Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

        

 Czytano: 664 razy

 IX Zimowy Maraton Na Raty: EPILOG
 IV Zimowy Półmaraton Na Raty Nordic Walking,EPILOG
 III Zimowy Bieg Na Raty na 10 km dla Dzieci,Etap 5

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/5

Twoja ocena:brak

LOKALIZACJA



ZAWODY DODAŁ


Szafar69

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓW



WSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Dobrodzień

DATA  

 12-2-2017 (niedziela)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 512422372

E-MAIL  

 ---

STRONY WWW  

  ---

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

DodałPlik
Szafar69
2016-12-22
regulamin_2017.xls
Szafar69
2016-12-22
regulamin_2017.xls - wycofany
  

WYNIKI   
Janusz Szafarczyk
IX Zimowy Maraton Na Raty: EPILOG

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
Małgorzatka
Małgorzatk
zulek
zulek
rtomkow
rtomkow
Andrzej Hendrysiak
Andrzej He
AdamP
AdamP
bunny
bunny
vattghern
vattghern
Krzysiek72
Krzysiek72
robpat86
robpat86
marianzielonka
marianziel
sqadnik
sqadnik
marwod1984
marwod1984
meister-shaft
meister-sh


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
18
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
IX Zimowy Maraton Na Raty
w terminie 15.01-12.02.2017

DO KLASYFIKACJI GENERALNEJ LICZĄ SIĘ 4 NAJLEPSZE WYNIKI Z 5-CIU STARTÓW,pod warunkiem,że suma przebiegniętego dystansu będzie 42,195 km.TO JEST NAJWIĘKSZA ZMIANA W STOSUNKU DO LAT WCZEśNIEJSZYCH.

a) biegi 10km,10km,10km,12,195km iEpilog (10 lub 12,195 km); godzina startu kazdego etapu o 11.30
b) Nordic Walking 5 km,5 km,5 km,6,0975 km i Epolog ( 5 lub 6,0975km);start każdego etapuo 11.15
c) biegi dla Dzieci 5 etapów po 2 km każdy, start o 11.30
Opłata startowa 6 zl każdy etap lub abonament 20 zl za całość,kategoria "dla Dzieci" gratis.
Okolicznościowe medale dla chcacych za dodatkowa opłata do 15 zł.


Komentarze czytelników - 23podyskutuj o tym 


 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2017-02-12, 20:41 napisał/-a:
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Kategoria Rodzaj Dystans czas generalnie M-ce w kat.
1 1 Marcin Wodarczyk Poczołków KLER S.A M M30 Bieg 10,000 00:36:48 1
2 67 Marek Kapela Dobrodzień Mafia Team Lubliniec M M30 Bieg 10,000 00:37:22 2
3 46 Marcin Zieliński Dobrzeń Wielki LZS TOR Dobrzeń Wielki M M40 Bieg 10,000 00:37:24 1
4 70 Krzysztof Pachuta Opole Eurovent Athletics Opole M M30 Bieg 10,000 00:37:53 3
5 94 Krzysztof Borowski Blachownia Blachownia M M60 Bieg 10,000 00:38:22 1
6 62 Łukasz Mika Dobrodzień AZS KU Politechnika Opolska M M20 Bieg 10,000 00:39:24 1
7 24 Martin Czyrnia Dobrodzień Dobrodzień M M20 Bieg 10,000 00:39:30 2
8 77 Robert Tomków Niemodlin Fast Foot Opole M M40 Bieg 10,000 00:39:32 2
9 69 Artur Walkowiak Zawadzkie Zawadzkie M M40 Bieg 10,000 00:39:39 3
10 88 Dawid Garcorz Dzielna Dzielna M M20 Bieg 10,000 00:39:43 3
11 28 Leszek Swoboda Solarnia Mafia Team Lubliniec M M40 Bieg 10,000 00:41:52 4
12 83 Paweł Błaszczak Opole Opole M M20 Bieg 10,000 00:41:58 4
13 39 Andrzej Konik Dobrodzień Dobrodzień M M30 Bieg 10,000 00:42:33 4
14 73 Tomasz Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec M M40 Bieg 10,000 00:42:35 5
15 61 Marek Dmowski Gwoździany OSP Gwoździany M M40 Bieg 10,000 00:42:45 6
16 64 Andrzej Hendrysiak Zawadzkie Zawadzkie M M40 Bieg 10,000 00:42:54 7
17 49 Roman Bensz Zębowice Zębowice M M40 Bieg 10,000 00:43:05 8
18 90 Henryk Kocyba Lubliniec WKB META Lubliniec M M60 Bieg 10,000 00:43:28 2
19 57 Marek Kukowka Gwoździany OSP Gwoździany M M30 Bieg 10,000 00:43:44 5
20 33 Krzysztof Wysota Lubliniec Mafia Team Lubliniec M M30 Bieg 10,000 00:43:57 6
21 48 Marek Bednorz Świerkle LZS TOR Dobrzeń Wielki M M30 Bieg 10,000 00:44:13 7
22 38 Roman Paliga Bzinica Nowa Iskra Bzinica Nowa M M30 Bieg 10,000 00:44:22 8
23 34 Andrzej Napieraj Żytniów Falstart Rudniki M M40 Bieg 10,000 00:44:39 9
24 5 Marek Słodkowski Zawadzkie Mała Pana Zawadzkie M M40 Bieg 10,000 00:44:43 10
25 27 Kazimierz Kordziński Lubliniec Mafia Team Lubliniec M M50 Bieg 10,000 00:44:53 1
1 59 Aneta Dmowska Gwoździany Gwoździany K K40 Bieg 10,000 00:46:04 1
2 72 Dorota Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec K K40 Bieg 10,000 00:46:04 2
26 44 Maciej Waluga Opole PILAW GAMES M M30 Bieg 10,000 00:46:53 9
27 87 Krzysztof Pacan Dobrodzień Strzelnica Dobrodzień M M40 Bieg 10,000 00:47:15 11
28 2 Robert Paterak Grodziec WKB META Lubliniec M M30 Bieg 10,000 00:47:38 10
29 36 Grzegorz Baros Rudniki Falstart Rudniki M M50 Bieg 10,000 00:48:31 2
30 20 Jakub Garcorz Dzielna Dzielna M M20 Bieg 10,000 00:48:50 5
31 55 Krzysztof Brol Lisowice Kwietny Bieg M M50 Bieg 10,000 00:49:32 3
32 82 Wiesław Markiewicz Kały Kały M M60 Bieg 10,000 00:50:39 3
3 31 Monika Tol Lubliniec Mafia Team Lubliniec K K20 Bieg 10,000 00:50:42 1
33 76 Mariusz Ogorzelec Opole Fast Foot Opole M M40 Bieg 10,000 00:50:43 12
34 74 Tomasz Grabiński Dobrodzień Dobrodzień M M40 Bieg 10,000 00:51:03 13
35 45 Andrzej Budny Lubliniec WKB META Lubliniec M M40 Bieg 10,000 00:51:13 14
36 23 Zbigniew Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M M30 Bieg 10,000 00:51:31 11
4 63 Małgorzata Osak Zawadzkie Zawadzkie K K30 Bieg 10,000 00:51:36 1
37 37 Jan Cieśla Rudniki Falstart Rudniki M M60 Bieg 10,000 00:51:53 4
5 17 Dominika Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K K20 Bieg 10,000 00:53:18 2
38 80 Jacek Frydrych Opole Scuba Dive M M40 Bieg 10,000 00:55:37 15
39 81 Krzysztof Budziński Opole Scuba Dive M M40 Bieg 10,000 00:55:39 16
6 11 Magdalena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K K30 Bieg 10,000 00:56:12 2
7 35 Zdzisława Baros Żytniów Falstart Rudniki K K50 Bieg 10,000 00:56:30 1
8 4 Iwona Kostoń Zawadzkie Zawadzkie K K40 Bieg 10,000 01:01:54 3
9 3 Danuta Eichorn Staniszcze Wielkie Staniszcze Wielkie K K40 Bieg 10,000 01:01:54 4
10 41 Alicja Włodarz-Kępa Dobrodzień Dobrodzień K K30 Bieg 10,000 01:01:59 3
40 54 Adam Petryk Lubecko Team Rum M M40 Bieg 12,195 00:55:03 17
41 58 Joachim Kurtz Dobrodzień Dobrodzień M M50 Bieg 6,000 00:34:01 4
42 56 Piotr Koj Dobrodzień Dobrodzień M M50 Bieg 6,000 00:34:01 5
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2017-02-12, 20:45 napisał/-a:
Wystartowało ( przynajmniej w jednym etapie) 8 dzieci, z tego 3 osoby zaliczyły pełny regulaminowy dystans 10 km :

LP NR Nazwisko czas generalnie Strata do leadera Suma średnia na 1 km
1 42 Paliga Tymoteusz 00:42:30 10,0000 00:04:15
1 13 Gumienny Lena 00:47:30 0:05:00 10,0000 00:04:45
2 71 Hernik Mateusz 00:52:00 0:09:30 10,0000 00:05:12
3 18 Kansy Marcel 00:34:57 8,0000 00:04:22
4 15 Kansy Paskal 00:35:39 8,0000 00:04:27
5 20 Garcorz Jakub 00:24:15 6,0000 00:04:03
6 16 Fraś Adam 00:33:34 6,0000 00:05:36
7 96 Słaby Maciej 00:09:57 2,0000 00:04:59
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2017-02-12, 20:48 napisał/-a:
Wystartowało ( przynajmniej w jednym etapie) 14 osób, w tym 6 osób zaliczyło półmaraton (21,0975km) :
Lp NR Nazwisko czas generalnie Strata do leadera Suma (km) średnia na 1 km
1 21 Kiwka Elżbieta 02:31:53 21,0975 00:07:12
2 60 Dmowska Natalia 02:31:59 0:00:06 21,0975 00:07:12
1 14 Ciechomski Paweł 02:36:11 0:04:18 21,0975 00:07:24
3 12 Ciechomska Iwona 02:36:32 0:04:39 21,0975 00:07:25
4 29 Grejner Joanna 03:02:55 0:31:02 21,0975 00:08:40
4 53 Koj Lidia 03:02:55 0:31:02 21,0975 00:08:40
2 52 Kaczmarek Alfred 03:13:53 0:42:00 21,0975 00:09:11
6 9 Wrzyciel Karina 01:38:24 11,0975 00:08:52
3 10 Wrzyciel Teodor 01:42:18 11,0975 00:09:13
4 95 Kiwka Marian 00:34:18 5,0000 00:06:52
5 23 Kiwka Zbigniew 00:35:48 5,0000 00:07:10
7 89 Grejner Wiktoria 00:42:56 5,0000 00:08:35
6 66 Satora Arkadiusz 00:48:53 5,0000 00:09:47
7 65 Szeliga Alan 00:48:53 5,0000 00:09:47
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2017-02-12, 20:53 napisał/-a:
Tutaj jest wiecej zabawy i pełne wyniki będą dopiero jutro.
Podam tylko pierwsze 3-ki
KOBIETY
1 Dmowska Aneta 3:18:31
2 Kubisz Dorota 3:19:05
3. Tol Monika 3:40:17

Mężczyżni
1 Wodarczyk Marcin 2:36:50
2.Pachuta Krzysztof 2:38:17
3.Kapela Marek 2:40:11
4.Zielinski Marcin 2:43:09
5.Tomków Robert 2:47:54
6. Mika Łukasz 2:48:46
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2017-02-12, 20:58 napisał/-a:
W sumie w tegorocznym ZiMNaRze wystartowało 96 osób.
W kategorii głownej BIEG pełny maraton zaliczyły 54 osoby, w tym aż 10 Kobiet
Gratulacje dla wszystkich
 

sqadnik
Autor: sqadnik, 2017-02-12, 21:23 napisał/-a:
No i znowu muszę czekać rok na mój ulubiony bieg:(
Wielkie dzięki Szafar, jak co roku było SUPER!!!
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2017-02-12, 21:58 napisał/-a:
Lp NR Nazwisko czas generalnie Strata do leadera Suma km średnia na 1 km I II III IV E Rodzaj Biegu Płeć Rocznik Kategoria Klub
1 1 Wodarczyk Marcin 02:36:50 0:00:00 42,195 00:03:43 2 2 2 1 1 Bieg M 1984 M30 KLER S.A
2 70 Pachuta Krzysztof 02:38:17 0:01:27 42,195 00:03:45 1 1 1 2 4 Bieg M 1982 M30 Eurovent Athletics Opole
3 67 Kapela Marek 02:40:13 0:03:23 42,195 00:03:48 3 3 3 4 2 Bieg M 1982 M30 Mafia Team Lubliniec
4 46 Zieliński Marcin 02:43:09 0:06:19 42,195 00:03:52 4 5 3 3 Bieg M 1972 M40 LZS TOR Dobrzeń Wielki
5 77 Tomków Robert 02:47:54 0:11:04 42,195 00:03:59 6 6 5 8 Bieg M 1972 M40 Fast Foot Opole
6 62 Mika Łukasz 02:48:46 0:11:56 42,195 00:04:00 5 4 4 8 6 Bieg M 1999 M20 AZS KU Politechnika Opolska
7 69 Walkowiak Artur 02:50:03 0:13:13 42,195 00:04:02 6 7 8 6 9 Bieg M 1972 M40 Zawadzkie
8 24 Czyrnia Martin 02:52:44 0:15:54 42,195 00:04:06 7 9 11 7 7 Bieg M 1991 M20 Dobrodzień
9 48 Bednorz Marek 02:56:05 0:19:15 42,195 00:04:10 8 5 9 9 21 Bieg M 1981 M30 LZS TOR Dobrzeń Wielki
10 28 Swoboda Leszek 03:01:24 0:24:34 42,195 00:04:18 9 11 12 10 11 Bieg M 1973 M40 Mafia Team Lubliniec
11 73 Kubisz Tomasz 03:04:18 0:27:28 42,195 00:04:22 10 10 18 14 14 Bieg M 1976 M40 WKB META Lubliniec
12 83 Błaszczak Paweł 03:05:04 0:28:14 42,195 00:04:23 13 15 16 12 Bieg M 1998 M20 Opole
13 64 Hendrysiak Andrzej 03:05:48 0:28:58 42,195 00:04:24 11 21 14 12 16 Bieg M 1977 M40 Zawadzkie
14 39 Konik Andrzej 03:06:00 0:29:10 42,195 00:04:24 13 15 17 15 13 Bieg M 1978 M30 Dobrodzień
15 49 Bensz Roman 03:08:04 0:31:14 42,195 00:04:27 15 17 20 17 17 Bieg M 1970 M40 Zębowice
16 5 Słodkowski Marek 03:10:16 0:33:26 42,195 00:04:31 12 12 16 22 24 Bieg M 1977 M40 Mała Pana Zawadzkie
17 33 Wysota Krzysztof 03:10:43 0:33:53 42,195 00:04:31 17 20 22 18 20 Bieg M 1985 M30 Mafia Team Lubliniec
18 57 Kukowka Marek 03:11:44 0:34:54 42,195 00:04:33 22 18 19 24 19 Bieg M 1979 M30 OSP Gwoździany
19 38 Paliga Roman 03:11:50 0:35:00 42,195 00:04:33 20 22 21 20 22 Bieg M 1980 M30 Iskra Bzinica Nowa
20 50 Kandziora Dominik 03:14:13 0:37:23 42,195 00:04:36 19 14 23 19 Bieg M 1987 M30 Dobrodzień
21 61 Dmowski Marek 03:15:22 0:38:32 42,195 00:04:38 23 24 28 23 15 Bieg M 1972 M40 OSP Gwoździany
22 54 Petryk Adam 03:15:42 0:38:52 42,195 00:04:38 21 19 24 40 Bieg M 1974 M40 Team Rum
23 27 Kordziński Kazimierz 03:16:32 0:39:42 42,195 00:04:39 16 23 31 21 25 Bieg M 1958 M50 Mafia Team Lubliniec
24 34 Napieraj Andrzej 03:16:48 0:39:58 42,195 00:04:40 14 16 26 29 23 Bieg M 1968 M40 Falstart Rudniki
1 59 Dmowska Aneta 03:18:31 0:41:41 42,195 00:04:42 1 1 1 1 1 Bieg K 1976 K40 Gwoździany
2 72 Kubisz Dorota 03:19:05 0:42:15 42,195 00:04:43 2 2 2 2 2 Bieg K 1977 K40 WKB META Lubliniec
25 44 Waluga Maciej 03:22:14 0:45:24 42,195 00:04:48 28 28 29 25 26 Bieg M 1985 M30 PILAW GAMES
26 2 Paterak Robert 03:24:03 0:47:13 42,195 00:04:50 25 26 27 31 28 Bieg M 1986 M30 WKB META Lubliniec
27 36 Baros Grzegorz 03:26:00 0:49:10 42,195 00:04:53 26 27 30 28 29 Bieg M 1966 M50 Falstart Rudniki
28 87 Pacan Krzysztof 03:27:10 0:50:20 42,195 00:04:55 34 34 26 27 Bieg M 1972 M40 Strzelnica Dobrodzień
29 75 Nowak Marek 03:32:11 0:55:21 42,195 00:05:02 33 30 33 30 Bieg M 1981 M30 Start Dobrodzień
30 19 Czok Krzysztof 03:34:31 0:57:41 42,195 00:05:05 32 32 37 33 Bieg M 1972 M40 Orange Polska
31 30 Koprek Edmund 03:34:47 0:57:57 42,195 00:05:05 36 33 35 27 Bieg M 1960 M50 Dobrodzień
32 82 Markiewicz Wiesław 03:36:22 42,195 00:05:08 37 38 35 32 Bieg M 1957 M60 Kały
33 55 Brol Krzysztof 03:38:28 42,195 00:05:11 24 36 44 31 Bieg M 1965 M50 Kwietny Bieg
34 74 Grabiński Tomasz 03:38:33 1:01:43 42,195 00:05:11 34 38 39 36 34 Bieg M 1976 M40 Dobrodzień
35 37 Cieśla Jan 03:40:01 1:03:11 42,195 00:05:13 38 35 42 40 37 Bieg M 1950 M60 Falstart Rudniki
3 31 Tol Monika 03:40:17 1:03:27 42,195 00:05:13 4 3 3 3 3 Bieg K 1990 K20 Mafia Team Lubliniec
36 23 Kiwka Zbigniew 03:45:13 42,195 00:05:20 39 46 39 36 Bieg M 1978 M30 Zawadzkie
 

marianzielonka
Autor: marianzielonka, 2017-02-14, 08:08 napisał/-a:
Dzięki Szafar za wszystko, jesteś wielki. Jak zawsze 10/10. Na nic tak w roku nie czekam na na zimnar w Dobrodzieniu. Oby ci się nie odechciało chcieć.
Pozdrawiam
 

KKFM
Autor: KKFM, 2017-02-14, 14:53 napisał/-a:
Potwierdzam.
 

AdamP
Autor: AdamP, 2017-02-14, 19:42 napisał/-a:
Dzięki Janusz za organizację, a uczestnikom za rywalizację. Jak zwykle wszystko na medal!
 

DNI
POLECANE IMPREZY
4
Kartuska 10
ZGŁ
4
XXIX Bieg im. Tomasza Hopfera
ZGŁ
5
16. PZU Cracovia Maraton
ZGŁ
5
Run Toruń
ZGŁ
5
Bydgoszcz na Start
ZGŁ
5
26. Przełaj Żukowski
ZGŁ
5
I Bieg im. Mikołaja Kopernika
ZGŁ
6
IV Kępiński Bieg Uliczny
ZGŁ
6
V Półmaraton Śladami B.Malinowskiego
ZGŁ
6
XV Półmaraton Chełmżyński
ZGŁ
6
V Półmaraton Jeleniogórski
ZGŁ
6
35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny
ZGŁ
7
XIII Półmaraton Węgorza
ZGŁ
7
2. Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie
ZGŁ
8
XXVI Bieg im. Jana Kilińskiego
ZGŁ
8
XX Bieg Samorzadowy
ZGŁ
8
XXVII Bieg Konstytucji 3 Maja
ZGŁ
11
35 Bieg Kujawiaka
ZGŁ
12
Volskwagen Marathon
ZGŁ
12
Górski Półmaraton Polanica-Zdrój
ZGŁ
12
Bieg Europejski
ZGŁ
18
XV Bieg Skawiński
ZGŁ
18
Survival Race
ZGŁ
18
X Bieg Piastowski
ZGŁ
18
IV Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK
ZGŁ
19
7. Maraton Opolski
ZGŁ
19
Trakai Half Marathon
ZGŁ
19
6. Bieg 10 km Szpot Swarzędz
ZGŁ
19
4. Półmaraton Górski
ZGŁ
19
5. PKO Białystok Półmaraton
ZGŁ
19
V Półmaraton po Puszczy
ZGŁ
19
VIII Działoszyńska Dziesiatka
ZGŁ
19
Bieg Pilicy
ZGŁ
19
II Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II
ZGŁ
25
Ultramaraton Międzychód
25
2. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
ZGŁ
25
Mattoni Karlovy Vary Half Marathon
ZGŁ
25
III Bieg Wadowicki
ZGŁ
25
XVII Półmaraton Hajnowski
ZGŁ
25
4Run Bieg 4 Żywiołów - Bieg Ziemi
ZGŁ
26
6. Bieg Lwa
ZGŁ
26
III Górski Półmaraton Wiślański
ZGŁ
26
I Piątka Pomarańczowej poMOCy
ZGŁ
32
15 Bieg Ulicą Piotrkowską
ZGŁ
32
Jantarowy Przełaj
ZGŁ
32
VI Kaszubska Piętnastka
ZGŁ
32
24. Bieg na Ślężę
ZGŁ
32
XXXIV Półmaraton Solan
ZGŁ
32
IV Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
ZGŁ
33
25. Bieg Fiata
ZGŁ
33
XXXV Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
ZGŁ
33
V Podkowiańska Dycha
ZGŁ
33
XXIV Bieg Tura
ZGŁ
33
IV Bieg Przełajowy Doliną Noteci
ZGŁ
33
IV Pruszkowski Bieg Wolności
ZGŁ
39
Mattoni České Budějovice Half Marathon
ZGŁ
39
18. Dycha Kowalewska
ZGŁ
39
XII Bieg Filipidesa
ZGŁ
39
6 Maraton Mazury
ZGŁ
39
IV Bieg do Źródeł
ZGŁ
40
XXXVII Półmaraton Gochów
ZGŁ

pokaż następne


















Get Adobe Flash player

 Ostatnio zalogowani
Przemysław Przemek
16:36
basiaksi
16:36
lukas1906
16:35
eldorox
16:35
piotruch
16:34
edik19
16:31
dziadekm
16:31
Artur Walkowiak
16:30
basia_sz
16:25
rob8043
16:20
jangra72
16:13
mwiwat
16:13
floret
16:13
kostekmar
16:10
Dollot
15:56
mati260195
15:56
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |