Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

        

2017-04-28
Kraków, Datasport.pl
Nocna Dycha z Wawelem Kraków - kategorie
[acrobat]
2017-04-28
Kraków, Datasport.pl
Nocna Dycha z Wawelem Kraków - kobiety
[acrobat]
2017-04-28
Kraków, Datasport.pl
Nocna Dycha z Wawelem Kraków - OPEN
[acrobat]
2017-04-26
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Korfantym
[acrobat]
2017-04-25
Siedlce, Rafał Wysocki
Siedlecka Liga Biegowa
[acrobat]
2017-04-25
Siedlce, Rafał Wysocki
Siedlecka Liga Biegowa - wyniki zbiorcze
[acrobat]
2017-04-23
Pogorzałki, Krzysztof Skowera
1. Podlaski Bieg Wielkanocny
[acrobat]
2017-04-23
Szczecinek, DataSport.pl
34. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego
[acrobat]
2017-04-23
Warszawa, Domtel-Sport.pl
5. ORLEN Warsaw Marathon - Bieg 10km OSHEE
[acrobat]
2017-04-23
Warszawa, Domtel-Sport.pl
5. ORLEN Warsaw Marathon - OPEN
[acrobat]
2017-04-23
Cieszyn, DataSport.pl
9. Cieszyński FORTUNA Bieg
[acrobat]
2017-04-23
Kraków, Rafał Oświęcimka
Biegiem na Bagry 3! - 3km
[acrobat]
2017-04-23
Kraków, Rafał Oświęcimka
Biegiem na Bagry 3! - OPEN
[acrobat]
2017-04-23
Poznań, PlusTiming
Bieg Enigmy
[acrobat]
2017-04-23
Wrocław, STS-Timing
Bieg kobiet
[acrobat]
2017-04-23
Bydgoszcz, b4sport.pl
Bydgoski Bieg Urodzinowy
[acrobat]
2017-04-23
Głogów, Agnieszka Grzegorek
Cross Straceńców - Bieg Miedziowy
[acrobat]
2017-04-23
Głogów, Agnieszka Grzegorek
Cross Straceńców - Bieg Srebrny
[acrobat]
2017-04-23
Głogów, Agnieszka Grzegorek
Cross Straceńców - Bieg Złoty
[acrobat]
2017-04-23
Łódź, DataSport.pl
DOZ Maraton Łódzki z PZU - 10km
[acrobat]
2017-04-23
Łódź, DataSport.pl
DOZ Maraton Łódzki z PZU - Kobiety
[acrobat]
2017-04-23
Łódź, DataSport.pl
DOZ Maraton Łódzki z PZU - OPEN
[acrobat]
2017-04-23
Ozimek, Rafał Słociak
II Cross Ozimski - PagóRace
[acrobat]
2017-04-23
Kraśnik, STS-Timing
II Kraśnik Półmaraton - 5km
[acrobat]
2017-04-23
Kraśnik, STS-Timing
II Kraśnik Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-04-23
Kuźnia Raciborska, Ireneusz Górnik
II Kuźniański Półmaraton Leśny RAFAMET
[acrobat]
2017-04-23
Zdzieszowice, DataSport.pl
II Pólmaraton Zdzieszowice - 10km
[acrobat]
2017-04-23
Zdzieszowice, DataSport.pl
II Pólmaraton Zdzieszowice - OPEN
[acrobat]
2017-04-23
Siedlec, Ultimasport.pl
I Bieg Uliczny im. Grzegorza Fieta
[acrobat]
2017-04-23
Oborniki, PlusTiming
Papieski Marsz Rajd Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2017-04-23
Oborniki, PlusTiming
Papieski Marsz Rajd Nordic Walking - 9km
[acrobat]
2017-04-23
Mietków, DataSport.pl
Półmaraton Mietkowski
[acrobat]
2017-04-23
Łubianka, STS-Timing
VIII Bieg Prezydencki
[acrobat]
2017-04-23
Koronowo, Sport-time
VII Bieg im. Braci Mikrutów
[acrobat]
2017-04-23
Katowice, Agnieszka Smykla
VII Panewnicki Bieg Dzika - bieg 4
[acrobat]
2017-04-23
Katowice, Agnieszka Smykla
VII Panewnicki Bieg Dzika - NW
[acrobat]
2017-04-23
Bytów, Stanisław Majkowski
VI Bieg na Mount Everest - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-23
Bytów, Stanisław Majkowski
VI Bieg na Mount Everest - OPEN
[acrobat]
2017-04-23
Opalenica, Jacek Flak-Marcinkowski
Wiosenny Test Coopera
[acrobat]
2017-04-23
Linia, Good-Time
XII Wojewódzki Bieg Przełajowy
[acrobat]
2017-04-23
Ostrzeszów, Marcin Poprawa
XIX Półmaraton Ostrzeszowski
[acrobat]
2017-04-23
Mońki, Paweł Kalinowski
XVI Wiosenne Biegi Uliczne
[acrobat]
2017-04-23
Mońki, Krzysztof Skowera
XVI Wiosenne Biegi Uliczne - 5km Kobiety
[acrobat]
2017-04-23
Mońki, Krzysztof Skowera
XVI Wiosenne Biegi Uliczne - 5km Mężczyźni
[acrobat]
2017-04-22
Henryków, Pro-Run
2. Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej - 10km
[acrobat]
2017-04-22
Henryków, Pro-Run
2. Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej - OPEN
[acrobat]
2017-04-22
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
9. Bieg Częstochowski
[acrobat]
2017-04-22
Baranów, PulsarSport.pl
Bieg Muratora
[acrobat]
2017-04-22
Muszyna, Grzegorz Rogowski
Bieg Muszynianki
[acrobat]
2017-04-22
Szczawnica, STS-Timing
Chyża Durbaszka
[acrobat]
2017-04-22
Daleszyce, Organizator
Crossrun - I edycja - 10km
[acrobat]
2017-04-22
Daleszyce, Organizator
Crossrun - I edycja - 21km
[acrobat]
2017-04-22
Turek, InesSport.pl
CURSUS TURCOVISTE II
[acrobat]
2017-04-22
Szczawnica, STS-Timing
Hardy Rolling
[acrobat]
2017-04-22
Pobiedziska, Przemek Walewski
III Bieg Agrobex Piastowska Piątka - NW
[acrobat]
2017-04-22
Pobiedziska, Przemek Walewski
III Bieg Agrobex Piastowska Piątka - OPEN
[acrobat]
2017-04-22
Owińska, PlusTiming
II Bieg Nocny Czerwonacka Czołówka
[acrobat]
2017-04-22
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
II Bieg po zdrowie - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-22
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
II Bieg po zdrowie - OPEN
[acrobat]
2017-04-22
Brzeg, DataSport.pl
II Nocna Dycha
[acrobat]
2017-04-22
Malbork, J. Skwira
II Piknik Biegowy - Dla Autyzmu - NW
[acrobat]
2017-04-22
Malbork, J. Skwira
II Piknik Biegowy - Dla Autyzmu - OPEN
[acrobat]
2017-04-22
Ligota Piękna, PulsarSport.pl
II Wiszeńska (za)Dyszka
[acrobat]
2017-04-22
Lubin, Romuald Kujawa
IV Bieg Papieski
[acrobat]
2017-04-22
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
IV Uniwersytecka ZaDyszka - 10km
[acrobat]
2017-04-22
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
IV Uniwersytecka ZaDyszka - 5km
[acrobat]
2017-04-22
Gdynia, Good-Time
Leśny Bieg i Marsz - Bieg 10km
[acrobat]
2017-04-22
Gdynia, Good-Time
Leśny Bieg i Marsz - Bieg 21km
[acrobat]
2017-04-22
Gdynia, Good-Time
Leśny Bieg i Marsz - Marsz 10km
[acrobat]
2017-04-22
Gdynia, Good-Time
Leśny Bieg i Marsz - Marsz 21km
[acrobat]
2017-04-22
Szczawnica, STS-Timing
Niepokorny Mnich
[acrobat]
2017-04-22
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - 10km
[acrobat]
2017-04-22
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - 21km
[acrobat]
2017-04-22
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - 42km
[acrobat]
2017-04-22
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - Młodzież
[acrobat]
2017-04-22
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festiwal Biegowy - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-22
Warszawa, STS-Timing
Piekielny Wyścig
[acrobat]
2017-04-22
Skórzewo, Agnieszka Staniewska
Rodzinka RUN
[acrobat]
2017-04-22
Bydgoszcz, b4sport.pl
Run Budlex for Women - Bieg Tylko Dla Kobiet
[acrobat]
2017-04-22
Srebrna Góra, Ultimasport.pl
Silver Run - 12km
[acrobat]
2017-04-22
Srebrna Góra, Ultimasport.pl
Silver Run - 21km
[acrobat]
2017-04-22
Srebrna Góra, Ultimasport.pl
Silver Run - 42km
[acrobat]
2017-04-22
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
V Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy
[acrobat]
2017-04-22
Szczawnica, STS-Timing
Wielka Prehyba
[acrobat]
2017-04-22
Katowice, Domtel-Sport.pl
XXIV Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
[acrobat]
2017-04-22
Ceków-Kolonia, DataSport.pl
XXVII Biegi Uliczne Wiosna Cekowska
[acrobat]
2017-04-17
Pniewy, Organizator
Bieg Św.Urszuli - 10km
[acrobat]
2017-04-17
Pniewy, Organizator
Bieg Św.Urszuli - 5km
[acrobat]
2017-04-17
Pniewy, Organizator
Bieg Św.Urszuli - NW
[acrobat]
2017-04-17
Lubliniec, Rosiński Zbigniew
Bieg z Jajami
[excel]
2017-04-17
Stargard, Alicja Terlikowska
II Bieg do Pustego Grobu - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-17
Stargard, Alicja Terlikowska
II Bieg do Pustego Grobu - OPEN
[acrobat]
2017-04-17
Wronki, Maratończyk Pomiar Czasu
IX Bieg Wielkanocny - NW
[acrobat]
2017-04-17
Wronki, Maratończyk Pomiar Czasu
IX Bieg Wielkanocny - OPEN
[acrobat]
2017-04-17
Nowa Sól, Super-Sport.pl
V Bieg do Pustego Grobu - duchowni
[acrobat]
2017-04-17
Nowa Sól, Super-Sport.pl
V Bieg do Pustego Grobu - kobiety
[acrobat]
2017-04-17
Nowa Sól, Super-Sport.pl
V Bieg do Pustego Grobu - OPEN
[acrobat]
2017-04-17
Wodzisław Śląski, Stefan Kalinowski
Wielkanocna Dziesiątka
[acrobat]
2017-04-15
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
III Bieg Zajączka Wielkanocnego - 10km
[acrobat]
2017-04-15
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
III Bieg Zajączka Wielkanocnego - 5km
[acrobat]
2017-04-15
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
III Bieg Zajączka Wielkanocnego - NW
[acrobat]
2017-04-15
Puck, Teresa Jaskułka
XX Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego - bieg 1
[acrobat]
2017-04-12
Gdynia, Rafał Plewiski
27. Cykliczny Bieg Śledzi
[acrobat]
2017-04-12
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 2
[excel]
2017-04-12
Winów, ZmierzymyCzas.pl
Mist. Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych - OPEN
[acrobat]
2017-04-12
Winów, ZmierzymyCzas.pl
Mist. Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych - zespół
[acrobat]
2017-04-12
Winów, ZmierzymyCzas.pl
Mist. Inspek. Wsparcia Sił Zbrojnych - Finał
[acrobat]
2017-04-12
Winów, ZmierzymyCzas.pl
Mist. Inspek. Wsparcia Sił Zbrojnych - sztafety
[acrobat]
2017-04-11
Warszawa, Organizator
Monte Kazua - Bieg 1
[acrobat]
2017-04-09
Rzeszów, STS-Timing
10. PKO Półmaraton Rzeszowski - OPEN
[acrobat]
2017-04-09
Rzeszów, STS-Timing
10. PKO Półmaraton Rzeszowski - sztafety
[acrobat]
2017-04-09
Legnica, Datasport
2. Bieg Bitwy pod Legnicą 1241
[acrobat]
2017-04-09
Żary, PulsarSport.pl
3. Dycha po Żarach
[acrobat]
2017-04-09
Gdańsk, STS-Timing
3. Gdańsk Maraton - OPEN
[acrobat]
2017-04-09
Gdańsk, STS-Timing
3. Gdańsk Maraton - sztafety
[acrobat]
2017-04-09
Książenice, KS BIEGI Grodzisk
3. Grodziskie Biegi Rodzinne - 10km
[acrobat]
2017-04-09
Książenice, KS BIEGI Grodzisk
3. Grodziskie Biegi Rodzinne - 5km
[acrobat]
2017-04-09
Poznań, PlusTiming
7 Hendi Ekonomiczna Piątka
[acrobat]
2017-04-09
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubie LASY - 10 km
[acrobat]
2017-04-09
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubie LASY - 5 km
[acrobat]
2017-04-09
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubie LASY - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-09
Poznań, Aleksander Klaja
Bieg dla Filipa - 10km
[acrobat]
2017-04-09
Poznań, Aleksander Klaja
Bieg dla Filipa - 5km
[acrobat]
2017-04-09
Chorzów, STS-Timing
Bieg Górski w Parku Śląskim - 10 km
[acrobat]
2017-04-09
Chorzów, STS-Timing
Bieg Górski w Parku Śląskim - 5 km
[acrobat]
2017-04-09
Boruja Kościelna, Piotr Konieczny
Bieg z Motylem - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-09
Boruja Kościelna, Piotr Konieczny
Bieg z Motylem - OPEN
[acrobat]
2017-04-09
Lublin, Karol Czajka
Czwarta Dycha do Maratonu
[acrobat]
2017-04-09
Toruń, STS-Timing
II Bieg Wiosenny
[acrobat]
2017-04-09
Kulka, SuperCzas.pl
II Mazurski Bieg na Kulce
[acrobat]
2017-04-09
Kulka, SuperCzas.pl
II Mazurski Bieg na Kulce - drużyny
[acrobat]
2017-04-09
Miękinia, Datasport
II Półmaraton Miękinia - 10 km
[acrobat]
2017-04-09
Miękinia, Datasport
II Półmaraton Miękinia - 10 km kobiety
[acrobat]
2017-04-09
Miękinia, Datasport
II Półmaraton Miękinia - 21 km
[acrobat]
2017-04-09
Miękinia, Datasport
II Półmaraton Miękinia - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-04-09
Gostyń, Bogdan Paluszkiewicz
IV Bieg Nasza Dycha
[acrobat]
2017-04-09
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
I Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego - Dzieci
[acrobat]
2017-04-09
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
I Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego - Młodzik
[acrobat]
2017-04-09
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
I Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego - Rodzina 1
[acrobat]
2017-04-09
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
I Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego - Rodzina 2
[acrobat]
2017-04-09
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
I Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego - Senior
[acrobat]
2017-04-09
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
I Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego - Weteran
[acrobat]
2017-04-09
Witunia, Bogusław Maciejewski
Korona Wituńska II
[excel]
2017-04-09
Piekary k.Krakowa, Kacper Piech
Lisiecki Półmaraton - 5km
[acrobat]
2017-04-09
Piekary k.Krakowa, Kacper Piech
Lisiecki Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-04-09
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
MP w Biegach Anglosaskich - Juniorzy
[acrobat]
2017-04-09
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
MP w Biegach Anglosaskich - Kobiety
[acrobat]
2017-04-09
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
MP w Biegach Anglosaskich - Mężczyźni
[acrobat]
2017-04-09
Rzeszów, Piotr Kowal
SPARing - Bieg na 5 km
[acrobat]
2017-04-09
Uraz, Jakub Piątek
URAZ Cross Duathlon - Cud Max
[acrobat]
2017-04-09
Uraz, Jakub Piątek
URAZ Cross Duathlon - Cud Min
[acrobat]
2017-04-09
Uraz, Jakub Piątek
URAZ Cross Duathlon - MTB
[acrobat]
2017-04-09
Uraz, Jakub Piątek
URAZ Cross Duathlon - Piekło Urazu
[acrobat]
2017-04-09
Raszyn, Marzena Zientara
VIII Bieg Raszyński
[acrobat]
2017-04-09
Poznań, Marcin Stachowiak
Wiosenny Olszak Półmaraton - 14 km
[acrobat]
2017-04-09
Poznań, Marcin Stachowiak
Wiosenny Olszak Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-04-09
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
X Półmaraton Dąbrowski - OPEN
[acrobat]
2017-04-08
Łódź, Organizator
10. PZLA MP w Biegu 24-godzinnym - NIEOFICJALNE
[acrobat]
2017-04-08
Warszawa, Robert Gadomski
2 Bieg Siedzący Byk
[acrobat]
2017-04-08
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca - 2/4
[acrobat]
2017-04-08
Kraków, STS-Timing
5. Bieg Pamięci
[acrobat]
2017-04-08
Nieporęt, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Zająca
[acrobat]
2017-04-08
Łódź, Tomasz Królikowski
Chojeński Bieg na Stawach Jana
[acrobat]
2017-04-08
Jastrowie, Arkadiusz Kozak
Cross Jastrowski - 10.6km
[acrobat]
2017-04-08
Jastrowie, Arkadiusz Kozak
Cross Jastrowski - 5.3km
[acrobat]
2017-04-08
Gdańsk, STS-Timing
Gdańsk na Piątkę
[acrobat]
2017-04-08
Gorzów Wielkopolski, Maratończyk Pomiar Czasu
Gorzowski Bieg Wielkanocny
[acrobat]
2017-04-08
Koło, Marcin Świderski
Grand Prix Koła - bieg 2
[acrobat]
2017-04-08
Wrocław, DataSport.pl
H2O Półmaraton
[acrobat]
2017-04-08
Stare Babice, DataSport.pl
II Dziesiatka Babicka - Kobiety
[acrobat]
2017-04-08
Stare Babice, DataSport.pl
II Dziesiatka Babicka - OPEN
[acrobat]
2017-04-08
Inowrocław, STS-Timing
II Green Run - 10km
[acrobat]
2017-04-08
Inowrocław, STS-Timing
II Green Run - 5km
[acrobat]
2017-04-08
Olsztyn, Organizator
INO Kortowo 2017
[excel]
2017-04-08
Piaśnica, Zespół Kaszuby Biegają
IX Biegi Piaśnickie
[acrobat]
2017-04-08
Miejska Wola, Iwona Wicha
Mistrzostwa Polski Ultralong Biegi na Orientację
[acrobat]
2017-04-08
Łódź, InesSport.pl
Otwartych Mistrzostw Łodzi na 100 km
[acrobat]
2017-04-08
Łódź, InesSport.pl
Otwartych Mistrzostw Łodzi - Sztafeta Maratońska
[acrobat]
2017-04-08
Kamienna Góra, DataSport.pl
VI Bieg Zdobywca Góry Parkowej
[acrobat]
2017-04-08
Ruda Śląska, August Jakubik
XIII Memoriał Radnego Jana Koniecznego
[word]
2017-04-08
Gniezno, DataSport.pl
XV Bieg Europejski - Kobiety
[acrobat]
2017-04-08
Gniezno, DataSport.pl
XV Bieg Europejski - OPEN
[acrobat]
2017-04-08
Przytok, Łukasz Hryciuk
XV Półmaraton Przytok - kobiety
[acrobat]
2017-04-08
Przytok, Łukasz Hryciuk
XV Półmaraton Przytok - mężczyźni
[acrobat]
2017-04-07
Poznań, PlusTiming
7 Poznański Bieg im. O. Józefa Jońca SP
[acrobat]
2017-04-07
Wrocław, Aneta Kuczkowska
EDK z Matką Bożą na 102
[acrobat]
2017-04-06
Gdynia, Organizator
IV Bieg Charytatywny Dla Mateusza
[acrobat]
2017-04-05
Gdynia, Rafał Plewiski
26. Cykliczny Bieg Śledzi
[acrobat]
2017-04-05
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 4
[excel]
2017-04-02
Szreniawa, Piotr Domański
2. Bieg Poznaniaka Dla Przedszkolaka
[acrobat]
2017-04-02
Bukówiec Górny, Karol Świętek
32 Bieg Sokoła - 1km
[acrobat]
2017-04-02
Bukówiec Górny, Karol Świętek
32 Bieg Sokoła - 2km
[acrobat]
2017-04-02
Bukówiec Górny, Karol Świętek
32 Bieg Sokoła - 5km
[acrobat]
2017-04-02
Bukówiec Górny, Dorota Świętek
32 Bieg Sokoła - OPEN
[acrobat]
2017-04-02
Poznań, Przemek Walewski
3. Bieg Formuła 1
[acrobat]
2017-04-02
Poznań, Przemek Walewski
3. Duathlon Tor Poznań
[acrobat]
2017-04-02
Dębno, Domtel-Sport
44. Maraton Dębno - mieszkańcy Dębna
[acrobat]
2017-04-02
Dębno, Domtel-Sport
44. Maraton Dębno - MP Kobiet
[acrobat]
2017-04-02
Dębno, Domtel-Sport
44. Maraton Dębno - nauczyciele
[acrobat]
2017-04-02
Dębno, Domtel-Sport
44. Maraton Dębno - OPEN
[acrobat]
2017-04-02
Dębno, Domtel-Sport
44. Maraton Dębno - policjanci
[acrobat]
2017-04-02
Dębno, Domtel-Sport
44. Maraton Dębno - strażacy
[acrobat]
2017-04-02
Oborniki Śląskie, Hubert Ozimina
Biegamy - Pomagamy - 10.4km
[acrobat]
2017-04-02
Oborniki Śląskie, Hubert Ozimina
Biegamy - Pomagamy - 4.5km
[acrobat]
2017-04-02
Oborniki Śląskie, Hubert Ozimina
Biegamy - Pomagamy - 7.5km
[acrobat]
2017-04-02
Krzyżowice k.Żor, PulsarSport.pl
Bieg Krzyżowicko Dycha
[acrobat]
2017-04-02
Charzykowy, Natalia Sołtysiak
Bieg Razem dla Autyzmu
[acrobat]
2017-04-02
Łapy, Krzysztof Skowera
Grand Prix Bindugi 5/12
[word]
2017-04-02
Ostrołęka, Gabriela Suchecka
III Cross Szalonego Kurpsia - 10km
[acrobat]
2017-04-02
Ostrołęka, Gabriela Suchecka
III Cross Szalonego Kurpsia - 2km
[acrobat]
2017-04-02
Ostrołęka, Gabriela Suchecka
III Cross Szalonego Kurpsia - 5km
[acrobat]
2017-04-02
Strzembowo, Andrzej Świercz
II Bieg Wiosny - 2.5km
[acrobat]
2017-04-02
Strzembowo, Andrzej Świercz
II Bieg Wiosny - 9km
[acrobat]
2017-04-02
Ostrów Wielkopolski, Datasport.pl
IV Ostrowski ICE MAT Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2017-04-02
Ostrów Wielkopolski, Datasport.pl
IV Ostrowski ICE MAT Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2017-04-02
Ostrów Wielkopolski, Datasport.pl
IV Ostrowski ICE MAT Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-04-02
Chełmno, Janusz Tybuszewski
Memoriał J. Schmeltera
[acrobat]
2017-04-02
Kędzierzyn-Koźle, Anna Orian
Mini Maraton Manhatan - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-02
Kędzierzyn-Koźle, Anna Orian
Mini Maraton Manhatan - OPEN
[acrobat]
2017-04-02
Pabianice, Datasport.pl
VII Pabianicki Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2017-04-02
Pabianice, Datasport.pl
VII Pabianicki Półmaraton - 5 km
[acrobat]
2017-04-02
Rydułtowy, Ireneusz Górnik
VI Cross Rydułtowski - Kobiety
[acrobat]
2017-04-02
Rydułtowy, Ireneusz Górnik
VI Cross Rydułtowski - Mężczyźni
[acrobat]
2017-04-02
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton
[excel]
2017-04-02
Żywiec, Datasport.pl
XVIII Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego
[acrobat]
2017-04-02
Żnin, Maratończyk Pomiar Czasu
XXIV Biegi Żnińskie - 10km
[acrobat]
2017-04-02
Żnin, Maratończyk Pomiar Czasu
XXIV Biegi Żnińskie - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-02
Zgierz, InesSport.pl
Zgierski Bieg Tkaczy
[acrobat]
2017-04-01
Starogard Gdański, ElektroniczneZapisy.pl
34 Bieg Szpęgawski
[acrobat]
2017-04-01
Książ, Grzegorz Kalinowski
Bieg Rycerski - Ekstremalna dwudziestka
[excel]
2017-04-01
Tarnowskie Góry, Beata Faryna-Mehlich
Dramatyczna Siódemka
[acrobat]
2017-04-01
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 2 - 10km
[acrobat]
2017-04-01
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 2 - 5km
[acrobat]
2017-04-01
Ustka, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Marynarska Dycha - Mundurowi
[acrobat]
2017-04-01
Ustka, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Marynarska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2017-04-01
Ustka, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Marynarska Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-04-01
Sianów, Arkadiusz Kozak
I Otwarte Przełajowe Mistrzostwa Sianowa
[acrobat]
2017-04-01
Olsztyn k.Częstochow, Rafał Koizk
Jurajski Puchar Nordic Walking - etap 1
[acrobat]
2017-04-01
Legionowo, Sylwia Klejment
Półmaraton Leśny NaŻarcie
[acrobat]
2017-04-01
Nowy Tomyśl, Piotr Konieczny
Przybij Piątkę - bieg 2
[acrobat]
2017-04-01
Głęboczek, Robert Mierzejewski
Rodzinny bieg przełajowy
[word]
2017-04-01
Stargard, Joanna Kostrzewa
VIII GP Stargardu - Bieg Wiosny - Kobiety
[excel]
2017-04-01
Stargard, Joanna Kostrzewa
VIII GP Stargardu - Bieg Wiosny - Mężczyźni
[excel]
2017-04-01
Stargard, Joanna Kostrzewa
VIII GP Stargardu - Bieg Wiosny - NW Kobiety
[excel]
2017-04-01
Stargard, Joanna Kostrzewa
VIII GP Stargardu - Bieg Wiosny - NW Mężczyźni
[excel]
2017-04-01
Karczew, Tomasz Lubas
VII Karczewski Bieg Szlakami MPK
[excel]
2017-04-01
Rząsiny, Przemek Chorzępa
XIX Bieg Przełajowy Powitanie Wiosny
[excel]
2017-04-01
Ruda Śląska, August Jakubik
XIX Miedzynarodowy Rudzki Bieg 12 H - OPEN
[acrobat]
2017-04-01
Ruda Śląska, August Jakubik
XIX Miedzynarodowy Rudzki Bieg 12 H - Sztafety
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 249
Get Adobe Flash player

 Ostatnio zalogowani
robert brooks
13:04
Basia
13:02
henrykchudy
13:01
wigi
12:59
Stonechip
12:51
alfred1500
12:50
gpnowak
12:49
piotrek1000
12:48
alf15
12:47
magdaluranc
12:46
jachu
12:43
marek1977
12:42
mariusz67
12:42
miroslaw
12:41
wielepiej
12:39
Maratonczyk90
12:38
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |