko, DomTel-Sport
V Zimowa Zadyszka Hamera - open
[acrobat]
2020-02-23
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
XV Monsun SPORT Bieg Twardziela - ultra twardziel 48
[acrobat]
2020-02-23
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
XV Monsun SPORT Bieg Twardziela - xv monsun sport bieg twardziela - bieg
[acrobat]
2020-02-23
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
XV Monsun SPORT Bieg Twardziela - xv monsun sport bieg twardziela - nw
[acrobat]
2020-02-23
Katowice, Timing4U
X Paniewnicki Bieg Dzika (2) - open
[acrobat]
2020-02-22
Ochotnica Górna, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail Winter - 10 km
[acrobat]
2020-02-22
Ochotnica Górna, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail Winter - 24 km
[acrobat]
2020-02-22
Ochotnica Górna, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail Winter - 42 km
[acrobat]
2020-02-22
Poznań, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Poznań - open
[acrobat]
2020-02-22
Katowice, Jacek K.
III Dzikie Ultra - bieg 3 - open
[acrobat]
2020-02-22
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 14 - open
[acrobat]
2020-02-22
Supraśl k. Białegostoku, Tomasz Waszkiewicz
Ultra Śledź/Ultra Bladzina - open
[acrobat]
2020-02-22
Leszno, DomTel-Sport
X Bieg Górski Leszno-Grzybowo - open
[acrobat]
2020-02-16
Poznań, Krzysztof Lipiński
11 Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2020-02-16
Wodzisław Śląski, Henryk Szkatuła
20 maratonów w 2020r na 20-lecie przygody biegowej - open
[acrobat]
2020-02-16
Katowice, Timing4u.pl
6. Parkowe Hercklekoty - 10 km
[acrobat]
2020-02-16
Katowice, Timing4u.pl
6. Parkowe Hercklekoty - 5 km
[acrobat]
2020-02-16
Warszawa, Michał Runner
92 Smak Maraton - open
[acrobat]
2020-02-16
Gdynia, Datasport
Bieg Urodzinowy - 10 km
[acrobat]
2020-02-16
Gdynia, Datasport
Bieg Urodzinowy - 5 km
[acrobat]
2020-02-16
Gdynia, Datasport
Bieg Urodzinowy - nordic walking
[acrobat]
2020-02-16
Katowice, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Katowice - open
[acrobat]
2020-02-16
Wijewo k.Leszna, Maratonczykpomiarczasu.pl
II Biegi Powstańcze - 10 km
[acrobat]
2020-02-16
Wijewo k.Leszna, Maratonczykpomiarczasu.pl
II Biegi Powstańcze - 5 km
[acrobat]
2020-02-16
Polanica-Zdrój, Ultimasport
I Polanicki Bieg Zespołowy - open
[acrobat]
2020-02-16
Szczecin, Czesław Wiśniewski
Szczecińska Liga Biegowa SLiB - 2020 bieg 2 - open
[word]
2020-02-16
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - bieg
[acrobat]
2020-02-16
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - druzyny po 6 startach
[acrobat]
2020-02-16
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - joker
[acrobat]
2020-02-16
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - nordic walking
[acrobat]
2020-02-16
Bielsko Biała, Timekeeper
Zimowy Bieg Zbója - 11 km
[acrobat]
2020-02-16
Bielsko Biała, Timekeeper
Zimowy Bieg Zbója - 22 km
[acrobat]
2020-02-16
Bielsko Biała, Timekeeper
Zimowy Bieg Zbója - 7 km
[acrobat]
2020-02-15
Trzebnica, Datasport
8. Cross Trzebnicki - open
[acrobat]
2020-02-15
Kamień k.Sieradza, STS-Timing
Armagedon Active Walentynki - druzyny
[acrobat]
2020-02-15
Kamień k.Sieradza, STS-Timing
Armagedon Active Walentynki - open
[acrobat]
2020-02-15
Kamień k.Sieradza, STS-Timing
Armagedon Active Walentynki - pary
[acrobat]
2020-02-15
Przesieka, Datasport
VIII Bieg Icemana - open
[acrobat]
2020-02-15
Poznań, Maratonczykpomiarczasu.pl
VI Bieg Walentynkowy Poznań 2020 - dzieci
[acrobat]
2020-02-15
Poznań, Maratonczykpomiarczasu.pl
VI Bieg Walentynkowy Poznań 2020 - pary 10 km
[acrobat]
2020-02-15
Poznań, Maratonczykpomiarczasu.pl
VI Bieg Walentynkowy Poznań 2020 - pary 5 km
[acrobat]
2020-02-15
Poznań, Maratonczykpomiarczasu.pl
VI Bieg Walentynkowy Poznań 2020 - silgle 10 km
[acrobat]
2020-02-15
Poznań, Maratonczykpomiarczasu.pl
VI Bieg Walentynkowy Poznań 2020 - silgle 5 km
[acrobat]
2020-02-15
Mysłowice, Jacek Księżyk
XI Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych o Puchar Truchtacza - open
[acrobat]
2020-02-15
Kalisz, Michał Runner
XVI Cross Maraton - open
[acrobat]
2020-02-15
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Zimowy Bieg Piasta - open 10 km
[acrobat]
2020-02-15
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Zimowy Bieg Piasta - open 5km
[acrobat]
2020-02-15
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Zimowy Bieg Piasta - open pary walentynkowe
[acrobat]
2020-02-11
Bolechowo, Krzysztof Lipiński
Bolechowo na Sportowo # 3 - open 10 km
[acrobat]
2020-02-11
Bolechowo, Krzysztof Lipiński
Bolechowo na Sportowo # 3 - open 5 km
[acrobat]
2020-02-11
Bolechowo, Krzysztof Lipiński
Bolechowo na Sportowo # 3 - open nordic walking 5 km
[acrobat]
2020-02-09
Wodzisław Śląski, Henryk Szkatuła
20 maratonów w 2020r na 20-lecie przygody biegowej - open
[acrobat]
2020-02-09
Koszalin, B4sport.pl
Bieg Walentynkowy - open
[acrobat]
2020-02-09
Gdynia, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Trójmiasto - open
[acrobat]
2020-02-09
Klesno k.Drezdenka, maratonczykpomiarczasu.pl
Grand Prix Szlakiem Puszczy - 15 km
[acrobat]
2020-02-09
Oświęcim, KRZYSZTOF SKIBICKI
Grand Prix Zadyszki Oświęcim - open
[acrobat]
2020-02-09
Ponurzyca k.Warszawy, Przemek Stupnowicz
I Zimowy Maraton Ponurzycki - open
[acrobat]
2020-02-09
Rewa k.Gdyni, Tomasz Fierka
Trzeci Walentynkowy Bieg Parami - open
[acrobat]
2020-02-09
Nowy Targ, B4sport.pl
Turbacz Winter Trail - 10 km
[acrobat]
2020-02-09
Nowy Targ, B4sport.pl
Turbacz Winter Trail - 21 km
[acrobat]
2020-02-09
Nowy Targ, B4sport.pl
Turbacz Winter Trail - na 6 lap
[acrobat]
2020-02-09
Janików, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - bieg
[acrobat]
2020-02-09
Janików, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - nordic walking
[acrobat]
2020-02-08
Bialystok, STS-Timing
2 Bieg Pamięci Sybiru
[acrobat]
2020-02-08
Al Ula, Michał Walczewski
EcoTrail AlUla - 83 km
[acrobat]
2020-02-08
Olsztyn, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Olsztyn - open
[acrobat]
2020-02-08
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 13 - open
[acrobat]
2020-02-08
Mielno, B4sport.pl
Śniadaniowy Bieg Morsów o Puchar Burmistrz Mielna - open
[acrobat]
2020-02-08
Lublin, Zbigniew Kamiński
Trzecia Dycha do Maratonu - open
[acrobat]
2020-02-08
Lublin, Andrzej Bogdanow
Trzecia Dycha do Maratonu - open
[acrobat]
2020-02-08
Mikołów k.Katowic, ZmierzymyCzas.pl
VII Bieg Charytatywny Biegniemy dla Piotrusia - 10 km
[acrobat]
2020-02-08
Mikołów k.Katowic, ZmierzymyCzas.pl
VII Bieg Charytatywny Biegniemy dla Piotrusia - 5 km
[acrobat]
2020-02-08
Trzemeszno, Datasport
XVIII Zimowy Bieg Trzech Jezior - 15 km
[acrobat]
2020-02-08
Trzemeszno, Datasport
XVIII Zimowy Bieg Trzech Jezior - 5 km
[acrobat]
2020-02-02
Wrocław, Datasport
5. Bieg Karnawałowy - open
[acrobat]
2020-02-02
Kielce, Zmierzymyczas.pl
6. MARCIN M. RUN - 1 km
[acrobat]
2020-02-02
Kielce, Zmierzymyczas.pl
6. MARCIN M. RUN - 5 km
[acrobat]
2020-02-02
Kalkuta, Michał Walczewski
IDBI Kolkata Marathon - walczewski michal
[acrobat]
2020-02-02
Dąbrowa Górnicza, Timing4u.pl
IX Bieg Walentynkowy - indywidualnie
[acrobat]
2020-02-02
Dąbrowa Górnicza, Timing4u.pl
IX Bieg Walentynkowy - parami
[acrobat]
2020-02-02
Szczecin, Czesław Wiśniewski
Szczecińska Liga Biegowa SLiB - 2020 bieg 1 - open
[word]
2020-02-02
Łódź, Organizator
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem # 10 - open bieg
[acrobat]
2020-02-02
Łódź, Organizator
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem # 10 - open nw
[acrobat]
2020-02-02
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-02-02
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - zbiorcze 2020
[excel]
2020-02-02
Miłoszyce, Zmierzymyczas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - bieg
[acrobat]
2020-02-02
Miłoszyce, Zmierzymyczas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - nordic walking
[acrobat]
2020-02-01
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - open
[acrobat]
2020-02-01
Gołąbki k.Trzemeszna, maratonczykpomiarczasu.pl
VI Grand Prix Trzemeszna w biegach - 10 km
[acrobat]
2020-02-01
Gołąbki k.Trzemeszna, maratonczykpomiarczasu.pl
VI Grand Prix Trzemeszna w biegach - nordic walking
[acrobat]
2020-02-01
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-01-31
Wałbrzych, idolWKB
17 Mistrzostwa Idola w Pływaniu - open
[acrobat]
2020-01-31
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-01-30
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-01-26
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 12 - open
[acrobat]
2020-01-26
Mostki k.k.Suchedniowa, Mirka Maziejuk
Puchar Powstańców Styczniowych - 10 km
[acrobat]
2020-01-26
Mostki k.k.Suchedniowa, Mirka Maziejuk
Puchar Powstańców Styczniowych - polmaraton
[acrobat]
2020-01-26
Mysłowice, Rafał Kontowicz
VII Śląski Czterobieg Zimowy - open
[acrobat]
2020-01-25
Słupsk, B4sport.pl
6 Ćwierćmaraton Komandosa - 10 55 km bez munduru
[acrobat]
2020-01-25
Słupsk, B4sport.pl
6 Ćwierćmaraton Komandosa - 10 55 km w mundurze
[acrobat]
2020-01-25
Słupsk, B4sport.pl
6 Ćwierćmaraton Komandosa - 5 45 km szkoly mundurowe
[acrobat]
2020-01-25
Słupsk, B4sport.pl
6 Ćwierćmaraton Komandosa - 5 45 km w mundurze
[acrobat]
2020-01-25
Wrocław, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Wrocław - open
[acrobat]
2020-01-25
Studzieniczna k.Augustowa,
III Nocny Bieg Powstańca - open
[acrobat]
2020-01-25
Mogilno, maratonczykpomiarczasu.pl
II Bieg Babskim Lasem - 10 km
[acrobat]
2020-01-25
Mogilno, maratonczykpomiarczasu.pl
II Bieg Babskim Lasem - 5 km
[acrobat]
2020-01-25
Mogilno, maratonczykpomiarczasu.pl
II Bieg Babskim Lasem - nordic walking
[acrobat]
2020-01-25
Jakuszyce, Datasport
Sztafeta Piastów - open
[acrobat]
2020-01-25
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - open
[acrobat]
2020-01-25
Cisna, B4sport.pl
V Zimowy Maraton Bieszczadzki - 10 km
[acrobat]
2020-01-25
Cisna, B4sport.pl
V Zimowy Maraton Bieszczadzki - 23 km
[acrobat]
2020-01-25
Cisna, B4sport.pl
V Zimowy Maraton Bieszczadzki - 44 km
[acrobat]
2020-01-25
Szczyrk, B4sport.pl
ZAMIEĆ 24h na Skrzyczne - 13 km
[acrobat]
2020-01-25
Szczyrk, B4sport.pl
ZAMIEĆ 24h na Skrzyczne - 24h
[acrobat]
2020-01-25
Szczyrk, B4sport.pl
ZAMIEĆ 24h na Skrzyczne - 27 km
[acrobat]
2020-01-24
Dubaj, Michał Walczewski
Madinat Jumeirah Dubaj - 42 km polacy
[excel]
2020-01-19
Wodzisław Śląski, Henryk Szkatuła
20 maratonów w 2020r na 20-lecie przygody biegowej - open
[acrobat]
2020-01-19
Nawojowa Góra k.Krzeszowic, Organizator
Górski Bieg Nawoja - open
[acrobat]
2020-01-19
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Bydgoszcz - open
[acrobat]
2020-01-19
Szczecin, Organizator
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Szczecin - open
[acrobat]
2020-01-19
Klesno k.Drezdenka, Maratonczykpomiarczasu.pl
Grand Prix Szlakiem Puszczy - 10 km
[acrobat]
2020-01-19
Klesno k.Drezdenka, Maratonczykpomiarczasu.pl
Grand Prix Szlakiem Puszczy - grand prix
[acrobat]
2020-01-19
Oświęcim, KRZYSZTOF SKIBICKI
Grand Prix Zadyszki Oświęcim 2020 - open
[acrobat]
2020-01-19
Łódź, Protimer.pl
Puchar DOZ Maratonu Łódź - open
[acrobat]
2020-01-19
Mysłowice, Rafał Kontowicz
VII Śląski Czterobieg Zimowy - open
[acrobat]
2020-01-19
Daszewice k.Poznania, Organizator
VI Dycha z Obkładem - open
[acrobat]
2020-01-19
Janików, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - nordic walking
[acrobat]
2020-01-19
Janików, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - open
[acrobat]
2020-01-19
Warszawa, Datasport
XXXVII Bieg Chomiczówki - 15 km
[acrobat]
2020-01-19
Warszawa, Datasport
XXXVII Bieg Chomiczówki - 5 km
[acrobat]
2020-01-19
Katowice,
X Paniewnicki Bieg Dzika (1) - Nordic Walking
[acrobat]
2020-01-19
Katowice, Organizator
X Paniewnicki Bieg Dzika (1) - open
[acrobat]
2020-01-18
Poznań, Krzysztof Lipiński
10 Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2020-01-18
Legnica, Datasport
Bieg charytatywny dla Karoliny - 3 km
[acrobat]
2020-01-18
Legnica, Datasport
Bieg charytatywny dla Karoliny - 9 km
[acrobat]
2020-01-18
Poznań, Organizator
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Poznań - open
[acrobat]
2020-01-18
Katowice, Jacek K.
III Dzikie Ultra - bieg 2 - open
[acrobat]
2020-01-18
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 11 - open
[acrobat]
2020-01-18
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Biegi Wolności 2019/20 - IV edycja - FINAŁ - open
[acrobat]
2020-01-18
Karłów, B4sport.pl
Zimowy Półmaraton Gór Stołowych - open
[acrobat]
2020-01-14
Bolechowo, Krzysztof Lipiński
Bolechowo na Sportowo czyli aktywny Czerwonak Nocą # 2 - open 10 km
[acrobat]
2020-01-14
Bolechowo, Krzysztof Lipiński
Bolechowo na Sportowo czyli aktywny Czerwonak Nocą # 2 - open 5 km
[acrobat]
2020-01-14
Bolechowo, Krzysztof Lipiński
Bolechowo na Sportowo czyli aktywny Czerwonak Nocą # 2 - open nordic walking 5 km
[acrobat]
2020-01-12
Zielona Góra, Super-Sport.com.pl
14 Bieg Policzy się z cukrzycą
[acrobat]
2020-01-12
Mielec, Timekeeper
3. Bieg Policz się z cukrzycą - open
[acrobat]
2020-01-12
Mosina k.Poznania, Maratonczykpomiarczasu.pl
6 Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym - open
[acrobat]
2020-01-12
Bieruń, Krzysztof Skibicki
6 Bieruński Bieg Utopca - 17 km
[acrobat]
2020-01-12
Bieruń, Krzysztof Skibicki
6 Bieruński Bieg Utopca - 5.65 km
[acrobat]
2020-01-12
Kraków, Datasport
8. Bieg Wielkich Serc - open
[acrobat]
2020-01-12
Turzno k.Torunia, Krzysztof Gregrowski
Bieg dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - dzieci
[acrobat]
2020-01-12
Turzno k.Torunia, Krzysztof Gregrowski
Bieg dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - open
[acrobat]
2020-01-12
Debrzno k.Człuchowa, B4sport.pl
Bieg Dzika dla WOŚP - open
[acrobat]
2020-01-12
Wodzisław Śląski, Organizator
Bieg Policz się z cukrzycą - open
[acrobat]
2020-01-12
Banino k.Gdańska, Mariusz KOŚCIELSKI
Bieg XXVIII finału WOŚP Wiatr w żagle - open
[acrobat]
2020-01-12
Warszawa, Piotr Książkiewicz
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Warszawa - open
[acrobat]
2020-01-12
Kamień Śląski, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy - open
[acrobat]
2020-01-12
Jaworze k.Bielska-Białej, Jacek
II Zimowy Bieg Po Zdrój - open
[acrobat]
2020-01-12
Żnin, Maratonczykpomiarczasu.pl
II Żniński Bieg Powstańczy - open
[acrobat]
2020-01-12
Czempiń, Krzysztof MOSKWA
Powstańcze Biegi Przełajowe I Etap - open
[acrobat]
2020-01-12
Świdnica, Datasport
Świdnicki Bieg Noworoczny - 10 km
[acrobat]
2020-01-12
Świdnica, Datasport
Świdnicki Bieg Noworoczny - 5 km
[acrobat]
2020-01-12
Kuchary Królewskie k.Płońska, Organizator
VIII Bieg Zimowego Dziadka - open
[acrobat]
2020-01-12
Opole, ZmierzymyCzas.pl
VIII Opolski Bieg Policz się z cukrzycą - 2 5 km
[acrobat]
2020-01-12
Opole, ZmierzymyCzas.pl
VIII Opolski Bieg Policz się z cukrzycą - 5 km
[acrobat]
2020-01-12
Słupsk, DomTel-Sport
VIII Słupski Bieg Orkiestrowy Biegam z Sercem - open
[acrobat]
2020-01-12
Mysłowice, Rafał Kontowicz
VII Śląski Czterobieg Zimowy - open
[acrobat]
2020-01-12
Oława, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - bieg
[acrobat]
2020-01-12
Oława, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - nordic walking
[acrobat]
2020-01-12
Studzianka k.Białej Podlaskiej, Organizator
Zimowa Tatarska Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2020-01-12
Studzianka k.Białej Podlaskiej, Organizator
Zimowa Tatarska Piętnastka - Nordic Walking
[acrobat]
2020-01-11
Ostrava-Trebovice, Organizator
16. Memorial Jaroslava Dubnicky - open
[excel]
2020-01-11
Sobótka, Datasport
5 Górski Maraton Ślężański - maraton
[acrobat]
2020-01-11
Sobótka, Datasport
5 Górski Maraton Ślężański - polmaraton
[acrobat]
2020-01-11
Jakuszyce, Datasport
Bieg dla Kobiet i Mężczyzn - open
[acrobat]
2020-01-11
Lublin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Lublin - open
[acrobat]
2020-01-11
Łódź,
Od 2 do 42- Epokowe kilometry dla WOŚP - open
[acrobat]
2020-01-11
Gołąbki k.Trzemeszna, Maratonczykpomiarczasu.pl
VI Grand Prix Trzemeszna w biegach - 10 km
[acrobat]
2020-01-11
Gołąbki k.Trzemeszna, Maratonczykpomiarczasu.pl
VI Grand Prix Trzemeszna w biegach - 5 5 km
[acrobat]
2020-01-11
Kraków, Organizator
X Koleżeński Krak Maraton - open
[excel]
2020-01-11
Kraków, Józek Łyscarz
X Koleżeński Krak Maraton - open
[excel]
2020-01-11
Szczebrzeszyn k.Zamościa, Jacek Hadam
Zimowe Roztocze - open
[acrobat]
2020-01-06
Wodzisław Śląski, Henryk Szkatuła
20 maratonów w 2020r na 20-lecie przygody biegowej - open
[acrobat]
2020-01-06
Łódź, ProTimer
4 Bieg Trzech Króli - kobiety
[acrobat]
2020-01-06
Łódź, ProTimer
4 Bieg Trzech Króli - open
[acrobat]
2020-01-06
Koszalin, Michał Walczewski
Bieg Trzech Króli - open
[acrobat]
2020-01-06
Poznań, Grzegorz Urbańczyk
II Sztafeta Trzech Króli - open
[acrobat]
2020-01-06
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 10 - open
[acrobat]
2020-01-06
Toruń, Janusz Tybuszewski
Spontaniczny Bieg III Króli
[acrobat]
2020-01-06
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Trójmaraton Trzech Króli - open
[excel]
2020-01-06
Białe Błota k.Bydgoszczy, Organizator
V Bieg 3 Króli - open
[acrobat]
2020-01-06
Białe Błota k.Bydgoszczy, Organizator
V Bieg 3 Króli - sztafety
[acrobat]
2020-01-05
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Katowice - open
[acrobat]
2020-01-05
Łódź, Piotr Książkiewicz
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Łódź - open
[acrobat]
2020-01-05
Olsztyn k.Częstochowy, Organizator
III Charytatywny Bieg Karnawałowy - 10km
[acrobat]
2020-01-05
Olsztyn k.Częstochowy, Organizator
III Charytatywny Bieg Karnawałowy - 5km
[acrobat]
2020-01-05
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 9 - open
[acrobat]
2020-01-05
Sosnowiec, Magdalena Michniak
Półmaraton Zimowy - 10 km
[acrobat]
2020-01-05
Sosnowiec, Magdalena Michniak
Półmaraton Zimowy - 21 km
[acrobat]
2020-01-05
Sosnowiec, Magdalena Michniak
Półmaraton Zimowy - 5 km
[acrobat]
2020-01-05
Sosnowiec, Magdalena Michniak
Półmaraton Zimowy - nordic walking
[acrobat]
2020-01-05
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Trójmaraton Trzech Króli - open
[excel]
2020-01-05
Kłobuck, NGB Kłobuck
VIII Bieg Zimowy - open
[excel]
2020-01-05
Mysłowice, Organizator
VII Śląski Czterobieg Zimowy - open
[acrobat]
2020-01-05
Chwałowice, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - druzyny
[acrobat]
2020-01-05
Chwałowice, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - nordic walking
[acrobat]
2020-01-05
Chwałowice, ZmierzymyCzas.pl
XII Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton na Raty - open
[acrobat]
2020-01-04
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanen Wrocław - open
[acrobat]
2020-01-04
Puszczykowo, plus-timing
IV Zimowa Piątka/Dziesiątka Nocnego Puszczyka - open
[acrobat]
2020-01-04
Leśnictwo Kępino k.Wejherowa, Krzysztof Modzelewski
IX Leśna 10 z Trufocus - open
[acrobat]
2020-01-04
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 8 - open
[acrobat]
2020-01-04
Góra św. Anny, Starter
Pielgrzym 2020 - open
[acrobat]
2020-01-04
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Trójmaraton Trzech Króli - open
[excel]
2020-01-03
Ełk, Timekeeper
Ełcka Zmarzlina - 100 km
[acrobat]
2020-01-03
Ełk, Timekeeper
Ełcka Zmarzlina - 25 km
[acrobat]
2020-01-03
Ełk, Timekeeper
Ełcka Zmarzlina - 50 km
[acrobat]
2020-01-01
Lisowice k.Lublińca, KAZIMIERZ FM KORDZIŃSKI
Bieg Noworoczny - open
[excel]
2020-01-01
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Maraton Noworoczny - Witunia Weekend Maraton - open
[excel]
2020-01-01
Bielsk Podlaski, Time2Go
V Noworoczny Bieg Tura - 10 km
[acrobat]
2020-01-01
Bielsk Podlaski, Time2Go
V Noworoczny Bieg Tura - 5 km
[acrobat]
2020-01-01
Zakopane, Leszek Behounek
V Zakopiański Bieg Noworoczny - open
[acrobat]
2020-01-01
Chorzów, Mateusz Banaś
XIV Śląski Maraton Noworoczny Cyborg - open
[acrobat]
2020-01-01
Chorzów, Mateusz Banaś
XIV Śląski Maraton Noworoczny Cyborg - open
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 1030

 Ostatnio zalogowani
Januszz
11:18
vipsektor
11:16
michats
10:55
Łukasz79
10:52
genio
10:51
kirc
10:46
gpnowak
10:44
tadek1010
10:32
kostekmar
09:43
yarek74
09:41
Jarek42
09:13
pkrzysztof74
08:50
Jawi63
08:42
Mazurek
08:33
platat
08:31
dudi1233
08:15
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |