Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

          

2010-05-30
Rudniki, Janina Pawlaczyk
16 Bieg Pętla Rudnicka
[excel]
2010-05-30
Bielsko - Biała, Karol Czaj
18 Bieg Fiata - Miedzyczasy
[acrobat]
2010-05-30
Bielsko - Biała, Karol Czaj
18 Bieg Fiata - Open
[acrobat]
2010-05-30
Bielsko - Biała, Karol Czaj
18 Bieg Fiata - Pushrims
[acrobat]
2010-05-30
Bielsko - Biała, Karol Czaj
18 Bieg Fiata - Wózki Sportowe
[acrobat]
2010-05-30
Janowiec Wlkp., Tomasz Zając
22 Bieg im.Tomasza Hopfera
[acrobat]
2010-05-30
Truskaw, Marzena Fick
III Bieg Truskawki
[excel]
2010-05-30
Szczecin, Artur Potasznik
II Półmaraton Koleżeński
[excel]
2010-05-30
Fałków, Piotr Koń
IV Bieg o Puchar Wójta Gminy Fałków
[acrobat]
2010-05-30
Elbląg, Robert Bieńkowski
IX GP Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2010-05-30
Łomża, Organizator
Łomżyńska Dziesiątka
[word]
2010-05-30
Trzebiatów, Krzysztof Bartkiewicz
Trzebiatowski Dziesiątka
[word]
2010-05-30
Hrubieszów, Paweł Kłosiński
XII Bieg Herbowy
[acrobat]
2010-05-30
Mińsk Mazowiecki, Sebastian Domański
XV Mazowiecka Piętnastka - Kobiety
[acrobat]
2010-05-30
Mińsk Mazowiecki, Sebastian Domański
XV Mazowiecka Piętnastka - Open
[acrobat]
2010-05-30
Obliwice, organizator
XXVIII Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[word]
2010-05-29
Bukowa, Hieronim Olejniczak
18 Półmaraton Świętokrzyski - kat.
[acrobat]
2010-05-29
Bukowa, Hieronim Olejniczak
18 Półmaraton Świętokrzyski - mieszkańcy
[acrobat]
2010-05-29
Bukowa, Hieronim Olejniczak
18 Półmaraton Świętokrzyski - Open
[acrobat]
2010-05-29
Bukowa, Hieronim Olejniczak
18 Półmaraton Świętokrzyski - Wózki
[acrobat]
2010-05-29
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg dla Maćka
[acrobat]
2010-05-29
Bogatynia, Bogdan Sądel
III Bieg Bogatynia - 25km
[acrobat]
2010-05-29
Bogatynia, Bogdan Sądel
III Bieg Bogatynia - Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-29
Bogatynia, Bogdan Sądel
III Bieg Bogatynia - Open
[acrobat]
2010-05-29
Łaziska Górne, Rafał Galuszka
III Bieg o Łaziskie Liście
[word]
2010-05-29
Łąki, Daniel Wiśniewski
III Powiatowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2010-05-29
Chorzów, August Jakubik
II Chorzowski Bieg Rodzinny
[word]
2010-05-29
Chełstów, Róża Spiliszewska
II Puchar Artemisu
[word]
2010-05-29
Włocławek, Daniel Tarczyński
II Vladislavia Cross
[acrobat]
2010-05-29
Szczytno, Mirosław Cydzik
I Bieg Tatarskim Szlakiem - Kobiety
[word]
2010-05-29
Szczytno, Mirosław Cydzik
I Bieg Tatarskim Szlakiem - Mężczyźni
[word]
2010-05-29
Jedlina - Zdrój, Sławomir Pankiewicz
VIII Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - 10km
[acrobat]
2010-05-29
Jedlina - Zdrój, Sławomir Pankiewicz
VIII Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - 5km
[acrobat]
2010-05-29
Jedlina - Zdrój, Sławomir Pankiewicz
VIII Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - NW
[acrobat]
2010-05-29
Lesko, Organizator
VI Leski Bieg Imieniem Jana Pawła II - Kobiety
[acrobat]
2010-05-29
Lesko, Organizator
VI Leski Bieg Imieniem Jana Pawła II - Open
[acrobat]
2010-05-29
Pasłęk, Bogdan Sądel
V Biegi Uliczne
[acrobat]
2010-05-29
Pasłęk, Bogdan Sądel
V Biegi Uliczne - Kobiety
[acrobat]
2010-05-29
Pasłęk, Bogdan Sądel
V Biegi Uliczne - Niepełnosprawni
[acrobat]
2010-05-29
Strzebiń, Marian Kita
V Parafialny Bieg św. Urbana
[acrobat]
2010-05-29
Wyrzysk, Wojciech Dróżdż
XII Uliczny Bieg im. E.Wojciechowskiego
[word]
2010-05-29
Radziechowy, Piotr Kozak
XIX EKO Bieg Szlakiem Dudka
[excel]
2010-05-29
Sobótka, Marcin Olejniczak
XVII Mistrzostwa w Biegu Górskim na Ślężę -Kobiety
[acrobat]
2010-05-29
Sobótka, Marcin Olejniczak
XVII Mistrzostwa w Biegu Górskim na Ślężę - Gmina
[acrobat]
2010-05-29
Sobótka, Marcin Olejniczak
XVII Mistrzostwa w Biegu Górskim na Ślężę - Kat.
[acrobat]
2010-05-29
Sobótka, Marcin Olejniczak
XVII Mistrzostwa w Biegu Górskim na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2010-05-28
Gdańsk, Michał Sowa
1 Bieg Politechniki Gdańskiej
[excel]
2010-05-28
Warszawa, Piotr Bętkowski
AMP - Kobiety
[acrobat]
2010-05-28
Warszawa, Piotr Bętkowski
AMP - mężczyźni
[acrobat]
2010-05-28
Nieżychowo, Wojciech Dróżdż
II Cross Nieżychowski
[word]
2010-05-23
Łódz, Grzegorz Pogorzelski
8 Bieg Ulicą Piotrkowską
[acrobat]
2010-05-23
Rybnik, Grzegorz Wnuk
9 Wiosenny Cross Stasia
[acrobat]
2010-05-23
Kłodzko, Dominika Farbotko
III Uliczny Bieg o Puchar Burmistrza Kłodzka
[word]
2010-05-23
Nadolice Wielkie, Arek Tołłoczko
II Bieg wokół Rancza
[acrobat]
2010-05-23
Poznań, Robert Zabel
Mistrzostwa Poznania w CrossDuathlonie
[acrobat]
2010-05-23
Koszalin, Marek Mróz
Pojedynek Pokoleń - Punktacja Bukmacherów
[word]
2010-05-23
Ryga, wese
Ryga HalfMarathon
[excel]
2010-05-23
Ryga, wese
Ryga Marathon
[excel]
2010-05-23
Koszalin, Arkadiusz Kozak
VIII Bieg Wenedów - mundurowli
[acrobat]
2010-05-23
Koszalin, Arkadiusz Kozak
VIII Bieg Wenedów - Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-23
Koszalin, Arkadiusz Kozak
VIII Bieg Wenedów - OPEN
[acrobat]
2010-05-23
Osieczna, Stanisław Stosik
VIII Piknik Sportowy – Marsz Po Zdrowie
[word]
2010-05-23
Rogi, organizator
XXIV Bieg im. Ignacego Łukasiewicza
[word]
2010-05-23
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXV Grand Prix Ciechanowa
[word]
2010-05-22
Częstochowa, Grzegorz Pogorzelski
2 Bieg Częstochowski
[acrobat]
2010-05-22
Częstochowa, Tomasy Tęcza
2 Bieg Częstochowski - kobiety
[acrobat]
2010-05-22
Częstochowa, Tomasy Tęcza
2 Bieg Częstochowski - mieszkańcy Częstochowy
[acrobat]
2010-05-22
Kwidzyn, Marek Hanaczewski
Bieg Papiernika
[acrobat]
2010-05-22
Kwidzyn, Marek Hanaczewski
Bieg Papiernika - Statystyki
[acrobat]
2010-05-22
Mierzęcin, Łukasz Kubiak
III Bieg o Puchar Pałacu Mierzęcin
[acrobat]
2010-05-22
Długołęka, organizator
V Bieg Dookoła Długołęki
[acrobat]
2010-05-22
Klimontów, Krzysztof Sajecki
V Bieg Klimontowski - 10 km Kategorie
[acrobat]
2010-05-22
Klimontów, Krzysztof Sajecki
V Bieg Klimontowski - 10 km OPEN
[acrobat]
2010-05-22
Klimontów, Krzysztof Sajecki
V Bieg Klimontowski - 21 km Kategorie
[acrobat]
2010-05-22
Klimontów, Krzysztof Sajecki
V Bieg Klimontowski - 21 km OPEN
[acrobat]
2010-05-22
Sławno, OSIR Sławno
XIV Bieg Święców
[acrobat]
2010-05-22
Kościelna Jania, Karol Nowakowski
XV Biegi Przełajowe Jana z Jani
[word]
2010-05-19
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 5/2010
[word]
2010-05-18
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXV GP w Biegach na Przełaj
[word]
2010-05-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Piątka - Kobiety
[acrobat]
2010-05-16
Krosno, organizator
Bieg PWSZ Krosno
[excel]
2010-05-16
Raszyn, Bogdan Sądel
I Bieg Raszyński - Kobiety
[acrobat]
2010-05-16
Raszyn, Bogdan Sądel
I Bieg Raszyński - OPEN
[acrobat]
2010-05-16
Kłodawa, Dariusz Duda
I Bieg Szlakami Jeziora Kłodawskiego
[acrobat]
2010-05-16
Brenna, organizator
Mistrzostwa Beskidów Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-16
Jedlina Zdrój, Grzegorz Pogorzelski
Pólmaraton "Czarodziejska Góra"
[acrobat]
2010-05-16
Jedlina Zdrój, Grzegorz Pogorzelski
Pólmaraton "Czarodziejska Góra" - 11km
[acrobat]
2010-05-16
Jedlina Zdrój, Grzegorz Pogorzelski
Pólmaraton "Czarodziejska Góra" - Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-16
Szczecin, organizator
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg 4
[word]
2010-05-16
Kępino, Krzysztof Modzelewski
VII Leśny Maraton o Puchar Bortex
[excel]
2010-05-16
Kąty Wrocławskie, organizator
VI Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - 10mil
[acrobat]
2010-05-16
Kąty Wrocławskie, organizator
VI Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - 6.4km
[acrobat]
2010-05-16
Gródek k.Świecia, Jacek Szopiński
XVII Cross Gródecki
[excel]
2010-05-15
Myślibórz, Grzegorz Dąbrowski
10-tka Myśliborska
[acrobat]
2010-05-15
Chodzież, Łukasz Uldynowicz
27 Przłajowy Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2010-05-15
Chodzież, Łukasz Uldynowicz
27 Przłajowy Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2010-05-15
Golub-Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2010-05-15
Inowrocław, Mateusz Zieliński
III Bieg Piastowski
[acrobat]
2010-05-15
Warszawa, Sławomir Cygler
III Bieg Szczęścia
[word]
2010-05-15
Złotów, Karol Czaj
IV Złotowski Bieg Zawilca
[acrobat]
2010-05-15
Świdnica, Grzegorz Pogorzelski
I Bieg Powsinogi
[word]
2010-05-15
Kunow, Daniel Wosik
I GP Gór Świętokrzyskich
[word]
2010-05-15
Gdańsk, mirano
Puchar Polski Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2010-05-15
Gdańsk, mirano
Puchar Polski Nordic Walking - 20km
[acrobat]
2010-05-15
Gdańsk, mirano
Puchar Polski Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - 2km kat.
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - 2km Kobiety
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - 2km open
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - Energetycy
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - Energetycy (drużyny)
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - Gmina
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - kat.
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - Kobiety
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - niep.
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2010-05-15
Sielpia, Wojciech Pasek
V Cross Maraton Przez Piekło Do Nieba
[acrobat]
2010-05-15
Wrocław, Marek Wiącek
XIII Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[excel]
2010-05-15
Konin, Jacek Bąkowski
XII Bieg Milowego Słupa - Gimnazja
[acrobat]
2010-05-15
Konin, Jacek Bąkowski
XII Bieg Milowego Słupa - OPEN
[acrobat]
2010-05-15
Konin, Jacek Bąkowski
XII Bieg Milowego Słupa - Podstawówki
[acrobat]
2010-05-15
Konin, Jacek Bąkowski
XII Bieg Milowego Słupa - Przedszkola
[acrobat]
2010-05-15
Konin, Jacek Bąkowski
XII Bieg Milowego Słupa - Samorządowcy
[acrobat]
2010-05-15
Starogard Gdański, organizator
XXVII Bieg Szpęgawski
[acrobat]
2010-05-15
Ostróda, Paweł Tadejewski
XX Ostródzki Bieg Uliczny
[word]
2010-05-15
Hajnówka, organizator
X Półmaraton Hajnowski
[acrobat]
2010-05-14
Limanowa, Andrzej Sochoń
Kierat 2010
[excel]
2010-05-12
Poznań, Piotr Książkiewicz
GP Poznania - 5 edycja
[acrobat]
2010-05-12
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - III Edycja
[excel]
2010-05-09
Niebull, Łukasz Uldynowicz
16. Stadtwerke-Lauf Niebüll
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - Gmina - Kobiety
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - Gmina - Mężczyźni
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - Kategoriami
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - Powiat - Kobiety
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - Powiat - Mężczyźni
[acrobat]
2010-05-09
Kraków, Grzegorz Jarema
Bieg UEK - 3.2km
[acrobat]
2010-05-09
Krakow, Grzegorz Jarema
Bieg UEK - 8km
[acrobat]
2010-05-09
Szczecin, Jacek Kozłowski
GP Szczecina
[acrobat]
2010-05-09
Gdynia, Adam Augustyniak
Gringo Trail Running 2010
[excel]
2010-05-09
Dąbrowa Górnicza, Marek Hanaczewski
III Półmaraton Dąbrowski
[acrobat]
2010-05-09
Katowice, Karol Czaj
II Bieg Europejski Unia na 5
[acrobat]
2010-05-09
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Lupusa - kat.
[acrobat]
2010-05-09
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Lupusa - Kobiety
[acrobat]
2010-05-09
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Lupusa - Open
[acrobat]
2010-05-09
Cieplice, organizator
Karkonowski Bieg Integracyjny - open
[acrobat]
2010-05-09
Cieplice, organizator
Kolarski Puchar Polski Niepełnosprawnych
[acrobat]
2010-05-09
Cieplice, organizator
Kolarski Puchar Polski Niepełnosprawnych- handbike
[acrobat]
2010-05-09
Cieplice, organizator
Kolarski Puchar Polski Niepełnosprawnych - klas.
[acrobat]
2010-05-09
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
MTB BIKE TOUR - I EDYCJA
[acrobat]
2010-05-09
Szczecin, Jacek Kozłowski
Polska Biega
[acrobat]
2010-05-09
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Polska Biega
[acrobat]
2010-05-09
Katowice, Karol Czaj
Rajd Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-09
Warszawa, Marta Pejda
Sztafeta Ekiden
[acrobat]
2010-05-09
Bielsko - Biała, Roman Szyra
XIV Górski Bieg "Magurki"
[excel]
2010-05-09
Wleń, Andrzej Berestecki
XIX Bieg Uliczny im. Michała Flundra
[word]
2010-05-09
Ostrołęka, Iza Mockało
XVI Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2010-05-09
Pszczew, Zagórny Marcin
XXVII Pszczewska Dwudziestka
[word]
2010-05-09
Bojanowo, Zagórny Marcin
XXVI Bieg Zwycięstwa
[excel]
2010-05-08
Olesno, Hieronim Olejniczak
16 Oleskie Biegi Pokoju - Bieg w mundurach
[acrobat]
2010-05-08
Olesno, Hieronim Olejniczak
16 Oleskie Biegi Pokoju - Kategoriami
[acrobat]
2010-05-08
Olesno, Hieronim Olejniczak
16 Oleskie Biegi Pokoju - Kobiety
[acrobat]
2010-05-08
Olesno, Hieronim Olejniczak
16 Oleskie Biegi Pokoju - Mieszkańcy Olesna
[acrobat]
2010-05-08
Olesno, Hieronim Olejniczak
16 Oleskie Biegi Pokoju - OPEN
[acrobat]
2010-05-08
Maków Podchalański, Katarzyna Bartyzel
18 Bieg po Ziemi Makowskiej
[word]
2010-05-08
Maków Podchalański, Katarzyna Bartyzel
18 Bieg po Ziemi Makowskiej - dzieci
[word]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - Gimnazja, Chłopcy
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - Gimnazja, Dziewczęta
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - Licealiści
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - OPEN (oficjalne)
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - podstawówki, chłopcy
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - podstawówki, dziewczęta
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - Ratownicy
[acrobat]
2010-05-08
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
Bieg na 6 km w ramach Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2010-05-08
Teresin, Andrzej Adryszczyk
GP Teresina w biegach długich - III edycja
[acrobat]
2010-05-08
Szczawno - Zdrój, Jarosław Słomowicz
III Bieg Uzdrowiskowy na Chełmiec
[acrobat]
2010-05-08
Pasłęk, organizator
I Bieg Wokół Murów Obronnych
[word]
2010-05-08
Legionowo, Jacek Kaca
I Mistrzostwa Legionowa w Biegu z Psem
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Marsz Europejski w Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-08
Ruda Śląska, August Jakubik
Memoriał pamięci ofiar katastrofy lotniczej
[word]
2010-05-08
Częstochowa, Marcin Ciszek
Polska Biega
[acrobat]
2010-05-08
Zabrze, Beata Wrońska
Polska Biega -Bieg Wiosny
[word]
2010-05-08
Gliwice, Dariusz Urbanowicz
Rajd Miejski 360 Stopni
[word]
2010-05-08
Arturówek, Gabriel Kabza
Textilcross - 2010
[word]
2010-05-08
Legionowo, Jacek Kaca
XIII Biegi Przełajowe
[acrobat]
2010-05-08
Legionowo, Jacek Kaca
XIII Biegi Przełajowe - dzieci
[acrobat]
2010-05-08
Legionowo, Jacek Kaca
XIII Biegi Przełajowe - Kobiety
[acrobat]
2010-05-08
Grajewo, Wiesiek Jerulank
XII Bieg Wilka
[acrobat]
2010-05-08
Gorlice, Bogusław Michalik
VIII Bieg Naftowy - 5km
[acrobat]
2010-05-08
Gorlice, Bogusław Michalik
VIII Bieg Naftowy - OPEN
[acrobat]
2010-05-07
Żyrowa, Maciej Majer
I Bieg o Korę Bukową
[excel]
2010-05-07
Zakopane, Leszek Behounek
Polska biega
[excel]
2010-05-07
Mysłowice, organizator
Polska Biega
[word]
2010-05-07
Koszwice, Artur Wrzyciel
Polska Biega
[acrobat]
2010-05-07
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
Polska Biega
[excel]
2010-05-06
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Bieg urodzinowy Zbyszka
[acrobat]
2010-05-06
Nietulisko Duże, Daniel Wosik
Polska Biega
[word]
2010-05-03
Racibórz, organizator
Bieg bez granic - młodzież
[word]
2010-05-03
Racibórz, organizator
Bieg bez granic - OPEN
[word]
2010-05-03
Oborniki, Tomasz Dobosz
Bieg Konstytucji 3 Maja - kategorie
[acrobat]
2010-05-03
Oborniki, Tomasz Dobosz
Bieg Konstytucji 3 Maja - Open
[acrobat]
2010-05-03
Gryfino, Organizator
Bieg Transgraniczny
[acrobat]
2010-05-03
Żurawina, Marcin Płonecki
IV Bieg Bogunów - Żórawina
[acrobat]
2010-05-03
Katowice, Damian Kucharski
Silesia Marathon - nordic walking
[acrobat]
2010-05-03
Katowice, Damian Kucharski
Silesia Marathon - OPEN
[acrobat]
2010-05-03
Katowice, Damian Kucharski
Silesia Marathon - półmaraton
[acrobat]
2010-05-03
Katowice, Damian Kucharski
Silesia Marathon - Sztafety
[acrobat]
2010-05-03
Łubianka, Łukasz Rząd
XIII Bieg Samorządowy
[excel]
2010-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
XII Bieg Konstytucji 3 Maja
[excel]
2010-05-03
Mogilno-Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg im. Jana Kilinskiego - drużynowe
[acrobat]
2010-05-03
Mogilno-Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg im. Jana Kilinskiego - kategoriami
[acrobat]
2010-05-03
Mogilno-Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg im. Jana Kilinskiego - OPEN
[acrobat]
2010-05-03
Radlin, organizator
XV Radliński Bieg Ekologiczny
[word]
2010-05-03
Warszawa, Krzysztof Mazur
XX Bieg Konstytucji - 5km
[acrobat]
2010-05-03
Warszawa, Krzysztof Mazur
XX Bieg Konstytucji - 5km - Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-03
Warszawa, Krzysztof Mazur
XX Bieg Konstytucji - 5km - wózki
[acrobat]
2010-05-03
Czarna Dąbrówka, Grzegorz Lipiński
XX Bieg Orłów
[acrobat]
2010-05-03
Sztum, Grzegorz Lipiński
XX Sztumski Bieg Solidarności - OPEN
[acrobat]
2010-05-02
Gaszyn, Robert Marcin Olek
1 Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego NW - kategorie
[acrobat]
2010-05-02
Gaszyn, Robert Marcin Olek
1 Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego NW - OPEN
[acrobat]
2010-05-02
Pniewo, Krzysztof Grzybowski
8 Bieg Po Słońce
[word]
2010-05-02
Ciechanów, Zenon Lewandowski
II Bieg pomiędzy Zamkami Ciechanów-Opinogóra
[excel]
2010-05-02
Sosnowiec, Organizator
Mistrzostwa Polski na 10000m
[acrobat]
2010-05-02
Włocławek, Daniel Tarczynski
Vladislavia Cross I Etap - drużynowe
[acrobat]
2010-05-02
Włocławek, Daniel Tarczynski
Vladislavia Cross I Etap - OPEN
[acrobat]
2010-05-02
Włocławek, Daniel Tarczynski
Vladislavia Cross I Etap - półmaraton
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Gmina - Kobiety
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Gmina - Mężczyźni
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Kategoriami
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Kobiety
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - OPEN
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Powiat - Kobiety
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Powiat - Mężczyźni
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Województwo - Kobiety
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Województwo - Mężczyźni
[acrobat]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
9 Maraton Jelcz-Laskowice - 10KM
[acrobat]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
9 Maraton Jelcz-Laskowice - Gmina Jelcz-Laskowice
[acrobat]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
9 Maraton Jelcz-Laskowice - Kategoriami
[acrobat]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
9 Maraton Jelcz-Laskowice - Kobiety
[acrobat]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
9 Maraton Jelcz-Laskowice - Oława
[acrobat]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
9 Maraton Jelcz-Laskowice - OPEN
[acrobat]
2010-05-01
Czeladź, Beata Kozioł
Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza
[word]
2010-05-01
Czeladź, Beata Kozioł
Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza - drużyny
[word]
2010-05-01
Warszawa, Organizator
II Bieg Dookoła Zoo
[acrobat]
2010-05-01
Justynów, Krzysztof Mazur
II Justynowska Dycha
[acrobat]
2010-05-01
Równopole, Oskar Niemczewski
I Kaczorska Dziesiątka
[acrobat]
2010-05-01
Frýdek-Místek, Jan Stasiczek
Májové závody
[excel]
2010-05-01
Chojnice, Andrzej Górnowicz
Mistrzostwa Polski Weteranów 10 km
[word]
2010-05-01
Chełmża, Piotr Bętkowski
VIII Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2010-05-01
Radziejów, Grzegorz Lipiński
VII Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2010-05-01
Barlinek, Mirosław Bierkus
Wielka Siódemka Barlinecka - 10km
[acrobat]
2010-05-01
Barlinek, Mirosław Bierkus
Wielka Siódemka Barlinecka - 20km
[acrobat]
2010-05-01
Barlinek, Mirosław Bierkus
Wielka Siódemka Barlinecka - 5km
[acrobat]
2010-05-01
Chojnice, Andrzej Górnowicz
XXVI Chojnickie Biegi Strażackie
[excel]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Arkadiusz Tołłoczko
Zestawienie Maraton Jelcz-Laskowice 2002-2009
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 255

 Ostatnio zalogowani
jozek80
08:02
civis
07:58
GriszaW70
07:57
yeyq
07:55
mazurekwrc
07:52
Bodzioo
07:51
golus3
07:49
BemolMD
07:49
wookesh
07:42
balducci83
07:40
Beata72
07:39
Leno
07:39
jaro109
07:36
xxAgent07xx
07:25
Varia
07:25
Amelia1972
07:24
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |