Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

        

2010-09-28
Warszawa, Kuba Wiśniewski
Warszawska Trójka
[word]
2010-09-26
Warszawa, Organizator
32 Maraton Warszawski-Mistrzostwa Wojska Polskiego
[acrobat]
2010-09-26
Warszawa, Organizator
32 Maraton Warszawski - Drużyny
[acrobat]
2010-09-26
Warszawa, Organizator
32 Maraton Warszawski - Open
[acrobat]
2010-09-26
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
32 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - Kategorie
[acrobat]
2010-09-26
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
32 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - Kobiety
[acrobat]
2010-09-26
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
32 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - Open
[acrobat]
2010-09-26
Bielsko - Biała, Bartek Chmielewski
Bieg górski na Magurkę
[excel]
2010-09-26
Poznań, Piotr Bętkowski
Bieg z Klasą - 10km
[acrobat]
2010-09-26
Poznań, Piotr Bętkowski
Bieg z Klasą - 5km
[acrobat]
2010-09-26
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Grand Prix Gdańska - 10km
[acrobat]
2010-09-26
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Grand Prix Gdańska - 15km
[acrobat]
2010-09-26
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Grand Prix Gdańska - 5km
[acrobat]
2010-09-26
Limanowa, Mateusz Wroński
II. Bieg Osiedlowy na 1 Milę
[word]
2010-09-26
Opole, Organizator
I Półmaraton Opolski - Kobiety
[acrobat]
2010-09-26
opole, Organizator
I Półmaraton Opolski - Open
[acrobat]
2010-09-26
Opole, Organizator
I Półmaraton Opolski - Opolskie
[acrobat]
2010-09-26
Elbląg, Robert Bieńkowski
Pierwszy Elbląski Półmaraton Bażant
[excel]
2010-09-26
Wieliczka, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego - klas. po 6 edycjach
[acrobat]
2010-09-26
Wieliczka, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego - klas. po 6 ed. drużynowa
[acrobat]
2010-09-26
Wieliczka, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego - Open
[acrobat]
2010-09-26
Zbąszyń, Małgorzata Kozłowska
XXIII Bieg Zbąskich - Kobiety
[acrobat]
2010-09-26
Zbąszyń, Małgorzata Kozłowska
XXIII Bieg Zbąskich - Open
[acrobat]
2010-09-26
Zbąszyń, Małgorzata Kozłowska
XXIII Bieg Zbąskich - Zbąszyniacy
[acrobat]
2010-09-26
Hrubieszów, Tomasz Magdziak
XX Międzynarodowy Bieg Uliczny Unii Horodleskiej
[word]
2010-09-25
Jelcz-Laskowice, Bogusław Tomaszewski
2 Bieg po Schodach Jelcza - Kategorie
[acrobat]
2010-09-25
Jelcz-Laskowice, Bogusław Tomaszewski
2 Bieg po Schodach Jelcza - Open
[acrobat]
2010-09-25
Zabrzeg, Organizator
Bieg Koroną Jeziora Goczałkowickiego
[acrobat]
2010-09-25
Bodzechów k.Ostrowca, Daniel Wosik
Grand Prix Gór Świętokrzyskich w Biegach Górskich
[word]
2010-09-25
Grudziądz, Patryk Schoenwald
Międzynarodowy bieg. im Bronisława Malinowskiego
[word]
2010-09-25
Mikołów, Piotr Kozak
VIII Mikołowski Bieg Uliczny
[excel]
2010-09-25
Siniarzewo, Organizator
XV Bieg Łokietka
[word]
2010-09-24
Lidzbark Welski, Przemysław Patejko
Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO
[acrobat]
2010-09-24
Lidzbark Welski, Przemysław Patejko
Mistrzostwa Polski w nocnym BnO
[acrobat]
2010-09-24
Lidzbark Welski, Przemysław Patejko
Sztafety sprinterskie
[acrobat]
2010-09-24
Miasteczko Kraj., Wojciech Dróżdż
XIII Bieg im. Komandora Romanowskiego
[word]
2010-09-24
Chełmek, Organizator
XXXII Biegu Szewców
[word]
2010-09-22
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 9/2010
[word]
2010-09-19
Bytom, Organizator
2 Bytomski Półmaraton - Bieg Towarzyszący
[acrobat]
2010-09-19
Bytom, Organizator
2 Bytomski Półmaraton - Kategorie
[acrobat]
2010-09-19
Bytom, Organizator
2 Bytomski Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2010-09-19
Bytom, Organizator
2 Bytomski Półmaraton - Open
[acrobat]
2010-09-19
Kłobuck, Zbigniew Wójcik
8 Bieg Szlakiem Jana Długosza Wieniawa
[excel]
2010-09-19
Warszawa, Janusz Torzewski
II Bemowski Bieg Przyjaźni - Kobiety
[acrobat]
2010-09-19
Warszawa, Janusz Torzewski
II Bemowski Bieg Przyjaźni - Mężczyźni
[acrobat]
2010-09-19
Brenna, Tomasz Lorek
II Mistrzostwa Beskidów - open
[acrobat]
2010-09-19
Brenna, Tomasz Lorek
II Mistrzostwa Beskidów - kategorie
[acrobat]
2010-09-19
Busko Zdrój, Zdzisław Perepiczko
IX Bieg Zdrojowy
[excel]
2010-09-19
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - Mila
[excel]
2010-09-19
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - Mila Gim.
[excel]
2010-09-19
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - Open
[excel]
2010-09-19
Łomża, Mariusz Niziński
Łomżyńska Dziesiątka
[excel]
2010-09-19
Sopot, Przemysław Torłop
Spontaniczny Maraton
[word]
2010-09-19
Wińsko k.Wołowa, organizator
V Bieg po Winne Grono
[excel]
2010-09-19
Olsztyn, Marek Hanaczewski
XIII Bieg Jakubowy - Kategorie
[acrobat]
2010-09-19
Olsztyn, Marek Hanaczewski
XIII Bieg Jakubowy - Kobiety
[acrobat]
2010-09-19
Olsztyn, Marek Hanaczewski
XIII Bieg Jakubowy - Open
[acrobat]
2010-09-19
Olsztyn, Marek Hanaczewski
XIII Bieg Jakubowy - Wózki
[acrobat]
2010-09-19
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XVI Bieg Uliczny o Puchar - Kategorie
[acrobat]
2010-09-19
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XVI Bieg Uliczny o Puchar - Kobiety
[acrobat]
2010-09-19
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XVI Bieg Uliczny o Puchar - Mężczyźni
[acrobat]
2010-09-19
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XVI Bieg Uliczny o Puchar - Niepełnosprawni
[acrobat]
2010-09-19
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XVI Bieg Uliczny o Puchar - Wózki
[acrobat]
2010-09-19
Łowicz, Krzysztof Maksymowicz
XXIX Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2010-09-19
Przytoczna k.Skwierz, Krzysztof Grzybowski
XXVII Masowy Bieg im Tomasza Hopfera
[word]
2010-09-18
Oleśnica, Grzegorz Piwowarski
26 Bieg o Memoriał Bogusława Psujka
[acrobat]
2010-09-18
Głuchołazy, Agnieszka Kalbrun
8 Bieg Służb Mundurowych - Mundurowi
[acrobat]
2010-09-18
Głuchołazy, Agnieszka Kalbrun
8 Bieg Służb Mundurowych - Nie Mundurowi
[acrobat]
2010-09-18
Głuchołazy, Agnieszka Kalbrun
8 Bieg Służb Mundurowych - Open
[acrobat]
2010-09-18
Ruda Śląska, Mirosław Kolonko
Biegi Dzielnicowe - Biegi dzieci
[acrobat]
2010-09-18
Ruda Śląska, Mirosław Kolonko
Biegi Dzielnicowe - Open
[acrobat]
2010-09-18
Władysławowo, Organizator
Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej
[word]
2010-09-18
Płoty, Szymon Kecler
Bieg o Sztachetkę
[word]
2010-09-18
Poznań, Krystian Tarajkowski
Eco Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2010-09-18
Poznan, Krystian Tarajkowski
Eco Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2010-09-18
Sieroszewice, Marta Szczypkowska
II Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice
[acrobat]
2010-09-18
Zgierz, Łukasz Wojtkowiak
II Memoriał im. Władysława Lisieckiego
[acrobat]
2010-09-18
Piła, Wojtek Dróżdż
I Bieg Przełajowy
[excel]
2010-09-18
Marki, Mikołaj Szczepanowski
Mała Mila Marecka
[acrobat]
2010-09-18
Warszawa, Zuzanna Malanowska
Triathlon Warszawski - open
[excel]
2010-09-18
Warszawa, Zuzanna Malanowska
Triathlon Warszawski - wyniki rodzinne
[excel]
2010-09-18
Wejherowo, Michał Jeliński
XIII Międzynarodowy Bieg Jakuba Wejhera
[acrobat]
2010-09-18
Sierpc, Zenon Lewandowski
XIII Sierpecki Minimaraton
[excel]
2010-09-18
Legionowo, Joanna Trusiak
XIV Bieg Przełajowy - Biegi młodzieżowe
[acrobat]
2010-09-18
Legionowo, Joanna Trusiak
XIV Bieg Przełajowy - Open
[acrobat]
2010-09-18
Tychy, Wojciech Czernek
XV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny
[excel]
2010-09-18
Gniezno, Organizator
XXXIII Bieg Lechitów - Kategorie
[acrobat]
2010-09-18
Gniezno, Organizator
XXXIII Bieg Lechitów - Lekarze
[acrobat]
2010-09-18
Gniezno, Organizator
XXXIII Bieg Lechitów - Open
[acrobat]
2010-09-18
Gniezno, Hieronim Olejniczak
XXXIII Bieg Lechitów - Wierni Lechici
[acrobat]
2010-09-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Dycha - Kategorie Kobiety
[acrobat]
2010-09-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Dycha - Kategorie Mężczyźni
[acrobat]
2010-09-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Dycha - Kobiety
[acrobat]
2010-09-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Dycha - Mężczyźni
[acrobat]
2010-09-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Piątka Nordic Walking - Kobiety
[acrobat]
2010-09-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Piątka Nordic Walking - Mężczyźni
[acrobat]
2010-09-18
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross Etap 6
[word]
2010-09-17
Białka, Karol Galicz
Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Sprint
[acrobat]
2010-09-17
Białka, Karol Galicz
Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Sztafety
[acrobat]
2010-09-17
Białka, Karol Galicz
Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Średniacy
[acrobat]
2010-09-12
Knurów, Hieronim Olejniczak
18 Międzynarodowy Bieg - Górnicy
[acrobat]
2010-09-12
Knurów, Hieronim Olejniczak
18 Międzynarodowy Bieg - Kategorie
[acrobat]
2010-09-12
Knurów, Hieronim Olejniczak
18 Międzynarodowy Bieg - Kobiety
[acrobat]
2010-09-12
Knurów, Hieronim Olejniczak
18 Międzynarodowy Bieg - Mieszkańcy
[acrobat]
2010-09-12
Knurów, Hieronim Olejniczak
18 Międzynarodowy Bieg - Open
[acrobat]
2010-09-12
Wrocław, Organizator
28. Wrocław Maraton
[acrobat]
2010-09-12
Moskwa, Grzegorz Przebinda
30 Moscow International Peace Marathon - kat.
[acrobat]
2010-09-12
Moskwa, Grzegorz Przebinda
30 Moscow International Peace Marathon - Open
[acrobat]
2010-09-12
Krosno Odrzańskie, Organizator
3 Bieg Odry - Kategorie
[word]
2010-09-12
Krosno Odrzańskie, Organizator
3 Bieg Odry - Open
[word]
2010-09-12
Krynica Zdrój, Organizator
Biegi Deptaka Krynickiego
[acrobat]
2010-09-12
Kovel, Sergej Panasiuk
Bieg Uliczny na Ukrainie - Kobiety
[excel]
2010-09-12
Kovel, Sergej Panasiuk
Bieg Uliczny na Ukrainie - Mężczyźni
[excel]
2010-09-12
Bartuszewo, Dorota Pawłowska
Grand Prix w biegach przełajowych
[word]
2010-09-12
Dolina Będkowska, Bogdan Sądel
IV Bieg Po Dolinie Będkowskiej - Małżeństwa
[excel]
2010-09-12
Dolina Będkowska, Bogdan Sądel
IV Bieg Po Dolinie Będkowskiej - Open
[acrobat]
2010-09-12
Krynica Zdrój, Organizator
Koral Maraton
[acrobat]
2010-09-12
Buenos Aires, Piotr Bętkowski
Półmaraton w Buenos Aires
[excel]
2010-09-12
Warszawa, Jarosław Żórawski
Wesoła Stówa
[excel]
2010-09-12
Mogilno, Organizator
XVII Bieg o Memoriał Mariana Śmigielskiego
[acrobat]
2010-09-12
Łuków, Sławomir Zduńczyk
XVI Bieg im. Ks. Stanisława Brzóski
[acrobat]
2010-09-12
Wadowice, Michał Gromada
XXXI Bieg Powsinogi - 15km
[acrobat]
2010-09-12
Wadowice, Michał Gromada
XXXI Bieg Powsinogi - 5km
[acrobat]
2010-09-11
Zabrze, Organizator
4 Bieg Rodziny Szlakiem Zabytkow
[word]
2010-09-11
Krynica Zdrój, Organizator
Bieg 7 dolin - Ultramaraton
[acrobat]
2010-09-11
Lądek Zdrój k.Kłodzk, Kazimierz Kordziński
Bieg na Górę Trojak
[acrobat]
2010-09-11
Krynica Zdrój, Organizator
Bieg na Jaworzynę
[acrobat]
2010-09-11
Brzoza k.Bydgoszczy, Zbigniew Wiśniewski
Bieg Trzezwości
[acrobat]
2010-09-11
Zakopane, Bartek Kowalczyk
III Bieg Wysokogórski - 22km
[acrobat]
2010-09-11
Zakopane, Bartek Kowalczyk
III Bieg Wysokogórski - 7km
[acrobat]
2010-09-11
Międzybrodzie Żywiec, Kazimierz Hojdys
II Wieczorny Bieg na Górę Żar
[excel]
2010-09-11
Austria, Mirosław Bierkus
Mistrzostwa Świata w Nordic Walking
[acrobat]
2010-09-11
Zamość, Damian Sławiński
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na 10000m
[acrobat]
2010-09-11
Teresin, Organizator
Otwarte Mistrzostwa Teresina w Biegach
[word]
2010-09-11
Krynica Zdrój, Organizator
Sztafeta Maratońska BZ WBK Bardejov-Krynica
[acrobat]
2010-09-11
Żabieniec, Wiesław Paradowski
The Frog Race II
[acrobat]
2010-09-11
Prudnik k.Głuchołaz, Andrzej Dereń
VIII Prudnicki Maraton Pieszy
[word]
2010-09-11
Ciechowice, Kazimierz Grycman
VII Dożynkowy Bieg na Łyżworolkach
[word]
2010-09-11
Rypin, Marek Hanaczewski
V Rypiński Bieg Po Zdrowie - Drużynowo
[acrobat]
2010-09-11
Rypin, Marek Hanaczewski
V Rypiński Bieg Po Zdrowie - Open
[acrobat]
2010-09-11
Kostrzyń nad Odrą, Organizator
XXV Kostrzyńska Dziesiątka
[acrobat]
2010-09-11
Wrocław, Walenty Styrcz
XX Bieg Solidarności - Dzieci
[acrobat]
2010-09-11
Wrocław, Walenty Styrcz
XX Bieg Solidarności - Kategorie
[acrobat]
2010-09-11
Wrocław, Organizator
XX Bieg Solidarności - Open
[acrobat]
2010-09-11
Wrocław, Walenty Styrcz
XX Bieg Solidarności - Solidarność
[acrobat]
2010-09-11
Krynica Zdrój, Organizator
Życiowa dycha - Bieg Muszynianki
[acrobat]
2010-09-11
Katowice, Sebastian Szpak
Mistrzostwa Polski w biegu 24h
[acrobat]
2010-09-09
Warszawa - Włochy, Andrzej Krochmal
XXI Biegi Przełajowe
[word]
2010-09-08
Toruń, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Edycja VI
[excel]
2010-09-05
Berlin, Piotr Maliszewski
12. Mercedes-Benz-Halbmarathon
[acrobat]
2010-09-05
Piła, Organizator
20 Półmaraton Philipsa
[acrobat]
2010-09-05
Tomaszów Mazowiecki, Organizator
29. Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2010-09-05
Żabnica, Mirosław Dziergas
Bieg na Szczyt Rysianki
[word]
2010-09-05
Żabnica, Mirosław Dziergas
GRAND PRIX Beskidów Złota 50-tka
[excel]
2010-09-05
Brdów k.Koła, organizator
II Bieg Poli Negri
[word]
2010-09-05
Rabka - Zdrój, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego
[acrobat]
2010-09-05
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg szósty
[word]
2010-09-05
Namysłów, Mariusz Boduch
VII Bieg Namysłowian - Kategorie
[excel]
2010-09-05
Namysłów, Mariusz Boduch
VII Bieg Namysłowian - Open
[excel]
2010-09-05
Kraków, Piotr Kozak
VII Bieg Siemaszki
[excel]
2010-09-05
Zajączki Drugie, Organizator
V Bieg Zajączkowski - Dzieci
[word]
2010-09-05
Zajączki Drugie, Organizator
V Bieg Zajączkowski - Kobiety
[excel]
2010-09-05
Zajączki Drugie, Organizator
V Bieg Zajączkowski - Mężczyźni
[excel]
2010-09-05
Sochaczew, Janusz Torzewski
XXVII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[word]
2010-09-05
Tarnobrzeg, Andrzej Tomczyk
XXX Tarnobrzeski Bieg Siarkowca
[acrobat]
2010-09-04
Gdańsk, Organizator
48 Bieg Westerplatte
[acrobat]
2010-09-04
Rybnik, Grzegorz Wnuk
8. Półmaraton Energetyków
[acrobat]
2010-09-04
Ruda Śląska, Mirosław Kolonko
Biegi Puchar Wójta Gminy Gierałtowic - Bieg 5
[acrobat]
2010-09-04
Ruda Śląska, Mirosław Kolonko
Biegi Puchar Wójta Gminy Gierałtowic - po 5 ed.
[acrobat]
2010-09-04
Zielona Góra, Sebastian Domański
Druzynowy Bieg Winobraniowy
[acrobat]
2010-09-04
Mysłowice, Jacek Księżyk
GP Mysłowic - podsumowanie po 4 biegach
[word]
2010-09-04
Wrocław, Ewa Czarko
III Bieg Energetyka
[acrobat]
2010-09-04
Świnoujście - Wolgas, Andrew Holzman
Maraton Świnoujście-Wolgast
[word]
2010-09-04
Mysłowice, Jacek Księżyk
Przełajowe Grand Prix Mysłowic - bieg 4
[word]
2010-09-04
Nowy Targ, Krzysztof Holik
VI Maraton Gorce
[acrobat]
2010-09-04
Świnoujście, Andrzej Holzman
Wolgast Halfmarathon
[word]
2010-09-04
Ustka, Mieczysław Nycz
XV Półmaraton Słowiński
[word]
2010-09-04
Rzeszów, Michał Jakieła
XXI Nocny Bieg Uliczny Solidarności - Kobiety
[acrobat]
2010-09-04
Rzeszów, Michał Jakieła
XXI Nocny Bieg Uliczny Solidarności - Mężczyźni
[acrobat]
2010-09-04
Zielona Góra, Sebastian Domański
XXV Nocny Bieg Bachusa
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 180

 Ostatnio zalogowani
henry
14:01
ireneusz8
13:59
trix2
13:56
marcoair
13:55
mieszek12a
13:49
Falko
13:47
Cinemaciek
13:37
Dacpanose1h
13:33
yeyq
13:20
piotr72gd
13:19
StaryCop
13:15
aretto
13:14
jaro109
13:09
zabka1975
13:07
Vertizaq9l
13:03
Anetalch
12:54
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |