Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Rowerowej jeździe na Orientację |
|
|
|
etap 1 -
25.04.2010. Las Ratyński |
|
|
|
|
Kategoria |
|
Imię i nazwisko |
Klub/szkoła, miejscowość |
Rok |
Czas |
Punkty |
OPEN-R |
1 |
Agnieszka Popko |
SP 51 Wrocław |
1998 |
17:04 |
100 |
OPEN-R |
2 |
Viktoria Biełło |
Ogólnokszt.Szkoła
Muzyczna Wrocław |
1999 |
18:28 |
90 |
OPEN-R |
3 |
Aleksandra Pydo |
KS Artemis
Wrocław |
|
20:14 |
85 |
OPEN-R |
4 |
Karolina Biełło |
Gimnazjum 13
Wrocław |
1996 |
20:23 |
82 |
OPEN-R |
5 |
Małgorzata Majka |
Otmuchów |
2004 |
21:30 |
81 |
OPEN-R |
6 |
Adam Partacz |
Wrocław |
1999 |
21:55 |
80 |
OPEN-R |
7 |
Staś Iwankiewicz |
Wrocław |
2000 |
22:06 |
79 |
OPEN-R |
8 |
Michał Rzepka |
SP3 Wrocław |
1999 |
22:40 |
78 |
OPEN-R |
9 |
Ania Partacz |
Wrocław |
2003 |
25:28 |
77 |
OPEN-R |
10 |
Julia Wojakowska |
SP3 Wrocław |
2001 |
25:36 |
76 |
OPEN-R |
11 |
Joanna Mielniczuk |
SP3 Wrocław |
1999 |
27:46 |
75 |
OPEN-R |
12 |
Hanna Piotrowska |
Wrocław |
|
29:20 |
74 |
OPEN-R |
13 |
Joanna
Broniarczyk |
Wrocław |
2000 |
29:39 |
73 |
OPEN-R |
14 |
Natasza Madej |
Wrocław |
|
31:40 |
72 |
OPEN-R |
15 |
Marta Rzepka |
SP3 Wrocław |
2001 |
32:28 |
71 |
OPEN-R |
16 |
Basia Iwankiewicz |
Wrocław |
2003 |
32:28 |
70 |
OPEN-R |
17 |
Filip Filanowski |
Wrocław |
2000 |
33:34 |
69 |
OPEN-R |
18 |
Jagoda
Świątkowska |
in-motion team |
2000 |
37:06 |
68 |
OPEN-R |
19 |
Wiktoria Rurańska |
Gościce |
2003 |
56:43 |
67 |
|
|
|
|
|
|
|
OPEN |
1 |
Marcin Filanowski |
Wrocław |
1972 |
33:33 |
100 |
OPEN |
2 |
Ida Guźla |
Wrocław |
1983 |
50:57 |
90 |
OPEN |
3 |
Marcin Dzierżak |
Gimnazjum nr 18
Wrocław |
1995 |
52:50 |
85 |
OPEN |
4 |
Filip Dzierżak |
Wrocław |
1983 |
53:38 |
82 |
OPEN |
5 |
Maciej
Mierzwiński |
Wrocław |
2005 |
63:27 |
81 |
|
|
|
|
|
|
|
K-12 |
1 |
Zuzanna
Dobrakowska |
MKS MOS
Wrocław |
1998 |
23:30 |
100 |
|
|
|
|
|
|
|
K-14 |
1 |
Daria Kruczek |
GD49 |
1996 |
28:53 |
100 |
K-14 |
2 |
Weronika
Piotrowska |
Wrocław |
|
37:07 |
90 |
K-14 |
3 |
Monika Słowik |
Gimn. 19 Wrocław |
1996 |
37:12 |
85 |
|
|
|
|
|
|
|
K-17 |
1 |
Katarzyna Gawor |
WKS Śląsk Wrocław |
|
73:43 |
100 |
K-17 |
2 |
Adriana
Wojciechowska |
KS Burza Wrocław |
1994 |
77:40 |
90 |
K-17 |
3 |
Koletta Górecka |
IV LO Wrocław |
1993 |
84:31 |
85 |
K-17 |
4 |
Aleksandra
Iwankiewicz |
Wrocław |
1995 |
99:24 |
82 |
K-17 |
5 |
Aleksandra
Tomczak |
III LO Wrocław |
1993 |
101:55 |
81 |
|
|
|
|
|
|
|
K-20 |
1 |
Róża Spiliszewska |
KS Artemis Wrocław |
1973 |
68:23 |
100 |
K-20 |
2 |
Marta Stępniak |
Wrocław |
1983 |
84:27 |
90 |
K-20 |
NKL |
Natalia Rojek |
PWr Wrocław |
1986 |
NKL |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
K-40 |
1 |
Joanna Iwankiewicz |
Wrocław |
1969 |
80:12 |
100 |
K-40 |
2 |
Aleksandra Libner |
KS Burza Wrocław |
|
114:22 |
90 |
K-40 |
3 |
Anna Mirowska |
Wrocław |
1969 |
117:18 |
85 |
|
|
|
|
|
|
|
M-12 |
1 |
Jakub Mierzwiński |
Wrocław |
2001 |
45:07 |
100 |
|
|
|
|
|
|
|
M-14 |
1 |
Bartosz Dudek |
Wrocław |
1996 |
24:12 |
100 |
M-14 |
2 |
Marcin Mielniczuk |
SP3 Wrocław |
1997 |
36:11 |
90 |
|
|
|
|
|
|
|
M-17 |
1 |
Marcin Słowik |
III LO
Wrocław |
1992 |
43:29 |
100 |
M-17 |
2 |
Maciek Popko |
Gimnazjum Parnas Wrocław |
1994 |
48:59 |
90 |
M-17 |
3 |
Błażej Możanowicz |
KS Burza Wrocław |
1993 |
53:57 |
85 |
M-17 |
4 |
Tomasz
Białaszczyk |
Technikum 7
Wrocław |
|
120:18 |
82 |
M-17 |
5 |
Aleksander Gali |
Gimnazjum Sobótka |
|
124:18 |
81 |
M-17 |
NKL |
Piotr Kołakowski |
Gimnazjum Parnas
Wrocław |
1994 |
NKL |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
M-20 |
1 |
Daniel Krasulak |
SX SPORT
FREERIDE TEAM |
1981 |
42:48 |
100 |
M-20 |
2 |
Arkadiusz Jaskuła |
MOD-X Adventure Team |
1977 |
43:30 |
90 |
M-20 |
3 |
Dominik Mirowski |
KS Artemis Wrocław |
1981 |
47:33 |
85 |
M-20 |
4 |
Marcin Drewniak |
KS Artemis Wrocław |
1973 |
51:56 |
82 |
M-20 |
5 |
Paweł Posłuszny |
AWF-Wrocław/indyw. |
1979 |
52:22 |
81 |
M-20 |
6 |
Jacek Sozański |
in-motion.pl team
Wrocław |
1972 |
52:27 |
80 |
M-20 |
7 |
Jacek Majka |
Otmuchów |
1977 |
55:35 |
79 |
M-20 |
8 |
Kornel Jaskuła |
Mod-X Adventure
Team |
1984 |
56:29 |
78 |
M-20 |
9 |
Marek Wodziński |
Wrocław |
1971 |
66:02 |
77 |
M-20 |
10 |
Marcin Jaśków |
Wrocław |
1982 |
76:42 |
76 |
M-20 |
11 |
Jarosław
Maciejewski |
Wrocław |
1982 |
94:58 |
75 |
M-20 |
12 |
Michał Flek |
Wrocław |
1984 |
95:13 |
74 |
M-20 |
13 |
Bartosz Oparski |
Wrocław |
1983 |
96:53 |
73 |
M-20 |
14 |
Marcin Samuel |
PWr |
1986 |
115:06 |
72 |
M-20 |
NKL |
Łukasz Woźniak |
Wrocław |
1982 |
NKL |
0 |
M-20 |
NKL |
Jakub Jakimiuk |
Wrocław |
1987 |
NKL |
0 |
M-20 |
NKL |
Przemysław Biełło |
Wrocław |
|
NKL |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
M-40 |
1 |
Paweł Iwankiewicz |
Wrocław |
1966 |
38:58 |
100 |
M-40 |
2 |
Sylwester
Wiśniewski |
KS Burza Wrocław |
|
40:36 |
90 |
M-40 |
3 |
Edward Dudek |
Wrocław |
|
44:28 |
85 |
M-40 |
4 |
Maciej Słowik |
Wrocław |
1965 |
46:28 |
82 |
M-40 |
5 |
Tomasz Łuszpiński |
Borowice.pl |
|
53:16 |
81 |
M-40 |
6 |
Mirosław Motyka |
Wrocław |
1966 |
54:28 |
80 |
M-40 |
7 |
Dariusz Kruczek |
Wrocław |
1967 |
59:01 |
79 |
M-40 |
8 |
Tadeusz Libner |
KS Burza Wrocław |
|
62:43 |
78 |
M-40 |
9 |
Grzegorz
Możanowicz |
KS Burza Wrocław |
|
63:02 |
77 |
M-40 |
10 |
Antoni Popko |
Wrocław |
1967 |
63:13 |
76 |
M-40 |
11 |
Wacław Jaskuła |
MOD-X Adventure Team |
1954 |
65:44 |
75 |
M-40 |
12 |
Leszek Rzepka |
Wrocław |
|
78:13 |
74 |
M-40 |
NKL |
Robert Wojakowski |
KTK Rewor Wrocław |
1968 |
NKL |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
M-60 |
1 |
Kazimierz Dura |
WKS Śląsk
Wrocław |
1939 |
60:20 |
100 |
M-60 |
2 |
Sławomir Solka |
KS Burza Wrocław |
|
86:38 |
90 |
M-60 |
NKL |
Kazimierz Styczeń |
Wrocław |
|
NKL |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wystartowało 81 zawodników, w tym 30 kobiet |
|
|
|
|
|
Sporządził Janusz Głód - Sędzia Główny etapu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|