Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

                 

2010-19-10
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
III Sądecka Dycha - GP Nowego Sącza
[acrobat]
2010-12-31
Łódź, Gabriel Kabza
26 Łódzki bieg sylwestrowy - 2km
[acrobat]
2010-12-31
Łódż, Gabriel Kabza
26 Łódzki bieg sylwestrowy - 7.5km
[acrobat]
2010-12-31
Trzebnica, Organizator
26 Uliczny Bieg Sylwestrowy - kategorie
[acrobat]
2010-12-31
Trzebnica, Organizator
26 Uliczny Bieg Sylwestrowy - Open
[acrobat]
2010-12-31
Koszalin, Michał Bieliński
II Koszaliński Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2010-12-31
Brzoza k.Bydgoszczy, Organizator
IV Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2010-12-31
Chrzanow, Zbigniew Domurat
VIII Bieg Sylwestrowy
[excel]
2010-12-31
Kraków, Ewa Boczkowska
VII Krakowski Bieg Sylwestrowy - 10 km
[acrobat]
2010-12-31
Kraków, Ewa Boczkowska
VII Krakowski Bieg Sylwestrowy - 4.2 km
[acrobat]
2010-12-31
Gorlice, Bogusław Michalik
XX Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 10km
[acrobat]
2010-12-31
Gorlice, Bogusław Michalik
XX Gorlicki Bieg Sylwestrowy - 5km
[acrobat]
2010-12-30
Szydłów, Krzysztof Bartkiewicz
31 Bieg Sylwestrowy
[acrobat]
2010-12-30
Szydłów, Piotr Kozak
31 Bieg Sylwestrowy - Biegi Dzieci i VIP (3MB)
[excel]
2010-12-30
Kołczygłowy k.Słupsk, Tomasz Witek
V Bieg Sylwestrowy
[word]
2010-12-29
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 12/2010
[word]
2010-12-27
Czechy, Organizator
Siscarex Cup 2010
[word]
2010-12-26
Poznań, Organizator
27 Bieg Sylwestrowy - Bieg popularny
[acrobat]
2010-12-26
Poznań, Organizator
27 Bieg Sylwestrowy - Niepełnosprawni
[acrobat]
2010-12-26
Poznań, Organizator
27 Bieg Sylwestrowy - Open
[acrobat]
2010-12-21
Katowice, Aleksy Szablicki
Bieg Wigilijny
[word]
2010-12-19
Kąty Wrocławskie, Kamil
PRnO Tropiciel-5
[acrobat]
2010-12-18
Strzelce Opolskie, Organizator
21 Strzelecki Bieg Uliczny - Open
[acrobat]
2010-12-18
Mysłowice, Jacek Księżyk
GP Mysłowic - bieg 6
[word]
2010-12-18
Mysłowice, Jacek Księżyk
GP Mysłowic - podsumowanie po 6 biegach
[word]
2010-12-18
Warszawa, Janusz Kalinowski
Mistrzostwa Warszawy w biegu górskim
[word]
2010-12-17
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
6. Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu
[excel]
2010-12-13
Lubliniec, Kazimierz Kordziński
Lubliniecki Szlem
[excel]
2010-12-12
Rybnik, Grzegorz Wnuk
10. Bieg wokół Zalewu Rybnickiego
[acrobat]
2010-12-12
Dębno, Andrzej Brzozowski
6. Bieg św. Mikołaja
[excel]
2010-12-12
Łomża, Mariusz Niziński
Bieg Mikołajkowy
[excel]
2010-12-12
Łubianka, Organizator
GP Łubianka Cross - Edycja 12
[excel]
2010-12-12
Katowice, Aleksy Szablicki
Jesienny Maraton Na Raty
[word]
2010-12-12
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg 9
[word]
2010-12-12
Rybnik, Rafał Linder
VI Bieg Barbórkowy
[acrobat]
2010-12-11
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2010-12-11
Poznań, Piotr Bętkowski
II GP Poznania - Biegi Dzieci
[acrobat]
2010-12-11
Poznań, Marek Hanaczewski
II GP Poznania - II Bieg
[acrobat]
2010-12-11
Sztum, Sławek Wiechowski
XII GP Sztumu - bieg 2
[excel]
2010-12-11
Jarosławiec, Bogdan Sądel
X Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2010-12-11
Jarosławiec, Bogdan Sądel
X Bieg Mikołajkowy - Marsz Nordic Walking
[acrobat]
2010-12-06
Gryfów Śląski, Pawał Kaczmar
Biegi Mikolajowe
[excel]
2010-12-05
Lubliniec, Organizator
3 Bieg Mikołajowy
[excel]
2010-12-05
Toruń, Organizator
8 Półmaraton św. Mikołajów - kategorie
[acrobat]
2010-12-05
Toruń, Organizator
8 Półmaraton św. Mikołajów - Open
[acrobat]
2010-12-05
Toruń, Organizator
8 Półmaraton św. Mikołajów - studenci
[acrobat]
2010-12-05
Toruń, Organizator
8 Półmaraton św. Mikołajów - toruńczycy
[acrobat]
2010-12-05
Toruń, Organizator
8 Półmaraton św. Mikołajów - UMK
[acrobat]
2010-12-05
Wodzisław Śląski, Mirosław Kuczok
I Mikołajkowy Chód z Kijkami
[acrobat]
2010-12-05
Szczecin, Zbigniew Flisek
X Bieg Maratonczyka
[word]
2010-12-04
Sopot, J.Kamiński
Biegi Przełajowe po Plaży
[excel]
2010-12-04
Sochaczew, Emanuel Zimny
Charytatywny Bieg Mikołajkowy
[acrobat]
2010-12-04
Radom, Tomasz Dobosz
V Radomski Maraton Trzeźwości - Mini
[acrobat]
2010-12-04
Radom, Tomasz Dobosz
V Radomski Maraton Trzeźwości - Open
[acrobat]
2010-12-04
Radom, Tomasz Dobosz
V Radomski Maraton Trzeźwości - Półmaraton
[acrobat]
2010-12-04
Legionowo, Anna Łaniewska
XV. Mikołajkowe Biegi - Kobiety
[acrobat]
2010-12-04
Legionowo, Anna Łaniewska
XV. Mikołajkowe Biegi - Mężczyźni
[acrobat]
2010-11-30
Góry Swiętokrzyskie, Daniel Wosik
Grand Prix Gór Świętokrzyskich 2010
[word]
2010-11-28
Katowice, Piotr Kozak
Altus Cup
[excel]
2010-11-28
Łódź, Bartłomiej Sobecki
GP Łodzi w biegach przełajowych
[excel]
2010-11-28
Szczecin, Artur Potasznik
Gp Szczecina - Bieg 4
[excel]
2010-11-28
Bogdanka, Józef Przybysz
IV Barbórkowy Bieg Solidarnośći
[word]
2010-11-28
Katowice, Aleksy Szablicki
Jeśniar - etap V
[word]
2010-11-27
Warszawa, Bogdan Piątek
Andrzejkowy mix biegowy
[excel]
2010-11-27
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
GP Gryfina w biegach gorskich
[acrobat]
2010-11-27
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
VII Maraton Komandosa
[acrobat]
2010-11-23
Łubianka, Organizator
Gp Łubianka Cross - podsumowanie po 11 edycjach
[excel]
2010-11-23
Wrocław, Piotr Woźniak
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2010
[acrobat]
2010-11-22
Kuj. - Pom., Rafał Kowalski
GP Woj. Kuj.-Pom. - podsumowanie po 12 biegach
[excel]
2010-11-21
Mysłowice, Aleksy Szablicki
Jeśniar - etap IV
[word]
2010-11-20
Bełchatów, Karol Czaj
14 Bełchatowska Piętnastka - Kategorie
[acrobat]
2010-11-20
Bełchatów, Karol Czaj
14 Bełchatowska Piętnastka - Open
[acrobat]
2010-11-20
Katowice, Organizator
40-ste Urodziny MIRKA
[excel]
2010-11-20
Pietrowice, Krzysztof Płotek
Bieg urodzinowy Krzysztofa i Ireneusza
[word]
2010-11-20
Sztum, Sławek Wiechowski
XII GP Sztumu w Biegach Przełajowych I Bieg
[excel]
2010-11-20
Bydgoszcz, Piotr Horodyski
XVII Leśny Bieg Kolejarski
[word]
2010-11-20
Gracze, Karol Biskup
XVI Barbórkowy Bieg Skalnika
[acrobat]
2010-11-15
Wroclaw, Maciej Głowacki
Bieg o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej
[acrobat]
2010-11-15
Gdynia, Piotr Suchenia
GP Gdyni w biegach ulicznych - Kobiety
[acrobat]
2010-11-15
Gdynia, Piotr Suchenia
GP Gdyni w biegach ulicznych - Mężczyźni
[acrobat]
2010-11-15
Warszawa, Ryszard Woźniak
V Bieg o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej
[excel]
2010-11-14
Szczecin, Artur Potasznik
Gp Szczecina - Bieg 3
[excel]
2010-11-14
Wodzisław Śląski, Jacek Kalusek
IV Półmaraton Wodzisławski
[acrobat]
2010-11-14
Gliwice, Michał Świąc
I Bieg samorzadowców woj. ślaskiego
[excel]
2010-11-14
Katowice, Aleksy Szablicki
Jeśniar - Jesienny Maraton Na Raty
[word]
2010-11-14
Wodzisław Śląski, Jacek Kałusek
Mini Maraton Wodzisławski - Kobiety
[acrobat]
2010-11-14
Wodzisław Śląski, Jacek Kałusek
Mini Maraton Wodzisławski - Mężczyźni
[acrobat]
2010-11-14
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera
[acrobat]
2010-11-13
Czechy, Marta Novak
Bieg
[acrobat]
2010-11-13
Orło, Arkadiusz Rosiński
Bieg Niepodległości
[excel]
2010-11-13
Wrocław, Piotr Woźniak
Bieg Wokół Orbity
[acrobat]
2010-11-13
Ostrowiec Sw., Daniel Wosik
Grand Prix Gór Swiętokrzyskich
[word]
2010-11-13
Trzebnica, Organizator
I Trzebnicki Maraton Koleżeński
[excel]
2010-11-11
Goleniów, Grzegorz Lipiński
Bieg GAZ-SYSTEM S.A.
[acrobat]
2010-11-11
Malbork, Łukasz Godlewski
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2010-11-11
Gdynia, Krzysztof Maksymowicz
Bieg Niepodległości - Niepełnosprawni
[acrobat]
2010-11-11
Gdynia, Krzysztof Maksymowicz
Bieg Niepodległości - Open
[acrobat]
2010-11-11
Gdynia, Krzysztof Maksymowicz
Bieg Niepodległości - Ratownicy
[acrobat]
2010-11-11
Gdynia, Krzysztof Maksymowicz
Bieg Niepodległości - Strażacy
[acrobat]
2010-11-11
Piła, Wojciech Dróżdż
IV Bieg Niepodległości
[word]
2010-11-11
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
IV Bieg Niepodległości
[excel]
2010-11-11
Bygdoszcz, Piotr Wojciechowski
I Czteromaraton Bydgoski
[acrobat]
2010-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
Klasyfikacja generalna GP - Nordic Walking
[acrobat]
2010-11-11
Gdynia, Piotr Suchenia
Marsz Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2010-11-11
Łubianka, Łukasz Rząd
XIV Bieg Niepodległości
[excel]
2010-11-11
Krosno, Sławek Kukulski
XIV Bieg Niepodległośći
[excel]
2010-11-11
Stalowa Wola, Organizator
XVIII Uliczny Ogólnopolski Bieg Niepodległości
[excel]
2010-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XVII Biegi Niepodległości
[acrobat]
2010-11-11
Góra k.Leszna, Bogdan Sądel
XVII Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2010-11-11
Góra k.Leszna, Bogdan Sądel
XVII Bieg Niepodległości - Open
[acrobat]
2010-11-11
Bydlin, Rafał Adamczyk
XVI Bieg Uliczny Szlakami Walk Legionistów
[excel]
2010-11-11
Warszawa, Tomasz Roszkowski
XXII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2010-11-11
Goleniów, Grzegorz Lipiński
XXII Goleniowska Mila Niepodległości
[acrobat]
2010-11-11
Wrocław, Danuta Pilarz
XXI Mały Maraton Złotnicki
[excel]
2010-11-11
Bielawa, Organizator
IV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2010-11-10
Smętowo Graniczne, Karol Nowakowski
V Bieg Niepodległościowy
[word]
2010-11-10
Lubliniec, Krzystof Szwed
V Festyn Biegowy z okazji Dnia Niepodległości
[excel]
2010-11-08
Poznan, Piotr Bętkowski
I GP Poznania - Generalka
[acrobat]
2010-11-07
Ostrów Wlkp., Hieronim Olejniczak
48 Bieg Niepodległości - Kategorie
[acrobat]
2010-11-07
Ostrów Wlkp., Hieronim Olejniczak
48 Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2010-11-07
Ostrów Wlkp., Hieronim Olejniczak
48 Bieg Niepodległości - KS Maraton
[acrobat]
2010-11-07
Ostrów Wlkp., Hieronim Olejniczak
48 Bieg Niepodległości - Open
[acrobat]
2010-11-07
Kielce, Tomasz Wieczorek
III Bieg Niepodległości
[excel]
2010-11-07
Radziechowy k.Żywca, Piotr Kozak
III Maraton Beskidy
[excel]
2010-11-07
Radziechowy k.Żywca, Piotr Kozak
III Maraton Beskidy - Rajd NW
[excel]
2010-11-07
Mysłowice, Aleksy Szablicki
Jeśniar - etap II
[word]
2010-11-07
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg 8
[word]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - Open
[acrobat]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - Powiat Kobiety
[acrobat]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - Powiat Mężczyźni
[acrobat]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - Służba zdrowia kob.
[acrobat]
2010-11-07
Kościan, Organizator
VI Kościański Półmaraton - Służba zdrowia męż.
[acrobat]
2010-11-07
Okonek, Adam Galant
XIII Bieg Niepodległości
[word]
2010-11-07
Węgierska Górka, Kazimierz Kordziński
XII Cross Beskidzki
[excel]
2010-11-06
Tczew, Tomasz Jezierski
20. Uliczny Bieg Sambora
[acrobat]
2010-11-06
Ustroń, Michał Brzenczek
21 Bieg Legionów
[excel]
2010-11-06
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Bieg Niepodległościowy
[word]
2010-11-06
Złoty Stok, organizator
Bieg po Złoto
[acrobat]
2010-11-06
Frýdek-Místek, Krzysztof Misiurek
Hornická desítka
[acrobat]
2010-11-06
Poznań, Piotr Bętkowski
II GP Poznania - Biegi Dzieci
[acrobat]
2010-11-06
Poznań, Marek Hanaczewski
II GP Poznania - I Bieg
[acrobat]
2010-11-06
Sanok, Organizator
I Bieg Sokoła
[excel]
2010-11-06
Luzino k.Wejherowa, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina – klasyfikacja generalna
[excel]
2010-11-06
Luzino k.Wejherowa, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina – zima
[excel]
2010-11-06
Kraków, Grzegorz Przebinda
XV Marszobieg Niepodległosci
[acrobat]
2010-11-06
Białystok, Paweł Kalinowski
X Bieg Niepodległości
[acrobat]
2010-11-05
Zgorzelec, Janusz Wojnarowicz
5. Bieg z Pochodniami - 2.8km Kat.
[acrobat]
2010-11-05
Zgorzelec, Janusz Wojnarowicz
5. Bieg z Pochodniami - 2.8km Open
[acrobat]
2010-11-05
Zgorzelec, Janusz Wojnarowicz
5. Bieg z Pochodniami - Kategorie
[acrobat]
2010-11-05
Zgorzelec, Janusz Wojnarowicz
5. Bieg z Pochodniami - Open
[acrobat]
2010-11-05
Korfantów, Marta Żabińska
XXIII Crossowe Biegi Niepodległościowe - Młodzież
[word]
2010-11-05
Korfantów, Marta Żabińska
XXIII Crossowe Biegi Niepodległościowe - Open
[word]
2010-10-31
Szczecin, Artur Potasznik
Gp Szczecina - Bieg 2
[excel]
2010-10-31
Katowice, Aleksy Szablicki
Jesienny Maraton Na Raty
[word]
2010-10-30
Bliżyn, Organizator
Bieg uliczny o puchar wójta gminy
[excel]
2010-10-30
Golub-Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2010-10-30
Mysłowice, Jacek Księżyk
GP Mysłowic - podsumowanie po 5 biegach
[word]
2010-10-30
Tczew, Tomasz Jezierski
III Zimowe Grand Prix Tczewa
[acrobat]
2010-10-30
Rozgard, Adam Adolph
Półmaraton F.Adolpha
[excel]
2010-10-30
Mysłowice, Jacek Księżyk
Przełajowe Grand Prix Mysłowic - bieg 5
[word]
2010-10-30
Luzino, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina – jesień 2010
[excel]
2010-10-30
Luzino, Rafał Kołodzik
Puchar Luzina – po 3 edycjach
[excel]
2010-10-27
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 10/2010 Akademicki
[word]
2010-10-26
Warszawa - Ursynów, Basia Muzyka
Ursynowskie Wtorki Biegacza
[excel]
2010-10-24
Koło, Bartłomiej Baranowski
30. Bieg Warcieński
[acrobat]
2010-10-24
Dębno, Grzegorz Lipiński
37 Maraton Dębno
[acrobat]
2010-10-24
Warszawa, Kamil Poczwardowski
Biegowy Kwadrans
[acrobat]
2010-10-24
Łobez, Marcin Horbacz
Bieg o Puchar Starosty Łobeskiego
[acrobat]
2010-10-24
Drezno, Andrzej Pągowski
Drezno Maraton - Kobiety
[acrobat]
2010-10-24
Drezno, Andrzej Pągowski
Drezno Maraton - Mężczyźni
[acrobat]
2010-10-24
Drezno, Andrzej Pągowski
Drezno Połmaraton - Kobiety
[acrobat]
2010-10-24
Drezno, Andrzej Pągowski
Drezno Połmaraton - Mężczyźni
[acrobat]
2010-10-24
Warszawa, Kamil Poczwardowski
III Praska Dycha - Open
[acrobat]
2010-10-24
Strzelce Opolskie, Kazimierz Kordziński
II Otwarty Bieg Przełajowy
[word]
2010-10-24
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg siódmy
[word]
2010-10-24
Jawor, Hieronim Olejniczak
VII Memoriał Stefana Mielczarka - Kategorie
[acrobat]
2010-10-24
Jawor, Hieronim Olejniczak
VII Memoriał Stefana Mielczarka - Kobiety
[acrobat]
2010-10-24
Jawor, Hieronim Olejniczak
VII Memoriał Stefana Mielczarka - Open
[acrobat]
2010-10-23
Bilzanów-Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
26.Supermaraton Kalisia - kategorie
[acrobat]
2010-10-23
Bilzanów-Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
26.Supermaraton Kalisia - Open
[acrobat]
2010-10-23
Piaśnica, Waldemar Płomień
Bieg Finałowy GP Pucka
[acrobat]
2010-10-23
Warszawa, Wojciech Cichy
Bieg Solidarnosci
[word]
2010-10-23
Głuchołazy, Organizator
Chrobry Cross
[excel]
2010-10-23
Bydgoszcz, Krzysztof Wolsztyński
II Bydgoski Cross
[excel]
2010-10-23
Lipinki, Tomasz Świerzowski
IV Bieg im. Kazimierza Świerzowskiego
[excel]
2010-10-23
Tuchola, Dariusz Ściński
I Bieg św. Huberta
[acrobat]
2010-10-23
Tuchola, Dariusz Ściński
I Bieg św. Huberta - Marsz Nordic Walking
[acrobat]
2010-10-23
Stara Miłosna, Anna Pawłowska - Pojawa
Maraton w Starej Miłośnie - Open
[excel]
2010-10-23
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
Puchar Siemianowic Śląskich w Biathlonie Letnim
[word]
2010-10-22
Polska, Henryk Paskal
Ranking Biegów PSB
[excel]
2010-10-20
Wrocław, Organizator
Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w Biegach
[excel]
2010-10-17
Oleszka, Andrzej Kolisz
Cross Góry św. Anny - Klas. LIDER
[acrobat]
2010-10-17
Oleszka, Andrzej Kolisz
Cross Góry św. Anny - Open
[acrobat]
2010-10-17
Szczecin, Artur Potasznik
Gp Szczecina - Bieg 1
[excel]
2010-10-17
Warszawa, Patrycjusz Mil
III Bieg o Puchar Rotmistrza
[acrobat]
2010-10-17
Żory, Piotr Kozak
III Żorski Bieg Uliczny
[excel]
2010-10-17
Adamów k.Łukowa, Organizator
II Adamowska dziesiątka
[acrobat]
2010-10-17
Uniejów, Organizator
IV Bieg Ekologiczny - Do Gorących Źródeł - kat.
[acrobat]
2010-10-17
Uniejów, Organizator
IV Bieg Ekologiczny - Do Gorących Źródeł - Open
[acrobat]
2010-10-17
Tarnów, Adam Winczura
XIX Tarnowski Bieg Leliwitów - 10km
[acrobat]
2010-10-17
Tarnów, Adam Winczura
XIX Tarnowski Bieg Leliwitów - 3km
[acrobat]
2010-10-17
Tarnów, Adam Winczura
XIX Tarnowski Bieg Leliwitów - Biegi Młodzieżowe
[word]
2010-10-17
Lubin, Jacek Gołębiewski
XXV Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - Kobiety
[acrobat]
2010-10-17
Lubin, Jacek Gołębiewski
XXV Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą - Mężczyźni
[acrobat]
2010-10-17
Sulejów, Karol Galicz
XXX Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację
[word]
2010-10-16
Pasterka k.Kłodzka, Kazimierz Kordziński
Doldy Sztafeta Górska
[excel]
2010-10-16
Ujście, Wojciech Dróżdż
I Bieg im. Ujskich Powstańców Wielkopolskich
[word]
2010-10-16
Janów, Marek Dors
Jurajskie Mistrzostwa w Nordic Walking
[word]
2010-10-16
Kędzierzyn-Koźle, Kazimierz Bodaszewski
Kędzierzyńska Dwunastka - kategorie
[acrobat]
2010-10-16
Kędzierzyn-Koźle, Kazimierz Bodaszewski
Kędzierzyńska Dwunastka - Kobiety
[acrobat]
2010-10-16
Kędzierzyn-Koźle, Kazimierz Bodaszewski
Kędzierzyńska Dwunastka - Open
[acrobat]
2010-10-16
Kędzierzyn-Koźle, Kazimierz Bodaszewski
Kędzierzyńska Dwunastka - Powiat
[acrobat]
2010-10-16
Nanning, Piotr Bętkowski
MS w półmaratonie - Kobiety
[acrobat]
2010-10-16
Nanning, Piotr Bętkowski
MS w półmaratonie - Mężczyźni
[acrobat]
2010-10-16
Pasłęk, Piotr Zienkiewicz
Trial Running Pasłęk
[acrobat]
2010-10-16
Warszawa, Zuzanna Malanowska
Zawody Pływackie Masters
[excel]
2010-10-15
Nietulisko Duże, Daniel Wosik
Bieg Papieski - Kategorie
[word]
2010-10-15
Nietulisko Duże, Daniel Wosik
Bieg Papieski - Open
[word]
2010-10-13
Torun, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Podsumowanie
[excel]
2010-10-12
Warszawa - Ursynów, Basia Muzyka
Ursynowskie Wtorki Biegacza
[excel]
2010-10-10
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
III Sądecka Dycha - GP Nowego Sacza
[acrobat]
2010-10-10
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
III Sądecka Dycha - kategorie
[acrobat]
2010-10-10
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
III Sądecka Dycha - Kobiety
[acrobat]
2010-10-10
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
III Sądecka Dycha - Open
[acrobat]
2010-10-10
Nowy Sącz, Marek Tokarczyk
III Sądecka Dycha - Rytro
[acrobat]
2010-10-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz sie na Olimpijskim - Kat. Kobiety.
[acrobat]
2010-10-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz sie na Olimpijskim - Kat. Men.
[acrobat]
2010-10-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz sie na Olimpijskim - Kobiety
[acrobat]
2010-10-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz sie na Olimpijskim - Niepełnosprawni
[acrobat]
2010-10-10
Wrocław, Organizator
Przewietrz sie na Olimpijskim - Nordic Walking
[acrobat]
2010-10-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Przewietrz sie na Olimpijskim - Open
[acrobat]
2010-10-10
Poznań, Organizator
XI Maraton Poznański
[acrobat]
2010-10-10
Tarnobrzeg, Mirosław Brzęczka
XXXII Bieg Nadwiślański
[word]
2010-10-10
Soczewka k.Płocka, Tomasz Zając
XXX Bieg Soczewka z BOP
[acrobat]
2010-10-10
Dzięgielów, Marcin Szczurek
X Bieg o Złoty Dzięgiel
[word]
2010-10-10
Elbląg, Robert Bieńkowski
X Grand Prix Elbląga - 2 edycja
[excel]
2010-10-09
Poznań, Organizator
28. Ogólnopolski Bieg Przemysła
[acrobat]
2010-10-09
Gryfino, Jacek Stefański
69 Masowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2010-10-09
Ruda Śląska, Organizator
Biegi Dzielnicowe
[acrobat]
2010-10-09
Ruda Śląska, Organizator
Biegi Dzielnicowe - Klasyfikacja końcowa
[acrobat]
2010-10-09
Witosławice, Daniel Wosik
Bieg górski po Witosławskiej Górze
[word]
2010-10-09
Poznań, Organizator
Bieg Maltański
[acrobat]
2010-10-09
Hajnówka, Organizator
I Hajnowska Dwunastka
[acrobat]
2010-10-09
Grodzisk Mazowiecki, Wojtek Wanat
Mila dla Marka - Dzieci
[word]
2010-10-09
Grodzisk Mazowiecki, Wojtek Wanat
Mila dla Marka - Open
[word]
2010-10-09
Sławno, Mirosław Bierkus
Mistrzostwa Sławna Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2010-10-09
Sławno, Mirosław Bierkus
Mistrzostwa Sławna Nordic Walking - 2km
[acrobat]
2010-10-09
Sławno, Mirosław Bierkus
Mistrzostwa Sławna Nordic Walking - 2km niep.
[acrobat]
2010-10-09
Sławno, Mirosław Bierkus
Mistrzostwa Sławna Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2010-10-09
Żórawina k.Wrocławia, Organizator
V Bieg Uliczny im.F.Wytrwała
[acrobat]
2010-10-09
Włodawa, Magdalena Pulikowska
XI. Bieg Sobiborski
[word]
2010-10-08
Afganistan, Zbigniew Rosiński
Bieg o Nóż Komandosa - Afganistan
[word]
2010-10-08
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
Bieg o Nóż Komandosa - Dzieci
[excel]
2010-10-08
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
Bieg o Nóż Komandosa - Kobiety
[excel]
2010-10-08
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Bieg o Nóż Komandosa - Mężczyźni
[excel]
2010-10-06
Torun, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Edycja VII
[excel]
2010-10-05
Chorzów, Organizator
Test Coopera Ścieżki biegowe
[excel]
2010-10-03
Kalisz, Bogdan Sądel
30 Bieg Ptolemeusza
[acrobat]
2010-10-03
Gryfino, Ryszard Plarczyk
32 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
2010-10-03
Rybnik, Grzegorz Wnuk
6. Jesienny Cross ERBUD-u
[acrobat]
2010-10-03
Kraków, Tomasz Brachman
Bieg Trzech Kopców
[acrobat]
2010-10-03
Dąbrowa Chełmińska, Michał Kosiński
Bieg Uliczny Dąbrowa Chełmińska - Ostromecko
[excel]
2010-10-03
Stęszew k.Poznania, Robert Zabel
II Stęszewski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2010-10-03
Łódź, Marcin Podgorski
I Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego
[acrobat]
2010-10-03
Byszów k.Klimontowa, K. Sajecki
Ogólnopolski Bieg Integracyjny
[excel]
2010-10-03
Katowice, Organizator
Półmaraton Katowice - 7km Kobiety
[acrobat]
2010-10-03
Katowice, Organizator
Półmaraton Katowice - 7km OPEN
[acrobat]
2010-10-03
Katowice, Organizator
Półmaraton Katowice - IPA
[acrobat]
2010-10-03
Katowice, Organizator
Półmaraton Katowice - Kobiety
[acrobat]
2010-10-03
Katowice, Organizator
Półmaraton Katowice - Open
[acrobat]
2010-10-03
Bielsko - Biała, Organizator
XVIII Puchar Beskidów
[word]
2010-10-03
Gniewkowo k.Torunia, Jan Salewski
XVI Gniewkowski Bieg im. Rodziny Milewskich
[acrobat]
2010-10-03
Bukówiec Górny, Krystian Tarajkowski
XXV Bieg Sokoła
[acrobat]
2010-10-02
Starogard Gdański, Tomasz Górecki
19. Bieg Kociewski z Polpharmą
[word]
2010-10-02
Legnica, Sebastian Domański
23 Bieg Lwa Legnickiego - Kobiety
[acrobat]
2010-10-02
Legnica, Sebastian Domański
23 Bieg Lwa Legnickiego - Mężczyźni
[acrobat]
2010-10-02
Wysocko Wielkie, Marta Szczypkowska
Bieg na 8 km w ramach Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2010-10-02
Zakopane, Piotr Kozak
III Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę
[excel]
2010-10-02
Popowo k.Grajewa, Krzysztof Borawski
III Bieg Rolnika
[acrobat]
2010-10-02
Wilkowice, Sławomir Filapek
IV Jesienne Biegi na Magurce - Mężczyźni
[acrobat]
2010-10-02
Wilkowice, Sławomir Filapek
IV Jesienne Biegi na Magurce - Kobiety i Przedsz.
[acrobat]
2010-10-02
Wrocław, Marta Chalimoniuk-Nowak
IV Osobowicka Ósemka
[acrobat]
2010-10-02
Warszawa, Mirosław Bierkus
Puchar Polski w Nordic Walking - 5km Niepełno.
[acrobat]
2010-10-02
Warszawa, Mirosław Bierkus
Puchar Polski w Nordic Walking - 6 edycja - 10km
[acrobat]
2010-10-02
Warszawa, Mirosław Bierkus
Puchar Polski w Nordic Walking - 6 edycja - 20km
[acrobat]
2010-10-02
Warszawa, Mirosław Bierkus
Puchar Polski w Nordic Walking - 6 edycja - 5km
[acrobat]
2010-10-02
Częstochowa, Marek Ciuk
XXI Złota Mila Czestochowy
[excel]
2010-10-02
Warszawa, Zbigniew Ujazdowski
XXXVII Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej-100km
[acrobat]
2010-10-02
Warszawa, Zbigniew Ujazdowski
XXXVII Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej- 50km
[acrobat]
2010-10-02
Warszawa, Zbigniew Ujazdowski
XXXVII Maraton Pieszy w Puszczy Kampinoskiej- 75km
[acrobat]
2010-10-01
Mielec, Stanisław Zioło
Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Mielca
[acrobat]
2010-09-28
Warszawa, Kuba Wiśniewski
Warszawska Trójka
[word]
2010-09-26
Warszawa, Organizator
32 Maraton Warszawski-Mistrzostwa Wojska Polskiego
[acrobat]
2010-09-26
Warszawa, Organizator
32 Maraton Warszawski - Drużyny
[acrobat]
2010-09-26
Warszawa, Organizator
32 Maraton Warszawski - Open
[acrobat]
2010-09-26
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
32 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - Kategorie
[acrobat]
2010-09-26
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
32 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - Kobiety
[acrobat]
2010-09-26
Parzymiechy, Bogusław Tomaszewski
32 Trzeźwościowy Bieg Jesienny - Open
[acrobat]
2010-09-26
Bielsko - Biała, Bartek Chmielewski
Bieg górski na Magurkę
[excel]
2010-09-26
Poznań, Piotr Bętkowski
Bieg z Klasą - 10km
[acrobat]
2010-09-26
Poznań, Piotr Bętkowski
Bieg z Klasą - 5km
[acrobat]
2010-09-26
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Grand Prix Gdańska - 10km
[acrobat]
2010-09-26
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Grand Prix Gdańska - 15km
[acrobat]
2010-09-26
Gdańsk, Mirosław Bierkus
Grand Prix Gdańska - 5km
[acrobat]
2010-09-26
Limanowa, Mateusz Wroński
II. Bieg Osiedlowy na 1 Milę
[word]
2010-09-26
Opole, Organizator
I Półmaraton Opolski - Kobiety
[acrobat]
2010-09-26
opole, Organizator
I Półmaraton Opolski - Open
[acrobat]
2010-09-26
Opole, Organizator
I Półmaraton Opolski - Opolskie
[acrobat]
2010-09-26
Elbląg, Robert Bieńkowski
Pierwszy Elbląski Półmaraton Bażant
[excel]
2010-09-26
Wieliczka, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego - klas. po 6 edycjach
[acrobat]
2010-09-26
Wieliczka, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego - klas. po 6 ed. drużynowa
[acrobat]
2010-09-26
Wieliczka, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego - Open
[acrobat]
2010-09-26
Zbąszyń, Małgorzata Kozłowska
XXIII Bieg Zbąskich - Kobiety
[acrobat]
2010-09-26
Zbąszyń, Małgorzata Kozłowska
XXIII Bieg Zbąskich - Open
[acrobat]
2010-09-26
Zbąszyń, Małgorzata Kozłowska
XXIII Bieg Zbąskich - Zbąszyniacy
[acrobat]
2010-09-26
Hrubieszów, Tomasz Magdziak
XX Międzynarodowy Bieg Uliczny Unii Horodleskiej
[word]
2010-09-25
Jelcz-Laskowice, Bogusław Tomaszewski
2 Bieg po Schodach Jelcza - Kategorie
[acrobat]
2010-09-25
Jelcz-Laskowice, Bogusław Tomaszewski
2 Bieg po Schodach Jelcza - Open
[acrobat]
2010-09-25
Zabrzeg, Organizator
Bieg Koroną Jeziora Goczałkowickiego
[acrobat]
2010-09-25
Bodzechów k.Ostrowca, Daniel Wosik
Grand Prix Gór Świętokrzyskich w Biegach Górskich
[word]
2010-09-25
Grudziądz, Patryk Schoenwald
Międzynarodowy bieg. im Bronisława Malinowskiego
[word]
2010-09-25
Mikołów, Piotr Kozak
VIII Mikołowski Bieg Uliczny
[excel]
2010-09-25
Siniarzewo, Organizator
XV Bieg Łokietka
[word]
2010-09-24
Lidzbark Welski, Przemysław Patejko
Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO
[acrobat]
2010-09-24
Lidzbark Welski, Przemysław Patejko
Mistrzostwa Polski w nocnym BnO
[acrobat]
2010-09-24
Lidzbark Welski, Przemysław Patejko
Sztafety sprinterskie
[acrobat]
2010-09-24
Miasteczko Kraj., Wojciech Dróżdż
XIII Bieg im. Komandora Romanowskiego
[word]
2010-09-24
Chełmek, Organizator
XXXII Biegu Szewców
[word]
2010-09-22
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 9/2010
[word]
2010-09-19
Bytom, Organizator
2 Bytomski Półmaraton - Bieg Towarzyszący
[acrobat]
2010-09-19
Bytom, Organizator
2 Bytomski Półmaraton - Kategorie
[acrobat]
2010-09-19
Bytom, Organizator
2 Bytomski Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2010-09-19
Bytom, Organizator
2 Bytomski Półmaraton - Open
[acrobat]
2010-09-19
Kłobuck, Zbigniew Wójcik
8 Bieg Szlakiem Jana Długosza Wieniawa
[excel]
2010-09-19
Warszawa, Janusz Torzewski
II Bemowski Bieg Przyjaźni - Kobiety
[acrobat]
2010-09-19
Warszawa, Janusz Torzewski
II Bemowski Bieg Przyjaźni - Mężczyźni
[acrobat]
2010-09-19
Brenna, Tomasz Lorek
II Mistrzostwa Beskidów - open
[acrobat]
2010-09-19
Brenna, Tomasz Lorek
II Mistrzostwa Beskidów - kategorie
[acrobat]
2010-09-19
Busko Zdrój, Zdzisław Perepiczko
IX Bieg Zdrojowy
[excel]
2010-09-19
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - Mila
[excel]
2010-09-19
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - Mila Gim.
[excel]
2010-09-19
Radom, Artur Błasiński
Jesienne Bieganie nad Zalewem - Open
[excel]
2010-09-19
Łomża, Mariusz Niziński
Łomżyńska Dziesiątka
[excel]
2010-09-19
Sopot, Przemysław Torłop
Spontaniczny Maraton
[word]
2010-09-19
Wińsko k.Wołowa, organizator
V Bieg po Winne Grono
[excel]
2010-09-19
Olsztyn, Marek Hanaczewski
XIII Bieg Jakubowy - Kategorie
[acrobat]
2010-09-19
Olsztyn, Marek Hanaczewski
XIII Bieg Jakubowy - Kobiety
[acrobat]
2010-09-19
Olsztyn, Marek Hanaczewski
XIII Bieg Jakubowy - Open
[acrobat]
2010-09-19
Olsztyn, Marek Hanaczewski
XIII Bieg Jakubowy - Wózki
[acrobat]
2010-09-19
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XVI Bieg Uliczny o Puchar - Kategorie
[acrobat]
2010-09-19
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XVI Bieg Uliczny o Puchar - Kobiety
[acrobat]
2010-09-19
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XVI Bieg Uliczny o Puchar - Mężczyźni
[acrobat]
2010-09-19
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XVI Bieg Uliczny o Puchar - Niepełnosprawni
[acrobat]
2010-09-19
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XVI Bieg Uliczny o Puchar - Wózki
[acrobat]
2010-09-19
Łowicz, Krzysztof Maksymowicz
XXIX Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2010-09-19
Przytoczna k.Skwierz, Krzysztof Grzybowski
XXVII Masowy Bieg im Tomasza Hopfera
[word]
2010-09-18
Oleśnica, Grzegorz Piwowarski
26 Bieg o Memoriał Bogusława Psujka
[acrobat]
2010-09-18
Głuchołazy, Agnieszka Kalbrun
8 Bieg Służb Mundurowych - Mundurowi
[acrobat]
2010-09-18
Głuchołazy, Agnieszka Kalbrun
8 Bieg Służb Mundurowych - Nie Mundurowi
[acrobat]
2010-09-18
Głuchołazy, Agnieszka Kalbrun
8 Bieg Służb Mundurowych - Open
[acrobat]
2010-09-18
Ruda Śląska, Mirosław Kolonko
Biegi Dzielnicowe - Biegi dzieci
[acrobat]
2010-09-18
Ruda Śląska, Mirosław Kolonko
Biegi Dzielnicowe - Open
[acrobat]
2010-09-18
Władysławowo, Organizator
Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej
[word]
2010-09-18
Płoty, Szymon Kecler
Bieg o Sztachetkę
[word]
2010-09-18
Poznań, Krystian Tarajkowski
Eco Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2010-09-18
Poznan, Krystian Tarajkowski
Eco Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2010-09-18
Sieroszewice, Marta Szczypkowska
II Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice
[acrobat]
2010-09-18
Zgierz, Łukasz Wojtkowiak
II Memoriał im. Władysława Lisieckiego
[acrobat]
2010-09-18
Piła, Wojtek Dróżdż
I Bieg Przełajowy
[excel]
2010-09-18
Marki, Mikołaj Szczepanowski
Mała Mila Marecka
[acrobat]
2010-09-18
Warszawa, Zuzanna Malanowska
Triathlon Warszawski - open
[excel]
2010-09-18
Warszawa, Zuzanna Malanowska
Triathlon Warszawski - wyniki rodzinne
[excel]
2010-09-18
Wejherowo, Michał Jeliński
XIII Międzynarodowy Bieg Jakuba Wejhera
[acrobat]
2010-09-18
Sierpc, Zenon Lewandowski
XIII Sierpecki Minimaraton
[excel]
2010-09-18
Legionowo, Joanna Trusiak
XIV Bieg Przełajowy - Biegi młodzieżowe
[acrobat]
2010-09-18
Legionowo, Joanna Trusiak
XIV Bieg Przełajowy - Open
[acrobat]
2010-09-18
Tychy, Wojciech Czernek
XV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny
[excel]
2010-09-18
Gniezno, Organizator
XXXIII Bieg Lechitów - Kategorie
[acrobat]
2010-09-18
Gniezno, Organizator
XXXIII Bieg Lechitów - Lekarze
[acrobat]
2010-09-18
Gniezno, Organizator
XXXIII Bieg Lechitów - Open
[acrobat]
2010-09-18
Gniezno, Hieronim Olejniczak
XXXIII Bieg Lechitów - Wierni Lechici
[acrobat]
2010-09-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Dycha - Kategorie Kobiety
[acrobat]
2010-09-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Dycha - Kategorie Mężczyźni
[acrobat]
2010-09-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Dycha - Kobiety
[acrobat]
2010-09-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Dycha - Mężczyźni
[acrobat]
2010-09-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Piątka Nordic Walking - Kobiety
[acrobat]
2010-09-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Piątka Nordic Walking - Mężczyźni
[acrobat]
2010-09-18
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross Etap 6
[word]
2010-09-17
Białka, Karol Galicz
Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Sprint
[acrobat]
2010-09-17
Białka, Karol Galicz
Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Sztafety
[acrobat]
2010-09-17
Białka, Karol Galicz
Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Średniacy
[acrobat]
2010-09-12
Knurów, Hieronim Olejniczak
18 Międzynarodowy Bieg - Górnicy
[acrobat]
2010-09-12
Knurów, Hieronim Olejniczak
18 Międzynarodowy Bieg - Kategorie
[acrobat]
2010-09-12
Knurów, Hieronim Olejniczak
18 Międzynarodowy Bieg - Kobiety
[acrobat]
2010-09-12
Knurów, Hieronim Olejniczak
18 Międzynarodowy Bieg - Mieszkańcy
[acrobat]
2010-09-12
Knurów, Hieronim Olejniczak
18 Międzynarodowy Bieg - Open
[acrobat]
2010-09-12
Wrocław, Organizator
28. Wrocław Maraton
[acrobat]
2010-09-12
Moskwa, Grzegorz Przebinda
30 Moscow International Peace Marathon - kat.
[acrobat]
2010-09-12
Moskwa, Grzegorz Przebinda
30 Moscow International Peace Marathon - Open
[acrobat]
2010-09-12
Krosno Odrzańskie, Organizator
3 Bieg Odry - Kategorie
[word]
2010-09-12
Krosno Odrzańskie, Organizator
3 Bieg Odry - Open
[word]
2010-09-12
Krynica Zdrój, Organizator
Biegi Deptaka Krynickiego
[acrobat]
2010-09-12
Kovel, Sergej Panasiuk
Bieg Uliczny na Ukrainie - Kobiety
[excel]
2010-09-12
Kovel, Sergej Panasiuk
Bieg Uliczny na Ukrainie - Mężczyźni
[excel]
2010-09-12
Bartuszewo, Dorota Pawłowska
Grand Prix w biegach przełajowych
[word]
2010-09-12
Dolina Będkowska, Bogdan Sądel
IV Bieg Po Dolinie Będkowskiej - Małżeństwa
[excel]
2010-09-12
Dolina Będkowska, Bogdan Sądel
IV Bieg Po Dolinie Będkowskiej - Open
[acrobat]
2010-09-12
Krynica Zdrój, Organizator
Koral Maraton
[acrobat]
2010-09-12
Buenos Aires, Piotr Bętkowski
Półmaraton w Buenos Aires
[excel]
2010-09-12
Warszawa, Jarosław Żórawski
Wesoła Stówa
[excel]
2010-09-12
Mogilno, Organizator
XVII Bieg o Memoriał Mariana Śmigielskiego
[acrobat]
2010-09-12
Łuków, Sławomir Zduńczyk
XVI Bieg im. Ks. Stanisława Brzóski
[acrobat]
2010-09-12
Wadowice, Michał Gromada
XXXI Bieg Powsinogi - 15km
[acrobat]
2010-09-12
Wadowice, Michał Gromada
XXXI Bieg Powsinogi - 5km
[acrobat]
2010-09-11
Zabrze, Organizator
4 Bieg Rodziny Szlakiem Zabytkow
[word]
2010-09-11
Krynica Zdrój, Organizator
Bieg 7 dolin - Ultramaraton
[acrobat]
2010-09-11
Lądek Zdrój k.Kłodzk, Kazimierz Kordziński
Bieg na Górę Trojak
[acrobat]
2010-09-11
Krynica Zdrój, Organizator
Bieg na Jaworzynę
[acrobat]
2010-09-11
Brzoza k.Bydgoszczy, Zbigniew Wiśniewski
Bieg Trzezwości
[acrobat]
2010-09-11
Zakopane, Bartek Kowalczyk
III Bieg Wysokogórski - 22km
[acrobat]
2010-09-11
Zakopane, Bartek Kowalczyk
III Bieg Wysokogórski - 7km
[acrobat]
2010-09-11
Międzybrodzie Żywiec, Kazimierz Hojdys
II Wieczorny Bieg na Górę Żar
[excel]
2010-09-11
Austria, Mirosław Bierkus
Mistrzostwa Świata w Nordic Walking
[acrobat]
2010-09-11
Zamość, Damian Sławiński
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na 10000m
[acrobat]
2010-09-11
Teresin, Organizator
Otwarte Mistrzostwa Teresina w Biegach
[word]
2010-09-11
Krynica Zdrój, Organizator
Sztafeta Maratońska BZ WBK Bardejov-Krynica
[acrobat]
2010-09-11
Żabieniec, Wiesław Paradowski
The Frog Race II
[acrobat]
2010-09-11
Prudnik k.Głuchołaz, Andrzej Dereń
VIII Prudnicki Maraton Pieszy
[word]
2010-09-11
Ciechowice, Kazimierz Grycman
VII Dożynkowy Bieg na Łyżworolkach
[word]
2010-09-11
Rypin, Marek Hanaczewski
V Rypiński Bieg Po Zdrowie - Drużynowo
[acrobat]
2010-09-11
Rypin, Marek Hanaczewski
V Rypiński Bieg Po Zdrowie - Open
[acrobat]
2010-09-11
Kostrzyń nad Odrą, Organizator
XXV Kostrzyńska Dziesiątka
[acrobat]
2010-09-11
Wrocław, Walenty Styrcz
XX Bieg Solidarności - Dzieci
[acrobat]
2010-09-11
Wrocław, Walenty Styrcz
XX Bieg Solidarności - Kategorie
[acrobat]
2010-09-11
Wrocław, Organizator
XX Bieg Solidarności - Open
[acrobat]
2010-09-11
Wrocław, Walenty Styrcz
XX Bieg Solidarności - Solidarność
[acrobat]
2010-09-11
Krynica Zdrój, Organizator
Życiowa dycha - Bieg Muszynianki
[acrobat]
2010-09-11
Katowice, Sebastian Szpak
Mistrzostwa Polski w biegu 24h
[acrobat]
2010-09-09
Warszawa - Włochy, Andrzej Krochmal
XXI Biegi Przełajowe
[word]
2010-09-08
Toruń, Jadzia Wichrowska
GP Torunia - Edycja VI
[excel]
2010-09-05
Berlin, Piotr Maliszewski
12. Mercedes-Benz-Halbmarathon
[acrobat]
2010-09-05
Piła, Organizator
20 Półmaraton Philipsa
[acrobat]
2010-09-05
Tomaszów Mazowiecki, Organizator
29. Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2010-09-05
Żabnica, Mirosław Dziergas
Bieg na Szczyt Rysianki
[word]
2010-09-05
Żabnica, Mirosław Dziergas
GRAND PRIX Beskidów Złota 50-tka
[excel]
2010-09-05
Brdów k.Koła, organizator
II Bieg Poli Negri
[word]
2010-09-05
Rabka - Zdrój, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego
[acrobat]
2010-09-05
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg szósty
[word]
2010-09-05
Namysłów, Mariusz Boduch
VII Bieg Namysłowian - Kategorie
[excel]
2010-09-05
Namysłów, Mariusz Boduch
VII Bieg Namysłowian - Open
[excel]
2010-09-05
Kraków, Piotr Kozak
VII Bieg Siemaszki
[excel]
2010-09-05
Zajączki Drugie, Organizator
V Bieg Zajączkowski - Dzieci
[word]
2010-09-05
Zajączki Drugie, Organizator
V Bieg Zajączkowski - Kobiety
[excel]
2010-09-05
Zajączki Drugie, Organizator
V Bieg Zajączkowski - Mężczyźni
[excel]
2010-09-05
Sochaczew, Janusz Torzewski
XXVII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[word]
2010-09-05
Tarnobrzeg, Andrzej Tomczyk
XXX Tarnobrzeski Bieg Siarkowca
[acrobat]
2010-09-04
Gdańsk, Organizator
48 Bieg Westerplatte
[acrobat]
2010-09-04
Rybnik, Grzegorz Wnuk
8. Półmaraton Energetyków
[acrobat]
2010-09-04
Ruda Śląska, Mirosław Kolonko
Biegi Puchar Wójta Gminy Gierałtowic - Bieg 5
[acrobat]
2010-09-04
Ruda Śląska, Mirosław Kolonko
Biegi Puchar Wójta Gminy Gierałtowic - po 5 ed.
[acrobat]
2010-09-04
Zielona Góra, Sebastian Domański
Druzynowy Bieg Winobraniowy
[acrobat]
2010-09-04
Mysłowice, Jacek Księżyk
GP Mysłowic - podsumowanie po 4 biegach
[word]
2010-09-04
Wrocław, Ewa Czarko
III Bieg Energetyka
[acrobat]
2010-09-04
Świnoujście - Wolgas, Andrew Holzman
Maraton Świnoujście-Wolgast
[word]
2010-09-04
Mysłowice, Jacek Księżyk
Przełajowe Grand Prix Mysłowic - bieg 4
[word]
2010-09-04
Nowy Targ, Krzysztof Holik
VI Maraton Gorce
[acrobat]
2010-09-04
Świnoujście, Andrzej Holzman
Wolgast Halfmarathon
[word]
2010-09-04
Ustka, Mieczysław Nycz
XV Półmaraton Słowiński
[word]
2010-09-04
Rzeszów, Michał Jakieła
XXI Nocny Bieg Uliczny Solidarności - Kobiety
[acrobat]
2010-09-04
Rzeszów, Michał Jakieła
XXI Nocny Bieg Uliczny Solidarności - Mężczyźni
[acrobat]
2010-09-04
Zielona Góra, Sebastian Domański
XXV Nocny Bieg Bachusa
[acrobat]
2010-08-31
Radom, Marcin Osiński
GP Radomia
[excel]
2010-08-29
Szczecin, Jacek Kozłowski
31 Szczeciński Półmaraton Gryfa
[excel]
2010-08-29
Poznań, Tomasz Krajewski
5. Rekreacyjny Bieg Chartowo
[word]
2010-08-29
Krosno, Grzegorz Błaż
Bieg Portiusa
[excel]
2010-08-29
Golub-Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2010-08-29
Ełk, Krzysztof Lezanka
III Półmaraton Ełcki
[acrobat]
2010-08-29
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Kategorie
[acrobat]
2010-08-29
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Kobiety
[acrobat]
2010-08-29
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Mieszkańcy
[acrobat]
2010-08-29
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Nordic Walking
[acrobat]
2010-08-29
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - Open
[acrobat]
2010-08-29
Toporzysko, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego
[acrobat]
2010-08-29
Krakow, Grzegorz Przebinda
V Międzynarodowy Bieg Kraków - Skotniki - Duchowni
[acrobat]
2010-08-29
Kraków, Karol Czaj
V Międzynarodowy Bieg Kraków - Skotniki - Kat.
[acrobat]
2010-08-29
Kraków, Karol Czaj
V Międzynarodowy Bieg Kraków - Skotniki - Marsz.
[acrobat]
2010-08-29
Kraków, Grzegorz Przebinda
V Międzynarodowy Bieg Kraków - Skotniki - Mieszk.
[acrobat]
2010-08-29
Kraków, Karol Czaj
V Międzynarodowy Bieg Kraków - Skotniki - Open
[acrobat]
2010-08-29
Kraków, Grzegorz Przebinda
V Międzynarodowy Bieg Kraków - Skotniki - VIP
[acrobat]
2010-08-29
Rydułtowy, Michał Kondrot
XVIII Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta
[acrobat]
2010-08-29
Szubin, Piotr Horodyski
XXII Bieg im. Stefana Bąka
[excel]
2010-08-29
Zamość, Organizator
XXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju - 4 Etap
[acrobat]
2010-08-29
Pyzdry, Paweł Ziemkowski
XXIX Bieg Kazimierzowski - Kobiety
[acrobat]
2010-08-29
Pyzdry, Paweł Ziemkowski
XXIX Bieg Kazimierzowski - Mężczyźni
[acrobat]
2010-08-29
Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
XXI Bieg Uliczny Solidarność
[word]
2010-08-29
Łeba, Kazimierz Duwe
XIV Bieg po muszlę św. Jakuba
[word]
2010-08-28
Gniezno, Jacek Dziel
II Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
[excel]
2010-08-28
Świdnica, Dominika Farbotko
II Świdnicka Piętnastka
[acrobat]
2010-08-28
Jastarnia, Jan Salewski
I Bałtycki Maraton brzegiem morza
[acrobat]
2010-08-28
Góra, Organizator
I Bieg z Policją - Open
[acrobat]
2010-08-28
Góra k.Rawicza, Janusz Konopnicki
I Bieg z Policją - Policjanci
[acrobat]
2010-08-28
Góra k.Rawicza, Janusz Konopnicki
I Bieg z Policją - Wózki
[acrobat]
2010-08-28
Dziwnów, Piotr Kiersztyn
Maraton Twardziela Extremum
[word]
2010-08-28
Złotoryja, Grzegorz Lipiński
Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2010-08-28
Złotoryja, Grzegorz Lipiński
Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2010-08-28
Korbielów, Andrzej Puchacz
Mistrzostwa Świata Weteranów w biegach górskich
[excel]
2010-08-28
Korbielów, Piotr Kozak
MP weteranów w biegach górskich
[excel]
2010-08-28
Brenna, Organizator
Puchar Polski w Dogotrekkingu
[acrobat]
2010-08-28
Kowalewo Pomorskie, Mariusz Gutkowski
XV Ogólnopolski Bieg Uliczny
[acrobat]
2010-08-28
Zamość, Organizator
XXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju - 3 Etap
[acrobat]
2010-08-28
Korbielów, Piotr Kozak
X Bieg górski na szczyt Pilska - Open
[excel]
2010-08-28
Sopot, Konrad Buzak
Wyścig pływacki dookoła mola TIMEX CUP
[excel]
2010-08-27
Bartne k.Gorlic, Gabriela Kucharska
3 Bieg ku Madonnie
[acrobat]
2010-08-27
Zamość, Organizator
XXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju - 2 Etap
[acrobat]
2010-08-26
Zamość - Zwierzyniec, organizator
XXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju - 1 Etap
[acrobat]
2010-08-22
Łobez, Marcin Horbacz
Bieg o Puchar Prezesa TKKF
[acrobat]
2010-08-22
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Bieg Solidarności - Kategorie
[acrobat]
2010-08-22
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Bieg Solidarności - Kobiety
[acrobat]
2010-08-22
Boleslawiec, Hieronim Olejniczak
Bieg Solidarności - Open
[acrobat]
2010-08-22
Klementowice, Krzysztof Misiurek
Bieg Życia - Kobiety
[excel]
2010-08-22
Klementowice, Krzysztof Misiurek
Bieg Życia - Mężczyźni
[excel]
2010-08-22
Toruń - Barbarka, Rafał Kowalski
Flisak Cross
[excel]
2010-08-22
Arturówek, Piotr Chuchler
IV Bieg Lata
[excel]
2010-08-22
Skorzewo, Leszek Zblewski
IV Dożynkowe Biegi Uliczne
[acrobat]
2010-08-22
Świerklaniec, Maciej Pochciał
I Bieg Świerklaniecki
[acrobat]
2010-08-22
Widziszewo, Organizator
XXIV Biegi Przyjaźni - 10 km
[acrobat]
2010-08-22
Widziszewo, Organizator
XXIV Biegi Przyjaźni - 5 km
[acrobat]
2010-08-21
Osiek k.Torunia, Rafał Kowalski
2 Kamus Cross For The Beatles - marsz
[acrobat]
2010-08-21
Osiek k.Torunia, Rafał Kowalski
2 Kamus Cross For The Beatles - OPEN
[acrobat]
2010-08-21
Nowa Ruda, Kazimierz Kordziński
Bieg na Wielką Sowę
[acrobat]
2010-08-21
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
Bieg Rodzinny - Kategorie
[acrobat]
2010-08-21
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
Bieg Rodzinny - Kobiety
[acrobat]
2010-08-21
Brzeszcze, Hieronim Olejniczak
Bieg Rodzinny - Open
[acrobat]
2010-08-21
Żyrowa, Piotr Orian
Crossduathlon GCMTB
[excel]
2010-08-21
Koszalin, Organizator
III Cross Góry Chełmskiej
[acrobat]
2010-08-21
Koszalin, Michał Bieliński
III Cross Góry Chełmskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2010-08-21
Leszno, Organizator
Maraton Leszno
[acrobat]
2010-08-21
Golub-Dobrzyń, Jerzy Nadolski
XX Bieg Solidarności
[acrobat]
2010-08-21
Skarżysko Kamienna, Organizator
X Półmaraton Rejów
[acrobat]
2010-08-19
Łubianka, Organizator
GP Łubianka Cross - Edycja 8
[excel]
2010-08-19
Jarosławiec, Jan Salewski
XIV Zawody Pływackie Klif Jarosławca
[acrobat]
2010-08-18
Chorzów, Aleksander Szablicki
NIC 8/2010 - Górski
[word]
2010-08-17
Hel, Organizator
Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej
[acrobat]
2010-08-15
Kobylin, Paweł Wasielewski
19 Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
[acrobat]
2010-08-15
Trzęsacz, Izabella Mockało
19 Bieg na Fali
[acrobat]
2010-08-15
Szczyrk, Piotr Kozak
Bieg o Złote Kierpce
[excel]
2010-08-15
Bałtów, Daniel Wosik
Grand Prix Gór Świętokrzyskich
[word]
2010-08-15
Bałtów, Daniel Wosik
Klasyfikacja generalna
[word]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - 10:00
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - 11:00
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - 12:00
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - 13:00
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - 14:00
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - 15:00
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - Galernik Team
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - Open
[excel]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Bieg Katorżnika - Ucieczka z Alcatraz
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Mały Bieg Katorznika
[acrobat]
2010-08-15
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
VI Mini Bieg Katorżnika
[acrobat]
2010-08-15
Dziwnow, Izabella Mockało
XII Bieg Cztery Mile Jarka
[acrobat]
2010-08-15
Radzymin, Organizator
XIX Półmaraton Cud nad Wisłą
[acrobat]
2010-08-15
Gdańsk, Małgorzata Leśniewicz
XVI Energa Maraton Solidarności
[acrobat]
2010-08-14
Rybnik, Grzegorz Wnuk
9 Potworny Bieg Letni
[acrobat]
2010-08-14
Jastarnia, Organizator
Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej
[acrobat]
2010-08-14
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
IV Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem - kobiety
[acrobat]
2010-08-14
Lubliniec - Kokotek, Maciej Kwiatkowski
IV Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem - Mężczyźni
[acrobat]
2010-08-14
Wodzisław Śląski, Mirosław Kuczok
Ja i Maraton
[acrobat]
2010-08-14
Piwniczna Zdrój, Kazimierz Kordziński
Mountain Marathon - Bieg na Radziejową
[acrobat]
2010-08-14
Ustka, Mieczysław Nycz
Ustecka Dziesiątka - III Bieg Leśno Plażowy
[excel]
2010-08-14
Brody, Sylwester Dudek
XI Bieg im. Stanisława Staszica - Kategorie
[excel]
2010-08-14
Brody, Sylwester Dudek
XI Bieg im. Stanisława Staszica - Open
[acrobat]
2010-08-08
Police, Organizator
1 Bieg Szlakiem Dzika
[acrobat]
2010-08-08
Gdynia, Marek Hanaczewski
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - Dzieci
[acrobat]
2010-08-08
Gdynia, Marek Hanaczewski
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - Dzużynówka
[acrobat]
2010-08-08
Gdynia, Marek Hanaczewski
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - Juniorzy
[acrobat]
2010-08-08
Gdynia, Marek Hanaczewski
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - Seniorzy
[acrobat]
2010-08-08
Pustynia Siedlecka, Organizator
Mistrzostwa Polski w Biegu Pustynnym
[acrobat]
2010-08-08
Pustynia Siedlecka, Organizator
Mistrzostwa Polski w Biegu Pustynnym - druynówka
[acrobat]
2010-08-08
Pustynia Siedlecka, Organizator
Pustynna 10
[acrobat]
2010-08-08
Pustynia Siedlecka, Organizator
Pustynna 5
[acrobat]
2010-08-08
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXV GP Ciechanowa - VIII Bieg
[word]
2010-08-07
Jaworzno, Krzysztof Micek
15 Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2010-08-07
Gdańsk, Marek Hanaczewski
17 Bieg św. Dominika - ELITA
[acrobat]
2010-08-07
Gdańsk, Marek Hanaczewski
17 Bieg św. Dominika - KOBIETY
[acrobat]
2010-08-07
Gdańsk, Marek Hanaczewski
17 Bieg św. Dominika - mężczyźni
[acrobat]
2010-08-07
Gdańsk, Marek Hanaczewski
17 Bieg św. Dominika - VIP
[acrobat]
2010-08-07
Gdańsk, Marek Hanaczewski
17 Bieg św. Dominika - wózki
[acrobat]
2010-08-07
Słupca, Hieronim Olejniczak
Bieg Wawrzynkowy - bieg rodzinny
[acrobat]
2010-08-07
Słupca, Hieronim Olejniczak
Bieg Wawrzynkowy - kategorie
[acrobat]
2010-08-07
Słupca, Hieronim Olejniczak
Bieg Wawrzynkowy - kobiety
[acrobat]
2010-08-07
Słupca, Hieronim Olejniczak
Bieg Wawrzynkowy - mieszkańcy miasta
[acrobat]
2010-08-07
Słupca, Hieronim Olejniczak
Bieg Wawrzynkowy - mieszkańcy powiatu
[acrobat]
2010-08-07
Słupca, Hieronim Olejniczak
Bieg Wawrzynkowy - OPEN
[acrobat]
2010-08-07
Ostrów Wlkp., Beata Szczypkowska
GP Ostrowa wlkp.
[word]
2010-08-07
Szrenica - Śnieżka, Robert Gudowski
II Maraton Karkonoski - Open
[acrobat]
2010-08-07
Szrenica - Śnieżka, Robert Gudowski
II Maraton Karkonowski - kategorie
[acrobat]
2010-08-07
Szrenica - Śnieżka, Robert Gudowski
II Maraton Karkonowski - Mistrzostwa Polski
[excel]
2010-08-07
Winiec k.Ostródy, Krzysztof Szwedzik
I Winiec Triatlon
[acrobat]
2010-08-07
Kapfenberg, Bartosz Świątkowski
MŚ w biegach tyłem
[acrobat]
2010-08-07
Złoty Stok, Michał Bonk
Puchar Śląska Spokey Nordic Walking - Long
[acrobat]
2010-08-07
Złoty Stok, Michał Bonk
Puchar Śląska Spokey Nordic Walking - Mid
[acrobat]
2010-08-06
Lubliniec - Kokotek, Zbigniew Rosiński
Wakacyjna Mila
[word]
2010-08-05
Ustroń, Basia Muzyka
Mini Tour De Pologne
[acrobat]
2010-08-04
Toruń, Rafał Kowalski
GP Woj. Kuj.-Pom. - podsumowanie po 7 biegach
[excel]
2010-08-04
Cieszyn, Basia Muzyka
Mini Tour De Pologne
[acrobat]
2010-08-01
Polska, Henryk Paskal
Asics Gradn Prix
[excel]
2010-08-01
Orawka, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego - masters
[acrobat]
2010-08-01
Orawka, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego - Mężczyźni
[acrobat]
2010-08-01
Opalenica, Tomasz Giełda
XIX Bieg Opalińskich
[acrobat]
2010-08-01
Bochnia, Tomasz Głód
XVI Memoriałowy Bieg Majora Bacy
[acrobat]
2010-08-01
Wieleń, Tomasz Ławniczak
XXXI Masowy Bieg im. Józefa Nojiego
[acrobat]
2010-07-31
Międzygórze, Michał
Bieg Śnieżnicki
[excel]
2010-07-31
Międzygórze, Michał
Bieg Śnieżnicki - Igrzyska Dzieci i Młodzieży
[excel]
2010-07-31
Puck, Ryszard Plarczyk
II Półmaraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2010-07-31
Międzygórze, Michał
Mistrzostwa Polski w Biegu Alpejskim
[excel]
2010-07-31
Łapy, Krzysztof Lezanka
Narwiański Triathlon Bagienny
[acrobat]
2010-07-31
Moryń, Bogusław Kozioł
XI Bieg Dookoła Morynia - biegi młodzieżowe
[excel]
2010-07-31
Moryń, Bogusław Kozioł
XI Bieg Dookoła Morynia - Kobiety
[excel]
2010-07-31
Moryń, Bogusław Kozioł
XI Bieg Dookoła Morynia - Mężczyźni
[excel]
2010-07-31
Dzwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
XV Bieg ku Słońcu
[excel]
2010-07-31
Pawłowiczki, Krzysztof Płotek
XI Bieg Herbowy
[word]
2010-07-28
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 7/2010
[word]
2010-07-25
Wągrowiec, Piotr Książkiewicz
III Bieg Jakubowy
[acrobat]
2010-07-25
Kępino k.Wejherowa, Krzysztof Modzelewski
III Crossmaraton po Puszczy Darżlubskiej
[excel]
2010-07-25
Sosnówka, Mateusz Witulski
VIII Bieg Górski
[acrobat]
2010-07-25
Lubatowa, Stanisław Zając
VII Bieg Szlakiem Partyzantów z Lubatowej
[word]
2010-07-24
Lębork, Kazimierz Duwe
10 Bieg św.Jakuba
[acrobat]
2010-07-24
Chorzów, August Jakubik
II Bieg do Śłońca
[word]
2010-07-24
Łobez, Adam Kogut
Łobeski Maraton Rowerowy - 100km
[acrobat]
2010-07-24
Łobez, Adam Kogut
Łobeski Maraton Rowerowy - 240km
[acrobat]
2010-07-24
Czechy, łukasz kaczmarek
Porubská hodinovka
[excel]
2010-07-24
Świnoujście, Robert
Trójbieg Andrzeja
[word]
2010-07-24
Jeleśnia, Organizator
XVII Bieg z okazji Dni Jeleśni
[word]
2010-07-24
Warszawa, Damian Kucharski
XX Nocny Bieg Powstania Warszawskiego - 10km
[acrobat]
2010-07-24
Warszawa, Damian Kucharski
XX Nocny Bieg Powstania Warszawskiego - 5km
[acrobat]
2010-07-19
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
21 Bieg Władysława Jagiełły - Kobiety
[acrobat]
2010-07-18
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
21 Bieg Władysława Jagiełły - Kategorie
[acrobat]
2010-07-18
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
21 Bieg Władysława Jagiełły - miesz. Gminy
[acrobat]
2010-07-18
Pobiedziska, Hieronim Olejniczak
21 Bieg Władysława Jagiełły - Open
[acrobat]
2010-07-18
Kudowa Zdrój, Dominika Farbotko
22 Bieg Homolan im. Józefa Duba
[acrobat]
2010-07-18
Okonek, Grzegorz Lipiński
23 Półmaraton Lipcowy
[acrobat]
2010-07-18
Skórcz, Mateusz Glazik
III Turystyczny Bieg 4 Jezior
[excel]
2010-07-18
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXV GP Ciechanowa + VII Bieg
[word]
2010-07-17
Bielawa, Daniel Darmochwał
2 Bieg po Schodach Wieży Kościoła
[acrobat]
2010-07-17
Bielawa, Daniel Darmochwał
Bieg Masowy Ulicami Bielawy
[acrobat]
2010-07-17
Karpacz - Śnieżka, Kazimierz Kordziński
Mountain Marathon - Bieg na Śnieżkę
[acrobat]
2010-07-17
Dobrodzień, Damian Kucharski
V Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2010-07-17
Dobrodzień, Damian Kucharski
V Bieg Uliczny - mieszkańcy Dobrodzenia
[acrobat]
2010-07-17
Dobrodzień, Damian Kucharski
V Bieg Uliczny - Open
[acrobat]
2010-07-17
Stare Objezierze, Bogusław Kozioł
XI Bieg Integracyjny - Kobiety
[excel]
2010-07-17
Stare Objezierze, Bogusław Kozioł
XI Bieg Integracyjny - Mężczyźni
[excel]
2010-07-17
Korzybie, Grzegorz Lipiński
XVII Bieg im.Elżbiety Garduły
[acrobat]
2010-07-17
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
zbiorcze wyniki Dobrodzieńskiej Dychy
[excel]
2010-07-11
Jarosławiec, Organizator
Biegi Młodzieżowe Powitanie Lata
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Organizator
Bieg Samorządowy Warty
[acrobat]
2010-07-11
Mława, Jan Salewski
III Trail Halfmarathon - Biegi Towarzyszące
[acrobat]
2010-07-11
Mława, Jan Salewski
III Trail Halfmarathon - Open
[acrobat]
2010-07-11
Jaworznia k.Kielc, Ewa Martin
VII Bieg o Złoty Jawor 2010
[excel]
2010-07-11
Dobieszyn, Marek Łabus
XVIII Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
[acrobat]
2010-07-11
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXX bieg o Złoty Kłos - Gmina
[acrobat]
2010-07-11
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXX bieg o Złoty Kłos - Kategorie
[acrobat]
2010-07-11
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXX bieg o Złoty Kłos - Kobiety
[acrobat]
2010-07-11
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXX bieg o Złoty Kłos - Małżeństwa
[acrobat]
2010-07-11
Kołaczkowo, Hieronim Olejniczak
XXX Bieg O Złoty Kłos - Open
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - Gmina
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - kategorie
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - kobiety
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - Policja
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - Powiat
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - Samorządowcy
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - Straż
[acrobat]
2010-07-11
Jarosławiec, Andrzej Szczyglewski
XX Bieg po Plaży - Straż Graniczna
[acrobat]
2010-07-10
Lubsko, Tomasz Pastuszka
3 Maraton Lubski
[word]
2010-07-10
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
9. Bieg pod Powodziową Falę
[acrobat]
2010-07-10
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
9. Bieg pod Powodziową Falę - gmina Czernica
[acrobat]
2010-07-10
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
9. Bieg pod Powodziową Falę - Kategorie
[acrobat]
2010-07-10
Ostrów Wlkp., Beata Szczypkowska
GP Ostrowa wlkp.
[word]
2010-07-10
Dębowa, Organizator
III Bieg Herbowy - 3km
[word]
2010-07-10
Dębowa, Organizator
III Bieg Herbowy - 8km
[acrobat]
2010-07-10
Lubiewo, Lucyna Koniarska
III Bieg Szlakiem Trzech Wież - Kategorie
[acrobat]
2010-07-10
Lubiewo, Lucyna Koniarska
III Bieg Szlakiem Trzech Wież - Open
[acrobat]
2010-07-10
Sława, Dariusz Duda
II Bluesobiegi Sławskie
[acrobat]
2010-07-10
Pasterka, Piotr Hercog
Maraton Gór Stołowych
[excel]
2010-07-10
Karviny, Marek Harenza
Městský běh Karvinou
[excel]
2010-07-10
Barłomino, Wiesław Szmidka
Puchar Luzina – lato 2010
[excel]
2010-07-10
Niesulice, Krzysztof Mazur
V Niesulicka Piątka
[excel]
2010-07-10
Kretowiny, Leszek Biernacki
XII Bieg o Kryształową Perłę - Kobiety
[acrobat]
2010-07-10
Kretowiny, Leszek Biernacki
XII Bieg o Kryształową Perłę - Nordic Walking
[acrobat]
2010-07-10
Kretowiny, Leszek Biernacki
XII Bieg o Kryształową Perłę - Open
[acrobat]
2010-07-04
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Główny - Kobiety
[acrobat]
2010-07-04
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Główny - Mężczyźni
[acrobat]
2010-07-04
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Główny - Nordic Walking
[acrobat]
2010-07-04
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - MaratonyPolskie TEAM
[word]
2010-07-04
Skomielna, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego
[acrobat]
2010-07-03
Szczytno, Mirosław Cydzik
III Bieg Klenczona
[word]
2010-07-03
Toruń, Rafał Kowalski
IX Cross Maraton z Tadeuszem Spychalskim
[acrobat]
2010-07-03
Złotów, Bogdan Sądel
I Eco-Cross Bieg wokół Jeziora Miejskiego
[acrobat]
2010-07-03
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - towarzyszący - Kobiety
[acrobat]
2010-07-03
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - towarzyszący - Mężczyźni
[acrobat]
2010-07-03
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - towarzyszący - MTB
[acrobat]
2010-07-03
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - towarzyszący - Nordic Walking
[acrobat]
2010-07-03
Ustroń, Kazimierz Kordziński
Mountain Marathon
[acrobat]
2010-07-03
Bydgoszcz, Grzegorz Chudzik
Puchar woj. Kuj. - Pom. w Dogtrekkingu
[acrobat]
2010-07-03
Sławno, Mirosław Kuczok
VIII Bieg 12 Mostów
[excel]
2010-07-03
Opole, Artur Góralczyk
VIII Bieg Opolski
[acrobat]
2010-07-03
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVII Imieliński Cross Ekologiczny - dzieci
[excel]
2010-07-03
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVII Imieliński Cross Ekologiczny - kategorie
[acrobat]
2010-07-03
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVII Imieliński Cross Ekologiczny - mieszk.Imielin
[acrobat]
2010-07-03
Imielin, Hieronim Olejniczak
XVII Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2010-07-03
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXX Ciechanowska Piętnastka
[word]
2010-06-27
Zgorzelec, Jacek Lenart
1 Cross Zgorzelec
[acrobat]
2010-06-27
Wisła, Piotr Kozak
Bieg górski na Stożek
[excel]
2010-06-27
Owińska k. Poznania, Robert Zabel
Cross na dziewiczą górę - Kobiety
[acrobat]
2010-06-27
Owińska k. Poznania, Robert Zabel
Cross na dziewiczą górę - Open
[acrobat]
2010-06-27
Niepołomnice, Andrzej Szczyglewski
II Bieg po Puszczy Niepołomickiej - gmina
[acrobat]
2010-06-27
Niepołomnice, Andrzej Szczyglewski
II Bieg po Puszczy Niepołomickiej - Kategorie
[acrobat]
2010-06-27
Niepołomnice, Andrzej Szczyglewski
II Bieg po Puszczy Niepołomickiej - Kobiety
[acrobat]
2010-06-27
Niepołomnice, Andrzej Szczyglewski
II Bieg po Puszczy Niepołomickiej - Nordic Walking
[acrobat]
2010-06-27
Niepołomnice, Andrzej Szczyglewski
II Bieg po Puszczy Niepołomickiej - Open
[acrobat]
2010-06-27
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
II Bieg Sokoła - 5km open
[acrobat]
2010-06-27
Brody, Sylwester Dudek
II Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego
[word]
2010-06-27
Grajewo, Krzysztof Borawski
IV Bieg Godzinny
[acrobat]
2010-06-27
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
IV Maraton Ostrowski
[excel]
2010-06-27
Łobez, Mirosław Bierkus
Łobeska Dziesiątka
[acrobat]
2010-06-27
Wrocław, Danuta Pilarz
XI Bieg Śladem Konia
[excel]
2010-06-27
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
II Bieg Sokoła - 10km gmian
[acrobat]
2010-06-27
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
II Bieg Sokoła - 10km Kategorie
[acrobat]
2010-06-27
Sokołow Małopolski, Hieronim Olejniczak
II Bieg Sokoła - 10km open
[acrobat]
2010-06-27
Sokołów Małopolski, Hieronim Olejniczak
II Bieg Sokoła - 5km gmina
[acrobat]
2010-06-26
Poznań, Józef Miecznik
Bieg Piastowski - bieg masowy
[word]
2010-06-26
Poznań, Józef Miecznik
Bieg Piastowski - nordic walking
[word]
2010-06-26
Poznań, Józef Miecznik
Bieg Piastowski - Open
[word]
2010-06-26
Unisław, Marek Chojnacki
Dziesiątka Unisławska
[acrobat]
2010-06-26
Reńska Wieś, Mirosław Kuczok
I Bieg Partnerski
[acrobat]
2010-06-26
Krakow, Krzysztof Holik
I Krakowski Piknik Biegowy - Piwna Mila
[acrobat]
2010-06-26
Kraków, Krzysztof Holik
I Krakowski Piknik Biegowy - Test Coopera
[acrobat]
2010-06-26
Rybnik, Karol Czaj
I Rybnicki Półmaraton Księżycowy
[acrobat]
2010-06-26
Koszwice, Artur Wrzyciel
I Nordic Walking w Koszwicach
[acrobat]
2010-06-26
Glinojeck, Zenon Lewandowski
VIII Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza
[excel]
2010-06-26
Unisław, Marek Chojnacki
VII Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2010-06-26
Wodzisław Śląski, Mirosław Kuczok
VI Bieg Wodzisławski
[excel]
2010-06-26
Brześć, Organizator
V Bieg Przyjaźni Brześć-Terespol - kategorie
[word]
2010-06-26
Brześć, Organizator
V Bieg Przyjaźni Brześć-Terespol - open
[word]
2010-06-26
Cewice, Wojciech Suchy
Wakacyjny Tułacz - 30km
[acrobat]
2010-06-26
Cewice, Wojciech Suchy
Wakacyjny Tułacz - 50km
[acrobat]
2010-06-26
Międzybrodzie Żywiec, Organizator
XII Międzynarodowy Bieg Górski Żar
[excel]
2010-06-26
Elbląg, Robert Bieńkowski
II Elbląski Bieg Piekarczyka - duży
[acrobat]
2010-06-26
Elbląg, Robert Bieńkowski
II Elbląski Bieg Piekarczyka - kobiety
[acrobat]
2010-06-26
Elbląg, Robert Bieńkowski
II Elbląski Bieg Piekarczyka - mały
[acrobat]
2010-06-26
Elbląg, Robert Bieńkowski
II Elbląski Bieg Piekarczyka - towarzyszące
[excel]
2010-06-23
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia ed. 5
[excel]
2010-06-23
Zakopane, Łukasz Budzyński
I Zakopiański Test Coopera
[excel]
2010-06-23
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 6/2010
[word]
2010-06-20
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
12 Bieg Nowogrodziecka Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2010-06-20
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
12 Bieg Nowogrodziecka Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2010-06-20
Garwolin, Karol Czaj
AVON kontra przemoc - OPEN
[acrobat]
2010-06-20
Garwolin, Karol Czaj
AVON kontra przemoc - powiat Garwoliński
[acrobat]
2010-06-20
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina 2009-2010
[excel]
2010-06-20
Katowice, Przemysław Kublin
III Maraton Kukuczki - drużyny
[excel]
2010-06-20
Katowice, Przemysław Kublin
III Maraton Kukuczki - open
[excel]
2010-06-20
Podoliniec-Rytro, Marek Zieliński
V Visegrad Maraton
[acrobat]
2010-06-20
Lębork, Kazimierz Duwe
XIX Maraton Ekologiczny pam.Tomasza Hopfera
[word]
2010-06-19
Boguszów-Gorce, Daniel Darmochwał
22 Sudecka Setka - 100 km
[acrobat]
2010-06-19
Boguszów-Gorce, Daniel Darmochwał
22 Sudecka Setka - 42 km
[acrobat]
2010-06-19
Boguszów-Gorce, Daniel Darmochwał
22 Sudecka Setka - 72 km
[acrobat]
2010-06-19
Milicz, Hieronim Olejniczak
30 Bieg Baryczan
[acrobat]
2010-06-19
Zakopane, Damian Kucharski
4 Alpin Sport Berglaufpur
[acrobat]
2010-06-19
Stargard Szczeciński, Bogdan Sądel
4 Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2010-06-19
Stargard Szczeciński, Bogdan Sądel
4 Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2010-06-19
Stargard Szczeciński, Bogdan Sądel
4 Bieg Uliczny - rolkarze
[acrobat]
2010-06-19
Zgierz, Jakub Bogusławski
Bieg O Srebrne Czółenko Włókniarskie - mlodz.
[acrobat]
2010-06-19
Warszawa, Maciej Rudnik
Bieg Ursynowa Interrun - kobiety
[acrobat]
2010-06-19
Warszawa, Maciej Rudnik
Bieg Ursynowa Interrun - OPEN
[acrobat]
2010-06-19
Mysłowice, Jacek Księżyk
GP Mysłowic - bieg 3
[word]
2010-06-19
Mysłowice, Jacek Księżyk
GP Mysłowic - podsumowanie po 3 biegu
[word]
2010-06-19
Gdynia, Piotruś Suchenia
GP w Biegach Ulicznych - Kobiety
[acrobat]
2010-06-19
Gdynia, Piotruś Suchenia
GP w Biegach Ulicznych - Mężczyźni
[acrobat]
2010-06-19
Istebna, Piotr Kozak
III Bieg im. Stanisława Legierskiegoo
[excel]
2010-06-19
Służewo, Przemysław Chojnacki
II Bieg Papieski
[acrobat]
2010-06-19
Tychy, Mariusz Samodulski
II Bieg pod Żyrafą
[word]
2010-06-19
Lubon, Łukasz Budzyński
IV Uliczny Bieg Luboński
[word]
2010-06-19
Złotoryja, Mirosław Kopiński
I Bieg Szlakiem Wygaslych Wulkanów
[acrobat]
2010-06-19
Łódź, Mariusz Kostrzewa
Mistrzostwa Łodzi w Biegu z Psem - kobiety
[acrobat]
2010-06-19
Łódź, Mariusz Kostrzewa
Mistrzostwa Łodzi w Biegu z Psem - mężczyźni
[acrobat]
2010-06-19
Janów, Marek Dors
Mistrzostwa Powiatu Częst. w Nordic Walking
[word]
2010-06-19
Gdynia, Mirosław Bierkus
Nocny Marsz Świętojański
[acrobat]
2010-06-19
Gdynia, Piotr Suchenia
VI Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2010-06-19
Włocławek, Daniel Tarczyński
Vladislavia Cross III Etap - maraton
[acrobat]
2010-06-19
Włocławek, Daniel Tarczyński
Vladislavia Cross III Etap - półmaraton
[acrobat]
2010-06-19
Radom, Organizator
XIII Bieg o Puchar J.M. Rektora Politech. - OPEN
[acrobat]
2010-06-19
Pogórze k.Skoczowa, Organizator
XXII Cross Świętojański
[acrobat]
2010-06-19
Zgierz, Jakub Bogusławski
XXVII Bieg O Srebrne Czółenko Włókniarskie - open
[acrobat]
2010-06-19
Katowice, Organizator
X Jubileuszowy Bieg Uliczny Polonia - kat.
[acrobat]
2010-06-19
Katowice, Organizator
X Jubileuszowy Bieg Uliczny Polonia - Kobiety
[acrobat]
2010-06-19
Katowice, Organizator
X Jubileuszowy Bieg Uliczny Polonia - open
[acrobat]
2010-06-19
Radom, Organizator
Złota Mila o Puchar Prezydenta Miasta Radomia
[acrobat]
2010-06-18
Katowice, Marek Hanaczewski
Bieg 48 godzinny
[acrobat]
2010-06-18
Katowice, Michal Remberk
Bieg 48 godzinny - szczegółowo
[excel]
2010-06-16
Frydek, Jan Stasiczek
FRÝDECKÁ MÍLE TISU
[excel]
2010-06-13
Bukownica, Grzegorz Jeżewski
18 Bieg Sokoła im. Jana Pawła II
[excel]
2010-06-13
Wałbrzych, Grzegorz Pogorzelski
6. Sztafeta Ekiden
[acrobat]
2010-06-13
Chorzów, Zbigniew Rosiński
Bieg 60-lecia WPKiW
[word]
2010-06-13
Gdańsk, Mirosław Bierkus
GP Gdańska - 10km
[acrobat]
2010-06-13
Gdańsk, Mirosław Bierkus
GP Gdańska - 15km
[acrobat]
2010-06-13
Gdańsk, Mirosław Bierkus
GP Gdańska - 5km
[acrobat]
2010-06-13
Legionowo, Karol Czaj
II Legionowska Dycha - kategorie
[acrobat]
2010-06-13
Legionowo, Karol Czaj
II Legionowska Dycha - mieszkańcy Legionowa
[acrobat]
2010-06-13
Legionowo, Karol Czaj
II Legionowska Dycha - międzyczasy
[acrobat]
2010-06-13
Legionowo, Karol Czaj
II Legionowska Dycha - mundurowi
[acrobat]
2010-06-13
Legionowo, Karol Czaj
II Legionowska Dycha - OPEN
[acrobat]
2010-06-13
Luzino, Monika Wirkus
I Bieg Charytatywny Skrzydło Anioła
[acrobat]
2010-06-13
Wrocław, Róża Spiliszewska
Rowerowa Jazda Na Orientacje
[word]
2010-06-13
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg 5
[word]
2010-06-13
Palmiry, Piotr Kosmala
Toyota Ekobieg Kampinos
[excel]
2010-06-13
Kozy, Piotr Kozak
VII Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę
[excel]
2010-06-13
Rudawa, Bogdan Sądel
VI Jurajski Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2010-06-13
Rudawa, Bogdan Sądel
VI Jurajski Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2010-06-13
Rudawa, Bogdan Sądel
VI Jurajski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2010-06-13
Bielsko - Biała, Piotr Kozak
V Bieg Ku Słońcu
[excel]
2010-06-13
Korycin - Janów, Organizator
XIX Półmaraton Mleczny
[excel]
2010-06-13
Karlino, Cezary Kowalski
XVIII Bieg Papieski im. JANA PAWŁA II
[acrobat]
2010-06-13
Myszków, Organizator
XXXI Bieg V-ciu Stawów im. Zdzisława Burdy
[acrobat]
2010-06-12
Chełmno, Tomasz Pokorniecki
1 Pólmaraton Mondi
[acrobat]
2010-06-12
Zelne Pleso, Grzegorz Przebinda
Biegu do Chaty przy Zielonym Jeziorze
[word]
2010-06-12
Olkusz, Agnieszka Gręda
Bieg Srebrnego Grodu - biegi młodzieżowe
[word]
2010-06-12
Olkusz, Agnieszka Gręda
Bieg Srebrnego Grodu - kategorie
[word]
2010-06-12
Olkusz, Agnieszka Gręda
Bieg Srebrnego Grodu - Olkuszanie
[word]
2010-06-12
Olkusz, Agnieszka Gręda
Bieg Srebrnego Grodu - Open
[excel]
2010-06-12
Dzierżoniów, Grzegorz Pogorzelski
Crossduathlon - Amatorzy
[acrobat]
2010-06-12
Dzierżoniów, Grzegorz Pogorzelski
Crossduathlon - Zaawansowani
[acrobat]
2010-06-12
Oława, Hieronim Olejniczak
III Bieg Koguta - kategorie
[acrobat]
2010-06-12
Oława, Hieronim Olejniczak
III Bieg Koguta - kobiety
[acrobat]
2010-06-12
Oława, Hieronim Olejniczak
III Bieg Koguta - mieszkańcy powiatu
[acrobat]
2010-06-12
Oława, Hieronim Olejniczak
III Bieg Koguta - OPEN
[acrobat]
2010-06-12
Sulejówek, Karol Czaj
III Bieg Marszałka - drużynowo
[acrobat]
2010-06-12
Sulejówek, Karol Czaj
III Bieg Marszałka - Memoriał im.H.Zielińskiej
[acrobat]
2010-06-12
Sulejówek, Karol Czaj
III Bieg Marszałka - mundurowi
[acrobat]
2010-06-12
Sulejówek, Karol Czaj
III Bieg Marszałka - OPEN
[acrobat]
2010-06-12
Świdnica, Grzegorz Pogorzelski
II Bieg Wieżyczkowy
[word]
2010-06-12
Bolesław-Sławków, Hieronim Olejniczak
II Bieg Wolności - kategorie
[acrobat]
2010-06-12
Bolesław-Sławków, Hieronim Olejniczak
II Bieg Wolności - mieszkańcy Bolesława
[acrobat]
2010-06-12
Bolesław-Sławków, Hieronim Olejniczak
II Bieg Wolności - mieszkańcy Sławkowa
[acrobat]
2010-06-12
Bolesław-Sławków, Hieronim Olejniczak
II Bieg Wolności - OPEN
[acrobat]
2010-06-12
Ozorków, Organizator
II Supermaraton - 25km kobiety
[word]
2010-06-12
Ozorków, Organizator
II Supermaraton - 25km mężczyźni
[word]
2010-06-12
Ozorków, Organizator
II Supermaraton - 50km kobiety
[word]
2010-06-12
Ozorków, Organizator
II Supermaraton - 50km mężczyźni
[word]
2010-06-12
Ojrzeń, Zenon Lewandowski
IV Bieg Przełajowy Kraków-Ojrzeń-Paryż
[excel]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - drużynowo
[acrobat]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - kategorie
[acrobat]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - kobiety
[acrobat]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - mieszkańcy
[acrobat]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - niepełnosprawni
[acrobat]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - OPEN
[acrobat]
2010-06-12
Kietrz, Andrzej Szczyglewski
IV Półmaraton Kietrz&Rohov - VIP-y
[acrobat]
2010-06-12
Ożarów Mazowiecki, Jarosław Żurawski
I Ożarowski Bieg im.J.Kusocińskiego
[excel]
2010-06-12
Żmigród, Daniel Darmochwał
I Żmigrodzki Bieg Smoka - kategorie
[acrobat]
2010-06-12
Żmigród, Daniel Darmochwał
I Żmigrodzki Bieg Smoka - OPEN
[acrobat]
2010-06-12
Żmigród, Daniel Darmochwał
I Żmigrodzki Bieg Smoka - wózki
[acrobat]
2010-06-12
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Ster na Bydgoszcz
[acrobat]
2010-06-12
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
XIV Bieg Skierniewicka 15
[acrobat]
2010-06-12
Kežmarská Biela voda, Grzegorz Przebinda
ZIP CUP behu na Chatu
[word]
2010-06-11
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
V Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[excel]
2010-06-11
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
V Ekologiczny Nocny Bieg - Lekcja Biegania
[excel]
2010-06-10
Warszawa, Janusz Kalinowski
GP Wyścigów - 2.5km
[word]
2010-06-10
Warszawa, Janusz Kalinowski
GP Wyścigów - 5km
[word]
2010-06-10
Warszawa, Mariusz Giżyński
Warszawski Test Coopera z Powerade
[excel]
2010-06-09
Poznań, Piotr Ksiazkiewicz
GP-Poznań - bieg 6
[acrobat]
2010-06-06
Krzepice, Rafał
17 Bieg Krzepkich
[excel]
2010-06-06
Minkowice Oławskie, Arek
1 Minkowicki Przełaj
[acrobat]
2010-06-06
Bielsko - Biała, Kazimierz Kordziński
Bieg Gorski - Juniorzy i Weterani
[excel]
2010-06-06
Bielsko - Biała, Andrzej Puchacz
Bieg o Puchar Beskidka
[excel]
2010-06-06
Grodzisk Wlkp., Karol Czaj
IV Grodziski Półmaraton Słowaka - Kat.
[acrobat]
2010-06-06
Grodzisk Wlkp., Karol Czaj
IV Grodziski Półmaraton Słowaka - miedzyczasy
[acrobat]
2010-06-06
Grodzisk Wlkp., Karol Czaj
IV Grodziski Półmaraton Słowaka - MMP Team
[acrobat]
2010-06-06
Grodzisk Wlkp., Karol Czaj
IV Grodziski Półmaraton Słowaka - Open
[acrobat]
2010-06-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
Maraton Metropolii Toruń-Bydgoszcz -open
[acrobat]
2010-06-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
Maraton Metropolii Toruń-Bydgoszcz - fun run
[acrobat]
2010-06-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
Maraton Metropolii Toruń-Bydgoszcz - polmaraton
[acrobat]
2010-06-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
Maraton Metropolii Toruń-Bydgoszcz - rolki
[acrobat]
2010-06-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
Maraton Metropolii Toruń-Bydgoszcz - wózki
[acrobat]
2010-06-06
Goerlitz - Zgorzelec, Andrzej Pągowski
Maraton Transgraniczny Goerlitz - Zgorzelec
[acrobat]
2010-06-06
Bielsko - Biała, Andrzej Puchacz
MP w biegach górskich
[excel]
2010-06-06
Spytkowice, Stanisław Kowalcze
Puchar Szlaku Solnego
[acrobat]
2010-06-06
Bukowno, Andrzej Szczyglewski
VIII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - kat.
[acrobat]
2010-06-06
Bukowno, Andrzej Szczyglewski
VIII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - Kobiety
[acrobat]
2010-06-06
Bukowno, Andrzej Szczyglewski
VIII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - miesz.
[acrobat]
2010-06-06
Bukowno, Andrzej Szczyglewski
VIII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - niep.
[acrobat]
2010-06-06
Bukowno, Andrzej Szczyglewski
VIII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - Open
[acrobat]
2010-06-06
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XIV MP Weteranów Półmaratonie - Kategorie
[acrobat]
2010-06-06
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XIV MP Weteranów Półmaratonie - Kobiety
[acrobat]
2010-06-06
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XIV MP Weteranów Półmaratonie - Mieszkańcy
[acrobat]
2010-06-06
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XIV MP Weteranów Półmaratonie - Open
[acrobat]
2010-06-06
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVI Półmaraton Jaworski - Kategorie
[acrobat]
2010-06-06
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVI Półmaraton Jaworski - Kobiety
[acrobat]
2010-06-06
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVI Półmaraton Jaworski - Open
[acrobat]
2010-06-06
Olsztyn /Częstochowy, Damian Kucharski
XV Marszobieg w Olsztynie
[acrobat]
2010-06-06
Police, Cezary Kowalski
XXII Bieg Uliczny
[acrobat]
2010-06-06
Nakło nad Notecią, Anna Kloska
XXI Bieg im. Klemensa Biniakowskiego
[word]
2010-06-06
Nowa Sól, Sebastian Domański
XXVII Półmaraton Solan - Kobiety
[acrobat]
2010-06-06
Nowa Sól, Sebastian Domański
XXVII Półmaraton Solan - Open
[acrobat]
2010-06-06
Chrzanów, Kuchcińska Krystyna
XXVI Bieg Cabanów
[excel]
2010-06-06
Krotoszyn, Marcin Butzek
XXXI Bieg Krotosa
[acrobat]
2010-06-06
Bytów, Bogdan Sądel
XXX Półmaraton Gochów
[acrobat]
2010-06-05
Rybnik, Grzegorz Wnuk
8. ECOL Maraton Energetyków
[acrobat]
2010-06-05
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Szczytnicka Piątka - Kat.
[acrobat]
2010-06-05
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Szczytnicka Piątka - Kobiety
[acrobat]
2010-06-05
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Bieg Szczytnicka Piątka - OPEN
[acrobat]
2010-06-05
Bielawa, Daniel Darmochwał
III Bieg Szlakiem Powstania Tkaczy Śląskich
[acrobat]
2010-06-05
Siedlce, Rafał Wysocki
I Bieg Siedleckiego Jacka
[acrobat]
2010-06-05
Żukowo k.Gdańska, Justyna Lubocka
I Żukowska Mila św. Norberta
[word]
2010-06-05
Sianów, Piotr Kołodziejczyk
XIII Sianowski Bieg Uliczny
[word]
2010-06-05
Prostki k.Ełku, Krzysztof Borawski
XII Bieg Szlakiem Tatarskim
[acrobat]
2010-06-05
Międzyrzecz, Andrzej Holzman
XIX Międzyrzecka Dyszka
[acrobat]
2010-06-04
Gniezno, Karol Czaj
VIII Bieg Europejski - kategorie
[acrobat]
2010-06-04
Gniezno, Karol Czaj
VIII Bieg Europejski - mieszkańcy Gniezna
[acrobat]
2010-06-04
Gniezno, Kraol Czaj
VIII Bieg Europejski - OPEN
[acrobat]
2010-06-04
Gniezno, Karol Czaj
VIII Bieg Europejski - samorządowcy
[acrobat]
2010-06-04
Bieszczady, Piotr Kozak
VII Bieg Rzeźnika
[excel]
2010-06-03
Lisowice k.Lublińca, Kazimierz Kordziński
Sztafeta 24-godzinna Kwietnego Biegu
[excel]
2010-06-03
Wałbrzych, Grzegorz Pogorzelski
XXII Bieg Książański
[word]
2010-06-02
Wrocław, Róża Spiliszewska
4 Dziesiątka Artemisu
[acrobat]
2010-06-02
Toruń, Jadzia Wichrowska
GP Torunia
[excel]
2010-05-30
Rudniki, Janina Pawlaczyk
16 Bieg Pętla Rudnicka
[excel]
2010-05-30
Bielsko - Biała, Karol Czaj
18 Bieg Fiata - Miedzyczasy
[acrobat]
2010-05-30
Bielsko - Biała, Karol Czaj
18 Bieg Fiata - Open
[acrobat]
2010-05-30
Bielsko - Biała, Karol Czaj
18 Bieg Fiata - Pushrims
[acrobat]
2010-05-30
Bielsko - Biała, Karol Czaj
18 Bieg Fiata - Wózki Sportowe
[acrobat]
2010-05-30
Janowiec Wlkp., Tomasz Zając
22 Bieg im.Tomasza Hopfera
[acrobat]
2010-05-30
Truskaw, Marzena Fick
III Bieg Truskawki
[excel]
2010-05-30
Szczecin, Artur Potasznik
II Półmaraton Koleżeński
[excel]
2010-05-30
Fałków, Piotr Koń
IV Bieg o Puchar Wójta Gminy Fałków
[acrobat]
2010-05-30
Elbląg, Robert Bieńkowski
IX GP Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2010-05-30
Łomża, Organizator
Łomżyńska Dziesiątka
[word]
2010-05-30
Trzebiatów, Krzysztof Bartkiewicz
Trzebiatowski Dziesiątka
[word]
2010-05-30
Hrubieszów, Paweł Kłosiński
XII Bieg Herbowy
[acrobat]
2010-05-30
Mińsk Mazowiecki, Sebastian Domański
XV Mazowiecka Piętnastka - Kobiety
[acrobat]
2010-05-30
Mińsk Mazowiecki, Sebastian Domański
XV Mazowiecka Piętnastka - Open
[acrobat]
2010-05-30
Obliwice, organizator
XXVIII Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[word]
2010-05-29
Bukowa, Hieronim Olejniczak
18 Półmaraton Świętokrzyski - kat.
[acrobat]
2010-05-29
Bukowa, Hieronim Olejniczak
18 Półmaraton Świętokrzyski - mieszkańcy
[acrobat]
2010-05-29
Bukowa, Hieronim Olejniczak
18 Półmaraton Świętokrzyski - Open
[acrobat]
2010-05-29
Bukowa, Hieronim Olejniczak
18 Półmaraton Świętokrzyski - Wózki
[acrobat]
2010-05-29
Wrocław, Tomasz Zając
Bieg dla Maćka
[acrobat]
2010-05-29
Bogatynia, Bogdan Sądel
III Bieg Bogatynia - 25km
[acrobat]
2010-05-29
Bogatynia, Bogdan Sądel
III Bieg Bogatynia - Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-29
Bogatynia, Bogdan Sądel
III Bieg Bogatynia - Open
[acrobat]
2010-05-29
Łaziska Górne, Rafał Galuszka
III Bieg o Łaziskie Liście
[word]
2010-05-29
Łąki, Daniel Wiśniewski
III Powiatowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2010-05-29
Chorzów, August Jakubik
II Chorzowski Bieg Rodzinny
[word]
2010-05-29
Chełstów, Róża Spiliszewska
II Puchar Artemisu
[word]
2010-05-29
Włocławek, Daniel Tarczyński
II Vladislavia Cross
[acrobat]
2010-05-29
Szczytno, Mirosław Cydzik
I Bieg Tatarskim Szlakiem - Kobiety
[word]
2010-05-29
Szczytno, Mirosław Cydzik
I Bieg Tatarskim Szlakiem - Mężczyźni
[word]
2010-05-29
Jedlina - Zdrój, Sławomir Pankiewicz
VIII Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - 10km
[acrobat]
2010-05-29
Jedlina - Zdrój, Sławomir Pankiewicz
VIII Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - 5km
[acrobat]
2010-05-29
Jedlina - Zdrój, Sławomir Pankiewicz
VIII Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - NW
[acrobat]
2010-05-29
Lesko, Organizator
VI Leski Bieg Imieniem Jana Pawła II - Kobiety
[acrobat]
2010-05-29
Lesko, Organizator
VI Leski Bieg Imieniem Jana Pawła II - Open
[acrobat]
2010-05-29
Pasłęk, Bogdan Sądel
V Biegi Uliczne
[acrobat]
2010-05-29
Pasłęk, Bogdan Sądel
V Biegi Uliczne - Kobiety
[acrobat]
2010-05-29
Pasłęk, Bogdan Sądel
V Biegi Uliczne - Niepełnosprawni
[acrobat]
2010-05-29
Strzebiń, Marian Kita
V Parafialny Bieg św. Urbana
[acrobat]
2010-05-29
Wyrzysk, Wojciech Dróżdż
XII Uliczny Bieg im. E.Wojciechowskiego
[word]
2010-05-29
Radziechowy, Piotr Kozak
XIX EKO Bieg Szlakiem Dudka
[excel]
2010-05-29
Sobótka, Marcin Olejniczak
XVII Mistrzostwa w Biegu Górskim na Ślężę -Kobiety
[acrobat]
2010-05-29
Sobótka, Marcin Olejniczak
XVII Mistrzostwa w Biegu Górskim na Ślężę - Gmina
[acrobat]
2010-05-29
Sobótka, Marcin Olejniczak
XVII Mistrzostwa w Biegu Górskim na Ślężę - Kat.
[acrobat]
2010-05-29
Sobótka, Marcin Olejniczak
XVII Mistrzostwa w Biegu Górskim na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2010-05-28
Gdańsk, Michał Sowa
1 Bieg Politechniki Gdańskiej
[excel]
2010-05-28
Warszawa, Piotr Bętkowski
AMP - Kobiety
[acrobat]
2010-05-28
Warszawa, Piotr Bętkowski
AMP - mężczyźni
[acrobat]
2010-05-28
Nieżychowo, Wojciech Dróżdż
II Cross Nieżychowski
[word]
2010-05-23
Łódz, Grzegorz Pogorzelski
8 Bieg Ulicą Piotrkowską
[acrobat]
2010-05-23
Rybnik, Grzegorz Wnuk
9 Wiosenny Cross Stasia
[acrobat]
2010-05-23
Kłodzko, Dominika Farbotko
III Uliczny Bieg o Puchar Burmistrza Kłodzka
[word]
2010-05-23
Nadolice Wielkie, Arek Tołłoczko
II Bieg wokół Rancza
[acrobat]
2010-05-23
Poznań, Robert Zabel
Mistrzostwa Poznania w CrossDuathlonie
[acrobat]
2010-05-23
Koszalin, Marek Mróz
Pojedynek Pokoleń - Punktacja Bukmacherów
[word]
2010-05-23
Ryga, wese
Ryga HalfMarathon
[excel]
2010-05-23
Ryga, wese
Ryga Marathon
[excel]
2010-05-23
Koszalin, Arkadiusz Kozak
VIII Bieg Wenedów - mundurowli
[acrobat]
2010-05-23
Koszalin, Arkadiusz Kozak
VIII Bieg Wenedów - Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-23
Koszalin, Arkadiusz Kozak
VIII Bieg Wenedów - OPEN
[acrobat]
2010-05-23
Osieczna, Stanisław Stosik
VIII Piknik Sportowy – Marsz Po Zdrowie
[word]
2010-05-23
Rogi, organizator
XXIV Bieg im. Ignacego Łukasiewicza
[word]
2010-05-23
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXV Grand Prix Ciechanowa
[word]
2010-05-22
Częstochowa, Grzegorz Pogorzelski
2 Bieg Częstochowski
[acrobat]
2010-05-22
Częstochowa, Tomasy Tęcza
2 Bieg Częstochowski - kobiety
[acrobat]
2010-05-22
Częstochowa, Tomasy Tęcza
2 Bieg Częstochowski - mieszkańcy Częstochowy
[acrobat]
2010-05-22
Kwidzyn, Marek Hanaczewski
Bieg Papiernika
[acrobat]
2010-05-22
Kwidzyn, Marek Hanaczewski
Bieg Papiernika - Statystyki
[acrobat]
2010-05-22
Mierzęcin, Łukasz Kubiak
III Bieg o Puchar Pałacu Mierzęcin
[acrobat]
2010-05-22
Długołęka, organizator
V Bieg Dookoła Długołęki
[acrobat]
2010-05-22
Klimontów, Krzysztof Sajecki
V Bieg Klimontowski - 10 km Kategorie
[acrobat]
2010-05-22
Klimontów, Krzysztof Sajecki
V Bieg Klimontowski - 10 km OPEN
[acrobat]
2010-05-22
Klimontów, Krzysztof Sajecki
V Bieg Klimontowski - 21 km Kategorie
[acrobat]
2010-05-22
Klimontów, Krzysztof Sajecki
V Bieg Klimontowski - 21 km OPEN
[acrobat]
2010-05-22
Sławno, OSIR Sławno
XIV Bieg Święców
[acrobat]
2010-05-22
Kościelna Jania, Karol Nowakowski
XV Biegi Przełajowe Jana z Jani
[word]
2010-05-19
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 5/2010
[word]
2010-05-18
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXV GP w Biegach na Przełaj
[word]
2010-05-18
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Złota Piątka - Kobiety
[acrobat]
2010-05-16
Krosno, organizator
Bieg PWSZ Krosno
[excel]
2010-05-16
Raszyn, Bogdan Sądel
I Bieg Raszyński - Kobiety
[acrobat]
2010-05-16
Raszyn, Bogdan Sądel
I Bieg Raszyński - OPEN
[acrobat]
2010-05-16
Kłodawa, Dariusz Duda
I Bieg Szlakami Jeziora Kłodawskiego
[acrobat]
2010-05-16
Brenna, organizator
Mistrzostwa Beskidów Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-16
Jedlina Zdrój, Grzegorz Pogorzelski
Pólmaraton "Czarodziejska Góra"
[acrobat]
2010-05-16
Jedlina Zdrój, Grzegorz Pogorzelski
Pólmaraton "Czarodziejska Góra" - 11km
[acrobat]
2010-05-16
Jedlina Zdrój, Grzegorz Pogorzelski
Pólmaraton "Czarodziejska Góra" - Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-16
Szczecin, organizator
Szczecińska Liga Biegowa - Bieg 4
[word]
2010-05-16
Kępino, Krzysztof Modzelewski
VII Leśny Maraton o Puchar Bortex
[excel]
2010-05-16
Kąty Wrocławskie, organizator
VI Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - 10mil
[acrobat]
2010-05-16
Kąty Wrocławskie, organizator
VI Bieg o Puchar Burmistrza Miasta - 6.4km
[acrobat]
2010-05-16
Gródek k.Świecia, Jacek Szopiński
XVII Cross Gródecki
[excel]
2010-05-15
Myślibórz, Grzegorz Dąbrowski
10-tka Myśliborska
[acrobat]
2010-05-15
Chodzież, Łukasz Uldynowicz
27 Przłajowy Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2010-05-15
Chodzież, Łukasz Uldynowicz
27 Przłajowy Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2010-05-15
Golub-Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2010-05-15
Inowrocław, Mateusz Zieliński
III Bieg Piastowski
[acrobat]
2010-05-15
Warszawa, Sławomir Cygler
III Bieg Szczęścia
[word]
2010-05-15
Złotów, Karol Czaj
IV Złotowski Bieg Zawilca
[acrobat]
2010-05-15
Świdnica, Grzegorz Pogorzelski
I Bieg Powsinogi
[word]
2010-05-15
Kunow, Daniel Wosik
I GP Gór Świętokrzyskich
[word]
2010-05-15
Gdańsk, mirano
Puchar Polski Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2010-05-15
Gdańsk, mirano
Puchar Polski Nordic Walking - 20km
[acrobat]
2010-05-15
Gdańsk, mirano
Puchar Polski Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - 2km kat.
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - 2km Kobiety
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - 2km open
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - Energetycy
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - Energetycy (drużyny)
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - Gmina
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - kat.
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - Kobiety
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - niep.
[acrobat]
2010-05-15
Skawina, Rafał Szczyglewski
VIII Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2010-05-15
Sielpia, Wojciech Pasek
V Cross Maraton Przez Piekło Do Nieba
[acrobat]
2010-05-15
Wrocław, Marek Wiącek
XIII Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[excel]
2010-05-15
Konin, Jacek Bąkowski
XII Bieg Milowego Słupa - Gimnazja
[acrobat]
2010-05-15
Konin, Jacek Bąkowski
XII Bieg Milowego Słupa - OPEN
[acrobat]
2010-05-15
Konin, Jacek Bąkowski
XII Bieg Milowego Słupa - Podstawówki
[acrobat]
2010-05-15
Konin, Jacek Bąkowski
XII Bieg Milowego Słupa - Przedszkola
[acrobat]
2010-05-15
Konin, Jacek Bąkowski
XII Bieg Milowego Słupa - Samorządowcy
[acrobat]
2010-05-15
Starogard Gdański, organizator
XXVII Bieg Szpęgawski
[acrobat]
2010-05-15
Ostróda, Paweł Tadejewski
XX Ostródzki Bieg Uliczny
[word]
2010-05-15
Hajnówka, organizator
X Półmaraton Hajnowski
[acrobat]
2010-05-14
Limanowa, Andrzej Sochoń
Kierat 2010
[excel]
2010-05-12
Poznań, Piotr Książkiewicz
GP Poznania - 5 edycja
[acrobat]
2010-05-12
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - III Edycja
[excel]
2010-05-09
Niebull, Łukasz Uldynowicz
16. Stadtwerke-Lauf Niebüll
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - Gmina - Kobiety
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - Gmina - Mężczyźni
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - Kategoriami
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - Powiat - Kobiety
[acrobat]
2010-05-09
Działoszyn, Andrzej Szczyglewski
1 Działoszyńska Dziesiątka - Powiat - Mężczyźni
[acrobat]
2010-05-09
Kraków, Grzegorz Jarema
Bieg UEK - 3.2km
[acrobat]
2010-05-09
Krakow, Grzegorz Jarema
Bieg UEK - 8km
[acrobat]
2010-05-09
Szczecin, Jacek Kozłowski
GP Szczecina
[acrobat]
2010-05-09
Gdynia, Adam Augustyniak
Gringo Trail Running 2010
[excel]
2010-05-09
Dąbrowa Górnicza, Marek Hanaczewski
III Półmaraton Dąbrowski
[acrobat]
2010-05-09
Katowice, Karol Czaj
II Bieg Europejski Unia na 5
[acrobat]
2010-05-09
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Lupusa - kat.
[acrobat]
2010-05-09
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Lupusa - Kobiety
[acrobat]
2010-05-09
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Lupusa - Open
[acrobat]
2010-05-09
Cieplice, organizator
Karkonowski Bieg Integracyjny - open
[acrobat]
2010-05-09
Cieplice, organizator
Kolarski Puchar Polski Niepełnosprawnych
[acrobat]
2010-05-09
Cieplice, organizator
Kolarski Puchar Polski Niepełnosprawnych- handbike
[acrobat]
2010-05-09
Cieplice, organizator
Kolarski Puchar Polski Niepełnosprawnych - klas.
[acrobat]
2010-05-09
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
MTB BIKE TOUR - I EDYCJA
[acrobat]
2010-05-09
Szczecin, Jacek Kozłowski
Polska Biega
[acrobat]
2010-05-09
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Polska Biega
[acrobat]
2010-05-09
Katowice, Karol Czaj
Rajd Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-09
Warszawa, Marta Pejda
Sztafeta Ekiden
[acrobat]
2010-05-09
Bielsko - Biała, Roman Szyra
XIV Górski Bieg "Magurki"
[excel]
2010-05-09
Wleń, Andrzej Berestecki
XIX Bieg Uliczny im. Michała Flundra
[word]
2010-05-09
Ostrołęka, Iza Mockało
XVI Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2010-05-09
Pszczew, Zagórny Marcin
XXVII Pszczewska Dwudziestka
[word]
2010-05-09
Bojanowo, Zagórny Marcin
XXVI Bieg Zwycięstwa
[excel]
2010-05-08
Olesno, Hieronim Olejniczak
16 Oleskie Biegi Pokoju - Bieg w mundurach
[acrobat]
2010-05-08
Olesno, Hieronim Olejniczak
16 Oleskie Biegi Pokoju - Kategoriami
[acrobat]
2010-05-08
Olesno, Hieronim Olejniczak
16 Oleskie Biegi Pokoju - Kobiety
[acrobat]
2010-05-08
Olesno, Hieronim Olejniczak
16 Oleskie Biegi Pokoju - Mieszkańcy Olesna
[acrobat]
2010-05-08
Olesno, Hieronim Olejniczak
16 Oleskie Biegi Pokoju - OPEN
[acrobat]
2010-05-08
Maków Podchalański, Katarzyna Bartyzel
18 Bieg po Ziemi Makowskiej
[word]
2010-05-08
Maków Podchalański, Katarzyna Bartyzel
18 Bieg po Ziemi Makowskiej - dzieci
[word]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - Gimnazja, Chłopcy
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - Gimnazja, Dziewczęta
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - Licealiści
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - OPEN (oficjalne)
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - podstawówki, chłopcy
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - podstawówki, dziewczęta
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Bieg Europejski - Ratownicy
[acrobat]
2010-05-08
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
Bieg na 6 km w ramach Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2010-05-08
Teresin, Andrzej Adryszczyk
GP Teresina w biegach długich - III edycja
[acrobat]
2010-05-08
Szczawno - Zdrój, Jarosław Słomowicz
III Bieg Uzdrowiskowy na Chełmiec
[acrobat]
2010-05-08
Pasłęk, organizator
I Bieg Wokół Murów Obronnych
[word]
2010-05-08
Legionowo, Jacek Kaca
I Mistrzostwa Legionowa w Biegu z Psem
[acrobat]
2010-05-08
Gdynia, Piotr Suchenia
Marsz Europejski w Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-08
Ruda Śląska, August Jakubik
Memoriał pamięci ofiar katastrofy lotniczej
[word]
2010-05-08
Częstochowa, Marcin Ciszek
Polska Biega
[acrobat]
2010-05-08
Zabrze, Beata Wrońska
Polska Biega -Bieg Wiosny
[word]
2010-05-08
Gliwice, Dariusz Urbanowicz
Rajd Miejski 360 Stopni
[word]
2010-05-08
Arturówek, Gabriel Kabza
Textilcross - 2010
[word]
2010-05-08
Legionowo, Jacek Kaca
XIII Biegi Przełajowe
[acrobat]
2010-05-08
Legionowo, Jacek Kaca
XIII Biegi Przełajowe - dzieci
[acrobat]
2010-05-08
Legionowo, Jacek Kaca
XIII Biegi Przełajowe - Kobiety
[acrobat]
2010-05-08
Grajewo, Wiesiek Jerulank
XII Bieg Wilka
[acrobat]
2010-05-08
Gorlice, Bogusław Michalik
VIII Bieg Naftowy - 5km
[acrobat]
2010-05-08
Gorlice, Bogusław Michalik
VIII Bieg Naftowy - OPEN
[acrobat]
2010-05-07
Żyrowa, Maciej Majer
I Bieg o Korę Bukową
[excel]
2010-05-07
Zakopane, Leszek Behounek
Polska biega
[excel]
2010-05-07
Koszwice, Artur Wrzyciel
Polska Biega
[acrobat]
2010-05-07
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
Polska Biega
[excel]
2010-05-07
Mysłowice, organizator
Polska Biega
[word]
2010-05-06
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Bieg urodzinowy Zbyszka
[acrobat]
2010-05-06
Nietulisko Duże, Daniel Wosik
Polska Biega
[word]
2010-05-03
Racibórz, organizator
Bieg bez granic - młodzież
[word]
2010-05-03
Racibórz, organizator
Bieg bez granic - OPEN
[word]
2010-05-03
Oborniki, Tomasz Dobosz
Bieg Konstytucji 3 Maja - kategorie
[acrobat]
2010-05-03
Oborniki, Tomasz Dobosz
Bieg Konstytucji 3 Maja - Open
[acrobat]
2010-05-03
Gryfino, Organizator
Bieg Transgraniczny
[acrobat]
2010-05-03
Żurawina, Marcin Płonecki
IV Bieg Bogunów - Żórawina
[acrobat]
2010-05-03
Katowice, Damian Kucharski
Silesia Marathon - nordic walking
[acrobat]
2010-05-03
Katowice, Damian Kucharski
Silesia Marathon - OPEN
[acrobat]
2010-05-03
Katowice, Damian Kucharski
Silesia Marathon - półmaraton
[acrobat]
2010-05-03
Katowice, Damian Kucharski
Silesia Marathon - Sztafety
[acrobat]
2010-05-03
Łubianka, Łukasz Rząd
XIII Bieg Samorządowy
[excel]
2010-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
XII Bieg Konstytucji 3 Maja
[excel]
2010-05-03
Mogilno-Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg im. Jana Kilinskiego - drużynowe
[acrobat]
2010-05-03
Mogilno-Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg im. Jana Kilinskiego - kategoriami
[acrobat]
2010-05-03
Mogilno-Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
XIX Bieg im. Jana Kilinskiego - OPEN
[acrobat]
2010-05-03
Radlin, organizator
XV Radliński Bieg Ekologiczny
[word]
2010-05-03
Warszawa, Krzysztof Mazur
XX Bieg Konstytucji - 5km
[acrobat]
2010-05-03
Warszawa, Krzysztof Mazur
XX Bieg Konstytucji - 5km - Nordic Walking
[acrobat]
2010-05-03
Warszawa, Krzysztof Mazur
XX Bieg Konstytucji - 5km - wózki
[acrobat]
2010-05-03
Czarna Dąbrówka, Grzegorz Lipiński
XX Bieg Orłów
[acrobat]
2010-05-03
Sztum, Grzegorz Lipiński
XX Sztumski Bieg Solidarności - OPEN
[acrobat]
2010-05-02
Gaszyn, Robert Marcin Olek
1 Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego NW - kategorie
[acrobat]
2010-05-02
Gaszyn, Robert Marcin Olek
1 Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego NW - OPEN
[acrobat]
2010-05-02
Pniewo, Krzysztof Grzybowski
8 Bieg Po Słońce
[word]
2010-05-02
Ciechanów, Zenon Lewandowski
II Bieg pomiędzy Zamkami Ciechanów-Opinogóra
[excel]
2010-05-02
Sosnowiec, Organizator
Mistrzostwa Polski na 10000m
[acrobat]
2010-05-02
Włocławek, Daniel Tarczynski
Vladislavia Cross I Etap - drużynowe
[acrobat]
2010-05-02
Włocławek, Daniel Tarczynski
Vladislavia Cross I Etap - OPEN
[acrobat]
2010-05-02
Włocławek, Daniel Tarczynski
Vladislavia Cross I Etap - półmaraton
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Gmina - Kobiety
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Gmina - Mężczyźni
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Kategoriami
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Kobiety
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - OPEN
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Powiat - Kobiety
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Powiat - Mężczyźni
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Województwo - Kobiety
[acrobat]
2010-05-01
Krapkowice, Andrzej Szczyglewski
28 Krapkowicki Bieg - Województwo - Mężczyźni
[acrobat]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
9 Maraton Jelcz-Laskowice - 10KM
[acrobat]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
9 Maraton Jelcz-Laskowice - Gmina Jelcz-Laskowice
[acrobat]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
9 Maraton Jelcz-Laskowice - Kategoriami
[acrobat]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
9 Maraton Jelcz-Laskowice - Kobiety
[acrobat]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
9 Maraton Jelcz-Laskowice - Oława
[acrobat]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
9 Maraton Jelcz-Laskowice - OPEN
[acrobat]
2010-05-01
Czeladź, Beata Kozioł
Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza
[word]
2010-05-01
Czeladź, Beata Kozioł
Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza - drużyny
[word]
2010-05-01
Warszawa, Organizator
II Bieg Dookoła Zoo
[acrobat]
2010-05-01
Justynów, Krzysztof Mazur
II Justynowska Dycha
[acrobat]
2010-05-01
Równopole, Oskar Niemczewski
I Kaczorska Dziesiątka
[acrobat]
2010-05-01
Frýdek-Místek, Jan Stasiczek
Májové závody
[excel]
2010-05-01
Chojnice, Andrzej Górnowicz
Mistrzostwa Polski Weteranów 10 km
[word]
2010-05-01
Chełmża, Piotr Bętkowski
VIII Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2010-05-01
Radziejów, Grzegorz Lipiński
VII Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2010-05-01
Barlinek, Mirosław Bierkus
Wielka Siódemka Barlinecka - 10km
[acrobat]
2010-05-01
Barlinek, Mirosław Bierkus
Wielka Siódemka Barlinecka - 20km
[acrobat]
2010-05-01
Barlinek, Mirosław Bierkus
Wielka Siódemka Barlinecka - 5km
[acrobat]
2010-05-01
Chojnice, Andrzej Górnowicz
XXVI Chojnickie Biegi Strażackie
[excel]
2010-05-01
Jelcz-Laskowice, Arkadiusz Tołłoczko
Zestawienie Maraton Jelcz-Laskowice 2002-2009
[excel]
2010-04-30
Skrzatusz, Oskar Niemczewski
II Papieski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2010-04-28
Tarnowskie Góry, Zbigniew Rosiński
II Bieg Ekologiczny
[excel]
2010-04-28
Toruń, Rafał Kowalski
Top Cross (Edycja 4)
[excel]
2010-04-26
Świerzawa, Hieronim Olejniczak
XXIV Bieg Świerzawy - 12km
[acrobat]
2010-04-26
Świerzawa, Hieronim Olejniczak
XXIV Bieg Świerzawy - 6km
[acrobat]
2010-04-25
Lubartów, organizator
16 Biegi Lewarta
[acrobat]
2010-04-25
Werbkowice, Krzysztof Misiurek
17 Cukrowniczy Bieg
[word]
2010-04-25
Cieszyn, Karol Czaj
2 Cieszyński FORTUNA Bieg - OPEN
[acrobat]
2010-04-25
Ostrzeszów, Sebastian Domanski
46 Cross Ostrzeszowski - 21km - kobiety
[acrobat]
2010-04-25
Ostrzeszów, Sebastian Domanski
46 Cross Ostrzeszowski - 21km - mężczyźni
[acrobat]
2010-04-25
Ostrzeszów, Sebastian Domanski
46 Cross Ostrzeszowski - 4km
[acrobat]
2010-04-25
Ostrzeszów, Sebastian Domanski
46 Cross Ostrzeszowski - 4km - nauczycielski
[acrobat]
2010-04-25
Ostrzeszów, Sebastian Domanski
46 Cross Ostrzeszowski - 6km
[acrobat]
2010-04-25
Ostrzeszów, Sebastian Domanski
46 Cross Ostrzeszowski - 6km - nauczycielski
[acrobat]
2010-04-25
Smolnica, organizator
6 Bieg Wiosenny - Dobra 10-ka
[excel]
2010-04-25
Chełmno, Rafał Kowalski
GP Polski w Biegu po Schodach
[excel]
2010-04-25
Szczecin, Jacek Kozłowski
Grand Prix Szczecina - 8 bieg
[acrobat]
2010-04-25
Czarnowiec, Marek Karczewski
III Bieg AG
[acrobat]
2010-04-25
Wrocław, Andrzej Fidor
II Wrocławski Bieg Charytatywny
[excel]
2010-04-25
Konstantynów Łódzki, Robert Bujn
IV Bieg Wdzięczności
[excel]
2010-04-25
Bydgoszcz, Tomasz Zając
IV Bydgoski Festival Biegów Ulicznych
[acrobat]
2010-04-25
Kraków, Maciej Kwiatkowski
IX Cracovia Maraton - miedzyczasy
[excel]
2010-04-25
Kraków, Maciej Kwiatkowski
IX Cracovia Maraton - OPEN
[acrobat]
2010-04-25
Chorzów, organizator
Miting Otwarcia Sezonu 2010
[excel]
2010-04-25
Gogolin, Dariusz Magnuski
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Nordic Walking
[acrobat]
2010-04-25
Wrocław, Piotr Spiliszewski
Rowerowa Jazda Na Orientacje
[html]
2010-04-25
Kwidzyn, Lech Kwiatkowski
VII Bieg Unijny
[word]
2010-04-25
Krakow, Kazimierz Kordziński
Wszystkie Cracovia Maraton w latach 2002-2010
[excel]
2010-04-25
Września, Ryszard Pilarczyk
XXVII Bieg Kosynierów
[acrobat]
2010-04-25
Szczecinek, organizator
XXVII Bieg Memoriał Winanda Osińskiego
[acrobat]
2010-04-24
Zamek Książ, Jarosław Słomowicz
Bieg na Zamek Stary Książ
[acrobat]
2010-04-24
Żywiec, Pawel Godzieszka
Bieg przełajowy na Grojec - kobiety
[acrobat]
2010-04-24
Żywiec, Pawel Godzieszka
Bieg przełajowy na Grojec - mężczyźni
[acrobat]
2010-04-24
Poznań, Piotr Bętkowski
Bieg Winogradzkiego
[word]
2010-04-24
Piaśnicy, Tomasz Albecki
II Bieg Piaśnickiego
[acrobat]
2010-04-24
Kraków, organizator
IX Cracovia Maraton na rolkach
[acrobat]
2010-04-24
Koszalin, Bogdan Sądel
Koszaliński Górski Festiwal Biegowy - 10KM
[acrobat]
2010-04-24
Koszalin, Bogdan Sądel
Koszaliński Górski Festiwal Biegowy - 10KM
[acrobat]
2010-04-24
Koszalin, Bogdan Sądel
Koszaliński Górski Festiwal Biegowy - 15KM
[acrobat]
2010-04-24
Koszalin, Bogdan Sądel
Koszaliński Górski Festiwal Biegowy - 20KM
[acrobat]
2010-04-24
Koszalin, Bogdan Sądel
Koszaliński Górski Festiwal Biegowy - 5KM
[acrobat]
2010-04-24
Koszalin, Bogdan Sądel
Koszaliński Górski Festiwal Biegowy - 5KM
[acrobat]
2010-04-24
Legnica, Sebastian Domanski
Legnicki Cross Wiosenny - kobiety
[acrobat]
2010-04-24
Legnica, Sebastian Domanski
Legnicki Cross Wiosenny - mężczyźni
[acrobat]
2010-04-24
Mysłowice, Jacek Księżyk
Przełajowe GP Mysłowic o Puchar Truchtacza
[word]
2010-04-24
Mysłowice, Jacek Księżyk
Przełajowe GP Mysłowic - podsumowanie
[word]
2010-04-24
Zamek Książ, Jarosław Słomowicz
VII biegowy turniej rycerski
[acrobat]
2010-04-24
Kraków, organizator
V Mini Maraton im. Piotra Gładkiego
[acrobat]
2010-04-24
Warszawa, Michał Marzantowicz
Wawerski Kros - Edycja Wiosenna
[acrobat]
2010-04-24
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XXII Złotnickie Biegi
[acrobat]
2010-04-24
Barciany, Jan Wisniewski
XXX Bieg Bartów
[word]
2010-04-24
Łapy, organizator
X Bieg im. Waldemara Kikolskiego
[acrobat]
2010-04-23
Głuchołazy, Organizator
Chrobry Cross
[excel]
2010-04-21
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia
[acrobat]
2010-04-21
Poznań, Piotr Ksiazkiewicz
I Grand Prix Poznania w biegach przełajowych
[acrobat]
2010-04-21
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 4/2010
[word]
2010-04-21
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa slib-2010 - bieg trzeci
[word]
2010-04-21
Frydek-Mistek Czechy, Jan Stasiczek
Trojka na draze - Trójka na tartanie
[excel]
2010-04-18
Burg (Niemcy), organizator
8 Spreewald Marathon - 21km
[acrobat]
2010-04-18
Burg (Niemcy), organizator
8 Spreewald Marathon - 42km
[acrobat]
2010-04-11
Targenmunde (Niemcy), Aleksy Szablicki
3 Tangermünder Elbdeichmarathon
[word]
2010-04-11
Madryt, Krzysztof Górny
Medio Maraton Madrid
[acrobat]
2010-04-10
Łódź, Michalak Grzegorz
Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajow
[acrobat]
2010-04-10
Rząsiny, Paweł Kaczmar
Biegi Dzieci i Młodzieży
[excel]
2010-04-10
Góra Świętej Anny, Paweł Pakosz
Bieg na Górze Świętej Anny
[acrobat]
2010-04-10
Przytok, Paweł Ignaszak
VIII Półmaraton Przytok
[acrobat]
2010-04-10
Rząsiny, Paweł Kaczmar
XII Bieg Przełajowy Powitanie Wiosny
[excel]
2010-04-10
Poznań, Tomasz Peisert
XXVII Bieg Rekreacyjny im.Henryka Brauna - 10,8KM
[word]
2010-04-10
Poznań, Tomasz Peisert
XXVII Bieg Rekreacyjny im.Henryka Brauna - 5,4KM
[word]
2010-04-02
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
II Dobrodzieńska Sztafeta dla Papieża - 31000
[excel]
2010-03-28
Poznań, Organizator
3 Półmaraton Poznański - biegacze
[acrobat]
2010-03-28
Poznań, Organizator
3 Półmaraton Poznański - rolkarze
[acrobat]
2010-03-28
Poznań, Organizator
3 Półmaraton Poznański - wózki
[acrobat]
2010-03-28
Warszawa, Jarek Szlendak
5 Carrefour Półmaraton Warszawski
[acrobat]
2010-03-28
Poznań, Magdalena Cybulska
GP Wielkopolski w półmaratonie
[excel]
2010-03-28
Ruda Śląska, August Jakubik
I Mistrzostwa Śląska w biegu 12 h - OPEN
[acrobat]
2010-03-28
Ruda Śląska, August Jakubik
I Mistrzostwa Śląska w biegu 12 h - sztafety
[acrobat]
2010-03-28
Bydgoszcz, PZLA
MŚ w biegach przełajowych - drużynowo seniorzy
[acrobat]
2010-03-28
Bydgoszcz, Organizator
MŚ w biegach przełajowych - Juniorzy K
[acrobat]
2010-03-28
Bydgoszcz, Organizator
MŚ w biegach przełajowych - Juniorzy M
[acrobat]
2010-03-28
Bydgoszcz, Organizator
MŚ w biegach przełajowych - Seniorzy K
[acrobat]
2010-03-28
Bydgoszcz, Organizator
MŚ w biegach przełajowych - Seniorzy M
[acrobat]
2010-03-28
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa slib-2010 - bieg drugi
[word]
2010-03-28
Ruda Śląska, August Jakubik
I Mistrzostwa Śląska w biegu 12 h - kategorie
[word]
2010-03-28
Żywiec, Mirosław Dziergas
XI Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego - KAT
[acrobat]
2010-03-28
Żywiec, Mirosław Dziergas
XI Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego - OPEN
[acrobat]
2010-03-27
Korswandt (Niemcy), organizator
15 Dookoła Jez. Wolgastsee
[acrobat]
2010-03-27
Warszawa, Organizator
2 Sztafeta Warszawska 5x5
[acrobat]
2010-03-27
Jastrowie, organizator
II Maraton Jastrowski
[word]
2010-03-27
Jastrowie, organizator
II Półmaraton Jastrowski
[word]
2010-03-24
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 3/2010
[word]
2010-03-21
Katowice, Bohdan Witwicki
4 Silesia ECO Run Powitanie Wiosny
[acrobat]
2010-03-21
Warszawa, Basia Muzyka
Legia MTB Maraton Prolog
[html]
2010-03-21
Szczecin, Zbigniew Flisek
Przełajowe Mistrzostwa Szczecina STRABAG 2010
[acrobat]
2010-03-21
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
V Wiosenny Półmaraton Ostrowski
[excel]
2010-03-21
Przemysław, Kazimierz Kordziński
XXVII Bieg Śladami Wiosny - kobiety
[excel]
2010-03-21
Przemysław, Kazimierz Kordziński
XXVII Bieg Śladami Wiosny - mężczyźni
[excel]
2010-03-20
Sobótka, Hieronim Olejniczak
3 LG Bonart Półmaraton Ślężański - Kategoriami
[acrobat]
2010-03-20
Sobótka, Hieronim Olejniczak
3 LG Bonart Półmaraton Ślężański - Kobiety
[acrobat]
2010-03-20
Sobótka, Hieronim Olejniczak
3 LG Bonart Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2010-03-20
Sobótka, Hieronim Olejniczak
3 LG Bonart Półmaraton Ślężański - Sobótka
[acrobat]
2010-03-20
Sobótka, Hieronim Olejniczak
3 LG Bonart Półmaraton Ślężański - Świdnica
[acrobat]
2010-03-20
Sobótka, Hieronim Olejniczak
3 LG Bonart Półmaraton Ślężański - WBK Piast
[acrobat]
2010-03-20
Wodzisław Śląski, Bogdan Sądel
Błękitna Wstęga Balatonu - kobiety
[acrobat]
2010-03-20
Wodzisław Śląski, Bogdan Sądel
Błękitna Wstęga Balatonu - OPEN
[acrobat]
2010-03-20
Poznań, Piotr Bętkowski
I Grand Prix Poznania w biegach przełajowych
[acrobat]
2010-03-20
Kraków, Ewa Boczkowska
VII Półmaraton Marzanny
[acrobat]
2010-03-20
Kraków, Mateusz Zieliński
VII Półmaraton Marzanny - kategorie
[acrobat]
2010-03-20
Toruń, Rafał Kowalski
XII Cross Skarpa
[excel]
2010-03-20
Narzym, Zenon Lewandowski
XXIII Cross Henryka Szordykowskiego
[word]
2010-03-20
Kołobrzeg, Ryszard Kaliciński
XXIV Bieg Zaślubin - nieoficjalne
[acrobat]
2010-03-20
Warszawa, Artur Zawi
Zimowe Biegi Górskie
[excel]
2010-03-20
Warszawa, Artur Zawi
Zimowe Biegi Górskie po 5 rundach
[excel]
2010-03-14
Dąbrowa Górnicza, Damian Chwistek
Dąbrowska 10-tka
[word]
2010-03-14
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski - edycja III
[acrobat]
2010-03-14
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - 7 bieg
[excel]
2010-03-14
Bydgoszcz, PZLA
Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych
[acrobat]
2010-03-14
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXV Grand Prix Ciechanowa III Bieg
[word]
2010-03-13
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2010-03-13
Toruń, Jadzia Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2010-03-13
Poznań, Maciej Kwiatkowski
VI Maniacka Dziesiątka - drużynowo
[acrobat]
2010-03-13
Poznań, Maciej Kwiatkowski
VI Maniacka Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2010-03-13
Szczyrk, Edward Dudek
XVI Narciarski Puchar Bacy
[acrobat]
2010-03-13
Wałbrzych, Jarosław Słomowicz
X Bieg Tarasy i Schody Zamku Książ
[acrobat]
2010-03-13
Warszawa, Artur Zawi
Zimowe Biegi Górskie
[excel]
2010-03-07
Lubin, Marek Dłubała
Biegowe Grand Prix Lubina - podsumowanie
[excel]
2010-03-07
Lubin, Marek Dłubała
Biegowe Grand Prix Lubina VI bieg
[word]
2010-03-07
Radom, Karol Czaj
III Bieg Kazików - bieg charytatywny
[acrobat]
2010-03-07
Radom, Karol Czaj
III Bieg Kazików - bieg szkół średnich
[acrobat]
2010-03-07
Radom, Karol Czaj
III Bieg Kazików - OPEN
[acrobat]
2010-03-07
Świdnica, Grzegorz Pogorzelski
II Bieg Goplany
[acrobat]
2010-03-07
Elbląg, Robert Bieńkowski
IX Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2010-03-07
Czechy, Mariusz Mielnik
Kobeřická dvacítka
[word]
2010-03-06
Jakuszyce, Krzysztof Mazur
34. Bieg Piastów - 26kmct
[acrobat]
2010-03-06
Jakuszyce, Krzysztof Mazur
34. Bieg Piastów - 26kmctw
[acrobat]
2010-03-06
Jakuszyce, Krzysztof Mazur
34. Bieg Piastów - 30kmft
[acrobat]
2010-03-06
Jakuszyce, Krzysztof Mazur
34. Bieg Piastów - 30kmftw
[acrobat]
2010-03-06
Jakuszyce, Krzysztof Mazur
34. Bieg Piastów - 50kmct
[acrobat]
2010-03-06
Jakuszyce, Krzysztof Mazur
34. Bieg Piastów - 50kmctw
[acrobat]
2010-03-06
Jakuszyce, Krzysztof Mazur
34. Bieg Piastów - 50kmft
[acrobat]
2010-03-06
Jakuszyce, Krzysztof Mazur
34. Bieg Piastów - 50kmftw
[acrobat]
2010-03-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Cross Między Mostami - Kategoriami
[acrobat]
2010-03-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Cross Między Mostami - M 70
[acrobat]
2010-03-06
Wrocław, Hieronim Olejniczak
Cross Między Mostami - OPEN
[acrobat]
2010-03-06
Mysłowice, Anna Gandyk
XXXVIII Crossu Życia Mysłowic
[excel]
2010-03-05
Bochnia, Tomek Głód
12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy
[excel]
2010-02-28
Lubin, Marek Dłubała
Biegowe Grand Prix Lubina - bieg 5
[word]
2010-02-28
Szczecin, Zbigniew Flisek
Bieg Przełajowy Szczecińska Gubałówka 2010
[word]
2010-02-28
Zabierzów, Bogdan Sądel
II Bieg Ku Rogatemu Ranczu - OPEN
[acrobat]
2010-02-28
Katowice, Aleksy Szablicki
II ZIMNAR w Katowicach Etap VIII - odrabianie
[word]
2010-02-28
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
II ZiMNaR - etap EXTRA
[excel]
2010-02-28
Katowice, Aleksy Szablicki
II ZiMNaR - etap VIII
[word]
2010-02-28
Smętowo Graniczne, Karol Nowakowski
Kros Smętowski
[excel]
2010-02-28
Wiązowna, Ewelina Sroka
XXX Półmaraton Wiązowski - 1000m chłopcy
[word]
2010-02-28
Wiązowna, Ewelina Sroka
XXX Półmaraton Wiązowski - 1000m dziewczęta
[word]
2010-02-28
Wiązowna, Ewelina Sroka
XXX Półmaraton Wiązowski - 1200m chłopcy
[word]
2010-02-28
Wiązowna, Ewelina Sroka
XXX Półmaraton Wiązowski - 1200m dziewczęta
[word]
2010-02-28
Wiązowna, Ewelina Sroka
XXX Półmaraton Wiązowski - 600m chłopcy
[word]
2010-02-28
Wiązowna, Ewelina Sroka
XXX Półmaraton Wiązowski - 600m dziewczęta
[word]
2010-02-28
Wiązowna, Ewelina Sroka
XXX Półmaraton Wiązowski - krasnoludki
[word]
2010-02-28
Wiązowna, DataSport
XXX Półmaraton Wiązowski - nieoficjalne 21 km
[acrobat]
2010-02-28
Wiązowna, DataSport
XXX Półmaraton Wiązowski - nieoficjalne 5 km
[acrobat]
2010-02-28
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
X Zimowy Bieg Piasta
[excel]
2010-02-28
Oława, Mateusz Markowski
Zimowy Maraton na Raty - Joker
[acrobat]
2010-02-27
Golub - Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery pory roku
[excel]
2010-02-27
Prusinovice (Czechy), Jacek Ryszewski
Rohalovska desitka
[excel]
2010-02-27
Wodzisław Śląski, Mirosław Kuczok
V Bieg Twardziela
[excel]
2010-02-27
Lubliniec, Krzysztof Szwed
X Zimowy Maraton Na Raty - ETAP VIII
[acrobat]
2010-02-24
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 2/2010
[word]
2010-02-21
Katowice, Aleksy Szablicki
II ZIMNAR w Katowicach Etap VII - odrabianie
[word]
2010-02-21
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
II ZiMNaR - etap VII
[excel]
2010-02-21
Jelcz-Laskowice, Mateusz Markowski
II ZiMNaR - etap VII
[acrobat]
2010-02-21
Katowice, Aleksy Szablicki
II ZiMNaR - etap VII
[word]
2010-02-21
Tarnów, Adam Winczura
XVI Narciarski Bieg Tarnowian
[word]
2010-02-20
Tarnowskie Góry, Zbigniew Rosiński
III Bieg Narciarski nad Doliną Dramy
[excel]
2010-02-20
Lubliniec, Krzysztof Szwed
II ZiMNaR - etap VII
[acrobat]
2010-02-20
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VIII Zimowy Bieg Trzech Jezior - drużynowo
[acrobat]
2010-02-20
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VIII Zimowy Bieg Trzech Jezior - Drużyny szczegóły
[acrobat]
2010-02-20
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VIII Zimowy Bieg Trzech Jezior - kategorie
[acrobat]
2010-02-20
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VIII Zimowy Bieg Trzech Jezior - kobiety
[acrobat]
2010-02-20
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VIII Zimowy Bieg Trzech Jezior - MP Grubasów
[acrobat]
2010-02-20
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VIII Zimowy Bieg Trzech Jezior - OPEN
[acrobat]
2010-02-20
Trzemeszno, Hieronim Olejniczak
VIII Zimowy Bieg Trzech Jezior - Wierni Biegacze
[acrobat]
2010-02-20
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
XI Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich
[acrobat]
2010-02-20
Mysłowice, Jacek Księżyk
Przełajowe GP Mysłowic
[word]
2010-02-14
Lubin, Marek Dłubała
Biegowe Grand Prix Lubina IV bieg
[word]
2010-02-14
Lubin, Marek Dłubała
Biegowe Grand Prix Lubina - podsumowanie
[excel]
2010-02-14
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
Bieg na 10 km w ramach GP Ostrowa Wlkp.
[excel]
2010-02-14
Jasło, Grzegorz Fedak
Bieg Walentynkowy
[word]
2010-02-14
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski - edycja II
[acrobat]
2010-02-14
Katowice, Aleksy Szablicki
II ZIMNAR w Katowicach Etap VI - odrabianie
[word]
2010-02-14
Katowice, Kazimierz Kordziński
II ZiMNaR - etap VI
[word]
2010-02-14
Oława, Mateusz Markowski
II ZiMNaR - etap VI
[acrobat]
2010-02-14
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
II ZiMNaR - etap VI
[excel]
2010-02-14
Elbląg, Robert Bieńkowski
IX Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2010-02-14
Nowy Targ, Marian Błachnio
V Bieg Podhalański - kobiety - 20km
[acrobat]
2010-02-14
Nowy Targ, Marian Błachnio
V Bieg Podhalański - mężczyźni - 10km
[acrobat]
2010-02-14
Nowy Targ, Marian Błachnio
V Bieg Podhalański - mężczyźni - 20km
[acrobat]
2010-02-13
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Karnawałowy
[word]
2010-02-13
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski
[acrobat]
2010-02-13
Sztum, Ryszard Mazerski
GP Sztumu - III Bieg
[excel]
2010-02-13
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Karnawałowy Marsz Nordic Walking
[word]
2010-02-13
Magurka, Marian Jarosz
VI Puchar Magurki - kobiety
[acrobat]
2010-02-13
Magurka, Marian Jarosz
VI Puchar Magurki - mężczyźni
[acrobat]
2010-02-13
Warszawa, Andrzej Krochmal
V Bieg Wedla
[excel]
2010-02-13
Jarocin, Jarosław Urban
XXVI Bieg Zimowy im.Mariana Michalskiego
[excel]
2010-02-13
Lubliniec, Krzysztof Szwed
X Zimowy Maraton Na Raty - ETAP VI
[acrobat]
2010-02-07
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina
[excel]
2010-02-07
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - podsumowanie po 6 biegach
[excel]
2010-02-07
Katowice, Aleksy Szablicki
II ZIMNAR w Katowicach - etap V
[word]
2010-02-07
Katowice, Aleksy Szablicki
II ZIMNAR w Katowicach Etap V - odrabianie
[word]
2010-02-07
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
II ZiMNaR - etap V
[excel]
2010-02-07
Jelcz-Laskowice, Mateusz Markowski
II Zimowy Maraton Na Raty - ETAP V
[acrobat]
2010-02-07
Tarnów, Adam Winczura
Mistrzostwa Tarnowa w narciarstwie biegowym
[excel]
2010-02-07
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXV Grand Prix Ciechanowa II Bieg
[word]
2010-02-07
Chełmno, Michał Rosiński
XXXIX Zimowe Biegi o memoriał Jana Schmeltera
[excel]
2010-02-06
Ostrava Trebovice, Grzegorz Wnuk
6. Maraton Memoriał Frantiska Ohery
[acrobat]
2010-02-06
Gdynia, Bogdan Szewczyk
Bieg Urodzinowy Gdyni
[acrobat]
2010-02-06
Toruń, Michał Kosiński
III Bieg Zamkowy
[excel]
2010-02-06
Poznań, Piotr Bętkowski
I GP Poznania w biegach przełajowych - bieg 2
[acrobat]
2010-02-06
Gdynia, Piotr Suchenia
Marsz Urodzinowy Gdyni
[acrobat]
2010-02-06
Lubliniec, Krzysztof Szwed
X Zimowy Maraton Na Raty - ETAP V
[excel]
2010-01-31
Marrakesz (Maroko), Mirosław Cydzik
21 Edycja maratonu w Marrakeszu - Kobiety
[acrobat]
2010-01-31
Marrakesz (Maroko), Mirosław Cydzik
21 Edycja maratonu w Marrakeszu - Mężczyźni
[acrobat]
2010-01-31
Marrakesz (Maroko), Mirosław Cydzik
21 Edycja maratonu w Marrakeszu - OPEN
[acrobat]
2010-01-31
Katowice, Aleksy Szablicki
II ZIMNAR w Katowicach Etap IV - odrabianie
[word]
2010-01-31
Oława, Mateusz Markowski
II ZiMNaR - etap IV
[acrobat]
2010-01-31
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
II ZiMNaR - etap IV
[excel]
2010-01-31
Katowice, Aleksy Szablicki
II ZiMNaR - etap IV
[word]
2010-01-31
Moena-Cavalese, Marian Jarosz
Maracialonga: Main Race
[acrobat]
2010-01-31
Andrzejówka, Mateusz Zieliński
X Narciarski Bieg Skalnika - Kategoriami
[acrobat]
2010-01-31
Andrzejówka, Mateusz Zieliński
X Narciarski Bieg Skalnika - OPEN
[acrobat]
2010-01-30
Jakuszyce, Marta Chalimoniuk-Nowak
IX Memoriał Zbigniewa Ułazowskiego
[word]
2010-01-30
Lubliniec, Krzysztof Szwed
X Zimowy Maraton Na Raty - ETAP IV
[excel]
2010-01-29
Nędza, Kazik Grycman
III Bieg na nartach o Puchar Wójta Gminy Nędza
[word]
2010-01-27
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 1/2010
[word]
2010-01-24
Lubin, Marek Dłubała
Biegowe Grand Prix Lubina
[word]
2010-01-24
Warszawa, Darek Pawelec
II Ursynowskie Biegi Narciarskie
[excel]
2010-01-24
Katowice, Aleksy Szablicki
II ZIMNAR w Katowicach - etap III
[word]
2010-01-24
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
II ZiMNaR - etap III
[excel]
2010-01-24
Jelcz-Laskowice, Mateusz Markowski
II ZiMNaR - etap III
[acrobat]
2010-01-24
Jakuszyce, organizator
Salomon Nordic Sunday 2010 - Mega Kat.
[acrobat]
2010-01-24
Jakuszyce, organizator
Salomon Nordic Sunday 2010 - Mega OPEN
[acrobat]
2010-01-24
Jakuszyce, organizator
Salomon Nordic Sunday 2010 - Mini Kat.
[acrobat]
2010-01-24
Jakuszyce, organizator
Salomon Nordic Sunday 2010 - Mini OPEN
[acrobat]
2010-01-24
Andrzejówka, Grzegorz Pogorzelski
XXXI Bieg Gwarków - 10km
[acrobat]
2010-01-24
Andrzejówka, Grzegorz Pogorzelski
XXXI Bieg Gwarków - 1km
[acrobat]
2010-01-24
Andrzejówka, Grzegorz Pogorzelski
XXXI Bieg Gwarków - 20km
[acrobat]
2010-01-24
Andrzejówka, Grzegorz Pogorzelski
XXXI Bieg Gwarków - 5km
[acrobat]
2010-01-23
Srebna Góra, mtbpro
Bieg św Floriana
[acrobat]
2010-01-23
Pszów, Mirosław Kuczok
II Bieg o Puchar Burmistrza Pszowa
[excel]
2010-01-23
Wysoka Wieś, Tomasz Pecka
V Rekreacyjny Narciarski Bieg Sasinów - 4.5km
[acrobat]
2010-01-23
Wysoka Wieś, Tomasz Pecka
V Rekreacyjny Narciarski Bieg Sasinów - 9km
[acrobat]
2010-01-23
Lubliniec, Krzysztof Szwed
X Zimowy Maraton Na Raty - ETAP III
[excel]
2010-01-17
Lubin, Marek Dłubała
Biegowe Grand Prix Lubina
[word]
2010-01-17
Lubin, Marek Dłubała
Grand Prix Lubina - klasyfikacja po 2 biegach
[excel]
2010-01-17
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina
[excel]
2010-01-17
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - podsumowanie po 5 biegach
[excel]
2010-01-17
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
II ZiMNaR 2010 - etap II
[excel]
2010-01-17
Katowice, Aleksy Szablicki
II ZIMNAR w Katowicach - etap II
[word]
2010-01-17
Oława, Mateusz Markowski
II ZiMNaR - etap II
[acrobat]
2010-01-17
Jakuszyce, Mateusz Zieliński
Salomon Nordic Sunday 2010 - Mega
[acrobat]
2010-01-17
Jakuszyce, Mateusz Zieliński
Salomon Nordic Sunday 2010 - Mini
[acrobat]
2010-01-17
Jakuszyce, Mateusz Zieliński
Salomon Nordic Sunday 2010 - Mini CT
[acrobat]
2010-01-17
Jakuszyce, Mateusz Zieliński
Salomon Nordic Sunday 2010 - Mini FT
[acrobat]
2010-01-17
Jakuszyce, Mateusz Zieliński
Salomon Nordic Sunday 2010 - Mega CT
[acrobat]
2010-01-17
Jakuszyce, Mateusz Zieliński
Salomon Nordic Sunday 2010 - Mega FT
[acrobat]
2010-01-17
Warszawa, Maciej Kwiatkowski
V Bieg o Puchar Bielan
[acrobat]
2010-01-17
Warszawa, Maciej Kwiatkowski
XXVII Bieg Chomiczówki - drużynowo
[acrobat]
2010-01-17
Warszawa, Maciej Kwiatkowski
XXVII Bieg Chomiczówki - OPEN
[acrobat]
2010-01-16
Ostrava Trebovice, Grzegorz Wnuk
6 Maraton Memoriał Jaroslava Dubnicky
[word]
2010-01-16
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dwumaraton Bydgoski Edycja III
[acrobat]
2010-01-16
Sztum, Ryszard Mazerski
GP Sztumu - II Bieg
[excel]
2010-01-16
Mysłowice - Wesoła, Tomasz Katan
III Bieg Spełnionych Marzeń - Kategoriami
[acrobat]
2010-01-16
Mysłowice - Wesoła, Tomasz Katan
III Bieg Spełnionych Marzeń - Kobiety
[acrobat]
2010-01-16
Mysłowice - Wesoła, Tomasz Katan
III Bieg Spełnionych Marzeń - OPEN
[acrobat]
2010-01-16
Mysłowice - Wesoła, Tomasz Katan
II Mały Bieg Spełnionych Marzeń
[excel]
2010-01-16
Mysłowice - Wesoła, Tomasz Katan
II Rajd Nordic Walking - Kategoriami
[acrobat]
2010-01-16
Mysłowice - Wesoła, Tomasz Katan
II Rajd Nordic Walking - Kobiety
[acrobat]
2010-01-16
Mysłowice - Wesoła, Tomasz Katan
II Rajd Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2010-01-16
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
XI Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich
[acrobat]
2010-01-16
Lubliniec, Krzysztof Szwed
X Zimowy Maraton Na Raty - ETAP II
[excel]
2010-01-15
Ełk, Wiesław Rusak
Ełcka Zmarzlina
[excel]
2010-01-10
Elbląg, Robert Bieńkowski
Biegi Grand Prix Elbląga IX edycja, bieg I
[excel]
2010-01-10
Lubin, Marek Dłubała
Biegowe Grand Prix Lubina
[word]
2010-01-10
Tychy, Karolina Wilczyńska-Miler
Dwunasta Perła Paprocan - Zimowa
[word]
2010-01-10
Zamek Bierzgłowski, organizator
Grand Prix Łubianka Cross 2010 - drużynowe
[excel]
2010-01-10
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
II Bieg Policz się z cukrzycą
[excel]
2010-01-10
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
II ZiMNaR 2010 - Etap I
[excel]
2010-01-10
Katowice, Aleksy Szablicki
II ZIMNAR w Katowicach - etap I
[excel]
2010-01-10
Jelcz-Laskowice, Mateusz Markowski
II ZiMNaR - etap I
[acrobat]
2010-01-10
Włocławek, Marcin Wasilewski
I Włocławski Bieg WOŚP
[acrobat]
2010-01-10
Bedřichov (Czechy), Marian Błachnio
Patria Direct Jizerská 50 - 25km
[acrobat]
2010-01-10
Bedřichov (Czechy), Marian Błachnio
Patria Direct Jizerská 50 - 50km
[acrobat]
2010-01-10
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa slib-2010 - bieg pierwszy
[word]
2010-01-10
Parque Lineal, Maciej Rudnik
XI Trofeo Paris
[acrobat]
2010-01-10
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXIV Grand Prix Ciechanowa
[word]
2010-01-10
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
XXXIII Cross Siemiona
[excel]
2010-01-09
Iwiny, Dariusz Pachnik
Bieg przełajowy - Spacerek z Orkiestrą
[word]
2010-01-09
Sopot, Marcin Wasilewski
Grand Prix Sopotu TIMEX CUP 2009/10
[excel]
2010-01-09
Poznań, Piotr Bętkowski
I Grand Prix Poznania w biegach przełajowych
[acrobat]
2010-01-09
Radziechowy, Edward Dudek
XXIV Bieg Dudka
[excel]
2010-01-09
Lubliniec, Krzysztof Szwed
X Zimowy Maraton Na Raty - ETAP I
[excel]
2010-01-08
,
[excel]
2010-01-03
Mogilno, Jarosław Wolski
V Bieg WOŚP - 10 KM
[acrobat]
2010-01-03
Mogilno, Jarosław Wolski
V Bieg WOŚP - 3 KM
[acrobat]
2010-01-02
Gdańsk, Piotr Zapolski
Bieg Noworoczny
[excel]
2010-01-02
Jarosławiec, Agnieszka Czarnuch
VII Noworoczny Integracyjny Bieg
[acrobat]
2010-01-02
Warszawa, Tomasz Roszkowski
Zimowe Biegi Górskie
[excel]
2010-01-01
Lubliniec, organizator
Bieg Noworoczny
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Jarosław Żórawski
II Bieg Złotej Mili
[excel]
2010-01-01
Chorzów, Aleksy Szablicki
IV Śląski Maraton Noworoczny Cyborg
[word]
2010-01-01
Lisowice, Krzysztof Szwed
I Bieg Noworoczny
[word]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Kameralny
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Masowy
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Najaktywniejszy
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Najrowniejszy
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Najszybszy 10km kobiety
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Najszybszy 10km mężczyżni
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Najszybszy 21km kobiety
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Najszybszy 21km mężczyżni
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Najszybszy 42km kobiety
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Najszybszy 42km mężczyżni
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Najtwardszy
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Punktowa
[acrobat]
2010-01-01
Warszawa, Piotr Bętkowski
Liga ASICS 2009 - Taktyczny
[acrobat]
2010-01-01
Szczecin, Tomasz Kordas
XI Bieg Noworoczny o Puchar Prezydenta Szczecina
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 1508

 Ostatnio zalogowani
Rycerz2526
20:32
tarzi
20:30
lk_06
20:27
Daro091165
20:27
andrzejgonciarz
20:26
ŁukaszB
20:24
WitSik
20:23
rys-tas
20:23
leszek164
20:22
wsm61
20:21
vaszek
20:18
andzela
20:18
Roberto
20:17
yeyq
20:17
Rhodus
20:14
Raffaello ( conti )
20:14
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |