Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2012-06-30
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic - III bieg
[word]
2012-06-30
Mysłowice, Jacek Księżyk
III Przełajowe GP Mysłowic - po trzech biegach
[word]
2012-06-30
Niepołomice, DataSport
IV Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km Kategorie
[acrobat]
2012-06-30
Niepołomice, DataSport
IV Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km Kobiety
[acrobat]
2012-06-30
Niepołomice, DataSport
IV Bieg W Pogoni za Żubrem - 15km Open
[acrobat]
2012-06-30
Niepołomice, DataSport
IV Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km Kobiety
[acrobat]
2012-06-30
Niepołomice, DataSport
IV Bieg W Pogoni za Żubrem - 8km Open
[acrobat]
2012-06-30
Elbląg, STS-Timing
IV Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka - juniorzy
[acrobat]
2012-06-30
Elbląg, STS-Timing
IV Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka - kobiety
[acrobat]
2012-06-30
Elbląg, STS-Timing
IV Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka - mężczyźni
[acrobat]
2012-06-30
Unisław, STS-Timing
IX Półmaraton Unisławski - 10km
[acrobat]
2012-06-30
Unisław, STS-Timing
IX Półmaraton Unisławski - półmaraton
[acrobat]
2012-06-30
Janowice Wielkie, Seweryn Świerk
I Bieg Janowicki
[excel]
2012-06-30
Grudziądz, Andrzej Dolewski
I Bieg Trzech Plaż
[word]
2012-06-30
Goraj Zamek, Organizator
I Nieoficjalny Maraton
[excel]
2012-06-30
Adamów k.Łukowa, K.Grono
I Półmaraton Tradycji
[excel]
2012-06-30
Koszęcin , Domtel-Sport
Mistrzostwa Śląska w Nordic Walking
[acrobat]
2012-06-30
Ustroń, Katarzyna Czech-Załubska
Mountain Marathon 2012 Bieg na Czantorię - Men
[acrobat]
2012-06-30
Ustroń, Katarzyna Czech-Załubska
Mountain Marathon 2012 Bieg na Czantorię - Women
[acrobat]
2012-06-30
Więcbork, Grzegorz Chudzik
Polska Liga DogTrekkingu
[acrobat]
2012-06-30
Więcbork, Grzegorz Chudzik
Puchar Kujwsko-Pomorski w DogTrekkingu
[acrobat]
2012-06-30
Więcbork, Grzegorz Chudzik
Puchar Kujwsko-Pomorski w DogTrekkingu - puchar
[acrobat]
2012-06-30
Pakość, DataSport
Puchar Polski Nordic Walking - 10 km
[acrobat]
2012-06-30
Pakość, DataSport
Puchar Polski Nordic Walking - 5 km
[acrobat]
2012-06-30
Strzegom, Edward Fedyczkowski
Strzegomska 12 - kobiety
[acrobat]
2012-06-30
Strzegom, Edward Fedyczkowski
Strzegomska 12 - mężczyźni
[acrobat]
2012-06-30
Międzybrodzie Żywiec, Piotr Kozak
XIV Bieg Górski ŻAR
[excel]
2012-06-30
Korzybie, Domtel-Sport
XIX Bieg im. Elżbiety Garduły
[acrobat]
2012-06-30
Pogórze, Zdzisław Kołodziejczyk
XXIV Cross Świętojański im.Jana Marka
[word]
2012-06-29
Kalisz, Organizator
8. Bieg Świętojański od Zmierzchu do Świtu
[excel]
2012-06-27
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek
[acrobat]
2012-06-26
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 6/2012 Nothing International Classic Marathon
[word]
2012-06-24
Szczecin, Organizator
10 Grand Prix Szczecina
[excel]
2012-06-24
Owińska k.Poznania, Organizator
3 Cross Dziewicza Góra
[acrobat]
2012-06-24
Glendalough (IRL), Andrzej Puchacz
7. WMRA International Youth Challenge
[acrobat]
2012-06-24
Jastrzębie Zdrój, Piotr Kozak
Bieg Dnia Olimpijskiego Silesia Run
[excel]
2012-06-24
Pszczyna, DataSport
Bieg Uliczny o Puchar Carbo Asecura - kategorie
[acrobat]
2012-06-24
Pszczyna, DataSport
Bieg Uliczny o Puchar Carbo Asecura - kobiety
[acrobat]
2012-06-24
Pszczyna, DataSport
Bieg Uliczny o Puchar Carbo Asecura - open
[acrobat]
2012-06-24
Pszczyna, DataSport
Bieg Uliczny o Puchar Carbo Asecura - urzędnik
[acrobat]
2012-06-24
Kozłów Biskupi, Józef Maciej Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w NW - kat. wiekowe
[word]
2012-06-24
Kozłów Biskupi, Józef Maciej Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w NW - OPEN
[word]
2012-06-24
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - mieszkańcy
[acrobat]
2012-06-24
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - służby mund
[acrobat]
2012-06-24
Malbork, Organizator
Iron Triathlon Malbork
[acrobat]
2012-06-24
Sokołów Małopolski, Ultimasport
IV Bieg Sokoła - 10 km
[acrobat]
2012-06-24
Sokołów Małopolski, Ultimasport
IV Bieg Sokoła - 5 km
[acrobat]
2012-06-24
Dąbrowa Górnicza, Organizator
I Triathlon Pogoria I
[acrobat]
2012-06-24
Małkinia, Andrzej Żach
Nadbużańska Noc Świętojańska
[word]
2012-06-24
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
VI Maraton Ostrowski im. M. Jakowczyka
[excel]
2012-06-24
Poznań, Organizator
XV Rekreacyjny Bieg Piastowski
[acrobat]
2012-06-24
Ciechanów, Organizator
XXVII Grand Prix Ciechanowa - VI
[word]
2012-06-24
Bukowno, Hieronim Olejniczak
X Bieg o Puchar Burmistrza Bukowno - kat.dodatkowe
[acrobat]
2012-06-24
Bukowno, Hieronim Olejniczak
X Bieg o Puchar Burmistrza Bukowno - kat. wiekowe
[acrobat]
2012-06-24
Bukowno, Hieronim Olejniczak
X Bieg o Puchar Burmistrza Bukowno - kobiety
[acrobat]
2012-06-24
Bukowno, Hieronim Olejniczak
X Bieg o Puchar Burmistrza Bukowno - międzyczasy
[acrobat]
2012-06-24
Bukowno, Hieronim Olejniczak
X Bieg o Puchar Burmistrza Bukowno - OPEN
[acrobat]
2012-06-24
Bukowno, Tomasz Katan
X Bieg o Puchar Burmistrza Bukowno - Truchtacz
[excel]
2012-06-24
Bełchatów, Piotrek Stolecki
IV Bełchatowski Bieg Rekreacyjny
[word]
2012-06-23
Gałkowo, DataSport
1 Bieg Szlakiem Krutyni
[acrobat]
2012-06-23
Gałkowo, DataSport
1 Maraton Mazury
[acrobat]
2012-06-23
Świerzawa, Hieronim Olejniczak
26 Bieg Świerzawy
[acrobat]
2012-06-23
Chojnów, Ultimasport
Bieg Natury - 10 km
[acrobat]
2012-06-23
Chojnów, Ultimasport
Bieg Natury - 5 km
[acrobat]
2012-06-23
Chojnów, Ultimasport
Bieg Natury - Nordic Walking
[acrobat]
2012-06-23
Dąbrowa Górnicza, Łukasz Kuczmarski
Bieg Nocny Świetlików - bieg
[acrobat]
2012-06-23
Dąbrowa Górnicza, Łukasz Kuczmarski
Bieg Nocny Świetlików - nordic walking
[acrobat]
2012-06-23
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - drużyny
[acrobat]
2012-06-23
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - kobiety
[acrobat]
2012-06-23
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - MMB
[acrobat]
2012-06-23
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - open
[acrobat]
2012-06-23
Zgorzelec, Jacek Lenart
III Cross Zgorzelecki
[acrobat]
2012-06-23
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
III Nordic Walking
[acrobat]
2012-06-23
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
III Nordic Walking - kategorie
[acrobat]
2012-06-23
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
III Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2012-06-23
Prusice k.Trzebnicy, Jan Salewski
II Bieg Trzech Wież
[acrobat]
2012-06-23
Służewo, Przemysław Chojnacki
IV Bieg Papieski
[acrobat]
2012-06-23
Tarnobrzeg, DataSport
I Maraton Vitarade Jezioro Tarnobrzeskie - kat.
[acrobat]
2012-06-23
Tarnobrzeg, DataSport
I Maraton Vitarade Jezioro Tarnobrzeskie - kobiety
[acrobat]
2012-06-23
Tarnobrzeg, DataSport
I Maraton Vitarade Jezioro Tarnobrzeskie - OPEN
[acrobat]
2012-06-23
Tarnobrzeg, DataSport
I Maraton Vitarade - 10 km kobiety
[acrobat]
2012-06-23
Tarnobrzeg, DataSport
I Maraton Vitarade - 10 km OPEN
[acrobat]
2012-06-23
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
I Półmaraton Skierniewicki - bieg amatorski
[acrobat]
2012-06-23
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
I Półmaraton Skierniewicki - kategorie wiekowe
[acrobat]
2012-06-23
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
I Półmaraton Skierniewicki - Nordic Walking
[acrobat]
2012-06-23
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
I Półmaraton Skierniewicki - OPEN
[acrobat]
2012-06-23
Kobyłka, Organizator
I Wielki Bieg Plenerowy
[word]
2012-06-23
Wrocław, DomTel-Sport
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 11.1 km
[acrobat]
2012-06-23
Wrocław, DomTel-Sport
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking - 3 km
[acrobat]
2012-06-23
Bydgoszcz, Michał Senger
VII Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego - maraton
[acrobat]
2012-06-23
Bydgoszcz, Michał Senger
VII Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego - półmaraton
[acrobat]
2012-06-23
Łódź, Bartek Sobecki
VI Bieg Świętojański
[acrobat]
2012-06-23
Stargard Szczeciński, Aleksandra Pochranowicz
VI Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
[acrobat]
2012-06-23
Stargard Szczeciński, Pulsar Sport
VI Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę - rolki
[acrobat]
2012-06-23
Złockie k. Muszyny, Organizator
V Grand Prix Sądeczanina
[word]
2012-06-23
Ożarów Mazowiecki, Jarosław Żórawski
XXIV Ożarowski Bieg im.Janusza Kusocińskiego
[excel]
2012-06-23
Ożarów Mazowiecki, Jarosław Żórawski
XXIV Ożarowski Bieg im.J. Kusocińskiego - dzieci
[excel]
2012-06-23
Złotoryja, DataSport
III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - kategorie
[acrobat]
2012-06-23
Warszawa, Organizator
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2012-06-22
Szczecin, Piotr Kołodziejczyk
I Ultramaraton Szczecin - Kołobrzeg
[word]
2012-06-22
Szczecin, Organizator
I Ultramaraton Szczecin - Kołobrzeg - m.czasy
[excel]
2012-06-22
Szczecin, Piotr Kołodziejczyk
I Ultramaraton Szczecin - Kołobrzeg - rajd
[word]
2012-06-22
Szczecin, Organizator
I Ultramaraton Szczecin - Kołobrzeg - rajd m.czasy
[excel]
2012-06-22
Boguszów-Gorce, DataSport
XXIV Sudecka Setka - kategorie
[acrobat]
2012-06-22
Boguszów-Gorce, DataSport
XXIV Sudecka Setka - 100km
[acrobat]
2012-06-22
Boguszów-Gorce, DataSport
XXIV Sudecka Setka - 42km
[acrobat]
2012-06-22
Boguszów-Gorce, DataSport
XXIV Sudecka Setka - 72km
[acrobat]
2012-06-21
Pigża k.Torunia, Organizator
Szósta Edycja GP Łubianki
[excel]
2012-06-20
Bytom, Organizator
Cross Wiosenny
[excel]
2012-06-20
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2012-06-20
Warszawa, Jacek Morawski
Szybki Mózg 2012 Powsin
[acrobat]
2012-06-17
Kravare, Szamot
30 Beh zameckym parkem
[acrobat]
2012-06-17
Piekary Śląskie, Organizator
41 Masowy Bieg o Paterę Śląskiego TKKF
[excel]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - kategorie 10km
[acrobat]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - kobiety 10km
[acrobat]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - kobiety 2km
[acrobat]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - open 10km
[acrobat]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - open 2km
[acrobat]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - panna młoda
[acrobat]
2012-06-17
Garwolin, DataSport
AVON kontra przemoc - powiat
[acrobat]
2012-06-17
Wola Chorzelowska, Beata Bąk
Crossowa Dycha
[excel]
2012-06-17
Wisła Łabajów, Piotr Kozak
III Bieg na Stożek
[excel]
2012-06-17
Luzino, Monika Rolbiecka
III Charytatywny Bieg Skrzydło Anioła
[acrobat]
2012-06-17
Nysa, SuperSport
II Bieg Nyski PWSZ w Nysie - kobiety
[acrobat]
2012-06-17
Nysa, SuperSport
II Bieg Nyski PWSZ w Nysie - mężczyźni
[acrobat]
2012-06-17
Szarlota, Radosław Flisikowski
II Bieg Twardego
[acrobat]
2012-06-17
Kamianka k.Ostrołęki, Marek Karczewski
II Wyścig MTB Kurpiowskie Piaski
[acrobat]
2012-06-17
Poznań, Organizator
Malta Trail Running
[acrobat]
2012-06-17
Braniewo k.Elbląga, Organizator
Otwarte Mistrzostwa Braniewa w Aquathlonie
[word]
2012-06-17
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2012-06-17
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg V
[word]
2012-06-17
Rytro, DataSport
VII Visegrad Maraton - kategorie
[acrobat]
2012-06-17
Rytro, DataSport
VII Visegrad Maraton - kobiety
[acrobat]
2012-06-17
Rytro, DataSport
VII Visegrad Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-06-17
Pabianice, Organizator
VI Powiatowy Bieg Uliczny im. Jadwigi Wajsówny
[acrobat]
2012-06-17
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Bieg
[acrobat]
2012-06-17
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - nordic walking
[acrobat]
2012-06-17
Łomża, Mariusz Niziński
V Łomżyński Półmaraton
[excel]
2012-06-17
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
XIV Nowogrodziecka 10-tka - bieg rodzinny
[acrobat]
2012-06-17
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
XIV Nowogrodziecka 10-tka - bieg strażaka
[acrobat]
2012-06-17
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
XIV Nowogrodziecka 10-tka - dzieci
[acrobat]
2012-06-17
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
XIV Nowogrodziecka 10-tka - kategorie
[acrobat]
2012-06-17
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
XIV Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2012-06-17
Lębork, Jan Salewski
XXI Maraton Ekologiczny - kategorie
[acrobat]
2012-06-17
Lębork, Jan Salewski
XXI Maraton Ekologiczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-06-17
Lębork, Jan Salewski
XXI Maraton Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2012-06-17
Milicz, Bogusław Tomaszewski
XXXII Bieg Baryczan - mieszkancy
[acrobat]
2012-06-17
Milicz, Bogusław Tomaszewski
XXXII Bieg Baryczan - OPEN
[acrobat]
2012-06-17
Bukownica, Grzegorz Jeżewski
XX Jubileuszowy Bieg Sokoła
[excel]
2012-06-17
Szymbark k.Gorlic, Organizator
V Bieg Rodzinny
[acrobat]
2012-06-16
Bielsko Biała, Organizator
Bieg na Szyndzielnię
[acrobat]
2012-06-16
Kraków, Organizator
Górski Maraton nad Urwiskiem
[excel]
2012-06-16
Ujście k.Piły, Organizator
III Bieg im.Ujskich Powstańców Wielkopolskich
[acrobat]
2012-06-16
Jedlicze, Robert Gleń
III Ogólnopolski Bieg Uliczny
[excel]
2012-06-16
Nowe Miasto, Paulina Asendrych
II Cross Maraton nad Pilicą - leśna pętla
[acrobat]
2012-06-16
Nowe Miasto, Paulina Asendrych
II Cross Maraton nad Pilicą - maraton
[acrobat]
2012-06-16
Nowe Miasto, Paulina Asendrych
II Cross Maraton nad Pilicą - półmaraton
[acrobat]
2012-06-16
Janów k.Częstochowy, Organizator
II Jurajski Puchar w Nordic Walking - III runda
[acrobat]
2012-06-16
Gdańsk, Agata Masiulaniec
II Mistrzostwa Sztafet Amatorskich Grup Biegowych
[acrobat]
2012-06-16
Szczawno Zdrój, Organizator
II Powiatowy Maraton Dębowy Etap VI
[excel]
2012-06-16
Tychy, Organizator
IV Bieg Pod Żyrafą - dzieci
[word]
2012-06-16
Tychy, Organizator
IV Bieg Pod Żyrafą - open
[excel]
2012-06-16
Radom, Organizator
IV GP Radomia w Biegach Ulicznych
[excel]
2012-06-16
Ozorków k.Łodzi, Organizator
IV Supermaraton - kobiety 25 km
[word]
2012-06-16
Ozorków k.Łodzi, Organizator
IV Supermaraton - kobiety 50 km
[word]
2012-06-16
Ozorków k.Łodzi, Organizator
IV Supermaraton - mężczyźni 25 km
[word]
2012-06-16
Ozorków k.Łodzi, Organizator
IV Supermaraton - mężczyźni 50 km
[word]
2012-06-16
Latchorzew , Jacek Balana
I Babicki Bieg Rodzinny
[word]
2012-06-16
Chełmno, sts-timing
Triathlon Mondi - open
[acrobat]
2012-06-16
Chełmno, sts-timing
Triathlon Mondi - sztafeta
[acrobat]
2012-06-16
Ojrzeń k.Ciechanowa, Organizator
VI Bieg Przełajowy
[excel]
2012-06-16
Sulejówek, DataSport
V Bieg Marszałka - kategorie
[acrobat]
2012-06-16
Sulejówek, DataSport
V Bieg Marszałka - kobiety
[acrobat]
2012-06-16
Sulejówek, DataSport
V Bieg Marszałka - OPEN
[acrobat]
2012-06-16
Wołczyn k.Opola, Organizator
XI Bieg o Puchar Burmistrza Wołczyna
[acrobat]
2012-06-16
Klucze , Sebastian Kołodziej
II Rajd Czterech Żywiołów
[acrobat]
2012-06-15
Bielsko-Biała, Domtel-Sport
Mistrzostwa Polski Seniorów w L.A.
[acrobat]
2012-06-15
Zakopane, Leszek Behounek
Polska Biega
[excel]
2012-06-13
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 6/12
[excel]
2012-06-10
Wierzchowisko, Organizator
3 Bieg Sołecki - kobiety
[acrobat]
2012-06-10
Wierzchowisko, Organizator
3 Bieg Sołecki - OPEN
[acrobat]
2012-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
6 Półmaraton Słowaka - absolwenci Liceum
[acrobat]
2012-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
6 Półmaraton Słowaka - gmina
[acrobat]
2012-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
6 Półmaraton Słowaka - kategorie
[acrobat]
2012-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
6 Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2012-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
6 Półmaraton Słowaka - Mistrz.Lek.Weterynarii
[acrobat]
2012-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, DataSport
6 Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2012-06-10
Alwernia, Wojciech Olszewski
II Bieg Strzelankowy
[acrobat]
2012-06-10
Sopot, Mirek Bierkus
I Plażowe Mistrzostwa Nordic Walking - 4.5 km
[acrobat]
2012-06-10
Sopot, Mirek Bierkus
I Plażowe Mistrzostwa Nordic Walking - 9 km
[acrobat]
2012-06-10
Januszkowice , Piotr Pakosz
MP NSZZ Solidarność w Nordic Walking
[excel]
2012-06-10
Świecie, sts-timing
Półmaraton Chełmno-Świecie - OPEN
[acrobat]
2012-06-10
Świecie, sts-timing
Święto Papieru - 10km
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - bankowcy
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - drużyny
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - kobiety
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - nauczyciele
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - OPEN
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - policjanci
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - studenci
[acrobat]
2012-06-10
Rudawa, PulsarSport
VIII Półmaraton Jurajski - wojsko
[acrobat]
2012-06-10
Katowice, sts-timing
V Maraton Kukuczki - open
[acrobat]
2012-06-10
Korycin, Justyna Wynimko
XXI Półmaraton Mleczny - OPEN
[acrobat]
2012-06-10
Korycin, Justyna Wynimko
XXI Półmaraton Mleczny - towarzyszące
[acrobat]
2012-06-10
Myszków, Organizator
XXXIII Bieg Pięciu Stawów - kobiety
[acrobat]
2012-06-10
Myszków, Organizator
XXXIII Bieg Pięciu Stawów - mężczyźni
[acrobat]
2012-06-10
Myszków, Organizator
XXXIII Bieg Pięciu Stawów - szkoły
[acrobat]
2012-06-10
Karlino, Organizator
XX Bieg Papieski im.Jana Pawła II - OPEN
[acrobat]
2012-06-10
Kozy, Piotr Kozak
X Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę - OPEN
[excel]
2012-06-09
Wałbrzych, Organizator
24 Bieg Książański
[acrobat]
2012-06-09
Pasłęk, SuperSport
Bieg Filipidesa - drużyny
[acrobat]
2012-06-09
Pasłęk, SuperSport
Bieg Filipidesa - OPEN kobiet
[acrobat]
2012-06-09
Pasłęk, SuperSport
Bieg Filipidesa - OPEN mężczyzn
[acrobat]
2012-06-09
Pasłęk, SuperSport
Bieg Filipidesa - Pasłęk kobiety
[acrobat]
2012-06-09
Pasłęk, SuperSport
Bieg Filipidesa - Pasłęk mężczyźni
[acrobat]
2012-06-09
Sochaczew, Emanuel Zimny
III Bieg Chopina
[word]
2012-06-09
Żmigród, DataSport
III Żmigrodzki Bieg Smoka - gm.Żmigród kobiety
[acrobat]
2012-06-09
Żmigród, DataSport
III Żmigrodzki Bieg Smoka - gm.Żmigród mężczyźni
[acrobat]
2012-06-09
Żmigród, DataSport
III Żmigrodzki Bieg Smoka - kobiety
[acrobat]
2012-06-09
Żmigród, DataSport
III Żmigrodzki Bieg Smoka - OPEN
[acrobat]
2012-06-09
Śrem, DataSport
I BASF Śrem Półmaraton - Kategorie
[acrobat]
2012-06-09
Śrem, DataSport
I BASF Śrem Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2012-06-09
Śrem, DataSport
I BASF Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2012-06-09
Środa Wlkp., Organizator
MP Weteranów w Triathlonie - kobiety
[acrobat]
2012-06-09
Cisna, Jakub Lengiewicz
Rzeźniczek
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - drużyny
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - Dyrektorzy biegów
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - Kategorie
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - Kobiety
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - Mieszkańcy Kietrza
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - Niepełnosprawni
[acrobat]
2012-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
VI Półmaraton Kietrz & Rohov - OPEN
[acrobat]
2012-06-09
Katowice, STS-Timing
V MP w biegu 24-godzinnym - końcowe
[acrobat]
2012-06-09
Środa Wlkp., Organizator
MP Weteranów w Triathlonie - mężczyźni
[acrobat]
2012-06-08
Biel, Bogusław Maciejewski
49 Bieler Lauftage - kobiety
[acrobat]
2012-06-08
Biel, Bogusław Maciejewski
49 Bieler Lauftage - mężczyźni
[acrobat]
2012-06-08
Komańcza, Jakub Lengiewicz
IX Bieg Rzeźnika - drużyny
[acrobat]
2012-06-08
Komańcza, Jakub Lengiewicz
IX Bieg Rzeźnika - HardCore
[acrobat]
2012-06-08
Komańcza, Jakub Lengiewicz
IX Bieg Rzeźnika - rozbitkowie
[acrobat]
2012-06-08
Komańcza, Jakub Lengiewicz
IX Bieg Rzeźnika - sztafety
[acrobat]
2012-06-08
Jastarnia, Organizator
XXXI Mistrzostwa Polski Kolejarzy
[acrobat]
2012-06-07
Rochna k.Koluszek, Organizator
Przełajowy Kwietny Bieg Radości
[word]
2012-06-06
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2012-06-06
Wrocław, Róża Spiliszewska
VI Dziesiątka Artemisu - OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Wrocław, Hieronim Olejniczak
13 Bieg Śladem Konia - OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Mieroszów, Grzegorz Pogorzelski
Bieg Mieszka i Dobravy
[acrobat]
2012-06-03
Janów Lubelski, organizator
II Bieg Partyzantów
[excel]
2012-06-03
Legionowo, Karol Czaj
IV Legionowska Dycha - kategorie
[acrobat]
2012-06-03
Legionowo, Karol Czaj
IV Legionowska Dycha - kobiety
[acrobat]
2012-06-03
Legionowo, Karol Czaj
IV Legionowska Dycha - Legionowo
[acrobat]
2012-06-03
Legionowo, Karol Czaj
IV Legionowska Dycha - OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Legionowo, Karol Czaj
IV Legionowska Dycha - Powiat
[acrobat]
2012-06-03
Piła, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-06-03
Białystok, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-06-03
Zakopane, organizator
V Bieg im.druha F.Marduły - 7.5km K/M
[acrobat]
2012-06-03
Zakopane, organizator
V Bieg im.druha F.Marduły - 7.5km OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Oława, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Koguta - Nordic Walking
[acrobat]
2012-06-03
Oława, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Koguta - OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Oława, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Koguta - powiat
[acrobat]
2012-06-03
Zakopane, Organizator
V Wysokogórski Bieg im. druha F.Marduły - K/M
[acrobat]
2012-06-03
Zakopane, Organizator
V Wysokogórski Bieg im. druha F.Marduły - OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Krzepice, Organizator
XIX Bieg Krzepkich - OPEN
[excel]
2012-06-03
Olsztyn k.Częstochow, Rafał Adamczyk
XVII Marszobieg Na Jurajskim Szlaku
[acrobat]
2012-06-03
Suchowola, Organizator
XVI Cross Trzeźwości
[excel]
2012-06-03
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XVI MP Weteranów w Półmaratonie - gmina
[acrobat]
2012-06-03
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XVI MP Weteranów w Półmaratonie - kategorie
[acrobat]
2012-06-03
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XVI MP Weteranów w Półmaratonie - kobiety
[acrobat]
2012-06-03
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XVI MP Weteranów w Półmaratonie - OPEN
[acrobat]
2012-06-03
Nakło, Anna Kloska
XXIII Bieg Uliczny im.K.Biniakowskiego - kat.
[word]
2012-06-03
Police, Aleksandra Glaza
XXIV Policka Piętnastka
[word]
2012-06-03
Łódź, Organizator
Biegam po Łodzi
[acrobat]
2012-06-02
Gdynia, Mirek Bierkus
3MOLA - 21km
[acrobat]
2012-06-02
Gdynia, Mirek Bierkus
3MOLA - 8km
[acrobat]
2012-06-02
Niemcz, Krzysztof Sosnowski
Biegaj z Victorią
[acrobat]
2012-06-02
Wrocław, STS-Timing
Bieg dla Maćka
[acrobat]
2012-06-02
Drawsko Pomorskie, Organizator
Bieg im.Jana Pawła II
[acrobat]
2012-06-02
Długołęka, Organizator
Bieg o Puchar Wójta
[acrobat]
2012-06-02
Dąbrówka Królewska, Rafał Mathiak
Bieg pod górę
[acrobat]
2012-06-02
Łąkie k.Piły, Jola Supernat
Bieg Przełajowy im.R.Kęcińskiego - dzieci
[word]
2012-06-02
Łąkie k.Piły, Jola Supernat
Bieg Przełajowy im.R.Kęcińskiego - open
[word]
2012-06-02
Zakopane, Organizator
III Bieg hrabiego Władysława Zamoyskiego - kateg.
[acrobat]
2012-06-02
Zakopane, Organizator
III Bieg hrabiego Władysława Zamoyskiego - OPEN
[acrobat]
2012-06-02
Tychy, Rafał Adamczyk
III Piknik Biegowy im.Jana Dery w Tychach
[excel]
2012-06-02
Tychy, Rafał Adamczyk
III Piknik Biegowy im.Jana Dery w Tychach - nw
[excel]
2012-06-02
Kozienice, Piotr Łapiński
II Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego - kl.końc.
[word]
2012-06-02
Grudziądz, Organizator
Puchar Kujwsko-Pomorski w DogTrekkingu
[acrobat]
2012-06-02
Grudziądz, Mirek Bierkus
Puchar Pomorza w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2012-06-02
Grudziądz, Mirek Bierkus
Puchar Pomorza w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2012-06-02
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Piątka - kategorie
[acrobat]
2012-06-02
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Piątka - kobiety
[acrobat]
2012-06-02
Wrocław, DataSport
Szczytnicka Piątka - open
[acrobat]
2012-06-02
Warszawa, DataSport
VI Bieg Ursynowa - kategorie
[acrobat]
2012-06-02
Łaziska Górne, Gałuszka Rafał
V Bieg Uliczny o Łaziskie Liście - kat.
[word]
2012-06-02
Łaziska Górne, Gałuszka Rafał
V Bieg Uliczny o Łaziskie Liście - OPEN
[excel]
2012-06-02
Wyrzysk, Waldemar Łastowski
XIV Bieg im.E.Wojciechowskiego-Olka
[acrobat]
2012-06-02
Gorzów Wielkopolski, Organizator
XIX Bieg Żakowski
[acrobat]
2012-06-02
Ossów, Organizator
XIX Otwarte Mistrzostwa Władysława IV
[word]
2012-06-02
Międzyrzecz, Andrzej Holzman
XXI Bieg Międzyrzecka Dziesiątka
[acrobat]
2012-06-02
Trzebiatów, PulsarSport
XXXIII Trzebiatowska 10
[acrobat]
2012-06-02
Bytów, Domtel-Sport
XXXII Półmaraton Gochów - nordic walking
[acrobat]
2012-06-02
Siemiatycze, Paweł Słowikowski
I Siemiatycka Wieczorna Dycha - OPEN
[word]
2012-06-02
Warszawa, DataSport
VI Bieg Ursynowa - kobiety
[acrobat]
2012-06-02
Warszawa, DataSport
VI Bieg Ursynowa - open
[acrobat]
2012-06-02
Bytów, Domtel-Sport
XXXII Półmaraton Gochów - open
[acrobat]
2012-06-01
Zakopane, Organizator
III Zakopiański Test Coopera
[acrobat]
2012-06-01
Zakopane, Organizator
II Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem - druż.
[acrobat]
2012-06-01
Zakopane, Organizator
II Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem - gp.
[acrobat]
2012-06-01
Lisowice,
Kwietny Bieg Lisowice
[excel]
2012-06-01
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
Lekcja Biegania
[acrobat]
2012-06-01
Siemianowice Śląskie, Domtel-Sport
VII Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2012-06-01
Stary Sącz, Organizator
XIV MP Leśników w Biegu na Orientację - końcowe
[acrobat]
2012-06-01
Stary Sącz, Organizator
XIV MP Leśników w Biegu na Orientację - sprint
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
20202021


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 312

 Ostatnio zalogowani
Pawel63
20:23
janusz9876543213
20:16
jaro13G
20:07
piotr72gd
19:55
Admin
19:39
pawelzylicz
19:29
teddymk
19:28
grappa6
19:26
tomasso023
19:19
Marcin91
19:09
schlanda
18:23
jarek 105 kg
18:09
jaro109
17:53
Jarek42
17:50
Bartuś
17:19
sasu
17:00
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |