Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2006-12-31
Trzebnica, Hieronim Olejniczak
22 Bieg Sylwestrowy - KATEGORIE
[acrobat]
2006-12-31
Trzebnica, Hieronim Olejniczak
22 Bieg Sylwestrowy - KOBIETY
[acrobat]
2006-12-31
Trzebnica, Hieronim Olejniczak
22 Bieg Sylwestrowy - OPEN
[acrobat]
2006-12-31
Trzebnica, Hieronim Olejniczak
22 Bieg Sylwestrowy - TRZEBNICA
[acrobat]
2006-12-31
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - końcowe
[excel]
2006-12-31
Toruń, Rafał Kowalski
Grand Prix Torunia - końcowe
[excel]
2006-12-31
Kraków, Piotr Zwonek
III Sylwestrowy Bieg Radości
[excel]
2006-12-31
Wrocław, Piotr Woźniak
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - GP
[word]
2006-12-31
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Bieg.2006 - klasyfikacja końcowa
[word]
2006-12-31
Szczecin, Jacek Kozłowski
Szczeciński Bieg Sylwestrowy
[excel]
2006-12-31
Wiedeń, Sławomir Żółkowski
UltraSilvesterLauf Wien
[word]
2006-12-31
Warszawa, Cezary Flijer
V OWTS Sylwestrowy Turniej Squasha
[word]
2006-12-31
Nałęczów, Stanisław Marzec
XII Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao Paulo
[word]
2006-12-31
Gorlice, Bogusław Michalik
XVI Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 10 km
[excel]
2006-12-31
Gorlice, Bogusław Michalik
XVI Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 5 km
[excel]
2006-12-31
Golub-Dobrzyń, Jerzy Nadolski
X Bieg SYlwestrowy im.M.Piotrkowskiego
[excel]
2006-12-30
Białystok, Irena Sakowicz
XXIII Bieg Sylwestrowy
[word]
2006-12-30
Szydłów, Krzysztof Bartkiewicz
XXVII Uliczny Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2006-12-28
Zielona Góra, Janusz Rozum
Mityng Sylwestrowy
[excel]
2006-12-18
Gorlice, Dariusz Oczkowicz
Rozgrywki Halowej Extra, I, II Ligi Piłki Nożnej
[word]
2006-12-17
Paczółtowice, www.krakow-valley.com
II Runda Ligi Strzeleckiej - klasyfikacja po 2 run
[word]
2006-12-17
Paczółtowice, www.krakow-valley.com
II Rundu Ligi Strzeleckiej - komunikat
[word]
2006-12-17
Kępino k.Wejherowa, Krzysztof Modzelewski
Leśny Bieg 70-latka K.Modzelewskiego
[excel]
2006-12-17
Toruń, Piotr Bętkowski
TopCross Torunia 12/95
[word]
2006-12-16
Strzelce Opolskie, Hieronim Olejniczak
17 Bieg im.Euzebiusza Ferta - kategoriami
[acrobat]
2006-12-16
Strzelce Opolskie, Hieronim Olejniczak
17 Bieg im.Euzebiusza Ferta - kobiety
[acrobat]
2006-12-16
Strzelce Opolskie, Hieronim Olejniczak
17 Bieg im.Euzebiusza Ferta - międzyczasy
[acrobat]
2006-12-16
Strzelce Opolskie, Hieronim Olejniczak
17 Bieg im.Euzebiusza Ferta - niepełnosprawni
[acrobat]
2006-12-16
Strzelce Opolskie, Hieronim Olejniczak
17 Bieg im.Euzebiusza Ferta - ogólne
[excel]
2006-12-16
Legionowo, MOSiR Legionowo
Świąteczny Turniej Koszykówki dla Amatorów
[word]
2006-12-16
Wrocław, Maciej Głowacki
VIII Złote Schody Poltegoru
[acrobat]
2006-12-15
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
2 Bieg Wililijny od Zmierzchu do Świtu
[word]
2006-12-15
Gorlice, Dariusz Oczkowicz
Mistrzostwa Gimnazjów
[word]
2006-12-15
Warszawa, DomTel-Sport
Mistrzostwa Polski na Dystansach - 5km mężczyzn
[acrobat]
2006-12-15
Warszawa, DomTel-Sport
Mistrzostwa Polski na Dystansach - druż.kobiet
[acrobat]
2006-12-15
Warszawa, DomTel-Sport
Mistrzstwa Polski na Dystansach - 1500m kobiet
[acrobat]
2006-12-15
Warszawa, DomTel-Sport
Mistrzstwa Polski na Dystansach - 3 km kobiet
[acrobat]
2006-12-15
Warszawa, DomTel-Sport
Mistrzstwa Polski na Dystansach - 500 m kobiet
[acrobat]
2006-12-15
Warszawa, DomTel-Sport
Mistrzstwa Polski na Dystansach - 500 m. mężczyzn
[acrobat]
2006-12-15
Warszawa, DomTel-Sport
Mistrzstwa Polski na Dystansach - druż.M
[acrobat]
2006-12-14
Gorlice, Dariusz Oczkowicz
Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu
[word]
2006-12-13
Sanok, DomTel-Sport
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe
[acrobat]
2006-12-10
Dębno, Krzysztof Grzybowski
II Bieg św.Mikołaja
[html]
2006-12-10
Toruń, Miłosz Michalski
IV Półmaraton Świętych Mikołajów
[excel]
2006-12-09
Legionowo, Grzegorz Gutowski
Biegi Mikołajkowe
[excel]
2006-12-09
Bardejów (Słowacja), Krzysztof Bartkiewicz
Mikulassky Beh
[word]
2006-12-09
Gracze, Antoni Stankiewicz
XII Barbórkowy Bieg Skalnika
[acrobat]
2006-12-07
Katowice, Jan Stasiczek
Bieg Świąteczny
[word]
2006-12-03
Rybnik, Maciej Cieplak
2 Bieg Barbórkowy
[excel]
2006-12-03
Szczecin, Zbigniew Flisek
Bieg Maratończyka
[word]
2006-12-03
Płońsk, Zenon Lewandowski
GP Płońska 2006 bieg III
[word]
2006-12-03
Warszawa-Żoliborz, Wirgiliusz Ziółkowski
Żoliborski Bieg Mikołajkowy
[excel]
2006-12-02
Warszawa, Alina Sakwa
Bieg Mikołajkowy
[excel]
2006-12-02
Wólka Pracka, Darek Walczyna
InO u Mateusza i Piotra
[acrobat]
2006-12-02
Radom, Tadeusz Kraska
Radomski Maraton Trzeźwości - 21 km
[excel]
2006-12-02
Radom, Tadeusz Kraska
Radomski Maraton Trzeźwości - maraton
[excel]
2006-12-02
Bydgoszcz, Tomasz Chmurzyński
XIII Leśny Bieg Kolejarski
[acrobat]
2006-12-02
Toruń, DomTel-Sport
Zawody Uczniowskich Klubów Sportowych
[acrobat]
2006-11-26
Poznań, WZLA
Finał GP PZLA w biegach na przełaj
[excel]
2006-11-26
Poruba (Czechy), Jarmila Mathonowa
Porubski Dvojmaraton - 2 etap
[acrobat]
2006-11-26
Poruba (Czechy), Jarmila Mathonowa
Porubski Dvojmaraton - łącznie
[acrobat]
2006-11-26
Zielonka, Krzysztof Stańczyk
XX Mok-InO 2006
[word]
2006-11-26
Zielonka, Krzysztof Stańczyk
XX Mok-InO 2006
[word]
2006-11-25
Poruba (Czechy), Jarmila Mathonova
Porubski Dvojmaraton - 1 etap
[acrobat]
2006-11-25
Toruń, Piotr Bętkowski
TopCross Torunia
[word]
2006-11-25
Leszno, Witold Adamczak
Zawody Konne w Skokach Przez Przeszkody
[html]
2006-11-19
Płońsk, Zenon Lewandowski
GP Płońska 2006 bieg II
[word]
2006-11-18
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
III Maraton Komandosa
[excel]
2006-11-18
Spała, DomTel-Sport
Mityng Lekkoatletyczny SAMSUNG CUP 2006
[word]
2006-11-12
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Bieg Niepodległości
[word]
2006-11-11
Gdynia, Michał Matejowski
Grand Prix Gdyni 2006
[acrobat]
2006-11-11
Gdynia, Michał Matejowski
IX Bieg Jesienny Dziennika Bałtyckiego - gimnazja
[excel]
2006-11-11
Gdynia, Michał Matejowski
IX Bieg Jesienny Dziennika Bałtyckiego - open
[acrobat]
2006-11-11
Gdynia, Michał Matejowski
IX Bieg Jesienny Dziennika Bałtyckiego - podstaw.
[excel]
2006-11-11
Gdynia, Michał Matejowski
IX Bieg Jesienny Dziennika Bałtyckiego - ponadgim.
[excel]
2006-11-11
Gdynia, Michał Matejowski
IX Bieg Jesienny Dziennika Bałtyckiego - szkoły
[excel]
2006-11-11
Bolesławiec, Maciej Głowacki
Maraton Pływacki z okazji Święta Niepodległości
[word]
2006-11-11
Góra, Robert Walkowiak
XIII Bieg Niepodległości
[word]
2006-11-11
Warszawa, Grzegorz Lipiński
XVIII Bieg Niepodległości
[excel]
2006-11-11
Goleniów, Wojciech Biliński
XVIII Goleniowska Mila - 10 km
[acrobat]
2006-11-11
Goleniów, Wojciech Biliński
XVIII Goleniowska Mila - 1 mila
[acrobat]
2006-11-11
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XVII Mały Maraton Złotnicki
[excel]
2006-11-11
Łubianka, Robert Łuczak
X Bieg Niepodległości - kobiety
[excel]
2006-11-11
Łubianka, Robert Łuczak
X Bieg Niepodległości - mężczyźni
[excel]
2006-11-11
Krosno, Sławomir Kukulski
X Jubileuszowy Bieg Niepodległości
[excel]
2006-11-05
Ostrów Wielkopolski, Jacek Matysiak
44 Bieg Niepodległości
[html]
2006-11-05
Łódź, Andrzej Igielski
III Światowy Dzień Biegania
[word]
2006-11-05
Kościan, Krzysztof Bartkiewicz
II Półmaraton Kościański im.H.Florkowskiego
[excel]
2006-11-05
Bochnia, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Niepodległości - generalna
[acrobat]
2006-11-05
Bochnia, Tomasz Głód
VI Półmaraton Niepodległości - kategorie wiekowe
[excel]
2006-11-05
Ustroń, Jan Stasiczek
XVII Bieg Legionów
[word]
2006-11-04
Wrocław, Hieronim Olejniczak
14 Otw.Mistrz.Wrocławia - Bieg Górski Mała Sobótka
[excel]
2006-11-04
Frydek-Mistek, Krzysztof Bartkiewicz
Hornicka Desitka
[word]
2006-11-04
Bytów, Grzegorz Lipiński
IV Bytowski Maraton na Bieżni - ogólne
[excel]
2006-11-04
Bytów, Grzegorz Lipiński
IV Bytowski Maraton na Bieżni - szczegółowe
[excel]
2006-11-04
Białystok, Rafał Mitrosz
VI Bieg Niepodległości
[excel]
2006-10-29
Szczecin, Jacek Kozłowski
Grand Prix Szczecina
[excel]
2006-10-28
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
22 Supermaraton Kalisia
[excel]
2006-10-28
Ostromecko, Błażej Stankiewicz
Cross Pałacowy
[excel]
2006-10-28
Rzeszów, Krzysztof Bartkiewicz
III Półmaraton Rzeszowski
[word]
2006-10-28
Rzeszów, Krzysztof Bartkiewicz
III Półmaraton Rzeszowski - minimaraton
[word]
2006-10-28
Rzeszów, Krzysztof Bartkiewicz
III Półmaraton Rzeszowski - wózki
[word]
2006-10-28
Stara Miłosna, Marek Tronina
Maraton Starej Miłosnej
[excel]
2006-10-28
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XIII MP Weteranów w biegach przełajowych
[word]
2006-10-22
Sobótka, Maciej Głowacki
1 Bieg Jesieni
[word]
2006-10-22
Płońsk, Zenon Lewandowski
I Bieg III Grand Prix Płońska
[word]
2006-10-22
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Polska Biega - Bieg Jesienny
[excel]
2006-10-22
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa SLIB 2006 / 8
[word]
2006-10-22
Lubin, Marek Dłubała
XXI Barbórkowy Bieg o Lampke Górniczą
[acrobat]
2006-10-21
Namysłów, Hieronim Olejniczak
GP PZLA w biegach przełajowych - 3 km
[excel]
2006-10-21
Namysłów, Hieronim Olejniczak
GP PZLA w biegach przełajowych - 6 km
[excel]
2006-10-21
Toruń, Kazimierz Musiałowski
IV Kamus Maraton
[excel]
2006-10-21
Legnica, Bogdan Sądel
XIX Bieg Lwa Legnickiego - kobiety
[acrobat]
2006-10-21
Legnica, Bogdan Sądel
XIX Bieg Lwa Legnickiego - mężczyźni
[acrobat]
2006-10-16
Wadowice, Jakub Czerwiński
V Bieg Śladami Jana Pawła II
[word]
2006-10-15
Poznań, Grzegorz Lipiński
7 Poznań Maraton - łyżworolki
[excel]
2006-10-15
Poznań, Grzegorz Lipiński
7 Poznań Maraton - statystyki
[excel]
2006-10-15
Poznań, Grzegorz Lipiński
7 Poznań Maraton - wózki
[excel]
2006-10-15
Poznań, Marek Leśnicki
Bieg Maltański
[word]
2006-10-15
Poznań, Marek Leśnicki
Bieg Przemysła
[word]
2006-10-15
Poznań, Grzegorz Lipiński
VII Poznań Maraton - ogólne
[excel]
2006-10-14
Żórawina, Marek Leśnicki
1 Bieg Franciszka Wytrwała
[excel]
2006-10-14
Warka, Andrzej Karlak
III Bieg Pułaskiego
[word]
2006-10-14
Brzeg, Arkadiusz Tołłoczko
II Bieg o Puchar DOSW
[word]
2006-10-14
Mysłowice, Grażyna Połomska
XVIII Memoriał Jerzego Chromika - kobiety
[acrobat]
2006-10-14
Mysłowice, Grażyna Połomska
XVIII Memoriał Jerzego Chromika - mężczyźni
[acrobat]
2006-10-14
Mysłowice, Grażyna Połomska
XVIII Memoriał Jerzego Chromika - open
[acrobat]
2006-10-08
Łomża, Mariusz Niziński
Bieg o Puchar Ministra Sportu
[excel]
2006-10-08
Ostrava (Czechy), Jarmila Mathonová
Porubsky Maraton
[acrobat]
2006-10-08
Kraków, Aeroklub Krakowski
XLIV Latawcowe Mistrzostwa Aeroklubu Krakowskiego
[word]
2006-10-08
Tarnów, Bogdan Banaś
XV Bieg Leliwitów
[excel]
2006-10-08
Tarnobrzeg, Organizator
XXVIII Bieg Nadwiślański
[word]
2006-10-08
Puszcza Kampinoska, Andrzej Karlak
XXXIII Maraton Pieszy im. A.Zboińskiego - 100 km
[word]
2006-10-08
Puszcza Kampinoska, Andrzej Karlak
XXXIII Maraton Pieszy im. A.Zboińskiego - 50 km
[word]
2006-10-08
Puszcza Kampinoska, Andrzej Karlak
XXXIII Maraton Pieszy im. A.Zboińskiego - 75 km
[word]
2006-10-07
Zamek w Goli, Cedric Gendaj
I Półmaraton Crossowy na Zamku w Goli
[acrobat]
2006-10-07
Warszawa-Młociny, Adam Klein
Spontaniczne Młocińskie Ściganie
[excel]
2006-10-07
Białystok, Irena Sakowicz
VIII Bieg Godzinny
[word]
2006-10-07
Skrwilno, Zenon Lewandowski
XI Bieg Niepodległości
[word]
2006-10-07
Starogard Gdański, organizator
XV Bieg Kociewski
[word]
2006-10-07
Police, Krzysztof Bartkiewicz
XXVIII Ćwierćmaraton Policki
[word]
2006-10-07
Irak, Zbigniew Rosiński
X Bieg o Nóż Komandosa - Irak (misja wojskowa)
[excel]
2006-10-07
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
X Bieg o Nóż Komandosa - Kobiety
[acrobat]
2006-10-07
Republika Konga, Zbigniew Rosiński
X Bieg o Nóż Komandosa - Kongo 12.3 km
[word]
2006-10-07
Republika Konga, Zbigniew Rosiński
X Bieg o Nóż Komandosa - Kongo 6.3 km
[word]
2006-10-07
Lubliniec, Hieronim Olejniczak
X Bieg o Nóż Komandosa - Mężczyźni
[acrobat]
2006-10-04
Tiruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[word]
2006-10-01
Katowice, Hieronim Olejniczak
II 4Energy Półmaraton - 21 km generalna
[acrobat]
2006-10-01
Katowice, Hieronim Olejniczak
II 4Energy Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2006-10-01
Katowice, Hieronim Olejniczak
II Półmaraton 4Energy - 21 km drużyny
[acrobat]
2006-10-01
Katowice, Hieronim Olejniczak
II Półmaraton 4Energy - 21 km międzyczasy
[acrobat]
2006-10-01
Katowice, Hieronim Olejniczak
II Półmaraton 4Energy - 21 km wózki
[acrobat]
2006-10-01
Katowice, Hieronim Olejniczak
II Półmaraton 4Energy - 7 km generalna
[acrobat]
2006-10-01
Katowice, Hieronim Olejniczak
II Półmaraton 4Energy - 7 km kobiety
[acrobat]
2006-10-01
Koszalin, Arkadiusz Kozak
IV Bieg Wenedów
[word]
2006-10-01
Kosice (Słowacja), Tomasz Pokorniecki
Mosice Peace Marathon
[acrobat]
2006-10-01
Płońsk, Mariusz Niziński
VIII Bieg im.Piotra Sękowskiego
[word]
2006-10-01
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
XXVI Bieg im.Klaudiusza Ptolemeusza
[excel]
2006-09-30
Łomża, Michał Walczewski
I Maraton LPK Doliny Narwi
[excel]
2006-09-30
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Krzycka Piątka
[excel]
2006-09-30
Skwierzyna, Krzysztof Grzybowski
VIII Bieg o Złotego Lwa Skwierzyny
[html]
2006-09-30
Santa Cruz - Bezana, Krzysztof Bartkiewicz
XIV Bezana (Hiszpania)
[acrobat]
2006-09-30
Siniarzewo, Andrzej Mickiewicz
XI Półmaraton Łokietka
[word]
2006-09-28
Mieszkowice, Bogusław Kozioł
Mistrz.Szkół Podst.w Sztafetach Przełajowych
[word]
2006-09-24
Ostrava (Czechy), Jarmila Mathonová
45 Ostrawski Maraton
[acrobat]
2006-09-24
Bydgoszcz, Krzysztof Grzybowski
Bieg Uliczny Pamięci Bohaterskich Ofiar....
[html]
2006-09-24
Łobez, Marcin Horbacz
III Łobeskie biegi im. red. Tomasza Hopfera
[word]
2006-09-24
Żytno, Janusz Czapla
II Półmaraton Ziemi Życińskiej
[excel]
2006-09-24
Jawor, Hieronim Olejniczak
Memoriał Stefana Mielczarka
[excel]
2006-09-24
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - 0.8 km
[excel]
2006-09-24
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - 3.4 km
[excel]
2006-09-24
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz się na Olimpijskim - 8.1 km
[excel]
2006-09-24
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XII Bieg Uliczny - kobiety
[html]
2006-09-24
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XII Bieg Uliczny - mężczyźni
[html]
2006-09-24
Łowicz, Andrzej Karlak
XXV Łowicki Półmaraton Jesieni
[word]
2006-09-23
Twardogóra, Maciej Głowacki
13 Wielobojowego Mityngu Weteranów
[word]
2006-09-23
Głuchołazy, Kazimierz Kordziński
IV Bieg Służb Mundurowych
[word]
2006-09-23
Karpacz-Snieżka, Dariusz Sidor
IV Marszozbieg Śnieżka-Samotnia
[excel]
2006-09-23
Gorzów Wlkp., Krzysztof Grzybowski
IX Eko Bieg
[html]
2006-09-23
Sierpc, ZenonLewandowski
IX Sierpecki Minimaraton
[word]
2006-09-23
Toruń, Krzysztof Bartkiewicz
VIII Biegu Ekologicznego Zielone Błonia Wisły
[word]
2006-09-23
Gniezno, Hieronim Olejniczak
XXIX Bieg Lechitów -klasyfikacja niepołnosprawnych
[acrobat]
2006-09-23
Gniezno, Hieronim Olejniczak
XXIX Bieg Lechitów - klasyfikacja Grand Prix
[acrobat]
2006-09-23
Gniezno, Hieronim Olejniczak
XXIX Bieg Lechitów - klasyfikacja kategoriami
[acrobat]
2006-09-23
Gniezno, Hieronim Olejniczak
XXIX Bieg Lechitów - klasyfikacja kobiet
[acrobat]
2006-09-23
Gniezno, Hieronim Olejniczak
XXIX Bieg Lechitów - klasyfikacja Lechitów
[acrobat]
2006-09-23
Gniezno, Hieronim Olejniczak
XXIX Bieg Lechitów - klasyfikacja ogólna
[excel]
2006-09-23
Gniezno, Hieronim Olejniczak
XXIX Bieg Lechitów - klasyfikacja wózkowiczów
[acrobat]
2006-09-23
Gniezno, Hieronim Olejniczak
XXIX Bieg Lechitów - MP lekarzy
[excel]
2006-09-17
Warszawa, Mirosław Kolonko
28 Flora Maraton Warszawski
[excel]
2006-09-17
Kraków, Grzegorz Lipiński
Na Rynek Marsz - juniorzy
[acrobat]
2006-09-17
Kraków, Grzegorz Lipiński
Na Rynek Marsz - kobiety
[acrobat]
2006-09-17
Kraków, Grzegorz Lipiński
Na Rynek Marsz - mężczyźni
[acrobat]
2006-09-17
Ostrava (Czechy), Jarmila Mathonova
Ostravsky pulmaraton
[word]
2006-09-17
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa SLIB 2006 / 7
[word]
2006-09-17
Busko Zdrój, Kazimierz Kordziński
VII Bieg Zdrojowy
[acrobat]
2006-09-17
Mogilno, Marcin Zieliński
XIII Memoriał M.Śmigielskiego
[acrobat]
2006-09-17
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIV Bieg Uliczny - górnicy
[acrobat]
2006-09-17
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIV Bieg Uliczny - kategorie wiekowe
[acrobat]
2006-09-17
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIV Bieg Uliczny - mieszkańcy Knurowa
[acrobat]
2006-09-17
Knurów, Hieronim Olejniczak
XIV Bieg Uliczny - open
[acrobat]
2006-09-16
Warszawa, Kazimierz Kordziński
II Warszawska Sztafeta Maratońska Ekiden
[acrobat]
2006-09-16
Słupsk, Grzegorz Lipiński
IV Festiwal Biegowy Pomorska Mila - bieg na 1 milę
[acrobat]
2006-09-16
Słupsk, Grzegorz Lipiński
IV Festiwal Biegowy Pomorska Mila - bieg na 5 km
[acrobat]
2006-09-16
Słupsk, Grzegorz Lipiński
IV Festiwal Biegowy Pomorska Mila - MP Pocztowców
[acrobat]
2006-09-16
Wołczyn, Arkadiusz Tołłoczko
V Bieg o Puchar Burmistrza Wołczyna
[word]
2006-09-16
Tychy, Paweł Bielik
XI Międzynarodowy Tyski Bieg - Kategoriami
[acrobat]
2006-09-16
Tychy, Paweł Bielik
XI Międzynarodowy Tyski Bieg - OPEN
[acrobat]
2006-09-12
Warszawa, Andrzej Karlak
Bieg w rocznicę 62 wywiezienia...
[word]
2006-09-12
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia VI/2006
[word]
2006-09-10
Piła, Andrzej Szczyglewski
16 Półmaraton Philips'a - kategoriami
[acrobat]
2006-09-10
Piła, Andrzej Szczyglewski
16 Półmaraton Philips'a - klasyfikacja kobiet
[acrobat]
2006-09-10
Piła, Andrzej Szczyglewski
16 Półmaraton Philips'a - kobiety policja
[acrobat]
2006-09-10
Piła, Andrzej Szczyglewski
16 Półmaraton Philips'a - mężczyźni policja
[acrobat]
2006-09-10
Piła, Andrzej Szczyglewski
16 Półmaraton Philips'a - MP kobiet
[acrobat]
2006-09-10
Piła, Andrzej Szczyglewski
16 Półmaraton Philips'a - MP mężczyzn
[acrobat]
2006-09-10
Pila, Andrzej Szczyglewski
16 Półmaraton Philips'a - pracownicy Philips'a
[acrobat]
2006-09-10
Piła, Andrzej Szczyglewski
16 Półmaraton Philips'a - wojsko
[acrobat]
2006-09-10
Piła, Andrzej Szczyglewski
16 Półmaraton Philips'a - wyniki ogólne
[excel]
2006-09-10
Wadowice, Krzysztof Gondek
27 Bieg Powsinogi
[html]
2006-09-10
Warszawa-Karpacz, Dom-Tel
63.Tour de Pologne - klasyfikacja drużynowa
[acrobat]
2006-09-10
Warszawa-Karpacz, Dom-Tel
63.Tour de Pologne - klasyfikacja generalna
[acrobat]
2006-09-10
Warszawa-Karpacz, Dom-Tel
63.Tour de Pologne - klasyfikacja górska
[acrobat]
2006-09-10
Warszawa-Karpacz, Dom-Tel
63.Tour de Pologne - klasyfikacja najaktywniejszy
[acrobat]
2006-09-10
Warszawa-Karpacz, Dom-Tel
63.Tour de Pologne - klasyfikacja punktowa
[acrobat]
2006-09-10
Jelenia Góra-Karpacz, www.domtel-sport.pl
63 Tour de Pologne - Etap VII
[acrobat]
2006-09-10
Tarnowskie Góry, Janusz Małek
III Bieg Sedlaczka
[excel]
2006-09-10
Sochaczew, Krzysztof Bartkiewicz
XXIII Półmaraton Walk nad Bzurą
[word]
2006-09-09
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
44 Bieg Uliczny Szlakiem Obrońców Wybrzeża '39
[acrobat]
2006-09-09
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
44 Bieg Uliczny Szl.Obr.W.'39 - niepełnosprawni
[acrobat]
2006-09-09
Szczawno Zdrój, www.domtel-sport.pl
63 Tour de Pologne - Etap VI
[acrobat]
2006-09-09
Wilno (Litwa), Zenon Lewandowski
III int. Vilnius Marathon
[word]
2006-09-09
Brzeźno k.Chojnic, Andrzej Górnowicz
IV Bieg Terenowy
[word]
2006-09-09
Rypin, Henryk Witt
I Rypiński Bieg Po Zdrowie
[word]
2006-09-09
Wrocław, Andrzej Szczyglewski
XVI Bieg Solidarności - kategorie wiekowe
[acrobat]
2006-09-09
Wrocław, Andrzej Szczyglewski
XVI Bieg Solidarności - niepełnosprawni
[acrobat]
2006-09-09
Wrocław, Andrzej Szczyglewski
XVI Bieg Solidarności - open
[excel]
2006-09-09
Wrocław, Andrzej Szczyglewski
XVI Bieg Solidarności - Solidarność
[acrobat]
2006-09-09
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
XXII Bieg Uliczny o Memoriał Bogusława Psujka
[html]
2006-09-08
Legnica-Jelenia Góra, www.domtel-sport.pl
63 Tour de Pologne - Etap V
[acrobat]
2006-09-07
Bydgoszcz-Poznań, www.domtel-sport.pl
63 Tour de Pologne - Etap IV
[acrobat]
2006-09-06
Gdańsk-Toruń, www.domtel-sport.pl
63 Tour de Pologne - Etap III
[acrobat]
2006-09-05
Ostróda-Elbląg, www.domtel-sport.pl
63 Tour de Pologne - Etap II
[acrobat]
2006-09-04
Warszawa - Olsztyn, www.domtel-sport.pl
63 Tour de Pologne - Etap I
[acrobat]
2006-09-03
Łomża, Mariusz Niziński
I Półmaraton Łomżyński
[excel]
2006-09-03
Łabiszyn, Krzysztof Bartkiewicz
XVIII Bieg im.S.Bąka
[word]
2006-09-03
Zamość, OSiR Zamość
XX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 4
[word]
2006-09-03
Gliwice, Antoni Stankiewicz
X Bieg Pokoju
[word]
2006-09-02
Krościenko-Nowy Targ, Krzysztof Puzia
II Gorce Maraton
[excel]
2006-09-02
Zielona Góra, Bogdan Sądel
IV Bieg Służb Mundurowych
[acrobat]
2006-09-02
Oświęcim, Hieronim Olejniczak
I Bieg o Puchar Prezydenta Oświęcimia
[excel]
2006-09-02
Zielona Góra, Bogdan Sądel
XXI Nocny Bieg Bachusa - kat.open
[acrobat]
2006-09-02
Zielona Góra, Bogdan Sądel
XXI Nocny Bieg Bachusa - klasyfikacja kobiet
[acrobat]
2006-09-02
Zielona Góra, Bogdan Sądel
XXI Nocny Bieg Bachusa - klasyfikacja mężczyzn
[acrobat]
2006-09-02
Zamość, OSiR Zamość
XX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 3
[word]
2006-09-01
Paczółtowice, Małgorzata Gajkowska
Cracovia Cup
[excel]
2006-09-01
Zamość, OSiR Zamość
XX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 2
[word]
2006-08-31
Zamość - Zwierzyniec, OSiR Zamość
XX Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 1
[html]
2006-08-27
Pyzdry, Hieronim Olejniczak
25 Bieg Kazimierzowski
[excel]
2006-08-27
Pyzdry, Hieronim Olejniczak
25 Bieg Kazimierzowski - 5km bieg kobiet
[excel]
2006-08-27
Parzęczew, Andrzej Karlak
III Półmaraton Rekreacyjny Puchatka - drużynowo
[word]
2006-08-27
Parzęczew, Andrzej Karlak
III Półmaraton Rekreacyjny Puchatka - kobiety
[word]
2006-08-27
Parzęczew, Andrzej Karlak
III Półmaraton Rekreacyjny Puchatka - mężczyźni
[word]
2006-08-27
Dębno, Andrzej Brzozowski
II Bieg Letni
[excel]
2006-08-27
Krosno, Sławomir Kukulski
II Bieg Uliczny o Skarb Portiusa
[excel]
2006-08-27
Jelenia Góra, Marek Leśnicki
XVII Bieg uliczny o Puchar NSZZ Solidarność
[word]
2006-08-27
Łeba, Kazimierz Duwe
X Ogólnopolski Bieg Po Złocistej Plaży
[word]
2006-08-26
Nowogród, Bogdan Sądel
XVII Bieg Solidarności - klasyfikacja kobiet
[word]
2006-08-26
Nowogród, Bogdan Sądel
XVII Bieg Solidarności - klasyfikacja mężczyzn
[word]
2006-08-26
Nowogród, Bogdan Sądel
XVII Bieg Solidarności - klasyfikacja open
[word]
2006-08-25
Końskie, Wojciech Pasek
V Supermaraton Pieszy Konecka Setka
[word]
2006-08-20
Żabnica-Skałka, Stefan Kalinowski
6.Bieg na Szczyt Rysianki
[excel]
2006-08-20
Gorlice, Bogusław Michalik
XII Gorlicki Bieg Solidarności
[excel]
2006-08-20
Widziszewo, Dawid Talikadze
XX Jubileuszowy Bieg Bieg Przyjaźni
[excel]
2006-08-19
Paczółtowice, Małgorzata Gajkowska
Grand Prix Czterech Kopców - Kopiec Piłsudskiego
[excel]
2006-08-19
Bogdaniec, Krzysztof Grzybowski
II Dziesiątka Lasów Bogdanieckich
[html]
2006-08-19
Skarżysko-Kamienna, Tomasz Wąsowski
VI Półmaraton Rejów
[excel]
2006-08-19
Toruń, Krzysztof Bartkiewicz
V Top Cross Maraton z Tadeuszem Spychalskim
[word]
2006-08-16
Świnoujście, Wiesław Rusak
Maraton Piasków 2006
[excel]
2006-08-15
Gdańsk, Grzegorz Lipinski
XII Maraton Solidarności-klas.członków Solidar.
[acrobat]
2006-08-15
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
XII Międzynarodowy Maraton Solidarności-klas.gen
[acrobat]
2006-08-15
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
XII Międzynarodowy Maraton Solidarności-nap-bezpoś
[acrobat]
2006-08-15
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
XII Międzynarodowy Maraton Solidarności-nap.pośred
[acrobat]
2006-08-15
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
XII Międzynarodowy Maraton Solidarności - rolkarze
[acrobat]
2006-08-15
Kobylin, www.kobylin.com.pl
XV Bieg im.Marszałka Józefa Piłsudskiego
[acrobat]
2006-08-15
Radzymin, Andrzej Karlak
XV Międzynarodowy Półmaraton Cud nad Wisłą
[word]
2006-08-14
Dziwnów, Jerzy Janawa
VIII Międzynarodowy Bieg Cztery mile Jarka
[word]
2006-08-13
Brody, Sylwester Dudek
VII Bieg im.St.Staszica o PucharPrezesa ZGM Zębiec
[excel]
2006-08-13
Żebrak (Czechy), Krzysztof Bartkiewicz
Zebrackiej Petadvacitka
[acrobat]
2006-08-12
Rajec, Miro Krisko
23 Rajecky Maraton
[excel]
2006-08-12
Milicz, Hieronim Olejniczak
26 Bieg Baryczan
[excel]
2006-08-12
Rybnik, Grzegorz Wnuk
4. ECOL Maraton Energetyków
[word]
2006-08-12
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
II Bieg Katorżnika
[word]
2006-08-12
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
V Bieg Katorżnika - Mały Katorżnik
[acrobat]
2006-08-06
Międzygórze, Andrzej Puchacz
Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich
[word]
2006-08-06
Bochnia, Tomasz Głód
XIII Memoriałowy Bieg Majora Bacy
[excel]
2006-08-06
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXI Grand Prix Ciechanowa w Biegach na Przełaj
[word]
2006-08-06
Wieleń, organizator
XXVII Bieg im.Józefa Nojiego
[word]
2006-08-06
Drawski Młyn, Krzysztof Grzybowski
XXVII Międzynarodowy Bieg im. Józefa Nojiego
[html]
2006-08-05
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
13 Bieg św.Dominika - bieg amatorów
[acrobat]
2006-08-05
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
13 Bieg św.Dominika - bieg główny mężczyzn
[acrobat]
2006-08-05
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
13 Bieg św.Dominika - Bieg PFRON CUP
[acrobat]
2006-08-05
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
13 Bieg św.Dominika - bieg Vipów
[acrobat]
2006-08-05
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
13 Bieg św.Dominika - Kobiety COMMERCIAL UNION CUP
[acrobat]
2006-08-05
Górzno, organizator
Mistrzostwa Polski w Triathlonie
[acrobat]
2006-08-05
Jaworzno, Krzysztof Micek
XI Międzynarodowy Bieg Uliczny
[acrobat]
2006-08-04
Głębokie, Krzysztof Grzybowski
VII Maraton Sztafet Głębokie 2006
[html]
2006-07-30
Lubniewice, Krzysztof Grzybowski
IV Cross Lubniewicki
[html]
2006-07-30
Poznań,
ME Weteranów w Maratonie
[excel]
2006-07-30
Warszawa, Zbigniew Kostka
XVI Bieg Powstania Warszawskiego
[excel]
2006-07-30
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXI Grand Prix Ciechanowa w Biegach na Przełaj
[word]
2006-07-29
Międzybrodzie, Aniela Nikiel
IV Bieg Jelenia
[excel]
2006-07-29
Puck, Tomasz Lipiński
VI Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Maratonie
[acrobat]
2006-07-29
Dźwirzyno, Wojciech Biliński
XI Bieg Ku Słońcu
[excel]
2006-07-29
Puck, Tomasz Lipiński
XXIII Maraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2006-07-23
Leśnictwo Kępino, Krzysztof Modzelewski
Bieg z okazji 40 urodzin Krzysztofa Modzelewskiego
[word]
2006-07-23
Sosnówka, Maciej Głowacki
IV Bieg Góski Do Dobrego Źródła
[excel]
2006-07-23
Chodzież, Krzysztof Bartkiewicz
Mistrzostwa Polski w Triathlonie
[acrobat]
2006-07-22
Tallinn (Estonia), Olavi Valner
1st Tallinn Kadriorg Park - 12 h
[html]
2006-07-22
Tallinn (Estonia), Olavi Valner
1st Tallinn Kadriorg Park - 6 h
[html]
2006-07-22
Tallinn (Estonia), Olavi Valner
1st Tallinn Kadriorg Park - szczegółowo
[excel]
2006-07-22
Dobrodzień, Stefan Hehnel
Dobrodzieńska Dycha
[excel]
2006-07-22
Lębork, Kazimierz Duwe
VI Bieg Uliczny Św.Jakuba
[html]
2006-07-16
Korbielów, Stefan Kalinowski
VI Bieg na szczyt Pilska-klasyfikacja kategoriami
[excel]
2006-07-16
Korbielów, Stefan Kalinowski
VI Bieg na szczyt Pilska - klasyfikacja generalna
[excel]
2006-07-16
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXI Grand Prix Ciechanowa
[word]
2006-07-16
Szczytno, Andrzej Karlak
XXV Maraton Juranda
[word]
2006-07-15
Płóczki Górne, Marek Bialic
IV Bieg Szlakiem Agatowym
[excel]
2006-07-15
Korzybie, Krzysztof Kowalczyk
XIII Bieg im.E.Garduły
[excel]
2006-07-14
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
IV Bieg Siedmiu Mostów
[excel]
2006-07-09
Kołaczkowo, Jarosław Olejniczak
Bieg o Złoty Kłos 2006
[excel]
2006-07-09
Czeladź, Jan Stasiczek
Bieg Przełajowy Lato 2006
[word]
2006-07-08
Wrocław, Maciej Głowacki
5.Bieg pod Powodziową Falę
[word]
2006-07-08
Przysucha/Janów, Zbigniew Rosiński
Bieg Wiejski
[word]
2006-07-08
Kretowiny, Marcin Grabarz
VIII Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie
[excel]
2006-07-08
Rowy, Grzegorz Lipiński
VI Bieg Szlakiem Zwiniętych Torów - 10 mil
[acrobat]
2006-07-08
Karpacz, Antoni Stankiewicz
XI Bieg na Śnieżkę
[acrobat]
2006-07-08
Tallin, Emilis Korsakas
XVIII Tallinna Maraton
[acrobat]
2006-07-05
Poruba / Ostrava, Andrzej Karlak
3 Porubsky petimaraton
[word]
2006-07-05
Ostrava-Poruba, Jarmila Mathonová
Porubsky Petimaraton - szczegółowo
[html]
2006-07-02
Jarosławiec, Tomasz Lipiński
XVI Międzynarodowy Bieg po Plaży
[acrobat]
2006-07-01
Komańcza-Ustrzyki, Jarosław Bieniecki
III Bieg Rzeźnika
[excel]
2006-07-01
Opole, Artur Góralczyk
IV Bieg Opolski
[acrobat]
2006-07-01
Imielin, Hieronim Olejniczak
XIII Imieliński Cross Ekologiczny - 20km
[excel]
2006-07-01
Imielin, Hieronim Olejniczak
XIII Imieliński Cross Ekologiczny - 2km
[excel]
2006-07-01
Opinogóra-Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVI Ciechanowska Piętnastka
[word]
2006-06-30
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
II Bieg Świętojański Od Zmierzchu do Świtu
[excel]
2006-06-25
Wrocław, Hieronim Olejniczak
7 Bieg Śladem Konia
[excel]
2006-06-25
Sosnowiec, Jan Stasiczek
Bieg Polonia
[word]
2006-06-25
Unisław, Marek Chojnacki
Dziesiątka Unisławska
[acrobat]
2006-06-25
Unisław, Marek Chojnacki
III Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2006-06-25
Długołęka, Rafał Barański
I Bieg o Puchar Wójta Gminy Długołęka
[word]
2006-06-25
Małkinia, Kamil Żach
Nadbużańska Noc Świętojańska
[word]
2006-06-25
Katowice, MOSiR Katowice
VI Bieg Uliczny Polonia
[word]
2006-06-25
Sadek, Andrzej Karlak
XVII Bieg Uliczny w Sadku k.Szydłowca
[word]
2006-06-25
Łomża, Mariusz Niziński
XXVII Bieg z cyklu Łomżyńska Dziesiątka
[excel]
2006-06-24
Klimkovice, Andrzej Karlak
5 Klimkovicky Maraton
[word]
2006-06-24
Bełchatów, Hieronim Olejniczak
II Maraton Bełchatowski
[excel]
2006-06-24
Bełchatów, Hieronim Olejniczak
II Maraton Bełchatowski - wyniki drużynowo
[excel]
2006-06-24
Gdynia, Grzegorz Lipiński
II Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2006-06-24
Glinojeck, Zenon Lewandowski
IV Bieg Uliczny
[excel]
2006-06-24
Gdynia, Grzegorz Lipiński
I Nocny Maraton Świętojański
[acrobat]
2006-06-24
Gdynia, Grzegorz Lipiński
I Nocny Maraton Świętojański - mieszkańcy Gdyni
[acrobat]
2006-06-24
Jawor, Hieronim Olejniczak
XII Półmaraton Jaworski
[excel]
2006-06-24
Mysłowice, Grażyna Połomska
XXI Bieg Trójkąta Trzech Cesarzy - generalna
[acrobat]
2006-06-24
Mysłowice, Grażyna Połomska
XXI Bieg Trójkąta Trzech Cesarzy - wyniki kobiet
[acrobat]
2006-06-24
Mysłowice, Grażyna Połomska
XXI Bieg Trójkąta Trzech Cesarzy - wyniki mężczyzn
[acrobat]
2006-06-23
Boguszów-Gorce, Andrzej Karlak
XI Nocny Maraton Górski Boguszów - Gorce
[word]
2006-06-21
Toruń, Jadwiga Wichrowska
V Edycja Grand Prix Torunia
[word]
2006-06-18
Jastrzębie Zdrój, Stefan Kalinowski
Bieg Dnia Olimpijskiego
[excel]
2006-06-18
Podoliniec-Rytro, Zbigniew Tokarczyk
I Visegrad Maraton
[excel]
2006-06-18
Białystok, Rafał Mitrosz
Półmaraton Białostocki Eko III
[excel]
2006-06-18
Szczecin, Organizator
SLIB - bieg szósty
[word]
2006-06-18
Bukownica, Grzegorz Jeżewski
XIV Ogólnopolski Bieg Sokoła
[excel]
2006-06-18
Lębork, Krzysztof Pruszak
XV Maraton Ekologiczny pam.Tomasza Hopfera
[word]
2006-06-18
Lębork, Kazimierz Duwe
XV Międzynarodowy Maraton Ekologiczny
[excel]
2006-06-18
Lębork, Kazimierz Duwe
XX Mistrzostw Polski Weteranów w Maratonie
[excel]
2006-06-17
Szczutowo, Józef Topolewski
III Bieg Dwóch Jezior
[excel]
2006-06-17
Ełk, organizator
II Bieg Art Profi
[word]
2006-06-17
Jasło, Bogdan Sądel
I Jasielski Bieg im.Jana Pawła II
[excel]
2006-06-17
Podoliniec, Marek Tokarczyk
Visegrad Maraton Podoliniec
[excel]
2006-06-17
Świnoujście, Wiesław Rusak
VI Przygodowy Rajd Orła Bielika
[excel]
2006-06-16
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Dookoła Pergoli
[acrobat]
2006-06-16
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Dookoła Pergoli - wyniki kategoriami
[acrobat]
2006-06-16
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Dookoła Pergoli - wyniki kobiet
[acrobat]
2006-06-14
Płock, Przemek Giżyński
Mityng LA Pucharu Polski
[acrobat]
2006-06-11
Rudawa k.Krakowa, Hieronim Olejniczak
II Jurajski Półmaraton
[excel]
2006-06-11
Bydgoszcz, Hieronim Olejniczak
I Półmaraton Bydgoski
[excel]
2006-06-11
Człuchów, Krzysztof Bartkiewicz
XIII Ogólnopolski Bieg Tura
[word]
2006-06-11
Domacyno-Karlino, Krzysztof Bartkiewicz
XIV Bieg Papieski im.Jana Pawła II
[word]
2006-06-11
Korycin-Janów, Andrzej
XV Półmaraton Mleczny
[word]
2006-06-11
Myszków, Wojciech Latacz
XXVII Biegu Pięciu Stawów - klasyfikacja kobiet
[word]
2006-06-11
Myszków, Wojciech Latacz
XXVII Bieg Pięciu Stawów - klasyfikacja mężczyzn
[word]
2006-06-10
Szczecin, Bogdan Sądel
27 Półmaraton Gryfa
[excel]
2006-06-10
Szczecin, Bogdan Sądel
27 Półmaraton Gryfa - niepełnosprawni
[excel]
2006-06-10
Biel (Szwajcaria), Kazimierz Kordziński
Bieler Lauftage
[word]
2006-06-10
Wilno, Emilis Korsakas
Dzień żałoby i nadzieii
[word]
2006-06-10
Sierakowo, Zenon Lewandowski
XIV Bieg Pojezierza Międzychodzko - Sierakowskiego
[word]
2006-06-10
Międzyrzecz, Krzysztof Bartkiewicz
XV Bieg Międzyrzecka Dzięsiątka
[word]
2006-06-10
Skierniewice, Grzegorz Kacperek
X Ogólnopolski Bieg "Skierniewicka 15"
[excel]
2006-06-07
Toruń, Jadwiga Wichrowska
IV Edycja Grand Prix Torunia
[word]
2006-06-06
Warszawa, Alina Sakwa
V Grand Prix Warszawy
[word]
2006-06-04
Krzepice, Kazimierz Kordziński
13 Bieg Krzepkich
[excel]
2006-06-04
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
14 Bieg Fiata
[acrobat]
2006-06-04
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
14 Bieg Fiata - Kobiety
[acrobat]
2006-06-04
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
14 Bieg Fiata - Lotna Premia Statoil
[acrobat]
2006-06-04
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
14 Bieg Fiata - Wózkarze
[acrobat]
2006-06-04
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
14 Bieg Fiata - wyniki kategoriami
[acrobat]
2006-06-04
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
14 Bieg Fiata - zestawienie kategorii
[acrobat]
2006-06-04
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
14 Bieg Fiata - zestawienie krajów
[acrobat]
2006-06-04
Nowa Sól, Tadeusz Hofman
23 Półmaraton Solan
[excel]
2006-06-04
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
25 Gośliński Mały Maraton Weteranów
[excel]
2006-06-04
Jaszkowa Dolna, Mariola Huzar
VI Polsko - Czeski Bieg Górski Jaszkowa
[word]
2006-06-04
Giedlarowa, Krzysztof Bartkiewicz
V Bieg Uliczny Ziemi Leżajskiej
[word]
2006-06-04
Bytów, Grzegorz Lipiński
XXVI Bytowski "Półmaratn Gochów"
[acrobat]
2006-06-03
Ryga (Łotwa), Emilis Korsakas
RigasMaratonas
[excel]
2006-06-03
Ryga (Łotwa), Emilis Korsakas
RigasMaratonas
[excel]
2006-06-03
Wyrzysk, Andrzej Karlak
VIII Bieg Olka
[word]
2006-06-03
Gorzów Wielkopolski, Krzysztof Grzybowski
XIII Bieg Żakowski
[html]
2006-06-03
Kowalewo Pomorskie, Bogdan Oskwarek
XII Ogólnopolski Bieg Uliczny
[excel]
2006-06-03
Ożarów Mazowiecki, Wojciech Kudzia
XVIII Ożarowski Bieg im.Janusza Kusocińskiego
[html]
2006-06-03
Kostrzyń, Tomasz Chawawko
XXI Bieg Uliczny Kostrzyńska Dziesiątka
[html]
2006-05-28
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[excel]
2006-05-28
Zgorzelec, Jacek Lenart
Europamarathon Görlitz-Zgorzelec
[excel]
2006-05-28
Szczecin, Jacek Kozłowski
GP Szczecina o Puchar Dyrektora MZK Szczecin
[excel]
2006-05-28
Dębno, Krzysztof Grzybowski
II Bieg Wiosenny
[excel]
2006-05-28
Mińsk Mazowiecki, Wojciech Gaczkowski
Mazowiecka Piętnastka
[word]
2006-05-28
Warszawa, Jacek Bzura
V Sprint Triathlon - open
[acrobat]
2006-05-28
Rudniki, Janusz Małek
XII Bieg Pętla Rudnicka
[acrobat]
2006-05-27
Sobótka, Maciej Głowacki
13.Otwarte Mistrzostwa X LO w Biegu Górskim
[excel]
2006-05-27
Bukowa, Hieronim Olejniczak
14.Półmaraton Świętokrzyski
[excel]
2006-05-27
Strzebiń, Janusz Małek
I Parafialny Bieg Św.Urbana
[excel]
2006-05-27
Oświęcim, Marian Bukowczan
Wielka Majówka
[word]
2006-05-27
Ostróda, Polski Związek Kajakowy
XXII Długodystansowe Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2006-05-24
Toruń, Piotr Kowalski
Rekreacyjne Biegi Przełajowe Top Cross Torunia
[word]
2006-05-23
Warszawa, Alina Sakwa
Grand Prix Warszawy - Las Kabacki
[word]
2006-05-21
Toruń, Maciej Kwiatkowski
24 Maraton Toruński - maraton
[excel]
2006-05-21
Toruń, Maciej Kwiatkowski
24 Maraton Toruński - Mistrzostwa Klubowe
[excel]
2006-05-21
Toruń, Maciej Kwiatkowski
24 Maraton Toruński - półmaraton
[excel]
2006-05-21
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - 0.3km
[excel]
2006-05-21
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - 0.6km
[excel]
2006-05-21
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - 0.9km
[excel]
2006-05-21
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - 10 km
[excel]
2006-05-21
Kraków - Skotniki, Hieronim Olejniczak
I Bieg z okazji 86 Urodzin Papieża Jana Pawła II
[excel]
2006-05-21
Łomża, Mariusz Niziński
XXVI Łomżynska Dziesiątka
[excel]
2006-05-20
Bukowno, Hieronim Olejniczak
6 Bieg o Puchar Burmistrza
[excel]
2006-05-20
Wrocław, Maciej Głowacki
7.Bieg Smoka Strachoty
[word]
2006-05-20
Sielpia, Wojciech Pasek
Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
[excel]
2006-05-20
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
I Ogólnopolski Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2006-05-20
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
I Ogólnopolski Bieg Uliczny - mężczyźni
[acrobat]
2006-05-20
Hajnówka, Ryszard Pater
Półmaraton Hajnowski
[word]
2006-05-20
Myślibórz, Krzysztof Grzybowski
XVII Myśliborska Dziesiątka
[html]
2006-05-20
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
X Bieg Świeców
[excel]
2006-05-16
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[word]
2006-05-14
Swarzędz, Hieronim Olejniczak
20. Bieg Swarków - 15km
[excel]
2006-05-14
Swarzędz, Hieronim Olejniczak
20. Bieg Swarków - 5 km
[excel]
2006-05-14
Łódź, Grzegorz Lipiński
3 mBank Maraton - klasyfikacja drużynowa
[acrobat]
2006-05-14
Łódź, Grzegorz Lipiński
3 mBank Maraton - klasyfikacja generalna maraton
[acrobat]
2006-05-14
Łódź, Grzegorz Lipiński
3 mBank Maraton - półmaraton
[acrobat]
2006-05-14
Gorlice, Bogusław Michalik
IV Bieg Naftowy - 10 km
[excel]
2006-05-14
Gorlice, Bogusław Michalik
IV Bieg Naftowy - 5 km
[excel]
2006-05-14
Długie, Krzysztof Grzybowski
VI Wiosenne Biegi Przełajowe
[excel]
2006-05-14
Praga (Czechy), Kazimierz Kordziński
Volkswagen Maraton Praha
[word]
2006-05-14
Łódź, Grzegorz Lipiński
XII Bieg o Złoty Toporek - klasyfikacja generalna
[acrobat]
2006-05-14
Łódź, Grzegorz Lipiński
XII Bieg o Złoty Toporek - klasyfikacja strażaków
[acrobat]
2006-05-14
JanowiecWielkopolski, Tomasz Majewski
XVIII Bieg im.T.Hopfera - drużynowy
[word]
2006-05-14
JanowiecWielkopolski, Tomasz Majewski
XVIII Bieg im.T.Hopfera - indywidualny
[word]
2006-05-14
Bielsko - Biała, Krzysztof Bartkiewicz
X Jubileuszowy Ogólnopolski Górski Bieg Magórki
[word]
2006-05-13
Warszawa, Alina Sakwa
Cztery Pory Roku
[html]
2006-05-13
Grajewo, Wiesław Jerulank
VIII Bieg Wilka
[word]
2006-05-13
Wałbrzych, Andrzej Bogacz
XII Półmaraton w Wałbrzychu - wyniki
[acrobat]
2006-05-13
Wałbrzych, Andrzej Bogacz
XII Półmaraton w Wałbrzychu - wyniki kategoriami
[acrobat]
2006-05-13
Gródek, Marek Nowak
XIV Cross w Gródku
[excel]
2006-05-13
Jastrów, Sylwester Góra
X Biegu o Usmiech dziecka w Jastrowiu
[word]
2006-05-07
Szczecin, Jacek Kozłowski
Grand Prix Szczecina
[word]
2006-05-07
Kąty Wrocławskie, Hieronim Olejniczak
II Bieg o Puchar Burmistrza
[excel]
2006-05-07
Kąty Wrocławskie, Hieronim Olejniczak
II Bieg o Puchar Burmistrza
[excel]
2006-05-07
Pszczew, Krzysztof Grzybowski
XXIII Pszczewska Dwudziestka
[html]
2006-05-06
Kraków, Krzysztof Gondek
5 Cracovia Maraton
[acrobat]
2006-05-06
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski
[excel]
2006-05-06
Chojnice, Andrzej Jan Górnowicz
XIX Mistrzostwa Polski Weteranów
[word]
2006-05-03
Mogilno - Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
15 Bieg im.Jana Kilińskiego
[excel]
2006-05-03
Bydgoszcz, Hieronim Olejniczak
III Bieg Konstytucji 3 Maja
[excel]
2006-05-03
Łubianka, Robert Łuczak
IX Bieg Samorządowy
[excel]
2006-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
VIII Bieg Konstytucji
[excel]
2006-05-03
Ruda Śląska, August Jakubik
VIII Rudzki Bieg 12-godzinny
[excel]
2006-05-03
Warszawa, Janusz Rozum
XVI Bieg Konstytucji 3 Maja
[excel]
2006-05-02
Pniewo, Krzysztof Grzybowski
IV Bieg po Słońce
[html]
2006-05-02
Węgorzewo, Andrzej Szocik
VI Półmaraton Węgorza
[excel]
2006-05-01
Chełmża, Janusz Tybuszewski
IV Półmaraton Chełmżyński
[excel]
2006-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży
[word]
2006-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
V Maraton Rekreacyjny - 1 okrążenie
[excel]
2006-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
V Maraton Rekreacyjny - pełny maraton
[excel]
2006-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXIV Bieg Uliczny - generalna
[acrobat]
2006-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXIV Bieg Uliczny - gmina
[acrobat]
2006-05-01
Krapkowice, Hieronim OIejniczak
XXIV Bieg Uliczny - kategoriami
[acrobat]
2006-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXIV Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2006-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXIV Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2006-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXIV Bieg Uliczny - opolskie
[acrobat]
2006-05-01
Krapkowice, Hieronim Olejniczak
XXIV Bieg Uliczny - powiat
[acrobat]
2006-04-30
Wejherowo, Krzysztof Modzelewski
III Leśny Maraton Wejherowski
[excel]
2006-04-30
Gniezno, Grzegorz Lipiński
IV Bieg Europejski - dziennikarze
[acrobat]
2006-04-30
Gniezno, Grzegorz Lipiński
IV Bieg Europejski - generalna
[excel]
2006-04-30
Gniezno, Grzegorz Lipiński
IV Bieg Europejski - gnieźnianie
[acrobat]
2006-04-30
Gniezno, Grzegorz Lipiński
IV Bieg Europejski - kobiety
[acrobat]
2006-04-30
Gniezno, Grzegorz Lipiński
IV Bieg Europejski - pracownicy VELUX
[acrobat]
2006-04-30
Radom, Tadeusz Kraska
IX Bieg o Puchar Rektora PR
[word]
2006-04-29
Gubin, Krzysztof Grzybowski
Gubińska Mila
[html]
2006-04-29
Stary Książ, Ryszard Klimas
III Biegowy Turniej Rycerski - etap 3
[excel]
2006-04-29
Stary Książ, Ryszard Klimas
III Biegowy Turniej Rycerski - łącznie 3 etapy
[excel]
2006-04-29
Skawina, Hieronim Olejniczak
IV Bieg Skawiński
[excel]
2006-04-27
Katowice, Kazimierz Kordziński
Bieg Przełajowy o Puchar Komendanta Szkoły Policji
[word]
2006-04-26
Warszawa, Maria Świerczyńska
Grand Prix Woli 2/06
[excel]
2006-04-23
Wałcz, Bogdan Sądel
13 Bieg Z.Krzyszkowiaka
[excel]
2006-04-23
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Maraton Wrocław drużynowa
[excel]
2006-04-23
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Maraton Wrocław - generalna
[excel]
2006-04-23
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Półmaraton Wrocław - generalna
[excel]
2006-04-23
Siemianowice Śląskie, Krzysztof Nos
XIV Bieg im.W.Korfantego
[word]
2006-04-23
Łomża, Mariusz Niziński
XXV Łomżyńska Dziesiątka
[excel]
2006-04-22
Wilno (Litwa), Emilis Korsakas
1 Mila Wileńska
[excel]
2006-04-22
Brzesko, Krzysztof Bartkiewicz
II Półmar.Ziemi Brzeskiej
[acrobat]
2006-04-22
Mieszkowice, Bogusław Kozioł
IV Mieszkowska Dziesiątka
[word]
2006-04-22
Wrocław, Hieronim Olejniczak
MiniMaraton Wrocław szcz.
[word]
2006-04-22
Ceków, Jacek Matysiak
Wiosna Cekowska im.A.M.Walczaka
[word]
2006-04-17
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczec.Liga Bieg.SLIB 06
[word]
2006-04-12
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia 2/2006
[word]
2006-04-12
Toruń, Marcin Rygielski
GP Torunia po 2 biegach
[excel]
2006-04-12
Warszawa, Maria Świerczyńska
Puchar Warszawy
[excel]
2006-04-09
Dębno, Grzegorz Lipiński
33 Maraton Dębno (pdf)
[acrobat]
2006-04-09
Dębno, Grzegorz Lipiński
33 Maraton Dębno (xls)
[excel]
2006-04-08
Wrocław, Hieronim Olejniczak
18 Złotnickie Biegi Przeł
[excel]
2006-04-08
Golub-Dobrzyń, Janusz Majcher
GP Marsz.Woj.Kuj-Pom
[excel]
2006-04-08
Kraków, Krzysztof Puzia
PP we Freedivingu łączne
[word]
2006-04-08
Kraków, Krzysztof Puzia
PP we Freedivingu szczeg.
[excel]
2006-04-08
Łódź, Bogusław Andrzejuk
XXIII MP Szkół Wyższych-K
[acrobat]
2006-04-08
Łódź, Bogusław Andrzejuk
XXIII MP Szkół Wyższych-M
[acrobat]
2006-04-05
Warszawa, Maria Świerczyńska
Grand Prix Woli 1/06
[excel]
2006-04-02
Toruń, Tomasz Pokorniecki
100-maraton JW i JS
[word]
2006-04-02
Żywiec, Mirosław Dziergas
Półmaraton Żywiecki
[excel]
2006-04-02
Bukówiec Górny, Damian Sikora
XXI Bieg Sokoła
[word]
2006-04-01
Wrocław, Maciej Głoacki
Bieg JM Rektora UW
[word]
2006-04-01
Przytok, Bogdan Sądel
IV Półmaraton Przytok
[excel]
2006-04-01
Toruń, Rafał Kowalski
VIII Truchtem po Skarpie
[excel]
2006-03-26
Siemianowice Śląskie, Grzegorz Lipiński
I Bieg Godzinny
[acrobat]
2006-03-26
Siemianowice Śląskie, Grzegorz Lipiński
I Bieg Godzinny - szczeg.
[acrobat]
2006-03-26
Warszawa, Hieronim Olejniczak
I Półmaraton Warszawski
[acrobat]
2006-03-26
Przemysław, Krzysztof Grzybowski
XXIII Bieg Śladami Wiosny
[html]
2006-03-25
Sobótka, Maciej Głowacki
7 Maraton Śl.drużynowo (klas.nieoficjalna autora)
[word]
2006-03-25
Sobótka, Hieronim Olejniczak
7 Maraton Ślężański
[excel]
2006-03-25
Czarnków, Krzysztof Grzybowski
Bieg im.E.Kozery
[html]
2006-03-25
Wałbrzych, Ryszard Klimas
III Bieg.Turniej Ryc.et.1
[word]
2006-03-25
Włocławek, Damian Sikora
OOM w przełajach,kobiety
[word]
2006-03-25
Włocławek, Damian Sikora
OOM w przełajach,mężczyzn
[word]
2006-03-25
Włocławek, Grzegorz Lipiński
OOM w przełajach,zbiorcze
[acrobat]
2006-03-19
Wejherowo, Grzegorz Lipiński
Przeł.MP.Seniorów i Jun.
[excel]
2006-03-19
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
VI Zimowy Maraton na Raty
[word]
2006-03-19
Kołobrzeg, Ryszard Kaliciński
XX Bieg Zaślubin
[excel]
2006-03-19
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Zimowy Maraton na Raty 8
[word]
2006-03-18
Poznań, Hieronil Olejniczak
2 Maniacka 10 - drużyn.
[acrobat]
2006-03-18
Poznań, Hieronim Olejniczak
2 Maniacka 10 - indyw.
[acrobat]
2006-03-18
Poznań, Hieronim Olejniczak
2 Maniacka 10 - kategor.
[acrobat]
2006-03-18
Poznań, Hieronim Olejniczak
2 Maniacka 10 - kobiety
[acrobat]
2006-03-18
Poznań, Hieronim Olejniczak
2 Maniacka 10 - międzycz.
[excel]
2006-03-12
Bydgoszcz, Grzegorz Lipiński
I Festiwal Biegów i Kapel
[excel]
2006-03-12
Szczecin, Organizator
SLIB - bieg trzeci
[word]
2006-03-12
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXI GP Ciechanowa [3/06]
[word]
2006-03-12
Madryt (Hiszpania), Jacek Lenart
XX Villa de Madrid
[word]
2006-03-12
Lubliniec, Z.Rosiński,K.Kordziński
Zimowy Maraton na Raty 7
[word]
2006-03-11
Warszawa, Krzysztof Łapaj
Bieg z okazji Dnia Mężcz.
[word]
2006-03-11
Toruń, Tomasz Pokorniecki
TopCross Torunia 3/06
[word]
2006-03-11
Koszalin, Arkadiusz Kozak
X Bieg pam.J.Niekrasza
[word]
2006-03-05
Sławno/Boleszewo, Andrzej Żukowski
7 Morsy Króla Eryka
[word]
2006-03-05
Sławno/Boleszewo, Andrzej Żukowski
7 Morsy Króla Eryka - sz.
[word]
2006-03-05
Szczecin, Zbigniew Flisek
Przeł.Mistrz.Szczecina
[word]
2006-03-04
Bochnia, Tomasz Głód
12-godz sztafeta - łączne
[excel]
2006-03-04
Bochnia, Maciej Kwiatkowski
12-godz sztafeta - szczeg
[excel]
2006-03-04
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Cross między Mostami
[excel]
2006-03-04
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia 1/06
[word]
2006-02-26
Dębno, Krzysztof Grzybowski
I Bieg Zimowy
[html]
2006-02-26
Ostrów Wlkp., Bogusław Wawrzyniak
Mistrzo.Powiatu Ostr.
[word]
2006-02-26
Lubliniec, Kazimierz Kordziński
VI etap Zimowy Maraton
[excel]
2006-02-26
Wiązowna, Hieronim Olejniczak
XXVI Pólmarat.Wiązowski
[excel]
2006-02-26
Wiązowna, Hieronim Olejniczak
XXVI Półmarat.Wiązowski
[excel]
2006-02-25
Jarocin, Jacek Parzonka
XXII Bieg Zimowy
[excel]
2006-02-19
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Zimowy Maraton na Raty 5
[excel]
2006-02-18
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
IV Bieg TrzechJez.drużyny
[excel]
2006-02-18
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
IV Bieg TrzechJez.indyw
[excel]
2006-02-18
Stoczek Łukowski, Zbigniew Drosio
VI Bieg Grzmią pod Stoczk
[word]
2006-02-12
Wrocław, Maciej Głowacki
7 Zimowy Bieg Piasta
[word]
2006-02-12
Dębno, Krzysztof Grzybowski
I Bieg Walentynkowy
[excel]
2006-02-12
Szczecin, Organizator
SLIB - bieg drugi
[word]
2006-02-12
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXI GP Ciechanowa 2/2006
[word]
2006-02-12
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Zimowy Maraton na Raty 4
[excel]
2006-02-11
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Urodzinowy
[excel]
2006-02-11
Ostrava, Jarmila Mathonová
Memoriálu Františka Ohery
[word]
2006-02-11
Falenica, Andrzej Karlak
Zimowe Biegi Górskie- 3 runda
[word]
2006-02-05
Kościelna Wieś, Mariusz Kurzajczyk
2 CrossMaraton A.Walczaka
[excel]
2006-02-05
Rybnica Leśna, Hieronim Olejniczak
Akad.Mistrz.Dol.Śląska
[acrobat]
2006-02-05
Szczecin, Organizator
Szczecińska Gubałówka
[word]
2006-02-05
Rybnica Leśna, Hieronim Olejniczak
XXVIII Bieg Gwarków
[acrobat]
2006-02-05
Rybnica Leśna, Hieronim Olejniczak
XXVIII Bieg Gwarków
[acrobat]
2006-02-05
Rybnica Leśna, Hieronim Olejniczak
XXVIII Bieg Gwarków
[acrobat]
2006-02-05
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Zimowy Maraton na Raty 3
[word]
2006-02-04
Toruń, Tomasz Pokorniecki
Top Cross Torunia 85
[word]
2006-01-28
Falenica, Andrzej Karlak
Zimowe Biegi Górskie- 2 runda
[word]
2006-01-22
Rybnica Leśna, Hieronim Olejniczak
VII Bieg Skalnika
[excel]
2006-01-22
Rybnica Leśna, Hieronim Olejniczak
VII Bieg Skalnika
[excel]
2006-01-22
Rybnica Leśna, Hieronim Olejniczak
VII Bieg Skalnika
[excel]
2006-01-22
Rybnica Leśna, Hieronim Olejniczak
VII Bieg Skalnika
[excel]
2006-01-22
Rybnica Leśna, Hieronim Olejniczak
VII Bieg Skalnika
[excel]
2006-01-22
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Zimowy Maraton na Raty 2
[word]
2006-01-21
Warszawa, Andrzej Karlak
Bieg Wedla
[word]
2006-01-21
Toruń, Tomasz Pokorniecki
TopCross Torunia [1/06]
[word]
2006-01-15
Warszawa, Hieronim Olejniczak
Chomiczówka - drużynowo
[excel]
2006-01-15
Warszawa, Hieronim Olejniczak
I Bieg o Puchar Bielan
[excel]
2006-01-15
Warszawa, Hieronim Olejniczak
XXIII Bieg Chomiczówki
[excel]
2006-01-15
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Zimowy Maraton na Raty 1
[word]
2006-01-14
Ostrava, Jarmila Mathonová
Memoriálu Jaros.Dubnicky
[word]
2006-01-08
Ciechanów, Zenon Lewandowski
Grand Prix Ciechanowa
[word]
2006-01-08
Mogilno, Marcin Zieliński
I Bieg WOŚP
[excel]
2006-01-08
Szczecin, Organizator
SLIB - bieg pierwszy
[word]
2006-01-08
Falenica, Andrzej Karlak
Zimowe Biegi Górskie Falenica 1 runda
[word]
2006-01-07
Warszawa, Barbara Muzyka
Bieg Noworoczny
[word]
2006-01-01
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Bieg Noworoczny
[excel]
2006-01-01
test, test
test
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 625

 Ostatnio zalogowani
piotr72gd
19:55
Admin
19:39
pawelzylicz
19:29
teddymk
19:28
grappa6
19:26
tomasso023
19:19
Marcin91
19:09
schlanda
18:23
jarek 105 kg
18:09
jaro109
17:53
Jarek42
17:50
Bartuś
17:19
sasu
17:00
Jurek z Jasła
16:41
biegacz54
16:29
eldorox
16:27
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |