Wątek wielostronicowy, wyświetlana strona:    1  2  3

2024-03-24
16:50

2014-05-19, 12:58

2014-05-19, 08:41 - boniek39@onet.pl napisał/-a:

witam 12.05.14 dokonałem zapłaty za siebie i żonę a do dnia 19.05.14 brak nas na liście startowej , pozdrawiam
Witam.
panie Robercie opłaty Pan dokonał, jednak do biegu zgłosiła się tylko Żona. Pan zakończył proces rejestracji na założeniu konta w naszym serwisie. Dodaliśmy już Pana do listy wraz z oznaczeniem opłaty.

2014-05-19, 12:40 - selecta83 napisał/-a:

U mnie podobnie, na maila do organizatorów z pytaniem dlaczego brak odpowiedzi. Odpowiedział za to przedstawiciel firmy obsługującej bieg, że na liście umieszcza nazwiska przekazane przez organizatora.. Jeszcze trochę czasu więc czekamy..

zapytanie
Czesc. Mam pytanie : czy sa jeszcze wolne miejsca? Pozdrawiam.

grze¶71
Grzegorz Grochowski

2022-03-30
16:17

2014-05-26, 19:47

2014-05-26, 17:34 - Rysiek_W napisał/-a:

Na liście startowej jest 192 zawodniczek i zawodników , limit 250 tak więc śmiało. Zapraszamy:))

PRZECZYTAJ MÓJ BLOG (1 wpisów)

Rysiek_W
Ryszard

2018-05-29
19:42

2014-05-27, 09:34

Zapisany , przelew wykonany.Do zobaczenia w Tarnowskich Górach.

grze¶71

2022-03-30
16:17

2014-05-27, 21:08
 Ostatnie 4 dni!
Na liście jesteśmy blisko liczby 200! Pozostało cztery dni na rejestrację i dokonanie opłaty startowej!!

grze¶71

2022-03-30
16:17

2014-05-27, 21:18

Miło nam poinformować że dzięki sponsorom do puli nagród dołożymy odbiornik TV :))

Witam.
przepraszam moje niedopatrzenie i dziękuje za szybką reakcje ,a więc do soboty 14

grze¶71

2022-03-30
16:17

2014-06-01, 01:45
 Zamykamy zapisy
Koniec rejestracji i zapisów do III Biegu Tarnogórskiego.

Wiem że to już koniec zapisów,
ale może w drodze wyjątku da się mnie jeszcze dopisać ?
Pracuję za granicą i niemal do końca nie wiem kiedy wrócę więc z zapisami czekam do samego końca, a właśnie się dowiedziałem że jednak już wrócę. Na pakiecie startowym mi nie zależy, chciałbym tylko zabrać z biegu puchar albo dwa :)
W zeszłym roku też zapisy zatrzymały się na dwustu a wystartowało niespełna 150 osób pozdrawiam !

carmin
Magda

2024-05-12
18:17

2014-06-04, 22:15

ja chyba się zapisałam, ale przegapiłam termin opłaty startowej. Chciałabym wesprzeć w biegu Grupę Biegową Gwarek Tarnowskie Góry. Da się jeszcze coś z tym zrobić? Chciałabym pobiec.

ewuszka
Ewa

2017-09-29
10:08

2014-06-10, 13:02
 klasyfikacja
Jak będzie wyglądała klasyfikacja? Czy zawodnicy klasyfikowani i nagradzani w kategorii generalnej będą również nagradzani w kategoriach wiekowych? Czy będzie jak w większości biegów - nagrody nie będą się dublowały, a wówczas więcej osób będzie cieszyło się z pucharów:)

grze¶71

2022-03-30
16:17

2014-06-10, 21:44

2014-06-10, 13:02 - ewuszka napisał/-a:

Pani Ewo , klasyfikacja generalna i wiekowa nie będą się dublować:)

grze¶71

2022-03-30
16:17

2014-06-10, 21:55
 Parkingi
Parkingi znajdują się wzdłuż ul.kard. Stefana Wyszyńskiego oraz przy cmentarzu wojskowym (wjazd od ul. Wyszyńskiego) Nie będzie możliwości wjazdu na teren parku

zenek710424
ZENON Nowak

2022-07-10
19:51

2014-06-10, 22:03

2014-06-10, 21:44 - grześ71 napisał/-a:

Szkoda wybiegać dwa puchary jest dużo lepiej niż jeden :)))

ewuszka
Ewa

2017-09-29
10:08

2014-06-10, 22:36

No to mamy małą innowację w naszym tarnogórskim biegu:) Myślę, że na plus:)

ewuszka
Ewa

2017-09-29
10:08

2014-06-10, 22:43

2014-06-10, 22:03 - zenek710424 napisał/-a:

Pewnie że dwa to podwójna satysfakcja, ale teraz z wybiegania pucharu będzie cieszyć się więcej zawodników:)

zenek710424
ZENON Nowak

2022-07-10
19:51

2014-06-10, 22:54

2014-06-10, 22:43 - ewuszka napisał/-a:

W zeszłym roku biegłem w Viesegrad Maraton zająłem 6 miejsce open 4 w klasyfikacji wiekowej. Pierwsze sześć miejsc open nie klasyfikowało się do nagród w klasyfikacji wiekowej.
Czyli 1 miejsce w klasyfikacji M40 zdobył faktycznie zawodnik który w tej klasyfikacji zdobył 5 miejsce. Jak można się cieszyć samemu z takiego pucharu, albo i chwalić znajomym że się wygrało z wszystkimi w swoim wieku :)))

ewuszka
Ewa

2017-09-29
10:08

2014-06-10, 23:18

2014-06-10, 22:54 - zenek710424 napisał/-a:

Gratuluję tak wysokich miejsc:) Myślę, że wszyscy biegacze wiedzą, że nawet 6 miejsce w klasyfikacji open jest wyższe niż 1 w klasyfikacji wiekowej. Zawsze z nutką zazdrości (ale również z podziwem:)) patrzę na zawodników z open....:)