Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

    

 Czytano: 6909 razy

 XXVIII Nocny Bieg Bachusa
 Bieg Winobraniowy
Kategoria wydarzenia: 100-999 osób

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:7.9/8

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Zielonej Górze

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


cafu1

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Zielona Góra

 Lubuskie
 Powiat m. Zielona Gora
 gm.M. Zielona Gora

DATA  

 7-9-2013 (sobota)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 (+48) 68 45 789 77

E-MAIL  

 biuro@tkkf.zgora.pl

STRONY WWW  

tkkf.zgora.pl
lubuskiportal.fc.pl/
lubuskiportal.fc.pl/Kalendarze/Regulamin

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
SuperSport
XXVIII Nocny Bieg Bachusa - mężczyźni
SuperSport
XXVIII Nocny Bieg Bachusa - kobiety

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
PankiZG
PankiZG
TiGeR87
TiGeR87
narybek.pj
narybek.pj
Radofix
Radofix
cafu1
cafu1
kobietynamedal
kobietynam
jurek2852
jurek2852
Norbert
Norbert
torty.mazurek
torty.mazu
dedus
dedus
mariusz.olejniczak72
mariusz.ol
skrip
skripKLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
32
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
emperz
emperzKomentarze czytelników - 14podyskutuj o tym 


 

cafu1
Autor: cafu1, 2013-09-08, 00:51 napisał/-a:
Dużo podbiegów i zbiegów. Dość ciężko o zyciówki chyba, że są słabe. Zielonogórskie biegi ogólnie są trudne z racji ukształotwania terenu.
Przydałoby się żeby organizatorzy wymyslili inną trasę, gdyż osoby dublowane utrudniały bieg, nie reagowały na nawołanie o zrobienie miejsca, a biegały całą szerokością jezdni.
 

MajaSM
Autor: MajaSM, 2013-09-08, 09:24 napisał/-a:
Impreza fajna ale wg mnie nie obyło się bez wpadek...
1) Stanowisko wydawania numerów startowych - 1 stanowisko dla kilkuset zgłoszonych i opłaconych internetowo...masakryczna kolejka...
2) Ta sama sytuacja z wydawaniem zupki regeneracyjnej - człowiek padnięty po biegu a tu nieciekawej długości wężyk...do jadłodajni
3) Brak strefy dla biegaczy - przy namiotach z posiłkiem regeneracyjnym ustawiono stoliki i ławki na których z gracją usiadły starsze panie i lansujące się małolaty....A biegacze jedli na stojąco...trzymając w dłoniach gorący "talerzyk".
4) Przy starcie dwa toy toye!!! DWA! Na pytanie gdzie indziej można "zmniejszyć wagę przed startem" - w bliższej nieokreślonej okolicy jest więcej - zielonogórzanie pewnie nie mieli kłopotu aby je znaleźć - przyjezdni dopiero podczas biegu odnaleźli tą większą ilość....
%) Ostatni punkt materialnie.... Medal słaby - choć nie żenujący - przy takiej opłacie startowej przydałoby się postarać o medal odlewany...Tym bardziej że pakiet startowy nie powalał... Rozumiem koszt bo bieg ulicami miasta - ale impreza w ramach winobrania chyba...więc powinno być "z przytupem".
Mam nadzieję że jest szansa na poprawę - wtedy impreza na stałe wpisze się do kalendarza startowego - myślę że nie tylko mojego....
 

TiGeR87
Autor: TiGeR87, 2013-09-08, 11:04 napisał/-a:
Hehe, zmiany ? ZAPOMNIJ! że cokolwiek się w tej materii zmieni... kasa idąca na bieg z budżetu miasta w większości idzie do ki*****i wielkiego zarządu i betonowych kolesiów, organizacja z roku na rok jest coraz słabsza, organizator na koszt biegu wydaje ok. 30% tego co ma na budżet tego biegu a reszta idzie (sam sobie dopowiedz gdzie) co wielokrotnie zostało sprawdzone przez ludzi którzy organizują inne biegi w Zielonej Górze; W Biegach na 10km w Rakoniewicach a przede wszystkim w Nowym Tomyślu i Wolsztynie już udowodnili, jak mało $$$ jest potrzebnej na jak superaśny bieg... temat rzekaaaaaa; generalnie nikogo nie interesuje żeby było lepiej - ważne, że się odbyło, o randze zawodów w tym roku świadczy to, że nikt (na 90% bo ich nie widziałem) z wielkiej `3-ki` Zagórny, Olejarz, Marysiak w komplecie ominęli ten bieg;
 

Autor: CzaroSW, 2013-09-08, 15:44 napisał/-a:
Mi udało się zrobić życiówkę, na organizację jakoś też nie narzekam... nie wiem, może tylko ja i moi znajomi jesteśmy mało wymagający.

Pozdro i dozo za rok! :)
 

Autor: Remi17, 2013-09-08, 17:58 napisał/-a:
Kolejka musiała być dla tych co przybiegli w 47 minut w górę bo ja miałem króciutką a obok mnie też za chwilę siedział ktoś kto wyrobił w 46:XX. Potem się zmyłem, więc jej nie widziałem. Dublowani ludzie niestety kilka razy przez nich musiałem zwolnić, dodatkowo raz przechodnie zablokowali mi pasy, że musiałem wyhamować aby kogoś nie staranować.
 

grzechuu
Autor: grzechuu, 2013-09-08, 18:26 napisał/-a:
Jeśli chodzi o kolejkę do zgłaszania to wystarczyło nieco wcześniej przybyć. Ja byłem chyba po 16 i nie było żadnej kolejki.
Po zawodach faktycznie utworzył się wąż po jedzonko ale raczej nikt nie czekał dłużej niż te parę minut więc nie ma co narzekać.
Za to sprawa Tojek to naprawdę tragedia. Powinno ich być co najmniej trzy razy tyle.
 

Jagoda57
Autor: Jagoda57, 2013-09-08, 20:38 napisał/-a:
Podpisuję się pod tym obiema rękoma. Poza tym ile trzeba bęzie czekać na wyniki w internecie ??? Półmaraton w Pile odbył się dzisiaj i już ok.15-tej były wyniki dostępne, a każdy uczestnik wcześniej dostał e-maila ze swoim czasem i zajętym miejscem.
 

sebastian supersport
Autor: sebastian supersport, 2013-09-08, 21:34 napisał/-a:
LINK: http://super-sport.com.pl/wyniki.html

Witam,

Wyniki są dostępne od dłuższego czasu na: http://super-sport.com.pl/wyniki.html

Zdjęcia zamieścimy tam w przeciągu 2-3 dni.
 

snipster
Autor: snipster, 2013-09-08, 23:03 napisał/-a:
odnośnie atmosfery, to niestety(!) trzeba brać margines na akurat te zawody. Krótko mówiąc są w stylu zachodnim, czyli na totalnym luzie organizacyjnym ;)

Medal i tak jest szok, bo zazwyczaj był to kapsel rodem ze Spartakiady `68, ale i tak niekiedy jest to pierwsza pamiątka dla niektórych.
To wszystko to pikuś, jak ktoś ma w planie "po prostu" sobie pobiegać.

a teraz do rzeczy:


Mnie martwi co innego...
Na pierwszej pętli (a były takie cztery) zszokowało mnie to, co za mną słyszałem. O mało do bijatyki nie doszło, a stek wyzwisk pomiędzy biegaczami był wielki jak Piramida Cheopsa. Poszło o wbiegnięcie paru biegaczy na chodnik.

Ludzie, biegacze... apeluję do was o kulturę! to, że ktoś sobie skraca świadomie, lub nie, trasę wbiegając na chodnik biegnąc za przeproszeniem w którymś tam rzucie (okolice trzydziestki to nie czołówka walcząca o podium) to jego sprawa, sumienia i tak dalej. Ja biegłem ulicą, która była w tamtym miejscu z kostki brukowej. Taki mam zwyczaj, inni mają inne zwyczaje (może ta kostka ich przeraziła?), ale proszę... wyzwiska i grożenie "ja ci k... ty ch.. zaj... jak się k.. nie zamkniesz", lub "no co? zaj... ci?"

czy tak postępuje kulturalny biegacz?!?!

inna sprawa, że organizator (jak co roku), czyli TKKF ma to gdzieś i nie zabezpiecza tego odcinka.
Niestety takie są uroki tej imprezy i Winobrania, że jest sporo ludzi wokół, sporo ludzi nachlanych w pobliżu, sporo błędnych dusz błąkających się na przejściach i tak dalej, ale to nie powód, aby zniżać się do K*** Nędzy do tego zachlanego społeczeństwa i rzucać k..wami na lewo i prawo i to w stosunku do nas samych!


Mnie niestety również zabolał i to dosłownie fakt, że sporo ludzi zaczyna biegać (to jest akurat pozytywne), ale szeregiem w ławie obok siebie, czasem np. stając i powodując zator, albo niespodziewane i nagłe spotkanie z ludźmi śmigającymi zdecydowanie szybciej, czyli dublujących ich. Wpadłem akurat na jedną taką zmęczoną osobę z całej kawałkady, która leciała pełną ulicą. Na nic okrzyki i tak dalej.

Takie uroki... taka sytuacja


Pozdro i gratulacje dla debiutantów, dla ludzi dobrej woli oraz umęczonych potem mającym na celu zabawę bieganiem.
 

Kusznier
Autor: Kusznier, 2013-09-09, 09:47 napisał/-a:
Od dawna jestem zdania, że organizowanie tego biegu przez ludzi z TKKF-u w pierwszy dzień Winobrania to nie jest rozsądne posunięcie.
Rada dla tych, którzy chcą się pościgać: omijajcie te zawody.
@Tiger87: w tym roku nie było większości mocnych graczy, bo dzień później startowali w Pile. Mimo to z roku na rok liczba uczestników rośnie. Widocznie im to nie przeszkadza, ale wielu - zwłaszcza początkujących i przyzwyczajonych do lepszej organizacji - może się sparzyć do biegania i - co gorsza - do Zielonej, a już najgorzej będzie, jak sparzą się do biegania w ZG (Parszywa 12).
Boję się, jak wypadnie półmaraton. Pocieszeniem jest fakt, że zbłąkane dusze mogą już w okolicach południa ostatniego dnia Winobrania dotrzeć do bazy...
 

DNI
POLECANE IMPREZY
1
IX Bieg Nowej Wsi
ZGŁ
8
48. Memoriał Żylewicza
9
RunKayakBike
ZGŁ
15
VII Bieg Cichociemnych
ZGŁ
15
VIII Półmaraton Chmielakowy
ZGŁ
16
XVI EKO Jurajski Półmaraton
ZGŁ
16
Piławska Skała Wirtualnie
ZGŁ
21
Janosik Maraton
ZGŁ
22
11 Bieg Siedleckiego Jacka
ZGŁ
22
Maraton od Zmierzchu do Świtu
ZGŁ
23
Mattoni Olomouc Half Marathon
ZGŁ
23
Biegi Uliczne
ZGŁ
24
ORLEN e-Maraton Solidarnosci
ZGŁ
24
41. PKO Półmaraton Szczecin
ZGŁ
25
58 Bieg Westerplatte Wirtualnie
ZGŁ
29
55. Chód i Bieg Pocztowca
ZGŁ
30
XXXVIII Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
ZGŁ
30
Wirtu@lna Śremska Dycha
ZGŁ
30
30 Półmaraton Signify
ZGŁ
36
2. Borowiacka Dycha
ZGŁ
37
Orange Run
ZGŁ

pokaż następne Ostatnio zalogowani
tomasso023
15:23
kordelas
15:21
gpnowak
15:16
Tomek Michałowski
15:13
Jarek42
15:12
Admin
15:10
LeningradIndian
15:03
darekmatuszak35@wp.pl
15:02
kones1289
14:41
Piotr Czesław
14:39
maredzo
14:34
jarek 105 kg
14:33
paulo
14:32
bmakow
14:30
Greenhorn
14:29
Jaszczurek
14:25
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |