Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

 Czytano: 1594 razy

 X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 2
 V Zimowy Półmaraton Na Raty Nordic Walking -Etap 2
 IV Zimowy Bieg Na Raty na 10 km dla Dzieci - Etap ...

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/2

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Dobrodzieniu

LOKALIZACJA



ZAWODY DODAŁ


Szafar69

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓW



WSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Dobrodzień

DATA  

 14-1-2018 (niedziela)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 512422372

E-MAIL  

 ---

STRONY WWW  

  ---

DYSCYPLINA  

    Biegi
    Nordic Walking

PLIKI  

DodałPlik
."RoBsoN".
2018-01-08
plakat.png
Szafar69
2017-12-22
regulamin.xls
  

WYNIKI   
Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 2

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
Krzysiek72
Krzysiek72
marianzielonka
marianziel
Brytan65
Brytan65
vipsektor
vipsektor
bunny
bunny
AdamP
AdamP
semprini
semprini
zulek
zulek
dorota k-k
dorota k-k
zenek710424
zenek71042
marwod1984
marwod1984
."RoBsoN".
."RoBsoN".
Szafar69
Szafar69


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
18
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
5 etapów od 07.01-04.02.2018


Komentarze czytelników - 5podyskutuj o tym 


 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-14, 15:53 napisał/-a:
STATYSTYKA :
a) startujących 69 (54 BIEG + 6 NW + 9 DZIECI)
b) temperatura : -2 stopnie (odczuwalna -7), zimny i mocny wiatr z południowego wschodu,słonecznie. Trasa czarna , sucha. Bardzo dobre warunki do biegania, bo wyniki znacząco lepsze niż przed tygodniem.
w tym :
c) Kobiet : 14 (8 Bieg + 4 NW + 2 Dzieci)
d) średnia wieku w latach : Ogółem 37,26lat ( 41,22 Bieg ; 40,00 NW i 11,67 Dzieci)
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-14, 15:54 napisał/-a:
DZIECI - dystans 2 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 194 Tymoteusz Paliga Bzinica Nowa Iskra Bzinica Nowa M 2004 M15 2 00:07:53 00:03:57 1
2 59 Marcel Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:07:59 00:04:00 2
3 38 Paskal Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2008 K15 2 00:08:33 00:04:17 3
4 5 Bartosz Runau Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2007 M15 2 00:08:37 00:04:19 4
5 57 Kamil Łuczak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:50 00:04:25 5
1 102 Lena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 M15 2 00:09:11 00:04:36 1
2 58 Oliwia Pasternak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 M15 2 00:09:43 00:04:52 2
1 169 Aron Skoruppa Dobrodzień ASY Dobrodzień M 2010 M10 0,417 00:01:50 00:04:24 1
1 264 Fabian Nowak Dobrodzień ASY Dobrodzień M 2010 M10 0,417 00:02:00 00:04:48 2
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-14, 15:55 napisał/-a:
NORDIC WALKING - dystans 5 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 98 Paweł Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2000 M20 5 00:33:45 00:06:45 1
2 192 Zbigniew Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 1978 M40 5 00:33:49 00:06:46 1
1 184 Elżbieta Kiwka Zawadzkie Zawadzkie K 1977 K40 5 00:36:31 00:07:18 1
2 224 Lidia Koj Dobrodzień Dobrodzień K 1962 K50 5 00:39:49 00:07:58 1
3 229 Joanna Grejner Pludry Pludry K 1973 K40 5 00:40:32 00:08:06 2
4 100 Izabela Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 5 00:41:39 00:08:20 3
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-14, 15:56 napisał/-a:
BIEG - dystans 10 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km
1 109 Marcin Wodarczyk Poczołków KLER S.A M 1984 M30 10 00:37:14 00:03:43
2 113 Zenon Nowak Woźniki Mafia Team Lubliniec M 1971 M40 10 00:37:38 00:03:46
3 258 Marek Kapela Dobrodzień Mafia Team Lubliniec M 1982 M30 10 00:38:44 00:03:52
4 115 Marcin Zieliński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1972 M40 10 00:38:51 00:03:53
5 255 Łukasz Mika Dobrodzień KU AZS Politechnika Opolska M 1999 M20 10 00:39:20 00:03:56
6 168 Damian Skoruppa Dobrodzień Start Dobrodzień M 1979 M30 10 00:39:23 00:03:56
7 164 Artur Walkowiak Zawadzkie Mafia Team Lubliniec M 1972 M40 10 00:39:51 00:03:59
8 247 Dawid Garcorz Dzielna Dzielna M 1994 M20 10 00:40:18 00:04:02
9 220 Martin Czyrnia Dobrodzień Dobrodzień M 1991 M20 10 00:40:42 00:04:04
10 110 Leszek Swoboda Solarnia Mafia Team Lubliniec M 1973 M40 10 00:41:43 00:04:10
11 246 Andrzej Konik Dobrodzień Dobrodzień M 1978 M40 10 00:42:21 00:04:14
12 226 Marcin Małczak Ciasna Mafia Team Lubliniec M 1978 M40 10 00:43:01 00:04:18
13 119 Tomasz Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec M 1976 M40 10 00:43:09 00:04:19
14 195 Roman Paliga Bzinica Nowa Iskra Bzinica Nowa M 1980 M30 10 00:43:38 00:04:22
15 265 Marcin Gaida Dobrodzień Dobrodzień M 1993 M20 10 00:43:50 00:04:23
16 167 Henryk Kocyba Lubliniec Wymyślacz M 1955 M60 10 00:43:56 00:04:24
17 120 Bartłomiej Gucman Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1976 M40 10 00:44:12 00:04:25
18 107 Sebastian Kaczmarczyk Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1983 M30 10 00:44:38 00:04:28
18 193 Marek Słodkowski Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie M 1977 M40 10 00:44:38 00:04:28
20 262 Marek Nowak Dobrodzień Novelle M 1981 M30 10 00:45:43 00:04:34
21 4 Zbigniew Macoch Krzepice Krzepice M 1948 M70 10 00:46:08 00:04:37
22 111 Adam Petryk Lubecko Team Rum M 1974 M40 10 00:46:13 00:04:37
1 211 Sabina Weinczyk Gosławice Be In Good Shape K 1989 K20 10 00:46:15 00:04:38
2 118 Dorota Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec K 1977 K40 10 00:46:27 00:04:39
23 240 Dominik Konieczko Kłodzko Kłodzko M 1975 M40 10 00:46:51 00:04:41
24 182 Mirosław Dec Opole RajSport Active M 1977 M40 10 00:47:26 00:04:45
25 214 Henryk Brol Glinica Glinica M 1971 M40 10 00:47:55 00:04:47
25 219 Krzysztof Czok Dobrodzień Orange Dobrodzień M 1972 M40 10 00:47:55 00:04:47
27 178 Przemysław Drozd Opole RajSport Active M 1972 M40 10 00:48:12 00:04:49
28 106 Kazimierz Kordziński Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1958 M60 10 00:48:34 00:04:51
3 215 Aneta Dmowska Gwoździany Gwoździany K 1976 K40 10 00:48:41 00:04:52
29 216 Marek Dmowski Gwoździany OSP Gwoździany M 1972 M40 10 00:48:41 00:04:52
30 222 Tomasz Oliwa Rzędowice Rzędowice M 1985 M30 10 00:48:43 00:04:52
31 228 Tomasz Grabiński Dobrodzień Meble Dobrodzień M 1976 M40 10 00:49:04 00:04:54
32 40 Marek Latka Lubliniec WKB META Lubliniec M 1990 M30 10 00:49:08 00:04:55
33 112 Piotr Michałowski Lubliniec SW M 1984 M30 10 00:49:31 00:04:57
34 104 Robert Paterak Grodziec WKB META Lubliniec M 1986 M30 10 00:49:38 00:04:58
34 260 Grzegorz Sikora Pawonków Pawonków M 1986 M30 10 00:49:38 00:04:58
36 217 Jakub Garcorz Dzielna Dzielna M 2003 M20 10 00:50:09 00:05:01
37 249 Dariusz Zajdel Zawadzkie Zawadzkie Biegnie M 1968 M50 10 00:50:16 00:05:02
38 165 Waldemar Grejner Pludry Pludry M 1971 M40 10 00:50:33 00:05:03
38 230 Krzysztof Pacan Dobrodzień Strzelnica Dobrodzień M 1972 M40 10 00:50:33 00:05:03
38 213 Krzysztof Brol Lisowice Kwietny Bieg M 1965 M50 10 00:50:33 00:05:03
41 245 Robert Wojtan Dobrodzień Dobrodzień M 1986 M30 10 00:52:21 00:05:14
42 101 Zygmunt Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1979 M30 10 00:52:42 00:05:16
43 114 Jakub Strumiński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1975 M40 10 00:53:06 00:05:19
4 254 Monika Tol Lubliniec Mafia Team Lubliniec K 1990 K20 10 00:54:10 00:05:25
44 105 Mirosław Nahajowski Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1967 M40 10 00:54:48 00:05:29
5 103 Magdalena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 10 00:55:28 00:05:33
45 97 Bogdan Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1951 M60 10 00:55:36 00:05:34
46 117 Rafał Kachel Lubliniec Team Rum M 1969 M40 10 00:55:44 00:05:34
6 99 Iwona Ciechomska Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 10 01:00:29 00:06:03
7 199 Danuta Eichorn Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie K 1972 K40 10 01:03:00 00:06:18
8 253 Mirosława Zajdel Zawadzkie Zawadzkie K 1966 K50 5 00:39:24 00:07:53
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-14, 19:18 napisał/-a:
dodałem jeszcze średnie na 1 km w poszczególnych kategoriach. Oto one :
e) średnia na 1 km BIEG : Ogółem 4 minuty 46 sekund , w tym Kobiety 5 minut 31 sekund ; Mężczyźni 4 minuty 38 sekund
f) średnia na 1 km NW : Ogółem 7 minut 32 sekundy , w tym Kobiety 7 minut 56 sekund ; Mężczyżni 6 minut 45 sekund
g) średnia na 1 km Dzieci : Ogółem 4 minuty 21 sekund , w tym Dziewczyny 4 minuty 44 sekundy ; Chłopcy 4 minuty 13 sekund
 

DNI
POLECANE IMPREZY
2
7 Półmaraton Bydgoski
ZGŁ
8
IX Bieg św. Huberta
ZGŁ
8
Sztafeta 100/100
9
36 Toruń Marathon
ZGŁ
9
Maraton Odrzański
ZGŁ
15
4. RST Półmaraton Świdnicki
ZGŁ
15
XXVI Memoriał Jerzego Chromika
ZGŁ
16
22 Bełchatowska Piętnastka
ZGŁ
22
XXII Bieg Niepodległości
ZGŁ
23
V Bieg Niepodległości
ZGŁ
23
VII Niepodległościowa Jedenastka
ZGŁ
23
XXX Goleniowska Mila Niepodległości
ZGŁ
23
Bieg Niepodległości z wąsem
ZGŁ
23
3 Poznański Bieg Niepodległości
ZGŁ
23
Krakowski Bieg Niepodległości
ZGŁ
23
V Zakopiański Bieg Niepodległości
ZGŁ
23
30 Bieg Niepodległości
ZGŁ
23
Kanclerz I Zabrzański Półmaraton
ZGŁ
23
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim
ZGŁ
37
III Red Run
ZGŁ

pokaż następne



















 Ostatnio zalogowani
mazi
08:58
42.195m
08:54
grefko
08:52
tomasso023
08:50
euzebiusz19
08:43
Jaro43
08:26
lofx
08:24
runner
08:19
Piotrek.
08:16
Żuruś
08:14
sailor440
08:14
damian.cabaj
08:13
piotrhierowski
08:10
rutkowsky team
08:10
Januszz
08:10
platat
08:05
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |